Ilukraam Kingiloos

casually leidsin maailma parimad juuksehooldustooted

14. aprill 2020

Ma ei tea, kust teie tavaliselt oma juukseasjad ostate. Selles suhtes, mul on hea siin loetleda siin ette, et laa dii daa, ikka siit ja sealt luksuskaupade poest on mu kraam pärit, aga ega ma neid ostnud ei ole. Need on saadetud mulle koostööpartnerite poolt ja ISE ma neid ostnud ei ole. Kui täitsa aus olla, siis ma viimaste aastate jooksul olengi vaid paar üksikut korda endale neid ise soetanud ja konkreetselt olid need kaks ostu seinast seina. Ühe korra ostsin juuksurisalongist palsami ja šampooni komplekti, mis maksis pea 60 eurot ja teine kord haarasin toidukaupu ostes riiulilt suvalise helesinise Garnieri, mis maksis umbes 3 euri pudel. Ja kui ma aus olen, siis eks nad olid suht sama: pesid pea puhtaks, palsam tegi juuksed kergesti kammitavaks ja kogu lugu. Täiesti aus olles, Garnieri lõhn meeldis isegi rohkem ?

Ehk siis kuhu ma tahan jõuda – selliseid asju, nagu kreemid ja šampoonid ja palsamid on nii keerulised asjad, mida kommenteerida, sest tegelikult ega nendest saabki kohe esimese hooga välja tuua ainult lõhnaerinevuse ja muu on üldiselt selline basic, kas pole? Et parim, mida ma teada saan, on sääraste toodete näitamisel teile lihtsalt niiöelda teada anda, et näete, see või too firma on ka olemas ja võite ise ka proovida, kui huvi on.

Nii et kui Kehapood mulle testimiseks saatis komplekti, kuhu kuulus šampoon, palsam/juuksekreem ja juukseõli, ei arvanud ma, et ma selle komplektiga rohkem teen, kui ehk instasse mingi paki avamise story, et oooo, niii nice, vaadake, mis nad saatsid….Aga olgem ausad, ma unustasin seda teha ja ma tõstsin nad lihtsalt vannituppa oma aega ootama. Mul oli veel asju küll, ma ju ütlesin, et see salongikas oli veel peaaegu täis ja Garnieri omas oli ka piisk sees. Seda hetkeni, kuni ma ostsin uue vannitoa riiuli ja paigutasin need liiga madalale – tulemuseks oli see, et Lende tegi endale VÄGA kalli ja vahuse vanniõhtu.

via GIPHY
Ühel päeval tahtsin teile seda meigivideot teha ja enne seda pesus käies proovisingi esimest korda seda šampooni ja palsamit. Kes seda videot vaatas, siis juukseid kuivates ma imestasin, et juuksed on kuidagi NIIIII pehmed, et kas tõesti uus palsam ja šampoon olid nii head või? Siis te küsisite ka kommides, et mis toodetest ma räägin, aga nüüd ma olen neid suht nädala kasutanud ja võin kiljuda nagu eit, et omg, parimad ever! Ma nii väga tahaks, et karantiini ei oleks, et ma saaks Maigretiga (juuksur) kokku saada ja öelda, et omg, katsu palun mu juukseid!!! Esimene kord ma ei kasutanud isegi juukseõli, aga järgmine kord taipasin seda ka panna ja nagu, inimesed, ma kaalusin politsei kutsumist, sest mul pole nii pehmeid juukseid enne olnud. Ma just täna vaatasin ennast lahtiste juustega peeglist ja mõtlesin, et omg, ma võin varsti juba kaaluda juuksed lahti ringi käimist, kui nad natsa veel kasvavad. Ja ma ei tea, kas “süüdistada” neid juuksekarusid, mida ma söönud olen, või neid uusi tooteid, aga no tõesti sobivad mulle nagu valatult!

Kaua ma ikka kiusan, räägin siis asjast. Ilmselt see šampoon (link) sobibki mulle nii hästi, sest see on mõeldud keemiliselt kahjustatud juustele, on sügavniisutav ja sisaldab musta kalamarja ja keratiini ekstrakte. Jah, ega ta odav pole, pea 25€, aga praegu on see alla hinnatud 18€ peale. Ja seda kulub nii väike tilgake, nii hästi seguneb veega ja vahutab megalt, seega kulub hästi vähe.

Sama täheldasin ma selle juuksekreemiga (link). Ma olen harjunud palsamit ikka mehiselt panema, aga see on pumbaga pudel ja korraga tuleb nii vähe. Ma ei saanud aru, et miks seda nii kasinalt tuleb, et sada aastat peab pumpama. Siis sain aru, et seda ongi väga vähe vaja. See maksab muidu 26€, aga praegu 19€.

Ahjaa ja kui komplekti ostad, saad mõlemad lausa 30€ eest (link) ehk siis komplekt on pmst 20€ alla hinnatud, seega kellel vaja ja tahab proovida midagi, mis minu õhukestele ja kahjustatud juustele mega hästi mõjus, siis soovitan soojalt, ma ei tea, kaua see ale kestab ka ?‍♀️

Muuseas, enne kui ma selle komplekti sain, tellisin ma selle paljukiidetud Olaplexi õli ka. 30 ml 30€. Ja nüüd kui ma võrdlen seda Innovatise puhta keratiini õliga 50 ml 23€, siis soovitan teile soojalt valida see viimane. Mitte, et ta nüüd miljon korda parem oleks, need on mõlemad üli head, jätavad juuksed läikima ja ei tee neid samas raskeks ega rasvaseks, lõhnavad hästi jne, aga üks on pmst poole odavam, niiet vot tak!

Vähe sellest, et ma siin teile seda promon, ma tormasin kohe sõbrannadele ka rääkima, et kuulge, MEGA head asjad, hakkasin insta neile ka influencima, Kehapood.ee, palun mulle osake müügitulust haha ?

Ok, aitab nüüd sellest kiidulaulust – aga ühesõnaga, keegi ei saa nüüd öelda, et ma hea asja ainult enda teada jätsin! Be cool, ppl! Ahjaa, ma küsisin nende käest ühe kolmese seti teile ka kingituseks, seega ole hea, räägi kommentaariumis kaasa, et nt mis sulle siiani väga hästi sobinud on ja üks õnnelik võidabki endale komplekti neid tooteid ❤️

*Mina sain tooted Kehapood.ee käest kingituseks

Loe ka neid postitusi!

Kommentaarid puuduvad

Jäta kommentaar