0
AVALDAN ARVAMUST JUMALAITA

kas minna parooli alla?

11. mai 2020

Ühest küljest ma juba tean, et erilist muud pointi sellel poleks, kui et nn avalikult ja googeldades see info välja ei tuleks, et ala kui ma ei tahaks, et potensiaalsed koostööpartnerid mu vaimsest tervisest või säärasest lugeda saaks. Kuigi olgem ausad, igasugune parooli all olev sisu ringleb varsti ikka sõbrannade vahel ja foorumites jne ja ega mu vaimne tervis just suur saladus olnud pole. Veits segase mulje olen ammu jätnud ?

Mul lihtsalt niii palju asju (mostly ving ja hala) mida tahaks endast välja kirjutada, aga ma ei saa, sest ma ei taha, et see siin must-valgena kõigil ees ripuks, aga samas tahaks küll osade lugejate nõu ja nendega kommentaariumis lobiseda.

Ma olen seda kunagi teinud, et annan paroooli vaid tuttavatele kommijatele ja nimedele, aga ega vahet pole. Ikka sõbrannad räägivad ja jagavad paroole ja üldse mitte halvaga isegi, aga ega SALADUSEKS see ei jää. Kuigi jah, ega ma oma elusaladusi jagada ei tahakski, niisama rantida ja tõmmelda, ilma, et inimesed ei  saaks parastada, et issand, sa oled nii halb inimene ja nii tänamatu ja nii … mida iganes ma veel olla võiks.

Vahepeal polnud üldse tunnet, et peaks parooli panema. Nüüd aga on mul nädalas mitu korda, et krt kirjutaks, aga ma ei viitsi. Ma ei viitsi seletada ja põhjendada ja poliitkorrektne olla. Tahaks lihtsalt otse panna ja mitte mõelda, et kas see inimene tunneb ennast ära jne. Ütlen otse, tahaks räme EMM olla ? Krt, pidin ma kunagi selleks tuntuks Mallukaks saama. Muidu saaks siiamaani netis möliseda ja halada.

Ei tea, vb ikka genereerin mingi parooli. Muidu varsti plahvatan raevust ?‍♀️

Aga lõpetuseks vaadake meie eilset emadepäeva, lihtsalt terve päeva filmisin ja lapsed röökisid ja kõik oli kaos, nagu ikka.


* Haha, ma lugesin enda pealkirja üle ja lugesin “kas minna paadi alla”. Ma vannun, et kui see vanntoa remont veel kauem kestab, siis lähen jah ?

Loe ka neid postitusi!

Kommentaarid puuduvad

Jäta kommentaar