NIISAMA JUTTU

tere kolmapäeva!

13. mai 2020

Mul on tunne, et see remont on 90 aastat kestnud. Selles suhtes, et ilmselt vist ongi, kui ükspäev töömees ei tulnud (sest plaadid ei olnud kohal) ja ma reaalselt pool päeva mõtlesin, et midagi on puudu ja tellisin refleksist talle ka lõunasöögi.

Samas see võiks juba läbi saada, sest eile pani Mari endale selga enda parima, sädeleva kleidi, värvis huuled ära ja ütles, et ta näitab nüüd ennast onule, et ta on hästi ilus ja siis ta tahab onule musi teha.

via GIPHY

Üldse on Mari viimasel ajal kogu aeg mingit musitamisjuttu ajanud. Et ta tahab lasteaeda minna ja poistele musi teha, et need talle lilli tooks? What? Kardo seletas talle, et need asjad peaksid siiski veidi vastupidi käima, et enne oota lilled ära ja siis alles vaata, et kas sa tahad musi teha kellegagi või mitte. Ma kohe kasutasin võimalust ja ütlesin Marile, et üldse võib juhtuda, et äkki tahad pärast hoopis tüdrukuid musitada, et ärgu ta nüüd asjadest ette ka tormaku. Mari mõtles veits ja ütles, et jah, ta tõesti tahab tüdrukuid ka musitada.

via GIPHY

Mu lapsed on ikka nii imelikud, ma ei või.

Also, kas keegi teab siseinfot, millal ükskord see MyFitness lahti tehakse? Ma olen ausalt varsti muidu 900 kilo, ma PEAN ennast liigutama hakkama, aga ma ei suuda iseseisvalt, sest ma olen iseloomutu ja laisk mofo.

Ahjaa, rääkides jälle sellest kehakaalust, siis ma jälle katsetan midagi. Nimelt teen ma kaasa kahenädalases Reztart väljakutses, kus tuleb iga päev vähemalt 1x enne toidukorda nende joogisegu juua. Väidetavalt vähendab see söögijärgset väsimustunnet ja aitab vähendada ülesöömist ja näksimist. Ma veel neid segusid maitsnud pole, aga kuna täna pikk tripp ees, siis autosse hea rüüpamiseks kaasa võtta. Ehk näidabki kõhtu? Muidu on ikka see, et kuskilt bensukast haarad kabanossi kaasa ja minekut ? On keegi neid enne katsetanud? Ma ei tea, hullemaks vast ikka ei tee ja kui tahate, siis kood Mallukas20 annab teile 20% alla, kui ka proovida tahate neid jooke või batoone. 

Okei, mul pole enam aega lobiseda, sest ma pean endale näo pähe tegema. Mul max kiire päev ja ma lubasin mingis hullushoos veel Kristina juurde sõita, et tema beebiblogis temaga ühte mängu mängida ? Niiet tavai, baiiiiii ja see ya! Järgmine kord näeme juba Hiiumaal.

Sry, ei leidnud paremat avapilti. Pildil siis mina, Kristel, Rauno ja Kaspar, kes oli muuseas mu ülevalt naaber ja esimene crush ?

Aga jutujätkuks- mis teil see nädal plaanis on?

Loe ka neid postitusi!

Kommentaarid puuduvad

Jäta kommentaar