TESTIN JA ARVUSTAN

mida ma sekspoes teada sain*

1. juuli 2020

Aga meie käisime sõbrannadega Ulakas Kaunitaris tüdrukuteõhtul. Ei, meist keegi veel kohe abiellumas pole, aga tüdrukuteõhtu võibki Ulakas Kaunitaris tähendada täitsa tavalist õhtut tüdrukutele, kes tahavad veidi rohkem teada, et mis seal ulakas poes müüakse ja mis tooteid üldse maailmas olemas on, mida magamistuppa kaasa võtta.

Meie olime kuuekesti ja osad meist olid paari tootega kokku puutunud, aga samas oli meie seas paar sellist, kellel kodus ühtegi asja ei olnud ja elasid kogu aeg teadmisega, et nende voodieludega on kõik korras, mis tähendab seda, et polegi ju midagi juurde tarvis. Don’t fix what isn’t broken, või midagi sellist.

Ütlen kohe, et peale üritust olid mõtted juba sootuks teised. Sõbranna ütles, et tema jaoks olid sekspoed enne umbes selle alatooniga, kus ainult mingisugused perverdid käivad endale kumminukke ja dildosid ostmas, aga tegelikult on see leludemaailm nii suur, et hoia ja keela.

Minagi olen ammu Ulaka Kaunitariga koostööd teinud ja nende käest palju tooteid proovimiseks saanud, aga ilma selle koolituseta ei osanud ma pooli vääriliselt hinnata, täitsa ausalt. Me saime põhjaliku koolituse erinevatest simuleerivatest geelidest (saime neid maitstagi, haha), nuusutada erinevaid feromoonidega kehaspreisid (muuseas, see lilla lõhnas MEGA hästi, kahetsen, et ei ostnud miskipärast) tutvuda geelide ja pihustitega, mis suurendavad erutust, aitavad mehel kauem vastu pidada jne jne jne. Paljud asjad on sellised, mille peale ise ei tulekski. Kas teie teadsite, et kui teie mehel on keskmiselt suurem varustus, siis on olemas spetsiaalne libesti, mis aitab nende mikromarrastuste vastu ja teeb voodielu naisele palju mõnusamaks ja mugavamaks? Konkreetselt iga mure või probleem, mis teil magamistoas on, selle vastu on lahendus olemas.

Kas te teadsite, et toidupoodides müüdavad libestid tuleks ära unustada? Need on paksud, kleepuvad ja glütseriini täis, mis tekitab naistel tupeseent. Samamoodi ei ole hea kasutada libestina kookosrasva, sest libesti peab olema naise tupe PH’ga sama. Kookosrasv seda ei ole. Küll on aga Ulakas Kaunitaris igasuguseid libesteid. Enamasti soovitatakse veepõhiseid, aga näiteks vees hullamiseks on vaja silikooni baasil libestit. Samas ei tohi silikooni baasil tehtud libesteid mänguasjadega koos kasutada (rikub need pikapeale ära).

Ja kui teil on raskusi saada vaginaalset orgasmi, siis tasub abiks võtta väike sõber (näiteks see on idekas, aga eks neid ole igas hinnaklassis, ma lihtsalt ise LELO fänn ja tahan just ise sellist osta, selle pärast seda näitangi haha). Ja kui tunned, et vaagnapõhjalihased tahavad tööd, siis saab kasutada erinevaid kuule, et ennast sealt altpoolt treenida. Neid on isegi mehhaanilisi ja äpiga. See on nt nagu vagiina eratreener, hehe (link). Viis mintsa päevas ja saad ennast sealt alt nii trimmi ajada, et hoia ja keela. Aa muuseas, mingeid geele pidi ka olema, mis muudavad sind ka alt mega tihkeks (mitte püsivalt, aga noh, kasutuse ajaks). Mitte vaid mehe rõõmuks, nainegi pidi siis iga kumerust seal sees paremini tundma.

Üks eriti huvitav toode – geel meestele, mis aitab kauem vastu pidada. Me saime seda ka keeleotsaga maitsta ja meil olid kõigil pool suud tuimad pärast. Naersime, et seda oleks hea enne hambaarstile minekut peale panna, et mitte süsti tunda. Muidugi ei tohi seda väga palju mehele peale määrida, muidu ta vist ei tunne mitte midagi. Aga see pidi üle maailma mega hitt olema, niiet kes tahab mehega pikki maratone pidada, siis tsekake üle!

Mis veel… kehasukad! Ma teadsin küll, et sellised asjad olemas on, aga ma mõtlesin alati, et need on midagi sellist:

Tegelikult on need sellised, mida sa saad täitsa märkamatult ka välja minnes enda tavalise kleidi all kanda, näiteks midagi sellist. Meile räägiti ka, et üks naine oli kunagi ühel koolitusel rääkinud, et kui nad mehega välja lähevad ja mees näeb kleidi alt tuttavat mustrit sukkadelt, siis ta juba teab ette, et neil võib kuskil nahistamiseks minna (sest kehasukad on alt avatud, hehe). Aga neid on nii palju erinevaid (siin kõik valikud) ja uskuge mind, need näevad ka mitte modelli kehal üli head välja (khmmm, üks siin ostis kohe kaks tükki haha).

Mis ma veel kaasa ostsin: sellise kaelaehte. See näeb nii äge välja, uskuge mind!

Oeh, mul on raske teile kõike rääkida, sest pooleteise tunniga nägime ja õppisime nii palju, et kui keegi mõtleb, et tahaks ka magamistoas midagi uut katsetada, aga ei tea mida osta, siis kogu sõbrannad kokku (8 tk) ja 19€ eest nägu, saate teie ka pool teist tundi ulakas kaunitaris kõike huvitavat teada. Peale seda on palju lihtsam endale sobivad ja huvipakkuvad asjad osta ja koju viia, et meestki üllatada. Ja kui tegemist on tüdrukuteõhtuga, siis saab pruut kaasa ka väikse diplomi. SIIN on selle kohta rohkem infot.

Mul sõbranna pärast ohkas, et edaspidi palun kõik kingitused Ulakast Kaunitarist ja nüüd peale seda koolitust tundub talle, et ta tegi enne oma mehega nagu mingi taluaja rahvas seda vanainimesteasja, selle asemel et uurida ja avastada ja kõike uut kogeda. Niiet uskuge mind, seda käiku te ei kahetse. Ma reaalselt pean ka hakkama raha koguma, tahan sealt poest juba liiiiga palju asju, ups.

Tahate ka minna? Anna kommentaarides teada, kelle sina koolitusele kaasa võtaks ja võidki võita kuni kaheksale sõbrannale erakoolituse Ulakas Kaunitaris! Vahet pole, kas tüdrukuteõhtuks või niisama sõbrannadega selle maailma avastamiseks.  Ps! Kui midagi hakkas huvi pakkuma, siis kuni 07.07 kehtib kood mallukas20, mis annab 20% ale. Kood mallukas annab alati 10% :)

*Postitus sündis koostöös Ulaka Kaunitariga

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

128 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Laura 18. juuli 2020 at 00:17

  Kas millalgi toimub loosimine? Või olen maha maganud? Nii ootan võitu, et sõbranna tüdrukuteõhtu tuleks veel ägedam ;)

 • Reply Getter 16. juuli 2020 at 14:16

  Võtaksin kaasa enda sõbrannad. :)

 • Reply Daphne 14. juuli 2020 at 00:25

  Tähistaksin kah sõbrannadega sünnipäeva natuke teistmoodi ja saaksid nemadki nii palju uut-põnevat teada. Ja neid sõbrannesid juba on 😄😀

 • Reply Sigrid 8. juuli 2020 at 15:15

  Võtaksin kaasa oma supernaised ja tähistaksime minu sünnipäeva! :)

 • Reply Sandra Pa 8. juuli 2020 at 02:32

  Võtaksingi oma sõbrannad. Kuna mitmel on lapsed, siis voodi elu on kannatada saanud. Juttude järgi. Teeks ühe naisteks ja annaks uut nägemust kuidas vürtsitada :)

 • Reply Gerda R 7. juuli 2020 at 17:03

  Võtaks sõbrannad kaasa ja läheks oma sünnipäeva teistmoodi tähistama! :)

 • Reply Gea 7. juuli 2020 at 05:25

  Väga lahe postitus 😉. Läheksin oma nelja parima sõbrannaga, sest nad on ühest küljest väga vabameelsed, teisest küljest jälle üldse mitte 😀

 • Reply Triin 6. juuli 2020 at 17:10

  Ajaks sõbrannad kokku ja minek!!!

 • Reply Mariann 6. juuli 2020 at 14:45

  Teeksin endale eelsünnipäeva (2 kuud ette :D) ja neid sõbrannasi ikka jagub.

 • Reply Merlin 6. juuli 2020 at 14:30

  Oi, vot see oleks kindlasti üks äge kogemus! Kaasa võtaks ikka enda ägeda sõbrannade pundi.

 • Reply Airts 6. juuli 2020 at 12:12

  Mu parimal sõbrannal on kohe sünnipäev ukse ees, selle raames võtaks teised sõbrannad ka kaasa ja läheks seda maailma huviga avastama ;) Endal üks lelu kodus olemas küll aga põnev oleks ka selles osas lausa koolitust saada! :)

 • Reply Kaisa 6. juuli 2020 at 01:02

  Läheksin koos oma lapsepõlve sõbrannadega, kellest paar on üsnagi konservatiivsed :D
  Lisaks võtaksin kaasa oma õe ja mine sa tea.. ehk emagi :P

 • Reply Merru 6. juuli 2020 at 00:01

  Ma tahaks oma sünnipäevaks sellise paketi pakuta endale ja oma headele sõpradele :)

 • Reply Ille 5. juuli 2020 at 21:33

  Sõbranna võtaks meeleldi kaasa.

 • Reply Karin 5. juuli 2020 at 19:56

  Kindlasti oleks väga põnev see üritus teha koos oma 3 õega, kindlasti oleks ka neil sealt palju uusi teadmisi omandada ja kuna meil alati koos lõbus siis why not? 😃

 • Reply Kaisa 4. juuli 2020 at 21:52

  No see sukavärk tundub väga lahe, et selle soetaks kindlasti kunagi, samamoodi mõne uue lelo :D

 • Reply K 4. juuli 2020 at 21:14

  Võtaks sõbrannad kaasa ja teeks ühe toreda naisteka :)

 • Reply Kair 4. juuli 2020 at 00:41

  Ohh, korraldame just tüdrukuteõhtut ja see oleks küll üks vahva avastusretk tulevasele abielunaisele 😁 ja muidugi meile endale ka 🙈

 • Reply K 3. juuli 2020 at 23:03

  Ma võtaks mõned oma hullud kaasa ja nendega läheksin. Konkreetselt tean ka, mida ma sealt poest mitte ei tahaks vajad VAJA on! 😅

 • Reply Kristiina 3. juuli 2020 at 22:27

  Sõbrantsid kaasa ja minek! :D

 • Reply J. 3. juuli 2020 at 21:45

  Läheks sinna enda lemmiku Laura ja teiste tüdrukutega 🥰

 • Reply t 3. juuli 2020 at 21:34

  “Sõbranna ütles, et tema jaoks olid sekspoed enne umbes selle alatooniga, kus ainult mingisugused perverdid käivad endale kumminukke ja dildosid ostmas” – mis sajandis su sõbranna elab? :D :D

 • Reply Triin 3. juuli 2020 at 07:35

  Sõbrannale korraldaks vägeva tüdrukuteõhtu enne tulevasi pulmi 😄

 • Reply NR 2. juuli 2020 at 23:20

  Oma ulakad sõbrannad viiksin elu võludega tutvuma ;)

 • Reply Koidu 2. juuli 2020 at 21:18

  Mina võtaksin kaasa enda sõbrannad ja kui meie mehed tahavad ka kaasa tulla, siis muidugi võtame nemad ka. ;)

 • Reply Anks 2. juuli 2020 at 19:31

  Mul on väga paljud sõbrannad juba abielus ja ka pikaajalisi kooselusid on palju, väga äge oleks nad sinna poodi viia ja tutvustada neile “teistsugust” maailma. 😃

 • Reply Karin 2. juuli 2020 at 18:01

  Võtaksin oma toredad sõbrannad kaasa. Kindlasti oleks kõigile huvitav kogemus.

 • Reply ööLiblikas 2. juuli 2020 at 17:47

  Läheks väga hea meelega. Kuna tegu tüdrukuteõhtu fookusega õhtuga, siis tulekski sõbrannad kaasa haarata. AGA kui peaks juhtuma, et sool ei ole tähtsust, siis võtaksin kaasa abikaasa ja veel 3 sõprade PAARI! :) Selliste teemade puhul on väga lahe kui infot saavad korraga mõlemad partnerid!
  Siia juurde ka üks tore lugu sellest kuidas abikaasaga esimest (ja seni küll ainsat, aga kindlasti mitte viimast) korda selle aasta veebruaris sekspoodi külastasime. Tegu oli sellise “nurgataguse keldripoega”, kuid kuna me ei asunud oma kodulinnas, vaid olime puhkamas, siis otsustasime selle koha siiski üle vaadata. Lelusid on kodus omajagu, aga need on seni ainult veebi teel tellitud. Esialgu oli veidi kõhe, kuid müüjannaks oli vanem vene naisterahvas, kes oli üle ootuste ülitore ja hakkas meile erinevaid kaupu tutvustama. Saime justkui privaatkoolituse. Näitas erinevaid vibraatoreid, lubas materjali katsuda, uurisime erinevaid vibreerimissagedusi, jõudsime ka massaažiõlide jm vedelike juurde. Igatahes ühel hetkel oli mul käes korraga kolm vibraatorit ja võrdlesin nende materjali. Neist üks oli tõeliselt imelise materjaliga! Sõrmede all nii pehme ja täitsa nagu päris. Selsamal hetkel läks aga keldripoe uks lahti ja sisse astus.. tadaaa.. ca 10-liikmeline tüdrukuteõhtu kamp. Minul kolm vibraatorit peos püsti. Esimene mõte oli visata need üle pea ja teha nägu, et ma ei tea midagi. Siis sain aru kui rumal mõte see on ja võtsin hoopis teise taktika. Tüdrukud olid ülemeelikus tujus nagu tüdrukuteõhtul ikka ja nii kui neil pilk minu peal pidama jäin, siis ütlesin hoopis midagi sellist nagu “Tulge katsuge KUI mõnusast materjalist see on” :D Muidugi nad tulid, arutasime koos veel veidi vibraatorite üle, nemad lasid pruudil ühe ostu teha ja lahkusid, öeldes veel mu mehele, et nii lahe, et Sul nii vaba naine on ja et sa ise selle kõige juures nii chill oled :D Seega meil on ainult positiivsed mälestused poe külastusest, tulime ka ise paari asjaga tulema ja kindlasti läheksime teinekordki veel. Miks mitte siis koos kaasaga just sellisele koolitusele ;)

 • Reply T 2. juuli 2020 at 16:22

  Mul on õel kohe sünnipäev ja kuna ta pidada ei kavatse, oleks lahe selline teistmoodi sünnipäevakink talle teha :D

 • Reply Mairi 2. juuli 2020 at 14:42

  Läheks koos oma vahvate sõbrannadega. Usun, et oleks huvitav ja midagi teistsugust võrreldes tavapäraste kokkusaamistega :)

 • Reply M. 2. juuli 2020 at 10:38

  Üks sõbranna sai just 45, oleks ju tore mõnusa seltskonnaga seda maailma lõpuks avastada :)

  • Reply Marily 2. juuli 2020 at 18:55

   Ülu supper idee juubelit pidada! Vōtaksin kaasa sōbrannad:)

 • Reply Maigi 2. juuli 2020 at 10:12

  Kindlasti viiksin oma noorema õe kuna ta selline “pimedas teki all” kind’a’girl

 • Reply maasikas 2. juuli 2020 at 09:13

  Mallu, see “kaelaehe” on tegelt pigem nagu collar (kaelarihm). BDSM-i harrastajad tunnevaid neid kandvaid inimesi submissivitena (orjad). Palun ära kuskil avalikult seda “ehet” kanna 🙈😆. Aga samas, kuna sa oled juba abielus, siis sellise kaelarihma kandmine tähendab ka seda, et sul on juba “omanik” olemas 😄.

  • Reply Mallu 2. juuli 2020 at 12:08

   Noh suva, mulle meeldib ja kandmata ei jäta :D

 • Reply Kätlin 2. juuli 2020 at 09:06

  Meil on juba aastaid kursaõdedega super ühtehoidev punt, kellega oleme arutanud kõiki teemasi elus ja ma kindlasti läheksin sinna nendega :)

  • Reply Karita 3. juuli 2020 at 09:41

   Läheks poodi oma lähimate sõpradega. Kindlasti oleks meeldejääv ja vahva kogemus.

 • Reply Evelin 2. juuli 2020 at 08:10

  Nüüd võiks küll loosiõnn naeratada :) Teeksin sõprannedega vahva väljasõidu Pärnus Tallinna. Kindlasti jääks ööseks, spaataks ja läheks ka linnaelu nautima. Pöidlad pihku!

 • Reply Kärt 2. juuli 2020 at 07:30

  Ee…ma vist võtaks mehe ja sõbrannad ka meestega 😁 tuleks tõenäoliselt kõik sealt uue tavaariga välja ja igaüks tormijooksuga kodupoole 😂

 • Reply Elli 2. juuli 2020 at 02:26

  Võtaksin kaasa oma “piiratud silmaringiga” sõbrannad ja nende abikaasad 😉

 • Reply Birgit Randmaa 2. juuli 2020 at 02:17

  Sooviksin oma parimale sõbrannale tüdrukuteõhtu korraldada kes abiellub järgmine aasta mai kuus 😍😍 see oleks väärt kogemus mida saaks meenutada ja pulmaöö tuleks tal kindlasti siis kogemuste rohke 😃

  • Reply Kaia 4. juuli 2020 at 13:18

   Võtaksin kaasa oma parimad sõbrannad 🙂

 • Reply Maria 2. juuli 2020 at 00:07

  Ikka oma parimad naised võtaks kaasa 😍

 • Reply Triin 1. juuli 2020 at 23:29

  Võtaksin kaasa oma vägeva naistekarja! Meil on iga aasta talvepäevad ja suvepäevad…suvepäevad just nüüd 24.07 tulemas ja see oleks tore lisa meie praegusele päevakavale :)

 • Reply Carolin 1. juuli 2020 at 23:19

  No ilmselgelt läheks oma parimate sõbrannadega 😎😎😎
  Sellist asja oleks meile väga vaja!

 • Reply Käts 1. juuli 2020 at 22:48

  Jaa sõbrannale korraldame tüdrikuteõhtut ja nii tahaks minna! Eelarve on aga keerulisem teema 😆

 • Reply J 1. juuli 2020 at 22:44

  Ma läheks oma tüdrukte kambaga. Meil on ajapikku eriti lahe kamp kokku sattunud, palju korraga kokku ei saa, aga sellise ürituse tarbeks oleksime kõik üle Eesti Tallinnas kohal. Kuna kamba peale on kokku veel hunnik titeplaane siis voodielu vürtsitamine aitaks kiiremini kaasa 😁

 • Reply K. H 1. juuli 2020 at 21:39

  Ägedaid ja seiklusvalmis sõbrannasid on mul küll, neist osa saaks kaasa siis võrra :)

 • Reply Ann 1. juuli 2020 at 21:20

  Oma vana naiskonnaga ❤️

 • Reply Galina 1. juuli 2020 at 20:53

  Läheks küll, võtaks oma sõbranna kaasa

 • Reply Helle 1. juuli 2020 at 20:36

  Läheks kohe sõbrannade ja õdedega 🥰

 • Reply Kairi 1. juuli 2020 at 20:22

  Võidan või mitte, seal tahaks igati ära käia! Ulakas Kaunitar on alati jätnud stiilse, naiseliku, vastuvõtliku mulje. Võtaksin kõik sõbrannad kaasa, keda tean olevat avatud sellisele üritusele :) olgugi et mujalt peab kohale sõitma, saab ju kehasuka selga visata ja välja minna ning järgmusel hommikul hotelli hommikusöögilauas muljetada😉

 • Reply Nele 1. juuli 2020 at 19:26

  Ma ei kujuta ette kelle ma kaasa võtaks. Arvan et kõik sõbrannad pelgaks. Aga kui käes siis saan sõbrannad nõusse 😁

 • Reply Moonika 1. juuli 2020 at 19:25

  Mina sooviks minna oma sõbrannadega, kuna olen lähiajal kolimas välismaale (elus esimest korda kutiga kokku elama) ning oleks hea enne tüdrukutega midagi meeldejäävat teha ja kindlasti kaasa varuda juba kõike põnevat😉 kuigi ta viimati sai väikse šoki mu stimulaatori peale, siis oleks lahe ka midagi tema heaoluks soetada ja näidata, et see kõik on tänapäeval täiesti okei😊

 • Reply Kätz 1. juuli 2020 at 19:17

  Koguks sõbrannad kokku ja hea meelega läheks avastaks nende tooteid. :)

 • Reply Kk 1. juuli 2020 at 18:40

  kõik oma sõbrannad veaksin kaasa :D mida veel paremat tahta!

 • Reply Diana 1. juuli 2020 at 18:03

  Oh nii vinge oleks. Sõbranna abiellus kriisi ajal mehega kahekesi ja tüdrukute õhtut ei saanudki teha, oleks mega lahe üritus meie seltskonnale!

 • Reply Liivi 1. juuli 2020 at 17:39

  Kinnitan, et kehasukk näeb mitte modelli seljas ka hea välja – mul on sama sukk, mis on sul pildil käes ja mulle meeldib see enda seljas rohkem kui tolle naise seljas, kes pakil poseerib, kuigi erinevalt temast olen ma ülekaaluline, väikese rinna ja suure tagumikuga. :D

  • Reply Getter 1. juuli 2020 at 19:06

   Võtaksin kaasa oma ema. Kinkisin talle Lelo Sona, millest ta väga vaimustunud ja hea meelega tutvuks isegi ja laseks ka tal uudistada, mida põnevat veel pakutakse :)

  • Reply Kärt 1. juuli 2020 at 19:39

   Läheke mehega koos avastama seda põnevat maailma😚

  • Reply Kadi 1. juuli 2020 at 22:04

   Oi,olen kuulnud,aga kunagi pole julgenud proovoda veelvähem poodi minna :D ;D

   Minu jaoks tundub poest osta libestit imelik🤭🤭🤭

   Aga mehele tahaks küll midagi uut pakkuda 🤭🤫🤫🤫

   Ja küll leiaks sõbranna ka kel huvi.
   Või siis @Raili tahaks minuga tulla 😉

  • Reply Liis 2. juuli 2020 at 05:02

   Võtaks kaasa oma 5 sõbrannat ja läheks :D

 • Reply Kadi 1. juuli 2020 at 17:13

  Ikka sõbranna võtaks kaasa 😉

  • Reply K. 1. juuli 2020 at 18:29

   Kõik oma lähedased sõbrannad võtaksin kaasa!! 🍾🥳

 • Reply Janeli 1. juuli 2020 at 17:03

  Oma parima sõbranna viiks küll tüdrukute õhtu puhul sinna. Meil täpselt 7 pruutneitsit + siis pruut . 😍😍😍

 • Reply Laurts 1. juuli 2020 at 16:50

  Mina võtaks kaasa enda viis parimat sõbrannat, kellest üks vaikselt pulmaplaane teeb!

 • Reply Ann 1. juuli 2020 at 16:24

  Läheksin koos sõbrannadega, et endale ja oma meestele veel rohkem naudingut pakkuda 😉

  • Reply E. 1. juuli 2020 at 20:56

   Ma võtaks sõbrannad kaasa ja läheks avastama, hiljem ilmselt ostaks poe tühjaks 😂 mõnel sõbrannal siin isegi abiellumise mõtted peas 😏

 • Reply Marili 1. juuli 2020 at 16:10

  Vötaks oma paar, kuid head söbrannat kaasa ja läheks vaataks ka oma silmaga üle mis head ja huvitavad pakutakse 😁🍾

  • Reply Monika 1. juuli 2020 at 17:44

   Selline tödrukute õhtu täpselt puudu. Abiellujaid veel (vist :p) pole aga mine tea

   • Reply Jana 1. juuli 2020 at 21:38

    Selline poetiir kuluks meile mu ülilahedate sõbrannadega küll ära..igav seal juba ei hakkaks meil…😜

 • Reply Sõbranna 1. juuli 2020 at 16:04

  Mina võtaksin hea meelega kaasa oma sõbranna, kes alles pihtis, et ei saanud enne 30ndat eluaastat orgasmigi. Ilmselt oleks hea tema abikaasa ka kaasa võtta kuid eks ta saaks ise ka häid nõpunäited edaspidiseks voodieluks.
  Kindlasti pakuks see huvi veel ka paarile teisele sõbrannale.

 • Reply Janne 1. juuli 2020 at 15:58

  Mina tahaks nii väga oma 4 sõbrannaga sellisele õhtule minna ja selliste asjade kohta infot saada ☺️

 • Reply Vaike 1. juuli 2020 at 15:55

  Kaks sõbrannat, kaks õde ja siis sa võid ise ka veel koos kahe sõbrannaga kordama tulla, sest rohkem sõpru mul pole. :D

 • Reply Liis 1. juuli 2020 at 15:24

  Võtaks kaasa oma kaks õde ja siis saaksime veel ka oma ühiseid sõbrannasid kutsuda. Ämma ka. Ta veits liiga konservatiiv.

 • Reply K 1. juuli 2020 at 15:08

  Jubedalt tahaks minna, aga sinna sõpru ei tohi kaasa pigem võtta? 😅 sõbrannadega hetjel kehvad lood aga mõne meessoost isendi kindlasti leiaks 😅

  • Reply Mallu 1. juuli 2020 at 18:02

   ikka võib

 • Reply M 1. juuli 2020 at 15:03

  Läheksin sõbrannadega!

 • Reply Kristina 1. juuli 2020 at 14:59

  Oi Mallu mul on seda tüdrukute-õhtut nii vaja ! Olen juba hullumas,mida välja mõelda kuna järgmine kuu saan 35 ja oleks super lahe üritus oma ulakate kaunitaridega veeta Ulakas Kaunitaris :) ;)
  Super loos!

 • Reply Ele 1. juuli 2020 at 14:53

  Võtaks kaasa mõne töökaaslase, ülikooli sõbranna ja lapsepõlve sõbrannasid. Ongi vaja veidi vürtsi! :)

 • Reply Mari 1. juuli 2020 at 14:39

  Võtaks kaasa oma sõbrannad, õe ja kindlasti ka oma kullakalli ema 🤪

 • Reply K 1. juuli 2020 at 14:31

  Tüdrukute õhtu tulekul ja plaanis on limusiiniga linnas ringi kimada ja söömas-joomas käia. No kirss tordil oleks sinna juurde planeerida Ulaka Kaunitari külastus! :)

 • Reply H 1. juuli 2020 at 14:18

  Mina võtaks kaasa kolm parimat sõbrannat! :)
  Aga ise plaanin nüüd ära proovida selle “valuvaigistava :D” libesti, pole varem üldse kuulnud, et midagi sellist olemaski on aga nüüd tuleb järele katsetada :D Kas keegi neid feromoonidega spreisid/lõhnu ka on proovinud, toimivad?

 • Reply J 1. juuli 2020 at 14:03

  Võtaks sõbrantsid kaasa ja veedaks põneva õhtu 🤩

 • Reply Amalie-Charlotte Reedi 1. juuli 2020 at 13:58

  Ma võtaks kaasa oma 4 õde ja siis mõne sõbranje räägiks ka kaasa. Noo ja miks mitte emagi kaasa tirida -parem hilja, kui mitte kunagi😁

  • Reply Kati 1. juuli 2020 at 16:04

   Tundub põnev. Sõbranna abiellub augustis, ideaalne oleks Ulakas Kaunitaris temaga seal õhtu veeta enne seda. 😊

 • Reply Missu 1. juuli 2020 at 13:43

  Mina võtakski kaasa oma 7 sõbrannat ja ema, kes on kohati väga konservatiivne. Usun, et võin ka tema maailmapilti sellega avardada 🙈 Sõbrannadega on sammuti 50/50. Osa on väga vabad aga teised veidi skeptilised nii, et igati tuleks kasuks 🤤 Tundub niii põnev kogemus. ❤️

  • Reply Kerli 1. juuli 2020 at 16:06

   Kaasa võtaksin oma õe, ema ning lähedasemad sõbarannad :)

 • Reply Ä. 1. juuli 2020 at 13:37

  Oleks väga põnev see koolitus võita kuna hakkame abikaasaga just avastama seda maailma 🙂 tänu sinu ühele postitusele ma oma esimese Lelo ka tellisin 😉
  Aga võidu korral ajaks oma sõbrannade kamba kokku ja läheks huviga kuulama ja avastama 🙂

  • Reply Kelly 1. juuli 2020 at 14:06

   Võtaksin kaasa mõned lähedasemad sõbrannad. :)

 • Reply M 1. juuli 2020 at 13:35

  Ma olen sellest poest nii palju head kuulnud, aGa no mina ei oska ja saa aru :D
  Ja meil on siin mehega valminud salaplaan abielluda, kui äge oleks teha üllatus sõbrantsidele, et voilaaa üks meist on tanu alla saanud salaja!

 • Reply Maris 1. juuli 2020 at 13:23

  Võtaks sõbrannad kampa ja läheks veedaks ühe huvitava õhtu 😊

 • Reply Maarja 1. juuli 2020 at 13:15

  Mina võtaksin kaasa oma sõbrannad kellega me siiani suhtleme keskkoolist saadik. Enamustel alpsed ja mehed jne. Niiet natuke vürtsi oleks meile kindlasti vaja.

 • Reply G. 1. juuli 2020 at 13:12

  Ma käheksin õe ja sõbrannadega, meil o n üks sõbranna, kelle jaoks on see kõik tabu aga ta mees väga tahaks avastada.

  • Reply B 1. juuli 2020 at 13:30

   Mina võtaksin oma lapsepõlvesõbranna, kuna me pole kumbki kohe üldse selle maailmaga kursis:)

  • Reply Laura 1. juuli 2020 at 13:31

   Korraldame sõbrannale tüdrukuteõhtut ja see oleks väga äge üllatus talle :)

 • Reply l 1. juuli 2020 at 13:11

  Beebigrupi kokuka teeks :D

 • Reply Anni 1. juuli 2020 at 13:10

  Uudistama läheks sinna ikka koos sõbrannadega :) Pärast katsetaks teadmisi kodus abikaasa peal :D

  • Reply Kristiine 1. juuli 2020 at 13:55

   Kaasa võtaksin oma sõbrannad 🤩

 • Reply Anni 1. juuli 2020 at 13:08

  Tegin tellimuse ära ja päris hästi sai alla :) nüüd ootan põnevusega pakki :D

  • Reply Mallu 1. juuli 2020 at 13:13

   mis tellisid :)?

   • Reply Anni 1. juuli 2020 at 13:53

    Sensuva – ON Bold Delay geel meestele
    Sensuva vee baasil libestid
    Maitse: Apelsinikreem
    Viamax tihkeks tegev geel
    tundusid huvitavad asjad mida proovida :)

  • Reply Laura 1. juuli 2020 at 15:15

   Läheks koos oma sõbrannade ja õega

 • Reply A. 1. juuli 2020 at 13:05

  Oih, mu kommentaar läks enne kogemata kellelegi vastusena 🤦‍♀️. Proovin siis uuesti.. 😀
  Mina võtaksin kaasa oma parimad sõbrannad, kellest ühel on kohe sünnipäev tulemas ja siis saaks seal eriti ägedalt seda tähtsat päeva tähistada. ☺️

 • Reply K 1. juuli 2020 at 12:56

  Ma votaks oma süütukesed sõbrannad ja ehmataks neid veits 😏

 • Reply Liina 1. juuli 2020 at 12:55

  Võtaksin kaasa oma tussude gängi, meid on kokku 5 :)

 • Reply Anne-Belle 1. juuli 2020 at 12:51

  Muidugi oma armsate sõbrannadega 😊

 • Reply Camme 1. juuli 2020 at 12:49

  Ma võtaks kaasa oma lapsepõlve sõbrannad, kellega koos on tehtud igasuguseid hulluseid.

 • Reply Cärol 1. juuli 2020 at 12:48

  Ma võtaks oma 3 parimat sõbrannat ja leiaks veel neli sõbrannat juurde ☺️

  • Reply A. 1. juuli 2020 at 13:03

   Mina võtaksin kaasa oma parimad sõbrannad, kellest ühel on kohe sünnipäev tulemas ja siis saaks seal eriti ägedalt seda tähtsat päeva tähistada. ☺️

 • Reply Raili 1. juuli 2020 at 12:48

  Läheksin koos sõbrannadega :)

 • Reply Piret 1. juuli 2020 at 12:45

  Sõbrannad Kertu, Kadi, Katrin, Anneli, Sille, Kaisa, Tuuli, Riina

 • Reply Kristel 1. juuli 2020 at 12:44

  Oh sa jutt! Pole kunagi omanud selliseid asju ja pole ka käinud sellistes vahvates poodides. Seega ma läks oma parimatest parimatega huvitavale naiskadega õhtule! Kujutan ette kuidas mu kallile kaasale see meeldis😊

 • Reply Sandra 1. juuli 2020 at 12:37

  Mina sooviks väga minna oma parimate sõbrannadega koos, meid ongi täpselt 8ne kamp ja oiii kuidas meile see ära kuluks :P

 • Reply M 1. juuli 2020 at 12:30

  Sõbrannadega obv:)

 • Reply greete 1. juuli 2020 at 12:29

  Ohhhsaa mait! Nii mõnegi lingi avasin ja tekitas huvi küll..
  Ilmselt võtakski mõned sõbrannad kaasa ja läheks avastama :O

 • Reply Kadri 1. juuli 2020 at 12:27

  Võtaks kolleegid kampa ja läheks uudistaks!

 • Reply Mirjam N 1. juuli 2020 at 12:19

  Ma ajaksin oma sõbrantsid kokku ja läheks hea meelega. Ma nimesid nimetama hakka, mine sa tea mõni võibolla hakkab punastama :)

 • Reply Mari 1. juuli 2020 at 12:18

  Ma võtaks kaasa oma kolm parimat sõbrannat, Piibe, Jaanika ja Ave :)

  • Reply Sälly 1. juuli 2020 at 12:44

   Mina võtaksin kaasa oma ema ja sõbrannad. Ja võibolla isegi mõne sõbranna, keda kunagi mõnele sellisele seiklusele kaasata ;) #naughty inside

  • Reply HH 1. juuli 2020 at 13:02

   Kaasa võtaksin ikka oma kõige lähedasemad sõbrannad, usun, et meile kōigile niii palju avastamist🤩

 • Reply Karolin 1. juuli 2020 at 12:17

  Läheksin sõbrannadega ning mõne kolleegi kutsuksin ka kaasa. 😏

  • Reply Greete T. 1. juuli 2020 at 18:07

   See oleks tüdrukutega tore käik küll – sõbrannad pakiks kokku, lisaks veel väikese linna-klubiõhtu ja oleks I-M-E-L-I-N-E ❤

 • Reply Simone 1. juuli 2020 at 12:15

  Läheks ikka oma südamesõbrannadega, meie kuldne viisik :) Usun, et tüdrukud nõustuks minuga. Põnev maailm, mida avastada!

  • Reply Kertu 1. juuli 2020 at 12:32

   Nonii! Kuna ma olen siin kohe kohe sünnitama minemas – siis miks mitte planeerida sügiseks juba parimate sõbrannadega deiti -eriti veel kuna lõpurasedana jääb ka sünnipäeva tähistamine see aasta unarusse :)

 • Reply Kati 1. juuli 2020 at 12:14

  Mul just käsil tüdrukuteõhtu organiseerimine ja see postitus oli kohe nagu loodud minu jaoks😀 Kaasa võtaksin loomulikult pruudi ja tema sõbrannad, kuna enamus on vanuses üle 40, siis on viimane aeg oma voodielu kirgastada 😀

 • Reply Kristi 1. juuli 2020 at 12:10

  Ma võtaks oma vanad head sõbrannad punti ja tuletaks pärast mehele meelde, kuidas elu enne lapsi oli. Või noh, mina oma mehele ja sõrannad oma meestele, meil mingi gangbang pole plaanis :P

  • Reply Kristin 1. juuli 2020 at 12:36

   Võtaksin kaasa oma kallid töökaaslased😍🥰 nendega koos tahaks veeta põnevat ja ägedat õhtut💋❤️