0
PILDID

üllatussünnadest ja katufestist

12. august 2020

Ma vist siin kirjutasin ka, et me tegime Kätule üllatussünna. See oli nüüd juba jupp aega tagasi ja oli muidu täitsa tore pidu, aga veidi läks sellega kehvasti. Esiteks oli see päev enne Kristina tüdrukuteõhtut ja ma ei saanud eriti kaua peol olla, sest ma ei tahtnud järgmine päev väsinud olla. Teiseks suutis üks sõbranna KAKS MINUTIT enne Kätu peole saabumist talle helistada, et kuule, super sorri, et ma su üllatuspeole ei jõudnud 😀 Ta nimelt arvas, et pidu juba käib, aga noh… Igatahes peale Kätu sünnat Katu õhkas mulle, et ooooo nii ägedad olete, et kellelegi ÜLLATUSPEO tegite, et see nii tuus värk. Kui ma nüüd ise mõtlen, siis ega mulle pole ka keegi üllatuspidu teinud. Nagu räpane pööbel, olen iga aasta ise korraldanud oma sünnasid, nagu loom.

Enivei sellest väiksest prääksatusest tekkis mul Illukaga mõte, et tavai, teeme siis Katule üllatussünnipäeva. Oleks ma siis teadnud, kui keeruliseks ta meile selle teeb, oleks ma eos selle mõtte maha matnud ja Katule õigel päeval lihtsalt kaardi ja lilleõie pihku surnud. Okei-okei, NII hull ka asi polnud, aga vahepeal tekkis küll tunne, et ma pole elu sees ühegi peo pärast nii palju muretsenud. Esiteks oli vaja leida koht ja mulle meenus, et kevadel kutsus meid külla Saare Lux puhkemaja ja just nendega me uuesti ühendust võtsime ja vabu kuupäevasid uurisime. Nädal enne Katu sünnat tundus idekas, sest siis ta ei oskaks pidu oodatagi. Samas siiani ei suuda mõista, miks selle koha nimi just Saare Lux on, sest see ei ole ühelgi saarele isegi mitte lähedal, aga selllegipoolest oli see super koht, kus see pidu teha. Meil oli terve kompleks ja see on lihtsalt niiiii ilus koht, et kui tahate korraldada üritust mandril, siis Tallinnast oli sinna tund sõitu ja nagu öeldud, koht ise super.

Küll on aga selle eluga nii, et KOHT võib ilus olla, aga et pidu oleks pidu, peab selle keegi peoks ka tegema. Kes muu, kui Bellu Elamuste Korraldusest võttis ohjad enda kätte ja nõnda sündiski tegelikult Katufest2020. Panime paika peo teema, värvid, ideed ja mina sain natukene vabamalt võtta, kuni Bellu orgunnis ja Kätu kujundas. Need kaks on kokku ikka super tiim, sest peo alguseks oli kõik juba väga festivaline!

Baari osa sai lahendatud nii, et ühele lauale koondasime pealekad ja kange kraami, laua all oli suur metalltünn jääga, kus sees olid õlled ja muu säärane, et igaüks sai ise võtta ja kokku segada, mida soovib.

Värska andis meile palju vett ja vurtsvasserit, mis marjaks vägagi ära kulus!

Loomulikult ei puudunud hangover kitid!

Need tätoveeringud ja glow up pulgad olid õhtul niii ägedad!

Päev enne pidu tuli mulle mõte, et kui meil juba festivaliteema on, võiks me kohale kutsuda ka näomaalingute tegija. Ei ole see midagi ainult lastepidude värk – viirelaiul oli ka mega äge, et näomaalinguid sai teha ja kuna ma tean, et Katu on mitmel üritusel sama näomaalija käest ägedaid maalinguid saanud, siis mõtlesin igaks juhuks küsida, et kas ta on vaba ja oligi! Jeee! Ausalt,see tegi peo mega ägedaks, et kõik olid suht ühesugused ja … värvilised.

ma tahtsin kiisu olla

Minu Katud ja Kätud, keel läheb sõlme nendega 😀

Bellul tuli mõte, et meil võiks olla ka vesipiibu lounge, kus külalised saavad maha istuda, piipu tõmmata ja juttu puhuda. Piipusid meil ei olnud, aga need andis meile hea südamega cosmosepiibud (muuseas, neil seal NII head hinnad, ma ostsin enda suure piibu endale lolli peaga mingi 125€ eest, sealt saab samasuuri umbes 40ga vabalt!).

Kuna Illukas rääkis mulle enne 100x, et Katu jaoks on väga oluline, et süüa oleks ja PALJU, siis sellega aitasid meid kolm ägedat kohta. Esiteks oli meil Bee foodtruck – sain selle idee sõbranna mehe sünnast, tahtsin kohe Katule ka sellist ägedat asja tellida. Ja nõnda me Beega jutule saimegi. Enamik toitu olid meie soovile kohaselt taimsed, super maitsvad ja külalistele ka täiega meeldis, et said lihtsalt minna ja tellida mingit sooja toitu, siis kui kõht tühjaks läks. Hind oli ka jumala normaalne, niiet soovitan uurida, kui keegi veel oma peole tahab.

vegeburger oli SUPER hea!

Kuna Bee tiim meiega siiski hommikuni pidutseda ei saanud, pidime me välja mõtlema muu laua, mille katsid ära Delizi, kes on superarmas kodukokk, kelle valmistatud olid kõik salatid ja mõnusad suupisted. Lisaks tellisime ka 60 bruchettat Maca maitsete käest, sest need on lihtsalt amaziiing! Ma ei pea vist lisama, et kõik toit söödi kenasti ära ja alles ei jäänud mitte kui miskit. Hea kraam! (Ps! Delizi ütles, et kes nende poole pöördub ja ütleb, et ta Malluka kaudu tuli, saab enda tellimuselt 10% alla ka 🙂

Meil mingisugust programmi, kui sellist, ei olnudki. Kõik lihtsalt rääkisid juttu ja nautisid ilma. Meil niiiii vedas ilmaga, lihtsalt maailma ilusaim suvepäev oli. Õhtupoole tehti tünnisauna ja kilesauna, osad käisid ujumas, me niisama aelesime ja tantsisime ja armastasime kõiki inimesi, kes sinna pühapäeval kohale olid tulnud, et Katu sünnat vääriliselt tähistada. Ahjaa – kingituse sai Katu ju ka! Enda kaua igatsetud Smegi e-luxist!

Mängisime beer bongi – mina ja Kätu ja Jannu võtsime!

tantsisime laudadel, sest miks mitte?

ma tuubriga

leidsin uue mehe

Kardo ei hoia mind ka nii hellalt, just sayin’…

Katu puhus küünlaid!

Nagu te näete, siis öösel oli kõik veel eriti äge, tulukesed ja lambid ja helendavad pulgakesed for the win!

Vot, selline pidu meil oligi – kaua korraldatud, kaunikene! Ja nii äge oli. Ja fine ok, ma armastan sind, Katu. Oled rahul nüüd v?? (Kes teda stalkida tahab, siis ta insta on https://www.instagram.com/katuvalsberg/)

Suured tänud:

Saare Lux puhkemaja

Bee Toidukaravan 

Värska vesi

Näomaalingud.ee 

Elamuste Korraldus

Cosmosepiibud

Delizi

Maca maitsed

Ps! Kõik heledamad/külmemad pildid on Katu sõbranna Kerli Usai poolt tehtud!

Kas teile on kunagi korraldatud üllatussünnat? Või olete ise korraldanud? 

 

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

8 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply K.K 13. august 2020 at 23:48

  Neid pilte vaadates ja seda postitust. lugedes…. Krt, kus ma tahaks ise su Katu olla ?

  • Reply Mallu 14. august 2020 at 09:24

   ainult üks katu saab mu Katu olla kahjuks 🙁

 • Reply Inks 12. august 2020 at 23:57

  Vaatasin juba piltsude instastooridest, et niiiii fucking äge pidu korraldatud! Ülilahe idee! Ei jõua ära oodata, et saaks Bellu elamustekorraldust ise ka ükskord kasutada 🙂 😛

  • Reply Mallu 13. august 2020 at 10:39

   soovitan 🙂

 • Reply K 12. august 2020 at 20:48

  Viimane ja ainus üllatussünnipäev oli ämmale kes lahkus pool kuud tagasi siit ilmast

 • Reply Vaike 12. august 2020 at 12:45

  Mu bestikas saab igal aastal minult kutse iseenda sünnipäevale, seega eriline üllatus pole see talle enam ammu, aga nunnu traditsioon me mõlema jaoks alati.

 • Reply Kristi 12. august 2020 at 11:28

  Minule ei ole tehtud üllatuspidu. Ise olen teinud oma mehele, kukkus armsasti välja. Meil palju lähedasi sõpru pole aga need üksikud tulid kohale ja mees oli üllatunud küll, juba sellepärast, et tema sõbrad enamus Tartust v mujalt kohale tulid Tallinnasse 🙂 Mulle hullulut meeldivad tglt üllatuspeod aga no.. ??‍♀️ Mul endal enamus sõbrad peale seda ära kadunud, kui lapsed sain ja uusi ma leida ei oska ja pole praegu aega ka :/ Kurb aga no mis teha.

  • Reply Mallu 12. august 2020 at 11:39

   Sõpru vist ei saagi otsida, need tulevad ise 😀