0
Uncategorized

neljapäev, wohooo!

13. august 2020

Ma ütlen kohe ära, et sport tapab. Ma käisin ÜLEEILE mingis peputrennis ja konkreetselt kolmandat päeva liipan ringi. Istumine, kõndimine, kükitamine ja üldse elamine on nii valus, et ma vaikselt hakkan kartma, et see ongi nüüd mu uus elu. Igal liigutusel ägiseda, oiata ja kähiseda. Mul oli idee homme uuesti trenni minna, aga ma ausalt ei näe, kuidas see juhtuda saaks, kui ma reaalselt isegi liigutada ei suuda. Kui suur on tõenäosus, et homseks parem on? Või et uus trenn peale mind aitaks? Või otsin ma lihtsalt põhjuseid, miks mitte homme minna, haha.

Vahepeal maksin siin kenasti kuu aega tühja, lihtsalt ei jõudnud kordagi trenni. Ja kui kella aku tühi, siis ka tunne, et vahet siis ju pole, kas tuleb 10 000 sammu täis. Kahjuks mul telefon loeb ka samme sa Samsung Health näitab mulle ikka, kui ma laisk lohe olen olnud. Ma ei saa ise ka aru, kuidas on võimalik, et mõni päev tuleb jumala vabalt ja pingutamata 10 000 sammu kokku ja mõni päev üritan elu eest ja saan ikka 5000 kokku, kui sedagi. Ah, samas… suva. Peaasi, et inimeseloom ennast mõni kord ikka liigutaks ja nii. Üle ei tasu panna, muidu juhtub nagu minuga praegu, haha.

Aaa muuseas, ma ei tea, kas ma teile maininud olen, aga keegi hea inimene soovitas meil perekaardi teha (saab siis, kui 3 last on) ja nüüd ma saan igakuise Myfitnessi kaardi, millega saab iga kell igas klubis käia, 33% odavamalt, seega kes veel miljonit last omavad ja soovivad endale luua illusiooni, et nad on trennihundid, tehke ka see kaart. Sellega saab igast kohtadesse ka odavamalt sisse.

Mul oli eile nii tore päev. Esiteks käisime Katuga Lindexis lastele lasteaeda riideid ostma – Marta saab uuest nädalast juba aeda minna ja tegelikult saab Lende ka seal veel augusti lõpuni käia, seega ma mõtlesin, et laseks neil nädalakese koos seal käia, ehk Martal siis ka julgem? Või äkki läheb vastupidi, et ta harjub Lendega seal ära ja ei peaks üldse neid koos viima? Ma ei teaaa, help! Ma vahepeal selline mamma Mallu, et ei oska kuidagi talitada. Ei tahaks, et Martal kuidagi kehva oleks aias. Igatahes saime me lastele hunniku riideid (enamik olid sellised klassikalised t-särgid, retukad ja pika varrukaga pluusid, mida Lindexis saab 2=3). Seejärel käisime Troikas pliine kalamarjaga söömas ja üldse oli selline mõnus päevake.

Ma juba teadsin, et ega see õhtu kehvem tule, sest Mikukesel oli sünna ja ta oli selleks päevaks korraldanud väikse paaditripi pisikese kamba inimestega ja meil oli konkreetselt niiiii äge pidu. Paarutasime paadiga ringi, tegime pikniku ja lõpuks läksime veel kuskile kohta nimega Peatus, kus sai tantsitud ja juttu puhutud. Ma reaalselt olen nii tänulik, et neli aastat tagasi raadid ja Gellu otsustasid, et tahaks must rasedapilte teha, sest nad on ühed ägedamaid inimesed mu elus ja veidi armastan neidki. Issand, ma viimasel ajal liiga palju mainin seda, et ma kõiki armastan. Sry, ma ei saa sinna midagi teha, kui mul on lihtsalt kõige ägedamad sõbrad maailmas.

Kuidas üldse mõnel inimesed niimoodi veab, et saad eluga sellise jackpoti, et pere on idekas, suhe on idekas, mees on idekas (aga aeglane), sõbrad on da fking best ja üldse kõik elu kuidagi… laabub mõnusa vaibiga? Reaalselt mu elu suurim mure on hetkel see, et mu jalad valutavad ja ma ei ole endiselt viitsinud magamistoas asju ära koristada, ehk siis see näeb välja, nagu mingi korter, mida lähiajal Krimis näidatakse. AGA Kardo koristas eile ülejäänud maja ära ja kõik muu on kena, seega minu poolest on kõik fine ja ma võin oma elukeses edasi eksisteerida.

AAAH! Mulle just meenus, et uuest nädalast lähevad KÕIK lapsed lasteaeda ja me saame Kardoga iga päev kella neljani kahekesti kodus olla, ilma, et keegi meile näkku ei vigiseks. Wow. Just siis, kui ma arvasin, et enam paremaks minna ei saa, haha.

Okei, kle sorri sellise random suva jutu eest, aga ma tahtsin lihtsalt vahelduse mõttes niisama lobiseda. Mul täna nii mõnus vaib sees, planeerime siin septembriks GoSpa trippi ja Viireka trippi ja ma ausalt öeldes mõtlen, et tahaks sügisel oma sõpradele ka mingi hea peo ja koosviibimise korraldada, sest ainult kord aastas neid kõiki kokku saada sünna ajal, on wayyyy liiga vähe. Ainuke miinus on see, et ma kodus küll ei viitsi teha, sest ma ei viitsi siin pärast koristada :D.

Vot, selline lobajutt siin tänasesse kaunisse neljapäeva. Tõstke käsi, kellel täna ka super hea tuju on, woop-woop! Ps! Ja täna on kreemitamiskolmapäev! Kardo tuli mingi hetk selle peale, et kui ma ise ennast kreemitada ei viitsi, siis ta peab kord nädalas seda ise tegema. Kreemitamiskolmapäev kõlas hästi, aga kuna tal kolmapäeviti striim, siis lükkasime selle neljapäeva peale. Ehk siis nüüd iga neljapäev kreemitab Kardo mind nagu oma ustavat seenhaigusega hobust või midagi 😀

Loe ka neid postitusi!

12 Kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Viki 14. august 2020 at 10:27

  Haha mul iga pühapäev mazaasikreemipühapäev. Elukaaslane mudib peale sauna ?

  • Mallu
   Vasta Mallu 14. august 2020 at 10:29

   tubli mees!

 • Avatar
  Vasta Ty 13. august 2020 at 21:20

  Mõnus näha, et Sa august välja oled roninud! Mul sama seis, elu on tegelikult äge, kui ei otsi igas asjas negatiivset. Perekaart on väga kasulik! Aastas vôidad sadu eure igast kohtade külastamise pealt. Ainult aega läheb enne kui tekib harjumus enne kuskile minekut googlisse “gospa perekaart” sisse lüùa. Mitu korda alguses unustasin ja pärast vaatasin et krt oleks soodsamalt saanud. ? Naudi oma taasleitud elurõõmu!

  • Mallu
   Vasta Mallu 14. august 2020 at 09:26

   Mul ka hea meel näha 😀

 • Avatar
  Vasta Suusi 13. august 2020 at 17:53

  Õõõh, sellest ei saa ma ka aru, et on inimesi, kes VIITSIVAD end kreemitada. Ma ei viitsi. Kreemitan end ainult siis, kui sääred juba hästi hirmsad ja jahused välja näevad ja ma pean seeliku või lühkarid jalga panema.

  • Mallu
   Vasta Mallu 14. august 2020 at 09:26

   Sama 😀

 • Avatar
  Vasta Inks 13. august 2020 at 16:07

  Väga mõnus lugemine. Just sellised postituse ongi kõige mõnnamad ? aga kindlasti mine trenni, see aitab küll. Kui ma ammu pole miskit raskemat teinud, siis tavaliselt teine ja kolmas päev ongi megaaarasked ja kõik kohad valutavad. Aga kui siis peale liigutad ennast, siis läheb paremaks.
  No umbes nagu pealevõtuga, et kui pohmakat ravida ei taha, alusta hommikut kohe õllega või miskit ??

  • Mallu
   Vasta Mallu 14. august 2020 at 09:26

   Haha, ma ikka lähen jah, räääkisin Andra ka ära ja lähme koos 😀

 • Avatar
  Vasta Eva 13. august 2020 at 15:20

  Kuna sa oskad rõõmu tunda pisiasjades ja näed kõigis ja kõiges ainult head siis oledki õnnelik inimene. ???
  Kahju vaid et kõik ei oska olla õnnelikud. Ja kahju et on ilmas sitapäid kes inimesi kes sinisilmsed ära kasutavad?

  • Mallu
   Vasta Mallu 13. august 2020 at 15:55

   ah iga inimene võib mõnikord sitapeana käituda 😀

 • Avatar
  Vasta Janne 13. august 2020 at 13:38

  Appi kui hea lugemine?

  • Mallu
   Vasta Mallu 13. august 2020 at 13:39

   Jagan head vaibi! 😀