KODU TESTIN JA ARVUSTAN

majapidamismemuaarid*

1. oktoober 2020

Seoses uue koduga ja kolimisega olen pidanud hästi täpselt läbi mõtlema, millised on minu lemmikud tooted ja millised tooted minuga uude koju kaasa tulevad. Seda enam, et praegusel hetkel on tegemist ajutise koduga siis ei viitsi ma siia suurt kuhja asju kaasa tarida, mida paari kuu pärast jälle siit minema viia. Kolimine on NII TÜÜTU!

Nii pidin üle vaatama ka kõik hügieenitarbed ja pesupesemise tavaari.
Ei ole kellelegi üllatuseks, et ma olen üsna laisk inimene ja armastan ettevõtteid, kust ma saan kõik korraga. Pesupesemisest ja puhastusvahenditest nahahoolduseni välja.
Kuna lapsi hakkame me jagama Kardoga võrdselt on oluline minu jaoks ka see, et kõik asjad, mis mu uues kodus leiduvad oleksid ikkagi ka lastesõbralikud ja võimalikult looduslikud. Ja siin korteris olemas olnud Fairi nõudepesuvahendid ja muud säärased asjad seda kindlasti ei ole, haha.

Hevereni puhul on tegemist ettevõttega, kes kõiki neid kriteeriume suurepäraselt täidab ja nii nagu minu teise lemmik firma, Bionoria kohta hiljuti kirjutasin, siis mulle meeldib, kui firmad oma tootevalikut pidevalt täiendavad ja nende lehelt igakord midagi uut leida on. Hevereni puhul see ka täpselt niimoodi on – ikka ja jälle saan neilt kirja, et oh, meil jälle uut kraami, proovi kah!

Kes mind instas jälgib, siis mõned nädalad tagasi tegin sinna ka storyd toodetest, mille seekord nende pakist sain.Nüüd olen neid juba mõnda aega saanud kasutada ja proovida, seega saan juba päris ausalt uusi lemmikuid soovitama hakata.

Ei tea kas asi on vanuses või selles, et nüüd uus kodu ja uus ja iseseisev elu aga kohe alguses tekitas minus suurt põnevust Ecoeggi pesupesemismuna ja nende detox pesumasina puhastustabletid. Kuna mu lapsed parajad põrssad on siis pesumasinasse leiab oma tee üsna tihti toidujääkidega lasteriideid, mis pärast sinna masinasse kenasti settima jäävad siis on pesumasina puhastamine meie peres üsna regulaarne protseduur.
Ka Ecoegg on minusugusele tuulepeale väga hea lahendus, sest ühe munatäiega saab pesta koguni 70 korda ja ei ole mingit üllatust kui pesugeel järsku ühel hetkel otsa saab. Need lisagraanulid on ka nii mõnusas pisikeses karbis, et neid ette varuda on tunduvalt ruumisäästlikum kui pesuvahendeid. Ja peseb jumala hästi, tegelt kah! Alguses oli küll imelik, et noh… kuidas see pesu sealt nüüd välja tuleb, aga ei muud kunsti, kui muna koos pesuga masinasse ja asi klaar. Hind on ka minu meelest mega hea, alguses saad selle paki 10 euriga, täidised on midagi kuue euri kanti – igatahes odavam kui need pesukapslid (lõhnab ka paremini).


Teine uus sari, mis mulle silma jäi oli Toofruit, mis on üks esimesi nahahooldussarju Eestis, mis on orgaaniline ja looduslik ja spetsiaalselt lastele tehtud sari. Valikus on reaalselt kõike, mida üks 3-15 aastane vajada võib. Hambapasta, sampoone, näokreeme, näopesuvahtu jne. Ma ise alguses mõtlesin, et no mida näiteks see Mari vanune nende näohooldustoodetega ikka pihta hakkab, aga võib-olla ongi hea juba maast madalast lapsele õpetada kui tähtis on õige näo- ja kehahooldus, et see muutuks tema jaoks sama loogiliseks rutiiniks nagu hambapesu. Seda enam, et isegi lastel läheb talvel nahk aeg-ajalt karedaks (eriti Maril, sest tal on ju see Keratosis Pilaris, mis teeb põsed päris karedaks).

üliii mõnusa virsikulõhnaga pesugeel lastele


Mina näiteks siiamaani ei viitsi lliiga tihti õhtuti meikigi maha võtta rääkimata siis sellest, et viitsiks suurt vaeva näha õhtuste kreemitamiste, vahutamiste ja õlitamistega, seega jah, lapsed, tehke minust paremini, haha.

Lisaks minu suureks õnneks peitis ennast kotikeses ka meie pere vana lemmik Good Bubble, mille vannivahtusid ma vist kõikidele oma sõbrannadele ka juba niimodi influensinud olen, et neil kõigil see juba kodus olemas on. Õnneks on ka minu nii selles ajutises kui ka uues püsivamas korteris vannid, seega selle saan endale kenasti igalepoole kaasa võtta ja selle imelist lõhna edasi nautida. Kusjuures mulle täiega meeldib, et kui sellega vanni teen, siis pärast lõhnab vannituba veel mõnda aega selle vannivahu järgi ja mingeid ruumilõhnastajaid pole vajagi. Win! Kuigi jah, ma loll, unustasin selle vahu eelmine kord lapsi vannitades vanni äärele. Mis te arvate, palju sellest praegu alles on, ah…?

Kas teie olete ka juba endale Hevereni lehelt mingid lemmiktooted leidnud, mis igakord tee teie ostukorvi leiavad ja millised on need uued tooted, mida suure põnevusega proovida tahaksid? Kõikide kommentaaride vahel loosime välja ägeda kinkekoti ja muidugi annab koos Mallukas15 teile täishinnaga toodetelt 15% allahindlust!

*Postitus sündis koostöös Hevereniga

Loe ka neid postitusi!

92 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Kaisa 12. oktoober 2020 at 15:51

  Ei ole kunagi Hevereni lehelt tellinud aga tahaksin kindlasti proovida Ecoeggi pesupesemismuna vist kõige rohkem :S

 • Avatar
  Vasta Heleriin 5. oktoober 2020 at 19:18

  Ei ole kunagi Hevereni lehelt tellinud aga tahaksin kindlasti proovida/tellida Ecoeggi pesupesemismuna, plekieemaldusvahendit ja vannivahtu 🙂

  • Avatar
   Vasta E 5. oktoober 2020 at 22:42

   Ma tahaks ka seda pesupesemismuna katsetada ?

 • Avatar
  Vasta Kersti 5. oktoober 2020 at 11:04

  Mul see ecoegg juba paar kuud kasutus ja mega rahul aga peaks vist vaikselt uued pärlid sisse ostma ja vannivahtu võiks vist ka juba preililr osta.

  • Avatar
   Vasta Marje 5. oktoober 2020 at 21:03

   Seda muna ja ajaks küll proovida?

 • Avatar
  Vasta Camme 5. oktoober 2020 at 10:54

  Su jälgijad on poe tühjaks ostnud pesumunadest 😀

 • Avatar
  Vasta Liis Kuldsaar 5. oktoober 2020 at 00:32

  Heveren e-poest olen ostnud Friendly plekieemaldusvahendit ja vankrite/turvatoolide puhastusvahendit ja mõlemaga ülirahul. Kindlasti proovin ära ka Ecoegg muna ja Good Bubble tooted ?

 • Avatar
  Vasta Silva 4. oktoober 2020 at 23:10

  See pesumunake tundub küll väga mugav ja asjalik olevat. Peab ära proovima!

 • Avatar
  Vasta Kaiti 4. oktoober 2020 at 21:46

  Ei ole siiani veel katsetada jõudnud ? iga kord, kui loen kellegi soovitust, kiidusõnu selle vannivahu kohta, tekib kohe soov see endale tellida, aga näedsa…siiani pole veel pihta saanud. Lapsed on mul suured vannisõbrad ja vahtu ning muid vannitoa tarbeid kulub mõnuga.

 • Avatar
  Vasta Jaanika 4. oktoober 2020 at 10:59

  Pesupesemise muna tahaks kindlasti proovida! Hevereni lehelt olen tellinud erinevaid Friendly tooteid, aga nüüd rändas minu ostukorvi ka Good Bubble lastele mõeldud šampoon – proovime järgi 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaija 3. oktoober 2020 at 20:58

  Ma varem ei ole Heverenist tellinud, aga nüüd teen selle ära. Meil on hädasti vaja mingit dushigeeli või pesuvahendit lastele, sest mees kipub mul ikka pesema neid enda toidupoe dushigeelidega, mis ei ole minu jaoks okei. Paneks nüüd mitu pudelit vannituppa, siis vast ikka haarab õige. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kati 3. oktoober 2020 at 15:28

  Mallu, suur tänu huvitava info eest! Lisaks tavapesupulbrile olen proovinud pesupähkleid. Nendega üksjagu mässamist ja pesu päris puhtaks ei saanudki. Kindlasti proovin ära selle “krõbinatega muna” 🙂 Tundub uudne ja mugav olema.

 • Avatar
  Vasta Mirje 3. oktoober 2020 at 08:49

  Good bubble vannivaht,hambapastad lastele. Rohkem vist ei olegi midagi proovinud ?
  Uusi tooteid tahaks küll katsetada

 • Avatar
  Vasta Sandra 2. oktoober 2020 at 22:32

  Pole veel midagi jõudnud sealt tellida aga ilmselgelt tellin endale selle muna – nüüd ja kohe ?

 • Avatar
  Vasta Merili 2. oktoober 2020 at 21:44

  Kuna beebi tulekul, siis olen sealt lehelt Friendly tooteid nillinud. No eriti seda paljukiidetud plekieemaldajat 😀 Aga hetkel pole jõudnud veel midagi ära tellida. 🙂

 • Avatar
  Vasta t 2. oktoober 2020 at 21:20

  Ma ei saa aru, kas ma loll või mis, aga kui selle muna sees nö vahend ehk graanulid ka seal masinas ju loputamise jne ajal , siis kuidas sel ajal sealt seda vahendit ei eraldu?

  • Mallu
   Vasta Mallu 2. oktoober 2020 at 21:40

   ei tea, aga pesu on puhas 😀

   • Avatar
    Vasta Mari 16. oktoober 2020 at 19:40

    TOP TIP: As the Laundry Egg does not contain any “soap” agents, it leaves almost no residue on your clothes. Therefore, the rinse cycle can be significantly reduced, saving water, time and electricity. Some machines have a ‘rinse hold’ button, which, when pressed, skips the rinse cycle. If you are unable to cut out the rinse cycle, this will not affect the Laundry Egg.

 • Avatar
  Vasta Mari 2. oktoober 2020 at 21:17

  Laste päikseprilllid

 • Avatar
  Vasta Caro 2. oktoober 2020 at 19:53

  Ei ole veel proovinud, aga Ecoeggi tahaks katsetada küll ?

 • Avatar
  Vasta Marju 2. oktoober 2020 at 15:58

  Olen ostnud Good Bubble vannivahtu ja päris rahule jäänud. Nüüd tahaksin proovida pesupesemismuna, nii mugav ja ruumisäästlik tundub.

 • Avatar
  Vasta Kaili 2. oktoober 2020 at 14:52

  Ei ole veel ostnud sealt lehelt aga laste saamisega olen küll kõik pesuvahendid välja vahetanud ja katsetan hea meelega uusi tooteid

 • Avatar
  Vasta Liilian 2. oktoober 2020 at 14:10

  Mina tellisin pesupesemismunad ,et jõuludeks kingikotti panna, muidugi tahaksin ka endale pesupesemismuna ja veel häid tooteid

 • Avatar
  Vasta Jaanika 2. oktoober 2020 at 11:54

  Ei ole ma midagi tellinud, aga nüüd tahaks umbes kõike 😀

 • Avatar
  Vasta Maile 2. oktoober 2020 at 10:46

  Pesupesemismuna sooviks küll proovida ja plekieemaldus vahendit. Ning lastele tahaks vannivahtu ning sampoone ihaldaksid minu printsessid küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 2. oktoober 2020 at 10:32

  Hevereni lehelt tellisin lõpuks ära need laste päikseprillid. Purunematud prillid on parim leiutis ja parim ost. ?

 • Avatar
  Vasta Liisi 2. oktoober 2020 at 04:08

  Ei ole veel tooteid proovinud, aga nüüd vajan värskele beebile nahasõbralikke tooteid – ma seni Fairy ja tavaliste pesugeelide kasutaja olnud :p

 • Avatar
  Vasta AL 2. oktoober 2020 at 00:38

  Muna leiab ostukorvi tee ka ilma õnneta ,kuid põnevusega prooviks kõike, mis hea õnne korral kotis leidub.

 • Avatar
  Vasta Eva 1. oktoober 2020 at 23:26

  Olen tellinud sealt pesuvahendeid lastele ja riietele. See muna tundub äge, tahaks proovida.

 • Avatar
  Vasta Ketter 1. oktoober 2020 at 23:15

  Ostan lapsele sealt imehea lõhnaga šampooni, meeldib nii lapsele kui endalegi. Lisaks viimati oli minu tellimuses ka nõudepesuvahend, seda pole veel kasutada jõudnud. Ahjaa, eelmisel aastal tellisin külmarohu või külmakaitse, aitab haiguste perioodil suurepäraselt nohust lahti saada, jätkub tükiks ajaks.

 • Avatar
  Vasta AVE 1. oktoober 2020 at 23:09

  Käisin täna just oma pakil järgi. Nüüd tekkis huvi kindlasti see Ecoegg ka ära proovida. Ja win-win, sooduskoodiga saab selle nüüd ju väga hea hinnaga?

 • Avatar
  Vasta Kertu 1. oktoober 2020 at 21:41

  Good Bubble vannivahud on suured lemmikud, viimati ostsin kohe kolm korraga ja lapsele meeldivad Naifi vannipommid. Ecoegg tundub põnev, ma ei ole ühtegi sellist uut pesemisviisi kataetanud, ikka vana hea pesugeel.

 • Avatar
  Vasta Birgit 1. oktoober 2020 at 20:58

  Pole enne nende lehelt tellinud aga nüüd tahaks kohe seda muna tellima minna, et järgi katsetada kas ongi nii hea ja lihtne 🙂

 • Avatar
  Vasta Heili 1. oktoober 2020 at 20:54

  Minu jaoks täiesti uued tooted, seega peaks uurima. Eriti tekitas huvi see pesumuna.

 • Avatar
  Vasta Aiks 1. oktoober 2020 at 20:54

  GoodBubble vannivahud ja pesumuna on absoluutsed lemmikud. Pesu on nii pehme pärast, et ma lausa ootan, et saaks seda kuivama panna 🙂 TooFruit kraami sooviks proovida. Lastele ja endale.

 • Avatar
  Vasta Evelin 1. oktoober 2020 at 20:49

  Sooviks proovida neid äädikaga tooteid ?

 • Avatar
  Vasta Marion 1. oktoober 2020 at 20:44

  Seda muna tahaks kindlasti, eelistan alati öko värke. Ja neid äädika pesuloputusvahendeid sooviks ka proovida. Pole ise varem sealt tellinud.

 • Avatar
  Vasta K 1. oktoober 2020 at 20:37

  Prooviks ka lastesõbralikke vahendeid hea meelega. Eriliselt prooviks aga seda pesumuna 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 1. oktoober 2020 at 19:42

  Ei ole tellinud kuigi mõelnud olen küll päris mitu asja jäid silma esimesena jäid sima vannivaht lastele.

 • Avatar
  Vasta Keti 1. oktoober 2020 at 19:34

  Friendly plekieemaldajat tahaks proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Joanna 1. oktoober 2020 at 19:27

  Tellisin ka sinu soovitusel Ecoeggi, lisa täite ja pesumasina puhastamise tabletid. Sain kingituseks väikese vannivahu. Pole veel proovinud, kuid varsti! Mõtlen samuti, et tahan loodussõbralikumaid valikuid teha ja ka üllatavalt mõistlikud hinnad neil!

 • Avatar
  Vasta Pirx 1. oktoober 2020 at 18:45

  Oi ma olen Heverenist palju tellinud ja alati rahul. Viimati tellisin deodorandi, super mugav ja hea. Ja tegelikult olengi mõelnud, et järgmise tellimusega peaks Ecoeggi ära proovima, sest ma hullult fännan selliseid alternatiivseid pesuvahendeid.

 • Avatar
  Vasta Leili 1. oktoober 2020 at 18:17

  Pesupesemismuna tundub põnev ja vannivahtu läheb meil ka liitritena (unustan ka tihti vanniservale ?)

 • Avatar
  Vasta Kaisa 1. oktoober 2020 at 17:28

  Ma olen ka eelistanud Eesti tootjaid, aga seda muna tahaks küll proovida ja pesumasina puhastustablette.

 • Avatar
  Vasta Kairis 1. oktoober 2020 at 17:26

  Peale sinu eelmisi storysid nende toodete kohta, käisin kodukal piilumas, aga tehinguks tookord ei läinud. Peab selle vea parandama kiiresti ? kindalasti soovin proovida seda egg pesuvahendit ja plekieemaldit! Aga kuna tegelikult seal ikka palju seda head ja soovitud kraami, siis see võit oleks ikka eriti magus

 • Avatar
  Vasta Heliry 1. oktoober 2020 at 16:21

  Ma pole midagi sellistest lahedatest toodetest kuulnud aga prooviks järjest neid, see muna tundub ka mingi lahe asi olevat! ?

 • Avatar
  Vasta Liis V 1. oktoober 2020 at 16:20

  Ostan tihti seda sama vannivahtu, küll viimasel ajal olen erinevaid katsetnud, aga see draakoni oma THE BEST❤️

  Ostsin ka beebikõõma eemaldaja, laste hambapasta ning meriinovilla kombinesooni (2tk). Ma nii rahul nendega suhtlusel, tellimuse vormistamisel ja toodetega endiga.

  Üks ülikhuul ja vajalik Eesti pood, mida tasub toetada 🙂 #eelistaEestipoode

  Ja btw, kingitusest ära üldse nagu ei ütleks. ?

 • Avatar
  Vasta Liis 1. oktoober 2020 at 16:16

  Seoses lastega (khmm. vabandused-vabandused) on pesupesemine suur kirg?
  Mul läks sellest pesumunast lugedes põnevaks. Ilmselt läheb katsetusse!

 • Avatar
  Vasta Anni 1. oktoober 2020 at 15:57

  Ei ole….VEEL. Ma tahan endale seda virsikulõhnaga pesugeeli, sest ma vajan lihtsalt kõike, mil on virsikulõhn.

 • Avatar
  Vasta Kadi 1. oktoober 2020 at 15:43

  Naifi tooteid olen proovinud ja kindlasti ostan veel. Hevereni lehen ringi vaadates on seal nii palju asju, mida katsetada tahaks, aga EcoEggi’i tahan kindlasti ära proovida!

 • Avatar
  Vasta Kadi 1. oktoober 2020 at 15:25

  Soovin väga paljukiidetud plekieemaldajat proovida ;)!

 • Avatar
  Vasta Merili V 1. oktoober 2020 at 15:17

  Veel pole …

  aga kui lugesin et peale seda vannivahtu lõhnab veel vannituba hästi siis esimeseks ostuks see saabki!

 • Avatar
  Vasta Kerli 1. oktoober 2020 at 15:10

  Kõik Naifi tooted on lemmikud 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerli 1. oktoober 2020 at 15:05

  Polnud kuulnudki nendest toodetest seega hea 6nne korral kärab k6ik ??

 • Avatar
  Vasta kätlin 1. oktoober 2020 at 14:50

  Ma olen tellinud nende lehelt plekieemaldit (just sinu soovitusel ja reklaamimisel ) ning pesemisvahendeid kehale. Küll, aga oleksin vääääga huvitatud 8 aastasele tüdrukule šampooni ja võib olla ka palsami variantidest. Palju leidsin väikelastele ja beebidele, kuid mis sobiks pikkadele ja paksudele lapse juustele…No ja pesupesemismunad näevad juba nii ägedad välja ja sooviks proovida küll 🙂

  • Avatar
   Vasta K 1. oktoober 2020 at 17:22

   Meil kodus ecoegg ja tõesti mu meelest peseb ka hästi ja palju mugavam kui pesubulbriga jändamine! Ja jah, ikka laste hambapastat jms olen sealt tellinud.

 • Avatar
  Vasta Margit 1. oktoober 2020 at 14:50

  Ma pole sealt lehelt ühtegi tellimust veel teinud, aga pesupehmendusäädikad jäid silma, mida millalgi ammu promosid 🙂
  Olen seda lehte tegelikult korduvalt vaadanud, et mõnusad ökod tooted, aga lõpuks olen ikka mujalt tellinud kas kodumaiseid tooteid, et kohalikesse ettevõtetesse panustada või tellinud vanu häid tuttavaid, näiteks babe.

  • Avatar
   Vasta Laura 2. oktoober 2020 at 09:57

   Esimest korda kuulen sellest lehest. Aga ecoegg tundub huvitav toode olema. Hea meelega prooviksin midagi uut.

 • Avatar
  Vasta Ly 1. oktoober 2020 at 14:24

  Ma just nillin seda pesumuna ? ja lemmik on Friendly plekieemaldus spray.. kõigile soovitanud ka juba ??

 • Avatar
  Vasta Margit S 1. oktoober 2020 at 14:22

  Pole veel midagi sealt ostnud aga see pesupesemismuna tundub küll põnev asi mida ära proovida.

 • Avatar
  Vasta Nimi 1. oktoober 2020 at 14:01

  Tahtsin kohe tellida, aga ütleb, et koodi ei ole olemas ?
  Loosis osaleks ka, Heveren nii tore e-pood ja seda muna tahaks väga proovida.

 • Avatar
  Vasta Kiku 1. oktoober 2020 at 13:49

  Ei ole sellelt lehelt veel tellinud aga seda detox asja oleks küll vaja.

 • Avatar
  Vasta Mmm. 1. oktoober 2020 at 13:48

  Osta laeni ulatuv kraapimispost, et kassil oleks võimalik kuhugi laste eest põgeneda. Valus vaadata, kuidas nad looma kiusavad.

 • Avatar
  Vasta Birgit 1. oktoober 2020 at 13:41

  Ma just vaatasin neid pesupesemismune ja mõtlesin, et ehk on nüüd samm nende proovimiseks tarvis teha. Ja laste hambapasta peab ka uue ostma, nii et üsna täppi reklaam.

 • Avatar
  Vasta Ketelyn 1. oktoober 2020 at 13:24

  Kahjuks ei ole Hereveni tootevalikust siiani midagi proovinud. See pesumuna tundub küll põnev ja mõnus asi, mida sooviks katsetada. ?

 • Avatar
  Vasta triin 1. oktoober 2020 at 13:15

  Ma tahaks ka väga seda Ecoeggi ära proovida sest meie laps on allergiline 90% pesugeelidele ? tundub midagi,mis meile ideaalselt sobiks!

 • Avatar
  Vasta Eva 1. oktoober 2020 at 13:05

  Ecoeggi tahaksin väga proovida. Tundub tõeline game changer ?

 • Avatar
  Vasta Suusi 1. oktoober 2020 at 12:59

  Hevereni tooteid varem proovinud ei ole. Seda pesupesemismuna sooviks küll proovida. Sellist värgendust ei ole varem kohanud.

 • Avatar
  Vasta Hele-Riin 1. oktoober 2020 at 12:48

  Sooviks loosist osa võtta ja proovida uusi ecoegg tooteid!

 • Avatar
  Vasta Tiia 1. oktoober 2020 at 12:37

  Minu lemmik nende plekieemaldusvahend. See võiks olla ainult palju suuremas pudelis, sest seda kulub lastega tõesti palju. Ja kahju on seda plastikpudelit ära visata. Seda ecoeggi olen ka nüüd mõned korrad proovinud ja tõesti väga mugav asi. Ei jäta mingeid pulbri või kapsli jääke pesule külge.

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 1. oktoober 2020 at 12:34

  Heverenist on mul juba tellitud ecoegg muna ja tõesti peseb riided puhtaks ja ei ole enam erinevaid pesuvahendite pakendeid pesumasina peal jalus.
  Aga katsetada olen veel tahtnud erinevate puhastusvahendite tablette ja pesumasina detox tablette.

 • Avatar
  Vasta Vaike 1. oktoober 2020 at 12:22

  Vot selle muna pean ma nüüd küll saama.

  • Avatar
   Vasta Kelly 1. oktoober 2020 at 13:04

   Mina olen ülirahul laste päikeseprillidega. Neid tihti ei telli muidugi. 😀 Aga good bubble vannivaht on meil ka ja see on hea. 🙂 Eccoegg tundub küll väga põnev!

 • Avatar
  Vasta M 1. oktoober 2020 at 12:17

  Olen proovinud vannivahtu, mis on IMELINE! Keha kreemi ja shampooni mis on samuti väga head.

 • Avatar
  Vasta Kaia 1. oktoober 2020 at 12:09

  Egg oleks super. Mulle ei meeldi, kui pesule pulbri lõhn külge jääb 🙂

 • Avatar
  Vasta M. 1. oktoober 2020 at 12:07

  Proovin Ecoeggi ära. Teen just tellimust, ka täishinnaga tooted ostukorvis, aga mulle ûtleb koduleht, et koodi Mallukas15 pole olemas!

  • Mallu
   Vasta Mallu 1. oktoober 2020 at 12:35

   peaks nagu töötama küll :S

 • Avatar
  Vasta MP 1. oktoober 2020 at 12:06

  Ei ole nende toodetega kursis, aga ecoegg tundub huvitav ja selle prooviks heameelega ära küll. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kairi 1. oktoober 2020 at 11:59

  Ei ole veel Hevereni lehelt tellinud, kuid selle ecoeggi tahan kindlasti ära proovida! ?

 • Avatar
  Vasta Sandra 1. oktoober 2020 at 11:53

  Hmm ei olegi midagi proovinud. Aga päris mitmed asjad jäid silma mida võiks proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 1. oktoober 2020 at 11:41

  Mind oled ka nende vannivahtudega influentsinud, iga kord, kui soodukas on, võtan paar pudelit. Aga seda EcoEgg muna tahaks küll proovida

 • Avatar
  Vasta Triin 1. oktoober 2020 at 11:40

  Good Bubble vannivaht on ka meie vannitoas olemas! Minu kindlad lemmikud Heverenist on ka Fruu huulepulgad. Praeguse aja igapäevane kaaslane on kindlasti ka Dr.Bronnersi lavendlilõhnaline käte desinfitseerimis sprey, igati lastesõbralik. Samuti oleme kasutanud mõningaid lastesõbralikke kreeme ja duššigeele. Aga alati on jälle palju avastamist,kui uuesti tellima minna. Kindlasti tahan proovida pesupesemise muna.

 • Avatar
  Vasta Susann 1. oktoober 2020 at 11:38

  Veel ei ole tellinud, kuid olen ühe hea pesuvahendi otsingul. Olen juba pesumasina peale hunnik pudeleid/kapsleid/pulbreid kogunud, aga ükski pole see õige. Kuna meie perre on esimene beebi sündimas, siis aina enam mõtlen loodusliku kraami peale, kuid tihtipeale need looduslikud ei pese pesu puhtaks ja lõpetan ikka vana hea arieliga, mis kindlapeale plekid eemaldab. Ohh ja selle vannivahu ostan ka kindlasti?

 • Avatar
  Vasta Keiu 1. oktoober 2020 at 11:33

  Tellisin paar nädalat tagasi sealt selle pesu muna. Eile siis just pesin üht voodikatet, mis oli koera ja kassi poolt päris koledaks saanud, esimesel korral pesin tava kapsliga ja ei võtnud mõningaid plekke ära, siis mõtlesin, et ahh vahet pole, et ostan siia millalgi uue, aga siis pesin uuesti üle pesu munaga ja voilaaa, mitte ühtegi plekki ei olnud. Ostsin selle, kuna max kuu pärast tuleb majja beebi, kelle riideid võiks tulevikus paremate asjadega pesta kui poe kraamiga. Ja kindlasti ostan sealt veel head kraami.

 • Avatar
  Vasta Kätu 1. oktoober 2020 at 11:32

  Oleme proovinud vannivahtu, nii hea!
  Soovin loosist osa võtta. Võidu korral tahaks proovida ka seda pesupesemis muna ??

 • Avatar
  Vasta Eliise 1. oktoober 2020 at 11:32

  Ma pole mitte midagi neist proovinud, aga selle ecoeggi tellin vist küll ära.

 • Avatar
  Vasta Sirle 1. oktoober 2020 at 11:30

  Kurikuulus plekieemaldaja 🙂

 • Avatar
  Vasta sireet b 1. oktoober 2020 at 11:28

  Pesugeel sooviks proovida . Muidugi see egg tundub mega huvitav ?

 • Avatar
  Vasta Mariliis 1. oktoober 2020 at 11:23

  Mina sooviks lastele proovida pesugeeli, juustele tooteid ja vannivahtu ka kuna kohe kohe saab uus vannituba valmis ja saame endale elus esimest korda vani! Oh seda rõõmu siis lastel!

 • Avatar
  Vasta Elise 1. oktoober 2020 at 11:21

  Meie kodus lemmikuks on Good Bubble vannivaht?

 • Avatar
  Vasta Jessica 1. oktoober 2020 at 11:18

  Tahan kohe selle eggi ära proovida 🙂

 • Avatar
  Vasta A. 1. oktoober 2020 at 11:09

  Pole kunagi Hevereni lehelt tellinud aga tahaksin kindlasti proovida/tellida Ecoeggi pesupesemismuna, sest unustan alati uue pesugeeli poodi minnes ära. ??‍♀️