0
LAPSED

kõik on hästi, a teil?

24. november 2020

Käisin täna Lendega arsti juures ära. Õnneks oligi tegu lihtsalt lümfisõlmega, mis veidi suurem on. Ilmselt kaob see mingi hetk ära, aga võib jääda ka, igatahes mingit ohtu ta ei kujuta. Jumal tänatud.

Marta sai ka üle mõõdetud ja kaalutud, olla igavene jurakas. 92 cm ja 16.5 kilo. Riideid kannab üldiselt isegi 98 suuruses, sest ta on muidu ka selline…ümaram, haha. Mõlemad said igatahes terveks kuulutatud, halleluuja. Konkreetselt mu elu suurim hirm oleks, et lastel oleks tervisega probleemid, nii et väga tore on kinnitust saada, et kõik ok on. Peaks nüüd mingi päev seal Synlabis ka ära käima, kuigi ma ei kujuta ette, kuidas Marta lubaks endal verd võtta, tundub õudne.

Homme on mul jälle trennipäev, üli mõnus, pole konkreetselt nädal aega käinud ja sel nädalal ei saanud kahjuks EMS’i ka aega. Seega ma panin endale neljapäevaks Body Balancisse aja kirja, lähen proovin selle ka ära. Ei taha enda 3x nädalas trennivärki unarusse lasta.

Ohatised on ka peaaegu läinud, ma pole elusees nii õnnelik olnud selle üle, et kui ma naeratan, siis huultest verd EI nirise. Hinnake seda, inimesed. Hinnake! Ja ei, ma ei määrinud kust peale, panin ööseks enda huuleräbalad bepantheni kihi alla, hommikuks oli päris norm juba.

Eile oli ka hea päev. Koristasin, vahetasin kardinaid, panin jõulutulesid üles, tegin verivorste ja hapukapsast, jõin sõbrannaga veidikene veini ja üldse oli mega mõnus õhtu. Tore on, kui on sellised mõnusad ajad, kus ei kassi, vaid lihtsalt hea on olla. Imelik lausa, et ma päriselt vist oskangi üksi olla ja hakkama saada, ilmselt inimene harjub kõigega, haha. Tööd ja tegemisi on ka nii palju, et pole isegi aega mõelda muule.

Tuli praegu selline #blessed postitus, haha. Üldse on ju täitsa huvitav, et igast suvalisest päevast on võimalik mingi win välja mõelda. Mis teie päeva täna heaks tegi? Sheerime rõõmu!

Loe ka neid postitusi!

11 Kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Mardikas 25. november 2020 at 13:46

  Hea meel, et hing sees. Kukkusin bussist välja, selg paigast, muidu ok… kahjuks pean tööle edasi minema, eks näeb kuidas, pisitasa liigun, võtan valuvaigistit, määrin…Loodan Jumala abile!

  • Mallu
   Vasta Mallu 25. november 2020 at 14:06

   Appi, bad trip (pun intended)

 • Avatar
  Vasta Vaike 25. november 2020 at 12:19

  Käisin kodus vahepeal vaatamas, mida ehitajad teinud on. Niiiiii ilus! ?

 • Avatar
  Vasta Geidi 25. november 2020 at 10:15

  Ärkasin hommikul mõttega, et on neljapäev. Juhuuu kolmapäev on!

  Eilne ein -tegin ose piparkoogitaigna valmis, täna peaks pildistama ja märku andma, et sel aastal teen tainast. (Ma pole kindel, et see pildistamine täna toimub)
  Pühapäeval saab piparkooke!!! Kuigi osad teeme vist juba täna, lapsed ei jaksa oodata pühapäevani.

 • Avatar
  Vasta Marii 24. november 2020 at 21:45

  Pärast seda, kui mu laps ja mees olid alates eelmisest teisipäevast mõlemad haigusega kodus, olin ma täna päris päris üksi. Vaikuses.
  Lihtsalt istusin vaikuses. Ei pidanud kellelegi teed tegema ega sinepivanni. Ei pidanud 1134x ühte ja sama puslet kokku panema ega 5 erinevat sööki tegema, sest kellelegi midagi ei sobinud.

  Ja ma ei teinud mitttte midagi terve päeva. Halleluuja

 • Avatar
  Vasta Kadi 24. november 2020 at 20:34

  Mulle valmistas täna rõõmu see, et ei saanud üle pika aja tööl pahandada/sõimata/kuulata, kui väärtusetu ma olen. Win!

  • Mallu
   Vasta Mallu 25. november 2020 at 10:34

   Issand, muidu saad v??

 • Avatar
  Vasta Kaisa 24. november 2020 at 18:39

  Minule tegi täna rõõmu, et sain tööd teha! Päris palju jõudsin tehtud ka. Homme jälle keemia (küll selle aasta ja ehk ka mõne aja viimane), aga täna oli hea päev. Õhtul lähen veel teatrisse ja… Tore, et ka sinul ei nirisenud huultest verd 😀 Bebanthen on hea, nii kreem kui ka salv. Mina olen seda ninna määrinud, siis kui nina seest hirmsasti kuivas ja seetõttu kipitas. Töökaaslane pani just suunurkadesse, tal vaja homme hambaarstile minna ja no ei ole mõnus suu lahti passida, endal suunurgad puruks ja valusad.

  • Mallu
   Vasta Mallu 24. november 2020 at 18:42

   Ja kodu said ka korda! JEeee 😀

 • Avatar
  Vasta K 24. november 2020 at 18:26

  Täna oli erakordselt hea tunne tervena töölt koju jõuda. Pikk öövahetus oli seljagaga ja samuti pikk tee koju mida kattis kiilasjää. Paljud autod olid teelt välja sõitnud. Loodan, et kõik jäid terveks.

  • Mallu
   Vasta Mallu 24. november 2020 at 18:27

   Oii, mina ka. Ja hea meel, et sinagi tervelt kodus!