0
Kingiloos REISIMINE

SUUR LOOS: võida reis kahele Gran Canariale!

22. jaanuar 2021

Kui Ave mulle sügisel rääkis, et hakkab varsti uuesti reisikorraldamisega tegelema, oli mul super hea meel. Ave on turisminduses vana kala (eelnevalt nt Aurinkos) ja no kes ei teaks siis Yummikomme – nende taga ongi Ave, kes otsustas nüüd oma tiimiga (Horizon Traveli rajajad), et hakkaks inimestele rohkem Gran Canariat tutvustama. Kes selleks parem inimene olla saaks, ta ise lausa elab seal juba 20 aastat! Nõnda loodi lehekülg lendakanaaridele.ee ja juba 30.01 väljub esimene lend Gran Canariale. Leht on ise eestikeelne, aga booking keskkond turvalisuse huvides rahvusvahelisel platvormil, seega ei pea pelgama, et valele lehele satud, kui bookima hakkad, haha.

Ma nii kiiresti enda asju ajastada ei jõudnud, seega leppisime kokku, et ma lähen ja “katsetan” ka omal nahal nende korraldatud reisi ära, seega juba kuuendal veebruaril haaran Andra kaasa ja lähme puhkame nädalakese sooja päikese all. Jumal teab, et mul on seda keskkonnamuutust ja puhkust juba kuid hädasti vaja.

Muidugi ei saa seda paganama Covidit unustada, aga ausalt öeldes praeguse seisuga ei ole sinna saamine kuigi keeruline. Pmst on sul lihtsalt vaja mitte vanemat kui 72h tagasi tehtud negatiivset covid testi ja noh, kohapeal on liikumiskeeld 22-06, aga Ave sõnul on kõik tema enda lemmikkohad kenasti lahti, inimesi vähe, mõnus rohelisus, ilmad soojad ja üldse väga mõnus aeg väikseks puhkuseks. Rohkem infot reisidokumentide ja vajaliku kraami kohta saab SIIT.

Kuna hinnad on praegu eriti soodsad (edasi tagasi lend Gran Canariale 06.02 kuupäevaks on praegu näiteks 283 euri per inimene), siis kasutavad seda paljud pered ka nt “kodukontoriks”. Lapsed kaasa ja vanemad saavad kordamööda tööd teha ja ilma nautida. Majutuse hind oleneb muidugi kohast, aga näiteks lend+ nädalane ööbimine aparthotellis, kuhu mahub neli inimest, on kokku umbes 400€ per inimene. Ei ütleks, et Eesti spad hetkel oluliselt odavama hinnaga oleks, kui aus olla. Ja kui töö võimaldab, siis kasutaksin ma sellist kaugtöö võimalust kohe kindlasti.

Siis kui me Mariga 2019 aastal Gran Canarial käisime

Loomulikult pean ma nüüd kindlasti reisikindlustuse tegema, aga lendakanaaridele.ee kaudu reisi bronnides saab reisi katkemise korral raha tagasi (kui nt riigipiirid suletakse) ja positiivse covid testi korral saad ilma lisatasuta endale uue aja broneerida (siin info).

Ma saan aru, et paljud ei tihka praegu üldse kuskile reisida, sest esiteks on hirm, et reis jääb ära ja oled oma rahast pärast ilma, aga kuna mina isiklikult tean ja usaldan Avet, seega selle pärast ma ei muretse. Lisaks ei muretse ma ka suurt selle reisi pärast covidi mõttes, sest maskid-desod on olemas ja Gran Canarial on haiguspuhang palju väiksem kui meil siin, seega mina isiklikult ei näe põhjust miskit karta. Peaasi, et selle negatiivse testi kätte saaks, ei tahaks väga olla üks nendest, kes viimasel hetkel on ilma sümptomiteta covidi kandja. Kuigi õnneks ega ma väga kuskil käi kah, suhtlen ainult oma lähima sõprusringkonnaga ja ma tegelikult ei arva absull, et mul miskit häda oleks, seega jääb üle vaid oodata, et saaks sinna sooja päikese kätte.

Olgem ausad, ma ei ole ju ilma lasteta kuskile reisinudki (v.a eelmine aasta usasse), et alati on see 7h lennukis olnud selline, et pidevalt vaja beebiga mässata (sest IGA aasta soojale maale minnes on keegi mu lastest veel beebi olnud, haha) ja ma olen kadedusega vaadanud neid reisijaid, kes rahumeeli need seitse tundi sarju vaatavad ja lihtsalt sihtpunkti jõudmist ootavad. Lõpuks ometiiiii saan ma olla üks nendest! Small things in life!

Aga mul teile super hea uudis. Ma ei teagi, kas ma nii ägedat loosi enne elus teinud olen (ja jumal teab, et mul täiega palju ägedaid loose olnud, eks), aga koostöös https://www.lendakanaaridele.ee loosime välja reisi kahele Gran Canariale! Ehk siis lennupiletid, transfeer hotelli ja tagasi, ning majutus ilusas aparthotellis koos hommikusöökidega! Loomulikult saab võitja ka Eestikeelse esindaja abi ja nõu kasutada. Võitja võib ise oma reisi aja valida (kuni aprillini), aga vabalt võib ka juba kuuendal koos minuga ennast lennukisse sättida ja päikest nautima põrutada. Et loosist osa võtta, ei ole sul vaja midagi muud teha, kui jätta siia postituse alla kommentaar, kus mainid ära, et kellega koos sa puhkama läheksid, millal minna tahaksid ja kas sa üldse oled kunagi Gran Canarial käinud. Loosi võitja loosin välja instagrami live’is juba nädala pärast, nii et pöidlad pihku ja võtke kõik osa, eks 🙂

PS1! Kui huvi, siis võite laikida ka nende FBi lehte, mis asub SIIN.

PS2! Kui loosiõnnele lootma jääda ei taha, aga tunned, et mõnus puhkus kuluks marjaks, siis pane aga rahumeeli broneeringupäring teele SIIT!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

5,799 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Eneli 10. veebruar 2021 at 01:30

  Kas see loos üldse toimus ka kunagi? Instagramist ei leia jälgegi ja ma jälgin ka teid, kuidagi vahele jäänud see asi ☹️

  • Reply Mallu 10. veebruar 2021 at 10:56

   fbis oli loos

   • Reply Eneli 11. veebruar 2021 at 02:41

    Haha ups ?

 • Reply Mörr 8. veebruar 2021 at 11:12

  Super hea uudis. Neid reisikorraldajad ongi meie Eesti turule rohkem tarvis. Eriti kui tegemist on rahvusvahelise tegijaga, keda võib usaldada ja kelles kindel olla. Reisile läheksin oma elukaaslase või emaga. Ei teagi kummaga kauem selle reisi vastu pean ?

 • Reply Eeva 3. veebruar 2021 at 21:07

  Mehe ja lastega koos, pole kunagi balti riikidest kaugemal käinud.

 • Reply D 3. veebruar 2021 at 07:35

  Läheksin reisima koos oma mehega, pole ise kunagi käinuz kanaaridel, tahaks väga minna!

 • Reply Kerlin 2. veebruar 2021 at 22:11

  Märtsi lõpus koos elukaaslasega, pole kuskil käinud ja oleks tore kuskil kaugemale reisida kui Saaremaa 🙂

 • Reply Kadi 2. veebruar 2021 at 15:57

  Läheksin koos elukaaslasega, pole seal varem käinud. Üks tore reis kuluks marjaks ära ?

 • Reply Eda 2. veebruar 2021 at 12:23

  Pole veel kuskil soojal maal käinud. Läheksin tütrega, täpsemalt peab plaanima, kuidas puhkuse saame kirja. See oleks imeline, peab sellest rutiinist hetkeks vabaneda saama…

 • Reply Mari 2. veebruar 2021 at 11:39

  Mina võtaks küll selle võimaluse siin suure tänutundega vastu 🙂 Vaatame nüüd, kes seda tegelikult kõige rohkem vajab 🙂 Kaasa tariks ma kellegi, kes minu arvates sundpuhkusele tuleks saata 😀 😀 😀

 • Reply Piret Krass 1. veebruar 2021 at 19:06

  Läheksin koos kallimaga , kellega ei ole kunagi puhkamas koos käinud. Gran Canaria pole kunagi käinud aga suur soov oleks minna. Reisiplaanid jätaks märtsi lõppu siis mõlema sünnipäeva keskel?

 • Reply Kersti 1. veebruar 2021 at 17:18

  Mehe ja lapsega. Pole kunagi käinud seal ja pigem ikka, kui seal on soe ja mõnus 🙂

 • Reply Margit Liiv 1. veebruar 2021 at 16:38

  Üks kosutav puhkus kulukas väga ära, pole kanaaridel kunagi käinud, ning haaraks kaasa kalli sõbranna ?

 • Reply Epp 1. veebruar 2021 at 14:03

  Kui loos veel kestab, siis osalen! Läheks ikka koos oma mehega, enne kui beebi sünnib ja oleme juba kolmekesi 🙂

 • Reply Grete 1. veebruar 2021 at 13:48

  Läheksin reisile oma pojaga ja võtaksin veel kaasa ka elukaaslase.
  Selline puhkus kuluks ma arvan meile kõigile ära.
  Me pole veel kunagi kuskil reisimas käinud, ehk siis see oleks meie esimene reis 🙂 Sõit jääks märtsisse või siis aprillis võiks ju sünnipäeva puhul ka ühe tripi teha.
  Hoiame pöidlaid, et see loosiõnn naerataks meilegi ja saaks siit Eesti kliimast natuke eemale 🙂

 • Reply Elo 1. veebruar 2021 at 13:35

  Selle puhkuse võtaksin ette koos oma armsa tütre Elisega, sest mida imelisemat saaks veel tahta kui veeta oma sünnipäev, mis on tulemas juba järgmine kuu, palmi all.

 • Reply Elise 1. veebruar 2021 at 13:29

  Läheksin sooja päikese alla koos oma lemmik sõbranna Josiinega, et uusi seiklusi kogeda, sest elu on ju seiklus 🙂
  Ja reis võiks toimuda juba järgmine kuu, sest märtsis on ka tema sünnipäeev.

 • Reply M-M 1. veebruar 2021 at 10:03

  See tundub ebareaalne loos…isegi kahtlen kas vaja ennast kiusata ja loosis osaleda:D
  Abikaasaga läheks.

 • Reply Enelii 1. veebruar 2021 at 09:45

  Pole kunagi käinud seal. Aga abikaasaga läheks puhkama , polegi plaane tehtud veel pulmaaastapäevaks . Tundub põnev. Ning loodan et saad puhata sa vajad seda, elame kaasa sulle ja ootan mis põnevat seal sul on ja mõnusat puhkust.

 • Reply Kadi 31. jaanuar 2021 at 23:05

  And the winner is?

 • Reply Renita 31. jaanuar 2021 at 22:57

  Läheksin oma elukaaslasega, ise pole kunagi kuskil reisil käinud ja ega tema ise pole ka veel sinna jõudnud. Märtsi kuus oleks ilmselt kõige mõnusam minna 🙂

 • Reply Tanja 31. jaanuar 2021 at 22:26

  Pole mitte kunagi käinud ja nüüd läheks hea meelega oma elukaaslasega?
  Puhkama läheksin veebruaris 🙂

 • Reply Annika 31. jaanuar 2021 at 21:34

  Oma armsa pojaga Marteniga. Meid on see COVID-19 ÄRA TÜÜDANUD ☹️. OI KUIDAS MU POJALE REISIDA MEELDIB.

 • Reply Annika 31. jaanuar 2021 at 21:32

  Ma vajaks puhkust kindlasti. Läheksin oma poja ja Madisega.

 • Reply Viktoria 31. jaanuar 2021 at 18:34

  Läheksin koos elukaaslasega oma sünnipäeval Aprillis?

  • Reply Viktoria 31. jaanuar 2021 at 18:37

   Gran Canarial pole käinud ka muidugi

 • Reply Marta 31. jaanuar 2021 at 17:24

  Olen käinud ja läheks iga kell uuesti. Seekord aga emaga ja mãrtsis ?

 • Reply Mari Reier-Tannebaum 31. jaanuar 2021 at 16:42

  Reisile soovime väga minna koos abikaasaga,see annaks võimaluse ka oma lapsed ,kes veel pole reisil käinud omade kuludega kaasa haarata. ? Kuna lapsed ei olegi meil enam nii lapsed vaid juba lähevad reisides täishinna alla siis siiani on olnud keeruline nii suurt summat korraga kulutada,see annaks meile võimaluse see kulu pooleks jagada ja sellega juba tuleksime toime Oleks äraütlemata vinge kingitus ???

  • Reply Mari Reier-Tannebaum 31. jaanuar 2021 at 16:46

   Jäi veel lisamata ,et reisda sooviksime esimesel võimalusel ja Hispaanias ei ole veel mitte kunagi käinud ,kuigi see on alati olnud unistuseks ! ?

 • Reply Ats 31. jaanuar 2021 at 16:31

  Pole soojale maale veel kordagi olnud võimalust minna , kaasa võtaks Lii

 • Reply KATRIINE 31. jaanuar 2021 at 15:58

  Abikaasaga läheks! Pole veel seal käinud, aga hea meelega nüüd lähekski 🙂

 • Reply Ingeldrin Aug 31. jaanuar 2021 at 15:07

  Läheksin abikaasaga, meil on mitu aastat väljakutseid pakkuv aeg olnud. See oleks äkki abiks:) Pealegi on mul 1. veebruaril sünnipäev, see oleks vahva kingitus ka meile.

 • Reply Kristiina 31. jaanuar 2021 at 15:02

  Reisile saadaks enda kalli ema Mais ??

 • Reply Kristiina 31. jaanuar 2021 at 14:59

  Kuna mina olen beebiootel siis ma saadaks puhkama heameelega enda Ema .Kes pole saanud seda luksust endale 3 lapse ja 11 lapselapse kõrvalt kunagi lubada .Seega ta oleks väärt igat päikesekiirt??

 • Reply Maarja 31. jaanuar 2021 at 14:45

  Aureeliaga läheksin(tütar). Läheksin aprill-mai. Pole kunagi käinud, ainult ilastan ja vaatan neid reisi reklaame 🙁

 • Reply Katrin 31. jaanuar 2021 at 14:37

  Kevadist turgust päikese näol, kamooon kes ei vajaks. Reisiks aprillis koos sõbranna Pille-Riiniga!

 • Reply Liivika 31. jaanuar 2021 at 13:48

  Pole kunagi käinud ja sõbrannaga läheksin.

 • Reply Liina Järveots 31. jaanuar 2021 at 13:40

  Abikaasa Siimuga läheksin kasvõi maailma lõppu ja igal ajal 😀 (antud juhul vb märtsis). Varem pole käinud seal 🙂

 • Reply Piia 31. jaanuar 2021 at 13:34

  Puhkama läheksin koos elukaaslasega. Gran Canarial pole me varem käinud ja sooviksime minna nüüd kevadel või sügisel.

 • Reply Emma Maura Lainväe 31. jaanuar 2021 at 13:24

  Läheks oma musiga❤️

 • Reply ELIS 31. jaanuar 2021 at 12:28

  Reisile läheks oma kaaslasega ❤ Varem seal käinud ei ole. Reisi võtaks ette suvel ?

 • Reply Kadi 31. jaanuar 2021 at 11:51

  Olen saanud kokku oma eluarmastusega, olles käinud läbi valede suhete. Kallis❤️ Argo on nüüd kui olen saanud 40 mu õige ja ainus! Koos pole veel kuskil reisinud ja TEMA POLE KUNAGI LENNANUD ??Vot see oleks üllatus, kui ta on 48 aastane ????‍♀️

 • Reply Maarja-Liisa 31. jaanuar 2021 at 11:44

  Tahaksin selle reisi kinkida endale ja oma partnerile, keda näen tema töö tõttu vaid mõned korrad aastas. Ma ei ole kunagi Gran Canarial käinud, või noh tegelikult olengi ainult kord elus välismaal käinud.

  Tänan, et jagasid oma sõbra tegemisi, ma olen üsna kindel, et kasutan tema teenust, kui järgmist reisi plaanima hakkan 🙂

 • Reply merit selg 31. jaanuar 2021 at 11:41

  Läheks oma mehega rappa jooksnud suhet parandama esimesel vôimalusel….?? käinud Gran Canarial olen rohkem kui 10a tagasi ? Tervitused Avele! ?

 • Reply Merilin 31. jaanuar 2021 at 11:40

  Oi meil tulemas kümnes pulma aastapäev, see oleks super kingitus 🙂 Ja kaasa võtaks ikka mehe ?

 • Reply Kättriin 31. jaanuar 2021 at 11:24

  Läheks koos elukaaslasega, pole enne käinud, kevadel.

 • Reply Helen 31. jaanuar 2021 at 11:24

  Puhkusele làheksin koos abikaasaga aprillis. Terve perega käisime kaks aastat tagasi Tenerifel (võrratu koht).

 • Reply Liisu 31. jaanuar 2021 at 11:21

  Ei ole kunagi käinud ühelgi soojal saarel ja selline päris puhkus kuluks muidugi ära ? Võtaksin oma armsa emme kaasa ja tähistaksime minu kohe kohe tulevat ja ema aprillisünnipäeva, kuskil seal vahepeal ?

 • Reply Sirkka Sepp 31. jaanuar 2021 at 10:44

  Puhkama läheksin elukaaslasega aprillis, ei ole käinud varem Gran Canarial!

 • Reply Kristiina 31. jaanuar 2021 at 10:36

  Läheks oma kalli abikaasaga.

 • Reply Maarja 31. jaanuar 2021 at 10:14

  Läheks oma salaarmastusega. Niipea kui võimalik

 • Reply Cathy 31. jaanuar 2021 at 10:12

  Sooviksin minna oma kaaslasegs, väike puhkus ja elu nautimine ei teeks kunagi paha. Me pole kungi seal käinud

 • Reply Cätlin 31. jaanuar 2021 at 10:08

  Läheksin koos abikaasaga, ?

 • Reply Maris Roost 31. jaanuar 2021 at 08:53

  Mitmes koolis hetkel tööd tehes, ajud kärbivad. Puhkus kuluks nii mulle kui mu mehele ära. Ja kuna aprillis saab meil juba 4a siis miks mitte seda tähistada seal. Gran Canarial pole käinud, sealne kultuur aga huvitaks küll. Loodan, et loosiõnn naeratab. Seda puhkust oleks täiesti vaja.

 • Reply Maile Kirikal 31. jaanuar 2021 at 08:32

  Ei ole käinud varem, läheksin koos parima sõbrannaga ja läheks märtsikuus. 🙂

 • Reply Kleret Kukk 31. jaanuar 2021 at 05:10

  Läheksin koos sõbrannaga päikest nautima, ei ole varem seal käinud. 🙂 puhkama sõidaks esimesel võimalusel

 • Reply Mari-Liis 31. jaanuar 2021 at 03:06

  Läheksin kindlasti koos oma mehega, kellega oleks plaan veeta laste kõrvalt kvaliteet aeg iseendale ja taas meie säde leidmiseks, mis on natukene tuhmunud tänu lastele. Leian, et aegajalt on vaja leida paaridel taas see,millesse armuti ja saada energiat juurde.

  • Reply Mari-Liis 31. jaanuar 2021 at 03:11

   Kui võidame siis läheks nii kiirelt,kui vaid saame. Kahjuks pole olnud võimalust kunagi reisida ja avastada maailma. Võidukorral tõmbaks lihtsalt kiirele elutempole pidurid peale ja jätaks sunniviisiliselt lihtsalt asjad seisma, et kordki elus saaks tunda, mida tähendab puhkus.

 • Reply Merit 31. jaanuar 2021 at 01:51

  Reisile läheks koos elukaaslasega 🙂 Tenerifel on kunagi käidud ning hea meelega avastaks ka Gran Canariat.

 • Reply Merike harjakas 31. jaanuar 2021 at 01:25

  Reisile läheksin abikaasaga, kuna tal oleks väga sellist puhkust vaja ja saaksin talle ilusa juubeli kingituse teha, Gran Canarilal ei ole käinud ja sooviks minna aprilli kuus.

 • Reply Kadrin 31. jaanuar 2021 at 01:04

  Martin, märtsis või aprillis. Ei ole käinud ☺️

 • Reply Madli T 31. jaanuar 2021 at 00:25

  Ikka oma abikaasa ja oma kolme lapsega (ehk saaks pileteid juurde osta) ja siis juba pikemaks ajaks, kuna saan ka kaugtööd teha. Cran Canarial pole kunagi käinud nagu ka paljudes muudes maades 😀

 • Reply Kristin 31. jaanuar 2021 at 00:07

  Ei ole käinud ja tahaksin väga minna oma elukaaslasega aprillis enne enda ülikooli lõpueksameid. ???

 • Reply Carmen 30. jaanuar 2021 at 23:48

  Läheksin koos oma 8 aastase pojaga!
  Varem ei ole seal kahjuks käinud ning poja suur unistus on minna soojale maale☺️

 • Reply Kristel Kuusk 30. jaanuar 2021 at 23:26

  Läheks koos abikaasaga. Ilmselt aprillis. Või oktoobris. Gran Canarial pole käinud, varsti teist korda Tenerifele.

 • Reply Iisi 30. jaanuar 2021 at 23:15

  Peiksiga kevadel palmi alla. Ei ole käinud.

 • Reply Katrin Rumm 30. jaanuar 2021 at 23:09

  Sooviksin väga Gran Canariale minna koos oma abikaasaga. See oleks ainult meie aeg, meie puhkus! ❤️

 • Reply Ireen Lumila 30. jaanuar 2021 at 23:06

  Sõbrantsiga! Hullult oleks vaja puhata!:D silm juba võbeleb ja juuksed kisuvad halliks siin kodus istumisest!

  • Reply Ireen Lumila 30. jaanuar 2021 at 23:08

   Kohe kui võimalik! Kunagi ammu noorena sai korra käidud.?

 • Reply Gerda Kuri 30. jaanuar 2021 at 22:53

  Pole kunagi käinud, aga oleks esimene ilus koht kuhu reisida ? läheksin koos elukaaslasega .

 • Reply Kirsti 30. jaanuar 2021 at 22:49

  Kas ma ikka juba mainisin, et puhkus sõbranna või elukaaslasega kuluks ära!?

 • Reply Kertu Tamm 30. jaanuar 2021 at 22:22

  Ei ole kâinud ja lâheksin kasvõi kohe, kuna kodune inimene ja kaasa võtaksin kindlasti abikaasa ja beebi ❤️

 • Reply Liis 30. jaanuar 2021 at 22:00

  Ma olen super väsinud KÕIGEST! Seega palun, õnn, tule minu õuele ja too mulle see reis. Cran Canarial ei ole kunagi käinud, eelmine aasta oli plaan minna, aga siis tuli covidi jama peale. Reisile läheksin koos oma elukaaslasega!

 • Reply Indrek 30. jaanuar 2021 at 21:56

  Võtaks omaenda kalli abikaasa ja läheks…ega mõtleks hetkegi!

 • Reply Elin 30. jaanuar 2021 at 21:54

  Ajee sõbranna saatis lingi kommentaariga, et ta teab, et ma võidan, mingu ma mängima! 😀 tuleb siis usaldada.
  Reisile ikka kogu perega, läheks juba veebruari lõpus. Gran Canarial veel käinud ei ole.

 • Reply Liis 30. jaanuar 2021 at 21:34

  Saadaksin võimalusel hoopis oma vanemad aprillis reisile!

 • Reply Signe Puusepp 30. jaanuar 2021 at 21:29

  Teeks elu esimese reisi oma perega ❤️.
  Läheks ükskõik kuna.
  Väga tahaks tutvuda võõra kultuuri ja eluga.

 • Reply Christii 30. jaanuar 2021 at 21:28

  Suurima heameelega läheks juba kohe veebruaris koos elukaaslasega. Pole veel Gran Canarial käinud ??

 • Reply Kristiina Maama 30. jaanuar 2021 at 21:23

  Läheksin koos tütrega märtsi lõpus. Gran Canarial ei ole veel käinud.

 • Reply Anneli 30. jaanuar 2021 at 21:18

  Ma ei julge taevaiša nime mainida, aga ma ei ole päris päriselt lasteta kusagil käinud. Ega ka lastega.. Reisil olen käinud üle kümne aasta tagasi mesinädalal ja vsjoh. Ja siis tulid lapsed, argipäev ja rahakotis puhub tuul enne, kui maksudki makstud saavad. Seega ma lendaks silmagi pilgutamata. Kaasa võtaksin kas oma vanima tütre või nende isa, oleneb kuupäevast ?

 • Reply Lii Rei 30. jaanuar 2021 at 21:17

  Mina ei ole kunagi kuskil välismaal käinud ning see oleks väga tore võit. Väikese lapse kõrvalt pole saanud mehega koos aega üldse veeta, seega oleks see parim! Reisiksin koos temaga siis ja hea meelega reisiksin temaga peale ta sünnipäeva, mis on 19 veebruaril.

 • Reply Kadi 30. jaanuar 2021 at 21:16

  Jaa palun üks mõnud puhkus ?
  Oleme käinud ja võiksime märtsis minna uuesti koos Jürgeniga!???

 • Reply Kadri 30. jaanuar 2021 at 21:10

  Läheksin reisile koos elukaaslasega, kus me kumbki käinud ei ole 🙂 Reisile läheks märtsis.

 • Reply Marit Otsason 30. jaanuar 2021 at 21:03

  Kunagi umbes 15 aastat tagasi sai käidud ja no praegu läheks kohe, kasvõi homne päev ja võtaksin kaasa oma elukaaslase! ??

 • Reply Hille 30. jaanuar 2021 at 20:59

  Jumal teab, et mina ja mu poja (4 aastane) vajaks kohe hädasti ühte puhkust. Gran Canariale kahjuks ei ole veel sattunud.

 • Reply Liis 30. jaanuar 2021 at 20:58

  Reisile läheksin paari kuu jooksul nt aprillis koos oma kihlatuga. ?

  • Reply Liis 30. jaanuar 2021 at 21:00

   Mehega koos soojal maal käinud pole, see oleks meie esimene koos reis. Cram canarial üksi ka käinud pole. 🙂

 • Reply Jaana Kivilo 30. jaanuar 2021 at 20:56

  Palun üks massive game-changer siiapoole!??
  Oeh, peale kaht last ja töö tõttu, sisuliselt 24/7 elukaaslasega viimased 4 aastat koos olles, on tekkinud tahtmine selle “kuulsa” lahkumineku aastaga kaasa minna ja lastega kus seda ja teist põrutada.
  Võibolla üks reis ilma lasteta annaks meie suhtele uue hingamise.
  Oleme alati rääkinud, et meie oleme need vanemad kes ei jäta oma lapsi kunagi koju kui reisimiseks läheb aga praegu oleks küll seda kvaliteetaega kahekesi vaja, sest elame saarel ja lapsehoidjaid pole meil mitte kunagi olnud, kuna tugivõrgustik elab kõik mandril. Seega peale 4 aastat non-stop lastekasvatamist vajab ühte suurt muutust 🙂

 • Reply Mannu 30. jaanuar 2021 at 20:47

  Läheks õega aprillis:) omg jään nüüd õnnele lootma ja unistama….

 • Reply Kristella 30. jaanuar 2021 at 20:43

  Ei ole Gran Canarial käinud. Pole kunagi ausaltöeldes lennukis viibinudki ? Aga võidu korral läheksin koos elukaaslasega ning märtsis või aprillis. Pöidlad pihku ?

 • Reply valev 30. jaanuar 2021 at 20:42

  läheksin Teelega ja saaks rulatada ja pildistada ja muusikavideosid teha☺️

 • Reply Gerda 30. jaanuar 2021 at 20:25

  Kalli kaasaga… Ainiga☀️

 • Reply Keio Kütt 30. jaanuar 2021 at 20:21

  Läheksin koos oma imelise naise Anettega:) Saaks tähistada oma aastapäeva. Pole kunagi käinud Cran Canarial, aga puhkus kuluks ära küll. Läheks reisile aprillis või mais, kui vähegi saaks.

 • Reply Kristin 30. jaanuar 2021 at 20:21

  Katarina

 • Reply Anette-Clarissa Juht 30. jaanuar 2021 at 20:19

  Ei ole käinud Cran Canarial. Läheksin aprillikuus koos oma mehe Keioga.

 • Reply Tuuli Klementa 30. jaanuar 2021 at 20:17

  Mina läheksin oma abikaasaga, olen käinud kahel Kanaari saarel, aga mitte Cran Canarial. Praegu tundub ikka ulme, et istudki lennukisse ja sõidad….

 • Reply Annaliisa 30. jaanuar 2021 at 20:16

  Läheksin puhkama veebruaris, koos sõbrannaga. Ei ole kahjuks varem käinud.

 • Reply Mari 30. jaanuar 2021 at 20:13

  Gran Canarial ei ole kunagi käinud, kuid tahaks minna.
  Esimene lennukisõit oli mul 2020 a kui käisin egiptuses elukaaslasega, ning samuti paluti mind ka seal naiseks ?ning mis oli ühtlasi ka esimene reis meil kaugemale rootsist/soomest.
  Sooviksime minna oktoobris ?

 • Reply Mari 30. jaanuar 2021 at 20:03

  Just vaatasin, et kuhugi sooja tahaks minna aga noh pmst töötuna kodus passides vâga rahakott ei luba ?‍♀️ Ja Gran Ganarial pole käinud. Võidu korral pakik oma kalli mehe kaasa ja naudiks mönusat puhkust ?

 • Reply Helen 30. jaanuar 2021 at 19:53

  Mina ei ole seal käinud aga väga sooviks?

 • Reply Gerda Adrik 30. jaanuar 2021 at 19:52

  puhkaks abikaasa Tõnuga! sai vist 20 aastat tagasi kàidud tütrga, vàga meeldis

 • Reply Geit Matsi 30. jaanuar 2021 at 19:50

  Pole kunagi käinud, aga läheks koos naise Jane Almersiga ja esimesel võimalusel 🙂

 • Reply MP 30. jaanuar 2021 at 19:43

  Soovin loosist osa võtta ja tahaksin minna kevadel koos elukaaslasega reisile. Tädi elab Kanaaridel, seega võidu korral oleks suurepärane võimalus talle külla minna ja teda üle mitme aasta näha. ?

 • Reply Liina 30. jaanuar 2021 at 19:41

  Ei ole käinud… 🙁 Kutsuksin kaasa õe:)☺

 • Reply Johanna Ojandu 30. jaanuar 2021 at 19:41

  Läheks koos oma armsa elukaaslasega. Eelmine aasta tühistati koguni kaks reisi ära.

 • Reply Liisi 30. jaanuar 2021 at 19:41

  Mehega läheks

 • Reply käthy 30. jaanuar 2021 at 19:40

  Oi ma nii väga tahaks päikest nautida. Pakiks kohe enda ja abikaasa askad ja astuks lennukile ?

 • Reply Eeva 30. jaanuar 2021 at 19:37

  Läheks koos emaga -Ingega – märtsi lõpus ühissünnat pidama ?

 • Reply Anna-Liisa 30. jaanuar 2021 at 19:31

  Ma hommikul kirjutasin kommentaari aga nüüd seda ei ole näha. Miks?

  Sõidaksin koos emaga, käinud olen varem. Sõidaksin kohe, kui võimalik 🙂

 • Reply Äli Ditmann 30. jaanuar 2021 at 19:29

  Mariliniga läheksime iga kell!

 • Reply Kristin Piiskoppel 30. jaanuar 2021 at 19:28

  Läheksin reisile koos oma armsa emaga❤️, kes pole kunagi soojas reisil käinud ?See oleks ideaalne sünnipäeva kingitus talle.Cran Ganariale pole ka kahjuks veel mina sattunud ning aprillis oleks tuus minna. ?️?

 • Reply Kelli 30. jaanuar 2021 at 19:22

  Oma parimate sõpradega ? läheksin kas veebruar või märts ?

 • Reply Meelika 30. jaanuar 2021 at 19:16

  Ei ole käinud. Kaasa võtaksin oma õe. Sõidaksin juba esimesel võimalusel. ☺️

 • Reply Tuuli 30. jaanuar 2021 at 19:13

  Ei ole käinud kunagi. Läheksin oma kõige kallimaga esimesel võimalusel. See rõõmustaks meid mõlemit ikka väga väga. ?❤️

 • Reply Siim 30. jaanuar 2021 at 19:13

  Gran Canariat pole külastanud aga kunagi peakd ikka esimene kord olema

 • Reply Kätriin 30. jaanuar 2021 at 19:13

  Kanaaridel käinud ei ole kahjuks, aga järgmine reisiplaan on just sinna minna:) Hetkel oleme selle reisimise beebi tõttu veidi edasi lükanud, kuid üsna varsti on plaan päikest nautima minna?
  Kaasa võtaks oma mehe ja 4 aastase ning hetkel veel 1 kuuse pisikese?

 • Reply Liisi 30. jaanuar 2021 at 19:12

  Kui aprill kaasa arvatud siis läheksin oma mehe ja lapsega, 15.aprillil kui ma sündisin, ei olegi aastaid sünnipäeva tähistand see oleks supper ónneloos küll kui nii läheks.
  Puhkus kuluks ära kyll ✌??

 • Reply A. 30. jaanuar 2021 at 19:01

  Reisile läheksin koos elukaaslasega, märtsis ja varem pole Cran Canarial käinud seega jään ootama loosiõnnele ??

 • Reply Evelin 30. jaanuar 2021 at 18:51

  Kui võidaks, siis võiks isegi teha selle vastiku koroonatesti ? läheks tytrega ja pole seal veel kainud ka, niiet motivatsiooni oleks piisavalt ???

 • Reply Enelin 30. jaanuar 2021 at 18:50

  Kõik võtaks kaasa ???
  Maris, Kadri, Eivika, Tiina, Erki, Kristjan …… reisile läheks kohe ?
  Cran Ganarial pole käinud. Kõrval saarel Tenerifel olen käinud ?

 • Reply Anett Kaselo 30. jaanuar 2021 at 18:49

  Läheksin abikaasaga, ilmselt oleks hea minna märtsis, sest siis on tal sünnipäev 🙂 Pole kunagi Gran Canarial käinud ja no mehele oleks see superäge sünnakink!

 • Reply Raina 30. jaanuar 2021 at 18:40

  Olen küll päris palju reisinud oma elus, aga pole veel kunagi jõudnud käia puhkusereisil ja veel soojal maal. Kõik mu reisimised seni on tööga seotud ja siis juba puhkamiseks aega pole. Kaasa võtaks oma kallima. Puhkus teises keskkonnas kuluks meile mõlemale ära.

 • Reply Marianne Mitt 30. jaanuar 2021 at 18:39

  Reisile tahaksin minna elukaaslasega (kui ta töölt puhkuse saab võtta) või mõne hea sõbrannaga 🙂 Ei oska öelda, millal tahaksin minna, enne aprilli järelikult! 😀 Gran Canarial ei ole kunagi käinud, aga Hispaania on üks unistuste reisisihtkoht!

 • Reply Ketlin 30. jaanuar 2021 at 18:33

  Läheksin koos sõbrannaga✨ Varem pole Gran Canarial käinud ja oleks supermõnus lõpuks lubada endale selline puhkus, ette võtaks reisi märtsis ☺️

 • Reply Ketlin 30. jaanuar 2021 at 18:33

  Läheksin koos sõbrannaga✨ Varem pole Gran Canarial käinud ja oleks supermõnus lõpuks lubada endale selline puhkus, ette võtaks reisi märtsis ☺️

 • Reply Kristel Karro 30. jaanuar 2021 at 18:29

  Väga, väga tahaks minna elukaaslasega 🙂

 • Reply Jaanika 30. jaanuar 2021 at 18:28

  Läheks elukaaslasega❤?☀️
  Polle käinud ja läheka aprillis?

 • Reply Riine 30. jaanuar 2021 at 18:25

  Ma läheks isaga. ? kasvõi koheeee kui õnn naeratab. ?

 • Reply P.ret 30. jaanuar 2021 at 18:21

  Nii ilus jutt, et tekkis kohe reisikihk. Koos elukaaslasega läheks nt märtsis.

 • Reply Helena 30. jaanuar 2021 at 18:17

  Läheksin oma kalli elukaaslasega, kes on mulle kinkinud kaks imeilusat last, kodu, aitab kodus, on ideaalne isa ja mees, koduabiline, teeb süüa, hoiab lapsi kui emme käib kahekoha peal tööl, viib neid trennidesse ja tal on väga puhkust vaja, ning ta ei ole kunagi lennanud ega soojal maal käinud. See oleks ideaalne sihtkoht.

 • Reply Klaarika Smirnova 30. jaanuar 2021 at 18:15

  Ei ole kunagi käinud kuid sooviksin väga. Oleks sünnipäevaks ideaalne hiline kingitus! ?
  Läheksin koos mehega (Kristjaniga) märtsis või aprillis❤

 • Reply Erlet 30. jaanuar 2021 at 18:14

  Kindlasti reisiksin koos tütrega. See oleks ilus lõpukink põhikoolile. Kuna eksamite periood tuleb peale, siis tuleks rutturuttu reis ette võtta. Loomulikult olen nõus ise juurde maksma, et väiksem tütar ka kaasa võtta no ja võibolla ka mees!?

 • Reply Kristiina 30. jaanuar 2021 at 18:12

  Saadaksin hoopis oma vanemad – nad on mõnusa päikese ära teeninud.❤

 • Reply Ragne 30. jaanuar 2021 at 18:10

  Läheksin oma elukaaslasega 🙂 Ta on ainult Soome käinud ja ega ma ise ka kuskil soojas käinud pole…

 • Reply Silvia 30. jaanuar 2021 at 18:09

  Mina ei läheks ise reisima, vaid annaks reisi oma emale, kes puhkust tõesti üliväga vajaks. Reisile läheks ta ilmselt esimesel võimalusel ja varem ta seal käinud ei ole. Loodan niiiiii väga, et võit tuleb!

 • Reply Esme 30. jaanuar 2021 at 18:04

  Läheksin enda emaga märtsis. Ma pole kunagi Gran Canarial käinud.

 • Reply Sigrid 30. jaanuar 2021 at 18:01

  Suurepärane loos! ? puhkama läheksin märtsis või aprillis oma kalli elukaaslasega, polegi kunagi soojal maal käinud ? loodan, et seekord loosiõnn naeratab ?

 • Reply Diana 30. jaanuar 2021 at 17:59

  Läheks koos mehega esimesel võimalusel 🙂 Oktoobris tühistati meie reis Tenerifele, mis oleks olnud ka elu esimene lennureis soojale maale 🙁

 • Reply Chatlin 30. jaanuar 2021 at 17:57

  Kalli abikaasaga puhkama tahaks küll minna. Kolme piiga kõrvalt ei raatsi kahekesi kuhugi kaugele sõita, ikka ja jälle hakkab süda sulama ja võtame lapsed ka soojale maale kaasa. Aga vahest tahaks ju aega vaid meile kahele ka.

 • Reply Kerli 30. jaanuar 2021 at 17:54

  Ei ole kunagi käinud aga mega lahe oleks enne teise lapse sündi ära käia 🙂 läheksin mehega ja tütrega

 • Reply Elis 30. jaanuar 2021 at 17:51

  Sõbrannaga kevadel?? pole kunagi käinud aga tundub mega koht olevat?

 • Reply Grete 30. jaanuar 2021 at 17:50

  Kareniga võtaks hea meelega aja maha

 • Reply Kätlin 30. jaanuar 2021 at 17:50

  Oma kalli elukaaslasega ? ja reisi valiks kohe kui lastele lapsehoidja saaks.. Nii et ilmselt veebruar-märts ?

 • Reply Aleksandra 30. jaanuar 2021 at 17:48

  Ei ole käinud.
  Läheksin märtsis koos mehega.❤

 • Reply Sigrid 30. jaanuar 2021 at 17:47

  Ma läheksin oma abikaasaga. Pole üldse pm välismaal käinud, veelvähem nii kaugel. Läheks ehk mu märtsi puhkuse ajal.

 • Reply Kaiss 30. jaanuar 2021 at 17:45

  Elukaaslasega läheks kohe kui lennuk läheb, kasvõi homme (täna võiks ka tegelt) Pole veel käinud Gran Canarial ?

 • Reply Liis M. 30. jaanuar 2021 at 17:40

  Ma läheks perega ehk siis koos Mihkli, Tristjani ja Henryga. Ma ise pole kunagi veel reisimas käinud. Lihtsalt on nii läinud, aga soe päike kuluks marjaks ära.?

 • Reply Liina 30. jaanuar 2021 at 17:39

  Pole kunagi seal käinud. Võtaksin oma kaasa ühes 🙂

 • Reply Heidi 30. jaanuar 2021 at 17:38

  Reisile tahaksin minna koos oma elukaaslase ja beebiga. Ja hea meelega võtaks kaasa oma imekallid emme ja issi ka, kes viimati reisisid nõuka ajal ja sedagi lähiriikidesse. Praegu küll ilusad talveilmad, aga kui vähegi sombusemaks ja märjemaks ilm läheb, tahaks kondid kuskile sooja pista. Ehk siis ilmselt varsti.. pole kunagi soojamaareisil käinud ja ilmselt omal algatusel ei oskaks minna ega tahta ka. Ehk et oleks päris hea võimalus 😛

 • Reply Triin Tuur 30. jaanuar 2021 at 17:36

  Cran Canarial ei ole kunagi käinud.. Läheks kohe kui võimalik oma elukaga elu lappima ja teineteisega leppima.. ????

 • Reply Sirly 30. jaanuar 2021 at 17:36

  Abikaasaga, sest pulmareis jäi eelmise koroonalaine töttu ära ja me pole kunagi 7a jooksul koos reisinud väljaspool Eestit.

 • Reply Merike 30. jaanuar 2021 at 17:32

  Pole jõudnud veel käia. Läheksin koos oma abikaasaga ja Märtsis tähistaks abikaasa sünnipäeva.

 • Reply Helen 30. jaanuar 2021 at 17:30

  Viiksin oma ema puhkama, sest näen, et tal on seda hädasti vaja ?

 • Reply Airi P 30. jaanuar 2021 at 17:27

  Ei ole käinud Gran Canarial ja läheks sinna koos oma parima sōbrannaga, sest mõlemale kuluks üks puhkus ära. ☺️

 • Reply Kaisa 30. jaanuar 2021 at 17:27

  Kahjuks ei ole käinud ?
  Läheksin koos elukaaslasega nautima reisi? niii kui võimalik paneks kohe sooja minema

 • Reply Galina 30. jaanuar 2021 at 17:18

  Tahaks väga reisile minna. Kaasa võtaksin tütre ? Reisile läheks niipea kui võimalik, pole käinud varem Gran Canarial ?

 • Reply julia 30. jaanuar 2021 at 17:17

  Eil ole Gran Canarial käinud veel ….Läheks abikaasaga?Ja läheks kohe esimesel vōimalusel?

 • Reply Ain 30. jaanuar 2021 at 17:12

  Kaasa võtaks oma naise. Minna Gran Canariale võiks märtsi kuus. Nii mulle ja mu naisele on see esimene kord olla Gran Canarial.

 • Reply Johanna 30. jaanuar 2021 at 17:11

  Parima sõbrannaga (lõpuks), veebruaris ilmselt ja kumbki ei ole varem seal käinud.

 • Reply Helerin 30. jaanuar 2021 at 17:09

  Mina võtaks kaasa oma empsi või mõne sõbranna, ühesõnaga kellegi, kes julgeb kaasa tulla!? Läheksingi aprillis, hea sünnipäeva kink!? Enne ei ole käinud seal niiet ideaalne uus sihtkoht.

 • Reply Annika 30. jaanuar 2021 at 17:06

  Osalen! Reisile läheks koos mehega 🙂

 • Reply Sten Lukas 30. jaanuar 2021 at 17:05

  Abikaasaga sooviks minna, veebruari/märtsi jooksul, varem käinud seal pole.

 • Reply Helery H 30. jaanuar 2021 at 17:03

  Ei ole seal varasemalt käinud aga praegu kuluks küll väga ära ülikooli kõrvalt veidi puhkust ja päikest☀️ Kaasa võtaksin oma sõbranna Roosi ja lendaks kohe 6.02?

 • Reply Mirell 30. jaanuar 2021 at 17:03

  Ma läheks koos oma elukaaslasega. Ja sobiks ideaalselt juulis…
  Ülivinge looos

 • Reply Mari-Liis Tasane 30. jaanuar 2021 at 17:03

  Pole kunagi käinud, aga oma esimesele reisile läheks kindlasti oma mehega. Puhkama läheks märtsis 🙂

 • Reply Mirell 30. jaanuar 2021 at 17:02

  Ma läheksin koos oma elukaaslasega. Väga kuluks see reis ära :))).
  Läheks juulis või siis aprillis.

 • Reply Lauri Elur 30. jaanuar 2021 at 17:00

  Läheksin koos elukaaslasega reisima

 • Reply Gerda 30. jaanuar 2021 at 16:57

  Läheksin uuesti oma kalli kaasa Ain Randmaaga☀️☀️☀️

 • Reply Kadi utsal 30. jaanuar 2021 at 16:56

  Mitte kunagi pole käinud kjanii väga sooviks minna oma peraga 3 last. Kuna minna? Hea küsimus. Ma kaua ei mõtleks ja kihutakas esimesel võimalusel nii ,et tolm jalge all.

 • Reply Evelin Põder 30. jaanuar 2021 at 16:53

  Läheksin reisile elukaaslasega, arillis. Sest siis täitub meie tutvumisest 2 aastat ja viimased aasta aega pole me kahekesi kuskil puhkamas käinud. Samuti ei ole me kumbki Cran Canarial käinud 🙂

 • Reply Anete 30. jaanuar 2021 at 16:50

  Ma pole ise käinud ega ka mu armas ema. Just tema võtaksingi kaasa. Vahel on elu piisavalt stressirohke, olen üritanud teda vedada metsa jalutama või lihtsalt pingelisest keskkonnast eemale. See reis oleks hea võimalus patareisid laadida.

 • Reply Agne-Ereen Tali 30. jaanuar 2021 at 16:49

  Reisile läheksin oma kallimaga, sest pole koos saanud käia puhkusereisil veel ning hädasti oleks vaja keskkonna vahetust!! Läheksime ilmselt märtsis ?

 • Reply Indra 30. jaanuar 2021 at 16:49

  Läheksin märtsikuus koos oma emaga, kes on juba covidi vastu vaktsineeritud. Varem pole Gran Canarial käinud.

 • Reply Lilian 30. jaanuar 2021 at 16:42

  Ja reisi vōtaks ette märts/aprill, eelmises kommentaaris jäi see mainimata!

 • Reply Sirle 30. jaanuar 2021 at 16:42

  Mina läheksin puhkama koos lapse ja mehega. Selles elus pole Gran Canarial veel käinud, aga minna tahaks ja polegi vahet millal. Lihtsalt ainult laske minna ?

 • Reply Liina 30. jaanuar 2021 at 16:39

  Läheksin koos lapsega ilmselt 🙂
  Gran Canarial varem käinud ei ole ja läheks jooksuga esimesele lennule. ?

 • Reply Tiina 30. jaanuar 2021 at 16:37

  Olen 6.kuud rase ja viimane aeg kahekesi minna 😉 pole veel gran canarial ka käinud. Läheksin koos elukaaslase või õega, oleneb kuidas kuupäevad sobivad 🙂

 • Reply D & A 30. jaanuar 2021 at 16:37

  Veel ei ole käinud aga niii tahaks.
  Võtaks peika kaasa ja läheks puhkamaa ☺️
  Aprillis läheks siis sünna kaa, saab tähistada ?

 • Reply Lilian 30. jaanuar 2021 at 16:37

  Reisile läheksin koos abikaasaga! Oleme 11 aastat koos olnud ning selle aja jooksul ainult ühe korra kaheksi reisida saanud, viimane aeg oleks seda muuta :)!
  Cran Canarial varem käinud pole!

 • Reply Sandra 30. jaanuar 2021 at 16:35

  Läheksin oma teise poolega ja esimesel võimalusel 🙂

 • Reply Kirke Tomson 30. jaanuar 2021 at 16:35

  Läheksin koos oma mehega. Kõige sobivam aeg reisimiseks oleks märts 🙂 ning sellises imelises kohas pole me kunagi käinud.

 • Reply Jan 30. jaanuar 2021 at 16:35

  Lendaks puhkusele perega, näiteks kevadel, aprillis. Gran Canarial veel käinud pole.

 • Reply Katy 30. jaanuar 2021 at 16:34

  Koos perega 🙂 Gran Canarial käinud veel pole, heameelega lendals aprillis puhkusele.

 • Reply Helena 30. jaanuar 2021 at 16:26

  Koos elukaaslase Olariga võiks märtsis minna. Korra olen varem käinud, üle 10 aasta tagasi…

 • Reply Ketter 30. jaanuar 2021 at 16:21

  Ei ole kunagi käinud. Läheksin sõbrannaga ja niipea kui mõlemale sobib 🙂

 • Reply Kaja 30. jaanuar 2021 at 16:19

  Läheksin koos oma kaaslasega. Võimalusel läheksin veebruari keskel. Pole kunagi käinud nii kaugel kui on Gran Canarid.

 • Reply Eleri 30. jaanuar 2021 at 16:16

  Pole käinud aga no läheks kohe, kui võimalus oleks. Võib olla võtaks mehe ka kaasa ? aga kaldub rohkem sõbranna poole ?

 • Reply Ruth Linder 30. jaanuar 2021 at 16:16

  Võtaksim oma tütardest kellegi kaasa.

 • Reply Kaits 30. jaanuar 2021 at 16:15

  Naisukese võtaks kaenlasse ilusti kenasti ja lendaks sooja!

 • Reply Birgit 30. jaanuar 2021 at 16:10

  Lähen koos pojaga, kasvõi kohe 🙂

 • Reply Nele Merila 30. jaanuar 2021 at 16:10

  Ohh, ma võtaks kohe kõik kaasa ja läheks ?????
  Birgit Järva oleks nimekirjast esimene ??????
  Mõnus puhkus üle aastate kuluks ära küll! ?‍♀️??

 • Reply Liina 30. jaanuar 2021 at 16:10

  Gran Canarial pole eelnevalt käinud, läheksin sinna koos oma suurema õega kes on ka minu parim sõbranna. Ilmselt valiksime reisi ajaks märts/aprill. 🙂

 • Reply Maris 30. jaanuar 2021 at 16:10

  Ei ole seal kunagi käinud.
  Läheks koos kallimaga?
  Puhkama läheks märtsis✨

 • Reply Birgit 30. jaanuar 2021 at 16:09

  Pole varem kunagi lennukiga lennanud ega soojal maal reisul käinud. Koos elukaaslasega läheks, kohe kui võimalik. ?

 • Reply Laura Parts 30. jaanuar 2021 at 16:04

  Enda mehega ikka 🙂 läheks siis kui mõlemal on puhkus. Mõlemad ei ole kunagi käinud seal

 • Reply Marite 30. jaanuar 2021 at 16:03

  Phh, panen igaks teiseks juhuks ühe kommentaari veel?‍♀️?‍♀️? endiselt laseksin kohe siit suuska sooja päikese alla, koos oma bestika Karinaga, kanaaridel kàinud pole:)

 • Reply Kerly 30. jaanuar 2021 at 16:03

  Läheksin Gran Canariale koos oma elukaaslasega ???. Maikuus on sündimas meie esimene beebi ning selle reisi võitmine oleks lihtsalt suurepärane, et akusid laadida ja valmistuda uuteks väljakutseteks. ?
  Reisile läheksime ilmselt kohe veebruaris või hiljemalt märtsi algul, kui on ka meie aastapäev.

 • Reply Lia Andreson 30. jaanuar 2021 at 16:02

  Ei ole veel käinud, aga väga tahaks minna koos perega ?

 • Reply Kristel 30. jaanuar 2021 at 16:01

  Läheksin koos oma emaga. Ma pole kunagi Gran Canarial käinud. Täpset aega veel öelda ei oskaks 🙂

 • Reply Anna-Liisa Kartna 30. jaanuar 2021 at 15:59

  Võidu korral läheksin puhkama koos oma kalli elukaaslasega. Sooviksime minna märtsis või aprillis, et peale külma talve lõõgastuda ja puhata palmide all lõpuks. Me ei ole varem kumbki kuskil soojal maal käinud, nii et Gran Canaria oleks väga hea varjant selleks. ?
  Loodan et loosiõnn naeratab meile. ?

 • Reply Merje 30. jaanuar 2021 at 15:58

  2019 lubas elukaaslane, et järgmisel romantilisel reisil saan äkki sõrmuse ka lõpuks sõrme ? ?. Kuna 2020 koroona tõttu kuskile ei saanud, siis ehk nüüd selle aasta kevadel oleks juba lootust ? ? Gran Canarial varem käinud pole, see koht tundub ideaalne romantiliseks puhkuseks.

 • Reply Marco Oolo 30. jaanuar 2021 at 15:54

  Võtaks sõbra kaasa, pole kunagi käinud. Kohe võiks minna

 • Reply Kaili 30. jaanuar 2021 at 15:54

  Läheksin abikaasaga ?

 • Reply Kaili Küttner 30. jaanuar 2021 at 15:53

  Läheksin abikaasaga ?

 • Reply Anne-Liis Maasing 30. jaanuar 2021 at 15:50

  Mehega koos läheks, ei ole käinud, asju hakkaks kohe pakkima ☺️

 • Reply Anne-Liis Maasing 30. jaanuar 2021 at 15:49

  Mehega läheks, ei ole käinud, asju hakkaks kohe pakkima ?

 • Reply Minni 30. jaanuar 2021 at 15:48

  Hüppks kohe esimese lennuki peale.. pakiks ka abikaasa Siimu kaasa!

 • Reply Maarja 30. jaanuar 2021 at 15:48

  Ilmselt läheks koos abikaasa või emaga ja veebruari/märtsi jooksul kindlasti. Gran Canariat varem külastanud pole.

 • Reply kristiina Loos 30. jaanuar 2021 at 15:48

  Sõbrannaga läheks, Sirle Tamela

 • Reply Sirli Sepp 30. jaanuar 2021 at 15:46

  Läheks abikaasaga märtsi lõpus( aprilli alguses) . Pole kumbki kunagi Gran Canaridel käinud, või üldse koos kusagil reisinud. Saaksime koos aja maha võtta ja aega ainult üksteisele, mida laste kõrvalt tihti ei saa.

 • Reply Anny 30. jaanuar 2021 at 15:43

  Ma läheks oma eksiga, me Kanaaridel pole käinud ja läheks kas märtsi keskel v aprilli lõpus. Vaataks üle kuidas tööga on ja läheks. Kuna saame siiani hästi läbi, siis temaga reisimine on minu jaoks turvaline valik

 • Reply Janne Raba 30. jaanuar 2021 at 15:42

  Ei ole kunagi käinud seal kahjuks, aga väga sooviks..?? Läheksin esimesel võimalusel ja kaasa võtaksin oma kaks parimat sõpra ?

 • Reply Kadi 30. jaanuar 2021 at 15:42

  Mina läheks oma abikaasa ja kahe väiksema lapsega . Gran Canarial ei ole meie perest keegi käinud. Sõidaksin märtsis

 • Reply Gerty-Brita 30. jaanuar 2021 at 15:42

  Läheksin koos enda lapsega ja lapseisaga 🙂 ma ei ole kunagi käinud, aga tahaks minna ? läheksin kasvõi kohe kui oleks võimalus

 • Reply Jane-Ly 30. jaanuar 2021 at 15:39

  Pole kunagi käinud ja väga tahaks minnes. Võtaks ema kaasa, kuna tal on sünnipäev tulemas.

 • Reply Ingrid 30. jaanuar 2021 at 15:38

  Ei ole kunagi käinud ja läheksin ilma pikema jututa koos sõbranna Marisega kohe kui puhkused ühele ajale klapitud saaksime.

 • Reply ANNE 30. jaanuar 2021 at 15:38

  Ei ole käinud. Pole Soomest, Rootsist kaugemale saanudki. Reisile läheks mehega või siis vanema lapsega.

 • Reply Pirja 30. jaanuar 2021 at 15:37

  Kui sõbrannad kaasa ei saa tulla, siis läheksin kas õe või elukaaslasega. Reis toimuks märtsis ja ka nemad pole Cran Canarial käinud. 🙂

 • Reply Merilyn S-G 30. jaanuar 2021 at 15:36

  Pole seni käinud ja sooviks minna koos abikaasa ja lapsega. Sobiks kõige paremini suvel ???

 • Reply Pirja 30. jaanuar 2021 at 15:36

  Läheksin oma armsa sõbranna Greetega. Ilmselt märtsis ja me kumbki pole Cran Canarial käinud

 • Reply Kerli 30. jaanuar 2021 at 15:35

  Läheks koos kallimaga ?

 • Reply Pirja 30. jaanuar 2021 at 15:35

  Läheksin oma hea sõbranna Maritiga. Ilmselt märtsis ja me kumbki pole Cran Canarial käinud.

 • Reply Livia 30. jaanuar 2021 at 15:34

  Kolm on kohtuseadus ? Osalen veeelkord ? Soovin võita seda reisi väga, et teha üks vâikene puhkusereis, esimest korda elus ilma lasteta. Me kumbki pole ilma lastega kuskil käinud 🙂 Gran canariat ma ise olen külastanud, aga sõbranna mitte, reis võiks toimusa veebruar-märts 🙂

 • Reply Rinell 30. jaanuar 2021 at 15:29

  Väga äge loos!
  Pakiks kasvõi kohe kohvri 🙂
  Kaasa tahaks võtta kohe mitu kamraadi. Ilmselt tuleb paluda Avelt pakkumist ja minnagi väiksma pundiga;)

 • Reply Grete 30. jaanuar 2021 at 15:28

  Olen varem kâinud ja läheks kevadel kaaslasega uuesti!! ?

 • Reply Kärt Viita 30. jaanuar 2021 at 15:27

  Pole ennem käinud Gran Canarial? Läheksin koos abikaasa Reigoga ❤

 • Reply Triibuliinepere 30. jaanuar 2021 at 15:24

  Läheksin oma abikaasa ja kahe lapsega. Eelistatult märtsikuus. Varem pole Gran Canarial käinud.

 • Reply Elissa 30. jaanuar 2021 at 15:21

  Läheks teeks endale sünnipäeva kingituse ja läheks veebruari lõpus juba puhkama koos elukaaslasega ?

 • Reply leelo 30. jaanuar 2021 at 15:20

  Läheksime Emiliga ja võtaksime veel kellegi kaasa. Kanaaridel on ikka kunagi ammu käidud.

 • Reply Kristi 30. jaanuar 2021 at 15:15

  Läheks koos abikaasaga veebruari lopp voi märtsi algus.

 • Reply Kristel Naruskberg 30. jaanuar 2021 at 15:12

  Mina läheks abikaasa Janek Naruskberg’iga ?❤️

 • Reply Irma 30. jaanuar 2021 at 15:08

  Läheks kohe terve perega ja vōtaks lapsehoidjaks ema ja isa ka veel kaasa, ise naudika vōidetud pileteid ???

 • Reply Anna Leontieva 30. jaanuar 2021 at 15:03

  Läheksin puhkama koos oma abikaasaga. Tahaksin minna reisile märtsis. Pole kunagi olnud Grand Canarial. Loodan õnnele, et saaksin reisida!

 • Reply Anu Müürisepp 30. jaanuar 2021 at 15:02

  Ma pole Gran Canarial kàinud. Küll aga Tenerifel paaril korral.
  Suurima hea meelega làheks sinna koos sôbraga màrtsis.?

 • Reply K-L 30. jaanuar 2021 at 14:59

  Läheksin oma armsa tûtrega(12a) kuna meil veel pole kahjuks õnnestunud koos soojale maale reisida ja neiu ootab juba metsikult kaua millal see päev saabuda vōiks. Sihtkohas pole ka veel kunagi viibinud, seega meeldivat avastamist oleks meil kindlasti küllaga ja ☀️ on meie suur favoriit olnud läbi elu. Reisida võiks ehk veebruari lõpus.

 • Reply Maire 30. jaanuar 2021 at 14:51

  Pole mitte kunagi käinud aga nii tahaks ? Läheks esimesel võimalusel kui sõbrannaga ajad klapitada ☺️☺️

 • Reply Hanna-Liisa 30. jaanuar 2021 at 14:51

  Malle

  • Reply Ruth 30. jaanuar 2021 at 22:13

   Ei ole seal veel käinud. Läheksin kevadel koos tütrega.

  • Reply Marii 31. jaanuar 2021 at 12:59

   Läheks koos kallimaga ?

 • Reply Hanna-Liisa 30. jaanuar 2021 at 14:51

  Triin

 • Reply Hanna-Liisa 30. jaanuar 2021 at 14:51

  Kaisa

  • Reply Laura 30. jaanuar 2021 at 19:32

   Ei ole kunagi käinud, aga läheks koos oma mehega niipea kui võimalik?

 • Reply Hanna-Liisa 30. jaanuar 2021 at 14:50

  Maarja-Liis

  • Reply Kristi 30. jaanuar 2021 at 15:18

   Läheks koos abikaasaga veebruari lopp voi martsi algus, kahjuks pole veel sinna saarele saanud, aga väga tahaks minna.

  • Reply Maarja 30. jaanuar 2021 at 15:39

   Läheks koos mehega, ennem pole käinud Gran Canarial.

  • Reply Helen 30. jaanuar 2021 at 17:03

   Pole ka seal kunagi käinud ja nii tahaks elukaaslase Andrusega koos kahekesi ilma lasteta esimest reisi koos teha.?

 • Reply Hanna-Liisa 30. jaanuar 2021 at 14:50

  Heile-Liise

  • Reply Signe 30. jaanuar 2021 at 14:59

   Gran Canarial käinud ei ole. Läheksin koos abikaasaga ja märtsis, see on minu sünnipäevakuu.

  • Reply Tiina 30. jaanuar 2021 at 16:30

   Olen 6.kuud rase ja viimane hetk kahekesi reisile minna ? ja gran canarial pole veel kordagi käinud. Läheksin koos elukaaslase või õega, oleneb kuidas kuupäevad sobivad ?

  • Reply Katrin 31. jaanuar 2021 at 14:36

   Kevadist turgust päikese näol, kamooon kes ei vajaks. Reisiks aprillis koos sõbranna Pille-Riiniga!

 • Reply Hanna-Liisa 30. jaanuar 2021 at 14:49

  Anni

 • Reply Hanna-Liisa 30. jaanuar 2021 at 14:49

  Kristina

  • Reply Marta 31. jaanuar 2021 at 00:41

   Sooviksin minna oma kalli elukaaslasega niikaua kui saab veel kahekesi minna ja saab veel lennukis 7h sarjasid vaadata 🙂

 • Reply Nele Suurna 30. jaanuar 2021 at 14:48

  Uiiiii, kellel meist siis ei kuluks suts päikest ära ? Kõigile! Olen korra lastega käinud, nüüd tahaks minna mõne fotohuvilise sõbraga fotoreisile ? Päikesetõuse ja põnevamaid vaateid nautima. Kas või kohe ?

 • Reply Helena 30. jaanuar 2021 at 14:45

  Ikka oma kalli elukaaslasega, kumbki me pole varem käinud. Läheks ilmselt kevadepoole, siis kergem lapsed maale saata?

  • Reply Heleri 30. jaanuar 2021 at 21:45

   Oiii, ammu unistanud kuskile reisile minna, pole kunagi isegi lennukiga sõitnud ? see oleks küll super kingitus ? kaasa võtaks sõbranna Heliisi

 • Reply Elena 30. jaanuar 2021 at 14:45

  Läheksin koos abikaasaga, kuna me pole kunagi kuskil soojal maal käinud.

 • Reply Liis Kärsin 30. jaanuar 2021 at 14:44

  Abikaasa Kristjan ja vabalt koos sinuga ehk et samal pàeval 🙂 tööd pole, lastel vanaema.. seega why not ?

 • Reply Chris 30. jaanuar 2021 at 14:44

  Pole kunangi käinud seal 🙂 lendaks ma arvan aprillis sünnipäeval ja koos toreda kaaslasega, kes saaks tulla ☺️

 • Reply Helena 30. jaanuar 2021 at 14:43

  Ikka oma kalli elukaaslasega?

  • Reply Teele Mustallikas 30. jaanuar 2021 at 18:31

   Elukaaslase Valeviga kuluks küll üks puhkus ära. Saaks rulatada ja pildistada ja head sisu insta luua 😀

 • Reply Reelika K 30. jaanuar 2021 at 14:42

  Mina läheksin oma elukaaslasega. Meie viimane (ja ühtlasi ka esimene ühine) reis oli juba üle 6 aasta tagasi Egiptusesse. Kanaaridel pole meist kumbki varem käinud, seega läheksime märtsis-aprillis rõõmuga loosiõnne neratades natukeseks sooja puhkama. 🙂

 • Reply Jaanika 30. jaanuar 2021 at 14:39

  Mina läheksin koos sõbrannaga. Lapsed jäävad meestega koju ja emmed saavad üle piiiika aja päriselt ka puhata :D!

 • Reply Kadi 30. jaanuar 2021 at 14:38

  Ma pole kunagi soojal maal käinud. Kõige kaugem reis oli London 2aastat tagasi. See oleks ülisuper võit.
  Kaasa võtaksin oma parima sõbranna. Ta oleks igati seda väärt ❤

 • Reply Kaire 30. jaanuar 2021 at 14:37

  Läheksin oma mehega ja ilmselt aprillis. Pole kunagi Gran Canarial käinud. Väga tahaks!

 • Reply Helina 30. jaanuar 2021 at 14:37

  Saadaksin enda kalli emakese, keda ma pole üle kuue aasta näinud. Ta on suurima südamega inimene maalimas. Elu aeg on ta tööd rabanud ja mind, minu õed ja vennad üksipäini üles kasvatanud. See oleks talle imeline sünnipäevakink ja puhkus. Kaaslase saaks ta ise valida, kellega tal tore oleks 🙂 ilmselt võtaks ta mu armsa väikse õe endaga. Ja kui piirid lahti selleks ajaks, tuleks ma Eestisse ja lendaks koos emaga ise puhkama. Unistus 🙂
  Aga unistada tuleb, et nad täituda saaks 🙂

 • Reply Kristiina Väinaste-Raik 30. jaanuar 2021 at 14:33

  Pole kunagi kanaaridel käinud, kuid annaksime võimaluse sellele paradiisile 🙂

 • Reply Anu 30. jaanuar 2021 at 14:33

  Läheksin koos elukaaslasega, ma olen suutnud elada 32aastaseks nii et pole mitte kunagi soojamaareisil käinud :O
  See oleks MEGAAAAA!!!!

 • Reply Kristiina Väinaste-Raik 30. jaanuar 2021 at 14:32

  Abikaasaga, niipea kui võimalik sooviksime minna ?

 • Reply Kertu 30. jaanuar 2021 at 14:31

  Puhkaksin oma tütrega?

 • Reply Natalja 30. jaanuar 2021 at 14:31

  Hea meelega läheks, seat ei ole seal kunagi käinud ja üldse pole nüüdseks üle aasta kuskil ju käinud. ?
  Vôtaksin kaasa mehe ja märtsis oleks super minna, meie mõlemi sünna puhul.

 • Reply Anna-Liisa 30. jaanuar 2021 at 14:27

  Võtaksin kaasa oma ema, meie viimane ühine reis oligi Gran Canariale aasta tagasi, peale seda tuli covid ja ema sattus ka pikaks ajaks haiglasse ning me mõlemad vajaks päikest 🙂 Minna võiks kohe, kui võimalik.

 • Reply Julia 30. jaanuar 2021 at 14:26

  Kanaaridel ei olegi kunagi käinud ? läheksin puhkama veebruaris koos oma pojaga.

 • Reply Kadi 30. jaanuar 2021 at 14:26

  Kaasa võtaksin oma peika, ning läheks märtsis. ? Ei ole varasemalt seal käinud.

  • Reply Rain 31. jaanuar 2021 at 17:48

   Koos abikaasaga “k2ta”

 • Reply Brit 30. jaanuar 2021 at 14:24

  Läheksin oma vanema tütrega üheskoos ema-tütre aega nautima. Ta on nii tubli olnud nooremate laste hoidmisel, talle kuluks see puhkus kõige enam ära!

 • Reply Eele 30. jaanuar 2021 at 14:24

  See oleks hea võimalus sõbrannad kokku kutsuda ja mönusalt koos aega veeta?

 • Reply Heili 30. jaanuar 2021 at 14:21

  Tulevase abikaasaga ?

 • Reply Kersti 30. jaanuar 2021 at 14:13

  Võtaksin kaasa Andra ☺️.
  Meil oli sel aastal eesmärk kahekesi, sõbrannade tripile minna ☺️.
  Läheksime ilmselt märtsi algul

 • Reply Janno Laende 30. jaanuar 2021 at 14:13

  Läheksin oma kalli abikaasa Veronikaga.

 • Reply Anzelika 30. jaanuar 2021 at 14:13

  Ma läheks koos abikaasaga. Imelik küll tunnistada aga me pole kumbki soojal maal käinudki, rääkimata veel kahekesi käigust ?. Ikka megalt hästi mõjuks see teis meile mõlemale.
  Aga kui abikaasaga ei mängiks ikkagi laste kõrvalt välja, võtaks ema kaasa.

 • Reply Grete 30. jaanuar 2021 at 14:12

  Ise olen käinud kuid reisi kingiksin oma kallitele vanematele, kes pole saanud reisida. ❤️

 • Reply TJ 30. jaanuar 2021 at 14:12

  Läheksin koos mehega. Meil oleks sellist ühist puhkust väga vaja. 4 aastat ainult lastele elatud ja pole kordagi kahekesi kuskil käinud ja puhanud ning eks see anna ikka veits tunda juba.
  Gran Canarial pole kumbki kordagi käinud.
  Läheks ilmselt märtsikuus millalgi.

 • Reply Kerli 30. jaanuar 2021 at 14:10

  Kanaaridel käinud ei ole, puhkama läheks koos tütrega märtsis. ?

 • Reply Kaira 30. jaanuar 2021 at 14:10

  Läheksin elukaaslasega märtsi lõpus, käinud varem ei ole ?

 • Reply Tanel 30. jaanuar 2021 at 14:09

  Läheksin koos abikaasaga kohe kui võimalus avaneb. Cran Canarial me kumbki veel käinud pole ??

 • Reply Liisi 30. jaanuar 2021 at 14:09

  Pole kunagi soojal maal käinud ja alati unistanud et võiks kunagi minna ?. Läheks koos armsa elukaaslasega, märtsikuus oleks hea, siis ühtlasi ka hea sünnipäevakink mehele ?

 • Reply Kati 30. jaanuar 2021 at 14:07

  Läheks ja puhkaks koos õega ?. Ta pole kuskil soojal maal käinud.

 • Reply MARIANA 30. jaanuar 2021 at 14:05

  Ema Marinaga tema sünnipäeva 16.03 paiku?. Ei ole kunagi varem käinud

 • Reply Reili 30. jaanuar 2021 at 14:05

  Pole kunagi elus kuskil reisil käinud. Kaasa võtaksin enda elukaaslase ning läheksime märtsi alguses mehe sünnipäevaks ?

 • Reply Anet 30. jaanuar 2021 at 14:02

  Läheks elukaaslasega kevadel ? korra olen ka varem käinud.

 • Reply Signe 30. jaanuar 2021 at 14:02

  Mina võtaksin kaasa enda kalli ema!! 🙂 Ta ei ole väga palju reisimas käinud, seega oleks tema jaoks see kindlasti super! Lisaks on mul endal kohe kohe sünnipäev tulemas ehk see oleks väga eriline sünnipäevakink! 🙂 Kotid pakiks kokku hea meelega juba märtsi alguses 🙂

 • Reply Laura Sillamägi 30. jaanuar 2021 at 14:00

  Ei ole kunagi käinud. Aga võtaks kaasa 1 kalli inimese ja ilmselt kevade poole läheks puhkama.

  • Reply Merlin Nopason 30. jaanuar 2021 at 14:09

   Ei ole kunagi käinud, ning läheks koos elukaaslasega kevadel??

 • Reply B 30. jaanuar 2021 at 13:58

  Ma läheks oma muskaga! Me ei ole kunagi reisil käinud 🙁 okok Saaremaal oleme 😀

 • Reply Liis-Beth 30. jaanuar 2021 at 13:58

  Läheks koos oma mehega näiteks veebruari kuus ja kumbki meist pole ennem käinud Gran Canarial.

 • Reply Eliise Timoškov 30. jaanuar 2021 at 13:55

  Läheksin koos abikaasaga kevadel 🙂

 • Reply Diana Toht 30. jaanuar 2021 at 13:55

  Läheksin sõbrannaga ja võtaks aja maha, niii tahaks. Veebruar-märts sobiks hästi üks päikese-laks 🙂 Pole ju käinud ka 🙁

 • Reply Marian K 30. jaanuar 2021 at 13:55

  Läheksin koos elukaaslasega märtsis ja pole kunagi Gran Canarial käinud ?

 • Reply Elisabeth 30. jaanuar 2021 at 13:55

  Läheks koos parima sõbrannaga esimesel võimalusel, sest pole kumbki kunagi käinud.

 • Reply Kristi 30. jaanuar 2021 at 13:54

  Olen korra käinud ja läheks hea meelega elukaaslasega tagasi kasvõi kohe?

 • Reply Kerli 30. jaanuar 2021 at 13:53

  Läheks reisile koos abikaasaga. Ja söbrapäeval oleks ju päris tore reisile minna.

 • Reply Berit 30. jaanuar 2021 at 13:53

  Läheksin koos elukaaslasega. Tahtsime eelmine kevad reisima minna aga just siis tuli koroona :(loodame, et nüüd õnn naeratab meile.

 • Reply Kadi 30. jaanuar 2021 at 13:53

  Läheksin perega

 • Reply Jeanne Link 30. jaanuar 2021 at 13:49

  mina reisikisn koos Carmeniga ja kui vähegi nõus ollakse võtan kaasa ka Gerdi. Koolivaheaeg või märts on sobiv aeg puhata

 • Reply Merike Sirvel 30. jaanuar 2021 at 13:49

  Me ei ole kunagi Gran Canarial käinud. Läheksin koos oma abikaasa ja 7-aastase pojaga. Puhkus kuluks küll väga ära.

 • Reply Marika 30. jaanuar 2021 at 13:44

  Mina läheks koos oma kalli kaasaga, pole kunagi käinud seal ja sooviks väga ilma lasteta aega üksteisele saada. Läheksime aprillis.

 • Reply Kaisa 30. jaanuar 2021 at 13:44

  Pole käinud, läheks esimesel võimalusel koos elukaaslasega! 🙂

 • Reply Tairi 30. jaanuar 2021 at 13:40

  Puhkama läheksin koos abikaasaga ja lapsega ja varem Gran Canarial käinud ei ole ?

 • Reply Merle 30. jaanuar 2021 at 13:40

  Õega läheksin. Pole seal kunagi käinud ja tahaks ära käia. Kõrini sellest covidist juba . Tahaks kohe esimesel võimalusel minna. Enam ei jaksa oodata ?

 • Reply Keidy-Liisa Küttim 30. jaanuar 2021 at 13:40

  Käinud ei ole, kaasa võtaks parima sõbranna, läheks esimesel võimalusel 😀

 • Reply Maarja 30. jaanuar 2021 at 13:40

  Cran Canariale pole ise veel jõudnud, aga läheks märtsis härraga nautima küll..☺️

 • Reply Ly 30. jaanuar 2021 at 13:40

  Nii äge, võtaksin esimesele lennureisile kaasa oma väikese printsessi Mya!

 • Reply LauraV 30. jaanuar 2021 at 13:38

  Reisiksin koos parima sõbrannaga

 • Reply Lilija 30. jaanuar 2021 at 13:38

  Olen varem käinud ja väga soovin uuesti minna, reisikaaslaseks valin oma tütre Merili Kasemets’a, kes pole veel sinna jõudnud. Teeksin talle sellise sünnipäevakingi aprillis ?

 • Reply Kirli 30. jaanuar 2021 at 13:35

  Läheksin elukaaslasega, me pole koos veel kuskil reisil käinud 🙁

 • Reply Grete 30. jaanuar 2021 at 13:32

  Reisiksin Gran Canariale koos elukaaslasega?

 • Reply Raido Huononen 30. jaanuar 2021 at 13:31

  Sooviksin minna elukaaslasega, märtsis. Pole cran canarial käinud enne.

 • Reply Edith 30. jaanuar 2021 at 13:31

  Sooviksin oma kalli abikaasaga minna, oleme 10a koos olnud aga puhkusereisile kuhugi soojale maale vôi üldse pole me jõudnudki. ?

 • Reply Jana 30. jaanuar 2021 at 13:29

  Ei ole kunagi käinud, oma tütrega läheksin.

 • 1 4 5 6