Uncategorized

BSH alluv täidab kohust!

26. juuni 2024

Nagu ma instas kurtsin, siis raamatu kirjutamine on jube ebameeldiv. Lausa vastik on enda sisse kaevuda ja meenutada ja läbi elada kõiki neid olukordi, mis minevikus juhtunud on. Mul tekkis ausalt tunne, et mul tuleb mingi insult peale – süda hakkas taguma, käed muutusid külmaks ja sisse tuli ärevus. Te peate aru saama, KUI vastik tunne mul sees oli, et tähelepanu kõrvalejuhtimiseks hakkasin BSH saate uut episoodi vaadama. Eks teise inimese cringe on ikka parem kui enda cringe, nagu jeerum juba piibliski kirjutas.

Loe ka neid postitusi!

18 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Inimene 1. juuli 2024 at 08:21

  Kakoi saade? Mul ple aimugi.
  BSH on minu silmis väga halb ja demoraliseeriv seltskond alates sellest, kui ta lasi oma autol tahmafiltri eemaldada ja siis kisama hakkas, kui esinduses öeldi, et seda ei tohi teha.

 • Avatar
  Vasta R 27. juuni 2024 at 13:02

  Mulle meeldis see koht, kus ta karjus “AGNE, AGNE, AGNEEEE”, aga Agnel oli pohhui.

  • Avatar
   Vasta jojo dietsssss 3. juuli 2024 at 16:46

   jaaa nii super

 • Avatar
  Vasta BSH goss 26. juuni 2024 at 23:53

  Minule meeldib neid BSH jutte lugeda, need on mahlakalt kirjutatud ja alati saab kõhutäie naerda. Natukenegi draamat elus on põnev ja tore on kui saab teiste vigadest õppida, mitte ise samu ämbreid kolistada. Selle asemel saab ise hoopis uued panged ette võtta. BSH-d ei soovi ma rahaliselt toetada tema “töös”. Seega ongi Malluka blogi just see koht, kust otse ja ausalt teada saab, mis toimub ja keep up the good work! Ootan juba uut raamatut ka!

 • Avatar
  Vasta He 26. juuni 2024 at 23:36

  Ma kahjuks vaatan ka seda ja täiesti õudne, kuidas inimene end ise üldse kõrvalt ei näe.
  Absull igas olekus, kui keegi talle teene teeb, siis ta isegi ei täna (siiralt), see tuleb lampi kuidagi lopus: aa tnx ka. Aga enamus ajast jutt: isssand sellega MA olen selline ja selline, las heiterid naevad. No kle.. Haige et peas selline tekst kaib, aga et välja ka öelda julgeb.. Õudne, kui enesekeskne ta on.. Ja kogu aeg, kas peab maksma v ei. Kui peab siis on jama, eeldab et saab tasuta koik, sest korra instas utleb, et joob seda jooki vms. Fuh ausalt.. Me ulejaanud inimenesed teenime palju vahem, aga krt ikka pean ise ostma endale toitu..
  Samas niiiii fake. Nagu miks keegi peakski tahtma sponsida teda, kui ta selline on, et kaamera ees utleb oma kuulajatele “pasta on parim” ja kaamera kinni “fuh pastat kyll ei taha”. Taiesti null filtrit. Piinlik piinlik, iga ta kaitumise parast. Ja eelmises osas see tüllikleidi stseen 😀 teeme pilti, siis koik arvavad et ma ostsin ara. Nuud ta soov saabki taidetud, eesti rahvas naeb, Milline ta PÄRISELT on 😀 😀
  Kroonika peol ka, eeldab et talle on erikohtlemine. Miks peaks. Kristo ja Heinari koksid on head, aga see Kristo ka kargab seal umber, raha ja kuulsus v? Mingiaeg kokteilikoolitust tegi ka nii savilt, krt makstud ju selle eest, tal oli nii savi, keeras poole kiiremini koksid kokku ja tombas minema. Samas reklaami ajal: te olete koige musimad ja oi kus ma siis raagin ja olen. Taiesti uskumatu, et ta endale tglt nii vaikse ajaga on nii ramedalt vee peale tommanud. Taitsa huviga kohe vaatan, kuhu ta sellisena välja jouab 😀

 • Avatar
  Vasta Huiavinka 26. juuni 2024 at 23:18

  “Ei ole kiusav”- ometigi teed blogiposti ühest kroonika seksikaimast naisest.
  Sa oled ilmselt iseendaga nii tühermaal, “botox, botox,botox..imu, imu, imu.. suurendus” – milline täiuslik inimene.. enda arvates?
  Ma ei pea lugu BSH’st, ammugi mitte sinust – kuigi BSH oma vanuse juures on saavutanud tähelepanuväärsust, sina aga oma “arvamustega” tühipaljast gossi ja tähelepanu.
  Kirjuta palun oma raamatut ja lase oma Legranti mõjutustel veel rohkem endasse süübida, mõne aasta pärast heietad selle sama suhtes oleku aja samamoodi, ala kui loll said olla.
  Sorri, aga sa oledki. Ilma ajudeta plankton, muud mitte midagi. Sisutuhi ja täielik looder!

  • Avatar
   Vasta Kati 27. juuni 2024 at 16:33

   Nõustun 100% 😊

 • Avatar
  Vasta Rami 26. juuni 2024 at 23:11

  Et teile kellelegi see üllatusena ei tuleks, you heard it here first! Ma olen enamgi kui kindel, et Kiilakas ja B löövad varsti ühte punti ja kes teab, ehk saavad veel õnnelikukski 🤷‍♀️

 • Avatar
  Vasta Marge 26. juuni 2024 at 22:34

  Ei suutnud kahjuks lõpuni vaadata… Lihtsalt ei suutnud. See piinlikkuse level oli talumatult kõrge lihtsalt. Kuidagi liiga pealetükkiv, vulgaarne, valjuhäälne ja väsitav oli see minu jaoks kõik. Huvitav, kas etiketiõpetaja siis nii elementaarset asja ei olegi selgitanud, kuidas seltskonnason viisakas käituda (et vesteldakse vaiksel häälel jne). Tegelikult imestan, et sellisel üritusel üldse neil lubati oma saadet filmida, teiste külaliste nägudelt ja kehakeelest võis välja lugeda kui vastumeelne see neilegi oli.

 • Avatar
  Vasta Ainult a-dele õpin 26. juuni 2024 at 17:04

  Samad mõtted, et milleks see sõbrannade rõhutamine niii ilgelt vajalik on ja tundub, et iga suvaline on nüüd kohe sõbranna ja “musike.”😆🥲
  Mida kõike ebakindlus inimesi tegema paneb.

  • Avatar
   Vasta jojo diets 4 evaaaaaa 3. juuli 2024 at 16:44

   nuu see näitabki tglt seda et tegelikult tal neid pole.. nii hale ikka 😀 isegi anu on nüüd ta lõpuks avalikult peesse saatnud

 • Avatar
  Vasta KL 26. juuni 2024 at 16:15

  Hei Mallu 🙂
  Obviously maksan, et su blogi lugeda. Ole mõistlik ja ära BHSst enam kirjuta. Konkreetselt ei viitsi seda tõestamist ja ära panemist lugeda 😅 las inimene teeb ja toimetab (ja loodetavasti leiab abi kui ta seda vajab)
  Kirjuta oma lastest, suhtest 💗

  • Mallu
   Vasta Mallu 26. juuni 2024 at 17:30

   Mul polegi enam tast midagi kirjutada, ära muretse 😀

  • Avatar
   Vasta Pille 27. juuni 2024 at 09:45

   Haha see on nii BSH-lik kommentaar. Tsau brixu 👋

   • Avatar
    Vasta E. 27. juuni 2024 at 16:01

    “kirjuta oma lastest” reetis.

 • Avatar
  Vasta Hahaha 26. juuni 2024 at 15:55

  Perseussil pensionifondi. Hahahahsaa, ma võtan selle kasutusse. Tramaivõi 🤣
  Aitäh, et mu ellu värskeid väljendeid veel tood 🤣

  Äkki saaks kuidagi BSH ja kiilaka kokku viia? Oleks see alles lovestory, Eesti esipaar.

 • Avatar
  Vasta Hellõu 26. juuni 2024 at 15:18

  jeaah.. ja kuidas ta oma storydes ikka nüüd näitab, et tal on sõbrannasid ka, kellega “kümme aastat sõbrannatanud on”. Good for her, et seda storydes “tōestama” peab ja seda kirjutab. Ta story’d on 🤯 aga I need crazy in my life, I guess😀😀😀 pǎevase doosi crazy’t saab garanteeritult kätte, et enda pea plahvatamist tunda😀

  • Avatar
   Vasta Lu 26. juuni 2024 at 18:48

   Jep. See on naljakas ja. Käisin vaatasin selle peaaegu-10a-sõprust naisterahva piltide laike vaatamas, sest noh, oma sõbranna pilte ju ikka laigid ja elad kaasa.. Mõne üksiku pildi oli HSH ❤️-vääriliseks hinnanud. Hanna nime leidis ka rohkemate piltide juurest..
   Aga las ta toimetab, tundubki peeglist vastu vaatav nägu veelgi intelligentsem.