Uncategorized

essa nõue käes

11. juuli 2024

Eile juba linnukesed siristasid mulle, et enne tuleb mulle Lusti nõue ja siis BSH oma. Mina olla BSH magustoit või nii, ullallaaa. Kuigi ma eelistaks, et BSH mind nosima EI hakkaks, sest see kõlab kuidagi maru seksuaalselt, siis nagu öeldakse – kus on, sinna tuleb juurde. Seega kuna Lusti nõue just saabus, küllap tuleb ka BSH oma. Aga nagu ma olen öelnud, vaba maa ja kätt ette panna ei saa.

Loe ka neid postitusi!

26 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Liina 12. juuli 2024 at 13:36

  BSH ja Lust on minu jaoks niiiii triggerdavad, et pidin jälgimised maha võtma, kuna nende väljaütlemised tekitavad minus ärevust. Kusjuures sama oli eelmise aasta draamaga, siis pidin ka just BSH jälgimise lõpetama mõneks ajaks. Ta meenutab mulle mu elus olnud inimest, kes pidevalt ainult ohver oli, kellele liiga tehti ja kes pidi teisi õpetama ja aitama, kuigi keegi õpet ja abi ei vajanud ega temalt tahtnudki. Minu elus olnud inimesel oli ilmselt diagnoosimata piiripealne isiksusehäire. Sellised ei jõuagi oma diagnoosini kunagi. Sellest ilmselt ka minu trigger, kui sarnast käitumist märkan.

  • Avatar
   Vasta K 14. juuli 2024 at 12:10

   Nende jaiks sina ka, nad otsustasid sind üldse mitte kunagi jälgida 😀.

  • Avatar
   Vasta K 14. juuli 2024 at 12:11

   Nende jaoks sina ka, nad otsustasid sind üldse mitte kunagi jälgida 😀.

 • Avatar
  Vasta Pille 12. juuli 2024 at 10:41

  Ma lihtsalt ei mõista kui hull peab inimese suhe alkoholiga olema, et peab iga nädal raporteerima kaua ta joonud juba pole 😒

 • Avatar
  Vasta Nipi Tiri 12. juuli 2024 at 06:59

  See on imelik,et artiklis väidetakse, et Lusti advokaat on Aivar Pilv, aga Lusti poolt esitatud nõudmised on sellised, mida ei saa vastaspoolelt nõuda, ehk siis vastaspool ei pea neid täitma.
  Samas, kas tõesti Aivar Pilv isiklikult tegeleb sellise neljandajärgulise jamaga?

 • Avatar
  Vasta Kats 11. juuli 2024 at 22:13

  Ma nats pelgan siin s0na v0tta…bsh just teatas, et temq jälgijad targad ja toredad. Ilmselt siis sinu jöälgijad ei ole? Kas sellise steitmendi eest Malluka jälgijad ühisnõuet ei saa kuidagi esitada?

 • Avatar
  Vasta E 11. juuli 2024 at 21:44

  Mallu pliis esita nõue vastu et nad jagasid su blogi edasi! im begging youuuuuu!!!!!
  neile on vaja koht kätte näidata ometi..

 • Avatar
  Vasta Katre 11. juuli 2024 at 18:14

  Sellise nõudekirja koostamine maksab kliendile 2400 eur? Kus büroos paar A4 juttu nii palju maksab? See oli huvitav punkt, et pead oma müügitulu teatavaks tegema. Müügitulu läheb annetuseks siis kuhu?

 • Avatar
  Vasta Hämmingus pärdik 11. juuli 2024 at 18:07

  Mul on piinlik seda nõuet lugeda isegi. Ja inimene, kes laseb oma töötajatel rahulikult varastada lugusid kinnistest stooridest (vt näiteks Lauren Padari postitus lahutuse kohta) nõuab, et temast rohkem ei kirjutataks? WHAT? 😀 Sopameedia peatoimetaja julgeb sellisest asjast und näha? Millest ta endale preemiaid kirjutab ja raha lüpsab? Naerukoht. Ise jagas su blogi tasulist sisu, aga see ka on okei? Piinlik, Lust, piinlik!

  Aga kus on nõue selle kohta, mis üldse kõige suuremat poleemikat tekitas, et vana rase naine? Advokaat ei tõmmanudki roosat kleiti selga? See oli nagu skandaali kese, aga kuidagi nüüd kahe silma vahele jäänud. See nõue tuleb sulle erilise üllatusena tagantjärele? 😀

  Kui vaja, teen fb lehe “Usun ja toetan Mallut”. Ja mul oleks ülipõnev, kui see kohtusse jõuab, pliis ütle millal istung toimub, tuleksin kaasa naerma.

  • Avatar
   Vasta Kats 11. juuli 2024 at 19:22

   Tahaks ka istungit tulla vaatama/kuulama. Päris huvitav võib olla 😄

   • Avatar
    Vasta Marge 12. juuli 2024 at 13:28

    Istungitelt võiks otseülekandeid teha, nagu Johnny Depp vs Amber mistaoligi protsessil, vaatajanumbrid oleksid laes 😆👌

  • Avatar
   Vasta T. 11. juuli 2024 at 20:19

   Täiesti nagu minu mõtted! 🫣😂

 • Avatar
  Vasta Brigitta 11. juuli 2024 at 17:56

  Pliiiis saada vastu blogi jagamise eest, las ta maksab sulle!😃 seda pole võimalus kuidagi ümber lükata kohtus.

 • Avatar
  Vasta Pille 11. juuli 2024 at 17:50

  Tôeliselt piinlik. Ma annaks blogi jagamise eest selle tädi kolinal kohtusse.

  Nende absurdsete nôudmistega tema (nemad) ei vôida midagi, küll aga sina.
  #teamMallukas

 • Avatar
  Vasta Kk 11. juuli 2024 at 17:33

  A see on muidu ok, et bsh teist paksuks vaeseks neegriks sõimas? Topeltstandardid sellel eidel.

  • Avatar
   Vasta S 12. juuli 2024 at 08:22

   See oli ammuuuu, ta nüüd uus ja parem inimene 😇 ta ise on üdini hea inimene, lihtsalt vana seltskond muutis ta bitchiks 🙈
   Ta ikkagi juba 7 nädalat kaine! Krt nagu AA koosolek live’is

 • Avatar
  Vasta K 11. juuli 2024 at 17:24

  Tundub täiesti välja imetud ja puhtakt advokaatide lihtne koht arveid teha.

  Aga, kui nad küsivad ühelt gossiga teenivalt ettevõttelt tema tulu arvestust, siis kas Lust leiab., et kõik eraisikud, kellest Elu24 artikleid teeb, võiks küsida sellise asja välja. Näiteks Padarid, et tekitasite meie lastele tulevikuks kahjusid selliste artiklite avaldamisega ja need jäävad igaveseks internetti. Näidake oma tulu ja katke meie moraalne kahju lastele? Reeglid kehtivad ju mõlemas suunas.
  Või teie küsite vastu, Palju Elu24 on kokku kogu selle viimase skandaali pealt teeninud. Skandaali alustati ju nende poolt, tehes mingite kirjade peale artikleid, väga provokatiivsete pealkirjadega. Kas Elu24 vabandaks, teeks esilehe artikli, et me esitasime eksitavat infot, et Kristina ja Mallukas läksid vestlusõhtul tülli ja siis korvavad sellise asja ka rahaliselt?
  ja kas Märten võiks selle nõudekirja põhja aluseks võtta ja teha ise vastunõue Lustile, kes tegi storysid tema karistustest ja esitas seal valeväiteid. Äkki see kahjustab tulevikus Märteni raamatu müüki?

  Ühesõnaga kui selliselt juuksekarva lõhki ajada, kõik saaks neid nõudeid muudkui vorpida.

  Ja mis BSHsse puutub siin selles teemas. Ta võib nende nõuetega ähvardada ja neid teha…aga kui reaalselt kõik inimesed, kellele ta jama on teinud ja nende skandaalide pealt on ta ise teeninud, itsitab ja uhkustab ju selle üle. Ma pakuks, et ta võiks tõesti ise pankrotis olla, kui Rõivased ja Padarid ja nende armukeste pered (kellest blogis nö anonüümselt rääkis, aga kõik aru said), jnejne. Neid nõudeid tema suunas võiks olla nii palju, et ta konto jookseks tühjaks kiirelt.

  Kummaline karistamatuse tundega suhtumine neil…väga ühesuunaline tsirkus ja tingimuste loomine.

 • Avatar
  Vasta Kats 11. juuli 2024 at 17:09

  Jummel.küll jah. Ja tahab näha palju klikke said 🙂 et siis elu24 uudisnupuke teha 😀 täitsa pekkis ikka. Vaadaku mida ta ise seal üles lasknud inimeste kohta on. Ja nagu see teine kõige kuulsam inimene ajas et eesti meedias . Et neil töötajatel haridus ja eetika. Sry, lubage naerda! Ok, on küll aga tema toodud näidete omas küll mitte. Ja et tal see haridus o …no jumal… igaljuhul edu sinule

 • Avatar
  Vasta E4 11. juuli 2024 at 17:02

  Ilmselt pannakse siit teine nõue ka teele veel, kuna sa ju vastasid siin süüdistustele 🤣

 • Avatar
  Vasta Tiina 11. juuli 2024 at 17:01

  Mina usun, et aasta lõpus tuleb uudispomm, et tegelikult olete te kõik sõbrannad ja tahtsite lihtsalt pulli 🙂 ja no teenida ka sellega. No nagu ma koroonagagi uskusin, et keegi ütleb ükspäev, et ups, me tegime ainult nalja 🙂 Kumb see tõenäolisem on?

  • Mallu
   Vasta Mallu 11. juuli 2024 at 18:00

   Ma pigem hakkaks leeprahaige rebasega sõbraks, kui nendega 😁

  • Avatar
   Vasta R 11. juuli 2024 at 23:00

   Miks otsustab tema, kuhu sa selle raha, mille lugejad (ka mina) maksavad blogi eest?

 • Avatar
  Vasta Mim 11. juuli 2024 at 16:51

  Suht haige, et mõlemad võtavad just ohvri rolli ja tavad kehastada kiusamise vastu olijaid samas ainuke sõnum on mis nad saadavad, et “ma võin kiusata sest teen seda nii et teised ei saa sabast kinni hakata ning kui keegi vastu ütleb siis panen nad paika ja end kummardama”. Lusti nõudmised peegeldavad ilmselget soovi sind alandada ja näidata oma võimu. Sama BSH suhtumise juures. Sesuhtes, et elan kaasa ja ilgelt tubli kui päriselt muutused oma elus läbi viis ja sellel teel püsib, eks ikka võime muutuda jne. Aga see kui oled paar kuud moraalijünger olnud nagu justkui ei anna õigust sul vastu rinda taguda et kõik aina kiusavad ainult sind. Neid päris telgitaguseid ei tea aga no krt ju siis ikka tegid midagi neile, niisama lambist keegi ei torgi kedagi. Ja kui tahad olla moraalijünger ja eeskujuks kiusamise lõpetamisele siis ausalt öeldes suck it up ja ütle et vot see juhtub kui pikalt teisi oled kiusanud 😀 mitte et vastu kiusamine ka parim lahendus oleks aga inimesed me kõik. Räägib kui suur inimene ta nüüd on aga mudkui ähvardab kõiki paljastada ja kohtu kaevata ja siis ei paljasta ja kiidab sest on nii tubli. sama bully ikka. lihtsalt enne oli omastarust badass don’t giva shit bully ja ei toiminud siis nüüd on moraalijünger bully. tavaliselt eriti ei koti need avalikud draamad aga ma ei tea see poeb naha vahele. Just see silmakirjalikkus ja see et sai kooliajal ka omajagu nähtud neid viielisi kiusajaid ja pugejaid. tulevad meelde (ja isegi kogenud) igasugust autoriteetset kiusamist ja alandamist. Kus keegi ei võta kuulda neid inimesi kes astuvad vastu sotsiaalses pildis pai lastele. Samuti lasevad kõik hävitadata kes oma suud avavad. Ehk edu 🙂 ja kui sa peaks kohtus kaotama siis tuleks terve elu24 kinni panna sest kui palju seal igast jama toodetakse 😆

 • Avatar
  Vasta Kiku 11. juuli 2024 at 16:44

  Et siis sõnavabadust enam ei eksisteeri proua Lusti arvates? Delulu… Hoian sulle pöialt!

 • Avatar
  Vasta Keits 11. juuli 2024 at 16:37

  Haigeeeeee😂😂😂😂😂 mis nõuded….

 • Avatar
  Vasta Okih, edu Sulle nendega jagelemisel! 11. juuli 2024 at 16:34

  Muud ei oska öelda, kui et jeesus sa näed ja ei mürista. 😅 Aga kas Sa blogi jagamise eest vastu saadad? Pls tee seda😂