SOODUSKOODID

Kõik sooduskoodid kehtivad jaanuarikuu lõpuni, nii et kellel miskit vaja, kasutage julgelt. Soodukaga osta on ju ikka parem, kui täishinnaga!

SOODUSKOODID

Yummikomme armastavad küll kõik – lapsed, sest need on maitsvad ja magusad; suured, sest need on tehtud puuviljamahlast ja ei sisalda mingit jama. Söö kasvõi kaalulangetamise ajal (mõistlikult muidugi). Valik on suur, seal on pähkleid ja muud kraami kah! Sooduskood “mallukas” annab -20% ale!

SoffaInnist on pärit minu kaks viimast diivanit (vahetasin riidest diivani nahast mudeli vastu – parim otsus EVER!) ja 100% soovitan sealset teenust. Kui sul on erisoove, täidetakse ka need, aga 15% ale saan pakkuda mudelitelt nimega MARIANN, AADU, RONJA ja AADA.

Votex House pakub oma kaubalt -23% sooduskoodiga “mallukas”. Minu lemmikud on nende satiivoodipesud – nii pehmed ja siidjad!

Mahkmed.eu pakub teile -10%  sooduskoodiga “mallukas”. Kes vähegi mõtlevad riidest mähkmete kasutamisele, soovitan proovida kasvõi mõnda – see on mega lihtne ja ei nõua rohkem vaeva, kui et prügikasti asemel rändab mähe pesumasinasse. Ja kui ilusad ja nunnud, eks!

Mediron.ee pakub kõikidelt lasteasjadelt -15% sooduskoodiga “mallukas15″.

Mimi Disain pakub minu lugejatele lausa -15% ale sooduskoodiga “mallukas”. Loe minu kogemusi Medironi kraamiga SIIT.

Hoia.bio lehelt saab kõik HOIA Homespa tooted 12% alega, kui kasutad koodi “mallukas”. Minu kogemusi HOIA’ga saab lugeda SIIT ja SIIT.

mugavik.ee on pood, mis müüb barefoot jalatseid ja pakub kõikidele mu lugejatele miinus 10% kasutades sooduskoodi “mallukas”. Barefoot jalatsitest räägin ma näiteks SIIN postituses.

Lelunurk  pakub kõikidele oma toodetele minu koodiga miinus 15% ja kui regad ennast nende kodukal püsikliendiks saad veel lisaks 5% allahindlust – seega kokku 20% ale, kasutades koodi “mallukas”. Üli hea pakkumine!

Loond.eu pakub mu lugejatele lausa -20% allahindlust sooduskoodiga “mallukas20”. Nende toodetest saab lähemalt lugeda SIIT.

Ecorun pakub minu lugejatele soodust lausa 15% kui kasutad koodi “mallukas”. Mis teeb pakkumise eriti heaks – neil on praegu endal ka lehel aled ja minu soodus lisandub nende soodusele, seega võib säästa lausa 30%! Minu lemmarid puhastusvahendid, millest kirjutan SIIN.

Babyluv.ee lehelt saate koodiga “mallukas” alla 15% kõikidelt luttidelt! Marta Kene kiidab need lutid heaks – kerged ja stiilsed.

Lineashop.ee pakub kõikidele Malluka blogi lugejatele lausa 19% soodukat, kui sisestate peale ostmist koodi MALLU19! Kehtib kogu e-poe kaubale, k.a uhiuuele Feminae luksuskosmeetika sarjale!

HortusMedicus lehel saab jaanuarikuus sooduskoodiga “mallukas” selle GT Neb kollase (!!!) inhalaatori vaid 84.60€ eest (tavahind 94€). Vaikne, kerge, sobib imehästi ka ravimite manustamiseks ja on vaieldamatult parim inhalaator, mis meil olnud on (ja meil on olnud mingi 5 erinevat 😂).

Heveren.ee e-pood annab 10% soodukat koodiga “mallukas” kõikidelt täishinnaga toodetelt. Minu suurim lemmik on näiteks SEE plekieemaldaja, millega ma saan maha nii beebikaka kui suuremate läbustatud pluusiesised ja seda IGA kord. Minu lemmikud sealt poest leiad SIIT!