Tagasiside


“Mallukaga oleme pikalt koostööd teinud ja võin julgelt öelda, et see kanal on siiani konkurentsitult parim! Suhtlus, makstav summa, saadav tulemus – kõik on tasakaalus. Kokkulepped peavad, tagasiside on aus ja tulemused räägivad enda eest. Näiteks Malluka blogipostituses promotud ülimaitsev Setomaa Ostrova Marja glögi müük tõusis kohe peale postitust 5-10x. Olen seda ka varasemates postitustes täheldanud, et kui toode Mallukale meeldib, siis seda ostab koheselt ka tema jälgijaskond.”

Silver Leetma, Iluversum


“Malluka blogis ja sotsiaalmeediakanalites ilmunud sisul on Eesti mõistes erakordselt suur engagement rate (postituste nähtavus, kommentaarid, jagamised ja reaktsioonid), mis toovad tootele või teenusele reaalselt uusi tarbijaid, kasvatavad tuntust ja müüki. Reklaami- ja turunduskanalina on Malluka lehtedel loodud sisu investeeringu tasuvuse ning sihtgrupi kõnetamise osas mõjusad ja efektiivsed.

Karilin Engelbrecht, Suhtekorraldusfirma KPMS


“Marianniga on olnud lihtne ja vahetu koostööd planeerida ning kampaaniaid läbi viia. Lubatud tegevused on tehtud õigeaegselt ja ei pea ise tagant torkima. Samuti hindan Marianni kaasamõtlemise oskust ja ausust lugejate ees.”

Timm Rannu, Astri.ee


“Meie koostöö Mallukaga on olnud tõeliselt suurepärane. Tema blogipostitused meie toodete kohta on olnud väga köitvad ning huvitavad, seega ainult kiidusõnad! Malluka kirjateosed on alati ausad ning on hea meel tõdeda, et Von Baer tooted on saanud ainult positiivset tagasisidet. Kindlasti on plaanis nii avatud, huvitava ning tõeliselt tegusa inimesega koostööd ka tulevikus jätkata.”

Igor Syunin, Von Baer


“Ilma mingi kahtluseta on Mallukas hetkeseisuga Eesti mõjukaim influencer, kui räägime lastega perede turusegmendist. Suur jälgijaskond muudab ta atraktiivseks turunduspartneriks eriti perega seotud toodete-teenuste puhul. Influencer-turunduses peab turundaja alati enda brändi koostööpartnerile justkui üle andma. Usutava koostöö jaoks ei saa sõnastust või kujundust ette kirjutada, see peab sündima koostööpartneri isiklikust kogemusest sinu brändiga. Ja kuigi Marianni stiil võib blogilugeja jaoks paista impulsiivse ja emotsionaalsena, on ta koostööpartnerina minu kogemuse järgi vastutustundlik, asjalik, hooliv ja arvestav.

Kõige paremini sobib influencer-turundus alati teadlikkuse tõstmiseks ja brändituntuse suurendamiseks, aga Go Travel on saanud ka reaalselt mõõdetavaid ja vahetuid müügitulemusi, nii et oleme koostööga igati rahule jäänud. Piirid ehk teenuse sisu tuleb enne alustamist muidugi paika panna, et kõigi osapoolte ootused oleksid realistlikud, aga muus osas soovitaksin lihtsalt usaldada enda bränd Mariannile. Kui toode või teenus on korralik, ei pea midagi kartma – kui siis ehk vaid väga suurt tuntuse ja müügi kasvu.”

Anu Vane, Go Travel


“Mallukaga on koostöö olnud algusest peale lihtne, pingevaba ja muidugi väga tulemuslik. Ei väsi kordamast, et Mallukas panigi meie veebipoe käima. Aitäh selle eest veel ja ka tulevikus sada korda! Postitused on nii vahetud ja ausad. Mäletan, et alguses oli meil ka juttu sellest, et kui mingi toode ei meeldi, siis kahjuks ei saa ta seda ka meeldivaks kirjutada. Vähem oluline ei ole seegi, et küsitud summad on ka väikesele ettevõttele jõukohased ning töö tulemust võid hakata hindama esimesest minutist. Eriti meeldiv on see, et koostöö on regulaarne, kestnud juba paar aastat ning Malluka blogi ongi parim koht, et uutest toodetest või uudistest teada anda. Vähem oluline ei ole ka fotode kvaliteet ja ideed nende tegemisel. Midagi ei ole kunagi sunnitud ega liiga poseeritud. Nii väga rahul! ?”

Ave Riisberg, Yummikommid


“Malluka loodud sisu läheb tema jälgijatele väga korda ning seda nägime mitte ainult meie veebipoe külastusarvu ja tellimuste plahvatuslikust kasvust vaid ka sellest, et tooted mida telliti olid just need mida Mallukas enda postitustes maininud oli. Tema jälgijad ei ole lihtsalt number vaid päris inimesed kes on sarnaste murede ning (ostu)soovidega. Kampaania ületas igati meie ootusi ning teeme kindlasti koostööd ka millalgi tulevikus.”

Cabin Max