Uncategorized @et

Kas Mangi eelmise aasta horoskoop läks täppi?

12. jaanuar 2015

Lugesin siin Mangi eelmise aasta horokat ja no ütleme nii, et väga täppi see just ei läinud. Selle aasta oma vaatasin ka üle, aga noh… Ajaviite mõttes ju võib :D

KALAD

Suurte planeetide Jupiteri ja Saturni liikumine veemärkides toob Kaladele palju soodsaid võimalusi kinnitada oma ühiskondlikku staatust ja suurendada sissetulekut. Sealjuures pole tal vaja unustada lõbustusi ega lastega tegelemist. Hmm, ei tea, kas mu ühiskondlik staatus tõusis? Kas see loeb, et ma sain peaaegu 10 000 sõpra facebooki lehel juurde? :D Sissetulek tõepoolest suurenes ka, aga seda ka seetõttu, et emapalk oli suurem kui mu tavaline palk. 

Teda ootab meeldiv puhkusereis kaugele maale. Töö, vaba aeg, meelelahutused – seda kõike lubab eriti aasta esimene pool, mis võimaldab julget elamist. Kasuks tuleb algatusvõime ja riskivalmidus. Käisin küll reisil – Amsterdamis ja Pariisis, kumbki polnud puhkusereis ja kumbki polnud aasta esimeses pooles ka. 

Kalade aura on siis selline, et tõmbab ligi positiivseid võimalusi. Õnne on ka armastuses, mis algab esimesest kevadkuust ja kestab sügiseni. Vaevalt see küll kooseluni viib. Jumal tänatud, et mul juba enne kooselu oli!

Jaanuaris on Kalad intellektuaalselt hästi ergud, suhtlevad palju, loevad ennustusi hobuseaasta kohta ning seavad oma plaane mõneti ka astroloogiliste nõuannete järgi. Jaanuar tuleb ära kasutada talvepuhkuseks, sest järgmine kuu seda enam ei võimalda. Ei lugenud küll midagi hobuseaasta kohta kui aus olla. 

Veebruar toobki arusaamatusi suhetesse ja rahaasjadesse ning pole välistatud kohtuskäimine. Kuna Kalade põhilisi ameteid on jurist ja kohtunik, võivad need segased olud raha või firmadega olla seotud tema erialaga. Veebruarist…Eeh ma ei mäleta, võimalik küll, et keegi ähvardas mind kohtusse anda, inimesed teevad seda aeg ajalt. 

Ükskõik mis ametit Kala ka ei peaks, on veebruar segane, sest haigestumine ei võimalda tööülesandeid tähtajaks täita. Alates 21. veebruarist hakkab tal tunduvalt paremini minema. Kuu viimasel nädalal võib ta avalikkust šokeerida oma avameelsusega. Millal ma EI shokeeriks kedagi avameelsusega, ah? AH? Aga veebruaris hakkasin ma tegema seda abivajajate värki, et saatsin muudkui neid pakke laiali. Mitte, et see avameelsusega seotud oleks.

Märts toob Kaladele populaarsust, mis ilmselt on seotud eelmise kuu lõpus avalikkuse ette tulekuga. Ta leiab palju toetajaid, kes teda igati püüavad ärgitada edasisele tegevusele, olgu poliitikas või uutes ärides. Muuseas jah, paljud leidsid, et ma võiks elu aeg mingit heategevust juhendada, aga mingit ametlikku värki ma ajada ei tahtnud. 

See kuu toob võimalusi armuseiklusteks, mis võivad sündida puhkusereisil või suusamatkal. Saturni hea seis soosib reise mägedesse. Tugevat mõju avaldab samuti Neptuun, nii et Kalad võluvad eelkõige oma salapäraga. Mehed lõhnavad nagu ambra ja naised mõjuvad kui ilujumalanna Lakšmi.

Aprillis võib see kõik jätkuda, sest märtsis saabunud muinasjutupilt värskest õhust, muusikast, pidudest ja loteriivõitudest näitab neile elu endiselt läbi roosade prillide.

Kuid kuu keskel osutab see olek talle karuteene, kui on vaja kuhjunud tööasjadest jagu saada. Tal on siis raske sellega toime tulla ja on oht alla kirjutada kahjutoovatele dokumentidele.

Alates 21. aprillist hakkab ta asju kontrolli alla saama. Eelmiste nädalate muinasjutupildid leiavad väljenduse originaalse stiilina tema riietuses. Nüüd algab Kaladel suure edu periood, eriti kunstnikel ja artistidel.

Mais võtab ta sõprade kutsel ette reisi välismaale. Võimalik on erialaseminar või huviliste kogunemine. Huii võtsin. 

Kohtumised sel kuul jätavad sügava mulje ja üldse tuleb palju teda huvitavat infot. Üllatus on seegi, et rahvusvahelises seltskonnas valitakse ta juhtivale kohale või mõne uue organisatsiooni liikmeks.

14.–19. maini peaksid Kalad olema ettevaatlikud söömise-joomisega, eriti reisil olles, kuna on kõhuhädade oht. Ka võidakse talt asju varastada.

Juunis pühendavad Kalad end individuaalsele tegevusele, ilmselt kolib ta siis suvilasse, kui ei teinud seda juba mai lõpus. Häälestatus loometööle on nüüd suur. Pealegi pakub eelmisel kuul saadud info palju mõtlemisainet. Kõik see on vaja läbi seedida. Ma kolisin vist männikule umbes siis?

Kuu teisel poolel tuleb arusaamatusi paberite, dokumentide ja rahaga – võimalik, et selle taga on maksuamet. Ka tööl saadud puhkuseraha osutub oodatust väiksemaks.

Juuli paistab olevat sobiv kuu puhkuseks koos perega. Noored Kalad võivad juulis leida oma õige teisepoole. Juuli pakub Kaladele suurt rahuldust ja õnnetunnet just eraelus. Kalade märgi naistel on õnn jääda lapse­ootele. Õnneks lapseootele ei jäänud. 

Augustis peavad Kalad tööle asuma. Talle langeb kaela kõikvõimalikke kohustusi, kaasa arvatud laste ja sugulaste pärast. Ka tööl saab ta lisakohustusi, kuna kolleeg pole veel puhkuselt naasnud. Hea seegi, et kõik kompenseeritakse rahaga ja kuu lõpuks on ta autoriteet üsna kõrge.

September näitab Kaladele järjekordselt võimalust saada seltskonna keskpunktiks ja liidriks. Potentsiaal ja võimalus tuleb kindlasti, aga ta on ise sel kuul mõnevõrra otsustamatu ega tunne liidripositsiooni järele erilist vajadust – tema autoriteet on niigi küllalt kõrge. Ta rahuldub pigem perekondliku idülliga, mis tema ellu on tulnud. Ei mäleta midagi :(

Kuu viimasel nädalal, kui ta teeb konkreetse otsuse ja asub selgele seisukohale, on see pigem tingitud sundseisust. Vastasel juhul tekiks tema ümbruskonnas kaos.

Oktoober näitab tegutsemist juba uutes oludes, kus Kaladel on palju abilisi. Ühiskondlikult on see kuu talle väga viljakas ning tema intellektuaalsed võimed kõrgel tasemel.

Pabereid, dokumente, artikleid, manifeste ja pöördumisi tuleb nagu Vändrast saelaudu. Kuid sellel kuul on oodata ka salavaenlasi ja kadetsejaid. Mang tunnetas vist M. tulekut kaugelt.

Novembris hoogustavad salavaenlased ja pahasoovijad oma tegevust. Kalade seljataga toimuvad salasepitsused, intriigid ja keelepeks. Kaevatakse välja ammused kahtlased afäärid, mis toimusid tema sugulaste ettevõttes. Pole välistatud, et sellel kuul tuleb Kaladel asi selgeks rääkida kohtu ees. Õnneks jälle kohtu ette ronima ei pidanud. Mang, miks ähvardad mind aina kohtuga? 

Õnneks on Kalad ise heas vormis ja asjadest hästi informeeritud, mistõttu suurt kahju kannatama ei pea. Pealegi ravib ta end joogaga, mediteerib, vaatab lemmikfilme. Mõni hakkab sagedasti käima kloostrites ja kirikutes.

Detsembris on olud paremad. Planeedid viitavad Kalade heale enesetundele. Kasvab tema tuntus. Mis eelmisel kuul toppama jäi, saab nüüd korda aetud ja arusaamatused silutud. Ühiskondlikul tasandil leiab ta tunnustust, mis võib olla seotud heategevusega. Oleks vist pidanud Eestimaa Uhkuse auhinna saama, huvitav, miks saamata jäi, ah?!

Vahetult enne jõule, alates 19. detsembrist, tekitavad taas ebameeldivusi arusaamatused raha pärast. Tööl tõuseb pinge, kuna aasta lõpul teatatakse eelseisvatest koondamistest. Suures plaanis jäävad Kalad selle aasta saavutustega siiski rahule. Eem. No rahule jäin jah, aga kui tihti ikka keegi ütleb, et kle terve aastaga ei jäänud rahule :D

 

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

8 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Ann 12. jaanuar 2015 at 17:28

  Teemaväline, aga Mariann, võta müts peast ära :D (headeril)

  • Reply Mallukas 12. jaanuar 2015 at 20:19

   ma vahetan üldse varsti ära kõik :)

 • Reply Sandra 12. jaanuar 2015 at 14:09

  Olen samuti kalad, aga minu puhul pidasi ikkagi rohkelt asju paika. Last ma just ei saanud ning puhkusereis jäi ka ära, kuid liidriks tõusin ja palju muud. Kuid mind ehmatas 2015 aasta Mangi horoskoop….

 • Reply Hh 12. jaanuar 2015 at 13:39

  Kust ma eelmise aasta oma leida võiksin?

  • Reply Mallukas 12. jaanuar 2015 at 14:15

   Ma googeldasin mangi horoskoop 2014

 • Reply A 12. jaanuar 2015 at 11:25

  Jäära tähtkujul lubas eelmine aasta pärandust. Ema ei oskanud midagi arvata, et kust seda tulla võib. Mais avastati ta mehel ajukasvaja, augustis lahkus ta meie seast.

 • Reply Reet 12. jaanuar 2015 at 10:49

  Minu puhul küll mitte midagi täppi ei läinud :D Olen ka kala. Reisile ei saanud, last uut ei teinud ja rahaline seis ka ei paranenud :D

 • Reply Karin 12. jaanuar 2015 at 10:33

  No minul küll midagi täppi ei läinud enda teada nagu. Aga see on meelde jäänud 2013.a horoskoobi kohta, et ennustati, et kalad saavad lapse ja mina saingi. Aga seda ei mäleta kes ennustas :P