Beebiootus KARDO LAPSED

ütle mulle üks ilus tütarlapse nimi

9. aprill 2016

Aitäh kõikidele, kes meile igasuguseid huvitavaid nimesid pakkusid. Ma igaks juhuks ütlen, et ma hindan küll seda, et te kõik kaasa elate ja tahate aidata nime valida, aga kõigil tasub meeles pidada, et maitsed on erinevad. Seega ei tasu pahaks panna (ja veel hullem, mõnitada) neid, kelle nimevalikud ka minu maailmas just kõige ägedamaks nimeks ei kvalifitseeru. Seega ma mainin lihtsalt uuesti, et meile ei maksa soovitada nimesid, kus oleks esindatud X,Y,Z,C ja sellised võõramaised tähekesed. See pole esiteks meie maitse ja teiseks peab see nimi ka Mari omaga kokku minema. Mari ja Donna-Thelia-Regalia ei oleks just kuigi kenasti kokku sobivad, onju.

Nagu öeldakse – maitse üle ei vaielda, selle üle kakeldakse!

Minu maitsele ei ole ka need nimed, kus on sees igasugused bellad ja ellad ja bellid ja ellid. Lihtsalt mulle ei meeldi nimes see “ELL” kõla. Ja no iga teine on vist praegu mingi bell või bella. Sama popp kui omal ajal Mari oli. Vaatasin eile oma Geni sugupuud ja vaatasin sealt, et pool suguvõsa on olnud Marid või ajas natikene rohkem tagasi minnes, Marrid.

On veel igasuguseid nimesid, mis mulle maitse järgi ei ole. Mitte selle pärast, et nimel endal midagi viga oleks, aga keegi või miski on need nimed minu jaoks ära rikkunud lihtsalt ja no enam ei ole teha midagi. Näiteks nimi Saara. No minu meelest imeilus nimi, aga no ei saa mina seda oma tütrele iial panna, sest kunagi mu parima sõbranna peika pettis teda ühe Saaraga ja lojaalsusest sõbrannale hakkasin ka mina sellest sekundist seda Saarat jälestama.

Toon veel mingisugused suvalised näited. Nimi Marii on väga ilus. Liis Marii oli mul kunagi väga hea sõber, aga kunagi käis minuga kuskil ringis neiu nimega Marii, kes alati oma jalgevahet sügas, nõnda, et ta lõpuks hüüdnime “tupeseen” endale külge sai. No ei hakka ma ju oma beebile tupeseent nimeks panema.

Nimi Ingel tundub  mulle jumala õõvastav. Nagu laps oleks surnud vms 🙁

Üldiselt ei ole mul mingit soovi super ERILISE nime järele, mida nüüd kindlasti mitte kellelgi teisel ei ole. Ma tahan tavalist, ilusat, selge kõlaga nime, mida ei oleks raske hääldada, ega kirjutada. Lisaks olen ma tõesti kahevahel, kas on lapsele üldse kahte nime vaja, nagu Maril, sest ega mina teda kunagi Johannaks kutsunud ei ole, ikka Mariks. Seega olekski ta nimi võinud olla lihtsalt Mari ja asi ants. Aga no jumal teab, äkki ta kunagi ise eelistab Johannat rohkem ja saab siis oma teise nime üle õnnelik olla. Samas ei taha ma ka jube levinud nime, seetõttu ongi välistatud need Bellad ja Ellad ja Miad.

Teate, mis nimi mulle veel ei meeldi? Mariann…Ma ei tea miks, aga terve elu on mul mingi imelik tunne olnud, et see poleks nagu minu nimi. Väiksena olin Mannu, siis Mari ja nüüd Mallu – need hüüdnimed meeldivad mulle kõvasti rohkem, kui Mariann. Kuigi kui teiste inimeste nimi on Mariann, siis ei ole mul selle vastu midagi. Lihtsalt mulle konkreetselt tundub, et see ei sobi mulle. Mitte, et ma teaks, mis siis paremini oleks sobinud.

Minu isa tahtis mulle Salé nimeks panna, aga kuna seda hääldatakse Salee ja mu ema kartis, et äkki ma olen lõpuks paks (you were right, mom!) siis mattis ta selle idee maha. Suht piinlik oleks tõesti ringi vaaruda pekikihi all ja uhkusega oma nimeks Salee öelda.

Ma praegu sirvin neid kommentaare nimedega jooksvalt, aga tõepoolest ei ole mõtet soovitada Lotte nime, sest ma ei hakka oma tütrele ja koerale sama nime panema, ausalt kah. Ma lausa hakkasin kõva häälega naerma, kui seda lugesin.

Kardol on muuseas vaid üks kriteerium – lapsel ei tohi olla ühegi naise nimi, kellega ta kunagi… kontaktis olnud on 😀 Kui ma siis ütlesn, et no anna mulle heaga list ja ma siis välistan need tüdrukud, siis seda ma miskipärast ei saanud. Aga lubas jooksvalt mainida ja lisas kohe ära, et näiteks nimi Salme on välistatud. Õnneks mul seda plaani polnud ka, nii et pole hullu.

Aga no kaua ma siin ikka soiun asjade üle, mis mulle ei meeldi. Näitan siis teie pakutute seast neid, mis täitsa hästi meeldisid. Sulgudesse panen Kardo arvamuse.

 • Madli – Mulle meeldib ka versioon Madlike, selline armas nimeke. (Normaalne nimi, oma lapsele ei taha panna, tahaks midagi särtsakamat)
 • Kärt – Väga äge nimi! (Kõlab hästi, samas mul oli algklassides üks Kärt, kes lasi tunni ajal rämeda peeru ja siis kõik narrisid teda, et Kärt lasi kärtsu)
 • Liisu – Selle välistas Kardo kohe ära, sest ta olla kunagi ühe Liisu tissidega mänginud
 • Marta – Minu papa õe nimi oli Marta ja mulle meeldiks see nimi väga. (Normaalne nimi, ma ei oska muud öelda, mulle meeldib)
 • Anna – Väga ilus ja klassikaline naisenimi  (Mingi Anna saatis mulle kunagi msnis endast paljaid pilte…)
 • Iti Susanna – Ainuke, mis mulle kahenimeliste hulgast meeldis (Ei meeldi, ma teadsin kunagi ühte Itit, kes oli pikanäpumees)
 • Klara – Selline mõnus ja konkreetne, tugev nimi. (Klaara on nagu väga hea aknapesuvahendi nimi)
 • Madiken – Mulle meeldib, Kardo ütles: “Ei”
 • Nora – Meeldib väga, aga vist jube popp (Ei)
 • Brita – Mul oli keskkoolis väga äge sõbranna nimega Brita ja nimi on tal ka väga lahe (Ilus nimi, aga ei taha oma tütrele)
 • Mirtel – Samamoodi, hirmus populaarne, eks. (See on normaalne nimi, jah)
 • Saskia – Hästi äge nimi! (Ma ei teaaa….)
 • Kirsi – Kirsi ja Mari sobiksid minu meelest nii armsasti kokku ja samuti on see ainuke K-tähega nimi, mis natukenegi meeldis. (Ei ma ei tahaks oma lapsele)
 • Loore – Mulle väga meeldib. (See kõlab nagu Nora ja ei teki seda tunnet, et tahaks kutsuda oma last nii lihtsalt, muidu ilus nimi).

Kui ma sundisin Kardot ütlema siis mingigi nimi, mis talle meeldiks, siis esiteks oli ta sada aastat vait ja mõtles väga hoolega. Siis ta ütles, et Louise, Ronja ja Marta on tema lemmikud. “Tahaks midagi sellist, mis poleks mingi jube eriline, aga samas ei oleks kõige tavalisem nimi ka,” mõtiskles Kardo.

Huuh, sai nüüd hulganisti nimejuttu räägitud! Nüüd, kui te meie kõiki kriteeriume teate, siis võite veel lahedaid nimesid pakkuda 🙂

beebicenter-2-2684569

Loe ka neid postitusi!

421 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Heloise Kanna 9. aprill 2024 at 22:44

  Lumi- Lee

 • Avatar
  Vasta Loore 14. märts 2017 at 17:58

  Hanna, Maria, Ilse/Else, Laura, Liisi, Grette, Anette, Luuna, Stella, Caro-Lee/Ly/Liis, Jana, Jette, Janely, Mirtel, Mirelle, Marta, Mia, Herta, Helga, Kristelle, Agnes, Ave, Eva, Bella, Diana, Eliise, Nicole, Nicolette, Rebecca, Roosa/i, Ophelia, Sophie, Olivia, Charlotte, Lotte, Vicky, Victoria, Veronica, Mariann, Pauline, Paula, Uljana, Alice, Zelma ja teised armsad nimed.

  • Avatar
   Vasta Loore 14. märts 2017 at 18:52

   Daisy, Janet.. Endal lapsed Luuna ja Stella minu arust hea valik=)

 • Avatar
  Vasta K 5. juuni 2016 at 17:23

  Delisa – minu jaoks kõige ilusam nimi
  🙂 .
  Minu tütrel on ja ei kujuta ette, kui
  kunagi peaks veel tütre saama..väga
  raskeks läheb ..
  Delisa on 1 uuemaid nimesid, vanus
  kuni 8-9 a. vist, minu neiu on 1
  esimesi Delisasid Eestis 🙂

  • Avatar
   Vasta ohoo 13. oktoober 2017 at 12:37

   Üks esimesi ? Siis ta peaks oma 20 aastane olema?

 • Avatar
  Vasta Maris Altma 24. mai 2016 at 21:27

  Mina loodan, et kunagi KUI peaksin rasedaks jääma ja tütar tuleb, siis tema nimeks saab Arya. Jah on küll, Y sees kuid mis teha kui
  olen Troonide Mängu fänn 😀 😀 😀

  Muidu on veel kaks ilusat nime Anriette ja Elieanora. Ei ole liiga ummamuudud aga samas ilusad ja naiselikud ning ravusvahelised,
  et kui näiteks soovib minna välismaale elama ning su nimi on näiteks Maris (nagu minul), kuulen pideval Marissa või
  ameerikalikult Ma (ärr)is.

 • Avatar
  Vasta Evelin 13. mai 2016 at 21:30

  Sandra , Mirell ?

  • Avatar
   Vasta Katrin Koppel 17. mai 2016 at 16:16

   Pakun Mairiin.

 • Avatar
  Vasta Evelin 13. mai 2016 at 21:27

  Berit ?

 • Avatar
  Vasta Kristi 2. mai 2016 at 19:08

  Tütre nimi Keili
  Veel meeldivad Kaili ja Keiti.

 • Avatar
  Vasta Helen 26. aprill 2016 at 12:08

  Marta on küll väga ilus nimi aga Mariga liiga sarnane. Kehv on hüüda Mari-Marta tuppa! Või kui emb-kumb teeb pahandust, siis
  hüüad Mar… Mar… ja mõtled mida sinna lisada;)
  Mulle meeldiks Anna, teine nimi võiks siis olla vähe uhkem nt. Anna Matilda või nii.
  Meeldib ka Kärt või Lumi või Anni.

 • Avatar
  Vasta Tuuli 25. aprill 2016 at 17:42

  Elsa

 • Avatar
  Vasta :) 13. aprill 2016 at 19:48

  Tean et see “ELL” liide seal küll sees,
  kuid minu arvates üks imeilus nimi
  Lisella

 • Avatar
  Vasta Liina 12. aprill 2016 at 21:08

  Nimi mis mulle alati on meeldinud ja mida ma ei tea, et oleks paljudel on Hanne-Loore.

 • Avatar
  Vasta Alex :) 12. aprill 2016 at 20:57

  Lisette
  Annabel
  Reete
  Liisa
  Anni
  Meriliis
  Andra
  Kadri

 • Avatar
  Vasta Ruta 12. aprill 2016 at 11:59

  Ragne-Maria, Lea-Maria 🙂

 • Avatar
  Vasta Gg 11. aprill 2016 at 23:52

  Marta Susanna meeldib mulle ja läheks Mariga ilusti
  kokku 😉

 • Avatar
  Vasta Altius 11. aprill 2016 at 18:07

  On teil juba mingid mõtted tekkinud või lemmikud välja vaadatud? 🙂

 • Avatar
  Vasta Viki 11. aprill 2016 at 17:51

  Äkki see aitab nime valikul: http://izismile.com/2016/04/11/funny_picdump_52_pics-37.html

 • Avatar
  Vasta Katre 11. aprill 2016 at 16:23

  Kathleen
  Kethlin
  Sharlotte
  Sophie
  Sofia
  Londa
  Katalin
  Sharlott
  Rosetta
  Ronja
  Sandy
  Lisell
  Lisandra
  Mirell
  Melissa
  Mirtel
  Katre

 • Avatar
  Vasta Naksu 11. aprill 2016 at 15:35

  Meril, Mirta

 • Avatar
  Vasta pix 11. aprill 2016 at 13:23

  Kui ma mõned päevad tagasi oma
  sugupuud uurisin jaäid mulle silma
  järgnevad nimed 😀
  Elora-Johanna, Mirtel-Mirell, Maria,
  Liina, Sofia, Gerda, Ella,
  Glory-Lizette, Loreida..
  Neid oli veel ja ka päris selliseid
  mida ei usuks et neiu kannab 😀

 • Avatar
  Vasta Evelin 11. aprill 2016 at 13:17

  Sellistest lihtsatest nimedest pakuks
  välja veel Meeri.
  Aga miks ka mitte Liisa, Merili,
  Kelli, Kristin, Lii, Anni, Liilia, Piia
  Kuskilt leidsin ka siukse nime nagu
  Lille ja siis olekski Mari ja Lille.

 • Avatar
  Vasta Miia 11. aprill 2016 at 09:23

  Viimasel ajal tunduvad L-tähelised tüdrukute nimed
  eriti armsad, näiteks Liise, Liisel, Loora/Loore, Loviis,
  Linda-Liise jne, samas on ka väga armas nimi nt Murel
  🙂

 • Avatar
  Vasta Keidy 10. aprill 2016 at 22:14

  Endale meeldib näiteks Kirtel, Kettel, Kaisa,
  Kerli-Maria, Sandra. ?

 • Avatar
  Vasta TT 10. aprill 2016 at 21:31

  Minu tütre nimi on Ronja ja mulle tundub, et see väike
  armas kratt ongi saanud oma nimega sobiva iseloomu
  kaasa. Väike heasüdamlik krutski. Olekskngi
  pakkunud, et pange Ronja kuna usun, et vahvatel
  vanematel sünnibki vahva krutski laps aga seda juba
  pakuti. Minu poolt siis soovitus: Ramona

 • Avatar
  Vasta Käts 10. aprill 2016 at 21:30

  Änn!

 • Avatar
  Vasta A. 10. aprill 2016 at 18:53

  Kertu, Kirsika, Emma, Laura, Maarja,
  Sandra.

 • Avatar
  Vasta uuts 10. aprill 2016 at 17:35

  Pärli, Merit, Madlenne 😀

 • Avatar
  Vasta laura 10. aprill 2016 at 16:00

  Jette johanna

 • Avatar
  Vasta Lonni 10. aprill 2016 at 15:53

  Mulle tudub, et mida kaugemale tallinnast minna, sedaimelikumaks nimed lähevad. Ma pole elus nii palju jennifere ja melanised
  kuulnud, kui Lasva järve ääres, kui kord sinna sattusid

 • Avatar
  Vasta L. 10. aprill 2016 at 15:52

  Palju palju õnne!
  Pakuks Kati-Rosanna või Loore-Lee
  Endal kodus Lenna ja Laura.

 • Avatar
  Vasta Lonni 10. aprill 2016 at 15:44

  Mina paneks oma lapsele nimeks Elli või Anni

 • Avatar
  Vasta NIMI 10. aprill 2016 at 14:45

  Harper, Hanna, Kendra, Loreen, Luisa, Imbi, Kelli, Gerlin

 • Avatar
  Vasta P 10. aprill 2016 at 14:31

  Liisa, Liisu, Katariina, Karoliina,

 • Avatar
  Vasta Katt 10. aprill 2016 at 12:40

  Sonja, Adeele, Karoliine, Kaisi, Natali, Mariette, Aurora

 • Avatar
  Vasta Jessica 10. aprill 2016 at 12:18

  Pakun oma õe nime – Brianna Maria 🙂

  • Avatar
   Vasta Lonni 10. aprill 2016 at 15:54

   Jessica ja Brianna? Mina pakun, et te ei ela Tallinnale lähemal kui 150 km

   • Avatar
    Vasta Skorpaneiu 10. aprill 2016 at 18:11

    Natukene rumal ja ennatlik arvata, et
    mida kaugemal inimesed linnast
    elavad, seda imelikumaks ja
    ebatavalisemaks nimed muutuvad ja
    inimesed ise, kellel on selline
    natuke “erilisem” eelistus nimede
    suhtes. Selline mulje jääb, et topite
    kõik ühte patta. Ei ole nii, et
    ainult maal elavad inimesed
    eelistavad kuidagi moodi
    “erilisemaid” nimesid! Ka linnas
    elavad inimesed panevad oma lastele
    selliseid nimesid, nagu siin mainiti.
    Kasvõi näiteks just see sama Brianna!
    Mulle see nimi muidugi ei
    sümpatiseeri ja eelistan samuti
    lihtsaid nimesid, aga see ei tähenda
    seda, et üldistaksin inimeste nime
    valikuid selle järgi, kui kaugel
    keegi linnast elab! See ju on absurd.
    Ja kuna elan ise maal, siis julgen
    öelda, et nii ikka pole. Siin maal
    elavatel lastel, kõigil on lihtne ja
    ilus eesti nimi, nii et, ära hakka
    ajama mingit distantsi juttu, nagu
    sellest oleneks midagi. 🙂

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 10. aprill 2016 at 18:12

     Nõustun Skorpaneiuga!

 • Avatar
  Vasta =) 10. aprill 2016 at 12:07

  Klara, Kendra, Kiara, Maia, Marta, Luna

 • Avatar
  Vasta Age 10. aprill 2016 at 09:59

  Pakun enda täisnimest teise poole – Midrit.

 • Avatar
  Vasta Ke 10. aprill 2016 at 09:58

  Kui oleks tütar sündinud oleks nimeks
  saanud Loora Mia. Meeldivad veel
  Loviise, Melinda, Ann, Lauret.

 • Avatar
  Vasta L. 10. aprill 2016 at 09:03

  Kirsika 🙂

 • Avatar
  Vasta Saara 10. aprill 2016 at 09:02

  Ma juba tükk aega olen mõelnud soovitada Lumi 🙂 Mari ja Lumi.

 • Avatar
  Vasta A 10. aprill 2016 at 07:00

  Mette

 • Avatar
  Vasta K 10. aprill 2016 at 00:52

  Minu jaoks vaieldamatud lemmikud on Säsil, Ursula,
  Harriet näiteks ?

 • Avatar
  Vasta G 9. aprill 2016 at 22:43

  Pakun…Marta Mee

 • Avatar
  Vasta daria 9. aprill 2016 at 22:19

  Nika (võidu jumalanna)
  Kira (ei mingit jamamist vokaalidega, nagu ka Mari nimes)
  Nora
  Aurora
  Lori

 • Avatar
  Vasta Anneli 9. aprill 2016 at 22:19

  Vau, MARTA sobib ju ideaalselt! MARi, MARta
  – õekestel sarnased nimed, nii ilus. Ja liitnimi
  Marta Kene (Marikene, Martakene) on ka nii
  lahe!

 • Avatar
  Vasta Triin 9. aprill 2016 at 21:14

  Mulle terve elu meeldinud nimi Kertu. Silme ette tuleb kohe üks rõõmsalmeelne ja vahva tüdrukutirts.:)

 • Avatar
  Vasta Aive 9. aprill 2016 at 21:06

  Kirke, Keira, Marita

 • Avatar
  Vasta T 9. aprill 2016 at 20:58

  Katrissa!

 • Avatar
  Vasta Mai 9. aprill 2016 at 20:52

  Alana
  Marta-Maria
  Adeele
  Lara
  Aureelia
  Geteleen
  Marileen
  Tuuli
  Kete-Lee
  Marleen
  Kirke
  Loreen
  Teele

 • Avatar
  Vasta N 9. aprill 2016 at 20:51

  Karola sobiks Kardoga hästi või Karmen 🙂

 • Avatar
  Vasta :) 9. aprill 2016 at 20:36

  Tuule Riin

 • Avatar
  Vasta h 9. aprill 2016 at 20:13

  Pakun lihtsalt suvalisi nimesid;
  Irma, Janelle, Mai, Iisebel, Anni, Kaisa, Laura,
  Liisa, Hanna, Marta, Minna, Miina, Eda,
  Salma, Saskia, Mailiis, Kristin, Lee, Lilian,
  Berit, Senni

 • Avatar
  Vasta Sal 9. aprill 2016 at 19:59

  Matilda? Eleanora? Berta?

 • Avatar
  Vasta Pirx 9. aprill 2016 at 19:45

  Armastan ka lihtsaid ja kenasid nimesid. Minu nimekirjast kaks ilusat nime mu tütardel ka nimeks sai 🙂 Aga siis näiteks: Emili(a),
  Hanna, Mirtel, Teele, Adele, Loore, Loreen, Susanna, Stella, Iris, Sofia, Eleonora, Stina, Loviise.

 • Avatar
  Vasta Merily 9. aprill 2016 at 19:45

  Pakun ka siis paar nime 🙂
  Loora, Mari-Liis, Marion, Maria, Marianne, Paula Maria, Mariete, Mariin (!), Helen, Mette Marit, Mariliis, Emma Mari (!), Janet
  Maria, Sofia, Katre, Marleen, Merili, Lissel Marie.

  Loodan, et olin abiks, väga ilusad nimed on! 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 9. aprill 2016 at 19:43

  Bia

 • Avatar
  Vasta Anu 9. aprill 2016 at 19:40

  Mia Susanna, Mall-Mirtel

 • Avatar
  Vasta :) 9. aprill 2016 at 19:33

  Johanna Marleen? Anette, Angela, Karmen, Kerttu,
  Anette Emilie, Elis? Saskia ja Sofia nii armsad nimed.
  Pisitirtsu oleks ka ilus nimi Ingrid.

 • Avatar
  Vasta Lisandra 9. aprill 2016 at 19:21

  Mette 🙂

 • Avatar
  Vasta Irina 9. aprill 2016 at 19:15

  Kiara, Amiina, Alexsandra

 • Avatar
  Vasta Krissu 9. aprill 2016 at 19:13

  Sonja 🙂

 • Avatar
  Vasta A. 9. aprill 2016 at 19:00

  Liisa/ Liisu

 • Avatar
  Vasta Leena 9. aprill 2016 at 18:59

  Mari ja Ann sobiksid kokku ???

 • Avatar
  Vasta Kriss 9. aprill 2016 at 18:52

  Praegu meeldib endale nimi Eliise

  Kui 18a tagasi tütart ootasin, olin
  täiesti veendunud,et lapse nimeks
  saab Liisa, kui aga esimest korda
  beebile otsa vaatasin siis ei olnud
  ta mitte üksraas Liisa nägu 😀 vaid
  on hoopis Triinu moodi 😀 ja nii ongi
  minu tütre nimi Triinu.

  Hiljem on olnud juhuseid kus on
  tuldud ütlema, (nt mänguväljakutel
  jms) et nimi Triinu on justkui loodud
  talle. 😀 … Lapsenad olid Triinul
  metsikud lokid :D, nii ta siis
  jooksis ringi lokid tuules lehvimas,
  oli kõigi lastega sõber, alati oli
  igasuguste fantaasiarikaste mängude
  autor ….. 😀

 • Avatar
  Vasta Arle 9. aprill 2016 at 18:24

  Nimi nimeks kuid elu on näidanud ,et mida lihtsam nimi seda lihtsam ka lapsel elus ei pea jurama mitu II-d või y on sidekriipsuga
  või ilma
  Enda tütre nimeks Kirsika ja väga rahul nimega 🙂
  Edu nime otsingul

 • Avatar
  Vasta Am 9. aprill 2016 at 18:16

  Hanna-Maria?

 • Avatar
  Vasta Kristiina 9. aprill 2016 at 18:08

  Pakun tutvusringkonnast mõned nimed, mis mulle
  endale isiklikult väga meeldivad:
  Lotta Maria- minu tütre nimi
  Marta Maria
  Leen Marii
  Anni Loore
  Saskia
  Marta Mia
  Madli

 • Avatar
  Vasta Laura 9. aprill 2016 at 18:04

  Meril Joanna

 • Avatar
  Vasta E 9. aprill 2016 at 18:00

  Noora, Riste, Marvi

 • Avatar
  Vasta L 9. aprill 2016 at 17:29

  Lihtsad ja ilusa kõlaga nimed – Maidel, Piibe, Paula, Leeve, Ebe, Harriet.

 • Avatar
  Vasta Grete 9. aprill 2016 at 17:27

  Minul õelastel nimed Nora Maia ning Rubi Lisa.
  Millegipärast mulle meeldib nimi Rubi. Kuid meeldib
  ka Nora, Loore ja Loona… mulle meeldib kui nimes on
  R täht. Aga Loona on üks vähestest nimedest mis
  mulle meeldib ja on ilma R-ita.

 • Avatar
  Vasta M 9. aprill 2016 at 17:26

  Marita, Marit

 • Avatar
  Vasta Gerli 9. aprill 2016 at 17:15

  Marit
  Marita
  Gerli
  Liisu
  Mari Liis
  Marja Liisa
  Renna
  Jaanika
  Kelli
  Annamari

 • Avatar
  Vasta Janeli 9. aprill 2016 at 17:14

  Meriin 🙂

 • Avatar
  Vasta Mann 9. aprill 2016 at 16:47

  Roosi

 • Avatar
  Vasta ee...? 9. aprill 2016 at 16:37

  Okei… 3-aastane Lisandra või Delis on normaalne. Aga kas te, inimesed, kujutate ette 50-aastast Lisandrat või Delist? Osad nimed
  lihtsalt on sellised… lapsenimed.

  • Avatar
   Vasta LiaMia 9. aprill 2016 at 17:04

   Kas sa kujutad ette 3 aastast Ilmet
   või Vellot? Kunagi olid need
   lastenimed. Nimed vananevad lastega
   koos ning 50 aasta pärast ei taha
   äkki keegi lapsele nimeks panna
   Mirtel või Sandra, sest just siis on
   selle nimelisi vanureid palju ning
   need on vanainimeste nimed.

 • Avatar
  Vasta Birven 9. aprill 2016 at 16:35

  Joanna Marii? 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 16:59

   Ma ju ütlen, et Marii on tupeseen, miks te pressite seda 😀

   • Avatar
    Vasta Annika 9. aprill 2016 at 19:32

    Mu sugulasel on laste teised nimed samad, kui ei eksi siis oli see Marietta eesnimed on vanemal Rose ja nooremal Carola.
    Mu meelest väga lahe. Näiteks Ann Johanna, Anni Johanna, Marta Johanna 🙂

 • Avatar
  Vasta Kair 9. aprill 2016 at 16:32

  Murel

 • Avatar
  Vasta meow 9. aprill 2016 at 16:29

  Pakun ühe veel – Meeri. Mul ka imearmas ja tore
  sõbranna selle nimega. Ja mu arvates on ka Tuuli päris
  äge nimi.

  • Avatar
   Vasta meow 9. aprill 2016 at 16:41

   ….või siis pange minu nimi Ave, haha 😀 paned Maria
   otsa ja saad tõelise klišee, aga sobib Mariga. Ok, sit*
   nali… 😀

 • Avatar
  Vasta Mull 9. aprill 2016 at 16:25

  Mulle hirmsasti meeldib Suusi, aga ei tea, kas hakkaks
  riskima seda oma lapsele nimeks panna., pigem siis
  hüüdnimena. Veel meeldivad väga Iti, Säde, Teele, Friida.
  Aga teile justkui sobiks Marta ideaalselt 🙂

  • Avatar
   Vasta Mull 9. aprill 2016 at 16:55

   Teie Endli teemaga sobib Endla ka, aga oleneb, äkki te ei
   taha nime ära lörtsida, et kui Endel siis ikka Endel.

 • Avatar
  Vasta Külli 9. aprill 2016 at 16:06

  Marta Rianna sobiks Mari Johanna
  nimega hästi.

 • Avatar
  Vasta Külli 9. aprill 2016 at 16:04

  Marta Rianna sobiks Mari Johanna
  nimega väga hästi. Vb veel Karola või
  Mariin.

 • Avatar
  Vasta Liisa 9. aprill 2016 at 15:57

  Nu kui Mari-Johanna juba on siis teistpidi Hanna-Marii? 😀
  Aga mulle meeldivad veel Kirke, Säde, Säsil, Elys, Edith,
  Loore ja Sirelin. 🙂
  Palju edu nime valimisel! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kr 9. aprill 2016 at 15:52

  Iiris, Mariaana

 • Avatar
  Vasta Alina Kalistratova 9. aprill 2016 at 15:35

  Mari ja Kadi ?

  • Avatar
   Vasta Kadi 9. aprill 2016 at 18:05

   Imelik on vaadata, et kellelegi Kadi nimi meeldib 😀
   Ise oleksin paremameelega mõne muu nimega 😀

 • Avatar
  Vasta LiaMia 9. aprill 2016 at 15:29

  Olen kuulnud perest, kus on kolm
  tütart ning neil kõigil on üks ja
  sama keskmine nimi ja see on kuidagi
  nii armas minu meelest. Nii ilus
  oleks kui oleksid lapsed Mari Johanna
  ja Marta Johanna.

  Samas ma ei tea kah. Praegu just tuli
  mulle pähe nimi Matilda. Minu meelest
  isegi sobib Mari Johanna kõrvale.
  Mari Johanna ja Matilda. Kui kolmas
  tütar ka peaks sündima siis olekski
  komplekt koos: Mari, Matilda ja Marta
  🙂 Lahedad nimed minu meelest

  • Avatar
   Vasta Katre 9. aprill 2016 at 16:32

   Moekunstnik Marilin Sikkali neli tütart on kõik sama teise nimega – Linda.

 • Avatar
  Vasta Kro 9. aprill 2016 at 15:20

  Ellen Amanda

  • Avatar
   Vasta Ally 9. aprill 2016 at 15:35

   GREETE

 • Avatar
  Vasta nsjd 9. aprill 2016 at 14:58

  Ma pakuks, et Ingrid võiks üks sobiv nimi olla. Näiteks
  Ingrid Treimann ju väga kauni kõlaga ja Mari ning
  Ingrid ka sobivad omavahel 😀

 • Avatar
  Vasta Felicity 9. aprill 2016 at 14:58

  Mari Johanna ja Kris Susanna sobiksid ilusti. Igapäevaselt Mari ja Kris.

 • Avatar
  Vasta E 9. aprill 2016 at 14:55

  Mirtel-Brit, Lenna, Adeele (üks tuttav on isegi Ateele).. pehmed ja armsad naiselikud nimed 🙂

 • Avatar
  Vasta Triinu 9. aprill 2016 at 14:53

  Olen kuskil juba varasemalt kirjutanud ka…Mul tütar Nora Ly aga ausaltöeldes see Ly seal taga täiesti mõttetu. Passinimi
  lihtsalt 😀 Norast polnud ma populaarsusest hoolimata nõus loobuma…Ma polnud oma mehega veel tuttav kui teadsin, et
  minu tütrest saab kunagi Eleanora. Paraku ei teadnud ma siis seda, et võtan endale mehe kelle lähisugulane on juba sama
  nime ja ka sama perekonnanimega…ja nii saigi Eleanorast Nora ja lisasime mehe pakutud Ly. Hiljem saime teada, et Nora Ly
  tähendab Vietnamis valguse kõnet. Aga järgmisele lapsele paneks ma kindlasti ühe nime. Tüdruku nimedest meeldivad veel
  Sonja, Ayla, Arabella, Adele, Luna ja sinu mainitud Loore 🙂

 • Avatar
  Vasta ritsik 9. aprill 2016 at 14:48

  Kas tead, et Marta on tuntud piiblinimi? Luuka 10:40. Oli
  kaks õde, Marta ja Maarja, Marta aina toimetas ja töötas, et
  küllatulnud Jeesusele laud katta, Maarja istus Jeesuse juurde
  tema õpetust kuulata. Sellepärast on Marta maisete
  tegutsejate ja Maarja vaimsemate väärtuste poole püüdlejate
  võrdkuju.

 • Avatar
  Vasta Janne 9. aprill 2016 at 14:44

  Pakun suvalt nimesid, mis meelde
  tulevad. Võin juba öelda, et mõni ei
  meeldi mulle üldse, aga kuna ei otsi
  endale ja maitsed on erinevad
  siis…: Ramona, Romina, Lorena,
  Matilda, Alisa, Aila, Herta, Linnet,
  Mirja, Jete, Taia, Marion, Deivi,
  Leena, Raili, Iren, Doris, Maite,
  Rutt, Nele, Berit.

 • Avatar
  Vasta I 9. aprill 2016 at 14:42

  Kirke

 • Avatar
  Vasta Kätlin 9. aprill 2016 at 14:39

  Mulle meeldib nimi Mirjam 🙂 R- täht nimes annab
  tugeva kõla 🙂 lisaks on minu meelest Lisandra huvitav
  ja kõlav nimi 🙂 aga usun,et kui laps sünnib, siis tead
  juba näo järgi öelda,mis talle parim nimi 🙂

 • Avatar
  Vasta Marlen 9. aprill 2016 at 14:36

  Teresa, Delisa, Hannah, Sabrina, Marlen, Õie,
  Lisell

 • Avatar
  Vasta Lehte 9. aprill 2016 at 14:18

  Mulle meeldivad: Sädeli, Pärlis, Kirlis, Pääsu 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerli 9. aprill 2016 at 14:18

  Iti-Marii on üks väga ilus nimi minuarust 😉

 • Avatar
  Vasta Andra 9. aprill 2016 at 14:14

  Lisann-Mari
  Kirke Kai

 • Avatar
  Vasta M. 9. aprill 2016 at 14:13

  Britta
  Anette
  Lota
  Emili
  Indra
  Barbara
  Sofia

  • Avatar
   Vasta meow 9. aprill 2016 at 14:54

   Lota on ju suht Lotte 😀 aga Kirke on ka äge, jah. Keegi
   siin veel pakkus

 • Avatar
  Vasta Allu 9. aprill 2016 at 14:12

  Piia- Lisandra vōi Sonja- Laura

 • Avatar
  Vasta Kadri 9. aprill 2016 at 14:09

  Mul selle lihtsa ja raske nime jutuga tuli meelde, kui
  pidin koolis esimeses klassis esimest korda kirjutama
  paberile oma täispika nime ja ausaltöeldes ma ei
  osanud sinna midagi kirjutada ja mõtlesin, et mis mu
  nimi siis on. Kodus kutsuti ikka aina esimese poole
  järgi.. seda, et seal sidekriips on ja veel midagi, sellest
  polnud mul halli haisugi+perekonnanimi

 • Avatar
  Vasta Kristi 9. aprill 2016 at 14:03

  Herta

 • Avatar
  Vasta Greiss 9. aprill 2016 at 14:01

  No sul veab, et Salé/e nimest pääsesid, sest sellel on prantsuse keeles täiesti sobimatu kõrvaltähendus.. 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 15:41

   Mis see tähendab siis :D?

   • Avatar
    Vasta Muki 9. aprill 2016 at 16:41

    http://dictionary.reverso.net/french-english/sale
    Ühtegi ilusat tähendust ei ole.

   • Avatar
    Vasta Greiss 9. aprill 2016 at 17:56

    Ei, salé/e päris nii hull siiski pole kui sale, hääldus ka erinev neil 🙂 Salé põhitähendus on jumala viisakas, “soolane” … lisaks siis
    labane, räpane, ropp, rõve nagu mingi nali nt ja võib käia ka inimese kohta aga seda tglt nii negatiivses tähenduses eriti palju
    ei kasutata.

 • Avatar
  Vasta Egle 9. aprill 2016 at 13:50

  Arvasin algusest peale, et tüdruk 🙂 Palju õnne! Nimedest lähevad sinu stiiliga kokku ilmselt sellised iseloomuga ja nö tabavad
  nimed. Pakuks nt Anna, Brita, Anett (täiega ilus minu arust), Aneta, Merili, Renate, Kadri, Agat(h)a, Agat(h)e, Karmen, Ester, Elita,
  Greta, Kerli, Jane, Janet. Keiti, Mai, Marita, Merit, Leena, Piia, Triin, Kristin.

 • Avatar
  Vasta Põmm 9. aprill 2016 at 13:44

  Kaisa?

 • Avatar
  Vasta Skorpaneiu 9. aprill 2016 at 13:21

  Nimi Madli kõlab ilusti ja on üldse
  armas nimi, aga sellega tuleb meelde
  kohe Pääsukese laulu: Midli-Madli,
  Kudli-Kadli jne… 🙂

 • Avatar
  Vasta Reelika 9. aprill 2016 at 13:21

  Hanna-Leonor,Sädeli,

  • Avatar
   Vasta Merka 9. aprill 2016 at 13:29

   Appi, mul on naerukad 😀

   • Avatar
    Vasta Lonni 10. aprill 2016 at 15:48

    Vikeste linnade naised on lollakad…

 • Avatar
  Vasta Helve 9. aprill 2016 at 13:19

  Aliide, Liidi, Lili, Maretta, Malle,
  Marta, Paula, Riin, Koidu, Tiiu,
  Hilja, Helgi, Viie, Ellen, Helmi,
  Piret, Aila, Helena, Margaret,
  Merike, Margit, Margot, Epp, Elo,
  Sirje, Liia, Kaari, Reeli, Kerli,
  Eerika, Aldona, Hellis, Egle, Eglis,
  Laume, Jana.
  Nii palju lapsi ei jaksa sünnitadagi.

 • Avatar
  Vasta Kelli P 9. aprill 2016 at 13:19

  “Klaara on nagu väga hea aknapesuvahendi nimi” appi kui hea ma suren:D:D

  Alati võiks minna raamatunimede teed – Kitzbergil olid Mari ja Tiina ning Mari ja Miili, Tammsaarel Mari ja Krõõt, Vildel Mari ja
  Leenu, Mõmmi-aabitsas Mari ja Mai 🙂

  • Avatar
   Vasta K 9. aprill 2016 at 15:36

   üldjuhul on nendes raamatutes ikka vastandlikud inimesed ka need nimekandjad. ma ei usu, et on hea mõte panna oma lastele
   sellist kombinatsiooni. Ükskord nad seda “Libahunti” loevad niikuinii ja Mari võib end päris nirult tunda.. Teistega sama lugu.

 • Avatar
  Vasta Ketu 9. aprill 2016 at 13:19

  Särtsu täis Siret – (sobib ka
  perekonnanimega) 🙂
  Keidi – sobib Kardo nimega.
  Melissa – hästi armas nimi, aga
  selline spetsiifiline: kas meeldib,
  või ei meeldi.
  Maris – küll Mari-tüvega, aga see
  s-lõpp teeb sellest piisavalt
  eristava nime Mari Johannast.

 • Avatar
  Vasta Kriss 9. aprill 2016 at 13:16

  GEA

 • Avatar
  Vasta Keiti 9. aprill 2016 at 13:14

  Johannaga läheb vb kokku Janne.

 • Avatar
  Vasta Triin 9. aprill 2016 at 13:12

  Mul oli kinnisidee, et laps peab saama Astrid Lindgreni tegelase nime. Ja siis oli ta kuni sünnini Madlike. Mul oli tagavaravariant ka
  ja kui laps sündis, siis läks tagavaravariant käiku. Madlikesega lõin põnnama. Et nagu kuidas ta on lõpuks 55a vana Madlike :S

  Väga ei saa aru, kes soovitavad Sulle nime Anni või Anna. Et ise oled Mariann, üks laps on Mari ja teine Anni? Minu meelest veits
  naljakas 😀

  Ronja ja Mari sobiks koos ülihästi 🙂 Aga sa vist hüüad Mari ka vahel Ronjaks, röövlitüdrukuks? 😀

 • Avatar
  Vasta mai 9. aprill 2016 at 13:12

  Naljakas on lugeda kuidas enamus kiitlevad enda laste nimedega, umbes nii: ” sulle küll isabella-mia ei meeldi aga minu lapsel
  selline nimi” 🙂

 • Avatar
  Vasta Maryan 9. aprill 2016 at 13:07

  Mulle endale hetkel meeldivad nimed Kadriann ja
  Maris.?

 • Avatar
  Vasta M. 9. aprill 2016 at 13:06

  Marta-Miina, Mari-Liis? ?

 • Avatar
  Vasta Merka 9. aprill 2016 at 13:05

  Oeh, naerda sai palju, kui komme
  lugesin :´D Päris keeruline see
  nimevärk, aga mu meelest poistele
  palju raskem miskit leida. Tüdrukute
  nimedega pigem see teema et ilusaid
  on palju, aga raske valida 😀 😀 😀
  Mina pakun omaltpoolt Teele, Tuuli,
  Ida, Eeva. Aga edu 😀

  • Avatar
   Vasta meow 9. aprill 2016 at 16:22

   Mu arust poisiga just kergem 😀 klassikalisi ilusaid
   meestenimesid nii palju, a la Karl, Robert, Hannes,
   Kristjan jne

 • Avatar
  Vasta L 9. aprill 2016 at 13:00

  Meeli, Lisett(e), D(T)aisi, Kreete, Marili nt. 🙂

 • Avatar
  Vasta Soovitus 9. aprill 2016 at 12:58

  Kui teine tütar samasugune kratt tuleb nagu Mari, siis Ronja sobiks imehästi 🙂

 • Avatar
  Vasta Lepatriinu 9. aprill 2016 at 12:55

  Marta sobiks teile tõesti hästi.
  Pakuks veel Rete, Nele, Triin, Kadi.
  Endal on lemmiknimeks Scarlet, hüüdnimega Scatty ühe väga ägeda raamatukangelase järgi. Meeldib veel Kary Nobeli preemia
  saanud biokeemiku järgi, aga kumbki kahjuks väga eestisse ei sobi:)

 • Avatar
  Vasta Liisi 9. aprill 2016 at 12:49

  Loviisa või Loviise 😛

 • Avatar
  Vasta Dagmar 9. aprill 2016 at 12:49

  Minu tütre nimi on Melani ja kui ta omale õekese peaks
  saama, siis on ta Melissa. Aga lugesin kunagi, et Sulle
  vist Melani nimi ei meeldi, seega see jääb ära 😀 Edu
  nimeotsingutel!

 • Avatar
  Vasta Tiina 9. aprill 2016 at 12:47

  Piia, Janeli….. Kuna Mari on sinu
  nimele sarnane, on üks idee panna
  teisele plikale nimi, mis kuidagi
  Kardoga klapib, nt Kadri, Karmen,
  Keit või su meeldivast listis ära
  nimetuatud Kärt.

 • Avatar
  Vasta Kadri 9. aprill 2016 at 12:42

  Kirsten

 • Avatar
  Vasta Anu 9. aprill 2016 at 12:37

  Anni on näiteks lihtne ja ilusa kõlaga nimi ?

 • Avatar
  Vasta J. 9. aprill 2016 at 12:36

  Marta ja Loore on kusjuures praegu
  sama popid kui Mirtel! 🙁
  Samuti kirjutasid, et Triinu-Liis on
  juba teil olemas aga Iti on ju
  Mirjami laps kas see sind ei häiriks
  kui paneksid sama nime? Nagunii
  tullakse ütlema, et tema järgi 😀
  Minu meelest sinu enda nimekirjast on
  Madli (Madleen, Marleen) väga hea
  valik! Samuti meeldib mulle Kirsi ja
  just sobivuse ja ka K-tähe pärast 🙂
  ma pakkusin eelmises kommentaaris ka
  Linda ja Kirke 🙂 samuti, mida
  eelmise postituse all meelde ei
  tulnud on veel Herta, Agnes, Tess 🙂
  kui K-tähega edasi arendada siis on
  suhtelised toredad nimed lisaks
  Kirkele ka Kertu, Keiu, Keit(i), Kea,
  Kene(li).

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 12:38

   Kõik nimed on ju kuskil kellelgi olemas, seega mind väga ei huvitaks, et Mirjami lapse nimi on Iti, kui ma ikka tõesti tahan Iti panna. Triinu-Liis on aga väga spetsiifiline nimi, aga Triinu või Liis paneks küll suvalt, ei arvaks, et kellegi järgi vms. Loore olla popp jah, aga Martat ma nagu kuulnud väga pole (üldse kellegi lapsel vms).

   Linda meeldis Kardole küll, aga minu silme ette tuleb kohe mingi vanamutt 😀

   • Avatar
    Vasta J. 9. aprill 2016 at 12:49

    No kuule ega Mari ka tea mis popp ja
    noortepärane nimi siiski pole 😀 aga
    vaatamata sellele on see kauni kõlaga
    nimi (no nii Linda kaitseks 😀 ). Kas
    sa kujutad ette 80aastast Miat
    (vastupidine näide 😀 )? Aga su
    suguvõsas oli nimi Pauliine kuidas
    oleks Paula-ga? Paula + midagi juurde 🙂

   • Avatar
    Vasta marta-linda 9. aprill 2016 at 12:51

    Marta on Epp Petrone ühe tütre nimi.

    Linda tähendab hispaania keeles
    ilusat. On väga meeldiv
    rahvusvaheline naisenimi ja meil
    Eestis seostub veel rahvusliku
    Lindaga ka.

    • Avatar
     Vasta KK 9. aprill 2016 at 13:28

     Linda-Luise väga ilus 🙂

 • Avatar
  Vasta K 9. aprill 2016 at 12:28

  Mul kodus väike Emma. Veel meeldib Adele, Britt,
  Greth, Käti, Leona

 • Avatar
  Vasta Laura 9. aprill 2016 at 12:26

  Maria, imeilus nimi 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 9. aprill 2016 at 12:24

  Kirsika

 • Avatar
  Vasta J. 9. aprill 2016 at 12:21

  Mia Mai, Hanna-Loora

 • Avatar
  Vasta K 9. aprill 2016 at 12:21

  Marta Kerstine

 • Avatar
  Vasta Gerli 9. aprill 2016 at 12:16

  Mulle meeldivad Margrit, Mena, Mirget,
  Maibrit, Karola-Brit, Krisete

 • Avatar
  Vasta Hehh 9. aprill 2016 at 12:14

  Tundub et Marta/Martha meeldis teile kõige enam.
  See pole üldse tuntud, vähemalt mina näiteks ei tea
  oma tutvusringkonnas ühtegi sellise nimega naist.
  Samas Maarja mis siin kommentaariumis pakuti
  mitmel korral on nii kulunud nimi juba, tean 6 inimest
  kel nimeks Maarja. Marta sobib ilusti 🙂 mõlemad
  lapsed oleksid M tähega.

 • Avatar
  Vasta J 9. aprill 2016 at 12:13

  Teise lapse nimi võiks ju samuti kahest nimest
  koosneda, las õdedel olla ikka ühe palju nimesid 🙂 Ma
  ise ka arvamusel, et kuna Mari Johanna on nime
  poolest nii sinusse, siis pange teisele lapsele miskit,
  mis oleks Kardosse, aga samuti koosneks kahest
  nimest.
  Ütle Kardole, et ta natuke mõtleks, kas Mari ja Kirsi
  tõesti ei sobiks kokku? See oleks niiii armas kooslus 🙂
  Aga siis Kirsile ette/taha miskit Kardolikku. Samuti
  sobib Mariga kokku Marta, aga siis ka ikka vaja
  Kardost midagi ette/taha sellele nimele.
  Kuidas teile tundub veel Mirte? Geili? Lenna? Luise?
  Desire(e)? Kendra? Kerda? Sireli (Sama teema, mis
  Kirsiga)?
  Ja ma mõtlen veel, et kuna Maril on esimene lühike ja
  teine pikk nimi, siis las õed matchivad 😀 (Väga hea
  näide on Iti Susanna, aga selles pole Kardot, samas
  Susanna ja Johanna lähevad kokku).

 • Avatar
  Vasta Taisii 9. aprill 2016 at 12:12

  Mirta, Kirke ja Madli meeldivad mulle millegi pärast

 • Avatar
  Vasta B 9. aprill 2016 at 12:10

  Minu neiud on Martha, Brita ja Melani.5a tagasi kui
  Martha nime sai, siis see väga popp polnud aga oraegu
  juba suht, küll aga ilma h täheta mis meie neiu
  vanaema järgi sai.

 • Avatar
  Vasta Neiu 9. aprill 2016 at 12:04

  MAARJA!!!! mõtle vaid, kui ilusti kõlaks. Ilus eesti nimi, aga mitte liiga populaarne.

 • Avatar
  Vasta allukas 9. aprill 2016 at 12:03

  Mind ajavad ka need igasugused Eleanorad, Theodorad, Isabellad ja Delysa Lysandrad vaikselt kihelema. Ega muidugi emmele
  otse ütlema ei lähe, et “noh, mis seebika järgi järgmiseks oma lapsele nime panete, MacGyver vä?”, aga need nimed lihtsalt ei
  ole üldse kohe minu maitse.

  Samas, mulle ei meeldi ka see, kui nimed, mida hääldad kahe täishäälikuga, on ühega kirjutatud – nt see Klara või Nora, Adele
  on viimasel ajal jõle popp. Mu arust võiks ikka olla siis pigem Adeele, Noora ja Klaara. Sellest valikust kaaluksin ise üldse
  Adeelet, kui see omakorda uus “Mia” ei oleks.

  Ja siis muidugi need moenimed. Kunagi oli vist Mia, nüüd on Sohvia, Sofi, Adele, poistel Tristen, Robin, Rasmus. Et iga üks
  üritab jõle originaalne olla, aga paraku n+10000 emmet enne teda olid ka.

  • Avatar
   Vasta Katre 9. aprill 2016 at 16:42

   Mul sama põhimõte. Et hääldus ja kirjapilt peaks kokku minema!

 • Avatar
  Vasta Aa 9. aprill 2016 at 12:01

  Olivia, Helmi, Maia, Paula, Sadu, Aule, Martina -jube ilusad vähepopulaarsed

 • Avatar
  Vasta Mariliis 9. aprill 2016 at 12:00

  Dora, Emili, Siiri

 • Avatar
  Vasta E 9. aprill 2016 at 12:00

  Anelje või Kristal on sellised vähemlevinumad.

 • Avatar
  Vasta S 9. aprill 2016 at 11:51

  Heli, Kaia, Lehte, Linda, Kari, Kertu, Marta ja
  Madli on ka mõlemad ägedad 🙂

 • Avatar
  Vasta E. 9. aprill 2016 at 11:45

  Minule näiteks meeldivad hullult
  A-tähega nimed.
  Enda tütrele kunagi sai valitud
  nimeks Agnes ja sobib nagu rusikas
  silma auku :).
  Pakuks välja näiteks Ann (sinna saaks
  teise nime veel külge mõelda),
  Adelin, Anriett.

 • Avatar
  Vasta Caro 9. aprill 2016 at 11:43

  Gabriela, Cassandra või Lisandra on ühed ilusad
  nimed!:)

 • Avatar
  Vasta K 9. aprill 2016 at 11:42

  Mirtel, Marta ja Madlike (ja Kirke) on mu lemmik
  tüdrukunimed üldse ja üks neist saab ka mu tütre nimeks juhul
  kui peaksin veel kunagi tütre saama. 🙂

 • Avatar
  Vasta anni 9. aprill 2016 at 11:36

  Nii nunnu mumeelest Maila, Marieta

 • Avatar
  Vasta K 9. aprill 2016 at 11:31

  Mai

 • Avatar
  Vasta Eve 9. aprill 2016 at 11:31

  Mia

  • Avatar
   Vasta Skorpaneiu 9. aprill 2016 at 11:35

   Üldse postitust ei loe? Selgelt
   kirjas ju, et nimi Mia on välistatud! 🙂

  • Avatar
   Vasta Merka 9. aprill 2016 at 13:27

   Vabandust, tehke mulle keegi selgeks,
   mis inimestel nende Miadega on? Kui
   mulle alguses ka meeldis see, siis
   nüüd juba ammu enam mitte. Lihtsalt
   üleküllastus neist. Enam ei suuda
   meelde jääda, kes on Mia-Mirell, kes
   Mia-Mai, kes Mia-Maria ja kes
   lihtsalt Mia (nagu kunagi ammu oli
   mingi telenovela Lihtsalt Maria).
   Poiste popimate nimedega sama häda,
   enam ei tea, kes on Roop, kes Robi,
   Robin. Nagu eestikeele käänded
   lähevad järjest reas.

 • Avatar
  Vasta liisa 9. aprill 2016 at 11:28

  Mul sama asi, et ei meeldi bellid-ellid jne
  Aga kui kunagi peaks tütar tulema on vaieldamatu lemmik Herta.
  Samuti meeldib Friida ka.

 • Avatar
  Vasta e 9. aprill 2016 at 11:26

  Mari ja (H)äli 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 12:21

   Häli kõlab nagu keegi häliseks kuskil nurgas 😀

   • Avatar
    Vasta meow 9. aprill 2016 at 16:25

    Jaaa! 😀 suht spooky

 • Avatar
  Vasta Gerly 9. aprill 2016 at 11:24

  Kas Mirell käib ühte patta Bellade ja Elladega? 😀 Ise olen poisi ootel, 21 päeva tähtajani, nimetu poiss. Oleks plika, siis oleks meil
  varsti väike Mirks(Mirell) 😀
  Välja pakutud nimedest tundub ka, et teie Mari ja Marta sobiksid hästi kokku. Aga siis oleks ka Martale lisanime vaja 😀

 • Avatar
  Vasta Babam 9. aprill 2016 at 11:23

  Linda
  Anna-liisa
  Liisa
  Hanna
  Laura (kõik Laurad on ilusad..)
  Anett(e)
  Ave
  Kasandra
  Sandra

  Ei soovita liiga sarnaseid nimesid panna, sest muidu hakkab segamini minema..

 • Avatar
  Vasta Kadri 9. aprill 2016 at 11:20

  Melek
  Meliin

 • Avatar
  Vasta Mari 9. aprill 2016 at 11:20

  Hanna, Hanna Eliisa

 • Avatar
  Vasta M 9. aprill 2016 at 11:16

  Mirell? Samuti hääletaksin Mirteli ja Marta poolt :)!

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 9. aprill 2016 at 11:16

  Emilia-Liisa

 • Avatar
  Vasta Elo 9. aprill 2016 at 11:13

  Säde on selline eriline ja lihtne nimi 🙂

 • Avatar
  Vasta M 9. aprill 2016 at 11:11

  Minul kodus kolm tüdrukut: Maribel, Marleen ja
  Marliis 🙂

 • Avatar
  Vasta evelin.m 9. aprill 2016 at 11:11

  Pakun.ka.siis paar nime 🙂
  Helenia
  Heleene

 • Avatar
  Vasta Annakas 9. aprill 2016 at 11:09

  Anna Lisett on ilus nimi 🙂

 • Avatar
  Vasta A 9. aprill 2016 at 11:07

  Mari väike õeke Heili.

  Heili Treimann, ilus ju 🙂

 • Avatar
  Vasta Ann 9. aprill 2016 at 11:06

  Agne-reete
  Anna-liisa
  Andra
  Luisa
  Anete
  Eliise
  Karinee
  Kristi
  Anna-luisa
  Emili
  Kristel
  Annika
  Ireen
  Liilia
  Marleen

 • Avatar
  Vasta Loor 9. aprill 2016 at 11:06

  Mina soovitaksin Matilda, hüüdnimi ongi Matildal
  Madli 🙂 Veel meeldib Arabella, Ronja 🙂

 • Avatar
  Vasta MP 9. aprill 2016 at 11:00

  Karmel on nimi, mis hakkas mulle
  alles hiljuti meeldima. Hüüdnimeks
  oleks näiteks Karamellike. 😀 😀

  • Avatar
   Vasta MP 9. aprill 2016 at 11:01

   Keira on ka ilus nimi.
   Kuskilt olen kuulnud ka sellist nime
   nagu Lumidee.

   • Avatar
    Vasta MP 9. aprill 2016 at 11:21

    Keira Treimann sobib ju päris hästi? 🙂

    • Avatar
     Vasta Altius 9. aprill 2016 at 12:00

     Kaisa Treimann

   • Avatar
    Vasta sigrid 9. aprill 2016 at 14:21

    Minu tütar ka Keira:) Kaks vanemat tütart Kertu ja Kärol:)

 • Avatar
  Vasta liina linder 9. aprill 2016 at 11:00

  Mileene, Kirilee, Reniita,Renata, Rahel, Leelo,
  Romili, Dioleen, Gertu, Mariin, Riinu, Kätriin,
  Kariine, Geiti, Gita, Merli, Mirtel, Rebeka,
  Marelle, Mariel, Kadi, Heleene, Heilika, Inga,
  Riini. Need osa loendist mis mulle meeldivad.
  Äkki meeldib mõni sullegi. ?

 • Avatar
  Vasta Siret 9. aprill 2016 at 10:59

  Kristel, Heleri, Karin, Kadi, Kati, Krete, Maren

 • Avatar
  Vasta käta 9. aprill 2016 at 10:59

  Kiara

 • Avatar
  Vasta Viki 9. aprill 2016 at 10:55

  Kiira

 • Avatar
  Vasta Liisu 9. aprill 2016 at 10:55

  Pakuks Katriin või Melaida, viimane on mu lemmik ?

 • Avatar
  Vasta KKK 9. aprill 2016 at 10:54

  Näiteks Emily, Lauriin, Inga Nora, Lysandra, Kristi, Mariliis,
  Laureen, Kaisa, Merike, Kristiina,

 • Avatar
  Vasta Sandra 9. aprill 2016 at 10:50

  Mini tütre nimi on Saskia. Kui alguses nime üldse talle
  otsisin siis olin sada protsenti veendunud et nimeks
  tuleb Elli/Älli või mõni nimi Kr-algusega.. aga siis
  hakkasin unes nägema kuidas teda Saskiaks kutsusin ..
  see lihtsalt hakkas mind kummitama. Nüüd ta siis on
  seda nime kandnud juba 8 aastat ja tegin õige valiku.

 • Avatar
  Vasta Astrid 9. aprill 2016 at 10:50

  Helene, Marit, Noora

 • Avatar
  Vasta Kats 9. aprill 2016 at 10:50

  Mari ja Murel? 🙂

 • Avatar
  Vasta K 9. aprill 2016 at 10:49

  Sa kirjutasid, et need ELLidega nimed ei sobi.
  Igaksjuhuks pakun sulle Marielle(Mariel jne), väga
  sarnane Mariga 😀
  Mulle meeldib Rahel ja Laura. Mõlemat kaalusin oma
  tütrele, aga tütar sai nimeks Marelle 🙂

 • Avatar
  Vasta Hanna 9. aprill 2016 at 10:45

  Hele Riin on näiteks minu väikese õe nimi ja
  see on ilus ja lihtne nimi?

 • Avatar
  Vasta Annabel 9. aprill 2016 at 10:45

  Ronja on nagu väga lahe nimi 🙂 veel on ilusad näiteks
  Luisa/e, Ano(o)re.

 • Avatar
  Vasta Signe 9. aprill 2016 at 10:45

  Häli
  Sära
  Hedvi
  Lilli

 • Avatar
  Vasta G 9. aprill 2016 at 10:44

  Airi, Marin, Elika, Merit, Maire, Merike, Marlen, Kleer, Ketlin

 • Avatar
  Vasta Moon 9. aprill 2016 at 10:43

  Mirt on üks vahva nimi?

 • Avatar
  Vasta M 9. aprill 2016 at 10:42

  Linda, Elisabet

 • Avatar
  Vasta Müra 9. aprill 2016 at 10:41

  Reti, Emili… Katarina on ilus. Pihel 🙂

 • Avatar
  Vasta Allu 9. aprill 2016 at 10:40

  Keit

 • Avatar
  Vasta Krõõt 9. aprill 2016 at 10:37

  Laura
  Selma
  Tiina
  Karmen ja Karolina (sobiksid Kardo
  nimega)
  Vilve
  Lea
  Heli

 • Avatar
  Vasta Kats 9. aprill 2016 at 10:33

  Nii tore, et Marta edasi jõudis. 😀 Samas nüüd lugesin
  Iti Susanna nime ja kuigi eraldi mulle kumbki nimi ei
  meeldi, siis koos on täitsa äge ja no kuidagi sobiks see
  nimi teie perre. 🙂

 • Avatar
  Vasta S 9. aprill 2016 at 10:29

  Roosi, Rosanna(e), Kertu. Madleen,
  Lenneli

  Enda tütar mul Meribel…nimi mis
  sulle üldse ei meeldi, seega seda ma
  pakkuda ei saa 😀

 • Avatar
  Vasta Eveliin 9. aprill 2016 at 10:28

  Kunagi olin nii kindel et kui saan tütre panen nimeks
  Eneliis aga kui eelmine aasta sain teada et tirts
  tulemas siis millegipärast ei meeldinud see mõte üldse
  kohe.Mehega panime kohe paika et tuleb üks nimi ja
  see ka selline tavaline mitte praeguste poppide
  nimede nimekirjast.Nimeks sai Nele 🙂
  Pakkuda ei oska,tuleb lähtuda sellest mis sobib teile
  mõlemale ja selle nime öeldes tunned kas see võiks
  sobida 🙂

 • Avatar
  Vasta A 9. aprill 2016 at 10:25

  Astrid,
  Milda,
  Meeri,
  Stiina,
  Sonja,
  Gerda,
  Eva Maria,
  Anna Paula

 • Avatar
  Vasta Marleen 9. aprill 2016 at 10:24

  Teeks ka siis oma pakkumise: Madleen, Mirgit, Marliin, Mariin (kuigi ilmselt see teile ei lähe), Mirlian, Kirlit. Meeldivad ka Melissa
  ja Marta, kusjuures Mari ja Marta oleks teil tõesti ilus paar õdesid 🙂

 • Avatar
  Vasta :] 9. aprill 2016 at 10:24

  Äkki Kadri või Kadriann? Või siis Marta, Jaana, Rika,
  Mirjam?

 • Avatar
  Vasta mai 9. aprill 2016 at 10:19

  Pilleriin, Riin, Helen, Kriste, Mariin

 • Avatar
  Vasta :) :) 9. aprill 2016 at 10:15

  Karoliina, Karolin, Mirtel

 • Avatar
  Vasta Kelly 9. aprill 2016 at 10:15

  Minu nimi on siis õudusunenägu- algab k-ga, keskel on “ell” ja lõpeb y-ga 😀 Tegelikult lapsena mõtlesin alati, et mul on niiii imelik
  nimi, sest ma ei suutnud ette kujutada, kuidas saab täiskasvanud inimese (näiteks vanaema) nimi olla Kelly. Nüüd olen siiski ära
  harjunud ja oma nimega rahul.

  Aga beebi nime kohta- Kirsi oleks küll väga-väga ilus ja armas nimi talle 🙂

  • Avatar
   Vasta Kelly 9. aprill 2016 at 11:07

   Võtsid mu sõnad suust teine Kelly ?
   plaanisin just samasuguse kommentaari
   kirjutada ?

 • Avatar
  Vasta B 9. aprill 2016 at 10:14

  Minu jaoks on armas nimi Iiris/Iris ja siis on veel
  huvitavad nimed Grit, Indra ja Kira.

  • Avatar
   Vasta Mariza 9. aprill 2016 at 11:24

   Iiris/Iris meeldib mulle ka ja oleksin tütrele
   just selle nime pannud, aga kuna sündis teine
   laps ka pojana, siis sai tema nimeks Dominic! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kad 9. aprill 2016 at 10:14

  Minu teine laps kes pidi tüdruk olema, oleks olnud
  Elena. Ka lihtne ja armas nimi. Kahju. Et poisslapsele
  seda panna ei sobinud… 😀

 • Avatar
  Vasta mao 9. aprill 2016 at 10:12

  Pls mitte Ronja 😀 See mu naabrite koera nimi
  😀

  • Avatar
   Vasta Mann@ 9. aprill 2016 at 10:37

   Mulle meenud ronjaga nagu vene parm davajjj ronjaaa
   idi suda 😀

   • Avatar
    Vasta mao 9. aprill 2016 at 14:02

    no onju 😀

    • Avatar
     Vasta TT 10. aprill 2016 at 21:30

     Mnjah! Tore teada siis et armas
     lasteraamat vene parmu ja koeraga kohe
     seostub.

 • Avatar
  Vasta :) 9. aprill 2016 at 10:11

  Kristi, Kären,Kerttu,Melissa,Rhea,Lisete,Katrin,Gerrit

 • Avatar
  Vasta Kik 9. aprill 2016 at 10:10

  Karin-sobib Mariga ja Kardoga ka ?

 • Avatar
  Vasta Tessa 9. aprill 2016 at 10:06

  Panen mõned nimed koos, nii nagu
  tean, kuid ka eraldi on need ilusad 🙂
  Tessa Johanna
  Tebi Margaret
  Saskia Sofia
  Minna Matilda
  Emma Maria
  Karinee Dolores
  Milda Marleen
  Jette Leen
  Helena
  Britta
  Miina
  Heleene
  Keidi
  Mona

 • Avatar
  Vasta K 9. aprill 2016 at 10:06

  Kaia
  Kaia-Liis(a)/(u)
  Liina
  Brigite
  Angela

 • Avatar
  Vasta Mirru 9. aprill 2016 at 10:05

  Mulle meeldivad sellised nimed nagu
  Karmen, Karoliina, Karolin, Maarjan
  ja enda nimi Mirjam 🙂

 • Avatar
  Vasta Mailika 9. aprill 2016 at 10:02

  Mulle ei ole ka kunagi enda nimi meeldinud. Eelistan
  lihtsalt Mannu olemist 😀

  Aga Madelin on kena 🙂

 • Avatar
  Vasta Avokaado 9. aprill 2016 at 10:00

  Kui ma kunagi tütrekese peaksin saama, siis raudpolt
  saab tema nimeks Liisbeth 😀
  Sellest nimevalikust aga meeldib kõige rohkem Marta
  ja Loore. Kirsi oleks ka äge, sobib Mariga kokku : )

 • Avatar
  Vasta K 9. aprill 2016 at 09:57

  Endale meeldivad nimed Bianka ( tegelt Bianca) ja Paula 😀
  Kui valida M tähega nimedest siis on ägedad Madli, Marion ja Madiken , Mariel ja Mia-Madison.

 • Avatar
  Vasta L. 9. aprill 2016 at 09:55

  Kuna mul on töö juures hirmus igav, olen viimased 2 päeva sinu blogile palju kaasa elanud ja mõelnud erinevate nimede peale 😀
  Avastasin sellise vahva koha: http://www.netiemme.ee/EE/3581/?
  fsrch=&ppage=2&filter[SEX]=F&filter[NAME]=&filter[INFO]=&filter[COUNTRY]=Eesti&filter[NAME_START]=K&filter[NAME_
  END]=

  Seal saab ise valida näiteks nime algustähe ja päritolu, lisaks näitab ka tähendust.. Huvitav sirvimine 🙂

 • Avatar
  Vasta helina 9. aprill 2016 at 09:53

  ruth?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 12:26

   Kunagi oli malevas üks Ruth, keda kutsuti rutt-rott-laibakott miskil põhjusel 😀

 • Avatar
  Vasta Kati 9. aprill 2016 at 09:53

  Et Mari nimi algab Sinu nime esitähtedega, siis teise tütrekese nimi võiks alata Kardo nime esitähtedega 😛 Näiteks Kadri, Kairi,
  Karin jne. Lihtsalt 1 pisike mõte… 😉

  • Avatar
   Vasta Laura 9. aprill 2016 at 10:08

   Arvan samuti, et teise tütre nimi võiks alata nt K-tähega, paar kommentaari tagapool olev Keiu on ilus ja lihtne nimi. Samuti
   seostub mulle isiklikult nimedega Mari ja Marta kohe üks ettevõte – OÜ Marimarta 😀
   Lisaks veel, et kui peaks tulema ka kolmas laps, siis oleks loogiline jätk, et ka tema nimi algaks M-tähega, sama lugu on minu
   arvates ka sellega, et kui panna lapsele 2 nime, siis on jällegi justkui loogiline, et ka teistel lastel 2 nime, sest miks nemad peaksid
   siis “nimevaesemad” olema, kui õde/vend 😀 😀 aga võib-olla on see minu mingi imelik loogika ning mis iganes teie lapse nimeks
   saab, on see kindlasti parim valik! 🙂

 • Avatar
  Vasta Merike 9. aprill 2016 at 09:52

  Lisanna, Lisandra, Iti Maria, Kendra, Kirke
  Lisette, Hannaloore, Berit.

 • Avatar
  Vasta Emili 9. aprill 2016 at 09:52

  Keiu, Keidi

 • Avatar
  Vasta Kerttu 9. aprill 2016 at 09:51

  Minu tütar on Liisa-Lille ja kui kunagi õe saab
  siis tema nimeks saab Õie-Liis. Lille ja Õie on
  mu vanaema ja vanatädi kes on mulle üüratult
  tähtsad.
  Ühe tuttava laste nimedest meeldivad Täheli ja
  Pärja.
  Teie valikuid lugedes jäi silma Ronja ja pähe
  turgatas Ronja Rihanna 😛

 • Avatar
  Vasta abiks ikka 9. aprill 2016 at 09:50

  Grettel, Eva, Karoliina, Kristiina, Kadri, Mirt(el)

 • Avatar
  Vasta maria 9. aprill 2016 at 09:49

  Asta, Miina, Minna, Melaanie, Meeli, Maie, Marje,
  minuarust ilusad lihtsad eesti nimed

  • Avatar
   Vasta maria 9. aprill 2016 at 09:53

   Veel Mai ja Mai Roos

 • Avatar
  Vasta Astrid 9. aprill 2016 at 09:48

  Mina arvan et võib ju nime mõelda aga kui ta kohe
  üldse nt ei ole Liisa nägu siis ei saa ju ka seda nime
  panna:) Minul endal on Mirtel ja Meribel. Aga
  meeldivad veel Mirt ja Ingrid.

 • Avatar
  Vasta PillesPositivePower 9. aprill 2016 at 09:48

  RONJA = )

 • Avatar
  Vasta M 9. aprill 2016 at 09:47

  Näiteks Meelika, Maarja?

 • Avatar
  Vasta Liliana 9. aprill 2016 at 09:47

  Mia

  • Avatar
   Vasta Ann 9. aprill 2016 at 10:16

   Mallu just kirjutas, et ta ei taha Miat ja ikkkka topid 😀
   lugesid ka ikka postitust?

 • Avatar
  Vasta Liina 9. aprill 2016 at 09:45

  Ise olen ka hetkel samal otsingul mehega, ka
  preili sündimas oktoobris, niiet nii hea, et isegi
  guugeldama ei pea, piisab sinu blogist 🙂 Meil on
  hetkel lemmik Laura, minu kalli isa auks 🙂

 • Avatar
  Vasta A 9. aprill 2016 at 09:45

  Eliis(e) näiteks mõne lisanimena, või ka üksi 🙂

 • Avatar
  Vasta Lisandra 9. aprill 2016 at 09:43

  Bärbel 🙂

 • Avatar
  Vasta H 9. aprill 2016 at 09:41

  Anna, Anett, Linda?

 • Avatar
  Vasta k... 9. aprill 2016 at 09:40

  Tutvusringkonnas – Loviisa, Loviise, Marta, Loore-Lee, Marta- Mii, Hanna-Nora, Iiris-Elisabeth, Paule ja Paula, Sonja, Ella,
  Klara…Gretely-Greetelii-Greteli neid versioone ka on, sünnipäevakaarti tehes ei suuda kunagi meenutada, kuidas nime
  kirjutamine läks, paljudel on veel rrrrrr ka probleemne. Mirteleid hetkel pea igas lasteaia rühmas ja trennis…

  Mul endal Emilia ja Luisa kodus.

 • Avatar
  Vasta Piret 9. aprill 2016 at 09:40

  Väga omapärane nimi on ka Kirsti, mulle väga meeldib.
  Ja sinu valikutest läheb minuarvates kõige paremini
  kokku Mari ja Marta – oleks väga vinge ☺

  • Avatar
   Vasta K. 9. aprill 2016 at 14:46

   Mulle meeldib ka nimi Kirsti, rõõmuga kannan seda.
   Samas on niiiii palju jama sellega – küll olen Kristi või
   Kersti, siis mõni leiab, et hullult armas on mind
   Kirstukeseks kutsuda ning mõne jaoks on selle
   tähestiku -rst- hääldamine pärast i’d probleem,
   mistõttu mu nimi kõlab nagu Kõrsti.

 • Avatar
  Vasta Katre 9. aprill 2016 at 09:39

  Minu arvates on Kirsi ilus nimi nagu sa
  eespool mainisid. Üks tuttav alles ütles mulle
  ühe omapärase tüdruku nime : Romili ☺️
  Vaatasin, et Kardo oli pakkunud Ronja , ni
  enamvähem sama ?

 • Avatar
  Vasta Petra 9. aprill 2016 at 09:37

  Miina.

 • Avatar
  Vasta :) 9. aprill 2016 at 09:37

  Hanna-Britt? 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:38

   Britt ei meeldi, sidekriips ka ei meeldi ja üldse.. ei meeldi 😀

 • Avatar
  Vasta S 9. aprill 2016 at 09:36

  Minumeelest Marta sobiks ideaalselt Mariga kokku. Aga kuna Maril on kaks nime siis ka teisel
  lapsel võiks ka teine nimi olemas olla. Ma pakuks Marta Ann(a)\ Hanna

 • Avatar
  Vasta Anneli 9. aprill 2016 at 09:33

  Kuidas nimi Liisa meeldiks? 🙂

 • Avatar
  Vasta Riina 9. aprill 2016 at 09:33

  Miti

 • Avatar
  Vasta K. 9. aprill 2016 at 09:33

  Källy päris ilus nimi. ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:35

   Ometi on seal Y, mida ma raha eest ka oma lapse nimesse ei soovi 🙁

   • Avatar
    Vasta K 9. aprill 2016 at 09:51

    Kuidas kõlaks õed Maare ja Mari 😛

   • Avatar
    Vasta k. 9. aprill 2016 at 11:11

    Aga kuidas kõlaks Kärdu? ?

 • Avatar
  Vasta Kädy 9. aprill 2016 at 09:32

  Mai-Riin
  Piibe-Liidia

 • Avatar
  Vasta lemmikud 9. aprill 2016 at 09:32

  Maria, Eliise, Liisa, Marie, Lisanna

 • Avatar
  Vasta Jk 9. aprill 2016 at 09:32

  Lorette, Eliise, Maarja, Baiba, Teele, Loviise, Eveli,
  Britt-Marii, Jaana.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:36

   Ikka üks tupeseen ja baaba sisse sokutatud 😀

 • Avatar
  Vasta maret 9. aprill 2016 at 09:31

  Loore-Linda

 • Avatar
  Vasta Altius 9. aprill 2016 at 09:30

  Mari ja Mirt- väga meeldib. Mari ja Marta tunduvad mulle liiga sarnased, aga nagu öeldud, maitsed ongi erinevad 😀

 • Avatar
  Vasta Krista 9. aprill 2016 at 09:30

  Trista

 • Avatar
  Vasta Krissu 9. aprill 2016 at 09:29

  Kirsi on ikka tore nimi 🙂

 • Avatar
  Vasta E. 9. aprill 2016 at 09:28

  Kätlin, Katleen, Maris, Meelike, Meelika, Maaria, keilin, merilin,
  Marite, Mai, Margot, Marili

 • Avatar
  Vasta Kissu 9. aprill 2016 at 09:27

  Mis mul pähe tuleks ja mis Mariga
  sobiks oleks Kadi – siiani kõik Kadid
  keda teadnud olen on väääga toredad
  olnud 🙂

 • Avatar
  Vasta tiuxx 9. aprill 2016 at 09:27

  Meie tütre nimi on Keili. Sai valitud haiglas ja
  meeldis kohe mõlemale, kuigi seda nime
  polnud valikuvariantide sees kirjaski.
  Aga mulle meeldib Saskia ka kohutavalt,
  abikaasale mitte. 🙂

 • Avatar
  Vasta MX 9. aprill 2016 at 09:27

  Marianne

 • Avatar
  Vasta E 9. aprill 2016 at 09:27

  Lili, Marta, Säde, Mirth.
  Mari ja Marta sobiks ülihästi kokku 🙂

  • Avatar
   Vasta E 9. aprill 2016 at 09:30

   Aaa.. Kirke ja Saskia on ka kihvtid nimed 🙂

 • Avatar
  Vasta K 9. aprill 2016 at 09:26

  Jette on imeilus nimi 🙂

 • Avatar
  Vasta Maarion 9. aprill 2016 at 09:25

  Miret, Madle, Maare, Kristiine, Sonja

 • Avatar
  Vasta :) 9. aprill 2016 at 09:25

  Amanda ja Loore või Loora on ilusad. Esimesed 2
  minu vanavanaema ja tema tädi järgi:)

 • Avatar
  Vasta M 9. aprill 2016 at 09:25

  Doris-Doreen 🙂 mõlgub mõtetes kui ükskord tütre
  saan

 • Avatar
  Vasta S. 9. aprill 2016 at 09:24

  Minu arvates nimed Adeele, Hanna, Lisett ja
  Mirtel kõlavad malbelt ja armsalt 🙂

 • Avatar
  Vasta E 9. aprill 2016 at 09:24

  Egeriin

 • Avatar
  Vasta Kelli 9. aprill 2016 at 09:24

  Mirete 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 9. aprill 2016 at 09:24

  Kuidas meeldib Ameelia? Minu tütre nimi ?

 • Avatar
  Vasta Kersti 9. aprill 2016 at 09:23

  Heii!

  See lapse nime valik on ja üks pähekl ise panime nime nii, et sõitsime vallavalitsusse,et nime panna. Mina tahtsin Looret ja mees
  tahtis Mai panna nimeks. Kuna Mai ole tema vanaema nimi. Siis panimegi kokku lihtsalt Looremai:D Iseenesest on Mai ka päris
  lihtne ja selge nimeke.

 • Avatar
  Vasta T 9. aprill 2016 at 09:23

  Mulle meeldivad: Susanna, Jete, Adeele, Anete, Arabella, Aliis. Ei tea mis kiiks mul selle A tähega on. 🙂

 • Avatar
  Vasta Mina 9. aprill 2016 at 09:22

  Äkki Helmi kvalifitseeruks lihtsa aga mitte väga tavalise/levinud nimega 🙂 iseasi et see võibolla on mõne jaoks vanamuti nimi 😀
  mulle endale meeldib

 • Avatar
  Vasta Keiu 9. aprill 2016 at 09:22

  Keiu, Kaidi,Mailis,Maris…

 • Avatar
  Vasta Kelly 9. aprill 2016 at 09:21

  Jeeehaa, Marta oli ka minu pakkumine
  eelmise postituse all aga väikse vimkaga –
  Martha. ;D Noo see tõeeesti ilus nimi igatepidi
  🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 9. aprill 2016 at 09:21

  Anni ja Mari oleks ka väga armas nimepaar õdedele.

 • Avatar
  Vasta * 9. aprill 2016 at 09:21

  Rebeka

 • Avatar
  Vasta Tüdruk 9. aprill 2016 at 09:19

  Jete, Emma, Lenna, Luisa, Anni, Inna,

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:20

   Jete on vist praegu iga tüdruku nimi, lisaks meenutab jetit. Emma ei meeldi, Lenna on ilus, Anni ei meeldi, Inna ka mitte (nagu innaaeg:D)

   • Avatar
    Vasta meow 9. aprill 2016 at 16:32

    Lenna on nagu Lenne 😀

 • Avatar
  Vasta K 9. aprill 2016 at 09:17

  Karin, Liis(a)

 • Avatar
  Vasta Heli 9. aprill 2016 at 09:15

  Deliisa
  Melissa
  Vanessa
  Laura Maria ( või lihtsalt Laura )
  Heleriin
  Triin
  Triinu Liis

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:17

   Triinu Liis oleks muidugi väga hea variant, aga kuna meil juba üks selline on, siis jääb ära 😀

   • Avatar
    Vasta käta 9. aprill 2016 at 09:51

    Aga ära ole enam Triinu söber?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 12:26

     ok hea mõte

     • Avatar
      Triinu Liis 9. aprill 2016 at 15:27

      Ma ka nōus.. Siis saad kindlalt panna.
      Poleks muret

 • Avatar
  Vasta maris 9. aprill 2016 at 09:15

  Minule meeldib Vanessa,endal selle nimega preili
  kodus kes aastaseks sai just

  • Avatar
   Vasta Mina 9. aprill 2016 at 10:00

   Mul on ka kodus 4 aastane Vanessa ?

 • Avatar
  Vasta Kristina 9. aprill 2016 at 09:15

  Säde oleks väga lahe nimi??

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:17

   Kardo meelest kohutav nime 😀

 • Avatar
  Vasta Haydee 9. aprill 2016 at 09:15

  Huvitav, mis on ebameeldivat või veidrat nimedes Ella,
  Elli ?? Need ju normaalsed ja lühikesed vanad nimed. Ei
  tea ka, et ülipopulaarsed oleks. Bellamia, Mirabell jne
  tõesti ülepaisutatud.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:18

   No mulle lihtsalt isiklikult ei meeldi miskipärast. Ella meenutab mulle vastikut kongus ninaga nõida, Elli on armas, aga see “ELL” nimes ei meeldi lihtsalt. Aga see ikka igaühe enda maitse asi, mul on see niimoodi,

 • Avatar
  Vasta G 9. aprill 2016 at 09:15

  kui mina tytart ootasin olid minul kaks kindlat valikut, kas Karma ( tugev ja konkreetne , ei esine mitmel sajal inimesel, mis oli ka
  meie kriteerium nr1) või Jette ( armas , ja samas ei tea kah väga sellise nimega kedagi ). Mees tegi oma valiku ja Nimeks sai Jette.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:18

   Karma is a bitch, oleks vist põhilause mida ta kuulnud oleks 😀

 • Avatar
  Vasta E 9. aprill 2016 at 09:15

  Mulle meeldib Brit 🙂 väga võimalik et saab ka mu lapse
  nimeks kes kohe kohe peaks sündima kui ta Briti nägu
  on 😀 mõnikord on nii et mõtled nime välja ja siis laps pole
  üldse seda nägu 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:19

   Brit on tõesti ilus nimi 🙂

   • Avatar
    Vasta Kats 9. aprill 2016 at 10:30

    Mulle ka enne meeldis, aga siis nägin sinu ja Briti
    livechatti ja seal Britt ütles, et ta vihkas oma
    nime noorena, kuna see riimub väga koledate
    sõnadega…. ja seega see sai minu nimekirjast
    kohe maha kriipsutatud 😀

    • Avatar
     Vasta E 9. aprill 2016 at 12:05

     Sellepärast mõtlesin pigem ühe t’iga samas
     kõla see väga ei muuda jah 😀 No õnnneks on
     mul veel valikus Laura ja veel mõni 😀

 • Avatar
  Vasta käta 9. aprill 2016 at 09:14

  Kelin
  Iti Marii

  • Avatar
   Vasta käta 9. aprill 2016 at 09:17

   G(K)ertrud

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:19

    Ei meeldi, meenutab vanamutti 😀

    • Avatar
     Vasta käta 9. aprill 2016 at 09:49

     60 aasta pärast ta ongi vanamutt :F
     Paned Bibi ja asi ants 😀
     Söödad bibi kommee ja oled rongaema 😀
     Aga Chryzthal Charlotteh Jasmynie
     Eleanoforder Treimann?

     Aa, aga panee Rihanna?
     Shakira?
     Britney?
     Kaari?
     Emili
     Marili/mareli
     Juta?

     • Avatar
      käta 9. aprill 2016 at 09:50

      Desiree

    • Avatar
     Vasta Gertrud 9. aprill 2016 at 18:24

     🙁

 • Avatar
  Vasta Jannu 9. aprill 2016 at 09:14

  Merethe 🙂

  • Avatar
   Vasta kk 9. aprill 2016 at 09:20

   Möhhh??? 😀

 • Avatar
  Vasta L 9. aprill 2016 at 09:14

  Mirtel ja Marta on tõesti väga lahedad!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:14

   Meile ka meeldivad 🙂

   • Avatar
    Vasta Mari-Liis 9. aprill 2016 at 11:41

    Mirtel on jumala hea nimi.

    (Mu plikal Mirtel Marie. Mees tahtis Mariet. Ma ei
    taht. Ta ka alla ei and, tuli kaks nime siis. )

 • Avatar
  Vasta Srx 9. aprill 2016 at 09:14

  Sirel või Sirelin

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:14

   Mulle sirelilõhn väga meeldib, aga nimena kuidagi nagu ei sobiks perekonnanimega minu meelest.

 • Avatar
  Vasta :) 9. aprill 2016 at 09:13

  Minu mehele meeldis väga Marta. Valisime siiski
  natuke teistsuguse nime, Kendra. Marta sobiks aga
  teile minu arvates väga hästi.

 • Avatar
  Vasta Anita 9. aprill 2016 at 09:12

  Marita tundub ka selline, mis võiks sobida, ka
  perekonnanimega 🙂

 • Avatar
  Vasta a 9. aprill 2016 at 09:12

  Roosi.
  Aga Marta meeldib sinu välja toodud nimedest enim 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:15

   Roosi on ämma kassi nimi 😀

   • Avatar
    Vasta Eva 9. aprill 2016 at 10:14

    Roosi on mu ämma koera nimi 😀

 • Avatar
  Vasta Brigitta 9. aprill 2016 at 09:12

  Minu tüdruku nimi Brenna plaan oli küll panna nimeks
  Brianna.
  Ilusad nimed on veel Marie,Karolin,Stella

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:15

   Brenna ja Brianna pole meie maitse, Marie on väga ilus, aga liiga Mari moodi. Karolin mulle ei meeldi ja Stella on nimena ilus, aga kuna üks teatud Stella mul judinad peale ajab, siis oma last ma selle nimega rüvetama ei hakkaks 😀

   • Avatar
    Vasta Kats 9. aprill 2016 at 10:16

    Kui ma laps olin, siis ühtede mustlaste hobuse nimi oli Stella 😀

 • Avatar
  Vasta Anneli 9. aprill 2016 at 09:12

  Kerda, Greta, Annika, Teele

 • Avatar
  Vasta K. 9. aprill 2016 at 09:12

  Lugedes seda postitust.. Saskia ja Ronja on väga
  kihvtid nimed. Saskia nüüd küll vast rohkem levinud,
  aga Ronjat tean vaid ühte ☺

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:16

   Ma tean ka ühte Saskiat, aga Ronjat ei tea ühtegi. Ja Martat me ka kumbki ei tea 😀

   • Avatar
    Vasta Mirtel 9. aprill 2016 at 10:44

    Annika oleks ka lage nimi

 • Avatar
  Vasta maari 9. aprill 2016 at 09:11

  Miks mitte lihtsalt Ann?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:16

   Ma ei tea, ei meeldi 🙁

 • Avatar
  Vasta Mirjam 9. aprill 2016 at 09:10

  Kui tahta mõlemale lapsele liitnime, siis teie pakutule olen kohanud ka liiteid, nt: Marta Magdaleen(a) ja Rael Saskia.
  See esimene on muidugi ka mu lemmik, minu arust kõlavad nii hästi kokku.

  Edu teile nime valimisel 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:16

   Magdaleena meenutab mulle seda haiglat 😀

 • Avatar
  Vasta Eve 9. aprill 2016 at 09:10

  Aga kui Liisu ei sobi (noh selle tissivärgi pärast), siis ehk Liisi. Selline ilus lihtne 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:11

   Liisi on nii levinud nimi, et raudselt on ta ühe säärasega sahkerdanud 😀

 • Avatar
  Vasta Kati 9. aprill 2016 at 09:10

  Laura-Liisa on minu arvates ilus ja armas nimi ning
  sobiks ka Mari Johannaga 🙂

 • Avatar
  Vasta M 9. aprill 2016 at 09:10

  Getter, Gre(e)te, Lisette, Elise, Triinu, Elisabeth? 😀

 • Avatar
  Vasta n 9. aprill 2016 at 09:10

  Natali
  Samas lihtne, ilus ja eriline
  Ja Mari nimega sobiks kokku väga hästi (:

 • Avatar
  Vasta Liina 9. aprill 2016 at 09:10

  Tohutult armas nimi minu arvates on Minna Loore. 🙂

 • Avatar
  Vasta R 9. aprill 2016 at 09:09

  Kaisa -lihtne nimi. 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:12

   Ma vihkan ühte Kaisat, not gonna happen 😀

   • Avatar
    Vasta Kaja 9. aprill 2016 at 10:22

    Ja lisaks on see hobuse nimi 🙂

    • Avatar
     Vasta Merka 9. aprill 2016 at 12:58

     No kust võtavad inimesed, et Kaisa on
     hobuse nimi? Ma saaks aru, et keegi
     pakkus Mustik või Maasik nimeks.
     Johhaidi. Mu sõber nimetas oma koera
     Anneliks. KAs see on nüüd kohe koera
     nimi või?

 • Avatar
  Vasta Kel 9. aprill 2016 at 09:08

  Karoliina, Kerda, Gerda… tglt on raske teisele
  inimesele nime pakkuda ☺
  Ma oma tütrele paneks nimeks Piia, nii väga meeldib
  AGA ootan teist poissi ? ja rohkem lapsi meil plaanis
  pole.

 • Avatar
  Vasta N 9. aprill 2016 at 09:07

  Mulle väga meeldib nimi Säde ? Särtsakale tüdrukule
  särtsakas nimi

 • Avatar
  Vasta Kiku 9. aprill 2016 at 09:07

  Kristiina Johanna 🙂

 • Avatar
  Vasta A.T 9. aprill 2016 at 09:07

  Meile mehega meeldisid liitnimedest Linda Marii ja
  Laura Liisa, lõpuks panime Emilia, polnud üldse popp
  nimi ja ühelgi tuttaval ka polnud sarnast nime aga kuu
  peale tütre sündi oli eestis üks popimaid nimesid :S
  aga meile endiselt meeldib 🙂

 • Avatar
  Vasta Egle 9. aprill 2016 at 09:07

  Johanna on väga ilus nimi. Minu tütar on Johanna-Liisa
  ?

 • Avatar
  Vasta Anastasia 9. aprill 2016 at 09:06

  Lihtsalt – Susanna?
  Ka näiteks Lea

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:07

   Kardole ei meeldi see Susanna eriti. Ma pakkusin Marta Susanna, aga ta selle Susanna koha pealt virises 😀

  • Avatar
   Vasta Merka 9. aprill 2016 at 12:54

   Hopp, Johanna ja suts, susanna!

 • Avatar
  Vasta Signe 9. aprill 2016 at 09:06

  Lisbeth või kui lihtsam kirjapilt siis Liisbet

 • Avatar
  Vasta Riina 9. aprill 2016 at 09:06

  Triinu , Triinu-Liis , Triinu-Helena, Lenna, Mariiali. Ma tahtsin kunagi panna oma tütrele nimeks Neteli- hellitavalt siis Netu vms
  kutsuda teda aga mul on hoopis kaks poega-Sebastian ja Tobias 🙂

 • Avatar
  Vasta Kelli 9. aprill 2016 at 09:06

  Meie elukaaslasega mõtlesime ka tükk aega nime.. küll
  ei sobinud mehele üks ja küll on sobinud minule teine
  😀 kriteeriumiks oli samuti see, et nimi ei esineks igal
  kolmandal ning oleks siiski suupärane.. lõpuks
  otsustasime ühendada omavahel kaks nime, Hanna
  meeldis mehele ja kuna minule meeldis Elora, aga
  suupärasem on öelda Hanna-Loora siis olemegi siiani
  sellele kindlaks jäänud 🙂 nüüd jääb veel ainult kuu
  oodata, et oma Hanna-Loorat kätel hoida ning
  nimepidi kutsuda 🙂

 • Avatar
  Vasta Altius 9. aprill 2016 at 09:06

  Marleen, Killu, Stiina, Liis, Tessa

 • Avatar
  Vasta Iti-Kati 9. aprill 2016 at 09:06

  Moona /Marleen/Anna-Ly/Lee. Endal mul jube tobe nimi
  ??,aga siin paar ilusamat

 • Avatar
  Vasta kerli 9. aprill 2016 at 09:06

  Mind ka ei tõmmanud need väga erilised nimed. Ja
  kindlasti oli välistatud ka sidekriips . Mia tundus ka
  mulle liiga palju esindatud olev nimi.
  Aga mul on algusest peale meeldinud nimi Mai .
  Ilus,lihtne ja mitte just väga populaarne nimi.
  Õnneks oli ka meespool sellega rahul, niisiis meie
  perre sünnib aprilli lõpus või ehk koguni mai alguses
  väike Mai. ?

 • Avatar
  Vasta Mirjam 9. aprill 2016 at 09:04

  Pange Mirjam ja asi ants 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:06

   Ilus nimi küll, aga ei taha panna 😀

 • Avatar
  Vasta Sigrid 9. aprill 2016 at 09:04

  Mulle hullult meeldib Mileen või siis Marleen.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:06

   Lahedad nimed, aga meile nagu ei lähe peale.

 • Avatar
  Vasta Kris 9. aprill 2016 at 09:03

  Milla, Anni, Ineke, Natali

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:06

   Milla ja Inekese nime kuulen küll esimest korda 😀

   • Avatar
    Vasta A.T 9. aprill 2016 at 09:08

    Milla oli mul vanaema lehma nimi :S 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:12

     Hahah! 😀

  • Avatar
   Vasta Merka 9. aprill 2016 at 12:52

   Milla Maagia?

 • Avatar
  Vasta ivsh 9. aprill 2016 at 09:02

  Mina ei saa sellest aru, miks osadele
  inimestele meeldib, kui kõigil nende
  lastel on üks ja sama nimi (sulle
  soovitatakse siin ka palju
  Mari-sarnaseid). Umbes, et Kristi,
  Krista ja Kristo. Mulle tundub alati,
  et need vanemad on veits soodad peast
  :). Aga noh, igaühele oma!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:03

   No mulle ka meeldib, kui nimed on ikka sobivad, mitte mingi Chriztine ja Lea 😀 Aga tõesti, igaüks otsustab siiski õnneks vaid oma laste nimed ise 😀

   • Avatar
    Vasta ivsh 9. aprill 2016 at 09:04

    Ei, ma ei mõtlegi, et ei peaks
    teineteisega sobima, aga mitte nii,
    et Mari, Marii ja Maria.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:05

     Jah, liiga sarnased ma ei taha jah, et segi läheksid.

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 9. aprill 2016 at 09:02

  Saskia ja Säsil on ilusad nimed. 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:03

   Mulle ka Saskia meeldib, Säsil on ehk liiga särtsakas 😀

 • Avatar
  Vasta K 9. aprill 2016 at 09:01

  Serena, Mirtel, Liine, Getelin 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:02

   Mirtel meeldib nendest kõige enam 🙂

  • Avatar
   Vasta ivsh 9. aprill 2016 at 09:03

   Aga Aura veekeskus?

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:04

    Haha, ma ei tulnud selle pealegi, et Serena veepark olemas on!

 • Avatar
  Vasta Krista 9. aprill 2016 at 09:01

  Anni on ka mu meelest selline armas ja lihtne nimi 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:02

   Mu hüüdnimi oli väiksena Anni 🙂

 • Avatar
  Vasta Caro 9. aprill 2016 at 08:59

  Marta ja Mari oleks ju vahva nimepaar õdedele. 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:00

   Jah, seda me mõtlesime ise ka 😀

 • Avatar
  Vasta Stiina 9. aprill 2016 at 08:59

  Melissa?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:00

   Kardo ütles: Päris cool! Mina ütlen, neeeeh!

 • Avatar
  Vasta Madli 9. aprill 2016 at 08:59

  Madli on väga särtsakas nimi, aga
  väljamaalased ei oska seda hääldada 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:01

   Kardo ütles, et tule Madli ja näita meile, kui särtsakas sa oled 😀

   • Avatar
    Vasta Madli 9. aprill 2016 at 09:15

    Minu särtsakust saab täna
    Protestis näha 🙂

  • Avatar
   Vasta Muki 9. aprill 2016 at 17:08

   Madli on minu meelest just selline
   lödi nimi, kus puudub igasugune
   särtsakus. Meenutab konnakudu külmas
   kraavivees või midagi sarnast lödi ja
   pudedat. Kudli kadli midli madli.

   No offence to any Madlis though.

   Siin nimetatutest on Sonja väga
   kuningannalik nimi, Marta on armas
   nimi, mõni nimi jäi veel kõrvu
   kõlama, aga enamik ei puudutanud
   ühtegi hingekeelt. Arvan, et võite
   küll enne sündi nime välja mõelda,
   kuid kui lapsele pärast sündi näkku
   vaatate, siis 50/50 tunnete, et sobib
   hoopis midagi muud. Meie peres
   täpselt nii oli, et enne sündi
   mõtlesime esimesele lapsele nimeks
   panna Henry või Georg; aga kui laps
   sündis, ei sobinud need nimed
   absoluutselt selle lapsega kokku. Sai
   hoopis ilusama nime. Teise lapsega ei
   hakanudki enne sünnitust mingeid
   nimesid paika panema, mõtlesime, et
   küll õige nimi ise tuleb. Tuligi.

   Tüdrukunimedest oleks mul praegu
   esikohal Liisa Emilia. Ei ole raske
   hääldada ka lapsel endal ning kõla on
   väga ilus ja naiselik.

 • Avatar
  Vasta Ksenia 9. aprill 2016 at 08:58

  Mariell 🙂 ilus nimi Marleen ka selline mis vb sobiks
  teile 🙂

 • Avatar
  Vasta Ketu 9. aprill 2016 at 08:58

  Maia Liisa 🙂

 • Avatar
  Vasta Annabel 9. aprill 2016 at 08:57

  Mulle meeldib nimi Emma

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 08:58

   Emma on minu meelest liiga samasse auku Ellaga, ehk siis üldse ei meeldi. Aga kunagi lapsega kui Spice Girlsi fännasin, siis tahtsin
   küll kunagi oma lapsele Emma nimeks panna 😀

 • Avatar
  Vasta Kats 9. aprill 2016 at 08:57

  Ainus tütarlapse nimi, mis mulle meeldib on Greteli(y). Ülimõnusa kõlaga. Ootan isegi last kuid ei tea veel sugu. Kui tuleb pisiplika
  siis paneks selle nime kindlalt. 🙂 Päikest.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 08:58

   Ei istu meile 🙁

 • Avatar
  Vasta (: 9. aprill 2016 at 08:56

  Klaudia.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 08:57

   Meenutab mulle sõna klamüüdia 😀

 • Avatar
  Vasta K 9. aprill 2016 at 08:54

  Mariteli äkki sobib 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 08:57

   Oh jeesus, tundub väga kummaline nimi 😀

  • Avatar
   Vasta Mann 9. aprill 2016 at 09:02

   Lollakas oled v??

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 9. aprill 2016 at 09:04

    Kas nüüd kohe lollakaks vaja inimest sõimata, eksole. Maitsed on erinevad!