Beebiootus KARDO LAPSED

ütle mulle üks ilus tütarlapse nimi

9. aprill 2016

Aitäh kõikidele, kes meile igasuguseid huvitavaid nimesid pakkusid. Ma igaks juhuks ütlen, et ma hindan küll seda, et te kõik kaasa elate ja tahate aidata nime valida, aga kõigil tasub meeles pidada, et maitsed on erinevad. Seega ei tasu pahaks panna (ja veel hullem, mõnitada) neid, kelle nimevalikud ka minu maailmas just kõige ägedamaks nimeks ei kvalifitseeru. Seega ma mainin lihtsalt uuesti, et meile ei maksa soovitada nimesid, kus oleks esindatud X,Y,Z,C ja sellised võõramaised tähekesed. See pole esiteks meie maitse ja teiseks peab see nimi ka Mari omaga kokku minema. Mari ja Donna-Thelia-Regalia ei oleks just kuigi kenasti kokku sobivad, onju.

Nagu öeldakse – maitse üle ei vaielda, selle üle kakeldakse!

Minu maitsele ei ole ka need nimed, kus on sees igasugused bellad ja ellad ja bellid ja ellid. Lihtsalt mulle ei meeldi nimes see “ELL” kõla. Ja no iga teine on vist praegu mingi bell või bella. Sama popp kui omal ajal Mari oli. Vaatasin eile oma Geni sugupuud ja vaatasin sealt, et pool suguvõsa on olnud Marid või ajas natikene rohkem tagasi minnes, Marrid.

On veel igasuguseid nimesid, mis mulle maitse järgi ei ole. Mitte selle pärast, et nimel endal midagi viga oleks, aga keegi või miski on need nimed minu jaoks ära rikkunud lihtsalt ja no enam ei ole teha midagi. Näiteks nimi Saara. No minu meelest imeilus nimi, aga no ei saa mina seda oma tütrele iial panna, sest kunagi mu parima sõbranna peika pettis teda ühe Saaraga ja lojaalsusest sõbrannale hakkasin ka mina sellest sekundist seda Saarat jälestama.

Toon veel mingisugused suvalised näited. Nimi Marii on väga ilus. Liis Marii oli mul kunagi väga hea sõber, aga kunagi käis minuga kuskil ringis neiu nimega Marii, kes alati oma jalgevahet sügas, nõnda, et ta lõpuks hüüdnime “tupeseen” endale külge sai. No ei hakka ma ju oma beebile tupeseent nimeks panema.

Nimi Ingel tundub  mulle jumala õõvastav. Nagu laps oleks surnud vms :(

Üldiselt ei ole mul mingit soovi super ERILISE nime järele, mida nüüd kindlasti mitte kellelgi teisel ei ole. Ma tahan tavalist, ilusat, selge kõlaga nime, mida ei oleks raske hääldada, ega kirjutada. Lisaks olen ma tõesti kahevahel, kas on lapsele üldse kahte nime vaja, nagu Maril, sest ega mina teda kunagi Johannaks kutsunud ei ole, ikka Mariks. Seega olekski ta nimi võinud olla lihtsalt Mari ja asi ants. Aga no jumal teab, äkki ta kunagi ise eelistab Johannat rohkem ja saab siis oma teise nime üle õnnelik olla. Samas ei taha ma ka jube levinud nime, seetõttu ongi välistatud need Bellad ja Ellad ja Miad.

Teate, mis nimi mulle veel ei meeldi? Mariann…Ma ei tea miks, aga terve elu on mul mingi imelik tunne olnud, et see poleks nagu minu nimi. Väiksena olin Mannu, siis Mari ja nüüd Mallu – need hüüdnimed meeldivad mulle kõvasti rohkem, kui Mariann. Kuigi kui teiste inimeste nimi on Mariann, siis ei ole mul selle vastu midagi. Lihtsalt mulle konkreetselt tundub, et see ei sobi mulle. Mitte, et ma teaks, mis siis paremini oleks sobinud.

Minu isa tahtis mulle Salé nimeks panna, aga kuna seda hääldatakse Salee ja mu ema kartis, et äkki ma olen lõpuks paks (you were right, mom!) siis mattis ta selle idee maha. Suht piinlik oleks tõesti ringi vaaruda pekikihi all ja uhkusega oma nimeks Salee öelda.

Ma praegu sirvin neid kommentaare nimedega jooksvalt, aga tõepoolest ei ole mõtet soovitada Lotte nime, sest ma ei hakka oma tütrele ja koerale sama nime panema, ausalt kah. Ma lausa hakkasin kõva häälega naerma, kui seda lugesin.

Kardol on muuseas vaid üks kriteerium – lapsel ei tohi olla ühegi naise nimi, kellega ta kunagi… kontaktis olnud on :D Kui ma siis ütlesn, et no anna mulle heaga list ja ma siis välistan need tüdrukud, siis seda ma miskipärast ei saanud. Aga lubas jooksvalt mainida ja lisas kohe ära, et näiteks nimi Salme on välistatud. Õnneks mul seda plaani polnud ka, nii et pole hullu.

Aga no kaua ma siin ikka soiun asjade üle, mis mulle ei meeldi. Näitan siis teie pakutute seast neid, mis täitsa hästi meeldisid. Sulgudesse panen Kardo arvamuse.

 • Madli – Mulle meeldib ka versioon Madlike, selline armas nimeke. (Normaalne nimi, oma lapsele ei taha panna, tahaks midagi särtsakamat)
 • Kärt – Väga äge nimi! (Kõlab hästi, samas mul oli algklassides üks Kärt, kes lasi tunni ajal rämeda peeru ja siis kõik narrisid teda, et Kärt lasi kärtsu)
 • Liisu – Selle välistas Kardo kohe ära, sest ta olla kunagi ühe Liisu tissidega mänginud
 • Marta – Minu papa õe nimi oli Marta ja mulle meeldiks see nimi väga. (Normaalne nimi, ma ei oska muud öelda, mulle meeldib)
 • Anna – Väga ilus ja klassikaline naisenimi  (Mingi Anna saatis mulle kunagi msnis endast paljaid pilte…)
 • Iti Susanna – Ainuke, mis mulle kahenimeliste hulgast meeldis (Ei meeldi, ma teadsin kunagi ühte Itit, kes oli pikanäpumees)
 • Klara – Selline mõnus ja konkreetne, tugev nimi. (Klaara on nagu väga hea aknapesuvahendi nimi)
 • Madiken – Mulle meeldib, Kardo ütles: “Ei”
 • Nora – Meeldib väga, aga vist jube popp (Ei)
 • Brita – Mul oli keskkoolis väga äge sõbranna nimega Brita ja nimi on tal ka väga lahe (Ilus nimi, aga ei taha oma tütrele)
 • Mirtel – Samamoodi, hirmus populaarne, eks. (See on normaalne nimi, jah)
 • Saskia – Hästi äge nimi! (Ma ei teaaa….)
 • Kirsi – Kirsi ja Mari sobiksid minu meelest nii armsasti kokku ja samuti on see ainuke K-tähega nimi, mis natukenegi meeldis. (Ei ma ei tahaks oma lapsele)
 • Loore – Mulle väga meeldib. (See kõlab nagu Nora ja ei teki seda tunnet, et tahaks kutsuda oma last nii lihtsalt, muidu ilus nimi).

Kui ma sundisin Kardot ütlema siis mingigi nimi, mis talle meeldiks, siis esiteks oli ta sada aastat vait ja mõtles väga hoolega. Siis ta ütles, et Louise, Ronja ja Marta on tema lemmikud. “Tahaks midagi sellist, mis poleks mingi jube eriline, aga samas ei oleks kõige tavalisem nimi ka,” mõtiskles Kardo.

Huuh, sai nüüd hulganisti nimejuttu räägitud! Nüüd, kui te meie kõiki kriteeriume teate, siis võite veel lahedaid nimesid pakkuda :)

beebicenter

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

420 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Loore 14. märts 2017 at 17:58

  Hanna, Maria, Ilse/Else, Laura, Liisi, Grette, Anette, Luuna, Stella, Caro-Lee/Ly/Liis, Jana, Jette, Janely, Mirtel, Mirelle, Marta, Mia, Herta, Helga, Kristelle, Agnes, Ave, Eva, Bella, Diana, Eliise, Nicole, Nicolette, Rebecca, Roosa/i, Ophelia, Sophie, Olivia, Charlotte, Lotte, Vicky, Victoria, Veronica, Mariann, Pauline, Paula, Uljana, Alice, Zelma ja teised armsad nimed.

  • Reply Loore 14. märts 2017 at 18:52

   Daisy, Janet.. Endal lapsed Luuna ja Stella minu arust hea valik=)

 • Reply K 5. juuni 2016 at 17:23

  Delisa – minu jaoks kõige ilusam nimi
  :) .
  Minu tütrel on ja ei kujuta ette, kui
  kunagi peaks veel tütre saama..väga
  raskeks läheb ..
  Delisa on 1 uuemaid nimesid, vanus
  kuni 8-9 a. vist, minu neiu on 1
  esimesi Delisasid Eestis :)

  • Reply ohoo 13. oktoober 2017 at 12:37

   Üks esimesi ? Siis ta peaks oma 20 aastane olema?

 • Reply Maris Altma 24. mai 2016 at 21:27

  Mina loodan, et kunagi KUI peaksin rasedaks jääma ja tütar tuleb, siis tema nimeks saab Arya. Jah on küll, Y sees kuid mis teha kui
  olen Troonide Mängu fänn :D :D :D

  Muidu on veel kaks ilusat nime Anriette ja Elieanora. Ei ole liiga ummamuudud aga samas ilusad ja naiselikud ning ravusvahelised,
  et kui näiteks soovib minna välismaale elama ning su nimi on näiteks Maris (nagu minul), kuulen pideval Marissa või
  ameerikalikult Ma (ärr)is.

 • Reply Evelin 13. mai 2016 at 21:30

  Sandra , Mirell ?

  • Reply Katrin Koppel 17. mai 2016 at 16:16

   Pakun Mairiin.

 • Reply Evelin 13. mai 2016 at 21:27

  Berit ?

 • Reply Kristi 2. mai 2016 at 19:08

  Tütre nimi Keili
  Veel meeldivad Kaili ja Keiti.

 • Reply Helen 26. aprill 2016 at 12:08

  Marta on küll väga ilus nimi aga Mariga liiga sarnane. Kehv on hüüda Mari-Marta tuppa! Või kui emb-kumb teeb pahandust, siis
  hüüad Mar… Mar… ja mõtled mida sinna lisada;)
  Mulle meeldiks Anna, teine nimi võiks siis olla vähe uhkem nt. Anna Matilda või nii.
  Meeldib ka Kärt või Lumi või Anni.

 • Reply Tuuli 25. aprill 2016 at 17:42

  Elsa

 • Reply :) 13. aprill 2016 at 19:48

  Tean et see “ELL” liide seal küll sees,
  kuid minu arvates üks imeilus nimi
  Lisella

 • Reply Liina 12. aprill 2016 at 21:08

  Nimi mis mulle alati on meeldinud ja mida ma ei tea, et oleks paljudel on Hanne-Loore.

 • Reply Alex :) 12. aprill 2016 at 20:57

  Lisette
  Annabel
  Reete
  Liisa
  Anni
  Meriliis
  Andra
  Kadri

 • Reply Ruta 12. aprill 2016 at 11:59

  Ragne-Maria, Lea-Maria :)

 • Reply Gg 11. aprill 2016 at 23:52

  Marta Susanna meeldib mulle ja läheks Mariga ilusti
  kokku ;)

 • Reply Altius 11. aprill 2016 at 18:07

  On teil juba mingid mõtted tekkinud või lemmikud välja vaadatud? :)

 • Reply Viki 11. aprill 2016 at 17:51

  Äkki see aitab nime valikul: http://izismile.com/2016/04/11/funny_picdump_52_pics-37.html

 • Reply Katre 11. aprill 2016 at 16:23

  Kathleen
  Kethlin
  Sharlotte
  Sophie
  Sofia
  Londa
  Katalin
  Sharlott
  Rosetta
  Ronja
  Sandy
  Lisell
  Lisandra
  Mirell
  Melissa
  Mirtel
  Katre

 • Reply Naksu 11. aprill 2016 at 15:35

  Meril, Mirta

 • Reply pix 11. aprill 2016 at 13:23

  Kui ma mõned päevad tagasi oma
  sugupuud uurisin jaäid mulle silma
  järgnevad nimed :D
  Elora-Johanna, Mirtel-Mirell, Maria,
  Liina, Sofia, Gerda, Ella,
  Glory-Lizette, Loreida..
  Neid oli veel ja ka päris selliseid
  mida ei usuks et neiu kannab :D

 • Reply Evelin 11. aprill 2016 at 13:17

  Sellistest lihtsatest nimedest pakuks
  välja veel Meeri.
  Aga miks ka mitte Liisa, Merili,
  Kelli, Kristin, Lii, Anni, Liilia, Piia
  Kuskilt leidsin ka siukse nime nagu
  Lille ja siis olekski Mari ja Lille.

 • Reply Miia 11. aprill 2016 at 09:23

  Viimasel ajal tunduvad L-tähelised tüdrukute nimed
  eriti armsad, näiteks Liise, Liisel, Loora/Loore, Loviis,
  Linda-Liise jne, samas on ka väga armas nimi nt Murel
  :)

 • Reply Keidy 10. aprill 2016 at 22:14

  Endale meeldib näiteks Kirtel, Kettel, Kaisa,
  Kerli-Maria, Sandra. ?

 • Reply TT 10. aprill 2016 at 21:31

  Minu tütre nimi on Ronja ja mulle tundub, et see väike
  armas kratt ongi saanud oma nimega sobiva iseloomu
  kaasa. Väike heasüdamlik krutski. Olekskngi
  pakkunud, et pange Ronja kuna usun, et vahvatel
  vanematel sünnibki vahva krutski laps aga seda juba
  pakuti. Minu poolt siis soovitus: Ramona

 • Reply Käts 10. aprill 2016 at 21:30

  Änn!

 • Reply A. 10. aprill 2016 at 18:53

  Kertu, Kirsika, Emma, Laura, Maarja,
  Sandra.

 • Reply uuts 10. aprill 2016 at 17:35

  Pärli, Merit, Madlenne :D

 • Reply laura 10. aprill 2016 at 16:00

  Jette johanna

 • Reply Lonni 10. aprill 2016 at 15:53

  Mulle tudub, et mida kaugemale tallinnast minna, sedaimelikumaks nimed lähevad. Ma pole elus nii palju jennifere ja melanised
  kuulnud, kui Lasva järve ääres, kui kord sinna sattusid

 • Reply L. 10. aprill 2016 at 15:52

  Palju palju õnne!
  Pakuks Kati-Rosanna või Loore-Lee
  Endal kodus Lenna ja Laura.

 • Reply Lonni 10. aprill 2016 at 15:44

  Mina paneks oma lapsele nimeks Elli või Anni

 • Reply NIMI 10. aprill 2016 at 14:45

  Harper, Hanna, Kendra, Loreen, Luisa, Imbi, Kelli, Gerlin

 • Reply P 10. aprill 2016 at 14:31

  Liisa, Liisu, Katariina, Karoliina,

 • Reply Katt 10. aprill 2016 at 12:40

  Sonja, Adeele, Karoliine, Kaisi, Natali, Mariette, Aurora

 • Reply Jessica 10. aprill 2016 at 12:18

  Pakun oma õe nime – Brianna Maria :)

  • Reply Lonni 10. aprill 2016 at 15:54

   Jessica ja Brianna? Mina pakun, et te ei ela Tallinnale lähemal kui 150 km

   • Reply Skorpaneiu 10. aprill 2016 at 18:11

    Natukene rumal ja ennatlik arvata, et
    mida kaugemal inimesed linnast
    elavad, seda imelikumaks ja
    ebatavalisemaks nimed muutuvad ja
    inimesed ise, kellel on selline
    natuke “erilisem” eelistus nimede
    suhtes. Selline mulje jääb, et topite
    kõik ühte patta. Ei ole nii, et
    ainult maal elavad inimesed
    eelistavad kuidagi moodi
    “erilisemaid” nimesid! Ka linnas
    elavad inimesed panevad oma lastele
    selliseid nimesid, nagu siin mainiti.
    Kasvõi näiteks just see sama Brianna!
    Mulle see nimi muidugi ei
    sümpatiseeri ja eelistan samuti
    lihtsaid nimesid, aga see ei tähenda
    seda, et üldistaksin inimeste nime
    valikuid selle järgi, kui kaugel
    keegi linnast elab! See ju on absurd.
    Ja kuna elan ise maal, siis julgen
    öelda, et nii ikka pole. Siin maal
    elavatel lastel, kõigil on lihtne ja
    ilus eesti nimi, nii et, ära hakka
    ajama mingit distantsi juttu, nagu
    sellest oleneks midagi. :)

    • Reply Mallukas 10. aprill 2016 at 18:12

     Nõustun Skorpaneiuga!

 • Reply =) 10. aprill 2016 at 12:07

  Klara, Kendra, Kiara, Maia, Marta, Luna

 • Reply Age 10. aprill 2016 at 09:59

  Pakun enda täisnimest teise poole – Midrit.

 • Reply Ke 10. aprill 2016 at 09:58

  Kui oleks tütar sündinud oleks nimeks
  saanud Loora Mia. Meeldivad veel
  Loviise, Melinda, Ann, Lauret.

 • Reply L. 10. aprill 2016 at 09:03

  Kirsika :)

 • Reply Saara 10. aprill 2016 at 09:02

  Ma juba tükk aega olen mõelnud soovitada Lumi :) Mari ja Lumi.

 • Reply A 10. aprill 2016 at 07:00

  Mette

 • Reply K 10. aprill 2016 at 00:52

  Minu jaoks vaieldamatud lemmikud on Säsil, Ursula,
  Harriet näiteks ?

 • Reply G 9. aprill 2016 at 22:43

  Pakun…Marta Mee

 • Reply daria 9. aprill 2016 at 22:19

  Nika (võidu jumalanna)
  Kira (ei mingit jamamist vokaalidega, nagu ka Mari nimes)
  Nora
  Aurora
  Lori

 • Reply Anneli 9. aprill 2016 at 22:19

  Vau, MARTA sobib ju ideaalselt! MARi, MARta
  – õekestel sarnased nimed, nii ilus. Ja liitnimi
  Marta Kene (Marikene, Martakene) on ka nii
  lahe!

 • Reply Triin 9. aprill 2016 at 21:14

  Mulle terve elu meeldinud nimi Kertu. Silme ette tuleb kohe üks rõõmsalmeelne ja vahva tüdrukutirts.:)

 • Reply Aive 9. aprill 2016 at 21:06

  Kirke, Keira, Marita

 • Reply T 9. aprill 2016 at 20:58

  Katrissa!

 • Reply Mai 9. aprill 2016 at 20:52

  Alana
  Marta-Maria
  Adeele
  Lara
  Aureelia
  Geteleen
  Marileen
  Tuuli
  Kete-Lee
  Marleen
  Kirke
  Loreen
  Teele

 • Reply N 9. aprill 2016 at 20:51

  Karola sobiks Kardoga hästi või Karmen :-)

 • Reply :) 9. aprill 2016 at 20:36

  Tuule Riin

 • Reply h 9. aprill 2016 at 20:13

  Pakun lihtsalt suvalisi nimesid;
  Irma, Janelle, Mai, Iisebel, Anni, Kaisa, Laura,
  Liisa, Hanna, Marta, Minna, Miina, Eda,
  Salma, Saskia, Mailiis, Kristin, Lee, Lilian,
  Berit, Senni

 • Reply Sal 9. aprill 2016 at 19:59

  Matilda? Eleanora? Berta?

 • Reply Pirx 9. aprill 2016 at 19:45

  Armastan ka lihtsaid ja kenasid nimesid. Minu nimekirjast kaks ilusat nime mu tütardel ka nimeks sai :) Aga siis näiteks: Emili(a),
  Hanna, Mirtel, Teele, Adele, Loore, Loreen, Susanna, Stella, Iris, Sofia, Eleonora, Stina, Loviise.

 • Reply Merily 9. aprill 2016 at 19:45

  Pakun ka siis paar nime :)
  Loora, Mari-Liis, Marion, Maria, Marianne, Paula Maria, Mariete, Mariin (!), Helen, Mette Marit, Mariliis, Emma Mari (!), Janet
  Maria, Sofia, Katre, Marleen, Merili, Lissel Marie.

  Loodan, et olin abiks, väga ilusad nimed on! :)

 • Reply Laura 9. aprill 2016 at 19:43

  Bia

 • Reply Anu 9. aprill 2016 at 19:40

  Mia Susanna, Mall-Mirtel

 • Reply :) 9. aprill 2016 at 19:33

  Johanna Marleen? Anette, Angela, Karmen, Kerttu,
  Anette Emilie, Elis? Saskia ja Sofia nii armsad nimed.
  Pisitirtsu oleks ka ilus nimi Ingrid.

 • Reply Lisandra 9. aprill 2016 at 19:21

  Mette :)

 • Reply Irina 9. aprill 2016 at 19:15

  Kiara, Amiina, Alexsandra

 • Reply Krissu 9. aprill 2016 at 19:13

  Sonja :)

 • Reply A. 9. aprill 2016 at 19:00

  Liisa/ Liisu

 • Reply Leena 9. aprill 2016 at 18:59

  Mari ja Ann sobiksid kokku ???

 • Reply Kriss 9. aprill 2016 at 18:52

  Praegu meeldib endale nimi Eliise

  Kui 18a tagasi tütart ootasin, olin
  täiesti veendunud,et lapse nimeks
  saab Liisa, kui aga esimest korda
  beebile otsa vaatasin siis ei olnud
  ta mitte üksraas Liisa nägu :D vaid
  on hoopis Triinu moodi :D ja nii ongi
  minu tütre nimi Triinu.

  Hiljem on olnud juhuseid kus on
  tuldud ütlema, (nt mänguväljakutel
  jms) et nimi Triinu on justkui loodud
  talle. :D … Lapsenad olid Triinul
  metsikud lokid :D, nii ta siis
  jooksis ringi lokid tuules lehvimas,
  oli kõigi lastega sõber, alati oli
  igasuguste fantaasiarikaste mängude
  autor ….. :D

 • Reply Arle 9. aprill 2016 at 18:24

  Nimi nimeks kuid elu on näidanud ,et mida lihtsam nimi seda lihtsam ka lapsel elus ei pea jurama mitu II-d või y on sidekriipsuga
  või ilma
  Enda tütre nimeks Kirsika ja väga rahul nimega :)
  Edu nime otsingul

 • Reply Am 9. aprill 2016 at 18:16

  Hanna-Maria?

 • Reply Kristiina 9. aprill 2016 at 18:08

  Pakun tutvusringkonnast mõned nimed, mis mulle
  endale isiklikult väga meeldivad:
  Lotta Maria- minu tütre nimi
  Marta Maria
  Leen Marii
  Anni Loore
  Saskia
  Marta Mia
  Madli

 • Reply Laura 9. aprill 2016 at 18:04

  Meril Joanna

 • Reply E 9. aprill 2016 at 18:00

  Noora, Riste, Marvi

 • Reply L 9. aprill 2016 at 17:29

  Lihtsad ja ilusa kõlaga nimed – Maidel, Piibe, Paula, Leeve, Ebe, Harriet.

 • Reply Grete 9. aprill 2016 at 17:27

  Minul õelastel nimed Nora Maia ning Rubi Lisa.
  Millegipärast mulle meeldib nimi Rubi. Kuid meeldib
  ka Nora, Loore ja Loona… mulle meeldib kui nimes on
  R täht. Aga Loona on üks vähestest nimedest mis
  mulle meeldib ja on ilma R-ita.

 • Reply M 9. aprill 2016 at 17:26

  Marita, Marit

 • Reply Gerli 9. aprill 2016 at 17:15

  Marit
  Marita
  Gerli
  Liisu
  Mari Liis
  Marja Liisa
  Renna
  Jaanika
  Kelli
  Annamari

 • Reply Janeli 9. aprill 2016 at 17:14

  Meriin :)

 • Reply Mann 9. aprill 2016 at 16:47

  Roosi

 • Reply ee...? 9. aprill 2016 at 16:37

  Okei… 3-aastane Lisandra või Delis on normaalne. Aga kas te, inimesed, kujutate ette 50-aastast Lisandrat või Delist? Osad nimed
  lihtsalt on sellised… lapsenimed.

  • Reply LiaMia 9. aprill 2016 at 17:04

   Kas sa kujutad ette 3 aastast Ilmet
   või Vellot? Kunagi olid need
   lastenimed. Nimed vananevad lastega
   koos ning 50 aasta pärast ei taha
   äkki keegi lapsele nimeks panna
   Mirtel või Sandra, sest just siis on
   selle nimelisi vanureid palju ning
   need on vanainimeste nimed.

 • Reply Birven 9. aprill 2016 at 16:35

  Joanna Marii? :D

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 16:59

   Ma ju ütlen, et Marii on tupeseen, miks te pressite seda :D

   • Reply Annika 9. aprill 2016 at 19:32

    Mu sugulasel on laste teised nimed samad, kui ei eksi siis oli see Marietta eesnimed on vanemal Rose ja nooremal Carola.
    Mu meelest väga lahe. Näiteks Ann Johanna, Anni Johanna, Marta Johanna :)

 • Reply Kair 9. aprill 2016 at 16:32

  Murel

 • Reply meow 9. aprill 2016 at 16:29

  Pakun ühe veel – Meeri. Mul ka imearmas ja tore
  sõbranna selle nimega. Ja mu arvates on ka Tuuli päris
  äge nimi.

  • Reply meow 9. aprill 2016 at 16:41

   ….või siis pange minu nimi Ave, haha :D paned Maria
   otsa ja saad tõelise klišee, aga sobib Mariga. Ok, sit*
   nali… :D

 • Reply Mull 9. aprill 2016 at 16:25

  Mulle hirmsasti meeldib Suusi, aga ei tea, kas hakkaks
  riskima seda oma lapsele nimeks panna., pigem siis
  hüüdnimena. Veel meeldivad väga Iti, Säde, Teele, Friida.
  Aga teile justkui sobiks Marta ideaalselt :)

  • Reply Mull 9. aprill 2016 at 16:55

   Teie Endli teemaga sobib Endla ka, aga oleneb, äkki te ei
   taha nime ära lörtsida, et kui Endel siis ikka Endel.

 • Reply Külli 9. aprill 2016 at 16:06

  Marta Rianna sobiks Mari Johanna
  nimega hästi.

 • Reply Külli 9. aprill 2016 at 16:04

  Marta Rianna sobiks Mari Johanna
  nimega väga hästi. Vb veel Karola või
  Mariin.

 • Reply Liisa 9. aprill 2016 at 15:57

  Nu kui Mari-Johanna juba on siis teistpidi Hanna-Marii? :D
  Aga mulle meeldivad veel Kirke, Säde, Säsil, Elys, Edith,
  Loore ja Sirelin. :)
  Palju edu nime valimisel! :)

 • Reply Kr 9. aprill 2016 at 15:52

  Iiris, Mariaana

 • Reply Alina Kalistratova 9. aprill 2016 at 15:35

  Mari ja Kadi ?

  • Reply Kadi 9. aprill 2016 at 18:05

   Imelik on vaadata, et kellelegi Kadi nimi meeldib :D
   Ise oleksin paremameelega mõne muu nimega :D

 • Reply LiaMia 9. aprill 2016 at 15:29

  Olen kuulnud perest, kus on kolm
  tütart ning neil kõigil on üks ja
  sama keskmine nimi ja see on kuidagi
  nii armas minu meelest. Nii ilus
  oleks kui oleksid lapsed Mari Johanna
  ja Marta Johanna.

  Samas ma ei tea kah. Praegu just tuli
  mulle pähe nimi Matilda. Minu meelest
  isegi sobib Mari Johanna kõrvale.
  Mari Johanna ja Matilda. Kui kolmas
  tütar ka peaks sündima siis olekski
  komplekt koos: Mari, Matilda ja Marta
  :) Lahedad nimed minu meelest

  • Reply Katre 9. aprill 2016 at 16:32

   Moekunstnik Marilin Sikkali neli tütart on kõik sama teise nimega – Linda.

 • Reply Kro 9. aprill 2016 at 15:20

  Ellen Amanda

  • Reply Ally 9. aprill 2016 at 15:35

   GREETE

 • Reply nsjd 9. aprill 2016 at 14:58

  Ma pakuks, et Ingrid võiks üks sobiv nimi olla. Näiteks
  Ingrid Treimann ju väga kauni kõlaga ja Mari ning
  Ingrid ka sobivad omavahel :D

 • Reply Felicity 9. aprill 2016 at 14:58

  Mari Johanna ja Kris Susanna sobiksid ilusti. Igapäevaselt Mari ja Kris.

 • Reply E 9. aprill 2016 at 14:55

  Mirtel-Brit, Lenna, Adeele (üks tuttav on isegi Ateele).. pehmed ja armsad naiselikud nimed :)

 • Reply Triinu 9. aprill 2016 at 14:53

  Olen kuskil juba varasemalt kirjutanud ka…Mul tütar Nora Ly aga ausaltöeldes see Ly seal taga täiesti mõttetu. Passinimi
  lihtsalt :D Norast polnud ma populaarsusest hoolimata nõus loobuma…Ma polnud oma mehega veel tuttav kui teadsin, et
  minu tütrest saab kunagi Eleanora. Paraku ei teadnud ma siis seda, et võtan endale mehe kelle lähisugulane on juba sama
  nime ja ka sama perekonnanimega…ja nii saigi Eleanorast Nora ja lisasime mehe pakutud Ly. Hiljem saime teada, et Nora Ly
  tähendab Vietnamis valguse kõnet. Aga järgmisele lapsele paneks ma kindlasti ühe nime. Tüdruku nimedest meeldivad veel
  Sonja, Ayla, Arabella, Adele, Luna ja sinu mainitud Loore :)

 • Reply ritsik 9. aprill 2016 at 14:48

  Kas tead, et Marta on tuntud piiblinimi? Luuka 10:40. Oli
  kaks õde, Marta ja Maarja, Marta aina toimetas ja töötas, et
  küllatulnud Jeesusele laud katta, Maarja istus Jeesuse juurde
  tema õpetust kuulata. Sellepärast on Marta maisete
  tegutsejate ja Maarja vaimsemate väärtuste poole püüdlejate
  võrdkuju.

 • Reply Janne 9. aprill 2016 at 14:44

  Pakun suvalt nimesid, mis meelde
  tulevad. Võin juba öelda, et mõni ei
  meeldi mulle üldse, aga kuna ei otsi
  endale ja maitsed on erinevad
  siis…: Ramona, Romina, Lorena,
  Matilda, Alisa, Aila, Herta, Linnet,
  Mirja, Jete, Taia, Marion, Deivi,
  Leena, Raili, Iren, Doris, Maite,
  Rutt, Nele, Berit.

 • Reply I 9. aprill 2016 at 14:42

  Kirke

 • Reply Kätlin 9. aprill 2016 at 14:39

  Mulle meeldib nimi Mirjam :) R- täht nimes annab
  tugeva kõla :) lisaks on minu meelest Lisandra huvitav
  ja kõlav nimi :) aga usun,et kui laps sünnib, siis tead
  juba näo järgi öelda,mis talle parim nimi :-)

 • Reply Marlen 9. aprill 2016 at 14:36

  Teresa, Delisa, Hannah, Sabrina, Marlen, Õie,
  Lisell

 • Reply Lehte 9. aprill 2016 at 14:18

  Mulle meeldivad: Sädeli, Pärlis, Kirlis, Pääsu :)

 • Reply Kerli 9. aprill 2016 at 14:18

  Iti-Marii on üks väga ilus nimi minuarust ;)

 • Reply Andra 9. aprill 2016 at 14:14

  Lisann-Mari
  Kirke Kai

 • Reply M. 9. aprill 2016 at 14:13

  Britta
  Anette
  Lota
  Emili
  Indra
  Barbara
  Sofia

  • Reply meow 9. aprill 2016 at 14:54

   Lota on ju suht Lotte :D aga Kirke on ka äge, jah. Keegi
   siin veel pakkus

 • Reply Allu 9. aprill 2016 at 14:12

  Piia- Lisandra vōi Sonja- Laura

 • Reply Kadri 9. aprill 2016 at 14:09

  Mul selle lihtsa ja raske nime jutuga tuli meelde, kui
  pidin koolis esimeses klassis esimest korda kirjutama
  paberile oma täispika nime ja ausaltöeldes ma ei
  osanud sinna midagi kirjutada ja mõtlesin, et mis mu
  nimi siis on. Kodus kutsuti ikka aina esimese poole
  järgi.. seda, et seal sidekriips on ja veel midagi, sellest
  polnud mul halli haisugi+perekonnanimi

 • Reply Kristi 9. aprill 2016 at 14:03

  Herta

 • Reply Greiss 9. aprill 2016 at 14:01

  No sul veab, et Salé/e nimest pääsesid, sest sellel on prantsuse keeles täiesti sobimatu kõrvaltähendus.. :)

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 15:41

   Mis see tähendab siis :D?

   • Reply Muki 9. aprill 2016 at 16:41

    http://dictionary.reverso.net/french-english/sale
    Ühtegi ilusat tähendust ei ole.

   • Reply Greiss 9. aprill 2016 at 17:56

    Ei, salé/e päris nii hull siiski pole kui sale, hääldus ka erinev neil :) Salé põhitähendus on jumala viisakas, “soolane” … lisaks siis
    labane, räpane, ropp, rõve nagu mingi nali nt ja võib käia ka inimese kohta aga seda tglt nii negatiivses tähenduses eriti palju
    ei kasutata.

 • Reply Egle 9. aprill 2016 at 13:50

  Arvasin algusest peale, et tüdruk :) Palju õnne! Nimedest lähevad sinu stiiliga kokku ilmselt sellised iseloomuga ja nö tabavad
  nimed. Pakuks nt Anna, Brita, Anett (täiega ilus minu arust), Aneta, Merili, Renate, Kadri, Agat(h)a, Agat(h)e, Karmen, Ester, Elita,
  Greta, Kerli, Jane, Janet. Keiti, Mai, Marita, Merit, Leena, Piia, Triin, Kristin.

 • Reply Põmm 9. aprill 2016 at 13:44

  Kaisa?

 • Reply Skorpaneiu 9. aprill 2016 at 13:21

  Nimi Madli kõlab ilusti ja on üldse
  armas nimi, aga sellega tuleb meelde
  kohe Pääsukese laulu: Midli-Madli,
  Kudli-Kadli jne… :)

 • Reply Reelika 9. aprill 2016 at 13:21

  Hanna-Leonor,Sädeli,

  • Reply Merka 9. aprill 2016 at 13:29

   Appi, mul on naerukad :D

   • Reply Lonni 10. aprill 2016 at 15:48

    Vikeste linnade naised on lollakad…

 • Reply Helve 9. aprill 2016 at 13:19

  Aliide, Liidi, Lili, Maretta, Malle,
  Marta, Paula, Riin, Koidu, Tiiu,
  Hilja, Helgi, Viie, Ellen, Helmi,
  Piret, Aila, Helena, Margaret,
  Merike, Margit, Margot, Epp, Elo,
  Sirje, Liia, Kaari, Reeli, Kerli,
  Eerika, Aldona, Hellis, Egle, Eglis,
  Laume, Jana.
  Nii palju lapsi ei jaksa sünnitadagi.

 • Reply Kelli P 9. aprill 2016 at 13:19

  “Klaara on nagu väga hea aknapesuvahendi nimi” appi kui hea ma suren:D:D

  Alati võiks minna raamatunimede teed – Kitzbergil olid Mari ja Tiina ning Mari ja Miili, Tammsaarel Mari ja Krõõt, Vildel Mari ja
  Leenu, Mõmmi-aabitsas Mari ja Mai :)

  • Reply K 9. aprill 2016 at 15:36

   üldjuhul on nendes raamatutes ikka vastandlikud inimesed ka need nimekandjad. ma ei usu, et on hea mõte panna oma lastele
   sellist kombinatsiooni. Ükskord nad seda “Libahunti” loevad niikuinii ja Mari võib end päris nirult tunda.. Teistega sama lugu.

 • Reply Ketu 9. aprill 2016 at 13:19

  Särtsu täis Siret – (sobib ka
  perekonnanimega) :)
  Keidi – sobib Kardo nimega.
  Melissa – hästi armas nimi, aga
  selline spetsiifiline: kas meeldib,
  või ei meeldi.
  Maris – küll Mari-tüvega, aga see
  s-lõpp teeb sellest piisavalt
  eristava nime Mari Johannast.

 • Reply Kriss 9. aprill 2016 at 13:16

  GEA

 • Reply Keiti 9. aprill 2016 at 13:14

  Johannaga läheb vb kokku Janne.

 • Reply Triin 9. aprill 2016 at 13:12

  Mul oli kinnisidee, et laps peab saama Astrid Lindgreni tegelase nime. Ja siis oli ta kuni sünnini Madlike. Mul oli tagavaravariant ka
  ja kui laps sündis, siis läks tagavaravariant käiku. Madlikesega lõin põnnama. Et nagu kuidas ta on lõpuks 55a vana Madlike :S

  Väga ei saa aru, kes soovitavad Sulle nime Anni või Anna. Et ise oled Mariann, üks laps on Mari ja teine Anni? Minu meelest veits
  naljakas :D

  Ronja ja Mari sobiks koos ülihästi :) Aga sa vist hüüad Mari ka vahel Ronjaks, röövlitüdrukuks? :D

 • Reply mai 9. aprill 2016 at 13:12

  Naljakas on lugeda kuidas enamus kiitlevad enda laste nimedega, umbes nii: ” sulle küll isabella-mia ei meeldi aga minu lapsel
  selline nimi” :)

 • Reply Maryan 9. aprill 2016 at 13:07

  Mulle endale hetkel meeldivad nimed Kadriann ja
  Maris.?

 • Reply M. 9. aprill 2016 at 13:06

  Marta-Miina, Mari-Liis? ?

 • Reply Merka 9. aprill 2016 at 13:05

  Oeh, naerda sai palju, kui komme
  lugesin :´D Päris keeruline see
  nimevärk, aga mu meelest poistele
  palju raskem miskit leida. Tüdrukute
  nimedega pigem see teema et ilusaid
  on palju, aga raske valida :D :D :D
  Mina pakun omaltpoolt Teele, Tuuli,
  Ida, Eeva. Aga edu :D

  • Reply meow 9. aprill 2016 at 16:22

   Mu arust poisiga just kergem :D klassikalisi ilusaid
   meestenimesid nii palju, a la Karl, Robert, Hannes,
   Kristjan jne

 • Reply L 9. aprill 2016 at 13:00

  Meeli, Lisett(e), D(T)aisi, Kreete, Marili nt. :)

 • Reply Soovitus 9. aprill 2016 at 12:58

  Kui teine tütar samasugune kratt tuleb nagu Mari, siis Ronja sobiks imehästi :)

 • Reply Lepatriinu 9. aprill 2016 at 12:55

  Marta sobiks teile tõesti hästi.
  Pakuks veel Rete, Nele, Triin, Kadi.
  Endal on lemmiknimeks Scarlet, hüüdnimega Scatty ühe väga ägeda raamatukangelase järgi. Meeldib veel Kary Nobeli preemia
  saanud biokeemiku järgi, aga kumbki kahjuks väga eestisse ei sobi:)

 • Reply Liisi 9. aprill 2016 at 12:49

  Loviisa või Loviise :P

 • Reply Dagmar 9. aprill 2016 at 12:49

  Minu tütre nimi on Melani ja kui ta omale õekese peaks
  saama, siis on ta Melissa. Aga lugesin kunagi, et Sulle
  vist Melani nimi ei meeldi, seega see jääb ära :D Edu
  nimeotsingutel!

 • Reply Tiina 9. aprill 2016 at 12:47

  Piia, Janeli….. Kuna Mari on sinu
  nimele sarnane, on üks idee panna
  teisele plikale nimi, mis kuidagi
  Kardoga klapib, nt Kadri, Karmen,
  Keit või su meeldivast listis ära
  nimetuatud Kärt.

 • Reply Kadri 9. aprill 2016 at 12:42

  Kirsten

 • Reply Anu 9. aprill 2016 at 12:37

  Anni on näiteks lihtne ja ilusa kõlaga nimi ?

 • Reply J. 9. aprill 2016 at 12:36

  Marta ja Loore on kusjuures praegu
  sama popid kui Mirtel! :(
  Samuti kirjutasid, et Triinu-Liis on
  juba teil olemas aga Iti on ju
  Mirjami laps kas see sind ei häiriks
  kui paneksid sama nime? Nagunii
  tullakse ütlema, et tema järgi :D
  Minu meelest sinu enda nimekirjast on
  Madli (Madleen, Marleen) väga hea
  valik! Samuti meeldib mulle Kirsi ja
  just sobivuse ja ka K-tähe pärast :)
  ma pakkusin eelmises kommentaaris ka
  Linda ja Kirke :) samuti, mida
  eelmise postituse all meelde ei
  tulnud on veel Herta, Agnes, Tess :)
  kui K-tähega edasi arendada siis on
  suhtelised toredad nimed lisaks
  Kirkele ka Kertu, Keiu, Keit(i), Kea,
  Kene(li).

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 12:38

   Kõik nimed on ju kuskil kellelgi olemas, seega mind väga ei huvitaks, et Mirjami lapse nimi on Iti, kui ma ikka tõesti tahan Iti panna. Triinu-Liis on aga väga spetsiifiline nimi, aga Triinu või Liis paneks küll suvalt, ei arvaks, et kellegi järgi vms. Loore olla popp jah, aga Martat ma nagu kuulnud väga pole (üldse kellegi lapsel vms).

   Linda meeldis Kardole küll, aga minu silme ette tuleb kohe mingi vanamutt :D

   • Reply J. 9. aprill 2016 at 12:49

    No kuule ega Mari ka tea mis popp ja
    noortepärane nimi siiski pole :D aga
    vaatamata sellele on see kauni kõlaga
    nimi (no nii Linda kaitseks :D ). Kas
    sa kujutad ette 80aastast Miat
    (vastupidine näide :D )? Aga su
    suguvõsas oli nimi Pauliine kuidas
    oleks Paula-ga? Paula + midagi juurde :)

   • Reply marta-linda 9. aprill 2016 at 12:51

    Marta on Epp Petrone ühe tütre nimi.

    Linda tähendab hispaania keeles
    ilusat. On väga meeldiv
    rahvusvaheline naisenimi ja meil
    Eestis seostub veel rahvusliku
    Lindaga ka.

    • Reply KK 9. aprill 2016 at 13:28

     Linda-Luise väga ilus :)

 • Reply K 9. aprill 2016 at 12:28

  Mul kodus väike Emma. Veel meeldib Adele, Britt,
  Greth, Käti, Leona

 • Reply Laura 9. aprill 2016 at 12:26

  Maria, imeilus nimi :)

 • Reply Liis 9. aprill 2016 at 12:24

  Kirsika

 • Reply J. 9. aprill 2016 at 12:21

  Mia Mai, Hanna-Loora

 • Reply K 9. aprill 2016 at 12:21

  Marta Kerstine

 • Reply Gerli 9. aprill 2016 at 12:16

  Mulle meeldivad Margrit, Mena, Mirget,
  Maibrit, Karola-Brit, Krisete

 • Reply Hehh 9. aprill 2016 at 12:14

  Tundub et Marta/Martha meeldis teile kõige enam.
  See pole üldse tuntud, vähemalt mina näiteks ei tea
  oma tutvusringkonnas ühtegi sellise nimega naist.
  Samas Maarja mis siin kommentaariumis pakuti
  mitmel korral on nii kulunud nimi juba, tean 6 inimest
  kel nimeks Maarja. Marta sobib ilusti :) mõlemad
  lapsed oleksid M tähega.

 • Reply J 9. aprill 2016 at 12:13

  Teise lapse nimi võiks ju samuti kahest nimest
  koosneda, las õdedel olla ikka ühe palju nimesid :) Ma
  ise ka arvamusel, et kuna Mari Johanna on nime
  poolest nii sinusse, siis pange teisele lapsele miskit,
  mis oleks Kardosse, aga samuti koosneks kahest
  nimest.
  Ütle Kardole, et ta natuke mõtleks, kas Mari ja Kirsi
  tõesti ei sobiks kokku? See oleks niiii armas kooslus :)
  Aga siis Kirsile ette/taha miskit Kardolikku. Samuti
  sobib Mariga kokku Marta, aga siis ka ikka vaja
  Kardost midagi ette/taha sellele nimele.
  Kuidas teile tundub veel Mirte? Geili? Lenna? Luise?
  Desire(e)? Kendra? Kerda? Sireli (Sama teema, mis
  Kirsiga)?
  Ja ma mõtlen veel, et kuna Maril on esimene lühike ja
  teine pikk nimi, siis las õed matchivad :D (Väga hea
  näide on Iti Susanna, aga selles pole Kardot, samas
  Susanna ja Johanna lähevad kokku).

 • Reply Taisii 9. aprill 2016 at 12:12

  Mirta, Kirke ja Madli meeldivad mulle millegi pärast

 • Reply B 9. aprill 2016 at 12:10

  Minu neiud on Martha, Brita ja Melani.5a tagasi kui
  Martha nime sai, siis see väga popp polnud aga oraegu
  juba suht, küll aga ilma h täheta mis meie neiu
  vanaema järgi sai.

 • Reply Neiu 9. aprill 2016 at 12:04

  MAARJA!!!! mõtle vaid, kui ilusti kõlaks. Ilus eesti nimi, aga mitte liiga populaarne.

 • Reply allukas 9. aprill 2016 at 12:03

  Mind ajavad ka need igasugused Eleanorad, Theodorad, Isabellad ja Delysa Lysandrad vaikselt kihelema. Ega muidugi emmele
  otse ütlema ei lähe, et “noh, mis seebika järgi järgmiseks oma lapsele nime panete, MacGyver vä?”, aga need nimed lihtsalt ei
  ole üldse kohe minu maitse.

  Samas, mulle ei meeldi ka see, kui nimed, mida hääldad kahe täishäälikuga, on ühega kirjutatud – nt see Klara või Nora, Adele
  on viimasel ajal jõle popp. Mu arust võiks ikka olla siis pigem Adeele, Noora ja Klaara. Sellest valikust kaaluksin ise üldse
  Adeelet, kui see omakorda uus “Mia” ei oleks.

  Ja siis muidugi need moenimed. Kunagi oli vist Mia, nüüd on Sohvia, Sofi, Adele, poistel Tristen, Robin, Rasmus. Et iga üks
  üritab jõle originaalne olla, aga paraku n+10000 emmet enne teda olid ka.

  • Reply Katre 9. aprill 2016 at 16:42

   Mul sama põhimõte. Et hääldus ja kirjapilt peaks kokku minema!

 • Reply Aa 9. aprill 2016 at 12:01

  Olivia, Helmi, Maia, Paula, Sadu, Aule, Martina -jube ilusad vähepopulaarsed

 • Reply Mariliis 9. aprill 2016 at 12:00

  Dora, Emili, Siiri

 • Reply E 9. aprill 2016 at 12:00

  Anelje või Kristal on sellised vähemlevinumad.

 • Reply S 9. aprill 2016 at 11:51

  Heli, Kaia, Lehte, Linda, Kari, Kertu, Marta ja
  Madli on ka mõlemad ägedad :)

 • Reply E. 9. aprill 2016 at 11:45

  Minule näiteks meeldivad hullult
  A-tähega nimed.
  Enda tütrele kunagi sai valitud
  nimeks Agnes ja sobib nagu rusikas
  silma auku :).
  Pakuks välja näiteks Ann (sinna saaks
  teise nime veel külge mõelda),
  Adelin, Anriett.

 • Reply Caro 9. aprill 2016 at 11:43

  Gabriela, Cassandra või Lisandra on ühed ilusad
  nimed!:)

 • Reply K 9. aprill 2016 at 11:42

  Mirtel, Marta ja Madlike (ja Kirke) on mu lemmik
  tüdrukunimed üldse ja üks neist saab ka mu tütre nimeks juhul
  kui peaksin veel kunagi tütre saama. :)

 • Reply anni 9. aprill 2016 at 11:36

  Nii nunnu mumeelest Maila, Marieta

 • Reply K 9. aprill 2016 at 11:31

  Mai

 • Reply Eve 9. aprill 2016 at 11:31

  Mia

  • Reply Skorpaneiu 9. aprill 2016 at 11:35

   Üldse postitust ei loe? Selgelt
   kirjas ju, et nimi Mia on välistatud! :)

  • Reply Merka 9. aprill 2016 at 13:27

   Vabandust, tehke mulle keegi selgeks,
   mis inimestel nende Miadega on? Kui
   mulle alguses ka meeldis see, siis
   nüüd juba ammu enam mitte. Lihtsalt
   üleküllastus neist. Enam ei suuda
   meelde jääda, kes on Mia-Mirell, kes
   Mia-Mai, kes Mia-Maria ja kes
   lihtsalt Mia (nagu kunagi ammu oli
   mingi telenovela Lihtsalt Maria).
   Poiste popimate nimedega sama häda,
   enam ei tea, kes on Roop, kes Robi,
   Robin. Nagu eestikeele käänded
   lähevad järjest reas.

 • Reply liisa 9. aprill 2016 at 11:28

  Mul sama asi, et ei meeldi bellid-ellid jne
  Aga kui kunagi peaks tütar tulema on vaieldamatu lemmik Herta.
  Samuti meeldib Friida ka.

 • Reply e 9. aprill 2016 at 11:26

  Mari ja (H)äli :)

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 12:21

   Häli kõlab nagu keegi häliseks kuskil nurgas :D

   • Reply meow 9. aprill 2016 at 16:25

    Jaaa! :D suht spooky

 • Reply Gerly 9. aprill 2016 at 11:24

  Kas Mirell käib ühte patta Bellade ja Elladega? :D Ise olen poisi ootel, 21 päeva tähtajani, nimetu poiss. Oleks plika, siis oleks meil
  varsti väike Mirks(Mirell) :D
  Välja pakutud nimedest tundub ka, et teie Mari ja Marta sobiksid hästi kokku. Aga siis oleks ka Martale lisanime vaja :D

 • Reply Babam 9. aprill 2016 at 11:23

  Linda
  Anna-liisa
  Liisa
  Hanna
  Laura (kõik Laurad on ilusad..)
  Anett(e)
  Ave
  Kasandra
  Sandra

  Ei soovita liiga sarnaseid nimesid panna, sest muidu hakkab segamini minema..

 • Reply Kadri 9. aprill 2016 at 11:20

  Melek
  Meliin

 • Reply Mari 9. aprill 2016 at 11:20

  Hanna, Hanna Eliisa

 • Reply M 9. aprill 2016 at 11:16

  Mirell? Samuti hääletaksin Mirteli ja Marta poolt :)!

 • Reply Mari-Liis 9. aprill 2016 at 11:16

  Emilia-Liisa

 • Reply Elo 9. aprill 2016 at 11:13

  Säde on selline eriline ja lihtne nimi :)

 • Reply M 9. aprill 2016 at 11:11

  Minul kodus kolm tüdrukut: Maribel, Marleen ja
  Marliis :)

 • Reply evelin.m 9. aprill 2016 at 11:11

  Pakun.ka.siis paar nime :-)
  Helenia
  Heleene

 • Reply Annakas 9. aprill 2016 at 11:09

  Anna Lisett on ilus nimi :-)

 • Reply A 9. aprill 2016 at 11:07

  Mari väike õeke Heili.

  Heili Treimann, ilus ju :-)

 • Reply Ann 9. aprill 2016 at 11:06

  Agne-reete
  Anna-liisa
  Andra
  Luisa
  Anete
  Eliise
  Karinee
  Kristi
  Anna-luisa
  Emili
  Kristel
  Annika
  Ireen
  Liilia
  Marleen

 • Reply Loor 9. aprill 2016 at 11:06

  Mina soovitaksin Matilda, hüüdnimi ongi Matildal
  Madli :-) Veel meeldib Arabella, Ronja :-)

 • Reply MP 9. aprill 2016 at 11:00

  Karmel on nimi, mis hakkas mulle
  alles hiljuti meeldima. Hüüdnimeks
  oleks näiteks Karamellike. :D :D

  • Reply MP 9. aprill 2016 at 11:01

   Keira on ka ilus nimi.
   Kuskilt olen kuulnud ka sellist nime
   nagu Lumidee.

   • Reply MP 9. aprill 2016 at 11:21

    Keira Treimann sobib ju päris hästi? :)

    • Reply Altius 9. aprill 2016 at 12:00

     Kaisa Treimann

   • Reply sigrid 9. aprill 2016 at 14:21

    Minu tütar ka Keira:) Kaks vanemat tütart Kertu ja Kärol:)

 • Reply liina linder 9. aprill 2016 at 11:00

  Mileene, Kirilee, Reniita,Renata, Rahel, Leelo,
  Romili, Dioleen, Gertu, Mariin, Riinu, Kätriin,
  Kariine, Geiti, Gita, Merli, Mirtel, Rebeka,
  Marelle, Mariel, Kadi, Heleene, Heilika, Inga,
  Riini. Need osa loendist mis mulle meeldivad.
  Äkki meeldib mõni sullegi. ?

 • Reply Siret 9. aprill 2016 at 10:59

  Kristel, Heleri, Karin, Kadi, Kati, Krete, Maren

 • Reply käta 9. aprill 2016 at 10:59

  Kiara

 • Reply Viki 9. aprill 2016 at 10:55

  Kiira

 • Reply Liisu 9. aprill 2016 at 10:55

  Pakuks Katriin või Melaida, viimane on mu lemmik ?

 • Reply KKK 9. aprill 2016 at 10:54

  Näiteks Emily, Lauriin, Inga Nora, Lysandra, Kristi, Mariliis,
  Laureen, Kaisa, Merike, Kristiina,

 • Reply Sandra 9. aprill 2016 at 10:50

  Mini tütre nimi on Saskia. Kui alguses nime üldse talle
  otsisin siis olin sada protsenti veendunud et nimeks
  tuleb Elli/Älli või mõni nimi Kr-algusega.. aga siis
  hakkasin unes nägema kuidas teda Saskiaks kutsusin ..
  see lihtsalt hakkas mind kummitama. Nüüd ta siis on
  seda nime kandnud juba 8 aastat ja tegin õige valiku.

 • Reply Astrid 9. aprill 2016 at 10:50

  Helene, Marit, Noora

 • Reply Kats 9. aprill 2016 at 10:50

  Mari ja Murel? :)

 • Reply K 9. aprill 2016 at 10:49

  Sa kirjutasid, et need ELLidega nimed ei sobi.
  Igaksjuhuks pakun sulle Marielle(Mariel jne), väga
  sarnane Mariga :D
  Mulle meeldib Rahel ja Laura. Mõlemat kaalusin oma
  tütrele, aga tütar sai nimeks Marelle :)

 • Reply Hanna 9. aprill 2016 at 10:45

  Hele Riin on näiteks minu väikese õe nimi ja
  see on ilus ja lihtne nimi?

 • Reply Annabel 9. aprill 2016 at 10:45

  Ronja on nagu väga lahe nimi :) veel on ilusad näiteks
  Luisa/e, Ano(o)re.

 • Reply Signe 9. aprill 2016 at 10:45

  Häli
  Sära
  Hedvi
  Lilli

 • Reply G 9. aprill 2016 at 10:44

  Airi, Marin, Elika, Merit, Maire, Merike, Marlen, Kleer, Ketlin

 • Reply Moon 9. aprill 2016 at 10:43

  Mirt on üks vahva nimi?

 • Reply M 9. aprill 2016 at 10:42

  Linda, Elisabet

 • Reply Müra 9. aprill 2016 at 10:41

  Reti, Emili… Katarina on ilus. Pihel :)

 • Reply Allu 9. aprill 2016 at 10:40

  Keit

 • Reply Krõõt 9. aprill 2016 at 10:37

  Laura
  Selma
  Tiina
  Karmen ja Karolina (sobiksid Kardo
  nimega)
  Vilve
  Lea
  Heli

 • Reply Kats 9. aprill 2016 at 10:33

  Nii tore, et Marta edasi jõudis. :D Samas nüüd lugesin
  Iti Susanna nime ja kuigi eraldi mulle kumbki nimi ei
  meeldi, siis koos on täitsa äge ja no kuidagi sobiks see
  nimi teie perre. :)

 • Reply S 9. aprill 2016 at 10:29

  Roosi, Rosanna(e), Kertu. Madleen,
  Lenneli

  Enda tütar mul Meribel…nimi mis
  sulle üldse ei meeldi, seega seda ma
  pakkuda ei saa :D

 • Reply Eveliin 9. aprill 2016 at 10:28

  Kunagi olin nii kindel et kui saan tütre panen nimeks
  Eneliis aga kui eelmine aasta sain teada et tirts
  tulemas siis millegipärast ei meeldinud see mõte üldse
  kohe.Mehega panime kohe paika et tuleb üks nimi ja
  see ka selline tavaline mitte praeguste poppide
  nimede nimekirjast.Nimeks sai Nele :-)
  Pakkuda ei oska,tuleb lähtuda sellest mis sobib teile
  mõlemale ja selle nime öeldes tunned kas see võiks
  sobida :-)

 • Reply A 9. aprill 2016 at 10:25

  Astrid,
  Milda,
  Meeri,
  Stiina,
  Sonja,
  Gerda,
  Eva Maria,
  Anna Paula

 • Reply Marleen 9. aprill 2016 at 10:24

  Teeks ka siis oma pakkumise: Madleen, Mirgit, Marliin, Mariin (kuigi ilmselt see teile ei lähe), Mirlian, Kirlit. Meeldivad ka Melissa
  ja Marta, kusjuures Mari ja Marta oleks teil tõesti ilus paar õdesid :)

 • Reply :] 9. aprill 2016 at 10:24

  Äkki Kadri või Kadriann? Või siis Marta, Jaana, Rika,
  Mirjam?

 • Reply mai 9. aprill 2016 at 10:19

  Pilleriin, Riin, Helen, Kriste, Mariin

 • Reply :) :) 9. aprill 2016 at 10:15

  Karoliina, Karolin, Mirtel

 • Reply Kelly 9. aprill 2016 at 10:15

  Minu nimi on siis õudusunenägu- algab k-ga, keskel on “ell” ja lõpeb y-ga :D Tegelikult lapsena mõtlesin alati, et mul on niiii imelik
  nimi, sest ma ei suutnud ette kujutada, kuidas saab täiskasvanud inimese (näiteks vanaema) nimi olla Kelly. Nüüd olen siiski ära
  harjunud ja oma nimega rahul.

  Aga beebi nime kohta- Kirsi oleks küll väga-väga ilus ja armas nimi talle :)

  • Reply Kelly 9. aprill 2016 at 11:07

   Võtsid mu sõnad suust teine Kelly ?
   plaanisin just samasuguse kommentaari
   kirjutada ?

 • Reply B 9. aprill 2016 at 10:14

  Minu jaoks on armas nimi Iiris/Iris ja siis on veel
  huvitavad nimed Grit, Indra ja Kira.

  • Reply Mariza 9. aprill 2016 at 11:24

   Iiris/Iris meeldib mulle ka ja oleksin tütrele
   just selle nime pannud, aga kuna sündis teine
   laps ka pojana, siis sai tema nimeks Dominic! :)

 • Reply Kad 9. aprill 2016 at 10:14

  Minu teine laps kes pidi tüdruk olema, oleks olnud
  Elena. Ka lihtne ja armas nimi. Kahju. Et poisslapsele
  seda panna ei sobinud… :D

 • Reply mao 9. aprill 2016 at 10:12

  Pls mitte Ronja :D See mu naabrite koera nimi
  :D

  • Reply Mann@ 9. aprill 2016 at 10:37

   Mulle meenud ronjaga nagu vene parm davajjj ronjaaa
   idi suda :D

   • Reply mao 9. aprill 2016 at 14:02

    no onju :D

    • Reply TT 10. aprill 2016 at 21:30

     Mnjah! Tore teada siis et armas
     lasteraamat vene parmu ja koeraga kohe
     seostub.

 • Reply :) 9. aprill 2016 at 10:11

  Kristi, Kären,Kerttu,Melissa,Rhea,Lisete,Katrin,Gerrit

 • Reply Kik 9. aprill 2016 at 10:10

  Karin-sobib Mariga ja Kardoga ka ?

 • Reply Tessa 9. aprill 2016 at 10:06

  Panen mõned nimed koos, nii nagu
  tean, kuid ka eraldi on need ilusad :)
  Tessa Johanna
  Tebi Margaret
  Saskia Sofia
  Minna Matilda
  Emma Maria
  Karinee Dolores
  Milda Marleen
  Jette Leen
  Helena
  Britta
  Miina
  Heleene
  Keidi
  Mona

 • Reply K 9. aprill 2016 at 10:06

  Kaia
  Kaia-Liis(a)/(u)
  Liina
  Brigite
  Angela

 • Reply Mirru 9. aprill 2016 at 10:05

  Mulle meeldivad sellised nimed nagu
  Karmen, Karoliina, Karolin, Maarjan
  ja enda nimi Mirjam :)

 • Reply Mailika 9. aprill 2016 at 10:02

  Mulle ei ole ka kunagi enda nimi meeldinud. Eelistan
  lihtsalt Mannu olemist :D

  Aga Madelin on kena :)

 • Reply Avokaado 9. aprill 2016 at 10:00

  Kui ma kunagi tütrekese peaksin saama, siis raudpolt
  saab tema nimeks Liisbeth :D
  Sellest nimevalikust aga meeldib kõige rohkem Marta
  ja Loore. Kirsi oleks ka äge, sobib Mariga kokku : )

 • Reply K 9. aprill 2016 at 09:57

  Endale meeldivad nimed Bianka ( tegelt Bianca) ja Paula :D
  Kui valida M tähega nimedest siis on ägedad Madli, Marion ja Madiken , Mariel ja Mia-Madison.

 • Reply L. 9. aprill 2016 at 09:55

  Kuna mul on töö juures hirmus igav, olen viimased 2 päeva sinu blogile palju kaasa elanud ja mõelnud erinevate nimede peale :D
  Avastasin sellise vahva koha: http://www.netiemme.ee/EE/3581/?
  fsrch=&ppage=2&filter[SEX]=F&filter[NAME]=&filter[INFO]=&filter[COUNTRY]=Eesti&filter[NAME_START]=K&filter[NAME_
  END]=

  Seal saab ise valida näiteks nime algustähe ja päritolu, lisaks näitab ka tähendust.. Huvitav sirvimine :)

 • Reply helina 9. aprill 2016 at 09:53

  ruth?

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 12:26

   Kunagi oli malevas üks Ruth, keda kutsuti rutt-rott-laibakott miskil põhjusel :D

 • Reply Kati 9. aprill 2016 at 09:53

  Et Mari nimi algab Sinu nime esitähtedega, siis teise tütrekese nimi võiks alata Kardo nime esitähtedega :P Näiteks Kadri, Kairi,
  Karin jne. Lihtsalt 1 pisike mõte… ;)

  • Reply Laura 9. aprill 2016 at 10:08

   Arvan samuti, et teise tütre nimi võiks alata nt K-tähega, paar kommentaari tagapool olev Keiu on ilus ja lihtne nimi. Samuti
   seostub mulle isiklikult nimedega Mari ja Marta kohe üks ettevõte – OÜ Marimarta :D
   Lisaks veel, et kui peaks tulema ka kolmas laps, siis oleks loogiline jätk, et ka tema nimi algaks M-tähega, sama lugu on minu
   arvates ka sellega, et kui panna lapsele 2 nime, siis on jällegi justkui loogiline, et ka teistel lastel 2 nime, sest miks nemad peaksid
   siis “nimevaesemad” olema, kui õde/vend :D :D aga võib-olla on see minu mingi imelik loogika ning mis iganes teie lapse nimeks
   saab, on see kindlasti parim valik! :)

 • Reply Merike 9. aprill 2016 at 09:52

  Lisanna, Lisandra, Iti Maria, Kendra, Kirke
  Lisette, Hannaloore, Berit.

 • Reply Emili 9. aprill 2016 at 09:52

  Keiu, Keidi

 • Reply Kerttu 9. aprill 2016 at 09:51

  Minu tütar on Liisa-Lille ja kui kunagi õe saab
  siis tema nimeks saab Õie-Liis. Lille ja Õie on
  mu vanaema ja vanatädi kes on mulle üüratult
  tähtsad.
  Ühe tuttava laste nimedest meeldivad Täheli ja
  Pärja.
  Teie valikuid lugedes jäi silma Ronja ja pähe
  turgatas Ronja Rihanna :P

 • Reply abiks ikka 9. aprill 2016 at 09:50

  Grettel, Eva, Karoliina, Kristiina, Kadri, Mirt(el)

 • Reply maria 9. aprill 2016 at 09:49

  Asta, Miina, Minna, Melaanie, Meeli, Maie, Marje,
  minuarust ilusad lihtsad eesti nimed

  • Reply maria 9. aprill 2016 at 09:53

   Veel Mai ja Mai Roos

 • Reply Astrid 9. aprill 2016 at 09:48

  Mina arvan et võib ju nime mõelda aga kui ta kohe
  üldse nt ei ole Liisa nägu siis ei saa ju ka seda nime
  panna:) Minul endal on Mirtel ja Meribel. Aga
  meeldivad veel Mirt ja Ingrid.

 • Reply PillesPositivePower 9. aprill 2016 at 09:48

  RONJA = )

 • Reply M 9. aprill 2016 at 09:47

  Näiteks Meelika, Maarja?

 • Reply Liliana 9. aprill 2016 at 09:47

  Mia

  • Reply Ann 9. aprill 2016 at 10:16

   Mallu just kirjutas, et ta ei taha Miat ja ikkkka topid :D
   lugesid ka ikka postitust?

 • Reply Liina 9. aprill 2016 at 09:45

  Ise olen ka hetkel samal otsingul mehega, ka
  preili sündimas oktoobris, niiet nii hea, et isegi
  guugeldama ei pea, piisab sinu blogist :) Meil on
  hetkel lemmik Laura, minu kalli isa auks :)

 • Reply A 9. aprill 2016 at 09:45

  Eliis(e) näiteks mõne lisanimena, või ka üksi :)

 • Reply Lisandra 9. aprill 2016 at 09:43

  Bärbel :)

 • Reply H 9. aprill 2016 at 09:41

  Anna, Anett, Linda?

 • Reply k... 9. aprill 2016 at 09:40

  Tutvusringkonnas – Loviisa, Loviise, Marta, Loore-Lee, Marta- Mii, Hanna-Nora, Iiris-Elisabeth, Paule ja Paula, Sonja, Ella,
  Klara…Gretely-Greetelii-Greteli neid versioone ka on, sünnipäevakaarti tehes ei suuda kunagi meenutada, kuidas nime
  kirjutamine läks, paljudel on veel rrrrrr ka probleemne. Mirteleid hetkel pea igas lasteaia rühmas ja trennis…

  Mul endal Emilia ja Luisa kodus.

 • Reply Piret 9. aprill 2016 at 09:40

  Väga omapärane nimi on ka Kirsti, mulle väga meeldib.
  Ja sinu valikutest läheb minuarvates kõige paremini
  kokku Mari ja Marta – oleks väga vinge ☺

  • Reply K. 9. aprill 2016 at 14:46

   Mulle meeldib ka nimi Kirsti, rõõmuga kannan seda.
   Samas on niiiii palju jama sellega – küll olen Kristi või
   Kersti, siis mõni leiab, et hullult armas on mind
   Kirstukeseks kutsuda ning mõne jaoks on selle
   tähestiku -rst- hääldamine pärast i’d probleem,
   mistõttu mu nimi kõlab nagu Kõrsti.

 • Reply Katre 9. aprill 2016 at 09:39

  Minu arvates on Kirsi ilus nimi nagu sa
  eespool mainisid. Üks tuttav alles ütles mulle
  ühe omapärase tüdruku nime : Romili ☺️
  Vaatasin, et Kardo oli pakkunud Ronja , ni
  enamvähem sama ?

 • Reply Petra 9. aprill 2016 at 09:37

  Miina.

 • Reply :) 9. aprill 2016 at 09:37

  Hanna-Britt? :)

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:38

   Britt ei meeldi, sidekriips ka ei meeldi ja üldse.. ei meeldi :D

 • Reply S 9. aprill 2016 at 09:36

  Minumeelest Marta sobiks ideaalselt Mariga kokku. Aga kuna Maril on kaks nime siis ka teisel
  lapsel võiks ka teine nimi olemas olla. Ma pakuks Marta Ann(a)\ Hanna

 • Reply Anneli 9. aprill 2016 at 09:33

  Kuidas nimi Liisa meeldiks? :)

 • Reply Riina 9. aprill 2016 at 09:33

  Miti

 • Reply K. 9. aprill 2016 at 09:33

  Källy päris ilus nimi. ?

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:35

   Ometi on seal Y, mida ma raha eest ka oma lapse nimesse ei soovi :(

   • Reply K 9. aprill 2016 at 09:51

    Kuidas kõlaks õed Maare ja Mari :P

   • Reply k. 9. aprill 2016 at 11:11

    Aga kuidas kõlaks Kärdu? ?

 • Reply Kädy 9. aprill 2016 at 09:32

  Mai-Riin
  Piibe-Liidia

 • Reply lemmikud 9. aprill 2016 at 09:32

  Maria, Eliise, Liisa, Marie, Lisanna

 • Reply Jk 9. aprill 2016 at 09:32

  Lorette, Eliise, Maarja, Baiba, Teele, Loviise, Eveli,
  Britt-Marii, Jaana.

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:36

   Ikka üks tupeseen ja baaba sisse sokutatud :D

 • Reply maret 9. aprill 2016 at 09:31

  Loore-Linda

 • Reply Altius 9. aprill 2016 at 09:30

  Mari ja Mirt- väga meeldib. Mari ja Marta tunduvad mulle liiga sarnased, aga nagu öeldud, maitsed ongi erinevad :D

 • Reply Krista 9. aprill 2016 at 09:30

  Trista

 • Reply Krissu 9. aprill 2016 at 09:29

  Kirsi on ikka tore nimi :)

 • Reply E. 9. aprill 2016 at 09:28

  Kätlin, Katleen, Maris, Meelike, Meelika, Maaria, keilin, merilin,
  Marite, Mai, Margot, Marili

 • Reply Kissu 9. aprill 2016 at 09:27

  Mis mul pähe tuleks ja mis Mariga
  sobiks oleks Kadi – siiani kõik Kadid
  keda teadnud olen on väääga toredad
  olnud :)

 • Reply tiuxx 9. aprill 2016 at 09:27

  Meie tütre nimi on Keili. Sai valitud haiglas ja
  meeldis kohe mõlemale, kuigi seda nime
  polnud valikuvariantide sees kirjaski.
  Aga mulle meeldib Saskia ka kohutavalt,
  abikaasale mitte. :)

 • Reply MX 9. aprill 2016 at 09:27

  Marianne

 • Reply E 9. aprill 2016 at 09:27

  Lili, Marta, Säde, Mirth.
  Mari ja Marta sobiks ülihästi kokku :)

  • Reply E 9. aprill 2016 at 09:30

   Aaa.. Kirke ja Saskia on ka kihvtid nimed :)

 • Reply K 9. aprill 2016 at 09:26

  Jette on imeilus nimi :)

 • Reply Maarion 9. aprill 2016 at 09:25

  Miret, Madle, Maare, Kristiine, Sonja

 • Reply :) 9. aprill 2016 at 09:25

  Amanda ja Loore või Loora on ilusad. Esimesed 2
  minu vanavanaema ja tema tädi järgi:)

 • Reply M 9. aprill 2016 at 09:25

  Doris-Doreen :) mõlgub mõtetes kui ükskord tütre
  saan

 • Reply S. 9. aprill 2016 at 09:24

  Minu arvates nimed Adeele, Hanna, Lisett ja
  Mirtel kõlavad malbelt ja armsalt :)

 • Reply E 9. aprill 2016 at 09:24

  Egeriin

 • Reply Kelli 9. aprill 2016 at 09:24

  Mirete :)

 • Reply Kristiina 9. aprill 2016 at 09:24

  Kuidas meeldib Ameelia? Minu tütre nimi ?

 • Reply Kersti 9. aprill 2016 at 09:23

  Heii!

  See lapse nime valik on ja üks pähekl ise panime nime nii, et sõitsime vallavalitsusse,et nime panna. Mina tahtsin Looret ja mees
  tahtis Mai panna nimeks. Kuna Mai ole tema vanaema nimi. Siis panimegi kokku lihtsalt Looremai:D Iseenesest on Mai ka päris
  lihtne ja selge nimeke.

 • Reply T 9. aprill 2016 at 09:23

  Mulle meeldivad: Susanna, Jete, Adeele, Anete, Arabella, Aliis. Ei tea mis kiiks mul selle A tähega on. :)

 • Reply Mina 9. aprill 2016 at 09:22

  Äkki Helmi kvalifitseeruks lihtsa aga mitte väga tavalise/levinud nimega :) iseasi et see võibolla on mõne jaoks vanamuti nimi :D
  mulle endale meeldib

 • Reply Keiu 9. aprill 2016 at 09:22

  Keiu, Kaidi,Mailis,Maris…

 • Reply Kelly 9. aprill 2016 at 09:21

  Jeeehaa, Marta oli ka minu pakkumine
  eelmise postituse all aga väikse vimkaga –
  Martha. ;D Noo see tõeeesti ilus nimi igatepidi
  :)

 • Reply Annika 9. aprill 2016 at 09:21

  Anni ja Mari oleks ka väga armas nimepaar õdedele.

 • Reply * 9. aprill 2016 at 09:21

  Rebeka

 • Reply Tüdruk 9. aprill 2016 at 09:19

  Jete, Emma, Lenna, Luisa, Anni, Inna,

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:20

   Jete on vist praegu iga tüdruku nimi, lisaks meenutab jetit. Emma ei meeldi, Lenna on ilus, Anni ei meeldi, Inna ka mitte (nagu innaaeg:D)

   • Reply meow 9. aprill 2016 at 16:32

    Lenna on nagu Lenne :D

 • Reply K 9. aprill 2016 at 09:17

  Karin, Liis(a)

 • Reply Heli 9. aprill 2016 at 09:15

  Deliisa
  Melissa
  Vanessa
  Laura Maria ( või lihtsalt Laura )
  Heleriin
  Triin
  Triinu Liis

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:17

   Triinu Liis oleks muidugi väga hea variant, aga kuna meil juba üks selline on, siis jääb ära :D

   • Reply käta 9. aprill 2016 at 09:51

    Aga ära ole enam Triinu söber?

    • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 12:26

     ok hea mõte

     • Triinu Liis 9. aprill 2016 at 15:27

      Ma ka nōus.. Siis saad kindlalt panna.
      Poleks muret

 • Reply maris 9. aprill 2016 at 09:15

  Minule meeldib Vanessa,endal selle nimega preili
  kodus kes aastaseks sai just

  • Reply Mina 9. aprill 2016 at 10:00

   Mul on ka kodus 4 aastane Vanessa ?

 • Reply Kristina 9. aprill 2016 at 09:15

  Säde oleks väga lahe nimi??

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:17

   Kardo meelest kohutav nime :D

 • Reply Haydee 9. aprill 2016 at 09:15

  Huvitav, mis on ebameeldivat või veidrat nimedes Ella,
  Elli ?? Need ju normaalsed ja lühikesed vanad nimed. Ei
  tea ka, et ülipopulaarsed oleks. Bellamia, Mirabell jne
  tõesti ülepaisutatud.

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:18

   No mulle lihtsalt isiklikult ei meeldi miskipärast. Ella meenutab mulle vastikut kongus ninaga nõida, Elli on armas, aga see “ELL” nimes ei meeldi lihtsalt. Aga see ikka igaühe enda maitse asi, mul on see niimoodi,

 • Reply G 9. aprill 2016 at 09:15

  kui mina tytart ootasin olid minul kaks kindlat valikut, kas Karma ( tugev ja konkreetne , ei esine mitmel sajal inimesel, mis oli ka
  meie kriteerium nr1) või Jette ( armas , ja samas ei tea kah väga sellise nimega kedagi ). Mees tegi oma valiku ja Nimeks sai Jette.

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:18

   Karma is a bitch, oleks vist põhilause mida ta kuulnud oleks :D

 • Reply E 9. aprill 2016 at 09:15

  Mulle meeldib Brit :) väga võimalik et saab ka mu lapse
  nimeks kes kohe kohe peaks sündima kui ta Briti nägu
  on :D mõnikord on nii et mõtled nime välja ja siis laps pole
  üldse seda nägu :D

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:19

   Brit on tõesti ilus nimi :)

   • Reply Kats 9. aprill 2016 at 10:30

    Mulle ka enne meeldis, aga siis nägin sinu ja Briti
    livechatti ja seal Britt ütles, et ta vihkas oma
    nime noorena, kuna see riimub väga koledate
    sõnadega…. ja seega see sai minu nimekirjast
    kohe maha kriipsutatud :D

    • Reply E 9. aprill 2016 at 12:05

     Sellepärast mõtlesin pigem ühe t’iga samas
     kõla see väga ei muuda jah :D No õnnneks on
     mul veel valikus Laura ja veel mõni :D

 • Reply käta 9. aprill 2016 at 09:14

  Kelin
  Iti Marii

  • Reply käta 9. aprill 2016 at 09:17

   G(K)ertrud

   • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:19

    Ei meeldi, meenutab vanamutti :D

    • Reply käta 9. aprill 2016 at 09:49

     60 aasta pärast ta ongi vanamutt :F
     Paned Bibi ja asi ants :D
     Söödad bibi kommee ja oled rongaema :D
     Aga Chryzthal Charlotteh Jasmynie
     Eleanoforder Treimann?

     Aa, aga panee Rihanna?
     Shakira?
     Britney?
     Kaari?
     Emili
     Marili/mareli
     Juta?

     • käta 9. aprill 2016 at 09:50

      Desiree

    • Reply Gertrud 9. aprill 2016 at 18:24

     :(

 • Reply Jannu 9. aprill 2016 at 09:14

  Merethe :)

  • Reply kk 9. aprill 2016 at 09:20

   Möhhh??? :D

 • Reply L 9. aprill 2016 at 09:14

  Mirtel ja Marta on tõesti väga lahedad!

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:14

   Meile ka meeldivad :)

   • Reply Mari-Liis 9. aprill 2016 at 11:41

    Mirtel on jumala hea nimi.

    (Mu plikal Mirtel Marie. Mees tahtis Mariet. Ma ei
    taht. Ta ka alla ei and, tuli kaks nime siis. )

 • Reply Srx 9. aprill 2016 at 09:14

  Sirel või Sirelin

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:14

   Mulle sirelilõhn väga meeldib, aga nimena kuidagi nagu ei sobiks perekonnanimega minu meelest.

 • Reply :) 9. aprill 2016 at 09:13

  Minu mehele meeldis väga Marta. Valisime siiski
  natuke teistsuguse nime, Kendra. Marta sobiks aga
  teile minu arvates väga hästi.

 • Reply Anita 9. aprill 2016 at 09:12

  Marita tundub ka selline, mis võiks sobida, ka
  perekonnanimega :)

 • Reply a 9. aprill 2016 at 09:12

  Roosi.
  Aga Marta meeldib sinu välja toodud nimedest enim :)

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:15

   Roosi on ämma kassi nimi :D

   • Reply Eva 9. aprill 2016 at 10:14

    Roosi on mu ämma koera nimi :D

 • Reply Brigitta 9. aprill 2016 at 09:12

  Minu tüdruku nimi Brenna plaan oli küll panna nimeks
  Brianna.
  Ilusad nimed on veel Marie,Karolin,Stella

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:15

   Brenna ja Brianna pole meie maitse, Marie on väga ilus, aga liiga Mari moodi. Karolin mulle ei meeldi ja Stella on nimena ilus, aga kuna üks teatud Stella mul judinad peale ajab, siis oma last ma selle nimega rüvetama ei hakkaks :D

   • Reply Kats 9. aprill 2016 at 10:16

    Kui ma laps olin, siis ühtede mustlaste hobuse nimi oli Stella :D

 • Reply Anneli 9. aprill 2016 at 09:12

  Kerda, Greta, Annika, Teele

 • Reply K. 9. aprill 2016 at 09:12

  Lugedes seda postitust.. Saskia ja Ronja on väga
  kihvtid nimed. Saskia nüüd küll vast rohkem levinud,
  aga Ronjat tean vaid ühte ☺

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:16

   Ma tean ka ühte Saskiat, aga Ronjat ei tea ühtegi. Ja Martat me ka kumbki ei tea :D

   • Reply Mirtel 9. aprill 2016 at 10:44

    Annika oleks ka lage nimi

 • Reply maari 9. aprill 2016 at 09:11

  Miks mitte lihtsalt Ann?

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:16

   Ma ei tea, ei meeldi :(

 • Reply Mirjam 9. aprill 2016 at 09:10

  Kui tahta mõlemale lapsele liitnime, siis teie pakutule olen kohanud ka liiteid, nt: Marta Magdaleen(a) ja Rael Saskia.
  See esimene on muidugi ka mu lemmik, minu arust kõlavad nii hästi kokku.

  Edu teile nime valimisel :)

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:16

   Magdaleena meenutab mulle seda haiglat :D

 • Reply Eve 9. aprill 2016 at 09:10

  Aga kui Liisu ei sobi (noh selle tissivärgi pärast), siis ehk Liisi. Selline ilus lihtne :)

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:11

   Liisi on nii levinud nimi, et raudselt on ta ühe säärasega sahkerdanud :D

 • Reply Kati 9. aprill 2016 at 09:10

  Laura-Liisa on minu arvates ilus ja armas nimi ning
  sobiks ka Mari Johannaga :)

 • Reply M 9. aprill 2016 at 09:10

  Getter, Gre(e)te, Lisette, Elise, Triinu, Elisabeth? :D

 • Reply n 9. aprill 2016 at 09:10

  Natali
  Samas lihtne, ilus ja eriline
  Ja Mari nimega sobiks kokku väga hästi (:

 • Reply Liina 9. aprill 2016 at 09:10

  Tohutult armas nimi minu arvates on Minna Loore. :)

 • Reply R 9. aprill 2016 at 09:09

  Kaisa -lihtne nimi. :)

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:12

   Ma vihkan ühte Kaisat, not gonna happen :D

   • Reply Kaja 9. aprill 2016 at 10:22

    Ja lisaks on see hobuse nimi :)

    • Reply Merka 9. aprill 2016 at 12:58

     No kust võtavad inimesed, et Kaisa on
     hobuse nimi? Ma saaks aru, et keegi
     pakkus Mustik või Maasik nimeks.
     Johhaidi. Mu sõber nimetas oma koera
     Anneliks. KAs see on nüüd kohe koera
     nimi või?

 • Reply Kel 9. aprill 2016 at 09:08

  Karoliina, Kerda, Gerda… tglt on raske teisele
  inimesele nime pakkuda ☺
  Ma oma tütrele paneks nimeks Piia, nii väga meeldib
  AGA ootan teist poissi ? ja rohkem lapsi meil plaanis
  pole.

 • Reply N 9. aprill 2016 at 09:07

  Mulle väga meeldib nimi Säde ? Särtsakale tüdrukule
  särtsakas nimi

 • Reply Kiku 9. aprill 2016 at 09:07

  Kristiina Johanna :)

 • Reply A.T 9. aprill 2016 at 09:07

  Meile mehega meeldisid liitnimedest Linda Marii ja
  Laura Liisa, lõpuks panime Emilia, polnud üldse popp
  nimi ja ühelgi tuttaval ka polnud sarnast nime aga kuu
  peale tütre sündi oli eestis üks popimaid nimesid :S
  aga meile endiselt meeldib :)

 • Reply Egle 9. aprill 2016 at 09:07

  Johanna on väga ilus nimi. Minu tütar on Johanna-Liisa
  ?

 • Reply Anastasia 9. aprill 2016 at 09:06

  Lihtsalt – Susanna?
  Ka näiteks Lea

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:07

   Kardole ei meeldi see Susanna eriti. Ma pakkusin Marta Susanna, aga ta selle Susanna koha pealt virises :D

  • Reply Merka 9. aprill 2016 at 12:54

   Hopp, Johanna ja suts, susanna!

 • Reply Signe 9. aprill 2016 at 09:06

  Lisbeth või kui lihtsam kirjapilt siis Liisbet

 • Reply Riina 9. aprill 2016 at 09:06

  Triinu , Triinu-Liis , Triinu-Helena, Lenna, Mariiali. Ma tahtsin kunagi panna oma tütrele nimeks Neteli- hellitavalt siis Netu vms
  kutsuda teda aga mul on hoopis kaks poega-Sebastian ja Tobias :)

 • Reply Kelli 9. aprill 2016 at 09:06

  Meie elukaaslasega mõtlesime ka tükk aega nime.. küll
  ei sobinud mehele üks ja küll on sobinud minule teine
  :D kriteeriumiks oli samuti see, et nimi ei esineks igal
  kolmandal ning oleks siiski suupärane.. lõpuks
  otsustasime ühendada omavahel kaks nime, Hanna
  meeldis mehele ja kuna minule meeldis Elora, aga
  suupärasem on öelda Hanna-Loora siis olemegi siiani
  sellele kindlaks jäänud :) nüüd jääb veel ainult kuu
  oodata, et oma Hanna-Loorat kätel hoida ning
  nimepidi kutsuda :)

 • Reply Altius 9. aprill 2016 at 09:06

  Marleen, Killu, Stiina, Liis, Tessa

 • Reply Iti-Kati 9. aprill 2016 at 09:06

  Moona /Marleen/Anna-Ly/Lee. Endal mul jube tobe nimi
  ??,aga siin paar ilusamat

 • Reply kerli 9. aprill 2016 at 09:06

  Mind ka ei tõmmanud need väga erilised nimed. Ja
  kindlasti oli välistatud ka sidekriips . Mia tundus ka
  mulle liiga palju esindatud olev nimi.
  Aga mul on algusest peale meeldinud nimi Mai .
  Ilus,lihtne ja mitte just väga populaarne nimi.
  Õnneks oli ka meespool sellega rahul, niisiis meie
  perre sünnib aprilli lõpus või ehk koguni mai alguses
  väike Mai. ?

 • Reply Mirjam 9. aprill 2016 at 09:04

  Pange Mirjam ja asi ants :D

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:06

   Ilus nimi küll, aga ei taha panna :D

 • Reply Sigrid 9. aprill 2016 at 09:04

  Mulle hullult meeldib Mileen või siis Marleen.

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:06

   Lahedad nimed, aga meile nagu ei lähe peale.

 • Reply Kris 9. aprill 2016 at 09:03

  Milla, Anni, Ineke, Natali

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:06

   Milla ja Inekese nime kuulen küll esimest korda :D

   • Reply A.T 9. aprill 2016 at 09:08

    Milla oli mul vanaema lehma nimi :S :D

    • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:12

     Hahah! :D

  • Reply Merka 9. aprill 2016 at 12:52

   Milla Maagia?

 • Reply ivsh 9. aprill 2016 at 09:02

  Mina ei saa sellest aru, miks osadele
  inimestele meeldib, kui kõigil nende
  lastel on üks ja sama nimi (sulle
  soovitatakse siin ka palju
  Mari-sarnaseid). Umbes, et Kristi,
  Krista ja Kristo. Mulle tundub alati,
  et need vanemad on veits soodad peast
  :). Aga noh, igaühele oma!

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:03

   No mulle ka meeldib, kui nimed on ikka sobivad, mitte mingi Chriztine ja Lea :D Aga tõesti, igaüks otsustab siiski õnneks vaid oma laste nimed ise :D

   • Reply ivsh 9. aprill 2016 at 09:04

    Ei, ma ei mõtlegi, et ei peaks
    teineteisega sobima, aga mitte nii,
    et Mari, Marii ja Maria.

    • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:05

     Jah, liiga sarnased ma ei taha jah, et segi läheksid.

 • Reply Mari-Liis 9. aprill 2016 at 09:02

  Saskia ja Säsil on ilusad nimed. :)

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:03

   Mulle ka Saskia meeldib, Säsil on ehk liiga särtsakas :D

 • Reply K 9. aprill 2016 at 09:01

  Serena, Mirtel, Liine, Getelin :)

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:02

   Mirtel meeldib nendest kõige enam :)

  • Reply ivsh 9. aprill 2016 at 09:03

   Aga Aura veekeskus?

   • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:04

    Haha, ma ei tulnud selle pealegi, et Serena veepark olemas on!

 • Reply Krista 9. aprill 2016 at 09:01

  Anni on ka mu meelest selline armas ja lihtne nimi :)

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:02

   Mu hüüdnimi oli väiksena Anni :)

 • Reply Caro 9. aprill 2016 at 08:59

  Marta ja Mari oleks ju vahva nimepaar õdedele. :-)

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:00

   Jah, seda me mõtlesime ise ka :D

 • Reply Stiina 9. aprill 2016 at 08:59

  Melissa?

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:00

   Kardo ütles: Päris cool! Mina ütlen, neeeeh!

 • Reply Madli 9. aprill 2016 at 08:59

  Madli on väga särtsakas nimi, aga
  väljamaalased ei oska seda hääldada :)

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:01

   Kardo ütles, et tule Madli ja näita meile, kui särtsakas sa oled :D

   • Reply Madli 9. aprill 2016 at 09:15

    Minu särtsakust saab täna
    Protestis näha :)

  • Reply Muki 9. aprill 2016 at 17:08

   Madli on minu meelest just selline
   lödi nimi, kus puudub igasugune
   särtsakus. Meenutab konnakudu külmas
   kraavivees või midagi sarnast lödi ja
   pudedat. Kudli kadli midli madli.

   No offence to any Madlis though.

   Siin nimetatutest on Sonja väga
   kuningannalik nimi, Marta on armas
   nimi, mõni nimi jäi veel kõrvu
   kõlama, aga enamik ei puudutanud
   ühtegi hingekeelt. Arvan, et võite
   küll enne sündi nime välja mõelda,
   kuid kui lapsele pärast sündi näkku
   vaatate, siis 50/50 tunnete, et sobib
   hoopis midagi muud. Meie peres
   täpselt nii oli, et enne sündi
   mõtlesime esimesele lapsele nimeks
   panna Henry või Georg; aga kui laps
   sündis, ei sobinud need nimed
   absoluutselt selle lapsega kokku. Sai
   hoopis ilusama nime. Teise lapsega ei
   hakanudki enne sünnitust mingeid
   nimesid paika panema, mõtlesime, et
   küll õige nimi ise tuleb. Tuligi.

   Tüdrukunimedest oleks mul praegu
   esikohal Liisa Emilia. Ei ole raske
   hääldada ka lapsel endal ning kõla on
   väga ilus ja naiselik.

 • Reply Ksenia 9. aprill 2016 at 08:58

  Mariell :) ilus nimi Marleen ka selline mis vb sobiks
  teile :)

 • Reply Ketu 9. aprill 2016 at 08:58

  Maia Liisa :)

 • Reply Annabel 9. aprill 2016 at 08:57

  Mulle meeldib nimi Emma

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 08:58

   Emma on minu meelest liiga samasse auku Ellaga, ehk siis üldse ei meeldi. Aga kunagi lapsega kui Spice Girlsi fännasin, siis tahtsin
   küll kunagi oma lapsele Emma nimeks panna :D

 • Reply Kats 9. aprill 2016 at 08:57

  Ainus tütarlapse nimi, mis mulle meeldib on Greteli(y). Ülimõnusa kõlaga. Ootan isegi last kuid ei tea veel sugu. Kui tuleb pisiplika
  siis paneks selle nime kindlalt. :) Päikest.

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 08:58

   Ei istu meile :(

 • Reply (: 9. aprill 2016 at 08:56

  Klaudia.

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 08:57

   Meenutab mulle sõna klamüüdia :D

 • Reply K 9. aprill 2016 at 08:54

  Mariteli äkki sobib :)

  • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 08:57

   Oh jeesus, tundub väga kummaline nimi :D

  • Reply Mann 9. aprill 2016 at 09:02

   Lollakas oled v??

   • Reply Mallukas 9. aprill 2016 at 09:04

    Kas nüüd kohe lollakaks vaja inimest sõimata, eksole. Maitsed on erinevad!