NALJAKAS Uncategorized

minu kiiksud

30. juuli 2016

Eelmine “perekonnakiiksude” teema hakkas sujuvalt selleni minema, et inimesed hoopis enda kiiksudest rääkima hakkasid. Mulle sobib, sest ma just üksõhtu mõtlesin sellest teemast kirjutada, aga kui kirjutama hakkasin, olid kõik justkui peoga pühitud. Aga kuna mulle nüüd tänu kommentaaridele mõni selline enda veidrus meenus, siis panen ruttu kirja, enne kui jälle ununeb.

 • Ma trükin kõiki oma tekste ainult kahe sõrmega. Ma ei tea miks, aga ma ei ole iial harjunud rohkemaid sõrmi kasutama ja ma vaatan iga kord kadedusega, kuidas keegi rohkem kui kahega trükkida toksib. Ma ei saa aru, kust nad selle imelise oskuse omandanud on? Kõik peale minu on salaja kuskil sekretärikursusel käinud või?!
 • Ma armastan kuivanud leiba. Maailmas ei ole paremat asja, kui kuivanud leib ja peale juua külma coca-colat. Õudne kombo, aga kui ma peaks valima oma viimase eine, siis ma võtakski vist need kaks. Kui saaks kolmanda komponendi ka valida, siis viskaks paar grillitud hiigelkrevetti ka peale.
 • Ääred on parimad! Ma sain oma esimeses töökohas ettekandja ametis šoki, kui ma nägin, et inimesed jätavad pitsaääri alles! Minu meelest, kui sa võtad selle kolmnurkse pitsatüki, siis mida väiksemaks pitsa läheb, sinna suunas kahaneb ka tema väärtus. Krõbe äär on parim, pehme sisu on see, mille ma võin pigem järele jätta.
 • Kui mõned inimesed vihkavad varbaid, siis seda kiiksu ma ei mõista, ma aga jälestan neid kehast väljapoole nabasid. Ma ei tea, ehk on asi selles, et mulle väiksena aina räägiti, et naba ei tohi näppida, see läheb põletikku ja hakkab mädanema ja…ok, nüüd ma korra mõtlen, et KES üldse mulle lapsena sellist rõvedust rääkida võis… Aga see selleks. Naba tundub selline rõve asi, millel peaks omaette laskma seal “augus” olla, aga kui see on väljas, siis see on mulle sama hea, nagu kellegi soolikad ripuks paljalt välja kuskilt kehaaugust. Uuuh! ERITI räme on see minu meelest siis, kui rasedate naba selline on ja see riiete alt välja hängib, nagu mingi salajane song. Mul käis täna rase sõbranna külas ja kui ta särgi üles tõstis, siis ma pidin peaaegu ketti panema, ta nabasoolikas oli väljas! 😀

Mul tegelikult tuleb igast imelikke asju enda juures nüüd veel meelde, aga need on nii rõvedad, et ma arvan, et teist keegi ei suuda mind iial enam sama pilguga vaadata ja ma kaotan kõik oma vähesed alles jäänud sõpradest, kui nad mõistavad mu tülgastavat tegelikku mina.

Kõige suurem veidrus peab olema see, et ma olen lihtsalt RÄME inimene. Ma loen mõnikord kuskilt blogist, et uuuh, küll see huulepalsami totsik on ebahügieeniline, mõelda vaid, paned OMA NÄPU sisse sinna ja siis kõik su näpu otsas elavad salmonellad ja lihasööjabakterid lähevad sinna totsikusse ja see on nagu niii iuuuu! Ja siis olen mina, kes ma ei tuleks iial selle pealegi, et üldse millegi sellise üle juurelda. Ma reaalselt olen vist kõige vähem bakteritele mõtlev inimene ever, sest arvestades seda, et ma siin ükspäev ei viitsinud tõusta, et salfakat tuua ja oma jalast soki võtsin ja sinna nuuskasin… Et noh, kas ma pean veel midagi lisama :D?

Kunagi istusin ma rahumeeli köögipõrandal ja nüsisin köögikäääridega varbaküüsi lõigata, kui mu eks äärepealt ropsima hakkas ja ütles, et see on kõige rämedam asi,  mida ta elus näind on. Ma siiani ei saa aru, milles mure. Käärid on käärid ju, miks nendega ei võiks varbaküüsi lõigata? (As we speak ma mõistan, et äkki siin on jälle mingi seos, et ma pärast nende kääridega ala midagi sööki lõikaks vms ja see oleks jube ebahügieeniline, aga noh, ausalt ma ei tuleks selle pealegi. Ega tulnudki, kuni praeguseni 😀 Kõigile külalistele lohutuseks, et see oli vähemalt 5 aastat tagasi ja mul nüüd on päriselt küünekäärid olemas, ärge kartke!) (või kas on…?)

Midagi kukub maha? Ah mul suva, võtan üles ja söön ära! Samas kui külmikus on midagi lahtisena seisnud, siis seda ma enam ei taha. Oskan ka mina mõndadel hetkedel esteeti mängida, eksole!

 • Mõnikord ma ütlen Kardole, et mul on talle salajutt ja siis tegelt lasen talle kõrva krooksu. See vist ei ole nii mõnikord, sest ta ei usu mind enam kunagi, kui ma talle jälle seda salajutu juttu ajama hakkan, vaid paneb näpud kõrvadesse ja jookseb minema.
 • Ma ei kuula peaaegu kunagi muusikat. Ma võin istuda haudvaikuses, aga muusikat kuulan ma vaid koristades. Noorema kuulasin kassides ka, aga enam ma ei kassi. Samas kõik mu muusika on mu kassimisaegadest, sest ma ei kuula ju kunagi uut peale, nii ma kuulangi koristades hitte nagu “Avril Lavigne – Fall to pieces” jne 😀
 • Mul peab olema kodus alati vähemalt kolme erinevaid sorti “häid asju”. Kunagi sõbranna tuli külla ja küsis, et kas mul midagi head on. Ma kurvalt ütlesin, et noh, MIDAGI häda pärast leiab, aga peakski poodi minema varusid täiendama. Need “midagi häda pärast” olid siis pulgakommid, kolme erinevat sorti jäätist, küpsiseid, shokolaade, pulgakomme, kummikomme ja kõrsikuid. Ja kui see on mu midagi “häda pärast” siis mõelge, mis magusavarud on mul kodus, kui mu varu korralikult täiendatud on! Mul on külmiku peal suur punutud korv kõige selle “millegi hea jaoks”. Ja see on suuuuuuur!
 • Ma olen vist nii palju kokasaateid vaadanud, kus rõhutatakse seda, et toit peab olema nii tehtud, et iga osa taldrikul harmoneeruks teistega ja moodustaks kokku imelise suutäie. Ala, et liha on hapukas-magus, siis salat annab krõmpsu ja värskust, kartul on aga magusapoolne ja siis nad kõik koos “sing on a plate”. Seega kui ma süüa teen, siis ma proovingi kogu aeg KÕIKE KOOS ja kui ma olen siis saavutanud soovitud harmoonia ja näen, kuidas Kardo (või ükskõik kes, aga no teda ma enamasti süües näen) sööb enne ära need asjad, mida ta nn vähem tahab ja siis näiteks liha jätab viimaseks “maiuspalaks” siis see ajab mind hüsteeriasse 😀 Pelšše, pane kõiki maitseid korraga suhu!!!!
 • Laive tehes selgus, et ma pilgutan haiglaselt vähe. Ma ei tea, palju teised “normaalsed” pilgutavad, aga keegi isegi luges ära, palju ma minutis pilgutasin ja siis googeldas, et palju normaalne oleks ja selgus, et ma mega ebard.
 • Ma saan oma paremat puusa “pesast” välja nihutada. Raksuga. See on mu hinnatuim peotrikk: “Pane oma käsi siia!” ja siis teen seda ja vaatan, kuidas inimesed, tülgastus silmis, minust kaugenevad 😀

Ma võiks jätkata, aga ma olen kindel, et te nüüd arvate, et ma olen maailma kõige haigem inimene ja ei loe mu blogi enam kunagi, seega ma lõpetan selle postituse ja lähen pühin mingi vana soki või trussikupaariga pisaraid.

chbxqvo-1679155

Mis teie veidrused on?

Loe ka neid postitusi!

203 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Vasta kiiksud vol 2 | Mallukas Mallukas % % 27. jaanuar 2021 at 13:50

  […] ja ma kohe mõtlesin, et teeks blogipostituse kah. Muidugi on minevikumallu ette jõudnud ja sellise postituse valmis teinud, aga ega ma ajaga normaalsemaks läinud ei ole, pigem on neid kiikse lisandunud. Kuigi ma võiks […]

 • Avatar
  Vasta Janek 26. juuni 2018 at 22:36

  Minu veidrus on number 13. Kui ma vaatan kella ja see juhtub 13 minutit peale täistunni olema, siis ma jätan oma tegevuse pooleli ja ootan ära, millal 14 tuleb. See on vahel päris tüütu. Ju siis on lapsena räägitud, et see on halb number. Kuraditosin.

 • Avatar
  Vasta Riin 5. august 2016 at 09:48

  – WC paber peab pealt jooksma. Mu õel
  on just vastupidi, peab alt jooksma.
  Kui teineteisel külas käime, siis
  muudkui keerame neid rulle 😛
  – nõud peavad kappides/sahtlites
  õigesti olema. kruusidel sangad
  paremal (mis sest et ise olen
  vasakukäeline ja kruusi võttes pean
  sanga pöörama). Noad, kahvlid,
  lusikad õiget pidi igas mõttes.
  – vihakn olukorda, kui olen enne
  meest magama läinud, ennast teki
  sisse keeranud ja magama jäänud. Siis
  tuleb mees teki alla ja see külm õhk
  ajab mind alati ärkvele ja nii
  kurjaks. Olen rääkinud pikka aega, et
  võtame rinevad tekid, aga ta arvas,
  et siis on lahutus ka 😀
  Mees jälle kirub, et ma ennast alati
  nii teki sisse mässin, kuna kaissu ei
  saa võtta – olen tulikuum.
  – mulle ei meeldi, kui teised
  pereliikmed koristavad. minu jaoks
  tähendab koristamine kindlat
  järjekorda: asjad oma kohtadele,
  võtan tolmu, KÕIK nurgatagused
  tolmuimejaga, siis pesen põranda.
  Eriti ärritab, kui mees võtab
  tolmuimeja välja ja teeb lihtsalt
  keset elamist “raja”. Koristagu siis
  kõik juba!
  Mõlemal on meil see kiiks, et meeldib
  käia paljajalu, aga puru ei tohi olla.
  – üks kord, kui mees pesu kuivama
  pani, sain teada, et mul see kiiks
  ka, et see peab olema tehtud minu moodi.

  eks neid asju on veel, mis hetkel ei
  meenu.
  aga seoses laste saamisega olen
  muutunud palju rahulikumaks oma
  kiiksude osas. pole vist niipalju
  aega stressata nende pisiasjadega.
  kunagi olin tunduvalt hullem 😀

 • Avatar
  Vasta Maria 1. august 2016 at 22:43

  Ma söön toorest liha. Lihtsalt ns toores ilma maitseaineteta. Mulle meeldib koera lõhn, eriti kui ta märg
  on. Ma vihkan toas maas liivaterasid. Mul on siis tunne, et terve tuba on räpane. Ma ei taha puudutada
  ega vaadata kartuli välja kasvanud idusid. Need on niiii vastikud. Mul on õõvastav vaadata kuskil
  vaglasid. Kui ma olen metsas ma kardan alati metssiga. Püüan seda hirmu ikka maha suruda, sest ega ta
  lambist ei ilmu lagedale. Mulle ei meeldi öösel näha ennast peeglist või üldse sellest mööda minna. Ma ei
  vaata siis kunagi peeglite poole. Mulle ei meeldi toas ere päikesevalgus. Üldse ei meeldi tegelt päike
  Kannan suht aastaringselt päikeseprille. Kui autos poest tulles käib hea laul sõidan koju alati pikemat
  teed pidi, et see laul lõpuni kuulata. Riidekapi uksed peavad olema kodus kinni, eriti öösel. Seal elab
  siiamaani kapi koll 😀 ma olen selles enam kui kindel :D. Kardan väga kõrvaharki. Jube putukas. Samas
  meeldivad keldrikakandid 😀 ilusad hõbedat värvi pisikesed ringi siblivad putukad. Vetsus siblivad vahel
  ringi vahin neid ns :D. Meeldib tegelt keldri lõhn ka ja veel vanade majade lõhn. Osade trepikodade lõhn.
  Oehh aitab kh 😀 muidu arvatakse veel et ma veidrik päriselt.

  • Avatar
   Vasta Sanna 6. august 2016 at 20:32

   Ega sa juhuslikult jäär ei ole 😀

  • Avatar
   Vasta Laura 5. mai 2017 at 00:01

   Tundub, et me sinuga suht sarnased 🙂 mul samad kiiksud.

 • Avatar
  Vasta Triin 1. august 2016 at 21:31

  Minul käivad mõlemad puusaluud välja. Vahel
  külili pikutades hakkan ühte puusaluud
  jõnksutama edasi-tagasi, meest ajab see
  hullult närvi, ma ise ei pane tähelegi, et nii
  teen ?

 • Avatar
  Vasta L 1. august 2016 at 21:12

  Haha neid kommentaare nii huvitav lugeda, aga minu
  kõige veidram kiiks on mind mäletamist mööda terve
  elu saatnud, kuigi olen juba 21. Nimelt pean ma
  suurtes korterelamutes esimesest trepist enne üles
  jõudma, kui välisuks sulguda jõuab. Nii lamp, aga alati
  kui ma üksi kusagil sellises majas liigun, teen esimesel
  trepil megasprindi ja siis ronin rahulikult edasi. Vahel
  veel kujutan ette, et kui ma nüüd enne ukse sulgemist
  üles ei jõua, kukub trepp kokku vms 😀
  Samuti saan ma ainult kõhuli magada, sest kuulsin
  väiksena, et selili magade tulevad luupainajad.
  Ja ma ei saa tuttavate või sõprade kuuldes vetsus käia,
  alati tulevad parakad et kõik kuulevad, kuidas ma
  soristan ja siis judgevad salaja. Samas avalikes
  vetsudes on jumala savi, sest sinna inimesed lähevadki
  ju pissile?! Samuti ei pea ma vajalikuks potti paberisse
  mässida, kui see pealtnäha puhas on.
  Kui mul toit maha kukub vms siis mul jumala savi, söön
  ikka ära, siiamaani pole surmavat haigust külge
  saanud.

 • Avatar
  Vasta Birx 1. august 2016 at 19:59

  Mina ka jälestan neid täis kasvanud nabasid. Õudne lihtsalt 😀 Jumal tänatud, et mul endal ei ole. Siis lisaks ma vihkan
  vereSOONI, veri kui see punane vedelik, sellest on mul jumala kama kaks, aga just sooned on mu täielik õudusunenägu. Kui ma
  kunagi kusagilt lugesin, et väljapaistvad veresooned pidi mehel seksikad olema siis ma olin nagu WTF 😀 Veresooned
  absoluutselt IGAL inimesel mis on nahast kõrgemad(ok mul praegu kirjutades hakkab juba paha) on rõvedad ja kui mõnel on
  selline paks kusagil või hästi palju neid siis ma lihtsal ei suuda vaadata, ma keeran pea ära või väldin vaateväljas seda. No
  atleedid on mu õudusunenägu 😀 Vere võtmist ma ka loomulikult vihkan ja iga kord ma olen paanikas, süda läheb pahakas ja
  selline nagu veidike paanika tekib ja mis kõige hullem, mul endal on veresooned nii peidus seega see teeb verevõtmise
  protseduuri alati keerulisemaks ja vahest torgitakse mitu korda ja just see katsumine ka alguses kui otsitakse sooni, nõela ei
  pea veel võetudki olema aga ma juba peaaegu minestan.

  Ja mul on muusika just vastupidine sulle, ma armastan muusikat kuulata ja ei talu eriti vaikust. Ma kuulan kogu aeg peaaegu
  igal pool, arvutis olles, väljas käies kui ma üksinda lähen kusagile jne. Nii palju head muusikat on olemas ja ma ei kujuta ette
  kuidas on võimalik, et keegi lihtsalt ei kuula seda 😀 Mul tekivad alati sellised ägedad emotsioonid muusikat kuulates ja see
  kuidagi annab motti juurde, sporti teen siis ka alati kuulan.

  Puuviljad ma pean ära pesema, üldiselt peaaegu kõik. Kujutan alati ette kuidas mingid bakterid mis tekitavad kõhuhaigusi
  ronivad sealt koore peale söödava osa peale ja üldse kui ma mõtlen, et kust need tulevad, kuidas neid transporditakse ja mis
  inimesed nendega kokku on puutunud, fui.

  Ma ei saa toas olla teadmisega, et mul on väljast tulles käed pesemata, rõve on, esimene asi on, et pean alati kohe käed ära
  pesema, kuigi ma ei tea kas see on kiiks, tundub kuidagi normaalne seda teha. Samas siin räägitakse, et hügieen on üle
  hinnatud, selleks ütlesingi.
  Kodust välja minnes ma ka alati kontrollin elektriasju ja vahest lihtsalt lähen koridorist tagasi tuppa, et vaadata veel üle.

  Mis siis veel, aa see matsutamine, vihkan seda ka, tunnen kuidas närvi lähevad krussi kui keegi ei suuda oma SUUD KINNI
  HOIDES süüa.

 • Avatar
  Vasta Merrr 1. august 2016 at 15:01

  Ennatlikult ütlen , et olen 26a ja
  muidu normaalne.
  Frikadellisuppi süües jätan ALATI
  frikadellid viimaseks.
  Magan ALATI jalad teki all, ja
  jäsemed ei tohi üle voodiääre
  rippuda!! (nende koletiste pärast,
  kes mu voodi all elavad) 😀
  Ujuma minnes ei lähe kunagi üksi
  vette, ei uju ma ka teistest
  kaugemale. (nende kollide pärast, kes
  jalast tõmmates mind vee alla tirivad) 😀
  Turvaväravatest läbiminek tekitab
  minus ärevust. (pole kleptomaan, aga
  küll mul on kiipkaarte täis rahakott
  piiksuma hakanud. on unustatud
  elemente makstud riiete külge,
  väravad on ka kuumast lambist
  piiksuma hakanud, just siis kui mina
  kavatsen sealt läbi traavida.)
  Vanavanemate juures söön ma toitu
  kahvlilt/lusikalt hammastega.
  Pimedas (õhtul/öösel) vetsus käies
  jooksen voodisse tagasi. (nende
  samade voodialuste kollide pärast) 😀
  Kardan pimedaid trepikodasid 😀
  Vanemate kodus elades palvetasin, et
  tuled trepikojas põleksid, kui koju
  läksin. Vanemaks saades häiris mind,
  kui trepas tuli põles, kui ma olin
  koju ära jõudnud. Jõudsin viimasele
  korrusele välja ja ikka jooksin alla,
  et tuli kustutada. Ma poleks saanud
  ilmselt magada ka, kui ma poleks
  kustutama läinud. 😀 Õnneks nüüd
  omaelupeal olles on trepikojatuled
  liikumisanduritega. (taevas olgu
  tänatud :D)
  Mind võib mitu AASTAT kripeldada see,
  kui ma kellelegi mõtlemata olen
  halvasti öelnud.
  Mulle ei meeldi vanad inimesed, need
  väga vanad, seniilsed, kes, tundub,
  et ei saa vahepeal millestki aru.
  Vihkan sünnade pidamist. (enda, mehe,
  lapse) Hädaga teen ära, aga ise olen
  seejuures kohutavalt stressis. (kas
  külalised ikka kõik süüa saavad, on
  neil lõbus, kas neile meeldib söök.
  OMG keegi haigutas.. noniii nüüd on
  lõpp..)
  Vetsu kiiks on ka mul. Avalikus kohas
  ei saa asjatada, kui keegi ukse
  lähedal või kõrval kabiinis. Proovin
  häääästi poti äärt mööda lasta, või
  pillun paberit ette, et väga ei
  soriseks. nr 1 käib siis jutt 😀
  Piimapakk peab olema ÕIGET PIDI
  kannus. (kuidagi valus on vaadata,
  kui valest otsast on nurk ära lõigatud)
  Vihkan musti värvi sokke. Tunduvad
  kuidagi…. mustad 😀
  Käsi kuivatades peavad mõlemad käed
  niisked olema. Ei saa kuivatada nt.
  kui loputan kiiresti ühe käe ja
  kuivatan ühte kuiva ja ühte märga kätt 😀
  Kardan hirmsasti hunte ja haisid.
  (mitte, et neid maitea suvalises
  Pangodi järves ujuks) 😀

 • Avatar
  Vasta SP 1. august 2016 at 14:03

  Mina kannan käekella paremal käel. Omast arust see
  ei tundukski kiiks aga kuna pidevalt küsitakse, et miks
  mul kell paremal käel on….siis tundub, et see on siiski
  kiiks. Aga las ta siis olla 😀

 • Avatar
  Vasta Ohjahh :) 1. august 2016 at 13:16

  Mina lapsena v siis teismelisena vms raamatut lugedes
  kitkusin endal juuksekarvu peast üksikult ära ja siis söin
  sellenn juure ära. Ise pole tähelegi pannud, kuni jälle
  öde vöi ema tuppa tuli ja voodikörval juuksepahmaka
  avastas. Katsudes oli aegajal tunda ka, et siilikas on juba
  kitkutud juuste tagasi kasvamisest, aga kuna ükshaaval
  suht tömbasin neid siis oli ühtlaselt mitte ühte suurt
  laiku otseselt. Nüüdseks olen sellest kiiksust välja
  kasvamud ja küüsi ka enam ei näri, kuid üks kena röve
  kiiks on siiani säilinud ja endalgi selle peale möeldes
  hakkab kergelt halb,kuid ikka teen alateadlikult.

  Nimelt nii kui kusagil mingi kärn v ebatasasus nahal v
  jumala eest mingi kööma teema peas on, siis see lausa
  karjub ära kratSimise järgi ja mis köige hullem hiljem ära
  söömise, eriti veel kärnad.
  Huh, seda välja kirjutades juba tekivad judinad ja
  hakkab paha aga nii on.

  Veel häirib mind ennast jubedalt, et elukaaslane jätab
  kelloksid ja need hommikusöögi helbed jogurti v piima
  sisse likku enne kui ära sööb, et need peavadki pehmeks
  minema ja ära vettima et niion hea ?? ma just
  jälestan vettinud ja juba pehmeks läinud kröbinaid.

  Kellegi teise matsutamist ja luristamist ka ei meeldi
  kuulata ja üleüldse praegu raSedana enamus veidraid
  vms hääli häirib 🙂

  Selle viimase kiiksu üle mul on endal ka nöme, aga mulle
  ei meeldi enam kui ml 8a poeg mulle küljealla poeb ja
  mo peal lebotab jne. Eks ma enamjaolt kannatan ära ja
  ei ütle midagi ja lasen ikka tal ka nats lebotada enda
  juures ja vastas ja peal, aga tegelikkuses ennast on
  häirima hakanud millegipärast ja jube paha tunne on
  selle pärast kuidagi endal sees, et ei taha et enda laps
  küljeall koguaeg oleks.
  Aga samas ise mehe küljeall ja kaisus on vaja mul
  koguaeg olla kui laps magamas ja kui ta siis ei viitsi
  teleka ees öhtul kaisutada v tahab midagi muud teha nii,
  et ei saa mult just ümbert kinni hoida v ma pooleldi ta
  peal lebotada siis mul moss jälle, et miks ta mind siis
  kaissu ei taha 🙂

  • Avatar
   Vasta Ohjahh :) 1. august 2016 at 13:19

   Wc paber peab ka mul kindlalt ülevalt poolt jooksma.
   Ja vanemaks saades ajavad igasugused rövedused
   öökima nagu need tatti lutsutavad neeegrilapsed jne
   netis , isegi seda kirjutades vöttis silmad märjaks ja ajas
   öökima.
   Noorena vöisin igasuguseid röveduSi vaadata ilma
   mingi okse refleksita.
   Nb, mitte, et ma oma 28a über vanur oleksin 🙂

 • Avatar
  Vasta Siret 1. august 2016 at 00:48

  Eks neid on ikka mitmeid:
  -nagu paljudel, ei lase kellelgi teisel pesu kuivama
  panna. Kõik panevad minu jaoks liiga lohakalt ja
  jätavad asjad kortsu
  -wc paber peab jooksma alt poolt
  -ei suuda mitte kuskil kraanivett juua
  -pudeliveest jätan alati u veerandi alles, sest sealt
  maalt on minu jaoks gaasid juba liiga välja läinud
  -igapäevased tarbeesemed peavad olema just seal kus
  ma harjunud olen. Kui on kuskil mujal, siis suure
  pobina saatel panen tagasi
  -mustad nõud kraanikausi kõrval. Miks? Kui raske on
  neid kraanikaussi panna?
  -vanasti kui vetsus käisin panin alati ukse lukku, mis
  sellest et üksi kodus olin ja teadsin et kedagi ka lähiajal
  ei tule. Uks lihtsalt pidi lukus olema. Viimased aastad
  aga vastupidi, uks jääb alati pärani lahti hoopis.
  -häirib kui keegi ei kasuta süües nuga ja häirib ka see
  kui keegi kasutab nuga mis ei ole kahvliga paaris
  -ma ei suuda paljalt magada. Suvise kuumusega on see
  üsna hirmus aga ikka peab särk seljas olema ja tekk
  vhmlt üle tagumiku tõmmatud olema

  Ma olen täiesti kindel et neid kiikse on veel, nii
  väiksemaid kui suuremaid, aga need olid esimesed mis
  meelde tulid

 • Avatar
  Vasta Kims 1. august 2016 at 00:41

  Jumal tänatud, et need kommentaarid
  otsa said lõpuks, saan ka magama
  minna rahus nüüd. Samas igas
  kommentaaris leidsin tükikest
  iseennast, seega pliis ärge mind
  kuhugi kinni pange! 😀

 • Avatar
  Vasta Pillekas 31. juuli 2016 at 23:59

  ma ei salli värvilist voodipesu, toore liha katsumist ja
  lõikamist ja koledaid asju

 • Avatar
  Vasta Rel 31. juuli 2016 at 22:00

  Ma ei saa endal küüsi viilida. Kananahk tuleb ihule. Eks ma seda ikka lõpuks teen, sest noh…peaks ju, aga hästi ebameeldiv
  tegevus.

 • Avatar
  Vasta Krissu 31. juuli 2016 at 21:41

  Oh, kui huvitav teema 🙂
  Mul näiteks see ninanokkimise teema.
  Konnusid alati peidan voodi v diivani ääre alla,
  oleneb kus parasjagu olen.
  Võõras kohas samuti ei istu wc ääre peale.
  Kui stringid ebamugavalt linna peal, vaatan, et
  keegi ei vaata ja topin käe püksi, et kohendada.

 • Avatar
  Vasta Sirts 31. juuli 2016 at 21:29

  * ma vihkan kui inimesed peale kohvi segamist selle segamispulga veel suust läbi tõmbavad, külmavärinad käivad kohe üle 😀
  * ma ei suuda süüa tavalist juustusaia, aga kui näiteks on võileivagrilli vahel tehtud või mikrokas soojendatud juustusai, siis
  võin vabalt süüa
  * ma ei suuda süüa juustuvorsti, aga kui saial on juust + vorst – vabalt söön 😀
  * ma vihkan inimeste varbaid ja kui võimalik, palun alati sokid jalga panna 😀
  * kui mingil tootel on parim enne kuupäev käes, no thanks, mina seda ei söö, isegi kui pole veel avatud 😀
  * ma söön burgerit osadena – kõigepealt pealmine sai, siis pihv ja siis alumine sai 😀
  * alati kui näiteks on Hessi või Mäkki minek, siis kui tellin eine, söön ma enne friikad ja siis burgeri. vastupidine on välistatud ja
  isegi 1 friikas ei tohi alles jääda 😀
  * ma ei suuda alasti magada, siuke tunne on, et nagu oleks.. alasti? :D:D
  * alati peale suitsu tegemist ma pean saama kasvõi ühe lonksu mingit vedelikku, muidu hakkab nii paha olla
  * mul on komme inimestele lambist enam mitte vastata chatis ja niimoodi ma suudan inimestega suhteid ära rikkuda. 🙁
  Hetkel rohkem ei meenu, aga neid on meeletult tegelikult veel 😀

 • Avatar
  Vasta K 31. juuli 2016 at 21:14

  Keegi siin kommenteeris, et kui magab kellegi kaisus, siis ei julge kõvasti hingata. Ohh juudas mis nõme komme mul oli. Kui
  magasin kunagise kuti kaisus.. no ikka täitsa kaisus.. tema käsi minu pea all, siis ma ei julgenud oma pead tema käele toetada 😀
  No arvasin, et tal raske ja käsi sureb ära jne. Igal juhul hoidsin ma terve? öö pead üleval. Magasin ise ikka megakehvasti.
  Ükskord kui kilpnäärmeid arsti juurde kontrollima läksin ja UH tehti, siis arst üllatus, et oiiii kui tugevad kaelalihased teil on, et
  mis tööd te teete ka?
  Mina: eeee… arvutiga.
  Vaatas mind veidralt ja küsis, et aga mis sporti siis teete.
  Mina: ei teegi.
  Ausalt, ma ei taha teada mis ta mõtleks miks mu kael nii tugev on 😀

  • Avatar
   Vasta Helina 31. juuli 2016 at 22:45

   hahaha nii hea 😀

 • Avatar
  Vasta M 31. juuli 2016 at 21:13

  Mul neid kiikse jagub:
  1. Mulle meeldib inimeste juukseid nuusutada,
  samuti ka nt oma kodus kassi ja koera
  nuusutada.
  2. Mulle hullult meeldib bensiini-, värvi -ja
  lakilõhn.
  3. Ei talu, kui keegi mälub mu kõrval.
  4. Ma kardan käia avalikus kohas ja isegi külas
  olles wc-s (kardan, et keegi kuuleb, kuidas ma
  ennast kergendan)
  5. Ma lähen ülinärvi, kui ma toon endale
  köögist klaasiga vett ja laua peale pannes keegi
  võtab ja joob selle ära.
  6. Kardan samuti kaisus olles kõvasti hingata
  või üleüldse, kui on vaikne.
  7. Mul hakkab mõnikord süües üks lõualuu
  pool raksuma ja siis ma raksutan seda meelega
  edasi, sest mulle meeldib see “tunne” vms ?
  ?

  Kindlasti on veel neid kiikse, aga hetkel ei tuls
  meelde ?

 • Avatar
  Vasta Siiri 31. juuli 2016 at 20:50

  * Ma ei suuda käia võõras kohas pesemas (eriti jube, kui lähen kellegile paariks päevaks külla)
  * Teiste inimeste linade vahel ei suuda magada.
  * Hommikuti ma ei räägi. ( Kui elukaaslasega kokku kolisime, siis alles peale esimest kuud küsis, et miks ma temaga hommikuti
  ei räägi… kas olen vihane 😀 Aga asi pigem selles, et ma pole üldse hommikuinimene- ma alles ärkan )
  * Mul on igaks päevaks äratuskell helisema pandud. Mulle meeldib magada, aga samas mitte liiga kaua ( nooo, kunagi on olnud
  ka “hommikuid” kus olen ärganud 5 paiku õhtul alles ja pole õieti aru saanud kas hetkel on hommik või õhtu) Seega vaba päeva
  äratuskell on kell 12.00 – kui ärkan varem, tean et kell pole 12 ja kui ärkan äratuskella peale siis no tean kohe mis kell on 😀
  * Tööpäeva hommikul on mul u 7 äratuskella, mida ma lükkan sujuvalt 30 -45 min edasi.
  * Ei meeldi, kui keegi teeb nt süüa, maitseb vahepeal kahvli/lusika/kulbiga ja teeb sellega rahumeeli siis süüa edasi.
  * Teiste juures WC ei meeldi üldse käia 😀
  * Kui keegi sööb niimoodi, et tagahambad kokku plaksuvad- uhh :S

 • Avatar
  Vasta Terje 31. juuli 2016 at 20:46

  *mul on mingi väga keeruline teema numbritega. Äratuskella panen helisema nt 6:36; 6:42; 7:07 või 23:05
  jne (ehk minutite arv peab jaguma tundide arvuga või tundide arvu numbrite ristsummaga) . Alati
  mobiilinumbritel või pinkoodidel vms otsin numbrite vahel matemaatilisi seoseid ,nii jäävad mulle paljud
  numbid ka pähe. Kõigi jaoks, kellele sellest rääkinud olen, tunduvad need seosed nii keerulised, minujaoks
  nii loogilised.
  * ma ka ei kannata laevalgustite valgust. Samuti segavad magama jäämist igasugu vilkuvad ja mitte
  vilkuvad tulukesed(nt teleka ,ruuteri vms tuluke), need pean alati kinni katma.
  * ma ei kannata oranźi värvi
  * külmkapis peab olema asjad süsteemi järgi, ma ei suuda mõista kui inimestel on asjad seal suvaliselt.
  Muidu ma mega korrafriik pole
  * ma ei söö tähtaja ületanud või maha kukkunud toitu,sest mul on toidumürgitus kerge tulema.
  * mulle ei meeldi kui inimesed söövad otse potist, vormist, karbist toitu. Ise kunagi ei söö nii va
  toidutegemise ajal proovimine.
  * ma unustan igalepoole oma veetasse
  * ma ei suuda kanda midagi oma randme ümber ega vaadata enda või kellegi teise randmel olevaid veene.
  * ma ei kannata ebameeldiva häälega inimesi raadios, kohe vahetan kanalit.
  Rohkem vist kiikse pole.

 • Avatar
  Vasta Kats 31. juuli 2016 at 19:48

  1) Magama jäädes peab välisuks kindlasti lukus olema ja ka magamistoa uks kinni tõmmatud, sest kunagi kui ärkasin, siis
  õemees seisis ukse peal ja ehmusin kohutavalt. Peale seda ei suuda enam lahtise uksega magada.
  2) Pean alati magama vaatega sinna poole kus on uks.
  3) Kõik nõud peavad olema enne magama minekut ära pestud, isegi kui kell on 3 öösel.
  4) Ei suuda teiste inimeste nähes süüa, aja jooksul on asi paranenud ja elukaaslase juuresolekul julgen süüa ja häda pärast söön
  ka sugulaste-sõprade juures aga terve aja on kõht krampis ja toitu väga ei naudi. Vanavanemate ja vanatädide juures ei julge
  üldse süüa, sest tundub et kõik on kohutavalt must ja räpane, isegi kui tegelikult ei ole.
  5) Vanemate kodus käies pean alati ühest kindlast kruusist hommikukohvi jooma, sest teistest tassidest juures ei ole kohvil
  enam sama maitse.
  6) Tüli või stressi korral läheb nn “seest õõnsaks” ja ka suurim näljatunne kaob sekundi pealt ja ei suuda tükil ajal mitte midagi
  süüa peale seda.
  7) Satun paanikasse kui keegi etteteatamata või väga lühikese etteteatamise peale peaks külla tulema. Muretsen kas kodu on
  korras, kas on külalistele midagi pakkuda, kas ma ise näen sobilik välja, et külalisi vastu võtta jne jne.
  8) Judinad käivead üle selja kui keegi võõras inimene mulle bussis või tänaval vastu läheb.
  9) Tunnen end kohutavalt ebamugavalt kui keegi (isegi elukaaslane) minu kõhtu puudutab.
  10) Ei suuda mitte kellegi teise rõivaid kanda, isegi mitte kõige suuremas hädas.
  11) Avalikus kohas tualetis käies ei suuda prilllaua peal istuda.
  12) Ei suuda magada voodis kus mõni lemmikloom on maganud või või niisama lebanud/istunud.
  13) Maha kukkunud toit on ok, siis kui keegi ei näe 😀
  14) Säilivusaja ületanud toit lendab kohe prügikasti ja samuti pikemalt külmikus lahti olnud asjad.
  15) Ühtegi hallitavat asja ei suuda puudutada ega isegi mitte vaadata.
  16) Ragisevad lõualuud ajavad iiveldama. Mu emal süües on kilomeetri kaugusele lõualuude ragin kuulda, siiani tekitab
  judinaid kui kuulen.
  17) Kellelegi mitte midagi ei laena ja ise ka laenuks ei võta, sest koguaeg kardan, et ei saa välja laenatud asja tagasi või siis on
  see ära rikutud.
  18) Ei suuda kuulata kui keegi ropendab nagu voorimees.
  19) Iga päev pean duši all käima, isegi kui tegelikult must ei ole aga tunnen end kohutavalt ebamugavalt ja närviliselt kui ei ole
  pesema saanud. Ilmselt mingi psühholoogiline põhjus aga õnneks elukaaslasel sellega probleemi pole 🙂
  20) Äratuskella helistema pannes peab kellaaeg alati lõppema 0 või 5-ga.
  21) Kõik värvid peavad alati sobima, kõiges – riietuse, sisekujunduse ja isegi kingituste puhul (a la kaart, kommikarp,
  kinkepakend jms peavad olema toon-toonis või siis omavahel matchivates värvides).

  Ja kindlasti neid kiikse on veel aga need olid esimesed mis meelde tulid. 🙂

 • Avatar
  Vasta Annely 31. juuli 2016 at 17:25

  See söömise häälte mitte kannatamine või noh, et kui
  keegi matsutab ja sa närvi lähed või see sind häirib –
  see pidi olema mingi psüühiline häire. Mul nii hea
  meel, et ma pole ainuke psühhopaat ?
  Puuvilju eriti ei pese, tõesti, siis kui keegi kõrval on,
  siis nagu PEAB.
  Kõige suurem kiiks on mul ilmselt see, et kui
  vetsupaber WCs otsas on, ning ei viitsi koridori uue
  paberi järgi trampida pissise tutiga, siis mul pole mingi
  probleem näiteks käeulatuses rippuva rätiku nurgaga
  tutt kuivaks tõmmata ja rahus edasi elada.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 31. juuli 2016 at 17:37

   Hhahaha, see viimane osa 😀 Ma loodan, et sa siis selle rätiku pessu ka viskad pärast 😀

 • Avatar
  Vasta Mi 31. juuli 2016 at 17:18

  Ma kiiksudest kirjutada ei viitsi, aga panin tähele, et
  paljud kommenteerisid, et nad ei istu avalikus wcs prill-
  lauale (ma ka ei istu). AGA mind huvitab miks avalikes
  wc-des pottidel kaaned on 😀 seda on niii räme avada
  sest never ei tea kas keegi on prill-lauale lasknud ja kas
  kaas on sellga koos 😀 õnneks pole veel juhtunud, et
  käed kuseseks saavad aga ma absoluutselt IGA KORD
  loodan, et mu käed kuseseks ei saaks 😀 võimalusel valin
  kabiini kus kaas juba üleval

 • Avatar
  Vasta Erika 31. juuli 2016 at 16:00

  Ei tea kas just kiiksud on aga midagi veidrat küll vist
  jah. Seda musta pesu sisse nuuskamist on omalgi ette
  tulnud. Ja raha peab olema rahakotis suuruse
  järjekorras. Väiksemad ees ja suuremad taga. Nüüd
  eurodega väga sularaha mul ei liigu aga krooni ajal oli
  nagu seda paberit rohkem. Siis see pidi kõik
  järjekorras olema. Mind ajas nii marru kui ex mees
  raha lihtsalt tasku surus ja kõik rahatähed olid
  segamini. Süües peab ka kõike kahvli peal olema ja kui
  ei mahu siis vahepeal tühjendan suhu ära ja mis
  kahvlile ära ei mahtunud võtan juurde ja siis hakkan
  mäluma kui kõik hea suus on ? Autoga sõites peab
  alati turvavöö peal olema. No see on selline hea asi. Ei
  suuda juua seda päris lauda piima. Joon ainult poe oma
  ja ainult 2.5% Mul piimaga väike trauma ? Kunangi
  käisime klassiõe vanaema juures ja siis vanaema
  pakkus süüa ja söögi kõrvale piima. Piima ära ei
  loksutatud ja nii mul oli teve klaasi täis koort. Oi see
  oli jäle. Ei suuda süüa ka pekki. Kardan kohutavalt
  ämmelgaid. Kui ikka väga lähedal on või lausa peal siis
  võtab ikka üle keha värisema ja on ka vesistamist ette
  tulnud. Samas väiksed ämmelga beebisid julgen kätte
  võtta. Kindlasti on veel midagi, aga hetkel ei meenu

 • Avatar
  Vasta Liis 31. juuli 2016 at 15:42

  Lisan minagi paar kiiksu. 😀
  *ma ei kannata kui keegi matsutab,
  külmavärinad käivad üle ja tahaks lihtsalt
  kallale joosta!
  *kui ma magan kellegi kaisus, siis ma ei julge
  valjusti hingata.
  *tolmused käed/jalad on üks kõige õudsem
  tunne, hullem on vaid muld vms küüne all!!!
  *ma ei söö parim enne möödas tooteid.
  *minu arvates on mjl maailma ilusaimad varbad
  😀 ja kui kedagi näen, vaatan kõigepealt
  varbaid/jalanõusid.
  *mind ajab iga väiksem asi oksele.
  *vihkan kui keegi ei odka laulda ja siis karjub
  täiest kõrist arvates et oskab laulda…
  *ma ütlen kõigile tuttavatele kohe näkku mis
  arvan ja ärritun kui keegi teine ei julge enda
  arvamust avaldada.
  *ma ei suuda avalikus vetsus prilllauale istuda,
  samuti proovin linnas olles võimalikult
  väheseid asju puudutada ja koju jõudes pesen
  alati käed.
  *mul hakkab endal ka “valus” kui keegi teine
  haiget saab – empaatia.
  *Ja lõpetuseks – ma ei kannata, kui kellegil on
  samad riided mis mul!!!

  • Avatar
   Vasta Pips 31. juuli 2016 at 21:14

   Ma olen kirjutanud Malluka blogisse
   komnentaari enda teadmata ja vale nime all ?

 • Avatar
  Vasta Nimi 31. juuli 2016 at 13:58

  Mul on mingi kahtlane kiiks tulnud, kui keegi minu pudelist
  joob või ma ise mehe pudelist nt vett joon, siis ma pean
  kõigepealt käega pudeli otsa puhtaks nühkima ???

  • Avatar
   Vasta PS 1. august 2016 at 09:27

   Oma käega lisad sinna hulga rohkem bakterejd 🙂

   • Avatar
    Vasta PS 1. august 2016 at 09:28

    Oih! baktereid*

 • Avatar
  Vasta kuusikumuusik 31. juuli 2016 at 13:56

  ei saa süüa negatiivse emotsiooniga, miski ei lähe alla. ei salli naiste ühiseid kohvetamisi, kohvi joomine on väga isiklik, isegi
  rituaalne toiming.

 • Avatar
  Vasta Marii 31. juuli 2016 at 13:46

  Ma vihkan, kui keegi end minu saunalinasse kuivatab,
  vahest abikaasa salaja ikka teeb seda ja siis ma pean
  rätiku kohe välja vahetama.
  Ma ei istu kaubanduskeskustes, bensiijaamades jt
  avalike kohtade wc-s prill-lauale.
  Vihkan, kui keegi kasutab minu asju. Ma ei laena
  teistelt asju ja hea meelega ei laena enda omi.
  Ootamatud külalised ei meeldi ka. Vajan natuke aega,
  et end võõrustamise lainele saada.
  Vanadel inimestel külas olles ei taha kunagi n.ö lauda
  istuda, isegi kohvi ei taha juua, sest mulle tunduvad
  nende nõud mustad. Äärmuslikes olukordades üritan
  ise laua katta, et saaksin endale kõige puhtamad nõud
  välja valida.
  Õhtul enne magama minekut koristan alati, et
  järgmine päev oleks mõnus uut päeva alustada.
  Töölaud peab korras olema, ma ei saa tööd teha, kui
  laual on segadus.

  • Avatar
   Vasta karol. 31. juuli 2016 at 18:11

   Haa-haaaaa, mul samad kiiksud:)

 • Avatar
  Vasta K 31. juuli 2016 at 13:30

  Kiiksud moned:
  Kuulan muusikat aint joostes.linnaga bussis soites.
  Kunagi purjakil peaga rokkisin ning raadiot kuulasin
  vahel.a autoga valjasoidul korval istudes krutin
  raadiokanaleid kuni sobiv laul tuleb.
  Liftis kui palav hakkas kunagi votsin jope.salli.mytsi
  ara et palavaga narvi ei laheks.et yle ei kuumeneks.
  Tuba voib vahel sassis olla a kappe sahtleid koristan
  tihti. Ning mustal riidel ei salli valget kybe.

 • Avatar
  Vasta Kadri 31. juuli 2016 at 13:12

  Mul on kiikse kindlasti väga palju, aga kõige esimese ja naljakamana tuli meelde see, et mulle meeldib poes tööstuskaupu
  (majapidamiskaubad, raamatud ja kõik muu selline) võtta mitte esimest, mis riiulil on, vaid tagant poolt, sest siis tundub, et seda
  pole näpitud ja on äkki korralikum 🙂

  • Avatar
   Vasta Kats 31. juuli 2016 at 19:52

   Sama siin 😀

  • Avatar
   Vasta K 31. juuli 2016 at 20:18

   Haahaa…ma teen sama ja mees ei saa absull aru mis
   seal vahet on ja miks ma esimest ei võta ???

 • Avatar
  Vasta Saskia 31. juuli 2016 at 13:10

  Maidea…sa oled vist kõige chillim inimene ever.
  Su sõpradel, sõbrantsidel, mehel ja lapsel ikka täiega
  veab, et neil on inimene kes teeb nii ajuvabasid asju ja
  kellega ilmselt mitte iial igav ei hakka.

  Mõnus.?

 • Avatar
  Vasta Lotte 31. juuli 2016 at 13:05

  Nii naljakas on lugeda neid kiikse 😀
  Panen siis mõningad enda omad ka kirja

  *Kõik pildiraamid seina peal või
  peeglid peavad otse olema. Muidu ma
  ei suuda samas ruumis viibida.
  *Toitu peab korralikult mäluma. Mind
  ajab nii kurjaks, kui mu elukaaslane
  mälub paar korda ja siis selle endale
  alla kugistab. Rõve lihtsalt 😀
  *Magama saan jääda ainult kõhuli (
  nüüd rasedusega siplen nagu selili
  olev kilpkonn, kuna ei leia
  normaalset asendit enam :D)
  *Ei karda samuti neid pisikuid ega
  baktereid, aga maha kukkunud asja
  enam ei saa süüa. Isegi õunad, mis on
  puu otsast alla kukkunud ei kõlba.
  Kuigi maal olles võib vabalt porgandi
  maast välja tõmmata, selle vihmavee
  tünnis või vastu märga rohtu puhtaks
  teha ja seda vabalt süüa. Kuna meil
  on maal ka loomad, siis võin vabalt
  palja jalaga lehma sita sisse astuda
  ja mul pole sellest sooja ega külma 😀

  Rohkem hetkel ei t

 • Avatar
  Vasta Kadri 31. juuli 2016 at 12:51

  -Ma vihkan külmkapis lahtiselt seisnud toite, sest
  neile jääb külmkapi maitse juurde ja see on rõve. Kõik
  peab olema karbis või potis või oma suletavas
  pakendis.
  -Ma ei joo kunagi klaasist jooki lõpuni, alati jääb põhja
  5mm.
  -Loputan alati ennem klaasi üle, siis lasen vett täis ja
  joon sealt natuke.
  -Ma ei suuda juua klaasist, kui keegi on sealt just
  joonud ja selle ära pesnud ning kappi pannud.
  -Ma jälestasin koolis söökla nõusid, õõh kui paljud
  inimesed nendeõt sõin. Võtsin alati ainult
  hammastega toidu nii, et need ka ei tohtinud vastu
  minna.
  -WC paber jookseb pealt
  -Ma ei suuda taluda, kui mees mu naba katsub
  -Mehe ninakarvad ei tohi sealt välja paista, kui mingi
  koll on, siis võtan kiiruga ise ära, peamine, et ta
  niimoodi kuskil ringi ei käiks.
  -Vihkan nõudepesumasinasse tekkivat haisu, kui seal
  on asjad juba päev sees olnud. Öökima ajab
  -Vihkan, kui pean lisaks oma pesudele veel kellegi
  teiste omi pesema, sest nende katsumine on
  tülgastav, eriti aluspesu.
  -Ma ei salli, kui vannis/duššinurgas on kellegi karvad,
  k.a enda omad
  -Mulle ei meeldi, kui väikesed lapsed lähevad mulle
  palja naha vastu, nt käsivars
  -Mul läheb alati sillast autoga üle sõites nn seest
  tühjaks.
  -Vihkan, kui mu hambahari on teise hambaharja
  vastas.
  -Ma ei suuda kanda teksapükse, kui need pole aot
  ümber jala.
  -Peldikus potilt tõustes lendab kohe kaas kinni ja vett
  lasen peale sõrmenukiga ise kuskil võimalikult kaugel
  olles.
  Ja lõpetuseks vihkan, et mees kõnnib alati avalikus
  kohas mu selja taga, paar meetrit tagapool,
  väidetavalt selle pärast, et ma käin liiga kiiresti.

  • Avatar
   Vasta meow 31. juuli 2016 at 16:48

   Milliseid teksasid sa siis 10-15 tagasi kandsid? 😀 siis
   ei olnud nn liibukad moes.. Ja hakkavad nüüdki moest
   minema

 • Avatar
  Vasta MP 31. juuli 2016 at 12:22

  Ja nt kui ema teeb kisselli ja see on
  jõudnud juba ära jahtuda, siis kui
  tahan juua, panen mikrouuni ja teen
  uuesti soojaks. Ei meeldi juua külma
  kisselli.

 • Avatar
  Vasta Rell 31. juuli 2016 at 12:14

  *Ma ei suuda vahest külas süüa. Eriti puudutab see nt
  kusagil vanade inimeste juures söömist. Toit käib lihtsalt
  suus ringi 😀
  *Ma ei suuda võõras kohas magada. Magan heal juhul
  paar tundi ja kõik.
  *Kui näen, et söögiriistade sahtlis on mõni nuga või
  kahvel tagurpidi siis pean selle ALATI õigetpidi keerama.
  *Auto võiks alati seest puhas olla. Mulle ei meeldi üldse
  kui mingi puru ja sodi igalpool on.
  *Ma vihkan oma varbaid, lahtiste ninadega kingadega ma
  käia ei saa. Plätud on okei!
  *Mulle ei meeldi teiste inimeste juukseid katsuda (välja
  arvatud mu oma laps ja mees).
  *Ma ei suuda teistel inimestel mingeid punne pigistada ja
  üldse nt massaazigi teha :D.
  *Mulle ei meeldi kui keegi minu klaasist joob.
  *Vetsupaber peab ka alati õigetpidi olema. Vanasti pidi
  paber alt jooksma aga nüüd peab pealt 😀
  *Ma vihkan seda kui keegi köögis mõne asja valele
  kohale asetab. Alati tõstan ringi ja kui ma seda ei tee, siis
  jääb see mu hinge närima 😀
  *Ma ei söö kunagi midagi, mis on parim enne kuupäeva
  ületanud. Isegi kui see veel kõlbab on see minu jaoks big
  no!
  *Bensiinilõhn on megahea!
  *Ma vihkan seda, kui keegi mu asju võtab. Vahet pole kas
  küsitakse või võetakse niisama. Olgu need siis ehted,
  riided või kosmeetika. Minu asju ei puudu keegi peale
  minu! 😀

  • Avatar
   Vasta Kats 31. juuli 2016 at 13:05

   Hey, soulmate! 😀

 • Avatar
  Vasta Käbi 31. juuli 2016 at 12:13

  – mulle meeldib kui asjad on erinevad. Kruusid, pliiatsid, viltikad jms peab kõik komplektis olema.
  – Kappides peavad asjad õigesti grupeeritud olema (mh nõud peavad samas suunas vaatama)
  – raamaturiiulis raamatud suuruse järjekorras 😀
  – kõik peab omavahel kokku sobima
  – mulle ei meeldi kui keegi mu riideid kannab või kosmeetikat kasutab
  Õnneks nii hull veel ei ole, et teistelt pereliikmetelt seda ei oota, teen ise lihtsalt kõik kiirelt korda, nii nagu peab 😀

 • Avatar
  Vasta Jaana 31. juuli 2016 at 12:03

  1. Ma jälgin alati volüümi keerates et viimaseks
  numbriks jääks kas 5 või 0, kui nii pole siis jääb räigelt
  kripeldama 😀
  2. Ma vihkan inimeste varbaid – õõh
  3. Kui mu käed on kuivad ja mul pole kätekreemi, siis
  sülitan kätte ja hõõrun laiali, sest ma ei suuda kuivade
  kätega olla 😀 😀 😀 😀
  4. Kui ma vetsus vett peale lasen, siis vaatan alati mujale
  sel hetkel 😀
  5. Ma magan kahe tekiga, üks on jalgade vahel (nii rõve
  on kui jalad kokku puutuvad) ja teine on peal.
  6. Ma ei taha paljaste kätega mulda puutuda voi mingit
  asja, mis on must ja tolmune, aga kui kindad käes, siis
  võin kõike teha 😀
  7. Kui ma süüa teen, siis selle tegemise ajal ma kunagi ei
  maitse toitu, maitsen alles siis kui söök valmis ja
  taldrikul 😀

  Kindlasti on neid kiikse veel, aga hetkel ei meenu 😀

 • Avatar
  Vasta B 31. juuli 2016 at 11:52

  Mul on veidruseid mingi 100000 tükki vist 😀
  kui ma nendest kõikidest räägiks kutsutaks
  ilmselt hullari auto järgi mulle 😀
  Nt: kui käin dušši all pesemas, siis kõigepealt
  pesen ennast ära,siis panen riided selga ja
  hakkan juukseid pesema.
  Teine kiiks on see, et iga õhtu enne
  magamaminekut joon vett, ehk siis võtan
  kapist tassi, lasen selle vett täis, siis võtan ühe
  lonksu ja kallan vee ära, siis lasen uuesti vett
  täis ja alles siis joon tassi tühjaks 😀
  Ja ma alati kui käin ka kodus vetsus, siis ma
  paberiga katan terve prill-laua ära, ma ei
  suudaks neverever lihtsalt sinna istuda 😀 😀

  • Avatar
   Vasta B 31. juuli 2016 at 11:55

   Haha üks meenus veel, mulle ei meeldi kui
   inimesed söövad minu lähedal. Kui nad ei
   matsuta siis kannatan ära, aga nt mu isa
   matsutab ja lurustab suppi vahepeal, seeee on
   niii rämeee ja ma alati õiendan temaga 😀

 • Avatar
  Vasta MP 31. juuli 2016 at 11:47

  Kiikse on palju, aga kõik kohe ei
  meenugi, aga üks asi mis mind just
  häiris oli see, et õde kasutas praegu
  mu näokreemi. 😀 Mulle väga ei
  meeldi, kui mu asju kasutatakse. Ja
  siis ma silmanurgast piidlesin, et
  palju ta seda kasutab ja mõttes
  rääkisin omaette ja palusin, et
  jumala eest ta seda palju ei
  kasutaks, aitab küll nüüd, palju ta
  seda paneb omale näole, otsa saab ju,
  appii. 😀 😀

  Kui vahest tehakse piima-makaroni või
  piima-riisi suppi või putrusid, siis
  alati panen sisse ka saia tükke. Ja
  sisu ennem, alles siis ääred. 😀 Saia
  tükid panen ka siis sisse, kui teen
  iga suvi marjamöksi. Et nt korjan
  tassi/kausi punassõstraid täis,
  tambin nuiaga ära, suhkur sisse ja
  saiatükid murran ka sisse. No nii hea
  ju. 😀

  Kui söögiks on kartul ja kaste, siis
  kartulid teen alati kahvliga pudiks,
  sest nii maitseb paremini. Ei saa
  mina aru, kuidas inimestele maitseb
  nii süüa, ilma, et ei teeks kartuleid
  mämmiks nagu väikesele lapsele. 😀
  Samuti ma jälestan makarone kastmega,
  siis need tunduvad ju eriti limased
  ja libedad ja no keegi ei saa
  jällegist minust aru, et miks mulle
  ei maitse makaronid kastmega. Aga on
  ju vastik!! 😀

  Teed joon hästi kuumana, nii kui vesi
  ära keeb, kotike sisse, vesi peale ja
  hakkan kohe sekundi pealt jooma. Ei
  tea, ma vist olen ainukene kes nii
  kuuma kannatab juua? 😀

  Alati on ööseks mul pandud padja alla
  pabertaskurätik, ise nimetan neid
  salhvakateks ja siis ema koguaeg
  parandab mind, aga mulle ikka meeldib
  nimetada neid salhvakateks, et kui
  hommikul ärkan, kui vaja, siis
  nuuskan või kui vahest nt öösel on
  vaja, siis on kohe hea padja alt
  võtta. Aga eks seda nuuskamist nt
  ajalehe või paberi sisse on ikka
  kunagi ette tulnud ja ka rohu sisse,
  et olen otsinud suurema rohulible vms
  lehe, siis nuusanud, kui pole
  käepärast kohe võtta olnud
  taskurätikut. 😀

  Hommikuti kui nägu pesen, siis ei
  kuivata nägu rätikuga, vaid võtan
  taskurätipakist pehme salhvaka ja
  siis asetan selle näole ja tupsutan
  näo kuivaks. 😀

  Hambaid pesen köögis kraanikausi
  kohal, mitte vannitoas, sest mulle ei
  istu kohe üldse see, et ma pean
  hambaid pesema, kui wc pott on kohe
  selja taga, vastiiiik. 😀

  Puuviljad, mida vaja pesta või veega
  üle lasta, siis teen seda ka
  jällegist kuuma veega, mitte külma
  veega, sest kuum vesi on mu arust
  ikka parem puuviljade puhastamisel. 😀

  Mulle ei meeldi kui võid võetakse
  pakist nii, et tehakse sinna suur
  auk, mulle meeldib ikka kui võid
  võetakse ilusalt, libistades vms,
  mitte et aetakse see nuga sügavale
  või sisse ja siis võetakse. Kole jääb
  see siis ju. 😀

  Jne…jne…jne… 😀

 • Avatar
  Vasta Carolyn 31. juuli 2016 at 11:40

  Ma ei kannata, kui mulle midagi
  varvaste vahele läheb, va vesi, või
  liiv. Mees aeg ajalt kiusab mind ja
  topib sõrmi mulle varvaste vahele.
  Täiesti okse tunne tuleb peale. Sama
  teema nabaga. Ei pane oma näppe
  nabasse mulle! Öäk:S
  Rinnahoidjad peavad olema
  polsterdatud, kasvõi natuke. Mitte
  iial ei pane ma selga neid
  pitsi-satsilisi kopsukaid. Kardan, et
  täiesti ebasobivas kohas kisub miski
  nibud kikki ja no pole meeldiv
  vaatepilt minu jaoks 😀
  Ma jälgin suvel inimeste varbaid.
  Vaatan, kas on ilusad varbad või
  koledad 😀 endal mingi kompleks, et
  mul koledad varbad ja seetõttu ei
  kanna ma peaaegu mitte kunagi varbaid
  paljastavaid jalatseid .
  Kui toit maha kukub ja see kassi
  karvu täis pole, kõlbab edasi süüa.
  Kui toidul kuupäev möödas, lendab see
  prügikasti.
  WC-paber peab jookma pealt.
  Juukseid ei kammi ma mitte kunagi,
  kui keegi mul selja taga seisab. Olen
  aastatega ikka päris mitu harja/kammi
  puruks visanud, sest nii närvi lähen,
  kui keegi samal ajal selja taga 😀
  Ja hommikusest kohvist jääb alati
  lonks kuni mitu tassi põhja.
  Neid kiikse kindlasti veel , aga need
  mis kohe pähe tulid.

 • Avatar
  Vasta eva 31. juuli 2016 at 10:56

  Ma saan mõlemad puusad välja lükata 🙂 käed lähevad
  küünarnukidest väga kaardu kui neile toetan 🙂 :).
  Mulle ei meeldi kui tuba on sassis. Koristan oma
  aastase järgi pidevalt. Keegi teine ei oska pesu
  kuivama panna, kui ainult mina 🙂 . Söön krõpsu koos
  šokolaadiga see minu meelest üks parim kombo. Neid
  on kindlasti veel aga ei tule meelde rohkem.

 • Avatar
  Vasta Reile 31. juuli 2016 at 10:52

  Minu kiiksud siis:
  1) pesu tahan samuti alati ise panna kuivama sest
  mees paneb need minuarust lohakalt kuivama
  2) ma ei kannata kuulata kuidas keegi minu kõrval
  toitu mälub, see ajab mind nii närvi et ma ei suuda
  lihtsalt olla ja pean märkuse tegema
  3) kodus teen alati hädasid uks lahti, ma ei taha
  kinnises wc-s olla lihtsalt 😀
  4) minus on nagu kaks isiksust – kas toad on laitmatus
  korras ja ühtki tolmukübet ei tohi olla või siis peab
  karkudega ringi liikuma
  5) kraanikausi ümbruses ei tohi peale nõude pesu olla
  ühtki tilka ning kui mees paneb mustad nõud
  kraanikausi kõrvale siis ma tõstan need alati sinna
  kausi sisse sest siis ei paista need nii palju välja
  6) rahatähed peavad olema rahakotis suuruse
  järjekorras
  7) ma ei kannata kui kellelgi on rähm silmas, kassil ka
  kogu aeg käin ja puhastan et neid ei oleks 😀
  8) mulle ei meeldi kui kass magab kuskil mujal kui oma
  pesas, talle neid mitmeid ostetud aga ta valib magada
  ikka kuskil kõval pinnal, siis ma käin ja tõstan teda
  ümber 😀 friik
  9) kuna ma töötan haiglas siis mul on rinnas nimeailt
  aga see keerdub alati teistpidi ja siis ma keeran seda
  päevas 99x

  • Avatar
   Vasta Reile 31. juuli 2016 at 10:55

   Ahjaa, kintsud ei tohi kunagi kokku puutuda, öösel mul
   selle jaoks vöike padi mille panen kintsude vahele. Ja
   põlveõndlaid ei tohi keegi puutuda ega sinna vastu
   midagi minna, see nii rõve mujaoks 😀

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 31. juuli 2016 at 11:11

    Mul oli ka väiksena jalgevahepadi 😀

 • Avatar
  Vasta Maarja 31. juuli 2016 at 10:33

  Magama minnes peavad kõik kapiuksed kinni
  olema(magamistoas siis) ja kardinad peavad sedasi ees
  olema, et kuskilt välja ei näeks.
  Ma ei maga kunagi nii, et käsi või jalg üle voodiääre
  ripuks. Õuduka kiiks …kujutan koguaeg ette, et keegi
  tuleb voodi alt välja ja hakkab jalast/käest sikutama
  või neid lakkuma. Ja ma olen 28a….mitte 8a.
  Magan iga öö kõrvatroppidega, ka üksi olles(hakkasin
  kinagi kasutama, sest elukaaslane norskab). Mõnikord
  võtan need alles paar h peale ärkamist ära, lihtsalt nii
  hea on vaikuses olla.
  Ja mu kõige suurem kiiks,) ma ei julge seda väga
  kellelegi rääkida)… ma vaatan “Kirgede tormi”. Jah,
  seda saksa seepi. Mõnikord võin vaadata kohe 5 osa
  järjest tagant järgi, kui mingil põhjusel näinud ei ole

  • Avatar
   Vasta M 31. juuli 2016 at 16:08

   Sa pole ainuke. Ma vaatan ka Kirgede tormi kohe huviga! 😀

  • Avatar
   Vasta Maiks 31. juuli 2016 at 16:50

   Millised head tropid kõrva on,nii et ikka blokiks ka ?
   ?

 • Avatar
  Vasta Reet 31. juuli 2016 at 09:55

  Wc paber peab pealt jooksma ka mul. Köögis ja
  vannitoas ma kuivatan kraanikausi ümbruse ja segisti
  alati peale kasutamist ära. Isegi kui kõögis poole tunni
  jooksul 20 x vett lasen. Küla peal vaatan õudusega
  kuivanud veejälgedega segistit. Avalikus wc- tõmban
  ka alati kätepaberiga segisti kuivaks 😀 😀
  Vihkan, kui keegi krõpsu kõrval sööb. Kuulen seda
  isegi teise tuppa. Ometi, kui ise krõmpsutan, pole
  midagi 😀
  Kui söön kanakoiba, söön ära vaid puhta liha ja
  krõbeda naha. Igasugu krõmpskondid, sooned ja muu
  pehme koht ajab öökima hamba all. Mees ja ema mul
  see eest söövad kanal kondid nii puhtaks, nagu oleks
  keegi mitu päeva lutsutanud neid.
  Vihkan, kui keegi mu tallaaluste pihta läheb(rahutud
  jalad). Isegi siis, kui laps neile vastu läheb.
  Vihkan, kui mees(ilmselt ükakõik kes, aga kuna keegi
  muu neid ei näpi hetkel) katsub mu nibusid. Tahaks
  lausa füüsiliselt oksele hakata 😀

  • Avatar
   Vasta Reet 31. juuli 2016 at 10:06

   Ja siis need tulid veel meelde: mul on mingi tõrge, et
   ma ei suuda omale isegi maailma suurima nohuga
   ninaspeid ninna lasta. Ennem kannatan kinnist nina.
   Ja kohvi ei joo ma kunagi lõpuni. Alati jääb väike tilk
   tassi põhja.

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 31. juuli 2016 at 10:22

    Mina ei suuda endale kurku midagi lasta 😀

    • Avatar
     Vasta Liisu 31. juuli 2016 at 10:54

     That what she said..

     • Mallukas
      Mallukas 31. juuli 2016 at 11:11

      that’s 😀 aga jah 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 31. juuli 2016 at 10:21

   Mul kanaga sama asi, söön ainult mingid “paremad” kohad ära 😀 mingi 70% kanakoivast on jumala söödamatu 😀

 • Avatar
  Vasta k. 31. juuli 2016 at 09:42

  Issand, kui paljudel on samad kiiksud nagu
  mul. 😀
  * wc-s sülitan alati potti ennem või pärast
  häda tegemist, vahel isegi nii ennem kui ka
  pärast
  * ma ei kannata neid külmi jalgu ja varbaid
  enda jalgade vastas; uhh, nii vastik
  * ma ei suuda süüa vahest võõras kohas teiste
  nugade, kahvlite ja lusikatega. nt vanatädi
  juures. Tal proteesid ja sööb nö hammasteta.
  Matsutab ja lâtsutab ja juba mõte nendest
  nõudest… eks me kõik saame kunagi vanaks,
  aga jah.. 😀
  * ma “unustan” hingata. Mulle ei meeldi kõva
  häâlega hingata. Mulle ei meeldi kui teised
  näevad ja kuulevad mu hingamist. Elukaaslane
  pidevalt meenutab “hinga ka vahepeal”. Ma ei
  oskagi sügavalt kõhu kaudu hingata.
  * Hoian alati kõhtu sees. Aastaid juba.
  Ebatervislik, tean.
  * Piisad vannitoas – valamul, põrandal, wc-
  potis ees. Ma vihan kui inimesed tilgutavad
  pōranda vms täis. Koguaeg käin mopi ja lapiga
  neid likvideerimas.
  * vahel pesen piiskade pärast vannitoa peeglit
  mitu korda päevas.
  * Piima, keefiri, jogurti pakil peab olema kaks
  auku – mõlemad otsas lõigatud, et asi hingaks
  😀 Vihkan kui inimesed hammastega kisuvad
  hapukoore pakki augu. Nagu aahhhhhh.
  * Leib, sai ei tohi olla kotiga selili, st sile pind
  peab alumine pool olema.
  * Päikesepaistelisel ilmal tõmban rulood alla
  kui päike otse aknast sisse paistab – tolm
  lendab muidu silmnähtavalt tias ringi. Toad on
  korras, pestud, pühitud, aga õhus on ikka
  mingid tolmuosakesed näha. Wtf?! Kui päikest
  tuppa ei paista, ei ile ka probleemi.
  Elukaaslane ei saa aru sellest, kakub üles
  koguaeg. Naerab, et ma olen ikka friik küll, et
  ta peab sellest teistele ka rääkima, miks ma
  tōmban ruloosid päise päeva ajal alla, kui
  päike otse tuppa paistab. Vastavalt toale,
  kuhu päike sisse sitab, kisun rulood alla.

  Ohh, mul on nii palju kiikse ja rohkemgi veel.

  * sügan kõrva nagu koer – näpp kõrva ja siis
  raputad kiirelt kätt. Elukaaslane ei saa jälle
  aru :D. No kui kõrv sügeleb seest, siis mis ma
  tast silitan, sügada on vaja. Ütleb, et maa lausa
  väriseb/rapub kui seda teen. 😀 😀

  * juukseid kammin tihitipeale õues, vältimaks
  juuksekarvade lendlemist igalepoole. Korteris
  kui elasime, läksin rõdule kammima.

  * “Selga” vms magusaid küpsiseid söön vahest
  vorstiga, nii hea. 😛

  * kraanist vett vōttes lasen ka alati veel paar
  sekundit niisama joosta, siis lasen topsi vett
  vähemalt pool, valan tühjaks ning siis lasen
  alles joomiseks vee sisse.

  • Avatar
   Vasta k. 31. juuli 2016 at 09:54

   parandus:
   *päike paistab

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 31. juuli 2016 at 10:20

   Ma ei saa aru, miks peaks vetsupotti sülitama :D? Miks üldse SÜLITADA vaja on 😀 ??

   • Avatar
    Vasta k. 31. juuli 2016 at 10:58

    Ei tea ise ka 😀 . Aga vahel koguneb tatt
    suhu, siis on kuidagi rõve/imelik see alla
    neelata. Peab wc-potist selle alla laskma.
    😀 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 31. juuli 2016 at 11:11

     Iuuuu 😀 Ma pole vist elusees tundnud vajadust sülitada 😀

     • Avatar
      k. 31. juuli 2016 at 11:27

      Issanda loomaard on ikka
      kirju, eksole 😀

     • Avatar
      k. 31. juuli 2016 at 11:27

      loomaaed*

 • Avatar
  Vasta Helena 31. juuli 2016 at 09:41

  -Kui telekal või raadiol heli
  regullida, siis alati peab olema kas
  täisarv või äärmisel juhul 5, 15, 25
  jne.
  -Ma olen suhtes olnud 8 a ja pole
  veel siiani mehe ees krooksutanud ega
  peeretanud. Mind ajab ka ülinärvi kui
  mees seda teeb. Ma pole veel aru
  saanud, kas ja millal ta selle jaoks
  üldse minult loa sai 😀
  -Wc-paber peab jooksma pealt, kui
  jookseb alt, muudan ära.
  -Alati loputan enne tassi üle, kui
  kraanivett sealt joon. Isegi kui tass
  on äsja pestud.
  -Vihkan matsutamist ja lätsutamist.
  Võin ka võõrale öelda, et tegelt ka,
  suu kinni. 😀
  -Vihkan seda kuidas mu vend sööb. Tal
  on põsed vist paberist. Suu on kinni,
  aga ikka matsutab. Söön temaga
  erinevas toas 😀 😀
  -Mulle ei meeldi süüa kaks päeva sama
  toitu, v.a supid.
  -Eriti gross on segada kokku kartulid
  ja kaste soojendamiseks. 😀
  -Kui taldrikud on alt mustad, kuigi
  pealt on puhas, siis ma sealt ei söö.
  V noh, söön, aga oksemaitse kurgus.
  Miks inimesed oma taldrikuid
  korralikult ei pese? 😀
  -Mulle maitseb Coca-cola, aga mitte
  gaasid 😀 Seega loksutan kõik gaasid
  välja 😀
  -Kehtib 5-sekundi reegel. Kui on maas
  vähem kui 5 sek, kõlbab süüa 😀
  Ja neid kiikse on veel. Igapäevaelus
  need ei paista eriti välja. Sõprade
  arust olen täiega lebohunt 😀

 • Avatar
  Vasta meow 31. juuli 2016 at 09:38

  Hahahaa, ma nii naersin 😀 aga selline “midagi head”
  koht on mul ka ja selleks on terve üks sahtel köögis.
  Bakterite osas ma jälle Monk. Avalikes WCdes avan
  uksi salvrätikuga ja iial ei pane suhu asja, mis on maha
  kukkunud 😀 tegelt see on nii tüüüüütu. Ma räiges
  salmonellade jms pasa hirmus ei julgenud rasedana ka
  nii paljusid asju süüa. No ja muul ajal ka kardan, et
  kana on äkki nats liiga toores ja üldse pärast kanast
  toidu valmistamist desinfitseerin tööpinnad. Õudne.
  Samas soki sisse vb nuuskaks ma ka… 😀

 • Avatar
  Vasta Merit 31. juuli 2016 at 09:33

  Üldistest päris kiiksudest rääkides, siis neid
  ikka mõned on. Keegi ei tohi mitte kunagi
  seista minu seljataga. Ei salaja, ei teadlikult, ei
  korra ega kaua 🙂 Peeglitest sobivad mulle
  ainult mõned üksikud. Põhiline on peegli
  asukoht ja valgustus. Olen ka hotellis peegli
  seinalt maha monteerinud ja tassinud ringi
  kuni on sobiv koht leitud. Kui ma midagi söön
  või joon, siis mitte iial lõpuni. Viimase suutäie
  jätan kõigest alles. Kiiks, millest ma aga üldse
  aru ei saa on suitsetamine. Suitsetan üsna
  keskmiselt. Ikka umbes pakk kahe päeva
  peale. Aga ma ei suuda suitsetada sellisel
  päeval kui ma olen kusagil terve päeva üksi ja
  lihtsalt puhkan näiteks. Üsna raske on
  selgitada- et tööl olles ma suitsetan teistega
  koos, väljas käies suitsetan, kui on kùll vaba
  päev, aga see on aktiivne päev, käin ja teen, siis
  suitsetan. Aga oletame, et lähen 4 päevaks
  maakoju, olen seal üksi, magan, loen, päevitan-
  vot siis ei suuda suitsetada, mingi sisemine
  tõrge kohe tuleb 🙂

 • Avatar
  Vasta Giselley 31. juuli 2016 at 09:30

  Kui enda kiiksudest mõelda,, siis ma eriti hull
  nagu Monk 😀 kodu peab alati korras ja puhas
  olema, kui midagi natuke segamini või laiali
  kodus on olnud ja ise olen pidanud ära
  minema kodust, siis see terve aeg kripeldab
  sees ja mõtetes 😀 süda on alati rahul kui kõik
  on puhas ja korras. Asjad peavad olema alati
  omal kohal ja millimeetri täpsusega, kui keegi
  peaks salaja mu asju puutuma ja liigutama või
  omast arust õigele kohale tagasi paneb, siis
  ikkagi saan kohe aru et keegi on mu asju salaja
  liigutanud 😀 ja mu sõbrannad kui külas
  käivad siis nad ainult vaatavad silmadega,
  kuna teavad, et mul sees hakkab keema kõik
  😀 😀 jaa kui ise külla lähen siis mõtlen kohe,,et
  võiksin seda ja teist kohe ise koristama hakata
  😀 😀 Isegi tööl peavad olema asjad riiulis või
  kuskil mujal täpselt nii nagu mina panen, kui
  tööle lähen ja midagi on teistmoodi siis sätin
  kõik tagasi, olen üritanud küll, et las olla aga
  see jääb KRIPELDAMA .. Toidust rääkida siis
  ühtegi pesemata asja ei söö, aga samas kui
  paki kirsstomateid ostan siis söön sekundiga
  need tolmukihised tomatid ära, ei kannata
  oodata 😀 ma ei suuda kaks päeva järjest sama
  toitu süüa, üldse olen suur toiduraiskaja,
  natukene midagi kuskil seisab läheb prügisse,
  aga õnneks mu mees on nagu tolmuimeja sööb
  suht kõike ning siis ei lähe nii hullusti raisku
  asju 🙂 Jõhker. Haiglatoite pole ma never
  söönud,, need tunduvad eriti kriipid,, koolis
  sõin samuti alles lõpuklassides ,, ei suutnud
  lihtsalt süüa neid 🙂 Jõhker kuidas mul peavad
  kraanikausid ja WC läikima 😀 isegi
  veepritsmeid EI TOHI OLLA 😀 Ma ei suuda
  kunagi nägu ja käsi käterätikusse või
  saunalinasse kuivatada, ainult
  majapidamispaberisse! Kodust ei tohi kunagi
  majapidamispaber puududa!!!! Kui mees
  kogemata poest valed WC ja
  majapidamispaberid toob ,, siis tunnen et
  oleks nagu maailma lõpp!!!!!! Ja
  nuuskamiseks peab ka alati paki salvakad
  olema(hello kitty omad soovitavalt).
  Võõrastes WC uhhh nendesse lähen ka alles
  kui piss silmis:D Kodus mul ütlus, et kõik peab
  joone järgi olema 😀 😀 õnneks mees nii välja
  koolitatud, et vahel teeme nalja selle minu
  puhtuse üle!!! Ma isegi teisest ruumist
  tunnetan ära, et kui mu mees midagi vaikselt
  on maha ajanud või üritab seda varjata 😀 😀
  Nooooo riiete ja jalanõude sättimisest ei
  tasuks mainidagi,,, kõik riideesemed eraldi
  triigitud viigitud iga asi oma riiulis,, kleidid ja
  muud rippuvad esemed peavad suht värvi
  järgi olema või toon toonis…. Üritustele või
  kuhu pidudele kunagi ma sama dresscode
  selga ei suuda panna, alati pean uue soetama.
  Autos on mul reegel, et süüa, juua EI TOHI,
  üldse oleks hea kui paigal istuks 😀 😀 uhhhhh
  jaaa kodus pesumasin ja nõudemasin ka suht
  kogu aeg huugavad,,,, ühtegi musta asja olla ei
  tohiks ….käsi peseks ka suht iga sekund:) Mul
  on kindlad ostukeskused, kus näiteks süüa
  käin ostmas, kasvôi sõidan teise linna otsa, et
  just sinna poodi minna. Ja ma ei suuda poodi
  minna ainult ühe asja järgi, see tundub nii
  pointless 🙂 Vb on veel mõni kiiks, aga
  hullemad said kirja 😀 😀
  PS õnneks aastatega üritan ikka iseloomu
  kasvatada ja veits kergemini asju võtta 🙂

  • Avatar
   Vasta LJ 31. juuli 2016 at 12:20

   Tundud olevat suht “lõbus” inimene, kelle
   seltskonnas viibida 😀

  • Avatar
   Vasta Kirsi 31. juuli 2016 at 15:05

   Otsi abi, päriselt.

  • Avatar
   Vasta A. 1. august 2016 at 11:16

   wow päris karm 😀 tunnen end päris normaalsena
   praegu 😀

  • Avatar
   Vasta K 1. august 2016 at 16:30

   Need pole kiiksud, vaid sundkäitumine. Üldjuhul
   vanusega vaid süvenev häire.

  • Avatar
   Vasta Karina 2. august 2016 at 17:51

   Kahjuks tõesti mõned ei saa aru kui neil oleks vaja psühhiaatri poole pöörduda. Asi on naljast kaugel.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 31. juuli 2016 at 09:27

  Minu kiiksud:
  1. Ma ei istu ennem wc-s kui pole prill-lauda paberiga
  puhastanud(isegi kodus)
  2. wc-paber PEAB pealt jooksma.
  3. Kodus ja ema juures mul PEAB uks lahti olema ja
  mind ei huvita, et mu s*tahais teisi tapab ?
  4. Ma jälestan, kui mu mees on vetsus ja uks lahti(a
  miks ta ei või ?)
  5.Ma ei suuda süüa piimasuppi makaronidega, aga
  riisiga küll ??
  6. Kui mul need punased päkapikud külas, siis iga vale
  sõna/liigutus ajab mind nii vihaseks, et ma lõpetan
  õhtu ilma hääleta ?
  Kindlasti on veel neid, aga need on top 6 ?

 • Avatar
  Vasta Ester 31. juuli 2016 at 09:20

  Mulle üldse ei meeldi kui toidu sees on mingid
  kondi tükid sattunud. See ajab mul söögiisu täiega
  ära. Ja millegi pärast just mina saan neid. Teistel
  pole peaaegu kunagi sellega probleeme ?

 • Avatar
  Vasta Kats 31. juuli 2016 at 08:51

  Kust ja miks need “Pelšše” jms väljendid sul tulid nüüd
  viimasel ajal?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 31. juuli 2016 at 09:20

   Ma ei tea, mis vastust sa ootad sellele küsimusele? Miks üldse mingid väljendid tekivad ja kuidas?

 • Avatar
  Vasta mmmm 31. juuli 2016 at 08:50

  Lugesin enamuse kommentaaridest läbi ja tundub, et mul ikka päris vähe kiikse vist, kuigi ise seda arvanud poleks.

  *alati peab olema klaas või pudel veega minu lähedal (kui ma kodus olen)
  *mitte ealeski ei söö rämpsu hommikusöögiks, isegi kui on planeeritud cheat day, siis hommikusöök peab olema tervislik ja toitev,
  nagu mingi püha graal see hommikusöök 😀 samuti ei jäta ma hommikusööki mitte ealeski vahele, ja kui olen pidanud seda olude
  sunnil tegema, siis on terve päev väga kehv olla, uimane jne
  *otsin auto tankimiseks alati kõige inimtühjema bensiinijaama, sest üleüldiselt on bensukates need kõige jubedamad ja
  ebameeldivad bemmimehed, rekkaonud jne. Parem on üksinduses toimetada 😀
  *ma vihkan kui kõnnin tänaval ja keegi mehepoeg laseb mulle signaali, appi see on nii nii rõve ja ma lähen täiesti närvi selle peale ja
  vahel olen näitanud nimettissõrmega oimukohale ka, et katsu nüüd olla
  *kodus pean riideid kuivama panema ainult mina, mees paneb valesti kuivama 😀 vahel on mul lausa kahju teda ära ajada, aga ta
  viskab need umbes sinna peale kuidagi, siis jäävad meeletud kortsud ja mõned kohad jäävad niiskeks
  *nuuskamisega on nii, et kohe kui tunnen, et nohu on tulekul, siis ostan poest selle 8pack salfakapaki ja hoian kodus koguaeg pakki
  endaga, et ei peaks nii äärmuslikke meetodeid nagu riietesse nuuskamine tegema 😀 väiksena jäin tädi juures haigeks öösel ja seal
  ta lasi mul tekikotti nuusata, et paneb hommikul pessu – juba siis tundus mega rõve nii teha ja koperdasin siis tualetti ikka paberi
  järgi.
  *ei ropenda ja ei kannata kui naissoost kaaslased mu kõrval ropendavad, nagu vanad voorimehed
  *ei krooksuta ega puuksuta oma elukaaslase juuresolekul, see oleks küll absoluutselt mega romantikatapja, kuidas pagan peaks
  mu mees mind armsalt vaatama ja hellalt hoidma kui ma olen tal kodus krooksuv ja puuksutav olend 😀 lihtsalt jube

  Mõned asjad siin ei tundugi minu jaoks kiiksud, aga lugedes jäi mulje, et vist ikkagi olen kiiksuga, et selliseid asju ei tee, ega
  normaalseks pea 😀

  • Avatar
   Vasta k. 31. juuli 2016 at 09:48

   täpselt sama teema – teised ei oska pesusid
   kuivama panna, teevad seda täiesti valesti.

  • Avatar
   Vasta mmmm 31. juuli 2016 at 12:06

   ma kohe pean oma eelmist pikka kommentaari täiendama, sest nüüd tuli veel kiikse meelde ja äkki keegi saab samastuda?

   *meeldib süüa soolast toitu koos magusa joogiga, näiteks üks suur lemmik on juua soolase prae kõrvale magusat joogijogurtit
   *magama minnes peab magamistoa uks jumala eest kinni olema ja akendel rulood ees, alati kardan, et kui rulood ette ei tõmba, siis
   öösel ärgates vahib kellegi nägu mulle otsa sealt aknast (täiesti ebareaalne hirm, sest ma elan viiendal)
   *kardan operatsioone ja nendega kaasnevat narkoosi nagu tuld, olen veendunud, et kui ükskord mind narkoosi pannakse, siis
   enam ma sellest välja ei tule (ei ole elusees opil käind ega narkoosi all olnud)
   *kui keegi pereliige on lubanud kodus olla mingiks kellaajaks ja siis pole veel 15min hiljem jõudnud, hakkan automaatselt
   mõtlema, et nüüd küll midagi väga halvasti läinud
   *ei salli kui keegi kassajärjekorras konkreetselt seljas elab, siis ma astun demonstratiivselt ja järsult eemale ja küsin, et kas ta
   soovib minu eest maksma hakata või et kas ta kardab et teenindaja lahkub enne kui ta oma arve makstud saab
   *ei kannatanud alguses elukaaslase kommet, et ärgates kohe raadio üürgama panna, nagu las ma naudin vaikust ?
   *mulle meeletult meeldib rutiin ja kindel päevaplaan
   *magan alati ühe ja sama padjaga ja siis teen ka selle padja võimalikult lapikuks, nagu polekski patja pea all

 • Avatar
  Vasta lisandra 31. juuli 2016 at 08:41

  Vihkan seda, kui keegi tãis suuga räägib või söömise
  ajal keelt vastu suulage laksutab. Nii kohutavalt vihale
  ajab, et lähen kohe eemale või teise tuppa.

 • Avatar
  Vasta Carmen 31. juuli 2016 at 08:25

  Ma ei ole kunagi mõelnud kiiksude peale, ei tea
  kas need isegi kiiksud on, aga lihtsalt…
  kooliajal ma ei julgenud süüa võõraste või alles
  tutvunud inimestega. Peika juurde läksin
  nädalavahetuseks, siis ma ei söönud seal
  kordagi. Kartsin, et nad vaatavad, et ma söön
  liiga palju ja jälgivad mu söömist (et mis ma
  söön siin ah). Praegu sünnadel ma söön ka
  ülivähe, panen osa asju taldrikule ja võtan
  vahepeal paar ampsu ja ülejäänud toit seisab
  seal kuni ära lähen.
  Kui toitu söön, siis peab olema iga asi korraga
  suus ampsus (lihatükk, salat, kartul nt.)
  Külalisi tahan küll külla, aga kui nad kohal, siis
  ma tahaks et nad võimalikult ruttu ära läheks.
  Kui mul on megahea tuju ja pole samal ajal
  kellegiga koos olla, siis ma muutun väga
  kurvaks ja masetsen omaette.
  Kui viitsi hambaid pesta ja mõtlen, et pesen
  ruttu ära, siis hakkan samal ajal sekundeid
  lugema ja jälgima kust pesen, siis kokkuvõttes
  pesen ma tegelikult täiega kaua hoopis.
  Mehe kappi hoian korras (kõik kokku lapitud ja
  õiges kohas), aga enda kappi on suvalt riided
  visatud.
  Mehega on niimoodi, et ta läheb teisele
  korrusele midagi tegema, siis ütlen talle, et too
  mulle juba siis tolmuimeja vm, siis ta tuleb alati
  alla tagasi ja ei too, sest ta unustab kohe ära ja
  nii iga asjaga! Poolel teel pean meelde
  tuletama.

 • Avatar
  Vasta Anni 31. juuli 2016 at 08:23

  Minu kiiksud 🙂
  Nimelt kui mehel turritab ninast karv välja olenemata
  ajast või kohast pean ma selle kätte saama , viimati
  toimus see emos kui lapsega olime seal 🙂
  Jope , pusa või tasku lukud peavad kinni olema .. aii
  kui närvi see mind ajab kui lähen mehega jalutama siis
  kisan TASKUD 🙂 Siis saab aru ja tõmbab kinni 🙂
  Ja kui kell 23:00 saab lähen ma magama mis tähendab
  et peab valitsema pimedus ja vaikus 🙂 sellega on meil
  ikka korralik riid ka vahest 🙂
  Ahjaa alati kui poodi läheme siis tsekkan esimesena
  kosmeetika vahesse et äkki on mingi hea kraam
  soodukas näiteks Shampoon või palsam . .. mis siis et
  kodus on seda piisavalt aga tahan alati varustatud
  olla:) ja mida ma veel ei salli on et sõrme ja varbaküüsi
  lõigatakse vannitoas .. mulle ei meeldi et mingid
  jubinad mulle talla alla jäävad kui jalutan toas ringi
  paljajalu 😀

  • Avatar
   Vasta Anni 31. juuli 2016 at 08:26

   Oihh viimane läks segaseks 🙂 ei meeldi et sõrme ja
   varbaküüsi lõigatakse toas..st et elutoas , magamistas ,
   koridoris , köögis või kusagil mujal .. neid löigatakse
   ainult vannitas .. lihtsam veega alla lasta .. ei meeldi kui
   mingid jubinad mulle talla alla haakuvad kui paljajalu
   toas ringi kõnnin 🙂

 • Avatar
  Vasta SLP 31. juuli 2016 at 08:17

  issand ma südamest naersin su kiiksude peale, ülikõvad
  kiiksud.

  kui nüüd enda kiiksudele mõelda siis esimese hooga on
  selline, et OMG ma olen NIIII mõnus, i have no kiiksud
  😀 AGA ??

  facebookis/instas mingid väga sügavamõttelised pildi
  allkirjad – ERITI kui need kirjutatud inglise keeles, sest
  see veel diibim ju ??? tahaks minna öelda, et eat
  shit and die, keegi ei viitsi lugeda su 7 realist pildi allkirja
  🙁

  ma VIHKAN laelambi valgust

  küünelaki lõhn, bensukas, värvi ja keldrite lõhn – to die
  for. kui saaks pudelisse pnna siis ma kasutaks prfüümina
  pmst.

  ma niidan muru igapäev, esiteks mul onpaaniline hirm
  herilaste ees, kes pikema muru sees hängida võivad ja
  teiseks mulle retsilt meeldib niita

  bakteritest on mul ka poogen

  ma ei suuda magada võõraste voodipesude vahel. no
  ntks kui kellelegi kylla minna maale vms siis alati votan
  oma asjad kaasa. pluss votan ka triikraua kaasa, kuna
  täielik error on kortsus riided.

  lapsega seoses on suurim kiiks vist see, et mulle
  meeldib, et mu 2,8 aastane minu ja mehe kaisus magab,
  nii kui ma ta oma tuppa viin siis ei saa ise magada. haige
  inimene, ei lase lapsel rahulikult oma toas magada, eks,
  aga no mida ta siis magab nii rahulikult, et ma
  ei kuule teda :/

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 31. juuli 2016 at 08:19

   Ma pean nõustuma laelambi asjaga, JUBE valgus 😀

  • Avatar
   Vasta küüs kaapsab emailkausi põhja 10. august 2016 at 14:41

   Osadel kiiksudel on vist nupp. Või ongi juhukiiksud ja püsikiiksud. Lugedes triikraua kaasavõtmisest meenus, et ise kunagi ostsin sellise asja pärast reisitriikraua (sest teine kiiks, et võõrast triikrauda ei taha kasutada, ) ja … ma pole seda mitte kunagi kasutanud. Läks üle.

   Tühja kohta kiiksustikku see ei jätnud. Mul on esikupõrandal kiiks. Kui hakkan välja minema, siis astun alati esikus kiiksuga kohale. Spets laud seal. Seejärel ootan mõne minuti või söön näiteks veel kommi või õuna, sest alt naabrinaine spurdib selle kiiksatuse järel reeglina oma uksest välja.
   Kui kuskil põrandalauad kääksuvad, siis mõlgub meelde roheline Golden, Kuldrenett või pehme iiris…

 • Avatar
  Vasta Anneli 31. juuli 2016 at 07:58

  Mul on selline kiiks, et kui ma kohvi joon ja
  suhkrut lisan, siis alati peale segamist tõmban
  selle teelusika suust läbi (et ei tilguks) ja asetan
  suhkrutoosi peale. Järgmine hommik on hea
  sama lusikat samamoodi kasutada jälle. Ma
  ilmselt nii ei teeks, kui mul keegi peres veel
  kohvi suhkruga jooks (mees joob ilma
  suhkruta). 🙂

 • Avatar
  Vasta Kelly 31. juuli 2016 at 07:39

  – Kodus mul wc-paberi hoidjat ei ole aga kui ma näen kuskil,et wc paber jookseb altpoolt,siis ma pean ära muutma 😀
  – Mulle ei meeldi käia toidupoes, eriti kui enne palgapäeva on raha ka mingid kopikad ainult – ma ei oska arvestada siis ja mul
  tekib paanika. Alati kui poodi sisse astun,siis on pea tühi ja ei tea enam,mida koju vaja oli 😀 Tõsine kiiks selle toidupoes
  käimisega, õnneks mees on selles osas vastand , niiet vedas! 😀
  – Mulle meeldib hoida kodu täpselt nii puhas,et kui nt ema või keegi juhuslikult peaks uksele koputama( kuigi kunagi ei tule
  keegi niimoodi ilma ette hoiatamata külla ) , poleks häbi oma segaduse pärast – suhteliselt puhtusefriik olen 😀 Mul muidugi
  pole last ka,kes kohe jälle sassi ajaks,niiet las ma siis olen hetkel puhtusefriik kuniks asjaolud vb muutuvad kunagi.. 😀
  – Seoses eelmise postitusega,siis mulle peab vähemalt üks päev ette teatama, kui tahab keegi külla tulla 😀 siis ma saan
  rahulikult ennast häälestada sellele lainele – Ma ei tea , miks see nii on 😀 Samas siin on vahest ka erandeid aga üldiselt mulle
  meeldib ette teada! 😀

  Raudselt on igasuguseid asju veel aga ei tule kohe kõik meelde.. 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 31. juuli 2016 at 07:41

   Ma ei suuda ka mingi 20 euriga poes käia, tundub nii jube 😀 MIDA ma üldse saan selle eest?!?!??! 😀

   • Avatar
    Vasta Kelly 31. juuli 2016 at 07:47

    JUST !!! 😀

 • Avatar
  Vasta Lilli 31. juuli 2016 at 07:36

  Hea rõve sa oled 😀
  Mul vastupidine kiiks, jumala eest mingi söök
  kuskile kukkunud ja keegi paneb suhu. Eeeiii.
  Voi mustade kätega söögiga pläkerdatakse.
  Igaks asjaks peab olema taldrik. Ja ma vihkan
  and I mean VIHKAN täissuuga rääkimist, st
  kuidagi mõned teevad seda ok’lt, kui suu juba
  tühjem ja no hädasti vaja rääkida midagi, a
  mõni on nii, et terve suu sisu näha. Ja vihkan
  kui süüakse nii, et suu ja huuled on sööki täis
  ja siis räägitakse selle suuga, nagu Krt tee oma
  suu puhtaks! Mõni sööb nii, et IGA KORD
  midagi suu peal. Mul ausalt ajab oksele 😀
  toojuures ei saanud sellistega sööma minna,
  ma pigem nälgisin 😀 ja mu täielik kiiks vist, et
  lauakombed peavad olema, nagu basic noad-
  kahvlid handle’mine. Ja vihkan kui sööki
  ahvitakse sisse ja ei naudita voi hakatakse
  enne sööma kui koik on valmis hakkama.
  Kuidagi ebaviisakas, tavaliselt jõuab
  viimasena lauda see, kes söögi tegi ja siis koik
  lahmivad. Iseasi, kui pole öeldud, et hakake
  pihta, siis küll. Noh, neid asju on veel. Nõude
  pesu peab ikka mega korralik olema, mõni
  peseb veega kuidagi ja nõud poolrasvased.
  Igatahes, mul nimekiri pikk, uptight bitch selle
  koha pealt, kuigi nõme on see, et järgiksin ma
  siis ise enda nõudmisi ka alati. Targutaja olen
  ka hullult 😀 omameelest tean kõike, mitte
  muhvigi ei tea. Ja veel üks kiiks – ma võiksin
  end saiavormist lõhki süüa – mul on
  saiavormiga taitsa mingi teema lausa. Vahel
  palvetan, et Prismas oleks seda Hiiu Köögi
  saiavormi, kui just nüüd ja praegu vaja. Mõnel
  on selleks lohutussoogiks shokolaad nt, mul
  on saiavormiteema. Kasutasin kommentaare
  postituse tegemiseks vist 😀

  • Avatar
   Vasta Marge 31. juuli 2016 at 11:11

   Minu kiiks on see, et ma ei salli inimesi, kes kasutavad kirjutades pidevalt mingeid inglise keelseid väljendeid vahele. Sellist teksti
   on lihtsalt vastik lugeda.

   • Avatar
    Vasta Lilli 31. juuli 2016 at 16:39

    Jaa, muide mulle ka ei meeldi ja ise teen
    seda! Vahepeal ikka väga jälgisin, et
    mitte, viimasel ajal on täiega tulnud! Ma
    süüdistan selles oma Sydneys elavat
    sõbrannat 😀 kuskile peab vastutuse
    veeretama!

 • Avatar
  Vasta Kristina 31. juuli 2016 at 06:40

  Minul on selline kiiks,mis on ka emal ja
  sõbrannal.Nimelt väga suur probleem on väljaspool
  kodu käies kuskil wc nr 2 tegemine.Mul töökoht
  selline kus mehed käivad ka meie wc ja no ei saa häda
  tehtud.Sõbrantsil on asi ikka päris hull kui ta oma
  mehega koos elama hakkasid käis sõbranna nr 2
  tegemas linna teises otsas elavate vanemate pool,sest
  ta ei suutnud vetsus käia kui mees oli kodus.Võttis u
  aasta kui ta lõpuks hakkas kodus vetsus käima.

  • Avatar
   Vasta Mary 31. juuli 2016 at 08:52

   ???? minul läks 2 aastat, enne kui suutsin hakata
   nr kahte. Okei okei, tänaseni kui tean, et mees wc
   kõrval vannitoas/teises toas (wc eraldi) on, siis ma ka
   kannatan. Mine pekki, kui peaks samal ajal mõni
   kõhugaasi poiss ka välja tulema. ?
   Muidugi mees ise võiks kas või mu näo ees sittuda,
   temal probleemi sellega pole. ?

  • Avatar
   Vasta Kristiina 31. juuli 2016 at 09:19

   Mul sama asi- külas võin kasvõi valude kätte surra ?
   Nii kui koju jõuan, siis võib kindel olla, et ma istun
   peldikus vähemalt 30min ?

  • Avatar
   Vasta Sinine 31. juuli 2016 at 09:20

   Mul ka sama mure..

   • Avatar
    Vasta Helina 31. juuli 2016 at 22:53

    Haha, peaks sellest ühinenud arvamustest mehele print screeni tegema, et ta ka näeks, et vot ma pole ainus.

    Ausalt, nii naudin seda, kui olen üksi kodus ja just on päevad alanud, siis võin rahumeeli pikalt vetsus istuda, sest teadagi –
    kõht lahti ja üldse megarõve olla.

    Nr 2 käimine sama. Eelmises kodus oli selline asi, et kuna tegu väga vana puumajaga, siis wc oli koridori peale üks, hiljem
    siis onu ehitas selle 1 meie pere jaoks, mistõttu paiknevuse poolest oli ta täpselt köögi kõrval. Õõh. Seega, et ma saaks
    pühalikus rahus ja vaikuses nr 2 tegemas käia, käisingi öösel vetsus, sest siis keegi ei seganud. Muidugi mitte juhul, kui
    vanem vend kõrvale kööki oma öist einelat läks korraldama, siis mu rahu rikutud..

    Ja praeguseski kodus elukaaslase juuresolekul palun tal panna muusika kõvemaks, et ta midagi ei kuuleks. Samuti ei julge
    siiani gaase ta juuresolekul väljutada. Ta samasugune nagu mu 1. kutt, kes ise rõõmsalt laseb auga kõik gaasid välja,
    seejuures tahab hirmsasti kuulda, kuidas ta naisuke gaase väljutab, samal ajal mõeldes, kas naised üldse kunagi
    peeretavad või kui jah, siis vaikselt kuskil 😀

 • Avatar
  Vasta Kaisa 31. juuli 2016 at 03:34

  Mina esiteks ei söö kindlasti kahte “vedelat”
  toiduainet koos, st taldrikul olevad asjad ei tohi
  omavahel seguneda, a la tatar
  hakklihakastmega. Siis avalikus tualetis ei saa
  ka mina käia või vahel isegi kodus kui kuulen, et
  mees ukse taga olevas koridoris toimetab vms,
  siis tekib mingi psühholoogiline tõrge:D
  Trolliste (üldnimetaja kõigile ühissõidukitele)
  pükstega ei tohi jumalaeest voodi peale istuda:
  kes teab, kes seal istmel varem istunud on!!!
  Chatis peab iga lause lõpus olema emotikon,
  sest hallo, kust see teine inimene siis teab,
  millises tujus ma parasjagu olen ja kui mu
  vestluspartner tekstis emotikone ei kasuta, siis
  oleme me tülis või ta ei salli mind..kindlalt!!
  Muidugi ei tohi pruuni ja musta värvi riideid
  koos kanda, sest see on nii vale:S Minu arust on
  ainult heledad huuled ilusad (naturaalselt) ja
  isegi kui lähen ilma meigita välja, siis huuled
  peavad ikka natuke puuderdatud olema. Ja ma
  ei saa aru, miks mu sõbranna punasemate
  huulte nimel pidevalt oma huuli näksib:D
  Käsi pesen ka peale iga väikest liigutust, mis on
  väga irooniline, sest kolme seki reegel kehtib
  ka minu kodus ja küüned peab ka lõigatud
  saama jne:D

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 31. juuli 2016 at 07:45

   Ma vanasti ei suutnud pissida muud moodi, kui et panin vetsus kraani jooksma ja siis ruttu pissisin, kui oli oht, et keegi võib kuulda. Nüüd heal juhul taipan ukse kinni panna :D:D

   • Avatar
    Vasta Lili 31. juuli 2016 at 09:18

    Ma ei kasuta chattis smaile väga tihti ja kõik
    arvavad et mul halb tuju või olen tösine 😀 nagu
    ma ei mõista milleks see nii oluline on 🙂

 • Avatar
  Vasta K 31. juuli 2016 at 01:56

  Tahaks su neid rämedaid kiikse kah kuulda:D
  Kuigi jah, see, et sa kodus pärast vetsus
  käimist käsi ei pese ja linnas retuuside all pesu
  ei kanna on niigi minu jaoks kosmos..

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 31. juuli 2016 at 07:44

   No siis ma sinu enda heaks hullemaks ei lähe enam 😀

 • Avatar
  Vasta edit 31. juuli 2016 at 01:54

  Minu kiiksud… 😀
  Väljaulatuvaid nabasid ma ARMASTAN!! Ma ei tea miks aga
  nad on lihtsalt ägedad! Ja veel meeldivad mulle veresooned,
  mis käe naha alt välja punnitavad.. 🙂

 • Avatar
  Vasta Aga 31. juuli 2016 at 01:38

  Pesuvärk on mul ka. Kõik peab olema süsteemselt ja
  harmooniliselt. Selles mõttes on laste saamine hästi
  mõjunud. Praegu on hea kui üldse riputada jõuan. Aga
  ikka mõtlen heldimusega, et küll kord tulevad ajad kui
  saan pesu õigesti rippuma panna 🙂
  Kassalindile laon mina oma tavaari alati korralikult ja
  süsteemselt, teiste omasid ei vahi, neist on suva, ainult
  enda kaubad peavad olema ilusti, sirgelt ja ilma
  vahedega.
  Lisaks, kui igav on, siis hakkan mõnikord aega
  liigendama, st mõttes sekundeid lugema. Praegu mul
  muidugi igavaid aegu pole 🙂
  Kududes loen ALATI ringe või ridu kaasa. Mis mõttes sa
  ei tea, mitu ringi kannast varbani on? Boonus on
  muidugi see, et sokid tulevad sarnased.
  Mida siis arvata? Koleerik õrnade aspergerlike
  joontega.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 31. juuli 2016 at 07:46

   Ma nägin ükspäev poes, kuidas üks onu pani oma asjad kassalindil üksteise järel RITTA 😀 Enne polnud sellist asja näinud 😀

 • Avatar
  Vasta S. 31. juuli 2016 at 01:35

  Mul on selline kiiks, et kui mu
  taldrikul on erinevad toidud, siis ma
  alustan söömist toiduainetest, mis
  mulle kõige vähem meeldivad ja kõige
  lemmikuma jätan kõige viimaseks. Sest
  niimoodi lähevad maitsed mu suus
  järjest paremaks ja viimasena jääb
  suhu kõige meeldivama toidu maitse.
  Kahjuks on vahel juhtunud nii, et
  mõned arvavad, et mulle ei maitse see
  asi, mille ma viimaseks jätan ja
  hakkavad seda nokkima mu taldrikult
  “sest sa ju ei söö seda”. Siis ma
  küsin, et kas sul jäi kõht tühjaks?

  Ma ei mõista inimesi, kellele ei
  meeldi muusikat kuulata. Nagu
  mismõttes? Ma saan aru, et mõnele ei
  meeldi raamatuid lugeda või telekat
  vaadata, aga muusika? On ju nii palju
  muusikastiile, et kõigile peaks
  leiduma midagi meeldivat. Ma ei
  kujutaks ette maailma ilma muusikata.
  Ma kuulan muusikat, kui teen tööd,
  kui ma olen poes ja ostlen, kui istun
  arvutis, kui loen raamatut, kui
  koristan, kui teen sporti, vahel
  isegi selleks, et magama jääda (kui
  mees kõrval liiga valjusti norskab).
  Muusika mängib taustaks, kui mul on
  külalised. Kui ma parasjagu ei kuula
  muusikat, siis ma laulan ise. 😀 Mu
  arvutis on 10 000 erinevat laulu ja
  ilma oma ipodita ma kodust ei lahku.
  Music is life.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 31. juuli 2016 at 07:47

   Mina ei saa jälle aru, kuidas EI MEELDI raamatuid lugeda 😀 Sa isegi ei pea muud tegema, kui kuradi silmi liigutama edasi-tagasi 😀

   Muusikaga on see, et ma tööd teha ei saa mussi kuulates, mul läheb mõte sassi. Poes ka ei kuula, raamatut lugedes veel vähem, magama jäämisel kunagi noorena ka kuulasin, nüüd ma räägin voodis kardoga juttu 😀

 • Avatar
  Vasta tiuxx 31. juuli 2016 at 00:58

  Tegelikult selle pilgutamisega on nii, et igasugu
  ekraani taga inimesed “unustavad” pilgutada,
  silm hakkab kuivama ja sellepärast ongi
  ekraanid silmadele kahjulijud ja rikuvad. Peale
  laserkorrektsiooni olen enda pilgutamist väga
  tägelepanelikult jälgima hakanud ja vahest
  arvutis olles tõepoolest pilgutan liiga vähe.
  Teen siis sundpilgutusi, et silmu niisutada, sest
  ei soovi mingil juhul miinust tagasi..

  Kiiksude kohta niipalju, et mina ei seedi ka
  varbaid. Nt mulle ei meeldi kui mu mehe
  varbad vastu mind lähevad kasvõi öösel ja ei
  taha et ka tema minu omasid puutuks, kuigi
  vahel ikka kiusab mind.

  Raha peab olema rahakotis alati suuruse
  järjekorras ja õiget pidi.

  Kraanikausis ma ei luba nõusid panna kraani
  poole äärde, vaid alustama peab kaugemast
  nurgast. Oi kus ma olen kaasa kallal võtnud
  selle pärast, talle meeldib oma kohvitopse jätra
  täpselt kraani otsa alla, augu peale. Mina saan
  selle peale nii vihaseks, et kui pärast ise
  koristama ei peaks siis ilmselt oleks mõne tassi
  juba katki visanud.. 😀

  Mina pean magama alati voodi vabas ääres
  ukse pool. Ma tahan vahest öösiti ringi tuiata,
  peab olema vabadus käia. 😀

  Vahet pole kui palav mul magada on, tagumik
  on alati tekiga kaetud. Teki ots veel enda alla
  peidetud, et kuidagi pealt ära ei saaks tulla.

  Kindlasti on veel midagi, aga hetkel ei meenu. 🙂

 • Avatar
  Vasta Marge 31. juuli 2016 at 00:58

  -Kui ma söön krõninaid piimaga, söön ma alati krõbinad
  ära ja piima jätan alles.
  -Ma ei kasuta kunagi meigi testereid poes, sest see
  tundub rõve
  -Sõbrannadega väljas käies üritan alati neist vähem
  süüa, sest muidu tunnen end paksuna(kuigi kõht on
  tühi)
  -Ma kardan lapsi(mitte sama palju kui ämblikuid, aga
  nad tundubad natuke hirmsad)
  Rohkem ei meenu 😀

 • Avatar
  Vasta maria 31. juuli 2016 at 00:36

  Ma nuuskasin ukspaev endale
  puksisaarde, sest sokke polnud :))
  ..ma saan oma kae sormedega
  katsuda oma rannet, sest kasi paindub
  iga nurga alla ja mu parem polv tuleb
  oma liigesest valja kui ma kukitan,Olin
  14 kui keegi mulle mootorrattaga otsa
  soitis ja parem polv sai palju viga,
  aasta hiljem jai kangeks ja tehti
  operatsioon, 6 tundi kiskusid kohret
  mis oli liigese vahele kasvanud valja.
  Nuud mu polvel pole enam sidemeid
  mis hoiaks liigest kindlalt paigas ja
  tugisukka ma kanda ei suuda.

 • Avatar
  Vasta Evelin 31. juuli 2016 at 00:36

  Kõiki asju ei viitsi siia kirja panna, aga ma ntx
  ei istu võõrastes kohtades wc potile, vaid nö
  kükitan ehk siis ei puutu prill-lauda. Sõprade
  juures ikka mõnikord aga ntx kuskil
  söögikohas v kaubanduskeskuses never. Isegi
  tööjuures mitte.

  • Avatar
   Vasta Grete 31. juuli 2016 at 13:27

   Sinusuguste pärast siis ongi prilllauad
   kusetilke täis ja peavad teised ka
   kükitama hakkama. Krt, mille jaoks see
   prilllaud siis üldse on. Võta end ikka
   kokku ja pane siis salfakaid vms 😀

 • Avatar
  Vasta Helina 31. juuli 2016 at 00:35

  Ma ei suuda öökapile panna klaasi veega, sest iga öö ei
  taha juua ja alati pole meeles vett vahetada, ja no see
  tolmuse maitsega vesi, öäkkkkkkkk!!! Pigem joon
  pudelist, mis ka nö on aegunud. Selles suhtes, et kui olen
  pikalt korduvkasutanud sama pudelit, siis tekib korgi
  keermetele vms mingi hais juba. Eks mingid bakterid
  saavad seal vohada kui vastu hommikut morning
  breathiga sealt joon ???

 • Avatar
  Vasta Mann 31. juuli 2016 at 00:33

  Ma hakkasin mõtlema enda eksi harjumuste
  koha pealt ning KÕIGE enam häiris mind kahe
  kooseluaasta jooksul see kuidas ta viimast
  kohvilonksu loksutas suus. Sama tegi ta iga
  joogiga aga hommikul ma reaalselt yritasin
  enne tema viimast lonksu uksest välja saada.
  Siiamaani saame hästi läbi, aga kohvile ei lähe
  temaga.

 • Avatar
  Vasta Inga 31. juuli 2016 at 00:33

  Ma ei suuda süüa inimestega, kes matsutavad,
  lätsutavad jne. Lisaks mul oli kunagi komme
  oma peas mõelda sõnu ja siis sõrmedega tähti
  lugeda, see läks üle õnneks. Lisaks ma ei saa
  ma panen äratuskella alati 45, 50 jn. Ma ei saa
  kui on 43 nt. Ja sama käib kui nt panen telekat
  kõvemaks, arv peab olema ilus. Bena lõhn
  meeldib mulle ka. Ja ma ei talu varbaid,
  vaatan alati filmides, kuidas mees mudib nt
  naise varvbaid ja ainuke, mis ma mõtlen on, et
  issand tglt need on näitlejad ja mega rõve, kas
  nad enne selliseid tseene pesevad jalad ära või
  on savi. Ma ei tea, miks ma selliseid asju
  mõtlen 😀

 • Avatar
  Vasta Pöialliisi 31. juuli 2016 at 00:15

  Hahahaha meist tuleks sinuga head sõbrannad 😀 Kes
  koos soki sisse nuuskavad 😀
  Ma teen tavaliselt öösel nii, et kui ärkan vahest ja no
  nina on niiiii tatine et muidu magada ei saa ja ei viitsi
  üles ka tõusta- võtan põrandalt särgi või soki ja
  nuuskan sinna sisse 😀 arvasin et olen ainuke imelik
  kes nii teeb 😀

 • Avatar
  Vasta H 31. juuli 2016 at 00:15

  Ma trükin ka kahe sõrmega, kunagi üritasin ümber
  õppida aga ei jätkunud kannatust. Muusika
  kuulamisega sarnaselt, ma mõnikord unustan mitu
  kuud järjest midagi teadlikult kuulata, aga siis tuleb
  jälle periood, kus leian mingi laulu või artisti, mis väga
  meeldib ja siis on repeati peal. Ainult et hügieeni koha
  pealt olen üsna teises otsas skaalal. Väiksena
  keeldusin nt söömast, kui nõud või söögiriistad ei
  olnud laitmatult puhtad ja hoidsin nõude pesemisest
  kõrvale, kuna mõte teiste inimeste toidujääkidest ajas
  südame pahaks. Nüüd enam nii hull pole. Samuti ei
  kannata söömise hääli, mõnikord pean lihtsalt midagi
  teisele välja prahvatama. On lohutav lugeda, et ma
  pole ainus selline :D. Lisaks ma söön alati kõike pigem
  eraldi. Eriti halb on, kui nt salat ja soe kaste on koos.
  Siis ma jätan selle kokkupuutunud osa üldjuhul alles.

 • Avatar
  Vasta Triinu 31. juuli 2016 at 00:00

  Uuh ma olen nii räme inimene, et ma ei hakka
  oma suud paotamagi siinkohal:D
  Aga kiiksudest, ma pean 4x kontrollima kodust
  lahkudes, et kas sirgendaja on välja lülitatud ja
  seinast välja. Olen palunud seda kontrollima
  tulla ka naabril või sõbrannal kui ma ise kuskil
  kaugel juba. Siis mind häirib kui keegi kirjutab
  inglise keeles lauseid vigadega(nt fb
  staatuseks) ja kui inimesed kasutavad sõnu
  mida nad isegi välja öelda ei oska (nt
  adekvaatne-akvaatne). Ma ei kannata eriti
  külalisi, ses mul on koguaeg tunne et neil on
  minuga igav ja mul pole neile midagi pakkuda
  aga samas ise armastan külas käia 😀

  • Avatar
   Vasta Grete 31. juuli 2016 at 00:28

   Facebooki grupis mingi tüüp kunagi
   kirjutas, et kas keegi oskab öelda, kus
   kopsurönkenit teha saaks 😀 mind ajas
   see nii närvi, aga suutsin kuidagi ikka ilma
   grammatikanatsistamiseta üle elada.
   Samas siiani on meeles. On ikka kuradi
   lollpäid olemas 😀 mingu kooli mitte
   austraaliasse

   • Avatar
    Vasta Grete 31. juuli 2016 at 00:28

    Eestlased austraalias grupp oli see*

 • Avatar
  Vasta jane 31. juuli 2016 at 00:00

  Ma magan alati kahe teki ning kahe suure padjaga.
  Seda selleks et üks tekk saaks kaisus olla ja teine peal,
  patjadega aga nii, et pea on kahe padja vahel, st, et üks
  padi on näos.

  Kui mul laps väiksem oli ning veel lutti imes, siis mul
  pidi alati lutt riietusega mätšima.. ostsin kõik erinevat
  värvi lutid ning ei pannud talle never sinist lutti kaasa,
  kui outfit oli roheline.

  Mul peavad kodus taldrikul kõik toit eraldi olema, nt
  kartul ühes servad, salat teises, liha kolmandas jne..

  Ma ei söö mitte ÜHTEGI kooki ega torti va napoleoni
  kook ning seda ka vaid seda sorti, kus pole moosi
  vahel.

  Kui mul telefonil pole 100% akut ja olen laadija
  läheduses või autos, siis alati panen telefoni laadima.

  Ja nüüd paar päeva tagasi avastasin ühe kiiksu veel,
  ma ei julge telkida (kunagi pold sellega probleeme)..
  kõik ammu magasid, mina istusin ja ootasin telgis kella
  5ni kuni väljas valgeks läks ning jäin siis hädavaevu
  magama.

  Rasedana oli mul mingi loll kiiks veel, ma vihkan
  kohukesi, absoluutselt ei söö neid.. aga käskisin iga
  päev mehel endale poest kohukesi tuua palju ja
  eronevaid ja igast kohukesest võtsin ühe ampsu ning
  öökisin ja mees sai neid kohukesi ikka mõnuga süüa.

 • Avatar
  Vasta Maarja 30. juuli 2016 at 23:58

  Ma ei suuda juua ühtegi pudelis/pakis jooki mos
  seisnud on..ehk siis kui mahlapakk päevakese kiskil
  laual vedelenud on siis ta enam juua ei kõlba, aga noh
  ega ma külmkapist ka seisnud mahla enam juua ei
  suuda. Ühesõnaga kõik joogid on kohe tarbimiseks 😀
  (va. piim). Üleüldiselt minu arvates mitu päeva vana
  sööki süüa tundub jube mõte..ja säilivuskuupäevi
  jälgin ka koguaeg 😀
  Kui mõelda kust mul see kiiks tuleb, siis esimese
  asjana tuleb mulle meelde see kuidas ema rääkis
  kuidas ta ükskord seisnud nesteast vaatamata lonksu
  võttis ja mingi karvapall suhu tuli..uuuhh..mul tuleb
  kohe klimp kurku kui sellele mõtlen 😀 😀
  Aga väljaulatuvaid nabasid vihkan ka.. kuigi hetkel
  MAEITEAMIKS, aga oman ka sellist..esimese
  rasedusega kül polnud, aga nüüd viskas juba
  neljandast punni välja..väkk..sellinne tunne et pane
  teip peale, et pluusi alt välja ei paistaks 😀 ilge friik
  olen ikka 😀

  • Avatar
   Vasta Triinu 31. juuli 2016 at 00:02

   No see karvapallu lugu on küll imelik , sest
   nestea pudel on ju läbipaistev:D

 • Avatar
  Vasta K 30. juuli 2016 at 23:56

  ma ei ole hügieeni hull, aga maha kukkunud asju ei söö
  mitte kunagi, üli rõve. Mees sööb, alati keelan tal, aga
  ta ei kuula ja nii rõve on vaadata 😀
  mitte ühtegi kuupäeva ületanud asja ei söö.
  Pesen puuviljad korralikult ära enne kui söön,
  vahepeal tahaks isegi harja võtta ja nühkida sest
  tunduvad nii mustad 😀 loomulikult oma kodu aia
  õunu jms ei pese.
  Käsi pesen ka suht tihti. Kui kuskilt koju tulen siis
  pesen ALATI käed ära, mitu korda seebiga, sest need
  tunduvad lihtsalt nii mustad kõigest mida ma väljas
  olles katsunud olen.

 • Avatar
  Vasta käta 30. juuli 2016 at 23:54

  Ma rääkisin ju, et mu naba on nagu ventiil vöi siis
  öhupalli see löpu nibu(?) ?

  Luban et jäädvustan selle ja edaspidi käin
  nabapluusidega vöi ümberkleitidega sinu juures?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:55

   palun lase enda naba portree enda otsaette tätoveerida 😀

   • Avatar
    Vasta käta 31. juuli 2016 at 07:42

    Tegelt vörreldes sinu Kaali kraatriga on minu
    Everesti mägi päris nunnu ?

 • Avatar
  Vasta Grete 30. juuli 2016 at 23:53

  What, pitsaääred ei ole söödavad! Need
  on pitsakondid ja inimesed konte ei söö!
  Ma söön neid ainult siis kui mul on räme
  nälg ja siis söön need kõige essana, sest
  need on kõige ebameeldivamad. Sama
  võileibadega ja kui mulle antaks valida,
  siis jätaks nende kondid ka söömata.
  Sesuhtes ma olen veits nagu Kardo 😀

  Samas see bakterivärk, selles suhtes olen
  nagu sina. Elu on liiga lühike selleks, et
  suures nuuskamistuhinas viitsiks salfakat
  otsida. Mitte et ma ainult sokki nuuskaks,
  aga on juhtunud elu jooksul mõned
  korrad ja loogika on see, et kui sokk
  naguniiiiii pessu peab minema, siis pohui
  see tatt seal ju. Midagi kukub maha –
  jumala suva, kui just päris liiva sisse ei
  kuku ja seda ka ainult sellepärast, et liiv
  on hammaste all vastik. A kunagi mul üks
  kolleeg sõi tatraputru suhkruga ja see
  tundus küll võigas 😀 ja lastelaagris üks
  väike poiss sõi pannkooki ketšupit… Õõh
  😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:54

   Krt, saada elu aeg oma pitsaääred postiga mulle!!!

   • Avatar
    Vasta Grete 31. juuli 2016 at 00:09

    Mai saa, mul elukaaslane ka fännab
    neid 😀 mäletan, et ta ükskord läks
    kaotsi, ise sõin kodus pitsat ja jõin
    fantat ja hommikul läksin tööle ja sain
    smsi talt, kui koju saabus, umbes
    siukse sõnumiga, et ma olen maailma
    parim naine, sest jätsin talle fantat ja
    pitsakonte 😀 nüüd ma mõtlen, et
    ma niigi ei salli pitsakonte ja mingi
    hull armastab neid isegi pohmelliga :-
    D

 • Avatar
  Vasta Pelly 30. juuli 2016 at 23:49

  Mul on lähisugulane kes on täiesti puhtuse friik.
  Keegi külla talle läheb peab alati käed ära pesema JA
  sokid jalast võtma ning jalad ka pessu ???

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:49

   Issand, ma vist ei lähekski sinnna 😀

 • Avatar
  Vasta Kertu 30. juuli 2016 at 23:45

  Ma ei saa äratuskella panna paarisarvulisele minutile.
  No näiteks panen 6.41; 6.43 ja järgmisena saan panna
  alles 6.47, sest see 45 on liiga täpne. Niiet need 05; 15
  jms jäävad ka mängust välja. Mind häirib isegi kui
  keegi teine paneb “vale” kellaaja 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:45

   Mul on sama asi! 😀

  • Avatar
   Vasta S. 31. juuli 2016 at 01:40

   Mul on täpselt vastupidi. 😀 Ma ei
   salli paarituid arve, kõik asjad
   peavad paaris olema. Poest ostan ka
   alati näiteks 4 pakki nuudleid ja 6
   õuna jne (v.a. siis, kui mul on
   midagi vaja ainult ühte, sest ma ei
   hakka ju kahte pakki juustu ostma
   lihtsalt niisama, kui ma ei jõua neid
   nädalaga ära tarbida).

  • Avatar
   Vasta Greete 31. juuli 2016 at 04:53

   Hahaaaa mul on täpselt samamoodi!! 😀

 • Avatar
  Vasta Z 30. juuli 2016 at 23:44

  Ma loen teiste inimeste varbad alati üle mõlemal jalal
  kui keegi paljajalu on….?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:48

   Kardad, et midagi on puudu? 😀

   • Avatar
    Vasta Kats 31. juuli 2016 at 11:22

    Või hoopis üle…

 • Avatar
  Vasta Fuhh 30. juuli 2016 at 23:40

  Mina ise vihkan külma niiskeid varbaid, eriti rõve ja
  vastik on siis kui kellegi jalad minu vastu kogemata
  lähevad…fuhh

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:40

   Ja kui tihti tuleb sul elus ette olukorda, et kellegi külmad ja niisked varbad su vastu lähevad kogemata :D?

   • Avatar
    Vasta Triin 31. juuli 2016 at 07:14

    Minu mehel näiteks koguaeg puutuvad
    sellised varbad tema jalgu, sest mul just
    sellised külmad ja niisked 😀 Voodis ka
    topin neid tema jalgade vahele, sest tal
    nii mõnusad ja soojad 😀 Ta nüüd juba
    harjunud 😀

 • Avatar
  Vasta Karin 30. juuli 2016 at 23:37

  Mulle ei meeldi kui keegi sööb mul nina all küüslaugu leibasid või siis üldse närib midagi kõva. Jube vastik kohe kuulata. Ja
  muidugi ei meeldi see krigin, nt kui tahvli pealt tõmmatakse küüntega või siis aknaid pestakse ajalehega. Tuleb kohe kananahk
  ihule 🙂
  Minu nõusid ei tohi mitte keegi teine pesta, nüüd mul muidugi nõudepesumasin, aga igal juhul vanasti ei tohtinud 😛 Ja muidugi
  häirib kui keegi võõras on koristanud, asjad on valesti pandud vms. No, et vahepeal kui õde siin käib või sõbranna, siis nende
  lapsed on lastetoa segamini ajanud ja siis koristavad ära ja panevad asjad kõik valesti tagasi 😛 Ma muidugi ei keela koristada,
  aga jääb ikka häirima 😀
  Raha peab olema suuruse järjekorras rahakotis ja raamatud kah suuruse järjekorras riiulil 😛
  Rohkem pähe ei tule hetkel 😀
  Muidugi see sinu sokki nuuskamise värk tuli mulle meelde, et mul see rõve komme, et kui nohu ja pole taskurätti kohe olemas,
  siis luristan tati käisesse, ahahaa 😛

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:39

   Ah, käis on nõrkadele! Ma tegelt arvan, et oleks ka käise kasutusse võtnud, aga äkki ma olin tol hetkel t-särgiga 😀

   • Avatar
    Vasta Karin 30. juuli 2016 at 23:49

    Tuli veel see meelde, et igakord kui wc lähen, sülitan potti. Ja muidugi närin oma küüsi vahest, väiksena kui paindusin
    rohkem, siis närisin oma varbaküüsi kah 🙂

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:49

     Ma närin ka küüsi, varbaküüsi olen ka närinud, enam, üle kõhu, ei saa :D:D

     • Avatar
      Karin 30. juuli 2016 at 23:53

      Ja muidugi meeldis mulle väiksena ema higilõhn, hahahaaaaa. Enam muidugi mitte, irww
      Ma olen ikka eriline kiiksusid täis inimene 🙂

     • Avatar
      A. 31. juuli 2016 at 09:41

      Ma ei salli, kui keegi enne suutäie
      suhu pistmist keele suust välja ajab.
      Tean mitmeid, kes nii söövad. Ei
      salli, kui söögilaua ees küürus või
      kössis istutakse ja süüakse ja seda,
      kui täiskasvanud inimesel söök või
      jook näos on. Muidugi mingid
      lurtsuvad ja matsuvad hääled söömisel
      pole ka teab mis meeldivad. Oma mehe
      puhul ei salli, kuidas ta paljusid
      sööke võtab kahvlilt/lusikalt
      hammastega, nagu s*tta sööks.
      Pole eriline kooner, aga ma ei saa
      vaadata, kui vesi kraanist lihtsalt
      tühja jookseb (nõudepesu, hambapesu
      jne ajal). Üldse vesi on üks peamisi
      asju, millele ma globaalselt ja suht
      iga päev mõtlen. Nt vanniskäik tundub
      minu jaoks ülim vee raiskamine. Ei
      käigi keegi vannis, peale lapse.
      Kortsus riided ei meeldi.
      Kui käin külas kellelgi, kellel on
      koerad või kassid, ajavad karvad jm
      mustus tõsiselt närvi. Juba külas
      olles tunnen ennast halvasti, teel
      koju mõtlen ainult, et saaks neist
      riietest juba välja hüpata ja
      kojujõudes esimese asjana lendavad
      riided pessu. Ei ole muidu üldse
      mingi bakteripelgur.
      Teiste inimeste puhul häirib veel
      sada asja. Nt üks sõbranna, kes kohe
      uksel teatab, et tal on jälle päevad,
      tõmbab särgi üles, et oma uut pesu
      näidata jne. Ta mul ka pluusi
      kaelusest alla kakkunud ja
      kommenteerinud, et oo, ei kannagi
      enam imetamisrinnahoidjat. :/
      Mul omal ka laps ja kõigil lastel
      tuleb periood, mil kakanaljad ja
      jutud on igapäevased, aga närvidele
      käib, kui olen külas ja vanemad ka
      selle kakaplämaga kaasa lähevad ja
      igasuguseid peerunalju sada korda
      võimendavad, nii et laps juubeldab.
      Paar nalja on ok, aga mingist piirist
      on lihtsalt labane.

    • Avatar
     Vasta Maarja 31. juuli 2016 at 00:14

     Iuu..see riietesse nuuskamine tundub ikka
     nii jube miskipärast 😀
     Aga potti sülitamise komme on mul ka,
     igakord ennem vee peake laskmist. Ja ema
     higist öösärki kaifisin ka koguaeg väiksena
     😀

     • Avatar
      Karin 31. juuli 2016 at 00:51

      Ma panin kohe oma nina tema kaenlaauku, hahaaaa. Ja siis vist sellel ajal polnud kombeks või polnud moes, ei
      teagi, kaenlakarvu ajada. Praegu mõtlen küll, et eriti rõve 😀

     • Mallukas
      Mallukas 31. juuli 2016 at 07:51

      No nats rõve oleks, kui sa praegu seda teeks, aga lapsena see on raudselt mingi turvatunde värk 😀

     • Avatar
      Kristina 31. juuli 2016 at 06:23

      Sokki nuusanud veel pole aga kui
      ärkad ja no hingata ei saa,sest räige
      nohu ja salfaka järgi ei viitsi minna
      olen tekikotti nuusanud.

    • Avatar
     Vasta ingrid 31. juuli 2016 at 09:55

     Appii!! Ma ka sülitan potti :D:D MIKS ma
     seda teen, ma ei tea

 • Avatar
  Vasta Kaisa 30. juuli 2016 at 23:35

  Ma ei söö mitte kunagi seltskonnas. Ma pigem istun
  näljas 😀 Olen olnud ka nii pea nädal aega söömata,
  tean et see tervisele head ei tee, aga keeldun
  kategooriliselt. Samamoodi vihkan söömise hääli,
  piisab vaid teadmisest, et inimene sööb ja mul hallab
  halb. Varem aitas selle vastu kui söömiseajaks
  muusika valjult mängima panin, aga enam ei aita see
  kah. Veel häirib mind, kui kardinad on ette tõmmatud
  ja neil on vahe sees, paaniline hirm, et keegi raudselt
  jälgib mind. Piimapakid peavad olema kannud täpselt
  nii, nagu mina tahan. Autoga sõitma minnes peavad
  võtmed olema seal süüteaugus vms õiget pidi ehk
  puldinupud minu poole. Oee neid kiikse on nii palju
  :D;D

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:36

   Issand, miks sa ei söö :D? Kas sulle siis tundub, et teiste jaoks on ka need söömise hääled imelikud :D?

   • Avatar
    Vasta Kaisa 31. juuli 2016 at 00:19

    Jaaaa, ma koguaeg mõtlen, et raudselt kõik
    vaatavad kuidas ma söön ja kuulevad neid hääli
    ja hakkavad sealsamas ropsima ja ei taha
    kunagi minuga sõbrad olla enam :D:D

   • Avatar
    Vasta dfdf 31. juuli 2016 at 12:14

    Ma nüüd üks teine, aga mulle ka ei meeldi teistega koos süüa. Üksinda on kõige parem. Toit kuidagi ei maitse nii hästi
    teistega koos. Ja ma ei põe ega karda midagi nagu… Söömine on justkui mingi privaattegevus minu jaoks. Ja ühtviisi
    ebameeldiv on süüa koos inimestega, kes räägivad (sest siis ma pean ka rääkima), matsutavad (ma ei ole kurt) või on vait
    (miks ta vait on?).
    Üldse mul on vist neid privaattoiminguid rohkem kui teistel. Samas kui vaja siis vaja – saan vabalt hakkama nii avalikus
    WC-s hädade tegemistega ja visuaalselt puhtale prill-lauale istumisega (oh, mul oli kuskil 11a väike periood, kus ma ei
    saanud teistega koos pissida – käisime nt ekskursioonil, oli metsapeatus ja jama kui suur, ei saa, endal põis lõhkemas; või
    koolis, teised tüdrukud ootavad ukse taga järjekorras… hea et see üle läks, ehk oli kuidagi puberteedi algusega seotud),
    käigupealt söömisega, varvaste plaasterdamisega keset ostukeskust jne. Samas on see söömise kiiks hea, kui oled
    pikemalt kuskil külas – mitu kilo kaob. Aga olen ka vahel endale kohvripõhja paar sokolaadi peitnud, et siis sobival
    võimalusel neid üksi naudinguga süüa. Siit omakorda kiiks, et maiustusi ma ei jaga – ma võin jagada riideid, mingeid
    tarbeasju, oli aeg, kus mul ei olnud isegi mehe jagamise vastu midagi – aga maiustusi, mkmk.:P

 • Avatar
  Vasta Lilith 30. juuli 2016 at 23:34

  Kuule pliis räägi veel, ei pea sind nende asjade pärast
  imelikuks, aga räme naljakas on küll :D.

  Aga mind ajavad närvi need kriuksumis- ja muud
  rõvedad helid :d. Kui keegi teeb meelega selliseid
  helisid, siis on küll tunne, et võiks ta paljaste kätega
  ära tappa :D. Ja kui mingi asi seda häält teeb… Noh,
  ilmselt said aru :D.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:49

   Proovi elada väikelapsega… kui midagi vähegi saab, siis seda kriiksutatakse ja kääksutatakse 😀

 • Avatar
  Vasta E.e. 30. juuli 2016 at 23:33

  Vetsupaberirullilt peab paber ülevalt poolt üle
  jooksma, mitte kuskil taga ääres ripnema 😀 ma sätin
  külas olles ka vetsupaberi ümber, kui valesti on.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:35

   Sellega meenub, et vist Perekoolis oli kunagi see WC paberi teema ja keegi seal ka ütles, et isegi külas sätib õigesti, ma muidugi ei mäleta, mis pidi see tema õigesti oli, aga kus siis hakkasid käod kraaksuma, et kui keegi nende kodus pelleripaberit ÜMBER sätis, selliseid inimesi nad ei laseks kojugi enam! Minu rull on külili aknalaual, nii et sättigu külalised seda endale sobivalt kasvõi pähe, mul suva 😀

   • Avatar
    Vasta Karin 30. juuli 2016 at 23:39

    Minul peab ka paberirull olema nii ja ka külas olen sättinud enda jaoks õieti 😛

 • Avatar
  Vasta E. 30. juuli 2016 at 23:31

  Mina ka ei oska sellest va hügieenist nii hullu draamat
  tekitada, sest bakterid on kõikjal.

  Minu kiiks on see, et ma ei suuda autot tankida paaritu
  arvu numbriga tankuri juures. Alati peab olema paaris
  arv.
  Ja kui ma olen sunnitud paaritu arvu juures tankima,
  siis ma kogu aeg vaatan enda ümber ja mõtlen, et
  maailm kukub mulle kohe kaela.
  Pesu ei tohi valesti kuivama panna. Kui keegi teine
  paneb pesu kuivama ja see ei käi minu süsteemi järgi,
  siis ma võin vabalt terve öö üleval ka olla ja mõelda,
  kuidas üks käterätik on täiesti vale nööri peal ja poisi
  püksid ei tohiks üldse tüdruku body kõrval olla. Ma ei
  tea miks, aga nii on..
  Mul on isegi muru niitmiseks süsteem ja maalapp
  enam-vähem ruudukesteks ära jaotatud, et milline
  ennem ja millises järjekorras.
  Noh….paras kiiks olen. 😀

 • Avatar
  Vasta Mannakas 30. juuli 2016 at 23:30

  Mina vihkan valgeid sokke!!! Eriti veel
  meesterahvasel jalas…. ooo õudust, ma pean ennast
  taltsutama, et neid kelleltki röökides jalast ära ei
  kisuks.
  Hügieen on jh selline asi, et…
  Soki sisse nuuskama ei hakka aga särgisaba kõlbab
  küll 🙂
  Maha kukkunud toit kõlbab süüa ja kuupäevad on ka
  sellised kaheldavad asjad.
  Neid kiikse on raudselt veel aga hetkel ei meenu 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:32

   Minu meelest just valged sokid on kõige ilusamad 😀

   • Avatar
    Vasta Kelly 31. juuli 2016 at 07:26

    Minu jaoks on lausa nõrkus see,kui mees kannab valgeid sokke – imeilus on vaadata 😀 mustad sokid,mis on veel poolde
    säärde tõmmatud – vot see on õudne 😀 !

 • Avatar
  Vasta Kati M 30. juuli 2016 at 23:26

  Need nabad pole ainult rasedatel. Paljudel lastel on ka,
  peretuttav 13-aastane ja see naba igal korral tekitab
  judinaid- j u b e 😀

 • Avatar
  Vasta Eve 30. juuli 2016 at 23:24

  Väga hea tekst,selle peale tuleb kohe
  hea uni! 😉

 • Avatar
  Vasta Cr 30. juuli 2016 at 23:23

  Minu elukaaslane on kasvatatud sellises usus
  et absoluutselt köik puuviljad jms tuleb ära
  pesta. Ma olin ja olen suht hämmingus et
  kodust korjatud öunad peab ära pesema haha
  😀 Olen lapsepölvest peale söönud koduöunu
  lihtsalt niisama ilma pesemata, pole siiani ära
  surnud 😀 Lisaks söön ma öuna ära täiesti,
  kuni jääb alles ainult väike varreke.. Ka seda
  vaatas mees imelikult.

  Lisaks ei saa ma häda teha, kui keegi on ukse
  taga 😀 Näiteks kaubanduskeskuse pelta on
  päris raske juhus.

  Ja no muidugi köige hullem lapsepölvest pärit
  asi see, et kui saan haavata siis olen vait. Isa oli
  vanasti karm ja talle polnud sobilik vastu
  rääkida, muidu sai peksa. Nüüd olen harjunud
  vaikima suure viha korral. Vaikimisstreiki
  suudaksin vabalt teha mitmeid päevi kui mitte
  nädalaid 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:27

   Mina ei pese endale söömiseks peaaegu midagi ära (kui just keegi kõrval ei seisa, sest siis ma tunnen ühiskondliku survet seda teha :D). Marile õuna annan, siis ikka pesen ära, aga endale, aaaah ppppohhhh. Seda enam, et kui ma selle AIAST korjan, siis ei pese ma seda ka Marile ära.

  • Avatar
   Vasta kuusikumuusik 30. juuli 2016 at 23:39

   ehhe, ma söön õunasabad ka ära, mitte midagi ei jäta järele 🙂 õunasaba on päris hea, selline puine ja saab keelega seda
   hambavahel sudida, nagu hambaniidi eest ka.

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:40

    Ma saba ei söö, aga südamiku küll!

    • Avatar
     Vasta Helina 31. juuli 2016 at 00:15

     Mul just õunasüdamikega kiiks, et ma kardan
     kui selle kõva kesta vms alla neelan, et see
     jääb mulle kurku kinni ja lämbun ära ?

  • Avatar
   Vasta dfdf 31. juuli 2016 at 15:03

   Selle vaikimiskiiksuga peaks küll midagi tegema. Mul eksmees (jah, muidugi eks) kasutas seda vaikimistaktikat – seda on täiesti
   kohutav taluda. Nüüd on mul kolleeg, kes nii teeb. Läheme õhtul sõbralikult lahku – tulen järgmisel päeval tööle, ta on mu peale
   vihane, sõnagi ei räägi, miks vihane on, ei tea. Algul ma ikka suure surmaga üritasin välja selgitada – no tuli mingi pisiasi välja
   (ma väga jälgin end selle inimesega suheldes), mida ma ei mäletanudki. 2 nädalat ei räägi, siis lambist hakkab uuesti rääkima
   kui parim sõber, kuni jälle pilt on ja teksti pole. Ma ei saa isegi tema isa süüdistada:P, sest tema jutu järgi on tegemist maailma
   toredaima papiga. Ühesõnaga – selline vihavaikimine tapab inimeste vahelised suhted, ärge kasutage, vaid rääkige ja tegelge
   iseenda madala enesehinnangu tõstmisega. Päriselt.

 • Avatar
  Vasta Kyta 30. juuli 2016 at 23:20

  Ma vihkan söömise hääli,eriti rõvedaks läheb
  asi siis kui kellelgi lõualuud raksuvad- siis on
  küll selline tunne,et tahaks karjud KAO ära
  laua äärest!!!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:21

   Issand, miks kellegi lõualuud raksuma peaks :D?

   • Avatar
    Vasta jane 30. juuli 2016 at 23:33

    Mul raksub üks lõuapool.. isegi siis, kui ma vett
    joon 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:34

     Murtud on või :D?

    • Avatar
     Vasta Janeli 30. juuli 2016 at 23:51

     mul ka raksub kuidagi imelikult ja tihti on nii valus isegi suud lahti teha, mis siis veel söömisest rääkida. Ei tea ka millest
     selline asi tulnud on 😀

   • Avatar
    Vasta K 30. juuli 2016 at 23:40

    Minu lõualuu raksub, eriti hästi kuuleb, kui süüa
    midagi kõvemat- õuna, pähklit 😀

  • Avatar
   Vasta kuusikumuusik 30. juuli 2016 at 23:43

   😀 jajah, mind enne ei häirinud kellegi söömine, aga kui üks töökaaslane mainis, et teda kangesti häirib kui keegi sööb, siis
   hakkasin ka mõtlema ja tähelepanu sellele pöörama ja ära sa märgi selline ludin, lurin, latsutamine, neelatamine, kugistamine ja
   ampsude vahel olev õhu ahmimine hakkas silma küll! ja kui juba kõigis teistes midagi ebameeldivat oli, ega siis ise ei saanud
   endale enam ühtegi häälitsust lubada ja lihtsam oli omaette süüa – salaja.

  • Avatar
   Vasta Helen S. 31. juuli 2016 at 01:16

   Ma olen ikka eriti halb juhus. Ma vihkan ka
   seda lõualuude raksumise heli söömisel ja
   kahjuks ma olen selle oma emalt isegi pärinud.
   Päris tihti ajab laua ääres öökima, sest enda
   lõualuu ragiseb. No ei saa edasi süüa 😀

 • Avatar
  Vasta Heli 30. juuli 2016 at 23:19

  Kui nüüd päris aus olla siis mina ka suhteliselt ei hooli
  hügieenist või kuidas seda iganes nimetatakse.
  Köögikäärid kõlbavad küünte lõikamiseks küll,
  hetkeks maha kukkunud söök on okei aga ka selles
  pean nõustuma et külmkapis seisnud asjad ei ole eriti
  head 😀

  Kuna on öö ei tule hetkel rohkem veidrusi isegi
  meelda…

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:20

   Hügieen on üle hinnatud 🙁 😀

 • Avatar
  Vasta Krista 30. juuli 2016 at 23:13

  Issand see naba värk! Täiesti nõus! 😀 Iga kord kui mõnda liibuva pluusiga rasedat näen ja siis see naba..
  juudas, kas neil endal pole rõve 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 30. juuli 2016 at 23:13

   Võib-olla neil on, aga mis sinna ka teha oleks. Kinni teipida, nagu nibud? 😀 Ja no võib olla on neil sellest nabast sama pohhui, kui mul mahakukkunud tomativiilu edasi süüa või sokiga nina nuusata 😀

   • Avatar
    Vasta Gerli 30. juuli 2016 at 23:59

    Mõni jälestab rasedusega kaasnenud
    venitusarme. Juuuudas, kuidas nad küll
    rannas käivad eks? Kuidas neil rõve pole?
    Ma ei näitaks elus oma nägu enam
    väljaspool kodu… Tundke uhkust selle üle
    mis teil on. Mul on venitusarmid, ärge
    vahtige siis. Mul on laps!! Ja mul on mees
    kes pole kordagi märkust teinud. Ei ole
    see naba ka nii hull 🙂 Keegi ei vali endale
    oma kehaosi

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 31. juuli 2016 at 00:13

     Mulle tundub su kommentaar just selline, nagu sul oleks jube kompleks su venitusarmidega 😀

     Usu mind, ei keela mina kedagi sellise nabaga ringi liikumast, lihtsalt rõve hakkkab mõelda nende peale.

     • Avatar
      Gerli 31. juuli 2016 at 08:21

      Päris ausalt pole mingit
      kompleksi. Beebigrupis olles
      on selline tunne nagu kõij
      jälestaksid neid.. No ma ei tea,
      enne rasestumist teadsime
      juba mis võib kehaga
      toimuda.. Mis siis aitaks? Äkki
      siis ei tee lapsi? Rikub keha
      ära… Seda jama ikka vaja pole
      ju 😀

     • Mallukas
      Mallukas 31. juuli 2016 at 08:22

      No su kommentaar tundus nii solvunud, nagu keegi oleks sulle midagi kehvasti öelnud isiklikult vms. Minul on isiklikult suva venitusarmidest, aga no mis ma teha saan, kui mulle nabad ei meeldi 😀

    • Avatar
     Vasta Merit 31. juuli 2016 at 09:19

     Mulle just tundub, et Sul on jube
     probleem nende armidega. Ega
     need ju ilusad just pole.
     Kaväljaspool olevad nabad pole
     ilusad :)No ja kui kehadest rääkida,
     siis tselluliit, akne, sinkjasvalge
     nahk jne.jne. Kõik need on päris
     õudsed mu jaoks 🙂 Loomulikult ma
     ei tee kellelegi mingit märkust
     nende asjade kohta- vaatan kõrvale
     ja elan edasi. Teiste küljes mind
     need asjad ju kuidagi ei mõjuta ja
     enda küljes õnneks ei ole 🙂