KINGILOOS TESTIN JA ARVUSTAN

arvustus: Philips Sonicare DiamondClean RoseGold

5. oktoober 2016

Suvel rääkisin ma teile oma uuest Megasonex hambaharjast, aga nüüd on aeg sealmaal, et tuleb ta troonilt tõugata ja näidata midagi, mis minu meelest veelgi parem on. Ma muuseas just lugesin Marileenu blogi kommentaariumist, et jube ebausutav on see, et iga kord kui ma uue asja saan, siis on see parem kui eelmine, aga noh… Mis ma teha saan, kui mõni kord tõesti niimoodi on. Pealegi on minu meelest ainult hea, kui ma teie eest selle testimise ära teen, sest nüüd saate teie ka teada, et Megasonex on küll hea hambahari, aga vot mulle isiklikult meeldib mu uus Philips Sonicare DiamondClean rohkem. Miks? Vot sellest ma täna siin postituses teile räägingi.

DSC_8905

Esiteks kui ma võrdlen nende kahe välimust, siis Philips Sonicare on täpselt selline ilus ja glamuurne hambahari, mida uhkusega vannitoas hoida. Disainile on tõesti väga palju rõhku pandud ja tulemus on äärmiselt stiilne ja naiselik. Ma ei hakka rääkimagi kõikidest disainielementidest – näiteks nagu see klaasist laadija. Kui ma aru sain, et asetades hambaharja lihtsalt klaasi, see ennast laadima hakkab, pidin ma ümber kukkuma. Jumala eest! Me elame ikka tõesti tehnikaajastul! Lisaks tuli komplektiga kaasa ka heleroosa hambaharjakarp, mis on sama moodi laadimiseks mõeldud, aga sedapuhku siis näiteks reisidel.

DSC_8909

Hambaharja kätte saades olin ma nii elevil, et pidin kohe hambaid pesema minema. Kuna ma jõudsin aga enne instagrammis hõisata ja pilti jagada, sain lugeja käest hea soovituse alguses sensitive programmi peale panna, sest esialgu võib tavaline surin natukene liig olla. See oli VÄGA hea soovitus, tõesõna! Esiti oli ka sensitive programmiga pesta nii hirmus naljakas, isegi silmamunad surisesid natukene peas. Veel üks hea nipp lugejalt – pane hari tööle alles siis, hambapastaga hari sul juba suus on. Vastasel juhul pritsib vett ja pastat igas ilmakaares. Tõepoolest, nii ta sindrinahk teeb, kui teda suus lõksus ei hoia.

DSC_8939

Mida ma pelgasin on see, et hari on mu igemete jaoks liiga tugev. Õnneks on isegi komplektiga kaasa tulnud medium hari täiesti paras ja täitsa imelikul kombel on mu igemed kohe hulka tervemad. Seda kõike vaid nädalaajase kasutamise jooksul! Kõlab nagu mingi hale reklaam, aga hoolimata sellest, et ma kõlan nüüd superrõvedalt, siis raseduse mõjul olen ma viimased kuud pesnud oma hambaid supersoft laste hambaharjaga ja isegi sellega iga kord verd süljanud, nagu selles vastikus reklaamis. Ja nüüd… nüüd enam ei sülga. Ma ei tea, kuidas see võimalik on, aga näed, minul päriselt nii juhtus. Ehk on asi selles, et Philips Sonicare’iga ei pea ma hambaid hõõruma, vaid lihtsalt seda harja vaikselt üle hammaste libistama. Kuigi puhastab “jõuliselt”, siis füüsiliselt on see mu igemetele väga õrn. Ja ma ei kasutanud isegi seda gum care programmi, vaid lihtsalt sensitive’i. Viimased päevad olen lihtsalt cleani kasutanud.

Sarnaselt ultrahelihambaharjale, teeb ka Sonicare seda värki, et iga 30 sekundi tagant annab märku, et aeg oleks mujalt pesta ja kahe minutiga jääb vakka, andes märku, et sai nüüd pestud ka. Esimest korda elus meeldib mulle nii väga hambaid pesta, et lasen ikka teinekord lausa üle kahe minti edasi. Kuigi vanasti pesin hambaid heal juhul minuti. Lohakas mina! Samas see uus hambahari ajab mind nii elevile, et ma pesen nüüd rõõmuga 2x päevas hambaid.

DSC_8945

Keda see hambahari rohkem huvitab, siis SIIN on video, kuidas seda üldse kasutada. Mina näiteks alguses kasutasingi valesti – eeldasin, et sellega tuleb ka hambaid nühkida, aga sellega ei pea. Igatahes, vaadake videot, seal seletab jumala mõnusalt kõik ära, et miks see hambahari hea ja võimas on.

Ma nii hirmsasti tahaksin, et ma saaksin teile kõigile sellise laheda hambaharja kinkida, aga paraku ei ole ma Oprah ja mul lihtsalt ei ole sellist võimalust. Seega kellel rahakott sellist väljaminekut kannatab, siis soovitan see ausalt teha. Kuna otsikuid saab vahetada, siis saab seda kasutada terve perekond, ei olegi igaühele enda oma vaja. Või siis kirjutage jõuluvanale ja lootke see uhke asi enda kuuse alt leida.

Aga-aga-aga. Midagi on mul ikka teile ka! Nimelt on mul loosiks välja pakkuda Philipsi lahkel loal üks Sonycare HealtyWhite+ hambahari, mis on küll natukene vähem uhke disainiga, kuid oma meetoditelt ja tõhususelt kindlasti sama hea ja kindlasti asendab see uhkusega ühe mu blogilugeja vana hambaharja välja. Selle hinnaks on 109.99€, seega ma ei usu, et sellise raha eest kehvat kraami saab, aga eks oma hammas on võitja kuningas!

Et loosis osaleda, jäta mulle kommentaariks, et milline hambahari praegu sind vannitoas ootab. Kui soovid kahe häälega loosis osaleda, jaga seda postitust ka Facebookis oma sõpradega, aga see osa ei ole kohustuslik, lihtsalt võimalus enda loosiõnne poole võrra suurendada! Ja et kasutada kõiki võimalusi see hambahari enda võita, siis võid vaadata ka Philipsi Fbi, sest ka nemad loosivad seal just sama hambaharja välja (SIIN). Seal on hetkel vaid 42 osalejat, nii et tasub seal ka õnne proovida, kui väike jagamine vastu ei hakka.

Philips Sonicare HealtyWhite+ hambaharja loosin välja juba sellel reedel, nii et võta aga usinalt osa – su hambad tänavad sind!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

960 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Kiisukeauh 11. detsember 2016 at 22:38

  Kellel veel on see hambahari? On endalgi plaan see osta. Rääkisin mehega. Luges Malluka blogist ka sedasama juttu ja arvas, et tema ka tahab. Aga nagu ta on siis enne ikka uurib netist toote kohta rohkem. No ja leidis Amazonist teiste kommentaarid tootele ja see pani teda kahtlema. Nii, et kaua te seda kasutanud olete? Töötab laitmatult siiani? Aku ei ole järjest nõrgemaks jäänud? Kommentaaridest võis lugeda, et mõnel on üldse otsad andnud ca aastase kasutuse järel. Vibratsioon on nõrgemaks jäänud. Akut on järjest tihemini laadida vaja olnud jms. On see tõesti nii siis?

  • Reply Mallukas 11. detsember 2016 at 23:06

   Mul pole seda aastat olnud, aga minu oma töötab siiani idekalt :)

 • Reply Merle 20. oktoober 2016 at 07:13

  Kõige tavalisem ja nüüdseks juba üsna päevi näinud Colgate hambahari. Plaan oli jõuludeks endale korralik osta ehk siis elektriline hambahari. Ehk on loosiõnne ning jõuluvana tuleb tänavu varakult ;)

 • Reply Mairi 19. oktoober 2016 at 19:17

  Pesen Oral B hambaharjaga.. Mis näeb välja nagu kõige tavalisem hambahari AGA kui nuppu vajutada siis oskab ka suriseda :D Pole küll võrdväärne teiste elektriliste hambaharjadega kuid hea vaheldus tavalisele harjale :)

 • Reply Diana B. 18. oktoober 2016 at 20:50

  No mis seal siis ikka – tavaline White Glo hambahari mu vannitoas pesa on teinud. Igati oleks lahkelt nõus kodustama uue ja elektrilise. :)

 • Reply Meeli 14. oktoober 2016 at 19:02

  Oral b

 • Reply Jana 14. oktoober 2016 at 10:23

  Mul on vannitoas tavaline brauni elektihambahari :)

 • Reply Eneli 8. oktoober 2016 at 22:30

  Elektriline hambahari Oral-B
  Nii väga tahaks uut :)

 • Reply Maria 8. oktoober 2016 at 11:06

  Mind ootab hambahari millega mu kallis laps vannitoa seinad puhtaks harja s.

 • Reply Margaret 8. oktoober 2016 at 07:25

  Minu hambaharja topsis ootab mind täiesti tavaline kõige pehmemate harjastega Colgate-i hambahari. Valgendasin oma hambaid umbes pool aastat tagasi ja nüüd on nagu paar allapoole jälle läinud. Kahtlustan, et kui tahan seda valget tooni siiski säilitada, peaksin ikkagist elektrilise hambaharja soetama. Aga paha ei teeks, kui selle ka kingiks saaksin :)

 • Reply Helen 7. oktoober 2016 at 22:56

  Philipsi vanem sonicare on meil peres juba vist pea 4aastat olnud! Olekski varsti aeg uuendada hambaharja”parki” :)

 • Reply Anneli 7. oktoober 2016 at 21:57

  Mul on viimasel ajal hambad ja igemed nii tundlikuks muutunud… Kardan, et olen ise süüdi – olen neid vist liiga kõvasti harjanud. Nüüd on igemed veidi taandunud ning veritsevad. Läksin üle soft hambaharjale ja kasutan ime-hambapastasid, ehk saan ikka suu korda. Elektroonilisi olengi siiamaani vältinud, sest kardan, et äkki teeb hari haiget. Aga kui seal tõesti sensitive režiim on ja pehmed harjased, siis ehk aitab hoopiski taoline hari suu korda saada.

 • Reply Brita 7. oktoober 2016 at 21:57

  Kuna kasutame abikaasaga kõige lihtsamaid hambaharju, mis maksavad Prismas paar eurot (ei miskit painduvat, kellade-vilede-elektrita), siis võiks ju vahelduseks miskit erilist proovida. Nii et loodame loosiõnnele :)

 • Reply Laura 7. oktoober 2016 at 19:41

  Ja millal üks õnnelik võidu saab? :)

 • Reply Lisanna 7. oktoober 2016 at 19:28

  Loodan, et hiljapeale ei ole jäänud, aga mu praegune hambahari, mis ei kannata kriitikat, on kuskilt suvalisest toidupoest ostetud ja väga mõttetu, pealegi on see mul olnud mingi pool aastat :D

 • Reply Jana 7. oktoober 2016 at 18:31

  Tavaline oral-b. Olekski viimane aeg vana välja vahetada :)

 • Reply Enel 7. oktoober 2016 at 17:36

  Nii, olen seni küll ainult lugeja rollis olnud, aga selline kingiloos lihtsalt pani mind ka endast kommentaari maha jätma.
  Kui juba Sinu Instagramis sellest hambaharjast pilti nägin, kihutasin kohe selle kohta infot otsima ja noh, mis seal salata, hind on sellel vidinal ikka mega. Küllap on see oma hinda väärt, aga sellegipoolest ei tõuse minu enese käsi seda endale ostma :D
  Kui rääkida nüüd sellest hambaharjast, mis mind vannitoas ootab, siis ma ausalt öeldes ei tea, kas see üldse hambaharjade kategoorias oma koha kenasti ära teeninud on. Ostsin just Rimist soodukaga vahva 0,49€ maksva mingi OREON firma harja. Mõtlesin, et mis seal ikka, päris mustaks see ju hambaid ometi jätta ei saa :D
  Seega on ilmselge, et selline uhke hari, mis harjamise töö minu eest ära teeks, oleks imeline kingitus nii mulle, kui ka minu teisele poolele (nagu ma aru sain, siis saab iga pereliige endale päris oma otsiku soetada), kes on täielik suuhügieenifriik :D
  Lisaks olen ka hädas sama probleemiga – igemed tahaksid hirmsasti asjatundlikku hoolt saada ja seda tundub see vidin pakkuvat küll :)
  Nii, vähemalt jätsin endast jälje maha ja olen midagigi teinud, et enda hammastele üks suur teene teha :)

 • Reply Kerli** 7. oktoober 2016 at 16:53

  Tavaline Sensodyne. Breketitega oleks see elektriline hambahari vist 100 korda parem :)

 • Reply Sandra 7. oktoober 2016 at 14:51

  Kõige tavalisem medium colgate hambahari, ammu mõtelnud mõne elektrilise hambaharja peale :)

 • Reply Helen 7. oktoober 2016 at 14:00

  Mind ootab täna vannitoas kõige labasem hambahari…. lapse lasteaiast hambanädala raames saadud isend :D mis lapsele endale liiga suur oli. Mõnus ja pehme, aga no… mnjah.

 • Reply Maris 7. oktoober 2016 at 13:48

  Mind ootab hetkel vannitoas täiesti tavaline hambahari. :( Hea meelega vahetaks selle nässaka välja uue elektrilise vastu :)

 • Reply Annika 7. oktoober 2016 at 13:26

  Ma juba kaks kuud käin just seda Philips hambaharja vaatamas :) siiani ei ole raatsinud osta.. Hetkel kasutan tavalist Colgate soft hambaharja.

 • Reply kKristina 7. oktoober 2016 at 13:21

  Mina pesen oma kikusi tavalise roosa Reach hambaharjaga. See on praegustest turul olevatest mulle kõige paremini sobinud. Aga olen väga õnnelik kui kordki elus midagi võidaksin, eriti veel midagi, millest tõesti kasu ja tolku on. Iga jumala kors kui näoraamatud midagi jagan hoian ahmbaid ristis, aga eiiii, ei taha õnn mulle naeratada. Hambad on meie varandus ja püüan neid hoida seni kuni jaksan. Elektriliselt kikupesurist on kindlasti palju abi!

 • Reply katukas 7. oktoober 2016 at 12:10

  Praegu Jordani “tavaline” hambahari ja Oral-B kõige lihtsam pöörleva otsaga elektriline hambahari aga see juba vajab välja vahetamist. Nii, et uus kuluks meie perele ikka ära küll, eriti lastele kes ei viitsi tavalise hambaharjaga korralikult oma hambaid nühkida.

 • Reply Mari-Liis 7. oktoober 2016 at 11:12

  Mina pesen hambaid üldjuhul “sensitive” hambaharjadega, praegu on selleks R.O.C.S extra soft :) Olen kuulnud väga palju head elektrooniliste hambaharjade kohta ja kaalunud ka selle soetamist aga siiani pole raatsinud seda kulutust teha.

 • Reply Eleanor 7. oktoober 2016 at 08:54

  Mind ootab vannitoas mingi mõtetu Colgate hari. Olen kuulnud ka, et see Sonicare hambahari on parim. Mallu.. mu hambad vajavad seda. :)

 • Reply Hedi 7. oktoober 2016 at 08:52

  Ma olen märganud, et mulle sobivadki ainult need Soft hambaharjad. Isegi Medium on igemetele kuidagi liiga jõuline. Praegust marki ei oska öelda, sest ma olen liiga laisk et vannituppa vaatama minna. Kohvi veel joomata :D

 • Reply Mariann 7. oktoober 2016 at 08:26

  Oh, ma jumaldan seda! Pesin eelnevalt sama harja eelkäiaga kuid kahjuks andis ta peale 2 aastast kasutust saba. Nüüd tavalise harjaga tundub pesu ikka igav nühkimine! Soovikain väga endale uuesti ühte uhket sõpra!

 • Reply Liina 7. oktoober 2016 at 08:03

  Hetkel kasutan Jordani sinist mustrilist linnukestega hambaharja, aga sooviksin selle välja vahetada elektrilise hambaharja vastu.

 • Reply Kätlin H. 7. oktoober 2016 at 07:36

  Kuna olen hetkel esmakordselt rase, siis avastasin ka mina, et rasedusega on jube piin hambaid pesta kui igemed nii hellad ja verd tuleb iga pesuga. Ostsin siis ma paar päeva tagasi ka uue hambaharja mis oleks mingi topelt extra soft aga tundub nagu see oleks pisikestele inimestele mõeldud, sest kaob pihku koguaeg ära. Ühesõnaga tahaks lihtsalt ka nautida hammaste pesemist normaalselt ?

 • Reply Kristi 7. oktoober 2016 at 07:13

  Mina kasutan praegu tavalist poe Colgate hambaharja.

 • Reply Hele 7. oktoober 2016 at 05:30

  Mul on Sensodyne oma, juba päris mitmes.

 • Reply Gea 7. oktoober 2016 at 03:33

  Mul on hetkel kasutuses Oral-B hambahari – see kõige tavalisem. Aga kuna ma kardan hambaarsti nagu tuld, siis oleks hea kasutada elektrilist hambaharja – äkki see hoiab aukude tekkimise paremini ära :)

 • Reply Kats 7. oktoober 2016 at 01:45

  Mind teenib praegu üks järjekordne tavaline hambahari. Kunagi ammu kasutasin ka üht suristajat, aga… Ma ei tea, mis sellest sai :D

 • Reply Angeelika 6. oktoober 2016 at 23:54

  Minul kodus lillat värvi colgate soft hambahari :-) Olen hakanud pehmete harjastega hambaharja kasutama igemete pärast, kuna mul igemed kunagi veritsesid ja käisin parodontoloogi juures…

 • Reply Kristiina 6. oktoober 2016 at 22:37

  Oral b, kuid seda postitust lugedes tekkis küll Soov seda Philipsi hambaharja proovida :)

 • Reply Merilyn L 6. oktoober 2016 at 22:34

  Minul on hetkel vannitoas ootamas Parodontax Extra Soft hambahari, kuna mul on veidi tundlikud igemed. Võidu korral oleks Philipsi hambahari väga toredaks ja vajalikuks sünnipäevakingiks ;)

 • Reply Inks 6. oktoober 2016 at 22:32

  Hetkel kasutan Oral B elektrilist hambaharja.
  Vahest õnnestub ka tavaline hambakas näppu saada

 • Reply Laura 6. oktoober 2016 at 22:31

  Ma pesen täiesti prosta hambaharjaga:D golgate on vist. Mul pisem poiss kisub neid koguaeg ja uputab või loobib kuhugile,niiet ei ole praegusels enam vahet,peaasi,et soft kuna mul igemed nii tundlikud :)

 • Reply Merilyn L 6. oktoober 2016 at 22:30

  Minul on hetkel vannitoas ootamas Parodontax Extra Soft hambahari, kuna mul on veidi tundlikud igemed.
  Võidu korral oleks Philipsi hambahari väga toredaks ja vajalikuks sünnipäevakingiks ;)

 • Reply Madli 6. oktoober 2016 at 21:49

  Hetkel on minul liht-labane selverist ostetud oral-b hambahari :)

 • Reply Karin 6. oktoober 2016 at 21:40

  Mulle väga meeldib Humble Brush, kuid ma tahaks proovida ka elektrilist hambaharja, mulle tundub, et see puhastab siiski paremini kui mehaaniline harjamine aga oma hammas on kuningas :)

 • Reply Anne 6. oktoober 2016 at 21:40

  Kasutan täiesti tavalist hambaharja, aga sellel peab alati mõni huvitav muster peal olema :) Hambapastat valin hoolikamalt, ei meeldi, et sellist mürki tavaliste pastade sisse pannakse..

 • Reply Birgit 6. oktoober 2016 at 21:38

  Hetkel pesen hambaid Humble Brush hambaharjaga.

 • Reply ST 6. oktoober 2016 at 21:27

  Hetkel tavaline sensodyne, elektriline kuluks ära küll.

 • Reply Tuule 6. oktoober 2016 at 21:14

  Tegelikult on asi minu hambaarja stoori päris hapu. Nimelt pesen Selveri laadapäevade 50sendise Colgate harjaga ja oleks väga hädasti uut vaja! :D

 • Reply Rika 6. oktoober 2016 at 21:07

  truu kaaslane Humble Brush :)

 • Reply nt 6. oktoober 2016 at 20:44

  Tahaks ka vägevat hambaharja endale, praegu kasutusel Sensodyne oma, sest arvasin naiivselt, et need paremad kui Procter&Gamble aga kommentaari kirjutama hakates googeldasin ja nemadki testivad loomade peal, nii et pole üldse nii cruelty free kui ma lootsin. Peab vist brandi vahetama taas.

 • Reply Evelina 6. oktoober 2016 at 20:37

  Mul on praegu nii mõttetu hambahari, et ma isegi ei tea mis firma oma on. Pole mitte kunagi elektrilist hambaharja kasutanud, kuid sinu postituse kohaselt mu hambad tänaksid mind.
  Mul just see probleem, et pole motti hambaid pesta, aga see cool hambahari kindlasti parandaks seda muret.

 • 1 2 3 4