KINGILOOS TESTIN JA ARVUSTAN

arvustus: Philips Sonicare DiamondClean RoseGold

5. oktoober 2016

Suvel rääkisin ma teile oma uuest Megasonex hambaharjast, aga nüüd on aeg sealmaal, et tuleb ta troonilt tõugata ja näidata midagi, mis minu meelest veelgi parem on. Ma muuseas just lugesin Marileenu blogi kommentaariumist, et jube ebausutav on see, et iga kord kui ma uue asja saan, siis on see parem kui eelmine, aga noh… Mis ma teha saan, kui mõni kord tõesti niimoodi on. Pealegi on minu meelest ainult hea, kui ma teie eest selle testimise ära teen, sest nüüd saate teie ka teada, et Megasonex on küll hea hambahari, aga vot mulle isiklikult meeldib mu uus Philips Sonicare DiamondClean rohkem. Miks? Vot sellest ma täna siin postituses teile räägingi.

DSC_8905

Esiteks kui ma võrdlen nende kahe välimust, siis Philips Sonicare on täpselt selline ilus ja glamuurne hambahari, mida uhkusega vannitoas hoida. Disainile on tõesti väga palju rõhku pandud ja tulemus on äärmiselt stiilne ja naiselik. Ma ei hakka rääkimagi kõikidest disainielementidest – näiteks nagu see klaasist laadija. Kui ma aru sain, et asetades hambaharja lihtsalt klaasi, see ennast laadima hakkab, pidin ma ümber kukkuma. Jumala eest! Me elame ikka tõesti tehnikaajastul! Lisaks tuli komplektiga kaasa ka heleroosa hambaharjakarp, mis on sama moodi laadimiseks mõeldud, aga sedapuhku siis näiteks reisidel.

DSC_8909

Hambaharja kätte saades olin ma nii elevil, et pidin kohe hambaid pesema minema. Kuna ma jõudsin aga enne instagrammis hõisata ja pilti jagada, sain lugeja käest hea soovituse alguses sensitive programmi peale panna, sest esialgu võib tavaline surin natukene liig olla. See oli VÄGA hea soovitus, tõesõna! Esiti oli ka sensitive programmiga pesta nii hirmus naljakas, isegi silmamunad surisesid natukene peas. Veel üks hea nipp lugejalt – pane hari tööle alles siis, hambapastaga hari sul juba suus on. Vastasel juhul pritsib vett ja pastat igas ilmakaares. Tõepoolest, nii ta sindrinahk teeb, kui teda suus lõksus ei hoia.

DSC_8939

Mida ma pelgasin on see, et hari on mu igemete jaoks liiga tugev. Õnneks on isegi komplektiga kaasa tulnud medium hari täiesti paras ja täitsa imelikul kombel on mu igemed kohe hulka tervemad. Seda kõike vaid nädalaajase kasutamise jooksul! Kõlab nagu mingi hale reklaam, aga hoolimata sellest, et ma kõlan nüüd superrõvedalt, siis raseduse mõjul olen ma viimased kuud pesnud oma hambaid supersoft laste hambaharjaga ja isegi sellega iga kord verd süljanud, nagu selles vastikus reklaamis. Ja nüüd… nüüd enam ei sülga. Ma ei tea, kuidas see võimalik on, aga näed, minul päriselt nii juhtus. Ehk on asi selles, et Philips Sonicare’iga ei pea ma hambaid hõõruma, vaid lihtsalt seda harja vaikselt üle hammaste libistama. Kuigi puhastab “jõuliselt”, siis füüsiliselt on see mu igemetele väga õrn. Ja ma ei kasutanud isegi seda gum care programmi, vaid lihtsalt sensitive’i. Viimased päevad olen lihtsalt cleani kasutanud.

Sarnaselt ultrahelihambaharjale, teeb ka Sonicare seda värki, et iga 30 sekundi tagant annab märku, et aeg oleks mujalt pesta ja kahe minutiga jääb vakka, andes märku, et sai nüüd pestud ka. Esimest korda elus meeldib mulle nii väga hambaid pesta, et lasen ikka teinekord lausa üle kahe minti edasi. Kuigi vanasti pesin hambaid heal juhul minuti. Lohakas mina! Samas see uus hambahari ajab mind nii elevile, et ma pesen nüüd rõõmuga 2x päevas hambaid.

DSC_8945

Keda see hambahari rohkem huvitab, siis SIIN on video, kuidas seda üldse kasutada. Mina näiteks alguses kasutasingi valesti – eeldasin, et sellega tuleb ka hambaid nühkida, aga sellega ei pea. Igatahes, vaadake videot, seal seletab jumala mõnusalt kõik ära, et miks see hambahari hea ja võimas on.

Ma nii hirmsasti tahaksin, et ma saaksin teile kõigile sellise laheda hambaharja kinkida, aga paraku ei ole ma Oprah ja mul lihtsalt ei ole sellist võimalust. Seega kellel rahakott sellist väljaminekut kannatab, siis soovitan see ausalt teha. Kuna otsikuid saab vahetada, siis saab seda kasutada terve perekond, ei olegi igaühele enda oma vaja. Või siis kirjutage jõuluvanale ja lootke see uhke asi enda kuuse alt leida.

Aga-aga-aga. Midagi on mul ikka teile ka! Nimelt on mul loosiks välja pakkuda Philipsi lahkel loal üks Sonycare HealtyWhite+ hambahari, mis on küll natukene vähem uhke disainiga, kuid oma meetoditelt ja tõhususelt kindlasti sama hea ja kindlasti asendab see uhkusega ühe mu blogilugeja vana hambaharja välja. Selle hinnaks on 109.99€, seega ma ei usu, et sellise raha eest kehvat kraami saab, aga eks oma hammas on võitja kuningas!

Et loosis osaleda, jäta mulle kommentaariks, et milline hambahari praegu sind vannitoas ootab. Kui soovid kahe häälega loosis osaleda, jaga seda postitust ka Facebookis oma sõpradega, aga see osa ei ole kohustuslik, lihtsalt võimalus enda loosiõnne poole võrra suurendada! Ja et kasutada kõiki võimalusi see hambahari enda võita, siis võid vaadata ka Philipsi Fbi, sest ka nemad loosivad seal just sama hambaharja välja (SIIN). Seal on hetkel vaid 42 osalejat, nii et tasub seal ka õnne proovida, kui väike jagamine vastu ei hakka.

Philips Sonicare HealtyWhite+ hambaharja loosin välja juba sellel reedel, nii et võta aga usinalt osa – su hambad tänavad sind!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

960 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Kiisukeauh 11. detsember 2016 at 22:38

  Kellel veel on see hambahari? On endalgi plaan see osta. Rääkisin mehega. Luges Malluka blogist ka sedasama juttu ja arvas, et tema ka tahab. Aga nagu ta on siis enne ikka uurib netist toote kohta rohkem. No ja leidis Amazonist teiste kommentaarid tootele ja see pani teda kahtlema. Nii, et kaua te seda kasutanud olete? Töötab laitmatult siiani? Aku ei ole järjest nõrgemaks jäänud? Kommentaaridest võis lugeda, et mõnel on üldse otsad andnud ca aastase kasutuse järel. Vibratsioon on nõrgemaks jäänud. Akut on järjest tihemini laadida vaja olnud jms. On see tõesti nii siis?

  • Reply Mallukas 11. detsember 2016 at 23:06

   Mul pole seda aastat olnud, aga minu oma töötab siiani idekalt :)

 • Reply Merle 20. oktoober 2016 at 07:13

  Kõige tavalisem ja nüüdseks juba üsna päevi näinud Colgate hambahari. Plaan oli jõuludeks endale korralik osta ehk siis elektriline hambahari. Ehk on loosiõnne ning jõuluvana tuleb tänavu varakult ;)

 • Reply Mairi 19. oktoober 2016 at 19:17

  Pesen Oral B hambaharjaga.. Mis näeb välja nagu kõige tavalisem hambahari AGA kui nuppu vajutada siis oskab ka suriseda :D Pole küll võrdväärne teiste elektriliste hambaharjadega kuid hea vaheldus tavalisele harjale :)

 • Reply Diana B. 18. oktoober 2016 at 20:50

  No mis seal siis ikka – tavaline White Glo hambahari mu vannitoas pesa on teinud. Igati oleks lahkelt nõus kodustama uue ja elektrilise. :)

 • Reply Meeli 14. oktoober 2016 at 19:02

  Oral b

 • Reply Jana 14. oktoober 2016 at 10:23

  Mul on vannitoas tavaline brauni elektihambahari :)

 • Reply Eneli 8. oktoober 2016 at 22:30

  Elektriline hambahari Oral-B
  Nii väga tahaks uut :)

 • Reply Maria 8. oktoober 2016 at 11:06

  Mind ootab hambahari millega mu kallis laps vannitoa seinad puhtaks harja s.

 • Reply Margaret 8. oktoober 2016 at 07:25

  Minu hambaharja topsis ootab mind täiesti tavaline kõige pehmemate harjastega Colgate-i hambahari. Valgendasin oma hambaid umbes pool aastat tagasi ja nüüd on nagu paar allapoole jälle läinud. Kahtlustan, et kui tahan seda valget tooni siiski säilitada, peaksin ikkagist elektrilise hambaharja soetama. Aga paha ei teeks, kui selle ka kingiks saaksin :)

 • Reply Helen 7. oktoober 2016 at 22:56

  Philipsi vanem sonicare on meil peres juba vist pea 4aastat olnud! Olekski varsti aeg uuendada hambaharja”parki” :)

 • Reply Anneli 7. oktoober 2016 at 21:57

  Mul on viimasel ajal hambad ja igemed nii tundlikuks muutunud… Kardan, et olen ise süüdi – olen neid vist liiga kõvasti harjanud. Nüüd on igemed veidi taandunud ning veritsevad. Läksin üle soft hambaharjale ja kasutan ime-hambapastasid, ehk saan ikka suu korda. Elektroonilisi olengi siiamaani vältinud, sest kardan, et äkki teeb hari haiget. Aga kui seal tõesti sensitive režiim on ja pehmed harjased, siis ehk aitab hoopiski taoline hari suu korda saada.

 • Reply Brita 7. oktoober 2016 at 21:57

  Kuna kasutame abikaasaga kõige lihtsamaid hambaharju, mis maksavad Prismas paar eurot (ei miskit painduvat, kellade-vilede-elektrita), siis võiks ju vahelduseks miskit erilist proovida. Nii et loodame loosiõnnele :)

 • Reply Laura 7. oktoober 2016 at 19:41

  Ja millal üks õnnelik võidu saab? :)

 • Reply Lisanna 7. oktoober 2016 at 19:28

  Loodan, et hiljapeale ei ole jäänud, aga mu praegune hambahari, mis ei kannata kriitikat, on kuskilt suvalisest toidupoest ostetud ja väga mõttetu, pealegi on see mul olnud mingi pool aastat :D

 • Reply Jana 7. oktoober 2016 at 18:31

  Tavaline oral-b. Olekski viimane aeg vana välja vahetada :)

 • Reply Enel 7. oktoober 2016 at 17:36

  Nii, olen seni küll ainult lugeja rollis olnud, aga selline kingiloos lihtsalt pani mind ka endast kommentaari maha jätma.
  Kui juba Sinu Instagramis sellest hambaharjast pilti nägin, kihutasin kohe selle kohta infot otsima ja noh, mis seal salata, hind on sellel vidinal ikka mega. Küllap on see oma hinda väärt, aga sellegipoolest ei tõuse minu enese käsi seda endale ostma :D
  Kui rääkida nüüd sellest hambaharjast, mis mind vannitoas ootab, siis ma ausalt öeldes ei tea, kas see üldse hambaharjade kategoorias oma koha kenasti ära teeninud on. Ostsin just Rimist soodukaga vahva 0,49€ maksva mingi OREON firma harja. Mõtlesin, et mis seal ikka, päris mustaks see ju hambaid ometi jätta ei saa :D
  Seega on ilmselge, et selline uhke hari, mis harjamise töö minu eest ära teeks, oleks imeline kingitus nii mulle, kui ka minu teisele poolele (nagu ma aru sain, siis saab iga pereliige endale päris oma otsiku soetada), kes on täielik suuhügieenifriik :D
  Lisaks olen ka hädas sama probleemiga – igemed tahaksid hirmsasti asjatundlikku hoolt saada ja seda tundub see vidin pakkuvat küll :)
  Nii, vähemalt jätsin endast jälje maha ja olen midagigi teinud, et enda hammastele üks suur teene teha :)

 • Reply Kerli** 7. oktoober 2016 at 16:53

  Tavaline Sensodyne. Breketitega oleks see elektriline hambahari vist 100 korda parem :)

 • Reply Sandra 7. oktoober 2016 at 14:51

  Kõige tavalisem medium colgate hambahari, ammu mõtelnud mõne elektrilise hambaharja peale :)

 • Reply Helen 7. oktoober 2016 at 14:00

  Mind ootab täna vannitoas kõige labasem hambahari…. lapse lasteaiast hambanädala raames saadud isend :D mis lapsele endale liiga suur oli. Mõnus ja pehme, aga no… mnjah.

 • Reply Maris 7. oktoober 2016 at 13:48

  Mind ootab hetkel vannitoas täiesti tavaline hambahari. :( Hea meelega vahetaks selle nässaka välja uue elektrilise vastu :)

 • Reply Annika 7. oktoober 2016 at 13:26

  Ma juba kaks kuud käin just seda Philips hambaharja vaatamas :) siiani ei ole raatsinud osta.. Hetkel kasutan tavalist Colgate soft hambaharja.

 • Reply kKristina 7. oktoober 2016 at 13:21

  Mina pesen oma kikusi tavalise roosa Reach hambaharjaga. See on praegustest turul olevatest mulle kõige paremini sobinud. Aga olen väga õnnelik kui kordki elus midagi võidaksin, eriti veel midagi, millest tõesti kasu ja tolku on. Iga jumala kors kui näoraamatud midagi jagan hoian ahmbaid ristis, aga eiiii, ei taha õnn mulle naeratada. Hambad on meie varandus ja püüan neid hoida seni kuni jaksan. Elektriliselt kikupesurist on kindlasti palju abi!

 • Reply katukas 7. oktoober 2016 at 12:10

  Praegu Jordani “tavaline” hambahari ja Oral-B kõige lihtsam pöörleva otsaga elektriline hambahari aga see juba vajab välja vahetamist. Nii, et uus kuluks meie perele ikka ära küll, eriti lastele kes ei viitsi tavalise hambaharjaga korralikult oma hambaid nühkida.

 • Reply Mari-Liis 7. oktoober 2016 at 11:12

  Mina pesen hambaid üldjuhul “sensitive” hambaharjadega, praegu on selleks R.O.C.S extra soft :) Olen kuulnud väga palju head elektrooniliste hambaharjade kohta ja kaalunud ka selle soetamist aga siiani pole raatsinud seda kulutust teha.

 • Reply Eleanor 7. oktoober 2016 at 08:54

  Mind ootab vannitoas mingi mõtetu Colgate hari. Olen kuulnud ka, et see Sonicare hambahari on parim. Mallu.. mu hambad vajavad seda. :)

 • Reply Hedi 7. oktoober 2016 at 08:52

  Ma olen märganud, et mulle sobivadki ainult need Soft hambaharjad. Isegi Medium on igemetele kuidagi liiga jõuline. Praegust marki ei oska öelda, sest ma olen liiga laisk et vannituppa vaatama minna. Kohvi veel joomata :D

 • Reply Mariann 7. oktoober 2016 at 08:26

  Oh, ma jumaldan seda! Pesin eelnevalt sama harja eelkäiaga kuid kahjuks andis ta peale 2 aastast kasutust saba. Nüüd tavalise harjaga tundub pesu ikka igav nühkimine! Soovikain väga endale uuesti ühte uhket sõpra!

 • Reply Liina 7. oktoober 2016 at 08:03

  Hetkel kasutan Jordani sinist mustrilist linnukestega hambaharja, aga sooviksin selle välja vahetada elektrilise hambaharja vastu.

 • Reply Kätlin H. 7. oktoober 2016 at 07:36

  Kuna olen hetkel esmakordselt rase, siis avastasin ka mina, et rasedusega on jube piin hambaid pesta kui igemed nii hellad ja verd tuleb iga pesuga. Ostsin siis ma paar päeva tagasi ka uue hambaharja mis oleks mingi topelt extra soft aga tundub nagu see oleks pisikestele inimestele mõeldud, sest kaob pihku koguaeg ära. Ühesõnaga tahaks lihtsalt ka nautida hammaste pesemist normaalselt ?

 • Reply Kristi 7. oktoober 2016 at 07:13

  Mina kasutan praegu tavalist poe Colgate hambaharja.

 • Reply Hele 7. oktoober 2016 at 05:30

  Mul on Sensodyne oma, juba päris mitmes.

 • Reply Gea 7. oktoober 2016 at 03:33

  Mul on hetkel kasutuses Oral-B hambahari – see kõige tavalisem. Aga kuna ma kardan hambaarsti nagu tuld, siis oleks hea kasutada elektrilist hambaharja – äkki see hoiab aukude tekkimise paremini ära :)

 • Reply Kats 7. oktoober 2016 at 01:45

  Mind teenib praegu üks järjekordne tavaline hambahari. Kunagi ammu kasutasin ka üht suristajat, aga… Ma ei tea, mis sellest sai :D

 • Reply Angeelika 6. oktoober 2016 at 23:54

  Minul kodus lillat värvi colgate soft hambahari :-) Olen hakanud pehmete harjastega hambaharja kasutama igemete pärast, kuna mul igemed kunagi veritsesid ja käisin parodontoloogi juures…

 • Reply Kristiina 6. oktoober 2016 at 22:37

  Oral b, kuid seda postitust lugedes tekkis küll Soov seda Philipsi hambaharja proovida :)

 • Reply Merilyn L 6. oktoober 2016 at 22:34

  Minul on hetkel vannitoas ootamas Parodontax Extra Soft hambahari, kuna mul on veidi tundlikud igemed. Võidu korral oleks Philipsi hambahari väga toredaks ja vajalikuks sünnipäevakingiks ;)

 • Reply Inks 6. oktoober 2016 at 22:32

  Hetkel kasutan Oral B elektrilist hambaharja.
  Vahest õnnestub ka tavaline hambakas näppu saada

 • Reply Laura 6. oktoober 2016 at 22:31

  Ma pesen täiesti prosta hambaharjaga:D golgate on vist. Mul pisem poiss kisub neid koguaeg ja uputab või loobib kuhugile,niiet ei ole praegusels enam vahet,peaasi,et soft kuna mul igemed nii tundlikud :)

 • Reply Merilyn L 6. oktoober 2016 at 22:30

  Minul on hetkel vannitoas ootamas Parodontax Extra Soft hambahari, kuna mul on veidi tundlikud igemed.
  Võidu korral oleks Philipsi hambahari väga toredaks ja vajalikuks sünnipäevakingiks ;)

 • Reply Madli 6. oktoober 2016 at 21:49

  Hetkel on minul liht-labane selverist ostetud oral-b hambahari :)

 • Reply Karin 6. oktoober 2016 at 21:40

  Mulle väga meeldib Humble Brush, kuid ma tahaks proovida ka elektrilist hambaharja, mulle tundub, et see puhastab siiski paremini kui mehaaniline harjamine aga oma hammas on kuningas :)

 • Reply Anne 6. oktoober 2016 at 21:40

  Kasutan täiesti tavalist hambaharja, aga sellel peab alati mõni huvitav muster peal olema :) Hambapastat valin hoolikamalt, ei meeldi, et sellist mürki tavaliste pastade sisse pannakse..

 • Reply Birgit 6. oktoober 2016 at 21:38

  Hetkel pesen hambaid Humble Brush hambaharjaga.

 • Reply ST 6. oktoober 2016 at 21:27

  Hetkel tavaline sensodyne, elektriline kuluks ära küll.

 • Reply Tuule 6. oktoober 2016 at 21:14

  Tegelikult on asi minu hambaarja stoori päris hapu. Nimelt pesen Selveri laadapäevade 50sendise Colgate harjaga ja oleks väga hädasti uut vaja! :D

 • Reply Rika 6. oktoober 2016 at 21:07

  truu kaaslane Humble Brush :)

 • Reply nt 6. oktoober 2016 at 20:44

  Tahaks ka vägevat hambaharja endale, praegu kasutusel Sensodyne oma, sest arvasin naiivselt, et need paremad kui Procter&Gamble aga kommentaari kirjutama hakates googeldasin ja nemadki testivad loomade peal, nii et pole üldse nii cruelty free kui ma lootsin. Peab vist brandi vahetama taas.

 • Reply Evelina 6. oktoober 2016 at 20:37

  Mul on praegu nii mõttetu hambahari, et ma isegi ei tea mis firma oma on. Pole mitte kunagi elektrilist hambaharja kasutanud, kuid sinu postituse kohaselt mu hambad tänaksid mind.
  Mul just see probleem, et pole motti hambaid pesta, aga see cool hambahari kindlasti parandaks seda muret.

 • Reply L 6. oktoober 2016 at 20:30

  Täiesti tavaline Colgate hambahari :/

 • Reply Kat 6. oktoober 2016 at 20:26

  Minul on kasutusel kõige tavalisem Soft hambahari.

 • Reply Herta 6. oktoober 2016 at 20:15

  Häbiväärselt odav ja nigel habahari, mis sai ostetud dont-want-to-leave-today külalistele aga pidin ise erandkorras kasutusse võtma.

 • Reply Jana 6. oktoober 2016 at 19:51

  Minul on tavaline Jordani hambaari, kuid tore oleks omada elektrilist hambaarja.

 • Reply Merili 6. oktoober 2016 at 19:29

  Kasutan Colgate Soft hambaarja, täitsa tavaline, seega sooviks katsetada midagi uut. :)

 • Reply Paula 6. oktoober 2016 at 19:25

  Mina pesen Maximast soodukaga ostetud mingi colgate’i harjaga. Muidugi unistan toredast ja fäänsist harjast, mis eriti hästi puhastaks… Nimelt ma kardan täiega hambaarsti ja seetõttu on mul suhteliselt elulise tähtsusega, et mul mingeid auke ei tekiks. Samas rahakott ei hakka vist iial sellist vidinat kannatama, kunagi sai mõeldud, et lahe oleks lasteaias töötada… Oh well, siis ma ei mõelnud sellele, et kunagi tahaks hambaid pesta millegagi mis maksab rohkem kui 1,50. ?

 • Reply Anne 6. oktoober 2016 at 19:19

  Hetkel on kasutusel Jordani pehmete harjastega hambahari.

 • Reply Imbi 6. oktoober 2016 at 19:13

  Milline kadedus seda kõike lugedes. :D Ise saan normaalselt pesta vaid jordani soft hambaarjaga, aga seda ka mitte kõigi softidega mis neil valikus…muidu kohe igemetel valus. Aga selle ajaga olen samuti kimpus nagu Sa kirjutad..kohe üldse ei viitsi neid kaua nühkida.

 • Reply Liisi 6. oktoober 2016 at 19:03

  Mingi tavaline Oral-b hari on :(
  Tahaks nii väga seda philipsi harja :)

 • Reply Veronika Valtenberg 6. oktoober 2016 at 18:33

  Praegu on mul kasutusel väga vana Braun Oral B Proffessional Care

 • Reply Caisy 6. oktoober 2016 at 17:20

  Pesen hambaid täitsa tavalise hambaharja ja hambapastaga, väike level up 21s sajandis oleks päris fancy! :D
  Sheerisin facebooki rahvaga.

 • Reply Kaidy 6. oktoober 2016 at 17:08

  Täiesti tavaline Golgate hambahari.

 • Reply Leelo 6. oktoober 2016 at 16:49

  Mul on ka üks tavaline Jordan soft hambahari :)

 • Reply kati likk 6. oktoober 2016 at 16:10

  minul täiesti tavaline hambahari

 • Reply M 6. oktoober 2016 at 16:07

  Mind ootab kõige tavalisem soft jordani hambahari. Kuna mul on hambad ülikerged pekki minema, siis ma ülivägapalju tahaks ka sellist special hambaharja. Paraku hetkel ei saa ma sellist raha ainuüksi hambaharja alla panna :(

 • Reply L 6. oktoober 2016 at 15:05

  Kuna minu igemed on tõeeeesti väga hellad ja õrnakesed siis kasutan hetkel Jordani soft hambaharja. Vaieldamatult parim igasuguste teiste softidega võrreldes. Aga ammu olen unistanud et ma ei peaks ise neid hõõruma ja vigastama.. Tahaks väga seda elektrilust proovida ! :)

 • Reply Karin 6. oktoober 2016 at 14:38

  Kasutan tavalist Colgate hambaharja. Minul on niimoodi, et kunagi ei viitsi hakata hambaid pesema, aga kui juba pihta olen hakanud, siis on raske lõpetada. Lihtsalt pole sellist tunnet, et hambad juba puhtad oleks :D Väga palju kasu oleks sellisest hambaharjast, mis ise ütleb, kui hambapesu valmis, sest nii ma saaks kindel olla, et liiga kaua ei pese.

 • Reply Mia 6. oktoober 2016 at 14:25

  Mind ootab manuaalse mootoriga töötav tavaline hambahari :)

 • Reply Johanna 6. oktoober 2016 at 14:21

  Tavaline sinine hambahari))

 • Reply Krissu 6. oktoober 2016 at 14:02

  Isegi ei tea, kust ja millal ma oma viimase hambaharja ostsin, täiesti võimalik, et soodushinnaga maximast :D olen kaua aega mõelnud elektrilist hambaharja soetada,siiani pole seda mingil põhjusel teinud. Äkki õnn naeratab mulle :)

 • Reply Lennu 6. oktoober 2016 at 13:55

  Minul on tavaline Jordan. Tegelikult tahaks väga (loe:väga, väga, väga) Philipsi Sonicare elekilist hambaharja. Kui ei võida, siis loodan tõesti Jõuluvana helduse peale :p

 • Reply Anne-Mary 6. oktoober 2016 at 13:54

  Minu vannitoas ootab mind minu ROOSA Colgate’i hambahari??

 • Reply Mari 6. oktoober 2016 at 13:27

  Oral B. Peale rasedust on hambad kuidagi tundlikiks muutunud. Nüüd, mil poids mõne kuune on, on see hammaste pesemine patuga pooleks muutunud selliseks, et kui meelde tuleb. Hommikune pesu lõunaks ja õhtine öösel

 • Reply Anna-Liis Saluveer 6. oktoober 2016 at 13:24

  Mind ootab vannitoas humble brush hambahari. Väga sooviksin, et ootaks hoopis HealtyWhite+

 • Reply Kristi 6. oktoober 2016 at 13:22

  Kasutan Colgate Soft hambaarja, hea meelega katsetaks elekrilist :)

 • Reply Diana 6. oktoober 2016 at 13:02

  Vannitoas ootab mind allahindlusega hambahari, mis on õnneks roosat värvi :D Ps: pole majanduslikult veel nii edukas, et saaks kallimaid lubada :D

 • Reply Kaisa 6. oktoober 2016 at 12:59

  Mind ootab Jordani hambahari. Olen aastaid Jordanit kasutanud ja ehk ongi aeg uuele võimalus anda !

 • Reply Triinu 6. oktoober 2016 at 12:51

  Mind ei ootagi enam hambaharja vannitoas, kuna mees ja 3a tütar otsustasid eile kunsti tehes just minu vana colgate hambaharja guashidega värvimiseks kasutada :D Nüüd ootan siin siis loosiõnne :D

 • Reply Mari 6. oktoober 2016 at 12:51

  Mul on sensodyne soft hari

 • Reply Marite 6. oktoober 2016 at 12:48

  Pesen tavalise hambaharjaga, elektriline Oral B oma seisab kapis, jube nõme oli sellega pesta:D äkki see philipsi oma on parem:)))

 • Reply Karin 6. oktoober 2016 at 12:36

  Kodus ootab mind vana hea Selverist partnerkaardi superpakkumisega soetatud 1,5 eurine roosa hambahari. Peakski vist Selverile jälle mainima, et oleks aeg mõni hea pakkumine teha, kuna uut oleks vaja. Asja ajab ehk ära, aga tahaks oma hammastele palju paremat pakkuda, kui see tore selkust saadud hari :)

  Minu hari minu hambaharjaks, aga tegelikult loosiõnne korral annaksin selle hambaharja oma elukaaslasele, kes väga häbeneb oma naeratust. Tal on sama probleem, mis isegi mainisid, igemed on pidevalt põletikslised, valusad ja verised. Hambad pole samuti nii heledad kui nad võiks. Põletikulised igemed ja kollakad hambad ei kutsu naeratama. Mõistagi ei saa neid probleeme parandada odavate harjadega, aga kahjuks ei saa ka sellist imemasinat endale ise lubada. Tahaksin ka tema enesekindlust tõsta sellega, et muuta tema naeratus ja suuhügieen natukenegi paremaks. Ta on nii tore ja lõbus inimene, aga mul on nii kahju, et ta suure suuga naeratada ei julge. :(

 • Reply Janne 6. oktoober 2016 at 12:29

  Täiesti tavaline hambahari (piinlik tunnistada, kuid sellel hakkavad ka harjased laiali minema)

 • Reply Triin 6. oktoober 2016 at 12:21

  Mina pesen oma hambaid hetkel humble brushiga, aga ta vajaks väljavahetamist ?

 • Reply Gerda 6. oktoober 2016 at 12:14

  Firmatu kollane hambahari Konsumist.

 • Reply Hanna 6. oktoober 2016 at 12:10

  Mind ootab kulunud roosakas Golgate tavaline hambahari.

 • Reply Anneli L 6. oktoober 2016 at 12:06

  Hetkel pesen hambaid GUM firma hambaharjaga, mis on mul olnud juba omajagu aja ja hambapastaks on ecodenta :)

 • Reply Anette 6. oktoober 2016 at 12:04

  Kodus ootab mind 50sendiga poest soetatud hambahari, pole isegi kindel, mis firmaga tegu on.

 • Reply Ade 6. oktoober 2016 at 11:56

  Minul on kodus Oral B elektriline hambahari, aga see on juba nii vana, et aku ei kesta enam eriti + mulle tundub, et kui ma sellega ise oma hambaid ei nühi, siis see ei pese piisavalt. Seega, minu hambad oleksid kindlasti uue hambaharja üle tänulikud!

 • Reply Kristi 6. oktoober 2016 at 11:55

  Jordani miski soft variant hari on kasutusel. Mul ka igemed purskavad verd kui vähe kõvema harjaga pesen.
  Elektrilist tahaks küll koju saada. Mitte just nii väga endale aga et laps ka saaks hambad korralikult pestud. Lapsel (6a tüdruk) on selline haigus mille sajast probleemist üks on see et sülg on hästi paks. Igasugused bakterid jäävad hästi sinna kinni ja augud väga kerged tulema. Niiet hea suuhügieen on väääääga tähtis. Praegu tavaline hambahari kasutusel aga elektriline teeks asjad lihtsamaks :)

 • Reply Kessu 6. oktoober 2016 at 11:49

  Jordan Clean between mikrotipp hambahari. Parim sõber juba aastaid.

 • Reply Helen 6. oktoober 2016 at 11:39

  Vannitoas ootab mind väga pika tööstaažiga, pensionile jääda sooviv Brauni Oral-B hambahari :D

 • Reply Maarja 6. oktoober 2016 at 11:37

  Ikka tavlisel Golgate hambaharjaga ? Ainuke asi mis selle lahedaks teeb on roosa värv.

 • Reply Pips 6. oktoober 2016 at 11:33

  Ausalt öeldes, ei ole ma kunagi oma hammastele rohkem tähelepanu pööranud kui viimasel paaril aastal. No okei, olgem ausad, alles 5 aastat – kui niii võib öelda ja ometigi olen ma juba pea 25. Kui minna sügavustesse juurima, siis sain kunagi kooli hambaarstilt sellise trauma, et saatsin selle arsti pikalt, koos oma hammastega – õudne onju!
  Õnneks on kõik hambad veel suus ja neid tuleb aina juurdegi – koos tarkusega. :D
  Aga kui nüüd minna asja juurde siis on mul kodus täiesti tavaline Colgate hambahari. Muuseas, minu oma näeb kõige õnnetum välja vannitoas. Lapsele sai muretsetud elektriline, mille kohapealt olin algselt väga umbusklik aga nüüd vaatan ja vesistan, kuidas laps naudib täiega elektrilist hambaharja.
  Nojah, ta harjamisel veits laisk – nagu mina :D
  Mees avastas enda jaoks söe hambaharja ja tee või nalja aga ta ei vaheta seda mitte millegi muu vastu. Mitmendat satsi järjest käib poes just selle järel.
  Oleks uhke kui saaksin ka minna hambaid pesema rõõmuga – mott uue hambaharja näol oleks mega.

 • Reply Raina Rahnel 6. oktoober 2016 at 11:27

  Mul vannitoas Golgate’i söeharjastega hambahari. See ka superpehme ja selle eeliseks on see, et kui harjaste otsad valgeks muutuvad, siis on aeg hambaharja vahetada :D Mida ma tegelikult juba peaks tegema. Õnneks pole see hambahari mu igemetele veel siiani kahju teinud ( mul super tundlikud igemed) . Aga vahest on küll tunne, et pese palju tahad, hambad ikka puhtad ei ole :(

 • Reply Kristi 6. oktoober 2016 at 11:26

  Mind ootab minu mõlemas kodus Colgate soft hambahari. Üli-tuus oleks kui vähemalt ühes kodus oleks vähe järsem masin hammaste pesuks. :)

 • Reply Evelin 6. oktoober 2016 at 11:21

  Oeh, ma isegi ei tea, mis firma hambaari mul on. Ostan tavaliselt poest mingi suvalise hambaharja, kuhu on peal ekirjutatud soft, kuna mulle meeldib kui mu hambahari on pehme ja ei hõõru liialt mu hambaid. Aga seda uhket hambaharja tahaks küll proovida.

 • Reply B 6. oktoober 2016 at 11:21

  Hetkel on kasutuses Parodontaxi Extra Soft hambahari ning mulle see sobib. Elektrilist hambaharja soovikski pigem elukaaslasele, kes on juba mõnda aega elektrilise hambaharja mõtteid mõlgutanud :)

 • Reply Karin T. 6. oktoober 2016 at 11:17

  Hetkel kasutusel Colgate soft hambahari. Olen juba aastaid unistanud korralikust elektrilisest hambaharjast,aga alati on millegi hädavajalikuma asja järgi vajadus tulnud (lastega peres on see ju tavaline),mis ostmise edasi lükanud. Ja kuna elektriline hambahari tundub luksus asi,siis siiani ootab minu hambahari mind kuskil poes. Loodan seda luksust kunagi omada.

 • Reply Merle O. 6. oktoober 2016 at 10:45

  Mul on hetkel kasutuses üks Colgate ekstra pehmete harjastega (soft slim charcoal) hambahari, kuid olen juba pikalt unistanud ühest heast elektrilisest hambaharjast. Kuna kuu aja jooksul sünnib meie peresse ka pisibeebi ja siis jääb igasugusteks ilu- ja hügieenitoiminguteks nagunii aega vähemaks, oleks tore endale sellise elektrilise abimehe saada :)

 • Reply Tiina 6. oktoober 2016 at 10:44

  Praegu on kasutusel täiesti tavaline sensodyne soft kikuhari :)

 • Reply Piret 6. oktoober 2016 at 10:42

  ammu olen juba mõelnud, et peaks nii endale kui lapsel elektrilise hambaharja muretema. võidu korral saaks laps endale uue hambaharja, millega tal on oma ilusaid hambaid lihtsam säravvalgena hoida

 • Reply Hanna-Liisa 6. oktoober 2016 at 10:41

  Pidin kohe piiluma minema, mis vahva hambahari mul on. Sain teada, et Colgate ja täitsa tavaline medium ja oranži värvi, isegi keelepuhastaja puudub, ehtne rotikas:D Harjatud saab, kuid elektrooniline tundub vähe etem ja parem. Kaua ma käe tööjõudu ikka kasutan:)

 • Reply Miu 6. oktoober 2016 at 10:39

  Elektrilise hambaharja kogemused jäävad nii 10 aasta tagusesse aega, mil kusagilt kataloogist sai tellitud miski ülikõvade harjastega junn (mis sa odavast tahadki eks?) millega sai paar korda igemeid verele suristatud ja sinnapaika see masohhism lõppes ka :D Kui nüüd mõnd kvaliteetsemat saaks proovida avarduks mu mõttemaailm ehk ka elektriliste hambaharjade osas :D Praegu kasutan mitu aastat vana aga tublit Sensodyne pehmet (või siis pehmeks kulunud) tavalist harjakest. Lähen häbenen nüüd nurgas :(

 • Reply Heleri 6. oktoober 2016 at 10:29

  Täiesti tavaline hambahari.Olen pikemat aega mõelnud elektrilise ostmisele,aga siiani on see aind mõtteks jäänudki.

 • Reply Maarja Frei 6. oktoober 2016 at 10:29

  Proovin siis oma õnne.
  Sooviks väga võita seda oma suurimale lapsele. Praegu tal tavaline hambahari ja meil igaõhtune ja hommikune sõda sellel teemal, etvpeab pesema hambaid.

 • Reply Gerli 6. oktoober 2016 at 10:23

  ei ole kunagi kasutanud elektrilist hambaharja,praegu kasutan tavalist softi . Heameelega prooviks elektrilise ära ehk saab lemmikukski ;) jagasin fb ka . Ükskord võiks see esimene võit tulla ju, poleks sugugi paha .. :)

 • Reply Teele 6. oktoober 2016 at 10:11

  Ma ei mäleta, kust ja mis hambaharja mina ostsin, sest see on üleni valge ja ei kata teda mitte ühtegi kirjakest, et nähe millise tootja poolt see oleks. Aga vot see hambahari oleks mulle rohkem kui teretulnud, kuna ma olen endine breketikandja ning nüüd on mul hammaste taha kinnitatud traat, mida on ülimalt raske tavalise harjaga täiesti puhtaks saada, mistõttu külastan ma suuhügienisti üsna tihti.

 • Reply D. 6. oktoober 2016 at 10:11

  hetkel on colgate vibraga hambahari, olen pikalt mõelnud, et peab midagi kvaliteetsemat soetama, ja tundub, et lõpuks on tehtud ka mulle meelepärane hambahari philipsi poolt

 • Reply Liis M. 6. oktoober 2016 at 10:06

  Hetkel on kodus kasutusel Colgate hambahari.

 • Reply Kristi 6. oktoober 2016 at 09:52

  Minu hambata hetkel kondimootoriga. Arvan, et ma võiks ka kahekümnendasse sajandisse astuda sellise moodsa harjaga. :-)

 • Reply Sirle 6. oktoober 2016 at 09:49

  Hetkel seisab minu vannitoas mind oodates sensodine soft hambahari. Samuti on minu igemed üliõrnad.

  Olen sellist nagu sinu uus hambahari näppida saanud ja tõesti tekitab elevust :)

 • Reply Alice 6. oktoober 2016 at 09:42

  Mind ootab vannitoas täiesti tavaline roosa jordan’i hambahari, kui öigesti mäletan. Elektrilist tahaks kyll väga :), eriti veel nyyd peale sinu kiidusönu, sest ka minul tekib vahel igemeteveritsus, mis tuleneb liiga tugevast harjamisest ilmselt.

 • Reply A 6. oktoober 2016 at 09:41

  Minu vannitoas topsi sees seisab nukralt täiesti tavaline hambahari, mingi poolaastat vana juba, hakkab vaikselt väsima. Mõtlen juba pikalt elektrilise hambaharja peale, aga ei raatsi üldse suurt summat välja käia. Nii ma siis lihtsalt ilkun nende peale ja kasutan tavalist hambaharja edasi.

 • Reply Kärt 6. oktoober 2016 at 09:39

  Nagu siin enamustel, on ka minul täiesti tavaline hambahari. Sooviksin väga seda elektrilist hambaharja, kuna ka minul on probleeme veritsevate igemetega, äkki lõpetab ka minu probleemi :)

 • Reply Helen 6. oktoober 2016 at 09:39

  Hetkel on kasutusel ikka vana hea klassikaline hambahari. Aga kuna mul on väga tundlikud hambad ja igemed, siis on isegi soft mulle liig ja kergelt viib see igemete põletikuliseks muutumiseni. :( Kuna olen aga imetav ema, siis ei saa ka iga rohtu kasutada, et igemed terved oleks. Loodan väga, et loosiõnn naeratab ja saan lõpuks oma suu korda jälle.. :)

 • Reply Iru 6. oktoober 2016 at 09:30

  Praegu ootab mind breketite hambahari, aga jehuu juba varsti saab need klambrid ära ja siis tuleb midagi muud otsida. ?

 • Reply Kristel 6. oktoober 2016 at 09:28

  Minu vannitoas ootab mind minu odav hambahari, aga nuriseda ei saa, see ajab kah raskel ajal asja ära :)

 • Reply Kadri 6. oktoober 2016 at 09:26

  Hetkel on mul üks oral-b elektriline, mis noh, tavaliselt sellele üle minnes, ikka teine tera. Ei kujuta ette, mida see sinu oma veel teha võib kõike :D

 • Reply Kädi 6. oktoober 2016 at 09:25

  Mul on mingi suvaline tuust, mis lihtsalt karjub väljavahetamise järele.

 • Reply Laura 6. oktoober 2016 at 09:21

  Mina kasutan hetkel punast colgate hambaarja mis tahab tegelikult väljavahetamist. Kuna ise kui hambaid pesen siis ei saa koik kohad ilusti pestud ja tunnen et tahan uuesti pesta ja nagu siin kirjas oli siis see hambaari annab iga 30 sek parast teada et tuleks kuskilt mujalt pesta. Muidugi tahaksin ka elektrilist hambaarja olen sellest kaua unistanud.

 • Reply Maret 6. oktoober 2016 at 09:21

  Minul Jordani kummijulladega hambahari, soft. Tegelikult peaksin pesema elektrilisega sest tarkusehambad on palju igemeid lõhkunud ning elektrilisega saaks ka kõige kitsamatest kohtadest puhtaks ja lisaks mul tekib kaarjas jube kiiresti. Nii kiiresti et pean iga aasta laskma seda jubedat puhastust teha. Aga kuna ma olen juba täiskasvanud laps siis jõuluvana enam nodi ei too ja endal raske midagi kõrvale panna, siis on jäänud ka elektrilise hambaharja soetamine soiku. :(

 • Reply Liina leinberg 6. oktoober 2016 at 09:18

  Mul on Jordani hambahari:)
  Aga Philips sonycare kohta- olen seda poes nillinud juba oma kaks aastat, sest kursaõde ostis endale ja rääkis sama positiivselt kui Sina selle kohta. Tõesti, pikka pikka aega olen seda endale ihanud, aga vabad vahendid on sõnapaar, mida mu elus antud ajaloolisel hetkel ei eksisteeri. Fortuuna, ma olen siiin!!!????

 • Reply Merlin 6. oktoober 2016 at 09:13

  Mind ootab sinine colgate hambahari, millel on igememasseerijad ja keelepuhastaja, kuid elektrilisest tõhusamat siiski pole.

 • Reply Kirsti 6. oktoober 2016 at 09:12

  Kuna mul on breketid ja hambaharjad lähevad olenemata hinnast päris kiiresti nuustikuks :) ,siis kasutan võimalikult odavaid harju, sest umbes iga kahe nädala tagant pean uue ostma. Päris äge oleks katsetada, kuidas elektriline hambahari breketitega hakkama saab

 • Reply silvia 6. oktoober 2016 at 09:10

  Minul on kodus tavaline colgate soft paarieurine hambahari. Aga sellist sooviks küll prooida ja loosis osaleda :)

 • Reply Merle 6. oktoober 2016 at 09:08

  Minu vannitoa riiuli peal on odav soft hambahari. üldjuhul valingi hambaharja mis oleks soft ja võimalikult odav minu rahakotile :)

 • Reply Rahakratt 6. oktoober 2016 at 09:05

  Ma käin habaarsti juures ja seal on kohe välisukse kõrval suur tops tasuta hambaharjadega (ma olen sääsltik vend). Haaran kord aastas sealt paar tükki kaasa ja rahu on majas. Esiteks väga ilus liigutus arstide poolt aga teiseks ei ole nende peal mingeid logosid, seega on keeruline öelda. Muidu jah, need harjad mind vannitoas ootavadki.

 • Reply Tyy 6. oktoober 2016 at 09:03

  Ma ei tea mis juhtus aga minu eilset kommentaari pole siia ilmunud. Kirjutan siis uuesti. Lõpuks on ka mulle midagi, mille loosist olen huvitatud. Loodan et Fortuuna sihib täpselt mu nime pihta oma noolekese. :) Mõnda aega tagasi olin raskelt haige ja olin ka 10 päeva ära kuskil teispoolsuses, peale siia tagasitulekut leidsin et midagi on jutubud mu hammaste ja hambumusega, mis tõttu tunnen eriti, et vajan seda udupeent harja. Selle hind aga tundub mulle kosmiliselt kõrge. Hetkel on mul topsis Oral B hari, mille harjaste sees on 2 värvilist harjaste ringi, mis eesmärgil ei teagi. Küllap lugesin pakendilt aga ei mäleta enam kahjuks.

 • Reply Moonika 6. oktoober 2016 at 09:01

  Mind tervitab vannitoas roosa-valge Colgate’ hambahari. Elektrilist hambaharja pole veel kunagi katsetada saanud, et rõõm oleks lõpuks tavaline hambahari välja vahetada.

 • Reply Kadri 6. oktoober 2016 at 08:49

  Hetkel kasutan tavalist ROCS hambaharja. Sellest uuest Philips Sonicare hambaharjast olen lugenud ja unistan sellest, kuid kahjuks ei ole võimalik olnud seda endale lubada :(

 • Reply tiina 6. oktoober 2016 at 08:45

  Minu vannitoas ootab oranz colgate tavaline hambahari, ääred on kergelt pulstunud ja ootab väljavahetamist. Lapsele raatsisin osta elektrilise, millega ta rõõmuga peseb, ise pesen tavalise hambaharjaga :)

 • Reply Triin 6. oktoober 2016 at 08:44

  Kasutan Jordan extra soft harja,pehmem kui väikelaste hambaharjad. Pole küll väga peen ja disainitud aga mõnus pehme. Lapsel on elektriline philips cars hari, peseb sellega rohkem kui tava harjaga.

 • Reply Catukas 6. oktoober 2016 at 08:44

  Minul on mingi megasuvaline roosa hambahari. Ei surise :(

 • Reply MH 6. oktoober 2016 at 08:44

  Praegu on täiesti suvaline Colgate hambahari, mis on ka juba mitu kuud vana! Aga sellegi poolest kui võidaksin, kingiksin selle Philipsi hambaharja oma mehele. Tema on juba ammu elektrilist hambaharja soovinud aga ei raatsi seda endale osta.

 • Reply Kadi 6. oktoober 2016 at 08:36

  Täitsa Colgate oma on. Soodukaga ostetud. No ei raatsi neid udupeeneid aparaate osta :)

 • Reply EgeL 6. oktoober 2016 at 08:31

  Iidvana Oral-B elektriline hambahari

 • Reply Merlin 6. oktoober 2016 at 08:27

  Meil on tervel perel läbipaistva varrega extra soft harjad, firmat ei mäletagi.

 • Reply Carmen 6. oktoober 2016 at 08:25

  Kasutan Jordani soft hambaharja, sest see on praktiliselt ainuke, mis igemetele liiga ei tee. Elektrilist harja on küll hambaarst soovitanud, aga siiani on ta ostmata jäänud.

 • Reply M.L 6. oktoober 2016 at 08:20

  Hetkel on täiesti tavaline Colgate 360 misiganes hambahari.. Ammu juba olen mõelnud elektrilisele hambaharjale, aga no olgem ausad.. Kolm last tahavad oma ja no pole võimalusi, et enda peale kulutada.. :)

 • Reply Kristiina R 6. oktoober 2016 at 08:17

  Kodus vannitoas ootab mind musta värvi harjakestega (eeldatavalt söeosakestega) tavaline Colgate hambahari, kes annab endast parima, et minu tundlike ja liigselt hellikust hammastega sõbralikult läbi saada. Antud loositav hambahari kuluks väga ära, et minu tundlike igemete ja hammastega rahu sõlmida ;)

 • Reply Merike 6. oktoober 2016 at 08:17

  Mina soovin seda hambaharja võita enda tütrele :) Ta on meister hambapesu unustaja ning kui ma ise talle meelde ei tuleta, siis võivad hambad mitu päeva pesemata olla :( No ja aegajalt ununeb ka mul meelde tuletada, seega pean ise ka meeldetuletust kasutama, et lapsele meelde tuletada, et hambaid pesta :) Olen enam kui kindel, et kui ta sellise uhke hambaharja saab, siis see probleem meil kodus paraneks võibolla isegi ununeks :)

  Panen sõrmed varbad risti ja loodan, et loosiõnn naeratab :)

 • Reply Mari 6. oktoober 2016 at 08:16

  See hambahari on tõesti super ! Tegin endale mõned aastad tagasi sünnipäevakingituse, ostes selle hambaharja ja mõne aja pärast hakkasin komplimente saama, et mul on nii säravad ja valged hambad. Alguses kasutasin ka Sensitive programmi, kuid mõne aja pärast läksin üle Gum Care programmile, mis kestab 3,5 minutit ja teeb kõik programmid (pesu,valgendus, poleerimine) läbi. Lasin ka lastel, kes olid hirmus lohakad hambapesijad seda testida ja ka nemad ei tahtnud enam ühtegi teist hambaharja näha ja said oma kikud säravvalgeks. Paraku lõpetas see imemasin sel kevadel oma töölepingu ja kuna garantiiaeg oli läbi, siis parandusse seda vastu ei võetud :( . Soetasin endale siis pisut odavama variandi Sonicare EasyClean hambaharja, kuid see pole ikkagi see ja nüüd käin ja unistan, et äkki tuleb sooduspakkumine või jõuluvana toob mulle just selle Sonicare DiamondClean hambaharja, sest sellest paremat lihtsalt ei ole. Loosimises ei osale, sest tean, et need teised variandid mind isiklikult ei rahulda. Olen su peale heas mõttes kade, sest said endale tõesti parima hambaharja maailmas !

 • Reply Alice 6. oktoober 2016 at 08:03

  Käsi südamel võin öelda et mul pole kunagi elektroonilist hambaharja olnud,sest need üsna kallid.Aga unistan ammu et saaks oma odavad soft hambaharjad välja vahetada.

 • Reply Netz 6. oktoober 2016 at 08:00

  Olen aastaid kasutanud tavalist harja. Küll aga supersofti, sest muu on täielik jura. Kui vanematega elasin, siis kasutasin brauni elektrilist hambaharja, mida oli tõesti niiiiiii hea ja mugav kasutada…

 • Reply lilllll 6. oktoober 2016 at 07:59

  Jordani pehme roosa hambahari, elektrilist pole kunagi proovinud, üli fancy tundub!

 • Reply Eerika 6. oktoober 2016 at 07:54

  Praegu on mul tavaline Jordani ülipehme hambahari kuna rasedusega läksid igemed nii hellaks et jube kohe.

 • Reply Margit 6. oktoober 2016 at 07:52

  Liiga vana ja köva hambaharjaga ?

 • Reply Erle 6. oktoober 2016 at 07:52

  1,99€ oli 2 hambaharja pakis, see teeb tükihinnaks 1€. Tavaline mingi “nühiennast segaseks” hambahari . ?

 • Reply M.P. 6. oktoober 2016 at 07:52

  Tavaline hambahari jordan.

 • Reply Evelin 6. oktoober 2016 at 07:51

  Hetkel tavaline soft harjastega Colgate hambahari. Peale kahte järjestikust last olen kimpus igemete veritsemisega. Isegi soft hambahari pole siiani olukorda paremaks muutnud :-(

 • Reply Riina 6. oktoober 2016 at 07:48

  Meil on lastele ostetud selle sama hambaharja lasteversioon ning seda kasutame tegelikult praegu kogu perega. Ostsime mehega lihtsalt enda jaoks täiskasvanute otsikud.
  Väga hea hambahari on tõesti! Laste jaoks jube lõbus ka, sest sellega on koos äpp, mis teeb hambapesu lõbusaks.
  Ainult et, kahtlustan, et päris õigel täuskasvanutevariandil võib veel midagi paremat varuks olla ja sobib ilmselt suurte inimeste hammastega paremini. Seega, osalen meeleldi ikkagi ka selles loosimises! :)

 • Reply Marilyn 6. oktoober 2016 at 07:47

  Hetkel kasutan Colgate Slim Soft hambaharja, sest see on ülipehme ja sellega on mugav hambaid pesta.

 • Reply Riin 6. oktoober 2016 at 07:47

  No praegu ma pesen täiesti tavalise colgate harjaga ?

 • Reply Liisi 6. oktoober 2016 at 07:46

  Mina pesen ikka selle tavalise hambaharjaga nagu ikka enamus, erineb ta eelmistest selle tõttu, et on musta värvi ? elektrihambaharja mul pole kunagi olnud. Seega, kui selle võidaksin, saaksin uue ja huvitava kogemuse osaliseks sest ise seda endale osta ei jaksaks ?
  Minu Facebook’i sõbrad saavad ka tänu jagamisele sinu postitust lugeda ?

 • Reply Alice 6. oktoober 2016 at 07:45

  Sinu postitus tuletab mulle meelde, et minu ustav Jordan on topsis vedelenud nüüd juba üle kolme kuu.

 • Reply Sandra 6. oktoober 2016 at 07:41

  Colgate medium hari hetkel, elektrooniline kuluks ära küll :-)

 • Reply Birgitta 6. oktoober 2016 at 07:39

  Jordani softi kasutan.

 • Reply Maarja 6. oktoober 2016 at 07:32

  Sensodyne extra soft hambahari. Kahjuks on mul samuti probleeme igemeveritsusega ja see on hambahari, mis on odavamatest siiani parim olnud. Siiski on hambapesu nagu vene ruleti mängimine ?

 • Reply Elina 6. oktoober 2016 at 07:32

  Hetkel on kasutusel “manuaalne” Jordan, kuid üliõnnelikuks teeks uus “automaatne” Philips Sonicare HealtyWhite+ kindlasti :)

 • Reply Kerli 6. oktoober 2016 at 07:21

  Kodus ootab mind täiesti tavaline paari eurine hambahari. 100 eurost hambaharja ei soetaks vist kunagi. Peab jääma lootma loosiõnnele :)

 • Reply Doris 6. oktoober 2016 at 07:21

  Hetkel kasutan tavalist paari eurost softi ?. Selle uhke harja võtaks väga hea meelega vastu :)

 • Reply Mari 6. oktoober 2016 at 07:19

  Praegu kasutan bambusesüsiga hambaharja ! Aga olen kaua unistanud nn elektrilisest hambaharjast :)

 • Reply k 6. oktoober 2016 at 07:19

  Tahaks peikale kinkida selle, sest kinkisin talle just aastapäevaks Warpaint’i hambapasta ja sinna juurde tahaks uut hambaharja ka kinkida, aga hinnad on nii sürrid. Praegu peseme mõlemal tavalisest poest ostetud väga õhukeste harjastega hambaharjadega.

 • Reply Kerti 6. oktoober 2016 at 07:16

  Mina kingiksin selle oma armsale tütrele ☺ta on üks väga kehv hambapesija ja ehk see äge instrument paneks ta siiski igapäevaselt oma hambaid pesema ?

 • Reply Ira 6. oktoober 2016 at 07:15

  Colgate soft hambahari.

 • Reply Liisi 6. oktoober 2016 at 06:55

  Mul colgate slim soft:)

 • Reply Annika Kartsepp 6. oktoober 2016 at 06:55

  Hetkel seisab vannitoas Sensodyne tavaline roosa hambaharjake. Sellist uhket hambaharja tahaks küll selle asemele! :)

 • Reply Triinu 6. oktoober 2016 at 06:53

  Colgate hambahari ? aga kui palju on hambaarst öeld, et elektriline on parem no vot ei tea aga tahaks ju teada ?

 • Reply Kätlin 6. oktoober 2016 at 06:32

  Olen siin raseduse I trimestri lõppu jõudmas ja iga liigne liigutus, k.a hammaste nühkimine manuaalselt on too much mu jaoks ?? hetkel proovin seda öko hambaharja bambusest, aga kuna ta nii pehmo on, siis seda enam peab harjama. Selline põrisev sõbrake kuluks täiega ära ?? Pluss ma olen elektriliste hambaharjade neitsi veel

 • Reply Karmen S 6. oktoober 2016 at 06:31

  Hetkel on mul vannitoas tavaline Colgate hambahari, mis minu kasutuses iga paari nädala tagant nuustikuks muutub? Ma tõesti ei tea, mida ma hambaharjadega valesti teen, aga lootust on, et ehk elektrihambaharjaga nii ei juhtuks?

 • Reply Signe Võsa 6. oktoober 2016 at 06:31

  Minul praegu täiesti tavaline konsumist ostetud 4€ne hambahari :)

 • Reply Marion Mägi 6. oktoober 2016 at 06:14

  Ma ostsin juhuslikult samal päeval sama RoseGoldi harja kui Sinagi ja ei jõua minagi seda ära kiita! <3
  Loosimisest võtaksin sellegipoolest osa :)

 • Reply T.K. 6. oktoober 2016 at 05:56

  Ooooo.Väga tuus hambahari.Sellega oleksin küll kõva mees oma kikusid pestes.Igatahest väga stiilne ja tark asjake.Äkki mul veab.

 • Reply V 6. oktoober 2016 at 05:54

  Täitsa tavaline jordan

 • Reply Ave 6. oktoober 2016 at 05:54

  Mul hetkel colgate soft hambahari, aga juba pikemat aega tahaks midagi etemat- aga pole veel raatsinud raisata 100euri elektrilise hambaharja peale.

 • Reply Margit Š 6. oktoober 2016 at 05:49

  Iga hommik ja õhtu passib mulle vannitoas vastu roosa varrega Colgate hambahari :)

 • Reply Enely 6. oktoober 2016 at 05:35

  Mina kasutan praegu Gum hambaharja ,mille soetan endale iga kuu ortototondilt spetsiaalne hari preketite ja hammaste pesuks :) Aga peres 2 last ja neile kulukamelektriline vidin ära küll :)

 • Reply Angela 6. oktoober 2016 at 05:28

  Viimane kord sai kogemata ostetud colgate medium hari ja see on küll nii kare et vahetaks kohe välja

 • Reply Marelle Viilup 6. oktoober 2016 at 05:28

  Mind ootab ülipehmete harjastega täitsa tavaline hambahari.. aga isegi sellega pestes on mul sama mure mia sinulgi.. igemed veritsevad ja hambaid pole kuigi meeldiv pesta.. selline supertuus hambahari päästaks mu hommikused ja õhtused hambapesud ?✌

 • Reply Karin 6. oktoober 2016 at 05:26

  Momendil tavaline poest soodukaga ostetud colgate hambahari ?

 • Reply Diana 6. oktoober 2016 at 05:11

  Kasutan miskit pambuse hambaharja hetkel kuid selline uhke unelm oleks hammastele super kingitus :)

 • Reply Evelin 6. oktoober 2016 at 04:53

  elektriga oral-b

 • Reply Kite 6. oktoober 2016 at 04:46

  Mul on tavaline käsn :) aga abiks seegi

 • Reply Ester 6. oktoober 2016 at 03:01

  Tavaline Colgate 2€ hambahari millega pesen ka vaevalt minuti :) Võiks ju kauem pesta selle erilise hambaharjaga !

 • Reply Siiri 6. oktoober 2016 at 02:40

  OralB soft hambahari.

 • Reply Gertu 6. oktoober 2016 at 02:34

  Kasutan kõige tavalisemaid Colgate’i hambaharju enamasti medium ja soft.
  Elektrilist pole kunagi olnud kuid sooviks väga endale proovimiseks, kahju kohe nende odavate hambaharjadega hambaid nühkida ja minul ajavad need igatahes ka igemed veritsema :(
  Niiet selline elektriline kuluks ära küll :D

 • Reply daria 6. oktoober 2016 at 01:14

  Kasutusel on must colgate’i oma sest meie vana sonicare elab oma viimaseid hetki..

 • Reply H. 6. oktoober 2016 at 01:11

  Praegu elektriline Oral-B hambahari

 • Reply Aive 6. oktoober 2016 at 00:57

  Colgate tavaline hambahari :)

 • Reply Minna 6. oktoober 2016 at 00:52

  Meil on tervel perel tavalised hambaharjad ja eriti keeruline on lastele selgeks teha, et hambaid on vaja 2 minutit harjata. Selline ajaga hambahari oleks ülisobiv. Ning kindlasti oleks ka tulemused kordades paremad kui käsitsi pestes.

 • Reply Aveli 6. oktoober 2016 at 00:08

  Mul on täiesti tavaline hambahari.. Olen ka saanud elektrilise kunagi sünnipäevaks aga millegipärast on rohkem seisnud kui kasutust leidnud. Mees kasutab aga usinasti elektrilist, kingikski selle talle.:)

 • Reply Paula 6. oktoober 2016 at 00:02

  Endal on kodus Colgate slim soft mingine must hambahari. Minuga on sama asi, olen väga laisk hammastepesija ja seetõttu ma tihti “unustan” neid ühe korra pesta või siis pesen minutikese neid. Vajan väga motivatsiooni uue tuusa hambaharja näol!! :(

 • Reply Merilyn 5. oktoober 2016 at 23:58

  Praegu ootab mind seal täiesti tavaline soft hambahari, mille firmat ma isegi ei mäleta

 • Reply Laura 5. oktoober 2016 at 23:57

  Mingi roosa Colgate passib vannitoas ja ootab väljavahetamist :)

 • Reply merian 5. oktoober 2016 at 23:49

  colgate 360

 • Reply Eneli 5. oktoober 2016 at 23:46

  Kasutan vaheldumisi mingit tavalist odavat ja philipsi elektroonilist (kõvasti vanem mudel juba nüüdseks) ?
  Igatahes selle aku enam nii hea pole ja pean iga paari päeva tagant laadima. Muidu olen super rahul !

 • Reply J 5. oktoober 2016 at 23:37

  Kasutan Oral-b elektrilist hambaharja. Uus ja parem kuluks ära küll :)

 • Reply Mirjam N 5. oktoober 2016 at 23:29

  Hetkel küürin browni elektrilise hambaharjaga, aga ikka ju tahaks paremat :)

 • Reply K. 5. oktoober 2016 at 23:29

  Soetasin endale suvel ka SoniCare hambaharja ja no see on tõesti super! Kahju on oma kaasast, kellega me paraku koos ei ela, aga kui vahel teineteise pool ööbime, siis ta nii igatsevalt vaatab mu hambaharja poole.. Ta tahaks ju ka! Ja kuna meil ka armas kuupäev terendamas on, siis ma oleksin väääga rõõmus, kui saaksin selle temale kinkida. ❤ Pole kunagi võitnud miskit, aga äkki siiras soov kaaslast üllatada tooks mulle seekord pisut õnne? ?

 • Reply Mare 5. oktoober 2016 at 23:28

  sensodyne soft hambahari :)

 • Reply Marita 5. oktoober 2016 at 23:26

  Võit kuluks ära küll. Vannitoas ootab mingi paari eurone hambahari ja viimane hambaarstil käik võttis küll kõik võimalused uue hambaharja ostuks ära :D :(

 • Reply Stella 5. oktoober 2016 at 23:24

  Mingi tavaline softikas, aga nüüd selle postiga tuli meelde, et hambaarst soovitas igemete pärast elektrilist hambaharja mingi juba paar aastat tagasi, seega oma igemete nimel, i wanna win :D!

 • Reply Kätrin Valo 5. oktoober 2016 at 23:24

  Just ostsin Selveri Laadapäevadelt omale Jordan Target white ultrasoft hambaharja ?

 • Reply Diana 5. oktoober 2016 at 23:23

  Mul on ka surisev hambahari,aga 10 korda odavam ja patareidega??aga sellist hambaharja tahaks kyll proovida??

 • Reply Kätlin 5. oktoober 2016 at 23:21

  Appi see hari tundub nii hea, et ma vajan seda KOHE!! Hetkel on mul mingi suvaline kõige odavam hambaari üldse, mis poest leidsin #vaesetudengielu

 • Reply Kärolin 5. oktoober 2016 at 23:20

  Hetkel kasutan roosat soft Jordanit.. küll aga oleks väga tore oma breketite eest hoolt kanda sellise hambaharjaga! Wohoo..

 • Reply Maarja 5. oktoober 2016 at 23:17

  Täpset firmat öelda ei oska praegu, aga igatahes on ta üks ultrasoft hambahari. Mul see jama, et mul on igemed hästi tundlikud ja kogu aeg pean hoolega valima, millist osta. Tihtipeale kui uut sorti ostan, siis lendavad need peale paari kasutuskorda prügikasti, sest no valus on harjata lihtsalt. Vanemad ostsid endale elektrilise hambaharja ja kui ma seal veel elasin, sain enda isikliku otsikuga seda ka kasutada ja no niiiii mõnus oli :) kahjuks seda luksust endale tudengina ise lubada ei saa

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 23:13

  Hetkel on kasutuses Jordani soft harjastega hambahari. Elektrilist hambaharja pole veel omada jõudnud, kuna hambad pole olnud alati nr1. Kuid kuuldes ja nähes, et suguvõsas on “halvad hambad” üsna sage probleem, siis soovitati ka mul kuskilt otsast alustada. Teatavasti on hambaravi üsna kulukas, siis alustaksin hea meelega enda teekonda tervemate hammasteni just ühe elektrilise hambaharjaga!

 • Reply Pille 5. oktoober 2016 at 23:13

  Vau! See DiamondClean on ikka väga uhke! Ma peseks sellega lausa 3x päevas kui isegi mitte rohkem :D
  Aga seda HealthyWhite’i sooviks võita küll, kuna mul pole elu sees olnud elektrilist hambaharja. Ja tean, et kõik kiidavad. Ise pesen Colgate eriti pehmete harjastega hambaharjaga. Vahetan suhteliselt tihti hambaharjasid…
  Elukaaslane peab ka lugu elektrilisest hambaharjast. Tore oleks kahepeale omada ühte korralikku elektrilist. Võtab vähem ruumi ka. :)
  Jagasin ka FBs! ?

 • Reply Anni 5. oktoober 2016 at 23:03

  Tavaline hambahari on hetkel. Selle philipsi omaga oleks lausa lust oma hambaid harjata :)

 • Reply Stiina 5. oktoober 2016 at 22:54

  Praegu on 5 eurine golgate hambahari eks ta kärab küll ka …

 • Reply Anni 5. oktoober 2016 at 22:54

  Roosa Jordan läheks heameelega pensile. ?

 • Reply Merili 5. oktoober 2016 at 22:51

  Mul on praegu mingj eriti peen “sääastame-kõik-looduse-ära” bambusest hambahari.

 • Reply Merli 5. oktoober 2016 at 22:47

  Tavaline soft ka mul hetkel :)

 • Reply Mari 5. oktoober 2016 at 22:45

  Kasutan Oral B elektrilist hambaharja ja hambad on palju puhtamad kui tavalise hambaharjaga pestest. See on aga üsna odavast hinnaklassist ja kindlasti oleks Philipsi oma efektiivsem. Tahaks väga proovida :).

 • Reply Ailit 5. oktoober 2016 at 22:45

  Mul on hetkel selline väikse otsaga pehme hambaharjake, rasedusega seoses on ka see veritsemine probleemiks, seetõttu sai mingi väike ja pehme soetatud. Elektrilist pole küll kunagi olnud, aga tahaks küll ju!?

 • Reply Kairixxx 5. oktoober 2016 at 22:42

  Hetkel kasutan tavalist Colgate hambaharja. Oleksin elektrilisest väga huvitatud ?

 • Reply Helen 5. oktoober 2016 at 22:41

  Oral-b elektriline hambahari!

 • Reply Liiiz 5. oktoober 2016 at 22:38

  Roosa Jordani Clean between hambahari :)

 • Reply Kätlin E. 5. oktoober 2016 at 22:33

  Tavaline soft hambahari

 • Reply Anita Hohlov 5. oktoober 2016 at 22:30

  Mina kasutan juba aastaid sellist hambaharja nagu Colgate slim soft charcoal hambaharja (muidugi mitte üht ja sama, vaid vahetan iga 3 kuu tagant). Selle hambaharja teeb heaks eriliselt peenete otstega harjased :) Soovitan, kuid elektrilist hambaharja olen juba ammu ihaldanud!!!

 • Reply Stina-Mari 5. oktoober 2016 at 22:29

  Olen tükk aega mõelnud, et peaks omale elektrilise hambaharja muretsema. Aga kui ma endale sobiva harja leidsin, oleksin hinna tõttu pikali kukkunud, sest silmnähtavalt on see minu rahakoti jaoks liiga kulukas väljaminek.
  Hetkel kasutan Tavalist Colgate Soft (või oli extra soft, kes seda enam mäletab) hambaharja, kuigi ma ei ole üldse rahul, sest igemed ei kannata enam seda ränka harjamist ära. Seega Mallukas, vaata, et loosiõnn mulle naerataks ning ma päästan suurima hea meelega su kodust selle imelise kingituse :)

 • Reply Margen 5. oktoober 2016 at 22:27

  Oral-B hambaharjaga :)

 • Reply Margit 5. oktoober 2016 at 22:22

  Mul on mingi suvaline poe pudelihari ehk siis tavaline euro või kahene hambahari. Tõusin ekstra selle pärast püsti ja vaatasin, mark on Oral-b, soft variant, roosa ja valgega, peaks lausa oma kummiharjastega ka igemeid masseerima. Igatahes peseb kui pesta, kasutuses igapäevaselt, juba hakkabki kasutusaeg läbi saama seega uus üübersuperhüperelektrihambahari oleks mu hammastele hea uudis :)

 • Reply Krööp 5. oktoober 2016 at 22:22

  Raseduse ajal hakkasin kasutama Jordani Clean Between´i, ülipehmete harjastega, aga ikka lõhkus igemeid.
  Hetkel on paar kuud kasutuses olnud Colgate elektriline hambahari (maksis nõksa üle kuue euro) ja mu igemed juba tänavad mind.
  No tegelikult on see üldsegi laste hambahari. Sinine. Ämblikmehe pildiga… :D

 • Reply Liis 5. oktoober 2016 at 22:21

  Ei teagi peast, täitsa tavaline exstra soft on.

 • Reply Kerli** 5. oktoober 2016 at 22:18

  Sensodyne. Seda elektrilist võita oleks awesome!!

 • Reply Sigrid 5. oktoober 2016 at 22:18

  Praegu peseme hambaid tavalise selveri hambaharjaga a see iludus kuluks perre küll ära :)

 • Reply Mannu 5. oktoober 2016 at 22:18

  Mul pole ka kunagi elektrilist hambaharja olnud. Momendil pesen hambaid Jordan’i soft hambaharjaga. Selle vahetaks uue ja uhkema vastu küll :)

 • Reply Elerin 5. oktoober 2016 at 22:16

  Mina pesen hetkel tavalise roosa Colgate’i hambaharjaga. Olen mõelnud osta omale elektrilise hambaharja, aga pole endiselt jõudnud :)

 • Reply K 5. oktoober 2016 at 22:14

  Kasutan praegu mingist Riia motellist kaasa haaratud “ühekordset” hambaharja, mis on tõesti ülipehme ja paitab hambaid siidisemalt kui mistahes varem proovitud soft variant. Kahjuks on tagavaraks veel ainult üks… Help me!

 • Reply Maarja 5. oktoober 2016 at 22:10

  Mind ootab vannitoas soft roosa hambahari aga hambapastana kasutan lush’i hambapesu tablette :P

 • Reply gerda 5. oktoober 2016 at 22:10

  Kuna mu habad on väga tundlikud siis ma ei saa hambaid pesta poe hambaharjadega ja see mis mul praegu on (50€) hakkab juba vanaks jääma ja tore oleks uus saada :)

 • Reply Janeli 5. oktoober 2016 at 22:09

  Hetkel kasutan tavalist Jordani extra softi hambaharja. Aga pealr Sinu postitust olen hakanud ka selle elektrilise hambaharja peale mõtlema.

 • Reply Reelika 5. oktoober 2016 at 22:09

  Kõige tavalisem ja odavam hambahari on praegu kasutusel.

 • Reply Maarja-Liis 5. oktoober 2016 at 22:07

  Mingi kahe eurine on vannitoas. Täiesti tavaline odav hambahari.

 • Reply Eleri 5. oktoober 2016 at 22:07

  Kasutan kõige tavalisemaid Colgate’i hambaharju, olenevalt mis parasjagu sooduses on :D ilmselt ise nii suurt väljaminekut hambaharjale ei raatsiks teha, aga kui loosiõnn naerataks, siis oleksin õnnelik küll, mu hambad kah :)

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 22:07

  Praegu kasutan OralB tavalist hambaharja. Elektrilist hambaharja pole mul kunagi olnud, oleks huvitav proovida ja omada ühte :)

 • Reply Kaia 5. oktoober 2016 at 22:07

  Tavaline colgate soft hambahari, elektrilist pole kunagi kasutanud.

 • Reply Mamu 5. oktoober 2016 at 22:07

  Sensodyne ja alati soft!

 • Reply Kaari 5. oktoober 2016 at 22:06

  Minu hambad saavad puhtaks tavalise soft hambaharjaga ? elektriline oleks üli lahe ?

 • Reply Piret 5. oktoober 2016 at 22:06

  Mind ootab Philips Sonicare, aga vaja oleks ühte juurde ikkagi tüütu jagada :)

 • Reply K. 5. oktoober 2016 at 22:05

  Ma isegi ei tea mis firma hambahari mul on :D mingi selverist ostetud odav hambahari on :D

 • Reply kristel 5. oktoober 2016 at 22:05

  Oral B hambahari

 • Reply anni 5. oktoober 2016 at 22:04

  Läbipaistev roosade harjastega R.O.C.S.

 • Reply M-L 5. oktoober 2016 at 22:04

  Mina olen siiani ikka nende odavate Colgate harjadega pesnud kuigi olen kiiganud elektroonikapoodides nende uhkete harjade poole aga käsi kohe mitte kuidagi ei ole tõusnud ostma. Hakkan alati mõtlema, et selle eest saaks ju koju midagi või lapsele jne. Aga nüûd Sinu arvustust lugedes vist peab ikka mingi sammu tegema…Kui loosiõnne ei ole siis peab tõesti jõuluvanale kirjutama :)

 • Reply Maarja 5. oktoober 2016 at 22:02

  Hetkel kasutan sensodyne hambaharja. Elektrilisest hambaharjast unistan aga küll :)

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 22:02

  Kuna mul on breketid siis kasutan hetkel ordotondi poolt soovitatud hambraharja. Kuid kuna pesen suht kaua hambaid et brekud puhtaks saada, siis viimasel ajal on igemed täitsa valusaks läind. Super hea oleks sellega oma kikud kui ka brekud puhtaks saada. ?

 • Reply Helena Heinpalu 5. oktoober 2016 at 22:02

  Hetkel pesen valge Swissdent hambaharjaga ;)

 • Reply Eleriin 5. oktoober 2016 at 21:59

  Hetkel kasutan mingit Curaproxi ultrasofti hambaharja, kuid oleks väga huvitav järgmise hambaharjana proovida elektrilist, omasin sellist viimati aastaid tagasi :)

 • Reply Kristel 5. oktoober 2016 at 21:57

  Mul lapsel elektriline ja koguaeg ytleb,et emme tahad ka, ma laenan sulle siis sa ei pea nii palju nühkima? seega kui ma selle endale võidaks siis laps oleks minu üle päris rõõmus :). Hetkel mingi roosa ? Ja manuaalne :)

 • Reply Kadri 5. oktoober 2016 at 21:56

  Hetkel kasutan ise humble brushi. See hambaari oleks minu jaoks ideaalne, kuna endal ka igemetega probleeme :)

 • Reply Tiina Ratsep 5. oktoober 2016 at 21:52

  Tahaaaaks ? Siin Iisraelis pole näinudki veel sellist ?Ise kasutan odavamat patareiga hambaharja kohalik Life firma oma ja Rootsist ostetud Oral-B 3d white hambapastat ? hambaniit ja suuvesi ka kindlasti ?

 • Reply E 5. oktoober 2016 at 21:50

  Mingi Colgate must-roosa hambahari.. Minu jaoks musta värvi hambahari stiilsem :)

 • Reply Thea 5. oktoober 2016 at 21:48

  Mul on Maximast ostetud mingi suvaline odav hambahari, tegelikult olekski aeg uus hambahari osta, aga kuna ma elan täpselt Maxima taga ja see on kinni siis Rimisse ma küll ei viitsi minna ja Selver jääb kaugeks :D

 • Reply Kairit 5. oktoober 2016 at 21:47

  Hetkel on kasutusel Sensodyne soft hambahari. Meeldib, et väike ots on ja antud harjal tundub ka hea pisike ots. Vahest olen pesnud elektrilise harjaga, nii mõnus, hambad jäävad palju puhtamaks nagu.
  Ehk loosiõnn naeratab ka mulle kord. :)

 • Reply Janeli 5. oktoober 2016 at 21:41

  Oh selline oleks küll tõeline unistuste hambahari mida tahta. Pole kunagi elektrilist olnud. Praegu ootab vannitoas tavaline 2-3€ hambahari mis karjub juba päris mitmeid kuid välja vahetamist :D

 • Reply Marian 5. oktoober 2016 at 21:40

  Golgate’i hambahari peseb minu kikusid momendil.

 • Reply lily 5. oktoober 2016 at 21:38

  LILLA Aquafresh. K2sitsi peab pesema :D

 • Reply Laura-Liis 5. oktoober 2016 at 21:37

  Kasutan tavalist hambaharja, kuna elektriline läks katki ja pole ikka veel uut ostnud. Elektrilised on ikka poole paremad!!

 • Reply Kadri 5. oktoober 2016 at 21:37

  Ehk on mingi colgatei 2 eurone tavaline kökats. Tavaliselt muutub see üsna ruttu selliseks siiliks, et tuleb tihti välja vahetada. Minu viga, et harjan.liiha tugevasti, samas ise ei leia, et tugevasti harjan. Hambaarst aga igal visiidil ikka mainib, et email vms maha hõõrutud ja tuleb jälle lakkida. Igapäevaselt segab nii palju, et hambad külma/kuuma suhtes tundlikud ja magus annab ka tunda. Hulleim tsenaarium, mis juhtuda saaks on hammaste väljakukkumine. Peaks ikka mõistlikult harjama.

 • Reply Liane 5. oktoober 2016 at 21:36

  Juba aastaid kasutan elektrilisi hambaharju. Hetkel Oral B.

 • Reply S 5. oktoober 2016 at 21:34

  Mingi suvaline praegu. Elektrilist pole kunagi olnud. Võiks nüüd :)

 • Reply Marrja 5. oktoober 2016 at 21:31

  Minul on tavaline poe oma 2 eurone. Pole elektrilise hambaharjaga kunagi hambaid pestnud

 • Reply Liisu 5. oktoober 2016 at 21:31

  Mul on tavaline >3 eurone soft Colgate’i hambahari. Ainus rõõm on sellega, et iga paari kuu tagant saan uue värvi valida :)

 • Reply Külli 5. oktoober 2016 at 21:30

  Minu vannitoas on Colgate’i mingisugune odav hambahari. Oi kui uhke see HealthyWhite+ seal teiste pereliikmete tavaliste hambaharjade kõrval oleks?

 • Reply Karmen 5. oktoober 2016 at 21:28

  Mul mingi naljakas bambusest hambahari :D Tegelikult olen pikka aega mõelnud, et tahaks elektrilist, aga ei raatsi seda väljaminekut kuidagi teha.

 • Reply Velve 5. oktoober 2016 at 21:27

  Olen kogu elu oma hambaid tavalise hambaharjaga pesnud. Hetkel kasutuses Oral B Medium hambahari, aga elektrilist hambaharja tahaksin proovida küll.

 • Reply Elina 5. oktoober 2016 at 21:27

  Minul on täitsa tavaline Colgate soft hambahari:)

 • Reply Andea 5. oktoober 2016 at 21:26

  Jordan clean between hambahari

 • Reply Sandra 5. oktoober 2016 at 21:26

  Mina pesen praegu täiesti suvalise soft hambaharjaga. Kui nägin ,et said endale selle hambaharja siis kohe uurisin selle kohta ja internetist leidus nii palju head tagasisidet. Sooviksin ka endale sellise saada :)

 • Reply Nele 5. oktoober 2016 at 21:25

  Mind on ootamas vannitoas musta värvi colgate hambahari.. Mulle ideepoolest meeldib, aga kuna mul on igemepõletikud väga tihti, seda eriti nüüd rasedusega, siis mul on reaalselt vaja teha see väljaminek ja osta omale elektriline hambahari, AGA kui loosiõnn mulle siiski naeratab, siis ehk ei peagi ma selleks ise väljaminekut tegema ja saan selle eest hoopis midagi muud asjalikku osta, neid vajalikke asjalikke asju on hetkel liiga palju kogunenud :D.

 • Reply Triinu 5. oktoober 2016 at 21:25

  minul colgate lilla otsaga hambahari ? Pöidlad pihus ?

 • Reply Maris 5. oktoober 2016 at 21:23

  Mul on kodus Sonycare HealtyWhite+. Kinkisin selle oma mehele, aga hakkas endale ka meeldima ? nii me otsikuid vahetamegi. Aga teist juurde ei raatsi osta

 • Reply Marbrit 5. oktoober 2016 at 21:18

  Oi, see on täiesti unistuste hambahari, elektrilist hambaharja olen alati soovinud, aga vot ei raatsi :/ Kraanikausi serval täiesti tavaline Colgate´i hambahari.

 • Reply Airi 5. oktoober 2016 at 21:17

  OralB elektriline, aga juba Su eelmise promoga unistasin proovimisest uut tehnoloogiat.

 • Reply Karin 5. oktoober 2016 at 21:16

  Paradontaxi hambahari.

 • Reply Kätlin 5. oktoober 2016 at 21:16

  OralB elektriline hambahari + tavaline. Hambad suhteliselt kehvad, juba 3 implantaati paigaldatud ja vaja 8 hammast kroonida lasta. Pärast teist last hakkasid hambad meeletult lagunema. Nii et hea hari on väga oluline.

 • Reply Kären 5. oktoober 2016 at 21:15

  Kui täitsa aus olla siis pesen umbes kahe eurise colgate hambaharjaga, isegi ei mäleta mis täpne nimetus oli aga ikka see tavaline toidupoest ostetud hambahari.

 • Reply Jaana 5. oktoober 2016 at 21:14

  Pesen hambaid täiesti tavalise medium hambaharjaga, pesemisrituaali lõpetan hambaniidi ja/või loputusvedelikuga. Elektrilist hambaharja pole kunagi olnud, nii et hea meelega omaksin ühte isendit enda vannitoas :)

 • Reply ml 5. oktoober 2016 at 21:12

  Kõige tavalisem soodushinnaga Colgate’i hambahari. Soft, sest muidu on valus :(

 • Reply Katrinli 5. oktoober 2016 at 21:12

  Tavaline hambahari, tahaks küll proovida elektrilist.

 • Reply nipitiri ;) 5. oktoober 2016 at 21:09

  Kasutan tavalisi kuid ära ei ütleks küll elektrilisest hambaharjast

 • Reply Keiu 5. oktoober 2016 at 21:08

  Minul vannitoas Jordani soft hambahari, kuid juba nädal aega vaatan et harjased on nii pilbasteks, et peab uue muretsema.
  Elektriline hambahari on minu soovide nimekirjas juba aastaid istunud, aga no kui ikka vaba raha hetkel ei ole siis ega seda kuskilt ei tekita ka.

 • Reply Airi 5. oktoober 2016 at 21:08

  No täiesti tavalise hambaharjaga pesen siiani.Lihtsalt head patareidega hambaharjad maksavad liiga palju….Ja on jäänud siiani ostmata.Võit oleks äge,tuleks täpselt sünnipäevakingiks :D

 • Reply mai 5. oktoober 2016 at 21:04

  Mul viimastel aastatel kõik pehmed hambaharjad. Üldiselt Sensodyne omad, need on mõnusad pehmed, hellad ja ilusad ka.

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 21:01

  Minul tavaline Colgate SOFT, rasedusega igemed samuti veritsevad ja mul on veel breketid ka, mis aitab omakorda sellele veritsusele kaasa.
  Niiet selline elektriline kuluks ära küll :)

 • Reply Irina 5. oktoober 2016 at 21:00

  Hetkel mul on tavaline Colgate hambahari ja OralB elektriline. Vahetan neid, sest väga tundlikud hambad mul ??

 • Reply Jaanika 5. oktoober 2016 at 20:59

  Kasutan igapäevaselt täitsa tavalisi hambaharju. Üldjuhul ostan neid soodukaga kokku ja nii need siis ootavad mind vannitoa kapis :P Ainuke tingimus hambaharjale on mul olnud see. et see oleks “soft”. Medium hambaharjasid pole ma ostnud. Elektrilise peale olen tükk aega mõelnud ja kui võidaksin, siis ostaksin juurde otsikud mehele ja kahele lapsele kah – et kõik saaksid hambad ilusti puhtaks :)

 • Reply Kelly 5. oktoober 2016 at 20:55

  Mul on mingi alla euro maksev hambahari seega võiks tõesti kvaliteetset hambaharja elus esimest korda omada :)))

 • Reply Kaisa 5. oktoober 2016 at 20:54

  Suvaline Golgate Soft hambahari, olen eluaeg suht suvakaid kasutanud, igemed on mul samuti tundlikud.
  Vot seda hambaharja tahaks küll endale, peale sellise jutu lugemist.

 • Reply Masa 5. oktoober 2016 at 20:53

  Hetkel kasutan Jordani soft hambaharja. Olen pikalt juba unistanud ühest korralikust elektrilisest hambaharjast :)

  P.S Mul ka rasedana igemed hullult veritsesid, läksin hambaarstile kontrolli ja tuli välja, et hull hambakivi suus, mida varem ei olnud. Käisin paar korda puhastamas ja pesin eriti õrnalt aga hoolega hambaid. Õnneks peale sünnitust kadus ka hambakivi nagu imeväel ja igemed on korras.

 • Reply Kairit 5. oktoober 2016 at 20:51

  Hetkel sama mure igemetega, mis Mallukal. Kasutan Colgate imepeenikeste ja pehmete harjastega hambaharja- kuid ikka veritsevad. Käisin just nädalavahetusel poes neid elektrilisi hambaharju piilumas ja konsulteerisin ka müügimehega.. Plaanis millalgi soetada, kuid võita oleks eriti hea! ?

 • Reply Katri 5. oktoober 2016 at 20:49

  Njaa, mul ka tavaline Soft Colgate oma, väärtusega max. 3eur…? Tegelikult just hetk tagasi kui lapsega koos hambaid pedine mõtlesin, et peaks neiule ostma elektroonilise hambaharja aga mul pole õrna aimu, kas 2,5 aastastele üldse müüakse neid…? Muidugi peseks ise ka hea meelega elektroonilise harjaga…?

 • Reply Raili 5. oktoober 2016 at 20:47

  Minul on ka täiesti tavaline hambahari vannitoas ja elektrilist pole kunagi olnud.

 • Reply Kristina 5. oktoober 2016 at 20:46

  Enamasti kõige odavam. (0.57€) Enamasti on see mingi colgate mudel. Hetkel siis rohelisega. Üsna rahul olen üldiselt

 • Reply Keidi 5. oktoober 2016 at 20:44

  Minul on täiesti tavaline golgate hambahari, aga juba kaua olen vaadelnud ja vaaginud ka elektrilise harja järgi. Seni on see jäänud raha taha, niiet loodetavasti läheb õnneks!

 • Reply Merli 5. oktoober 2016 at 20:44

  Kahjuks täiesti tavaline mõne eurone hambahari. Sellist uhket tahaks küll loosis võita ;)

 • Reply Dirx 5. oktoober 2016 at 20:42

  Kasutan juba viimased 3 aastat sonicare platinum hambaharja ja teisi taha enam suhu pannagi. Eriti rõõmustav sõnum oli minu jaoks see, kui hambaarst juba viimased 2 aastat on öelnud, et tal pole mitte midagi parandada. Siinjuures pean märkima, et varemalt oli mul iga aasta mõni auguke parandada.
  Vot siis….ma ise ka ei uskunud. Aga see sonicare hambahari tegelt ka toimib.
  Osta endale ka….või paranda oma hambaid iga jumala aasta!

 • Reply Ragne 5. oktoober 2016 at 20:42

  Mind ootab vannitoas Jordani soft hari. Unistan juba ammu sellisest fancy värgist ehk nüüd…

 • Reply Ingrid 5. oktoober 2016 at 20:41

  Mul on mingi tavaline soft hambahari… Lapsel on kah elektriline hambahari aga endale pole raatsinud osta ?

 • Reply Triin U 5. oktoober 2016 at 20:40

  Minul on mingi colgate hambahari, kuigi oleks vaja veidi tõhusamat, kuna aasta tagasi sain teada, et mul on paradontiit (igemehaigus).

 • Reply Delis-Amalie 5. oktoober 2016 at 20:38

  Lilla, colgate oma

 • Reply Maris k 5. oktoober 2016 at 20:35

  Mul on mingi kõige tavalisel lilla hambahari. Pole aimugi mis firma ?

 • Reply Triin 5. oktoober 2016 at 20:33

  Mul on kodus tavaline Colgate hambahari. Tavaliselt olen ikka ostnud Kaubamajast neid extra softe öko hambaharju, aga viimane kord oli kiiruga midagi tarvis. Iga kord kirun, et nii kõva see Colgate oma. Elektriline hambahari oleks muidugi parem asendus ?

 • Reply Reine 5. oktoober 2016 at 20:33

  Pesen Oral-B hambaharjaga. Olen ka mõelnud, et peaks ostma ühe korraliku elektrilise hambaharja. ☺ Aga jään lootma õnnele, äkki veab loosis. ?

 • Reply Heelika 5. oktoober 2016 at 20:32

  Pesen tudengile vastavalt kōige odavama hambaharjaga, mis poest saada on ja peale ei pane isegi hambapastat vaid kookosrasva kuna seal pole igasuguseid halbu aineid sees :)

 • Reply Mary 5. oktoober 2016 at 20:31

  Minu vannitoas ootab mind täiesti tavaline Colgate´i hambahari, mis viimati toidupoes soodukaga oli. Sellise fancy hamabaharjaga oleks väga äge oma hambaid pesta :)

 • Reply G 5. oktoober 2016 at 20:31

  Kasutan oral-b keskmise tugevusega hambaharja ning Ecodenta musta hambapastat. Sellise otsuse kasuks otsustasin kuna viimasel korral kui hambakivi eemaldati tehti mu suu nii lõhki, et süüa ei saanud mitu päeva ja verd tuli ka. Takkatipuks sain tänu suurele kakkumisele ka hambavahe :(. Nii hea hambahari päästaks tiheda hambaarsti juures käimise, sest mina sinna enam minna ei taha!

 • Reply Eva 5. oktoober 2016 at 20:30

  Mul praegu tavaline megasoft hambahari, sest mul ka igemed hellad.
  Pole kunagi elektrilist hambaharja omanud, sest olen ka kartnud, et need teevad igemetele liiga. Aga kui sulle sobis, siis prooviksin hea meelega ise ka ?

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 20:29

  Hetkel kasutusel tavaline Sensodyne hambahari. Elektriline oleks imeline :)

 • Reply Annika 5. oktoober 2016 at 20:29

  Täitsa tavalise poe hambaharjaga, aga kuna varsti saan brekud oleks hädasti palju paremat hambaharja vaja ?

 • Reply Doris 5. oktoober 2016 at 20:29

  Praegu on mul mingi täitsa tavaline colgate hambahari. Seda uhket harja sooviks endale küll :)

 • Reply Liis 5. oktoober 2016 at 20:28

  Pesen tavalise hambaharjaga. Kui loosiõnn ei naerata, siis ostan ka selle überseksika klaasist laadijaga hambaharja ?

 • Reply Birgit K 5. oktoober 2016 at 20:28

  Pesen Sensodyne hambaharjaga hetkel. Kuna mul on breketid, siis on tavalise hambaharjaga keerulisem hambaid puhastada, elektriline hambahari oleks kindlasti palju tõhusam :)

 • Reply Kaja 5. oktoober 2016 at 20:28

  Just Beautyful! No ma hetkel kasutan veits koledamat hambaharja oma kaunite hammaste jaoks. Laadapäevadelt ostsin. Aga no ,kes ei tahaks sellise tehnika imega suus ringi vuristada?

 • Reply Maris 5. oktoober 2016 at 20:27

  Hetkel kasutusel pehme, peenikeste harjastega üsna tavaline Colgate hambahari, mille teeb veidi erilisemaks võib-olla selle must värvus :)
  Elektrilise hambaharja ostuplaan on olnud juba ammu, aga pole suutnud veel leida täpselt seda õiget millele raha kulutama läheks. Sonicare hambaharjad tunduvad aga tõesti super mõnusad ja mugavad.

 • Reply Liina 5. oktoober 2016 at 20:26

  Kasutan tavalist Jordani soft harja, aga elektrilisest olen juba ammu mõelnud. Kahjuks pole raatsinud seni osta…

 • Reply Kaits 5. oktoober 2016 at 20:23

  Ossa ossa kus on kommentaare alles ? Proovin siis õnne, olen kindlasti orginaalne siin ja rõõsa colgate hambahari?

 • Reply Gerli 5. oktoober 2016 at 20:22

  Väga lihtsa disainiga lilla tooniga Colgate pehme hambahari ?

 • Reply Liisa 5. oktoober 2016 at 20:21

  Minul on kasutusel see sama musta värvi hambahari mis Kardolgi. Soovin kindlasti loosis osaleda!

 • Reply Pirru 5. oktoober 2016 at 20:21

  Hetkel ootab vannitoas mind neoonroosade harjastega Jordan hambahari. Aga tean, et elektrihari on 100 korda parem ? ja väärt igat senti. Pigem kulutada raha elektriharja peale, kui hambaarsti juures käimisele aastas a la 300.-. Hetkel kaalun seda ostu väga tõsiselt .

 • Reply A.n. 5. oktoober 2016 at 20:20

  hambaharjaga.

 • Reply A.n. 5. oktoober 2016 at 20:19

  Pesen tavalise ham

 • Reply Kei 5. oktoober 2016 at 20:19

  Kasutan erinevaid pastasid ja -harje, sest igemed on hellad ja tihtipeale ei sobi ei üks ega teine. Pikka aega on igemeprobleem (ehk veritsus ja valulikkus) mind kimbutanud, olen proovinud looduslikke taimeteesid, loputanud suud ühe ja teisega, aga ikka pole miski aidanud. Võib olla hambahari, mis peseb hellalt kõik puhtaks viib ka mu probleemi suust.

 • Reply Raili 5. oktoober 2016 at 20:16

  Siiski puu maitse ;)

 • Reply andrea 5. oktoober 2016 at 20:16

  Mina kasutan tavalist ekstra soft hambaharja, mille harjaste otsad on sinised. Mul enam pole, sest olen sama hambaharja kasutanud juba pool aastat vähemalt. Mõtlesin just ükspäev, et uut oleks vaja, seega mulle mulle mulle paluuuun seda uhket hambaharja!!!!!!

 • Reply Raili 5. oktoober 2016 at 20:15

  Hetkel kasutan bambusest hambaharja aga jube kehva puudumiste jääb suhu.

 • Reply Karoline 5. oktoober 2016 at 20:15

  Hetkel pesen mingi suvalise Colgate harjaga ja no see arvustus tõi küll tahtmise seda elektrilist proovida. Oleks tore küll õhinaga kaks korda päevas hambaid pesema minna. :)

 • Reply Jasmin 5. oktoober 2016 at 20:15

  Pesen hambaid kõige tavalisema ja odavama hambaharjaga. Kui olin väiksem oli mul mingi aeg elektriline Karupoeg Puhhi hambahari. Kasutasin selle täiesti ribadeks… :D

 • Reply Triinu 5. oktoober 2016 at 20:12

  Tavalise sensodane hambaharjaga, elektriliselt hambaharjaga läks laadija katki ei ole viitsinud uut osta..

 • Reply karin 5. oktoober 2016 at 20:12

  nii tahaks noh!

 • Reply Tuuker 5. oktoober 2016 at 20:11

  Kasutan täitsa tavalist sensodeini harja

 • Reply Gerlisarapuu 5. oktoober 2016 at 20:11

  Praegu kasutan tavalist soft hambaharja, mis hakkab ära kuluma :D

 • Reply K. 5. oktoober 2016 at 20:11

  Harjaste vahel mingi kummijullad mul.. :D

 • Reply Kristel 5. oktoober 2016 at 20:11

  Kasutan Splat’i hambaharja ja see on tõesti hea! Aga juba mitmeid aastaid olen mõelnud doetada korralik elektriline hambahari, kuid need jäävad kalliks mulle. Eriti nüüd, mil breketeid kannan oleks elektriline hambahari super kingitus ning sellega hambapesu oleks tõhusam! :)

 • Reply Katri 5. oktoober 2016 at 20:11

  Hambaharjaks Jordan Soft ja hambapasta must Ecodenta. Võit kuluks hammastele ära! ?

 • Reply Päivi 5. oktoober 2016 at 20:11

  Prismast ostetud u 1 EUR hambahari ootab mind vannitoas. :D

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 20:09

  Mul 30eur elektrihambahari, pole nagu väga viga :)

 • Reply Kätlin 5. oktoober 2016 at 20:09

  Kasutan täitsa tavalist colgate vms hambaharja. Olen alati kõõritanud silmi, kui keegi on endale uhke ja kalli raha eest elektrilise hambaharja ostnud, sest mõtlen, et käsi suudab liigutada igaüks ju ise :D aga tõesti, mida aeg edasi ja rohkem uurida/mõelda, siis peab hakkama kaaluma vana hambaharja väljavahetamist, kui ükskord rahakott seda lubaks :)

 • Reply Iren 5. oktoober 2016 at 20:08

  Mingi OralB tavaline soft hari on. Ei ole kunagi elektrilist harja kasutanud, oleks vist aeg kaasaegseks hakata.

 • Reply Kerstin 5. oktoober 2016 at 20:08

  Colgate soft :)

 • Reply Mari 5. oktoober 2016 at 20:07

  Hetkel täiesti tavaline hambahari.

 • Reply Sigrit 5. oktoober 2016 at 20:07

  Minul on tavaline roosa-valgega hambahari, ei ole elektrooniline. Kuid pikka aega olen seda soovinud! Loodan et võidan siis muretsen varuharjad ja panen terve pere hambad särama! Kauni naeratuse nimel! :)

 • Reply Maiken 5. oktoober 2016 at 20:07

  Kasutan colgate 360° – see on pikalt olnud mu lemmik. Aga isegi softiga igemed veritsevad ja on tundlikud. Olen seda pigem hambapasta probleemiks pidanud. Tuleb välja, et on miski imehari olemas ;)

 • Reply Kersti Kikkas 5. oktoober 2016 at 20:07

  Rimist Oral B medium hambahari…see kahene pakk,kus punane ja sinine sees….mulle punane ja mehele sinine ☺?

 • Reply Triin 5. oktoober 2016 at 20:05

  Golgate neoon roosa soft, teenindab mind hetkel ?

 • Reply Ann 5. oktoober 2016 at 20:01

  Kasutan juba aastaid Colgate Extra Soft hambaharja.

 • Reply Piret 5. oktoober 2016 at 20:01

  Kasutan alati extra soft hambaharju.

 • Reply Keiu 5. oktoober 2016 at 20:01

  Hetkel seisab mu kraanikausi äärel üks harali harjade, lilla värvi ja murtud meelega Jordan hambahari. Ta ootab siin vahetamist uue vastu, aga tema omanik ( loe: mina) unustab juba nädala aega poest uut tuua… Kurb eks… Aga selle Jordani omanik unustab nüüd edasi kuni reedeni, sest ta loodab salamisi et saab siis endale täitsa uue Philips Sonicare hambaharja ?

 • Reply Silja 5. oktoober 2016 at 19:59

  Pesen täiesti tavalise Colgate hambaharjaga.

 • Reply Pirx 5. oktoober 2016 at 19:59

  Ma kasutan mingit paarieurost tavalist pehmet hambaharja. Ammu olen tahtnud elektrilist osta, aga korralikud on nii kallid, et kuidagi ei jää just seda parajat summat üle ja mingit odavat rämpsu ei taha, kui juba, siis juba.

 • Reply Maarja 5. oktoober 2016 at 19:58

  Mina kasutan hetkel väikelaste hambaharja. Põhjus lihtne- kuna kodus on 1.5 aastane tegelane, siis uhkema ja suurema harja omamine tõi tüli, kuna laps tahtis minu harjaga oma hambaid nühkida. Nüüd kui meil samasugused harjad on, siis vähemalt ei võta ära :) ja kui võidetaval komplektil on mitu otsikut, siis saaks nö ühe harjaga kõik oma hambad pestud :)

 • Reply Marite 5. oktoober 2016 at 19:58

  Hambaharja topsis ootab mind Jordani hambahari.

 • Reply Katrin 5. oktoober 2016 at 19:57

  mina mina mina tahan seda! mul vannitoas mingi odav Colgate elektrikärakas. “Manuaalse” hambaharja juurde ei taha enam kunagi tagasi minna, kuid ma tahan ka tunda seda imelist tunnet, mida sa kirjeldasid :D
  puhtad hambad, mis ei ole valulikud (mul tundlikud kikud), terved igemed…mmmmm….:D

 • Reply Svea 5. oktoober 2016 at 19:56

  Mul on Brauni elektriline hambahari ja siis tavaline hambahari ka. Praegune elektriline on.. nõrk. Peale sellega pesemist on tunne, et peaks veel tavalisega üle pesema. Ei tee oma tööd hästi! Võtaks selle iluduse küll omale :)

 • Reply Kristel 5. oktoober 2016 at 19:56

  Minul ka kodus mingi tavaline soft hambahari on.Muidu endal ka higemetega probleeme ja pole sellele veel lahendust leidnud,ehk on see lahendus siin blogi postituses?

 • Reply Kaisa 5. oktoober 2016 at 19:55

  Pesen sellega, mis kõige odavam hetkel poes on:D

 • Reply Kaire V 5. oktoober 2016 at 19:53

  Selveri laadapäevadelt ostetud 1.50 maksnud Colgate harjaga pesen. Elektrilist harja igatsen juba ammu, hetkel puudub võimalus soetada. Loodan loosiõnnele :)

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 19:52

  Pesen ka praegu elektrilise oral-b harjaga ja ei kujuta enam ette, et peaks ise manuaalselt nühkima :D
  Küll aga on ta ml juba mitu aastat vana ja üsna koledaks läind, seega oleks mul hea meel ta sellise iluduse vastu vahetada!

 • Reply Jaana 5. oktoober 2016 at 19:52

  Pesen hambaid Colgate hambaharjaga.

 • Reply elerin 5. oktoober 2016 at 19:52

  Mina pesen Jordan* Clean Between roosa hambaharjaga. olen selle sarja mi juba aastaid kasutanud ja need on mugavad ja pehmed. olen ise ka muidu plaaninud soetada philipsi hambaharja, aga need nats kallid ikka. Seda oleks muidugi ka väga vaja, sest see tagab parema hügieeni ja seda mu hambad vajavad kuna need on päris päris väga nõrgad :(

 • Reply Katrin 5. oktoober 2016 at 19:51

  Selveri laadapàevadelt colgate’i hari. Kallimat pole siiani ostnud, kuna pisem pônn aeg-ajalt peseb mu harjaga vannitoas vuugivahesid??

 • Reply Kaisa 5. oktoober 2016 at 19:51

  Ma just ostsin mingi 1,36eurose hambaharja uue,kuna ennem oli mul ka mingi aga soft niiet hakkasin märkama et mu hambaid see soft vist ei pesnudki,no kollaseks hakkasid muutuma,ostsin siis medium ja no ajab ehk asja ära,aeg näitab kas saan ikka korras hoida oma hambaid.sõbrannal ka mingi elektriline hambahari ja no tema väga kiidab seda värki?

 • Reply K 5. oktoober 2016 at 19:51

  Kasutan mingit tavalist soft hambaharja :)

 • Reply Kaili 5. oktoober 2016 at 19:49

  Kasutan tavalist hambaharja, kunagi proovisin mingit 15-eurost elektroonilist hamaharja, kuid see oli juba järgmisel nädalal roostes ja katki, äkki minu arvamus kunagi muutub elektrihambaharjadest :D

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 19:48

  Pesen viimati hambaarstilt saadud pambusest hambaharjaga HumbleBrush. Kusjuures alles täna öösel nägin unes elektrihambaharja ja mõtlesin, et peakski soetama :)

 • Reply Mari 5. oktoober 2016 at 19:48

  Mingi suvalise h.harjaga…. Colgate v midagi.
  Lapsele ostsin ammu juba el.h.harja.
  Omale pole raatsinud :-D ehk saan nüüd kingiks :-P

 • Reply Ainika 5. oktoober 2016 at 19:47

  Colgate soft ja täitsa roosa!

 • Reply Anna-Liisa 5. oktoober 2016 at 19:46

  Kasutan hetkel keskmise pehmusega otsast peenemate harjastega hambaharja, mille sain Biomarketist. Firmat ei mäleta hetkel, pakendit ka enam pole. Hambaharja vars on tehtud ümbertöödeldud vanapaberist ja plastmassist. Elektrilist hambaharja pole kunagi olnud, seega sooviks väga proovida.

 • Reply Maarja 5. oktoober 2016 at 19:46

  Hetkel ostsin just oral-b hambaharja ja no see täielik jubedus sest nagu käepide märjaks saab nii see ebam käes ei püsi, lihtsalt nii libe ja pernike see vars. Jubeeee loodan et saan selle varsti minema visata ?

 • Reply Elina 5. oktoober 2016 at 19:46

  Mul mingi suvaline Selverist ostetud Colgate?? hambahari :D

 • Reply Mari-Liis A 5. oktoober 2016 at 19:45

  Kasutan mingit tavalist ultra soft hamba harja. Firma nime isegi ei tea. Maksis alla 2€ igatahes.
  Mul on sama probleem et isegi selle ultrasoftiga veritsevad igemed nii nagu harjaks traatharjaga :D
  Igaljuhul oleks väga õnnelik kui saaksin omada elektrilist hambaharja. Ise paraku sellist väljaminekut lubada ei saa :/

 • Reply Ilona 5. oktoober 2016 at 19:45

  Praegu vannitoas nukker ja suht tavaline laiatarbe-hambahari….soft ta on,aga mis firma oma….usun et sellel pole suurt vahet….:-(

 • Reply Mare 5. oktoober 2016 at 19:44

  Braun Oral-B Pofessional Care 1000 TriZone

 • Reply Tene 5. oktoober 2016 at 19:42

  Mul on tavaline soft hambahari. Kuma igemetega probleeme, siis akki see oleks mu murede lahendus:)

 • Reply Krista 5. oktoober 2016 at 19:41

  Minul praegu vannitoas elegantne neiu mustas – Colgate 360 Black.

 • Reply Jaana 5. oktoober 2016 at 19:41

  Kasutusel on koduextast ostetud mingi suvaline hambahari :)

 • Reply Terje kanarbik-pettai 5. oktoober 2016 at 19:41

  Täitsa tavaline poe hambaari. Mis parasjagu soodukatega on. Hetkel on oral-b soft. Kui ma selle iluduse võidaksin, oleksin ma väga väga rõõmus. Ma olen alati tahtnud elektrilist, aga hinnad on sellised nagu on, olen alati mõelnud, et kunagi ostan..

 • Reply Triin 5. oktoober 2016 at 19:40

  Hetkel on mul kasutuses täiesti tavaline paari eurine hambahari. Kunagi kasutasin ka elektrilist, aga ju see polnud midagi nii head, et tavalisele harjale tagasi tulin.
  See hari tundub aga küll midagi eriti uhket, ausaltöeldes ise vist ei raatsikski nii kallist osta :P aga proovida tahaks küll vägaaaa :))

 • Reply Ulrika 5. oktoober 2016 at 19:39

  Ma vist tänaks taevaisa iga jumala päev kui saaksin endale sellise hambaharja, vanust mul 30 ja kannan uhkusega breketeid aga nende puhastamine on nightmare! Praegu saan oma nunnud kikud puhtaks Jordani “clean between” harjaga, see on pehme nagu kassi saba aga nooo kaua ma nühin ?

 • Reply Eneli 5. oktoober 2016 at 19:39

  Colgate soft hambahari, kuna igemed nii hellad, et muud ei kannata :s

 • Reply AnnikaK 5. oktoober 2016 at 19:38

  Viimased 7 aastat on mul kasutusel olnud Oral-B elektriline hambahari. On mind truult teeninud, aga see Philipsi üübernaiselik hari näeb küll šeff välja ja ma kujutan ette, et mu vana elektrihari häbeneks silmad peast, kui selle tema kõrvale asetaksin. Nii et tekkis kohe tahtmine teada saada, mida imet see hari mu suus teha suudab :D ja seda pean küll ütlema, et tavalisel hambaharjal meie majas kohta ei ole juba ammu. Elektrihambaharjast parimat ei ole!

 • Reply Merli 5. oktoober 2016 at 19:38

  Mul on mingi Colgate’i oma, aga tükk aega olen ka just elektrilist hambaharja tahtnud.

 • Reply M-L 5. oktoober 2016 at 19:37

  Kasutan Oreoni hambaharja, üks odavamaid hambaharju + sellel head pehmed harjased, enne seda kasutasin Colgate hambaharja algul, aga tuli välja, et see hambahari liiga kõva mu jaoks.

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 19:36

  Hetkel on kasutusel tavaline hambahari, mida myyakse igas poes paari euriga :D

 • Reply Carolin V 5. oktoober 2016 at 19:35

  Kasutan alati extra soft hambaharju, sest minu igemetele on teised liiga tugevad. Ma isegi ei kujuta ette, kuidas inimesed suudavad mediumist kõvemate harjadega pesta oma hambaid :D

 • Reply Kadri M 5. oktoober 2016 at 19:34

  Hambaharjatopsis ootab mind tavaline päevi näinud hambahari….

 • Reply Gerda 5. oktoober 2016 at 19:33

  Olen alati tahtnud proovida elektrilist hambaharja. Enda paraeguse hambaharja peaksingi juba välja vahetama :D ja no see on niiiiii ilus!

 • Reply Kristiina 5. oktoober 2016 at 19:33

  Hetkel kasutan oral-b hambaharja. Oleks vâga ônnelik uue iluduse úle mis hooldaks hambaid veel paremini ja puhastaks hoolsamalt.
  Loodame loosiõnnele

 • Reply Eveli Kuropatkina 5. oktoober 2016 at 19:33

  Minu vannitoas on must Colgate hambahari Soft :)

 • Reply Kerli-Maigret Jaaguhi 5. oktoober 2016 at 19:32

  Mul endal küll oma hambaharja ei ole, aga kui ma teistel külas käin, siis ma salaja nende hambaharjadega natuke oma hambavahesid hõõrun. Eriti meeldivad mulle vibreerivad hambaharjad, nendega saab teha ka muid asju peale hambapesu. Jään lootma taevaisa õnnistusele, et minu vahed ükskord püsivalt puhtaks saaksid ja ka jääksid!

 • Reply Marju 5. oktoober 2016 at 19:31

  Minu vannitoas on hambaharjaks tavaline soft harjaga pakutav, mida müüakse tavalises poes ? kuidas saaks minna veel paremaks?!?

 • Reply Muts 5. oktoober 2016 at 19:31

  Kunagi poes üks tädi ütles, et sirgete harjastega hambahari peab olema. Et tema tütar suuhügienist ja iiiilmatuma tark tibi. No ma selline sinisilm, et kui ikka tädi poes räägib, siis peab tõsi olema.
  Nüüd ostangi sirgete harjastega soft Golgate musta värvi hambahari. Sellega mu igemed on nii enam vähem mitte igaltpoolt verised.

 • Reply Marii 5. oktoober 2016 at 19:28

  Kasutan tavalist colgate soft harjastega hambaharja, prooviks suure huviga elektrilise hambaharjaga pesu ära! :)

 • Reply Birgit 5. oktoober 2016 at 19:27

  Minu vannitoas hetkel tavaline soft hambahari ,aga lapsel on philipsi elektriline hambahari ja olen ka seda udupeent iludust tehnika poes vaatamas käinud,aga jah ei saa seda hinna tōttu endale lubada.

 • Reply Maria 5. oktoober 2016 at 19:27

  Mul on kaugele arenenud igemepõletik, peale sünnitusi läks hullemaks. Vaevalt midagi väga hambahari päästaks. Hambavalu on minu mitte niii tore kaaslane igasse päeva. Külastan hambaarsti iga kuu isegi mitu korda.
  Mul on oral b elektriline hambahari. Mitte odavam kui see mis loosis. Ma olen rahul oma hambaharjaga.
  Kui ma võidaks ma kingiks selle mehele, kes ei ole paraku üldse elektrilise hambaharja usku. Ja tal pole olnud ka. Ja minu oma teise otsikuga ei taha ka kasutada.
  Minul see asi väga midagi ei päästaks.

 • Reply Kerttu K 5. oktoober 2016 at 19:26

  Seda võitu mu hambad vajavad! Ma pesen praegu viimased nädal aega mehe hambaharjaga, sest koer näris enda oma ära ja uut unustan poes osta. Hirmus piinlik, aga nüüd võtaks küll selle elektrilise, aitäh!

 • Reply Terje S 5. oktoober 2016 at 19:26

  Sensodyne extra soft hambahari

 • Reply Andrea 5. oktoober 2016 at 19:26

  Hammaste pesemisega päris jama. Nimelt olen endale harjutanud halva kombe, et pesen hambaid liiga tugevalt. Seetõttu olen oma igemeid juba korralikult kahjustanud ja hambaarstid ütlevad, et kui nii jätkan, siis on igemed nii taandunud, et oht on hammaste välja langemiseks. Kasutan küll kõige pehmemat hambaharja, kuid ikkagi harjumus nii tugev, et iga kuu läheb vähemalt 1 hambahari. Hambaarstid soovitavad iga kolme kuu tagant hambaharja vahetada. Tunnen, et muidu lihtsalt ei saa hambad puhtaks. Eriti ei aita asjale kaasa ka see, et mul on öine bruksism, mille tõttu pean kapedega magama.

 • Reply KM 5. oktoober 2016 at 19:25

  Mul on pidevalt veritsevate igemetega probleeme olnud aga nii rikkas ma veel pole, et osta mingi uhke hambahari :D Minu vannitoas on kõige tavalisem paari eurone soft hambahari. Kuna mu lapsel on ka igemete veritsusega veidi probleeme oleks see ideaalne tervele meie perele. Ehk loosiõnn naeratab ka meile ükshetk :)

 • Reply Signe 5. oktoober 2016 at 19:25

  Jordan soft

 • Reply Gerly 5. oktoober 2016 at 19:24

  Mul on supermarketi 3in1(3 hambaharja ühe hinnaga :D ) käsihambahari. Soft, sest rasedus tegi mu igemetega sama, mis sul ja kuigi sellest on 5 kuud möödas, siis olukord ei ole paranenud.

 • Reply Ma 5. oktoober 2016 at 19:24

  Minul on praegu üks eriti soft hambahari nimega Jordan, sest muul juhul ma sülgan samuti verd :)

 • Reply A. 5. oktoober 2016 at 19:24

  Jordan.

 • Reply Älis 5. oktoober 2016 at 19:24

  Kasutan mingit tavalist Colgate hambaharja aga peale rasedust on mul igemed siiamaani üpris tundlikud ja hea meelega prooviks midagi paremat ?

 • Reply Karolina 5. oktoober 2016 at 19:22

  Kasutan Oral B hambaharja juba aastaid. Ei kurda. Aga nagu me kõik vajame koguaeg midagi uut,ilusat,säravat jne…nii ka hambaharjaga. Hambapesu oleks kohe jälle teistmoodi???? Ja selline õelus nagu ma olen siis päris hea tunne oleks kui mina pesen uue ja edeva hambaharjaga ja mees selle vanaga????

 • Reply Kirss 5. oktoober 2016 at 19:22

  Kasutan Jordani kõige pehmemat hambaharja.

 • Reply Carmen 5. oktoober 2016 at 19:21

  Jordan Soft hambahari

 • Reply Mann 5. oktoober 2016 at 19:21

  Mina kasutan täiesti tavalist selverist ostetud hambaharja, ilmselgelt võiks olla parem :)

 • Reply Merilin 5. oktoober 2016 at 19:20

  Mul on praegu vannitoas täitsa suvakas hambahari, olen juba ammu mõelnud vahetada elektrilise hambaharja vastu ja no näed, sina nii lahkelt loosidki siin juba välja :D

 • Reply Krissu 5. oktoober 2016 at 19:20

  Täitsa tavaline roheline colgate harjake on mul. Väga tahaks elektrilist proovida :)

 • Reply Kaia 5. oktoober 2016 at 19:19

  Sensodyne , ka väga rahul ?Aga võiks alati paremat soovida

 • Reply Kaisa 5. oktoober 2016 at 19:19

  Mina kasutan pehmete harjastega colgate hambaharja ?

 • Reply Annika Tõnisson 5. oktoober 2016 at 19:18

  Mina pesen hetkel tavalise odava hambaharjaga, kuna rahaliselt ei saa endale midagi fäänci lubada. Loodan väga heale õnnele et võidaksin selle numpari endale, kuigi vahest tekib mõte minna lihtsalt osta elektriline hambahari, aga no do what u gonna do ei saa ju!! Jagatud ka muidugi?

 • Reply Getter 5. oktoober 2016 at 19:17

  Kasutan igemete pärast colgate soft hambaharja, kuid siiski on igemed taandunud ning valulikud

 • Reply Karoli 5. oktoober 2016 at 19:16

  Kasutan kodus täiesti tavalist Oral B hambaharja. Hambaharjal on mingisugused pehmendused igemete masseerimiseks aga ega ta midagi erilist pole. Kunagi on mul olnud ka elektrooniline hambahari ja võiks omada seda jällegi. ?

 • Reply Tiina 5. oktoober 2016 at 19:16

  Lapsele ostsin u kuu aega tagasi Philips sonicare for kids ja väga rahul. Hinnaklassilt küll kallim kui nii mõnigi teine aga loodetavasti seetõttu ka parem :-)
  Kahjuks selle “hari suhu enne nupuvajutust” sain mina selgeks pastase näo abil.
  Endal hetkel musta söe harjastega nn kondijõul töötav hambahari. Vahetaks meeleldi elektrilise vastu.

 • Reply Mari 5. oktoober 2016 at 19:16

  Praegu pesen tavalise Jordan hambaharjaga. Kvaliteetne elektriline oleks muidugi eriti tore, aga see oleks hetkel liiga suur väljaminek :/

 • Reply Eylin 5. oktoober 2016 at 19:15

  Harjan hambaid Jordani hambaharjaga.Ei ole suurem asi, aga ainus mis hetkel käepärast võtta on.

 • Reply Helery 5. oktoober 2016 at 19:15

  Hetkel oral-b elektriline hambahari, aga see juba väsinud ja just piilusin poes uut :)

 • Reply Gaia 5. oktoober 2016 at 19:15

  Minu vannitoas on must colgate hambahari, mis juba ära vajunud ning tegelt juba olekski aeg uus muretseda. Sellise uhke hambaharjaga ma oleksin küll kõva mutt, lisaks oleks see äge sünnipäevakink :)

 • Reply Jana 5. oktoober 2016 at 19:14

  Praegu on kasutusel kõige tavalisem Jordan hambahari. Kuna aga sain pool aastat tagasi breketid, siis on soovitatud minna üle elektrilisele hambaarjale, sest manuaalsega ei saa lihtsalt nii kiiresti ja asjalikult breketivahed puhtaks.

 • Reply Mari 5. oktoober 2016 at 19:13

  Millega ma praegu hambaid pesen? Häbi tunnistada aga hiinast tellitud “bambuse vms hambaharjaga” mis oli megaodav- seegi tegelikult vajab vahetust, katsun meeles hoida ja hüppan konsumist läbi ja vaatan miski tavalise hambaharja. Üldiselt ostan need tavalised odavad hambaharjad.. Kahjuks on enamused hambaharjad nii kõvad :/ Tunnistan ka ausalt, et olen üsna halb hambapesija ja rühin juba üle poole aasta hambaarsti vahet, et hambad korda saada.. Kui oleks selline imeilus hambahari siis arvatavasti oleks hammaste pesemine ka meeles ja olen enam kui kindel, et see peseb hambad ilusti puhtaks.. Mul on loomult juba halvemad hambad aga kahjuks ei ole raha nii, et nüüd läheks ja ostaks omale selle hambaharja- esmatähtsad asjad enne ja alles siis,kui siiski, mõtlen endale.
  No, see loos on küll, kui rusikas silmaauku või “hari mu hammastele” sest sellest hambaharjast oleks ma megasillas.. Loodan loosiõnnele ja ehk fortuuna naeratab.

 • Reply Meery 5. oktoober 2016 at 19:13

  Kasutan õrna harjasega tavalist hambaharja. Olen korra proovinud elektrilist hambaharja, soovisin eelmine aasta jõuludeks aga nö jõuluvana jättis selle nimekirjast välja. Soovin soovin soovin

 • Reply Hanna Helena 5. oktoober 2016 at 19:13

  Mina pese enda hambaid Colgate hambaharjaga, aga elektrilise hambaharjaga oleks hoopis parem ?

 • Reply Katriin 5. oktoober 2016 at 19:13

  Mind ootab vannitoas mingisugune täitsa tavaline soft hambahari, ei midagi erilist. Seda Philipsi oma sooviks aga küll, kahjuks endal pole olnud võimalik sellist valjaminekut endale lubada.

 • Reply KadiL 5. oktoober 2016 at 19:12

  Pesen hetkel Colgate Medium hambaharjaga ja juba päris pikka aega elektrilist hambaharja nillinud, kuigi pole raatsinud osta. Sellise hambaharjaga oleks ju luksus oma hambaid harjata! Ideaalne võit! :)

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 19:12

  Mina kasutan hetkel seda mustade harjastega Colgate’i hambaharja, millest sa ka ükskord kirjutasid. :)

 • Reply aka 5. oktoober 2016 at 19:12

  Mina kasutan kõige tavalisemat colgate i hambaharja…
  Mu igemed mind igatahes ei täna selle piina eest ? aga kahe lapse kõrvalt ei raatsi sellise asja peale raha raisata…kuigi kui ta tõesti igemetele nii hea on, siis kuluks mullegi selline imeasi ãra ?

 • Reply Mari-Liis 5. oktoober 2016 at 19:11

  Hetkel ootab mind oral b elektriline hambahari, kuid kuna sa nii kiidad seda uut siis tahaksin ka proovida :)

 • Reply Anne 5. oktoober 2016 at 19:11

  Terve pere peseb tavaliste hambaharjadega….tahaks kah,et ei peaks verd tatistama kuid isegi soft hari lõhub mul igemeid :(

 • Reply Sigrid 5. oktoober 2016 at 19:10

  Oleks väga õnnelik kui võidaksin selle hambaharja,sest olen veel nii noor aga juba esimesed kaks hammast on väga palju piina tundnud kuna närv oli ära surnud,nyyd otsiks seda õiget,mis aitaks neid tervena hoida,kahjuks enda jaoks on see liiga kallis.

 • Reply Laura 5. oktoober 2016 at 19:10

  Tavaline hambahari, aga vähemalt kõige kallim, mille poest leidsin :D

 • Reply Deily R 5. oktoober 2016 at 19:09

  Peaegu on mul imetore oral-b patareiga mis on toredalt imelik :D pole veel väga poindile pihta saanud milleks ta jõle kasulik aga hetkel ta mul vannitoas olemas :D

 • Reply Inca 5. oktoober 2016 at 19:08

  Praegu pesen mingi eriti odava elektroonilise hambaharjaga ja unistan igakord just sellest

 • Reply Sirtsu 5. oktoober 2016 at 19:07

  Minul Jordan clean between. Selline mõnus hari, siniste tippudega, et kui värv ära kulub, siis aeg vahetada. Elektrilist hambaharja pole isegi käes hoidnud, aga oken mõelnud soetada. Ehk õnnestub võitagi :)

 • Reply Kadri 5. oktoober 2016 at 19:07

  Hetkel kasutan Jordani soft hambaharja, elektrilist pole kunagi olnud.

 • Reply K 5. oktoober 2016 at 19:07

  Hetkel pesen täiesti tavalise soft hambaharjaga, kuid tore oleks hambaid hellitada millegi erilisega :)

 • Reply Vikike 5. oktoober 2016 at 19:07

  Ma pesen tavalise keskaja hambaharjaga,seega vajan vähe moodsamat?

 • Reply RJ 5. oktoober 2016 at 19:07

  Praegu pesen tavalise Jordani hambaharjaga, aga hädasti oleks seda elektrilist vaja:))

 • Reply Ooo 5. oktoober 2016 at 19:05

  Kasutan Brauni Oral B hambaharja.

 • Reply Urve 5. oktoober 2016 at 19:05

  Mina kasutan tavalist Oral B hambaharja, elektrilist polegi veel kunagi kasutanud.

 • Reply Aire 5. oktoober 2016 at 19:03

  Hetkel kasutan Amwayst ostetud hambaharja (helesinist värvi) :D
  Aga supper oleks võita elektriline :)

 • Reply Grete 5. oktoober 2016 at 19:03

  Ohhhoo, hambad minu lemmik teema, aga hambaharjaga on nüüd küll selline naljakas lugu, et kasutan kas siis täiesti tavalist poe hambaharja (mis oleks eriti soft, sest mul on mega tundlikud igemed ja ka hambad) või siis ortodontilist hambaharja, mis minu arust väga hea ei ole, kuigi tal on need harjased pikemad ja puhastavad paremini.. Igaljuhul, mõlemaga on keeruline ja olen juba pikalt-pikalt unistanud sellest Phillipsi omast .. tööjuures koguaeg vesistan ja vaatan kui ilusad nad on, oleks vaid sellised eurokupüürid vabas arveldamises.. Iseenesest saaks ka ilma temata hakkama, aga kuna mul on breketid ja kiire elu, siis muudaks see mu elu kümneid kümneid kordi lihtsamaks ja oleks poole parem enda naeratuse eest hoolt kanda .. Igaljuhul minu üks suur unistus oleks selline hambahari kapis :)

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 19:03

  colgate soft hambaharjaga pesen :-D

 • Reply Hh 5. oktoober 2016 at 19:03

  Mina kasutan aastaid Colgate 360 hambaharju (vahetan ka ikka uue vastu seda iga mõne aja tagant :D), aga salamisi ikka unistan Sonicarest. Olen pikalt seda piilunud, aga pole vahendeid selle ostmiseks olnud :(

 • Reply Agnes 5. oktoober 2016 at 19:02

  Kasutan oma nõrkade igemete pärast sensodyne supersoft harja. jei.

 • Reply Agnes 5. oktoober 2016 at 19:02

  Soovin, et minu hambad samuti mind tänaksid. ?
  Vannitoas olev hambahari ajab asja ära aga eriti tänuväärne see kahjuks pole. ?

 • Reply Kaisa 5. oktoober 2016 at 19:01

  Pesen tavaliselt colgate 360* soft hambaharjaga, värv varieerub vastavalt tujule. ?
  Olen samuti ammu elektrilisele hambaharjale môelnud, kuid ei ole osanud sobivat valida.

 • Reply Kadi 5. oktoober 2016 at 19:01

  Mina lausa vajan seda hambaharja. Kahjuks olen pärinud vanematelt halvad hambad ja lagunevad kiirelt. Pean väga korralikult ja tihti hambaid pesema, muidu tükid varsti väljas ja aukus. Hind on see millepärast siiamaani ostnud pole, odavad ei tee oma tööd hästi.
  Minu elu saaks kergemaks väga palju.
  Bussijuhile ju kaunist naeratust vaja ?

  • Reply Kadi 5. oktoober 2016 at 19:04

   Unustasin kirjutada, et kasutan täiesti tavalist poe hambaharja oral-b.

   Ja jagasin loosi ka fb.

 • Reply aimi 5. oktoober 2016 at 18:59

  Jordan Softiga peseme meie abikaasaga ja lastel Humble Brush hambaharjad.

 • Reply Maarja 5. oktoober 2016 at 18:59

  Kasutan praegu sensodyne hambaharja kuid ihkan ammu juba elektrilist aga rahakott ei hakka peale :(
  Kui nüüd võidan siis olen küll õnnega koos.

 • Reply Kätu 5. oktoober 2016 at 18:59

  Hetkel kasutan Jordani Target White softi. Polegi kunagi elektrilist hambaharja kasutanud, kindlasti puhastab paremini.

 • Reply Hiie 5. oktoober 2016 at 18:59

  Mind ootab üks juba veidi kulunud täitsa tavaline hambahari. Mõtlesingi, et peaks uue ostma. Kui võidaks oleks tore, sest sellist raha muidu hambaharja jaoks minu eelarve ette ei näe kahjuks. Kui ei võida, ostan seekord keelepuhastajaga hambaharja.

 • Reply Kirsti 5. oktoober 2016 at 18:58

  Kasutan tavalist hambaharja☺
  Oleks paremat vaja?

 • Reply Marit Osi 5. oktoober 2016 at 18:58

  Mina pesen oma hambaid tavalise musta värvi hambaharjaga, suht igav onju nii aga kui võidaks oleks igahommikune hambapesu palju elegantsem. :)

 • Reply Kate 5. oktoober 2016 at 18:56

  Mind ootab vannitoa kapis üks roosa Colgate’i hambahari. Tuligi nüüd meelde, et soovituslik aeg – 3 kuud on juba kindlasti möödas ja peaks tema asemele uue vaatama. Kuigi ta ikka on üks lemmikutest (kummilisanditega), seega usun, et puhastab korralikult ka :) Üleüldiselt vaatan ma poest hambaharju soodukate järgi :D siis on huvitavam ka, saab erinevaid proovida ja raha hoiad ka kokku :) Elektrilist hambaharja pole aga mul kunagi olnud…

 • Reply Brigita Schmidt 5. oktoober 2016 at 18:56

  Mina kasutan hetkel Oral B hambaharja, sest pole hetkel ressursse olnud, et osta endale mõni parem hambahari. Kunagi mul oli elektriline hambahari, aga see läks katki. Miks mitte nüüd loota sellele, et saaksin äkki jälle endale elektrilise hambaharja, aga seekord veel parema ja efektiivsema :)

 • Reply Leili 5. oktoober 2016 at 18:56

  Pesen colgate soft hambaharjaga :) elektrilist polegi veel kunagi kasutanud.

 • Reply Cs 5. oktoober 2016 at 18:55

  Kuna ma olen nagu nii laisk siis ausalt ma ei viitsiks neid hambaid pesta. Aga peab muidu veel hambutu ka. Tore oleks kui 22 aastane ja hambaid pole. Eile-täna jälle unustasin hambapastatki osta. Nüüd pesen veel lapse hambapastaga mis on rõvedalt sidruni maitsega ? ehk võidu õnn naeratab ja see hari teeb suurema töö minu eest ära :)

 • Reply J 5. oktoober 2016 at 18:54

  Kasutan elektrilist Oral B hambaharja, mis on üllatuslikult 6+ aastat juba vastu pidanud. Paras dinosaurus juba, olekski aeg pensionile saata :)

 • Reply Kata 5. oktoober 2016 at 18:54

  Mul on ka elektriline hambahari, aga selle võimsus ja igasugused näitajad on ikka üsna madalad.. Tahaks ikka hammastele parimat pakkuda.

 • Reply Kertti 5. oktoober 2016 at 18:54

  Pesen hambaid curaprox hambaharjaga , mida veel poelettidel müügiski pole :D

 • Reply Leili 5. oktoober 2016 at 18:53

  Hetkel ootab mind vannitoas suvaline toidupoe hambahari mis ka igemed veritsema paneb :( seega kuluks väga ära selline uus iludus! ;)

 • Reply Laura 5. oktoober 2016 at 18:53

  Vannitoas ootab mind täitsa tavaline sensodyne hambahari.Elektrilist pole mul kordagi olnud ning oleksin väga õnnelik,kui sellise omale võidaks! :)

 • Reply Deili Tarvis 5. oktoober 2016 at 18:52

  Hetkel pesen kõige tavalisema poe hambaharjaga :D Ootaks väga oma vannituppa võimast surisevat uut hambaharja :)

 • Reply A 5. oktoober 2016 at 18:51

  Täiesti tavalise soft hambaharjaga pesen praegu, Jordani oma :D

 • Reply Heli 5. oktoober 2016 at 18:51

  Mul ka kodus kõige tavalisem hambahari
  Pelgan seda elektrilist ?
  Ise kui pesed hambaid tead kui kõvasti pesed
  aga sõna elektriline uhh ..

 • Reply Signe 5. oktoober 2016 at 18:47

  Lastele just ostsime korralikud elektrilised just mõeldes mehe ja enda hammastele ,et neil tulevikus ehk parem seis hammastega kui meil :( nii , et püüan eeltööd selleks palju teha mitte põhjuseid likvideerida :(,aga ise mehega kasutame Jordani soft hambaharju ja muidugi rõõmustaks väga kui endale ka midagi sellist lubada nii ,et pöidlad pihku ehk loosiõnn naeratab;)!

 • Reply Ruti 5. oktoober 2016 at 18:47

  Tavalise hambaharjaga

 • Reply Aki 5. oktoober 2016 at 18:47

  Ooo sellist hambaharja sooviks küll :-) ♡ Hetkel kasutan ise colgate soft hambaharja kuna igemed tundlikud.

 • Reply Grete 5. oktoober 2016 at 18:46

  Hetkel kasutan tavalist hambaharja soft harjastega. Sai ostetud kuna medium kahjustas arsti sõnul hambakihti. Aga tahaks proovida hirmsasti elektrilist, pole kunagi sellist omanud.

 • Reply Kessu 5. oktoober 2016 at 18:44

  Hetkel pesen ka elektrilise hambaharjaga, aga mitte nii uhkega ja mingeid eriprogramm seal ka ei ole.

 • Reply Anastassija 5. oktoober 2016 at 18:44

  Minul on tavaline Colgate soft hambahari kuna igemed veritsevad ja kahjuks pole see üldse nii tuus nagu Philips Sonicare HealtyWhite+. Prooviksin heameelega selle ära!

 • Reply Sigrid 5. oktoober 2016 at 18:43

  Kasutan lihtsat SENSODYNE Complete Protection Soft hambaharja. Senini pole elektrilist ostnud, kuna korduvalt olen toote riiulie mõttega “äkki ei sobi” tagasi pannud.

 • Reply Triin Nurmist 5. oktoober 2016 at 18:43

  Colgate soft hambahari :)

 • Reply Gerta 5. oktoober 2016 at 18:43

  Hetkel on vannitoas ootamas tavaline lilla sädelev OralB hambahari ☺

 • Reply Riin 5. oktoober 2016 at 18:43

  Mul täiesti tavaline Colgate hambahari. Piilun juba aastaid elektrilisi, kuid alati on ost rahapuuduse taha jäänud. Küll oleks tore see nüüd võita!

 • Reply Kairiin 5. oktoober 2016 at 18:43

  Hetkel ootab mind vannitoas täiesti tavaline Colgate hambahari, lisasi küljes pole, elektriline samuti mitte aga kuluks ära küll uus ja vinge elektriline hambahari, tooks naeratust rohkem suule :)

 • Reply Keiti 5. oktoober 2016 at 18:42

  Mina kasutan sensodine hambaharja. Kuna minu esihambad on ka kroonid ka igemed üldse väga tundlikud, siis selline hambahari on hädavajalik.

 • Reply Maria 5. oktoober 2016 at 18:42

  :D minu hambahari- ei anna märku, kaua ma siit ja kaua ma sealt pesema pean, töötab ta minu käejõul mitte patareidega/akuga.

 • Reply Ksenija 5. oktoober 2016 at 18:42

  Praegu mul on tavaline Colgate hambahari, mis maksab poes 40 senti, samuti on mul ka hambaniit ja suuloputusvesi :)

 • Reply Gertu 5. oktoober 2016 at 18:41

  Mina pesen hetkel 0,70€ maksma hambaharjaga, mida on võimalik igast lähimast poest osta. it’s just sad.

 • Reply Ents 5. oktoober 2016 at 18:41

  Pesen täiesti suvalise Colgate harjaga, valisin selle, sest oli soodukas :)

 • Reply M 5. oktoober 2016 at 18:41

  Hetkel ootab mind vannitoas tavaline colgate hambahari ?

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 18:40

  Kasutan elektrilist Oral B hambaharja

 • Reply Gertu 5. oktoober 2016 at 18:39

  Hetkel pesen kõige lambisemate (ja tihripeale ka odavamapoolsete) hambaharjadega toidupoest. Olen elektrilisele hambaharjale juba mõnda aega mõelnud.. Ehk saab see olema jõulukingi soov.. :)

 • Reply merilin 5. oktoober 2016 at 18:39

  Ma pesen praegust mingi odava poe juustuga. Olen muidu väga hoolas hamba pesija ning sellepärast oleks ka super võita ning proovida midagi, mis on kvaliteetne! :)

 • Reply Relika 5. oktoober 2016 at 18:38

  Hetkel kasutan tavalist extra soft hambaharja ja olen ikka hädas veritsevate igemetega, hea oleks katsetada kas elektriline hari sobiks paremini ;)

 • Reply Ann 5. oktoober 2016 at 18:38

  Oi kui väga ma seda endale tahan!!! Hetkel kasutan täiesti tavalist paradontaxi hambaharja.. Tükk aega juba mõtlen et peaks endale mõne elektroonilise ostma aga mõtteks on see siiani jäänud.. Ja mul on ka sama jama et raseduse ajal hakkasid igemed veritsema, nüüd laps juba ammu käes aga igemed ikka veritsevad :(

 • Reply Mairi O. 5. oktoober 2016 at 18:38

  Mina kasutan colgate hambaharja … kaa sihuke täitsa tavaline :) aga eile kui ma oma hamba pooleks murdsin ja patja nutsin – sain aru, et pean hakkama oma hambaid ikka kõvasti paremini hooldama hakkama :( See uus hambahari oleks super hea algus, tervemate hammaste poole :)

 • Reply Greete 5. oktoober 2016 at 18:38

  Pesen kõige odavama hambaharjaga. Pole nagu seda õiget leidnud ja see Philipsi hambahari olekski arvatavasri see õige. :D

 • Reply Reena 5. oktoober 2016 at 18:37

  Praegu pesen mingi suvaka Colgate hambaharjaga :D

 • Reply Triin Mooses 5. oktoober 2016 at 18:36

  Pesen täiesti tavalise poe saaniga sest mul pole siiani elektrilistesse harjadesse usku olnud! Nüüd aga tundub see nii taevani kiidetud et no camoon-äkki seda ma just vajangi:D

 • Reply Helen 5. oktoober 2016 at 18:35

  Kasutan täitsa tavalist Colgate hambaharja. Olen mõelnud ka elektrilise hambaharja peale aga ostmiseni pole veel jõudnud ?

 • Reply Triin 5. oktoober 2016 at 18:35

  Kõige tavalisem 1€ hambahari. Selliseid surisevaid kaunitare võin ainult unes vist näha, rahakott ei lepiks sellise diiliga. ??

 • Reply Ene 5. oktoober 2016 at 18:34

  Minul on tavaline hambahari ja uut oleks kindlasti vaja.

 • Reply P.P 5. oktoober 2016 at 18:34

  Tegelikult ma ei pesegi hambaid, sest korralikku hambaharja pole :) Okei viimane oli väikest viisi vale. Pesen küll, aga täiesti tavalise hambaharjaga. Sellist elektrilist hambaharja tahaks väga võita, sest ise ei saaks ma sellist hambaharja (rahalise olukorra tõttu) eluilmaski osta. Kui just taevaisa ei halasta ja suurt lotovõitu ei anna või ma hommikul lihtsalt keset rahapatakaid ei ärka. Milles ma väga kahtlen.
  Mu ema alati hirmutab (eriti lapselapsi), et hambaid tuleb pesta. Kuna tal pole enam ühtegi hammast suus, siis see mõjub väga hästi.
  Nüüd, aga kiirustan facebooki, et postitust ka jagada, sest kaks (häält) on alati parem kui üks. (Välja arvatud siis kui oled keset Tallinnat ( kuhugi pole minna) ja siis tuleb peale “häda number kaks”. Vot siis on küll üks parem kui kaks- lugu elust enesest)

 • Reply Kadri 5. oktoober 2016 at 18:34

  Oral B elektriline hambahari

 • Reply Sandre Saretok 5. oktoober 2016 at 18:34

  Tavalise hambaharjaga!

 • Reply Liina 5. oktoober 2016 at 18:34

  Mul praegu mingi suvaline resla kasutusel?

 • Reply Helen Marie 5. oktoober 2016 at 18:33

  Mul on R.O.C.S. läbipaistva varre ja heleroosade harjastega pehme hari. Disain on tal megailus ja hind oli ka tavalisest natsa kõrgem (4 euri äkki), aga eks ta töötab nagu tavaline hambahari ikka.

 • Reply Katrin 5. oktoober 2016 at 18:32

  Mul tavaline oral-b elektriline, aga sinna jääb koguaeg keel vahele ? Uus ja tõhus hambahari kulub kahe rübliku kõrvalt marjaks ära kyll ??

 • Reply Merge 5. oktoober 2016 at 18:32

  Oo selliseid iludusi olen ammu piilunud poes aga asi kahjuks vaatamiseks ongi jäänud . Hetkel pesen 25 sendise lasteharjaga ????

 • Reply Tigrib 5. oktoober 2016 at 18:32

  2 eurose hambaharjaga hetkel :)

 • Reply Merili 5. oktoober 2016 at 18:32

  Mina kasutan colgate musta pehmete harjastega hambaharja. Sel pole viha midagi aga uus ja elektriline ja ekspertide poolt soovitatud oleks igati etem!

 • Reply Vivvu 5. oktoober 2016 at 18:32

  Kui päris aus olla, siis 0.90 senti maksva mõtetu harjaga :( No kuidagi ei raatsi kallimat osta.

 • Reply Marian 5. oktoober 2016 at 18:31

  Minul on kasutuses mingi täiesti tavaline soft hambahari. Samas pean tõdema, et elektrilise hambaharjaga pole ma kunagi hambaid pestnud. ?

 • Reply Kims 5. oktoober 2016 at 18:31

  Tavalise kondimootoril töötava oral-b hambaharjaga, pehmete harjastega. Värviks must+roosa

 • Reply Gyn 5. oktoober 2016 at 18:30

  Kaevasin oma vana Oral-B elektrilise välja ja kasutan seda, sest Philips Sonicare DiamondClean lakkas paar kuud peale 2-aastase garantii läbisaamist töötamast. Enne seda otsustas vahetpidamata väriseda. Kui rahast kahju poleks (ja kergest pettumusest üle saaks), ostaks kohe uuesti Philipsi DiamondCleani, sest see vanakooli elektriline hambahari on nagu iphone 4, kui 7 väljas on.

 • Reply SN 5. oktoober 2016 at 18:30

  Hetkel pesen 2.50 eurise Colgate hambaharjaga. Ootan huviga juba reedet.

 • Reply Karita 5. oktoober 2016 at 18:30

  Hetkel pambusesöest või miskist säärasest materjalist imelise pehme harjaga. Aga kuna kogu aeg kiire sis tihtilugu ei jõuagi pesuni…piinlik…
  Aga elektrilise peale mõlgutan juba mitu nädalat mõtteid. Lapsele lasen juubeliks kinkida (küsiti ideed ju)

 • Reply Marili 5. oktoober 2016 at 18:29

  Mingisugune paari eurone hambahari mul on, mis vajab ka varsti väljavahetamist. Lust oleks sellise kaunitariga hambaid pesta ;) Seega pöidlad pihus!

 • Reply Mer 5. oktoober 2016 at 18:28

  Mul hetkel on täiesti tavaline colgate hambahari, esmaspäeval just käisin hambaarsti juures, kes peaaegu et käskis mul elektrilise hambaharja soetada, kuna igemete seisukord on vale hambumuse tõttu suht mannetu, kuigi visuaalne pool on ilus. Seega kuluks ju marjaks ära ;)

 • Reply Piret 5. oktoober 2016 at 18:27

  Mul on mingi colgate käsn :D pulmade korraldamise kõrvalt ei kannata väga uusi luksusesemeid soetada :D

 • Reply re 5. oktoober 2016 at 18:27

  Mul on mingi hambaari nis in biolagunev. Loodetavasti ei lagune suus ära :)

 • Reply Lea 5. oktoober 2016 at 18:26

  Pesen elektrilise hambaharjaga -braun oral b,aga vajaks midagi paremat.Olen kunagi neid philipsi hambaharju philipsi koolitusel proovinud ja on tõesti super head! Hambad jäid peale pesemist mõnusalt siledad ja puhtamad kui oral b-ga pestes! See hambahari oleks super kingitus!

 • Reply Andra 5. oktoober 2016 at 18:26

  No mis siin ikka, pesen hambaid sensodine pehme manuaalse hambaharjaga, seda juba suht aastaid. Hambapastaks on ecodenta see must :P üldiselt on mul päris tundlikud hambad ja igemed, seda peale rasedust. No ja elektrilist hambaharja pole kunagi kasutanud, isegi proovinud mitte. Üsna huvitav oleks seda katsetada ;)

 • Reply KK 5. oktoober 2016 at 18:26

  Mul on hetkel kasutusel mustade harjastega nö soft Colgate hambahari, aga minu jaoks on need harjased ikka liiga jäigad. Muidu olen apteegist ostnud eriti pehme Cuprabox hambaharja.

 • Reply Annika 5. oktoober 2016 at 18:25

  Jordan firma hambahari on hetkel.

 • Reply Kaisa Mutli 5. oktoober 2016 at 18:24

  Praegu kasutan tavalist hambaharja, olen kaua-kaua tahtnud elektrilist kuid kuna valik on nii suur siis pole suutnud seda välja valida. Võit oleks kui rusikas silmaauku!

 • Reply Sirle 5. oktoober 2016 at 18:23

  Mingi pehme tavaline hambahari, mul päris tundlikud hambad. Peale kahte rasedust on hambad päris katki läinud ja sellest olenevalt on hambapesu üldse mitte kõige toredam. :-)

 • Reply M. 5. oktoober 2016 at 18:22

  Mul on siis see täiesti tavaline elektrita hambahari. Kunagi ammu on mingid elektrihambaharjad ka olnud, aga need ei sobinud kahjuks minu tundlikele hammastele. Tahaksin seda hambaharja endale kas või juba välimuse pärast:-D

 • Reply Liis 5. oktoober 2016 at 18:22

  Mul on tavaline colgate hambahari, pole iial elekri hambaharja kasutanud kuna pole sellist vaba raha lihtsalt leidunud :)

 • Reply Kairiin 5. oktoober 2016 at 18:22

  Vana tavalise hambaharjaga…

 • Reply Karin 5. oktoober 2016 at 18:22

  Hambaid pesen täiesti suvalise colgate hambaharjaga ?

 • Reply Katrin 5. oktoober 2016 at 18:21

  jordaniga;)

 • Reply Liis 5. oktoober 2016 at 18:21

  Minule tõi eelmiste jõulude ajal päkapikk ka Philips Sonicare, lillat värvi. Hästi ilus ja stiilne ??

  • Reply Liis 5. oktoober 2016 at 22:32

   See sama DiamondClean siis

 • Reply Sirle 5. oktoober 2016 at 18:21

  Hetkel pesen tavalise hambaharjaga aga on ka soetatud endale braun Oral-B elektriline hambahari – kuna hambad on tundlikud ja igemetega probleeme , ei soovita hambaarst sellega igapäevaselt pesta, kuid äkki oleks see uus hambahari just õige mulle.

 • Reply sandra 5. oktoober 2016 at 18:21

  Mul ka täiesti tavine poe idav hambahari. Hea meelega sooviksin endale ka seda stiilset hambaharja ☺

  • Reply sandra 5. oktoober 2016 at 18:21

   Issand, ma oleks nagu 2-aastane kes ei oska kirjutada :D.Tavaline, poe odav hambahari*

 • Reply Kaire 5. oktoober 2016 at 18:20

  Oral B elekteriline on olnud aastaid. Poole Pesemise peal jääb seisma ja pean ikka tavaliselt pesema.Ilmselt on nii vana ja aku on omadega õhtul.Tuleb viia jäätmejaama ja hakkata tavalisega pesema ning hakkama uut vaatama.

 • Reply Nele 5. oktoober 2016 at 18:20

  Hetkel pesen parodontaxi soft hambaharjaga, minu jaoks on väga tähtis, et hambahari oleks pehme ega kahjustaks kiigselt hamba pinda.

 • Reply A 5. oktoober 2016 at 18:20

  Mina pesen hetkel tavalise colgate’i hambaharjaga :)

 • Reply RL 5. oktoober 2016 at 18:20

  Kasutan Jordan ultra softi.

 • Reply Age 5. oktoober 2016 at 18:19

  Vau! Olen sellest ainult unistanud.. Pesen tavalise hambaharjaga hambaid.

 • Reply Kaidi 5. oktoober 2016 at 18:18

  Minu hambahari, Jordan, ei surise ega põrise mingit moodi. Täitsa ise peab nühkima, kuid kindlast oleks huvitav proovida hoopis seda hambaharja proovida ?

 • Reply Kerit 5. oktoober 2016 at 18:18

  Hetkel ootab mind vannitoas Jordan extra soft hambahari aga loodetavasti varsti uus Philipsi hari ☺️?

 • Reply Kristiina—Kris 5. oktoober 2016 at 18:18

  Meie peres on kasutusel puidust Humble Brush harjad. Näevad vannitoas head välja ja olen rahul …aga Elektrihambaharja tahaks ka. Mina võiks võita :-) pakun hea meelega sellele kodu :-)

 • Reply K 5. oktoober 2016 at 18:17

  Mingi klassikaline Maksimarketi hambahari :D kuna breketitele kulus niigi mitu-mitu sada euri+igasugused väiksed harjad jne, siis pole pähe tulnud kallimat osta :D

 • Reply Ene 5. oktoober 2016 at 18:17

  Hetkel pesen oral b ja brauni hambaharjaga:)

 • Reply Kertu 5. oktoober 2016 at 18:15

  Hetkel pesen Jordani sinise hambaharjaga, sest kallis teine pool võttis roosa endale… Tavaliselt ostan ikka poest, mis soodukaga on :)

 • Reply Angeelika 5. oktoober 2016 at 18:15

  Mingi tavaline hambahari

 • Reply Sirli 5. oktoober 2016 at 18:15

  Hetkel tavaline Colgate

 • Reply Kiku 5. oktoober 2016 at 18:15

  Mul on kõige pehmem hambahari poes müügilolevatest, sest ma olen krooniline-patoloogiline NÜHKIJA!

 • Reply Kelli Vassiljev 5. oktoober 2016 at 18:14

  Mina kasutab praegu kõige tavalisemat soft hambaharja. Just sellepärast, et samamoodi raseduse ajal hakkasid igemed nii kohutavalt veritsema ja see ei ole siiani ära lõppenud. Poja juba varsti viie kuune. Kuna ma olen pool elu ka breketeid/kalmbreid kandnud + tehtud on ka üla lõualuu korrigeerimine, siis on igemed veel eriti hellad :(

 • Reply pille 5. oktoober 2016 at 18:13

  Pesen suvalistega , ainult soft peab olema. Iga kord kui ostan uue harja ,siis ikka sellise mida pole varem kasutanud.

 • Reply Riin 5. oktoober 2016 at 18:13

  Mina kasutan juba mitu aastat nüüdseks väsinud Oral- B elektrilist hambaharja…

 • Reply Kadri K. 5. oktoober 2016 at 18:13

  Blend-a-med hambaharja kasutan :) Sooviks väga elektrilist hambaharja kuna pole kunagi midagi sellist omanud. Pakuksin talle meeleldi oma kodu ja oleksin ustav perenaine ;)

 • Reply Tuuliki 5. oktoober 2016 at 18:12

  Mul on colgate soft hambahari.

 • Reply Liina 5. oktoober 2016 at 18:12

  Oral-B vana surisev hambahari :D uus kuluks igati marjaks :P

 • Reply Linda 5. oktoober 2016 at 18:11

  Lugesin ja sain aru, et see võib olla mu igemete päästja. Olen hetkel lohakas hambapesija, sest isegi paradontaxi ultra soft hari ei taga seda, et ige verine pole. Pole küll kunagi surisevat hambaharja kasutanud, aga võib juhtuda, et saan siis hambapesusõltlaseks

 • Reply Evelin 5. oktoober 2016 at 18:10

  Tavaline soft harjastega hambahari, too mida hambaarsti juurest osta saab.

 • Reply Kristel 5. oktoober 2016 at 18:10

  Minul on ka mingi ülipehmete harjastega hari. Miks? Tundus nunnu! :D Aga tavalise 5 min asemel peab pesema korralikud 10 min teleri ees, sest muidu lihtsalt väsib käsi ära mõistus samuti.

 • Reply H 5. oktoober 2016 at 18:10

  kõige tavalisema hambaharjaga pesen hetkel!

 • Reply Anna 5. oktoober 2016 at 18:09

  Bamboo simple brush.

 • Reply A 5. oktoober 2016 at 18:08

  Mingi vana kole nässakas ootab mind seal… isegi kui ei võida peaksin endale ikkagi uue muretsema!??

 • Reply Maarja. 5. oktoober 2016 at 18:08

  Hetkel pesen täitsa tavalise mõnekümne sendise hambaharjaga, nii et miks mitte proovida oma loosiõnne. :)

 • Reply Triin 5. oktoober 2016 at 18:08

  Jagatud! Kasutan jordan sensitive hambaharja sest mul ka igemed kergesti veritsevad .see on suht hea hari aga selline elektrilune kuluks mulle ära:)

 • Reply reet 5. oktoober 2016 at 18:08

  Jordaniga ☺

 • Reply Kriss 5. oktoober 2016 at 18:08

  Mul 1€-ne hambahari, ja noo ei meeldi..Igemed pidevalt veritsevad, ei ole lihtsalt raatsinud kallimat osta.Nii sooviks

 • Reply Marilin 5. oktoober 2016 at 18:07

  Hetkel on kasutuses tavaline Colgate hambahari. :)

 • Reply R. 5. oktoober 2016 at 18:06

  Käisin vaatasin täpselt üle :) Colgate Max White! Medium.

 • Reply Signe 5. oktoober 2016 at 18:06

  Jordan soft hambahari

 • Reply Maarja 5. oktoober 2016 at 18:06

  Peseme tavalise hambaharjaga, kuigi hambaarst iga aasta räägib, et no las jõuluvana toob perre ühe elektrilise, et otsikuid saab vahetada. Mehega ühed bakterid nagunii jms. Siiani pole jõuluvana kuulda võttnud:(..

 • Reply E.P. 5. oktoober 2016 at 18:06

  Praegu on täitsa tavaline hambahari.

 • Reply Liisa 5. oktoober 2016 at 18:06

  Pole ausalt kunagi elektrilist hambaharja omanud, proovimisest rääkimata. Jube vahva oleks see endale võita..
  Praegu kasutan mingit musta värvi extra softi,mille sain 50 sendiga, ning ka seda on vaja kohekohe asendada uuega.. No need odavad on ca 1 kuu kasutusel siis võib prügikasti visata..
  Jään loosiõnnele lootma :)

 • Reply Triin 5. oktoober 2016 at 18:05

  Tavaline kõige “soft”im hambahari mis ma leidnud olen. Igemed on koguaeg valusad, eriti nüüd, kui külmemaks on läinud. Hammaste pesemine on lausa hirmus juba.

 • Reply Birgit 5. oktoober 2016 at 18:05

  Hetkel pesen tavalise pehme harjaga :)

 • Reply Annika 5. oktoober 2016 at 18:05

  Sinine elektriline oral-B, aga jubedalt tahaks seda ilusat ?

 • Reply Karin 5. oktoober 2016 at 18:05

  Hetkel pesen amway tavalise hambaharjaga. See ei ole liiga pehmete, ega ka kõvade harjastega. Muidugi tore oleks elektrooniline hambahari, aga sellest pole ma kunagi julgenud unistada. Ka tavaline hambahari ajab ilusti asja ära ?

 • Reply Getter 5. oktoober 2016 at 18:04

  Kasutan kõige odavamat hambaharja, pole kunagi varem elektrilisega pesta võimalust olnud, aga selle kiitmise peale tekkis soov proovida küll :)

 • Reply Hõbe 5. oktoober 2016 at 18:04

  Viimased hambaharjad on olnud Colgate’i omad :)

 • Reply Liis 5. oktoober 2016 at 18:04

  Mingi täitsa tavaline kaheeurine hambahari ? ajab asja ära

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 18:04

  Kasutan samuti suvalise firma hambaharja, aga saab pestud küll. Küll aga kingiksin võidu korral hambaharja õele. :)

 • Reply Kristin 5. oktoober 2016 at 18:02

  Täitsa tavaline hambahari.. aga KINDLASTI soft – minu igemed ei kannatagi tavalise hambaharja mediumit välja :(
  Ja suristajast olen juba pikalt unistanud,mmm!

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 18:02

  Kasutan hetkel veel hambaharja, mille soetasin kaasas kandmiseks.
  Olles kolmandat päeva värske ema, arvan et oleks päris hea “push present” ?

 • Reply Krissu 5. oktoober 2016 at 18:02

  Kasutan roosat Humble brushi aga hea meelega vahetaks selle elektrilise vastu ?

 • Reply Hele Riik 5. oktoober 2016 at 18:02

  Praegu pesen hambaid täitsa tavalise Gum soft hambaharjaga,mis olekski vaja välja vahetada.

 • Reply Jaana 5. oktoober 2016 at 18:02

  Min pesen Sensodyne Soft hambaharjaga. Philipsi hambaharja sooviks küll :)

 • Reply Elis 5. oktoober 2016 at 18:01

  Minul on Brauni elektriline hambahari ja tavaline Oral B oma, mida ma vaheldumisi kasutan.

 • Reply Laura-Liis 5. oktoober 2016 at 18:01

  Hetkel kasutan kunagi AliExpressist ostetud hambaharja. ?

 • Reply Inga 5. oktoober 2016 at 18:01

  Minul on väga tundlikud hambad. Hammaste pesemine on tihti ebamugav ja valulik. Hambaarst soovitas kasutama hakata elektrilist hambaharja. Siis ei pidavat hambakaelu ja igemeid nii kergelt vigastama, kui tavalisega. Praegu kasutan Braun elektrilist hambaharja. Plaanin juba pikemat aega uude elektrilisse hambaharja investeeringut teha, kuid kahjuks muud tervisehädad on võtnud hambaharja jaoks mõeldud osa enda alla.
  Olen kuulnud palju head Philipsi hambaharjade kohta.
  Väga sooviks seda omada :)

 • Reply Kristina Lehtmets 5. oktoober 2016 at 18:01

  Minul on kasutuses lihtlabane Colgate’i hambahari
  Seda imevidinat sooviks vâga proovida! ;)

 • Reply Veronika Vladimirova 5. oktoober 2016 at 18:01

  Hetkel pesen tavalise hambaharjaga mis maksis äkki 2€ ?
  Elektrilist hambaharja tahaks küll lõpuks ära proovida. ?

 • Reply inge 5. oktoober 2016 at 18:00

  Pesen oma hambaid hetkel colgate sensitive hambaharjaga kuna ta on pehme ja ei lõhu igemeid.

 • Reply Meeli 5. oktoober 2016 at 18:00

  Mingi Amway hambaharjaga pesen praegu aga ma olen ka üsna kehv hambapesija. Õnneks on mulle looduse poolt tugevad hambad antud, mis eriti ei lagune :-D aga sellise uhke hambaarjaga peseks küll heameelega.

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 18:00

  Hetkel pesen tavalise hambaharjaga, kuid elektrilise ost on meeles mõlkunud ammu, sest hambad on õrnakesed. :(

 • Reply Gerli 5. oktoober 2016 at 18:00

  Roosa ja kondimootoriga toimiv hambahari ;)

 • Reply Ester 5. oktoober 2016 at 18:00

  Kasutan ka praegu elektrilist Sonicare hambaharja, kahjuks pikka pidu pole enam sellega :(

 • Reply Siret 5. oktoober 2016 at 17:59

  Hambahari on musta värvi… pasta ka must… põrisevat enne olnud ei ole.. ☺ põnev igatahes ☺

 • Reply Marlen 5. oktoober 2016 at 17:58

  Ma pesen tavalise harjaga….must ja harjad roosad ? isegi mu lapsel on elektriline hambahari…barbie oma ?

 • Reply Pirjo 5. oktoober 2016 at 17:58

  Hetkel kasutan Oral-B extra soft hambaharja, kuna mu igemed on väga väga tundlikud ja mul on olnud ka väga pikka aega sellega seoses igemepõletik, seega eriti mingeid muid hambaharju kasutada ei saa. Usun, et see hambahari oleks oluliselt kvaliteetsem ja parem kui praegune ning parandaks mu igemete ja hammaste olukorda väga palju.

 • Reply Karmen 5. oktoober 2016 at 17:58

  Oh ma olen seda poes juba ammu nillinud. Praegu pesen ühekordse elektrilise harjaga mis sai Rimist soetatud. Ootan juba mitmendat jõulu et jõuluvana uue hambaharja kingikotti pistaks!

 • Reply Gerda Kiil 5. oktoober 2016 at 17:56

  Hetkel pesen oma kikusid Colgate hambaharja ja hambapastaga :D

 • Reply Katariin 5. oktoober 2016 at 17:56

  Mind ootab kodus elektriline hambahari, mis hakkab kohe otsi andma. Täiega tahaks uut :)

 • Reply Tiina 5. oktoober 2016 at 17:56

  Hetkel kükitab vannitoas üks õnnetu nässakas,peaks olema mingi söeharjastega vms…Musta värvi harjastega.

 • Reply Gerly 5. oktoober 2016 at 17:56

  Oranž Oral-B hetkel kasutusel.. A poleks paha midagi uut katsetada

 • Reply Annuška 5. oktoober 2016 at 17:56

  Mind ootab vannitoas kõige tavalisem ja odavam hambahari, mis poes saadaval on. Igemed veritsevad ja on põletikus. Käin iga kuu välja 100€ hambaarsti juures. Äkki see hambahari aitab mu igemetel taastuda ja on ka parem hammastele.

 • Reply Käti 5. oktoober 2016 at 17:55

  Mul on täiesti tavaline Colgate hambahari. Olen ammu tahtud siukest peent vidinat proovida. Kuna mu hambad on hirmus viletsad, siis kuluks see aparaat igati marjaks ära.

 • Reply Mann 5. oktoober 2016 at 17:55

  Just selline iludus on puudu meie vannitoast ;) kirjutaks kasvõi jõuluvanale soovikirja! ;)

 • Reply britt 5. oktoober 2016 at 17:54

  Kasutan tavalist hambaharja hetkel:D

 • Reply Kärol 5. oktoober 2016 at 17:54

  Praegu ootab minu õhtust hambapesu täitsa tavaline golgate-i hambahari.

 • Reply mauuumauu.l 5. oktoober 2016 at 17:54

  Kasutan mingit tavalist musta colgate hambaharja ..

 • Reply Helena 5. oktoober 2016 at 17:53

  Roosa barbie surisev hambahari :D kuna oli ainuke meie maksimarketis ,mis oli elektriline :)

 • Reply Marju 5. oktoober 2016 at 17:53

  Pesin kunagi tavalise hambaharjaga ning see on ikka suht nonsense tegevus ? hetkel on vannitoas Oral B patareiga surisev hambahari, mis esmakordel kasutamisel tundub tava hambaharja kõrval ulmeliselt tõhus, hambad said ikka suht siledaks. Kuid sellega peab ikkagi ise hambad üle nühkima ja kaks minutit seda kindlasti teha ei jaksa. Selle Philipsiga on kindlasti vapseee hea pesta, pole kahtlustki.

 • Reply Katja 5. oktoober 2016 at 17:53

  Täiesti tavaline hambahari, ei surise ega miskit :D

 • Reply siky 5. oktoober 2016 at 17:53

  Momendil Colgate ultrasoft mikropeente harjastega, sest muidu veri taga. Tahaks väga elektrilist, pole kunagi olnud :)

 • Reply Monika M. 5. oktoober 2016 at 17:52

  Mönus täiesti ebaglamuurne nässakas on mul, aga hea pehme. Päritolult Vikingi Lux-kajutite tasuta tualettkotist. Seega täitsa no-name ka.

 • Reply Gerda 5. oktoober 2016 at 17:52

  Mina nühin hambaid lilla ultra soft jordan hambaharjaga sest peale rasedaks jààmist minu igemed ka ei kannata midagi :D

 • Reply Heidi 5. oktoober 2016 at 17:52

  Tavaline soft Colgate, mis vajaks väljavahetamist juba.

 • Reply Liisu 5. oktoober 2016 at 17:51

  hetkel elektriline Oral-B

 • Reply Lilith 5. oktoober 2016 at 17:51

  Hetkel on tavaline ultra-pehme sinine Jordani oma. Muudega ma nõus ei ole pesema, sest need teised on nii kõvad, nagu kuradi telliskiviga nühiks hambaid! Aga seda hambaharja sooviks küll :).

 • Reply Mimps 5. oktoober 2016 at 17:51

  Hetkel kasutan tavalist hambaharja, sest elektrilise aku andis otsad :) Ja muidugi oleks nüüd uut vaja!

 • Reply Karin 5. oktoober 2016 at 17:50

  Minul on kasutusel Sensodyne’i tavaline hambahari. Ajab asja ära, aga kiita ka ei oska.

 • Reply Gets 5. oktoober 2016 at 17:50

  Paregu kasutan extra soft hambaharja, mis on tundmatu firma oma ja hambaharja peal pole kirjas ka.

 • Reply Angelika 5. oktoober 2016 at 17:50

  tavaline colgate slim softiga.

 • Reply mauuumauu 5. oktoober 2016 at 17:49

  Kasutan mingit tavalist musta colgate hambaharja ..

 • Reply Nele 5. oktoober 2016 at 17:49

  Mina kasutan hetkel Oral-B elektrilist hambaharja.

 • Reply Marianne 5. oktoober 2016 at 17:49

  Mul on see HealthyWhite. Meeldib. Kui võidaks, kingiks isale ka, tal raudselt mingi suvaline :)

 • Reply Krista 5. oktoober 2016 at 17:49

  Mulle meeldivad pehmete harjastega hambaharja, kuna nendega ei lõhu ma oma igemeid ära. Muidu veri väljas. Hetkel kasutan Oral B hambaharja.

 • Reply Piibe 5. oktoober 2016 at 17:48

  Mina pesen oma hambaid tavalise pehme hambaharjaga, kindlat firmat ei eelista valin tuju järgi tavaliselt

 • Reply M 5. oktoober 2016 at 17:48

  Pole kunagi elektrilist hambaharja proovinud,lihtsalt päris kallis,et endale lubada.
  Ise pesen täiesti tundmatu harjaga…aaa siiski midagi kirjas on-whitewash.
  Kui võidaks,oi kuidas hambad tänaksid:)))

 • Reply Heleri 5. oktoober 2016 at 17:47

  Hetkel kasutan tavalist hambaharja, aga ammu olen mòelnud proovida eletrilist :) oleks tore küll kui võidaks :)

 • Reply Getter 5. oktoober 2016 at 17:47

  Varastasin mehelt sahtlist ühe (tal terve hunnik), mis kunagi välismaal käimisest üle on jäänud.

 • Reply SiretP 5. oktoober 2016 at 17:47

  Mina kasutan täiesti tavalist Selverist ostetud roosat ultrasoft hambaharja. Kuna hambad on mul üsna kehvakesed, kuluks elektrilise hambaharja proovimine marjaks ära. :)

 • Reply Raili 5. oktoober 2016 at 17:46

  Minu hambaid peseb praegu mingi tavaline odav hambahari. Elektrilist hambaharja pole julenud ega raatsinud proovida, aga hea meelega prooviks.

 • Reply Liina 5. oktoober 2016 at 17:46

  Hetkel pesen ultra soft jordaniga enda hambaid..kuna mu ige on meeletult habras ja ühest kohast ka pisut taandunud..kuna olen sellele ikka kõvasti liiga teinud..hambad aga on jälle liigagi olulised välimuse juures..niiet peab pesema läbi valu.

 • Reply Julia 5. oktoober 2016 at 17:46

  Hetkel on tükk aega tagasi kingiks saadud oriflame hambahari, mis vajaks välja vahetamist

 • Reply TriinKa 5. oktoober 2016 at 17:46

  Kohe, kui seda postitust nägin, tekkis tunne, et just mina võiksin selle hambaharja võita! Praegu kasutan täiesti tavalist hambaharja ja oma igemete tundlikkuse tõttu suhteliselt pehmet. Käisin mingi aeg hambaarsti juures ja see oli tegelikult juba teine kord, kui ta soovitas mul endale osta elektriline hambahari. Kuna mul igemed sageli veritsevad või on üldse üsna tundlikud, siis tahaksin/peaksin kindlasti endale sellise hambaharja lähiajal ka soetama, aga päris kallid on ka ju need head ning raha on alati millegi vajalikuma peale läinud. Kuid isegi hambaarstil oli nali varnast võtta: ” Hakka juba jaanipäeval raha koguma, et omale jõuludeks kingitus(hambahari siis) soetada :)! “

 • Reply gerli 5. oktoober 2016 at 17:46

  Kasutan Jordani soft kondimootoriga hambaharja. Ilus roosa on, sinu oma kõrval küll kahvatub,kindlasti. 2 aastat tagasi j u b e d a l t tahtsin ka endale elektrilist hambaharja ja siis sünnipäevaks saingi ühe Oral-B suriseva.. no kahjuks suristas ta mu igemed katki, hambad tundlikuks ning kappi tagasi ta lendaski peale 6-t kuud proovimist- no olen kange meelega ja väga tahtisin elektrilist nunnut ,kes toimiks ja peseks veel paremini kui minu kondimootoriga hari. Ehk nüüd siis veab..

 • Reply Mari 5. oktoober 2016 at 17:45

  Mingi odav Colgate harjake on mul olemas. Uus vidin on alati teretulnud, eriti kui motiveerib rohkem hambaid pesema :D

 • Reply Hannele 5. oktoober 2016 at 17:45

  Kasutan 1€ oreoni hambaharja!Olen juba kaua unistanud sellist hambaharja!Lisaks on mul ka breketid ma arvan et see lihtsustaks kindlasti hammaste pesemist! :)

 • Reply Liis L. 5. oktoober 2016 at 17:45

  Colgate hambaharjaga.

 • Reply Sirli 5. oktoober 2016 at 17:45

  Hetkel kasutan Colgate pehmete harjastega hambaharja, kuid sooviks proovida midagi uut.

 • Reply Triin 5. oktoober 2016 at 17:45

  Roosa Jordani hambahari ??

 • Reply Maria A 5. oktoober 2016 at 17:44

  Hetkel pesen sensodyne’ i hambaharjaga. Täitsa tavaline teine,lausa niiii tavaline et iga kord kui hambaid pesen tekib tunne et käe muskel hakkab iseenesest paisuma sellest nühkimisest ?.

  Hambaarst on korduvalt soovitanud elektrilise kasuks.
  ( ei taha neid tavalisi odavaid elektrilisi osta ju ,ja kindlasti peavad olema vahetatavad otsikud,kuna sooviks et ikka tütrel ka hea ja mugav oleks hambaid pesta ).
  Ja no kui aus olla ,siis olen nagu paljud meist siin ilmas, ikka totralt kitsid mõne asja ostu kohapealt ?☺.

  Aga ilusaid valgeid ja terveid hambaid ?

 • Reply Kreete 5. oktoober 2016 at 17:43

  Kasutan Colgate’i hambaharja

 • Reply Kätlin 5. oktoober 2016 at 17:43

  Minul on ka hetkel kasutusel mingisugune suvaline odav hambahari :S

 • Reply Eveli 5. oktoober 2016 at 17:43

  Siiani oleme mu truu kaaslasega ilusti hakkama saanud. Kuid ka temal hakkavad varsti parimad päevad otsa saama :) peab oma õnne proovile panema :) ehk õnn on minu õuel :)

 • Reply Karin 5. oktoober 2016 at 17:43

  Hahaha mul praegu on mingi jordani hambahari, mingi pehmemm värgendus on aga ega see hakkab ka vaikselt vahetamist nõudma.
  Sain korra elektrilist hambaharja proovida ja appi sellisega on lausa lust hambaid pesta :D lisaks ilmselgelt puhastab see effektiivsemalt kui mingi lambine maxxximast ostetud hambahari :D jään taaskord omma õnnele lootma sest vägaväga tahaksin suure õnnega oma kikusi surisedes puhastada :D

 • Reply Kaia 5. oktoober 2016 at 17:43

  Hetkel on kasutusel kõige igavam ja tavalisem hambahari, mida isegi maximast leida võib. Olen rahul, kuid Sinu loositav hambahari oleks tõeline luksus!

 • Reply Gelena 5. oktoober 2016 at 17:42

  Mina kasutan hetkel mingit nelja eurost CURAPROX ultra softi -hambaarstid soovitavad :)

 • Reply M' 5. oktoober 2016 at 17:42

  Humble brush, mis mulle veidi jäik tundub. Rääkisime elukaaslasega just, et peaks elektrilise ostma. Hea investeering. Elukaaslasel on mingi pisikese peaga pehme hambahari, aga ka juba suhteliselt vana.

 • Reply K.P 5. oktoober 2016 at 17:42

  Pesen tavalise hambaharjaga, mille nimetust ma ei tea. :D Oleksin väga õnnelik, kui saaks sellise uhke hambaharjaga pesta. :)

 • Reply Eleri 5. oktoober 2016 at 17:42

  Minu jaoks täiesti uus avastamata nn maa. Tahaksin väga endale uut, sest olen alati pesnud tavalise kikuharjaga. :(

 • Reply Victoria 5. oktoober 2016 at 17:41

  Tavaline pehme Colgaye hambahari

 • Reply Kerttu 5. oktoober 2016 at 17:41

  Mingi odava kökatsiga pesen hambaid:) Uus kuluks küll ära;)

 • Reply Kristiina 5. oktoober 2016 at 17:41

  Hetkel kasutan ecodenta hambaharja

 • Reply Marit 5. oktoober 2016 at 17:41

  Pesen tavalise konsumist ostetud hambaharjaga, mis maksis 1 eur ja sente peale.

 • Reply Karmen 5. oktoober 2016 at 17:41

  Ma jagan oma elukaaslasega hambaharja….
  Okei tegelt luiskan, mingi odav on, mis vajakski just välja vahetamist.

 • Reply Kristin 5. oktoober 2016 at 17:41

  Sensodyne Medium

 • Reply Triinu 5. oktoober 2016 at 17:41

  Esiteks tõmbas see postitust mind juba sellepärast, et ma ei ole mitte kunagi omanud ega kasutanud elektrilist hambaharja. Ma olen tegelikult praeguse hambaharjaga täitsa rahul.. Colgate soft hambahari. Sellel sarjal on nii ilusad värvilised hambaharjad ja mul on just hetkel roosa. Kindlasti, kui ma kasutaksin sellist imeilusat elektrilist hambaharja või seda, mis välja loosid, siis ei kiidaks ma elu sees mingisugust lambist Colgate roosat hambaharja. ??

 • Reply Kristel 5. oktoober 2016 at 17:40

  Oral-B, mis vajaks välja vahetust

 • Reply Käthlin 5. oktoober 2016 at 17:40

  Minul on siiamaani üks üsna tavaline blend-a-medi hambahari :) Sellist “peetn” värki pole isegi proovinud mitte :D Aga postitus oli muide väga hea lugeda!

 • Reply Pille-Riin 5. oktoober 2016 at 17:40

  Praegu pesen tavalise 2eurose hambaharjaga, aga juba ammu olen tahtnud elektrilist, seni pole seda võimalust veel tekkinud, et osta see endale. :)

 • Reply Sandra 5. oktoober 2016 at 17:40

  Kasutan täiesti suvalist soft hambaharja “keelepuhastajaga”. Loosis osalen, sest ma tavaliselt kuskil väga ei osale ja oleks ääretult vahva midagi võita…ma pole mitte kunagi mitte midagi muidugi võitnud.?

 • Reply Janne 5. oktoober 2016 at 17:39

  Mul üks roosa hambahari, aga selle Philipsi üle oleksin eriti rõõmus :)

 • Reply Greete 5. oktoober 2016 at 17:39

  Praegu kasutusel mingi tavaline poe hambahari, mis nagu ausalt väga jama :/

 • Reply Piret 5. oktoober 2016 at 17:38

  Pesen Colgate hambaharjaga. Aga paljudel tuttavatel on see hambahari. Kõik kiidavad ?

 • Reply Eva 5. oktoober 2016 at 17:38

  Kasutan tavalist laste hambaharja ja parodontax hambapastat kuna igemed lähevad muidu jube veriseks ja on väga tundlikud, and thats the true story ?

 • Reply M 5. oktoober 2016 at 17:38

  Ohh, ma kingiks selle hambaharja oma heale elukaaslasele. Tal oleks vaja sellist hambaharja, äkki ei aja see ta igemeid veritsema nii hullult.
  Praegu on vannitoas colgate eriti pehmete harjastega hambahari :)

 • Reply Kristiina 5. oktoober 2016 at 17:38

  Hetkel täitsa suvaline kahe eurine hari ? Hambaarst on juba ammu soovitanud elektriline osta aga paraku need nii kallid. Väga sooviksin.

 • Reply Margit 5. oktoober 2016 at 17:38

  Ma pesen …no ma pakun ikka tãiesti tavalise paari eurosega. Ma ei tea täpselt ,kuna mu jaoks on see hambahari nagu nii ununev asi…just selles suhtes ,et millal vaja vahetada..ja no piinlik või ei,aga mees mul ostab ja ütleb et kle aitab…aeg lãbi pühkijal :) teeks ta elu kergemaks :)

 • Reply anett 5. oktoober 2016 at 17:37

  Hetkel kasutan tavalist roosat Colgate hambaharja :)

 • Reply An 5. oktoober 2016 at 17:37

  Hetkel täiesti tavaline punase otsaga hambahari :D midagi erilist ma küll selle kohta öelda ei oska ja polegi.
  Muidugi oleks kift see äge hambahari omale võita :)

 • Reply G 5. oktoober 2016 at 17:36

  Olen pidevalt mõelnud elektrilisele korralikule hambaharjale AGA alati on selle rahaga midagi muud teha, küll lastele midagi vaja, küll kodus midagi vaja, küll mingi ootamatu väljaminek jnejne..
  Aga sellise hambaharja võitmine oleks ju superlux :)
  Hetkel kasutan mingit suvalist oral-b hambaharjaga, peabki varsti vahetama :)

 • Reply Reeli 5. oktoober 2016 at 17:36

  Ise pesen Philips elektrilise harjaga. Vãlja ma seda vahetada ei soovi. Kûll aga on laps juba piisavalt suur, et ka tema vôiks omada uut elektrilist Philips hambaharja.

 • Reply Lili 5. oktoober 2016 at 17:36

  Mingi suvakas, kõige odavam mis müügis oli aga pehme teine :) Proovisin õe elektriharjaga pesta ja tuleb tõdeda, et hambaid tavalise harjaga küll puhtaks ei saa. Seega oleks tore kui võidaksin selle harja ja lõpuks ka omale puhtad hambad saaksin :D

 • Reply Heli 5. oktoober 2016 at 17:36

  Minul in hetkel tavaline söehambahari.
  Elektrilist harja pole kunagi omanud ja osalen loosis meeleldi :)

 • Reply Fänn 5. oktoober 2016 at 17:36

  Hetkel kasutan mingit musta värvi täiesti tundmatu firma hambaharja. Mingi soodukaga sain teise vist 50-55 sendi eest :D Hambaid mu ustav harjake küll pesema ei innusta :(

  • Reply Fänn 5. oktoober 2016 at 17:38

   Ps. Unustasin mainida, et jagasin ka postitust fb-s :)

 • Reply Pilar 5. oktoober 2016 at 17:36

  Roosa ja surisev Oral-B ?

 • Reply Krissu 5. oktoober 2016 at 17:35

  Pesen oma vana nässakaga,sest see on pehme ja ei lõhu väga igemeid. Aga ikkagi need veritsevad koguaeg ja on põletikus. See võibolla on parem.

 • Reply A 5. oktoober 2016 at 17:35

  Hetkel tavaline pehme hambahari :)

 • Reply ann 5. oktoober 2016 at 17:35

  mul on oral b elektriline, mus on mitu aastat vana (loomulukult mitte harjastega otsik) ning mootor ei jaksa enam normaalselt toimetada :( vahel pesen suvalise tavaharjaga aga mulle tundub, et ei saa nii hambaid puhtaks.

 • Reply Andra 5. oktoober 2016 at 17:35

  Ma isegi ei tea mis hambahari mul on, tavaline Selkust soodukaga ilmselt ostetud. :D

 • Reply kersti 5. oktoober 2016 at 17:34

  Colgate soft hambahari.

 • Reply Anette M 5. oktoober 2016 at 17:34

  Mul ka täitsa harilik mõneeurone poehambahari. Paar aastat tagasi kasutasin elektrilist ja tegelikult ikka need elektrilised teevad palju parema töö ära. Peaks vist uuesti elektrilisele üle minema…

 • Reply Hambahaldjas 5. oktoober 2016 at 17:34

  Hambaid peseb väike Mari,
  Hambaid suus on terve kari.
  Peseb siit ja peseb sealt,
  peseb alt ja peseb pealt.

  10 seki luuletus tuli.

  Juhul kui võidan siis kingin edasi,mul pole enam mida pesta ??

 • Reply Hanna 5. oktoober 2016 at 17:34

  Vannitoas ootab hetkel Jordani hambahari, mille suurima heameelega sonicare vastu välja vahetaks.

 • Reply Elen 5. oktoober 2016 at 17:34

  Hetkel kautusel Jordan soft harjad.

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 17:34

  Kasutan hetkel tavalist hambaharja. Kahjuks ei ole võimalust elektrilist endale soetada. Oi kuidas tahaks, ehk mulle naeratab see õnn, kui mitte siis ehk tulevikus :)

 • Reply Laura 5. oktoober 2016 at 17:33

  Tavaline Oral.b hambahari. Uus hambahari kuluks ära küll.

 • Reply Katre Soeson 5. oktoober 2016 at 17:33

  Tavalise Oral B hambaharjaga pesen :)))

 • Reply J 5. oktoober 2016 at 17:33

  Mina pesen mingisuguse Jordani soft hambaharjaga.. on hästi mõnus küll ja hammaste vastu hell, agaaa… ma sain hiljuti brekud suhu ja jeesus milline pind perses on neid hambaid pesta nüüd. Äkki selline hambahari teeks natukene elu lihtsamaks ja hügieenilisemaks?

 • Reply Päike 5. oktoober 2016 at 17:33

  Praegu pesen tavalise odava hambaharjaga. Aga uus oleks kindlasti parem :)
  Sinu uus hambahari on meeletult kaunis!! :)

 • Reply Kadi 5. oktoober 2016 at 17:33

  Hästi ilus ja naiselik nãeb vãlja ;)
  Tãitsa tavalise colgate hambaharjaga pesen hetkel ja igemetele see ilmselt igakord ei meeldi :( Hea meelega omaks
  Philips Sonicare HealtyWhite+ hambaharja :)

 • Reply N. 5. oktoober 2016 at 17:33

  Hetkel on kasutusel soft roosa colgate hambahari. Oma ükesannet ta täidab küll,aga siiski ajab igemed verele. Oleks vägaväga õnnelik kui saaksin omale elektrilise hambaharja,kuna ootan seda omale juba väga kaua ☺ ,aga kahjuks ei käi rahakott sellest üle ega ka ümber.

 • Reply Lea 5. oktoober 2016 at 17:33

  Ükskõik millise hambaharja ostan ( va elektriline) on paari nädala pärast harjased laiali. Ja iga kuu vahetan välja. Oma arust väga tugevasti ei hõõru. Äkki just elektrilise hambaharjaga kaoks see probleem ja peaks kauem vastu :)

 • Reply Mary-Liis Pôvvat 5. oktoober 2016 at 17:32

  Ja kuna mulle öeldakse tihti, et oi neiu , Teil on ilus naeratus siis kinginiga pàev kümneid naeratusi Teistele :)

 • Reply maki 5. oktoober 2016 at 17:32

  Hetkel kasutan Colgate pehmete harjastega hambaharja kuid uuest elektrilisest ära küll ei ütleks. Paraku endal rahakott nendele nn peale ei hakka.

 • Reply Veronika 5. oktoober 2016 at 17:32

  Tavaline colgate m tugevusega hambahari. Minu mure ongi see, et ei viitsi vahest 2× päevas pesta. Ehk saan uue põneva madinaga selle harjumuse külge.

 • Reply Marit 5. oktoober 2016 at 17:32

  Olen suur elektrilise hambaharja fänn, põhjusel, et võrreldes tavalise hambaharjaga pestes, on hambad puhtamad, siledamad ja tervemad – käies hambaarsti visiidil oli isegi hambaarst üllatunud, et hammastel EI OLE kattu. Liskas meeldib mulle taimer, mis annab märku kui on aeg protseduur lõpetada. Hetkel oman tagasihoidlikumat Brauni mudelit, kuid see eest on ta olnud juba kolm aastat igati tubli töömesilane.

 • Reply Mari-Liis 5. oktoober 2016 at 17:31

  Hetkel pesen täiesti tavalise odava hambaharjaga :) oleks tore küll saada omale selline uhke hambahari ?

 • Reply Essu 5. oktoober 2016 at 17:31

  Meie peres kõigil Jordan Clean Between hambaharjad. Ma olen see, kellel 29 aasta jooksul veel ühtegi hambaauku pole olnud. Sellise harjaga pestes ehk õnnestub veel 30 aastat tervete hammastega läbi ajada :D :P

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 17:31

  Olen proovinud erinevaid hambaharju ja no ei leia seda õiget. Hetkel kasutan mingit ûlitundlikku hambaharja. Ûks lahedamaid loosimisi, mis viimasel ajal kusagil nãinud olen. Vot just oleks vaja.

 • Reply Marian 5. oktoober 2016 at 17:31

  Pesen hambaid tavalise hambaharjaga :) Aga selle hambaharja omanikuks tahaks küll saada ! :)

 • Reply Katin 5. oktoober 2016 at 17:31

  Oral B 6000 hambahari on kasutusel.

 • Reply Elo 5. oktoober 2016 at 17:31

  Tavaline odav oral B hambahari :-) pole raatsinud osta kallist elektrilist ja odavat ka nagu pole mõtet soetada ju :-)

 • Reply Mary-Liis Pôvvat 5. oktoober 2016 at 17:31

  Mna kasutan Colgate hambaharjaja Signali hambapastat.. Vanasti oli colgate hambapasta, kuid vaatasin et ohh, proocijs & leidsin uue lemmiku.
  Meil lastel ka elektrilisrd hambaharjad aga endale ei raatsi osta .

 • Reply Anete 5. oktoober 2016 at 17:31

  Kasutusel oral-b hambahari, kuigi pikemat aega tahtnud endale elektrilist hambaharja aga õpilase ja töötuna pole mul seda raha võtta kuskilt.

 • Reply Reelika 5. oktoober 2016 at 17:31

  Kasutan hetkel curaproxi soft hambaharja. Sellise ägeda pilliga oleks lausa lust pesta :)

 • Reply Leigi 5. oktoober 2016 at 17:31

  Kasutan Oral-B elektrilist hambaharja :) sooviks, midagi uut proovida

 • Reply M. 5. oktoober 2016 at 17:30

  Colgate hambaharja kasutan.

 • Reply Indrek 5. oktoober 2016 at 17:30

  Hetkel tavaline oral b hambahari

 • Reply Anet 5. oktoober 2016 at 17:30

  Kasutan vist kõige odavamat hambaharja mis müügil on. Kuigi mul viimasel ajal on igemed ka pesuga veritsema hakanud ei ole ma raatsinud osta mingit uhket pehmet hambaharja. Olen seni vist arvanud, et hambahari on hambahari, stupid me, aga tegelikult hammaste tervis ja nende tervena hoidmine algabki õigest pesust.
  (Loosides ei vea aga proovida võib ?)

 • Reply Karin 5. oktoober 2016 at 17:30

  Hetkel pesen oma hambaid millegi täiesti tavalise hambaharjaga ja tegelt peaksiki selle välja vahetama. Sooviks väga seda elektrilist hambaharja.

 • Reply Karolina 5. oktoober 2016 at 17:30

  Mul on soft colgate hambahari, kuna mu igemed ei kannata muud mis poes saadaval. Elektrilise hambaharja peale olen ammu mõelnud aga rahast hakkab kahju kui vaatan hindasid ja mõtlen et äkki ei sobi :) Kuid kui võidaks selle luksusklassi hambaharja siis oleksin küll õnnelik aga vaevalt , sest siiamaani pole mulle õnn loosimistes naeratanud ;)

 • Reply Nele 5. oktoober 2016 at 17:29

  Ostsin endale viimati Maximaxt kõige odavama hambaharja ja ajab asja ära. Ideaalis kasutaks muidugi uut ja elektrilist, kuid hetkel selleks võimalust pole.

 • Reply Heili 5. oktoober 2016 at 17:29

  Minu vannitoas on praegu tavaline hambahari, mida peab ise liigutama :)

 • Reply A 5. oktoober 2016 at 17:29

  mhh mul/meil on mingid jordani nuustikud, lastel ka mingid tavalised, mis poes saada on. Jahin ammu miskit elektrilist, et terve pere saaks lõbusalt hambad särama. Ehk jooksevad lapsed vabatahtlikult hambaid pesema, mitte ei pea kaikaga taga ajama. :D

 • Reply L 5. oktoober 2016 at 17:29

  Mu roosa, ilma igasuguse surina ja särtsuta tuust vajabki just jälle väljavahetamist (koos kogu pere hambaharjadega). Pealegi, ma olen jumala hädas oma ebamääraselt tundlike ja veritsevate igemetega – peale lõualuude oppi on hammaste pesemine ka kaks aastat hiljem veider piin. Olen muidu usin hambapesija, aga laseks nüüd edaspidi “professionaalil” seda tööd teha küll! ;)

 • Reply Birgit 5. oktoober 2016 at 17:29

  Pesen ühe nässaka elektikaga, mis juba päevi näinud..

 • Reply Gerli Tamm 5. oktoober 2016 at 17:29

  Paar päeva tagasi ostsin just uue hambaharja. Colgate Slim Softi. Väga hea ja pehme, kuid elektrilisele jääb kindlasti kordades alla. Pole kunagi omanud elektrilist hambaharja, seega rõõm oleks üüratu. :)

 • Reply ave 5. oktoober 2016 at 17:29

  Ohh… praegu on üks tuustis tavaline vb nimetu isegi ?

 • Reply M 5. oktoober 2016 at 17:29

  Hetkel kasutan GUM Ortho hambaharja, kuna mul on rauad suus. Sonicare teeks breketite hooldamise 10x lihtsamaks :)

 • Reply H. 5. oktoober 2016 at 17:28

  Praegu on kõige tavalisem Colcate’i must hambahari. Kuna mul on breketid ja tänu sellele pean hambaid 50x kauem ja hoolikamalt pesema, oleks elektriline hambahari hirmus suur kergendus. Jagasin suurest meeleheitest sõpradele ka postitust.

 • Reply K. 5. oktoober 2016 at 17:28

  Mul on Jordani hambahari, mulle meeldib nende disain ja need on uuena ka mõnusad ja puhastavad hästi, aga kuskil kuuga kuluvad läbi.
  Nüüd mõned päevad tagasi uut hambaharja valides mõtlesin just, et peaks elektrilise hambaharja kasuks otsustama, loodame, et ükskord elus ka veab ?

 • Reply Aigi 5. oktoober 2016 at 17:28

  Pesen täiesti tavalise odava närakaga, vahet ma neil ei tee.
  Kord proovisin Brauni eöektrilisega ka aga nagu teehöövel oleks mu suus- sedasi vibreeris, et naabrid ka kuulsid. Viskasin minema. Olen ammu seda Philipsi oma tahtnud kuna räägiti, et ei anna nende odavate suristitega võrreldagi aga no veits kallis hambaharja kohta. Tahaks nüüüd teada, kas ikka on?!

 • Reply Meriliis 5. oktoober 2016 at 17:28

  Hetkel on minu vannitoas tavalin golgate hambahari, seega selline uhke hambahari oleks mu õrnadele hammastele ja igemetele parim kingitus :)

 • Reply Kaisa S 5. oktoober 2016 at 17:27

  Kasutan paarikümneeurost Brauni Oral-B suristajat. Aga see Philips on palju peenem ja vòimalusterohkem!

 • Reply Age 5. oktoober 2016 at 17:27

  Minul ka tavaline mustavärvi colgate hambahari. Sookviks kull midagi paremat oma hammastele, nimelt nad pidanud pea 20 aastat kannatama liiga fosforist vett ja seetõttu üsna kollased

 • Reply Kirke Laanemaa 5. oktoober 2016 at 17:27

  mina pesen oma hambaid täitsa tavalise eurose maksimarketi hambaharjaga :D väga tore oleks selline uhke hambahari endale võita :)

 • Reply kaisa 5. oktoober 2016 at 17:27

  Sellist hambaharja sooviks küll? hetkel on golgate soft hambahari?

 • Reply Negle 5. oktoober 2016 at 17:27

  Mina pesen hetkel Sensodyne hambaharjaga. Siiani see mu lemmik, kuna on pisikese harjaosaga ja piisavalt pehme. Olen ammu vaadanud unistades neid elektrihambaharju, kuid ei ole raatsinud nii suurt väljaminekut veel teha. Loodetavasti õnn naeratab mulle ja saan kaua soovitud hambaharja. :)

 • Reply Kats 5. oktoober 2016 at 17:26

  Colgate mingi mega pehme varjant,mustade harjastega.

 • Reply Emily 5. oktoober 2016 at 17:26

  Kahjuks hetkel mingi kahtlase odava hambajarjaga mille suutsin leida. Asjal puudub firma nimi ka pealt…

 • Reply Elo 5. oktoober 2016 at 17:26

  Korralik colgate hambahari et saaks ige paljas irnumist teha ?

 • Reply Joanna 5. oktoober 2016 at 17:25

  Colgate pehme hambahari

 • Reply Kristiina 5. oktoober 2016 at 17:25

  Paradontax hambahari

 • Reply Raili P 5. oktoober 2016 at 17:25

  Hei, täiesti tavaline Colgate Soft hambahari :)

 • Reply Greete 5. oktoober 2016 at 17:25

  Niiväga sooviksin seda võita, kuna hetkel täitsa tavaline 2€ “poehari”, millega nii tüütu, eriti õhtul unisena pesta. Uue ägeda harjaga ilmselt oleks initsatiivi palju rohkem :)

 • Reply Kaysa 5. oktoober 2016 at 17:25

  Mul kükitab vannitoas mingi lilla räbal Jordani hambahari. Juba mitu nädalat mõtlen, et peaks apteeki minema ja uue soetama. Muidugi ülim oleks ka lõpuks elektrilise hambaharjaga hambaid pesema hakata ?

 • Reply Katrin 5. oktoober 2016 at 17:25

  Minul hetkel kasutusel Oral B elektriline hambahari.

 • Reply Triinu 5. oktoober 2016 at 17:24

  Pesen mingi musta värvi hariliku hambaharjaga. Hädasti oleks vaja ikka midagi uhkemat vaja…pole iial olnud ja seepärast tahaks hirmsasti!

 • Reply viktooria 5. oktoober 2016 at 17:24

  Mina pesen ka täiesti tavalise hambaharjaga aga ilmselt kui selle saaksin siis peseks mitu-mitu korda päevas??

 • Reply Marite 5. oktoober 2016 at 17:24

  Täiesti tavaline soft hambahari. Pole kunagi raatsinud osta elekterilist :)

 • Reply Jane 5. oktoober 2016 at 17:24

  Mina ja mu elukaaslane kasutame täiesti tavalisi pehmete harjastega hambaharju. Võidu korral kingiks selle hoopis härrale, sest tal meeletult õrnad igemed, isegi õuna hammustades jäävad verised jäljed õunale, kuigi see pole sama, mis sul, siis arvan, et ka see hambaharja variant aitaks teda kindlasti.

 • Reply Liisa 5. oktoober 2016 at 17:24

  Mees ostis just uue colgate hambaharja mulle :D Aga see lõhub mu igemeid.

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 17:23

  Hetkel kasutusel Colgate hambahari. Nii mul kui mehel. Kui võidaksin, kingiksin hambaharja mehele. Ta oli lõpuks nõus tegema veidi suurema väljamineku ja laseb nüüd aastate jooksul tekkinud hambakivi eemaldada ja lubas üldse edaspidi hammaste eest paremini hoolitseda. Arvan, et selline hambahari oleks talle suureks motivatsiooniks hammaste eest paremini hoolitsemisel.
  Hoian pöidlaid, et loosiõnn naerataks, et ka mu mees saaks edaspidi julgemalt naeratada :)

 • Reply Eneli 5. oktoober 2016 at 17:23

  Mustade harjastega Colgate aga väga oleks tarvis elektrilise vastu väljavahetada kuna hambaarst soovitas. Pliiiiz.

 • Reply Kaisa 5. oktoober 2016 at 17:23

  Mul on tavaline Colgate hambahari. Ma usun, et selle uue hambaharjaga õnnestuks mul mu rahakott õnnelikuks teha mu järgmisel hambaarsti visiidil:)

 • Reply Tiina 5. oktoober 2016 at 17:23

  Olles samuti rase ning hädas oma igemetega hakkasin rohkem selle hambaharjamajanduse vastu huvi tundma. Lisaks oli mul sama komme küljes, pesin liiga vähest aega, ehk siis elektriline hambahari distsiplineerib ÜLIHÄSTI! Ühesõnaga, hädas oma igemete ja laiskusega, viisin end poodi ning ostsin Philipsi Sonicare Easycleani hambaharja. Esimesed 5-6 pesukorda lihtsalt pisardasin, seda mitte valu, vaid värina tõttu. Aga üks hetk mu suukene siiski harjus sellega ning pesu möödus leebelt. :P Mina ostsin aga suures igememures kohe sensitive harja poest kaasa. Kuigi mu masinake pole vana ja olen täitsa rahul, siis samuti ei lööks kätt ette, kui saaks veelgi paremat masinat proovida ning vana harja saaksin näiteks end vanematekoju ootama jätta. :)

 • Reply Mariliis 5. oktoober 2016 at 17:23

  Oral-B elektriline hambahari

 • Reply Kerli 5. oktoober 2016 at 17:22

  Just eile hambaarst ütles mulle et ma peaksin elektri hambaharja katsetama, aga no need on ju nii kallid! See on ikka üks eriti eriline mudel, imeilus! Praegu kasutan tavalist hambaharja, ma isegi ei tea mis firma oma aga roosa on :D

 • Reply Ketu 5. oktoober 2016 at 17:22

  Pesen tàitsa tavalise colgate soft hambaharjaga.
  Selline kingitus teeks pàeva kùll ròòmsaks :P

 • Reply Viki 5. oktoober 2016 at 17:22

  Praegu kasutusel mingi oral-b odavam elwktrihambahari.
  Täna kusjuures just vaatasin et peaks terve perega Philipsi elektrilistele hambaharjadele üle minema. Neil on lastele ka väga mõnusad/lahedad hambaharjad ?

 • Reply Johanna 5. oktoober 2016 at 17:22

  Hetkel pesen hambais mingi suvalise hambaharjaga, aga kuna mu igemed samuti veritsevad, kui ma hambaid pesen.Arvan, et see uus hambahari aitaks mul selle vastu :)

 • Reply S 5. oktoober 2016 at 17:22

  Eestis elades pesin colgate 360 patareiga töötavate hambaharjadega ja teadsin et kui surin jääb nõrgaks on juba aeg välja vahetada. Nüüd pesen Oral B Pro Expertiga, alati võtan Mediumi ja vahetan tihti, siis on tunda et harjab ikka puhtaks ka, mitte ei silita niisama. Aga unes näen ikka et hambad kukuvad välja ja korralik parakas ronib peale juba :D

 • Reply Triin 5. oktoober 2016 at 17:21

  Hetkel on tavaline Sensodine hambahari. Pole kunagi enda hambaid elektrilisega pesnud, kindlasti tahaksin sellist uhket harja omada.

 • Reply Madli-Kai Tikka 5. oktoober 2016 at 17:21

  Pesen enda kikusi täitsa tavalise hambaharjaga. Ehk oleks aeg uus võita ?

 • Reply Marina 5. oktoober 2016 at 17:21

  Kuna mu abikaasa peab nâdalavahetusel just juubelit,siis oleks kakrass talle selline vinge hambahari kinkida,vahelduseks trussikutele ja sokkidele!!!?Pragu nühib oma klahve Jordaniga!!

 • Reply B 5. oktoober 2016 at 17:21

  Mina kasutan täitsa tavalisi Jordani extra soft hambaharja. Nii tore oleks selline iludus ende võita :)

  • Reply B 5. oktoober 2016 at 17:21

   Täitsa tavalist siiski :D

 • Reply Merilyn K 5. oktoober 2016 at 17:20

  Tavaline roosa colgate hambahari.. ? eks muidugi kes ei unistaks sellisest hambaharjast aga no samas see ikka maksab ka ja sellist raha niisama ei käi välja eriti veel hambaharja peale aga kui võidaks siis ma usun,et mu hambad oleks väga tänulikud sulle;) :)

 • Reply Kadri 5. oktoober 2016 at 17:20

  Kasutan amway hambaharja kuna ei leia väiksemat ja pehmemat otsikut kui sellel hambaharjal. Olen proovinud niiiii paljusi, kuid veel ei ole ühtegi nii uhket proovida julgenud kuna need on üüüratult kalllid minu jaoks.

 • Reply Anastassia 5. oktoober 2016 at 17:20

  Oral B hambahari, nii vana, et oleks vaja välja vahetada. Reisile minekuks kuluks uus ära

 • Reply Liina 5. oktoober 2016 at 17:20

  Täiesti tavaline medium harjastega hambahari on minu igapäevaseks kaaslaseks hambapesul.

 • Reply Kersti Saar 5. oktoober 2016 at 17:20

  Minul on ka vannitoas päris tavaline hari, sirgete harjastega, Colgate ja soft tugevus. Kohe väga tahan elektrilist, aga mingit odavat ei julge osta ja kallist hetkel ei saa lubada. No väga oleks vaja. Aga loodan parimat :)

 • Reply Kristi 5. oktoober 2016 at 17:20

  Hetkel pesen hambaid tavalise odava hambaharjaga..aga sellise hambaharjaga peseks hambaid lausa rõõmuga:)

 • Reply Katrin 5. oktoober 2016 at 17:19

  Olen siiani kasutanud tavalisi hambaharju, praegu on Jordani soft hambahari. Sooviks küll midagi uut proovida.

 • Reply Angelika 5. oktoober 2016 at 17:19

  Mingi sugune roosa jublakas on mul kah seal vannitoas, nagu hambaarst soovitas siis pehmete harjastega. Tavaline
  Sooviks küll midagi fänsimat ;)

 • Reply Andria 5. oktoober 2016 at 17:19

  Tervel perel mul elektrilised hambaharjad ja kiidavad maa ja taevani kuigi Ise pesen golgate hambaharjaga aga siiski loodan, et mul ka saab selline uhke hambahari olema ja ma saan oma hammastele pai teha :)

 • Reply Angela 5. oktoober 2016 at 17:19

  Tavalise, maxima kampaania hambaharjaga käib igapäevane pesu praegu :D

 • Reply Kaili 5. oktoober 2016 at 17:19

  Oleksin uue hambaharja üle õnnelik, praegu on kasutusel tavaline mönekümne sendine hambahari!

 • Reply Kkk 5. oktoober 2016 at 17:19

  Praegune elektrihari hakkab ära väsima, seega uus on hädavajalik :)

 • Reply Liina 5. oktoober 2016 at 17:19

  Mind ootab ka kodus tavaline hambahari, aga soov elektroonilist proovida on olnud juba mitu aastat. Niiet täiega tore sügis-kingitus oleks :)

 • Reply Maarika T 5. oktoober 2016 at 17:19

  Tavalise colgate roosa hambaharjaga. Sellist ilusat uut oleks hädasti vaja.

 • Reply Eneli 5. oktoober 2016 at 17:18

  Hetkel pesen hambaid Parodontax extra soft hambaharjaga. Üldiselt peabki mul olema extrasoft hari, kuna igemed muud väga ei talu. Elektrilist hambaharja pole kunagi proovinud, kuigi tahaks. Loodan loosiõnnele :)

 • Reply Karmen 5. oktoober 2016 at 17:18

  Minul on colgate soft hambahari millel sees mingid kummist jullad.. kunagi oli ka elektriline aga see läks rikki ja uut ei ole ostnud. Aga see hambahari oleks väga hea ma usun ☺

 • Reply Anuli 5. oktoober 2016 at 17:18

  Mina pesen oma hambaid colgate hambaharjaga.

 • Reply Teele 5. oktoober 2016 at 17:18

  Colgate roosa medium hambaharjaga mis on juba päevi näinud?

 • Reply Elin Leitu 5. oktoober 2016 at 17:18

  Mina pesen hetkel tavalise soft colgate hambaharjaga. Kuid pole mitte kunagi elektrilise hambaharjaga pesnud. Nii väga tahaks ära proovida. Loodan õnnele!

 • Reply Mariliis 5. oktoober 2016 at 17:17

  Olekski just vanal vahetuse aeg ja miks mitte just selle vastu ;) Omal Tavaline Oral B, Panin Malluka FB lehele pildi ka kommentaari juurde…

 • Reply Mari 5. oktoober 2016 at 17:17

  Hetkel on Paradontax’i hambahari :)

 • Reply Pärja 5. oktoober 2016 at 17:17

  Minul tavaline oralb hari:(

 • Reply Greete 5. oktoober 2016 at 17:17

  Mina ei ole kunagi hambaharjale olulist rõhku pannud, ainsaks kriteeriumiks on olnud see, et kindlasti peab soft olema. Elektrilist hambaharja ei ole mul aga mitte kunagi olnud, küll aga olen neid poes piilumas käinud, kahjuks need aga sinna ka jäänud on. Seega rõõmustaksin väga sellise uhke harja üle ning viskaksin rõõmuga oma praeguse prügikasti ?

 • Reply Mai 5. oktoober 2016 at 17:17

  Mina pesen üle 4a vana Philips Sonicarega, kuid juba väga tahaks uut. Kuna on vahetatavad otsad, on see olnud nii minu kui ka mehe igapäevases kasutuses. See teeb nüüdseks juba päris koledat häält ja ka aku ei pea enam nii hästi vastu. Jagatud ka fb-s ?

 • Reply HannaL 5. oktoober 2016 at 17:17

  Minul on sensodine hambahari mis hakkab varsti otsi andma ja vaja uue vastu vãlja vahetada, kuna kandsin kaua breketeid siis igemed vãga tundlikud ning ise endal ei ole suur rahakott et sellist hambaharja osta,uus hambahari teeks vãga suurt rõõmu ?

 • Reply Angela 5. oktoober 2016 at 17:17

  Tavaline sensodyne hambahari aga sellist hambaharja prooviks küll huviga :-)

 • Reply Tea Fjodorova 5. oktoober 2016 at 17:16

  Mina kasutan Colgate pehmete harjastega hambaharja :) Uus hari oleks super kingitus :)

 • Reply Kaili 5. oktoober 2016 at 17:16

  Pesen täiesti tavalise Colgate hambaharjaga, see mis loosis on, on nii ilus hambahari, haaah!

 • Reply Riiiinu 5. oktoober 2016 at 17:16

  Kõige tavalisema hambaharjaga :D

 • Reply Anete 5. oktoober 2016 at 17:16

  Kasutan hetkel Paradontaxi tavalist hambaharja ja too ongi juba vanaks jäämas :) Uus kuluks väga ära :)

 • Reply Merit 5. oktoober 2016 at 17:16

  Kasutan hetkel kõige tavalisemat hambaharja mis soojusega katte jäi, rõõm oleks suur kui saaks ka uhke ja elektrilise hambaharjaga hambaid edaspidi pesta :)

 • Reply Tairi 5. oktoober 2016 at 17:16

  Pesen täitsa tavalise hambaharjaga ja väga hea meelega asendaks selle uue popi vidinaga, mis kikude pesemise kiiremaks ja tõhusamaks muudaks.

 • Reply Eva 5. oktoober 2016 at 17:16

  Colgate 360 Total Advanced Floss-Tip Bristle :)

 • Reply Kessu 5. oktoober 2016 at 17:15

  minul endal on oral b patareitoitel töötav elektriline hambahari kuid mehel veel pole ja tahaks just talle toreda kingituse teha. muidu peseb ta hambaid mingi suht suvalise tavalise harjaga.

 • Reply Marleen 5. oktoober 2016 at 17:15

  Oral B elektriline aga siuke vanem versioon, et käes on natuke ebamugavalt suur.
  Uuemad on pisut peenemad. Tihti lugu on aku tühi ja väga ei tahagi laadida, sest äärmisel juhul saavad pereliikmed šhoki osaliseks seoses tundlike igemetega on ka hambaid pestes veritsus. Siis tavaliselt ärkan varem ülesse, et ruttu hambad ära pesta. :D Ühesõnaga, hirmsasti tahaks sensitive oma. Ei hirmutaks ka oma 5-aastast ja koos suristades oma hambaharju oleks õpetlikum tema jaoks, kui see kujutletav hammaste pesemise näitlemine.

 • Reply Merx 5. oktoober 2016 at 17:15

  Mina pesen mingi täiesti tavalise, täiesti halva ja kõva hambaharjaga. Vist oli paar eurtsi poes. Unistus on koguaeg saada endale elektriline hambahari aga vóimalust pole osta, kuna hind on suht krõbe, muidu peakski kuulõpus seda samust hambaharja sööma. ?? A tegelt oleks hea küll proovida midagi uut, eriti veel võita. Kuna siis veel.. ? Proteesid paned ju vette ligunema.

 • Reply Kertu 5. oktoober 2016 at 17:15

  Minul on kodus täiesti tavaline colgate hambahari, kuid soovin juba ammu elektrilist, sest igemed on pidevalt valusad ja veritsevad :(

 • Reply Paula 5. oktoober 2016 at 17:15

  Pesen samuti täiesti tavalise extra soft Paradontaxi hambaharjaga, aga igemed on ikka tundlikud ja verised. Seega oleks see elektriline hambahari suurepärane võimalus oma suuhügieeni ja igemete seisukorra parandamkseks!

  Päikest☀️

 • Reply Annika 5. oktoober 2016 at 17:15

  Mind ootab iga hommik ja õhtu vannitoas colgate soft hambahari.
  Pole kunagi omanid elektrilist hambaharja, rahakott ei hakka peale aga väga meeldiks sellist omada küll?

 • Reply elaisa 5. oktoober 2016 at 17:15

  Heleroheline, vana, kuid siiani truu Oral-B hambahari. Elektrilist hambaharja omada oleks eriti vinge, kuid paraku vaese õpilase rahakott seda lubada ei saa.

 • Reply erli 5. oktoober 2016 at 17:15

  Nühin oma hambaid vana nuustikuga :)

 • Reply Karin 5. oktoober 2016 at 17:14

  :)olen alati pesnud tavalise hambaharjaga, oleks põnev elektrilist proovida!

 • Reply Annika Poll 5. oktoober 2016 at 17:14

  sinu postitust lugedes tekkis kyl tahtmine seda harja saada. praegu kasutan jordani hamba harja see päris norm aga elektrilist võiks ju ka proovida soovitatakse, aga no pole võimalust olnud osta. jagasin ka.

 • Reply Maris B 5. oktoober 2016 at 17:14

  Üüü, tuus loos, milles võiks mul õnne olla! :)
  Mul on Braun oral b Vitality vana elektriline hambahari. Kui harjase otsik on juba sealmaal, et tahab väljavahetamist, aga pole võimalik uusi otsikuid osta mingil põhjusel (ühekaupa ju ei müüda) , siis võtan kasutusele tavalise hambaharja.
  Aku on ka kehvake.
  Jagasin fb-s ka!
  Põidlad pihku!

  Päikest ja säravat naeratust! :D

 • Reply Ann 5. oktoober 2016 at 17:14

  Parodontaxi extra soft hambaharja kasutan. Hambaarst r22kis et ainult softi peakski kasutama- meediumid pidid jama olema kôik… igemeid idid aint lôhkuma ?

 • Reply Ann 5. oktoober 2016 at 17:13

  Täitsa tavaline hambahari ootab mind hommikuti ja õhtuti väga tore oleks see uue vastu vahetada.

 • Reply gerda 5. oktoober 2016 at 17:13

  Kuna mul on väga tundlikud hambad siis ma ei saa pesta poe hambaharjadega hambaid, see hambahari(50€) hakkab juba vanaks jääma ja oleks väga abiks uued harjakesed !)

 • Reply Kadri M. 5. oktoober 2016 at 17:13

  Ahjaa, hetkel on täitsa suvaline hambahari kasutuses..

 • Reply Janely 5. oktoober 2016 at 17:13

  Kohutavalt oleks vaja. Kasutan hetkel OralB mingit 3 eurist manuaalset. Palju tööd ja vaeva läheb pesu peale ja hambaravi arved on ikka metsikud. Ammu olen plaaninud soetada elektrilise aga pole kahjuks rahalist võimalust leidnud.

 • Reply Kadri M. 5. oktoober 2016 at 17:13

  Sooviksin väga elektrilist hambaharja proovida. Oleme siin juba mõnda aega elukaaslasega mõelnud endale selline soetada, et esialgu saame osta ju erinevad harjad/otsikud- kuna need on päris kirved et eraldi osta endale need masinad. Aga nüüd on võimalus loosis osaleda ja siis saaks ehk mõlemad endale eraldi :)

 • Reply Greete 5. oktoober 2016 at 17:13

  Jordan Soft hambahari. Sihuke suht tavakas.

 • Reply Anett 5. oktoober 2016 at 17:13

  Hetkel tavaline colgate hambahari kasutusel ..

 • Reply Ille 5. oktoober 2016 at 17:12

  Täiesti tavalise Colgatei hambaharja :)

 • Reply Annika 5. oktoober 2016 at 17:12

  No kes ei sooviks endale sellist peaaegu isepesevat hambaharja. Enda oma on mingi suvaline hari mis vajaks kindlasti väljavahetamist.

 • Reply Birgit 5. oktoober 2016 at 17:12

  Hetkl kasutan Jordan’i hambaharja. Eriti pehme ,kuna hambad ja igemed on väga kehvas seisus beebiootuse pärast siis oleks supperlux proovida midagi nii uhket ja loota , et on ka vastavalt hea ;)

 • Reply Merka 5. oktoober 2016 at 17:12

  Mina kasutan hetkel tavalist hambaharja ning neid mul kasutuses lausa mitu tükki erinevate kujudega, kuna olen breketikandja. Vana elektrilist hambaharja enam kasutada ei saa, kuna hambad liiga tundlikud, seega oleks väga uut vaja ? Ehk saab siis ka ühe harjaga hambad puhtaks!

 • Reply Saarekas 5. oktoober 2016 at 17:12

  Hetkel kasutuses tavaline colgate max white hambahari. Maksis vist 1,79€
  Olen palju kuulnud,et kui keegi on proovinud elektrilist hambaharja, siis tavalist enam kunagi kasutada ei taha. Tahaks ka endale, aga jube kallid on ikka. Ehk loosiõnn naeratab ja saan ka reaalselt puhaste hammastega naeratada!

 • Reply Kristina V 5. oktoober 2016 at 17:12

  Minul on hetkel see BioMarketist ostetud puidust hambahari, ta on hea, aga liiga tavaline…

 • Reply Liisa 5. oktoober 2016 at 17:12

  Hammaste hügieen on minu jaoks alati tähtsal kohal olnud ning õhtuse ja hommikuse rutiini vältimatu osa :). Hetkel kasutan tavalist pehmete harjastega hambaharja, kuid tihti on ikka igemed valulikud või veritsevad. Kuna ei ole veel selles elus jõudnud sellisele majanduslikule tasemele, et saaks 100 eurost hambaharja lubada, siis jään lootma loosiõnnele :)

 • Reply Maria Rääk 5. oktoober 2016 at 17:12

  Pesen täitsa tavalise nuustakuga,mida meie poodides saada on, kuna hambad tundlikud, pean tegelema hakkama uue hambaharja otsinguga :-)

 • Reply Helen S. 5. oktoober 2016 at 17:12

  Mul peab hambahari olema hästi pisikese otsaga, et ta ikka hammaste taha ka mahuks ja pehmete harjastega. Praegu Colgate oma.

 • Reply Kristina 5. oktoober 2016 at 17:11

  Vannitoas on mul mingi täiesti suvaline hambahari.. mille ma ostsin ajutiseks kasutamiseks.. kuna kodupoes muud polnud.. aga noh. Need ajutised asjad on ju alati kõige püsivamad :D
  Seega kuluks küll uus ära :)

 • Reply Egle L 5. oktoober 2016 at 17:10

  Kasutan praegu täiesti tavalist Oral B hambaharjaga, mis näeb juba üsna tröstitud välja ja karjub appi, et teda välja vahetataks. :D Olen ammu unistanud elektrilisest hambaharjast! Alati kui olen sellele mõelnud hakkab rahas kahju ja ostan selle paari eurise harja. Samas olen kindel, et see uhke hambahari on oma raha väärt ja kui kunagi rikkaks saan, siis soetan selle endale. Praegu aga loodan pöidlad pihus loosiõnnele! ;) ps: fb jagatud.

 • Reply Kikukaku 5. oktoober 2016 at 17:10

  Mul on parodontaxi tavaline praegu, seda Philipsit tahaks jaaaaaaa ?.

 • Reply Birgit 5. oktoober 2016 at 17:10

  Praegu on minu vannitoas täiesti tavaline Colgate’i hambahari. Välimuselt must ja roosa, mis mulle iseenesest meeldib. Elektriline hambahari oleks siiski palju ägedam.

 • Reply Kerttu 5. oktoober 2016 at 17:10

  Mul on mingi täiesti tavaline ja odav hambahari, mis sai ükskord reisil olles hädaabihambaharjana soetatud ja juba tegelikult ammu väljavahetamise järgi karjub… aga kuidagi ei ole selleni jõudnud. Elektrilisi hambaharju pole oma elus kunagi kasutanud, oleks täitsa huvitav proovida.

 • Reply Karina 5. oktoober 2016 at 17:10

  Mina pesen tavalise odava colgate’i hambaharjaga :)

 • Reply Sirli 5. oktoober 2016 at 17:10

  Mul on roheline lambi hambaari

 • Reply Katrin Ots 5. oktoober 2016 at 17:09

  Minul on OralB BRAUN. Ta on mind ustavalt mitu aastat teeninud ja vajaks pensionipõlvele saatmist :)

 • Reply Kerlin 5. oktoober 2016 at 17:09

  Minu vannitoas ootab mind minu armas roosa plastmassitükk, mille harjake tundub ka vahest, et koosneb metallist ?

 • Reply Lagle K. 5. oktoober 2016 at 17:09

  Oral-B
  üks hästi tubli ja vastupidav hambahari, kuid hakkab juba saba andma ?

 • Reply Kadi 5. oktoober 2016 at 17:09

  Meid peres neli, aga kolmel on vaid elektriline hambahari, mina kasutan OralB laetavat hambaharja, lastel tavalised patareidega OralB hambaharjad.
  Seega, mehel on just puudu elektriline :)

 • Reply vaike 5. oktoober 2016 at 17:09

  Hetkel kasutan Braun elektrilist hambaharja. Mõtlen juba pikemat aega uut soetada aga no nende hinnad on ikka krõbedad… Olen elektrikat kadutanud üle nelja aasta ja vahel harva kui juhtub et olen kusagil külas ja mu parim sõps on koju ununenud mõistan ikka ja jälle kui hea hambahari mul on ? enam kunagi ei taha tavalist kasutada!

 • Reply Galina 5. oktoober 2016 at 17:09

  Praegu kasutan Colgate medium hambaharja. Pole kunagi olnud midagi peent. Kuna hetkel kasvab kodus väike printsess siis kõik ostud on ainult tema jaoks, kahjuks enda peale ei raatsi kulutada.

 • Reply Martin 5. oktoober 2016 at 17:09

  Kasutuses täiesti suvaline colgate soft hambahari. Oi kuidas mu hambad ja igemed rõõmustaksid uue hea hambaharja üle.

 • Reply Raido 5. oktoober 2016 at 17:08

  Hey! Tahaksin võita elektrilist hambaharja.

  Praegu pesen hambaid harjaga mille firma nime ei teagi. Vast esimene ettejuhtuv poes ta oli.. Noh Philips Sonicare Healtywhite +
  ole hea ja tule võiduna mulle.

  Ps! Mu hambad kindalsti tänaksid mind. Mina tänaksin omakorda muidugi, et nad mul üleüldse suus on ja boonusena, et säravad ka veel.

  New day, new life, new SMILE!

  Päikest, soovides siia halli ja vastikult külma sügisesse.

 • Reply Triinu 5. oktoober 2016 at 17:08

  Kasutan colgate söehambaharja ja see on tõesti hea aga olen alati elektrihambaharja proovida ?

 • Reply h 5. oktoober 2016 at 17:08

  kõige rohkem kasutan see colgate 360..ning enne siit nägin seda bambusest hambaharja lovertes ostsin ka..ning üks odav soft hambahari oli ka..kuid colgate jäi kõige mugavamaks, mis tuleks välja vahetada.
  elektriline oleks ka väga lahe:P:)

 • Reply Marili Sinimeri 5. oktoober 2016 at 17:08

  Amway hambahari

 • Reply Marii M 5. oktoober 2016 at 17:08

  Mina soovin VÄGA loosis osaleda. Hetkel kasutan soodsalt Rimist ostetud hambaharja (maksis alla 70 sendi) ning musta värvi Ecodenta hambapastat. See hambapasta on küll väga lahe ning lisaks veel ka valgendava efektiga. Selline uhke hambapasta vajaks enda kõrvale uhket hambaharja ka :D ! Seega jään väga ootama loosiõnnele, ehk läheb hästi ja saan elukaaslasele sünnipäevaks mõnusa hambaharja kinkida :).

 • Reply Keity 5. oktoober 2016 at 17:08

  Humble Brush hambahari ?

 • Reply Kelly L 5. oktoober 2016 at 17:08

  Pff…mingisugune colgate’i hambahari on :D . Sooviksin osaleda soovis, et tunda, et mu hambad ja igemed tõepoolest tänaksid mind :D

 • Reply Silja 5. oktoober 2016 at 17:07

  Hetkel tavaline Colgate hambahari.

 • Reply Birgit 5. oktoober 2016 at 17:07

  Hei!
  Hetkel pesen Jordan soft hambaharjaga.
  Oleksin nii õnnelik kui saaksin sellise hambaharja, elektriline hambhari teeb hambad palju puhtamaks.
  Et saaks naeratuse Nagu miljon dollarit

 • Reply Elina 5. oktoober 2016 at 17:07

  Mina kasutan hetkel Colgate hambaharja, kirjas on küll soft, aga hoolimata sellest jookseb siiski igemetest iga pesu verd. Järjest vanemaks saades saan aru, et midagi peaks ette võtma, sest ausalt öeldes hirmutab see reklaam küll kus hammas kraanikaussi kukub! ?
  Uus hambahari oleks mulle igati asjakohane ja vajalik!

 • Reply Kristina 5. oktoober 2016 at 17:07

  Mul on pisitilluke roosa õrn hambahari, sest millegi tugevamaga igemed koostööd teha ei soovi, seega kõlab nagu väga hea lahendus asjale võita uus hambahari!

 • Reply Stiina 5. oktoober 2016 at 17:07

  Nagu mu hambaarst mulle kunagi ütles, on mind õnnistatud ema kehvade hammastega. Olen hoolas hammaste pesija, kuid tahes tahmata pean üsna sageli hambaarsti külastama. Peale breketite kandmist paigaldati hammaste tagaküljele traat, mis hoiab hambaid sirgelt, kuid mulle tundub, et see traat mind just õnnetumaks teebki. Nimelt on traadi vahele hambaharjaga väga raske pääseda ning ilmselt seetõttu ongi hambaaugud kiired tekkima. Hetkel on mul kasutuses Sensodyne pehmete harjakestega hambahari, kuid oleksin super õnnelik Philipsi uhke hambaharja üle. Ehk aitaks just see imevidin mul hammaste eest paremini hoolt kanda. :)

 • Reply Siiri 5. oktoober 2016 at 17:07

  Colgate hambahari ootab vannitoas. Aga see üli cool hambahari sobiks mul emale kingituseks,hambaarstile sobilik kingitus :D!

 • Reply TK 5. oktoober 2016 at 17:07

  Vôita ma seda ei taha kuna mul samasugune klaasislaetav hambahari (küll black edition) aga kiidan ka maailmalôpuni ja tagasi. Peale seda kui mulle see hambahari kingiti pesen tunduvalt hoolsamalt hambaid, sarnaselt sinule sain lahti oma pôhiprobleemist-igemete veritsemisest ka kui ma muidu korra aastas hambaarsti juures hambakivi pean eemaldama, siis seekord puudus mul see peaaegu täielikult ? Kellel vähegi vôimalik, siis see on oma hinda väärt, kuigi tundub esimese hooga jabur nii palju hambaharja eest maksta ?

 • Reply Avely 5. oktoober 2016 at 17:06

  Mul on hetkel eriti peenete harjastega colgate hambahari. Kuna hambad on nii pees,siis kõvad hambaharjad ei sobi.

 • Reply Mariana 5. oktoober 2016 at 17:06

  Hetkel mul tavaline colgate hambahari, aga sellist hambaharja tahaks küll väga ?