Ei tundu hea idee, eks? Ega jah, ma kohe teadsin, et kõik ütlevad seda, seetõttu ei öelnudki ma perest kellelegi, et ma valge diivani tellisin. Ma ütlesin küll, et uus diivan on tellitud, sest ma leidsin megahea pakkumise e-antiigist, aga kuna Kardo huvi ei tundnud, et mis värvi see on, siis noh… Nii see mu väike saladus oligi :D Mina ja mu intrigeeriv elu.

Kui see kohale tuli, siis pidin ma kohe kõik vaibad keemilisse saatma, sest kõik asjad, mis enne valged tundusid, olid mu uue diivani kõrval leebelt öeldes hallid või kollased. Ja no ega ma seal peal isegi istuda julenud, seega viskasin kohe pleedid peale. Mitte, et sellest mingit tolku oleks olnud, sest kui ma üleeile pleedid eemaldasin, nägi diivan nende alt ikka plekiline välja nõnda pidin ma Vanishi tööle panema. Lõpuks sain vist enamik plekke välja ja uued pleedid viskasin ka peale. Siis on julgem istuda, ei tahaks ju kohe ära läbustada.

Valge  diivaniga on see asi, et minu meelest see näeb nii ilus välja, aga teisest küljest on see üks põrgurada, sest see läheb nii kiiresti mustaks, et kogu aeg tuleb teda hoida ja poputada nagu vastsündinud last. Selle vahega, et vastsündinud last ma ei hõõrunud Vanishi ja kareda käsnaga…

Diivan: E-antiik

Värvilised padjad: Kixik

Suure kudumiga tekk: VUUL

Laud: Lauad.ee

Diivan on, nagu öeldud, e-antiigist pärit (LINK) ja tegelikult ma oleks võinud valida pmst ükskõik, mis värvi või mustri. Seal ongi selline värk, et saad valida ise kanga ja nurga jne. Mulle meeldib täiega, et mõlemad “nurgad” on tegelikult pesukastid. Seal saab ju igast kraami hoida! Panipaigad kuluvad alati marjaks ära. Muidugi ma oleks võinud natukene mõtlemisaega võtta, sest kuigi ma arvasin, et see soodukas on mingi ajutine värk, siis see diivan on seal endiselt samas soodukas, nii et ehk oleksin ikka võinud halli võtta? Aga no… mis teha kui see valge nii ilus on ja nii väga mulle meeldib.

Lisaks meeldis Kardole see osa, et see toodi koju ja pandi ise kokku ka, nii et Kardo ei pidanud lillegi liigutama. Minu meelest ei olnud ta too hetk koduski. Ja siis kui ta tuli, siis ta oli nagu… Mallu? WHAT? Miks meil VALGE diivan on, aga no, vaadake kui ilus see on :D Ja kui lapsed välja kolivad, siis võtan pleedid ka maha. Vahet pole ka, nüüd mahub palju sõpru diivanile istuma. Ja see käib lahti ka! Nii et saan rohkem inimesi ööseks külla kutsuda, et noh, kui tahate, siis tulge heaga.

Mis värvi diivan teil on?

Jaga: