KARDO SUHETEST

kust meest leida?

10. mai 2017

Vallalisena ohkasin ma paari sõbrannaga, et no kus need head mehed ometi on? Ei osanud mina välja mõelda, kust ma selle hea mehe leidma peaks. Klubist leidsin mina enamasti ainult vastikuid perverte, kes su kanni krabada tahtsid. Tinderit toona polnud. Mingisse tutvumisportaali ma ka kuulutust panema ei hakanud (ega ma ju väga kaua ka vallaline ei olnud, onju, äkki kunagi oleks pannud :D). Pidudel ma käisin küll ja mõnikord panin mõnega tatti ka (ausalt meelega kirjutasin selle rämeda väljendi siia :D), aga no mingist suhtest oli asi kaugel. Parim mis ma niimoodi leidisin oli see vastik emm, kes mu südame murdis, nii et jah, ei läinud just hästi.

Sellest ma olen ju rääkinud, kust ma Kardo sain. Pmst tutvuste kaudu, pmst kooli kaudu, pmst peo kaudu, pmst neti kaudu 😀 Kõikide asjade kokku langemine lõppeski ootamatu raseduse, beebi, abielu, teise beebiga. Väga kaootilina ja random, eksole. Aga seda olen küll mõelnud, et kui me kunagi peaks Kardoga lahku minema, siis ma tõmbaks raudselt Tinderi 😀 See tundub nii põnev värk ja tahaks ka seal svaipida ja matchida ja mida kõike veel. Ma kunagi tõmbasin korraks Tinderi, et lihtsalt näha, millised kutid seal on (Kardo oli ka ikka, me olime külas kuskil, mitte salaja:D) aga see lõppes sellega, et ma sain sada kirja, et omg Mallu, keegi on sinu pildiga Tinderi kasutaja teinud 😀

Sellenädalane Suure M’i show räägib ka meeste leidmisest, Tinderist ja netist mehe leidmisest SAADET SAAD VAADATA SIIN! Mul käis külas paarike, kes tutvusidki just Tinderis ja on nüüd õnnelikult koos. Päris huvitav tegelikult, soovitan vaadata, väga tsill paarikene ka, naljakas ja minu maitse järele :D!

Filmides tutvutakse heade meestega kuskil raamatukogus või haritlaste seminaril, mina sain enda oma ausalt öeldes üheöösuhtest. Ikka juhtub.

Kust teie mehe leidsite? Ja mis on kõige kummalisem koht, kust teie sõprusringkonnas armastus leitud on? 

Loe ka neid postitusi!

114 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta pff 24. juuni 2017 at 01:25

  Põhikooli ajal. Hääletasin. Ilus auto. Nüüd sai 20 aastat.

 • Avatar
  Vasta Aliis 14. mai 2017 at 11:18

  Minule ilmus ta 5 aastat tagasi ise ukse taha, sest ma olevat talle silma jäänud. Ja tol korral olude sunnil, läks asi nagu ta läks….ja 4 aastat hiljem..kui olin kolinud absoluutselt teise linna…Norras! Ja saanud hoopis erineva töö, mida varem tegin….ilmus ta nagu ime väel mulle leti ette peale 4 aastat. Ja siis enam mingit juttu ei olnud, mõlemal käis plõks seest läbi ja nii see kõik algas taaskord.
  Ime kombel.oli ta kodumaal töö otsad lõpetanud vahepeal jälle ja suundus ka töö osas uutele pärusmaadele Norra, linna kuhu teda lihtsalt töö viis.
  Saatusel oli lihtsalt meiega mingi plaan ja peale 4 aastat ristusid ootamatult taaskord meie teed.
  Naerame ikka, et kuis see Elu vana ikka võis vihane vahepeal olla…nüüd on välja tulnud, et nelja aasta jooksul oleme elanud pm kõrval.majades ja kordagi kokku ei juhtunud, või ei osanud me silmi lahti teha ja ju see Elu Vana sai vihaseks ja tegi meile siis nn puust ja punaselt ette, millest me ise aru ei tahtnud saada, et me oleme kokku loodud ?.
  Nüüd koos elatud 1,5 aastat. Kolisime tagasi linna, kust meil kõik, nüüdseks 5 aastat tagasi alguse üldse sai. Samuti üks tema tütardest kolis Norra meie juurde elama. Oleme üli tänulikud elule, et see kõik nii on läinud. Armastust ja Hoolivust Teile Kõigile!

 • Avatar
  Vasta R 13. mai 2017 at 15:20

  Mina ise Schipholi lennujaamast. Peale seda nägin teda 4x ja ta teatas ainult-sina-mitte-kunagi-keegi-teine-nüüd-ja-kohe-abiellume. Öeldud-tehtud, nüüd saab suvel 20 aastat abielus. (Aga ärge järele tehke, ikkagi väga kahtlane)

  Aga sõps leidis vanadekodust. Ta oli seal hooldusõde ja mees liftimehaanik. Noh, see lift oli neil ka kogu aeg katki …

 • Avatar
  Vasta KK 12. mai 2017 at 17:14

  Meie tutvumine ning see, et sellest ka midagi tõsisemat arenes, oli üks suur kokkusattumus. Nimelt paar aastat enne tutvumist osalesin ühes rahvusvahelises noorteprojektis, kus teiste hulgas sain tuttavaks ka ühe itaallasest noormehega. Paar aastat hiljem tuli ta suvel oma sõbraga mulle külla ning mina omakorda läksin koos sõbrannaga tema ning selle sõbraga Itaaliasse aastavahetust tähistama. Läks aga nii, et tema meid majutada ei saanud ja majutas hoopis see sõber. Ühel õhtul läksime pubisse ning see sõber kutsus kaasa oma ainsa tuttava, kes hästi inglise keelt rääkis – minu praeguse abikaasa. Kusjuures mul oli temast pigem negatiivne esmamulje ning temal minust ka 😀 Lisaks suudlesin ma reisi lõpus tema ees teise kutiga, kellega ma terve reisi vältel kurameerinud olin..

  Mingil arusaamatul põhjusel otsustas ta mulle aga FB´s kirjutada ning nii see läks. Suhtlesime pikalt Skypes kuni ma uuesti Itaaliasse läksin ning meist paar sai. Nüüdseks oleme koos olnud kuus aastat, millest poolteist aastat kaugsuhtes ning pea aasta abielus 🙂

 • Avatar
  Vasta C. 12. mai 2017 at 12:28

  Meie saime tuttavaks klubis, tegime mõned shotid ja ma kadusin, klubist välja tulin tema sõbraga, kusjuures kellel on naine 😀 aga mu mees poole teepeal võttis üle, jaurasime korstnapühkja juures et kas lähen sõbrannadega sööma või temaga edasi linnapeale, valisin tema. Saatis mu pärast koju, teepeal ostis suure kimbu lilli 😀
  Numbrit ega fb midagi ma ei andnud, ta ei küsinudki, mina läkin oma koju tema oma. Hommikul kui ärkasin oli fb sõbrakutse ja kiri, kuidas tervis on ? 😀 kuna ma rääkisin oma tööst ja fb mul oma fännileht leidis ta selle kaudu mind ülesse, kuigi ma ei teagi kuidas, 3h otsis aga näe leidis .
  Suhtlesime paar kuud ainult fb kaudu aga igapäevaselt, mul oli tol ajal väga raske aeg ja ta oli moraalseks toeks, kuulas alati ja andis nõu. Ükshetk kutsus kinno, saime kokku käisime õhutul veel linnapeal ja nii pmt ta iga õhtu minu juurde tuli, kuu hiljem kolisime kokku ja tänaseks oleme koos olnud ligi 2aastat, planeerime oma kodu soetamist ja pisiperet .

 • Avatar
  Vasta A.V. 12. mai 2017 at 12:19

  Bussipeatusest.
  Vihmane maikuu päev, kolm sõbrannat sõidavad jalgratastega, puhkepaus bussikas, kõige koledamad dressid selga tõmmatud ja siis tuleb kutt Mersuga juttu ajama. Juba see esimene kohtumine võttis jalad värisema. Nii läks. 14 aastat. 5 aastat abielu. 2 last.

 • Avatar
  Vasta Kristi 12. mai 2017 at 08:12

  Mina leidsin ka oma teise poole tinderist. Aasta saab kohe täis ja siiamaani räägime, kuidas üks swipe paremale või vasakule võib muuta elu. Mõlemad oleme 30ndates.

 • Avatar
  Vasta Alina 12. mai 2017 at 00:01

  Koolist =)
  27 aastat koos.

 • Avatar
  Vasta Kristel 11. mai 2017 at 21:07

  Mõtlesin küll,et ma sõna võtma ei hakka,aga lugedes teisi kommentaare teen seda ikkagi,et lisada veel üks võimalik moodus.
  Kunagi 7 ja pool a tagasi lihtsalt huvi pärast ja meelelahutuseks helistasin RingFM kuulutuse peale.Vahelduva eduga suhtlesime pool aastat niisama telefoni teel,sest vahemaa oli pikk ja ei näinud ka põhjust külla minna.Peale esmakordset kokkusaamist olimegi koos.Nüüd 5 a abielu ja kodu ja kass ja laps jne 🙂

 • Avatar
  Vasta Maris 11. mai 2017 at 18:38

  Mina leidsin oma mehe Räpina aianduskooli Ühika eest.
  Nimelt kutsuti algul mu parim sõbranna välja ja sõbranna mõtles et kutsub minu ka välja ja sealt see alguse saigi.

  Armastus esimesest silmapilgust.
  Nüüdseks juba 3 aastat koos elatud.

 • Avatar
  Vasta Jane 11. mai 2017 at 15:06

  Ma ei tea miks, aga ma arvasin kõik aeg, et sa oled väga pikka kasvu (selles on süüdi need sihvakad jalad). See pilt, kus sa kikivarvul Kardot musitad on lihtsalt niikohutavalt armas!

  Mina. Ähh. Arvasin, et jäängi üksi oma pojaga. Kui aus olla, olin niigi rahul. Kuid siis vahetasin töökohta. Seal ta istus, silmad kui söed. Minu elukas! Meie mõtted ja maailmavaated kattusid üksühele. Kartsin, et tegemist on mingi stalkeriga. ? Kuidagi nii ulmeline oli kõik. Ta on täpselt nagu mina, aga meessoost. Temas on kõik, mida ühes mehes hindan. Eelkõige seda, et ta kasvatab minu poega nagu enda oma.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 11. mai 2017 at 15:20

   Ma olen eesti keskmist kasvu 😀

   • Avatar
    Vasta Lily 11. mai 2017 at 22:01

    Kusjuures jaa, sa oled minu jaoks ka piltidel alati keskmisest pikema mulje jätnud miskipärast. Need pikad jäsemed vist 🙂

 • Avatar
  Vasta Ave 11. mai 2017 at 13:38

  Pühajärve jaanitulelt ? hetkel 7 aastat koos olnud ja abielus 2 päeva 😀

 • Avatar
  Vasta Martaa 11. mai 2017 at 11:40

  Mees tuli Tartusse vahetusüliõpilaseks üheks semestriks. Sain ise eelnevalt mõne vahetusülipilasega tuttavaks ja nad kutsusid mind peole. Raatuse ühikas saime tuttavaks ja oleme sellest õhtust koos. Mees kolis Eestisse ja nüüd õpib siin. Olime koos vähem kui pool aastat olnud, kui pidime võtma otsuse, kas proovime kaugsuhet või ta kolibki Eestisse. Arvatavasti mõtlesid kõik, et ta on hull! Kõik on kuidagi nii lihtne ja sujuv temaga 🙂

 • Avatar
  Vasta Ella 11. mai 2017 at 11:28

  Mina leidsin oma mehe võrkpalli platsil võrkpalli mängides. Juhtus kõik nii, et sõbrannaga otsustasime minna kahekesi võrkpalli minna mängima. Kohapeal selgus, et võrkpalli plats on hõivatud seal oli 5 kutti ja paar teist neidu ka veel. Aga nad kutsusid meid kohe liituma, et tulege ka mängu, et neil on veel plaanis mitu tundi mängida. Mängisimegi lõpuks nii kaua kuni päike vaikselt loojuma hakkas (olin 16 siis ja isa käskis kodus olla enne kui päike päris loojunud on). Läksime sõbrannaga koju. Järgmisel päeval mõtlesime, et lähme uuesti võrkpalli mängima, (endal oli lootus, et need samad on ka seal juba mängimas – ja nad olidki seal). Mängisime siis paar tundi ja sõbranna pidi koju minema, aga ma veel jäin sinna kuna kodus ka ei tahtnud olla. Aeg mängides läks nagu linnulennul ja taas oli päike loojuma hakanud, kui pidin koju minema hakkama. Need kutid 5-kesi sõitsid paari minuti pärast autoga järgi, lihtsalt selleks et telefoni numbrit küsida. Algul küll pirtsutasin ja ei tahtnud anda, lõpuks siis ühele ikka andsin (oma praegusele mehele siis). Nii kui ma koju jõudsin mul telefon juba helises ja helistajaks mitte keegi muu kui see kellele oma telefoni numbri olin andnud. Lobisesime paar minutit telefonis. Kuna mul oli põhikooli lõpetamine käsil, siis nädal aega ei saanud nendega välja minna. Järgmisel päeval pärast lõpetamist oligi suvi käes ja aega palju. Veetsime siis kogu kambaga jälle aega päev läbi võrkpalli mängides. Õhtul kui koju jõudnud olin, siis telefon jälle helises ja sealt see suhte jutt lahti läks, aga ma ütlesin, et ma ei saa (olin tolleks ajaks juba 2 aastat kaugsuhtes olnud). Käis ikka peale et mõtle natuke järgi, et ehk ikka tahad proovida. Võtsin siis nädalake mõtlemisaega ja nädala pärast ütlesingi oma jaatava vastuse. Pool aastat hiljem kolisin juba tema juurde. Möödus kaks aastat saime esimese lapse. Ja nüüdseks täitub meil juunis 5 aastat.

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. mai 2017 at 11:15

  Mina leidsin enda mehe ööklubist, kuigi kumbki eriline klubihunt ei olnud. Praegu oleme juba kaks aastat abielus olnud ja meil on väike tita. Nii et ütle veel, et ööklubist normaalseid inimesi ei leia (samas, äkki me polegi normaalsed 😀 )

 • Avatar
  Vasta Mar 11. mai 2017 at 10:20

  Genklubi tantsupõrandalt leidsin 😉 Või õigemini blokerisin tantsides ta tee, kui ta sisenes ja sõprade juurde istuma suundus 😀 Ega ma ise ka ei tea, kust selline julge käik mul tuli, tavaliselt ma niimoodi mehi rajalt maha ei võta 😉 Aga sealt edasi tantsisime peo lõpuni, nädal hiljem elasime juba koos ja aasta pärast abiellusime. Nüüdseks on sellest peost juba 7 aastat möödas ja lapsedki juba beebieast väljas.

 • Avatar
  Vasta Laurts 11. mai 2017 at 09:56

  Aasta oli siis 2009, mina olin 15-aastane ja härra 17-aastane. Tegelikult tundsime teineteist nägu ja nimepidi juba enne seda, sest ta oli minu parima sõbranna peika aga kuna sõbranna oli mul selline armukade, siis suhelda me selle noormehega kunagi ei saanudki. 😀 Siis aga jättis sõbranna poisi teise kuti pärast maha ja ka meie teed sõbrannaga läksid lahku. Möödus pool aastat ja mulle kirjutas MSNis too endine peika, et millega ma tegelen. Vahetasime tol õhtul ainult paar lauset aga mõne päeva jooksul said meist juba väga head sõbrad. Kohtusime kõigest nädal hiljem Tallinna südalinnas, et koos kinno minna. Jalutasime peale kinos käimist veel natukene linnas ringi ja õhtul kirjutas noormees mulle MSN’i, et “ma oleksin nii väga tahtnud sul täna käest kinni võtta aga ma absoluutselt ei julgenud”.. 😀 Ja nii ta läkski. Kuna me üksteise vanematele ilmselt meeldisime ei olnud ka nendel selle vastu midagi, kui me üha rohkem aega koos veetsime ja suuresti teineteise poole sisse kolisime. Eks ikka muheleti, et noor ja süütu armastus, mis kestma ei jää aga võta näpust 🙂 Oleme tänaseni koos, abielus, soetasime paar aastat tagasi päris oma maja ja planeerime nüüd pisiperet. Ta on kindlasti mu parim sõber lisaks sellele, et ta on mu abikaasa ning mida aastaid edasi seda tugevamaks muutuvad tunded ja kirg.

  Ka pubekana, keset hormoonidemöllu, võib endale kaaslase leida… 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 11. mai 2017 at 08:28

  Kui Meie käesti küsitakse et kus te kohtusite siis nii kummaline kui see ka ei oleks aga metsast ?Kaitseliidu laagris oli tema ôppustel ja mina sattusin sinna kööki toitlustama. Blond pikkade juustega noor 16aastane neiu, jäin kohe silma, kutt oli nii visa et otsis telefoniraamatust mu perekonnanime välja tel numbri järgi kuna ma ei öelnud talle oma perekonnanimegi (numbri sai;). Vahetasime posti teel palju kirju (kõik alles veel alles) siis meil endal mobiile veel ei olnud. Ja mis veel naljakam on see et mina ise tegelikult süüa väga ei tee ja mees kokkab meil kodus aga kohtusime vastupidises olukorras, mees sai haleda tünga et võtab omale pruudi kes teeb süüa ?Sellest saab nüüd suvel 17aastat ja sellest on abielus oldud 12 aastat. Peres kasvab 2 vahvat last. Nii et ka metsast saab kaaslast leida ?

 • Avatar
  Vasta Külli 11. mai 2017 at 08:28

  Virtualcity jutukast ja pärast ülikooli arvutiklassist. Sõbrad üle 20 aasta, paar 8 aastat (mõlemad jõudsime vahepeal mehel / naisel ära käia, enne kui päriselt kokku saime :)). Üks ühine ja mõned mitte-ühised lapsed 🙂

 • Avatar
  Vasta Keidi 11. mai 2017 at 07:57

  Mina leidsin ka Tinderist! Ainus kellega kohtuda viitsisin ning nüüd juba kaks aastat koos ja ostsime koos just kodu. Ise ei usu siiani, et Tinderist 😀

 • Avatar
  Vasta lyna 11. mai 2017 at 07:44

  13a tagasi jututoast Armastusesaal sai leitud teineteist

 • Avatar
  Vasta Marii 11. mai 2017 at 07:27

  Mina sain oma mehega tuttavaks mais 2013 svjata vatra kontserdil Helsingis. Praeguseks temaga kaks last ja oma majake. Wohohoo! Aga tean ka inimesi, kes on seenemetsas tuttavaks saanud ja nüüd elavad koos juba aastaid. Vot see on numps. Sest seeni korjama minnes sa ju eriti end üles ei löö…

 • Avatar
  Vasta E 11. mai 2017 at 07:27

  Mina tutvusin mehega ühise sõbra sünnipäeval. Meil oli päris palju ühiseid sõpru/tuttavaid. Paljud sõbrad samamoodi omavahel paari saanud tuttavate või sõprade kaudu. Veel tean töö- ja koolikaaslaste ja Interneti kaudu kokku saanuid. Üks sugulane on abielus oma sõbranna endise kutiga, aga sõbrannal ei olnud selle tüübiga midagi väga tõsist. See lugu neil oli natuke keeeulisem, aga muidu midagi väga ekstreemset ei teagi.

 • Avatar
  Vasta Klaarika 11. mai 2017 at 07:20

  Oeh.
  Tahtsin ka ju olla popp ja noortepärane kõigil olid kas peikad või rate.ee väljavalitud. Ega ma siis tahtsin ka väljavalitit ju. 🙂 Küsisin sugulaseslt mõnda ilusat ja toredat kutti kega lihtsalt väljavalituks panna. 🙂 rate.ee suhtess panin juba aastats 2005:) ja sellest ajas olemegi juba koos.. 🙂 Kuid oh jah nüütseks meil juba kolm last ja abielus ka.. Mina olen ikka väga õnnelik.

 • Avatar
  Vasta kaja 11. mai 2017 at 07:04

  Elasime mehega ühes majas. Kokku kolides kolisin teiselt esimesele 😀 Tinderi tõmbasin ka korraks, et näha mis see on, sest töökaaslane leidis mehe selle kaudu. Ning varsti sai mu mees kirja tuttavalt, et kas asjad ikka korras, sest Su naine on Tinderis 😀

 • Avatar
  Vasta A 10. mai 2017 at 23:59

  Haha, hea teema? Alati kui seltskonnas jutuks tuleb, kus me elukaaslasega kohtusime, siis vaatame üksteisele otsa ja hakkame naerma…?

  Läksin ma siis ühel kaunil suveõhtul sõbrannadega klubisse. Seal ukse peal oli turvameheks üks meganunnu tüüp. Ta täiesti niitis mind jalust ja ma muidugi pidin õhtu jooksul sada korda talle rääkimas käima, kui kena ta on ja ta võiks meiega ikka peale tööd liituda jne. Mega veider on see, et ma ei käitu kunagi nii, et ise hakkaks nillima kedagi või pinda käima nagu ma tol õhtul tegin? Sõbrannad tirisid ka ära ja küsisid mis minuga juhtunud on?
  Igastahes niimoodi ma siis kiusasin teda terve õhtu. Peole ta muidugi ei tulnud meiega pärast..?
  Hommikul kui ärkasin ja eelmise õhtu sündmusi hakkasin meenutama, siis häbi oli küll… (Peale selle tuli mulle meelde, et peol viibis üks mu ammune tuttav, tuli välja, et ta tunneb seda meganunnut turvat ja ma muidugi kirjutasin paberile oma nri ja sundisin seda talle andma?)
  Igastahes hommikume emotsioon oli, et siia voodisse ma jäängi, elus linna peal nägu ei näita ja häbenen oma ette.
  Paar tundi hiljem tuli sõnum…”no kaunitat, kas väga halb olla?”
  Ma mõtlesin, et jumal see pole võimalik?
  Tuleb välja, et printse valgel hobusel leiab ka mitte oma elu parimas konditsioonis olles.
  Tänaseks oleme 4 aastat koos olnud.

  Kui me veidi aega olime suhelnud ja minu jaoks see oli vist armastus esimesest silmapilgust, siis küsisin talt, et mis esmamulje oli, et ilmselt sel hetkel meie tunded polnud vastastikused. Ta ütles, et mõtles terve õhtu millal see tüütus siit peolt juba jalga laseb. Aga ööseks olin kripeldama jäänud ja enam peast välja ei saanud?

  Tuli vist väga pikk jutt, sorri??

 • Avatar
  Vasta Suusi 10. mai 2017 at 23:28

  Mina kohtusin oma mehega baaris (baar oli avatud kuni 23.00-ni). Mina olin ettekandja ja tema oli tore naabripoiss, kes aitas laudu välja tõsta. Isiklikku infot omavahel ei jaganud, ajasime lihtsalt möla suust välja. Ühel heal päeval sattus mu sugulane baarist mööda jalutama ja ta kallistas mind baari ees. See saatis minu mehele signaali, et mul on keegi… Ta läks too õhtu lauluväljakule kontserdile ja kui ma teda kuskilt ei leidnud, siis helistasin talle, et kus ta on… Ja kurtsin oma rasket saatust, et keegi mind ei armasta… Teda võttis mu kõne kogelema ja kell 23.30 oli ta baari ees ylipikk punane roos näppus (palusin veel baari juhatajat, et ehk tohib baari natuke kauem lahti hoida… Kes sellepeale tegi mulle korraliku klõmaka, et julgust koguda) ja ytles mulle, et aga mina ju armastan sind… Sellest päevast kolisime kokku (teadmata nimesid ja vanuseid) ja sellest saab sel sygisel 16 aastat kooselu ja 2 sellest abielus olles meil on kodus 2 tytart, yks saab suvel 8 ja teine on aasta ja 1 kuu vana…

  • Avatar
   Vasta Suusi 10. mai 2017 at 23:33

   Nn tutvust oli meil selleks saatuslikuks kõneks kuu poolteist…

 • Avatar
  Vasta Evelin Kuuskla 10. mai 2017 at 23:09

  Mina sain oma elukaaslasega tuttavaks 2016 jaanipäev oma sõbra juures olin siis veel koos oma eelmise mehega aga kui teda kohtasin siis teatsin et tema on see kellega tahan koos olla lõpetasin oma.eelmise suhte ja oleme koos olnud oktoobri lõpust ta on minust natuke vanem ja tal on eelmisest suhtest 9 aastane poeg aga me saame megahästi läbi ja ta kutsub mind oma teiseks emmeks

 • Avatar
  Vasta Kati 10. mai 2017 at 22:45

  mina olen abielus oma kunagise peika tädipojaga (st. nende emad on õed)….. kes oli minu sõbranna peika 🙂 me olime kõik tuttavad, liikusime ühes seltskonnas koos, elu viis kõik lahku-kes abiellus, kes sai lapsed jne.
  meie saime kokku uuesti siis kui meie lapsed olid juba teismelised 😀

 • Avatar
  Vasta Mari 10. mai 2017 at 22:23

  Mina “leidsin” oma mehe peolt koju tulles. Olime sõbrannadrga korralikult napsised ja liikusime kodupoole. Enamust ma sellest hommikust ei mãletagi. No niii purjus olin.
  Mingi hetk kõndis kiirel sammul üks meesterahvas meist mööda. Järgmine pilt on mul silme ees, et sõbranna jookseb kodupoole mina aga rãägin ühe meesterahvaga juttu. Järgmine hetk oleme selle noormehega minu maja ees ja jutustame. Kûsisin ta nime. Kohe sai ka fb-st vaadatud, mitu ühist sõpra meil on. 😀
  Järgmine hetk karjub sõbranna aknast, et elektrit ei ole. Järgmine pilt on trepikojast. See noormees on ikka veel minuga koos. Mina teen elektrikilbi lahti. Lülitan 2 kaitset vãlja ja ütlen: “Nüüd ei ole naabritel ka elektrit” 😀 😀 Peale seda lülitasin kaitsed uuesti sisse. Ütlesin sellel noormehele head aega ja astusin tuppa. Sõbranna küsis, et kes see oli? Mina vastasin, et ei mina tea.
  Läksime magama. Päeval ärgates ei mäletanud ma kuidas ma koju olin jõudnud. Polnud oluline kah. Pidu oli ju vahva 😀 😀
  Mingi aeg kitjutas fb-sse mulle keegi vööras noormees: “Tere, keegi lubas mulle kangesti kirjutada.”
  Ma olin hämmingus, kes see selline on. Siis aga hakkad miski vaikselt meenuma. Hakkasin selle noormehega suhtlema. Ta tundus jutu järgi tãitsa tore.
  Ka tema ei mäletanud tollest saatuslikust hommikust eriti miskit. Vaid seda, et soovis minuga veel suhelda. Ja et meil ühised sõbrad. Võttis ta siis oma sõbra, kes on ka minu sõber, fb sõbralisti ette ja hakkas minu nägu otsima. Nime ta ju ei mäletanud 😀
  Nüüdseks oleme juba 2.5a koos elanud ja jaanuaris sai 3a sellest saatuslikust varahommikust.
  Mul on maailma parim mees! ???

 • Avatar
  Vasta Merilin 10. mai 2017 at 22:22

  Paneks ka oma loo kirja. Oma esimese kutiga tuvusin läbi kunagise pop lehekülje orkuti. Tema elas Pärnu kandis ja mina Läänemaal, kuna oli suvi, siis olin maal ja tema käis rolleriga sealt mul külas. Ma enam ei mäleta miks me lahku läksime, aga ta on ainus eks kellega ma olen jäänud sõbraks ja suhtlema. Ehk oligi määratud meie vahel vaid sõprus. Oma teise tõsise suhte sain läbi flirticu. Algul suhtlesime niisama ja siis sellest sai 3 aastat koos olekut, millest pool aastat olin ka kihlatud temaga. Ühel heal päeval aga kui olin tööl sain temalt smsi, et meiega on kõik, samal ajal kolis ta ka välja, õhtul töölt koju minnes ootas mind tühi kodu ja sõrmus sõrmes ei olnud enam see mis ta olema pidi.
  Siis läks pikalt aega ennem kui endale uue kuti sain, läbi tuttava, aga no sellest ei tulnud midagi välja kutt kasutas mind raha pärast ära. Ja kui minul oli mu breketi raha otsa korral siis tuli taas laks kui olin tööl. Taas sms ja minema kolimine. Siis oli tunne et enam ei tahagi mingeid suhteid, et satun valede kuttide otsa. Kuid 1,5 aastat tagasi läksin sõbranna sünnale. Seal oli üks kutt kes oli mulle kunagi varem juba ühel grillimisel silma jäänud, ja pärast lahkuminekut üritas mind sebida, tol hetkel saatsin ta sõna otseses mõttes p***e ja blokkisin ta sõna otseses mõttes ära. Kuid eelmise aasta jaanaris hakkasime kuidagi suhtlema jne. (Mainin ära ka selle et tema ja mu eks on siis mu sõbranna mehe sõbrad.) Pidin siis sünnalt ära minema kui eks sinna ilmub, aga ei läinud. Nimelt mu praegune kutt otsustas et joome koos ja räägib minuga kogu õhtu. Aus olla siis ma ei näinudki oma eksi seal, sest mul oli palju põnevam jutt jne. Samal õhtul tuli ta ka minu juurde ja no sellest õhtust saadik oleme me koos olnud. Ja ma olen õnnelik et selle otsuse tegin.
  Ma ei ole seda kõike väga rääkinud aga on hea see endast välja saada.
  Aitäh Mallukas, sinu postitus pani tahtma mind oma lugu rääkima.

 • Avatar
  Vasta Aa 10. mai 2017 at 22:09

  Nii põnevad lood. Minu praeguse mehega kohtumislugu on ka mitte väga tavaparane. Saime kunagi rates sõpradeks, vahepeal jutustasime, olime mõlemad tiinekad ka tollal. Siis ma väga huvi ei näidanud, vahepeal ikka sõbralikku ja väikest juttu ajasime. Siis mingi hetk keskkoolis oli meil ekskursioon tallinna (teater jms). Siis leppidin kokku et davai saame teatri juures kokku (pold varem näinud). Mingi ala 10 min kergelt piinlikku ja viisakat vestlust lõppes sellega, et pidin teatrisse tormama. Pärast seda ka väga tihedat ei suhelnud. Paar a hiljem kolisin ka linna ja nägin siis mingi aeg veel hiljem teda juhuslikult vanalinnas baari ees. Mõlemad olime suht purjus, aga kuidagi vahetum ja toredam kontakt tekkis. Kuigi see oli ka pigem põgus kohtumine. Pärast seda hakkasime tihedamalt suhtlema ja ta muudkui kutsus igale poole. Ühel õhtul jalutades siis tekkiski kuidagi see liblikatunne n-ö. Ta oli pigem tagasihoidliku käitumisega mul tekkis selline tunne et võtaks käest kinnivms
  kinnivms. Enne muodugi rääkisime ka pikat ja nii siis tundus et nii palju ühiseid huvisid ja kuidagi tuttav tunme, et oma inimene. Suhe areneski siis vaikselt ja tänaseks oleme 3 a koos old.

 • Avatar
  Vasta evelin 10. mai 2017 at 22:02

  Me oma mehega leidsime teineteist mingist küla baarist. Nüüd 9 aastat ja 2 last hiljem ikka veel koos, see pidu tasus küll ennast ära.

 • Avatar
  Vasta M 10. mai 2017 at 22:01

  Auto pagasnikust. 😀 Sattusime ühel sõidul sinna kahekesi, tutvusime lähemalt. Kuu hiljem mõtlesime, mis ikka jaurame, teeme asja avalikuks ja nüüd oleme koos olnud 2,5a.

 • Avatar
  Vasta Liis 10. mai 2017 at 21:59

  Sõbranna kutsus mind ühele noorte külapeole/diskole tantsima, olin go-go girl ? olin siis 15a vana. Seal mu praegune elukaaslane oligi, tema oli sel hetkel 24a vana. Tundus küll jube suur vanusevahe ja vanemad olid ka vastu, aga oleme siiani koos. Nüüdseks siis 11 aastat koos ja kolm kuud tagasi sündis meie teine tütar. ??

 • Avatar
  Vasta K 10. mai 2017 at 21:59

  Hahahaha! Mul vahest ikka nii naljakas meenutada, kuidas kõik alguse sai.
  Igatahes. Kunagi käisid meie juures pidevalt lambi läbud/peod. Vend pidas oma 18-ndat sünnipäeva ja sinna ta läbi ühiste tuttavate sattus.
  Mina olin talle kohe silma jäänud, aga tema mulle mitte. Võiks öelda, et ta käis lausa pinda. Mõtlesin pidevalt, et miks ta peab kaa siin seltskonnas olema. Phm nagu vihkasin teda, kuna paljud käisid pinda, et jaa, saage paariks jnejne. Mulle see idee kohe üldse ei meeldinud ? ma ei teagi otseselt, et miks ma siis koos temaga olla ei tahtnud.
  Aga siis. Miski hakkas siiski tema juures mulle meeldima.
  Tänaseks oleme koos olnud 6,5 aastat ja kasvatame oma 1,2a last. ☺Kokku teame üksteist 8aastat.

 • Avatar
  Vasta Keit 10. mai 2017 at 21:54

  Mina tutvusin oma mehega Flirticus.
  Kunagi ta kirjutas mulle aga ma ei vastanud ja kui mitu head aastat uuesti Pärnu kolisin ja uusi tutvusi otsisin siis kirjutasin talle ja hakkasime suhtlema. Kuna ma vahepeal vanu kirju kustutasin, siis ma ei teadnud, et just tema mulle kunagi esimesena kirjutas.
  Praeguseks kasvatame pea kahe aastast last ning meil jookseb tutvumise ning kooselu kolmas aasta. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kadri 10. mai 2017 at 21:52

  Meie lugu sai alguse nagu filmist. Põrkasime sõna otseses mõttes tänavanurgal kokku, kui kumbki ümber maja nurga välja kiirustas (mina jooksin loengusse). Krambas peale põrget mu õlgadest kinni sekundiks, vaatasime teineteisele otsa, hakkasime naerma, vabandasime ja tormasime edasi. Sama nädala reede õhtul kohtasin teda Club Tallinnas/tudengite kevadpäevadel. Oeh… milline nostalgia! Tartu! Volber! Korporatsioonid! Sõbrad! Peod ja olengud. 13a õnnelikult koos 🙂 3 armastusest sündinud last 🙂

  • Avatar
   Vasta Triinu 10. mai 2017 at 22:26

   Nii armas ?

 • Avatar
  Vasta Katri 10. mai 2017 at 21:48

  Heh, minuga läks nii, et kohtasin oma praegust abikaasat õe pulmas. Tema oli pruutpaari autojuht, mina lilleneiu…? Kusjuures juhtus nii, et abiellusime samal kuupäeval kui õde, lihtsalt mõned aastad hiljem…❤️ Nüüd siis tähistame pulma-aastapäevi vahvalt koos…?

 • Avatar
  Vasta Kaire 10. mai 2017 at 21:42

  Me kohtusime pime kohtingul. Töö kaaslane rääkis, et ta peikal on üks üüriline korteris. Et ta on üksik ja tundub tore olevat. Ega ma kohe nõus polnud sellega.
  Ühel päeval küsis kas sobib, kui annab minu numbri. Andsin oma numbri, et las otsustab- kas helistab või mitte.
  Helistaski 8 märtsil ja soovis head naistepäeva. Kõik olid kodus juba magama jäänud, kui mina veel telefonis temaga rääkisin, kui isa koju tuli.
  Mõned päevad hiljem oli meil 1 kohting. Teineteist tundsime ära ainult riietuse järgi ja saime Balti jaamas kokku. Isa viis mu kohtingule ja tuli mulle ka järgi, mis siis et oli öö.
  Seega kohtus oma tulevase väimehega meie esimesel pime kohtingul.
  Töökaaslasele ei öelnud, et kohtume ja kui sai teada, ei teretanud ja oli pahane. Me otsustasime, et ei ütlegi ei talle ega tema peikale, soovisime ise selgusele jõuda oma suhtes.
  Nüüdseks oleme olnud koos 18 aastat ja 3 last.

  Ma olen õnnelik, et mul on nii armastav ja hooliv mees! Ma sain täna Oma epoe valmis , üks minu unistustet!

  http://Www.minulelu.eu
  http://Www.littlebutcute.wordpress.com

 • Avatar
  Vasta Elina 10. mai 2017 at 21:21

  Mina kohtusin enda kutiga sünnipäeval. Järgmine päev läksin kluppi, kuhu tuli ka tema ja kohe kuidagi ei tahtnud mind sealt peolt minema lasta. Olime aga eraldi peole tulnud (mina oma seltskonnaga kainekat sõites ja tema oma seltskonnaga, kes veel ära ei tahtnud minna) ning mina pidin lahkuma.Sõbranna jõudis enne lahkumist minu numbri talle anda. Nüüdseks kohe 2 aastat koos olnud ja 1,5 sellest koos ka elanud. Võin kohe kindlalt öelda, et ta on parim 🙂

 • Avatar
  Vasta Diana 10. mai 2017 at 21:19

  Mina leidsin oma mehe flirtic’ust?panin oma pildi meeleheites sinna ja Ta kirjutaski mulle. Ja nii jäimegi kirjavahetust pidama. Siis nädal hiljem otsustasime kokku saada. See juhtus kuidagi nii äkki,, et ta sõitis 150km kell 21.00 et minu juurde jõuda. ?nüüdseks oleme juba üle aasta koos olnud.
  Muidugi tuleb arvestada seda, et mul on eelmisest kooselust 2väikest last ja ta suhtub lastesse väga hästi ja lastele ta ka väga meeldib ? selline netitutvuse lugu ??

 • Avatar
  Vasta Marii 10. mai 2017 at 21:17

  Tutvusime 10das klassis, september 2013, detsembris oli klassireis kruiisina rootsi, kus kaisutasime ja olime koguaeg koos(kuigi tal oli teine tüdruk siis),peale seda pole põhimõtteliselt 2 kuud suhelnud ning veebruar 2014 olime klassivenna sünnipäeval, kus mina tegin esimese sammu ja ütlesin, et ta meeldib mulle. Sellest ajast saadik nüüd koos olnud, 3 aastat ja 3 kuud. 🙂 (ma olevat talle tegelikult juba kohe septembris silma jäänud :D)

 • Avatar
  Vasta Kkk 10. mai 2017 at 21:05

  Kust meest leida? Siiani on nad minuni jõudnud ikka läbi kooli/töö v sõprade kaudu, siis on inimese taust kindel ja on suurem lootus suhte õnnestumiseks. Netis/peol tutvudes ei tea kunagi, mis inimese peale satud. Netis esitletakse ennast ei-tea-kellena ja pidudel pigem käivadki pralletajad tüübid, kellest tõsist suhet loota oleks liig. Seega neid variante ei poolda ega soovita.

  • Avatar
   Vasta Biku 11. mai 2017 at 06:44

   Mu arvates pole absoluutselt vahet kus tutvuda inimesega, sest kunagi ei või teada ka tausta teades, et mismoodi see inimene mingi konkreetse inimesega suhtes olles on. Ja nii tobe on ûldistada, et pidudel käivad ainult sellised inimesed kes pole suhte tüüpi, sest ma ise käin ka viimasel ajal päris palju peol ja meeldib täiega pidutseda, aga samas olen jumala normaalne inimene ja ikka väga hea suhtematerjal 😀 mu arvates pole tõesti vahet kus oma armastusega kohtuda.

 • Avatar
  Vasta Liina 10. mai 2017 at 21:05

  Kusjuures ka mina leidsin oma mehe Tinderist ja olen meeletult rahul. Aga me kumbki ei kasutanud seda äppi eesmärgipäraselt ehk siis lihtsalt suhtlesime mitte ei otsinud voodikaaslast.
  Tutvusest sai armastus ja kooselu 🙂

  • Avatar
   Vasta Liina 10. mai 2017 at 21:13

   Ja kusjuures tutvusime veel nii et elasime teineteisest 160km kaugusel. Puhtjuhuslikult sattusime ühel ajal Tinderisse ja nii suhtlema jäimegi. Kaua olime pikamaa suhtes aga lõpuks enam ei sobinud ja kolisime kokku.

 • Avatar
  Vasta Hehee 10. mai 2017 at 21:04

  Koolis kohtusime, olin 16 tema 19. Oli mu venna klaasivend. Ükskord läksin venna juurde , et ta mulle suitsu ostaks, ta ütles et pöördu mu advokaadi poole.. vot, nüüd ilutseb see advokaat mul siin koguaeg :)Oktoobri lõpus esmakohtusime, novembri keskel elasime juba koos 😀 Juba kuues aasta jookseb ❤️ Räägime sellest kohtumise ajast koguaeg. Nii vahva on meenutada neid aegu. Nagu uuesti armuks koguaeg. Parim ??
  Uskumatu 🙂

 • Avatar
  Vasta An 10. mai 2017 at 20:57

  Meie kohtusime klubis, mees oli juba varakult mind märganud ning silma peal hoidnud kogu õhtu ja nii kui ma üksi jäin- tuli sõbraga mu laua juurde, küsis kas võivad liituda, peale seda lahkusime klubist vahetasime numbreid ning õhtul juba helistas, ja tahtis kokku saada, kuid elasime erinevates linnades ning kell oli hiline. Siis jäi paariks päevaks siisji vaikus. Miski hakkas mind närima ja võtsin ise ühendust, küll ta oli siis õnnelik 🙂 nädal peale tutvust tuli külla ja sellest on nüüd rohkem kui 5 aastat ōnnelikku kooselu 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 10. mai 2017 at 20:56

  haha no tänks mallu, sa oled ise ka täitsa tsill ja meeldid meile ka! 😀 järgmine kord kui Eestisse tuleme, siis pressime ennast jälle külla sulle äkki 😀

  https://youtu.be/5HRNKM4mA2I sul külas olles ei olnud võimalust näidata, aga Danielil on hiilgavad Eesti keele oskused ka ilmselgelt (#selfisselfpromo)

 • Avatar
  Vasta Sirts 10. mai 2017 at 20:55

  Minu püüdis mees baarist/pubist kinni.. istus mu kõrvale ja ajas keelt kõrva. Alguses andsin korvi, sest ise olin tol hetkel kihlatud.. aga noh, kuna suhe ekskutiga ei olnud päris korras ka, siis lõpuks läksin baarist selle meesterahvaga kaasa (kuna mul oli kõht räigelt tühi ja pangakaart oli koju ununenud, siis meesterahvas lubas mulle
  Seapraadi öösel teha).. ja kaasa läksingi vaid seetõttu, et lubas maailma parimt massaaži, maailma parimat seapraadi.. ning lõpuks ka maailma parimat seksi lubas kah ???..
  nüüdseks oleme 3aastat ja törts peale koos olnud ja ootame meie esimest ühist last, kes nüüd peaks enda peatse tulemisega meid rõõmustama ??

 • Avatar
  Vasta Pinxu 10. mai 2017 at 20:50

  Laboris. Tantsisin töökaaslastega laua peal ja tuli nõme lugu ja siis arvasin , et on hea mõte maha hüpata aga hoopis kukkusin põlvili täpselt tema ette! Varsti oleme juba 4 aastat koos. ( Kuigi mu ema alati ütles, et baarist meest ära otsi) aga no ma ei otsinudki tegelt. 😀

 • Avatar
  Vasta G. 10. mai 2017 at 20:50

  Minu praegune abikaasa on mu klassiõe eks peika, tutvusin temaga kui nad olid ammu mu klassiõega lahus kui kolmekesti välja läksime. Meie vahel ei tekkinud mingeid tundeid, me vist põhimõtteliselt ei rääkinud isegi mitte omavahel. Kunagi kuid hiljem uurisin kas ta saaks mind autoga sõidutada, kuna teadsin, et ta ei ela minust väga kaugel, aga ta oli hoopis kolinud. Ta kutsus mind selle asemel soolaleivapeole (kuhu ma ei jõudnud), sest ta tuli hoopis minu ja mu sõbrannadega välja. Niisiis me igapäev väljas käisime, mulle meeldis kui keegi mulle välja tegi ja talle meeldis mind oma eksile ninaallahõõruda ja kuidagi selle käigus me ülepeakaela ära armusime, kummaline story. Aga jep nüüd me siin siis oleme, abielus, kodu omanikud ja unistame, et üks tita ka meie juurde tee leiaks 😀

  • Avatar
   Vasta G. 10. mai 2017 at 20:52

   Mu mees ütlebki nüüd alati peale seda, et häid naisi jagatakse Tartus Pirogovi pargis ??

 • Avatar
  Vasta mm 10. mai 2017 at 20:47

  Ma vist lihtsalt sündisin ta juurde 😀 5a vanusevahe, tema mind väga ei teadnud, mina tema perekonda nägu-nimepidi teadsin. Otsest kokkupuudet temaga tegelikult polnud aga mingi aeg gümn ajal ja hiljem aegajalt kuidagi mõtlesin ta peale ja hiljem vist käisin Orkutist piilumas ja lihtsalt mõtlesin, et temaga küll sebiks. Isegi ei tea mis temas võlus, sest ma polnud teda enda teada isegi mitte lähedalt näinud. Lihtsalt terve elu teadnud, et selline inimene on olemas.
  Kuni ühel hetkel meie teed hakkasidki lampi ristuma. Nägin teda juhuslikult tallinnas, mille peale teda mõned korrad vist Orkutist vaatasin ja tema mingil hetkel mind ka seal märkas. Kirjutas mulle, saime kokku ja jäimegi. Nüüd juba 7 aastat koos ja 2 last 🙂
  Vahel mõtlen, et meie hinged juba enne me sündi otsustanud kokku saada;)

 • Avatar
  Vasta Päevalilleke 10. mai 2017 at 20:46

  Meie kohtusime läbi interneti, täpsemalt arvutimängus. Alati kui küsitakse, et kuidas me siis kohtusime, siis ütleme, et läbi ühiste tuttavate 😀 Kuna põhimõtteliselt olimegi sõpradega ühises skype kõnes, kui poleks olnud, siis ega me niisama rääkima poleks sattunud.

  Ta poleks mulle silma jäänudki, kuid jäi kõrva 😀 Esimesel korral kui ta häält kuulsin, siis olin lummatud lihtsalt, miskit tema hääles lihtsalt oli. Jõudsime pikalt enne ühistes kõnedes olla, kui omaette rääkima jäime lõpuks. Põhimõtteliselt oli nii, et kõik teised läksid ära vaikselt ja siis kõne lõppes ära. Võtsin oma julguse kokku ja kirjutasin talle ning tegime omaette uue kõne. 24h olime seal kõnes ja lihtsalt rääkisime, enam ei mäletagi, et millest küll.

  Kui ise loen praegu, siis tundub mingi niii tiiineka staff 😀 Ilmselgelt sellepärast me ei maini ka enamasti, et kuskil mängus kohtusime, kuna see on natuke kummaline minumeelest 😀

  Rääkisime nädalaid järjest, suhtlesimegi interneti ja kõnede teel kuskil kaks kuud, kuni lõpuks kokku saime. Ja noh, kokkusaamise päeva lugesime suhte alguseks, kuna me olime selle ajaga nii lähedaseks juba saanud, justkui tunneks poolelu 🙂 Kuna neid räägitud tunde oli reaalselt meeletult, ülitihti oligi nii, et me isegi ei maganud või magasime paar tundi ja siis jälle jäime lobisema 🙂 Ülitore on meenutada kusjuures, mõnna soe tunne tekib kohe südamesse.

  Ja noh, nüüd hakkame varsti abielluma 🙂 Kasu ka midagi arvutimängudest eks 😀

 • Avatar
  Vasta laura 10. mai 2017 at 20:43

  Mina leidsin oma mehe Azarist, keset maailma 😀
  Elu kiireimad otsused, kuid parimad 😀

 • Avatar
  Vasta h 10. mai 2017 at 20:40

  me käisime 11a ühes klassis, siis põhikooli keskel käisime tantsukursustel koolis ja meeldisime, kirjutasime, helistasime.
  siis gümnaasiumis hakkasime uuesti suhtlema, oli rattamatk, kirjutasin rate kaudu, et saab aidata ratast üle vaadata, said meist sõbrad ja pool a hiljem olime koos kuni tänaseni üle 13a. 🙂

 • Avatar
  Vasta Suur M 10. mai 2017 at 20:37

  Pole veel ühtegi naist kohanud, kes ligemalt tutvumist vääriks.

 • Avatar
  Vasta Angela 10. mai 2017 at 20:35

  Kohtusime kaitseväes. Armastus esimesest silmapilgust ja koos oldud juba mitu head aastat 🙂

 • Avatar
  Vasta MeSi 10. mai 2017 at 20:31

  Mina sain omaga tuttavaks Flirticus. Eks seal ole igasuguseid troppe kaa kellega mõnest kirjavahetisest kaugemale ei jõudnud. Omaga kuidagi klappis kõik algusest peale. Kaks nädalat rääkisime koguaeg netis üksteisega ja ei jõudnud ära oodata kuna teine jälle netti tuleb et jutustada. Siis kohtusime päriselt. Kuna vahemaa oli väga pikk ( üks ühest ja teine täitsa teisest Eesti otsast) siis kohtumiste vahed olid jube pikad aga mõned kuud hiljem kolisin ka mina teise Eesti otsa ja nüüdseks on sellest möödas pea 2 aastat ja sügisest on meid 3! 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin 10. mai 2017 at 20:31

  Mina sain oma mehe flirtikust ?
  Seal on neid karvaseid ja sulelisi ja igasugu muidu elukaid ka aga näed sain väärt mehe ☺
  Ja see et ta mu kirjale vastas on ka omaette huvitav lugu aga liiga pikk et hetkel seda telefonis bussis loksudes trükkida ?

 • Avatar
  Vasta Kerttu 10. mai 2017 at 20:30

  Vambola bussipeatusest ?
  Tegelikult võttis ta meid minu sõbrannaga(tema onu tütar) oma auto peale, et koos sõita aastavahetust tähistama. Istusin autosse ja pilt oli kohe selge ? Sõbrannaga koguaeg arutasime, et kurat ühtegi head meest pole, enda sugulane vallaline.
  Järgmine päev tuli ema tehtud kartulisalatiga uksele ja ülejärgmine päev kiskusin tal nööbid eest lahti, ega siis aega raisata ei olnud. Pärast pidin ootama 6 kuud teda sõjaväest koju ?
  Aga õnneks ikka asja sai, nüüd oleme üle kahe aasta koos olnud ja kohe saab meie tütar poole aastaseks ?

 • Avatar
  Vasta K 10. mai 2017 at 20:30

  Eksmees oli mu autokooli teooriaõpetaja. Elukaaslasega tutvusime flirticus.

 • Avatar
  Vasta Kerli 10. mai 2017 at 20:26

  Ma tutvusin oma mehega sõprade kaudu. Käisime küll samas koolis, aga otseselt koolis ma temaga suhtlema ei hakanud. Olime paar aastat suhelnud, siis kuidagi jäi see suhtlus kuhugi kaugele tahaplaanile. Siis tuli üks kontsert, kuhu ma hullult minna tahtsin, aga kuna ma elasin linnast veidi väljas ja öösel ei saanud kuidagi koju, siis otsisin ööbimiskohta. Sõbrannad kõik ütlesid, et neile ei saa jms. Ta vend oli sel ajal ka meie seltskonnaga väljas. Uurisin talt mis plaanid on ja nii ma juba õhtul (isegi kontserdile ei jõudnud!) olin tema juures. Meie ühe öö suhe on praeguseks juba pea 5 aastat kestnud. Meil on 1 imearmas preili ja 1 laps veel tulekul. Meil on oma maakoht, mida koos üles ehitame ja kõik on lihtsalt nii hästi. Ei saaks praegu midagi paremat tahtagi 🙂

 • Avatar
  Vasta Maarja 10. mai 2017 at 20:25

  Minu elukaaslane on mu kunagine koolivend(minust paar a vanem). Keska ajal olime väga head sõbrad ja kurameerisine natuke. Paaril peol käisime salaja põõsas musitamas ka 🙂 Peale kooli lõpetamist läksid meie teed lahku. 6 aastat peale kooli lõpetamist kirjutas ta mulle facebooki: “tere maarja,kuidas sul läheb?” (Enne seda 6 aastat polnud kordagi suhelnud).
  Peale seda kirja oleme koos nagu sukk ja saabas…nüüdseks 5aastat juba 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 10. mai 2017 at 20:23

  Rate.ee 12 aastat juba koos, 10a abielus ja 3 last. Tasus ikka pildi alla kümmet panna ? ja väljavalituks paluda.

 • Avatar
  Vasta Glara 10. mai 2017 at 20:20

  Teadsime üksteist varem, mingit huvi üksteise vastu polnud. Pàrast ühist pidu oli üheöösuhe, nii et sealt sai alguse edasine suhe, laps, abielu 😀 nüüd 10aastat koos.
  Ei plaaninud küll nii, aga oleme rahul 🙂

 • Avatar
  Vasta Pille 10. mai 2017 at 20:19

  Jututoast leidsin kunagi 15 a tagasi. Oli erakordselt s*tt augustikuu õhtu, mõtlesin, et lähen lobisen veidi võhivõõrastega kuskil jututoas. Kui seal järsku keegi avalikus chatis uuris, et äkki mõni tartu neiu on huvitatud nüüd ja kohe kokkusaamisest ja lihtsalt jalutamisest/rääkimisest. Ma olin, et miks mitte, mõnus õhtu ja viimased vabad päevad enne uut kooliaastat…. JA noh.. See oli suht armumine esimesest pilgust vms. Mäletan, et pidevalt korrutasin endale mõttes, et ma tulin ainult jalutama, et ei mingeid suudlusi täna. Jalutasime vist Tartule tiiru peale, mul liblikad kõhus lendamas. Saatis mu tagasi koduukseni ka. Tuletasin endale veelkord mõtteis meelde, et ei mingit suudlemist ega muud taolist ja ütlesime juba tsaupakaanägemist ja läksime mõlemad oma teed. Kuni järsku ta mind käest krabas ja ikkagi suudles 😀 Ilusad 2 aastat olid. Aga noh.. Täna pean kahjuks tõdema, et pereinimeseks see mees ei sobi ja mingit sisulist suhet meil ka enam pole. Kuid uut meest ma ka ei suuda leida 🙁

 • Avatar
  Vasta e.m. 10. mai 2017 at 20:13

  Mina ka Tinderist. See oli mu esimene Tinderdate üldse ja nüüd oleme 1,5 aastat koos olnud.

 • Avatar
  Vasta Mai-Liis 10. mai 2017 at 20:11

  Mina sain mehe töölt. Aga algas sellega, et saatsin küllakutse sõnumi valele inimesele. 🙂 Sellest valest sõnumist on saanud pm aastat kooselu, millest aasta abielu ja 7,5kuune tüdruk 🙂

 • Avatar
  Vasta Kati 10. mai 2017 at 20:11

  Mina sain enda mehe ühikas kõrvalt toast. Oli baka kolmas aasta, juhuse tahtel juba siis kolisime nagu ühte elamisse ?algul vaatasin, et kuradi kena kutt. Saime kohe hästi läbi, kohvitasime ja koogitasime vahel, peale karme ülikoolipidusi ? Lõpuks sattusime ühele peole ja natuke joobes inimesed ikka avatumad ja sealt siis kõik algaski.

 • Avatar
  Vasta Madli 10. mai 2017 at 20:08

  Haha, ma kohtusin rate.ee-s, kui olime mõlemad 8nda klassi lõpetanud ja nüüd, käies mõlemad 12ndas klassis, oleme endiselt koos, wuhhuu ?

  • Avatar
   Vasta mari 10. mai 2017 at 20:54

   neli aastat tagasi käisid inimesed veel rate.ee’s??? 😀 😀 😀

   reit oli popp, kui ma põhikoolis olin ja ütleme nii, et sellest on umbes 15a möödas 😀

   • Avatar
    Vasta Hmm 11. mai 2017 at 07:51

    Rate oli väga popp veel 6-7 aastat tagasi ?. Igatahes 2011 oli rate’s veel väga palju rahvast ?

 • Avatar
  Vasta Sandra 10. mai 2017 at 20:08

  Ühest tutvumisportaalist. 😀 Ei läinud konkeetselt meest otsima, aga asi lõppes esimese suhte ja abieluga. 😀

 • Avatar
  Vasta Riina 10. mai 2017 at 20:05

  Minu mees on mu eksi vend. Rohkem pole vaja lisadagi vist 😀

 • Avatar
  Vasta E 10. mai 2017 at 19:59

  Jäin kutile ask.fmis silma, siis kirjutas mulle fbsse ja praeguseks kolm aastat õnnelikult koos olnud 😀

 • Avatar
  Vasta Moonika 10. mai 2017 at 19:58

  Ma sain oma mehega tuttavaks flirticus. Ma ei mäleta küll hetkel kumb esimesena kirjutas aga sealt edasi hakkasime facebookis juttu rääkima, võttis tükk aega kuniks olin nõus kokku saama ja see oli ka selle pärast, et mul oli kodus igav :D. Sellest kohtumise päevast koos ning tegime suht kohe 2-3 kuu pärast omale tita 😀 ja elame rahulikult edasi. 🙂

 • Avatar
  Vasta Sigrit 10. mai 2017 at 19:58

  Kuri kuulus rate.ee 😀 10aastat tagasi tutvusime ja koos oleme juba 8aastat 🙂

 • Avatar
  Vasta K2 10. mai 2017 at 19:56

  Meie oleme elukaaslasega Tinderi-paar.
  Nädala jagu pool-anonüümset suhtlust, otsus kokku saada ja poolteist kuud hiljem elasime sisuliselt koos (ehk tema hambahari oli minu vannitoas endale kindla koha leidnud ja külmikusse tekkis tema ostetud toit).
  Olen ilmatuma õnnelik ja rahul! Elu on ilusaks muutunud ja muutub veelgi! 🙂

  * Vaatasin saate ka ära ja lisan veel, et põhjus, miks Tinderit kasutama hakkasin, oli sarnane tolle kuti omaga. Olen karskete eluviisidega ja hull klubihunt pole.. ja kuna raamatukogus ka sotsialiseerumas selle mõttega ei käinud, siis muud suhtlusvarianti nagu ei jäänudki.

 • Avatar
  Vasta Liina 10. mai 2017 at 19:55

  Mina nägin oma praegust kallimat esimest korda pea kaks aastat tagasi kui tolleaegse rebound guy-ga kuskile kolkasse kellegi juurest läbult korra läbi käisime. Tema oma jutu järgi armus kohe. Hiljem oli ka just Tema see, kes räåkis mulle välja, et mu rebound mees petab mind 😀 suhtlesime edasi ja üks asi viis teiseni ja nii me siin oleme pea poolteist aastat koos olnud

 • Avatar
  Vasta T 10. mai 2017 at 19:54

  Sõbranna sünnipäeval. Üheöösuhe, mis on kestnud 5 aastat 😀

 • Avatar
  Vasta hei 10. mai 2017 at 19:54

  meie tutvusime ka oma praeguse elukaaslasega tinderis! 😀 mul tutvusringkonnast päris paljud sealt kaaslase leidnud

 • Avatar
  Vasta Anni 10. mai 2017 at 19:53

  Haige, aga klubist ja kusjuures mu praegune mees on mu exmehe endine sõber.. mul siiamaani süümekad et exmehelt sõbra àra võtsin ja ise ka veel ta maha jàtsin, aga no ma ei saa midagi teha, tunded, armastus…

 • Avatar
  Vasta S 10. mai 2017 at 19:50

  Tinderist, nüüd ka abielus. 😀

 • Avatar
  Vasta Mona 10. mai 2017 at 19:49

  Meie tutvusime ka peiksiga hot or notis (väga sarnane tinderile) ? Oleme koos olnud veidi üle aasta ja suhte algusele tagasi mōelda on ilmselgelt naljakas. Kōik algas sellest, et meil tuli match ja kutt kirjutas mulle “sul on tegelt ka nii ilus nimi?”…ja nii see läks, kuni tänaseni. Ülichill on, vahest joppab ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 10. mai 2017 at 19:50

   See mingi väljamaavärk v? Ma pole kuulnudki 😀

   • Avatar
    Vasta Mona 10. mai 2017 at 19:54

    Põhineb täpselt samal põhimōttel nagu tinder. Samuti telefoni äpp. Ma isegi ei tea, kas see mingi välismaine värk on. ???
    Nime järgi ilmselt nagu on, ju siis on ka ?, aga kui asukohaks ikka Eesti paned, siis välismaalaste küüsi ei satu ?

 • Avatar
  Vasta averiin 10. mai 2017 at 19:48

  Me tutvusime ühes jutukas. Lihtsalt random sattusime suhtlema ja järgmine hetk olime abielus ja lapsega 😀 Okei, tegelikult oleme koos elanud pea 6a ja abielus pea 3a.

 • Avatar
  Vasta H 10. mai 2017 at 19:45

  Mina leidsin internetist, täpsemalt twoost. Alustasin temaga ise juttu, järgmisel päeval saime juba kokku, nädala lõpus tegi mulle õhtusöögi oma kodus ja sellest peale oleme koos. Aprillis sai aasta täis 🙂 Ma olen väga õnnelik, et sõbranna soovitas mulle twood, kuigi jah enamik on seal väga veidrad tüübid. Aga temaga on mul nii vedanud 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 10. mai 2017 at 19:50

   misasi see twoo on 😀

   • Avatar
    Vasta H 11. mai 2017 at 11:56

    Tutvusmisportaal 😀

 • Avatar
  Vasta Kaisa 10. mai 2017 at 19:40

  Meie tutvusime tööl. Suutsin ühe masina tuksi keerata ning osavate näppudega mehhaanik tuli päeva päästma:D Eelnevalt oli silma jäänud, kui korraks üle saali sammus- ma polnudki ainuke, kellel needid olid! 🙂 Hiljem otsis mind FB-s üles ja sealt see põhiline tutvus peale hakkas. Nüüdseks peaaegu 6 aastat koos olnud, vanem poiss sai märtsis 5( 1 kuu peale tutvust oli juba üllatusbeebi), septembris saab aastaseks teine mehemürakas 🙂 Ootamatult üllatusi täis mees on- väga armas on keset päeva saada teateid, et ta mind ikka armastab 🙂

 • Avatar
  Vasta Karmen 10. mai 2017 at 19:38

  Ehheee….mina olin ühel messil kooli esindades oma kooli maskott- Hobune! Ja nii siis ma kuidagi oma mehele seal silma jäin ja vestlema me hakkasime ja ta palus mu telefoni nr ja sealt see kõik alguse sai. Alati ei peagi mehele silma jäämiseks kandma miniseelikut vms vaid vahel piisab ka hobuse kostüümist!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 10. mai 2017 at 19:50

   hahha, kui lahe!! 😀

  • Avatar
   Vasta MP 10. mai 2017 at 19:57

   Minu arust ka väga lahe! 😀

  • Avatar
   Vasta Mai-Liis 10. mai 2017 at 20:02

   Täpselt. Mõlemad abikaasaga põllumajandusliku taustaga. Põhiline riietus olid mul töötunked ja kummikud ?? Nii, et ei ole vaja meiki,soengut ja miniseelikuid ?

 • Avatar
  Vasta Helen 10. mai 2017 at 19:31

  Kannu kõrtsust.
  Ise võtsin rajalt maha, norisin ja õiendasin suures peomeeleolus. Midagi minus nägi, sest minema ei kõndinud.
  Koos olnud nüüd nõks üle 4a ja äsja sündis ka teine laps ?❤️

 • Avatar
  Vasta Maret 10. mai 2017 at 19:24

  Uskumatu aga internetist ja jututoast. Täpsemalt hot.ee jututoast. Polnud plaanis aga juhtus nii, et leidsin sealt oma eluarmastuse. Algas kõik sõprusest, mis kestis aastaid(9a.) enne kui asi tõsisemaks läks. Tema pani mingi hetk tähele, et olen saanud talle tähtsmaks sõbraks kui keegi teine ja justkui raske oli muud elu elada, niisiis hakkaski susisema. Kui juba susises ja kohtusime, olime mõlemad müüdud, kõrvuni armunud ja selles ajast saati nagu sukk ja saabas. Nüüdseks koos olnud juba pea 10 aastat ja saame sügisel oma esimese lapse. Muinasjutt. 🙂

  • Avatar
   Vasta Kätu 10. mai 2017 at 23:34

   19aastat sõbrad olnud? Wow

 • Avatar
  Vasta Oo 10. mai 2017 at 19:24

  Interneti kaudu, aga suht juhuslikult, kumbki meist otseselt sealt suhet ei otsinud. Nüüd juba 12nes aasta koos 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 10. mai 2017 at 19:23

  Tagant järgi mõeldes tundub lausa uskumatu, aga leidsin oma kalli kaasa mingilt täiesti suvaliselt sauna läbult. Just nimelt läbult, sest ega see mingi korralik koht ega pidu olnud. Isegi enam ei mäleta, kuidas sinna sattusin, sest enamik seltskonnast olid minu jaoks võõrad. Igal juhul teadsin kohe pärast esimest kohtumist, et seda poissi kohtan ma veel. Praeguseks oleme kuus aastat väga õnnelikult koos olnud.

 • Avatar
  Vasta N32 10. mai 2017 at 19:20

  Kõrtsust 😀 sel aastal sai 10 aastat.

 • Avatar
  Vasta Liis 10. mai 2017 at 19:16

  Mees leidis mind rate.ee’st :D.

  Ennem nägi mind kuskil jooksmas ja suutis mind netist välja tuhlata. Nüüdseks 12 a koos olnud 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 10. mai 2017 at 19:52

   Kuidas ta su välja tuhlas :D?

 • Avatar
  Vasta saladus 10. mai 2017 at 19:15

  Purjus peaga ühel suve üritusel ka nn üheöö suhtest…saime kokku ja jäime kokku…nüüd juba peaaegu 5a

 • Avatar
  Vasta Riina 10. mai 2017 at 19:13

  Minu leidis mees ise. Tuli poodi, kus müüja olin ja ostis kasti õlut ? Sai kasti õllega naise kauba peale ? Nüüd 6 mai sai 9 aastat kooselu täis ?

 • Avatar
  Vasta Helina 10. mai 2017 at 19:11

  Vanamehe multika stuudiost leidsin 😀