Kuna homme tuleme juba koju tagasi, siis täna vaatasin oma asjad üle, et mis kohe otsa saab, mille uuesti koju kaasa pakin ja mõtlesin vahelduseks blogida ka, justnimelt enda reisi “kosmeetikakoti” sisust. Ma täna hommikul ütlesin Kardole, et mõtle, juba homme saab koju ja saan normaalselt blogima hakata ja beebisid pildistada ja… Elu elada. Kaua võib üks inimene puhata?!

Nagu näha, siis meigimaailmast ma palju kaasa ei tassinud. Üks punane huulepulk ka vedeleb kuskil koti põhjas, ei suutnud teda pildi tegemise ajaks üles leida. Ma lihtsalt iga kord alati tassin reisile megalt meiki, nagu ma hullult viitsiks ennast igapäevaselt üles lüüa, rääkimata PUHKUSEL olemisest, kus nagunii palav ja higine olla. Midagi ikka viisakusest võtsin kaasa.

Ühe suvalise jumeka, mis on praeguseks hetkeks nii heledaks jäänud, et ma näe seda peale pannes välja, nagu ma oleks just kaameks ehmatatud. Kotis juhtus olema ka see Dermosili ripsmekas, mis on tõesõna väga hää ja üsna veekindel, siis artdeco kulmupuuder, kuid ühtegi pintslit selle peale kandmiseks kaasa ei võtnud, seega on ka tema üsna kurvalt kotis passinud. Kaasa võtsin ka Blinci megapeenikese laineri (mida ma lausa ühe korra isegi kasutasin siin olles!) ja lauvärvi primeri (LINK), kuigi mul ühtegi lauvärvi kaasas pole, siis see jätab silma selliseks… värskemaks.

Linea Mamma Baby (LINK) tõi mulle kolm tundi enne lennujaama lahkumist lausa koju kätte päikesekaitsetooted. See spf50 kreem ja aftersun on tõesti megahead. Tänaseks on päiksekreem juba otsas, seega seda kaasa koju ei võta. Oma olemuselt on ta mega kleepuv, mis on hea, sest lapsed tahavad ju koguaeg vees käia ja nii tuleb kreem ju kohe maha. See igatahes ei tule ja riideid ka ära ei määri, seega julgen soovitada. Ja no lisaks näeb see ju nii armas välja. Lapsed mul põlenud pole, erinevalt minust…

Üks Linea MammaBaby toode oli mul juba enne olemas, see südamega väike pudel laste duššigeeli. Sellega oleme me siin pesnud iseennast, lapsi ja mina ka riideid :D Punane jama pudelil on loomulikult Mari poolne kaunistus, mis ta sinna küünelakiga maalis kunagi Eestis.

Ah kurat, mul oli veel lähemalt pilte tehtud, aga kuna ma sedagi postitust 12 aastat üles laadinud olen, siis ma loobun teiste piltide lisamisest. Eks seal ole tavalist kraami veel – palju Babe testereid, et ennast kreemitada ja nende ülihea õliduššigeel. Ohatisekreem, mis täna lõpuks marjaks ära kulus. Deodorant, hambapastad endale ja lapsele. Suvalised šampoon ja palsam – kõge väiksemad, mis ma leidsin.

Ütleme nii, et ma oleks võinud ainult võtta mingi ripsmeka, peitepulgakese, ohatisekreemi ja päiksekaitseasjad. Muu oleks saanud lebolt siin osta. Ma Küproselt mäletasin, et kuna oli vaid üks väike poeke, siis olid seal hinnad laes, sest noh, kõik enivei pidid sealt ostma, kui midagi vaja oli. Siin on tavalised šampoonid/palsamid u 3 eurtsi nagu Eestis, seega oleks võind lebolt siit pudeli osta ja poleks pidanud üldse tassima.

Samas mul neid testereid koju koguneb ja igasuguseid minipudeleid, siis on normaalne neid vahepeal ära ka kasutada. Vot tak! Palju teie nädalasele reisile igast meiki ja kreeme kaasa veate?

Jaga: