KURB ON OLLA

tänaseid mõtteid EBAst

11. juuni 2017

Nagu ikka, pean siis mina ka blogiauhindadest juttu tegema, aga ma alustan täna hommikust – ma ärkasin nii kurva tujuga. Esiteks sain ma aru, et ma olin magama jäänud! Mitte, et inimesed üldiselt magama jääda ei võiks, aga mul oli eile plaan peale EBAt koju tulla, lapsed magama panna ja linna tagasi minna, et ühineda sõbranna tüdrukuteõhtuga. Nii palju siis sellest. Olin kohe Kardo peale kuri, et miks keegi mind ometi üles ei ajanud, aga ta enda sõnul oli mind äratanud ja ma olin lausa istuli tõusnud ja siis…. uuesti pea padjale pannud ja magama jäänud, nagu mida helli…Loodan pulma vähemalt jõuda, tuleb jälgida, et seda maha ei maga…

See selleks – EBAst siis ka. Esiteks ei olnud mul üldse mingisugust tunnet sees, et valmistuks hullult. Eelmine aasta sai ikka soengus ja meigis käidud, sel aastal lebasin viimase hetkeni lastega diivanil ja sõin kommi. Eelmine aasta oli probleem, et olin LIIGA üles löödud (nagu lokkis vanamutt), sel aastal tundus probleemiks olevat, et ma liiga rääbakas olin. Mis seal ikka, ega alati võita saagi…Või siis mitte kunagi. Ühesõnaga, viimasel hetkel ma ikka ronisin pessu, tegin mingisuguse näo pähe, venitasin endale kleidi selga, lükkasin kontsadki alla ja läksin peole.

Ütleme siis nii, et tagasivaadates jäi üritusest veits selline “neeh” tunne. Ma ei tahaks siin korraldajate suurele tööle vilistada, nad on andnud endast parima ja ma ise ei saaks poolega sellest hakkama, aga mis siis mulle ei meeldinud.

 • Ženja Fokin ja ta jubedad kommentaarid. Ma reaalselt vastasin talle ühe sõnaga, sest ma kartsin, et ta järgmine kommentaar mulle oleks: “Ah sa vana paks lehm, miks sa selle ürbi endale selga tõmbasid??? Ja kus su TITED on?”. Reaalselt rääkis ta nii ebaviisakalt ja nii puterdavalt, et mina Leenu asemel räägiks herra Fokiniga natukene, et mismoodi on okei nalja teha ja mismoodi mõjub ta lausa väga kohatult ja ebaviisakalt.
 • VIP ala iseenesest on hea mõte, sest loogiline on istumisosa nn kinni maksta, et kindel olla, et kuskil jalga puhata saad. Küll aga oleks mulle meeldinud, kui kõik oleks koos saanud olla. Ja no minnes nüüd mõnele võib-olla väga ebameeldivaks (sest mängud olla tavaliselt inimestele labased ja ebamugavad), siis mina oleks küll hea meelega seltskonnaga mõned mängud teinud, rohkem tutvunud ja sõbraks saanud.
 • Keegi kuskil ütles ka, et nagu seda “vaibi” ei olnud. Ma ka ei tundnud seda. Ainukene elav tegelane, peale ebameeldivalt elava Ženja, oli Anu Saagim. Temaga oli tore juttu ajada. Mis POLE eriti tore, on see, et ma nüüd lugesin Õhtulehest temaga tehtud intekat (SIIT) ja no olles ise ajakirjanik olnud, siis häbi-häbi, Anu! Kui teha küsimus-vastus intekas, peavad intervjueeritavate vastused olema muutmata kujul. Anu on mulle enda sõnu suhu pannud, lauseid muutnud (ja sellega ka sisu). No suva näide on see, et Anu intekas oleks nagu mina öelnud:Kust selliseid mehi leiab?Ma ei taha öelda…, appi ma ei julge! Kutsusin ta ühe öö suhteks külla. Tuli ja enam ära ei läinud. Nii see lihtsalt juhtus. Ise tahtis ja pressis. Jättis mulle Facebookis kogu aeg riivatuid kommentaare, oli selline väga imelik… Aga ühel hetkel ma mõtlesin, et miks mitte. Las ta siis tuleb. Seksiisu oli nii suur. Ja siis me saime lapse ja…

  See “seksiisu oli nii suur!” kommentaar tuli Anu enda suust. Ma ei tea, minu meelest veel laiv käis ka siis, saab üle ka vaadata, aga no see on üks näide mingist kümnest, kus ta mulle selles intekas sõnu suhu paneb. Väga nõme käitumine.

 • Kõik käis nii kiiresti. Või no pigem oli tunne, et Fokinil on kuhugi kiire. Tavai-tavai, auhind kätte ja lase jeehat!
 • Venus klubis ma pole enne käinud, aga see oli kuidagi nagu… vana ja võidunud.
 • Veel ei meeldinud mulle aasta lemmiku auhinnast ilma jääda 😀 Siiralt ütlen, et ma lugesin täna Henry blogi, kus ta imestas oma võidu üle, sest mul on ju nii palju rohkem lugejaid ja ma imestasin temaga kaasa 😀 Siis sain aru, et noh, ega ma väga ei propageerinud ka väga seda, et tavai-tavai hääletage, et võib-olla mu lugejaid ei huvitanud see konkurss nii väga, ei tea. Ja no tegelikult on ka lihtsalt vabalt võimalik, et Eesti rahva lemmikblogija ongi just Henry! Ta ju ei anna väga põhjust ennast mitte sallida 🙂 Henry blogi meeldib mulle endale ka väga, nii et mul on tegelikult hea meel ka, et selle sai just tema. Ta on inimesena väga äge, humoorikas ja just minu masti inimene. Lihtsalt ma olen nüüd natukene aega kade, kui tohib 😀
 • Kõige enam ei meeldinud mulle see, mida Anu mulle rääkis sellest gängist, kes EBAl ei osale. Eesotsas siis Stellaariumiga. Teate, Katre juba kirjutas sellest nii ilusasti (siin), aga ma ise omalt poolt lisaks juurde, et tegelikult on see Stella üks paras uss. Praegu on ta siis selle nn “eliidi” hull grupijuht, mega adekvaatne eit, elus pole tema kunagi midagi valesti teinud ega öelnud, jube proff moeblogija oma saja lugejaga, aga vot KOOSTÖÖpartnerid on lausa välismaal! Nagu jeerum küll, roni ükskord oma hobuse otsast maha. Stella on mulle ise klatsinud taga pooli nendest “imelistest kaasblogijatest”, kellega ta praegu EBA boikoteerib. Lisaks on mul temaga selline ilus isiklik kokkupuude, et kunagi tahtis ta Naistelehte tööle tulla ja palus, et mina ülemusele tema eest kostaksin. Kuna me Stellaga kunagi Delfis koos töötasime, siis ei näinud ma põhjust, et miks mitte inimese eest paar head sõna öelda. Selle peale ütles ülemus, et väga imelik, et mina teda nii hella südamega soovitan, samal ajal kui paar aastat tagasi, kui ülemus kaalus minu Naistelehte võtmist ja küsis Stellalt minu kohta, siis oli Stella pikalt seletanud, kuidas ma olen kõige sitem töötaja, kellegagi läbi ma ei saanud jne. Kui ma siis sellelt Stellakeselt selle kohta küsisin, väitis ta, et mu ülemus valetab ja kisas, et tema ei tahagi sellises ussipesas nagu Naisteleht töötada 😀 Psühh much? Aga no peaasi, et asju tasu eest ei tee…Imelik, palka ta nagu vist tahab saada? What ever, ühesõnaga, ebastabiilne inimene on see Stella ja selline üleolev ja snooblik suhtumine on ainult süvendanud seda mõrra muljet, mis mul temast on. Vaikne, tagasihoidlik ussike kivil 😀 Muidugi see on täiesti teemaväline, aga kuna see mul täna meelde kihvatas, siis jagan teiega ka. Kui te võite teada, millal mu päevad on, siis võite teada, kes mulle ei meeldi ka 😀 Ainukene, kelle mitte osalemisest ma aru saan, inimlikul tasandil, on A-E. Kui mul oleks korraldajatega selline kana kitkuda, siis ma ka ei tuleks.
 • Täna vaatan, et paljusid häiris see, et Prooviabieluinimesed seal olid? Miks? Nad ka ju KÕIK blogijad? Või olen ma millestki valesti aru saanud? Las inimesed käivad ja on, jumala eest.
 • Viimaks EI MEELDINUD mulle see, et ma igal pildil nii paks malakas olin, peeglist vaadates olin jumala ilus 😀

Ja et ma AINULT ei viriseks, siis ma tahtsin lihtsalt öelda, et kõik, kes eile EBAl olid, nägid suurepärased välja, ma ei näinud kedagi mossis näoga, kõik olid hästi sõbralikud ja elasid teineteisele kaasa. Blogijad võiksid olla üks suur ja armas pere (ja peredes ju ka teinekord näägeldakse ja tülitsetakse:D) ja ma loodan, et kuidagi suudame läbi aastate üheskoos välja mõelda kõige parema ja ausama ja mõnusama viisi nende autasude jagamiseks. Selles suhtes, et on ju õigus, et suht lamp oleks mul iga aasta minna sinna oma “eluluste blogide” auhinda kätte saama. Samas mul oli sel aastal Triinuga vaid paarsada häält vahel, nii et võib-olla võiksin ma lihtsalt edaspidi EBAlt ennast välja lugeda ja ühineda teiste snoobidega kõrgetel hobustel 😀 Naliii, aga no, eks näis, mis uus aasta toob. Mulle endale VÄGA meeldiks mõte žüriist, aga tõepoolest, kes suudaks adekvaatselt kõiki blogisid jälgida ja hallata?

mina oma armsate sõbrakestega!

Ja kuna vähemalt mõned teist viitsisid mu poolt hääletada ja ilma teieta poleks ma auhinda saanud, siis tundub aus see kellegi teie seast ära jagada. Seega valin ma selle postituse alt kommentaaridest juba homme õhtul ühe inimese, kes ühe 100€ ülemiste keskuse kinkeka endale saab. Lihtsalt selle eest, et Sa siin käid, loed ja kaasa räägid 🙂

Ma nüüd nukrutsen edasi, homme on juba kindlasti parem, aga no TÄPSELT pärast Raua saates käimist, tunnen ma ennast kuidagi nii tühjaks imetuna, et ei oska kuidagi olla ja pigem on olek selline, eeem, nukker.

Loe ka neid postitusi!

832 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Anett 15. juuni 2017 at 09:31

  Väga kaunis nägid välja 🙂

 • Avatar
  Vasta Ülle 13. juuni 2017 at 21:37

  Olen sinu blogi suur, suur fänn,aitäh.

 • Avatar
  Vasta Kadri 13. juuni 2017 at 11:33

  Loen alati su blogi suure huviga, kirjutad asjadest, millest teised inimesed mõtlevad. Nägid suurepärane välja.

 • Avatar
  Vasta Krissi 13. juuni 2017 at 10:18

  Ma alati hirnun ennast herneks kui su bloggi loen. Kuna ma isiklikult tunnen, et mul tegelikult seda 100 eur vaja ei ole nii väga shoppamise jaoks, siis ma hääletan selle targa kuldmedaliga lõpetaja Elina poolt, kellel presidendi vastuvõtuks kleiti vaja. Tuleb välja, et polegi aint meiesugused lohed sul fännid vaid ka akadeemiliselt kõrgema lennuga inimesed. Ju siis sa täieliku jama ja möga ikka kokku ei kirjuta ainult ja need ussid las sisisevad oma ette, meie ei kao sinu blogist kuhugi. Tegelt ma mõtlen, et sul on nii tugev fänni baas taga, kuda need tulemused nii imelikud tulid. Inimesed kui hoolite oma bloggijast siis käige ikka hääletamas.

 • Avatar
  Vasta Loore 13. juuni 2017 at 08:18

  Mõnusalt avameelset teksti on alati hea lugeda. Vürtsitada igava koduperenaise elu klatši ja Saagimiga tegi kohe hommiku kohvi põnevaks, aitäh!

 • Avatar
  Vasta Kelly 12. juuni 2017 at 22:08

  Väga hea nägid välja, ära ole nii enesekriitiline ?

 • Avatar
  Vasta Kai 12. juuni 2017 at 22:05

  Loen su blogi suure huviga

 • Avatar
  Vasta Krista 12. juuni 2017 at 19:48

  Väga särav nägid välja! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 12. juuni 2017 at 19:26

  Ma ei tea rohkem avameelsemat ja ausamat inimest kui Mallukas! Vot sellepärast käingi blogi lugemas 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerli 12. juuni 2017 at 19:15

  Minugi arust nägid väga hea välja. 🙂

 • Avatar
  Vasta Tuule 12. juuni 2017 at 19:05

  Ma ka käin Sinu blogi lugemas 😉 Jää ikka endaks, see ongi tore! Mulle meeldib Su huumorisoon 😀

 • Avatar
  Vasta S 12. juuni 2017 at 18:56

  Esiteks, tahan ma öelda, et sa nägid eile õhtul väga kaunis välja ja tänada sind pildi eest, mis sa minuga tegid. Teiseks, palju-palju õnne järjekordse võidu puhul. Ja kolmandaks, Henryl oli tegelikult üsna kerge seda võistlust kinni panna, sest meesteblogide kategoorias oligi ta ilmselgelt kõige tuntum ja valdav osa häältest läkski vaid talle, kuid Sinu kategoorias oli valikut ning seal ei läinud kõigi hääled täie veendumusega Sulle. 😉 Kuid tubli sooritus Sinu poolt sellegipoolest.

 • Avatar
  Vasta Dilaila 12. juuni 2017 at 18:55

  …loen Su blogisid vahel iga päev ja kui mu netipulga LIMIIT hakkab täituma, siis “seebikaid” enam ei vaata. Selle asemel otsin üles Sinu blogi ja loen. Sa oled nii ehe, kirjutad mida arvad ja ei pööra asju enda kasuks. Ma ei ole ise suurem asi kirjutaja, seepärast ei ole varem ka komminud .Sry, laupäeval ainult vist , siis nimetasin Sind linnainimesest looduslapseks. Aga tea, et ka 49 aastane naine, kes kolis koos mehega linnast maale, külakesse, loeb parema meelega Sinu blogi, kui vaatab kohutavaid välisuudiseid, loeb paberkandjalt poliitikute jagelemisi ja langetab kehakaalu plaastritega (haa-haa)
  Aitähh, et olemas oled ja kirjutad oma pere ja muu maailma asjust just nii, nagu Sina seda näed.
  Olen vahel ka nats kade Su avameelsuse pärast! Mina ei julgeks, aga tore et Sina julged.
  Jätka samas vaimus ja palju õnne inimesele, kes kinkeka saab!

 • Avatar
  Vasta Maarja 12. juuni 2017 at 18:42

  Ma ei mõista, miks sa ütled, et ei näinud hea välja. Minu arust igati ilus ja viisakas ?? ja oled ka minu lemmikblogija ja said minu hääle, sest sa räägid asjadest just täpselt nii nagu need on, sinu ausus ja avameelsus on imetlusväärsed. Tihti mõtlen, et kust sa küll nii suure enesekindluse saanud oled, emalt? ?Igaljuhul,see on niiiiiiiiiii äge, et sa räägid oma blogis oma elust nii avameelselt. Ja ma ei mõista kuidas sa julged välja öelda KÕIK, mis sul öelda on ??(nt Stella kohta) No ausalt, super vinge oled!!!! ?? Kusjuures, see on mõtlemapanev, et kuidas ma su postitustes sulle nii palju kaasa elan, nt see, et sa jäid magama, aga pidid minema tüdrukuteõhtule. Mul oli nii kahju, sest mul on ka endal nii olnud, et olen midagi olulist “maha maganud” ja mõtlesingi, et appi kui kurb kui minul oleks nii juhtunud, seega on mul ka sinust nii kahju.
  Ja kinkekaardist küll ära ei ütleks, ees ootab õe lõpetamine ja sugulase pulm, seega oleks üks kleidimure lahendatud??

 • Avatar
  Vasta Nele Kõli 12. juuni 2017 at 18:20

  Mina jälgin igapäev sinu blogi !?

 • Avatar
  Vasta Janne 12. juuni 2017 at 18:09

  Kirjutan siia kommentaari, absoluutselt mitte selle loosimise pärast. Tahan öelda, et lugesin täna õhtulehest artiklit sinu kohta, ning arvan, et paljud on nõus, kui ütlen, et see artikkel oli väga ebaviisakalt kirjutatud. Isiklikult arvan, et iga inimene on eriline, just the way they are, ja kõigil on õigus elada nii nagu nemad tahavad. Ja peamine on, et sa iseendale meeldid.. kuigi sinu auhinda arvesse võttes, meeldid sa paljudele 😉 Naudi seda, sa oled seda väärt 🙂

 • Avatar
  Vasta Elina 12. juuni 2017 at 18:00

  Sooviksin samuti kinkekaarti võita, et see presidendi vastuvõtu jaoks vajalikule kleidile kulutada 🙂 kuna lõpetamisega niigi palju kulutusi, siis see oleks hea võimalus veidi säästa ning samas heaks preemiaks väga heade tulemustega (kuldmedal) lõpetamise eest 😉

 • Avatar
  Vasta Eliise 12. juuni 2017 at 17:58

  juhhuu!

 • Avatar
  Vasta Kadri-Ann 12. juuni 2017 at 17:20

  Iga aasta, kui EBA hääletamine lahti läheb otsin esimese asjana sinu nime sealt üles ?❤

 • Avatar
  Vasta Hanna 12. juuni 2017 at 17:06

  Oled minu lemmik blogija!:)

 • Avatar
  Vasta Ann 12. juuni 2017 at 16:19

  Mina käin, loen ja räägin kaasa ka!
  Mul sünna ka kohe-kohe ja pole erilist vibe sees, vb Ülemiste kinkekas aitaks seda leida…kindlasti aitaks tegelikult! ?

 • Avatar
  Vasta Liis 12. juuni 2017 at 16:01

  Dont hate the player, hate the game eks? Oled julge ja vinge mutt. Pea püsti! ???

 • Avatar
  Vasta jerts 12. juuni 2017 at 15:51

  Mulle meeldis, mida Sa Merje kohta ütlesid, olete ju kakelnud ja leppinud aga väga kõva et ütledki välja, et ta hea. Lisaks olen ka üllatunud et Sa nii vähe hääli said, või käisid mõne teise blogi jälgijad mitmeid ja mitmeid kordi hääletamas? Aga no, Henry on ka vinge, sellesmõttes on kõik ilus ja hea.

 • Avatar
  Vasta sprotike 12. juuni 2017 at 15:46

  Hakkasin sinu blogi suht juhuslikult lugema. Meeldibki seepärast, et pole miskit ilustatud – kõik on reaalne, huvitav, kohati ka naljakas ja et ei võta elu surmtõsiselt. Ja minu meelest on see boikoteerimine nagu mingi “mina sinu liivakasti enam ei pissi”… ja no see Anu intervjuu on küll “tase” jah 😀

 • Avatar
  Vasta Marin 12. juuni 2017 at 15:42

  Minu arvates oled sa võitu väärt! Ja kena nägid välja 🙂

 • Avatar
  Vasta Merily 12. juuni 2017 at 15:30

  Tundub tõesti kummaline, et kui reaalselt veerand sinu lugejatest igaüks oleks ühe hääle andnud (tegelikkuses sai isegi mitu anda), oleks sa saanud enam hääli Henryst. Aga mis teha, see tiitel on sinu ka ilma selle raamita 🙂

 • Avatar
  Vasta Stella 12. juuni 2017 at 15:24

  Mina kui täiesti teine Stella lugesin oma raseda emotsioonidega seda nii nagu ma oleks ise see Uss Stella ?Mul oli juba selline tunne, et pliis Mallukas why sa minust nii räägid. ?Ou well, pean vist leppima , et rasedana on pool aju puudu.

 • Avatar
  Vasta Triin 12. juuni 2017 at 14:39

  Mina olen ka alaline külastaja, sina ja marimell, keda ikka korra päevas piilun…

 • Avatar
  Vasta Laura 12. juuni 2017 at 14:33

  Mumst nägid küll väga kena välja, tahaks ka selline “malakas” olla. Ja järgmine aasta kandideeri omaette tujutõstjablogina – kellele meeldid, loevad ja rõõmustavad ja nalja saab ka, kellele ei meeldi, tunnevad kah rõõmu, et voh ma olen küll parem kui see mallukas!!

 • Avatar
  Vasta :) 12. juuni 2017 at 14:32

  Esiteks suured õnned võidu puhul! ? Teiseks, lugemas käin küll iga jumala kord kui on uus postitus ilmunud, kuid kaasa rääkimist minimaalselt,seda seetõttu, et mul pole lihtsalt lisada enam midagi, kõik mis vaja oled kajastanud oma postituses. Suht pikalt olen juba siin su lehel käinud naermas, rõõmustamas ja ka kurvastamas. Oled nii minu masti inimene ✌?

 • Avatar
  Vasta Kadi L 12. juuni 2017 at 14:25

  Aja sama joont edasi! Super oled!

 • Avatar
  Vasta Marii 12. juuni 2017 at 14:18

  Ära nukrutse! Sinu blogi on äge ja aina paremaks läheb.:)

 • Avatar
  Vasta Leana 12. juuni 2017 at 14:08

  Mis siin nüüd ikka mossitada…..Ülemistesse šoppama vutvut….

 • Avatar
  Vasta Madli 12. juuni 2017 at 13:59

  Kogu blogiauhindade jagamine tekitas minus tohutult palju erinevaid mõtteid. Blogide tunnustamine ja väärtustamine on mu meelest igati äge ja austusväärne, aga sel aastal oli see kuidagi liiga materiaalseks aetud – mingis intervjuus ütles korraldaja vist isegi välja, et eesmärk on blogide tutvustamine turundajatele ja võimalikele koostööpartneritele. Mind ehmatas see veidi ära, sest kuigi ma olin kandideerinud, siis polnud minu isiklik eesmärk küll turundajatele silma jääda. Tahtsin pigem, et elus oleks rohkem lõbu ja meelelahutust ja noh, miks mitte ka teada saada, kellele ma meeldin. Sellega seoses hakkasin ma mõtlema ka sellele, et ilmselt oleks vaja blogidele siiski rohkem ühisüritusi. Praegu jäi paljude blogijate kirjutistest silma, et asi võiks ikkagi olla tõsiseltvõetavam ja isegi äkki kuidagi …. harivam. Äkki olekski hea, kui teha näiteks üks äge ühispidu, kus toimub tutvumisi, loosimisi, tantsu ja mänge ning auhindade jagamine oleks siis hoopis teine üritus – ametlikum, žüriiga jne jne? Lisaks võiks siis olla ka selline blogijate-turundajate ühisüritus, kuhu tuleksidki kohale vaid need blogijad, kes soovivad tegelda sisuturundude ja toodete reklaamiga ning turundajad, kes oma tooteid blogides reklaamida soovivad. Ma ei tea, need on sellised äkkideed, aga mulle jäi selline mulje, et vaja pole mitte praegust blogiauhindade süsteemi edasi arendada, vaid seda hoopis muuta.
  Sind nägin ma ka laupäeval ja ma ei saa aru neist, kes ütlesid, et sa rääbakas välja nägid. Kust otsast? Ma ei julge enam oma kodust väljagi tulla, kui sinu laupäevase välimuse kohta “rääbakas” öeldi, sest mis siis veel mina iga päev olen 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2017 at 14:29

   Ühispeo võiks teha külll!!

 • Avatar
  Vasta Eku 12. juuni 2017 at 13:53

  Ma olen avastanud ennast hiljuti oma mehele rääkimast, et näe Mallukas puhkab oma perega soojal maal palmi all ja vaata, kui ägedad pildid on Mallukal üleval jne jne. Ja siis mees küsib aeg-ajalt, et too see oma sõbranna Mallukas meile külla, et saame tuttavaks. Ja siis ma mõtlen, et appi… 😀 Et noh me ei tea ja ei tunne teineteist. Su blogi on nii mõnusalt põnev ja hull, et uut sissekannet ootad iga päev nagu hommikul ärgates silmad kinni esimest kohvitassi. Ja eks sa ise oled ka üks mõnusalt hulluke. Mis te teete, mis te teete teise laua rahvas?! 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2017 at 14:15

   Miks siis külla ei kutsu 🙁

 • Avatar
  Vasta Kiivi 12. juuni 2017 at 13:35

  Õnnitlused!
  Sinu blogi on vahva, kasulik ja humoorikas lugemine. Eriti hea on teada, et ma pole maailma ainus weirdo, kes ei pelga vajaduse korral soki sisse nuusata :D.

 • Avatar
  Vasta Raily 12. juuni 2017 at 13:26

  Mulle meeldib su blogi. Eriti see, et kirjutad kõigest nii nagu see on.
  Lase samas vaimus edasi!

 • Avatar
  Vasta Teele 12. juuni 2017 at 13:21

  Super hea meel Sinu ja Triinu üle!

  Loosist võtaks seekord küll osa.
  Meie tagasihoidliku-perekondliku pulmapeo korraldamisse annaks 100€ kinkekaardi võitmine toreda väikese vungi 🙂 Saaks äkki pulmakleidi alla ilusa pesu lubada, milles oma kallist tulevast abikaasat rõõmustada.. Kui mulle rasedale üldse miskit selga mahub 😀

 • Avatar
  Vasta T.A 12. juuni 2017 at 13:20

  Mina andsin ka sulle oma hääle,kuna sa kirjutad nii nagu asjad on..ilma ilustamatta. 😉 Vaatasin ka EBA live ja Anu oli lõpuks ikkka päääris joogine. 😀

  Loosis võiks ka osaleda. Lastele oleks vaja suveriideid ja asju. 😉

 • Avatar
  Vasta K 12. juuni 2017 at 13:11

  Võib-olla on asi selles, et sa rabad nii mitmel rindel (melu.tv, jäädvustad beebisid pildile jne), ning lugejad ei arvesta sind enam lihtsalt muheda blogijana, sest sa teed kõike korraga ja oled kõikjal. Blogipostituste sisu ja sõnastus mingil määral kaotab oma eesmärgi ja mõjuvuse, kuna sa niigi väljendad end mitmel pool, seega on veidi minu kui lugeja jaoks tunda n-ö väsimust. Ma loeks pigem detailsemaid seike elust või mõtetest, mitte postituse alguses lõike sellest, et sul on iga päev nii kiire, aga et üritad nüüd leida öötundide arvelt aega, et lugejani midagigi tuua. Aasta jooksul on sul võimalus valida, kas püüdled taaskord blogimaailmas (!) lugejate lemmikuks või lepid sellega, et tegeledki aktiivselt kõigega, mis sulle huvi pakub, kuid see tähendab ka, et sa hajutad enda tähelepanu mitmel rindel ning on oht, et lisaks pealiskaudsusele blogis saab lugeja erinevatest infokanalitest Mallukast üledoosi – liiga palju kommi ajab ju ka kõhu valutama. 😀
  Mina ootan igal juhul edaspidi ka palju postitusi sinu ägedatest äpardustest (näiteks lugu trussikuärist).

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2017 at 14:17

   Ma panin trussikuäri maha 😀

 • Avatar
  Vasta Kaileen Geidik 12. juuni 2017 at 12:47

  Mallukas, muud ma ei oska öelda, kui et inspireerid ja oled lahe! ?

 • Avatar
  Vasta I 12. juuni 2017 at 12:43

  Tead ma proovin ka siis juba loosiõnne pole never kuskil võitnud.Aga osalemine on juba pool võitu?eks näis

 • Avatar
  Vasta Krete 12. juuni 2017 at 12:34

  Ainus blogi, millele kord peale sattusin ja seda siiani lugema olen jäänud. Lihtne ja aus blogi, kus midagi ei jää välja ütlemata ning asjadest räägitakse täpselt nii nagu nad on.
  Palju õnne blogiauhinna võidu puhul!

 • Avatar
  Vasta Kaire 12. juuni 2017 at 12:33

  Naerata – naeratades sa oled Ilus
  Sest sa oled Suurepärane
  Sest sa oled Ainulaadne
  Sest täna on Uus Päev!!

  https://littlebutcute.wordpress.com

 • Avatar
  Vasta Ents 12. juuni 2017 at 12:32

  Henry on nii populaarnr, ma olen aastaid tagasi paari ta postitust lugenud ka, aga ma ei tea miks, ei tundu huvitav. Ei kutsu lugema, ei viitsi. Aga kôigile teistele ju meeldib!? Hmm, olen vist eriline ??

 • Avatar
  Vasta Margit 12. juuni 2017 at 12:29

  Ma jälgin Ženjat Instagramis. Seal ta mulle väga meeldib. Kajastab kõike, kus ta käib ja teeb seda väga huvitava ja aruka! jutuga. Iseeneset televisioonis ja meedias jah ta jätab pigem sellise hüpleva hullu mulje.
  Henry blogi on ehk seetõttu nii populaarseks saanud, et naised saavad lugeda kodusest elust läbi mehe silmade. Väga huvitav minu meelest.
  Õnneks seda Eliiti ma ei jälgi ega tea ka neist suurt midagi. Ju siis polegi olulised.

  Ps! Mina hääletasin sinu poolt!

 • Avatar
  Vasta Laura 12. juuni 2017 at 12:23

  Mulle nii kohutavalt meeldib Sinu lihtne ja inimlik kirjastiil ja tohutu julgus seda nii toorelt ja ausalt avaldada. Aitäh Mallukas, et Sa oled täpselt selline nagu Sa oled! 🙂
  Palju õnne ka blogiauhinna puhul!

 • Avatar
  Vasta Kaisa 12. juuni 2017 at 12:15

  Käin, loen, räägin kaasa. Istun just parasjagu ülemistes ka, ootan et keegi koju viiks 😀 (Lõuna-Eesti)

 • Avatar
  Vasta Kats 12. juuni 2017 at 12:02

  Sa oled ainus, kelle blogi ma loen ja jään ka edaspidi lugema. Keep going! 🙂

 • Avatar
  Vasta Helen 12. juuni 2017 at 11:49

  Näed, sa võidad isegi siis, kui sa ennast EBA hääletamisel ei promo. Ju kuigi paljud kurdavad, et oled too much avameelne, siis olgem ausad – see ongi see, mis sind teistest eristab. Kõigile ei saagi meeldida, seega GO GIRL!

 • Avatar
  Vasta Maris Adoma 12. juuni 2017 at 11:41

  Mina väga naudin sinu blogi lugemist, ausad arvamused ja väljaütlemised ??

 • Avatar
  Vasta Marten-Egert Vahtla 12. juuni 2017 at 11:40

  Kusjuures, ainult sinu blogi ma loengi. Kuskil pool aastat tagasi nägin siin-seal postitusi “mingist Mallukast” ja ühel hetkel sattusin siis su blogisse. No vau! Ma olin lihtsalt esimesel ööl (just öösiti ongi muide kuidagi rämedalt mõnus lugeda su blogi, ma ei tea miks :D) lugesin su pooled postitused läbi ja olin hämmingus kui aus, siiras, parajalt nipsakas üks naine olla saab. Lihsalt nii lahe. 😀
  Ja kurb sa küll olema ei pea, su blogi lugejad -see okeim pool- teavad täpselt, milline vinge naine sa oled ja hoiavad sulle igal alal ja ajal pöidlaid. Niiet tunne enda üle uhkust. 🙂
  Ja välja nägid sa ka megahea, ei ole su välimusel viga midagi, ära kujuta ette. 😀

  • Avatar
   Vasta Marten-Egert Vahtla 12. juuni 2017 at 11:42

   Ja ma veel lisaks! 😀
   Et kutina ma loen ikka su päevadest ka sama suure tuhinaga, kui näiteks su lastest või mõnest “vinguvast” teemast. Kõigele elan südamest kaasa ja no üldse pole seda iu tunned, ei ole. 😀

 • Avatar
  Vasta Elina 12. juuni 2017 at 11:39

  Ka minu meelest on kurb, et kindel kamp blogijaid lihtsalt põhimõtte pärast üritust boikoteerib. Kui kogu blogijaskond kokki hoiaks, oleks üritus kindlasti veelgi suurem ning ületaks ka Kroonika tehtu 🙂

  Truu ja pika lugejana sooviksin samuti loosis võita, kinkekaart kuluks vägagi ära 🙂

  • Avatar
   Vasta Elina 12. juuni 2017 at 11:40

   See “kokki” kõlab siin nii halvasti 😀

   Kokku ikka

 • Avatar
  Vasta Elen 12. juuni 2017 at 11:28

  Mida ausam ja konkreetsem sa oled , seda rohkem neid kibestunud/iseloomutuid/kadedaid on ?Nad lihtsalt ei talu tugevaid karaktereid ! Aga minule sa meeldid ja minuga ühineb kindlasti tuhandeid ??

 • Avatar
  Vasta Kerli 12. juuni 2017 at 11:24

  Mina loen ka ainult sinu blogi. Õnneks on mida lugeda ja meeldib, et oled otsekohene ja räägid asjadest nii nagu on. Lase aga samas rütmis edasi, inimestele see meeldibki 😀
  Aitäh 😀

 • Avatar
  Vasta Merle 12. juuni 2017 at 10:59

  Ehk on loosiõnne 🙂

 • Avatar
  Vasta Ingrid 12. juuni 2017 at 10:59

  Olen lugenis juba aastaid ja hoian hinge kinni, et Sa ei lõpetaks 😀 kõigi aegade lemmikuim blogi ja nii palju asju millega samastuda. Jätka samas vaimus 🙂

 • Avatar
  Vasta Tr 12. juuni 2017 at 10:56

  Ma ka olen vahel mõelnud, et küll on ikka julgus ja tahtmine kõike nii detailselt jagada oma elust. Ise nii ei teeks aga tuleb tõdeda, et lugeda on ikka põnev.

  Mis saab olla nt halba selles, et räägid oma päevadest? Võib tunduda iuuuuu aga samas see on ju ELU, see on KÕIGI naiste mure. Ühed lihtsalt julgevad oma mõtteid jagada. Tänapäeval ei tohiks päevad olla mingi tabuteema enam nagu vanasti aga mulle tundub küll, et paljud peavad seda nagu häbiasjaks.

  Mis saab halba olla selles kui räägid, et teie suhe sai alguse üheöösuhtest? ei pea ju kõik rääkima oma tutvumisloost koos liblikate ja hõbedaste ponidga:)) Mul on päriselt üks tuttav kes ärkas täielikus mäluaugus võõra mehe kõrval. Nad jäid ka kokku aga nad ei räägi muidugi seda tutvumislugu vaid midagi ühiskonnale sobilikumat, a la saime peol tuttavaks, käisime kohvil:D

  Jää iseeendaks, see on peamine.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2017 at 10:57

   Ma ka üldiselt ütlen, et me tutvusime koolis (mis ka kaudselt tõsi :D)

 • Avatar
  Vasta Kaisa-Liisa 12. juuni 2017 at 10:41

  Hääletasin, loen, elan kaasa! Ei ole igapäevane lugeja, kuid nädalas mõned korrad viskan ikka pilgu peale, mis huvitavat kirja oled pannud. Mulle meeldib see, et kirjutad nii nagu arvad, oled otsekohene ja aus. Aitäh, et kirjutad nii nagu kirjutad!

 • Avatar
  Vasta Sigrid 12. juuni 2017 at 10:38

  Mina loen vaid Sinu blogi, Mallukas, ja tõesti just sellepärast, et Sa oled aus ja otsekohene. Kõikide postitustega ei jõua ma muidugi kursis olla, kuid Facebooki lehel olevate sissejuhatuste järgi otsustan, mida lähemalt loen, ja siiani on kõik lugemised huvitavad olnud.
  Jätka samas vaimus! 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin 12. juuni 2017 at 10:26

  Mallukas, sinu blogi on ainus, mida ma loen. Tavaliselt igal õhtul vaatan ikka üle, mida uut sa kirjutanud oled. Võibolla ma mõnikord ei ole nõus sinu mõtetega, aga inimesed arvavadki ju erinevalt. Sinu otsekohesus ja julgus on minu jaoks hämmastavad – respekt! Olen mõelnud saata sulle mõne teemavihje, aga ei ole veel tegudeni jõudnud ?
  Igatahes- keep goin’!

 • Avatar
  Vasta Helen 12. juuni 2017 at 10:22

  Olen sinuga nōus paljudes asjades. Fokin absull ei sobinud sinna, vahepeal oleks tahtnud talle öelda, et kasva suureks. Enamus kommentaarid tema poolt olid ausalt vâga lamedad.
  Kindlasti pâris paljudel polnudki tema nōmedatele kommentaaridele miskit vastu öelda, sest keegi ei oskanud arvatad, et ta nii kommenteerib.
  Ja kuidagi see üritus taheti lihtsalt ruttu tehtud saada. Mis on kurb..
  Inimesed, kes kohale tulid olid end korda teinud ning isegi kui see päâdis lihtsa meigi ja kleidiga, siis nâiteks sina oleks võinud olla tegelikult oma armsate laste ja mehega kodus diivanil ning kommi süûa.
  Inimesed tegid selleks enda graafikusse aega aga tegelikult kokkuvōttes polnud see muud väärt kui paber raamis ja vâike kingikott, sest head vaibi vōi olemist seal polnud.

 • Avatar
  Vasta S. 12. juuni 2017 at 10:14

  Seepärast ma olengi su blogi järjepidevalt lugema jäänud, et sa oled aus ja ei ilusta asju. Räägid igapäevastest asjadest nii nagu nad on, mitte ei muuda kaunimaks. Nagu mingid sit*umised ja asjad, mida suurem osa enamik siiski oma kodu seinte vahele vaid jätavad. 🙂

  Seega savi, mis auhinna said ja mida ei saanud, paljude lemmik oled ju ikkagi.

 • Avatar
  Vasta Melinda 12. juuni 2017 at 10:11

  See intervjuu oli tõesti üpriski nõme käik saagimi poolt. Aga Sinule palju õnne ja edu! 🙂

 • Avatar
  Vasta Issarist 12. juuni 2017 at 10:07

  M, sa oled nii f-in imeline, minu iidol!!! :))))))))))))

  • Avatar
   Vasta Issarist 12. juuni 2017 at 10:36

   Palun kustutada terve minu kommentaar, mitte ainult see osa, mis sulle ei meeldinud 😉

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 12. juuni 2017 at 10:38

    ei 😀

 • Avatar
  Vasta birx 12. juuni 2017 at 10:05

  Ahh, ole meie paksu edasi 😀 nalii!
  ega see auhinna asi ei vähenda ju lugejaid, ära enam osale 😀

 • Avatar
  Vasta Liisu 12. juuni 2017 at 10:02

  Meeldib su blogi väga ja hoidsin sulle täiega pöialt 😉

 • Avatar
  Vasta Maarja 12. juuni 2017 at 09:59

  nägid hea välja ja sul on mõnus blogi

 • Avatar
  Vasta Eva 12. juuni 2017 at 09:58

  Loen Su blogi juba oma kaks-kolm aastat ja just sellepärast, et nii ilustamata ja humoorikalt kirjutad igapäevaelust ja olen nüüdseks pannud isegi oma kuti juba kaasa elama Su tegemistele! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kelli 12. juuni 2017 at 09:53

  Hea lugemine. Erinevalt fännidest, ei ole ma igapäevane lugeja ja jälgija aga samas ei ole kordagi tekkinud mõtet, et “midaaa jamaa ma nüüd lugesin”. Kõik lihtne ja loogiline, samas kerge x-faktoriga. Tegelikult, mõnus on aeg-ajalt lugeda, et leidub veel lihtsurelikke, kelle elu ei ole iga sekund lill.

 • Avatar
  Vasta Maria 12. juuni 2017 at 09:53

  Just sellepärast ma su blogi loengi, et sa oled aus ja ütled seda mida mõtled nagu selles postituseski.

 • Avatar
  Vasta Krislin 12. juuni 2017 at 09:50

  Super! Mulle nii meeldib su otsekohesus, aga samas ka Triinu selline armas oleks. Ja mina siis jagasin oma hääli Teie vahel, aga üks hääl läks Sulle ikka rohkem.
  Super naised olete! Päikest!

 • Avatar
  Vasta Jane 12. juuni 2017 at 09:48

  Jälgin 😀

 • Avatar
  Vasta Liisa 12. juuni 2017 at 09:47

  Minu arvates selline välimus harmoneerus hästi nii peopaiga kui ka teiste külalistega, sest lihtsuses peitub tihtilugu võlu.

 • Avatar
  Vasta Kristina 12. juuni 2017 at 09:43

  Lugesin ka seda intervjuud ja oli kohe tunda,et seal oli asja moonutatud. Vähemalt mulle tundus küll,et blogis ja intervjuus oleks nagu erinevad Mallukad olnud.

  Minu hääle said sina,aitähh,et sa mu elus oma blogiga olemas oled! Oma konkreetsuse ja minu masti huumorisoonega oled sa imeline 😀

 • Avatar
  Vasta Regina 12. juuni 2017 at 09:43

  Olin kunagi hater nüüd aga loen huviga 🙂

 • Avatar
  Vasta Anna 12. juuni 2017 at 09:43

  Sa oled väga tubli ja saad alati hakkama? õnn kaasa sulle

 • Avatar
  Vasta Nimetu 12. juuni 2017 at 09:41

  Käin siin peaaegu igapäevaselt lugemas kuid kaasa ma ei räägi ☺

 • Avatar
  Vasta Marge 12. juuni 2017 at 09:37

  Pole mõtet teiste arvamusest huvituda, kõigile ei saagi meeldida 😉 tuleb elada oma elu nii, nagu endale meeldib ja sobib. Ainult nii saab olla õnnelik 🙂
  Ja palju õnne võidu puhul, oled seda väärt 🙂 oled vist ainus blogija, kes kirjutab kõigest, nii heast kui halvast, ja jääb selle juures ausaks, ega ilusti tõde 😉
  Edu sulle ja jätka samas vaimus 😉

 • Avatar
  Vasta Laura 12. juuni 2017 at 09:34

  Loen, sest minu jaoks sobib see otsekohesus ja ausus, mitte ninnu-nännutamine.;)

 • Avatar
  Vasta Leenu 12. juuni 2017 at 09:32

  Hea Mallu!

  Loen Su blogi viimased paar aastat. On hetki, kus ma olen mõelnud, et enam seda ei tee, sest Sinu ausus ületab vahel minu nn taluvuspiiri ja mõtlen, et issand, kuidas Sa küll ometigi kõik välja paiskad. Nii ei sobi! Teine kord tunnen siiski, et räägid ausalt ja otse teemadest, mida teised ei tee ning samastun Sinu mõtetega. Eks see on ka üks Sinu populaarsuse võtmetest, et julged olla täielikult Sina ise ning see on siin väikeses konnatiigis (loe Eestis) haruldane nähtus. Enamik inimesi ja ka blogijaid mõtlevaid teemasid välja ning seejuures püüavad jätta mingit muljet. Eks on ka teistsuguseid, aga valdavalt on minu lugemisulatusse sattunud blogid suhteliselt sisutühjad ja igavad. Sina aga tulistad otse, mis on meie ühiskonnas suhteliselt erakordne ja eristuv. Nii et isegi, kui mõned Su postitused minu taluvuspiiri ületavad, siis keep up the good work! Eks ma ikka loen edasi 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2017 at 09:41

   Hehe, aga too mulle mõni näide, mille kohta sina isiklikult tunned, et taluvuspiir on ületatud? Ausalt 😀 Ma ise ei oska ju nii kõrvaltvaataja pilguga mõelda 😀

 • Avatar
  Vasta Marii 12. juuni 2017 at 09:30

  Las koerad hauguvad, aga karavan veereb ikka edasi. Show must go on…. My make up will be flaking, but my smile still stays on….

 • Avatar
  Vasta Mare 12. juuni 2017 at 09:27

  Loen postitusi tihti, aga kaasa ei räägi pea üldse 🙂

 • Avatar
  Vasta Anu 12. juuni 2017 at 09:25

  Oih, ma unustasin hääletada. Aga lugemas käin rõõmuga. Kinkekat oleks ka vaja, tuleks reaalsusele silma vaadata, et pärast sünnitust ei mahu ikka vanadesse riietesse ning mõned suuremad hõlstid tuleks osta.

 • Avatar
  Vasta Kati 12. juuni 2017 at 09:21

  Mallu ära tunne end pahasti, mu arvates oled sa äge täpselt sellisena nagu sa oled ja ära lase ühel õhtul oma meelt morjendada!

 • Avatar
  Vasta Age 12. juuni 2017 at 09:16

  Loen ja elan sulle kaasa, pane edasi samamoodi??

 • Avatar
  Vasta Kaie 12. juuni 2017 at 09:15

  Loen, jälgin, meeldib, aga aktiivne kaasarääkija ei ole 🙂

 • Avatar
  Vasta Liina 12. juuni 2017 at 09:11

  Praegu loen ja imestan, et kas kõigi elus on selline inimene nagu “Stella”. Mulle on ka üks “sõbranna” nii palju kordi nuga selga löönud ja siis teinud ingli näokese pähe, et tema pole midagi teinud. Sai uue jamaga hakkama ja läks sellest minu lähedastele sõpradele rääkima stiilis “milline valelik mõrd see Liina ikka on”. Õnneks saatsid kõik mu tuttavad ts samuti ammu persse. Paar aastat oli rahu majas, ta igalt poolt instagramist ja facebookist ära kustutatud kui nüüd üks hetk üritas mind instas followima hakata. Vaja vist uut draamat tekitada mitte kusagilt.

  Sina aga näed väga kena välja piltidel, ära üldse mõtle üle neid vaadates 🙂

 • Avatar
  Vasta M 12. juuni 2017 at 09:08

  Sellessuhtes Saagim vedas ise veits lõksu sind. Moonutas nii Stella ja ta kamba sõnu kui ka Sinu sõnu. Sina pane ikka edasi, savi ju 🙂

 • Avatar
  Vasta M. 12. juuni 2017 at 09:07

  Pai!

 • Avatar
  Vasta Anna 12. juuni 2017 at 09:01

  Oi, see on küll pahasti, et Anu Saagimi peale pahandasid, sest teie kaks võiks hoopis koos saateid teha! Ma juba lootsin:)

 • Avatar
  Vasta Marit 12. juuni 2017 at 09:00

  Stella saab nüüd tuhandeid klikke juurde kindlasti ?? teed talle tasuta reklaami ?? äkki peaksid arve esitama ??

 • Avatar
  Vasta Laura 12. juuni 2017 at 08:58

  Minu arust nägid sa just väga kena välja! Täiega minu maitse, selline lihtne aga vapustav 🙂

 • Avatar
  Vasta Grette 12. juuni 2017 at 08:56

  Apppiiiiii…krdi eeatlased! Pange ennast palun põlema! (Mitte kõik loomulikult! ?) Ainult saaks vinguda…Kui on palav, tahetanse külma. Kui on talv, tahetakse suve. Küll on Mallukas ennast liiga ilusaks teinud ja järgmine aasta jälle näeb nagu kalts välja. Appi, kas eesti inimene lõpetab ükskord vingumise ja teise eestlase õgimise ära. Lihtsalt kohutav. Jaa, ka mina vaatasin eelmin aasta, et sa oled ennast liiga ilusaks teinud selle peo jaoks (muidugi mulle meeldis absoluutselt su välimus ja, kes teisiti arvab, see mingu lihtsalt pikalt pe…e!). Samas see aasta vaatasin ma sind hoopis teise pilguga. Sa nägid nii mõnusalt lihtne välja, samas nii stiilne (keda see Fokini arvamus kotib? ?) ja armas. Mina emana ütlen, et mina pigem panekski ennast lihtsalt ja stiilselt riidesse, koos vähese meigi ja soenguga (ta), kui lööks ennast taevani lille ja ootaks, kas Fokin on nüüd minu välimusega rahul või ei. Halloooo, see olen mina ka kui ma ise ennast hästi tunnen, keda see Fokin siis kotib? ?
  Seega pea püsti Mallukas, sa oled väga tubli ema ja veel parem blogija. Kindel on see, et uut põlvkonda lausa pillub peale ja sa ei peagi suurma nendega enam võistelda. Sina oled omal ajal juba selgeks saanud, et su blogi on üks paremaid ja parim auhind, mida omada saab minyarust, on su armsad fännid, kelle jaoks oled sa igati võitja oma blogiga. ?

 • Avatar
  Vasta Kätu 12. juuni 2017 at 08:52

  Kahjuks mina kommenteerin esimest korda. Paar korda olen isegi mõelnud, et õnnitleks või lohutaks. Aga neid on nii palju, kes seda teevad. Siis olen mõelnud, et mis see minu sõnakse ikka aitab. Aga räägin sinust kogu aeg. Elukaaslane vahel mainib, et ma ei räägi kellegist teisest nii palju kui Sinust. 🙂 Ja vaid head. Su olemus, teod ja kirjastiil on lihtsalt vaimustavad. Ise olen kolme lapse ema. Õnnitlen Sind kogu meie pere poolt!! 🙂 Meie pere lemmik oled sa igatahes. Tuli selline lihtne ülistus kirjutis. Sa oled lihtsalt parim!!

 • Avatar
  Vasta E 12. juuni 2017 at 08:46

  Loen blogi väga tihti, aga aktiivne kaasarääkija ei ole.

 • Avatar
  Vasta Ann 12. juuni 2017 at 08:44

  ma seda ülekannet küll ei vaadanud aga tore, kui inimene on peol tema ise, mitte keegi ülespuhvitud ja hoopis teine kui päriselus.

  aga mulle jõledalt sümpatiseerib see, et oma siseelust natuke enam märku annad, jõudu sulle!

 • Avatar
  Vasta Erle 12. juuni 2017 at 08:37

  Käin, loen ja elan kaasa 😉

 • Avatar
  Vasta Hiren 12. juuni 2017 at 08:34

  Tegelikult on ju kõik hästi 🙂 Sul oli lihtsalt veits vilets päev ja tuju 🙂

 • Avatar
  Vasta AiKu 12. juuni 2017 at 08:26

  Tegelikult on ju kõik hästi!

 • Avatar
  Vasta Caryna 12. juuni 2017 at 08:23

  Mina hääletasin ka sinu poolt. Sinu blogi on ainukene, mida ma igapäevaselt loen

 • Avatar
  Vasta Merri 12. juuni 2017 at 08:20

  Olen ka pikemat aega Sinu blogi lugenud – mis meeldib, on see, et räägid asjadest nii nagu on ilma ilustamata! 🙂

 • Avatar
  Vasta Diana 12. juuni 2017 at 08:10

  Minu hääl läks ka sulle sest mulle meeldib su otsekohesus ja kerge tahumatus. Sa pole mingitesse raamidesse surutud. Ütled nii nagu mõtled.

 • Avatar
  Vasta Heidy 12. juuni 2017 at 08:08

  Loen Sinu blogi juba pikemat aega, keep up the good work!
  Tavaliselt ma küll ei kommenteeri, kuid see kinkekaart kuluks uute prillide ostu peale, muidu ei näe varsti Su blogi lugeda 😀

 • Avatar
  Vasta Lugeja 12. juuni 2017 at 08:07

  Hääletasin ja olen rõõmus, et seda tegin 🙂

 • Avatar
  Vasta Agnes Kirsbaum 12. juuni 2017 at 08:06

  Mina loen nagunii sinu blogi. Sa oled hull mutt, aga kui sa poleks hull mutt, siis keegi ei loeks kah! Go girl!!!

 • Avatar
  Vasta Marianne 12. juuni 2017 at 08:05

  Mulle su blogi väga meeldib, aus ja humoorikas, ilma lisatud bullcrapita. Mõnus samastuda, sest postitused on ilma ilustamata. Mõne teise tekste lugedes on kahe lause järel huvi läinud.

 • Avatar
  Vasta Reine 12. juuni 2017 at 08:03

  Mallukas! Mina ei ütle, et sa paks oleksid, väga hea näed välja. Ja sinu blogi on ka väga hea. Alati leidub mida head jälle kirjutad. 😉 Mina hääletan ka järgmine aasta sinu poolt kohe kindlasti. 🙂 😉

 • Avatar
  Vasta Kadi 12. juuni 2017 at 08:02

  kena olid 😉

 • Avatar
  Vasta Janika 12. juuni 2017 at 08:01

  Hääletasin su poolt! Mõni aeg tagasi ma olin täiesti su blogi vastane, sest mulle tundus, et oled mõningate teemadega liiga avameelne. Aga kui lähemalt süüvisin, siis sain aru, et sa oledki selline veits hull ja see on sinule nii omane stiil. Mida rohkem su blogi lugesin, sest rohkem nägin, et tegelikult see avameelsus on igati positiivne, sest on vähe inimesi, kes julgeks igal teemal kirjutada 🙂 Keep going Mallukas ja õnne oma kategooria võidu puhul 🙂

 • Avatar
  Vasta Anne-Mari 12. juuni 2017 at 07:59

  See on minu meelest siiani kõige paremini kirjutatud arvustus 🙂 Ise andsin kahel korral hääli, ühel korral sai eluliste blogide hääle Triinu-Liis ja teisel korral Sina 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 12. juuni 2017 at 07:49

  No NAINE! YOU ARE AWESOME!
  PS. Tegemist ei ole muudetud kommentaariga.
  Hääletan ka järgmisel aastal.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2017 at 08:52

   haha, nüüd see kõlab, nagu see oleks raudselt muudetud 😀

 • Avatar
  Vasta Mer 12. juuni 2017 at 07:48

  Sa nägid väga kena välja (oleksin öelnud seda ka siis, kui kinkekas mängus poleks :D)!

 • Avatar
  Vasta Liis 12. juuni 2017 at 07:36

  Ega see auhind ei näita ju nii palju midagi ja vahest on hea kui teised ka võimaluse saavad 🙂 Sa oled tubli ja seda näitavad su koostööpartneridki ja diilid, mida teistele ei pakuta 🙂

 • Avatar
  Vasta M 12. juuni 2017 at 07:34

  🙂

 • Avatar
  Vasta Anna-Maria 12. juuni 2017 at 07:29

  Ära muretse sa nägid väga püss välja.

 • Avatar
  Vasta Ann 12. juuni 2017 at 07:26

  Need Fokini kommentaarid pole kunagi normaalsed olnud ? ei tea miks ta ikka ja jälle pildil on..
  Oi see kinkekaart kuluks mulle nii ära!! Uus beebi kohe majas ?

 • Avatar
  Vasta KristiinaR 12. juuni 2017 at 07:24

  Mäletan hästi, kuidas paar aastat tagasi bussiga Tallinna sõites otsisin mida lugeda, sest bussiga oli mega igav tiksuda. Sõbranna soovitas su blogi ja sellest ajast saadik ma ikka igapäevane külaline! 🙂 Ainus blogi,kus inimene kirjutab elust nii nagu see ka on. EBAl nägid super välja! 🙂

 • Avatar
  Vasta K.A 12. juuni 2017 at 07:20

  Sa nägid ka soenguta väga hea välja! Kahju, et sul üritusest kehv tunne jäi.

 • Avatar
  Vasta D1sny 12. juuni 2017 at 07:19

  Ma käisin vist päeva jooksul 10x su blogi vaatamas, et millal see postitus juba tulebb… Obsessed, uhh?
  Olen su blogi lugenud ajast mil sa Mari ootama jäid ja siis juba on Lende ka peres, no kuhu see aeg lendaaaab …EBAl nägid meeletult hää välja, lihtsus viib sihini, jätka samas vaimus ❤❤

 • Avatar
  Vasta Krissu 12. juuni 2017 at 07:17

  Ma arvan, et ehk on sinu tähelend veel ees. Üle pole mõtet ka mõelda. Jää iseendaks ja keskendu sellele, mis sina teed, siis jäävad alles ka su lugejad ja hindavad tükikest sinust. Uhkeks ei tasu minna ja teisi halvustada ei tohiks, see võib paraku fännidest ilma jätta 😉 Edu edqspidiseks ja ole tugev! ?

 • Avatar
  Vasta Laura 12. juuni 2017 at 07:03

  Isegi siis, kui ma teinekord sinuga risti vastupidist õigeks pean, meeldib mulle su mõtteid lugeda 🙂 Jätka samas vaimus!

 • Avatar
  Vasta Elen 12. juuni 2017 at 07:02

  Mina küll ei ütleks et sa paks 🙂 väga hea näed välja 🙂
  Tean omast kärst et kui tuju on nullis siis tundub kõik halb ja pole ka endaga rahul , minul esineb seda väga tihti 😀

 • Avatar
  Vasta tööline 12. juuni 2017 at 06:52

  Nägid hea välja!
  Lihtsuses peitub võlu nagu ikka vanad inimesed ütlevad 😀 (PS! ma 23)
  Vahel on kadedus täitsa hea, siis on arusaada, et ikka eestlasega tegemist 😀
  Keep going strong!

 • Avatar
  Vasta Ülle 12. juuni 2017 at 06:49

  ..Auhind on auhind ja palju õnne Sulle! Saad korraldajatele nüüd natuke nõu anda, et järgmisel aastal asi paremini sujuks ja toredam oleks.

 • Avatar
  Vasta Merka 12. juuni 2017 at 06:31

  Olid kena ja tubli! Loen ikka su blogi!

 • Avatar
  Vasta Kersti 12. juuni 2017 at 06:31

  Minu arust sa nägid väga kena välja, alati ei peagi ennast hullult ülesse lööma 🙂
  Jätka samas vaimus edasi ?

 • Avatar
  Vasta Triinu 12. juuni 2017 at 06:29

  Pole saa midagi paks. Normaalne nagu ilus naine peab olema.. kuigi see on vist iga naise mure, et peeglike seinal ei näita sellist pilti nagu sooviks. Aga enamus mehi naudib kui naistel “liha ka luude ümber on.”…

 • Avatar
  Vasta põmm 12. juuni 2017 at 06:25

  Anuga intervjuud oli pisut piinlik vaadata. Ilma luba küsimata käsi võõra naise tissi külge… Veider…

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2017 at 08:53

   Ah, ma ei tee sellest numbrit, las näpib, mul hea tiss 😀

 • Avatar
  Vasta Liisa 12. juuni 2017 at 06:24

  Täitsa loetav blogi on 🙂 (kommenteerin ka, et äkki joppab kinkekaardiga, kuluks ära küll, nagu nii mõnelgi teiselgi :D)

 • Avatar
  Vasta Siret 12. juuni 2017 at 06:06

  Mulle meeldib, et selle kõige juures, mis Su elus toimub, oled jäänud iseendaks! Las see kanakari karjub ja olla kibestunud!

 • Avatar
  Vasta Birgit 12. juuni 2017 at 06:06

  Minu arvates olid ka see aasta väga äge välimuselt. Selline lihtne aga väga ilus:) ja palju õnne võidu puhul!

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 12. juuni 2017 at 06:05

  Ma ei ole eriline kommenteerija blogides, aga sel korral võtan vaevaks ja ütlen paar sõna 😀
  Kui ma alustasin sinu.blogi lugemist olid mul sellised kahetised tunded. Aga ajaga oled, kas sina oma kirjutamistega mõnusamaks muutunud või mina leplikumaks 😀 loen alati su postitused läbi, mõnikord naeran, mõnikord nutan, mõnikord hoian pead kinni. 😀 Lihtsalt seepärast, et üks inimene julgeb olla niii aus, inimesed võiksid vähemalt pool sama ausad olla. Siis ei tekiks kuskil kellelgi mingeid kujutlemmasid, et elu ongi ainult üks nali ja naer ja pillerkaar.
  Ma jumaldan su pisikesi preilisid. Mulle meeldib sinu rahu ja vabalt võtmine nende kasvatamisel.
  Olen saanud blogist niiiii palju häid ideid. Kus käia, mida teha, retsepte, mida osta 😀
  aitäh, et oled täpselt selline nagu oled. Sa oled mõnus vaheldus kogu selle roosamanna blogindusele 🙂
  Jätka samas vaimus, sära silma ja päikest sinu pere päevadesse.
  Olge hoitud 😉

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2017 at 08:54

   Äkki sul on stockholmi sündroom tekkinud 😀

 • Avatar
  Vasta Keirit 12. juuni 2017 at 06:00

  Minul oled kindlasti 1lemmikuid ja väga hea nägid välja 🙂

 • Avatar
  Vasta Anni 12. juuni 2017 at 05:42

  Mina ei leia küll, et sa kuskilt otsast paks välja näed. Ütlen kohe ausalt, et see aasta nägid sa ekstra armas välja. Less is more!

 • Avatar
  Vasta Katu 12. juuni 2017 at 05:09

  Olen kindel, et järgmine aasta saad ise lemmikblogija tiitli omale. Su fanclub vist magas, arvas et saad nagunii piisavalt hääli.
  Kummaliselt olid need blogijate kohad jagatud küll seekord.
  Täiesti nõus su kommentaaridega seoses EBA kohta.

 • Avatar
  Vasta Külli 12. juuni 2017 at 04:41

  Oled jääd minu valetamatuks lemmikuks ?

 • Avatar
  Vasta Karina 12. juuni 2017 at 04:15

  Tsau Mallu!! Tahan öelda, et sa oled niiii äge isiksus. Ma küll ei tea sind, mõtlen et ei ole koos olnud jne, aga sa lihtsalt tundud selline 🙂 Kaugelt kohe näha seda. Ja sul on megaäge perekond! Mulle meeldib, et sa oled väga nooruslik ja blogi armastan lugeda sellepärast, et sa räägid kõigest niii avameelselt ja see on ainult hea! Minu kõigekõige lemmikum blogija!!! 😉 Palju edu sulle ja õnne kõiges :))

 • Avatar
  Vasta Kiks 12. juuni 2017 at 02:22

  Go Mallu! Olen Sinuga juba pàris mitu head aastat… (kommenteerima küll ei ole kippunud, aga lugemas kàin pea iga pàev?)
  Niiet loodan, et paned sama tempokalt ja vingelt edasi ???

 • Avatar
  Vasta Jane 12. juuni 2017 at 01:59

  You go girl! ? Väga kaunis nägid välja EBA’l (ja isegi kui poleks, siis tuleksin ja loeksin ikka su blogi) ? Ja pole mõtet nukrutseda ja mingite nõmedate eitede pärast ja tuju nulli lasta ☺️

 • Avatar
  Vasta Merike 12. juuni 2017 at 01:20

  Ainuke blogi mida ma järjepidevalt, võib isegi öelda et igapäevaselt viitsin jälgida ja lugeda, on Sinu blogi. Pisteliselt tšekkan ka Eveliisi (jajaa, ma tean!) ja Sekkarileiud (oli vist nii?) omi. Nüüd mõtlen, et oleks pidanud ikka ka hääletama.. ei tulnud nagu selle pealegi 😀 Auhind auhinnaks, aga minu meelest oled Sa Eesti blogijate ema (kõige paremas mõttes) 😉

 • Avatar
  Vasta Anita 12. juuni 2017 at 01:18

  Mulle ikka nii meeldib kui otsekohene sa oled! Päris ausalt ütlen et mitte ühtegi teist blogi igapäevaselt ma ei loe, ainult sinu oma 😀

 • Avatar
  Vasta Britta 12. juuni 2017 at 00:55

  Hääletasin sinu poolt mitu korda, sest sinu blogi on alati väga huvitav lugeda.
  Palju õnne võidu puhul ning jätka samas vaimus!?

 • Avatar
  Vasta Mennu 12. juuni 2017 at 00:47

  Kahju, et meie seas elab inimesi kellele kohe meeldib teiste elu elada ja draamat tekitada(EBAle mitte tulijate “gäng”). Armas Mallukas, üllita ikka humoorikaid, siiraid ja ausaid postitusi oma juhtumiste ja armsa pere kohta-need toovad killukese päikest Eesti sitta suusailma!

 • Avatar
  Vasta Helen 12. juuni 2017 at 00:45

  Töötasin kunagi maaletoojana ja palusin ühelt blogijalt infot, kellele tooteid saata. Meil oli samuti korralik reklaamieelarve. Üks kindel seltskond blogijaid, kelle ühtset nime ma ei maini, ütlesid su kohta krõbedalt. Ütlesid, et sa ei kasvata oma last (sul oli siis üks laps veel) ja ainult jood. Kusjuures huvitav on, et ka Stella blogi ei soovitanud nad. Stella kohta öeldi, et ta oli vist mingi firmaga seotud ja ei katseta teisi firmasid. See kamp blogijaid sai minu projekti täisulatuses endale. Pärast mulle räägiti, et see kamp blogjaid mustab kogu aeg teisi. Kuid sinu blogi leidsin hiljem üles ja jäin lugema. Headus võidab!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2017 at 08:56

   Issand, mis kommentaar, et ei kasvata oma last 😀 Hehe. Ma ei oskagi midagi öelda selle peale 😀

 • Avatar
  Vasta Janne Kaju 12. juuni 2017 at 00:37

  Oled aus,otsekohene ja siiras ?
  Selliseid Ok isiksusi võiks rohkem meie maal olla ?
  Ja paks pole Sa teps mitte ?

 • Avatar
  Vasta Karin 12. juuni 2017 at 00:31

  Ma ei tea, kas keegi on seda siin varem ka maininud, aga praegune viis üldvõitja väljaselgitamiseks ei ole minu arvates parim, kui blogid nii paljude eri kategooriate all on (mitte et mul endal paremaid viise välja pakkuda oleks). Aga nt kui ma hääletan Henry blogi poolt väikese konkurentsiga meesteblogide kategoorias, siis see ei tähenda ju kohe, et ta ka üldarvestuses mu lemmik on. Mina nt selles arvestuses muid blogisid ei teadnudki 😀
  Ja kuigi mul tegelikult absoluutselt midagi Henry, kes on kahtlemata hea blogija, vastu ei ole, siis mul on ikkagi tunne, et sina, Mallukas, oleksid pidanud aasta lemmikuks saama. Tegelikult kirjutad Sa sageli teemadel, mis minu elu ei puuduta, aga Su siirus ja ehedus postituste juures teeb Sinu blogist ainsa, mida ma pidevalt loen. Aga eks ma ole ise ka süüdi, et Su võidus nii kindel olin, et 5 asemel ainult 1 või 2 korda hääletasin 😀

 • Avatar
  Vasta Triinu T 12. juuni 2017 at 00:30

  Ma hakkasin täpselt aasta tagasi igapäevaselt sinu eluga kaasas käima, sest siis tekkis see teema, et Laura blogi osales EBA’l. Ega ma alguses sinust ja sinu väljaütlemistest hästi ei arvanud, kuid väga kiiresti see arvamus muutus. Sa oled nii aus, siiras ja armas inimene. Tänu sulle elan kaasa ka Triinule ja minu arvates pole vahet, kas oled sina esikohal või Triinu. Te mõlemad olete minu silmis esimesed! Lisaks nägid minu arvates väga hea välja! Kellelgi pole mõtet nuriseda, sest olgem ausad, sa oled sada protsenti esikoha vääriline!

 • Avatar
  Vasta Hegle 12. juuni 2017 at 00:26

  Minu arvates nägid sa väga kena välja! ?

 • Avatar
  Vasta AiriR 12. juuni 2017 at 00:24

  Millal nukker olek enne kellelegi head on teinud? Pea püsti ja edasi 🙂

 • Avatar
  Vasta Karin 12. juuni 2017 at 00:18

  Palju õnne! 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisi 12. juuni 2017 at 00:17

  Oled ainuke kelle blogi üldse jälgin:)

 • Avatar
  Vasta Kristiina 12. juuni 2017 at 00:15

  Ei ole kunagi ühegi blogi kommenteerinud, aga hoidsin pöidlaid just Sulle ja Henrile. Keep it going! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kai 12. juuni 2017 at 00:11

  “Ära mine närvi, närv pole pood, kuhu minna…” 😀
  Mina käin ka ikka aegajalt blogi lugemas,,, juba aastaid. Nii tore on märgata kuidas sa ise ja su maailm ajaga muutub ja areneb. Kuidas oskad olla inimlik, kaastundlik, visata nalja enda ja teiste üle 🙂
  Sekka ka mõned negatiivsemad postitused- kuid kelle elu iga päev lill ikka on.
  Edu sulle edaspidiseks ja kerget sulge!

 • Avatar
  Vasta Triinu Eglit 12. juuni 2017 at 00:09

  Alati põnev ja kaasahaarav lugemine – braaavo!

 • Avatar
  Vasta M 12. juuni 2017 at 00:08

  Ainuke blogi mida loen IGA õhtu enne magamaminekut.. minu arvates parim viis päeva lõpetamiseks! ?

 • Avatar
  Vasta Berit 12. juuni 2017 at 00:03

  Aus ja konkreetne!

 • Avatar
  Vasta M-M 12. juuni 2017 at 00:03

  Pole ühtegi päeva kus ei loeks Malluka blogi 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin K. 12. juuni 2017 at 00:02

  Minu aasta lemmik blogija oled Sa nagunii! 🙂 😉

 • Avatar
  Vasta Daku 11. juuni 2017 at 23:57

  Kunagi ammu kui su blogi avaliku huvi pärast lugesin siis mulle üldse ei meeldinud kuna sa alandasid inimesi avalikult. (Kui õigesti mäletan siis selleks alandusobjektiks oli tol momendil Kardo vend v vennanaine vms…igatahes keegi lähiringkonnast). Peale mõne kirjutise ei suutnud edasi lugeda kuna teistest hakkas kahju ja sinus pettusin sest olid üle hype’tud.
  Aastaid hiljem avastasin juhuslikult,et oled veidi paremini paika loksunud ning kulutad märkimisväärselt vähem aega teiste maha tegemisele ning räägid elust mõnusalt ning ausalt ilma pseudovihata. Ning mulle hakkas su blogi meeldima.
  Üldse ei välista,et minu arvamuse muutus on minu enda arenguga seotud.
  Igatahes tahtsin öelda,et see negatiivsus, mis siin seekord kirjas on,meenutas aastatetagust sind (kuidagi küüniline ja nagu kibestunud ving on sees?)

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2017 at 00:21

   ütlesingi ju, et ving on sees täna 😀

 • Avatar
  Vasta Kelly K 11. juuni 2017 at 23:55

  Heihei!

  Mulle meeldid sa isiksusena väga, selline hästi julgete välja ülemistega ning seejuures jäädes ka endale kindlaks!
  Üha enam tekib aastatega uusi blogi kirjutajaid Eestis. Ka ise alustasin kunagi blogi kirjutamist, kus sain enda mõtteid lihtsalt kirja panna. Nii kuidas mõtted tulid nii läksid need ka kirja. Mõnus, vabastav.
  Tänaseks päevaks olen ma enda blogi küll sinna paika jätnud kuid ainukesed blogid mida ka huviga alati jälgin ongi sinu ning Triinu Liisi omad. Tõesti huvitavad!

  Keep doing it ning külma närvi heiteritega!?

 • Avatar
  Vasta Maarja 11. juuni 2017 at 23:55

  Palju õnne võidu eest! Minu meelest oleks just tore, kui Sul õnnestuks oma tiitlit aastaid ja aastaid hoida 😉

  Ülekandest vaatasin ainult neid kohti, kuidas auhinna said ja kuidas Saagim sinuga intervjuu tegi.

  Mulle ei meeldinud, kuidas ta su tisse lambist katsuma hakkas.

 • Avatar
  Vasta Alexandra 11. juuni 2017 at 23:54

  Kas sa oled kade seepärast, et Stellal on osa Mart Sanderi telesarjas? Ta teeb võtteplatsilt pidevalt Instastoorisid ja kirjutab sellest Stellaariumis. Sellest Henryst ei olnud ma varem mitte midagi kuulnud, nüüd peaks guugeldama.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2017 at 00:22

   Sa said vist valesti aru, ma ei ole Stella peale kade, vaid Henry 😀 Stella instastooridest ei tea midagi, sest ma ei jälgi ei ta blogi, ega ta feissi, ega ta instat.

 • Avatar
  Vasta Mirjam 11. juuni 2017 at 23:52

  Oma kõik hääled (5 vist sai ühelt IP aadressilt) panin kenasti Sinu poole teele!
  No lemmik on lemmik! 😀

 • Avatar
  Vasta Mari 11. juuni 2017 at 23:51

  Nägid, vaga kena valja.
  PS! Ainuke blogi mida ma ukeuldse lugeda tahan ja jaksan 😀

 • Avatar
  Vasta K 11. juuni 2017 at 23:50

  Jõudu ja jaksu sulle! Ära heida meelt 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis-Mai 11. juuni 2017 at 23:49

  Ära ole kurb, kuid ühel päeval tulebki aeg, kui sa ei ole enam nii populaarne. Sa paned pidevalt inimestele ära ja ütled halvasti, sellest tüdineb igaüks ära. Vaatasin huvi pärast ära selle intervjuu Stella ja teistega, nad ei öelnud mitte midagi otseselt halvasti. Nad ei rääkinud isegi midagi boikoteerimisest, see oli ainult pealkirjas, mille võis vabalt Saagim panna. Ma ütlen seda sulle kui sõber ja pikaajaline lugeja, aga kui sina võtad endale õiguse päris sageli teistest halvasti kirjutada, siis miks ei tohi teised blogijad teie peost mitte osa võtta või sellest rääkida? Nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi. Mulle on su arvamused meeldinud, kuid ma ei saa aru, miks teised, kes ei arva nii nagu sina, on halvad ja ussid? Hoia pea püsti ja ära lase ennast segada sellest, kui sa kord auhinda ei võida. Sa oled äge, justkui reality täht, jää selleks, kuid arvestad, et reality tähed kustuvad.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuni 2017 at 00:23

   Eks elu näitab jah. Ma ei räägi ju Stella puhul intekast, vaid sellest kirjast, mis Saagim näitas, seal oli täpsemalt kirjas. Ja ka see ei ole ju põhjus, miks ma arvan, et Stella uss on, põhjus on ju kenasti kirjas blogis.

 • Avatar
  Vasta N32 11. juuni 2017 at 23:46

  Minu hääle said sel aastal Sina ja Henry. Ja mõlemad olete oma võidud auga välja teeninud. Palju õnne 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin 11. juuni 2017 at 23:44

  Selle aasta blogiauhinnad läksid nagu tõesti kõrvust mööda.
  Näed muidugi super välja!

 • Avatar
  Vasta Kadri 11. juuni 2017 at 23:44

  Peaksin magama, sest beebi magab, aga vot jätan selle asemel hoopis siia kommentaari… Ehk toob see loosiõnne meie õuele? 🙂

 • Avatar
  Vasta M. 11. juuni 2017 at 23:42

  Ilus huulevärv! ?

 • Avatar
  Vasta Virge 11. juuni 2017 at 23:37

  Mis muud kui palju õnne! 🙂

 • Avatar
  Vasta Haly 11. juuni 2017 at 23:37

  Sinu kirjutusi oleks patt mitte jälgida 😀

 • Avatar
  Vasta Christine 11. juuni 2017 at 23:37

  Ma käin siin kogu aeg ja väärin kinkekat, sest mul sünna ?

 • Avatar
  Vasta Noomi Sameli 11. juuni 2017 at 23:37

  Mul on üks pisike värske modell kodus, kes kilkaks rõõmust, kui saaks 100 euri eest Ülemistes shopata 🙂 seega näpud risti 🙂 ta nimelt nii tubli olnud, et kuluks mitu Nominationi uut lüli ära eriliste mälestuste ja saavutuste eest, aga superstaar nagu ta on- valis eriti uhked ja seega need veel ootavad rahasutsakat 😀

 • Avatar
  Vasta Kats 11. juuni 2017 at 23:36

  Hääletasin ka Sinu poolt. Imeline nägid välja ju! 🙂

 • Avatar
  Vasta Klaar 11. juuni 2017 at 23:34

  Ahh! Mma tean nii hästi seda tunnet, kui finally leiad mingi hoti kleidi ja siis pildid tulevad jubedaaaad. Aga ära põe! Kõik kohalolnud ju nägid seda hotnessi lives?
  Ja ma arvvan, et positive vibes ja huumoriga võtmine aitavad kiirelt unustada üritusega seotud negatiivsuse ja homme saad taas muretseda kakaste mähkmete ja veriste sidemete pärast, ega jõua hateritele mõeldagi.

 • Avatar
  Vasta Kerli 11. juuni 2017 at 23:34

  Ma arvan, et sul ei ole vaja muretseda.. sa ju tead, et sul palju lugejaid. See üks auhind ei muuda ju mitte midagi 🙂

 • Avatar
  Vasta R 11. juuni 2017 at 23:32

  Ma olen su blogi umbes aasta lugenud ja see on nii põnev, kõik meeldib!
  Olen proovinud ka teisi blogisi kõrvale lugema hakata, Triinu Liis’i blogi oli täitsa õigustatult sinu kannul. Ükski teine minu arvates nii kaasahaarav ei ole. Peab ikka mingi võlu olema, et inimesed viitsivad kellegi suvalise elu kõrvalt jälgida, kaasa elada, võõra asjadest rõõmu tunda, oma mehele ette kanda jne 😀
  Ja kui sa nii hästi kirjutad, siis just ongi vaja iga aasta käia ja oma auhind ära tuua. Palju õnne ka!

 • Avatar
  Vasta Kerli 11. juuni 2017 at 23:30

  Sa tunned Ennast nii, sest Sa pole veel päris pohhuist. Ja teades, et Sa kala. Siis kõik ongi jumala ok, et sa nii tunned. Sa oled väga hea Inimene. Ma isegi ei kahtle selles. Ja minu suurim kadestus Sinu üle on selles osas, et Sa tõesti suudad elu vabalt võtta. Jätka seda palun, sest nii hea on seda vaadata ja Ise ka siis sama teha. Toinegi fish, muhahahaa????

 • Avatar
  Vasta Lilli 11. juuni 2017 at 23:30

  Kuule, vaata oma jalgu, mis krdi paks malakas! Mida teised siis tegema peavad 😀
  Üldiselt, kirutud teema, a Ženjat oli küll halb vaadata – blogijate vastu puudus austus, nagu bully oli. Minu jaoks jättis väga halva maigu kõigele, mida korraldajad suure hoolega tegid. Ülbe, lahmiv ja kuidagi… Odav – naabripoiss tuli ja jagas asjad ära. Üldse polnud proff. Muud ma ei kiru, kui seda, et õhtujuhti tuleb valida hoolega.
  Ja ei ole kade Henry peale! 😀

 • Avatar
  Vasta Elina 11. juuni 2017 at 23:26

  Olen blogi lugeja olnud juba aastaid ning oled kogu oma töö ja vaevaga selle auhinna igati ära teeninud. Kiiduväärt on ka see, et sinu puhul puudus see pidev häälte kerjamine ning meeldetuletamine, seega on tulemus saavutatud praktiliselt ilma mõjutusteta.

  Võita sooviksin väga väga, kuna kooli lõpp on kohe käes ning auhinna realiseeriksingi lõpetamiseks kuluvatele asjadele. Teadaolevalt ei ole see odav lõbu ning kinkekaart kuluks marjaks ära. Polegi kunagi varem loosiõnn naeratanud, kuid lootust ei tohi kaotada ning jään lootma, et taevased jõud mind nüüd tähtsa sündmuse eel soosivad 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristelle 11. juuni 2017 at 23:26

  Minu meelest näed küll piltide peal väga ilus välja, malakast ikka asi kaugel ?

 • Avatar
  Vasta Susi 11. juuni 2017 at 23:24

  Tõesti õige 🙂 olen sinuga terve postitusega päri..

 • Avatar
  Vasta Kata 11. juuni 2017 at 23:22

  Sa oled Mallu äge naine, kirjutad nii nagu paljud mõtlevad, aga vot öelda ei julge kuskil, kui siis ainult alkoholi joobes ?. Blogi aga edasi, las koerad hauguvad, mis seal ikka, ajada tuleb ikka oma rida ja nii nagu süda soovib. Elame ju üks kord ja seda võiks teha ikka mõnuga. ? Edu Sulle!

 • Avatar
  Vasta Mariliis sikk 11. juuni 2017 at 23:21

  Ma ka ikka iga päevaselt käib vaatan ega midagi uut pole ja isegi oma sünnal mis oli 11.06 ma seda lugemata ei jätnud 😉 palju edu sulle plogimises edaspidi 😉

 • Avatar
  Vasta Kadi 11. juuni 2017 at 23:20

  Mallukas sa oled äge ja ära lase kellegil vastupidist väita ?
  Need kamp tüdrukid kes ennast teistest paremaks pidasid ja EBA jagamisle ei tulnud on lihtsat tüdrukud who never made it ! Ära lase häirida !
  Ja nōustub sinu arvamusega Zenjast ! Wtf nagu mis jutt , mis komentaarid ! Ausalt piinlik oli kuulata mida ta lōuge vahelt vâlja ajas ?
  Anyway pane edasi Mallukas !
  Tervitused Inglismaalt ?

 • Avatar
  Vasta Helis K 11. juuni 2017 at 23:19

  Ainuke blogi, mida jälgin ja alatiii kutsub lugema kui fbs jälle näen et Mallukas on postitanud, isegi kui pole päris selline teema, mis mind puudutaks 🙂 Lugedes tihtipeale naeran oma toas kõva häälega nii et teisest toast keegi küsib et mis sul nüüd hakkas XD Tõstab tuju ja samas ka hea kasulik teada teiste arvamust erinevatele asjadele 😉

 • Avatar
  Vasta Mirjam 11. juuni 2017 at 23:13

  Aa, no see zenja ei viitsinud olla seal, seda oli aru saada. Tahtis lihtsalt asja kiirelt ära teha ja jehat tõmmata. Küll keegi karjatas tittesid tema sõnul ja no viimne kui üks kandidaat hõigati välja “ei keegi muu kui…” päris valus oli juba kuulata. Muidu mulle zenja meeldib aga selle õhtu juhtimisse suhtus ta ikka väga pinnapealselt. Ja sellest ka see tunne, et polnud nagu päris see. Õhtujuhi teha on 80%. Zenja rikkus ära kõik.

 • Avatar
  Vasta Birgit 11. juuni 2017 at 23:12

  Loen su blogi ikka ja alati. Jaksu!

 • Avatar
  Vasta Darja 11. juuni 2017 at 23:10

  Minu silmis oled ikkagi üks parimaid eesti blogijaid. Heiters gonna heit.

 • Avatar
  Vasta Elly 11. juuni 2017 at 23:07

  Päris inimeselt päris inimesele!!!
  Aitähh sulle!

 • Avatar
  Vasta Liis 11. juuni 2017 at 23:07

  Ma hääletasin ikkkkka sinu poolt ! Hoian sulle alati pöialt, Mallu ! 🙂

 • Avatar
  Vasta Triinu 11. juuni 2017 at 23:04

  Ma olen sinu blogi juba umbes 3 või 4 aastat lugemas käinud. Enam ei suuda järge ka pidada 😀 nii äge on näha, kui palju sa oled inimesena kasvanud ja muutunud, aga samas säilitanud enda otsekohesuse ja huumorisoone. Loen ikka ja alati hea meelega su postitusi ja elan sulle kaasa. Mõnikord meie arvamused ei kattu, aga siiski oled sa üks ütlemata äge inimene. Jätka samas vaimus!

  P. S Osaleks hea meelega ka loosis, et vahelduseks lasteriiete ostmisele ka endale paar hilpu suveks selga leida 😀

 • Avatar
  Vasta Elli 11. juuni 2017 at 23:04

  Ma ei või Sa oled ikka kõige mahedam männikult suvakas eit kelle blogi on lihtsalt liiga hea et mööda vaadata ! ?
  Keep going Mallukas ega keegi ei saagi Sinust parim olla 🙂

  Ootan huviga uut sissekannet 🙂

 • Avatar
  Vasta Mirjam 11. juuni 2017 at 23:04

  Minu hääled läksid samuti sulle, sest peale sinu ja Henry blogi ei jälgi ma ühtegi teist. Käisin isegi üritusel kohal ja nägin su oma silmaga ära ka! Põld sa nii paks ühti! 😀

 • Avatar
  Vasta Häly 11. juuni 2017 at 23:01

  Heh, sa vingud siin oma välimuse pärast 😀 Minu arust nägid sa sel aastal just superhea välja. Ja järjekordselt kõigi pilte ja postitusi vaadates mõtlen, et miks ma omale seda ühte päeva töölt vabaks ei võtnud ja kohale ei tulnud. Lõpuks järgmisel aastal peaks ka ennast ikka kohale vedama ( ja seda luban ma igal aastal) 😀

 • Avatar
  Vasta srl 11. juuni 2017 at 23:01

  tahan riideid

  • Avatar
   Vasta maise 12. juuni 2017 at 01:23

   no näed, väga hea kommentaar- tema peaks raudselt võitma ?

 • Avatar
  Vasta Leila 11. juuni 2017 at 22:59

  Sa oled nii tore ikka nende väljaütlemistega, lase samamoodi kuni surmani või pensionini 🙂 Päikest sulle! 🙂

 • Avatar
  Vasta Relika 11. juuni 2017 at 22:58

  Sa meeldid mulle!

 • Avatar
  Vasta LJ 11. juuni 2017 at 22:53

  No ilmselgelt oled sa auhinna ka iga kord ära teeninud, sest töökamat blogijat ilmselt ei ole. Peale sinu hääletasin ka Triinu-Liisi poolt. Jälgin päris paljusid blogisid, aga nende paljude seas on ka palju neid, kelle poolt ma ei hääletanud. Seega tubli, minu hääle igatahes teenisid välja! Ja näed küll kaunis välja! 🙂

 • Avatar
  Vasta Anette 11. juuni 2017 at 22:50

  Pole hullu, et Sa see aasta lemmiku auhinada ei saanud. Usun, et Sa enda fännide seas oled niikuinii parim ja oled super blogija! Mulle meeldib, et sa alati nii aus ja otsekohene oled. Samuti sinu jaoks võib tunduda, et piltidel oled paks, aga tegelikkuses oled väga ilus ning minu arust ka piltidel. Kadestan ? Ära väga nukrutse. Järelikult pidi nii minema ning järgmine aasta on uus võimalus! ?

 • Avatar
  Vasta Sussu 11. juuni 2017 at 22:50

  Su blogi käin iga jumala päev tuustimas, no et äkki on midagi uut. Seega- ju see siis nii hea on, et isegi 39+ tädi seda lugemas käib.
  Ega ma muidu poleks kommenteerinud :D, aga Ülemiste kinkekaarti on hädasti vaja, muidu pole mul tütre lõpetamiseks mingeid kingu jalga panna ja varbavaheplätudega oleks nats piinlik minna.

 • Avatar
  Vasta Merilyn 11. juuni 2017 at 22:49

  Olin nii kindel et sina aasta lemmikuks saad. Hääletasin ka sinu poolt! ?
  Teed õiget asja ja teed seda hästi! Lase edasi! ?
  Ja oleks võinud tõesti kuskil olla veidi teavitust hääletamise kohta, ilmselt paljud ei teadnudki kus ja kuidas..

 • Avatar
  Vasta Kristiine 11. juuni 2017 at 22:49

  Ma olin sinust kuulnud nii palju, aga olin vist mingi eelarvamusega, või lihtsalt ei tahtnud selle Malluka hullusega kaasa minna, aga kui ühte postitust lugesin, siis nii meeldis!!! Siiras, aus, naljakas! 🙂 Esimene postitus mis lugesin oli Lenne sünd. Ja no nüüd loen alati kui fb uudistevoogu tuleb. 🙂
  Ma oleks küll hääletanud, kui oleks teadnud, et on hääletus, aga paljude jaoks oledki Sa nr üks!
  Cheers!

 • Avatar
  Vasta Agnes 11. juuni 2017 at 22:48

  Ära muserdu teiste arvamuse pärast, sina jätka ikka mõnuga edasi, oled ju suurepärane blogija?

 • Avatar
  Vasta Kelli S 11. juuni 2017 at 22:46

  Sa oled väga tubli ja lahe! Mulle on alati su tegemised meeldinud ja eriti ägedad välja ütlemised! 🙂
  Suurepärane naine ja ema oled! ?
  Fokin ja Saagim ei ole kunagi eriti meeldinud. ?

 • Avatar
  Vasta Jan 11. juuni 2017 at 22:45

  Sa oled nii lahe ja tsill inimene! Lihtsalt see intekas, kus sa ütlesid, et muudad kommentaare, ajas nii itsitama, et mul oli kohe tükk aega hea tuju ?
  Ja sa oled seda võitu sajaga väärt ja ilmselgelt sa võid minna iga aasta seda esikohta noppima, sest see on tunnustus asja eest, mida sa teed südamega ja nii kuradi hästi!
  Ära nukrutse üldse!

 • Avatar
  Vasta Marta 11. juuni 2017 at 22:44

  Mulle täiega meeldib su blogi, kuna see nii aus ja samas ka siiras. Pole mingi feik ilustatud elu. Ainus blogija, keda loen.

 • Avatar
  Vasta Kelli 11. juuni 2017 at 22:43

  Said mu hääle ja nägid ülihea välja 😉

 • Avatar
  Vasta Reet 11. juuni 2017 at 22:43

  Oled superlahe Mallukas, ainuke blogija keda jälgin! Aus, otsekohene, väga eluline. Seega aitäh Sulle hea lugemise ja tihti ka hea huumori eest 😉

 • Avatar
  Vasta Kersti 11. juuni 2017 at 22:43

  Mulle meeldib Sinu väljaütlemistes otsekohesus ning ausus! ✌

 • Avatar
  Vasta Merilin 11. juuni 2017 at 22:41

  Mina ka kiidan blogi! 🙂

 • Avatar
  Vasta Elisabeth 11. juuni 2017 at 22:39

  :)Mis kana A-E korraldajatega kitkuda on?

 • Avatar
  Vasta Aale 11. juuni 2017 at 22:38

  Pea püsti printsess muidu kroon kukub maha ?
  Meie (sinu lugejate ja fännide) jaoks oled sina ikka Parim ?

 • Avatar
  Vasta Maris Kurvita 11. juuni 2017 at 22:38

  Minu kõik hääled igal blogihääletusel sinule! Mul on isegi facebooki notificationid ON peale keeratud, et iga postutusega kohe kursis oleksin! Vinge naine oled, Malluks!

 • Avatar
  Vasta Cäthlyn 11. juuni 2017 at 22:37

  Mallu, sa nägid nii hea välja. Minujaoks olid sina ikkagi Nr1.
  Kriips kõrvuni ja jätka samas vaimus. 🙂

 • Avatar
  Vasta birgit 11. juuni 2017 at 22:37

  sa oled väga hea blogija:)lausa lust on lugeda su igapäeva tegemistest.edu ka edaspidiseks…

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2017 at 22:36

  Kihvt naine oled. Mulle nii meeldib see otsekohesus.

 • Avatar
  Vasta K. 11. juuni 2017 at 22:35

  Ma ûritasin ka otseülekannet vaadata, aga kui Zenja seal toimetama hakkas panin kinni.. korraks vaatasin veel – siis, kui margus vaher auhinda sai ja peale seda panin kohe kinni, sest ma ei suuuutnus seda juttu kuulata.

 • Avatar
  Vasta Kristel 11. juuni 2017 at 22:35

  Anust rääkides, siis ta ütles kord ühes saates, et Eesti näitlejad näitavad ennast rahvale justkui teise inimesena, kes nad tegelikult on. Ja sinu blogi jälgin just sellepärast, et sa oledki see, kes oled- näiteks kõik emotsioonid on ehtsad. Kui see ka pole nii, oled sa krdima hea näitleja 🙂 Igastahes on ümberringi palju wanna be staare, kellest ei tasu lihtsalt välja teha 😉

 • Avatar
  Vasta Ica 11. juuni 2017 at 22:34

  Nägid väga ilus välja ?

 • Avatar
  Vasta Merka 11. juuni 2017 at 22:34

  Ainult sina….MALLUKAS… oled see blogija kelle sissekandeid loen ma suure põnevusega ja ei suuda lugemist kuidagi peatada. Ära ole kurb..teed ju meid ka kurvaks niii, ja ma olen kindel, et sinuga juhtub jälle midagi sellist mille peale saame meie ja ka sina pisarateni naerda….sest nii lihtsalt on..vahepeal on kurvemaid hetki kaa aga nii palju kui ma sind tean siis sinu elus on tohutult palju rõõmu ja naeruu ja nalja…heheh.

 • Avatar
  Vasta Liina 11. juuni 2017 at 22:32

  Õnnitlused! Mis mind nende blogiauhindade jagamisel häirib, ongi see meeletu häälte nurumine. See ei tee minust head blogijat, kui ma palun kõikidel oma sõpradel-tuttavatel-pereliikmetel VIIS korda enda blogi poolt hääletada. Kujutan ette, et paljud nendest hääleandjatest polegi blogilugejad, küll aga on blogid ise nii uhked hiljem oma võidu üle. Selline häälte nurumine ja karglemine käis näiteks spordiblogide valdkonnas, mistõttu minul tekkis täielik blokk ja ei soovinud ühegi poolt hääletada.

 • Avatar
  Vasta Triin 11. juuni 2017 at 22:31

  Ženja pani jah üle võlli veits oma veidrate kommentaaridega. Oleks kindlasti leidnud mõne sobilikuma figuuri antud ürituse konteksti, aga sellegipoolest kiitus korraldajatele. Eks sellest üritusest on jällegi palju õppida järgmise aasta EBA ürituse korraldamiseks. Aga sina nägid kihvt välja!

 • Avatar
  Vasta mari 11. juuni 2017 at 22:30

  Mulle meeldib, et sa oled oma postitustes ja tegemistes siiras.

  Ausalt, kunagi ma mõtlesin, et “oi-küll-ta-lahmib-palju” või misiganes, aga osalt oled sa ajaga suureks saanud ja osalt olen ma õppinud su stiili nii palju rohkem hindama. Sa jääd endaks, sa ei istu kusagil elevandiluust tornis ja see on nii äge! Pane edasi!

 • Avatar
  Vasta Piia 11. juuni 2017 at 22:27

  Miks ma ei imesta, et Zenja Fokin sulle nii silma jäi.. Kui see mingi saade oli, siis ma juba mõtlesin, et noh… piinlik nagu veidi…
  Sinu selle aasta väljanägemine meeldis mulle rohkem kui eelmise aasta oma. Ju ikka võib kodus ka viimse minutini lösutada ja ikka hea välja näha ? mitte ei pea oimetuks end tõmblema ??.

 • Avatar
  Vasta Evelina 11. juuni 2017 at 22:25

  Ainuke blogi, mida jõuan oma kiire elutempoga jälgida ?

 • Avatar
  Vasta K 11. juuni 2017 at 22:25

  Hei! Olen ammu mõelnud sulle kirjutada otse posti milline imevahva blogi sul on! Just midagi mulle ja mu hingele! Kiikan teinekord ja saan aru, et ma pole ainuke ja ma pole imelik. Mulle meeldib rääkida ja arutleda samuti asju avalikult ja ilma peitmata.. kahjuks on see midagi mida 90%inimestest ei oska.. teinekord kui julgen millestki rääkida ausalt ja otse, vaadatakse viltu.. ei või öelda isegi seda et söök läks kõrbema sest oli vaja nägupidi telefonis istuda.. rääkimata sellest et kuskil poes võibolla peeretasid? kellel ei juhtuks? Kammoon.. keegi pole ingel ja kõigil on omad luukered kapis.. mis see siis parem on kui räägid ühele sõbrannale aga see omakord 20le edasi, need omakorda edasi ja kõik teavad ikka aga sa sinisilmselt arvad et ei.. on loodud mingi ühiskonna mull ja kes julgeb erineda .. on.. ma ei teagi.. aga mitte õige inimene ? mina fännnan sind täie rauaga niiet keep going! Kui ma teaks kus sa elad oleks ilmselt oma põrsastega ka “kogemata” läbi astunud ? ups..kas ma ütlesin põrsad… sorry.. tahtsin öelda lastega…

 • Avatar
  Vasta Ave 11. juuni 2017 at 22:25

  Anna andeks- käin ja loen aga hääletada üldse ei jaksanud. Aga ära muretse- shopata ikka jaksan! Ja edasi loen kaa!

  *Anu Saagim ongi nõme tädi. Eks hakkab ära kammima, kuna tema hästihoitud ilu enam pikalt vastu ei pea ja noored lükkavad seltskonna daami troonilt.

 • Avatar
  Vasta Mari 11. juuni 2017 at 22:24

  Jätka samas vaimus! Minu arvates see, mis sa teed, on väga tore ja just selline elust enesest. Tühikargajate pärast ei maksa põdeda.

 • Avatar
  Vasta Tiina 11. juuni 2017 at 22:24

  Bah, las see võit jääda ja teiste arvamus ka.
  Tegelikult oled nii lemmik ja aus ja siiras ja nii jääbki. 🙂
  Päikest põue! 😉

 • Avatar
  Vasta Lote 11. juuni 2017 at 22:24

  Miks alati enda suhtes nii kriitiline 😀 sa ise paned ka lugejatele sõnu suhu 😀 paks ja malakas jne* Wtff 😀 mitte keegi ei arva nii 😀 vähemalt lugejad.. ja haters gonna hate nendest välja teha siis pole mõtet blogi pidadagi ja avalikult elada.. :D. – kuna ma pole siiani ülemistesse jõudnud siis sooviks ka loosis osaleda 🙂

 • Avatar
  Vasta Kertu. 11. juuni 2017 at 22:22

  Esimene EBA arvustus mis lugeda olen jõudnud. Andis päris hea ülevaate ja tekitas kohe suurema huvi. Ja blogi on sul just nagu peab, täis just neid õigeid emotsioone mis hetkel on, jätka samas vaimus.

 • Avatar
  Vasta Marilin 11. juuni 2017 at 22:22

  Kõige tähtsam on olla sina ise ja iseennast armastada. Alati on keegi, kellele miski pole meelejärgi. Seniks kui lugejaid drastiliselt ei vähene, ei näe põhjust, miks peaksid kurvastama. Keep up with the good work, you go girl! 🙂

 • Avatar
  Vasta Karolin 11. juuni 2017 at 22:19

  Sa oled seda auhinda 100% väärt!!! Kusjuures lugesin su intervjuud Anuga ja ma ka imestasin möne koha pealt, et sa ju küll nönda ei ütleks. Ja sa nägid eile väga hea välja!
  Pea püsti, printsess!

 • Avatar
  Vasta Inna S 11. juuni 2017 at 22:19

  Hindamatu otsekohesus ilustamata kujul – aitäh! ?

 • Avatar
  Vasta Heidi 11. juuni 2017 at 22:19

  Tänud ausate ja avameelsete kommentaaride eest! Tänud alati põnevate blogipostituste eest! Sellepärast Sa oledki nr. 1, et oled üdini aus ja siiras. Jätka samas vaimus ja palju palju õnne!

 • Avatar
  Vasta Okei 11. juuni 2017 at 22:18

  Ausalt öeldes, kui ma avasin EBA live-i, siis oli minul küll piinlik seda vaadata. Ženja ebaadekvaatset ja ebaviisakat teksti oli lihtsalt kohutav kuulata. Teiseks ei näinud mina pointi ka selles, et miks need Kalle ja Helen seal olid. Paistab, et kuulsust on liiga vähe ja siis on vaja leida võimalus, kuidas inimesed neist uuesti räägiksid (mis praegusel hetkel õnnestus väga hästi, nagu öeldakse halb reklaam on ka reklaam). Kokkuvõtteks ütleks, et EBA ei avaldanud mulle muljet ja seda peaksid tõesti korraldama inimesed, kes ei ole ise blogijad. Vabandan väga, kui kedagi solvasin oma kommentaariga, aga need olid minu arvamused ja pidin need lihtsalt välja ütlema.

 • Avatar
  Vasta Darja 11. juuni 2017 at 22:18

  Mulle meeldib ka su blogi lugeda! Ära nukrutse 😉 küll saad auhinna veel!

 • Avatar
  Vasta Merkel 11. juuni 2017 at 22:17

  Kurb, et üritus nii palju halba meelde jättis aga järgmine aasta läheb paremini 😀

 • Avatar
  Vasta Kadi 11. juuni 2017 at 22:17

  Päris tabav. Oskan vaid öelda, et see kuidas sa reisul sigarit kustutasid on üle prahi. Saagimist oled popim ja lehma/mõõtu spiraali tal ka pole. Seega Winner! Palju Õnne!!!
  minu pisipoja siim vaatab sinu pisipiigat ja ytleb pai kalli. Ilus tita.

  Tervitused!
  Kadi
  Kiirabi blogija.

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2017 at 22:16

  Kinkekas kuluks küll väga ära.. ja no ilma fookinita oleks asi parem olnud 😉

 • Avatar
  Vasta G. 11. juuni 2017 at 22:15

  Väga rahul, et sa võitsid oma kategoorias 🙂 Triinu Liis oli teine lemmik, aga no sina siiski esimene 🙂

 • Avatar
  Vasta KTY 11. juuni 2017 at 22:15

  Väga ilus nägid välja 🙂

 • Avatar
  Vasta Triinu 11. juuni 2017 at 22:15

  Eile öössel vaatasin silm pulkas peas seda laivi ja mulle jättis ka Fokin endast ikka väga halva mulje. Mis asi tema kommenteerida on kui keegi lapse haiguse pärast tulemata jääb? Aga nagu Anu ütles siis nägid sa väga püss välja!
  100€ tõmbaksin lõtva ülemistes sirgu, olen just tulnud ema juurde harjumaale käima niiet lebo ots see ülemistesse minna ja sealt mõni normaalne riie endale skoorida!

 • Avatar
  Vasta Beti 11. juuni 2017 at 22:14

  Käin ja loen – vaikselt ja salaja. Sellegipoolest, hoidsin sulle pöialt ja hääletasin kah, sest pean tõdema, et hoolimata kogu sellest kriitikast, sul on tõepoolest parim blogi. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kapsel 11. juuni 2017 at 22:12

  Ainuke blogija kes paneb mind südamest pisarateni naerma (heas mõttes). ?
  Jätka samas vaimus!

  PS: Super hea nägid välja! ?

 • Avatar
  Vasta Andra hansberg 11. juuni 2017 at 22:11

  Ära nüüd ülemäära nukrutse! 🙂 Sa oled endiselt minu ja nii paljude teiste lemmik blogija! 🙂 ning nägid ka ilus välja, ok vahest mōni pilt tehakse halva nurga alt, aga Ilus oled ju ikka! Seega pea püsti ja keep going! ??

 • Avatar
  Vasta Maris 11. juuni 2017 at 22:11

  Olen suur fänn ja väga kuluks 100€ ära 🙂 mulle meeldib su blogi, ära ole kurb ?

 • Avatar
  Vasta Aveli 11. juuni 2017 at 22:10

  Käin , loen ja vahel räägin kaasa ka ! ?

 • Avatar
  Vasta Kerli 11. juuni 2017 at 22:09

  Minu meelest ongi ühe hea blogi saladus see, et räägitakse kõigest ja elust täpselt nii nagu see tundub.

 • Avatar
  Vasta Marrja 11. juuni 2017 at 22:09

  Loen tänasest ainult kahte blogi,sinu ja Costany.

 • Avatar
  Vasta Karoliine 11. juuni 2017 at 22:09

  Ausalt nukrutsemiseks pole põhjust, sinu blogi avan ma, kui olen kurb, kui ma olen õnnelik, kui ma igavlen, kui mul on kiire, kui ma olen väsinud, kui ma peaksin muid asju tegema…
  Rohkem lisama vist ei pea ?
  Ilmselt nii kaua, kui pead blogi, oled ka seal eba tipus.

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2017 at 22:09

  Ära ole kurb! For real oled Sa ainus blogija keda ma iga päev jälgin. Ainus, kelle blogi on põnev lugeda.. Mul on kahju sellest, et ma Sinuga aastal 2013 kokku ei saanud, aga sellegi poolest on mul tunne nagu me oleksime sõbrantsid ?

 • Avatar
  Vasta A 11. juuni 2017 at 22:06

  Kuna ma just 100 eurot Ülemistes ära kulutasin, siis oleks hea nulli jõuda 😀
  Minu arust tegid kõik seal omi vigu. Saagim pani mööda ja Fokin tegi kohatut nalja, aga nalja pakkusid mõlemad ja laivi oli täitsa mõnus vaadata. Mari-Leenuga oleks võind ka Anu intervjuu teha muidugi. Talle küll meedib pigem vist tagaplaanile jääda (või siis oli kohapeal nii kiire), aga Teda oleks võidud rohkem ikka esile tuua. Parima blogi hääle said ka minult igatahes.

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2017 at 22:05

  Oh Malluke , mitte mingisugune auhind ei määra ära seda, kui vahva sa oled ☺?

 • Avatar
  Vasta R 11. juuni 2017 at 22:05

  Alati Su blogi jälginud ja kaasa elanud! Ole sama aus, tore ja otsekohene edasi!
  Soovin ühtlasi ka osaleda kinkekaardi loosis! ?

 • Avatar
  Vasta Kersti 11. juuni 2017 at 22:05

  Vaatasin vaid korraks. Ženja pärast sulgesin ruttu, aga sina olid väga ilus ja nu ma loen ka Henry blogi vahel, aga hääle said sina 🙂

 • Avatar
  Vasta Getter 11. juuni 2017 at 22:05

  Sinu blogi on ainuke, mida viitsin jälgida, nii mönus eluline blogi, juttu köigest millest vähegi vöimalik… jätka samas vaimus, tubli andekas osav ja ilus oled 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 11. juuni 2017 at 22:04

  No Fokin on ikka ajast ja arust. Ei kiida tema käitumist heaks mitte kuidagi ja ses osas ei saa ka kivi korraldusliku poole kapsaaeda loopida, kuna ma küll eeldaks, et kui ma palkan kellegi õhtujuhiks, siis see inimene käitub ikka eetiliselt ja jääb viisakaks. Veel enam, et ta ei tunne neid inimesi ja noo kellegi jutu peale silmi pööritada pole mitte üheski olukorras ega kohas normaalne. Ei kujuta ette mida ta säärase käitumisega taotles…
  Igal juhul sulle soovin palju õnne ja virtuaalkallistused ka, kuna päris kallistusi sa ju ei aktsepteeri 😀 😀

 • Avatar
  Vasta Kelli 11. juuni 2017 at 22:01

  Ma pole kunagi midagi võinud (7 aastaselt ehitusmessilt võidetud plaatimissegu ei loe 🙂 )

 • Avatar
  Vasta Heleri 11. juuni 2017 at 22:01

  Mulle väga meeldid 🙂 blogi on alati nii põnev lugeda , pere on üliarmas … kirjutad koike ilustamata nagu asjad on .
  Ülemiste kinkekas kuluks suvel väga ära , pojale suveriideid vaja 😀

 • Avatar
  Vasta An 11. juuni 2017 at 22:00

  Ma hääletasin ka- mäletan, et hääle saidki Sina oma elu blogi eest (sest see on suht ainuke nö eluline blogi, mida ma regulaarselt loen) ja Henry sai ka hääle, sest ta on parim ja sellega mu hääled piirdusidki ?

 • Avatar
  Vasta Ma 11. juuni 2017 at 22:00

  Sinu postitus on ainus, mida ma EBA kohta loen. Ja sina ära ole nukker. Sa oled ikkagi kõige vingem (loe: ausam ja vahetum) blogija ever. Mina hindan seda igatahes kõrgelt!

 • Avatar
  Vasta Anita Hohlov 11. juuni 2017 at 21:59

  Ma olen ka vahel kurb, et mõned blogijad, kes tundusid olevat toredad ja kellega läbigi sain, hakkavad tuntumaks saades end paremaks pidama. Aga sellistel üritustel näeb alati neid toredaid ja mõnusa olemisega blogijaid, kes üksteist toetavad.
  PS! Nägid tegelikult väga hea välja, minu selfie pildil vähemalt küll ?

 • Avatar
  Vasta Sirly 11. juuni 2017 at 21:59

  Mina hääletasin Sinu poolt, ma natu hämmingus, kuigi Henri on väga lahe lugemine, aga … Sinu blogi on ses mõttes parem, et sa kirjutad nagu on parasjagu: õnne tipul vôi kurvastad pisarateni või… mitmekesine ja huvitav seega! Henri on stabiilselt humoorikas 🙂
  Igatahes mina ja su tuhanded teised jälgijad arvavad, et sa ikkagi win win 😉

 • Avatar
  Vasta Kaidi 11. juuni 2017 at 21:59

  Ma just täna vaatasin hommikul õhtulehest pilte ja vaatasin vau kui ilus Mallukas oli. Piltidel sa küll ”paks lehm” ei olnud ja päriselus sa ka pole ma usun. Aga eelmine aasta kuulsin ma rohkem EBA kohta kuid see aasta oli kuidagi väga vaikne see üritus.
  Aga väga ilus olid 😉

 • Avatar
  Vasta kata 11. juuni 2017 at 21:57

  Ära nukrutse.
  Soovin osaleda.

 • Avatar
  Vasta A 11. juuni 2017 at 21:54

  Imelik mõelda, et kunagi võtsin selle.blogi lahti, et vaadata kes asi see mallukas siis on kellest kõik räägivad…. ja nüüd ootan igapäev uut postitust, sest siit saab häid ideid vahepeal ja hea aega viita 😀 keep going, tee oma asja ja suht savi, mis teised arvavad, õelususs on kõigil sees 🙂 sest öelge üks asi millega kõik ühel arvamusel oleks? Minul ei meenu ühtegi

 • Avatar
  Vasta Johanna 11. juuni 2017 at 21:52

  Ma pole blogiinimene ega poleks elu sees arvanud, et kellegi blogi jälgima hakkan. Sinu oma peale sattusin fbis täiesti juhuslikult, lugesin ühe postituse, panin kinni, mõne aja pärast juhtusin jälle lugema…Nüüd ei suuda ma ühtegi postitust vahele jätta.Minu meelest on sinu blogi suurim väärtus omapärane kirjutamisstiil ja ausus. See müübki. Pea meeles, et kirjutamine on hinnatud oskus, mida kõigil pole?

 • Avatar
  Vasta Madleen Aren 11. juuni 2017 at 21:52

  Sa ei ole paks! Sa oled väga kena naine,tunne uhkust oma keha ja iseloomu üle. Ilus nii seest kui väljast.
  Jõudu ja jaksu,loen meeleldi Sinu blogi:)

 • Avatar
  Vasta M. 11. juuni 2017 at 21:51

  Minu meelest on imearmas, et sa kinkeka ära jagad! See näitab, et lugejaskond läheb Sulle rohkem korda, kui raha.

 • Avatar
  Vasta Marian S 11. juuni 2017 at 21:50

  Suured õnnesoovid! Olen juba pikka aega su blogi lugeja ja võit läks õigesse kohta 🙂

  Mulle kuluks ka Ülemiate kinkekaart ära, olen kohe kohe Tallinnasse kolimas ja korterisse oleks lihtsalt niiiii palju asju vaja 😀

 • Avatar
  Vasta Andra 11. juuni 2017 at 21:49

  Ei nojah, päev läbi tuleb igalt poolt suht sapiseseid kommentaare selle ürituse kohta. Suht tüüpiline eestlaslik käitumine ütleks selle kohta. Tegelt on see blogivärgnedus ju Eestis veel üsna noor ja võrreldes muu maailmaga alles tuure üles võtmas. Ma küll üritusel ei käinud, aga eks alati ole mille üle rõõmu tunda ja mille üle nuriseda. Mu arvates on tore, et selliseid asju üldse korraldatakse ja aina rohkem sponsoreid tublisti kaasa aitavad ja et üldse blogijad viitsivad selliste asjadega tegelda.

 • Avatar
  Vasta Kaisa 11. juuni 2017 at 21:49

  Hääletasin ka sinu poolt. Triinu on teine lemmik, nii et tore, et teil nii hästi läks. 🙂
  Sooviksin ka loosis osaleda.

 • Avatar
  Vasta Eiriin 11. juuni 2017 at 21:49

  Sa oled mega hea blogija!?Ära üldse muretse, tee oma asja edasi nii nagu ise soovid!!??

 • Avatar
  Vasta C. 11. juuni 2017 at 21:49

  Sa näed alati hea välja!!!! Minu hääl läks Sulle! 🙂

 • Avatar
  Vasta Mariel 11. juuni 2017 at 21:49

  Natuke liiga kriitiline oled enda osas, väga ilus ja tore naine, mulle meeldid. Väga tore on ikka enne magamaminekut su blogile pilk peale visata ja jälle elust ja olust veidike rohkem teada. Kahju ainult, et seda võitu ei tulnud, mina väga ootasin. 🙂 aga STAY STRONG ja KEEP GOING

 • Avatar
  Vasta lillll 11. juuni 2017 at 21:48

  Mina hääletasin ka Henry poolt päris mitu korda, sest ta sheeris pidevalt oma linki ja mõtlesin, et no asi see siis ei ole tema poolt hääletada kui inimene ikka võita tahab 🙂 Sinu poolt hääletasin ühe korra, rohkem nagu ei tulnud meelde. Meeldite mulle Henryga mõlemad, nii et täiesti poogen, kes võitis, aga ära väga kade ka ole 😀

 • Avatar
  Vasta Laura 11. juuni 2017 at 21:48

  Hea ja aus postitus, kirjutad noortele omaselt, st. olen 15 ja loen seda, aga ei tunne nagu oleks selline ‘vanainimeste teemad’ vibe ja kirjutad vingelt, saan hästi aru kuna iseloomustamine on sul hea(!!) ja ma ootan küll alati rõõmuga, et mis tuleb sellest postitusest. Mulle väga meeldib su huumor, keep it up!! 😀

 • Avatar
  Vasta Signe 11. juuni 2017 at 21:48

  Pean tunnistama, et sinu blogi on üks ainukene mida loen, teine on Triin-Liisi oma. Olen vahepeal teisi ka sirvinud ajaviiteks, kuid mitte ükski ei ole mind haaranud nii nagu teie blogid. Seega pole põhjust nukrutsemiseks ja lase samamoodi edasi! 🙂

 • Avatar
  Vasta Marii 11. juuni 2017 at 21:48

  Ainuke blogi mida ma loen. ??

 • Avatar
  Vasta Epp 11. juuni 2017 at 21:48

  Tubli oled!

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2017 at 21:47

  Õnnitlused!!!
  Ja homme jälle parem päev:)

 • Avatar
  Vasta Anne 11. juuni 2017 at 21:47

  Lase see jutt ühest kôrvast sisse teisest välja, sul on su mees ja lapsed kes sind armastavad sellisena nagu sa oled 🙂 mina fännan su blogi ja ausalt naljakas on lugeda kuidas keegi mingist su lausest kinni vôtab ja sellest muinasjutu koostab ??

 • Avatar
  Vasta Anny 11. juuni 2017 at 21:47

  Ma jumala tõsimeeli tahaks võita seda ülemiste 100€.

 • Avatar
  Vasta Kadri T 11. juuni 2017 at 21:47

  Osaleks ka kinkeka loosis. Saaksin emale miskit ilusat sünnipäevaks kinkida. 🙂

 • Avatar
  Vasta Jants 11. juuni 2017 at 21:46

  Noooooh, Zenja oli nagu Zenja ikka – Zenja Faking Fokin. Kohati pani üle ja samas naltsi sai omajagu. Saagimi mutt, no on alles naine, suurepärane oleks tema vanuses selline kobedik olla. Teeb silmad ette aastakümneid noorematelegi.
  Sulle pani ta tõesti sõnu suhu, aga no kõik, kes vaatasid seda laivi, saavad sellest isegi aru. Ja niikuinii haters gonna hate, seega vahet ei ole. Pole sa nii paks ka miskit, liiga elav miimika ja veidi valed poosid ehk. Võta oma Orguga videotest õppust 😉 Chill ja naudi suve!

 • Avatar
  Vasta Triin 11. juuni 2017 at 21:45

  Aus ja otsekohene! I like it 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2017 at 21:45

  See nn. eliit on ju feikide eitede klubi. Ma ei loe neist ühtegi. Ja kas neid keegi siis EBA-l igatses? nooot

 • Avatar
  Vasta Reelika 11. juuni 2017 at 21:44

  Mina üritan ka ikka Sinu tegemistel silma peal hoida,
  Ülihea tujutõstja, naerda olen saanud korralikult, aga muidu räägidki asjadest nii nagu need on, ilustamata..
  Hoian aeg-ajalt oma mehegi Su blogiga kursis!???
  Jätka seda, mida teed! ?

 • Avatar
  Vasta Birgit 11. juuni 2017 at 21:44

  Ma arvan, et see hääletus ei näita tegelikku populaarsust. Paljud ei hääleta jne. Ilmselgelt on sinu blogi kõige populaarsem, sest kellegil pole nii palju kommentaare!
  Fokin oli jube.
  Ja Saagim tõesti pani enda sõnu sinu suhu intervjuus. Aga selline ta vist on. Sa oled liiga usaldav tihti inimestega ja astud auku.

 • Avatar
  Vasta Kadri 11. juuni 2017 at 21:44

  Palju õnne võidu puhul! Minu arvates nägid väga hea välja.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2017 at 21:44

  Õnnitlused ja loosis osaleks ka kuna loen Su blogi ning kuna koristasin täna riidekappi siis kinkekaart kuluks ära. ?

 • Avatar
  Vasta Helena 11. juuni 2017 at 21:42

  Soovin osaleda kinkekaardi loosis 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaisa 11. juuni 2017 at 21:41

  Mitte küll ainus blogi mida loen, kuid ainus, mis mu väikse hääle on saanud:)

 • Avatar
  Vasta A 11. juuni 2017 at 21:40

  Pole põhjust nukrutseda 🙂 Palju õnne võidu puhul!

 • Avatar
  Vasta Sirts 11. juuni 2017 at 21:40

  Mina poetasin pisaragi, kui lugesin, et WHAT ,Mallllllukas ei võitnud, vaid mingisugune Henry…. aga noh,ma rase ka, vb pole asi nii dramaatiline, aga sina,Mallukas- ära mitte kunagi meid, oma lugejaid maha jäta ja tee oma asja edasi, ole sama cool edasi! Minu jaoks oled sa kõikide blogijate seas kõige parem!✌️?

 • Avatar
  Vasta Kädi-Liis 11. juuni 2017 at 21:39

  Kui kodus ütlen, et Malluka blogi loen, siis kõik pööritavad silmi ja alati ütleb keegi selle peale, et tee parem midagi kasulikku. Olen vastu öelnud, et nad reageerivad nii ainult sellepärast, et nad ei ole kordagi ise lugenud. ? lase julgelt edasi, põnev lugeda!!

 • Avatar
  Vasta Eilika 11. juuni 2017 at 21:38

  Keep going! ?

 • Avatar
  Vasta Anneli 11. juuni 2017 at 21:37

  Ülemiste kinkekaart kuluks väga ära!

 • Avatar
  Vasta Kristel 11. juuni 2017 at 21:37

  Ma jälgisin blogiauhindasid lives ja no ma ei saa midagi teha, aga mulle ka õhtujuht absoluutselt ei meeldinud.
  Kui ta sõna TITT ütles, tõusid mul juba ihukarvad püsti :O

  Aga sina olid muhe nagu alati (Y)

 • Avatar
  Vasta Terje 11. juuni 2017 at 21:37

  Henry võit on tõesti üllatus. Kuigi, mis seal salata, mulle ta stiil meeldib. Ja muideks, mulle meeldib su praegune juuksevärv, väga kena. Minu meelest pole sa seal sugugi rääbakas, üle pole ka mõtet pingutada.
  Fokinist ei hakka rääkimagi, minu meelest väga ebameeldiv inimene.

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2017 at 21:35

  Ma olen aastaid vaikselt su blogi lugenud, vaikselt kaasa elanud ja kuigi ma alati sinuga ei nõustu siis sa oledvapustav naine ja sul on imeline perekond! Sa oled igat võitu väärt ja loodan ka kunagi sama pull ema ja abikaasa olla 😀

 • Avatar
  Vasta Kadri 11. juuni 2017 at 21:35

  Sinu truu lugeja ja hääletaja sooviks shopata 🙂

 • Avatar
  Vasta Liia 11. juuni 2017 at 21:35

  Käisid,nägid,võitsid. Hoian loosiks pöialt ?

 • Avatar
  Vasta Marit 11. juuni 2017 at 21:33

  Ei ole vahet kas esimene, teine või hoopiski viimane. Sinu blogi on hea lugeda, ausalt ja elust enesest ja mis peamine- ilustamata. Just täpselt sellepärast loengi, et sa oled täpselt sama “tavaline” nagu kõik teised ehk siis me kõik ilmselt saame kergendatult hingata ja samastuda- huh..ei olegi ainuke segane ja pöörane siin ilmas ?

 • Avatar
  Vasta Kristiina L 11. juuni 2017 at 21:33

  Buduaar ja teised lehed tegid Sinu eest sulle reklaami, tehes pea igast sinu postitusest uudise 😀

 • Avatar
  Vasta Agness 11. juuni 2017 at 21:33

  Sinu blogi on mõnus lugeda! Mulle meeldib su ausus ja oskus kirjutada nii, et poole peal igav ei hakka. Teed seda hästi, humoorikalt ning teemad on huvitavad.
  Kirjuta ikka edasi, nagu kirjutad ning ole see, kes oled, parim versioon iseendast!

 • Avatar
  Vasta Liisu 11. juuni 2017 at 21:33

  Minu hääl läks ka Sulle ☺
  Iga päev ootan sinu uusi postitusi…nagu psühho ?

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2017 at 21:32

  Soovin õnne vóidu puhul ja jätka samas vaimus, sest see meile lugejatele meeldib! Ära muutu ja ole Sina ise:) Sest see teeb sinust Malluka!
  Ülemiste kinkekat oleks ka tore saada:)

 • Avatar
  Vasta S. 11. juuni 2017 at 21:32

  Ütlen ausalt, et ei jälginud EBAt, tegin korraks laivi lahti ja sama kiirelt panin kinni ka. Ženja kommentaarid olid niii ebaviisakad ja asjasse mitte puutuvad.

 • Avatar
  Vasta E 11. juuni 2017 at 21:31

  Kuna EBA-d ei vaadanud ja teiste blogidega kursis pole, siis kommenteerin su välimust..
  Minu arvates näed sa väga hea välja! Ja kui sind häirib mis teised ütlevad, siis pole sa piisavalt pohhuist, nii et keep going! ? Pea püsti ja ära nukutse!

 • Avatar
  Vasta Elis 11. juuni 2017 at 21:31

  ✍???

 • Avatar
  Vasta Liis 11. juuni 2017 at 21:31

  Minu arust olid sa väga ilus. ? Sinu blogi hakkasin ma sellepärast üldse lugema, sest ma käisin koos Kardoga Räpinas koos koolis. Ta on ikka igati vahva ja laheda huumorisoonega mees. Olete väga tore perekond. Palju armastust ja positiivsust teie perele. ?

 • Avatar
  Vasta Maire 11. juuni 2017 at 21:30

  Minu jaoks siiski ka üllatav et sa ei võitnud. Ma üldse ei imestaks kui ei võitnud kuna fännidel jäi hääletamata kuna mõtlesid et nagunii võidad nagu euro asjadelgi 😀 Teised blogid on ka kindlasti head jms, kuid sind ikka keegi ei ületa – sa oled ju igal pool 😀
  Aga siiski palju õnne sulle “eluliste blogide” auhinna eest! Väärid seda kindlasti!

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2017 at 21:29

  Loen seda blogi ig
  a päev juba üsna pikka aega?Mul ka kodus 3a poeg ning 1a tütar ja põnev lugeda?

 • Avatar
  Vasta K 11. juuni 2017 at 21:28

  wohooo! u deserve it!

 • Avatar
  Vasta Gertu 11. juuni 2017 at 21:27

  Tõsi! Inimestele ikka meeldib lihtsus ja ausus, see peenutsemine ja nahast väljapugemine ei ole samuti minu rida… Kaua sa ikka 7 erinevast blogist ühe sama showroomi külastusest või uutest ilutoodetest samasuguseid pilte ja postitusi loed. Igaüks oma nägu, aga sisu on täpselt sama. Roosamanna 🙂
  Ei tasu kogu seda tralli tõsiselt võtta, eks igaüks näeb ju tegelikke tulemusi oma lugejate arvust ja tagasisidest, kellele mis oluline on. Ma arvan, et kui jätkad seda, mida seni, jätkub sul igas erinevas vanuses ja eluvaldkonnas lugejaid samapalju ja rohkemgi! Edu ja rahulikku meelt!

 • Avatar
  Vasta C. 11. juuni 2017 at 21:26

  Aasta lemmikust jäid ilma, sest Henry pideval kerjas endale hääli. Ei suuda kokkugi lugeda, mitu korda ta fbs postitas sel teemal.
  Mulle jäi seetõttu temast veits kehv mulje, kui päris aus olla.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2017 at 21:26

  Muide, sa ei ole ainus, keda Fokini suhtumine ja laused häirisid.
  Mõtlesin juba poole live ajal, et peaks Mari-Leenule kirjutama, aga see ei oleks nii või naa õigel ajal temani jõudnud, et Fokinile öelda, et too tuure tagasi tõmbaks.
  Oih, kui piiiiiiikkk lause tuli ?

 • Avatar
  Vasta Elex86 11. juuni 2017 at 21:26

  Aah, pea püsti. Sa nägid suurepärane välja ju. Hääletamise koha pealt, siis mulle tundub ausam ikkagi, kui saab ainult ühe korra hääletada. Mul küll iga päev meeles ei olnud, et minna ja hääletada. Hea oleks, et kui teed korra ära ja asi ants. ?

 • Avatar
  Vasta Mõm 11. juuni 2017 at 21:26

  Kusjuures, aasta aega tagasi oli Ühes pisikeses linnas (Kundas) üritus, noh midagi riietega seotud. Pidi ka zenja tulema, esiteks jäi põhimõtteliselt hiljaks ja teiseks rääkis üldse muud asja kui ta tegelikult oleks pidanud rääkima, niiet tundubki, vähe siuke kukuu olevat.?

 • Avatar
  Vasta Kätlin 11. juuni 2017 at 21:26

  Oma naljakate, rõvedate, hirmsate, veidrate, siirate, emotsionaalsete, kurbade, igapäevaste, pisarateni naljakate, ausate ja inimeste südamesse kirjutatud postitustega oledki sa oma poolehoiu võitnud. Sa oskad nii tabavalt, koomiliselt ja lihtsalt kirjutada ning su tekste on “kerge” lugeda. Seepärast olen mina üks nende hulgast, kes sinule oma hääle andis.

 • Avatar
  Vasta Kreete 11. juuni 2017 at 21:25

  Eilset auhindade jagamist ei näinud, aga hääle said sina.
  Ja kuigi fokin muidu meeldib (insta stoorides jne :D) siis seal EBAl jättis tõesti väga kahtlase ja üleoleva mulje (nägin täna mingit videot, kus ta soovitas TITELE lapsehoidja muretseda, et blogiauhindadel osaleda?!)

 • Avatar
  Vasta K.D 11. juuni 2017 at 21:24

  Ära nukrutse! Sa oled megalahe… Meenutad mu bestikat, kes on samasugune kärts-mürts, otsekohene, sooja südamega, yolo 😀
  Kõike kõige paremat sulle ja sinu ägedale perele <3

 • Avatar
  Vasta Kristel 11. juuni 2017 at 21:24

  Inimene pole raha mis kõigile meeldib 😀 Lugejad naudivad Su vürtsikaid tekste edasi 😀

 • Avatar
  Vasta MariL 11. juuni 2017 at 21:23

  Ära nukrutse, sa oled nii paljude lemmik! Nad ei käi seda EBA veebilehel kuulutamas, vaid Sinu kodukal. Tšekka klikke, siis tuleb uuesti meelde, kui paljudele sa oluline oled 🙂

 • Avatar
  Vasta R. 11. juuni 2017 at 21:23

  Mulle tundus ka Zenja kuidagi labane..eriti nende suhtes, kes haigete lastega kodus olid.Ja tundus tõesti kuidagi vuristades ja kiirustades kõik.

  Ma loen peale sinu blogi veel Marimelli, Henryt, Triinut ja Olga oma.

  Mu arust nägid eile väga kena välja! ?

 • Avatar
  Vasta Mia 11. juuni 2017 at 21:23

  Muidu käin ja loen siin, aga eriti kaasa ei räägi. Kinkekas kuluks nõudepesumasina ostmise peale 😀

 • Avatar
  Vasta Joonas 11. juuni 2017 at 21:22

  Õnnitlused võidu puhul!

  Sooviks kinkekat, et naist kooli lõpu puhul premeerida. 🙂

 • Avatar
  Vasta KitKat 11. juuni 2017 at 21:22

  Sattusin su blogi lugema esimest korda, kui Mari ootasid ja rantisid emmede ja hitlerite teemal. Ja loen siiani. Ainus blogi ka, mida üldse loen, sest huvitavalt ja ausalt kirja pandud elulised teemad köidavad rohkem kui jutud ainult brändidest ja pildid outfittidest või poosetamiseks tehtud postitused. Ja noh, sul ikka alati juhtub ka ju 😀

 • Avatar
  Vasta An 11. juuni 2017 at 21:22

  Paljud minu tuttavad jälgisid sinu blogi juba ammu aga mina paar korda lugesin ja jätis mind algul täiesti külmaks, kuid üks päev käis klick ära ja nüüd muudkui istun siin ?
  Sorry, ma ei hääletanud, oled ilma minu hääletati väga äge ?

 • Avatar
  Vasta K. 11. juuni 2017 at 21:21

  Palju õnne! Ja välja nägid ka väga hea. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätriin 11. juuni 2017 at 21:20

  Minumeelest vaatab iga naine( kaasaarvatud ma ise) enne tähtsat sündmust peeglisse ja sealt vaatab vadtu ilus neiu. Hiljem üritusest pilte vaadates oleks Sinu asemel nagu mingi malakas???Samas kõrvaltvaatajad kiidavad taevani. Aga palju õnne esikoha puhul, olid igati väärt seda! Ja piltidel olid tõesti ilus!:)

 • Avatar
  Vasta Sandra 11. juuni 2017 at 21:20

  Oi sa oled seda kõike väärt! Lemmik, lemmik, lemmik, sest ütled alati kõik välja nii nagu asjad on, ei mingit ilutsemist/liialdamist! Ja sa jõuad nii palju!

 • Avatar
  Vasta Jaana K 11. juuni 2017 at 21:20

  Sooviks väga kinkekat. Sina aga pane ikka 101ga edasi?

 • Avatar
  Vasta Elina 11. juuni 2017 at 21:19

  Mina sooviksin väga võita, sest saaksin selle raha kulutada enda lõpetamisega kaasnevatele kulutustele 🙂 Lõpetamisega kaasnevaid kulutusi on alati palju ning seda eriti siis, kui oled maavanema ning presidendi vastuvõtule kutsutud. Kuldmedaliga gümnaasiumi lõpetamine (kõik viied) on päris suur saavutus enda jaoks ning kinkekaart kuluks preemiaks IDEAALSELT ära 🙂 Ei tahaks ju vastuvõttudele päris suvalise kleidiga minna, kui kogu üritust jäädvustatakse ning ilmselt vaid kord elus see võimalus avaneb. Sest olgem ausad, paljud meist presidendi vastuvõtule ikka kutsutud on. 😀

  Võidu puhul õnnitlused! Oled selle igati ära teeninud ning seda nii varasematel kui ka sel aastal.

 • Avatar
  Vasta Hele-Mai 11. juuni 2017 at 21:19

  Sa Mallukas ära muretse ja nugrutse!
  Võta oma lapsed kaissu ja kallista neid kõvasti,kõik möödub.Ja imetlen sinu rõõmsameelsust ja saada hakkama negatiivsete kommidega.??Elu on ilus.
  Homme on ilus päev päikest täis,puhka võta päikest,kogu energiat ,et taas tõusta tuhast.
  Päikest soovides Teie perele.??

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2017 at 21:18

  Palju õnne!
  Nägun Õhtulehe live ja seal oli intervjuu Anuga väga tore ning ta ise arvas sinust väga hästi ja oli meeldivalt üllatunud.. ju see intekas kokkuvõtlikuma ja ühtsema jutu mõttes tal kokku oli pandud nii, aga selliste faktiliste “steitmentide” suhtes peaks ikka lahti kirjutama, kes mida ütles..
  Fokin on tõesti ära tüüdanud enda naljadega, ta vist ei ole saarud, et nalja saamiseks ei pea koguaeg teiste kohta inetusi rääkima.. nad on Mart Sandriga paras paar.. Mõlevad püüavad enda meelest nalja teha, aga välja kukub labaselt ja naeravad vaid üksinda…
  Fokini pärast ei käi ma enam Buduaari turul ja Ilumessil ka..
  Terve aeg peab kõlaritest ta nõmedaid nalju kuulama :/
  Ma imestasin alguses, et miks sa küll nii napisõnaline olid, et uhke esikoht ju siiski ja happy happy peaks olema, aga täiesti arusaadav nüüd ?

 • Avatar
  Vasta Marian 11. juuni 2017 at 21:18

  Oleks ilma loosimisetagi siia midagi kribanud
  Mallukas sa oled igati tubli ja toimekas tüdruk koos oma vaffa perega. Meeldib, et su blogi teemade sisu on suhteliselt kirju…isegi kui valdav osa hetkel lasteteemal. Mulle sobib…mina ka olen lastemamps täiega. Meeldib, et oled otsekohene ja julged arvamust avaldada, aga samas tunnistad eksimusi ja vabandad, kui oled liiga hetke tujul asju välja prahvatanud. Tõesti on huvitav lugemine su blogike ja nooh sõnavara ja väljendid on vahel ikka väga head. Tihti lõgistan naeru vatsa vetrudes.

 • Avatar
  Vasta Hedi 11. juuni 2017 at 21:18

  Minu meelest oleks võinud õhtul ikkagi mingi esineja ka olla. (kui oli ja ma ei märganud siis sry- ma panin live’i pidevalt kinni Fokini jutu pärast). Üldse oli eelmine aasta tase kuidagi kõrgem ja üritus natuke stiilsem. Ja noh Uku Suvistet ja Fokinit ei anna õhtujuhina võrreldagi.
  Minu hääled läksid sinule, Triinule ja Innale (jah, hääletasin rohkem kui korra :D) .

 • Avatar
  Vasta Katrin 11. juuni 2017 at 21:18

  Ükskord ma võidan niikuinii 🙂

 • Avatar
  Vasta Mammukas 11. juuni 2017 at 21:17

  Mina ka hääletasin 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin 11. juuni 2017 at 21:17

  Ära pabla, kaunis olid ja las hauguvad, nad lihtsalt kadedad!

 • Avatar
  Vasta Katri 11. juuni 2017 at 21:17

  Mulle lihtsalt meeldivad otsekohesed inimesed ja sinu blogi avastamine on kindlasti üks parimaid leide minu elus…?

 • Avatar
  Vasta Annaliisa 11. juuni 2017 at 21:17

  Mina hoian kahel blogil silma peal- sinu ja henry omal. Mõlemad sellised omamoodi lustakad ja muhedad?

 • Avatar
  Vasta Triin 11. juuni 2017 at 21:16

  Minu hääl läks ka kindlalt Sinule. Meeldib see ausus ning samas ka lihtsus mis su postitustes on. Tihti näitad välja emtosioone ning paned kirja asju, mida võibolla keegi teine ei julgeks ja see teebki Su blogi lahedaks ja teistsuguseks, et ei karda asju välja öelda 🙂

 • Avatar
  Vasta J 11. juuni 2017 at 21:16

  ?

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 11. juuni 2017 at 21:16

  Minu aasta lemmiku tiitel kuulub SULLE! Nagu ka eelneval aastal ?

 • Avatar
  Vasta Anet 11. juuni 2017 at 21:15

  🙂

 • Avatar
  Vasta Meery 11. juuni 2017 at 21:15

  Ma jälgin paljusid blogisid. Aga reaalselt loen Sinu ja Henry blogi. Tee olete ägedad. Ja Sa nägid ilus välja.

 • Avatar
  Vasta Allan 11. juuni 2017 at 21:14

  Käin, loen, aga kaasa ei räägi 😀

 • Avatar
  Vasta Ege Paberit 11. juuni 2017 at 21:14

  Palju õnne, Mallu! 🙂
  Sinu blogi ongi just sellepärast mõnus lugeda, et sa oled alati oma lugejatega aus ning julged öelda välja asju, mida paljud ei julge.
  Ja noh, 100 euro eest shoppaks küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Kersti 11. juuni 2017 at 21:13

  Mis Sa põed!! Sa oled nii äge inimene ja Sul on niipalju tulihingelisi austajaid.. Mina olen ka vahest hakanud vaatama teiste blogosid,aga no ei.. Paar kuud loed ja jälle avastad,et krt lapsed on omapead teises toas ja söök on tegemata ja pesu ei lähegi ise masinasse… Ja aasta ema loeb diivanil muheda näoga Malluka blogi…

 • Avatar
  Vasta Julia 11. juuni 2017 at 21:13

  Mulle ka sümpatiseerib see et oled alati aus 🙂

 • Avatar
  Vasta Kersti 11. juuni 2017 at 21:12

  Loen ka ainult Sinu ja Marimelli blogi, enamustest teistest nimedest mis läbi käisid pole kuulnudki midagi. Kui loen ja ikka ja jälle loen siis vist meeldib 😉

 • Avatar
  Vasta Hanna 11. juuni 2017 at 21:11

  Rahva lemmik oled sa nagunii, vahet sel kas paberite järgi või ilma paberitega:)

 • Avatar
  Vasta Kai 11. juuni 2017 at 21:11

  Minu arust nägid väga hea välja, lihtsuses peatub võlu…hea meelega valik ka ühe musta kleidi välja, et sellega oma uut aastakümmet vastu võtta;)

 • Avatar
  Vasta vaike 11. juuni 2017 at 21:11

  vaatasin sinu intekat Anuga, tundusite nagu vanad sõbrad…. kui võidaksin kinkeka jagaksin seda rõõmsalt oma õega kes saaks kooliks uued riided osta

 • Avatar
  Vasta Liisu 11. juuni 2017 at 21:10

  Huvitav blogi on Sul. Kord mulle meeldib su postitused ja teinekord mitte. Oleneb vist iseenda tujust ka:)
  Üldiselt oled väga kihvt ja aus, millest viimane eriti haruldus tänapãeval.
  Keep up the good work! 😉

 • Avatar
  Vasta Johanna 11. juuni 2017 at 21:10

  Kui ma kellegi blogisid üldse loen siis sinu omasid. Ma ausalt isegi ei tea teisi. Nii imelik olengi ?

 • Avatar
  Vasta Eleriin 11. juuni 2017 at 21:10

  Tubli oled! Jälgin su blogi..oled aus ja otsekohene ✌️?

 • Avatar
  Vasta Triinu 11. juuni 2017 at 21:10

  Palju õnne Mallukas!

 • Avatar
  Vasta Liis 11. juuni 2017 at 21:09

  Palju õnne! Oled ainuke blogija, keda mina loen regulaarselt, nii et pm igaljuhul minu jaoks oled igal teemal blogija nr 1 🙂 tubli oled ja “ikka edasi, mitte sammukestki tagasi” nagu ütles Tigu Tammetõru seiklustes 😉

 • Avatar
  Vasta Karolin 11. juuni 2017 at 21:09

  Kuna mul on neljapäeval suurem šoping Ülemistes ees, oleks lollus osalemata jätta ?

 • Avatar
  Vasta Elis 11. juuni 2017 at 21:09

  Mina käin Sind ja paljusid teisi ka lugemas. Hääletanud pole aga kellegi poolt. Isegi lemmik blogidele pole laiki pannud. Ma ei tea mis kiiks mul on, aga no ei tõuse see käsi mul seda laiki vajutama ühelgi lehel, isegi kui väga meeldib. Täitsa imelik ma tean. Seega olen siis nagu mega salajane stalkija 😀 Sind ka stalkin igapäevaselt!

 • Avatar
  Vasta Diana 11. juuni 2017 at 21:08

  Ma avastasin Sinu blogi paari aasta tagant.. Natuke enne Su raseduse raamatu väljaandmist. Mäleta et sõbrants veel helistas mulle ja uuris kas saan Sulle/Teile autojuhiks tulla seoses raamatu avalöögiga. Aga deem läksin just laevale. Oleks old hea võimalus taksot pakkuda ?
  Igatahes too raamat oli nii hea,et ronisin Soomes ühe kõrgema kivise “künka” otsa,seal oli hea merevaade ja mõnusalt rahulik. Ning hakkasin lugema..see raamat oli niii hea ja ehe ja tõeline. Sealt edasi mõistsin et deeem Sa kirjutad paganama hästi,ilustamata kujul – täpselt niii nagu elu ongi.

  Ääretult mõnus on lugeda Te pere tegemisi,elada kaasa.. nii heas kui halvas..
  Vahest on endal nii s*tt tuju ja Sul paras jagu kirja pandud haigelt hea story-tulemiseks on “you make my day” !

  Sama kindlal sammul edasi Mallukas.

 • Avatar
  Vasta Tuuli 11. juuni 2017 at 21:07

  Sinu blogi on ainuke, mida loen. Nii mõnus on õhtul võtta Malluka blogi lahti ja mõnuga nautida! Teemad on kuidagi südamelähedased ja omad.
  Väga super oled! Ära lase igasuguste mölal, mis tuleb kadedusest ?, ennast häirida! Jätka samas vaimus!

 • Avatar
  Vasta Terje 11. juuni 2017 at 21:07

  Sinu blogi on ainuke, mida igapäevaselt loen ning olin lausa šokeeritud, et sa aasta lemmiku blogi auhinnast ilma jäid. Ja Mallu- sa näed alati kena välja?

 • Avatar
  Vasta Kelli 11. juuni 2017 at 21:06

  Ära ole üldse kurb. Minu jaoks oled sa super äge blogija… ikka meie mallukas…

 • Avatar
  Vasta Getu 11. juuni 2017 at 21:06

  Sa oled ikka nii minu masti inimene kellega võiks veiniõhtuid teha 😀 . ps kooliajal ma sinust päris nii ei arvanud ja tundusid … selline tikust tuulepea kes ringi kappas koguaeg ja kõvahäälega koridoris seletas 😀 aga need aastad, mis olen su blogi lugenud. Oled täitsa meeldima hakanud aga läks meelest, et oleks võinud oma hääle ka sulle anda aga magasin maha 😀 ning sinna see võit sul läks. Mul veel nii palju kirjutada siia aga lähen panen oma beebi magama enne, kui ta vaeseke põrandale kustub… pärast meelde tuleb siis jätkan… 😀

 • Avatar
  Vasta Merilin 11. juuni 2017 at 21:06

  ❤️❤️❤️

 • Avatar
  Vasta Karolin 11. juuni 2017 at 21:06

  Ei olnud iga pildi peal paks malakas, väga hea nägid välja ?

 • Avatar
  Vasta Jane 11. juuni 2017 at 21:06

  Mis muud kui PALJU ÕNNE esikoha puhul. ?

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2017 at 21:05

  Palju õnne 🙂 Minu arust on küll õiglane, kui sa iga aasta selle auhinna endale nopid, sest sa oled lihtsalt selles kategoorias parim.
  Päikest 🙂

 • Avatar
  Vasta Birgit 11. juuni 2017 at 21:03

  Käin, loen ja räägin kah… kui miskit tarka öelda on muidugi. Ja ükski auhindade saamine või mittesaamine seda küll ei mõjuta. Jätka samas vaimus ?

 • Avatar
  Vasta E 11. juuni 2017 at 21:03

  Ma lükkasin koguaeg hääletamist edasi ja ups….
  EBA-ga seotud postitusi ma tavaliselt väga ei loe. Täna lugesin, ausalt ma ei teagi miks. Minu omapära lihtsalt on see, et mulle ei meeldi võistlusmoment. Samas tean et teistele vb see on oluline…
  Shoppama tahaks küll väga minna ülemistesse.
  Praegu mu peaaegu 6aastane tahab hullult Tallinnasse minna-oleks siis ka põhjust…
  Olen seda niivõiteisiti pool aastat edasi lükanud.?

 • Avatar
  Vasta Kairit 11. juuni 2017 at 21:01

  Ülemistes palju häid poode, seal šoppaks küll. 🙂

 • Avatar
  Vasta Anita 11. juuni 2017 at 21:01

  Mallu, palju õnne! Avastasin su blogi pool aastat tagasi umbes, pooled su postitused olen jõudnud ära lugeda 😮 ja nüüd chekin ikka päevas paar korda, kas on midagi uut tulnud v ei. Omamoodi sõltuvus 😀

  Päikest,
  Anita

 • Avatar
  Vasta Triin 11. juuni 2017 at 21:01

  Ole sama aus edasi! ?

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 11. juuni 2017 at 21:01

  Sinule ja Henrile mõeldes hakkasin just miskipärast ette kujutama, et mis küll teie blogides veel siis toimuks kui hoopis teie Henriga oleksite omavahel perekond. Juba mõte sellest kõlab üsna haigelt. ?

 • Avatar
  Vasta LCD 11. juuni 2017 at 21:00

  Vaatasin just LIVE-i läbi, teil tundus Anuga väga hea vibe olevat.
  Üritus ise aga üsna veider. Ses suhtes, et tõesti seda meeleolu nagu ei tule. Põnevust nagu ka ei ole, jagatakse lihtsalt auhinnad ära ja vsjo. Võtame teadmiseks.
  Aga sa nägid täitsa püss välja. No nt mulle meeldisid seekord rohkem, kui eelmine aasta 😀

 • Avatar
  Vasta anukasss 11. juuni 2017 at 21:00

  Tahaks soti eest poodelda küll 😀

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2017 at 21:00

  Loen su blogipostitusi huviga ning sa oled vapustav naisterahvas! Jätka samas vaimus!! EBA-l nägid fantastiline ja särav välja 🙂

 • Avatar
  Vasta Eva-Ly 11. juuni 2017 at 21:00

  Vägagi nõus sinuga herr Fokini asjus…piinlik oli kohati vaadata ning emana tundsin end mitu korda solvatuna (otsige endale lapsehoidjad kui lapsed haiged :/)
  Sina aga ära nukrutse ja ole sama otsekohene ja siiras “Mutt Männikult” edasi 🙂

 • Avatar
  Vasta Carolin 11. juuni 2017 at 20:59

  Kusjuures ma just hakkasin live vaatama, kui Anu sinuga chattima hakkas. Ja ma veel mõtesin, et nii lahe intervjuu, selline vaba ja ka minu jaoks naljakas (näiteks see Frestia pudelite nali :D). Siis vilksamisi mõtlesin, et hea, et ta lives seda teeb, kuulen ma ka selle ära ja ei pea lugema. Ja nüüd siis nii muudetud jutt, seega ma usun sind!!! 😀
  igatahes, ole sama äge edasi!

 • Avatar
  Vasta Signe 11. juuni 2017 at 20:58

  Ole just selline nagu Sa oled 🙂 aitähh 🙂 ja palju õnne!

 • Avatar
  Vasta Kati 11. juuni 2017 at 20:58

  Ütlen ausalt et igat postitust ei loe – lihtsalt elu nii kiire et ei jõua. Aga neid postitusi mida loen oskan vaid kiita. Meeldivad elulised asjad/jutud/mured jne. Eriline lemmik oli spiraali postitus ??

 • Avatar
  Vasta Brit 11. juuni 2017 at 20:57

  Nägid küll hea välja!:)

 • Avatar
  Vasta Kärt 11. juuni 2017 at 20:57

  Mina loen Sinu blogi aga ei hääletanud 🙂 See üritus on lihtsalt kuidagi minu mõtetest mööda läinud. Sa oled tubli kas osaled eba-l või mitte..oma võidud elus võidad niikuinii 🙂
  Päikest ja sallivust kõigile lugejatele ja blogijatele!

 • Avatar
  Vasta Mariliis 11. juuni 2017 at 20:57

  Hääletasin Mallukas Sinu poolt. Minumeelest ei peagi alati välja nägema nagu Karbi-Barbie. Võib ka lasta oma loomulikul ilul särada mitte end alati nii üles lööma. Kellele neid kommentaare ikka vaja on et a’la sa oled TÄNA nii ilus või et sa oled täna nii ilus, et sind ei tundnud äragi 😀 Jõudu ja jaksu!

 • Avatar
  Vasta Vesper 11. juuni 2017 at 20:57

  Ausalt EBA-t ei viitsinud vaadata, aga sellel postitatud pildil oled küll kena.

 • Avatar
  Vasta Sandra S 11. juuni 2017 at 20:57

  Keep smiling, you rock! 😉

 • Avatar
  Vasta Gerli 11. juuni 2017 at 20:56

  Minu meelest nägid sa super välja! Kleit sobis valatult 🙂 Ja palju õnne auhinna puhul! Kindlasti osale ka järgmisel aastal! Hääletan ka edaspidi sinu poolt – super blogi on sul, päriselt! 🙂

 • Avatar
  Vasta Hannastiina 11. juuni 2017 at 20:56

  Elu poleks põnev ju kui mallukad intekad sellisei asju ei ütleks- see tuli huvitavaks muuta.. niiet ära ole kurb..

 • Avatar
  Vasta E 11. juuni 2017 at 20:55

  Palju õnne võidu puhul! Oi kuidas tahaks sinu kulul shopata 😀

 • Avatar
  Vasta J 11. juuni 2017 at 20:55

  minu nr 1 blogija! ✌️
  niisama mainin ära 2 olulist asja:
  1. oled sa sellise lihtsa väljanägemisega kõige kõigem!
  2. mul meeldis see öeldu, kus rääkisid kommentaaride muutmisest ?
  kujutan ette kui pöördes need kanad on nûûd? väga väga tuus!

 • Avatar
  Vasta Liisi 11. juuni 2017 at 20:55

  Ei mingit kurb on olla – hoopis fab püssi reservedi kleidiga ?

 • Avatar
  Vasta Marit 11. juuni 2017 at 20:55

  Kui nüüd päris aus olla siis, sinu blogi on ainuke mida reaalselt loen. Ja kui mõnikord tuleb juttu kas facebookis või reaalselt blogis mingist teisest blogijast siis olen sattunud veidi lugema teisi ka, aga uuesti ei ole sattunud lugema teisi.
  Triinu blogi lugesin kuna meie rasedused olid kattuvad .
  Aga mul ka alati sama jama. Peeglist vaatan et oh päris hea ja tibens-tobens, siis pildid ja videod on hoopis teine pilt. Ma arvan et kaamerad reaalselt panevad lotid lõua alla ja teevad suuremaks inimesi 😀 eriti mind 😀

 • Avatar
  Vasta Eliis 11. juuni 2017 at 20:55

  Oled väga hea blogija! Hea lugeda kui tibud juba tuduvad. ?
  Jätka samas vaimus?

 • Avatar
  Vasta Piret Lepik 11. juuni 2017 at 20:54

  Tõesti nägid väga hea välja.
  Ja mina hääletasin aasta lemmikuks Sinu, sest su blogi on see, milles on midagi, mis teeb just HEA BLOGI! Loomulikult on asju, millega ei nõustu, aga see just näitabki, et teed oma asja ja oled selle kõige juures sina ise!
  Blogi aga edasi ja ole sama chill edasi!

 • Avatar
  Vasta Marjaana 11. juuni 2017 at 20:53

  Hääletasin ka sinu poolt.Sa oled äärmiselt aus ja otsekohene.kinkekas oleks ülimalt tore.?

 • Avatar
  Vasta Anu 11. juuni 2017 at 20:52

  Olen su blogi juba väga-väga pikalt lugenud aga pole kunagi olnud mahti kommenteerida. Minumeelest oled sa üks sellistest inimestest, kes lihtsalt ei karda tõde välja öelda ja see on nagu mega super, sest tean nii mitmeidki inimesi, kes ilustavad tõde. Sa reaalselt kirjutatki elust nii nagu see on, ilma, et midagi ilustad. Mina, kui sinu blogi igapäevane lugeja, võin öelda, et sa oled üks vaimustavalt tore inimene. ? Seega ära üldse mõtlegi selle peale, et sa “malakas” välja nägid, sa ei peagi olema hull “mimm”(ripsmed ja misiganes veel) sa oled täpselt õige Eesti naine, kellest kindlasti võtab ka nii mõnigi naine eeskuju. Keep going! ??

 • Avatar
  Vasta K2trin 11. juuni 2017 at 20:52

  Jälgin ka ainult sinu ja triinu blogi. Ülejäänud on teisejärgulised või pole teiste seast veel seda õiget leidnud,keda jälgida.. ?

 • Avatar
  Vasta K 11. juuni 2017 at 20:52

  Ja nüüd tuleb suur artikkel kuidas SINA ikka ilma jäid auhinnast ja kurdad :D.
  Aga ilus nägid välja ja auhindade puhul palju õnne! Lugesin, loen praegu ja loen ka edaspidi. Keep it up! 🙂

 • Avatar
  Vasta K 11. juuni 2017 at 20:51

  Sinu ja Henry blogi on üldiselt ainsad mida ma lugeda viitsin. Fotoraati jälgin lihtsalt instas ja facrbookis…
  Aga pane ikka sama vingelt edasi ? ja ära nukrutse ?

 • Avatar
  Vasta Marianne 11. juuni 2017 at 20:51

  Ülemistes shoppaks küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaia 11. juuni 2017 at 20:51

  Hääletasin ka sinu poolt ?

 • Avatar
  Vasta g 11. juuni 2017 at 20:50

  Eks kõik ei saagi ideaalne olla kunagi. Aga sina nägid hea välja ja ega need auhinnad sinust paremat tee. Ühesõnaga keep going:)

 • Avatar
  Vasta birgit 11. juuni 2017 at 20:49

  lahe oled????

 • Avatar
  Vasta Sirly 11. juuni 2017 at 20:49

  No ajakirjanikud muudavad pm kõiki tekste mingil määral. Ja loomulikult inimesed usuvad seda mida tahavad.

 • Avatar
  Vasta Laura 11. juuni 2017 at 20:48

  Appi ma pole üldse blogimaailmaga kursis ja mind (uudishimulik nagu ma olen) hakkas täiega huvitama nüüd mis värk selle korraldaja ja A-E vahel oli 😀

 • Avatar
  Vasta Ene 11. juuni 2017 at 20:47

  Ma pole viimased kaks aastat Ülemistes käinud, nüüd järgmine nädal Tallinnasse tulles läheks ostaks hea meelega perele uusi riideid.
  EBA koha pealt ütleks, et Saagim oli äge ja kaval kui rebane, et kohe sealse inteka looks tegi ?

 • Avatar
  Vasta Kristina 11. juuni 2017 at 20:47

  Sa oled imeline ema ja naine. Pane täierauaga edasi ja ära nukrutse! 😀

 • Avatar
  Vasta Reti 11. juuni 2017 at 20:46

  Ma kusjuures hääletasin Henry poolt, kui ta mingi postituse tegi, muidu nagu poleks teadnudki..samas mitu muud blogi, mida muidu jälgin, mu meelest sealsetes listides polnud? Oli palju tundmatuid nimesid.

 • Avatar
  Vasta Ester 11. juuni 2017 at 20:46

  Nägid EBA-l tõesti kaunis välja. Mitte, et sa muidu mingi räme tont Männikult oleksid.

  Nõustun Sinuga Ženja kommentaaride osas – kohati läks ikka väga üle piiri.

  Palju õnne võidu puhul ja jätka samas vaimus! 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 11. juuni 2017 at 20:46

  Ma väga vabandan, et ma sinu poolt ei hääletanud. Henry mu teine lemmik ja tõesti kui ta kirjutas, et saab hääletada siis keridingi kähku temani ja andsin hääle ära, kuna nimekiri oli pikk siis ei viitsinud too hetk teisi nimesi otsima hakata. Aga minumeelest tore, et see aasta keegi teine sai, kui sina saaks igal aastal siis tunduks nagu konkurentsi pole, aga näe on küll 😉
  Ja ülemiste kinkekas kuluks väga ära, lõpukleit veel täitsa ostmata 😉

 • Avatar
  Vasta Kadi 11. juuni 2017 at 20:46

  Ausus on edasiviiv jõud ?

 • Avatar
  Vasta Lilian 11. juuni 2017 at 20:46

  Tead, Mallukas, väga igav hakkaks, kui kōik inimesed oleks ühe moodi head ja meeldiksid teineteisele jäägitult ?! Erinevus rikastab!
  Sina oled ōnnelik inimene, et sul on 2 imetoredat tervet last, mōnus mees, toetavad lähedased ja ägedad sōbrad-usu mind, paljudel nn ‘eliitidel’ on tegelikult nii tühi elu, selleks nad nii ōelad ongi ?
  Kallista oma nunnusid ja naudi seda, mis sul olemas on ?!!!

 • Avatar
  Vasta Nele 11. juuni 2017 at 20:45

  Minu lemmik blogi!

 • Avatar
  Vasta Mari 11. juuni 2017 at 20:45

  Täitsa hääletasin, kuna loen su blogi iga päev ?

 • Avatar
  Vasta kerlin 11. juuni 2017 at 20:44

  Meeldib sinu ausus ja otsekohesus. Silmakirjalike inimesi on nii palju, värskendav lugeda et on inimene kes ei karda oma arvamust välja öelda. Kadestan, seda oskust tahaks endalegi.

 • Avatar
  Vasta T 11. juuni 2017 at 20:44

  Minu arust oled sa küll üks ülivingw tšikk. Ausus ja otsekohesus mulle meeldivad. Keep it going. ?

 • Avatar
  Vasta Jennifer 11. juuni 2017 at 20:44

  Olen sinu blogi jälginud juba aastaid ning tahtsin Sind tänada, et oled kunagi otsustanud oma elu teistega jagada. 🙂

 • Avatar
  Vasta Meeks 11. juuni 2017 at 20:44

  Ära nuktutse! Igaüks võitis mis võitma pidi. Olid selles kleidis väga kena ja alati ei pea ju lokid peas olema! Palju õnne Sulle!

 • Avatar
  Vasta Mari 11. juuni 2017 at 20:44

  See kinkekaart oleks hetkel väga vajalik ja kuluks väga ära.

 • Avatar
  Vasta Airike 11. juuni 2017 at 20:44

  Malluka blogi on ainuke blogi mida ma loen. Ja kuna sina oled mind sadu kordi tilkadeni naerma ajanud,siis tahaks samaga vastata ja su nukra tuju peletada.

 • Avatar
  Vasta Kaie 11. juuni 2017 at 20:44

  Üks väheseid blogisid mida üldse loen. Mulle meeldib et kõik otse, ilma keerutamata/ilustamata välja ütled 🙂 Edu tegemistes 🙂

 • Avatar
  Vasta Viktoria 11. juuni 2017 at 20:43

  Need Fokini “naljad” olit tõesti k o h u t a v a d . Ausaltöeldes kerisin kiirelt video läbi, sest ei suutnud selliseid labaseid nalju kuulata. Ise hääletasin ka sinu poolt ja mul on hea meel, et võitsid! 🙂

  • Avatar
   Vasta Viktoria 11. juuni 2017 at 20:45

   ups , mõtlesin siiski sõna “olid” ?

 • Avatar
  Vasta Kadri 11. juuni 2017 at 20:43

  Muidugi valisin ma sinu. Kelle blogi mul veel aega oleks lugeda?! Kui sa isegi astuksid sellelt rongilt (eba) maha, siis lugejana sa mind ei kaotaks. Sära ikka uhkelt edasi!

 • Avatar
  Vasta Alice 11. juuni 2017 at 20:43

  Minu hääle said ka sina ?

 • Avatar
  Vasta Kairixxx 11. juuni 2017 at 20:43

  Oled nii mõnusalt (teinekord ka labaselt) otsekohene ja siiras. 🙂

 • Avatar
  Vasta Gerli 11. juuni 2017 at 20:43

  Tore, et ikka avameelselt oma muljeid jagad ja küll see kurb tuju laabub. Selle eest hoolitsevad juba lapsed ?

 • Avatar
  Vasta Sälly 11. juuni 2017 at 20:42

  Hihiihiiii, magada maha sõbranna tüdrukute õhtu, ai ai ai.
  Igal juhul palju õnne 🙂

 • Avatar
  Vasta Kelly 11. juuni 2017 at 20:41

  Milline kokkusattumus, et kerisin hommikul fb-kis Sinu antud intervjuu lingi edasi, oletades, et raudselt on see mingeid “lisandeid” täis topitud. Ja nüüd siit loen, et nii oligi. 😀

 • Avatar
  Vasta Kadri K 11. juuni 2017 at 20:41

  Tubli oled, et ikka jaksad ja oled! Kinkeka vastu pole ka midagi 🙂

 • Avatar
  Vasta Anneli 11. juuni 2017 at 20:39

  Marimell on muidugi tubli, et viitsib sellist üritust üldse korraldada. Mida suurema tiimi endale saaks, seda kvaliteetsem üritus tuleks. Kui ise tiimis ei ole, siis võib muidugi olla mitmeid asju, misei meeldi või jätavad neeh tunde. Ehk saad järgmisel aastal kampa lüüa ning enda häid mõtteid teostada?

 • Avatar
  Vasta Alice 11. juuni 2017 at 20:39

  Issand ma üldse ei tea, mis Eestis toimub, k.a blogimaailmas. Aga sa näed ikka nii kena välja 🙂

 • Avatar
  Vasta Laura 11. juuni 2017 at 20:39

  See kinkekaart kuluks ära küll 😉

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. juuni 2017 at 20:39

  Ära põe! 🙂 Oled super blogija ja mulle meeldid. Hääletasin ka sinu poolt! 🙂
  Palju Õnne ka! 🙂 ❤

 • Avatar
  Vasta Kadi 11. juuni 2017 at 20:39

  Tahan ülemistesse minna 😛

 • Avatar
  Vasta Helena 11. juuni 2017 at 20:39

  Elu on ilus, päike paistab, tuju on hea, blogid on mõnusad, sina oled vinge, teised blogijad on vinged, EBA on lahe, kõik on hea! 😀

 • Avatar
  Vasta Jansa 11. juuni 2017 at 20:38

  Noh eks see piltide teema on täpselt nii, et iseendale tundud alati piltidelt rohkem vaal kui tegelikult oled. Ma selle “vaal” all pean silmas igasugust silmale mitteilusat viperust.. ma ise oled vapsjee mittefotogeeniline, no ei näe enda meelest kunagi piltidel isegi mitte ok välja ja teised enamasti ikka kiidavad 😀 Sul suht sama teema.. minu meelest oled sa ka alati piltidel kena, aga no eks ise näed ennast ikka teisiti 😀 Ja siin ei loe need niisama ärapanijad, kes su lotte või tont teab mida kritiseerivad.. nood teevad seda lihtsalt ärapanemisevajadusest.

 • Avatar
  Vasta Liis 11. juuni 2017 at 20:38

  Heh, minu meelest oled igati väärt esimest kohta. Ka minu hääl sai just sinule.
  Blogijal ilmselt peabki paks nahk olema, aga sinu oma on vist üüratu. Pidevalt loen ja hoian peast kinni, kuidas sa küll jaksad taluda kriitikat, solvanguid, ülbusi, millega pea igapäevaselt kokku puutud olles ikkagi ise nii heasüdamlik, lõbus ja lahe.
  Mina soovin sulle edaspidiseks veel rohkem lugejaid ja palju kordaminekuid. Kogu perele, eesotsas lastele toredat kooskasvamist ja lõbusat suve.
  ???

 • Avatar
  Vasta KerK 11. juuni 2017 at 20:37

  Tuult tiibadesse Mallukas!! 😀 ;D

 • Avatar
  Vasta Mari 11. juuni 2017 at 20:37

  Vali seekord mind 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2017 at 20:36

  Palju õnne võidu puhul! 🙂

 • Avatar
  Vasta Mona 11. juuni 2017 at 20:36

  Mina ka hääletasin!!!!

 • Avatar
  Vasta Diana 11. juuni 2017 at 20:36

  Aga mina jälgin ainult sinu blogi,ka edaspidi?

 • Avatar
  Vasta Ülle 11. juuni 2017 at 20:35

  Armas Mallukas, ma arvan, et see on nüüd koht, kus natuke peeglisse vaadata ja mõelda. Esiteks ei olnud sul sel aastal lõbus, sest varem on sul “oma punt” olnud, nüüd olid sa üksiküritaja ja mõjusid meeleheitlikuna, et pildil olla nr 1. Need sõbrad ei ole sõbrad, kellega end ümbritsenud oled. Teiseks kas sa ei ole mitte öelnud, et oled muutunud ja ei mõnita enam kedagi, oled kurb olnud kui keegi on sind “mõnitanud”. Mida sa ise nüüd teed? Kolmandaks karma. Sa oled muutunud üleolevaks (vaata oma reaktsiooni, kasvõi nende suitsetajate suhtes), sa mõjud võltsilt. Kui sa nii jätkad (saan ma aru, et sa oled kurb, sest sa ei olnud KÕIGE KÕIGEM enam), siis järgmisel aastal “teed sa eneka” (kasutan su enda väljendit, mitte ei mõnita sind).
  NB. See ei ole siin mõeldud rünnakuna, kuigi võib siin kommentaaride seas nii mõjuda, vaid mõtteainena.

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. juuni 2017 at 20:35

  Sa olid seda võitu väärt!

  PS nägid väga ilus välja 🙂

 • Avatar
  Vasta Aiki 11. juuni 2017 at 20:34

  Mulle väga meeldis, et sa hääli ei norinud. Loeb ju ikkagi see, mida sa kirjutad ja häälte kogus näitabki reaalselt seda, kui paljudele inimestele sa tõeliselt korda lähed! Seega suur on rõõm, et sa kõigi häälenorijate vahel lausa teiseks tulid☺️ Õnne!

 • Avatar
  Vasta Mari 11. juuni 2017 at 20:33

  Sinu blogi oli tükk aega ainus blogi, mis mind tõmbas lugema – ausalt ja keerutamata kirjutatud, saab nalja ja naeru kamalutega. ? Viimasel ajal jälgisin ka Costany oma, sest beebimajandus on minu teema. ☺ Oled lahe, jätka samas vaimus! ?

 • Avatar
  Vasta Aleksandra 11. juuni 2017 at 20:33

  Ausus ja otsekohesus on lahe! Keep going!?

 • Avatar
  Vasta Heli 11. juuni 2017 at 20:33

  Jälgin sinu blogi.. see ongi mu interneeduse meelelahutus ?

 • Avatar
  Vasta Marleen Leppik 11. juuni 2017 at 20:33

  Kõige pealt, Palju-Palju õnne! ?
  Hääletasin ikka sinu poolt?

  Märkasin sind nii mitmeidki kordi allkorrusel jalutamas, ise hoidsin elueest lauast kinni ? Tegelikult vaatasin kaks sammu eemalt kuidas nii mõnigi haaras võimalusest pilte teha ja endalgi oli soov tulla juurde aga tead need jalad seal kingades lausa karjusid toolile. ?

  Tutvusi tegelikult sealt ürituselt 0 .
  Sest JUST, võtsid mul sõnad suust. MÄNGUD/TUTVUMINE – kus on see?

  Raske on minna igaühe juurde, et:,, Tere…, blogija jah? Mina kah? Ägeee värk. Hmmm, okei siis.” Jaa jalutab järgmise juurde.

  Ma oleksin isegi ideaalis tahtnud ehk silti rinnale blogi nimega.

  Aga mis olnud see olnud, eks?

  Päikest soovib eluliste blogide kategooriast Marleen.

 • Avatar
  Vasta Kristel 11. juuni 2017 at 20:32

  Hea fotograaf peaks suutma inimesi ilusa nurga alt tabada. Järelikult saab süüdistada ainukt fotograafe 😀

 • Avatar
  Vasta Birgit 11. juuni 2017 at 20:32

  Palju õnne!
  Kinkekaardi üle oleks suur rõõm ja veel üks põhjus miks pealinna tulla! 🙂

 • Avatar
  Vasta Peace Hanksi 11. juuni 2017 at 20:31

  Miks nukker?! Sa olid eile/ja oled koguaeg ilus. Ükskõik mis Ka poleks oled sina see kes kõik naerma ajab oma huumorimeelega ja ausa suhtumisega. Nimeta mulle palun veel üles Eesti blogija kes julgeb oma arvamuse välja öelda ja on põhimõtte kindel. Mina tean ainult ühte. SINA!?

 • Avatar
  Vasta Doris 11. juuni 2017 at 20:31

  Olen küll kõigest 16-aastane, aga noorteblogide lugemise asemel pigem loen sinu blogi, sest su jutt jookeb nii mõnusalt ja head nalja saab ka 😀
  Palju-palju õnne auhinna puhul, oled seda väärt! Hääletasin ka muidugi 🙂

 • Avatar
  Vasta punktike 11. juuni 2017 at 20:31

  Kuule Mallu, ära üldse põe, sa oled kõige vingem üldse. Ma reaalselt ei loe selliseid asju nagu blogid, sest ma olen lihtsalt laisk ja absull ei viitsi (kahjuks/õnneks?) aga sinu oma on lihtsalt nii vinge ja värskelt aus! Päikest lilleke 🙂

 • Avatar
  Vasta brit 11. juuni 2017 at 20:30

  Lahe oled, keep going 🙂

 • Avatar
  Vasta ML 11. juuni 2017 at 20:30

  Kindlasti osale ka järgmistel aastatel ning no worries, nägid väga hea välja 😉

 • Avatar
  Vasta Kaidi 11. juuni 2017 at 20:30

  Täitsa nõus, Zenja oli alla igasugust arvestust, jubedalt häirisid tema naljad, maneer ja kogu tema olek.

  Aga sina olid sina ise nagu sa oled? Pole tarvis end halvasti tunda, tubli oled ja edu ettevõtmistes?

  Mulle sa meeldid mingil haiglasel moel, sest üldjuhul mulle sellise kõnepruugiga naisterahvad peale ei lähe aga sina tõmbad kohe lugema ja kaasa elama oma toimetamistega?

 • Avatar
  Vasta Maria 11. juuni 2017 at 20:30

  Mina hääletasin ja väga kena nägid välja.

 • Avatar
  Vasta Janika 11. juuni 2017 at 20:29

  Ma imestan ka, et sa kõige rohkem see aasta hääli ei saanud ning Triinu-Liisiga nii väike vahe jäi. Ärge saage valesti aru, nad on super nunnud ja vahvad Kristoga, aga võrreldes teie lugejaskonna suurust on kuidagi imelik. Ju läkski nii, et kuna kõik nagunii arvasid, et võidad, siis parem toetasid kedagi teist oma häälega. Järgmise aasta suhtes – selle poolt ma küll ei ole, et sind sisuturunduse kategooriasse tahetakse panna, sest sa kirjutad ikka väga palju kõigest muust ka. Sama hästi peaks siis Paljas Porgand ka sisuturundus olema, kuna ta kõikides postitutes on “varjatud reklaam”, kuigi tervise teemaline. Mulle meeldib Triinu blogi ja vlogid väga-väga, kuid sina oled siiski parim- teist sellist ei ole ja täiesti klass omaette! Õnnitlused välja teenitud esimese koha eest 🙂

  • Avatar
   Vasta Janika 11. juuni 2017 at 20:47

   Lugesin sinu tekstist, et vahe oli vaid paarsada, aga nägin nüüd Leenu postitust ja vahe oli paartuhat! Vahva, siis pole midagi hullu ja see vahe pole üldse väike – super 😉

 • Avatar
  Vasta Eve 11. juuni 2017 at 20:29

  Jälgin ainult sinu ja Triinu blogi . Olete ainukesed huvitavad blogija.Ära ole kurb ???

 • Avatar
  Vasta Triinu 11. juuni 2017 at 20:29

  Olid väga kena ja omas elemendis. Jätka iseendaks olemist!

 • Avatar
  Vasta J 11. juuni 2017 at 20:28

  Igatepidi alati kellelgi häda. Kas oled liiga palju välimusega vaeva näinud või liiga lohakas olnud. Aga peaasi et ise rahul 🙂 tore lugeda ikka seda, mis eesti meedias tegelikult toimub. Ei avaldatagi enam kusagil kanalites vist asju nii nagu tegelikult on :/

 • Avatar
  Vasta Hm 11. juuni 2017 at 20:28

  Ka mina hääletasin Sinu poolt! Endiselt üks parimaid blogisid üldse. Okei, Triinu-Liisi blogi on ka väga tore, aga sinu oma see ei ületa. ?Võiksite Kardoga tegelikult teha ka Youtube-i kanali, usun, et vaatajatest Teil puudust ei tuleks. ?

 • Avatar
  Vasta merili 11. juuni 2017 at 20:27

  Hehe vb järmine aasta viiakse korralduses muutusi läbi 🙂 Loota võib! Edu!

 • Avatar
  Vasta Iris 11. juuni 2017 at 20:27

  Ma vaatasin ka saadet ja kui sind välja hõigati ma röökisin üle toa JESS ja mul teine pool vaatad mind imelikult et mida ma siin röögin näitasin vaata Mallukas 😀 ja see intekas Anuga oli nii hea ma irvitasin 🙂 aga pean natuke mainima et Fokin oli natuke liiga üle olev ja mõned naljad olid vb liiga kohatud aga minu arust olid sa väga ilus ja armad 🙂 kleit oli väga ilus klassikaline must mis sobib igale üritisele 😉 supper oled 😉

 • Avatar
  Vasta t 11. juuni 2017 at 20:27

  Su blogi on väga meelelahutuslik lugemine, palju palju õnne! 🙂

 • Avatar
  Vasta Anne 11. juuni 2017 at 20:27

  Olen ka üks Sinu fännidest ja ikka huviga loen Su blogi.

 • Avatar
  Vasta Marili 11. juuni 2017 at 20:27

  Andsin samuti hääle! Lemmik, aus ja otsekohene oled ja see mulle meeldib! ?

 • Avatar
  Vasta Laura 11. juuni 2017 at 20:26

  Näed väga super välja! 🙂 Meik ja tumedad huuled sobivad hästi.

 • Avatar
  Vasta Kadi 11. juuni 2017 at 20:26

  Mulle meeldib see tavaline eit Männikut!
  Loosis osaleks heameelega;)

 • Avatar
  Vasta Kerli 11. juuni 2017 at 20:26

  Fokin ei meeldinud mulle ka. Mõned naljad olid ikka väga kohatud.
  Ei näinud küll kogu live’i , kuid osaliselt ikka vaatasin.

  Aga minu hääl läks küll sulle ja arvasin küll, et võidad aasta lemmiku tiitli.

 • Avatar
  Vasta Katrin S 11. juuni 2017 at 20:26

  Ära nukrutse lilleke, homme sööb Sind lammas, sest lambale meeldib lilli näksida…
  😀

  Igatahes… Aitäh, et blogid!

 • Avatar
  Vasta M. 11. juuni 2017 at 20:26

  See oli Saagimist tõesti inetu… Vaatasin eile ka laivi ja täna lugesin intekat ja..oeh, olen ma kas liiga hea südamega 😀 või mis, aga ma lihtsalt ei mõista, miks nii tehakse..

 • Avatar
  Vasta Annekai 11. juuni 2017 at 20:26

  Mu arust nägid Sa ülipüss välja.. no ja vaatasin laivi ja seal hakkas kõrva see Sinu ja Anu vaheline “salajutt”, kus küsisid Anult mikreid ära võttes, et kaua ta seda laivi veel tegema peab ??

 • Avatar
  Vasta Evely 11. juuni 2017 at 20:26

  Loen kahte blogi. Henri ja sinu. Teistest polegi väga huvitatud. Hea meel, et kaks lemmikut ka tiitlid said.
  Isegi otseülekannet jälgisin.

  Jätka samas vaimus. Nii ongi õige. Natuke rõõmus, natuke kurb, natuke vihane, natuke õel ja jätkuvalt sama mõnus
  männiku mutt.

 • Avatar
  Vasta Helen 11. juuni 2017 at 20:26

  Üks vahva võit kuluks küll marjaks ära, aga Sina tõuse nagu Fööniks ja pühi kurbuse tolm maha 🙂 Hommik on kindlasti ilusam…

 • Avatar
  Vasta Heleri 11. juuni 2017 at 20:25

  Paraku on nii, et kôik inimesed ei saagi iial kõigile meeldida. Sina ära lase pead norgu. Oled äärmiselt tubli ja sul lugejaid ikka leidub. Seda, et ajakirjanikud lugusid moonutavad ja “huvitavamaks” teevad on ammu teada tuntud tõde kahjuks. Nad kirjutavad täpselt seda mida nad arvavad et inimesed lugeda tahavad. Moonutades päris kõvasti reaalsust. Sulle aga visadust ja tublidust edaspidiseks. Ei näe sa midagi piltidel kole ja paks välja. Vaid imeilus kahelapse ema! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätlin 11. juuni 2017 at 20:25

  Ära nukrutse 🙂 Minu hääl on alati sinu!

 • Avatar
  Vasta Relllu 11. juuni 2017 at 20:25

  See blogi on ainuke kus käin päevas vähemalt korra midagi lugemas. Teised on pigem mööda minnes või lihtsalt tundunud huvitav teema. Seega jätka sama joont 😉

 • Avatar
  Vasta Krista 11. juuni 2017 at 20:24

  Just täna tekkis mõte sõbrantsiga, et peaks Ülemistesse shoppama minema lähiajal 🙂 Aga EBA-st, siis paraku Zenja oli väga kehv ning seetõttu ei suutnud otseülekannet pikalt jälgida. #vägapiinilik
  Leian, et sellise ürituse õhtujuht ei pea olema kuulus, küll aga võiks lugeda ja olla kursis erinevate blogidega ning siis oleks neist rääkimine ka lihtsam ja ei peaks mingit mõttetut teksti välja punnitama.

 • Avatar
  Vasta Piller 11. juuni 2017 at 20:23

  Esiteks Palju Õnne Sulle!
  See milline sa kuskil välja näed on sinu enda asi..ju meeldid endale nii kõige rohkem.. Me inimestena ei saaks käia ega olla mitte kuskil kui me võtaksime teiste arvamust nii olulisena.. Nt mina käin riides nii nagu mulle meeldib..Ma ei suudaks tänapäeva moega kaasas joosta.õudne… 🙂
  See et sa Henry peale kade oled.on normaalne..imelik oleks siis kui sa poleks kade..näita ühte inimest kes ei oleks kade 😉
  P.s igakord kui sul paha tuju..siis mõtle laste ja Kardo peale, et palju sul tegelikult vedanud on,et nad sul olemas on.Nemad on sinu MAAILM kelleta sa poleks see kes sa oled praegu. Vaata oma peret kõrvalt ja sa môistad kui õnnelik sa olla võid.
  Pulma sa jõuad ja lähed ka..kui vaja võin lapsi valvama tulla?

 • Avatar
  Vasta Triin 11. juuni 2017 at 20:23

  Ära lase pead norgu. Niipalju kui on maailmas inimesi on sama palju ka hatereid, kes pole kellegiga rahul. Usun,et paljud oleksid olnud sinuga nõus nende mängude suhtes. Riietuse koha pealt seda, et olen ise hetkel teist last ootamas ja eriti riided selga ei mahu. Sina oled aga juba Marile ja Lendele väga tubli emme, seega mugavad dressid selga ja nii ilusal suveõhtul lastega lulli lööma.

 • Avatar
  Vasta Olesja 11. juuni 2017 at 20:23

  Alles hakkasin seda blogi jälgima! Väga põnev ja humoorikas lugemine alati! Edu Teile!

 • Avatar
  Vasta Jaana 11. juuni 2017 at 20:23

  Mulle on alati Zenja väga meeldinud, et selline lahe ja teistsugune tegelane, aga selle õhtujuhtimise kohapealt olen Sinuga samal arvamusel, see oli jube. Nii kahju…
  Sina muidugi olid ilus ja minu meelest igati oma auhinda väärt 🙂

 • Avatar
  Vasta Ren 11. juuni 2017 at 20:23

  Palju õnne!
  Ei arva, et ebaaus oli su võit. Tulebki lugejaid koguda, looogish! Ja need ilublogijad ju samas kategoorias ju ei osale 😀 ma ei saa sellest probleemist üldse aru.
  Eks ma aegajalt hurjutan, kui pole su arvamusega nõus v midagi üle dramatiseerid, aga selline ehe siiras oled küll. Oma vigu ka tunnistad. Ilmselt see ongi, mis sind lugema paneb. Häbitundeta kirjutad kõigest.
  Kui aus olla, siis Henry oli aasta blogija tiitli ära teeninud. Nii muhe inimene. Kirjutab hästi ja huvitavalt. Pole midagi imestada.
  Ma loodan, et see viimane lõik ei mõjuta loosis osalemist 😉 ehk siis ma osaleks. Viiks lapse ja mehe shoppama. Ostaks neile midagi ilusat.

 • Avatar
  Vasta S1 11. juuni 2017 at 20:23

  Ma hääletasin nii sinu, costany ja henry blogi eest 🙂 ja kuna henry tõesti soovis, et ühelt iplt saab anda 5 häält siis need jagunesidki teie kolme vahel. Ma tahaks väga võita just kodu sisustamine on käsil ja saaks 100 e küll palju vajalikke asju ülemistest ??

 • Avatar
  Vasta Maarja 11. juuni 2017 at 20:23

  Lugesin ka juba äkki buduaarist(?) selle kohta, kus kirjeldasid kuskohast sa omale mehe leidsid…mõtlesin endamisi, et wtf nii päris ütlesidki või? (“seksiisu oli suur”) :”D Aga nüüd siis sain aru kelle poolt selline fraas vahele torgati, seega veel 1 põhjus juures, miks mulle Anu Saagim ei meeldi…

 • Avatar
  Vasta Kildu 11. juuni 2017 at 20:22

  Tubli Mallukas, oled tubli naine! Kui magama jäid, ilmselt oli see märk, et ei tasugi minna sinna. Aga kogemused õpetavad, eriti muidugi halvad.

 • Avatar
  Vasta Karoline 11. juuni 2017 at 20:22

  Ei oleks ju lamp iga aasta seda eluliste blogide auhinda kätte saama minna, ega see niisama ikka ei tuleks, kui näiteks aasta aega ei blogiks. 😀 Niiet selle oled nkn välja teeninud korralikult, kahju et see aasta lemmiku auhind ka sulle ei tulnud, sest ei loegi kedagi teist. 🙂

 • Avatar
  Vasta Marit 11. juuni 2017 at 20:22

  Mis ikka, täna halb päev, aga homme juba uus ja parem! ? Just move with the flow ?

 • Avatar
  Vasta Maarika T 11. juuni 2017 at 20:22

  Ma olen üllatunud, et Eestis on nii palju blogijaid ?. For real sinu blogi käin lugemas, vahel ka Henry oma mõnda tean veel- tänu sinu linkidele?. Aga terve venuse täis blogijaid ?.
  P.S ära nukrutse homme on juba parem päev?

 • Avatar
  Vasta Lille 11. juuni 2017 at 20:22

  Tean väga hästi seda tunnet, kui peeglis on kaunitar, aga piltidel topeltlõuaga maakera..
  Ma vist loosis osaleda ei saa. Teisest Eesti otsast ei satu just tihti Ülemistesse?

 • Avatar
  Vasta Marika 11. juuni 2017 at 20:21

  Kinkekaarti tahaks küll väga ? oleks põhjust päälinna tulla. Aga muidu jälgin sinu ja Henri blogi.

 • Avatar
  Vasta Agnes 11. juuni 2017 at 20:21

  mõnus lugemine, aus ja otsekohene 🙂 minu masti memm 😛 (no sry, mina olen memm ja Sina kena ilusinime 🙂 ) PS auhinda ma ei taha, selleks peaksin oma laisad kondid Tln vedama 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätlin 11. juuni 2017 at 20:21

  Tubli oled Mallukas! Olen isiklikult Sinu bloggi lugema hakkanud alles sel aastal ja seda põhjusel, et ka Sul on pisike beebi:) Igatahes tuult tiibadesse ja ole samasugune nagu alati?????

 • Avatar
  Vasta Hannah 11. juuni 2017 at 20:20

  Mina olen igati sinu poolt! Väga tore ja elutruu blogi on sul, nii et ära nukrutse 🙂 #justkeepswimming

 • Avatar
  Vasta Lee 11. juuni 2017 at 20:19

  Väga hea nägid välja!
  P.S! Mulle ka ei meeldi Fokin. Minu arvates ei tea ta moest mitte midagi (vahepeal vaatan ja imestan, mis outfiti ta kannab või on kellelegi teisele selga soovitanud) 🙂

 • Avatar
  Vasta Heli 11. juuni 2017 at 20:18

  Elasin ka mina sulle kaasa 🙂

 • Avatar
  Vasta Gerly 11. juuni 2017 at 20:18

  Ära põe,sitaks kena olid 🙂 Ühe tüdrukute õhtu magasid maha, siis võid minuomale tulla 😀

 • Avatar
  Vasta Mariete 11. juuni 2017 at 20:18

  Tähtis pole mitte võit, vaid osavõtt! 🙂

  Ja paks malakas Sa ei ole 🙂 Väga ilus nägid välja. 🙂 Pea püsti ja vapralt edasi! 🙂

  Hea meelega osalen ka kinkekaardi loosis. 🙂

 • Avatar
  Vasta Alina 11. juuni 2017 at 20:18

  Ilus olid, ja ei olnud kuidagi paks!
  Mul muide samamoodi, vaatan ennast peeglist ja vauuu nii ilus! Aga kui pildile jään siis vaatan,appiii kas see paks ja kole mutt olengi mina? Kurb….
  Aga loosis ikka osalen.

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2017 at 20:17

  Ma just vaatasin piltide pealt, et väga šeff nägid välja, ma ei saa aru, mis malakaga sa ennast siin võrdled!?Stella on mulle ka alati ebasümpaatne tundunud, nüüd mõistan, miks mul selline aimdus tema kohta on olnud.
  Aga las koerad hauguvad, karavan läheb edasi! 🙂
  Ole ikka sama kaasahaaravate blogipostitustega ja soovin sulle ka järgmisteks aastateks seiklusi, millest kirjutada ja ka pisut äpardusi, millest õppida ning oskust enda üle pisut nalja teha!
  ???

 • Avatar
  Vasta Kätlyn 11. juuni 2017 at 20:17

  Sinu blogi on mitmekülgne ja oskad end müüa:)
  Jätkugu sul internetiühendust, nobedaid näppe ning lennukaid ideid.

 • Avatar
  Vasta Valeria 11. juuni 2017 at 20:17

  Palju Palju Õnne!

 • Avatar
  Vasta Greete 11. juuni 2017 at 20:16

  Hea meel on su kirjutiste ja toimetuste üle:) Jätka samas vaimus! Ja tähtis pole ju võit vaid osavõtt!

 • Avatar
  Vasta Mann 11. juuni 2017 at 20:16

  Zenja on ise titt krt.
  Ma ei tea paljud teist star fm kuulavad a seal on hommikuti sünnipàeva mâng. No et synna peab tàppi minema nende pakutuga siis saad 500 eks
  No ja kui zenja veel star fmis töötas siis juhtus olema kuuks jaanuar ja me hellasime, pliks oli teine helistaja, kolmas saab nö ônne osaliseks kelle kuupàev pakutakse, enne kysitakse esimeselt kahelt helistajalt ikka ka . No mu plika siis ytles oma kuupäev a ja nad siis seal annavad vihjeid kas vàhe voi palju ja juhtus olema tapselt oige paev, zenja kisas eetrisse “kuule TITT helista tagasi”
  Da fck titt.
  Suht ebaviisakas.

  Pole sa midagi paks lahmakas.

 • Avatar
  Vasta Veronika 11. juuni 2017 at 20:15

  Ära kurvasta sa oled sigaäge naine ja su blogi on alati põnev lugeda!
  “Pea püsti printsess,muidu kukub kroon maha!” 😉 🙂

 • Avatar
  Vasta Sandra 11. juuni 2017 at 20:15

  Mulle väga meeldib su blogi lugeda. Meeldib just see, et sa räägid asjadest nii nagu nad on ja oled sina ise. Nii palju on selliseid, kes keerutavad vms, aga sul on alati oma arvamus ja julged seda välja öelda. Sa oled mu täielik lemmik ja vãga vinge. Pane sama moodi edasi, Mallukas! ☺

 • Avatar
  Vasta L 11. juuni 2017 at 20:14

  Minu arust nägid sa küll väga hea välja. 🙂
  Aga noh eks selle üritusega olegi nii, et iga aasta on midagi mis kellegile ei sobi. Kuigi Leenu ja ta tiim on tubli töö teinud ning valmistunud selleks mitu mitu kuud. Minu arust need kes kohe üldse rahul pole siis aga palun tehke ise ja paremini.
  Kinkekaarti nagunii ei võida, pole kunagi nendes loosides vedanud :/

 • Avatar
  Vasta Kätlin 11. juuni 2017 at 20:14

  Miks paks? Ma juba eile ootasin pilte, et näha, mis see Mallu siis sel aastal selga paneb ja minu meelest nägid sa SUPER välja! Nii kena ja sale, kleidi lõige istus nii hästi. Lihtsuses peitub võlu 🙂

 • Avatar
  Vasta Angelika 11. juuni 2017 at 20:14

  Mõtle tegelikult sellele, et sa ei mõelnud ju kunagi teha oma blogist see mis see praegu on 😉 Jäägu sinu blogi alati selleks kes sina oled!

 • Avatar
  Vasta G 11. juuni 2017 at 20:14

  Tore, et võitsid. Ennustus läks seljuhul täppi! 😀

  Loodan, et jätkad siiski blogiga “suvaline eit männiku tänavalt” 😀

 • Avatar
  Vasta Krista 11. juuni 2017 at 20:14

  Järgmine aasta rohkem reklaami ja oled jälle esimene 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaily 11. juuni 2017 at 20:14

  Oleks päris hea võita blogi lugemise eest! ?

 • Avatar
  Vasta :) 11. juuni 2017 at 20:13

  ???

 • Avatar
  Vasta Dagmar 11. juuni 2017 at 20:12

  U ROCK GIRL! 🙂

 • Avatar
  Vasta Helena 11. juuni 2017 at 20:12

  See aasta meeldis mulle siuke “mitte nii ülesse löödud välimus” tunduvalt rohkem, kui eelmise aasta EBA soeng-meik.

 • Avatar
  Vasta Kaja 11. juuni 2017 at 20:12

  Mina loen su blogisid ja ootan kohe, et mida uut sa oma päevast/elamisest/perest kirjutad. Pea püsti ja hoidsin sulle Raua saates ka pöialt, et sul ikka närvi jätkuks temaga silmitsi seista 🙂 Päikest sulle!

 • Avatar
  Vasta Siret 11. juuni 2017 at 20:12

  Minu arust nägid ka kena välja! Just selle postituse tulemusena ka hakkasin meenutama, et kuidas ma sind lugema hakkasin. Sõbranna juures olid mingid võõrad tüdrukud, kes sind maha tegid.. Tulin siis ka blogi kaema ja avastasin, et hoopis väga lahe oled! Ja nüüd juba ehk 3a kindlasti loen sinu blogi ja minu elukaaslasele ka meeldid! 🙂

 • Avatar
  Vasta Jkk 11. juuni 2017 at 20:12

  Mina kaa hääletasin Su poolt. Kas Anuga ikka veini joomiseni jõudsite??

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. juuni 2017 at 20:12

  Väga ilus oled 😉 kohe on suviiii ja kindlasti läheb meel rõõmsamaks ja tuju paremaks 😉 ma väga loodan vähemalt 😉 tahaks nakatuda sinu blogi lugedes rõõmust, mitte kurba meelt siit saada 😉 elan nii kaasa alati su tegemistele 😉
  elu on ju lill 😉
  Päikest

 • Avatar
  Vasta Ellu 11. juuni 2017 at 20:11

  Fokin oli niii õudne!
  Lisaks häirisid mind ühe fotograafi pildid. Nime meelde ei jätnud aga pildid olid ülevalt alla tehtud. Mu arust on nii nõme “poseerida” ja ülesse vaadata ? Tunduvad ebaõnnestunud pildid aga mida ma ka asjast tean.
  Hääletasin samuti Sinu poolt.

 • Avatar
  Vasta Sirle 11. juuni 2017 at 20:11

  Ma päris alguses mõtlesin, mina küll malluka blogi lugema ei hakka, nüüd ma siin siis olen. Ma loen igat teksti, elan kaasa täiega ja isegi teemad mille kohta mitmed ütlevad, täitsa mõttetu eit ja ei tea milleks vaja enda isiklikke asju kõiki kirjuta. No siis ma endamisi mõtlen, kui ei sobi, keri edasi ja ära loe. Mulle meeldib kõike seda lugeda, mida kirjutad. Jõudu! ?

 • Avatar
  Vasta Päevalilleke 11. juuni 2017 at 20:11

  Fokin rikkus minuarust täiega üritust ära, ok ma ei ole kõige õigem arvamuse avaldaja ehk, kuna vaatasin tagantjärgi veits laivi ainult Kuid juba seda 15minutit oli nii nõme vaadata, kuna tema käitumine ja suhtumine oli niii vastumeelne, et ma ausalt ka ei suutnud seda laivi rohkem vahtida. Sinu ja Triinu üle olen rõõmus, te olite neid kohti väärt 🙂 Ülejäänud jätavad suhteliselt külmaks, kuigi loen veel paari blogi, siis naah…

  Kinkeka võtaks ikka, läheks Sportsdirecti kolama sellega 😉

 • Avatar
  Vasta Keitty 11. juuni 2017 at 20:11

  Minu meelest nägid sa oma lihtsuses täiesti super välja. Ja need ühesõnalised vastused olid parimad vastused, mida oleks saanud üldse vastata, ilma et pauguga asi sinuni tagasi ei tuleks. Kuigi su esimene koht oli etteaimatav,(oli endalgi tunne, nagu oleks tulevane selgeltnägijate tuleproovi kandidaat) on mul ikka hea meel, et see sulle tuli. Ja mis kõige tähtsam, mu elukaaslane kes ei teadnud veel paar nädalat tagasi, mida see blogimine endast kujutab ja mis selle point on, ütles Live vaadates et MALLUKAS ON RAUDSELT ESIMENE, lihtsalt seepärast et Jane oli juba auhinna saanud ja ta teadis veel ainult Sind 😀
  Tubli töö. Kui kommentaar loetud, võid minna oma SEKSIISU RAHULDAMA 😀

 • Avatar
  Vasta E 11. juuni 2017 at 20:11

  Vaatasin live’i ja nõustun suuremas osas sinu muljetega. Ženjat oli piinlik kuulata ja tundus, et piinlik oli ka kõigil, kes lava ees pidid seisma ja Marileenul endal ka. Tunnistan, et üldiselt ma pole sinu suurim fänn ja paljus sinuga ei nõustu, aga sinu ja Saagimi vestlus oli ülekande üks kuulatavamaid osi (ma algusest peale ei näinud, seega kõige osas kaasa ei oska rääkida). Sa räägid vabalt, oled enesekindel ja viskad nalja. Tundus, et teil Saagimiga vestlus suht klappis. Viimane oli ilmselgelt juba nii mõnegi pudelikese hävitanud, aga see selleks.
  Igatahes mõtlesin kogu seda ülekannet vaadates ainult sellele, kuidas Marileen ise kõiki suuremaid üritusi maha teeb ja kuidas ta nüüd, meeskonnaga aasta aega ettevalmistusi tehes mõne asjaga totaalselt alt läks. Aga vigadest õpitakse, loodetavasti järgmisel korral siis veel paremini. 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 11. juuni 2017 at 20:11

  Mina ka loen. Sageli piinlikult aus aga see ongi elu.

 • Avatar
  Vasta Mammu 11. juuni 2017 at 20:10

  Mina olen ka Su blogi lugeja!! 🙂

 • Avatar
  Vasta Riina 11. juuni 2017 at 20:10

  Piltide põhjal olid täitsa ok malakas ?

 • Avatar
  Vasta Evelin 11. juuni 2017 at 20:10

  Mina andsin ka sulle oma hääle 🙂

 • Avatar
  Vasta ingrid 11. juuni 2017 at 20:10

  Pea püsti! Ole sama särtsakas edasi!

 • Avatar
  Vasta Marianne 11. juuni 2017 at 20:10

  Olen su blogi jälginud sellest ajast saadik kui olin 13 ning ka ise otsustasin kunagi, et astun Malluka jälgedes ja pean blogi. Lõppude lõpuks see asi vaibus maha ja ma jäin ikka pigem blogide lugemise peale kui ise kirjutamise 😀 ja muidugi hääletasin sinu poolt!

 • Avatar
  Vasta Liisi T 11. juuni 2017 at 20:10

  Go, Mallukas!

 • Avatar
  Vasta Kerli 11. juuni 2017 at 20:10

  Blogi jälgija olen juba algusest peale ja ma arvan,et auhinda sulle pole vajagi ?

 • Avatar
  Vasta Liina 11. juuni 2017 at 20:10

  Hei,mariann,olen aastaid su blogi jälginud ja ausalt see on niii huvitav,elutruu ning vajalik!Mina olen küll igapäevane lugeja ja ausalt öeldes,olen püüdnud ka mõnda teist blogi lugeda,aga ?‍♀️…no ei ole see,olen sinuga harjunud,ja tõesti,teemad millest kirjutad,niii head ? Edu sulle,ja ära palun muretse nii väga oma kehakaalu prst,sa oled jumala okei ??✌️

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2017 at 20:10

  Mallukas, ära muretse nende õeluskottide pärast. Las närivad… . Ootan alati suure huviga Sinu postitusi.

 • Avatar
  Vasta L 11. juuni 2017 at 20:10

  See Fokin oli tõesti päris väljakannatamatu seal :D. Aga mulle meeldis väga see, et Henry sai selle rahva lemmiku blogija auhinna, nii lahe :D.

 • Avatar
  Vasta H. 11. juuni 2017 at 20:09

  Ära ole nii enesekriitiline!Oled üks äärmiselt lahe inimine!(Mis siis et ma sind isiklikult ei tunne).Ole see Mallukas edasi kes sa olnud oled!Vot tak!

 • Avatar
  Vasta Anna 11. juuni 2017 at 20:09

  Vaatasin EBA liveülekannet ja kohati Zenja kommentaarid olid ikka liiga õelad. Eriti, kui need kommentaarid olid blogijate laste kohta. Ma saan aru, et talle võib-olla lapsed niiväga peale ei lähe, aga miks teha mingeid kommentaare, kui laps reaalselt on haige.
  Üks asi, mis EBA puhul veidi häiris oli see, et need, kes kohal olid, eriti sõna ei saanud, et tänada oma fänne vms ja need, kes kohal ei olnud, said seda pmts ilma mingi ajalimiidita teha. Järgmine kord võiks neile ka sõna anda, kes reaalselt kohale tulid.
  ja PS! Mallu, sa nägid väga ilus välja!

 • Avatar
  Vasta Elis 11. juuni 2017 at 20:09

  Sellise otsekohesusega eestlast näeb harva….väga, väga harva 😀 ( ma ei tea, kas julgengi kommenteerida, aga 100euri paneb tegutsema :D) reaalselt suu vajus lahti, kui neid “punkte” lugesin ja pealegi, teada värk ju, et sõnu ajakirjanduses väänatakse, aga noh algul, kui seda intervjuud lugesin, ma naersin 😀 vb oligi selline ”liialdamine” parem 😀

 • Avatar
  Vasta Merily 11. juuni 2017 at 20:09

  Eks meil kõigil on vahest neid nukrusehetki ja siis teevad kõik tühised pisiasjad meele mõrudaks… aga see möödub 😉 Minu arust nägid sa fotodel täpselt selline välja nagu üks emme olema peab. Rõõmus ja ehe (mitte ülemeigitud mimm) – see ongi kõige tähtsam 🙂
  Olen ka üks su blogi lugejatest juba üsna pikka aega ja väga meeldib, et räägid asjadest täpselt nii nagu nad on. Ja olen päris palju uusi leide saanud just sinu blogi lugedes.
  Jätka samas vaimus 😉

 • Avatar
  Vasta Taisi 11. juuni 2017 at 20:09

  Eh ära kurvasta. Elu selleks liiga lühike?Jätka samas vaimus edasi!

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2017 at 20:09

  Virise, virise.. kõik ei peagi/saagi/tohigi alati meeldida 😉

 • Avatar
  Vasta Kätlin 11. juuni 2017 at 20:09

  On põhiliselt kaks blogi, mida enamjaolt jälgin – üks sinu ja teine Henry oma. Henryl on tohutult hea huumorisoon ja oskab kirjutada asjadest ilustamata aga huumoriga. Sinu puhul meeldib mulle see tohutu otsekohesus. On palju asju, kus tahaks ise silmad kinni pigistada, et tegelt ka sa kirjutasid selle siia? 😀 et ise ei julgeks osasid asju mõeldagi. Aga kõik on olnud muidugi õige ja aus. 🙂

 • Avatar
  Vasta Rr 11. juuni 2017 at 20:08

  Mulle paistsid kõik need fotod kuidagi kehvad. Halva nurga ja valgustusega tehtud?

 • Avatar
  Vasta Pisi 11. juuni 2017 at 20:08

  Minu arust ka see fokin rikkus selle peo ära. Kuidas saab üks õhtujuht olla nii labaste naljadega? Saan aru, kui oleks mingi sünnipäev, kuhu see ehk sobiks. Või siis poissmeeste või tüdrukute õhtu. Aga selline pidulik sündmus.
  Järgmine aasta võiks olla keegi teine.
  Loodan, et järgmine aasta on võimalik igas kategoorias anda nt kaks häält. Ma loen palju blogisid ja mitmed blogid, kes olid samas kategoorias, nende vahel oli raske valida, et kellele annan oma hääle.
  Sulle aga jaksu edaspidiseks ja blogi ikka edasi.

 • Avatar
  Vasta Mariann 11. juuni 2017 at 20:08

  Hei Mallukas! Olen aastaid sinu lugeja, hea meel, et võitsid!Õnne ja jooksvat sulge edaspidiseks.Sul on tore pere ja palju sõpru, muu polegi tähtis, kõigile nagunii ei saa meeldida. Jätka samas vaimus ja jää endaks. Kinkekaardi võtan vastu hea meelega. 🙂

 • Avatar
  Vasta V 11. juuni 2017 at 20:08

  you go girl!

 • Avatar
  Vasta Eleriin 11. juuni 2017 at 20:08

  Mina olen sind lugenud ajast kui sündis Mari ja täitsa kannis ma sirvin su lehte kui mitte igapäev siis ülepäeviti kindlasti et olla kursis sinu tegemistega:D
  Jutustan isegi mehele mis su peres toimub:D KEEEP GOING GIRL!!!!

 • Avatar
  Vasta Mariliis 11. juuni 2017 at 20:08

  Mulle väga meeldib sinu blogi lugeda! Postitused on väga huvitavad ja kasulikud ??

 • Avatar
  Vasta Mary 11. juuni 2017 at 20:08

  Ma olin väga üllatunud, et Henry rahva lemmikuks osutus. Tal on väga muhe blogi ja fb, aga ta pole ju Mallukas :D.
  Keep going!
  Vahepeal om hea ka nukker olla, seda suurem on igapäevane rõõm!

 • Avatar
  Vasta m 11. juuni 2017 at 20:08

  Kuule ära nüüd nukrutse seal! Tänu sinule ma selle blogimaailma üldse avastasin 😀 ja kuigi mulle ka Henry meeldib, siis ma ei loe ta blogi üldse, sinu oma aga alati, olgugi , et ma ei ole alati kõigega nõus, mida sa kirjutad , siis tea, et videodes ja päris elus tundud sa nii kihvt inimene olevat ! Ja ma väga respekteerin sind selle eest , et sa alati aitad endast nõrgemaid 🙂 oled tõesti tippude tipp ja vaevalt, et keegi sind nii pea troonilt tõukab.

  Sorry, et ma hääletada ei viitsinud 😀

 • Avatar
  Vasta Sigrit 11. juuni 2017 at 20:08

  Tegelikult on kõik hästi ??Nii paljud tahaksid olla sinu asemel, sa oled tubli ja tegus ja lihtsalt teed asja mida armastad! Igalühel sellist peale hakkamist ei ole! ?

 • Avatar
  Vasta Jaanika 11. juuni 2017 at 20:07

  Sinu jutu peale ütleks LESS IS MORE!
  Kui ma paneks sind kõrvuti selle “meigitibiga”, siis olid sa miljon korda paremini meikitud/riietatud kui tema. Seda ülekannet vaadates, siis ei ütleks küll, et ta end hästi meikida oskab (liiga palju valget-pruuni möksi näkku pannud). No ma ei oska kah seda seletada, kuna ei kasuta põhimõtteliselt peale laineri midagi muud.
  Lõpuks ütlen veel seda, et kord ma ei salli sind ja mõtlen, et ei tule siia iial tagasi ja järgmisel päeval jälle totaalselt nõustun su arvamusega ja minu silmis oled sa hetkel parim blogija!.

 • Avatar
  Vasta Elina 11. juuni 2017 at 20:06

  Mina olen ka see “anonüümne ” lugeja;) osalen ka kinkeka loosis

 • Avatar
  Vasta Maris 11. juuni 2017 at 20:06

  Sa nägid eile suurepärane välja, väga naiselik ja ilus! ? Mulle meeldid sa just sellisena nagu sa oled, jätka samas vaimus. ? Õnne võidu puhul!

 • Avatar
  Vasta Janne 11. juuni 2017 at 20:06

  Hea on lugeda ikka nii live asja Malluka suust, my kind of Girl!
  Good (Y)

 • Avatar
  Vasta :-D 11. juuni 2017 at 20:05

  Oi Mallu sa oled ikka õige naine õiget asja ajamas 😀

 • Avatar
  Vasta Evika 11. juuni 2017 at 20:05

  Sa väärisid auhinda ning sa ei ole mingi paks malakas. ?

 • Avatar
  Vasta Gellu 11. juuni 2017 at 20:05

  Alati ei peagi võitma!!

  Mulle meeldib, ikka käin siin lugemas ja teinekord kommenteerin ka 🙂
  Tundub selline ladna mutt olema ja suupeale pole sa kukkunud 🙂
  Ainuke asi mis teinekord häirib intekas,much ja sellised lühendid ..sorry no häirib

  Aga osalen rõõmuga loosis, olen vist ainuke inimene kes pole Ülemistes kunagi käinud 😀 😀 ausalt ka

  Päikest

 • Avatar
  Vasta Mirjam N 11. juuni 2017 at 20:05

  Sellel pildil, mis sinu blogis on, oled sa küll imekaunis, Anu artikli kõrval muidugi on jälle eriti “õnnestunud” kaadrid, arvan et sihilikult valitud. Täna tõmba kontakt seinast välja ja puhka, homme on jälle kenam päev!

 • Avatar
  Vasta Rix 11. juuni 2017 at 20:05

  No Eesti blogimaastikul sul ON vaieldamatult loetuim ja tuntuim blogi, mis sind ka ära elatab nii et tühja need tiitlid ja kenad raamitud aukirjad.
  Kinkeka võtaks küll 🙂 mul just homme Tallinnasse asja teisest Eesti otsast, et äkki saaks kohe veidi shopata ka siis 🙂

 • Avatar
  Vasta Tanel 11. juuni 2017 at 20:04

  Ütlen ausalt, et annaksin võidetud 100€ oma tüdruksõbrale šoppamiseks ja võib olla, kui ta on heas tujus, saan endalegi paar hilpu ?

 • Avatar
  Vasta A.N 11. juuni 2017 at 20:04

  Minule su kleit ja välimus väga meeldis. Olid väga kaunis! Pea püsti edasi!

 • Avatar
  Vasta Katri 11. juuni 2017 at 20:04

  Kurvastamise vastu aitab šoppamine 😉 nii mulle kuluks ka see kinkekaart tuju parandamise mõttes ära.

 • Avatar
  Vasta Triin 11. juuni 2017 at 20:04

  Tubli oled 🙂 Nägid väga kaunis välja ning minumeelest oled ka parim blogija, vähemalt minu lemmik 🙂 <3

 • Avatar
  Vasta katrin 11. juuni 2017 at 20:03

  Võib-olla oleks ausam ka see, kui üks inimene saakski hääletada ainult 1 korra. Sel aastal ju tegelikult sai mitu häält anda, mis tähendab, et blogija võis vabalt ka ise enda poolt korduvalt hääletada.

 • Avatar
  Vasta Triin 11. juuni 2017 at 20:03

  Kahjuks ei hääletanud aga põhjus oli selge, polegi vaja hääletada, sest sa oled ilma selletagi suurepärane. Loen alati kõike ja see on huvitav ja ülimalt aus,kõik mida vaja.
  Pole mõtet olla kurb, sest meid teed sa ju õnnelikuks oma kirjadega, postitustega ja see on palju tähtsam, kui miski auhind.
  ?

 • Avatar
  Vasta Siiamiyksik 11. juuni 2017 at 20:03

  Life goes on

 • Avatar
  Vasta M 11. juuni 2017 at 20:03

  Väga hea nägid välja. Eriti meeldis huulepulga toon. Väga püss 😉

 • Avatar
  Vasta Mai-Liis 11. juuni 2017 at 20:03

  Mina loen regulaarselt sinu ja Henry blogi.
  Hääletasin mõlema poolt 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi L 11. juuni 2017 at 20:02

  Minuarust oled sa nii äge ja ilus. Ja auhinda igati väärt! Shopppama tuleksin tlna heameelega,see läheks täiega asja ette. Nov sündiva beebi garderoobi jaoks 😀

 • Avatar
  Vasta Anet 11. juuni 2017 at 20:02

  Mallukas, sa nägid väga hea välja, ära kujuta endale nüüd midagi ette! Ženja kommentaarid kahjuks olid tõesti piinlikud ning loodan, et showbusinessi-maailm saab tema armastusest ASAP üle…

 • Avatar
  Vasta Mimps 11. juuni 2017 at 20:02

  Ikka loen 🙂
  Väga ausad ja head mõtted/ettepanekud!

 • Avatar
  Vasta Eveli 11. juuni 2017 at 20:02

  Minu arvates oled ikka ükd vingemaid blogijaid, ükskõik mis sa teed või ei tee ?

  Ja selle Fokini teema kohta,saoleks vabalt võinud tema asemel olla, oleks palju parem ??

  Ning loosis soovin ka osaleda ?

 • Avatar
  Vasta Renate Paberits 11. juuni 2017 at 20:02

  Ma jälgin/loen sinu ridasid üsna tihti.
  Parimad read, mida ma siiani olen lugenud sinu poolt on just need read,mis sa siia praegu kirjutasid.
  Kusjuures ma ei kommigi selle kinkeka pärast,päriselt!
  Seda oli lihtsalt hetkel nii lahe lugeda 😀
  Jätka täpselt samas vaimus 😉

 • Avatar
  Vasta Triinu 11. juuni 2017 at 20:02

  Tead, sa oled ikka nii julge.. ohh my godd nohh.. ma ei julgeks pooli asju mainidagi. Aga noh, sellepärast ma su kõiki postitusi ka loen ? oled äge ja mul võiks olla sama palju julgust ?

 • Avatar
  Vasta I 11. juuni 2017 at 20:02

  Laiv ülekandes oli sinu ja Anu vestlus väga äge ja siiras. Oled, kes oled ja see meeldib ju inimestele :)!
  Ülemiste kinkekat sooviks, kuna olen sinu vanune ja lõpetan alles nüüd keskkooli. Läheks shoppaks omale ühe kleidi. Vastasel juhul leban samamoodi lõpetamise päeval viimase hetkeni voodis ja surun ühe inetu kleidi selga ja lähen ???

 • Avatar
  Vasta Helen 11. juuni 2017 at 20:02

  Ma juhtusin ka täna seda pildigaleriid vaatama ja no kõikidest olid nii ebaõnnestunud pildid tehtud, et kohe kahju oli vaadata.

  Palju õnne võidu puhul ja oled seda igati väärt. Mulle sinu blogi väga meeldib ?

 • Avatar
  Vasta Nana 11. juuni 2017 at 20:01

  Tulin siia, et teada saada kui hästi EBA korraldatud oli aga nüüd huvitun 100€st , sest ma tahan endale õudsalt rulluiske. (Meil uus kergliiklus tee kodu juures)

 • Avatar
  Vasta Triin U 11. juuni 2017 at 20:01

  Mulle meeldib, et sa jääd alati iseendaks. Mulle meeldib, et sa ei karda end kritiseerida ja ei karda olla nukker, kui tuju on kehv. Mulle meeldib, et sa ei pinguta üle mingi veidra “mulle meeldivad kõik inimesed” headusega, et enda blogile lugejaid juurde saada. Mulle meeldib, et mul on üks blogi, mida ma jälgin. Mulle meeldib, et see üks on sinu blogi. Edu!

 • Avatar
  Vasta Tiiu 11. juuni 2017 at 20:01

  Sinu blogil on minu arvates eelkõige seetõttu palju jälgijaid, et sa ei karda aus olla ja samuti sa ei karda rumalaid küsimust esitada. Paljud naised mõtlevad sarnaselt, kuid ei julge kõva häälega välja öelda. Ma usun, et nii mõneski kodus on tekkinud olukordi kus naine mehele mainib, et näe Mallukal juhtus selline piinlik asi või ta tunneb sellest või tollest puudust vmt, et näha mehe reaktsiooni (kuna naine ise tunneb/kogeb/mõtleb sama ega julge öelda). Mind ennast lohutab näiteks teadmine, et ma pole ainuke piimauputus siin maailmas ?

 • Avatar
  Vasta Liisi 11. juuni 2017 at 20:01

  Alati kui see fokin kuskil
  Miskit juhib on tema juttu piinlik kuulata…viimati nt buduaari turg ?

 • Avatar
  Vasta Merilyn K 11. juuni 2017 at 20:00

  Hahah Anuga intekas ???? naersin südamest!! ??? Mida kõike juurde ei kirjutata ??????

 • Avatar
  Vasta Silja 11. juuni 2017 at 20:00

  Issand, ma ootasin nii pingsalt su postitust EBA-st, sest ma reaalselt tahtsin teada, mida just SINA ütled :D., eriti kui mõni blogija oli vägagi rahul Ženja õhtujuhtimisega.. Vaatasin selle järgi täna ja ma oleks reaalselt tahtnud end üles puua vahepeal Ženja peale. Ma ei tea, ei oskagi midagi öelda ta kohta. Kuulen unes ka nüüd raudselt ta häält, kuidas ta tittedest räägib ja kuidas ta romaane oskab ühe lausega kokku võtta.

 • Avatar
  Vasta Merily 11. juuni 2017 at 19:59

  Minu lemmik ja reaalselt ainuke blogija kellel regulaarselt silma peal hoian on ikkagi Mallukas all the way!

 • Avatar
  Vasta Kadri 11. juuni 2017 at 19:59

  Raua saates ja eelmisel EBAl olid tõesti natuke too much. See kord perf ja üldse mitte paks. 🙂 Võidu osas nii palju, et küll järgmisel aastal oled jälle esimene. 🙂

 • Avatar
  Vasta Teele 11. juuni 2017 at 19:59

  Palju õnne!

 • Avatar
  Vasta Maris 11. juuni 2017 at 19:59

  Minu hääl oli sul olemas ja ma usun, et tegelikult oleks pidanud sina võitma 🙂 Lihtsalt vb olid blogilugejad laisad hääletajad sel aastal.. järgmisel aastal uue hooga ! 🙂

 • Avatar
  Vasta MP 11. juuni 2017 at 19:58

  Võta tšillilt! Kõik on OK! Minu antud hääl garanteeriski Sulle selle võidu, juhheiii… 😀

 • Avatar
  Vasta Altius 11. juuni 2017 at 19:58

  vaatasin eilset live ja mõtlesin, et see Saagim on ikka kuratlikult hea oma ametis, ta suutis prooviabielu inimesed uskuma panna, et nad ongi intelligentsed ja targad ja ägedad inimesed, suutis minu uskuma panna ja ükski muie ta suunurgas ei reetnud, et ta ise seda ei usu 🙂 Ja nüüd loen, et ta on käitunud ebaeetiliselt – suur pettumus. Miks ta ei võikski olla selline siiras ja ehe nagu ta ennast eksponeerib? Teiseks õhtujuht- no ei kõnetanud mind need naljad ja liiga palju puterdamist ka. Siin on kõll mõtlemiskoht järgmiseks aastaks. Marileen ise nägi väga kena ja särav välja, aga häiris see pidev vee/veiniklaasidega sahmerdamine otse-eetris. Koguaeg oli taustal hädas oma tühja klaasiga. Sina aga nägid välja tõpselt nagu ma ootasin- lihne, aga lööv, nagu sina ise 🙂 Teisi inimesi väga ei teadnudki ei nime ega ka nägupidi :). Kui loosiõnne naeratab, siis ostan endale ilusa suvekleidi ja jooksutossud. Ja tahaks seda sinu imeshampooni (Linea) ka proovida, aga seda vist Ülemistest ei saa?

 • Avatar
  Vasta Siiri 11. juuni 2017 at 19:58

  Mulle meeldib see blogi, ei ole väga pikalt jälginud aga hea on päris elu lugeda:) ilma ilustamata, tavainimeste prbleemid ja rõõmud. Jätka samas vaimus:)

 • Avatar
  Vasta Kersti 11. juuni 2017 at 19:58

  Paljud ei julge pooltki nii palju välja öelda kui Sina ja see on üks ütlemata tore asi! Aus , eluline ja mis kõige tähtsam – alati saab hea kõhutäie naerda :)! Usu- homme on palju parem päev ;)!

 • Avatar
  Vasta Kaisa 11. juuni 2017 at 19:58

  Sina oledki minu lemmik!

 • Avatar
  Vasta Maria 11. juuni 2017 at 19:58

  Millegipärast pole mulle kunagi Stella ja ta blogi meeldinud. Kunagi hakkasin followima, mõnda aega olin kursis ja no minu jaoks mannetu ja igav, aga noh ega ma ise ka eriline moeguru pole ja seepärast ka ta teemad mind ei köitnud. Siiski tundub ta ka inimesena mitte minu cup of tea.
  Hea meelega loen sinu blogi alati huviga. Keep up the good work!

 • Avatar
  Vasta m 11. juuni 2017 at 19:57

  mhm, kellele ei meeldiks midagi võita :P:)

 • Avatar
  Vasta Meril 11. juuni 2017 at 19:57

  Üks väheseid blogisid, mida pikemat aega juba olen jälginud. Teen seda ka edaspidi ?

 • Avatar
  Vasta Kristi K 11. juuni 2017 at 19:57

  Inimesed tihti ei hääleta just sellepärast, et arvavad “teised ju nagunii hääletavad, ma ei pea”. :/

 • Avatar
  Vasta KK 11. juuni 2017 at 19:57

  ☀️?

 • Avatar
  Vasta Laura 11. juuni 2017 at 19:57

  Ma sooviks küll kinkekaarti,hääletasin ka muidugi sinu poolt 🙂

 • Avatar
  Vasta Kärolin 11. juuni 2017 at 19:56

  Sina ja Triinu olete ainsad, kelle blogi jälgin ning loen.
  Seega, andke ainult hoogu juurde! 🙂

 • Avatar
  Vasta Elina 11. juuni 2017 at 19:56

  Ma loen ainult sinu ja Henry blogi ja olen mõlemaga väga rahul ?

 • Avatar
  Vasta A. 11. juuni 2017 at 19:56

  Piltidel paks malakas välja???? 😀 Ma just vaatasin nii laivist kui hiljem piltidelt, et vauu, see kleit sobis sulle kuidagi nii hästi ja nägid väga sale ja kena välja.
  Ülemiste kinkekaardist kah ära ei ütleks! 😀

 • Avatar
  Vasta Karolin 11. juuni 2017 at 19:56

  Nägid väga kena välja ja su mõtted olid asjalikud.

 • Avatar
  Vasta Kriss 11. juuni 2017 at 19:56

  Minu arust ei saa küll öelda, et sa liiga rääbakas vms välja nägid. Mulle isiklikult meeldis küll palju rohkem kui eelmine aasta 🙂

  Ja noh fokin on fokin..minu jaoks alati selline noh kohatu tundunud.

 • Avatar
  Vasta Elisabeth 11. juuni 2017 at 19:56

  Ma ise silma peal ei hoidnud, aga hea meel, et sa võitsid, sest sinu blogi on kõige ehedam ja filtrita 🙂 seega, täiesti väärt võitu!
  Ja ega see blogimine ka kerge pole, aga peamine ongi see, et sa pead norgu ei lase, vaid teed oma asja ja kõik tinki-vinki.

 • Avatar
  Vasta Kelly 11. juuni 2017 at 19:55

  Mallukas sa oled aus ja otsekohene inimene. Tuult tiibatesse 🙂 ??

 • Avatar
  Vasta Maris 11. juuni 2017 at 19:55

  Psh ära nende boikoteerijate prast küll oma pead vaeva, las olla oma ette oma paadis ?. Tubli oled ikka! ??
  Ja 100eurot oleks tore võita, sest lõpetamine on lähedal ?☺️

 • Avatar
  Vasta Elen 11. juuni 2017 at 19:55

  Pean tunnistama, et alguses, kui sinu blogisid lugema sattusin, siis mõtlesin küll nagu, et WTF, mis selles suvalises Männikueides on? No ja mis siis on selles Mallukas nii erilist? Pagan seda teab, aga lugema ma sinu blogisid jäingi, senimaani loen. Alguses lihtsalt uudishimust ja ajaviiteks, nüüdseks elan juba täiega kaasa nagu laupäevaõhtusele “Sajandi valitsejanna” seebikale 😛 Tuli oled!

 • Avatar
  Vasta Ann 11. juuni 2017 at 19:55

  Ilma sinu blogita oleks küll päevad hulga igavamad! Mulle nii meeldib see otse ja ausalt asjadest rääkimine!

 • Avatar
  Vasta H 11. juuni 2017 at 19:55

  Olen lihtsalt üks vaikne jälgija ja lugeja, kuid ühest kinkekkaardist ma küll ära ei ütleks!

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2017 at 19:54

  Pea püsti, olid väga kena EBA´l 🙂 Ja mul on väg hea meel, et said auhinna!!!!!!

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 11. juuni 2017 at 19:54

  Käin su blogi igapäevaselt lugemas. Meeldib, et kirjutad asjadest täpselt nii nagu need on ja ei ilusta midagi. Oled mu lemmik blogija 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerli 11. juuni 2017 at 19:54

  Sa nägid suurepärane välja. Alati ei olegi vaja tugevat meiki proffesionaalilt. Sina oled ehe näide sellest, et lihtsuses peitub võlu. 😉

 • Avatar
  Vasta Kaidi 11. juuni 2017 at 19:54

  Ženja oli veits tüütu jah.. aga hea meel, et nii sina kui ka henry oma auhinnad saite, kaks blogi, mida ma igapäevaselt jälgin.. jätka samas vaimus!

 • Avatar
  Vasta keits 11. juuni 2017 at 19:54

  Üks vähestest blogidest, mida loen ja jälgin põnevusega. Ootan alati uut postitust. Loodan, et paned ikka pensioninibja surmani. Aga seda viimast laivi ootan siis põnevusega, et sa teax! ?

 • Avatar
  Vasta Annela 11. juuni 2017 at 19:54

  Ära nukrutse lilleke, homme sööb sind lehmake.

 • Avatar
  Vasta kirsika 11. juuni 2017 at 19:54

  Ainuke blogi, kus puudub nõme ninnunännutamine, ilustamine.
  Ilmselt ka ainuke “kuulsus” kelle halvad netikommentaarid või “suured uudised” mind külmaks jätab. 🙂 No ei saa sinust mulle halba maiku teha, no ei saa! Jätka samas vaimus! 🙂

 • Avatar
  Vasta E. 11. juuni 2017 at 19:53

  Mõnus “nurgake” kus sinu tegemisi igapäevaselt jälgida ! 😉 mulle meeldid !!!! Las koerad hauguvad – karavan läheb ikka edasi.

 • Avatar
  Vasta Helen 11. juuni 2017 at 19:53

  Vaatasin live’i ja no need Ženja kommentaarid..nagu MIDAA?? Kust ta võtab selle jultumuse neid asju öelda? Kõige rohkem ajasid närvi “kuhu püksid jäid??” ja et “titt on haige, oleks võinud lapsehoidja leida”. Nagu appppi! Nii valus oli vaadata aga kinni ka samas ei pannud 😀

 • Avatar
  Vasta Kaidy 11. juuni 2017 at 19:53

  Sooviks osaleda 😉

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2017 at 19:53

  Mallukas, ära põe. Su lugejad laaavivad sind täiega 😀

 • Avatar
  Vasta Britta 11. juuni 2017 at 19:53

  Suvi nagu tuleb ja üritused ka, aga midagi ei ole selga panna niiet kinkekaart kuluks kohe väga ära ??

 • Avatar
  Vasta Lisette 11. juuni 2017 at 19:53

  ❤️❤️❤️❤️

 • Avatar
  Vasta M 11. juuni 2017 at 19:52

  Oma hääle andsin Sinu blogile:)

 • Avatar
  Vasta Airika 11. juuni 2017 at 19:52

  Fokin oli tõesti kohatu oma ütlemistega. Muidu mind see hindamine väga ei huvitanud, ma näiteks ise ei andnud kellelegi hääli. Loen su blogi aga heameelega, lihtsalt aru pole saanud mis selle EBA point nii väga on. Võistlus …

 • Avatar
  Vasta Nipitiri 11. juuni 2017 at 19:52

  Mõni päev ongi nõmedam ja las see olla siis tänane! Homme algab meie kõigi jaoks uus nädal, uued võimalused ja teeme paremini! 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2017 at 19:52

  Kõigepealt sooviks õnne 🙂
  Nii palju kui olen pilte vaadanud, ei ütleks küll, et sa õudne välja nägid. Minu arust väga sobis sulle see kleit ja ülejäänu samuti. Fokin pole kunagi väga meeldinud ja üpriski ebameeldiv oli teda seal üldse kuulata 😀 Aga minu arust üritus iseenesest väga lahe. Ja küll järgmine aasta võtad selle lemmiku tiitli ka 😀 Seniks aga edu ja pea püsti 🙂

 • Avatar
  Vasta Merilyn 11. juuni 2017 at 19:52

  Nii mõnus on sinu blogi lugeda, lihtsasti loetavalt ja humoorikalt kirjutatud! Jätka samas vaimus ! 🙂

 • Avatar
  Vasta Hellu 11. juuni 2017 at 19:52

  Jeiiiii 😉

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2017 at 19:52

  Väga ilus olid ja palju õnne võidu puhul.
  Ilma sinu blogita ei saa ?

 • Avatar
  Vasta Sirli 11. juuni 2017 at 19:51

  Minu arust nägid väga ilus välja, jõudu sulle edaspidiseks! 🙂

 • Avatar
  Vasta L 11. juuni 2017 at 19:51

  Igati lahe üritus on see EBA! Hääletasin ja minu lemmikblogi on mallukas.com! Tahan ise ka blogiga alustada, teemasid tundub jätkuvat 😉 ❤

 • Avatar
  Vasta Kertu 11. juuni 2017 at 19:51

  Võiksid nende mittemeeldinud asjade juurde panna ka mõned asjad, mis korralduses näiteks väga hästi oli tehtud.

  Ma sellest Stellaariumiat pole kunagi midagi kuulnudki ??

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 11. juuni 2017 at 19:55

   No et üldse üritus oli, see on juba väga hea :D!

 • Avatar
  Vasta kiri 11. juuni 2017 at 19:51

  150% nõus. Fokin oli labuse tipp. No tõesti, ma ei saanud aru, miks ta seal üldse oli. Säästuüritus? Näidake hambaid, kuni teil nad veel suus on. Näidake hambaid. Masendav.
  Anu saagim on ilmselt kaval naine, selline kes lööb allapoole vööd. Mängib sõbranjet, ajab magusat juttu, pärast keerab jutu pea peale. Ilmselt teeb pärast süütu näo ja ütleb, nali, saa üle ja aru, klikid ja kommentaarid on olulised. Ja väga inetu oli, kuidas ta su kingikotis sobrada tahtis ja pärast sealt joogipudeli ära võttis ja muud pudilad asemele pistis. Ma ei hakka siin tissinäppimisest rääkimagi.
  Aga ole faffa edasi.

 • Avatar
  Vasta Kelli 11. juuni 2017 at 19:51

  Mulle väga meeldib su blogi juba selle pärast, et kui seda loen siis tunnen, et räägin inimese endaga mitte ei loe juttu kuskilt. See, kuidas sa kirjutad ongi see mida ma ootan blogidest. Seega JÄTKA SAMAS VAIMUS!!

 • Avatar
  Vasta Elka 11. juuni 2017 at 19:51

  Ma vist pole kunagi kommenteerinud su postitusi, aga loen neid küll ja kõige rohkem meeldib mulle, et ütled asjad välja nii nagu nad on, omadus millest mul ja enamusel puudu jääb nagu kardaks, et issand jumal mida teised must küll arvavad, aga elu ongi täpselt selline nagu sa kirjutad:) sinu postitused kõnetavad ja muidugi tekitavad head tuju:) Vaatasin ka ürituse pilte ja mullegi jäi kuidagi imelik mulje sellest nagu ei olnud energiat selles ürituses:( ja kui mul on need toredad p tähega ajad siis ma võiks vist pool maailma kukele saata:(:D

 • Avatar
  Vasta Kaisa 11. juuni 2017 at 19:51

  Sa oled äge!! ?

 • Avatar
  Vasta Kätu 11. juuni 2017 at 19:50

  No ma väga ei loe neid blogisid ja pole blogijatega kursis ka, aga sinu postitusi loen miskipärast alati. Kuna ma teisi pmst üldse ei loe, siis ma ei teadnudki, et hääletamine juba käib. Oleksid võinud ikkagi rohkem propageerida, siis oleks minuni ka info jõudnud. 😀

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2017 at 19:50

  Käsi südamel – hääletasin kohusetundlikult Sinu poolt, sest see on üks lahe ja eluline blogi, mida alati jälgin ja fb feedis on mul ka esikohal kõik Malluka postitused 🙂

 • Avatar
  Vasta Elo 11. juuni 2017 at 19:50

  Eesmärk olla sama Mallukas edasi ? sest praegugi oled supper ?

 • Avatar
  Vasta Stelle 11. juuni 2017 at 19:50

  Ikka ja alati loen. Seda postitust juba ootasin 🙂

 • Avatar
  Vasta Maret 11. juuni 2017 at 19:50

  Sa kirjutadki elulisi postitusi, mida kõik blogijad ei tee. Seepärast oledki väga populaarne ja jääd meelde. Ilkugu palju nad tahavad, karavan liigub ikka edasi 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristina Lehtmets 11. juuni 2017 at 19:50

  Minu jaoks on Sinu blogi kõige elulisem ja räägib tihti minu enda olmemuredest.. olen samuti pea sama vanade tüdrukute emme, nagu Sinagi.. seega äratundmise rõõm on tihti nii suur.
  Alati ei saagi võita – selg sirgu ja edasi tähtede poole.
  Vinge naine oled Sa igatahes! ?

 • Avatar
  Vasta Kätlin 11. juuni 2017 at 19:50

  halva tujuga pole mõtet olla, sest sul on palju lugejaid kes sind edasi toetavad. Peapüsti ja järgmine aasta tuleb üritus uuesti ja siis teeme ära!

 • Avatar
  Vasta Karoliina 11. juuni 2017 at 19:49

  Minu meelest sa küll mingi vana paks tont ei näinud välja. Täitsa ok ju. Ma arvan, et ma oleks ka ilmselt umbes samamoodi, veidi tagasihoidlikult aga kenasti riidesse pannud… 🙂

 • Avatar
  Vasta Ingrid 11. juuni 2017 at 19:49

  Hey! Olen juba pikka aega su blogi jälginud/lugenud. Selle paksuse jutuga ajad mindki vaikselt närvi!! Kust kohast sa paks oled??? Mida tunnevad need, kes sinust veel jämedamad 😀 ( näiteks mina) mitte just eriti hästi 🙂 muide, nõustun sinuga, et eriti hea ei ole end kaamerast/ fotolt näha
  Aga loen sind ikka edasi, vahel tunnen, et sinusugune sõbranna/hea tuttav võiks endalgi olla- aus, õiglane, särtsakas…igatpidi lahe inimene. Päikest

 • Avatar
  Vasta Helen 11. juuni 2017 at 19:49

  Võtan loosikesest osa 🙂 ühtlasi tahtsin samuti mainida, et paksust malakast on asi kaugel. Oled väga kena 😉

 • Avatar
  Vasta Kai 11. juuni 2017 at 19:48

  Ise vaatasin ka EBA otseülekannet ja Ženja tõesti selle ürituse mainet eelmise aastaga võrreldes minu silmis just ei tõstnud. Kohatud kommentaarid ja nagu ütlesid, siis segaseid lauseid tuli tema poolt ikka päris palju. Puterdas kohutavalt.
  Aa, mida pean kindlasti ütlema. Sa nägid I-M-E-L-I-N-E välja! Tumesinine kleit sobis sulle nagu valatult ja huulepulga tooni kiidan ka 🙂 Igaljuhul tubli töö ja pane samamoodi edasi, sa igavene suvaline mutt Männikult! Me armastame sind!

 • Avatar
  Vasta Andra 11. juuni 2017 at 19:48

  Esiteks sa nägid just väga mõnusalt lihtne, aga samas oma värvika huulega mõnus püss välja ja su juuksed on nii pikaks kasvanud, lahe! Teiseks ei ole sa üldse ennast nii meelde tuletanud, et kuulge hääletage ja hääletage ja lisanud pilte oma nööpidest ja ennast meelde tuletanud läbi nende nunnuduse ? Mina ka loen Henryt aga sel korral tundsin, et pisut imelik on rääkida, kui uskumatu see võit on, kui ta enda blogi väga palju kordi meelde tuletas ja hääli küsis. Meie lahe Mallu oled sa ikkagi ja meile meeldib et sa kirjutad ja parim oled sa anyway!!!

 • Avatar
  Vasta Britt 11. juuni 2017 at 19:48

  Jää alati iseendaks ja nii ongi kõige parem! ??

 • Avatar
  Vasta karoliina 11. juuni 2017 at 19:48

  Sinu blogi on nii tore lugeda, sest sa kirjutad üksköik millest hoolimata sellest mis su heiterid sinu kohta peale seda. Teed seda mis sulle endale meeldib ja see kõige toredam ongi! ?

 • Avatar
  Vasta Joanna 11. juuni 2017 at 19:47

  Täna on üks nendest päevadest, kui kõik mis saab on pekki läinud 😀 ja ainus mis mind naerma ajas oli see kirjatükk siin. Nii et aitäh! Ülemiste kinkekas oleks muidugi ka ideaalne lohutus 😀

 • Avatar
  Vasta Kelly 11. juuni 2017 at 19:47

  Kusjuures kui ma su seda intekat Anuga vaatasin, oli mul sisetunne, et sellest head nahka ei tule… ma ei teagi miks.. aga näed siis 😀
  Aga palju õnne vòidu puhul 🙂

 • Avatar
  Vasta Sandra 11. juuni 2017 at 19:47

  Teemast vist kõrvale, aga mis kana on siis A-E ja korraldajate vahel kitkuda? Seda lugesin, et Marimelli arvates on tal kole välimus ja ületöödeldud pildid, aga see ju ei ole põhjus, miks mitte osaleda – või on?

  Aga sinu blogi on tore, ainus mida igapäevaselt jälgida viitsin/jõuan. Jätka samas vaimus 🙂

 • Avatar
  Vasta Kirsika 11. juuni 2017 at 19:47

  Mu meelest olid sa eile just selline mõnus – sinaise! ? Õnne auhinna puhul!

 • Avatar
  Vasta Angeelika 11. juuni 2017 at 19:47

  Su blogi alati väga huvitav lugeda,nalja saab?Votan kinkekaardi loosist osa!?

 • Avatar
  Vasta janne 11. juuni 2017 at 19:47

  Vaatasin ka live ja mulle meeldisid sa väga. Ütlesid väga õieti, et sa lähed inimestele peale sellepärast, kes sa oled. Kui midagi ei meeldi siis paugutad otse mitte ei keeruta nagu kass ümber palava pudru.

 • Avatar
  Vasta El 11. juuni 2017 at 19:47

  I love u Malluuuu!!!

 • Avatar
  Vasta K 11. juuni 2017 at 19:47

  Minu arust näed küll nii ilus välja☺️ Mulle isegi meeldib rohkem kui eelmisel aastal

 • Avatar
  Vasta Marika 11. juuni 2017 at 19:46

  Inspireeriv naine oled Mallukas.Teen alati endale hea tee kõrvale kui su uut juttu loed,see haarab nii kaasa 🙂 Ja muide,mulle su look meeldis sel aastal rohkem kui eelmisel 🙂 Tõeline tagasihoidlik kena eesti naine!

 • Avatar
  Vasta Kaisa 11. juuni 2017 at 19:46

  Ja Sinu blogi on ka minu lemmik üritan seda ikka regulaarselt jälgida. Muidu hiljem liiga palju järgi lugeda ?
  Kinkekaart kuluks ka hädasti ära ? lapsed muudkui kasvavad ja jalanõud on suur probleem mida Meil siin Viljandis on väga väga raske leida. Siis oleks ka põhjust pealinna kobida oma kambaga ?

 • Avatar
  Vasta Laura 11. juuni 2017 at 19:46

  Ainuke blogi mida loen on SINU!!! 😉

 • Avatar
  Vasta Jaana 11. juuni 2017 at 19:46

  Hei! Jätka ikka samas vaimus!

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. juuni 2017 at 19:46

  Jõudu ja las samamoodi edasi 🙂

 • Avatar
  Vasta Elve 11. juuni 2017 at 19:46

  Ei vaadanud gaalat, aga olin kindel, et saad esikoha. Ja ma oleksin olnud siiralt üllatunud, kui sa poleks seda saanud. 😀 Malluka blogi on esimene ja siiani ainuke, mida ma aktiivselt loen. Mulle meeldib see ehedus. Muidugi tean, et paljud jälle just selle tõttu ei salli mallukat, et ta ütleb seda, mis sülg suhu toob. 😀
  Palju õnne!

 • Avatar
  Vasta Kerli 11. juuni 2017 at 19:46

  Hahaha, su blogi lihtsalt ei saa lugematta jätta ?

 • Avatar
  Vasta Liisi 11. juuni 2017 at 19:46

  Kuulasin ka neid Fokini “nalju” ja no ei olnud naljakad ? Pigem solvavad ja mõnitavad. Ma ise loen paljusid blogisid ja seda vastavalt tujule erinevaid teemasid. Ise olen ka lühikest aega blogi pidanud aga seda pigem enda ja perekonna jaoks. Tänapäeval kasutavad paljud lasteaiad õpetajad vanematele info edastamiseks ja tegevuste kirjeldamiseks, nii et vahvat kirjasule jooksmist sulle ja eks igale blogile on oma lugejad ?✏

 • Avatar
  Vasta Tiina 11. juuni 2017 at 19:45

  Oh kullake! Mis sa ikka nukrutsed. Ega kõik ei saagi ju kõigiga ühel nõul olla ja teistele meeldida. Mis siis ikka ? kõht sisse , rind ette ja tõsta nina taevani, sest sul on ju nii ägedad kaasaelajad nii siin kui ka FB ?

 • Avatar
  Vasta Viktoria 11. juuni 2017 at 19:45

  Sa oled väga ilus alati ja omapärane, sellepàrast ma sinu blogi loengi! 😉 Kõige parem blogi ùldse, ma alati nii nii ootan sinu uut blogipostitust!!! 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 11. juuni 2017 at 19:45

  Eelmine aasta tundus üritus fancy’m. Aga ega venus ei suudagi enam olla fancy.

  Kõikidest blogidest on kas lugeda pugemis kiidusõnu voi siis nagu sinul – reaalset olukorda.

 • Avatar
  Vasta Kaia 11. juuni 2017 at 19:45

  Minu arvates olid ka Zenja niiöelda kommentaarid väga ebameeldivad 🙁 Pigem nagu tema oleks olnud selle peo naba ja teised mingid mõttetud inimesed!
  Aga Mallukas , sina pane ikka täiega edasi! 🙂 Sest sinu blogipostitusi on lihtsalt niiiiii tore lugeda! 😛 🙂

 • Avatar
  Vasta Yutulind 11. juuni 2017 at 19:45

  Ülemistele läheks küll…ma maalt ja obezega muidu.

 • Avatar
  Vasta Hii 11. juuni 2017 at 19:45

  Sa oled blogimaailma tipp. Kahtlemata!
  Lihtsalt tundus,et sel aastal jätsid paljud sinu poolt hääletamata (kuigi on teada,et oled parim),kuna ei tahetud,et sama inimene koguaeg võidutseb. Noh,et teistel mott ei langeks 😀
  ära hetkekski endas kahtle. You are the best.

 • Avatar
  Vasta Raili 11. juuni 2017 at 19:44

  Ma pole elusees kellegi teiseblogi lugenud kui ainult sinu? Sa oled lihtsalt niiii äge ja mulle tohutult meeldib et oled niiiii otsekohene ja julge? Ja….sa oled lihtsalt niiii ilus(igas riietuses ja olekus)??

 • Avatar
  Vasta Siret 11. juuni 2017 at 19:44

  Jälgin su blogi ja olen su huvitava eluga kursis 🙂 minuarust sa näed koguaeg hea välja, ükskõik kas oled kleidis või hommikumantlis 🙂

 • Avatar
  Vasta S 11. juuni 2017 at 19:44

  Minugi hääl läks sulle ? Kuidagi haarab kaasa su jutt, oled aus ja ütled ilustamata kõik mis arvad. Ja no nalja peab ka saama ? Kinkekaart kuluks ära küll, et suvele uue garderoobiga vastu minna ?

 • Avatar
  Vasta Hanna-Greete Kilk 11. juuni 2017 at 19:44

  Minu meelest oled ikkagi sina Mallukas parim blogija. Käin su lehele igapäevaselt vaatamas, kas oled midagi kirja pannud. Ootasin ka seda EBA postitust hommikust saati. Mina andsin oma hääle sulle. Mind eriti teised blogijad ei huvitagi. Loen sinu blogi ja Jane elublogi. Ning sinu riietusel ei olnud midagi viga. Seal olid väga paljud, kes olid end üles löönud.
  Vaatasin ka videot, kus sa rääkisid, et muudad kommentaare, see on ikka parim ??. Eks neid heitereid ole jah. Aga fänne on kaks korda rohkem. Tubli oled ?.
  Loosist ka ära ei ütleks 🙂
  Kena õhtut 🙂

 • Avatar
  Vasta Tuuliki 11. juuni 2017 at 19:44

  Ma pole veel laivi järgi vaadanud, aga plaanin seda kindlasti teha, aga nii palju kui ma lugenud olen, siis Fokin oli ikka veits ebaviisakas ja tekitas teistele ebamugavust.
  Ja ma ei kujutaks ette, et oleks zürii kes oleks kõikide blogidega kursis. Vb alguses peaks olema lugejate hääletus ja siis top viiest valiks zürii võitja välja…..aga see oleks vist ka ajaliselt liiga suur koormus.
  Ja ära muretse Mallu, sa nägid hea välja!

 • Avatar
  Vasta Egle P. 11. juuni 2017 at 19:44

  Ma tahaks ka lihtsalt siin käimise ja lugemise ja vahel harva kaasarääkimise eest 100€ kinkekat võita. 🙂

 • Avatar
  Vasta Ellu 11. juuni 2017 at 19:44

  Minu jaoks oled parim blogija ja arvasin, et tead seda ise ka ja see auhind pole nii oluline 😀

 • Avatar
  Vasta Kata 11. juuni 2017 at 19:44

  Ma ei jäänud noorteblogidega rahule. Teise koha saaja oli aasta jooksul teinud ühe postituse, kuigi minu tütar ikka päris mitu ja suhteliselt tasemel postitust. See tüdruk kes teise koha sai sai arvatavasti ainult sellepärast et tal on sotsiaalmeedias palju jälgijaid. Võinoh nii mu tütar arvas. See intekas tunduski suht imelik.

 • Avatar
  Vasta Eneli 11. juuni 2017 at 19:44

  Minu hääl tuli ka Sulle:)Kes ikka ütleks ära väikesest poetiirust:)niiet pòidlad pihku

 • Avatar
  Vasta M-L 11. juuni 2017 at 19:44

  Käisin eile Sarapuu Kirbukal tuhlamas, vaba päev ja ilus ilm, mõtlesin, et lähen kaen ka selle koha üle.
  Little did I knew that seal on mingi (hiljem nägin kuskilt mingeid reklaame ka) tohutu fäänsi ostupidu, mida veab Stellaarium. Teisel korrusel oli tõesti mingisuguse “ostupidu”. Inimesi oli kahe käe sõrmedel üles lugeda, enamiku moodustasid needsamad tuntud inimesed, kes ka oma hilbud müügile toonud olid.

  Bokside vahel tuiates aga oli ühel hetkel lihtsalt niii ebamugav olla, sest see oma kamp oli kergelt ebameeldiv. Kergelt lärmakad, kauplesid omavahel riietega, kalpsasid poolpaljalt ringi ning hoidsid kabiini Kinni.

  Oodates oma kraamiga riietuskabiini järjekorras kus üks neist daamidest sõbranna hilpe selga proovis ning hinda alla kauples, siis jäi kõrvu tohutu klatš ja taga siunamine- kuidas saab paremini, mida nad ei teeks jne.

  . Ühel hetkel kui aru sain millest jutt käib, siis tekkis küll tahtmine neile õlale patsutada ja öelda, et kammoon kus viga näed laita, seal tule ja aita.

  Igatahes minu ostlemine sai rikutud (minu jaoks) suvaliste inimeste poolt kes vâga valjuhäälselt kõike ja kõiki maha tegid, seega läheks uuele katsele hoopis Ülemistele 🙂

 • Avatar
  Vasta Diana K 11. juuni 2017 at 19:44

  Eks leidub igasuguseid inimesi, minu viis selliste inimeste kannatamiseks on ühest kõrvast sisse – teisest välja ? Ja kes sind v sinu blogi heidib vms, siis ärgu lugegu siis, ise on loll ja loeb ja sis viriseb v kadetseb sinu elu üle vms ? veits haige vn ? Naudi oma elu ja kirjuta edasi, fun ja tore lugeda su postitusi ?

 • Avatar
  Vasta Bb 11. juuni 2017 at 19:43

  Appii, pean selle kinkekaardi saama, muidu suren! 😀 Tahaks nii shopata ja lihtsalt ennast hellitada, aga üksikemana kulub kõõõik laste peale ära 🙂

  (Ou, kui ma võidan, ära mu emaili avalda :D)

 • Avatar
  Vasta M 11. juuni 2017 at 19:43

  Olen su blogi aastaid lugenud aga pole kunagi kaasa rääkinud. Teen ka siis nüüd “suu” lahti. 😀
  Minu meelest näed sa kena välja ja palju õnne auhinna eest Mallu. 🙂

 • Avatar
  Vasta Mairis 11. juuni 2017 at 19:43

  Mul on väga hea meel, et sa taaskord midagi võitsid ja teen pai endale, et sel aastal hääletasin ka! Eelmisel aastal unustasin haha ?. Ja muide, pildid ongi saatanast ja näitavad inimesi koledamatena kui nad tegelikult on??☺️

  • Avatar
   Vasta Mairis 11. juuni 2017 at 20:02

   Haha üks tähelepanek veel. Lugesin just Anu ja sinu intekat ja mul on nii kahju seda öelda, aga veel kurvem oli lugeda, kas ta mõtles ka kui kirjutas selle artikli? Nii palju vigu ühe ajakirjaniku kohta oioioi ?

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 11. juuni 2017 at 19:43

  Hakkasin ka laivi vaatama aga see ženja oli niiiii tüütu ja lihtsalt panin paari minuti pärast kinni selle. No ausalt.. kedagi teist ei leitud või ? ?
  Ja muarust ei olnud sul küll viga midagi, tâitsa ilus ju ☺
  Ülemiste kinkekat tahaks kaa, beebile uusi riideid vaja ? Ja no Tallinnasse satume ka korra aastas, seekord siis 4 koosoldud aastat tähistama ❤️

 • Avatar
  Vasta E. 11. juuni 2017 at 19:43

  Olgu mis on. Loen sellegipoolest, vahest ka kommenteerin. Mulle sa meeldid just sellisena nagu sa oled, ehe.
  Sa oledki just see reaalsus mis tegelikult meid ümbritseb, oma võlude ja valudega.
  Jätka samas vaimus ja ole samatubli edasi !

 • Avatar
  Vasta Ellu 11. juuni 2017 at 19:42

  Pean ka lisama kui vahva on alati sinu blogisid lugeda, mõttes kaasa elada ja naerda. Võtan selle jaoks alati kohe eraldi – nö omaette olemise aja, siis kui saan segamatult sinu kirjutisi nautida 😀 😀 Lase aga edasi!! Elu ilma Mallukata oleks igav! Aitäh sulle.

 • Avatar
  Vasta K.K. 11. juuni 2017 at 19:42

  Imestasin kui A.-E. nime valikute hulgas ei näinud. Tundub, et see “kana” on mul märkamata jäänud.
  Tegelikult kahju, et tema poolt hääletada ei saanud. Seega saite Henryga ainsatena minu hääled.

 • Avatar
  Vasta Janne 11. juuni 2017 at 19:42

  Minu lemmik:)

 • Avatar
  Vasta Sirts 11. juuni 2017 at 19:42

  Hääletasin ka Sinu poolt ja põhjus väga lihtne, mulle meeldib, et oled nii siiras ja vahetu!
  Parim oled ka ilma igasuguse auhinnata!?
  Edu ja teravat sulge! ??

 • Avatar
  Vasta Eneke 11. juuni 2017 at 19:42

  Ära nukrutse, selg sirgu ja edasi ;)Suuri laevu saadab ikka kajakate kisa 😉

 • Avatar
  Vasta Kätrin Valo 11. juuni 2017 at 19:42

  Sa nägid ilus välja, pole mingi malakas ? Zenja oli jah täiega tobekas. Shoppama tuleks hea meelega ?? olengi Tallinna tulemas

 • Avatar
  Vasta Carmen 11. juuni 2017 at 19:42

  Lihtsuses peitub võlu ja minu meelest oli see kleit su seljas 5+. Alati ei pea palju panustama, et hea välja näha. Ps! Oluline, et ise endale meeldid sellisena nagu sa oled ?

 • Avatar
  Vasta Liisi 11. juuni 2017 at 19:42

  Ma pole üldset blogide inimene ja ainuke blogi mida loen on Mallukas. Teistest pole aimugi, jätavad täiesti külmaks. Kommenteerida ka tavaliselt ei viitsi, mul muudki targemat teha, kui teisi kommenteerida. Igaüks elagu oma elu nii nagu ōigeks peab. 🙂

 • Avatar
  Vasta Katrin 11. juuni 2017 at 19:42

  Mulle ka väga meeldivad su kirjutised, jätka samamoodi: ausalt, nii nagu sina asjast arvad 🙂
  Kinkekaarti loosimises osalen ka 🙂

 • Avatar
  Vasta Riana 11. juuni 2017 at 19:41

  Mallukas sa ei peaks üldse kurb olema,oled üli lahe blogija 🙂

  Ülemiste kinke kaart kuluks ära kolime 2 nädala pärast maale talu maja,ja sinna ikka väga palju asju vaja osta 🙂

 • Avatar
  Vasta Kr6bin 11. juuni 2017 at 19:41

  Huhh. Mis hullumaja intriigid blogijate vahel. Kahju iseenesest. Mulle meeldib Sinu ausus ja pohuistlik suhtumine. Ise ma seda enamasti ei suuda ja seda enam imetlen Sind selle eest! Mu meelest päästaks ürituse see, kui korraldus kellelegi teisele üle anda. Mu meelest blogindus aina kogub tuure ja igatahes on kõik tegijad tunnustust väärt, mistõttu võiks üritus olla nö suursugusem v väljapeetum või ma ei teagi, mis see õige sõna oleks. Igatahes võiks orgunniga tegeleda pigem keegu kõrvaline isik vms. Minu meelest nägid see aasta parem välja 😛

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 11. juuni 2017 at 19:48

   Aga kes see kõrvaline isik olema peaks?

 • Avatar
  Vasta Birgit 11. juuni 2017 at 19:41

  Fokin oli tõesti liiiiiig. Kuigi pean tunnistama, et mõne üksiku koha peal hakkasin korraks naerma küll, aga üldpildis ta mulle ka ei meeldinud. Ning.. see 100€ kuluks hädasti ära, mu beebi, kes tegelikult ju enam ei olegi beebi vaid kohe-varsti poole aastane, vajab jalutuskäru….. 🙂
  Raua saatega tuli meelde, see sügisene teleprojekt ‘Me saame lapse’ – tere tulemast minuga ühte paati 😀 😀

 • Avatar
  Vasta Kriss 11. juuni 2017 at 19:41

  Su blogi on ainus, mida loen. Ei teagi miks. Nii harjunud kuidagi ja alati klikin kohe, kui uus postitus. Fännan Su ellusuhtumist, avameelsust ja pereelu. Oled awesome ja keep going!
  Tartlasena tuleks hea meelega Tallinna ja kulutaks selle sota oma aastase pisitütre peale 🙂

 • Avatar
  Vasta Johanna 11. juuni 2017 at 19:40

  Mulle meeldib su otsekohesus!

 • Avatar
  Vasta Marleen 11. juuni 2017 at 19:40

  Üllatav, et Nii väike vahe Triinuga, kuigi lugejaid tal ju Ikka väga Palju vähem. Hea meel Ta üle siiski Ja sinu ka, ju siis vaga paljud sinu blogi lugejad Ei viitsind hääletada lihtsalt

 • Avatar
  Vasta Getrin 11. juuni 2017 at 19:40

  Kindlasti minu lemmik!!! Nii ausaid ja elulisi kirjatükke on super mõnus lugeda?

 • Avatar
  Vasta Rellu 11. juuni 2017 at 19:40

  Sinu juures on parim see, et Sa oled alati julgelt aus! Ja minu arvates nägid Sa väga hea välja!

 • Avatar
  Vasta Mannu 11. juuni 2017 at 19:40

  Tahtsin ka miskit tarka öelda, aga kirja panduda ei kõlanud kuigi hästi. Las jääb – mõtlemegi parem nii, et homme on uus ja ilusam päev?

 • Avatar
  Vasta Elisabeth 11. juuni 2017 at 19:40

  Pea püsti ja edasi! Ära ole kurb ?

 • Avatar
  Vasta Lala 11. juuni 2017 at 19:40

  Andsind hääle ja elan kaasa. Ei saa aru miks nii palju nurised oma välimuse pàrast, väga ilus oled!!?

 • Avatar
  Vasta kristina 11. juuni 2017 at 19:40

  I like it (y)

 • Avatar
  Vasta Kelly 11. juuni 2017 at 19:39

  Nägin ka üks kord kassajärjekorras Fokinit. Kõnetas ühte daami, kellel oli käes poolik arbuus. “Tegält ka vä?! Ilma seemneteta?! Ää, kust neid saab? Siit poest vä?” ja läinud ta oligi. Mina muigasin, daam oli lihtsalt kohkunud.

  Muide, vaatasin just kuskilt (Delfist?) videointekat kus sa rääkisid kuidas pooletoobiste kommentaar muudad – pretsedenditult päeva parim nali. ?

 • Avatar
  Vasta Marta 11. juuni 2017 at 19:39

  Hahahhahaaaa see Stellaariumi ja tema gängi jutt oli lihtsalt parim 🙂 Krt, sa oled ikka äge mutt! Sellepärast ma su blogi loengi, sa oled alati nii vahetu ja aus!

 • Avatar
  Vasta Eliko 11. juuni 2017 at 19:39

  Ära ole kurb, pea püsti lilleke!

 • Avatar
  Vasta Ulla 11. juuni 2017 at 19:39

  Ole lihtsalt selline nagu sa oled – nii oled sa kõige parem!

 • Avatar
  Vasta Siret 11. juuni 2017 at 19:39

  Keegi ei saa lubada, et ta on veatu, pole halvas tujus ega nähva lihtsalt sellepärast, et nii väga tahtis. Lase samas vaimus edasi – mina loen 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 11. juuni 2017 at 19:39

  Blogidest jälgin ainult sinu oma, ei ole viitsinud lihtsalt teisi vaadata, sul on hea klats ka ja üldse saan tunda, et ainult minul ei ole kõik pekkis, vaid teistel ka. ?

  Tegelikult tahaks kinkekat võita.

 • Avatar
  Vasta Kelian 11. juuni 2017 at 19:39

  Eks igaüks on enda suhtes mingil määral kriitiline, aga tead Mallu, Sa näed väga hea välja!
  EBA’st rääkides, siis mina vaatasin üritust Õhtulehe laivis ja no sorri, ainuke asi, mis mind ka kohutavalt häiris, oli hr Fokini üleliigsed-ebaviisakad kommentaarid ja see kiirustamine. Kahjuks on teda õhtujuhina juba igal pool ja see tüütab vaikselt ära.

 • Avatar
  Vasta Karru 11. juuni 2017 at 19:39

  Mu meelest nägid väga supper välja ja ära nukrutse.. Sina oled siiski alati minu silmis parim ja ausam blogija. LEMMIK!!????? Veits neid maitsvaid asjakesi ja oledki jälle täis imetud ning tuju hea ??

 • Avatar
  Vasta E 11. juuni 2017 at 19:38

  Nägid üli ilus välja! Oled väärt seda auhinda!

 • Avatar
  Vasta Margitta 11. juuni 2017 at 19:38

  Mind ainsana häiris Zenja, ta on mulle alati sellise laheda ja elavana paistnud, mida ta oli ka EBAl, aga tundus nagu ta tahaks blogijaid mõnitada?!
  Üldpildis oli vinge üritus, ise kohal ei olnud aga jälgisin laivi, ehk millalgi jõuan ka ise sinna, tubli töö nii väikse tiimi poolt. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kelli 11. juuni 2017 at 19:38

  Vaatasin ka õhtulehe live. Fokini suhtes olid mul täpselt samad mõtted nagu Sinul. Väga ebasündsad ja julmad naljad. Ühele blogijale ütles ta vist isegi, et hüppa alla? No võimalik, et mul puudub huumorisoon, aga Tena naljad ei läinud üldse peale.
  Samuti organiseerimis pool oli natukene algeline ja jättis tiba lohaka ja odava mulje, if that makes sense anyhow.
  Välja nägid sa ka just väga viisakas ja kena!

 • Avatar
  Vasta Sirli 11. juuni 2017 at 19:38

  Meeldib et sa blogid täpselt nii nagu sa seda teed! Vahel loen ja lihtsalt naeran kôva häälega ! Ja minu arvates nägid väga kena välja 😉

 • Avatar
  Vasta Marje 11. juuni 2017 at 19:38

  Nägin Sind eile esimest korda oma silmaga . Mulle Sa küll ei tundunud maltsakana. Olid samamoodi kaunis nagu teised bloijad 😉 tegin ka ühe pildi Sinust. Tuli küll veits udune aga seeselleks. Vähemalt olen uhke, et käisin eilsel üritusel . Mulle ei meeldinud vaid see , et istekohti oli nii vähe. Oleks võinud rohkem olla. Aga noh see oli väike asi selle kõrval , millised emotsioonid mind valdasid 🙂

  Üks parimaid õhtuid mu elus ??????

 • Avatar
  Vasta Maren Kss 11. juuni 2017 at 19:38

  THANK GOD , et sa sellest Ženjast juttu tegid. ta oli nii kohutav. aga nagu ma aru sain, siis sai ta Leenult nö heakskiitva noogutuse ”puid ahju/alla panna”.
  Saagimi intervjuud sinuga oli päris tore jälgida, aga tema olekust oli kohe aru saada, et ta sinust mingi loo teeb. Üldse ta tundub mulle väga salakaval ja mängib teistega lolli, et on naiivne ja samas teeb sinust sellise loo järgmiseks päevaks 😀 wtf. nagu ta kalvi-kalle riietust kommenteeris, et väga šikk 😀 olen ma loll või mida aga ta ei mõelnud ju seda tõsiselt 😀
  ja üldse, nägid sa väga cool välja, ei olnud over-dressed, vaid hea casual. ilublogi võitjad olid küll nagu copy-kassid. üks ütles, et tegi täna meigi alla tunni, umbes, et jess? midaa… ma ei kuluta selleks kunagi rohkem kui 5 minutit. aga see selleks.
  ENIVEI, blogijate kismat ma ei viitsinud jälgida, arvan et tee seda, mis sulle meeldib ja asi ants. keda kotib. 🙂 toetajaid on sul rohkem kui küll.
  tee endale nüüd pai ja puhka 😉

 • Avatar
  Vasta Sigrit P 11. juuni 2017 at 19:37

  Kui ise mõtled et miks ka mitte aidata kedagi hea sõna või nõuga, võib ise korralikult vastu näppe saada.
  Palju õnne sulle igati väärt auhinna eest! ??

 • Avatar
  Vasta Liisi 11. juuni 2017 at 19:37

  Mulle väga meeldib sinu blogi 🙂

 • Avatar
  Vasta Sandra 11. juuni 2017 at 19:37

  Läksid kohale, olid kaunis ja võitsid! Šoppama tahaks ka!

 • Avatar
  Vasta Marion 11. juuni 2017 at 19:37

  Palju palju õnne siiski auhinna puhul. Minu poolest oleksid sa vabalt ikka lemmiku auhinna võinud ka saada, sest Sinu blogi on ausalt öeldes üldse ainus, mida jälgin. Ühtegi teist pole ka kunagi jälginud ka ja arvatavasti ei hakka ka jälgima, sest see pole iial mu hobiks või harjumuseks olnud..aga millegi pärast Sinu omale sattusin 🙂
  Ja Ülemistesse läheksin kah hea meelega, oma 1-aastasele preilile miskit ehk soetama 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2017 at 19:37

  Ma tahaks 100€ ülemiste keskuse kinkeka endale saada, kuna ma Lihtsalt siin käin, loen ja kaasa räägin. Aga tegelikult olid sa väga kena. Jõudu edaspidiseks!!

 • Avatar
  Vasta Liina 11. juuni 2017 at 19:36

  Fokin ongi selline üleolev ja temast ongi raske aru saada- vuristab alati nii kiirelt ? Sina Mallukas oled äge ja ära nugrutse- pole pōhjust ?

 • Avatar
  Vasta Karin 11. juuni 2017 at 19:36

  Imeline nägid välja, kuigi ülekannet netist vaadates häkkis aga võibolla asun lihtsalt Eestist nii kaugel. Järgmine aasta võibolla korraldajatele südamele panna, mitte kiirustada, nende hauhindade kätte jagamisega.

 • Avatar
  Vasta Helen 11. juuni 2017 at 19:36

  Ma ütlen ausalt, ma ei viitsinud hääletada ? kuigi sinu blogi on ainuke, mida ma loen ikka hoolega? viimasel ajal triinu blogi tglt ka. Beebiteemat ja nii.
  Aga see hääletamine. Ma ei tea kas oli ka nii, aga ilmselt pidin ma igas kategoorias siia kedagi valima, et hääletus läbi läheks. Ei tahtnud lambist panna midagi, ja kuna ma ei loe teisi blogisid, siis ma ei oskandki oma arvamust avaldada teiste kategooriate suhtes.
  Malluka blogi on mu jaoks ka ilma suure tunnustuseta parim ?
  Keep going!!

 • Avatar
  Vasta K 11. juuni 2017 at 19:36

  Näed just niii ilus välja! Less is more! 🙂

 • Avatar
  Vasta Reti 11. juuni 2017 at 19:35

  Mallu – oled oma kommentaaridega äge nagu mustlasepüss – tulistad puusalt teiste pihta nagu nalja – vahet pole, kes on(S) saagiks (-im).Sinu armutut tulistamist pehmendab see, et võtad ka sageli enda sihikule ja nagu nalja endale ka “kuul pähe”! Keep going, Mallu!

 • Avatar
  Vasta Eva 11. juuni 2017 at 19:35

  Minumeelest sa nägid küll väga ilus välja! Zenja on jah kuidagi imelikuks muutunud. Nägin teda viimane kord Buduaari turul mis toimus Saku Suurhallis. Õudne mis kommentaarid, inimesed reaalselt põgenesid, et mitte talle ette jääda, sest vastasel juhul oleks ta kohe midagi (negatiivset või musta huumoriga) öelnud. Kes tahab, et tema välimust ja riietust kritiseeritakse? Mitte keegi ilmselt… Kurb, sest kunagi ta meeldis mulle väga.

 • Avatar
  Vasta Liisi 11. juuni 2017 at 19:35

  Kõigepealt palju õnne sulle!!!
  Vähemalt oli mu häälest väike kasu 🙂
  Vaatasin ka õhtulehe ülekannet…
  No see Zenja ei hiilanud jh oma naljadega..ei sobi talle see amet, igav oli kuidagi vaadata seda..jõudsin sinu ikka lõpuks ära oodata 😀 ja siis veel see intervjuu..see oli vähemalt huvitav kuulata, lõbus ja vahetu 😉 no see mis sellest välja lõpuks tuli..nojh oskan vaid öelda, et tean mida sa tunned…kord elus ka intervjuud andnud ja artikli mustandit lugedes oli kõik korras aga paberlehe versioon oli “veidike” teine ja ema hõõrub mulle siiani nina alla seda, ET NEED ON JU SINU SÕNAD SIIN PABERIL, SINA VASTASID NII! Kuigi enam sellisele selgeks ei tee, et saa aru, see muudetud.. 😀
  Jõudu sulle ja pea vastu ? Homme paistab jälle päike

 • Avatar
  Vasta Leili 11. juuni 2017 at 19:35

  Just plaanis Tallinna tulla – kinkekaart tasuks vägagi ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Riin 11. juuni 2017 at 19:35

  Käin, loen ja räägin kaasa. 🙂

 • Avatar
  Vasta Janeli 11. juuni 2017 at 19:35

  Sa oled ikkagi kõige parem!

 • Avatar
  Vasta Blogija Sigrid Tamme 11. juuni 2017 at 19:34

  Nii vahva oli sind eile näha EBA-l ning mulle meeldis väga su outfit. Varem arvasin, et oled veidi kuri inimene, aga eile sinuga rääkides sain aru, et oled väga tore ja sõbralik inimene. Vaatan ja loen igakord su huvitavaid blogipostitusi ning andsin oma hääled sulle. Olin ka 100% kindel, et sa võidad. ?

 • Avatar
  Vasta Erle 11. juuni 2017 at 19:34

  Päris julm kuidas sõnu suhu pistetakse inimestele 😀 No ja vähemalt on nn ” ÜHEÖÖ SEX ” väärt kraam kui siiani toimib 😀 😀 😀

 • Avatar
  Vasta Kadi R. 11. juuni 2017 at 19:34

  Ma loen regulaarselt vaid Sinu ja Triinu-Liisi blogi. Aegajalt kiikan Henry ja ühe naise oma veel, kelle nimi ei meenu hetkel ?
  Eilsest blogiauhindadest ei tea midagi, pole kursiski, kes mida võitis.
  Nii suva ongi ?
  Aga Su loosimisest võtan ikkagi osa ?

 • Avatar
  Vasta Anna 11. juuni 2017 at 19:34

  Jälgisin ise Õhtulehe laivi, just seda lõppu, kus te Anuga vestlesite ja oli täitsa mõnus intekas. Nii mitmedki korrad sai naeru muheleda aga see kyll pisut alatu, et mis versioon siis lõpuks printi läks.
  Mis aga puutub kriitikat EBA kohta siis saan aru, et koha valik keeruline aga tõesti, Venus.. seal kannatab vaid pimedas tantsu kepsutada, mitte aga auhindu jagada? Eks järgmine aasta jälle paremini:)

 • Avatar
  Vasta Ülle M 11. juuni 2017 at 19:34

  Igal juhul palju õnne.!Olen suht kehv blogide jälgija, vaatan nii umbes kolme.

 • Avatar
  Vasta Linda 11. juuni 2017 at 19:34

  Mulle kuluks see kinkekas marjaks ära, sest kolisime lõpuks plikad oka tuppa ja ma enda toa sain mõnusasti ära sisustatud, aga tahaks tirtsudele ka stiilset tuba, kindlasti leiaks Ülemistest igasugu vingeid asju sinna ?

 • Avatar
  Vasta Merit 11. juuni 2017 at 19:34

  Andis ikka oodats Sinu postitust EBAst ?

  Minu meelest oli Sinu eilne välimus väga maitsekas- armas, stiilne ja kõike parasjagu 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaia 11. juuni 2017 at 19:33

  Ülemiste kinkeka tahaks ise laiaks lüüa:)

 • Avatar
  Vasta Kel 11. juuni 2017 at 19:33

  Rahva lemmik või mitte, aga täiesti ausalt oled sina ainuke blogi keda ma viitsin lugeda. Kõik teised jätavad absoluutselt külmaks, sinu huumor ja ausus on aga kiiduväärt. Järgmine aasta läheb ehk paremini!

 • Avatar
  Vasta Eve 11. juuni 2017 at 19:33

  Minumeelest oledki super blogija. Ole edasi samasugune, sest elulisi ja siirad lugemised ongi just see, mis teevad sinu blogi nii huvitavaks.

 • Avatar
  Vasta Agnes K 11. juuni 2017 at 19:33

  Oeh, puhas kuld, mis kirja panid!

 • Avatar
  Vasta Piia 11. juuni 2017 at 19:32

  Vaatasin laivi ja Fokini kommentaaride tõttu oli tõesti piinlik vahepeal.. eriti kuidas ta neid moe- ja ilublogijaid peedistas.
  Btw kui sa parimaks blogijaks ei saanud, mõtlesin alguses, et midagi on valesti 😀 ala süsteemi rike vms 😀

 • Avatar
  Vasta Mammu 11. juuni 2017 at 19:32

  Mallukas. Tead miks sa mulle meeldid? Kuna sul on tugev isiksus ning suudad selg sirgu ajades sellistele heiteritele (heidikutele :D) lihtsalt näkku naerda. Vot see on jõud ! Niiet cheer up!

 • Avatar
  Vasta Tracey 11. juuni 2017 at 19:32

  Mina loen ja elan väga kaasa sinu tegemistele. Oled üdini aus oma ütlemistega ja räägid nii nagu päris elus ka on.
  Pea püsti ja edasi ?!

 • Avatar
  Vasta Eve 11. juuni 2017 at 19:32

  everyone allready knows, et sa oled nagunii number 1 ju ? seega järgmine aasta jäta kleidiotsingud vahele ja tee midagi lõõgastavamat (no mis sind nii tühjaks ei tõmbaks?) selle ürituse asemel ??

  Auhinna saad ju hiljem Leenu käest ka kätte ?

 • Avatar
  Vasta Mariliis Mitt 11. juuni 2017 at 19:32

  No ma kirjutasin pika ja armsa kommentaari ja see leht lihtsalt viskas mu siit minema? Igatahes – minu arust olid Sa väga super? Lihtsuses peitub võlu.

 • Avatar
  Vasta V 11. juuni 2017 at 19:32

  Tahan lihtsalt öelda, et SA ROKID TÄIEGA! pane samamoodi edasi ja ole alati rõõmus…
  Pea püsti printsess, kroon kukub maha! ???

 • Avatar
  Vasta Boffin 11. juuni 2017 at 19:32

  Ära ole nukker, ilus oled 🙂

 • Avatar
  Vasta Heli 11. juuni 2017 at 19:31

  Uuel aastal uue hooga 🙂
  Välja nägid hea ära alahinda end
  Õnne võidu puhul!

 • Avatar
  Vasta Merike Teidla 11. juuni 2017 at 19:31

  Minu arust sa ikka nii äge ja tubli naine ja loen alati huviga sinu postitusi,j meeldib see et sa kirjutad alati asjadest nii nagu on.Jätka samas vaimus!

 • Avatar
  Vasta Liina 11. juuni 2017 at 19:31

  Minu arust ilus olid ?

 • Avatar
  Vasta B. 11. juuni 2017 at 19:31

  Elan kaasa ja andsin häälegi sulle!! Tubli ja parim oled ikkagi!!! ??

 • Avatar
  Vasta Annika 11. juuni 2017 at 19:31

  Minu arvates samuti pani Fokin veidi üle, kohati ikka väga kohatud kommentaarid.
  Eesti blogijatest on sul nii ehk naa kõige rohkem jälgijad ja teiste halvustavad kommentaarid ja hoiakud tulevad siiski enamjaolt kadedusest. Seega don’t worry, haters gonna hate ?

 • Avatar
  Vasta Galina 11. juuni 2017 at 19:31

  Minu hààl làks Sulle. Àra nukrutse 🙂

 • Avatar
  Vasta Muts 11. juuni 2017 at 19:31

  Ähh, homme jälle uus päev ja uued tuuled ?

 • Avatar
  Vasta Karoliine 11. juuni 2017 at 19:30

  Ženja kommentaarid tundusid alguses lõbusad, aga panid lõpuks tõesti imestama.

 • Avatar
  Vasta Merilin 11. juuni 2017 at 19:30

  Minu arust oled sa kogu aeg ilus, ilma meigi ja soenguta, kui ka meigi ja soenguga. Eelmine aasta olid kaunilt üles löödud, see aasta olid lihtsalt ilus!
  Kinkekaardi eest ostaksin augustis sündivale beebitüdrukule kraami 🙂

 • Avatar
  Vasta laura 11. juuni 2017 at 19:30

  Ega alati ei saagi võita 🙂 Mulle meeletult meeldib Sinu blogi ja ma arvan, et sa ka ise tead, et oled paljude mõtetes, kes leiavad enda tee alati siia, et lugeda mõnda humoorikat seika sinu päevast või mõne huvitava toote tutvustust. Henry on ka super lahe blogija ning igati seda võitu väärt 🙂
  Seda 100 eurost kinkekaarti oleks küll vaja. Pärast kaalukaotust on mu garderoob peaaegu olematuks kuivanud 😀

 • Avatar
  Vasta Mari. 11. juuni 2017 at 19:30

  Vaatasin EBAst laivi ja tundus kuidagi natuke jah “off” see asi. Aga tore, et tehakse ja blogijaid tunnustatakse. Sina oled kohe kindlasti välja teeninud oma kohad ja auhinnad oma tööga. Ei tasu kadetsejaid kuulata.

 • Avatar
  Vasta Elina 11. juuni 2017 at 19:30

  Loen peaaegu enamus postitusi 🙂 tahaks ka kirjutada nii, et lahe jutt jookseks. Mõtlen, et kuidas jõuad typida 2 lapse jm asjade kōrvalt. Mul 1a4k ja hea kui koristatudki saab kodu 😀

 • Avatar
  Vasta Piret sarapik 11. juuni 2017 at 19:30

  Sa oled igatepidi kena kas koduste riietega või siis kleitidega
  Sul on suur süda ja sa oled sina ise see on põhiline mariann
  Ja väärid igat tunnustust sest et sul o n väga lahedad printsessid ja sul on super ilusad pildid tee oma tõõd samamoodi edasi ehk siis suure südamega ja naudi suve ja sul on super pere
  Peaasi et oled sina ise

 • Avatar
  Vasta Triin P. 11. juuni 2017 at 19:30

  Mulle ka meeldib blogi lugeda. Kahju, et EBA sellise mulje jättis. Aga kõigega ei saagi rahul olla. Edu ja jätka samamoodi, küll jätkub nii lugejaid kui kaasarääkijaid 😉

 • Avatar
  Vasta Heidi 11. juuni 2017 at 19:29

  Sattusin delfi video peale, kus andsid intervjuu ja tulin siia ütlema lihtsalt, et väga hea nägid välja! Oled igati oma auhinda ja võitu väärt! Aitäh sulle, et oled sina!!

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 11. juuni 2017 at 19:29

  Vahet pole kes rahva lemmikuks sai, minu lemmik blogija oled ikkagi Sina! ? Nii ausalt ja vahetult ei oska keegi teine oma mõtteid kirja panna. Aitähh, Mallu! ?

 • Avatar
  Vasta Gettrin 11. juuni 2017 at 19:29

  Ma olen lihtsalt võhik ja ei teadnudki sellest EBAst mitte midagi.. oleks teadnud siis oleks kindlasti ka hääletanud.. aga järgmisel aastal on taas võimalik tegemata asi tehtud saada.. nii et võit siis järgmine aasta 🙂

 • Avatar
  Vasta Gretel 11. juuni 2017 at 19:28

  Olin ka tegelikult natuke pettunud, et Sa ei osutunud parimaks blogijaks, kuid mis seal ikka. Ehk järgmine aasta uued tuuled 🙂 Ja võita tahaksin kaa väga 😀

 • Avatar
  Vasta Karmen 11. juuni 2017 at 19:28

  Oi kui armas loos, enda kraami ikka jagama 🙂 Osalen meeleldi, poisipõnn varsti sündimas ja kasutaks selle 100.- vankri ostuks, oleks meeldiv kokkuhoid. Pöidlad pihku! 🙂

 • Avatar
  Vasta Krista 11. juuni 2017 at 19:28

  Alustan sealt lõpust..
  Paksust malakast on ikka asi kaugel, aga olgem ausad, eks igaüks näeb ennast ikka kehvemat kui kõiki teisi..:)
  Näeks mina peale kahte last niiiiiiiiiiiiiiii hea välja..
  Praegugi olen püsti hädas, et omale sobiv lõpukleit selga leida, mis kõike ülearust liiga esile ei tooks..:)
  see Fokini TITE jutt ajas mindki kergeltõeldes hämmingusse, kuidas on see üldse võimalik sellisel üritusel üldse nii õelda..!? Üldse see tema “panen täiega puid alla” oli kergelt labane..
  Muidu aga laivi vaadates mõnus üritus. !!
  Ja sinule muidugi palju palju õnne..! Ja blogi edasi just nii nagu sa seda seni teinud oled. !!

 • Avatar
  Vasta stiina 11. juuni 2017 at 19:28

  Sinu blogi on just selline kihvt ei mitte mingit ilutsemist vaid täpelt nii nagu asjad on. Ja see,et sa ütled kōike mida sülg suhu toob mitte ei rââgi seda mida inimesed vb kuulda tahavad ehk ilustatud kujul. You are the best??

 • Avatar
  Vasta Laura 11. juuni 2017 at 19:28

  Minule lihtsalt ei mahu pähe kusotsast sina paks oled ? Oled kaunis naine , kahelapse ema ja vórratu naine oma abikaasale, hooliv peremees oma kiisule ja koerale, lisaks ais ja avameelne oma postitustega ja väga hooliv oma lugejate suhtes. Aitab enda maha tegemisest. Igasuguseid idiksid on kahjuks kòigi meieümber kellele me meeldida ei suuda. Olguomaette ! Ja kui sa kaua ennast paksuks sõimad tulen su aia taha kummitama ja näitan sulle milline on paks inimene ?

 • Avatar
  Vasta Oih 11. juuni 2017 at 19:28

  Ma ei tea miks, kuid Stella meenutab mulle Cruella de Vil-li ainult sada dalmaatsiakoera on puudu.

 • Avatar
  Vasta Jane 11. juuni 2017 at 19:28

  Hallooo inimene! Ise nii tore, kärts mürts mutt, kellel meist ei oleks selliseid päevi ?, läheb ka see tusatuju homseks üle ja pole sa mingi paks malakas ??, väga ilus naine oled! Jõudu ja jaksu edaspidiseks!! ?

 • Avatar
  Vasta Diana 11. juuni 2017 at 19:27

  Oo .. kinkekaart kuluks ära küll ? Mulle endale ka, aga ilmselgelt kulutaks ma köik raha beebipoodides kõhubeebile asju varudes ?

 • Avatar
  Vasta Merlys 11. juuni 2017 at 19:27

  ?☺?

 • Avatar
  Vasta Kess 11. juuni 2017 at 19:27

  Käisin just üle pika aja Ülemistes ja leidsin nii palju überlahedaid asju, millest enamus siiski sinna jäi, polnud südant end vabaks lasta ja lihtsalt kulutada 🙁 Nii paljugi positiivset, et skoorisin viie eurtsiga endale super nunnu mustapesukorvi 😀 vähemalt saan nüüd oma musta pesu kõrvalt vaadata ja rõõmsat nägu teha ja kiita kui lahe, et ma selle korvi ikka koju vedasin. Life goals ma ütlen!!

 • Avatar
  Vasta S-R L. 11. juuni 2017 at 19:27

  Kuule Mallu, anna mulle see kinkekas 🙂
  Käin ja loen ja kui tunnen vajadust, ütlen ka sõna sekka 🙂 🙂

 • Avatar
  Vasta jane 11. juuni 2017 at 19:27

  Pliis mulle see kinkekas :)!!!

 • Avatar
  Vasta Getter 11. juuni 2017 at 19:27

  Ära nukrutse, inimestele meeldibki sinu ausus ja tõelisus, seega pea püsti ja edasi !

 • Avatar
  Vasta Kris 11. juuni 2017 at 19:26

  Tihe jälgija ja lugeja ☺️

 • Avatar
  Vasta Ingrid 11. juuni 2017 at 19:26

  Fokin oli täiega mööda ikka..
  AGA tahtsin õelda seda, et tee seda edasi mida sa teed ja see on super! Tõsine respect, sa oled blogija, kes ei ilusta elu, ei aja läbi lillede häma egamidagi. Lihtsalt otse ja ausalt, punkt. Vot see on õige 😉
  Nagu ka siin postituses, julmalt kõik kriitika ja asi ants!
  Edasi Mallu edasi! 🙂

 • Avatar
  Vasta Marta 11. juuni 2017 at 19:26

  Sa kirjutad nii erinevatel teemadel,aga alati on põnev tulla vaatama,mille sa taas kirja oled pannud.Põnevad postitused,mida juba üpris kaua olen jälginud.?Jätka samas vaimus!:)

 • Avatar
  Vasta Karmen 11. juuni 2017 at 19:25

  Ausalt, Sa olid IMELINE! ❤️

 • Avatar
  Vasta Küllike 11. juuni 2017 at 19:25

  Ega inimesed jõua jah kõiki blogisid jälgida. Mina jälgin sinu blogi ja kui aega rohkem on, siis ka Henry oma.

 • Avatar
  Vasta Maris 11. juuni 2017 at 19:24

  Osalen loosis

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 11. juuni 2017 at 19:25

   see pole väga teemaga kaasa rääkimine

 • Avatar
  Vasta Reelika 11. juuni 2017 at 19:23

  Oiii ma olen sinuga täiesti nõus…kohutav oli Fokin.
  Ma sooviks väga võita seda auhinda…pole poolteist aastat Tallinnasse saanud ja see oleks hea põhjus….saaksin endale ka miskit laste kõrvalt lubada…üksikema nagu ma olen…aga pole hullu…minu tüdrukud on minu kallis varandus…ühesõnaga hoian pöialt, et lõpuks ometi õnn mulle ka naerataks 🙂

 • Avatar
  Vasta Teele 11. juuni 2017 at 19:21

  Sa ei pea kurb olema, mu arust oled küll väga ãge! 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 11. juuni 2017 at 19:23

   Mul on lihtsalt imelik olla 😀

 • Avatar
  Vasta MT 11. juuni 2017 at 19:21

  käin, loen ja kaasa räägin ??

 • Avatar
  Vasta Liisa 11. juuni 2017 at 19:20

  Teinekord hapud viinamarjad panevad edasi pingutama uute eesmàrkide nimel. Palju ònne!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 11. juuni 2017 at 19:20

   Ei nagu.. ma ei teagi, mis see eesmärk olema peaks? Ise järgmine aasta lemmikblogi kategooria võita? 😀