KURB ON OLLA

tänaseid mõtteid EBAst

11. juuni 2017

Nagu ikka, pean siis mina ka blogiauhindadest juttu tegema, aga ma alustan täna hommikust – ma ärkasin nii kurva tujuga. Esiteks sain ma aru, et ma olin magama jäänud! Mitte, et inimesed üldiselt magama jääda ei võiks, aga mul oli eile plaan peale EBAt koju tulla, lapsed magama panna ja linna tagasi minna, et ühineda sõbranna tüdrukuteõhtuga. Nii palju siis sellest. Olin kohe Kardo peale kuri, et miks keegi mind ometi üles ei ajanud, aga ta enda sõnul oli mind äratanud ja ma olin lausa istuli tõusnud ja siis…. uuesti pea padjale pannud ja magama jäänud, nagu mida helli…Loodan pulma vähemalt jõuda, tuleb jälgida, et seda maha ei maga…

See selleks – EBAst siis ka. Esiteks ei olnud mul üldse mingisugust tunnet sees, et valmistuks hullult. Eelmine aasta sai ikka soengus ja meigis käidud, sel aastal lebasin viimase hetkeni lastega diivanil ja sõin kommi. Eelmine aasta oli probleem, et olin LIIGA üles löödud (nagu lokkis vanamutt), sel aastal tundus probleemiks olevat, et ma liiga rääbakas olin. Mis seal ikka, ega alati võita saagi…Või siis mitte kunagi. Ühesõnaga, viimasel hetkel ma ikka ronisin pessu, tegin mingisuguse näo pähe, venitasin endale kleidi selga, lükkasin kontsadki alla ja läksin peole.

Ütleme siis nii, et tagasivaadates jäi üritusest veits selline “neeh” tunne. Ma ei tahaks siin korraldajate suurele tööle vilistada, nad on andnud endast parima ja ma ise ei saaks poolega sellest hakkama, aga mis siis mulle ei meeldinud.

 • Ženja Fokin ja ta jubedad kommentaarid. Ma reaalselt vastasin talle ühe sõnaga, sest ma kartsin, et ta järgmine kommentaar mulle oleks: “Ah sa vana paks lehm, miks sa selle ürbi endale selga tõmbasid??? Ja kus su TITED on?”. Reaalselt rääkis ta nii ebaviisakalt ja nii puterdavalt, et mina Leenu asemel räägiks herra Fokiniga natukene, et mismoodi on okei nalja teha ja mismoodi mõjub ta lausa väga kohatult ja ebaviisakalt.
 • VIP ala iseenesest on hea mõte, sest loogiline on istumisosa nn kinni maksta, et kindel olla, et kuskil jalga puhata saad. Küll aga oleks mulle meeldinud, kui kõik oleks koos saanud olla. Ja no minnes nüüd mõnele võib-olla väga ebameeldivaks (sest mängud olla tavaliselt inimestele labased ja ebamugavad), siis mina oleks küll hea meelega seltskonnaga mõned mängud teinud, rohkem tutvunud ja sõbraks saanud.
 • Keegi kuskil ütles ka, et nagu seda “vaibi” ei olnud. Ma ka ei tundnud seda. Ainukene elav tegelane, peale ebameeldivalt elava Ženja, oli Anu Saagim. Temaga oli tore juttu ajada. Mis POLE eriti tore, on see, et ma nüüd lugesin Õhtulehest temaga tehtud intekat (SIIT) ja no olles ise ajakirjanik olnud, siis häbi-häbi, Anu! Kui teha küsimus-vastus intekas, peavad intervjueeritavate vastused olema muutmata kujul. Anu on mulle enda sõnu suhu pannud, lauseid muutnud (ja sellega ka sisu). No suva näide on see, et Anu intekas oleks nagu mina öelnud:Kust selliseid mehi leiab?Ma ei taha öelda…, appi ma ei julge! Kutsusin ta ühe öö suhteks külla. Tuli ja enam ära ei läinud. Nii see lihtsalt juhtus. Ise tahtis ja pressis. Jättis mulle Facebookis kogu aeg riivatuid kommentaare, oli selline väga imelik… Aga ühel hetkel ma mõtlesin, et miks mitte. Las ta siis tuleb. Seksiisu oli nii suur. Ja siis me saime lapse ja…

  See “seksiisu oli nii suur!” kommentaar tuli Anu enda suust. Ma ei tea, minu meelest veel laiv käis ka siis, saab üle ka vaadata, aga no see on üks näide mingist kümnest, kus ta mulle selles intekas sõnu suhu paneb. Väga nõme käitumine.

 • Kõik käis nii kiiresti. Või no pigem oli tunne, et Fokinil on kuhugi kiire. Tavai-tavai, auhind kätte ja lase jeehat!
 • Venus klubis ma pole enne käinud, aga see oli kuidagi nagu… vana ja võidunud.
 • Veel ei meeldinud mulle aasta lemmiku auhinnast ilma jääda :D Siiralt ütlen, et ma lugesin täna Henry blogi, kus ta imestas oma võidu üle, sest mul on ju nii palju rohkem lugejaid ja ma imestasin temaga kaasa :D Siis sain aru, et noh, ega ma väga ei propageerinud ka väga seda, et tavai-tavai hääletage, et võib-olla mu lugejaid ei huvitanud see konkurss nii väga, ei tea. Ja no tegelikult on ka lihtsalt vabalt võimalik, et Eesti rahva lemmikblogija ongi just Henry! Ta ju ei anna väga põhjust ennast mitte sallida :) Henry blogi meeldib mulle endale ka väga, nii et mul on tegelikult hea meel ka, et selle sai just tema. Ta on inimesena väga äge, humoorikas ja just minu masti inimene. Lihtsalt ma olen nüüd natukene aega kade, kui tohib :D
 • Kõige enam ei meeldinud mulle see, mida Anu mulle rääkis sellest gängist, kes EBAl ei osale. Eesotsas siis Stellaariumiga. Teate, Katre juba kirjutas sellest nii ilusasti (siin), aga ma ise omalt poolt lisaks juurde, et tegelikult on see Stella üks paras uss. Praegu on ta siis selle nn “eliidi” hull grupijuht, mega adekvaatne eit, elus pole tema kunagi midagi valesti teinud ega öelnud, jube proff moeblogija oma saja lugejaga, aga vot KOOSTÖÖpartnerid on lausa välismaal! Nagu jeerum küll, roni ükskord oma hobuse otsast maha. Stella on mulle ise klatsinud taga pooli nendest “imelistest kaasblogijatest”, kellega ta praegu EBA boikoteerib. Lisaks on mul temaga selline ilus isiklik kokkupuude, et kunagi tahtis ta Naistelehte tööle tulla ja palus, et mina ülemusele tema eest kostaksin. Kuna me Stellaga kunagi Delfis koos töötasime, siis ei näinud ma põhjust, et miks mitte inimese eest paar head sõna öelda. Selle peale ütles ülemus, et väga imelik, et mina teda nii hella südamega soovitan, samal ajal kui paar aastat tagasi, kui ülemus kaalus minu Naistelehte võtmist ja küsis Stellalt minu kohta, siis oli Stella pikalt seletanud, kuidas ma olen kõige sitem töötaja, kellegagi läbi ma ei saanud jne. Kui ma siis sellelt Stellakeselt selle kohta küsisin, väitis ta, et mu ülemus valetab ja kisas, et tema ei tahagi sellises ussipesas nagu Naisteleht töötada :D Psühh much? Aga no peaasi, et asju tasu eest ei tee…Imelik, palka ta nagu vist tahab saada? What ever, ühesõnaga, ebastabiilne inimene on see Stella ja selline üleolev ja snooblik suhtumine on ainult süvendanud seda mõrra muljet, mis mul temast on. Vaikne, tagasihoidlik ussike kivil :D Muidugi see on täiesti teemaväline, aga kuna see mul täna meelde kihvatas, siis jagan teiega ka. Kui te võite teada, millal mu päevad on, siis võite teada, kes mulle ei meeldi ka :D Ainukene, kelle mitte osalemisest ma aru saan, inimlikul tasandil, on A-E. Kui mul oleks korraldajatega selline kana kitkuda, siis ma ka ei tuleks.
 • Täna vaatan, et paljusid häiris see, et Prooviabieluinimesed seal olid? Miks? Nad ka ju KÕIK blogijad? Või olen ma millestki valesti aru saanud? Las inimesed käivad ja on, jumala eest.
 • Viimaks EI MEELDINUD mulle see, et ma igal pildil nii paks malakas olin, peeglist vaadates olin jumala ilus :D

Ja et ma AINULT ei viriseks, siis ma tahtsin lihtsalt öelda, et kõik, kes eile EBAl olid, nägid suurepärased välja, ma ei näinud kedagi mossis näoga, kõik olid hästi sõbralikud ja elasid teineteisele kaasa. Blogijad võiksid olla üks suur ja armas pere (ja peredes ju ka teinekord näägeldakse ja tülitsetakse:D) ja ma loodan, et kuidagi suudame läbi aastate üheskoos välja mõelda kõige parema ja ausama ja mõnusama viisi nende autasude jagamiseks. Selles suhtes, et on ju õigus, et suht lamp oleks mul iga aasta minna sinna oma “eluluste blogide” auhinda kätte saama. Samas mul oli sel aastal Triinuga vaid paarsada häält vahel, nii et võib-olla võiksin ma lihtsalt edaspidi EBAlt ennast välja lugeda ja ühineda teiste snoobidega kõrgetel hobustel :D Naliii, aga no, eks näis, mis uus aasta toob. Mulle endale VÄGA meeldiks mõte žüriist, aga tõepoolest, kes suudaks adekvaatselt kõiki blogisid jälgida ja hallata?

mina oma armsate sõbrakestega!

Ja kuna vähemalt mõned teist viitsisid mu poolt hääletada ja ilma teieta poleks ma auhinda saanud, siis tundub aus see kellegi teie seast ära jagada. Seega valin ma selle postituse alt kommentaaridest juba homme õhtul ühe inimese, kes ühe 100€ ülemiste keskuse kinkeka endale saab. Lihtsalt selle eest, et Sa siin käid, loed ja kaasa räägid :)

Ma nüüd nukrutsen edasi, homme on juba kindlasti parem, aga no TÄPSELT pärast Raua saates käimist, tunnen ma ennast kuidagi nii tühjaks imetuna, et ei oska kuidagi olla ja pigem on olek selline, eeem, nukker.

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

832 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Anett 15. juuni 2017 at 09:31

  Väga kaunis nägid välja :)

 • Reply Ülle 13. juuni 2017 at 21:37

  Olen sinu blogi suur, suur fänn,aitäh.

 • Reply Kadri 13. juuni 2017 at 11:33

  Loen alati su blogi suure huviga, kirjutad asjadest, millest teised inimesed mõtlevad. Nägid suurepärane välja.

 • Reply Krissi 13. juuni 2017 at 10:18

  Ma alati hirnun ennast herneks kui su bloggi loen. Kuna ma isiklikult tunnen, et mul tegelikult seda 100 eur vaja ei ole nii väga shoppamise jaoks, siis ma hääletan selle targa kuldmedaliga lõpetaja Elina poolt, kellel presidendi vastuvõtuks kleiti vaja. Tuleb välja, et polegi aint meiesugused lohed sul fännid vaid ka akadeemiliselt kõrgema lennuga inimesed. Ju siis sa täieliku jama ja möga ikka kokku ei kirjuta ainult ja need ussid las sisisevad oma ette, meie ei kao sinu blogist kuhugi. Tegelt ma mõtlen, et sul on nii tugev fänni baas taga, kuda need tulemused nii imelikud tulid. Inimesed kui hoolite oma bloggijast siis käige ikka hääletamas.

 • Reply Loore 13. juuni 2017 at 08:18

  Mõnusalt avameelset teksti on alati hea lugeda. Vürtsitada igava koduperenaise elu klatši ja Saagimiga tegi kohe hommiku kohvi põnevaks, aitäh!

 • Reply Kelly 12. juuni 2017 at 22:08

  Väga hea nägid välja, ära ole nii enesekriitiline ?

 • Reply Kai 12. juuni 2017 at 22:05

  Loen su blogi suure huviga

 • Reply Krista 12. juuni 2017 at 19:48

  Väga särav nägid välja! :)

 • Reply Kaisa 12. juuni 2017 at 19:26

  Ma ei tea rohkem avameelsemat ja ausamat inimest kui Mallukas! Vot sellepärast käingi blogi lugemas :-)

 • Reply Kerli 12. juuni 2017 at 19:15

  Minugi arust nägid väga hea välja. :)

 • Reply Tuule 12. juuni 2017 at 19:05

  Ma ka käin Sinu blogi lugemas ;) Jää ikka endaks, see ongi tore! Mulle meeldib Su huumorisoon :D

 • Reply S 12. juuni 2017 at 18:56

  Esiteks, tahan ma öelda, et sa nägid eile õhtul väga kaunis välja ja tänada sind pildi eest, mis sa minuga tegid. Teiseks, palju-palju õnne järjekordse võidu puhul. Ja kolmandaks, Henryl oli tegelikult üsna kerge seda võistlust kinni panna, sest meesteblogide kategoorias oligi ta ilmselgelt kõige tuntum ja valdav osa häältest läkski vaid talle, kuid Sinu kategoorias oli valikut ning seal ei läinud kõigi hääled täie veendumusega Sulle. ;) Kuid tubli sooritus Sinu poolt sellegipoolest.

 • Reply Dilaila 12. juuni 2017 at 18:55

  …loen Su blogisid vahel iga päev ja kui mu netipulga LIMIIT hakkab täituma, siis “seebikaid” enam ei vaata. Selle asemel otsin üles Sinu blogi ja loen. Sa oled nii ehe, kirjutad mida arvad ja ei pööra asju enda kasuks. Ma ei ole ise suurem asi kirjutaja, seepärast ei ole varem ka komminud .Sry, laupäeval ainult vist , siis nimetasin Sind linnainimesest looduslapseks. Aga tea, et ka 49 aastane naine, kes kolis koos mehega linnast maale, külakesse, loeb parema meelega Sinu blogi, kui vaatab kohutavaid välisuudiseid, loeb paberkandjalt poliitikute jagelemisi ja langetab kehakaalu plaastritega (haa-haa)
  Aitähh, et olemas oled ja kirjutad oma pere ja muu maailma asjust just nii, nagu Sina seda näed.
  Olen vahel ka nats kade Su avameelsuse pärast! Mina ei julgeks, aga tore et Sina julged.
  Jätka samas vaimus ja palju õnne inimesele, kes kinkeka saab!

 • Reply Maarja 12. juuni 2017 at 18:42

  Ma ei mõista, miks sa ütled, et ei näinud hea välja. Minu arust igati ilus ja viisakas ?? ja oled ka minu lemmikblogija ja said minu hääle, sest sa räägid asjadest just täpselt nii nagu need on, sinu ausus ja avameelsus on imetlusväärsed. Tihti mõtlen, et kust sa küll nii suure enesekindluse saanud oled, emalt? ?Igaljuhul,see on niiiiiiiiiii äge, et sa räägid oma blogis oma elust nii avameelselt. Ja ma ei mõista kuidas sa julged välja öelda KÕIK, mis sul öelda on ??(nt Stella kohta) No ausalt, super vinge oled!!!! ?? Kusjuures, see on mõtlemapanev, et kuidas ma su postitustes sulle nii palju kaasa elan, nt see, et sa jäid magama, aga pidid minema tüdrukuteõhtule. Mul oli nii kahju, sest mul on ka endal nii olnud, et olen midagi olulist “maha maganud” ja mõtlesingi, et appi kui kurb kui minul oleks nii juhtunud, seega on mul ka sinust nii kahju.
  Ja kinkekaardist küll ära ei ütleks, ees ootab õe lõpetamine ja sugulase pulm, seega oleks üks kleidimure lahendatud??

 • Reply Nele Kõli 12. juuni 2017 at 18:20

  Mina jälgin igapäev sinu blogi !?

 • Reply Janne 12. juuni 2017 at 18:09

  Kirjutan siia kommentaari, absoluutselt mitte selle loosimise pärast. Tahan öelda, et lugesin täna õhtulehest artiklit sinu kohta, ning arvan, et paljud on nõus, kui ütlen, et see artikkel oli väga ebaviisakalt kirjutatud. Isiklikult arvan, et iga inimene on eriline, just the way they are, ja kõigil on õigus elada nii nagu nemad tahavad. Ja peamine on, et sa iseendale meeldid.. kuigi sinu auhinda arvesse võttes, meeldid sa paljudele ;) Naudi seda, sa oled seda väärt :)

 • Reply Elina 12. juuni 2017 at 18:00

  Sooviksin samuti kinkekaarti võita, et see presidendi vastuvõtu jaoks vajalikule kleidile kulutada :) kuna lõpetamisega niigi palju kulutusi, siis see oleks hea võimalus veidi säästa ning samas heaks preemiaks väga heade tulemustega (kuldmedal) lõpetamise eest ;)

 • Reply Eliise 12. juuni 2017 at 17:58

  juhhuu!

 • Reply Kadri-Ann 12. juuni 2017 at 17:20

  Iga aasta, kui EBA hääletamine lahti läheb otsin esimese asjana sinu nime sealt üles ?❤

 • Reply Hanna 12. juuni 2017 at 17:06

  Oled minu lemmik blogija!:)

 • Reply Ann 12. juuni 2017 at 16:19

  Mina käin, loen ja räägin kaasa ka!
  Mul sünna ka kohe-kohe ja pole erilist vibe sees, vb Ülemiste kinkekas aitaks seda leida…kindlasti aitaks tegelikult! ?

 • Reply Liis 12. juuni 2017 at 16:01

  Dont hate the player, hate the game eks? Oled julge ja vinge mutt. Pea püsti! ???

 • Reply jerts 12. juuni 2017 at 15:51

  Mulle meeldis, mida Sa Merje kohta ütlesid, olete ju kakelnud ja leppinud aga väga kõva et ütledki välja, et ta hea. Lisaks olen ka üllatunud et Sa nii vähe hääli said, või käisid mõne teise blogi jälgijad mitmeid ja mitmeid kordi hääletamas? Aga no, Henry on ka vinge, sellesmõttes on kõik ilus ja hea.

 • Reply sprotike 12. juuni 2017 at 15:46

  Hakkasin sinu blogi suht juhuslikult lugema. Meeldibki seepärast, et pole miskit ilustatud – kõik on reaalne, huvitav, kohati ka naljakas ja et ei võta elu surmtõsiselt. Ja minu meelest on see boikoteerimine nagu mingi “mina sinu liivakasti enam ei pissi”… ja no see Anu intervjuu on küll “tase” jah :D

 • Reply Marin 12. juuni 2017 at 15:42

  Minu arvates oled sa võitu väärt! Ja kena nägid välja :)

 • Reply Merily 12. juuni 2017 at 15:30

  Tundub tõesti kummaline, et kui reaalselt veerand sinu lugejatest igaüks oleks ühe hääle andnud (tegelikkuses sai isegi mitu anda), oleks sa saanud enam hääli Henryst. Aga mis teha, see tiitel on sinu ka ilma selle raamita :)

 • Reply Stella 12. juuni 2017 at 15:24

  Mina kui täiesti teine Stella lugesin oma raseda emotsioonidega seda nii nagu ma oleks ise see Uss Stella ?Mul oli juba selline tunne, et pliis Mallukas why sa minust nii räägid. ?Ou well, pean vist leppima , et rasedana on pool aju puudu.

 • Reply Triin 12. juuni 2017 at 14:39

  Mina olen ka alaline külastaja, sina ja marimell, keda ikka korra päevas piilun…

 • Reply Laura 12. juuni 2017 at 14:33

  Mumst nägid küll väga kena välja, tahaks ka selline “malakas” olla. Ja järgmine aasta kandideeri omaette tujutõstjablogina – kellele meeldid, loevad ja rõõmustavad ja nalja saab ka, kellele ei meeldi, tunnevad kah rõõmu, et voh ma olen küll parem kui see mallukas!!

 • Reply :) 12. juuni 2017 at 14:32

  Esiteks suured õnned võidu puhul! ? Teiseks, lugemas käin küll iga jumala kord kui on uus postitus ilmunud, kuid kaasa rääkimist minimaalselt,seda seetõttu, et mul pole lihtsalt lisada enam midagi, kõik mis vaja oled kajastanud oma postituses. Suht pikalt olen juba siin su lehel käinud naermas, rõõmustamas ja ka kurvastamas. Oled nii minu masti inimene ✌?

 • Reply Kadi L 12. juuni 2017 at 14:25

  Aja sama joont edasi! Super oled!

 • Reply Marii 12. juuni 2017 at 14:18

  Ära nukrutse! Sinu blogi on äge ja aina paremaks läheb.:)

 • Reply Leana 12. juuni 2017 at 14:08

  Mis siin nüüd ikka mossitada…..Ülemistesse šoppama vutvut….

 • Reply Madli 12. juuni 2017 at 13:59

  Kogu blogiauhindade jagamine tekitas minus tohutult palju erinevaid mõtteid. Blogide tunnustamine ja väärtustamine on mu meelest igati äge ja austusväärne, aga sel aastal oli see kuidagi liiga materiaalseks aetud – mingis intervjuus ütles korraldaja vist isegi välja, et eesmärk on blogide tutvustamine turundajatele ja võimalikele koostööpartneritele. Mind ehmatas see veidi ära, sest kuigi ma olin kandideerinud, siis polnud minu isiklik eesmärk küll turundajatele silma jääda. Tahtsin pigem, et elus oleks rohkem lõbu ja meelelahutust ja noh, miks mitte ka teada saada, kellele ma meeldin. Sellega seoses hakkasin ma mõtlema ka sellele, et ilmselt oleks vaja blogidele siiski rohkem ühisüritusi. Praegu jäi paljude blogijate kirjutistest silma, et asi võiks ikkagi olla tõsiseltvõetavam ja isegi äkki kuidagi …. harivam. Äkki olekski hea, kui teha näiteks üks äge ühispidu, kus toimub tutvumisi, loosimisi, tantsu ja mänge ning auhindade jagamine oleks siis hoopis teine üritus – ametlikum, žüriiga jne jne? Lisaks võiks siis olla ka selline blogijate-turundajate ühisüritus, kuhu tuleksidki kohale vaid need blogijad, kes soovivad tegelda sisuturundude ja toodete reklaamiga ning turundajad, kes oma tooteid blogides reklaamida soovivad. Ma ei tea, need on sellised äkkideed, aga mulle jäi selline mulje, et vaja pole mitte praegust blogiauhindade süsteemi edasi arendada, vaid seda hoopis muuta.
  Sind nägin ma ka laupäeval ja ma ei saa aru neist, kes ütlesid, et sa rääbakas välja nägid. Kust otsast? Ma ei julge enam oma kodust väljagi tulla, kui sinu laupäevase välimuse kohta “rääbakas” öeldi, sest mis siis veel mina iga päev olen :)

  • Reply Mallukas 12. juuni 2017 at 14:29

   Ühispeo võiks teha külll!!

 • Reply Eku 12. juuni 2017 at 13:53

  Ma olen avastanud ennast hiljuti oma mehele rääkimast, et näe Mallukas puhkab oma perega soojal maal palmi all ja vaata, kui ägedad pildid on Mallukal üleval jne jne. Ja siis mees küsib aeg-ajalt, et too see oma sõbranna Mallukas meile külla, et saame tuttavaks. Ja siis ma mõtlen, et appi… :D Et noh me ei tea ja ei tunne teineteist. Su blogi on nii mõnusalt põnev ja hull, et uut sissekannet ootad iga päev nagu hommikul ärgates silmad kinni esimest kohvitassi. Ja eks sa ise oled ka üks mõnusalt hulluke. Mis te teete, mis te teete teise laua rahvas?! :D

  • Reply Mallukas 12. juuni 2017 at 14:15

   Miks siis külla ei kutsu :(

 • Reply Kiivi 12. juuni 2017 at 13:35

  Õnnitlused!
  Sinu blogi on vahva, kasulik ja humoorikas lugemine. Eriti hea on teada, et ma pole maailma ainus weirdo, kes ei pelga vajaduse korral soki sisse nuusata :D.

 • Reply Raily 12. juuni 2017 at 13:26

  Mulle meeldib su blogi. Eriti see, et kirjutad kõigest nii nagu see on.
  Lase samas vaimus edasi!

 • Reply Teele 12. juuni 2017 at 13:21

  Super hea meel Sinu ja Triinu üle!

  Loosist võtaks seekord küll osa.
  Meie tagasihoidliku-perekondliku pulmapeo korraldamisse annaks 100€ kinkekaardi võitmine toreda väikese vungi :) Saaks äkki pulmakleidi alla ilusa pesu lubada, milles oma kallist tulevast abikaasat rõõmustada.. Kui mulle rasedale üldse miskit selga mahub :D

 • Reply T.A 12. juuni 2017 at 13:20

  Mina andsin ka sulle oma hääle,kuna sa kirjutad nii nagu asjad on..ilma ilustamatta. ;) Vaatasin ka EBA live ja Anu oli lõpuks ikkka päääris joogine. :D

  Loosis võiks ka osaleda. Lastele oleks vaja suveriideid ja asju. ;)

 • Reply K 12. juuni 2017 at 13:11

  Võib-olla on asi selles, et sa rabad nii mitmel rindel (melu.tv, jäädvustad beebisid pildile jne), ning lugejad ei arvesta sind enam lihtsalt muheda blogijana, sest sa teed kõike korraga ja oled kõikjal. Blogipostituste sisu ja sõnastus mingil määral kaotab oma eesmärgi ja mõjuvuse, kuna sa niigi väljendad end mitmel pool, seega on veidi minu kui lugeja jaoks tunda n-ö väsimust. Ma loeks pigem detailsemaid seike elust või mõtetest, mitte postituse alguses lõike sellest, et sul on iga päev nii kiire, aga et üritad nüüd leida öötundide arvelt aega, et lugejani midagigi tuua. Aasta jooksul on sul võimalus valida, kas püüdled taaskord blogimaailmas (!) lugejate lemmikuks või lepid sellega, et tegeledki aktiivselt kõigega, mis sulle huvi pakub, kuid see tähendab ka, et sa hajutad enda tähelepanu mitmel rindel ning on oht, et lisaks pealiskaudsusele blogis saab lugeja erinevatest infokanalitest Mallukast üledoosi – liiga palju kommi ajab ju ka kõhu valutama. :D
  Mina ootan igal juhul edaspidi ka palju postitusi sinu ägedatest äpardustest (näiteks lugu trussikuärist).

  • Reply Mallukas 12. juuni 2017 at 14:17

   Ma panin trussikuäri maha :D

 • Reply Kaileen Geidik 12. juuni 2017 at 12:47

  Mallukas, muud ma ei oska öelda, kui et inspireerid ja oled lahe! ?

 • Reply I 12. juuni 2017 at 12:43

  Tead ma proovin ka siis juba loosiõnne pole never kuskil võitnud.Aga osalemine on juba pool võitu?eks näis

 • Reply Krete 12. juuni 2017 at 12:34

  Ainus blogi, millele kord peale sattusin ja seda siiani lugema olen jäänud. Lihtne ja aus blogi, kus midagi ei jää välja ütlemata ning asjadest räägitakse täpselt nii nagu nad on.
  Palju õnne blogiauhinna võidu puhul!

 • Reply Kaire 12. juuni 2017 at 12:33

  Naerata – naeratades sa oled Ilus
  Sest sa oled Suurepärane
  Sest sa oled Ainulaadne
  Sest täna on Uus Päev!!

  https://littlebutcute.wordpress.com

 • Reply Ents 12. juuni 2017 at 12:32

  Henry on nii populaarnr, ma olen aastaid tagasi paari ta postitust lugenud ka, aga ma ei tea miks, ei tundu huvitav. Ei kutsu lugema, ei viitsi. Aga kôigile teistele ju meeldib!? Hmm, olen vist eriline ??

 • Reply Margit 12. juuni 2017 at 12:29

  Ma jälgin Ženjat Instagramis. Seal ta mulle väga meeldib. Kajastab kõike, kus ta käib ja teeb seda väga huvitava ja aruka! jutuga. Iseeneset televisioonis ja meedias jah ta jätab pigem sellise hüpleva hullu mulje.
  Henry blogi on ehk seetõttu nii populaarseks saanud, et naised saavad lugeda kodusest elust läbi mehe silmade. Väga huvitav minu meelest.
  Õnneks seda Eliiti ma ei jälgi ega tea ka neist suurt midagi. Ju siis polegi olulised.

  Ps! Mina hääletasin sinu poolt!

 • Reply Laura 12. juuni 2017 at 12:23

  Mulle nii kohutavalt meeldib Sinu lihtne ja inimlik kirjastiil ja tohutu julgus seda nii toorelt ja ausalt avaldada. Aitäh Mallukas, et Sa oled täpselt selline nagu Sa oled! :)
  Palju õnne ka blogiauhinna puhul!

 • Reply Kaisa 12. juuni 2017 at 12:15

  Käin, loen, räägin kaasa. Istun just parasjagu ülemistes ka, ootan et keegi koju viiks :D (Lõuna-Eesti)

 • Reply Kats 12. juuni 2017 at 12:02

  Sa oled ainus, kelle blogi ma loen ja jään ka edaspidi lugema. Keep going! :)

 • Reply Helen 12. juuni 2017 at 11:49

  Näed, sa võidad isegi siis, kui sa ennast EBA hääletamisel ei promo. Ju kuigi paljud kurdavad, et oled too much avameelne, siis olgem ausad – see ongi see, mis sind teistest eristab. Kõigile ei saagi meeldida, seega GO GIRL!

 • Reply Maris Adoma 12. juuni 2017 at 11:41

  Mina väga naudin sinu blogi lugemist, ausad arvamused ja väljaütlemised ??

 • Reply Marten-Egert Vahtla 12. juuni 2017 at 11:40

  Kusjuures, ainult sinu blogi ma loengi. Kuskil pool aastat tagasi nägin siin-seal postitusi “mingist Mallukast” ja ühel hetkel sattusin siis su blogisse. No vau! Ma olin lihtsalt esimesel ööl (just öösiti ongi muide kuidagi rämedalt mõnus lugeda su blogi, ma ei tea miks :D) lugesin su pooled postitused läbi ja olin hämmingus kui aus, siiras, parajalt nipsakas üks naine olla saab. Lihsalt nii lahe. :D
  Ja kurb sa küll olema ei pea, su blogi lugejad -see okeim pool- teavad täpselt, milline vinge naine sa oled ja hoiavad sulle igal alal ja ajal pöidlaid. Niiet tunne enda üle uhkust. :)
  Ja välja nägid sa ka megahea, ei ole su välimusel viga midagi, ära kujuta ette. :D

  • Reply Marten-Egert Vahtla 12. juuni 2017 at 11:42

   Ja ma veel lisaks! :D
   Et kutina ma loen ikka su päevadest ka sama suure tuhinaga, kui näiteks su lastest või mõnest “vinguvast” teemast. Kõigele elan südamest kaasa ja no üldse pole seda iu tunned, ei ole. :D

 • Reply Elina 12. juuni 2017 at 11:39

  Ka minu meelest on kurb, et kindel kamp blogijaid lihtsalt põhimõtte pärast üritust boikoteerib. Kui kogu blogijaskond kokki hoiaks, oleks üritus kindlasti veelgi suurem ning ületaks ka Kroonika tehtu :)

  Truu ja pika lugejana sooviksin samuti loosis võita, kinkekaart kuluks vägagi ära :)

  • Reply Elina 12. juuni 2017 at 11:40

   See “kokki” kõlab siin nii halvasti :D

   Kokku ikka

 • Reply Elen 12. juuni 2017 at 11:28

  Mida ausam ja konkreetsem sa oled , seda rohkem neid kibestunud/iseloomutuid/kadedaid on ?Nad lihtsalt ei talu tugevaid karaktereid ! Aga minule sa meeldid ja minuga ühineb kindlasti tuhandeid ??

 • Reply Kerli 12. juuni 2017 at 11:24

  Mina loen ka ainult sinu blogi. Õnneks on mida lugeda ja meeldib, et oled otsekohene ja räägid asjadest nii nagu on. Lase aga samas rütmis edasi, inimestele see meeldibki :D
  Aitäh :D

 • Reply Merle 12. juuni 2017 at 10:59

  Ehk on loosiõnne :)

 • Reply Ingrid 12. juuni 2017 at 10:59

  Olen lugenis juba aastaid ja hoian hinge kinni, et Sa ei lõpetaks :D kõigi aegade lemmikuim blogi ja nii palju asju millega samastuda. Jätka samas vaimus :)

 • Reply Tr 12. juuni 2017 at 10:56

  Ma ka olen vahel mõelnud, et küll on ikka julgus ja tahtmine kõike nii detailselt jagada oma elust. Ise nii ei teeks aga tuleb tõdeda, et lugeda on ikka põnev.

  Mis saab olla nt halba selles, et räägid oma päevadest? Võib tunduda iuuuuu aga samas see on ju ELU, see on KÕIGI naiste mure. Ühed lihtsalt julgevad oma mõtteid jagada. Tänapäeval ei tohiks päevad olla mingi tabuteema enam nagu vanasti aga mulle tundub küll, et paljud peavad seda nagu häbiasjaks.

  Mis saab halba olla selles kui räägid, et teie suhe sai alguse üheöösuhtest? ei pea ju kõik rääkima oma tutvumisloost koos liblikate ja hõbedaste ponidga:)) Mul on päriselt üks tuttav kes ärkas täielikus mäluaugus võõra mehe kõrval. Nad jäid ka kokku aga nad ei räägi muidugi seda tutvumislugu vaid midagi ühiskonnale sobilikumat, a la saime peol tuttavaks, käisime kohvil:D

  Jää iseeendaks, see on peamine.

  • Reply Mallukas 12. juuni 2017 at 10:57

   Ma ka üldiselt ütlen, et me tutvusime koolis (mis ka kaudselt tõsi :D)

 • Reply Kaisa-Liisa 12. juuni 2017 at 10:41

  Hääletasin, loen, elan kaasa! Ei ole igapäevane lugeja, kuid nädalas mõned korrad viskan ikka pilgu peale, mis huvitavat kirja oled pannud. Mulle meeldib see, et kirjutad nii nagu arvad, oled otsekohene ja aus. Aitäh, et kirjutad nii nagu kirjutad!

 • Reply Sigrid 12. juuni 2017 at 10:38

  Mina loen vaid Sinu blogi, Mallukas, ja tõesti just sellepärast, et Sa oled aus ja otsekohene. Kõikide postitustega ei jõua ma muidugi kursis olla, kuid Facebooki lehel olevate sissejuhatuste järgi otsustan, mida lähemalt loen, ja siiani on kõik lugemised huvitavad olnud.
  Jätka samas vaimus! :)

 • Reply Katrin 12. juuni 2017 at 10:26

  Mallukas, sinu blogi on ainus, mida ma loen. Tavaliselt igal õhtul vaatan ikka üle, mida uut sa kirjutanud oled. Võibolla ma mõnikord ei ole nõus sinu mõtetega, aga inimesed arvavadki ju erinevalt. Sinu otsekohesus ja julgus on minu jaoks hämmastavad – respekt! Olen mõelnud saata sulle mõne teemavihje, aga ei ole veel tegudeni jõudnud ?
  Igatahes- keep goin’!

 • Reply Helen 12. juuni 2017 at 10:22

  Olen sinuga nōus paljudes asjades. Fokin absull ei sobinud sinna, vahepeal oleks tahtnud talle öelda, et kasva suureks. Enamus kommentaarid tema poolt olid ausalt vâga lamedad.
  Kindlasti pâris paljudel polnudki tema nōmedatele kommentaaridele miskit vastu öelda, sest keegi ei oskanud arvatad, et ta nii kommenteerib.
  Ja kuidagi see üritus taheti lihtsalt ruttu tehtud saada. Mis on kurb..
  Inimesed, kes kohale tulid olid end korda teinud ning isegi kui see päâdis lihtsa meigi ja kleidiga, siis nâiteks sina oleks võinud olla tegelikult oma armsate laste ja mehega kodus diivanil ning kommi süûa.
  Inimesed tegid selleks enda graafikusse aega aga tegelikult kokkuvōttes polnud see muud väärt kui paber raamis ja vâike kingikott, sest head vaibi vōi olemist seal polnud.

 • Reply S. 12. juuni 2017 at 10:14

  Seepärast ma olengi su blogi järjepidevalt lugema jäänud, et sa oled aus ja ei ilusta asju. Räägid igapäevastest asjadest nii nagu nad on, mitte ei muuda kaunimaks. Nagu mingid sit*umised ja asjad, mida suurem osa enamik siiski oma kodu seinte vahele vaid jätavad. :)

  Seega savi, mis auhinna said ja mida ei saanud, paljude lemmik oled ju ikkagi.

 • Reply Melinda 12. juuni 2017 at 10:11

  See intervjuu oli tõesti üpriski nõme käik saagimi poolt. Aga Sinule palju õnne ja edu! :)

 • Reply Issarist 12. juuni 2017 at 10:07

  M, sa oled nii f-in imeline, minu iidol!!! :))))))))))))

  • Reply Issarist 12. juuni 2017 at 10:36

   Palun kustutada terve minu kommentaar, mitte ainult see osa, mis sulle ei meeldinud ;)

   • Reply Mallukas 12. juuni 2017 at 10:38

    ei :D

 • Reply birx 12. juuni 2017 at 10:05

  Ahh, ole meie paksu edasi :D nalii!
  ega see auhinna asi ei vähenda ju lugejaid, ära enam osale :D

 • Reply Liisu 12. juuni 2017 at 10:02

  Meeldib su blogi väga ja hoidsin sulle täiega pöialt ;)

 • Reply Maarja 12. juuni 2017 at 09:59

  nägid hea välja ja sul on mõnus blogi

 • Reply Eva 12. juuni 2017 at 09:58

  Loen Su blogi juba oma kaks-kolm aastat ja just sellepärast, et nii ilustamata ja humoorikalt kirjutad igapäevaelust ja olen nüüdseks pannud isegi oma kuti juba kaasa elama Su tegemistele! :)

 • Reply Kelli 12. juuni 2017 at 09:53

  Hea lugemine. Erinevalt fännidest, ei ole ma igapäevane lugeja ja jälgija aga samas ei ole kordagi tekkinud mõtet, et “midaaa jamaa ma nüüd lugesin”. Kõik lihtne ja loogiline, samas kerge x-faktoriga. Tegelikult, mõnus on aeg-ajalt lugeda, et leidub veel lihtsurelikke, kelle elu ei ole iga sekund lill.

 • Reply Maria 12. juuni 2017 at 09:53

  Just sellepärast ma su blogi loengi, et sa oled aus ja ütled seda mida mõtled nagu selles postituseski.

 • Reply Krislin 12. juuni 2017 at 09:50

  Super! Mulle nii meeldib su otsekohesus, aga samas ka Triinu selline armas oleks. Ja mina siis jagasin oma hääli Teie vahel, aga üks hääl läks Sulle ikka rohkem.
  Super naised olete! Päikest!

 • Reply Jane 12. juuni 2017 at 09:48

  Jälgin :D

 • Reply Liisa 12. juuni 2017 at 09:47

  Minu arvates selline välimus harmoneerus hästi nii peopaiga kui ka teiste külalistega, sest lihtsuses peitub tihtilugu võlu.

 • Reply Kristina 12. juuni 2017 at 09:43

  Lugesin ka seda intervjuud ja oli kohe tunda,et seal oli asja moonutatud. Vähemalt mulle tundus küll,et blogis ja intervjuus oleks nagu erinevad Mallukad olnud.

  Minu hääle said sina,aitähh,et sa mu elus oma blogiga olemas oled! Oma konkreetsuse ja minu masti huumorisoonega oled sa imeline :D

 • Reply Regina 12. juuni 2017 at 09:43

  Olin kunagi hater nüüd aga loen huviga :)

 • Reply Anna 12. juuni 2017 at 09:43

  Sa oled väga tubli ja saad alati hakkama? õnn kaasa sulle

 • Reply Nimetu 12. juuni 2017 at 09:41

  Käin siin peaaegu igapäevaselt lugemas kuid kaasa ma ei räägi ☺

 • Reply Marge 12. juuni 2017 at 09:37

  Pole mõtet teiste arvamusest huvituda, kõigile ei saagi meeldida ;-) tuleb elada oma elu nii, nagu endale meeldib ja sobib. Ainult nii saab olla õnnelik :-)
  Ja palju õnne võidu puhul, oled seda väärt :-) oled vist ainus blogija, kes kirjutab kõigest, nii heast kui halvast, ja jääb selle juures ausaks, ega ilusti tõde ;-)
  Edu sulle ja jätka samas vaimus ;-)

 • Reply Laura 12. juuni 2017 at 09:34

  Loen, sest minu jaoks sobib see otsekohesus ja ausus, mitte ninnu-nännutamine.;)

 • Reply Leenu 12. juuni 2017 at 09:32

  Hea Mallu!

  Loen Su blogi viimased paar aastat. On hetki, kus ma olen mõelnud, et enam seda ei tee, sest Sinu ausus ületab vahel minu nn taluvuspiiri ja mõtlen, et issand, kuidas Sa küll ometigi kõik välja paiskad. Nii ei sobi! Teine kord tunnen siiski, et räägid ausalt ja otse teemadest, mida teised ei tee ning samastun Sinu mõtetega. Eks see on ka üks Sinu populaarsuse võtmetest, et julged olla täielikult Sina ise ning see on siin väikeses konnatiigis (loe Eestis) haruldane nähtus. Enamik inimesi ja ka blogijaid mõtlevaid teemasid välja ning seejuures püüavad jätta mingit muljet. Eks on ka teistsuguseid, aga valdavalt on minu lugemisulatusse sattunud blogid suhteliselt sisutühjad ja igavad. Sina aga tulistad otse, mis on meie ühiskonnas suhteliselt erakordne ja eristuv. Nii et isegi, kui mõned Su postitused minu taluvuspiiri ületavad, siis keep up the good work! Eks ma ikka loen edasi :)

  • Reply Mallukas 12. juuni 2017 at 09:41

   Hehe, aga too mulle mõni näide, mille kohta sina isiklikult tunned, et taluvuspiir on ületatud? Ausalt :D Ma ise ei oska ju nii kõrvaltvaataja pilguga mõelda :D

 • Reply Marii 12. juuni 2017 at 09:30

  Las koerad hauguvad, aga karavan veereb ikka edasi. Show must go on…. My make up will be flaking, but my smile still stays on….

 • Reply Mare 12. juuni 2017 at 09:27

  Loen postitusi tihti, aga kaasa ei räägi pea üldse :)

 • Reply Anu 12. juuni 2017 at 09:25

  Oih, ma unustasin hääletada. Aga lugemas käin rõõmuga. Kinkekat oleks ka vaja, tuleks reaalsusele silma vaadata, et pärast sünnitust ei mahu ikka vanadesse riietesse ning mõned suuremad hõlstid tuleks osta.

 • Reply Kati 12. juuni 2017 at 09:21

  Mallu ära tunne end pahasti, mu arvates oled sa äge täpselt sellisena nagu sa oled ja ära lase ühel õhtul oma meelt morjendada!

 • Reply Age 12. juuni 2017 at 09:16

  Loen ja elan sulle kaasa, pane edasi samamoodi??

 • Reply Kaie 12. juuni 2017 at 09:15

  Loen, jälgin, meeldib, aga aktiivne kaasarääkija ei ole :)

 • Reply Liina 12. juuni 2017 at 09:11

  Praegu loen ja imestan, et kas kõigi elus on selline inimene nagu “Stella”. Mulle on ka üks “sõbranna” nii palju kordi nuga selga löönud ja siis teinud ingli näokese pähe, et tema pole midagi teinud. Sai uue jamaga hakkama ja läks sellest minu lähedastele sõpradele rääkima stiilis “milline valelik mõrd see Liina ikka on”. Õnneks saatsid kõik mu tuttavad ts samuti ammu persse. Paar aastat oli rahu majas, ta igalt poolt instagramist ja facebookist ära kustutatud kui nüüd üks hetk üritas mind instas followima hakata. Vaja vist uut draamat tekitada mitte kusagilt.

  Sina aga näed väga kena välja piltidel, ära üldse mõtle üle neid vaadates :)

 • Reply M 12. juuni 2017 at 09:08

  Sellessuhtes Saagim vedas ise veits lõksu sind. Moonutas nii Stella ja ta kamba sõnu kui ka Sinu sõnu. Sina pane ikka edasi, savi ju :)

 • Reply M. 12. juuni 2017 at 09:07

  Pai!

 • Reply Anna 12. juuni 2017 at 09:01

  Oi, see on küll pahasti, et Anu Saagimi peale pahandasid, sest teie kaks võiks hoopis koos saateid teha! Ma juba lootsin:)

 • Reply Marit 12. juuni 2017 at 09:00

  Stella saab nüüd tuhandeid klikke juurde kindlasti ?? teed talle tasuta reklaami ?? äkki peaksid arve esitama ??

 • Reply Laura 12. juuni 2017 at 08:58

  Minu arust nägid sa just väga kena välja! Täiega minu maitse, selline lihtne aga vapustav :)

 • Reply Grette 12. juuni 2017 at 08:56

  Apppiiiiii…krdi eeatlased! Pange ennast palun põlema! (Mitte kõik loomulikult! ?) Ainult saaks vinguda…Kui on palav, tahetanse külma. Kui on talv, tahetakse suve. Küll on Mallukas ennast liiga ilusaks teinud ja järgmine aasta jälle näeb nagu kalts välja. Appi, kas eesti inimene lõpetab ükskord vingumise ja teise eestlase õgimise ära. Lihtsalt kohutav. Jaa, ka mina vaatasin eelmin aasta, et sa oled ennast liiga ilusaks teinud selle peo jaoks (muidugi mulle meeldis absoluutselt su välimus ja, kes teisiti arvab, see mingu lihtsalt pikalt pe…e!). Samas see aasta vaatasin ma sind hoopis teise pilguga. Sa nägid nii mõnusalt lihtne välja, samas nii stiilne (keda see Fokini arvamus kotib? ?) ja armas. Mina emana ütlen, et mina pigem panekski ennast lihtsalt ja stiilselt riidesse, koos vähese meigi ja soenguga (ta), kui lööks ennast taevani lille ja ootaks, kas Fokin on nüüd minu välimusega rahul või ei. Halloooo, see olen mina ka kui ma ise ennast hästi tunnen, keda see Fokin siis kotib? ?
  Seega pea püsti Mallukas, sa oled väga tubli ema ja veel parem blogija. Kindel on see, et uut põlvkonda lausa pillub peale ja sa ei peagi suurma nendega enam võistelda. Sina oled omal ajal juba selgeks saanud, et su blogi on üks paremaid ja parim auhind, mida omada saab minyarust, on su armsad fännid, kelle jaoks oled sa igati võitja oma blogiga. ?

 • Reply Kätu 12. juuni 2017 at 08:52

  Kahjuks mina kommenteerin esimest korda. Paar korda olen isegi mõelnud, et õnnitleks või lohutaks. Aga neid on nii palju, kes seda teevad. Siis olen mõelnud, et mis see minu sõnakse ikka aitab. Aga räägin sinust kogu aeg. Elukaaslane vahel mainib, et ma ei räägi kellegist teisest nii palju kui Sinust. :) Ja vaid head. Su olemus, teod ja kirjastiil on lihtsalt vaimustavad. Ise olen kolme lapse ema. Õnnitlen Sind kogu meie pere poolt!! :) Meie pere lemmik oled sa igatahes. Tuli selline lihtne ülistus kirjutis. Sa oled lihtsalt parim!!

 • Reply E 12. juuni 2017 at 08:46

  Loen blogi väga tihti, aga aktiivne kaasarääkija ei ole.

 • Reply Ann 12. juuni 2017 at 08:44

  ma seda ülekannet küll ei vaadanud aga tore, kui inimene on peol tema ise, mitte keegi ülespuhvitud ja hoopis teine kui päriselus.

  aga mulle jõledalt sümpatiseerib see, et oma siseelust natuke enam märku annad, jõudu sulle!

 • Reply Erle 12. juuni 2017 at 08:37

  Käin, loen ja elan kaasa ;)

 • Reply Hiren 12. juuni 2017 at 08:34

  Tegelikult on ju kõik hästi :) Sul oli lihtsalt veits vilets päev ja tuju :)

 • Reply AiKu 12. juuni 2017 at 08:26

  Tegelikult on ju kõik hästi!

 • Reply Caryna 12. juuni 2017 at 08:23

  Mina hääletasin ka sinu poolt. Sinu blogi on ainukene, mida ma igapäevaselt loen

 • Reply Merri 12. juuni 2017 at 08:20

  Olen ka pikemat aega Sinu blogi lugenud – mis meeldib, on see, et räägid asjadest nii nagu on ilma ilustamata! :)

 • Reply Diana 12. juuni 2017 at 08:10

  Minu hääl läks ka sulle sest mulle meeldib su otsekohesus ja kerge tahumatus. Sa pole mingitesse raamidesse surutud. Ütled nii nagu mõtled.

 • Reply Heidy 12. juuni 2017 at 08:08

  Loen Sinu blogi juba pikemat aega, keep up the good work!
  Tavaliselt ma küll ei kommenteeri, kuid see kinkekaart kuluks uute prillide ostu peale, muidu ei näe varsti Su blogi lugeda :D

 • Reply Lugeja 12. juuni 2017 at 08:07

  Hääletasin ja olen rõõmus, et seda tegin :)

 • Reply Agnes Kirsbaum 12. juuni 2017 at 08:06

  Mina loen nagunii sinu blogi. Sa oled hull mutt, aga kui sa poleks hull mutt, siis keegi ei loeks kah! Go girl!!!

 • Reply Marianne 12. juuni 2017 at 08:05

  Mulle su blogi väga meeldib, aus ja humoorikas, ilma lisatud bullcrapita. Mõnus samastuda, sest postitused on ilma ilustamata. Mõne teise tekste lugedes on kahe lause järel huvi läinud.

 • Reply Reine 12. juuni 2017 at 08:03

  Mallukas! Mina ei ütle, et sa paks oleksid, väga hea näed välja. Ja sinu blogi on ka väga hea. Alati leidub mida head jälle kirjutad. ;) Mina hääletan ka järgmine aasta sinu poolt kohe kindlasti. :) ;)

 • Reply Kadi 12. juuni 2017 at 08:02

  kena olid ;)

 • Reply Janika 12. juuni 2017 at 08:01

  Hääletasin su poolt! Mõni aeg tagasi ma olin täiesti su blogi vastane, sest mulle tundus, et oled mõningate teemadega liiga avameelne. Aga kui lähemalt süüvisin, siis sain aru, et sa oledki selline veits hull ja see on sinule nii omane stiil. Mida rohkem su blogi lugesin, sest rohkem nägin, et tegelikult see avameelsus on igati positiivne, sest on vähe inimesi, kes julgeks igal teemal kirjutada :) Keep going Mallukas ja õnne oma kategooria võidu puhul :)

 • Reply Anne-Mari 12. juuni 2017 at 07:59

  See on minu meelest siiani kõige paremini kirjutatud arvustus :) Ise andsin kahel korral hääli, ühel korral sai eluliste blogide hääle Triinu-Liis ja teisel korral Sina :)

 • Reply Liis 12. juuni 2017 at 07:49

  No NAINE! YOU ARE AWESOME!
  PS. Tegemist ei ole muudetud kommentaariga.
  Hääletan ka järgmisel aastal.

  • Reply Mallukas 12. juuni 2017 at 08:52

   haha, nüüd see kõlab, nagu see oleks raudselt muudetud :D

 • Reply Mer 12. juuni 2017 at 07:48

  Sa nägid väga kena välja (oleksin öelnud seda ka siis, kui kinkekas mängus poleks :D)!

 • Reply Liis 12. juuni 2017 at 07:36

  Ega see auhind ei näita ju nii palju midagi ja vahest on hea kui teised ka võimaluse saavad :) Sa oled tubli ja seda näitavad su koostööpartneridki ja diilid, mida teistele ei pakuta :)

 • Reply M 12. juuni 2017 at 07:34

  :)

 • Reply Anna-Maria 12. juuni 2017 at 07:29

  Ära muretse sa nägid väga püss välja.

 • Reply Ann 12. juuni 2017 at 07:26

  Need Fokini kommentaarid pole kunagi normaalsed olnud ? ei tea miks ta ikka ja jälle pildil on..
  Oi see kinkekaart kuluks mulle nii ära!! Uus beebi kohe majas ?

 • Reply KristiinaR 12. juuni 2017 at 07:24

  Mäletan hästi, kuidas paar aastat tagasi bussiga Tallinna sõites otsisin mida lugeda, sest bussiga oli mega igav tiksuda. Sõbranna soovitas su blogi ja sellest ajast saadik ma ikka igapäevane külaline! :) Ainus blogi,kus inimene kirjutab elust nii nagu see ka on. EBAl nägid super välja! :)

 • Reply K.A 12. juuni 2017 at 07:20

  Sa nägid ka soenguta väga hea välja! Kahju, et sul üritusest kehv tunne jäi.

 • Reply D1sny 12. juuni 2017 at 07:19

  Ma käisin vist päeva jooksul 10x su blogi vaatamas, et millal see postitus juba tulebb… Obsessed, uhh?
  Olen su blogi lugenud ajast mil sa Mari ootama jäid ja siis juba on Lende ka peres, no kuhu see aeg lendaaaab …EBAl nägid meeletult hää välja, lihtsus viib sihini, jätka samas vaimus ❤❤

 • Reply Krissu 12. juuni 2017 at 07:17

  Ma arvan, et ehk on sinu tähelend veel ees. Üle pole mõtet ka mõelda. Jää iseendaks ja keskendu sellele, mis sina teed, siis jäävad alles ka su lugejad ja hindavad tükikest sinust. Uhkeks ei tasu minna ja teisi halvustada ei tohiks, see võib paraku fännidest ilma jätta ;) Edu edqspidiseks ja ole tugev! ?

 • Reply Laura 12. juuni 2017 at 07:03

  Isegi siis, kui ma teinekord sinuga risti vastupidist õigeks pean, meeldib mulle su mõtteid lugeda :) Jätka samas vaimus!

 • Reply Elen 12. juuni 2017 at 07:02

  Mina küll ei ütleks et sa paks :) väga hea näed välja :)
  Tean omast kärst et kui tuju on nullis siis tundub kõik halb ja pole ka endaga rahul , minul esineb seda väga tihti :D

 • Reply tööline 12. juuni 2017 at 06:52

  Nägid hea välja!
  Lihtsuses peitub võlu nagu ikka vanad inimesed ütlevad :D (PS! ma 23)
  Vahel on kadedus täitsa hea, siis on arusaada, et ikka eestlasega tegemist :D
  Keep going strong!

 • Reply Ülle 12. juuni 2017 at 06:49

  ..Auhind on auhind ja palju õnne Sulle! Saad korraldajatele nüüd natuke nõu anda, et järgmisel aastal asi paremini sujuks ja toredam oleks.

 • Reply Merka 12. juuni 2017 at 06:31

  Olid kena ja tubli! Loen ikka su blogi!

 • Reply Kersti 12. juuni 2017 at 06:31

  Minu arust sa nägid väga kena välja, alati ei peagi ennast hullult ülesse lööma :-)
  Jätka samas vaimus edasi ?

 • Reply Triinu 12. juuni 2017 at 06:29

  Pole saa midagi paks. Normaalne nagu ilus naine peab olema.. kuigi see on vist iga naise mure, et peeglike seinal ei näita sellist pilti nagu sooviks. Aga enamus mehi naudib kui naistel “liha ka luude ümber on.”…

 • Reply põmm 12. juuni 2017 at 06:25

  Anuga intervjuud oli pisut piinlik vaadata. Ilma luba küsimata käsi võõra naise tissi külge… Veider…

  • Reply Mallukas 12. juuni 2017 at 08:53

   Ah, ma ei tee sellest numbrit, las näpib, mul hea tiss :D

 • Reply Liisa 12. juuni 2017 at 06:24

  Täitsa loetav blogi on :) (kommenteerin ka, et äkki joppab kinkekaardiga, kuluks ära küll, nagu nii mõnelgi teiselgi :D)

 • Reply Siret 12. juuni 2017 at 06:06

  Mulle meeldib, et selle kõige juures, mis Su elus toimub, oled jäänud iseendaks! Las see kanakari karjub ja olla kibestunud!

 • Reply Birgit 12. juuni 2017 at 06:06

  Minu arvates olid ka see aasta väga äge välimuselt. Selline lihtne aga väga ilus:) ja palju õnne võidu puhul!

 • Reply Mari-Liis 12. juuni 2017 at 06:05

  Ma ei ole eriline kommenteerija blogides, aga sel korral võtan vaevaks ja ütlen paar sõna :D
  Kui ma alustasin sinu.blogi lugemist olid mul sellised kahetised tunded. Aga ajaga oled, kas sina oma kirjutamistega mõnusamaks muutunud või mina leplikumaks :D loen alati su postitused läbi, mõnikord naeran, mõnikord nutan, mõnikord hoian pead kinni. :D Lihtsalt seepärast, et üks inimene julgeb olla niii aus, inimesed võiksid vähemalt pool sama ausad olla. Siis ei tekiks kuskil kellelgi mingeid kujutlemmasid, et elu ongi ainult üks nali ja naer ja pillerkaar.
  Ma jumaldan su pisikesi preilisid. Mulle meeldib sinu rahu ja vabalt võtmine nende kasvatamisel.
  Olen saanud blogist niiiii palju häid ideid. Kus käia, mida teha, retsepte, mida osta :D
  aitäh, et oled täpselt selline nagu oled. Sa oled mõnus vaheldus kogu selle roosamanna blogindusele :)
  Jätka samas vaimus, sära silma ja päikest sinu pere päevadesse.
  Olge hoitud ;)

  • Reply Mallukas 12. juuni 2017 at 08:54

   Äkki sul on stockholmi sündroom tekkinud :D

 • Reply Keirit 12. juuni 2017 at 06:00

  Minul oled kindlasti 1lemmikuid ja väga hea nägid välja :)

 • Reply Anni 12. juuni 2017 at 05:42

  Mina ei leia küll, et sa kuskilt otsast paks välja näed. Ütlen kohe ausalt, et see aasta nägid sa ekstra armas välja. Less is more!

 • Reply Katu 12. juuni 2017 at 05:09

  Olen kindel, et järgmine aasta saad ise lemmikblogija tiitli omale. Su fanclub vist magas, arvas et saad nagunii piisavalt hääli.
  Kummaliselt olid need blogijate kohad jagatud küll seekord.
  Täiesti nõus su kommentaaridega seoses EBA kohta.

 • Reply Külli 12. juuni 2017 at 04:41

  Oled jääd minu valetamatuks lemmikuks ?

 • Reply Karina 12. juuni 2017 at 04:15

  Tsau Mallu!! Tahan öelda, et sa oled niiii äge isiksus. Ma küll ei tea sind, mõtlen et ei ole koos olnud jne, aga sa lihtsalt tundud selline :) Kaugelt kohe näha seda. Ja sul on megaäge perekond! Mulle meeldib, et sa oled väga nooruslik ja blogi armastan lugeda sellepärast, et sa räägid kõigest niii avameelselt ja see on ainult hea! Minu kõigekõige lemmikum blogija!!! ;) Palju edu sulle ja õnne kõiges :))

 • Reply Kiks 12. juuni 2017 at 02:22

  Go Mallu! Olen Sinuga juba pàris mitu head aastat… (kommenteerima küll ei ole kippunud, aga lugemas kàin pea iga pàev?)
  Niiet loodan, et paned sama tempokalt ja vingelt edasi ???

 • Reply Jane 12. juuni 2017 at 01:59

  You go girl! ? Väga kaunis nägid välja EBA’l (ja isegi kui poleks, siis tuleksin ja loeksin ikka su blogi) ? Ja pole mõtet nukrutseda ja mingite nõmedate eitede pärast ja tuju nulli lasta ☺️

 • Reply Merike 12. juuni 2017 at 01:20

  Ainuke blogi mida ma järjepidevalt, võib isegi öelda et igapäevaselt viitsin jälgida ja lugeda, on Sinu blogi. Pisteliselt tšekkan ka Eveliisi (jajaa, ma tean!) ja Sekkarileiud (oli vist nii?) omi. Nüüd mõtlen, et oleks pidanud ikka ka hääletama.. ei tulnud nagu selle pealegi :D Auhind auhinnaks, aga minu meelest oled Sa Eesti blogijate ema (kõige paremas mõttes) ;)

 • Reply Anita 12. juuni 2017 at 01:18

  Mulle ikka nii meeldib kui otsekohene sa oled! Päris ausalt ütlen et mitte ühtegi teist blogi igapäevaselt ma ei loe, ainult sinu oma :D

 • Reply Britta 12. juuni 2017 at 00:55

  Hääletasin sinu poolt mitu korda, sest sinu blogi on alati väga huvitav lugeda.
  Palju õnne võidu puhul ning jätka samas vaimus!?

 • Reply Mennu 12. juuni 2017 at 00:47

  Kahju, et meie seas elab inimesi kellele kohe meeldib teiste elu elada ja draamat tekitada(EBAle mitte tulijate “gäng”). Armas Mallukas, üllita ikka humoorikaid, siiraid ja ausaid postitusi oma juhtumiste ja armsa pere kohta-need toovad killukese päikest Eesti sitta suusailma!

 • Reply Helen 12. juuni 2017 at 00:45

  Töötasin kunagi maaletoojana ja palusin ühelt blogijalt infot, kellele tooteid saata. Meil oli samuti korralik reklaamieelarve. Üks kindel seltskond blogijaid, kelle ühtset nime ma ei maini, ütlesid su kohta krõbedalt. Ütlesid, et sa ei kasvata oma last (sul oli siis üks laps veel) ja ainult jood. Kusjuures huvitav on, et ka Stella blogi ei soovitanud nad. Stella kohta öeldi, et ta oli vist mingi firmaga seotud ja ei katseta teisi firmasid. See kamp blogijaid sai minu projekti täisulatuses endale. Pärast mulle räägiti, et see kamp blogjaid mustab kogu aeg teisi. Kuid sinu blogi leidsin hiljem üles ja jäin lugema. Headus võidab!

  • Reply Mallukas 12. juuni 2017 at 08:56

   Issand, mis kommentaar, et ei kasvata oma last :D Hehe. Ma ei oskagi midagi öelda selle peale :D

 • Reply Janne Kaju 12. juuni 2017 at 00:37

  Oled aus,otsekohene ja siiras ?
  Selliseid Ok isiksusi võiks rohkem meie maal olla ?
  Ja paks pole Sa teps mitte ?

 • Reply Karin 12. juuni 2017 at 00:31

  Ma ei tea, kas keegi on seda siin varem ka maininud, aga praegune viis üldvõitja väljaselgitamiseks ei ole minu arvates parim, kui blogid nii paljude eri kategooriate all on (mitte et mul endal paremaid viise välja pakkuda oleks). Aga nt kui ma hääletan Henry blogi poolt väikese konkurentsiga meesteblogide kategoorias, siis see ei tähenda ju kohe, et ta ka üldarvestuses mu lemmik on. Mina nt selles arvestuses muid blogisid ei teadnudki :D
  Ja kuigi mul tegelikult absoluutselt midagi Henry, kes on kahtlemata hea blogija, vastu ei ole, siis mul on ikkagi tunne, et sina, Mallukas, oleksid pidanud aasta lemmikuks saama. Tegelikult kirjutad Sa sageli teemadel, mis minu elu ei puuduta, aga Su siirus ja ehedus postituste juures teeb Sinu blogist ainsa, mida ma pidevalt loen. Aga eks ma ole ise ka süüdi, et Su võidus nii kindel olin, et 5 asemel ainult 1 või 2 korda hääletasin :D

 • Reply Triinu T 12. juuni 2017 at 00:30

  Ma hakkasin täpselt aasta tagasi igapäevaselt sinu eluga kaasas käima, sest siis tekkis see teema, et Laura blogi osales EBA’l. Ega ma alguses sinust ja sinu väljaütlemistest hästi ei arvanud, kuid väga kiiresti see arvamus muutus. Sa oled nii aus, siiras ja armas inimene. Tänu sulle elan kaasa ka Triinule ja minu arvates pole vahet, kas oled sina esikohal või Triinu. Te mõlemad olete minu silmis esimesed! Lisaks nägid minu arvates väga hea välja! Kellelgi pole mõtet nuriseda, sest olgem ausad, sa oled sada protsenti esikoha vääriline!

 • Reply Hegle 12. juuni 2017 at 00:26

  Minu arvates nägid sa väga kena välja! ?

 • Reply AiriR 12. juuni 2017 at 00:24

  Millal nukker olek enne kellelegi head on teinud? Pea püsti ja edasi :)

 • Reply Karin 12. juuni 2017 at 00:18

  Palju õnne! :)

 • Reply Liisi 12. juuni 2017 at 00:17

  Oled ainuke kelle blogi üldse jälgin:)

 • Reply Kristiina 12. juuni 2017 at 00:15

  Ei ole kunagi ühegi blogi kommenteerinud, aga hoidsin pöidlaid just Sulle ja Henrile. Keep it going! :)

 • Reply Kai 12. juuni 2017 at 00:11

  “Ära mine närvi, närv pole pood, kuhu minna…” :D
  Mina käin ka ikka aegajalt blogi lugemas,,, juba aastaid. Nii tore on märgata kuidas sa ise ja su maailm ajaga muutub ja areneb. Kuidas oskad olla inimlik, kaastundlik, visata nalja enda ja teiste üle :)
  Sekka ka mõned negatiivsemad postitused- kuid kelle elu iga päev lill ikka on.
  Edu sulle edaspidiseks ja kerget sulge!

 • Reply Triinu Eglit 12. juuni 2017 at 00:09

  Alati põnev ja kaasahaarav lugemine – braaavo!

 • Reply M 12. juuni 2017 at 00:08

  Ainuke blogi mida loen IGA õhtu enne magamaminekut.. minu arvates parim viis päeva lõpetamiseks! ?

 • Reply Berit 12. juuni 2017 at 00:03

  Aus ja konkreetne!

 • Reply M-M 12. juuni 2017 at 00:03

  Pole ühtegi päeva kus ei loeks Malluka blogi :)

 • Reply Triin K. 12. juuni 2017 at 00:02

  Minu aasta lemmik blogija oled Sa nagunii! :) ;)

 • Reply Daku 11. juuni 2017 at 23:57

  Kunagi ammu kui su blogi avaliku huvi pärast lugesin siis mulle üldse ei meeldinud kuna sa alandasid inimesi avalikult. (Kui õigesti mäletan siis selleks alandusobjektiks oli tol momendil Kardo vend v vennanaine vms…igatahes keegi lähiringkonnast). Peale mõne kirjutise ei suutnud edasi lugeda kuna teistest hakkas kahju ja sinus pettusin sest olid üle hype’tud.
  Aastaid hiljem avastasin juhuslikult,et oled veidi paremini paika loksunud ning kulutad märkimisväärselt vähem aega teiste maha tegemisele ning räägid elust mõnusalt ning ausalt ilma pseudovihata. Ning mulle hakkas su blogi meeldima.
  Üldse ei välista,et minu arvamuse muutus on minu enda arenguga seotud.
  Igatahes tahtsin öelda,et see negatiivsus, mis siin seekord kirjas on,meenutas aastatetagust sind (kuidagi küüniline ja nagu kibestunud ving on sees?)

  • Reply Mallukas 12. juuni 2017 at 00:21

   ütlesingi ju, et ving on sees täna :D

 • Reply Kelly K 11. juuni 2017 at 23:55

  Heihei!

  Mulle meeldid sa isiksusena väga, selline hästi julgete välja ülemistega ning seejuures jäädes ka endale kindlaks!
  Üha enam tekib aastatega uusi blogi kirjutajaid Eestis. Ka ise alustasin kunagi blogi kirjutamist, kus sain enda mõtteid lihtsalt kirja panna. Nii kuidas mõtted tulid nii läksid need ka kirja. Mõnus, vabastav.
  Tänaseks päevaks olen ma enda blogi küll sinna paika jätnud kuid ainukesed blogid mida ka huviga alati jälgin ongi sinu ning Triinu Liisi omad. Tõesti huvitavad!

  Keep doing it ning külma närvi heiteritega!?

 • Reply Maarja 11. juuni 2017 at 23:55

  Palju õnne võidu eest! Minu meelest oleks just tore, kui Sul õnnestuks oma tiitlit aastaid ja aastaid hoida ;)

  Ülekandest vaatasin ainult neid kohti, kuidas auhinna said ja kuidas Saagim sinuga intervjuu tegi.

  Mulle ei meeldinud, kuidas ta su tisse lambist katsuma hakkas.

 • Reply Alexandra 11. juuni 2017 at 23:54

  Kas sa oled kade seepärast, et Stellal on osa Mart Sanderi telesarjas? Ta teeb võtteplatsilt pidevalt Instastoorisid ja kirjutab sellest Stellaariumis. Sellest Henryst ei olnud ma varem mitte midagi kuulnud, nüüd peaks guugeldama.

  • Reply Mallukas 12. juuni 2017 at 00:22

   Sa said vist valesti aru, ma ei ole Stella peale kade, vaid Henry :D Stella instastooridest ei tea midagi, sest ma ei jälgi ei ta blogi, ega ta feissi, ega ta instat.

 • Reply Mirjam 11. juuni 2017 at 23:52

  Oma kõik hääled (5 vist sai ühelt IP aadressilt) panin kenasti Sinu poole teele!
  No lemmik on lemmik! :D

 • Reply Mari 11. juuni 2017 at 23:51

  Nägid, vaga kena valja.
  PS! Ainuke blogi mida ma ukeuldse lugeda tahan ja jaksan :D

 • Reply K 11. juuni 2017 at 23:50

  Jõudu ja jaksu sulle! Ära heida meelt :)

 • Reply Liis-Mai 11. juuni 2017 at 23:49

  Ära ole kurb, kuid ühel päeval tulebki aeg, kui sa ei ole enam nii populaarne. Sa paned pidevalt inimestele ära ja ütled halvasti, sellest tüdineb igaüks ära. Vaatasin huvi pärast ära selle intervjuu Stella ja teistega, nad ei öelnud mitte midagi otseselt halvasti. Nad ei rääkinud isegi midagi boikoteerimisest, see oli ainult pealkirjas, mille võis vabalt Saagim panna. Ma ütlen seda sulle kui sõber ja pikaajaline lugeja, aga kui sina võtad endale õiguse päris sageli teistest halvasti kirjutada, siis miks ei tohi teised blogijad teie peost mitte osa võtta või sellest rääkida? Nii palju kui on inimesi, on ka arvamusi. Mulle on su arvamused meeldinud, kuid ma ei saa aru, miks teised, kes ei arva nii nagu sina, on halvad ja ussid? Hoia pea püsti ja ära lase ennast segada sellest, kui sa kord auhinda ei võida. Sa oled äge, justkui reality täht, jää selleks, kuid arvestad, et reality tähed kustuvad.

  • Reply Mallukas 12. juuni 2017 at 00:23

   Eks elu näitab jah. Ma ei räägi ju Stella puhul intekast, vaid sellest kirjast, mis Saagim näitas, seal oli täpsemalt kirjas. Ja ka see ei ole ju põhjus, miks ma arvan, et Stella uss on, põhjus on ju kenasti kirjas blogis.

 • Reply N32 11. juuni 2017 at 23:46

  Minu hääle said sel aastal Sina ja Henry. Ja mõlemad olete oma võidud auga välja teeninud. Palju õnne :)

 • Reply Triin 11. juuni 2017 at 23:44

  Selle aasta blogiauhinnad läksid nagu tõesti kõrvust mööda.
  Näed muidugi super välja!

 • Reply Kadri 11. juuni 2017 at 23:44

  Peaksin magama, sest beebi magab, aga vot jätan selle asemel hoopis siia kommentaari… Ehk toob see loosiõnne meie õuele? :)

 • Reply M. 11. juuni 2017 at 23:42

  Ilus huulevärv! ?

 • Reply Virge 11. juuni 2017 at 23:37

  Mis muud kui palju õnne! :)

 • Reply Haly 11. juuni 2017 at 23:37

  Sinu kirjutusi oleks patt mitte jälgida :D

 • Reply Christine 11. juuni 2017 at 23:37

  Ma käin siin kogu aeg ja väärin kinkekat, sest mul sünna ?

 • Reply Noomi Sameli 11. juuni 2017 at 23:37

  Mul on üks pisike värske modell kodus, kes kilkaks rõõmust, kui saaks 100 euri eest Ülemistes shopata :) seega näpud risti :) ta nimelt nii tubli olnud, et kuluks mitu Nominationi uut lüli ära eriliste mälestuste ja saavutuste eest, aga superstaar nagu ta on- valis eriti uhked ja seega need veel ootavad rahasutsakat :D

 • Reply Kats 11. juuni 2017 at 23:36

  Hääletasin ka Sinu poolt. Imeline nägid välja ju! :)

 • Reply Klaar 11. juuni 2017 at 23:34

  Ahh! Mma tean nii hästi seda tunnet, kui finally leiad mingi hoti kleidi ja siis pildid tulevad jubedaaaad. Aga ära põe! Kõik kohalolnud ju nägid seda hotnessi lives?
  Ja ma arvvan, et positive vibes ja huumoriga võtmine aitavad kiirelt unustada üritusega seotud negatiivsuse ja homme saad taas muretseda kakaste mähkmete ja veriste sidemete pärast, ega jõua hateritele mõeldagi.

 • Reply Kerli 11. juuni 2017 at 23:34

  Ma arvan, et sul ei ole vaja muretseda.. sa ju tead, et sul palju lugejaid. See üks auhind ei muuda ju mitte midagi :)

 • Reply R 11. juuni 2017 at 23:32

  Ma olen su blogi umbes aasta lugenud ja see on nii põnev, kõik meeldib!
  Olen proovinud ka teisi blogisi kõrvale lugema hakata, Triinu Liis’i blogi oli täitsa õigustatult sinu kannul. Ükski teine minu arvates nii kaasahaarav ei ole. Peab ikka mingi võlu olema, et inimesed viitsivad kellegi suvalise elu kõrvalt jälgida, kaasa elada, võõra asjadest rõõmu tunda, oma mehele ette kanda jne :D
  Ja kui sa nii hästi kirjutad, siis just ongi vaja iga aasta käia ja oma auhind ära tuua. Palju õnne ka!

 • Reply Kerli 11. juuni 2017 at 23:30

  Sa tunned Ennast nii, sest Sa pole veel päris pohhuist. Ja teades, et Sa kala. Siis kõik ongi jumala ok, et sa nii tunned. Sa oled väga hea Inimene. Ma isegi ei kahtle selles. Ja minu suurim kadestus Sinu üle on selles osas, et Sa tõesti suudad elu vabalt võtta. Jätka seda palun, sest nii hea on seda vaadata ja Ise ka siis sama teha. Toinegi fish, muhahahaa????

 • Reply Lilli 11. juuni 2017 at 23:30

  Kuule, vaata oma jalgu, mis krdi paks malakas! Mida teised siis tegema peavad :D
  Üldiselt, kirutud teema, a Ženjat oli küll halb vaadata – blogijate vastu puudus austus, nagu bully oli. Minu jaoks jättis väga halva maigu kõigele, mida korraldajad suure hoolega tegid. Ülbe, lahmiv ja kuidagi… Odav – naabripoiss tuli ja jagas asjad ära. Üldse polnud proff. Muud ma ei kiru, kui seda, et õhtujuhti tuleb valida hoolega.
  Ja ei ole kade Henry peale! :D

 • Reply Elina 11. juuni 2017 at 23:26

  Olen blogi lugeja olnud juba aastaid ning oled kogu oma töö ja vaevaga selle auhinna igati ära teeninud. Kiiduväärt on ka see, et sinu puhul puudus see pidev häälte kerjamine ning meeldetuletamine, seega on tulemus saavutatud praktiliselt ilma mõjutusteta.

  Võita sooviksin väga väga, kuna kooli lõpp on kohe käes ning auhinna realiseeriksingi lõpetamiseks kuluvatele asjadele. Teadaolevalt ei ole see odav lõbu ning kinkekaart kuluks marjaks ära. Polegi kunagi varem loosiõnn naeratanud, kuid lootust ei tohi kaotada ning jään lootma, et taevased jõud mind nüüd tähtsa sündmuse eel soosivad :)

 • Reply Kristelle 11. juuni 2017 at 23:26

  Minu meelest näed küll piltide peal väga ilus välja, malakast ikka asi kaugel ?

 • Reply Susi 11. juuni 2017 at 23:24

  Tõesti õige :) olen sinuga terve postitusega päri..

 • Reply Kata 11. juuni 2017 at 23:22

  Sa oled Mallu äge naine, kirjutad nii nagu paljud mõtlevad, aga vot öelda ei julge kuskil, kui siis ainult alkoholi joobes ?. Blogi aga edasi, las koerad hauguvad, mis seal ikka, ajada tuleb ikka oma rida ja nii nagu süda soovib. Elame ju üks kord ja seda võiks teha ikka mõnuga. ? Edu Sulle!

 • Reply Mariliis sikk 11. juuni 2017 at 23:21

  Ma ka ikka iga päevaselt käib vaatan ega midagi uut pole ja isegi oma sünnal mis oli 11.06 ma seda lugemata ei jätnud ;) palju edu sulle plogimises edaspidi ;)

 • Reply Kadi 11. juuni 2017 at 23:20

  Mallukas sa oled äge ja ära lase kellegil vastupidist väita ?
  Need kamp tüdrukid kes ennast teistest paremaks pidasid ja EBA jagamisle ei tulnud on lihtsat tüdrukud who never made it ! Ära lase häirida !
  Ja nōustub sinu arvamusega Zenjast ! Wtf nagu mis jutt , mis komentaarid ! Ausalt piinlik oli kuulata mida ta lōuge vahelt vâlja ajas ?
  Anyway pane edasi Mallukas !
  Tervitused Inglismaalt ?

 • Reply Helis K 11. juuni 2017 at 23:19

  Ainuke blogi, mida jälgin ja alatiii kutsub lugema kui fbs jälle näen et Mallukas on postitanud, isegi kui pole päris selline teema, mis mind puudutaks :) Lugedes tihtipeale naeran oma toas kõva häälega nii et teisest toast keegi küsib et mis sul nüüd hakkas XD Tõstab tuju ja samas ka hea kasulik teada teiste arvamust erinevatele asjadele ;)

 • Reply Mirjam 11. juuni 2017 at 23:13

  Aa, no see zenja ei viitsinud olla seal, seda oli aru saada. Tahtis lihtsalt asja kiirelt ära teha ja jehat tõmmata. Küll keegi karjatas tittesid tema sõnul ja no viimne kui üks kandidaat hõigati välja “ei keegi muu kui…” päris valus oli juba kuulata. Muidu mulle zenja meeldib aga selle õhtu juhtimisse suhtus ta ikka väga pinnapealselt. Ja sellest ka see tunne, et polnud nagu päris see. Õhtujuhi teha on 80%. Zenja rikkus ära kõik.

 • Reply Birgit 11. juuni 2017 at 23:12

  Loen su blogi ikka ja alati. Jaksu!

 • Reply Darja 11. juuni 2017 at 23:10

  Minu silmis oled ikkagi üks parimaid eesti blogijaid. Heiters gonna heit.

 • Reply Elly 11. juuni 2017 at 23:07

  Päris inimeselt päris inimesele!!!
  Aitähh sulle!

 • Reply Liis 11. juuni 2017 at 23:07

  Ma hääletasin ikkkkka sinu poolt ! Hoian sulle alati pöialt, Mallu ! :)

 • Reply Triinu 11. juuni 2017 at 23:04

  Ma olen sinu blogi juba umbes 3 või 4 aastat lugemas käinud. Enam ei suuda järge ka pidada :D nii äge on näha, kui palju sa oled inimesena kasvanud ja muutunud, aga samas säilitanud enda otsekohesuse ja huumorisoone. Loen ikka ja alati hea meelega su postitusi ja elan sulle kaasa. Mõnikord meie arvamused ei kattu, aga siiski oled sa üks ütlemata äge inimene. Jätka samas vaimus!

  P. S Osaleks hea meelega ka loosis, et vahelduseks lasteriiete ostmisele ka endale paar hilpu suveks selga leida :D

 • Reply Elli 11. juuni 2017 at 23:04

  Ma ei või Sa oled ikka kõige mahedam männikult suvakas eit kelle blogi on lihtsalt liiga hea et mööda vaadata ! ?
  Keep going Mallukas ega keegi ei saagi Sinust parim olla :)

  Ootan huviga uut sissekannet :)

 • Reply Mirjam 11. juuni 2017 at 23:04

  Minu hääled läksid samuti sulle, sest peale sinu ja Henry blogi ei jälgi ma ühtegi teist. Käisin isegi üritusel kohal ja nägin su oma silmaga ära ka! Põld sa nii paks ühti! :D

 • Reply Häly 11. juuni 2017 at 23:01

  Heh, sa vingud siin oma välimuse pärast :D Minu arust nägid sa sel aastal just superhea välja. Ja järjekordselt kõigi pilte ja postitusi vaadates mõtlen, et miks ma omale seda ühte päeva töölt vabaks ei võtnud ja kohale ei tulnud. Lõpuks järgmisel aastal peaks ka ennast ikka kohale vedama ( ja seda luban ma igal aastal) :D

 • Reply srl 11. juuni 2017 at 23:01

  tahan riideid

  • Reply maise 12. juuni 2017 at 01:23

   no näed, väga hea kommentaar- tema peaks raudselt võitma ?

 • Reply Leila 11. juuni 2017 at 22:59

  Sa oled nii tore ikka nende väljaütlemistega, lase samamoodi kuni surmani või pensionini :) Päikest sulle! :)

 • Reply Relika 11. juuni 2017 at 22:58

  Sa meeldid mulle!

 • Reply LJ 11. juuni 2017 at 22:53

  No ilmselgelt oled sa auhinna ka iga kord ära teeninud, sest töökamat blogijat ilmselt ei ole. Peale sinu hääletasin ka Triinu-Liisi poolt. Jälgin päris paljusid blogisid, aga nende paljude seas on ka palju neid, kelle poolt ma ei hääletanud. Seega tubli, minu hääle igatahes teenisid välja! Ja näed küll kaunis välja! :)

 • Reply Anette 11. juuni 2017 at 22:50

  Pole hullu, et Sa see aasta lemmiku auhinada ei saanud. Usun, et Sa enda fännide seas oled niikuinii parim ja oled super blogija! Mulle meeldib, et sa alati nii aus ja otsekohene oled. Samuti sinu jaoks võib tunduda, et piltidel oled paks, aga tegelikkuses oled väga ilus ning minu arust ka piltidel. Kadestan ? Ära väga nukrutse. Järelikult pidi nii minema ning järgmine aasta on uus võimalus! ?

 • Reply Sussu 11. juuni 2017 at 22:50

  Su blogi käin iga jumala päev tuustimas, no et äkki on midagi uut. Seega- ju see siis nii hea on, et isegi 39+ tädi seda lugemas käib.
  Ega ma muidu poleks kommenteerinud :D, aga Ülemiste kinkekaarti on hädasti vaja, muidu pole mul tütre lõpetamiseks mingeid kingu jalga panna ja varbavaheplätudega oleks nats piinlik minna.

 • Reply Merilyn 11. juuni 2017 at 22:49

  Olin nii kindel et sina aasta lemmikuks saad. Hääletasin ka sinu poolt! ?
  Teed õiget asja ja teed seda hästi! Lase edasi! ?
  Ja oleks võinud tõesti kuskil olla veidi teavitust hääletamise kohta, ilmselt paljud ei teadnudki kus ja kuidas..

 • Reply Kristiine 11. juuni 2017 at 22:49

  Ma olin sinust kuulnud nii palju, aga olin vist mingi eelarvamusega, või lihtsalt ei tahtnud selle Malluka hullusega kaasa minna, aga kui ühte postitust lugesin, siis nii meeldis!!! Siiras, aus, naljakas! :) Esimene postitus mis lugesin oli Lenne sünd. Ja no nüüd loen alati kui fb uudistevoogu tuleb. :)
  Ma oleks küll hääletanud, kui oleks teadnud, et on hääletus, aga paljude jaoks oledki Sa nr üks!
  Cheers!

 • Reply Agnes 11. juuni 2017 at 22:48

  Ära muserdu teiste arvamuse pärast, sina jätka ikka mõnuga edasi, oled ju suurepärane blogija?

 • Reply Kelli S 11. juuni 2017 at 22:46

  Sa oled väga tubli ja lahe! Mulle on alati su tegemised meeldinud ja eriti ägedad välja ütlemised! :)
  Suurepärane naine ja ema oled! ?
  Fokin ja Saagim ei ole kunagi eriti meeldinud. ?

 • 1 2 3