Kingiloos KODU

parim madrats maailmas

13. juuni 2017

Kunagi kirjutasin ka, et kui me magamistoas remonti tegime, siis tundus mulle, et see summa venib juba nii suureks, et hakkasin lolli koha pealt kokku hoidma. Nimelt omaenda mugavuse ja hea une pealt – ostsin suht kõige odavama madratsi mille ma netist leidsin. Ütleme nii, et peale mõnda aega sain aru, et see oli suur viga. Mul mõlema rasedusega selg aina rohkem pekki läinud, just alaselg valutab päris tihti ja aina enam hommikuti tundsin, et selg annab jälle tunda. No pagan, nagu mingi vanamutt ole.

Mõne aja pärast otsustasin, et see ei saa nii jätkuda ja proovisin olukorda parandada kvaliteetse kattemadratsiga. Paremaks läks küll, aga ikkagi oli aru saada, et seal all on see ebamugav ja vastikult pehme madrats, mis siiski päris 100% mugav ei olnud. Nagu mingi pagana printsess herneteral, et ei saa magatud normaalselt.

Mõni aeg tagasi saadeti mulle kingitus, mitte et see eriline haruldus oleks, et mulle kinke saadetakse aeg-ajalt, aga no see oli ikka parim kingitus ever, sest selleks oli uhiuus madrats. Saate aru, madrats, mille vedrusid ma selja all ei tunne, mis ei ole ebameeldivalt pehme, vaid on selline… issand, ma ei tea, mis sõnu kasutada. Tihke? Kas madrats võib olla tihke?

Ühesõnaga, tegu on Napsie madratsiga (LINK). Mina enne sellest firmast kuulnud ei olnud, aga kui ma seda tutvustust lugesin, siis tundus selline casual madratsitutvustus. Eks nad kõik ju lubavad olla eriti mugavad ja eriti uue tehnoloogiaga ja mida kõike veel. Minule isiklikult otseselt pole vahet, kas ma magan 16cm kõrgusel madratsil või 18 cm kõrgusel madratsil. See tähendab, ma alguses arvasin, et mul pole vahet.

·         Hingav disain: Klassikaline madrats koosneb tavaliselt mitmetest samasugustest vahukihtidest, mis on omavahel lihtsalt kokku liimitud. See aga tähendab, et madrats ei hinga ega lase õhku läbi ja kergelt võib tekkida higistamine. Napsie vahuvedrudest põhikiht võimaldab õhul madratsi-siseselt vabalt liikuda, seega saad magada terve öö mõnusa temperatuuriga.

·         Patendeeritud tehnoloogia: Napsie madratsi tehnoloogia on välja töötatud koos juhtiva Belgia “unelaboriga” ja arvesse on võetud ka klientide tagasisidet. Tulemus on lihtsustatud keerukus – kärjekujulise tekstuuriga vahuvedrudega madrats, mille kallal on pead murtud juba tervelt 15 aastat.

·         Rohkem vähema eest: Napsie kõrgus on lausa 18cm, teised madratsid on tavaliselt umbes 14-16cm kõrged. See tähendab omakorda, et saad väiksema raha eest lausa 30% rohkem.

·         Ulmeline kompaktsus: Napsie saabub sulle mugavalt ja lihtsalt pakituna. Madrats on kokku pandud nii, et suurus on ainult viiendik originaalsuurusest ja seda madratsi toimet kahjustamata. Nõnda on meil võimalus transportida Napsiet nii riigisiseselt kui ka –väliselt väiksema summa eest. Mida väiksem pakend, seda soodsam hind!

·         Toetav ja mugav: Tahad tunnet, et magad nagu pilvedel? Me oleme Napsie pealmisel madratsikihil kokku pannud vastava toetuse ja memory-vahu. Inimkeeli: need vähendavad madratsisse sisse vajumist ja toetavad sind terve öö jooksul piisavalt. Tänu vahuvedrudele on keha surve madratsile ühtlaselt jagatud ning just see tekitabki pilvedel magamise tunde.

·         Valmistatud Euroopas, läbimõeldult pakitud: Napsie saabub sulle suhteliselt väikeses pakis, olles vaid viiendik originaalsuurusest. Sellisesse pakki on mahutatud ka kõik vajalik atribuutika. Paki suurus annab meile võimaluse saata see kiirelt ja mugavalt ükskõik kuhu ja millisesse riiki. Seega Napsie saatmine Tallinnast Tartusse läheb maksma vähem kui kokku pakkimata madratsi toimetamine Nõmmelt Viimsisse.

·         101 ööd tasuta prooviööd- Napsie’l on 101 öö pikkune prooviperiood, mille käigus saad omal nahal järgi katsetada, kas madrats meeldib sulle sama palju nagu meilegi. Juhul, kui Napsie pole siiski sinu teema, siis võtame ta tagasi ilma trikkide või lisatasudeta, makstes sulle kogu raha täies ulatuses tagasi.

·         10 aastat garantiid

Nüüd olen ma seda madratsit juba jupp aega kasutanud ja oskan ehk natukene rääkida, kas kodulehel kirjas olevad lubadused ka paika peavad. Hingava disaini kohta ei oska öelda, ma olen tavaliselt ümbritsetud kahe lapse, Kardo, kassi ja mõnikord koeraga ka, seega on mul ikka aeg-ajalt palav olnud. Võib-olla, kui ma kunagi üksi või kahekesti seal magada saaks, saaksin täpsemalt öelda.

Tehnoloogia ekspert ma ka ei ole, aga seda ma võin küll käsi südamel öelda, et see on kõige mugavam madrats, mis maailmas olemas on. Reisil olles ei olnud ma kindel, kas ma igatsen rohkem oma sõpru või oma madratsit. Mul polnud peale Napsie saamist selg mitte kordagi valutanud, aga reisil olles valutasin iga öö ja hommik selga. Tõepoolest on see pehme, aga nagu toekas samal ajal, sest sa ei vaju kuskile madratsi sisse, vaid mega mugav on.

Pakk tuli koju tõesti nii väksena, et ma mõtlesin alguses, et nad on mulle vale asja saatnud, aga oli ikka madrats, jess!

Ühesõnaga – mu voodi on Napsie madratsiga lihsalt nii mugav, et ma parema meelega ei läheks enam iial kuskile ööseks. Enne oli pidevalt see asi, et kui voodis Lendele süüa andsin, siis ta rullus mulle külje alla ja kui ma natukenegi liigutasin, siis võdises terve madrats, näiteks kui ma üritasin voodist välja hiilida. Napsie on pehme, mõnus…. MUL POLE SÕNU!

Kui Kerli ja Kiku mu kodu hodsid meie äraolekul, siis nad mõlemad ütlesid, et mul on maailma kõige mugavam voodi, kus nad elus maganud on. Vot sulle lopsu, uhke värk, ma saan iga öö kodus olles oma pilvel vedeleda 😀 Mitte kunagi, mitte kuskil, pole ma nii mugavas voodis olnud. Ja ma kahtlen, et satun kah.

Nüüd oleks vaja veel leida megapehmed ja superkvaliteetsed voodipesud ja siis ma enam voodist ei välju kah. Järgmine kord kuulete minust siis, kui 400 kilost Mallukat magamistoast välja lõigatakse ja kraanaga haiglasse toimetatakse.

Mul on hea meel öelda, et kui kellelgi on praegu madratsi soetamise soov, siis ma saan pakkuda teile 10% allahindlust. Kood MALLUKAS kehtib nädal aega ja ma tõesti soovitan teil minu vigadest õppida. Jah, ega hea madrats odav lõbu pole, aga kui ostad alguses nadi madratsi + hea kattemadratsi, siis need kokku ongi juba suurepärase madratsi hind. Ma tõesõna garanteerin, et ma julgen ise pea panti panna, et keegi seda ostu küll ei kahetse.

Olen kohe nii kindel selles, et tahan anda ühele lugejale võimaluse saada see “pilveke” või no madrats endale jumala tasuta. Madratsi loosis osalemiseks pead sa hakkama Napsie Eesti FB sõbraks + minema chekkama napsie.ee kodulehele, et mulle öelda, mis suurust madratsit te võita sooviksite, ning postitama siis selle mulle kommentaaridesse. Mäng toimub täpselt 7 päeva! Usu mind, kui sa magad iga öö ebamugava madratsinikatsi peal, siis võta kindlasti osa – su selg tänab sind!!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

1,203 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Naabsu 30. juuni 2017 at 11:42

  Ahahahha 🙂 Ma ossin ka selle madratsi ära. Tarnega oli veidi probleeme ja pakk tuli pea kaks nädalat aga see selleks. “Kaua oodatud kaunikene”.
  Ma ei tea, kuidas teistel aga meil mehega on selline tunne, et oleme nagu trammi alla jäänud 😀 Kondid valutavad ja kaelapiirkond veel rohkem.
  Nii ebamugavat madratsit ei mäletagi, kui nüüd see uus meil on.Mõlemad vähklesime pool ööd ja hommiku küsisime mõlemad, et mis asi see on 😀
  Täna vist magame diivanil.

  • Reply Karukati 20. juuli 2017 at 17:02

   Naabsu, kas olete madratsiga ära harjunud või on endiselt ebamugav?

   • Reply Liina 27. märts 2019 at 20:27

    Ma ostsin ka ja nüüd maganud ca nädal aega. Sama tunne-nii kõva ja ebamugav, hommikul kondid valutavad. Pilvedest on küll asi kaugel 😀 Pigem meil mehega oli tunne nagu oleks põrandal maganud. Üldse pole minu teema kahjuks…ilmselt läheb tagastamisele. Aga soovitati vähemalt 30 päeva proovida-äkki harjume ära. No tõsi ta on et esimene öö oli kõige hullem.

  • Reply Mari 21. juuli 2017 at 07:55

   Ma ka nädala Napsie peal maganud. No ei ole minu teema 🙁 isegi mees jorises, et mida madratsit , et tal ka selg valutab.

   • Reply Mallukas 21. juuli 2017 at 21:49

    Väga imelik.. Aga noh, saate ju tasuta tagastada kui ei sobi. Mulle nt väga meeldib siiani ja selg ka enam ei valuta

 • Reply Kats 20. juuni 2017 at 22:48

  160×200 Madrats läheks hoopis minu emmele, kes on juba aastakümneid vaevelnud seljavalude käes ja abi ka arstidelt otsinud. Kahe lapse üksikemana ei ole kahjuks võimalik soetada uut ja kvaliteetset madratsit, kuid tema selg vajaks seda kindlasti.

 • Reply Leevi 20. juuni 2017 at 13:13

  Me ostsime nüüd ühe juba ära (peaks selle nädala lõpuks kohale jõudma), aga meil pere suureneb kohe-kohe ja vanem laps kolib teise voodisse, seega teine madrats kulub sellegipoolest ära igati. 😉

 • Reply Roosi 20. juuni 2017 at 09:58

  Kõhutita maailma tulemisega seoses soovime senise voodi suurema vastu vahetada, et 160*200 madrats oleks meie perele paras.

 • Reply Veronika Vladimirova 20. juuni 2017 at 06:13

  180×200

 • Reply Kertu 20. juuni 2017 at 00:24

  160*200 või 180*200, valiksin voodi madratsi järgi, sest niiii väga oleks ühte korralikku madratsit vaja :)!

 • Reply Keiu 19. juuni 2017 at 22:50

  140×200 🙂

 • Reply Marika 19. juuni 2017 at 22:13

  Minule sobiks väga hästi 160×200 🙂

 • Reply K. 19. juuni 2017 at 21:58

  Ma nii väga sooviksin endale korralikku madratsit, suurus 140 x 200. Praegune vana nikats mu haigele ja väsinud kerele küll head ei tee…

 • Reply Merit Eier 19. juuni 2017 at 20:52

  160*200 oleks ideaalne ?

 • Reply Tiina Leppik 19. juuni 2017 at 17:54

  180×200 🙂 🙂

 • Reply Merlin 19. juuni 2017 at 17:53

  160×200 cm

 • Reply Margit 19. juuni 2017 at 16:31

  180×200 🙂

 • Reply Triinu Strandberg 19. juuni 2017 at 16:30

  180x200cm

 • Reply Kaarin 19. juuni 2017 at 16:01

  180×200 oleks super. 🙂

 • Reply Merle Paap 19. juuni 2017 at 15:46

  160*200 on ülisuper!

 • Reply Sirts 19. juuni 2017 at 14:56

  Super info, ma just tegelen uue madratsi otsimisega. Kindlasti osalen loosis ja 140*200 kõlab hästi 🙂 !!!

 • Reply Kaisa 19. juuni 2017 at 13:53

  160*200 on super!

 • Reply Kristi 19. juuni 2017 at 13:42

  Oi sooviks väga 180×200 madratsit.
  Hommikul oma vanalt madratsilt tõustes on tunne nagu peksa oleks kellegilt saanud, kondid kõik valutavad 🙁

 • Reply Katrin Rumm 19. juuni 2017 at 13:28

  Meile oleks 160×200 madratsit vaja 🙂

 • Reply Marek 19. juuni 2017 at 13:07

  Tänud madratsi review eest, tellisin ära ja jään head und ootama 🙂

  • Reply mau 24. juuli 2017 at 17:17

   ja kuidas on?

 • Reply K 19. juuni 2017 at 12:48

  90*200 oleks ideaalne 🙂 lapse uuele voodile oleks see sobiv ning äkki hakkab siis ka oma voodis magama , siiamaani magab minu ja isa kaisus 🙂 oleks tore , kui ta saab oma voodis magada uue madratsiga 🙂

 • Reply Age Sõmer 19. juuni 2017 at 12:20

  Mulle täiega meeldib see postitus!! Lihtsalt ma olen vaadanud juba vist aasta aega omale madratsid, et ma saaks ka oma “vana” seljaga normaalselt magada(ja voodist püsti 😀 ) ja loen siis veel lugemata jäänud postitusi ja leian selle… ja vaatan kuupäeva .. ma saan veel osaleda!! Jehhuu.
  Madrats võiks olla 160×200

 • Reply Neti 19. juuni 2017 at 12:20

  Napsie madrats 90×200 oleks super 🙂

 • Reply Greta 19. juuni 2017 at 12:13

  160×200 oleks super!

 • Reply Monika M. 19. juuni 2017 at 12:11

  140*200, oleks imevahva (synnipäeva)kingitus mu väsinud poolesajandi vanusele seljale!!!

 • Reply Triin 19. juuni 2017 at 11:19

  Mulle kuluks ära 180×200 mõõdus madrats, olen jupp aega mõelnud selle madratsi peale, täpselt see, mis kodust puudu on. 🙂

 • Reply Kadri 19. juuni 2017 at 11:17

  Meil on voodi olemas, kuid madratsit veel mitte, seega 160×200 madrats oleks hädavajalik, et oma uues voodis magada saaks 🙂

 • Reply Pirjo 19. juuni 2017 at 10:49

  180×200
  Uus kodu (oma kodu), vana voodi. Väga meeldiks, kui oleks uus madrats ?

 • Reply Merily 19. juuni 2017 at 10:38

  140×200 oleks imeline madratsikene. Ehk loosiõnn naeratab , tellisin samiti koige odavama madratsi ära , vanal sai rasedana nauditud vanasid vedrusid ihu sees , vaga rõve kuramus! Küljed siiani haiged sellel monstrumil pikutamisest! 😀

 • Reply Liina 19. juuni 2017 at 10:31

  Meile kuluks uus 160×200 mõõdus madrats väga ära! 🙂

 • Reply Annely 19. juuni 2017 at 10:15

  Imeline madrats tundub, mulle sobiks 160×200.

 • Reply Silver 19. juuni 2017 at 09:53

  Minu abikaasa selg on raseduse, sünnituse ja pika imetamise tagajärjel väga väsinud. Ehk leevendaks uus madrats (180×200) natukenegi ta seljavalusid.

 • Reply Olga 19. juuni 2017 at 08:56

  Minu selg tänaks kindlasti 160x200cm madratsi eest! :3

 • Reply Mariann 18. juuni 2017 at 23:51

  Selline uus madrats kuluks kohe täiesti ära. Vana on oma elu ära elanud ja plaan ongi uus soetada aga ikka kulub finants muule vajalikule.

 • Reply Christina 18. juuni 2017 at 22:39

  160×200 ?

 • Reply Kadri 18. juuni 2017 at 22:39

  180×200!

 • Reply Ketelyn 18. juuni 2017 at 22:25

  180×200 🙂

 • Reply Laura 18. juuni 2017 at 22:14

  180×200 🙂

 • Reply Heidi 18. juuni 2017 at 22:07

  Kuna mul on selg pikki aastaid väga haige olnud, siis see madrats oleks ilmselt taeva kingitus 🙂

  • Reply Heidi 18. juuni 2017 at 22:08

   160×200

 • Reply Mia 18. juuni 2017 at 20:26

  Sooviksin 160×200 mõõdus madratsit. Ostsime eelmisel aastal sajandivanuste vedrumadratsite asemele Sleepwell´i ja seljavalud kadusid imeväel. Nüüd oleks teistele pereliikmetele ka mõnusat pesa vaja 🙂

 • Reply Kati 18. juuni 2017 at 20:11

  180×200 madrats kuluks hädasti ära.Hetkel on voodis kaks 90×200 madratsit ,mis on samuti kokkuhoiu mõttes osetud kõige odavamad aga ausalt ka kôige kehvemad 🙂

 • Reply Cätliin 18. juuni 2017 at 19:12

  Pealkirja lugedes hakkas põnevus juba kavama, kas tõesti on minu üks suur soov täide läinud -mul on võimalus võita NAPSIE MADRATS. Kuna meil on tõesti suur voodi siis sinna madratsit leida pea võimatu ja otseloomulikult ka kulukas. Meie ootame väga 180×200 madratsit enda perre. Hüvasti seljavalud ja pool magamata ööd!

 • Reply Birgit 18. juuni 2017 at 18:12

  Uus madrats kuluks ära küll 🙂 140×200

 • Reply Heleri 18. juuni 2017 at 16:43

  Kurat! Just ostsin endle suurde voodisse 2 väikest madratsit,kui nyyd joppaks vöiduga,siis saaksin oma madratsid laste narisse(kuhu oleks samuti uusi vaja) ja enda voodisse yhe suure ?
  160*200 oleks super!

  • Reply Heleri 18. juuni 2017 at 16:46

   Minu lapsed oleksid muidugi köige röömsamad selle yle kui võidaksime ?

 • Reply Kreete 18. juuni 2017 at 10:24

  Oo, see on midagi mulle 🙂 ma just vaatasin, et vana madrats on lössi vajunud. A no krt, ei raatsi osta uut ju 😀 ja kasutatud tahaks veel vähem ? seega oleks küll jube õnnelik kui joppaks ka üks kord elus. 🙂 madratsit sooviks mõõtudes 140×200

 • Reply Gerty 18. juuni 2017 at 10:21

  Sooviksin madratsit suuruses 140X200 🙂

  • Reply Gerty 18. juuni 2017 at 13:05

   160×200 oleks ikkagi parem 🙂

 • Reply Anneli 18. juuni 2017 at 10:05

  180x200x18 cm mõõdus madrats sobib meie voodile. Vana madratsi eluiga hakkabki läbi saama, hädasti oleks uut vaja 😉

 • Reply Triin 18. juuni 2017 at 09:30

  160x 200, uude koju oleks vaja uut mõnusat pesa kus magada ?

 • Reply Helen 17. juuni 2017 at 23:51

  160×200 cm

 • Reply Mau 17. juuni 2017 at 23:30

  90*200, lapsele narisse, teise ostan ise 🙂

 • Reply kerttu 17. juuni 2017 at 23:16

  180×200, et ikka terve pere mahuks ühe korraga voodisse mürama ja mängima. Laseksin selle auks isegi uue voodi mehel ise teha :))
  Praegu on Sleepwelli madrats samas suuruses aga selle aeg hakkab otsa saama. 5 aastat vana ja kuidagi nii lössis. Hindan väga kvaliteeti ja see madrats tundub super meile. Eriti hea on see, et kate on eemaldatav lukuga 🙂

 • Reply Kriss 17. juuni 2017 at 15:45

  180*200 madrats oleks nii asja eest! Magame kolmekesi mehe ja väikse lapsega väikse madratsi peal ja oiiii kuidas ruumi puudu on. Läheks nii asja ette.

 • Reply Angela 17. juuni 2017 at 05:38

  90×200 madrats sporti tegevale lapele vajalik. Uni on ju hea ja magus

 • Reply Maarja 17. juuni 2017 at 02:04

  Sooviks 160×200 suuruses uut madratsit ?

 • Reply Ingrid 16. juuni 2017 at 23:51

  140×200 oleks minu voodile täpselt paras 🙂 Mitte et mul praegu oleks kõige odavam madrats, iseenesest pole paha, aga … midagi oleks nagu puudu. Olen mõelnud vahetada kattemadratsit, aga üks korralik madrats oleks ju suurepärane! Võibolla kaoks ka minu seljavalud.

 • Reply Liis 16. juuni 2017 at 23:00

  Olen samuti seljavaludega hädas ja praegune madrats ka pigem mingi odav juust. Mulle nii meeldib voodis kõhuli netis passida ja lugeda, aga no need vedrud??jeebus! Uus madrats oleks üliawesome võit! Ma tavaliselt kuskilt loosidest osa ei võta, aga no seekord peab küll proovima? Võidu korral võiks meie koju tulla madrats mõõduga 160×200?

 • Reply Tauno 16. juuni 2017 at 22:50

  Madrats 140×200 oleks just sobiv suurus uuele voodile. 😀

 • Reply Margit 16. juuni 2017 at 22:47

  Hetkel magab kogu mu väike pere ühes voodis (mina, elukaaslane, väike beebi ja pisikoerake, kass eelistab õnneks siiski mujal magada, kuid ka tema eksib teinekord meie kaissu ära :D), et meil kõigil mõnus oleks, oleks aeg madrats välja vahetada küll. Minu pisikesele perele sobiks 160×200 🙂

 • Reply Tiina 16. juuni 2017 at 22:43

  Madrats 160×200 oleks täpselt paras ja tahax ka seljavaludest lahti saada?

 • Reply Elise 16. juuni 2017 at 22:36

  160×200 madratsit sooviks väga. Praegune voodi ootab juba ammu väljavahetamist – vana, lohkus ja tolmu täis 🙁

 • Reply Mari-Liisa 16. juuni 2017 at 22:31

  Ooh, uus madrats suuruses 180×200 kuluks ära. Kogu raha on korteri ostmise ja remontimise ja beebi peale läinud, madrats on aga iidvana.

 • Reply Birgit 16. juuni 2017 at 22:21

  160×200 ?

 • Reply Merle 16. juuni 2017 at 21:50

  Sooviksin madratsit 160×200.

 • Reply Hanna 16. juuni 2017 at 19:10

  160×200

  Ma ei tea, kas ma rasedusega rikkusin madratsi ise ära, ju siis olin nagu vaal voodis. Igatahes pärast seda on kõik vedrud tunda ja magada enam ei saa. Mul magab laps ka voodis ja kui ta on magama jäänud, siis tema kõrvalt ära hiilida on paras raketiteadus, sest see madrats kriuksub ka veel! Laps on nii linnu unega, et lihtsam on õhtud voodis vedeleda (alates kell 19st) , kui sealt ära tulla.

 • Reply Mari Na 16. juuni 2017 at 18:41

  180×200

  Äkki veab:D

 • Reply E 16. juuni 2017 at 18:36

  160*200 madrats oleks päris hea. Praegu olen ilma voodita ja madrats on päris niru, ei oskagi täpselt seletada, aga selline svammi moodi materjalist. Noh, et kui hommikul ärkan siis tunnen põrandat ja lohk on ka järgi 😀

 • Reply Jana Katre Ojasoo 16. juuni 2017 at 18:15

  Madratsi mõõdud on 90•200

 • Reply Maiken 16. juuni 2017 at 18:06

  Madrats suurus 160*200.Mul ka pikad,terve päev jalgel ja füûsiline töö et selg alatihti valutab ja hommikul tõusta annab ikka tunda küll et tavaline madrats:D Elukaaslasel sama,ju liiga pehme.See oleks ideaalne!

 • Reply Ellu 16. juuni 2017 at 15:02

  160×200 cm madratsit soovin. Mul on mingi ülivana ja väike madrats, kust on vedru väljas ja üldse lohku vajunud, hädasti oleks uut vaja, mis oleks liigestele ja seljale ka hea.

 • Reply Laura 16. juuni 2017 at 14:17

  Kuna korteri remont hakkab ühele poole saama, ongi vaja mööbli peale mõtlema hakata. Mis muu pleks olulisem kui voodisse uus mugav madrats saada 🙂 160×200

 • Reply Ester 16. juuni 2017 at 13:59

  Praegune madrats tõesti väga kehv 🙂 üle 5 tunni magada ei saa et seljavalu kimbutama ei hakkaks.infot vaadates tundub hea madrats olevat ning ega see hind õnneks polegi nii väga kallis kui dormeoga võrdlema hakata.ise vajaksin 180×200 madratsit 🙂

 • Reply Katre 16. juuni 2017 at 13:39

  uues kodus tühi voodi ootab hetkel 160×200 madratsit, mida ma pole jõudnud veel ära tellida, kuna diivanil saab ka magada ja pesemine on hetkel tähtsam 🙂 ( st ,et raha tuleb paigutada kõigepealt tähtsamale 🙂 )

 • Reply Enely 16. juuni 2017 at 12:37

  Uus madrats oleks super, või mis peamine , UUS VOODIgi. Peale teise lapse sündi magame me kõik rõõmsalt üksteise kuhjas pisikesel lahtikäival diivanil. Kõik tahavad ju emme-issi kaisus magada ja lapsed on ju ikka meie pisid. Kõigi une kvaliteet oleks parem, ennekõike mul omal, sest kahe tibulinnuga seda energiat läheb. Kuna elamine on väike, siis praegune plaan ongi uue kodu ostmine. Ja mis oleks parem oma uues kodus, kui uus suur voodi ja sellel veel parem uus mugav madrats! Suurusega siis 180*200. Oleks suur kokkuhoid meie pere rahakotilegi .. niiet pöidlad peos .. Päikest ! ??

 • Reply Krissu 16. juuni 2017 at 12:00

  80×200 oleks meile ideaalne – tütar hakkab väikesest voodist välja kasvama ja suurde voodisse on vaja madratsit. Kvaliteetne madrats oleks minu arust juba väikesest east alates hädavajalik 🙂

 • Reply Kaija 16. juuni 2017 at 09:03

  140×200 oleks just täpselt sobiv uude voodisse 🙂 !

 • Reply Merilyn 16. juuni 2017 at 08:53

  160*200 madratsit sooviks. Läksime ka seda teed, et vana madrats ja mugav kattemadrats, kuid tõesti pole ikkagi nii mugav kui tahaks.

 • Reply Kerlin 16. juuni 2017 at 08:20

  80*200 madratsit sooviks võita kuna ka teine laps on jõudnud vanusesse kus peaks võrekast väljakolima super oleks kui ta saaksenda voodisse super hea madratsi. ( plussiks on see, et siis saan ka ise mugavalt tema juures pikutada kui halb uni kimbutab)

 • Reply MP 16. juuni 2017 at 08:00

  Madrats suuruses 140×200. Nii väga vaja uut madratsit, sest vana on juba suhteliselt lohkus ja ei ole üldse meeldiv ega mugav sellisel uinuda. Öösiti ikka aeg-ajalt sellepärast üleval, et seljal on ebamugav ja ei leia kuidagi seda õiget asendit, et hea magada oleks.

 • Reply Diana 16. juuni 2017 at 06:59

  Madrats suuruses 160×200
  Mul samuti mõlemad rasedused seljale halvasti mõjunud + see, et mu poiss otsustas turboga suureks kasvada. Just sai aastaseks ja kaalub 15kg

 • Reply Evelin 16. juuni 2017 at 06:35

  madrets suurusega 180×200

 • Reply Sigrit 16. juuni 2017 at 06:23

  Meil ongi uut madratsit vaja 🙂 160*200

 • Reply Eve 16. juuni 2017 at 03:09

  Kes ei tahaks uut madratsit 🙂
  Meile sobiks voodisse 180×200 madrats.

 • Reply P.P 16. juuni 2017 at 00:54

  Selline madrats oleks mu elu unistus. Olen juba ligi 3 aastat kannatanud kohutavate alaseljavalude käes. Ja kui ütlen kohutavate, siis seda mõtlengi. Vahel on lausa eluisu otsas. Tööle ega kuhugi ei saa minna , sest selg on lihtsalt nii haige. Tihti ei saa üldse voodist väljagi. (Neil päevil rõõmustan kui üldse kuidagi wc sse saan minna.) Selja tõttu ei saa normaalselt istuda, astuda, kõndida. Isegi voodis keeramine teeb tihti põrguvalu.
  Olengi ligi 3 aastat söönud valuvaigisteid ja lihtsalt kannatanud. Tihti pole ka valuvaigistitest kasu. Hetkel on jälle üks hullemaid perioode. Ei oska ka enam kellegi poole pöörduda…
  Paar aastat tagasi säästsin paarkümmend eurot ja ostin ostast kasutatud madratsi. (Koos toomisega läks see ligi 50 eurot maksma). Minu jaoks oli see suur raha , sest tööl ei saanud (ega saa siiani) selja tõttu käia. Antud madratsi kohta ütlen, et see oli/on parem kui mitte midagi, aga selga ega keha ta kuidagi ei toeta. (Vahel tunnen end sellel magades kui uppunud klimp supi sees). Tegelikult mu voodi peaks olema mõõdus 180X200 aga oleksin õnnelik ka kõige väiksema madratsi üle, et sellega kasvõi põrandal magada. Ehk oleks sellest seljale natukenegi abi…

 • Reply Merit 16. juuni 2017 at 00:29

  Ohh jah. Ehk õnnestuks ka oma seljavaludest ja migreenidest magamatuse tõttu lahti saada.
  160×200

 • Reply M 15. juuni 2017 at 23:42

  Oleks super võita endale madrats mõõtmetes 140×200! 🙂

 • Reply Diana 15. juuni 2017 at 23:33

  Oeh, selle kivi asemele, millel ma praegu magan, kuluks see 160×200 ära küll… 🙂

 • Reply Ave 15. juuni 2017 at 23:03

  Oli sama probleem, et imetamise ajal tahtis beebi kuskile sügavustesse kaduda ja selg jäi kangeks magades. Soetasime parema kattemadratsi, aga korralik madratas oleks ka vajalik. 160×200.

 • Reply Annika Lillepuu 15. juuni 2017 at 23:01

  Hea reklaam õigel ajal 🙂 Pikka aega on plaanis soetada uus madrats 🙂
  Pole siiani suutnud otsustada millist, kuna sama siin vaevavad ka mind rasedusjärgselt seljavalud ja suva madratsit pole mõtet osta 🙂 Tahaks ikka kvaliteetset.Kuulen sellest madratsist esmakordselt.Super oleks see endale võita(140×200),samas kui ei võida siis peab selle endale ostma 🙂 :)Aitäh!!))

 • Reply Silvia 15. juuni 2017 at 22:40

  Valiks 140cm laiuse!:)

 • Reply Madli 15. juuni 2017 at 21:50

  180x200x18 cm, sündimas kaksikud, kes tahavad ka voodisse ära mahtuda
  ning plaanis soetada laiem voodi ?

 • Reply Helju 15. juuni 2017 at 21:44

  Ilmselgelt pole raha iialgi küllalt ja sellepärast hoidsime meiegi kokku oma mugavuse arvelt. Oleme elukaaslasega nagu mingid pere vaeslapsed ja kui oma üürikasse kolisime siis oldi härra peres nii lahked, et nende vana oli meie uus. Üldse ei virise, et raha taskusse jäi tookord, lihtsalt kuuludes kah juba üsna noorest east alates seljahaigete gruppi, siis uus ja seljasõbralik madrats oleks ilmselgelt täielik blessing. Nii et hoiame pöialt et uhikas 160×200 madrats leiab tee meie magamistuppa. Uue madratsiga võiks ju lausa raseduse peale mõelda. Haha!

 • Reply Helena 15. juuni 2017 at 21:40

  160×200, kuna siiani ei ole veel leidnud seda õiget ja sobivat madratsit

 • Reply Ingrid 15. juuni 2017 at 21:28

  180x200x18cm! ? Lihtsalt vana madrats annab kohe otsad, lisaks sellele olen oma teise rasedusega samasugune vanamutt hommikuti kes voodist püsti ei saa. Alaselg lööb lausa tuld ?. Igal hommikul teeks nagu oma elu esimesi samme, ja seda ka ainult seina najal. Ei tea kas on asi madratsis või minus endas, aga ega mööda külge see uus pilveke maha küll ei jookseks! ? Kõik oma järgnevad lõunauinakud ja igasugu muud uinakud teeks juba hea meelega mõnusal ja pehmel Napsiel. ☺

 • Reply Katrin 15. juuni 2017 at 20:52

  Väga sooviks võita madratsit suurusega 90×200.

 • Reply Egl 15. juuni 2017 at 20:49

  Võtan kõige suurema, thanks. 😀

 • Reply Brigitta 15. juuni 2017 at 20:34

  Oii, meie seljad tänaks meid ühe 180*200 Napsie madratsi eest 🙂

 • Reply Age 15. juuni 2017 at 20:33

  Oi kuidas oleks vaja uude koju sellist pilvekest 160×200 🙂

 • Reply Liisu 15. juuni 2017 at 20:22

  160×200 oleks ideaalne :)))

 • Reply Lea 15. juuni 2017 at 20:04

  Oh veaks mul ka kunagi mõnes loosimises. Uut madratsit oleks ikka väga vaja. Sobilik oleks 180×200. Unistada ju ikka võib 🙂

 • Reply Ester 15. juuni 2017 at 18:49

  Nii kena oleks kui saaksime uue madratsi. 🙂 Ideaalne oleks kui uus madrats oleks 180×200.

 • Reply Riin Rohulaid 15. juuni 2017 at 17:49

  Jagan Sinuga seda sama situatsiooni, kus voodit tuleb jagada lisaks mehele ka imearmsa kahekuuse poja ja kahe kassiga. Seega oleks Napsie madrats suuruses 180×200 võit mitte ainult minu unekvaliteedile vaid meile kõigile 🙂

 • Reply Angela 15. juuni 2017 at 17:42

  160*200 suurune madrats oleks meie magamistoa voodile ideaalne.
  Madrats ja voodi on ostetud 4 aastat tagasi soome kasutatud mööbli kauplusest ja tahaks väga ümbervahetust. 🙂

 • Reply Haly 15. juuni 2017 at 17:40

  140×200 ja hädasti oleks uut madratsit vaja. Vana on niii läbi ja seljavalud meeletud 🙁

 • Reply Maileen M 15. juuni 2017 at 17:36

  80×200 ?

 • Reply Katri 15. juuni 2017 at 17:24

  180*200 madaratsid oleks meil vaja 🙂 Tutikas beebi vajub praegusel koguaeg kaenla alla 😀

 • Reply Aveli 15. juuni 2017 at 17:10

  140×200 sest magame kallimaga praegu lahtikäival diivanil… 😀

 • Reply Piret Britta 15. juuni 2017 at 16:29

  140×200 madrats sobiks väga hästi minu vana, ära kulunud ja ära istutud lahtikäiva diivani peale, et saaksin lõpuks ometi tervislikku ja segamatut und nautida.

 • Reply Liia Roos 15. juuni 2017 at 16:19

  Kalli mehe seljale ja,et saaks väkse poja kõrvalt minema hiilida!?

  • Reply Liia Roos 15. juuni 2017 at 16:21

   Oih?Mõõdud oleksid siis 160×200?

 • Reply Maria 15. juuni 2017 at 15:33

  Ma tegin TÄPSELT sama vea, mis sina. Ostsin endale odavaima madratsi, kui suurema voodi ostsin ning nüüd tahaks uut ja kvaliteetset. Minu madratsi suurus on 140×200 cm. Loodetavasti lasub õnn seekord minu õuel 🙂

 • Reply A 15. juuni 2017 at 14:51

  140*200, väike küll kahe inimese jaoks, aga muud varjanti pole. Nõukaaegne lahtikäiv diivan vajab hädasti pehmendamist tudumiseks.  😀

 • Reply Helena 15. juuni 2017 at 14:50

  160×200 pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis fortuuna, I needz it!

 • Reply Elona 15. juuni 2017 at 14:43

  180×200, et me ikka kogu perega (neljakesi) selle peale ära mahuksime. Kõik lapsed kaissu 🙂

 • Reply Kätlin 15. juuni 2017 at 14:16

  Minul on ka hetkel mingi odav vedridega plönn. Isegi kattemadratsit pole, mingi villatekk on madratsi ja lina vahel. Kui voodis seksivärki ja möllu teha, siis vedrud ribidevahel ja kontide vastas ajavad eriti närvi, aga alati tunduv olevad hädavajalikumaid asju, mida osta ning seega ongi madrats tahaplaanile jäänud.
  Aga see paistab küll olevat nüüd see ost, kus ma ostan just selle toote, sest “Mallukas soovitab”. Ja oi kui see ei vasta kirjeldatule.. kuhu siis kaevata? Perekooli, mõnda fb gruppi..?
  Aga nali naljaks, tegelikult aitäh, sest selliste toodete tutvustamine on väga tänuväärt. Kuna tegemist on ikka küllaltki kalli väljaminekuga, siis ju alati tahaks olla kindel, et asi vastab ka lubatule ja no arvustus kelleltki keda “tunned” on palju usaldusväärsem kui netifoorumid, kus “tundmatud” oma kogemusi jagavad.
  Aitäh kaubamärki tutvustamast, siiani ei olnud Napsiest tõesti midagi kuulnud. Muidugi oleks vahva ka omale oma pilveke võita (160×200), aga nüüd tõesti tean, mis toodet usaldada ja kuhu tasub see väljaminek teha. 🙂

 • Reply Anna-Liisa M 15. juuni 2017 at 13:47

  160×200 madratsit sooviks väga väga. Väike beebi ka sügisel tulemas, nii et usun, et uus madrats kuluks väga ära. Hetkel meil ka pigem odavamt tüüpi madrats.

 • Reply Raili 15. juuni 2017 at 13:34

  160*200

 • Reply Siret 15. juuni 2017 at 13:01

  180×200 madrats. Palju aastaid vaevelnud seljavalude käes ?

 • Reply Anni 15. juuni 2017 at 12:51

  Palun, palun üks 160×200 madrats!

 • Reply Pille 15. juuni 2017 at 12:22

  160*200

 • Reply Annika P. 15. juuni 2017 at 12:16

  160*200, uut madratsit väga vaja ja saaks ka ehk seljavaludest lahti ?

 • Reply Aiki 15. juuni 2017 at 11:19

  Su eelmise postituse järjeks….sa ostsid omale madratsi, mul oli ka vaja, sest kolisime just uude koju ja arva ära…..ostsin ka sama madratsi textellest:D Samuti, oli vaja ODAVALT! Täna kahetsen ja oleksin võinud kuukene kannatada kehva küljealust ja siiski parema madratsi valida. Tõesti…iga vedru on tunda….halb, halb. Seega 160X200

 • Reply Maiu 15. juuni 2017 at 11:15

  160×200, kuna me ei mahu mehega enam voodisse, kui pooleaastane tuleb juurde võtta. Armastan viimasest iga viimset grammi, vean teda suurima hea meelega ringi, kuid hommikuti tõustes on seljavalust silm niiske. Ja ma pole veel isegi 30!

 • Reply Katriin 15. juuni 2017 at 10:44

  140×200 🙂

 • Reply Liis 15. juuni 2017 at 10:27

  Mul on pidevalt samad mured alaseljaga ja no ei ole leidnud madratsit, mis oleks nii hea, sai isegi kattemadrats ostetud, aga ka see ei aidanud. Sinu jutt, sellest uuest madratsist tundub maagiline. Meie voodisse sobiks nagu valatult 140*200 madrats.

 • Reply Kersti 15. juuni 2017 at 10:15

  180×200 madrats oleks väga ok 🙂

 • Reply Mariliis 15. juuni 2017 at 10:05

  140×200

 • Reply Elina 15. juuni 2017 at 09:55

  160×200 madrats oleks oii-oii kui ideaalne 🙂

 • Reply Liisa 15. juuni 2017 at 09:46

  Uhhh 180×200 oleks väga hea 😛

 • Reply Margit 15. juuni 2017 at 09:26

  Olles inimene, kes ei maga eriti, siis see vähene, mis on, võiks vähemalt superhea olla. 140×200 madrats oleks maagiline!

 • Reply Annabel P 15. juuni 2017 at 09:18

  160×200 ?

 • Reply Triin 15. juuni 2017 at 09:13

  160×200 on meie voodi. Nüüd on siis teada, miks minu alaselg valutab…

 • Reply Viktoria 15. juuni 2017 at 09:12

  Meie uude koju sobiks ideaalselt 160×200 madrats.

  • Reply Viktoria 15. juuni 2017 at 09:14

   Ja kõrgus 18 cm oleks samuti boonuseks 😉

 • Reply Silvia 15. juuni 2017 at 08:16

  180x200x18
  Hea uni on väga tähtis!

 • Reply Piret E 15. juuni 2017 at 08:01

  160×200 madrats oleks meie perele suurepärane kink. Vahest magame voodis lausa viiekesi 😉

 • Reply Triin 15. juuni 2017 at 07:57

  Ma sooviks 160X 200 madratsit, kus ka saaks mõnusalt oma suure lastekarjaga magada.

 • Reply Liis 15. juuni 2017 at 00:51

  Mina sooviks oma perele 180*200 madratsit. Kuna praegu magame olude sunnil diivanil, ei saa me üksteist absoluutselt kaisus hoida, sest üks meist peab siis augus magama. Igatsen kaisutamist ja uus madrats oleks just see lahendus, mida vaja!

 • Reply Käti 15. juuni 2017 at 00:25

  Oiii kuidas sooviks 180×200 madratsit. Praegu on voodi 160×200 ja sellel on kaks 90×200 madratsit. Ilgelt jama on, kui pean keskel magama kõvade traatide peal. Meie kahe aastane laps armastab pidevalt mu kaisus magada ja suurem voodi kuluks igati marjaks ära.

 • Reply Kätrin Valo 15. juuni 2017 at 00:02

  160*200*18

 • Reply Birgit 14. juuni 2017 at 23:58

  140×200

 • Reply Getter 14. juuni 2017 at 23:17

  Koguaeg on ju midagi palju vajalikumat ja olulisemat vaja osta. Ja nii me siiani oma vana nässaka otsas vedelemegi. Äkki varsti lebame õndsalt pilve peal? :p 140×200 pilve peal näiteks 😉

 • Reply Kristi 14. juuni 2017 at 22:51

  Väga kuluks ära 160×200 madrats 🙂

 • Reply SirliM 14. juuni 2017 at 22:43

  Üks 160×200 madrats kuluks väga-väga ära!

 • Reply Steven Strandberg 14. juuni 2017 at 22:25

  180x200cm

 • Reply Kristi 14. juuni 2017 at 22:11

  Kahekesi, õigemini kolmekesi:), siis ikka 180×200! Oi, kus ootaks sellist kingitust!

 • Reply Elis 14. juuni 2017 at 22:07

  Ostsin ka endale “maailma parima madratsi”, maksin hinge hinda(firmat ei hakka nimetama), kuid iga hommiku selline tunne nagu oleks peksa saanud. Maal 20 ne aasta vanune madrats ka parem ?. Kui loos naeratab, siis soovin 160×200 suurust.

 • Reply Jaanika 14. juuni 2017 at 22:03

  Copy paste kommentaar siia ka. ?Mul on ülim dormeo madats! 5a kahte paksu kannatanud ja ikka sama hea! A üks madrats kuluks väga vanemale lapsele 90×200. ?

 • Reply Ketlin 14. juuni 2017 at 21:39

  Sama häda nagu Mallukal, rahakott ja silmad liiguvad soodsaima madratsi suunas, kuid äsja sünnitanud keha tahab mugavat madratsit enda alla, kus oleks emmel hea puhata ning lapsel maailma avastada 🙂 160*200 madrats leiaks tee just õigesse kohta 🙂

 • Reply Kaia 14. juuni 2017 at 21:25

  160×200, kingiks oma emale,kes teeb iga päev rasket füüsilist tööd ja on hädas ka selja valuga, aga korraliku voodi ostu on teinud ikka mu vennale, mitte endale 🙁

 • Reply Liisa 14. juuni 2017 at 21:11

  Enda madrats kärab veel küll aga suurem laps viimasel ajal koguaeg kirub oma kehva madratsit. Vahepeal magab trotsi tõttu lausa diivanil, mis peaks ju veel ebamugavam olema aga no ju üritab mõjutada uut ostma… 🙂
  90×200 mahub tema voodisse. Väiksema voodis tegelikult samasugune ja samas mõõdus kehv madrats aga kuna pisem praegu niipalju kergem-siis ehk tema natuke veel kannatab.

 • Reply Kerli 14. juuni 2017 at 21:10

  Peagi on kavas osta uus voodi kuhu sooviks väga uut Napsie 180×200 madratsit 🙂

 • Reply L 14. juuni 2017 at 20:54

  160*200
  Kuna tiisitan last ja olen vahest mitu tundi ühes asendis siis oleks küll hea kui saaks pilve peal magada 🙂 Uus madrats kuluks ikka väga ära.

 • Reply Grets 14. juuni 2017 at 20:51

  Minu kallil mehel on juba pikemat aega unehäired ja jubedad liigese ja seljavalud. See oleks imeline kingitus talle. Tema teeb ju minu jaoks kõik. Kingiksin talle magusa une ja korras selja♥️

 • Reply Tiia 14. juuni 2017 at 20:46

  Minul on selg juba väga ammusest ajast haige. Asi läks muidugi hullemaks siis kui kaksikuid ootasin ja nüüd nende tassimine on ikka jube piin. Vahel on õhtul pisarad silmas, sest selg nii jubedalt valutab. Kuid selle leevanduseks oleks see madrats imeline. Sooviks suurust 180×200, et me kõik ikka voodisse ära mahuks. 😀

 • Reply Tiia 14. juuni 2017 at 20:34

  MITTE VAID ÜHEÖÖ SUHTEKS
  Proovi Napsiet 101 murevaba ööd · Tasuta tarne · 10-aastane garantii
  vöga lahe pealkiri!1!!! http://www.napsie.ee/madrats/ 140×200

 • Reply kaidi.k 14. juuni 2017 at 20:30

  Oeh, ma tegin madratsi ostul sama vea ja nüüd valutan selga :/ .(kaua magada ei kannata)
  Vahetasin emaga madratsi ära, et ehk on parem aga ei( madrats oli dormeo oma).

  Ehk õnnestub saada uue madratsi ja kaua magada. Madratsi suurus oleks 160×200

 • Reply Kaie 14. juuni 2017 at 20:20

  Nagu enda juttu loeks. V.a see, et mul läks sünnitusega (26 h) selg pekki ja no ma ka magan beebi kaisus, nüüd ta küll enam kogu aeg tissi otsas ei maga, aga no ma ise ei oska enam muus asendis magada kui külili! Ja oi, seljal on nii valus! Käisin massaažis ka paar kuud, kuid no ma ütlen, ma lähen no krampi massaažis ja sinna see jäi. Lasin selga füsiol teipida ka, ka aitas natukeseks ainult. Elame hetkel üürikas ja siin korteri madrats, kui beebi sündis, siis ka oli liiga pehme ja vahetasime välja kattemadratsi kookosmadratsi vastu. Igatahes aitas natukeseks ja imetada saab ka voodis. KUID nagu mismõttes on kõik abid ainult lühiajalised… seda kirjutades olen ennast vist juba veennud ümber, et ega see madrats aita, kuigi selle kommentaari algul olin kindel, et mul on vaja JUST SEDA madratsit ja kui ma seda ei võida, siis hakkan koguma, et äkki järgmises kodus saan ka pilve peal magada. Aga nüüd mõtlen, et peaks äkki kiropraktiku juurde ka minema, et kõik variandid läbi proovida… sest no tundub ulme, et madratsiga saavad need valud ja väsimus täiesti otsa.

 • Reply Angela Mägi 14. juuni 2017 at 20:15

  Sooviks ka võita 160×200 madratsit,kuna ka peale synnitust alaseljavalud,siis kuluks uus madrats ära küll?

 • Reply Merlyn 14. juuni 2017 at 19:53

  Mina tegin samasuguse vea, hoidsin raha kokku ja ostsin odava madratsi. See oli viga!
  Nüüd oleks vaja korralikku 160×200 madratsit ?

 • Reply Kärt 14. juuni 2017 at 19:43

  Mulle kuluks üks 160*200 madrats ära 🙂

 • Reply Ele 14. juuni 2017 at 19:39

  120x200cm, lapse voodisse oleks hädasti uut vaja kuna tal avastati tolmulesta allergia ja vaja madrats välja vahetada ?

 • Reply Ariina Tammissaar 14. juuni 2017 at 18:55

  Sooviks võita 160×200 madratsit ?

 • Reply Mari-Liis 14. juuni 2017 at 18:52

  Nii äge oleks saada üks korralik madrats koju! Praeguse madratsi peal ärgates pole kunagi puhanud tunnet. Tahaks täisväärtuslikku und ja usun, et Napsie 160x200cm suurusega madrats suudaks seda pakkuda 🙂

 • 1 2