Okei, ma tean, et ma kohe kõlan nii, nagu ma ajaksin teile mingisugust imelikku käojaani või paluksin teil astuda kuskile võrkturunduse lõksu, aga ma vannun, et nii see ei ole. Aga et kõike selgitada, pean ma alustama algusest. Umbes mitu-mitu kuud tagasi kirjutasin ma blogipostituse sellest, kui väga mulle meeldib endale netist kraami tellida. Eriti just Aliexpressist. Kõige soodsam oli sealt tellida just pildistamiseks vaja minevat kraami, aga eks algusaegadel eksis mu ostukorvi palju pudi-padi ka, mida ma tellisin lihtsalt tellimise pärast.
Siis kirjutaski mulle mingi tüdruk, et kui ma nii palju tellin, et siis oleks mul mõtet kuskile konto teha, et siis saab pmst iga ostuga midagi tagasi. Mina muutusin kohe skeptiliseks, et noh, esiteks MIS PAGANA LEHT? Mis lõks see on? Kuhu ta mind meelitada üritab? Ja üldse – isegi kui ma saaks mingi ühe sendi igalt ostult tagasi, siis see “võit” ei ajendaks mind küll kuskile kontot tegema ja vaeva nägema. Niisiis jäigi edasi uurimata, et mis selline leht endast siis üldse kujutas.
Nüüd oli mul võimalus LÕPUKS sellega tutvust teha ja mul on see au seda lehte ka teile tutvustada. Vannuks ema-isa surma nimel, et tegemist on tõesti töötava lehega, kus sul ei ole mingeid kohustusi, ega lisatööd vaeva näha, aga kuna mul isa juba nii 25 aastat surnud on, siis ma ei tea, kas pooliku lubadusega ikka usute…
Ühesõnaga on olemas selline leht nagu Bonusway (LINK). See töötab imelihtsalt. Kõigepealt teed endale seal konto (ei pea kuskil mingit krediiitkaarti vms regama!), valid nendega koostööd tegevate poodide listist endale selle poe, kus shopata tahad ja liigudki Bonusway kaudu soovitud lehele. Seal talitad ikka nii, nagu sa muidu talitanud oled. Ikka läbi oma konto jne. Teed oma ostu ära ja siis näed paari päeva jooksul oma Bonusway lehelt, kui palju sa iga ostuga tagasi said. Ja ei, me ei räägi siin ühest sendist.
Ma tegin esimese prooviostu e-bayst, tellisin enda vankrile käsitsivalmistatud kaarvarju koos paari lisaga, mis maksis mingi 70€, tagasi sain sellest 3,48€. Ega me siin miljonitest ei räägi, aga no kolm eurtsi nagu naksti noh, mida ma muidu poleks tagasi saanud. Seda võib mõneti võtta ka nn alena, aga kuna Bonusway kontolt saad oma raha tagasi kanda kümnest eurist alates, siis võid sa vabalt sinna rahal tiksuda ka lasta ja seda sinna korjata. Ma ise kavatsengi seda teha, las koguneb seal rahumeeli.
Muuseas, ma alguses lugesin sealt kodukalt, et 24h jooksul tuleb boonus üle, aga mul ei olnud paari päeva pärast ikka midagi seal. Kirjutasin neile ja sain korda selle värgi, mõned poed lihtsalt võtavad kauem kui teised ja muretsema ei pea, et miski saamata jääb.
Hetkel pole seal nimekirjas veel väga palju poode, aga kuna Bonusway on üle maailma tuntud firma, siis küllap ajapikku ka poed sinna listi jõuavad. Aga kuna ma lihtsalt mäletan, et mu lugejate hulgas on hunnik inimesi, kes armastavad ka e-bayst ja Alist tellida, siis need poed on seal täitsa olemas ja saate rahumeeli iga ostu pealt raha tagasi teenida. Lisaks on nendega ühinenud ka booking.com neile, kellele meeldib reisida ja ringi rännata.
Muuseas, kuu jooksul lisandub lehele üle 100 veebipoe veel, muidugi ka kodumaiseid e-poode.
Ja kui liitute Bonuswayga SIIN LEHEL,  siis teenite endale 3€ alustusboonust!
Andke teada, kes liitus, tahan ka teistega arutama hakata, et palju meil mõne aja pärast boonust on :D
Tutvu ka nende Facebookiga SIIN. Bonusway FB põhiline eesmärk on teavitada meie jälgijaid viimastest pakkumistest, sooduskupongidest ja kõrgendatud boonustest. Lisaks võid üle kaeda nende Insta: bonusway.ee
Jaga: