Kes mäletab, siis kulmud lasin ma umbes aasta tagasi püsimeigiga teha, aga no praeguseks oli see suht maha kulunud ja ega ma suurem asi kitkuja ka pole. Kui Maarja pulmas mulle meiki tehti, siis meikar küsis mu käest murelikult, et kas ma üldse tean, et kulme tuleb ikka kitkuda ka :D Kuna ma ennast nii lähedalt ei uuri, siis ei ole ma ise midagi hullu täheldanud, aga no ju siis eksperdid, kes lähedal nokitsevad, näevad ikka ära mu monobrow.

Paistab, et mu Brežnevikulm paistis lausa nii hirmus, et mulle kirjutas Browhouse’i looja Lydia, kes pakkus välja, et teeb mu korda. Nõnda ma siis tema juurde pöördusingi, on ju tal ometi üle nelja aasta kogemust ja mul oli usku, et ta võib igasugusest jubedusest normaalse kulmu vormida. Mida ma kindlasti EI tahtnud, on need konksukujulised süsimustad kulmud, mis Instas tihti vastu vaatavad.

Läksin siis kohale ja sain teada, et lisaks kulmude korda tegemisele otsustas Lydia mulle teha ka väikese lash lifti. Mulle on seda kunagi enne tehtud ja mina ei tea, ei näinud NII erilist vahet, et oleks ise viitsinud kuskile uuesti seda tegema minna. Kuna aga inimene lahkesti pakkus, et teeb, siis mis mul selle vastu ikka olla saanud oleks.

Kes veel ei tea, siis lash lift’i näol on tegemist ripsmete koolutamisega silikoonpatjadel, mis välistavad võimaluse, et ripsmed koolutatakse üle ehk lähevad liiga rulli. Kuigi tegemist on keemiliste ainetega teostatava protseduuriga, siis kahjustab see õige teostuse korral oma ripsmeid väga minimaalselt.

Mugavaks tegi asja see, et ta tegi mõlemat asja korraga. Umbes tunni ajaga said tehtud nii ripsmed kui ka kulmud. Ma natukene pelgasin küll, sest mul on jube tundlikud silmad ja ma ei tahtnud, et mul silmad jälle kipitama hakkaksid, nagu eelmine kord, aga ei hakanudki. Kulmudega kartsin ka, sest kitkuda on ju niiii valus, aga Lydia tegi seda kuidagi nii kiiresti, et ma ei jõudnudki valu tunda. Ausalt, ma pole kunagi elus kedagi nii kiiresti pinsette kasutamas näinud, täitsa hull. Ma vahepeal arvasin, et aa, nüüd ongi see niiditamise koht, aga tegelt ei olnudki, lihtsalt kiire värk.

Mul polnud keegi enne kulme niiditanud, seega oli uus fiiling. Nagu keegi tõmbaks peenikese teibiga kulme maha, hehe. Ja mu kulmud olid nii puhmas, et vaene niit takerdus sinna sada korda, aga lõpuks oli valma. Kulmud peas ja ripsmed koolutatud ja värvitud? Ma eeldan, et ta värvis neid ka, kuidagi nii mustad on teised.

Kulmud said tõesti ilusad ja eelkõige loomulikud. Ei ole mingid süsimustad konksud, vaid jumala harilikud ja kasitud inimese kulmud on mul nüüd vahelduse mõttes. Lydia rääkis mulle ise ka juurde, et selle kulmuprotseduuri nimi on tegelikult 3D kulmud. Väga imelik nimi, sest noh.. Ma küsisin ka, et mida see täpsemalt tähendama peaks ja sain vastuseks: “Aegajalt tekib klientidel küsimus, mis imeloom see 3D Kulmuhooldus on ja miks ta erineb tavapärasest kitkumisest-värvimisest.. Selle hoolduse käigus antakse kulmule kuju värviga, seejärel aga eemaldatakse värvitud kuju ümbert kogu üleliigne karv pintsettide ja niidi abil. Kuigi iga inimese karvakasvu tsükkel on erinev, siis just selline hooldus annab püsimvama tulemuse kui lihtsalt tavaline kitkumine, sest eemaldatud on ka väike ja peaaegu nähtamatu udukarv, mis esmapilgul justkui ei oma tähtsust, kuid siiski muudab üldpilti.”

No vot, ja terve aja kui Lydia kitkus ja niiditas, siis ma mõtlesin, et jeesus, palju sul sealt veel üldse võtta on, aga näed, nokkis teine udukarva või miskit! Ja tulemus meeldib mulle väga.

Piltidel on mul siis ripsmed ja kulmud nii, nagu ma nad Browhouse’ist sain. Miskipärast olen ma endale teinud ka maailma koledaima lainerijoone, mis peeglist tundus jumala normaalne. Ma vajan vist lainerijoonekoolitust…Aga õnneks tegi Lydia ka minust ühe enne-pärast pildikese:

Nagu näha, siis erinevus on üsna .. olemas. Kas keegi naistest tahaks ka enda kulmud/ripsmed Browhouse‘is korda saada? Jäta aga kommentaar, ning juba reedel loosin välja ühe õnneliku, kes saab sealt salongist kaunimana välja astuda!

Jaga: