….NALI! Nii palju, kui mina ringi vaatan, siis inimesed minu ümber on südamlikud, hoolivad ja aitavad alati, kui võimalik on. Iga kord, kui ma olen oma lugejatele jaganud kellelgi lugu, kes abi vajab, tõttavad kõik appi! Ausalt, seda on nii äge näha. Näiteks hiljaaegu mainis üks naine kommentaariumis, et palju kooliks vajalikku saab mitme kuu peale ostetud, sest korraga pole võimalik  -kohe panid kõik õla alla ja lapsed said uued jalanõud ja koolikotid. Nagu naksti.

Ja nüüd Aleksander, vanaisa, kellelt kaagid varastasid pea 900 eurot. Ta läks täna siis pangaautomaati vaatama, et palju raha tulnud on. Tal nimelt oli vaja südamerohtusid osta ja lootis, et ehk on natukenegi tiksunud kontole. Suur oli tema üllatus, kui ta avastas, et tänaseks on head inimesed kandnud talle 1753€!

Ta oli lausa nii õnnelik ja tänulik, et ei teadnudki kohe, mida teha, raha tuli pea poole rohkem, kui vaja oli. Aleksander tahtis nüüd kedagi vastu aidata, sest vett peab fakt, et heategu sünnitab heateo. Nii pakkusin ma välja, et ehk kannab ta siis 100€ naisele, kelle hirmsat lugu mina FBis ringlemas nägin (nende kodu on elamiskõlbmatu majavammi pärast!). Seega kannab Aleksander homme oma tütre abiga Õnnele raha. Ise ta ei oska, sest netipanka tal ju ei ole. Ülejäänu kohta ütlesin ma Aleksandrile, et jätku heaga endale, vaevalt, et keegi oma kingitust tagasi tahab. Teate, mis Aleksander tegi? Maksis ära oma ainsa võla! Ma ju mainisin eelmine kord, et suurem summa oli härral selle pärast sulas käes, et tahtis selle välja võtta ja oma tütrele kodu ostmiseks anda. Kuna sellest jäi veel puudu, siis laenas vanahärra veel 1000€, et tema lapselapsed saaksid lõpuks oma kodu. Ja nüüd saab Aleksander selle võla ära maksta.

Vot, kuidas te musirullid nüüd aitasite. Vanaisa Aleksander sai oma raha tagasi, ta sai nii palju toetust võhivõõrastelt, ta sai aidata oma tütart, ta tütar oma lastega said oma kodu, nad on kõik võlavabad ja lisaks sai abi ka täitsa teine abivajaja. Ma loodan, et ka tema probleem majavammuga saab lahendatud. Headus sünnitab head, see jutt on sellest ehe näide.

Ja te mäletate ju, kui kurb vanaisa Aleksander eelmisel pildil oli, eks? No vaadake, kui õnnelikuks te ta tegite! Ta ajas lausa pildi jaoks habemegi ära :D! Tütar Merle rääkis, et isa on nagu uus inimene, aina naeratab ja on näha, et suur kivi tema südamelt on langenud.

Ausalt, aitäh kõikidele, kes aitasid jagades või rahaga. Te olete nii armsad ja see heategu tuleb teile kindlasti ringiga tagasi!

Jaga: