AVALDAN ARVAMUST

lugeja kiri: kas tutvumisportaalides on ainult litsid?

10. november 2017

Sain enne reisi väikse lugejakirja, mida paluti ka blogis jagada, et mu lugejad saaksid ka arvamust avaldada. Siit ta tuleb:

Tere Mallukas!

Tean et lippad kohe kohe mônusae reisile ja soovin Su perele super olemist!

Kirjutan Sulle…ma ei teagi tapselt, miks just Sulle aga mul on käsil tuline ja valus vaidlus eksmehega teemal tutvusportaalid (Tinder, Amoremi jne).

Lühidalt: väidab, et kôik naised, kes end tutvusportaalis “müüvad”, on iga mehe jaoks rôvedad.

Saan aru, et suurem osa mehi kindlasti käibki lihtsalt seksi sealt otsimas ja saavad ka aga kas see tôesti tembeldab naised litsideks ja rôvedateks? Mehed ise ju “tarbivad” neid? Vôivad ju olla sügavamad pôhjused, miks ei tahetagi muud (kunagi tohutult haiget saanud vmt).

Tegelikult huvitaks väga just meeste arvamus neist portaalidest kui keegi julgeks otse ja ausalt arvata.

Ma ei tea, kas saad aidata aga ma ei taha uskuda, et koik on nii must valge ja inimesi tohib sellisel määral üldistada ja kastidesse panna.

Parimate soovidega,

***

Kui minu enda isiklikku arvamust küsida, siis sellega on raske. Ma pole kunagi saanud tutvumisportaale kasutada, sest esimene suhe kestis 16-21 eluaasta vahel ja Kardoga suhe sai alguse mingi pool aastat peale esimese lõppu. Tinderit vist siis ei olnud ja kuna mul selle ajavahemiku sees crush oli, siis ei tundnud ka survet kuskile kontot teha. Ma tegelikult alles see aasta korraks tõmbasin selle Tinderiniraka, et näha, mis pakutakse, aga see paremale-vasakule tirimine oli põnev ainult paar päeva ja üsna pea kustutasin selle äpi ära. Huvitav, kas see konto jäi siis sellegipoolest alles? Ei tea, igatahes nendest krdi teavitustest sain ma kustutamisega lahti 😀

Samas seda ma nüüd küll ei arva, et kõik naised, kes portaalides on, seksi otsivad. Kindlasti on ka selliseid, miks mitte, aga olles nüüd natukene soopõhine, siis minu kogemus ütleb küll, et naised tahavad ikkagi armastust leida, mitte keretäit keppi. Vähemalt mulle tundub nii, minu enda elukogemuse põhjal. Et näiteks kui aussis elasin ja megalt pidu panin suva vendadega, siis TEGELIKULT tahtsin ma ju ikka enda kõrvale kedagi, kellega kudrutada. Mitte mingit suvalist hook-up’i. Seda ma aga ei oska öelda, kui suur tõenäosus on päriselt endale tutvumisportaalist see õige inimene leida. Teie oskate? On keegi leidnud?

Loe ka neid postitusi!

39 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta LP 15. november 2017 at 11:09

  Ma tegin tinderi selle mõttega, et uusi tutvusi leida ja et ehk joppab leiab isegi elu armastuse kuid suurt lootust ei olnud. Aga teate mis? Leidsingi enda armastuse! Nüüdseks aasta ja 4 kuud koos olnud, elame koos ja ei oskagi ilma temata elu ette kujutada. Muidugi oli tinderis neid vendi kes seksi pärast kirjutasid aga neid ignoreerisin tuimalt.

 • Avatar
  Vasta Karo 14. november 2017 at 07:01

  Mina olin kõva netis meeste lantija aga asja neist ei saanud. Minu abikaasa tuli mulle tõesti kodu uksetaha ?. Nii, et kes veel ütleb et koju prints ei või tulla? mul tuli ja sädemeid pildus, esimesest hetkest alates ei saanud üksteiselt silmi.

 • Avatar
  Vasta Janika 13. november 2017 at 11:14

  Mina leidsin ka omale mehe Tinderist 😀 Nüüd pakin omi asju ja kolin tema juurde 🙂

 • Avatar
  Vasta K 13. november 2017 at 09:12

  Mul tekkis pigem küsimus- miks naine ei tohi netist seksi otsida, aga kui mees seda teeb siis on see okei? Kas vallalisestaatus tähendab ka tsölibaati? See ei pea ju ilmtingimata tähendama seda et iga öö erinev mees on- piisab ka ju sekssõbrast, kelle suhtes muid kohustusi pole.

  Aga oma mehe leidsin ma Tinderist otsides niisama meelelahutust. Seda ma temalt ka sain, lihtsalt ühel hetkel tekkisid tunded ka.

 • Avatar
  Vasta LM 12. november 2017 at 13:33

  Meie tutvusime mehega tinderis 😀 nüüd oleme üle kahe aasta koos olnud ning plaanime perelisa 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. november 2017 at 20:56

  Juba 6,5 aastat koos imelise mehega, kelle pärast teise riikigi kolitud. Leitud tutvumisportaalist. Me poleks iial teineteist leidnud ilma internetita, sest oleme mõlemad väga kiire elutempoga, erinevatelt elualadelt, mina ärialal, tema meelelahutaja ja baarides loksumiseks pole lihtsalt aega, 40-dates eluaastates oleks nagu nukker juba seda teha ka, vähemalt üksi ja meest otsides:)

 • Avatar
  Vasta Laura 11. november 2017 at 20:52

  No misasja. Nagu keegi ka kommenteeris, siis kus üldse okei enam kohtuda on kui klubidest otsid ainult seksi, tinderist otsid ainult seksi:D Istud kodus, vaatad aknast välja ja ootad et prints valgel hobusel su akna alla kappaks? Minul on tinder mõnda aega olnud ja seksi sealt kindlasti ei otsi, aga otseselt suhet ka mitte. Pigem lihtsalt noh.. kui selline asi juba olemas on ja tegelikult olen sealt ka üsna häid tuttavaid saanud, siis miks mitte lihtsalt suhelda? Ja kui juhtubki olema inimene kes sobib, siis so be it. Nagu siit kommentaariumistki selgub siis pääris paljud on omale ikka suhtlusportaalide kaudu kaaslase leidnud. Mis kuradi vananenud mõtlemisviis see on et suhtlusportaalid on nagu mingid litsimajad 😀 Ja üldse, miks on tinderil niii halb maine?

 • Avatar
  Vasta Triin 11. november 2017 at 19:32

  See on pigem armukadeda mehe jutt – minu meelest on pea kõigil tänapäeva vallalistrl noortel Tinder ja vähemalt Eestis pole see seksi otsimiseks. Sama võiks muidu ju öelda ka peole mineku kohta. Aga Tinderi kohta olen mina ka kuulnud palju n-ö edulugusid ja endal ka mitmed tuttavad sealt kaaslase leidnud. Parem telefonis omavahel veidi enne suhelda ja maad katsuda, selmet kuskil klubis täis peaga ameleda 😀

 • Avatar
  Vasta Silvia 11. november 2017 at 13:54

  Mina leidsin ka omale abikaasa rate.ee-st.

 • Avatar
  Vasta Teele 11. november 2017 at 12:09

  Mina tõmbasin ka endale kunagi Tinderi. See oli mul täpselt 4 päeva. Kohtusin ühe mehega. Mis eesmärgil? Eks otsisin enda kõrvale ikka seda õiget, aga klubitaja ei ole ja vanust on ka juba 39. See 4 päeva tinderit muutis mu elu – tänaseks olen oma tinderimatchiga abielus ja ta on ikka tõsine jackpot! Mul on hea meel, et keegi teda sealt enne ära ei napsanud. Temal oli tinder olnud ka lühikest aega ning otsis sealt samuti tõsist suhet, mitte juhuseksi. Seega – aitäh Tinder, et tõid mu ellu minu elu armastuse!

 • Avatar
  Vasta Kirsi 11. november 2017 at 11:21

  Minu eksabikaasal oli konto Flirticus. Mida või keda ta sealt otsis, ma päris täpselt teada ei saanud, aga ilmselgelt ei olnud need toiduretseptid ja eks ta sellepärast mu eksabikaasa olegi, et mujal oli rohi rohelisem ja taevas sinisem. Kui lahutust soovisin, siis avastas, et ma olen maailma ilusaim naine ja tema eluarmastus. Kaua see tunne ei kestnud, nagu ma ennustasingi. Oleks pidanud kihla vedama, oleks sellest lahutusest ka midagi finantsiliselt kasu olnud, sest muus osas jäid mulle tühjad pihud 😀

 • Avatar
  Vasta Mnjah :D 11. november 2017 at 09:49

  Mina sain oma mehega üldsegi iha.ee’s tuttavaks 😀

  Tegin sinna kunagi konto ja siis mingid maiteamistropid kirjutasid kõik ja kujutasid ette et iga naine on ühesõnalise kirja peale kohe hirmus huvitatud. Miks peaks tahtma tutvuda kui keegi kirjutab lihtsalt “tere” ja ei vaevu isegi sõna suure tähega kirjutama rääkimata ülejäänud jutust 😀
  Teadsin küll et iha on seksi otsimise portaal aga see tähendab ikkagi et mees peaks naisega ju veits vaeva nägema et naine üldse huvituks.

  Aga siis tekkiski mul sportlik huvi et kui palju ihas siis ka normaalseid inimesi liigub. Ennast pidasin ikkagi suht normaalseks kui nii võib öelda eksole 😀
  Ja mingi hetk ma siis oma mehega tuttavaks saingi. Enne teda sain omale veel ühe tutvuse kellest on saanud lihtsalt väga hea sõber, nii et ikkagi liigub seal normaalsemat rahvast ka.

  Kahjuks küll paljastab iha.ee meeste “tõelise” olemuse, vähemalt paljude isendite puhul. Kuna seal ei pea lisama näopilti siis ongi päris paljud inimesed seal oma tõelise olemusega, ei varja ega hoia midagi tagasi.

  Kõige meeldejäävamad tüübid:
  oli üks mees kellega lihtsalt niisama kokku sain, oli ühe tuntud fotograafi abikaasa tol ajal. Praegu nad on vist lahus õnneks, sest sellist meest ei soovita kellelegi. Minule viskas ta nina peale et ma ei olevat piisavalt naiselik. No ei ole jah mingi megabeibe aga see oli väga solvav. Ma ei taha teada mis ta oma naisele veel ütles. Ise ta loomulikult mingi supermodell ei olnud.

  Teine mees kellega rääkisin, aga ei kohtunud, ütles otse välja et ta otsibki siit armukest kuna naine ootab kolmandat last ja käib veel ülikoolis ja meestel on ka vajadused ja kui kodust ei saa siis peabki mujalt otsima minema. Vaene naine kui mehed niimoodi mõtlevad. Ma isegi kahtlustasin kes ta on, sest ta andis mulle päris palju infot, aga kindel ei saanud ikkagi olla.

 • Avatar
  Vasta J.T 11. november 2017 at 09:05

  Minul oli konto kunagi tagged.com-is. See oli ülemaailmne tutvumisportaal, mis tähendas et kirju tuli igasugused. Enamjaolt üritasid kontakti leida mehed n.ö soojematest maadest. Kuskil 90% kirju nägid välja umbes sellised: hi baby, i love you baby. Come and see me, baby. Olin juba kontot ära kustutamas kui nägin, et üks päris huvitava profiiliga noormees oli kirjutanud. Otsustasin talle vastata. Armastust sellest ei tekkinud, kuid me oleme 10 aastat hiljem veel väga head sõbrad.
  Arvan, et tutvumisportaalidest kaaslase otsimine pole enam mingi tabu, tuleb lihtsalt ettevaatlik olla kuna kunagi ei või kindel olla, kes tegelikult selle profiili taga peitub.

 • Avatar
  Vasta Kai 11. november 2017 at 08:33

  Mina leidsin ona elukaaslase flirticust 😀 õnnelikult koos juba üle 2 aasta.

 • Avatar
  Vasta Biki 11. november 2017 at 08:28

  Naljakas kuidas kellegi jaoks on läbi interneti tutvumine veel midagi imetabadast 😀 tänapäeval on see ju täiesti normaalne. Olles olnud ise Tinderis siis oskan öelda seda, et sealt otsivad seksi kenad mehed ja ilmselgelt kui nad oma südamedaamiga peaks kohtuma ka selle seksiotsingu keskel siis küll neil ka suhe tekiks. Keskpärased ja mitte enam nii playboy välimusega mehed aga otsivad kohe kindlasti endale suhet , aga tihtipeale nad seda ei leia ja nende meeleheitlik lisainfo paljastab selle samuti. Maailma ei ole ikka nii must ja valge. Mu kaks head sõbrannat on heas suhtes mehega kelle nad on leidnud just läbi mingi portaali, üks mõnda aega tagasi läbi Tinderi ja teine on alla 10 aasta suhtes mehega kellega hakkas rääkima jututoas. Ma tean veel paare kes on leidnud justnimelt tutvumisportaalist teineteist. Heh mõne inimese arvates ei saa tutvuda klubis, ei Tinderis 😀 noh siis peabki jääma ootama kuni töòle mõni sobiv mees tuleb töòkaaslaseks või raamatukogude vahelt käima 😀 hahaa

 • Avatar
  Vasta Lilli 11. november 2017 at 03:38

  Kuna tänapäeval elu nii kiire, kuskil normaalselt kohtuda ja tutvuda ei jõua, siis kasutataksegi igast muid “nutivariante”. Paljud mehed ka ei otsi seal ainult seksi, ülipalju on suhteotsijaid, nii mehi kui naisi. Elukaaslane on ka tinder match ja kohe sünnib teine laps, meil on täiega happily ever after. Ja tutvusringkonnas on ka palju neti kaudu kokku saanud paare. Konto taga on ikka inimene, see aeg on möödas, et netis istuvad ainult pervarid ja pärisasjad toimuvad laivis. Terve maailm ja elu on juba netis, pole mingi häbiväärne asi siis seal tutvuda ka minumeelest. Ja no, seksi otsitakse niikuinii igalt poolt, netis vahel öeldakse otse välja, aga see ei tähenda, et ainult sellised seal liiguvadki 😀

  • Avatar
   Vasta Biki 11. november 2017 at 08:29

   Nõustun! 🙂

 • Avatar
  Vasta Hlna 11. november 2017 at 01:46

  Mina sain oma elukaaslasega samuti kokku Tinderis. Enne temaga kohtumist olin antud app’i korduvalt nö mahakandnud. Sai kustutatud ja teinekord sõbrannadega kusagil teises linnas trippides uuesti tehtud, et äkki tuleb seekord ägedaid uusi tutvusi. Omast kogemusest võin öelda, et 90%, kellega sai suheldud, olid ühesuunalise jutuga. Nagu sa Mallukas ütlesid, eks ole ka naisi, kes selle suunalist värki ka ainult otsivad. Nii palju kui on erinevaid inimesi, on erinevaid arvamusi/soove/tahtmisi jne. Ise siiski julgustan vallalisi sääraseid portaale avastama ja uurima. Alati saab konto ära kustutada või ebameeldiva inimesega mitte langeda sügavamasse vestlusesse. Äge on lugeda, et inimesed siiski leiavad tutvumisportaalidest endale elukaaslaseid/abikaasasid ning tänu sellele saab müüte murda, et kõik ei ole ainult üheülbalise suunaga. 🙂 🙂

 • Avatar
  Vasta kai 11. november 2017 at 00:46

  Mina leidsin oma abikaasa rate.ee-st ka peaaegu 8aastat tagasi, millest nüüdseks ka üle 3aasta abielus olnud.

 • Avatar
  Vasta C. 11. november 2017 at 00:01

  Mina leidsin oma mehe ka rate.ee-st. Nüüdseks koos üle 8 aasta 🙂

 • Avatar
  Vasta Nella 10. november 2017 at 23:58

  Ma olen ka ikka pigem no-no arvamusel nende portaalide koha pealt. Ilmselt pole harjunud, aga ei tundu kuidagi loomulik see asi. Ja noo, see kui mingid ilased vennad kirjutavad, ka asja positiivsemaks ei muuda. ? Ma ei kannata mingeid labaseid ja vaimuvaeseid inimesi. A’la “oled ilus, kokku ka saame wä”. Tinderis ma ei julgegi “laikida” kedagi, ma ei tea, miks, aga see tundub nii veider mulle ?? 1x sōbrannale näitasin seda äppi, siis ta pani superlaigi mingile suvalisele ??? Sain minisüdari korraks. ? Nüüdseks diliitisin selle konto. Kuigi jah, viimasel ajal ikka paljud räägivad, et leiavad sealt toredaid sõpru jne, aga ju ma liiga kinnine, tōrge ees, ega siis vast midagi juhtugi, kui ise avatud poke sellele.

 • Avatar
  Vasta Merike 10. november 2017 at 23:40

  Tutvumisportaalides teise poole leidnuid on minu tutvusringkonnas päris palju.Ise olen sealt leidnud hunniku hiiglama toredaid sõpru.Oleme korraldanud ka nn.kokkutulekuid oma sõpruskonnaga!

 • Avatar
  Vasta E 10. november 2017 at 23:37

  Leidsin endale Tinderist teise poole kellega nûûdseks juba ûle 2 aasta koos oldud 🙂 Sõbranna leidis samuti Tinderist armastuse kellega koos oldud üle 3 aasta ja ka juba ûhine laps. Olin ise ka algul skeptiline selle koha suhtes, kuid niisama “nalja” tegemisest kasvas välja igapâevane suhtlus ja armastus 🙂

 • Avatar
  Vasta Mammu 10. november 2017 at 23:36

  Mina oma mehe leidsin flirtikust 😀
  Siiamaani sõbranna naerab, kuidas ma ei tahtnud temaga tegelikult kokku saada, sest piltidel paistis suht kahtlane 😀 miskipärast kuidagi lõpuks olin nõus korraks õue minema ja no ei kahetse 😀 Hetkel oleme 4 aastat koos olnud ja kuna suht kohe õnnistati meid lapsega, siis nüüdseks on neid juba kaks ja no mehega rohkem rahul vist olla ei saakski 😛
  A ja flirtikusse konto tegin suht nalja pärast, sest sõbrannal oli ja seal olid mingid ägedad testid mida ma tahtsin ka proovida 😀 kuna paar normaalsemat suhtluskaaslast ka seal tekkisid, siis mõtlesin et miks mitte selle kaudu vb mõni uus tutvus leida. Ja kohe kindlasti ei teinud kontot, et keppi saada 😀 ikka sp et tahtsin ka korra järgi proovida, mis seal portaalides toimub 😀 aga ausalt öeldes ma isegi ei arvanud et sealt mõne normaalse leian, aga vot sulle, ei tasu nii negatiivne olla, võib ka hästi minna 🙂

 • Avatar
  Vasta Vaike 10. november 2017 at 23:20

  Mallukas, kui sa oma kontot ära ei kustutanud, vaid ainult äpi, siis su konto tiksub seal, jah, edasi. Lihtsalt keegi ei saa sinuga enam matchi, kuna sa ei laigi vastu. 🙂

  Ma tean nii mõndagi tutvumisportaalis, sh tinderis, sündinud paari, ise alles otsin. 🙂

 • Avatar
  Vasta Meril 10. november 2017 at 23:16

  Leidsin 6.5aastat tagasi ühe võluva noormehe Rate.ee keskkonnast. Klappis kohe ja nüüd meil 1.8a pisipoeg. Ise usun et võib leida küll tutvumisportaalist sõpra või ehk ka kedagi enamat. Tänapäeval ilmselt see keerulisem.

 • Avatar
  Vasta Hmm 10. november 2017 at 22:51

  Mina sain oma elukaaslasega tuttavaks Rate.ee lehekülje kaudu. Sellel ajal oli veel msn populaarne ning seal me umbes 4 kuud ennem kokkusaamist suhtlesime. Tänaseks oleme koos olnud peaaegu 11 aastat. Ise usun, et tutvumisportaalides on võimalik leida endale see keegi ja ainus, aga võimalus on sama suur kui ööklubist või pubist inimene endaga koju kaasa vedada ning suhet alustada.

 • Avatar
  Vasta L.L 10. november 2017 at 22:31

  Ma leidsin oma meha Fliric.ee ja siiani koos.
  Oleme peaaegu 3 aastat koos olnud.
  Alguses ikka sai ikka fb suheldud (mingi 3-5 kuud). Vahepeal ei suhelnud ja lõpuks otsustasime kokku saada. Hirm oli suur kuna ei olnud varem inimest näinud ja ei osanud midagi oodata. Õeldakse et armastus käib kõhu kaudu siis seda ta on. Meha oskab väga hästi ja maitsvaid sööke teha.
  Tänu temale olen leidnud endas rahu. ☺

 • Avatar
  Vasta Pille 10. november 2017 at 22:30

  A nüüd juba keerulisem see netis tutvumise värk. Olen küll aeg-ajalt aktiivsem olnud mõnes portaalis, aga kedagi sellist, kes mind nii huvitaks, et jutt mõnusalt jooksma hakkaks, pole kohanud. Enamasti vaibuvad kõik suhtlused muidugi selle taha, et elan pereelu, lapsed ja jutud… Teadagi pereelu on naise jaoks prioriteet ja see uus tutvus ei saaks iial nii palju tähelepanu. Kuna ma nagunii oma suhtega üsna lõpusirgel olen, mõtlen aeg-ajalt, kas keegi üldse minuga kokku enam sobib. Kas reaalselt on siin ilmas mõnda meesterahvast, kellele ma huvitav tunduksin, kes tahaks minuga oma eluaega veeta, mul lapsi aidata kasvatada jms. Kus ta on? Kuidas ma ta leian? Lootusetu tunne vahel….

 • Avatar
  Vasta Pille 10. november 2017 at 22:25

  Ma olen oma mehe leidnud üldse sellisest dinosauruseajastu asjandusest nagu jututuba. Kuna ükski jututuba polnud piisavalt intrigeeriv, mõtlesin pulli pärast minna maaja.ee jutukasse. Noh, et lihtsalt näha, millest seal avalikult mulatakse. Ei läinud seksi ega elukaaslast otsima. Mudugi ujusin kohe kepimaiad privavestlused ligi, aga saatsin kõik kukele ja lobisesin ka veidi avalikus juturuumis. Mul olid rasked ajad, tahtsin lihtsalt kuskile ära. Ja kui keegi minu kodulinnast seal samas jutukas avalikult küsis, et õu, kas keegi viitsiks õue jalutama minna, tal kõigest koblakas ja vaja lihtsalt kellegagirääkida, siis olin kohe nõus. Saimegi kokku ja kõndisime pool linna läbi, kuni ta mu tagasi koju saatis. Ja noh. Tolleks hetkeks möllasid liblikad õhus ja läksime suudlusega tolleks korraks laiali. Ei midagi muud. Too kaunis suveöö on tänaseni üks päris erilisi mälestusi mu elus. Elan juba 15 aastat sellesama mehega koos. Sobivus on nagu on, erimeelsusi palju jne ja tänaseks üsna lahku juba kasvanud. Kuid ikkagi, 15 aastat mu elust on see kõik kuidagi toiminud ja ei kahetse. Niiet olen leidnud küll sedasi pimesi netist… seda ajal, kui internet üldse oli alles üsna värske värk 😀

 • Avatar
  Vasta Marlen 10. november 2017 at 22:23

  Mina tutvusin oma mehega twoo portaalis ..esimene ja viimane mees, kelle kirjale vastasin ja sealt alates siiani 24/7 koos..eks see ‘normaalse’ leidmine tutvumisportaalis on kui nõela otsimine heinakuhjast..enamik kirju ikka kas otse küsimustega või läbi lillede..

 • Avatar
  Vasta Neiu 10. november 2017 at 22:22

  Mina nt tutvusin abikaasaga 7 aastat tagasi Rate.ee keskkonna kaudu. Lisaks sellele on palju tuttavaid kes ka just tutvumisportaalide kaudu on leidnud tulevase naise/ mehe. 🙂

 • Avatar
  Vasta AT 10. november 2017 at 21:57

  Mina ka oma praeguse kihlatu leidsin üle kahe aasta tagasi Flirticust, ja siiani õnnelikud koos. Algul küll kudrutasime interneti teel, sest olin ise too hetk Hollandis lapsehoidja, aga suve lõpus olin tagasi Eesti tulemas ja nii me siis kaks aastat üksteist kannatanud oleme, ja vast kannatame edasi ka!:)

 • Avatar
  Vasta Tr 10. november 2017 at 21:35

  Kunagi ammu sai Rates möllatud aga sealt vist kellegiga deidil ei käinud.

  Gümnaasiumi ajal olid sellised jututoad kus sai rääkida aga pilte vms polnud. Sai deidutud ja sellest ajast kaks sõpra siiani alles, ehk siia ligi 20a.

  Leian, et tänapäeval on portaalid veel tavalisem tutvumise koht kui ööklubi vms. Friike on igal pool!!
  Tean oma tutvuskonnas vähemalt 10 paari kes kuskil portaalis kohtunud, Delfi Date, Tinder jne. Enamasti inimesed kes klubis käijad nt pole.

  Nii nagu reaalses elus meie keskel, leidub ka seal üheöösuhte otsijaid, seiklejaid jne.

 • Avatar
  Vasta Heleri 10. november 2017 at 21:31

  Ka minu pudilase paps on Flirticust ,ning siiani oleme väga õnnelikud

 • Avatar
  Vasta Kristi 10. november 2017 at 21:30

  Tutvusin tutvumisportaalis oma abikaasaga, kellega nüüdseks 6 aastat koos, neist 5 abielus. Sobime imeliselt ja oleme siiani armunud ning meil on 2 armsat last.

 • Avatar
  Vasta G 10. november 2017 at 21:28

  Mina tutvusin oma mehega viis aastat tagasi reidis, nüüdseks oleme kaks aastat suhtes olnud ja elame koos.
  Sõbranna leidis Tinderist mehe, kellega samamoodi aastaid koos olnud. Seega mina usun, et ka mingi osa meestest otsib midagi enamat, kui üheöösuhet.
  Kunagi oli kusagil lause, et Tinderist mehe leidmine on sama, mis New Yorkerist lõpukleidi ostmine. Sõbranna on mõlemat teinud 😀

 • Avatar
  Vasta K. 10. november 2017 at 21:23

  Mina leidsin tutvumisportaalist selle õige!
  Oleme koos olnud juba üle 5a ja üle 2a sellest abielus. Perre on sündimas teine laps. Kuna ma pole kunagi olnud selline, kes käiks pidudel, siis kuidas teisiti oleksin ma üldse kedagi kohanud? Tuleb lihtsalt ise vaadata, kellega sellises kohas suhelda 🙂

 • Avatar
  Vasta M 10. november 2017 at 21:22

  Mina leidsin hot or notist (sisuliselt sama mis tinder) endale veidi rohkem kui poolteist aastat tagasi kaaslase ja siiamaani pole tundnud, et see oleks kuidagi ajutine. Inimesed ju tegelikult kohtuvad ükskõik kus ja mitte keegi ei saagi kunagi kindel olla, kas see tinderi ja muude tutvumisportaalide asi on õige. Igaüks leiab oma kaaslase erineval moel ja ka siis, kui ei otsi ega oota.