Küll eile, aga ma venitasin sellega nii kaua, et ei jõudnudki teile vaatamiseks üles riputada. Paar korda aastas võib ju korras toa pilte üles riputada, et endalgi kunagi hea meenutada oleks, milliseks siinne pommiauk harva muutuda võib.

Mulle meeldib mu laud! Need värvilised matid ja Varn’a poolt redisainitud lauad ja toolid, lisaks mu uued käsitööna valminud taldrikud ja muidugi Nomi toolid lastele, max mõnus!

Lende õpib sööma, tasa ja targu :D Muist läheb ikka maha, aga sellepärast magabki “tolmuimeja” selja taga :D 

Eile tuli selline india toidu isu, nõnda sai kokku keeratud üks Tikka Masala. Enda kokakunstist on asi muidugi maru kaugel, sest minu vaevaks oli vaid Tesco Tikka Masala pasta kokku segada kookospiimaga, susata sinna kanakintsud hauduma ja peale riputada praesibularõngaid ja koriandrit. Eriti imeline oleks olnud omada veel naani ja lisaks maitsestamata jogurti ja mündikastet.

Sain eile oma pildid ka seina, minu meelest nii ägedad. Need on tellitud https://www.thebirthposter.com lehelt ja pmst saad seal ise oma kavandi valida ja laps kavandil on täpselt niii suur, kui sa ta sünnipikkuseks paned. All on kirjas ka nimi, sünniaeg, kaal, pikkus. Tegemist ongi 1:1 kavandiga :)

Ma pikalt mõtlesin, et kas ma panen need elutuppa või magamistuppa, aga need on nii ilusad, et ei raatsinud magamistuppa “peita”. Kes tahab, siis SIIT saab. Päris äge kingitus katsikuks, või miks mitte lapse sünnaks :)

Ega mul muud selle eilse kohta öelda polegi, täna sai ka palju tehtud ja pildistatud ka, aga no mis ma ikka kaht pildiposti jutti üles panen, ei hakka siin austet härrasid ja põruasid enda eksistentsiga pikemalt tülitama :D Head õhtat, sõbrakesed!

Jaga: