0
Uncategorized

hingehinnaga perepäev

21. jaanuar 2018

Mari on juba pikemat aega korrutanud, et tal on ujuda vaja. Arusaadav, Tenerifel sai kuus nädalat jutti iga päev vees hullata, aga siin passi nagu tropp kuiva maa peal. Me tegelikult lähme just sellel põhjusel teisipäeval Rakveresse spasse, aga täna oli kuidagi igav, kinos olid kõik kohad võetud ja Mari tahtis midagi teha. Seega mõtlesime, et kutsume minu väikevenna ka ja sõidame Viimsisse H2O’sse. Lende jäi sedapuhku maha, sest ta ei ole viimasel ajal väga veelembeline ja temaga oleks see tripp hulga keerulisem olnud. Läksime neljakesti.

Alles nüüd, õhtul hilja, jõudsime koju tagasi, jube väsitav päev, nagu ikka, aga teel koju hakkasin mõtlema, et ikka jube kallis on veekeskuses käia. Meil vähemalt.

Esiteks, taksoga sinna. Jah, mingi kahe bussi ja kahe tunniga oleks bussidega ka saanud, aga see oleks jube tüütu olnud. Kellel oma auto, siis jääks see kulu muidugi ära. Takso sinna läks 16€. Kohapeal tahtsime osta ka Marile trikoo ja Kardole ujukad, sest Mari triksid olid väikseks jäänud ja Kardo ujukad nii ära kulunud, et muidu oleks meid liputamises süüdistatud. Lootsime, et saame needki sealt samast osta, aga seal olid kõik kahjuks vales suuruses, mistõttu tiirutasime mööda kaubanduskeskuseid ringi. Kolmandast leidsime Sportlandist vajalikud asjad, kust saime 30€ eest nii trikoo, kui ka ujumispüksid Kardole.

Perepilet 47€.

Kohapeal ei kulunud muidugi midagi, kuigi teoorias võiks seal ka süüa ja juua osta, aga meil oli nagunii mõte peale seda sööma minna ja ega seal suurem asi söök ka pole. Rääkides mitte suuremaks asjaks olemisest, siis kas pole haige, et see pilet on nii kallis ja pooled asjad on konkreetselt katki või kulunud. Päris imelik värk.

Hiljem läksimegi sööma ka, ei viitsind kaugemale trippida, siis läksime Black Rose’i. Kõhu sai täis, aga no pole jälle suurem asi söök seal. Ja see juba ütleb midagi, et kui kõht on mega tühi ja ikka on tunne, et ah, pole üldse nii hea. Arve läks 45 midagi, koos tipiga täpselt 50€.

Me oleks võinud peale söömist kohe koju kebida, aga kuna Teeme Koos 2018 raames hakkab meil homsest suhkruvaba nädal, siis pidime poodi ka minema, enda varusid täiendada. Muidu poleks homsest nagu miskit süüa ja nii. Arve läks ka üüratud 80, kuigi jah, sinna sai paar sellist suuremat koduvärki ka, mitte ainult sööki, nii et pole vast hullu.

Takso koju 15€.

Ehk siis kokku läks see “ah lähme lastega veekeskusse” maksma 238€(!!!).

Selle raha eest saaks mitu päeva spas kügeleda ja veits on selline tunne, et krt, ei taha enam uksest väljagi astuda, sest nüüd sai nii palju raha kulutatud. Isegi kui oleks ainult spas käinud, siis oleks see läinud mingi 78€. Taksoga sinna ja tagasi, pluss pilet. Ikka mega kallis on see. Imestan, et seal nii palju rahvast käib, sest tegelikult tundub mulle neid summasid kokku lüües, et oleks pidanud koju jääma ja rahumeeli oma kahe soti otsas istuma.

Jah, seda nüüd küll, et Marile väga meeldis ja isegu mina lasin täna torudest alla, mida ma üldiselt muidu kunagi ei tee. Ma vahepeal naersin Kardoga nii kõvasti, et mul hakkasid pisarad silmist jooksma, et noh, tegelt oli tore perepäev, aga väljakutse iseendale – teha sama lõbus perepäev aga nii väikse eelarvega, kui võimalik. On teil ideid?

Mari has been telling us for a while, that she needs to swim. Understandable, when in Tenerife she could go nuts in the pools every day for six weeks straight, but here has to stay on dry land like an idiot. That is actually the reason, why we are going to Rakvere Spa on Tuesday, but today was kind of boring, the movie theater’s were full and Mari wanted to do something. So we thought we would invite my little brother and go to H2O in Viimsi. We left Lende behind this time, as she is not very fond of water lately and having her with us would’ve made this journey a lot more complicated. So it was the four of us.
We just got home now, late at night, it was a very tiring day. As always, on the way home, I started thinking how expensive going to a water park is, at least for us.
First, a taxi there. Yes, with like two buses and two hours we could’ve taken public transport as well, but that would have been super annoying. Who has their own car, will not have this expense. Taxi there was 16 €. We wanted to buy bathing suits for Mari and Kardo, as Mari has grown out of hers and Kardo’s were so worn out, that people would have accused us of inappropriate exposure. We were hoping that we can get them from H2O, but unfortunately they only had wrong sizes, so we walked around the shopping malls. We got what we needed from Sportland, 30 € for the bathing suites for Mari and Kardo.
Family ticket 47.00 €
We didn’t spend anything there, although we could’ve had food and drinks, but we had a plan to go out to eat anyway and the food there is not the best. Speaking of being not the best, is it not strange, how the family ticket cost so much and half the attractions are either broken or worn out? Seems weird.
Later we did go out to eat, we didn’t want to hike for too long, so we went to Black Rose. It was filling, but the food wasn’t much anything there either. And that’s saying something, considering how hungry we were. The bill was 45 € something, with tip exactly 50 €
We could’ve headed straight home after dinner, but a sugar free week is beginning in the Teeme Koos 2018 project,so we had to go to the store to stock up. Otherwise we wouldn’t have anything to eat tomorrow. The total was a whopping 80€, although we did get a few bigger house things too, not just food, so I guess that’s OK.
Taxi home 15 €
So the total for this “oh, lets just take the kids to the water part” was 238€ (!!!).
I could spend a couple of days in a Spa for that and I kind of feel like not going out anymore, because I have spent so much money already. Even if we had just gone to the Spa, it would’ve been 78€, taxi there and back plus the ticket. It is still super expensive. I am surprised, that so many people go there, because when adding all the expenses it seems like we should’ve stayed at home and kept out 200€
Yes, of course Mari liked it and even I took a few slides down, which I usually never do. At some point me and Kardo were laughing so hard, that I was crying. So yeah, it was a fun family day out. but here’s the challenge for myself. Have the same amount of fun with as little money as possible. Any ideas?

Loe ka neid postitusi!

63 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Kaie 22. jaanuar 2018 at 21:54

  …meil on 6 last peres ja meie teeme talvel lauamänguõhtu jäätise ja snäkiga.kino asemel on odavam osta DVD kui perega kinno või teatri minna.reisida ei saa, lähme suvel järve-äärde, merd meie lähedal pole, teeme alati pikniku kui võimalik sest nii soodsam kui peaks 8 inimest väljas sööma ? ka seenemetsas ja matkarajal on tore. Tore on siis kui kõik pere on koos ja teevad koos midagi vahvat ja selleks ei ole vaja alati suurt rahakotti.

 • Avatar
  Vasta kerli 22. jaanuar 2018 at 16:26

  Aqva spasse on hea mõte tulla 🙂 Ise elan Rakveres ja külastan seda kohta pidevalt. Head lõõgastumist 😛

 • Avatar
  Vasta Evalyna 22. jaanuar 2018 at 15:39

  Minge kelgutama ja pidage pikniku.
  Kutsuge sõbrad külla ja tehke grilliõhtu.
  Lastega hea ka muuseumis käia
  Võimalusi tegelt palju
  Kokkake koos haara ka lapsed tegevusse.mari saab hakkida ja lende segada näiteks
  Lauamängu õhtu
  filmiõhtu popkorniga
  jne

 • Avatar
  Vasta Relika 22. jaanuar 2018 at 14:31

  Mina soovitaks minna nt rabasse matkama, pakite ennast soojalt sisse, võtate kotiga söögimoona ja termosega kuuma joogi kaasa ja minek. Muidugi sellest lõbust jääks Lende ilma, aga arvan, et see on mõnus, teed samal ajal aga trenni ja naudid loodust ning perega koosolemist.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. jaanuar 2018 at 14:58

   Lende on meie jalutuskäikudel kandekotiga kaasas ju 😀

   • Avatar
    Vasta Relika 22. jaanuar 2018 at 15:07

    No seda enam, kui Lende ka kaasa saab, siis on päev veel täiuslikum 🙂

 • Avatar
  Vasta Morgie 22. jaanuar 2018 at 14:02

  Ujumiseks on Tallinnas teisi võimalusi ka. Mina käin näiteks RevalSpordis – torusid ei ole, aga vesi on ise ju peamine lõbustus, lastebasseinid on olemas ja lõõgastusala on päris omapärane. Muidugi, Kalevspa remondi tõttu on revaSport jubedalt üle rahvastatud.
  Aga võta seda asja parem nii, et ujukaid saad mitu korda kasutada ja söömas oleksid niikuinii ehk käinud, ainuke imekspandav kulu oli takso.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. jaanuar 2018 at 14:58

   Jah, seda küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Mann 22. jaanuar 2018 at 13:20

  kuule ma mõtlesin täna sama, 200+ euri läind ja nagu ei saandki midagi :O
  Kindad suusatamise jaoks 50 + 14.90 aluskindad.
  ja jakk suusatamiseks 99.-
  selkus läks 70 euri :O mida pekki.
  ma poleks pidanud ka poodi minema või siis poleks pidanud hakkama seda kuradi lund sadama eksole.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. jaanuar 2018 at 14:59

   No said ikka päris palju asju ju 😀 ega sa neid kindaid ja jakki ühe korra kanna:D

 • Avatar
  Vasta A. 22. jaanuar 2018 at 12:56

  Ega see rakvere spaagi odavam ei tule… 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. jaanuar 2018 at 15:00

   Kahjuks küll, aga spa on spa, mitte 2h mööda rääbakat veekeskust tuiata 😀

 • Avatar
  Vasta Liina 22. jaanuar 2018 at 11:20

  Olen ka pettunud spaade hindades! Ulme! Parim koht seni mu arvates Pärnu Viiking Saaga, kus alla 7a saavad üldse tasuta ja pileti hinnad alates 7 eurtsi.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 22. jaanuar 2018 at 10:31

  Ma nägin Teid eile H2O´s. Mari nägi niii nunnu välja oma roosade ujukatega.
  Ma loodan, et ma väga ei jõllitanud. 😀
  Aga meie jäime igal juhul rahule. Kuna noh, me noormehega käisime ainult torudest alla. 😀 Kolm(!) tundi jutti. 😀 Täna jalad küll valutavad sellest trepist üles ronimisest.

 • Avatar
  Vasta Hm 22. jaanuar 2018 at 10:25

  Raha läheb tõesti nagu ma ei tea mida. Olen ise vaene tudeng ja elan vanemate raha eest ning laksin eelmine nadal 3 päeva enne eksamit juba Tartu, et õppida. Nädalaraha on enamasti 50€, kuid seekord kulus imekombel peaaegu 100 ja KOLME PÄEVAGA. Küll üks päev sai uisutamas käidud, küll kinos (koos kõikide lisavarudega-popcorn,jook,kommid..), küll mitmeid kordi väljas söömas ja lõppude-lõpuks ka šoppamas (no ei saanud ilusaid saapaid poodi jätta). Mingil imekobel leidsin aega ka õppimisele ja sain ka eksami sooritatud. ? Koju tagasi saabuded vanemad vaid naersid, et olen alles laristaja küll. ? Aga soovitusi sulle, minge perega nt Rootsi kruiisile (lahen ise sobrannadega 29. ja saime koigi peale kajuti vaid 20€ eest), alati suht odav ja lastele kindlasti põnev. Või tehke üldse kodus perepäev, mängige koos lauamänge, tehke kõik koos süüa, vaadake filme jne, eeldan et oleke tore. 🙂

  • Avatar
   Vasta Maria 22. jaanuar 2018 at 15:18

   Ma just vaatasin Rootsi kruiisi. Lastega minnes saab sellest 20€ kajutist suht kiirelt veel hullem laks kui kaks päeva SPAs?

   Muidugi võib ju kajutis oma võileibu süüa, aga siis ma võin neid ka kodus süüa ja üldse mitte minna.

   Eks kruiis ole teistmoodi vaheldus.

   • Avatar
    Vasta Kata 22. jaanuar 2018 at 19:15

    Ei tule midagi kallis ja võikudieedil ka pole. Õhtul käime tavaliselt enne laeva minekut kuskil söömas, laeva kaasa ostame veidi snäkke. Ega koduski hilja õhtul väga ei õgi. Hommikusöögid on laevas 10.50 inimene, alla 6a lapsed tasuta. Sööme hommikul kõhud täis korralikult, käime päeval shoppamas ja muuseumites(rahvusmuuseumid seal muide tasuta), enne laeva minekut käime jälle söömas ja võtame õhtuks kohalikku snäkki kaasa(mitte mädakala loomulikult 😀 ). Plaanimegi perega minna ilmselt veebruaris, keegi lastega pere ei taha ühineda? 😉

 • Avatar
  Vasta Liivi 22. jaanuar 2018 at 09:00

  Mina olen täielik H2O vastane. Pisut ehk teemaväline kommentaar, aga mul on kaks aktivist noormeest, kes on ka head ujujad ja veekeskuses ikka on neil ujumisvestid igaks juhuks seljas. No ikka laste asi, et väsivad ära ja ei jõua end pikalt ikka vee peal hoida ja endal siiski kindlam nii. Oleme perega käinud palju Kalevis, kui see veel remondis polnud, Rakveres, Pärnus. Poisid käivad kaks korda nädalas ka kodu juures basseinis ujumistrennis. Nad on suured torude fännid ja veekeskuses kartmatult lasevad ka kõige pikemast torust alla. Endal nii lõbus. Ja seda ilma emme ja issita. Mina vaid saadan nad torusse ja kas ise või siis issi, on neid all vastu võtmas. Kahjuks aga Viimsis ei lasta peaaegu kuhugi neid, kuna nad ei ole veel nii pikad nagu seal nõudmised on. Saaks vähemalt koos vanematega alla lasta ka mujalt, kui neist titetorudest, aga ei. Ja paraku ma tean, et minu lapsed seal titade alas ei püsi. Kui ise maksan hingehinda, tahaks ka ikka korralikult perega lõbutseda. Nii jääbki meile variandiks Rakvere, Keila, Pärnu ja sügisel ka soojamaa reis, mis tulekul. Loodetavasti Tallinna Kalevis siiski, kui ta ükskord avatakse, saab ka väiksemate lastega, mitte pool pubekatega, liutorusid nautida.

 • Avatar
  Vasta A 22. jaanuar 2018 at 08:58

  Vanalinnas on tervishoiumuuseum kus praegu on näitus suhkru kohta.. seal püsinäitusel ka palju näppida, pole ainult vaatamise muuseum. Lapsed kuni 8 tasuta nagu enamikes muuseumides ja Sul oleks pilet 8€. Sealsamas loodusmuuseum ka!

 • Avatar
  Vasta L 22. jaanuar 2018 at 08:26

  Palju sul juba neid sapiseid ” noh, käid nüüd rahva annetatud raha eest täie rauaga lõbutsemas ” kogunenud on? 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. jaanuar 2018 at 11:19

   sul on au esimene olla 😀

 • Avatar
  Vasta T. 22. jaanuar 2018 at 07:45

  Tegelt maksis see käik ju perepilet + takso. Selle summa eest ei saa spaas mitu päeva vedeleda ja veel 80 euri eest süüa ja kodutarbeid ja trikse osta. Väga vägivaldne näide sul ju.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 22. jaanuar 2018 at 11:20

   eee… just seda ma kirjutasingi ju 😀 et MEIL läks täna nii palju, oleks võinud ka minna pilet+takso – ikka kallis.

   • Avatar
    Vasta Tiina 22. jaanuar 2018 at 22:43

    Tegelikult on teil nii väiksed lapsed, et 2täiskasvanut ja laste piletid eraldi osta tuleb vähemalt 7eur odavam kui perepilet. Alati pole perepilet odavaim variant. 🙂

 • Avatar
  Vasta Maili 22. jaanuar 2018 at 07:10

  Ohh õudust. Ma laseks kuuli pähe ilmselt kui näeks sellist kokkuvõtvat summat ???? selle raha eest oleks ma nõus oma kraanikausis ka ujuma ? Sa püha peetrus ?

 • Avatar
  Vasta K 22. jaanuar 2018 at 00:56

  Meile ka meeldib Miia Milla muuseum, Kadriorus seal on eriti hea, et väljas on eraldi pisemate mänguväljak ja suurtele. Siis meile veel väga meeldib Ääsmäe kandis, mitte väga kaugel Kuristu mini loomaaed. Seal pilet oli 3-4€ ja anti erinevaid loomadele mõeldud sööki selle eest(kapsad, porgandid, terad) ja seal igasuguseid loomi, keda saime toita ja paitada ja isegu ponid. Sees oli mänguruum ja väljas oli ka suure liivakastiha mänguplats. Talvel nad vist avatud nädalavahetuseti ainult aga suvel mu arust sai koguaeg käia, seal vaatasin et peetakse lapse sünnipäevi ka. Ja muidugi meie kõige lahedam ajaviide lapsega on siiani olnud telkimine. Lihtsalt suvel läksime ja suvalt trippisime ja sõitsime telkima mere äärde, see eeldab muidugi oma autot aga no nii lahe mälestus ja kindlasti kordame veel 🙂 Meil oli omal autos külmik, pliit ja kõik vajalik söök jook kaasas, ning raha kulus ikka väga vähe. 🙂
  Ujuma minnes kulub meil samamoodi alati palju raha..aga minu jaoks H2O on sellepärast hea valik, et garderoobis saab mehe ja lapsega koos olla. 😀

 • Avatar
  Vasta Kristi 22. jaanuar 2018 at 00:45

  Lastega on väga tore ka Rootsi kruiisil 😉
  Kadrioru Miiamilla väga vahva, Nukuteater, Muuuv mängumaa Viimsis, Batuudikeskused, erinevad muuseumid tallinnas, nt Nukumuuseum- endale mõnus nostalgialaks, kinno, Energia avastuskeskus Linnahalli juures, bowlingut mängima 😉

 • Avatar
  Vasta Triinu 22. jaanuar 2018 at 00:06

  Me käisime lastega jurmalas ujumas reedel.

  Oma autoga ja läks maksma kuskil 200-230€ sõit+söögid+perepilet.

  Ausaltöeldes oli see Livu veepark korralik pettumus. Ootused olid suured ja võtsime kohe 4h pileti. 2h hiljem olime me juba hullusti kummi venitanud ja läksime ikka minema.

  • Avatar
   Vasta rissu 22. jaanuar 2018 at 07:17

   meilegi natuke pettumus. Ma ei tea miks ma arvasin et sealt saab kàteràtte ka laenutada ja ei hakanud oma 5 liikmelisele perele kaasa tarima, lôpuks
   pidime sealt ostma
   5 tk, 10€ nàgu.

  • Avatar
   Vasta Wat 23. jaanuar 2018 at 08:23

   Mis autoga käisite, et 200 euri sõit? Hummeriga? :O

   • Avatar
    Vasta S. 23. jaanuar 2018 at 22:33

    200 eur ikka kõik kokku ju.

 • Avatar
  Vasta väga väga naine 21. jaanuar 2018 at 23:36

  Minu kindel lemmik on loomaaed + endal poest ostetud söögid ja termosega tee kaasas. Phmt pärast SAAB ka söömas käia veel (mida ma viimasel ajal olen teinud, rocca keskuse Rahva Raamatus on nii tore kohvik, kus on imehea leib supi kõrvale ja nämmad jäätisekokteilid), aga ei pea.
  Taksoga?
  Eriline kröösus =) Ei kujuta ette, palju sellega läheb, sest minu teema on alati buss + lääneväravast sisse =)
  Kui läänevärvat veel polnud, oli buss + troll. See oli küll veits tüütu.

 • Avatar
  Vasta Pettunud ka 21. jaanuar 2018 at 23:05

  Käisin ka perega H2O veekeskuses detsembris (veitsa rohkem kui kuu tagasi) kui olin juba vaikselt piletihinnashokist välja tulema hakanud, avastasin samuti, et pooled asjad on katki ja kulunud. Igatahes jättis see äärmiselt kehva maigu sellele juurde ja tunne nagu oleks pügada saanud. Huvitav, et neil ei ole häbi küsida täishinda või vähemalt võiks see olla kuskil mainitud, et vabandust, meil on kahjuks nii ja naa.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 21. jaanuar 2018 at 23:15

   Jaa, Kardo ka ütles, et imelik, et peame täishinda maksma, aga pooled “teenustest” jäävad saamata, sest need ju katki.

 • Avatar
  Vasta Katrin 21. jaanuar 2018 at 23:03

  Kuhu soovitad 11 kuusega minna, millisesse veekeskusesse (hotelli)? Sa käisid Lentsuga palju kui ta selles vanuses veel oli;-)

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 21. jaanuar 2018 at 23:15

   Tahaksid ööseks minna? Aqva siiani lemmik 🙂

   • Avatar
    Vasta AP 22. jaanuar 2018 at 06:44

    Aqva lastebassein oli laupäeval nii külm,et isegi ei tahtnud seal olla ? delfiinid seal ääres ei pursanud ja liumägi oli kuiv ? muidu ka meile väga meeldib kuna mu 1,5 aastane on vees pöörane !

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 22. jaanuar 2018 at 11:21

     hmmm. ma loodan, et see saab lahendatud kiiresti :O

 • Avatar
  Vasta Maria 21. jaanuar 2018 at 22:57

  Äh, ega see oma autoga käimine pole sugugi miski “ilma rahata”.
  Just vaatasin, et kindlustus tuleb kuus miski 26€ kuus (mul on ka kasko lisaks tavalisele), aastas läheb ka korras auto puhul vähemalt 1x korralist tehnilist kontrolli miski 100€, lisaks suve- ja talverehvid. Lisaks muidugi auto seotamine ja pidev paagi täitmine.

  Ma arvan, et kindlustus, kütus, rehvid ja hooldus annaks kuus minimaalselt 120-130€ igakuiseks kuluks. No seda siis sellise korras auto puhul, mille ostmine ei ole odav ja kui selle ostusumma jagada ka kuudele….saadki aru, et tegelikkuses on taksoga oluliselt soodsam kulgeda. Jah, autoga saad sinna, kuhu ise tahad ja siis kui ise tahad, aga taksoga saad ju ka.

  Spaatamine on minu meelest räigelt kallis. Lastega veekeskuses käimine on ka oma autoga minnes kirves. Rakvere SPA nn nädalavahetuse ja ka vaheaegadel kehtivad hinnad on niisugused, et ma pigem ei lähe sinna, sest ma ei raatsi. Päriselt ka.
  Kuigi, just kingiti Rakverre 150€ kaart, aga nii kurb kui see ka pole, selle raha eest ei saa me koos perega sealt suurt midagi. Korraga tuleks ära kasutada, aga 4 inimesele seal nii “soodsalt” midagi ei pakuta. Reaalselt lähebki teine samasuur summa juurde, aga 300€ (mis siis, et 150€ on kingitud) on ikka liig, mis liig!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 21. jaanuar 2018 at 23:16

   Ma võin su kaardi ära osta :D!

  • Avatar
   Vasta J 22. jaanuar 2018 at 09:03

   Mis jutt see nyyd on?? Aqva kinkekaarte EI PEA korraga ära kasutama, iga kord nad arvutavad palju raha alles jääb ja kirjutavad kinkekaardi peale.
   Nad vôtavad isegi aegunud kinkekaarte vastu (muidugi kui paar kuud aegunud vms)

  • Avatar
   Vasta Anu 22. jaanuar 2018 at 09:34

   Me oleme alati saanud kinkekaarte poolitada aqvas. Kirjutab peale mis väärtuses ja mis kuupäeval kulutati.

 • Avatar
  Vasta Mustikas 21. jaanuar 2018 at 22:54

  Meie käime selle kõrge hinna tõttu vaid spa paketiga seal 😀 Siis on H2O pilet vaid 5.-. Üleval on lastenurk Rõõmupisik, kust lapsi ära ei saa heaga. PAketi valime 80 euro tuuri ja kui lisada 15 H2O siis umbes 100.- saab hakkama. Aga mulistada saab ja hommikusööki. Tuleb lihtsalt odavam. Black roses olime meie ka pettunud, eriti kaua ootamine. Aplusin veel, et oleme ujumast tulnud, palun mitte 4 aastast ukse juurde panna. Nu ikka panid. Kahjuks saime alles peale seda teada, et Rõõmupisikus saab ka süüa.

 • Avatar
  Vasta TR 21. jaanuar 2018 at 22:53

  Autota inimesele mitte nii hea pakkumine aga käisime täna Kõrvemaal suusatamas. Sissepääs täiskasvanule 2€+suusavarustuse rent kolmele 15€ (võib ka oma varustusega, sh kelguga minna), peale seda kosutav supp 3€ ? Me mehega pole 15-20 aastat suusatanud, laps mitte kordagi veel. Uskumaaatuuu kui äge, olen põhikooli kohustuslikust suusatunnist alates arvanud, et ma vihkan suusatamist. Värske õhk, mõnus ports füüsilist trenni+paar sinikat, ülim emotsioon. Lisaks ülisoe vastuvõtt ja teenindus nii tasemel, et juba selle pärast läheks tagasi. Ja seda kõike 30€ eest…senikaua kui veel lund ja igavust on, veedab vist iga oma vaba hetke edaspidi seal ?

 • Avatar
  Vasta Kärt 21. jaanuar 2018 at 22:50

  Idee- kelgumäele minna 🙂 Näiteks Nõmmele, Vanakale 😀

  • Avatar
   Vasta Rutt 22. jaanuar 2018 at 08:19

   Kus nõmmel v vanakal kelgumäed on..? Sorry, otsin aga pole nii kursis..?

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 22. jaanuar 2018 at 11:20

    männiku metsa sees on pisikesed.

   • Avatar
    Vasta Elf 23. jaanuar 2018 at 16:20

    Vanakas ongi suur mägi. Ja Lamekas ka. Mustamäe veerul.

 • Avatar
  Vasta Kk 21. jaanuar 2018 at 22:41

  Black R on Viimsi halvim söögikoht. See-eest pole mina saanud Eestis parimaid burkse kui H2O keskuses. Soovitan proovida kui veel pole seal soonud.
  Taxifyga sõidad? See ikka natsa odavam kui takso.
  Aga jah, muidu need Lottelad ja Vudilad onnka toredad suvel käia aga iga kord mõtlen et kui lapsi oleks 3 või enam siis ei jaksakski käia kuskil.

  • Avatar
   Vasta SS22 22. jaanuar 2018 at 01:09

   +1 tõesti väga hea burger H2Os

 • Avatar
  Vasta J 21. jaanuar 2018 at 22:40

  Käisime Pärnis eelmine nädalavahetus, Terviseparadiiais ujumas. Piletid kokku 52€, söök 30€, sõit edasi tagasi 20€. Sott poole päeva eest. Täna sai just arutatud, et odavam on lennata Türki puhkama kui Eestis puhata. Aga säästuperepäeva annab teha vast nii kui minna lumega tuubitama/kelgutama ja terviseradadele möllama. Üks kus terve päev jgub tegevust on Pirgu terviserada ( autota inimese jaoks küll keeruline) aga ehk keegi saab ideed 🙂

 • Avatar
  Vasta N 21. jaanuar 2018 at 22:40

  Meie käisime eile Rakvere spas, minuarust seal ka mingi hullem hinnatõus olnud sest ma ei mäleta et varem oleksime pidanud seal niipalju maksma, pilet ühele 21 euri, käisime kahekesi, kohapeal võtsime ka jäätisekokteili ja kokku kõik läks siis kuskil 50 euri. Pluss autole kütus(~20€). Kahe inimese peale tegelikult ikka suur summa arvestades et suurt midagi seal teha ei saanud. Saunad ja mullivannid olid pidevalt inimesi paksult täis seega saimegi ainult seal suures basseinis olla. ? edaspidi eelistan pärnu viiking spad. Siiani pole sellest paremat spad külastanud 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 21. jaanuar 2018 at 23:17

   jaa, lastega on seal küll hea!

 • Avatar
  Vasta Anneli 21. jaanuar 2018 at 22:40

  Päris ilma rahata pole aga kas te näiteks Miia-Milla-Manda lastemuuseumis olete käinud? Vaatasin,et perepilet 6€ ( 2 täiskasvanut ja kuni 4 last). See on üks äärmiselt mõnus koht, kus Maril oleks kindlasti tore ringi avastada ja ka Lendel oleks põnev. Saab ka Kadrioru pargis jalutada pärast näiteks. Suvisel ajal oleks muidugi eriti tore siis ka piknik pargis pidada, et ei peaks raha kulutama kuskil väljas söömisele. 😉

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 21. jaanuar 2018 at 23:17

   Ei ole kuulnudki! Uurin!

   • Avatar
    Vasta Carmen 21. jaanuar 2018 at 23:29

    Miia-Milla-Manda on Kalamajas ka. Väga tore muuseum nii lastele ja endal ka huvitav! Lapsed saavad mängida ja meisterdada ning endal huvitav vaadata oma lapsepõlve mänguasju. Sobib näiteks halva ilma päevaks.

   • Avatar
    Vasta Mari 22. jaanuar 2018 at 10:08

    Ma ka kiidan Miia-Milla-Mandat! Olin seal tööga seoses ja täiskasvanulgi on seal väga tore.

 • Avatar
  Vasta M 21. jaanuar 2018 at 22:37

  Võin lohutada sind sellega et kui me elukaaslasega kahekesi läksime tartusse, no lihtsalt nädalavahetust veetma, siis kahe päeva pärast tagasi tulles oli kulunud rohkem kui 700€?? Kui kodus arved kokku lõime siis mõtlesime küll et oleks võinud pigem nädalaks kuskile soojale maale säästu tripi selle eest teha 😀

  • Avatar
   Vasta Carina 22. jaanuar 2018 at 09:02

   Sama olukord. Mees kinkis V Spa-sse puhkuse ja kui kaks pàeva hiljem tagasi saabusime olime 750€ vaesemad. Siiani kirun, kuidas oleks saanud nàdala lôdvalt palmi all vedeleda. 😀

 • Avatar
  Vasta Kreebik 21. jaanuar 2018 at 22:35

  Ma ootan seda aega, kui sa ükskord autokooli lähed. Oh, mis põnevaid kirjutisi siis veel tulema hakkab! Alguses autokoolist, siis auto soetamisest, laste turvavarustusest ja igasugu retkedest mööda Eestit…
  Tee ära, noh!
  Ei maksa ju tegelikult hingehinda ja aega ei kulu ka väga palju. Samas muidugi pole auto peale kuluvad summad kunagi väikesed, aga sellest rahast on oluliselt vähem kahju kui sellest, mis taksode peale kulub.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 21. jaanuar 2018 at 22:35

   homme esimene teooriatund! 😀

   • Avatar
    Vasta Kreebik 22. jaanuar 2018 at 16:43

    Päriselt või? Ei tee nalja?