KODU

kodu: minu uus köök!

9. juuli 2018

Nagu te mäletate, siis juhtus Kätul selline väike apsakas elus, et ta haaras pahaaimamatult mu elektrilise veekeedukannu ja pani selle kuumale pliidile. Selles mõttes, et noh, ikka juhtub õnnetusi ja ega ma ausalt öeldes ka pahane ei olnud. Mis ma ikka inimese peale kuri olen, ega ta meelega teinud ja pealegi on mul *trummipõrin* KODUKINDLUSTUS. Minu oma on Swedbankis ja on mind miljon pluss üks korda hädast välja päästnud. Kellel veel miskipärast ei ole, siis soovitan soojalt teha, sest õnnetus ei hüüa tulles. Või noh, ma ei tea, äkki teie olete nii ebakobad ja hoiate oma vara paremini kui mina, aga ma olen korduvalt pea põlvili taevaisa selle kingituse eest, nagu selleks on kodukindlustus, tänanud. Nõnda ka sedapuhku.

Ma muidugi nii suure värgiga kodukindlustuse raames tegelenud polnud, tehnikaga on nii olnud, et viin selle ostukohta, nemad teevad ekspertiisi+fotod ja mina edastan need kindlustusele. Nüüd aga öeldi mulle, et mul on vaja mingi firma hinnapakkumist ja hävitatud asjade ostutsekke. Olgem ausad, ei ole mul 5a tagasi ostetud pliidiplaadi tsekki ja tasapinnad ja värgid ostis nagunii toonane töömees. Nii ma neile ütlesingi ja õnneks sellest siiski suurt numbrit ei tehtud, öeldi ainult, et otsige firma, kes teile hinnapakkumise teeks ja andku ma nii palju pabereid kui alles on.

Üritasin seda firmat googeldades leida, aga no tee või tina, ei osanud leida. Siis postitasin hädise abipalve FBi seinale ja nõnda soovitaski Gellu mulle Rectus Wood firmat ja nõnda ma neile kirjutasingi, lisasin ka pildid, et aru saada, kui hädas ma olen.

Eriti feil on see, et nagu te pildilt näete siis tagaseina ja vasema küljeseina taustplaat on erinevad. St vasemal küljel oli uhiuus klaas, mille ma tellisin. Nimelt kunagi kööki valides ja “kokku pannes” ei osanud ma mõelda, et ka vasemal küljel võiks olla taustsein. Nii oli seal ainult kapisein, mis ajaga pliidilt tulenevast kuumusest katki läks. Tellisin sinna peale siis klaasi, mis jõudis seal olla mingi… nädal? Enne kui kogu see kammajaa juhtus. Takka targemaks, nagu öeldakse. Nüüd seisab see uhke klaasitükk mul terrassil, kui kellegi vaja olema peaks 😀

Igatahes – piltidelt pole ka väga näha, et see köögi tasapind on kuni kraanikausini vedelat plastikut täis ja kuna rikutud said mõlemad plaadid, siis käiski Rectus Woodi esindaja mul kodus, mõõtis kõik üle ja tegi hinnapakkumise, mille pank loetud päevadega vastu võttis. Nagu ma aru sain, siis mõnikord on lausa vaja kolme firma hinnapakkumist, aga ju siis see pakkumine oli nii mõistlik, et rohkem vaja ei olnudki.

Siis aga hakkasin mina mõtlema, et samas see punane meeldis mulle ENNE täiega, aga nüüd tundus ta kuidagi liiga rõhuv ja käis täitsa pinda, et kui keegi siin juba ehitab, et äkki muudaks siis rohkemat? Mul see endine töömees polnud ka kuigi head tööd teinud – silikoonitud oli lohakalt jne, mis kõik ajaga vägagi silma kriipis.

Mul käis peas sada varianti: et telliks Ikeast täitsa uue köögi, siis see, et telliks tasapinna musta ja köögikapid jätaks ikka punaseks. Siis et kapid hallid ja taustasein ja tasapind mustad. Siis, et taustsein hall ja kapid valged, halli tasapinnaga. Siis aga hakkasin mõtlema, et põrandat ma ju vahetama ei hakka ja ma pean mõtlema, mis sobiks tumepruuniga. Täitsa aus olles soovitas firma ise mulle ka, et mis nemad arvaksid, et sobida võiks ja lõpuks jõudsime koos arusaamale, et tellime ainult uued kapiuksed, jätame vanad kapikäepidemed ja tasapinna teeme põrandaga sama värvi. Näidiskataloogis oli üks, mis tundus mulle põrandaga üsna sarnane, seega valisime selle. Taustseinaga oli see, et ma mõtlesin, et see võiks hele olla, aga veits tekstuuri kuluks ka marjaks, siinkohal sain inspiratsiooni mingist FBi sisekujundusgrupist, kust säärast “tellistest” seina nägin. Ma ise olin siis Santorinil, aga saatsin Kardo pildiga Decorasse, kust ta plaadid koju tõi.

Töö käis selles mõttes “osade kaupa”, et alguses viidi minema kõik meie kapiuksed. Seda siis selle pärast, et need nupud ja ühenduskohad töökojas lahti lammutada ja uute külge paigutada. Ühe nädalavahetuse elasime kapiusteta, aga noh, mis seal ikka. Siis läksin mina Santorinile ära ja kui ma tagasi tulin, siis oli köök nii kaugel, et uued kapiuksed ja tasapind olid paigas, ainult plaatija Vaskorehitus.ee‘st ei olnud veel käinud. Tema tegi oma tööd kaks päeva. Esimesel päeval paar tundi ja teine päev vuukis, ehk siis üleeile sai kõik lõplikult valmis, jeeee!

Meenutuseks siis, et enne oli köök selline (otsisin TUND AEGA pilte köögist, aga no kas on võimalik, et see ongi see üks ja ainus pilt mu köögist mis ma teinud olen? Ei usu, aga no ei leia ka):

KÖÖK ENNE PLAATIMIST:

JA KÖÖK NÜÜD:

Ma lugesin Kardole sõnad peale, et ta neid ilusaid ombre kollaseid rätikuid jumala eest ei kasutaks, et muidu need lähevad koledaks. “Tundub jumala tavaline materjal, mis see ombre olema peaks?” küsis ta vastu. Nagu… kes ei tea, misasi on OMBRE 😀 Pildil pole hästi näha, aga rätikud lähevad valgest kollaseks. See, mu sõbrad, on ombre. 😀

Pajalapid ja -kinda leidsin Selverist. Koos ombre rätikutega. Kardo tahab neid sealt kogu aeg rippumast ära võtta, et tal olla ees, aga no mind ei huvita, need SOBIVAD sinna.

Siin pildil on näha, et üks alumise liistu jupp on panemata (täna tullakse ja pannakse), aga ma ei mallanud pildi tegemisega oodata.

Uus kaunis tasapind ja meie köögiaken, mille aknalaual kasvavad maitsetaimed ja poolsurnud kollased roosid, mis on ostetud vaid köögile värvi andmiseks:D

Rohelisse seebidosaatorisse panin nõudepesuvahendi, sest meil on seda nii suur pudel, mis kraanikausi serval just kena ei ole. Võiks ju seebi ka spets dosaatorisse panna, aga see Dermosili totsik on minu meelest piisavalt kabe, et kõlbab näidata küll.

Mulle tegelikult üldse ei meeldi see nõudekuivatus… rest? Kauss? Mis iganes, aga no ma pole veel otsustanud, et mis selle asemel olla võiks? Kätule kinkisin ükskord selle (link), ehk peaks endale ka ostma. Samas tahaks endale kuldset saada, vot sellist (LINK), aga sealt Eestisse tellimine maksab üle 20€, mida ma eriti ei raatsi, ainult juhul, kui keegi minuga koos tellimust teha tahab ja postikulu omavahel jagada. Anyone?!

Kapi peal olevad kunstlilled panin sinna lihtsalt selle pärast, et see nii tühi ei tunduks. Päris taimed sureks seal vast valguseta ära, aga Ikea kunsttaimed ajavad asja kenasti ära.

Enamik korve on tühjad, aga hea, kui nad seal on, sest meile koguneb pidevalt kööki igast pudi-padi, mida hea korvidesse laduda ja siis kunagi sorteerida. Ja muidugi meie ustav Jura – meie kohvimuul!

Taimeeeeed…

…aga ainult üks on päris. Teised on PIER poest ostetud (link).

Värskahullus pole siiani kuhugi kadunud ja kuskile neid ilusti paigutada ei oska 😀

Kuidas me kunagi selleta elasime?!

Minu maailmaparim hari (see hall) ja no tavalised hari-kühvel ka.

Külmikukülg. Vajalikud asjad ja pildid ja muu pudi.

Täna saabus meile ka viimane element – lamp. Eelmine oli tulipunane ja ei sobinud nüüd kohe üldse kööki. Õnneks sõbranna töötab mul Lumen Art poes ja saatis mulle kaks pilti, et neil kaks uut lampi ja just kollased. Üks mulle meeldis ja nõnda saigi valik suht kiiresti tehtud. Ainult 50€ miskit (ja kui nende FBi lehte laigid, siis 5% alla ka). Ma oleks võinud muidugi oodata lambi ostuga, sest juuli lõpus tulevat neil laomüük, kus lambid “kommihinnaga” on, aga ma tahtsin KOHEMAID saada. Seega tõi Kardo selle täna ära ja riputas lakke ka. Mulle tulemus meeldib, no kohe VÄGA! Püsiks see köök iseenesest nii korras kah…

“puhas” lamp, mis enne laes oli. samamoodi valmis minema uude koju, kellegi tuba valgustama (võin puhtaks teha ka :D)

Kardo lampi paigaldades, ise Britney Spearsi ümisedes. Casual.

Näete, siin allnurgas on näha seda täpilist, mida kasutada võib 😀

Vot selline ta mul nüüd on – mulle meeldib ja no KÕVASTI rohkem, kui eelmine köök. Nii… mis järgmiseks ilusaks teha saan, ah?!

Loe ka neid postitusi!

78 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Ene Lelberd 26. juuli 2018 at 12:32

  Teie kodu on nii kena.

 • Avatar
  Vasta JJ 15. juuli 2018 at 23:13

  Värska pudeleid võiks hoida mõnes kõrgemas korvis.
  Panen praegu suvalised lingid, sest esiotsa loeb see, mis mõõtmetega on plokk ja milline stiil sobib ja sa suudad raudselt enda stiiliga sobivamad asjad valida, aga põhimõtteliselt näidukaks:

  https://www.jysk.ee/haya-korv-316-16-1067-ee.html

  Või siis rohkemate pudelite hoiustamine pesukorvi stiilis: https://www.jysk.ee/korv-evita-316-11-1016-ee.html

  Või silma alt ära kaanega korvis külili virnas tööpinnal:
  https://www.jysk.ee/home-korv-316-90-emil-ee.html

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 15. juuli 2018 at 23:20

   Mul ammu need otsas ?

   • Avatar
    Vasta JJ 30. juuli 2018 at 23:41

    No ma mõtlesin, et sa neid ikka pidevalt tarbid;)

 • Avatar
  Vasta Els 11. juuli 2018 at 15:05

  Kust see kollane lamp pärit on? 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 11. juuli 2018 at 23:25

   aga miks sa ei loe postitusest 😀

 • Avatar
  Vasta Silver 11. juuli 2018 at 09:17

  Kodukindlustus on nagu turvavarustus, peab olema olemas enne õnnetust, väga ilus töö!!

 • Avatar
  Vasta Laura 10. juuli 2018 at 18:00

  Väga ilus köök!
  Ka mul on valge köök tulemas ja loodan, et ma seda ei kahetse (3 väikest last ja koer..).
  Ma küsin selle maailma parima harja nime…?

 • Avatar
  Vasta Merili 10. juuli 2018 at 15:17

  Ilus köök, hästi õnnestunud muutus!
  Mul on kodus must köök, igatahes väga tume on kui mitte just päris must. Kui valge oleks tellinud siis oleks meil väga “kliiniliseks” läinud, nüüd on hea kontrast.

 • Avatar
  Vasta Katre 10. juuli 2018 at 12:25

  Niii ilus tulemus! Mul on samuti punane köök ja nii tüdunud olen sellest. Kui saladus ei ole, siis palju plaatimine-vuukimine maksis? Peaks ka selle töö ette võtma.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 10. juuli 2018 at 12:34

   Ma ei tea ausalt nii täpselt öelda, võid mu antud linkidelt küsida hinnapakkumist 🙂

 • Avatar
  Vasta L 10. juuli 2018 at 11:22

  Hei!

  Teemast küll veidi kõrvale, aga tahtsin küsida, kuhu soovitaksid minna sinimerekarpe (oli vist selline nimetus :D) sööma Tallinnas? Nt valge veini kastmes vms?

 • Avatar
  Vasta aadu 10. juuli 2018 at 10:33

  Köök on ilus ja hele, aga minu arvates üldse mitte sinulik! Sa oled ju värvide armastaja, miksid neid julgelt ja tulemus on tihti väga hea. Aga see valge köök on kuidagi liiga steriilne ja ma ei kujuta seda kombot: selline puhas-valge köök, mäkerdamise eas lapsed (seda nad ju teevad hoolega) ja sina, kes sa üsnagi pohhuistlikult suhtud koristamisse! Kardan, et varsti sa igatsed oma värvilist kööki taga, mis sobis minu arust sinu kodusse ülihästi. Ja oli väga hubane.
  Ära pane pahaks, see on minu arvamus ainult.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 10. juuli 2018 at 11:45

   miks ma peaks su arvamust pahaks panema 🙂 minu värviarmastus ongi valge köögi põhjus – mulle meeldib osta värvilisi asju ja kahjuks värvilises ruumis värvilised asjad = juudi jõulupuu

 • Avatar
  Vasta D 10. juuli 2018 at 08:35

  Kas kapi otsas kunstlilled? Tundub nii värskendav, meil hunnik kingitud alkot mida keegi ei joo… Lilled tundub palju puhtam ? ja kust uksed pärit?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 10. juuli 2018 at 08:56

   Meil teise kapi otsas ka paar pudelit 😀 Taimed jah kunst

  • Avatar
   Vasta aga 10. juuli 2018 at 09:46

   kunstlilled pidavat kalmistule hästi sobima. elamisse ei soovitata ju.

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 10. juuli 2018 at 09:49

    a kes mind keelata saab

    • Avatar
     Vasta Kiks 10. juuli 2018 at 12:54

     Kõrvad pea alla ja minek, pohhui.

     • Mallukas
      Mallukas 10. juuli 2018 at 14:29

      sul ei ole pohui, mis teised su kodusisustusest arvavad? et kohe tormad välja vahetama, sest võhivõõrale, kes neverever su koju ei satu, ei meeldi ? 😀 hehe

 • Avatar
  Vasta San 10. juuli 2018 at 08:31

  mallu! Kust kohast see köök pärit, tahaks täpselt samasugust!!!!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 10. juuli 2018 at 08:55

   Mul köök oli enne, ainult uksed vahetasin 😀 Aga no pmst ma usun, et Rectum Wood aitab sind 😀

 • Avatar
  Vasta Liina 10. juuli 2018 at 07:41

  Tsauki! Kas võib küsida, millal tuleb järgmine Mangi postitus? 😀

  Tänud!

 • Avatar
  Vasta K. 9. juuli 2018 at 22:42

  Ausõna käisin poolte kommentaaride peale ja arvasin et iga teone ütleb sulle “selle nimi on laisk Liisu”
  Ehk slle nõude kasvatamise resti maapärakuline nimi on laisk liisu ??

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 10. juuli 2018 at 08:07

   kuulen esimest korda 😀

 • Avatar
  Vasta Helina 9. juuli 2018 at 21:24

  Mind huvitab hoopis puhtpraktilisest vaatepildist see lamp, et kuidas see valgus jaotub, kas nii, et kogu ruum on valgust täis ja “tuli” paistab silma või siis tuba valgust täis, aga lambipirnist tulenev otsene valgus otseselt silma ei riiva?

  Väga maitsekas köök muidu küll, tubli töö 🙂

 • Avatar
  Vasta A. 9. juuli 2018 at 21:16

  Iga jumalama kord, kui ma Prismasse satun, otsin ma sedasama sinu nii palju kiidetud kummiharja, aga mida pole, seda pole. Vaja oleks! 😀

  Köök on palju-palju mõnusam kui enne ! NIi palju helgust ja ruumi 🙂 Suht kitsas ja väike ruum tundub niigi, see punane kitsendas seda veelgi.

  • Avatar
   Vasta C 10. juuli 2018 at 08:45

   Samaaaaa!!!
   Palun seleta lahti kust saab ja mis on jnejnejne? ?

  • Avatar
   Vasta Kiks 10. juuli 2018 at 12:57

   Pesumatis olemas-kallim, Lasnamäe Prismas oli u 2 nädalat tagasi ka kindlasti.

 • Avatar
  Vasta Anna-Liisa 9. juuli 2018 at 20:23

  Nii puhas ja värske näeb välja ?

 • Avatar
  Vasta Kadri 9. juuli 2018 at 20:22

  Supper,väga väga ilus .

 • Avatar
  Vasta Marta 9. juuli 2018 at 18:13

  VALGE kohvimasin. Amen! jee, tahaks ka.

 • Avatar
  Vasta Yutulind 9. juuli 2018 at 17:44

  Väga ilus! Tubli hakkaja naine.

 • Avatar
  Vasta P. 9. juuli 2018 at 17:12

  Ega sa juhuslikult hinda ole nõus avaldama? Väga kena on, ja tahaks endalgi teha, aga pole ettekujutust, palju võib maksma minna..

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. juuli 2018 at 17:44

   Pank korvas 1400 ja juurde u 600€.

   • Avatar
    Vasta Karina 9. juuli 2018 at 21:34

    Vau! See on tõesti mega kena! Ja pole üldsegi nii kallis, kui arvasin. Oleksin pakkunud mingi 4-5. Aga väga ilus tulemus :)! Iga kord kui ma ikeas käin, siis ma vaatan neid kööke, need on niiiii kenad.. sul ka väga põhjamaine nüüd:)

    • Avatar
     Vasta Mariel 9. juuli 2018 at 22:09

     Sellepärast soodsam, et vahetati uksed ja tasapind. Sisu jm jäi samaks.
     Muidu köögid nullist tehes ikka kallimad jaa, selles hinnaklassis mis pakkusid.

 • Avatar
  Vasta eq 9. juuli 2018 at 15:38

  no nii mõnuus köök.. ma olen nii kurb nüùd igakord kui oma kööki astun.. aga pole mõtet üürimajja mingit meeletut kallist uut kööki ka teha, sest aasta pärast nagunii uuesti kolimine jne..

 • Avatar
  Vasta Merilin 9. juuli 2018 at 15:34

  “Kardo tahab neid sealt kogu aeg rippumast ära võtta, et tal olla ees, aga no mind ei huvita, need SOBIVAD sinna.”
  Aga kui pliidiplaat jälle kuum on ja pajakindale ja lapile kogemata pihta minna, siis võib jälle õnnetus juhtuda ju 🙁
  Punane oli ka ilus, aga nüüd heleda mööbliga tundub kuidagi ruumi rohkem olevat 🙂
  Ilus on küll 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. juuli 2018 at 15:36

   Nüüd on pildid tehtud, võtku pealegi 😀

 • Avatar
  Vasta Murka 9. juuli 2018 at 15:32

  Sellise teise nõuderesti, ainult vasekarva, saab Aatriumi netipoest tellida.

  https://www.aatrium.ee/noudekuivatusrest-1.html

 • Avatar
  Vasta Marju 9. juuli 2018 at 15:28

  Mulle meeldib aga kunstlilled vaheta kindlalt eluslillede vastu ???

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. juuli 2018 at 15:32

   Ma ei viitsi sealt kapi otsast hakata mingot x sorti elus hoidma 😀

 • Avatar
  Vasta MP 9. juuli 2018 at 15:28

  Tõesti-tõesti on uus köök palju ilusam ja hubasem! Minu arust sinu soov sinna osta kuldne nõudekuivatusrest ei sobi. Kraanikauss ju hall ja kappide käepidemed ka samas toonis ja külmkapp ja muu köögitehnika, seega see kuldne rest kohe üldse kokku ei läheks muude asjadega ja ei suldanuks ühte köögiga, aga see on puhtalt minu nägemus. 🙂

 • Avatar
  Vasta S. 9. juuli 2018 at 15:27

  Ilusam kindlasti kui enne, aga minu kiiks on see, et mulle ei meeldi eriti hele mööbel. St vale on öelda, et ei meeldi. Lihtsalt see ei meeldi, et hele näitab mustust nii hästi välja ja määrdub kergemini jne. Seepärast näiteks olid punased kapid mu arvates ilusamad. Aga sina elad seal ja peamine et sulle meeldib 🙂

  • Avatar
   Vasta Leah 9. juuli 2018 at 17:01

   Olgem ikka täpsed. Heleda pealt karjub mustus näkku. Seevastu tumeda räpase mööbliga on hea mugav elu? Mida ei näe, seda pole olemas 😀

 • Avatar
  Vasta Maarja Viira 9. juuli 2018 at 15:24

  Mulle väga meeldib see plaaditud sein,kas need päris plaadid v mingi muu materjal.Nägin pinterestis sarnast seina,aga olid mingist pehmest materjalist hoopis.Mul köögiremont kohe tulemas ja tahaks väga sellist seina endale ka :).

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. juuli 2018 at 15:32

   plaadid Decorast jah

   • Avatar
    Vasta K. 10. juuli 2018 at 09:18

    kas Decoras on need laos ehk kohe saadaval, ehk tead hinda öelda. Ma juba ammu nillin neid endale, aga pole viitsinud tellida, sest enamikes poodides need vaid ettetellimisel 🙂

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 10. juuli 2018 at 09:31

     Meie köögitäis plaate läks maksma kokku 35.97€ 🙂

 • Avatar
  Vasta HE 9. juuli 2018 at 15:19

  Homeartis oli ilus must rest https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/36589931_10156399062102808_9108016486663847936_n.jpg?_nc_cat=0&oh=a79d0488dd8c3b81ec565f5e4de96be1&oe=5BE87E24 Ise ei kasuta nõuderesti (need, mis masinas ei käi, kuivatan kohe rätikuga ära), aga selline isegi meeldiks.

  • Avatar
   Vasta HE 9. juuli 2018 at 15:21

   Ja Värskale pane veinipudelihoidja näiteks.

   Köök ise näeb väga hea välja – rahulik ja põhjamaine.

 • Avatar
  Vasta tahan kah puhast põrandat 9. juuli 2018 at 15:19

  Sisekujunduse peale on sul tõesti annet. Ilus helge köök. Kui metallresti tahad pihustiga värvida, siis osta Hammerite värv ehituspoest. Neid on nii pihustiga kui väikese purgiga saadaval ja need ongi veekindlad ja ei lase roostetama minna.
  Palun jaga infot, kust selle halli põrandakuivataja ostsid? Ma juba kuu aega otsin ehituspoodidest, aga kusagil ei ole õiget (kahe teravikuga kummiga).

  Aga muidu Kardol on õigus, süttivaid materjale ei tohiks pliidi kohal hoida, kui pannil õli süttib siis lähevad need pajakindad ka põlema ja siis ilus köök jälle nässus:D

  • Avatar
   Vasta Annika 9. juuli 2018 at 17:46

   Hammerite tavaline metalli peale pintselda jääb paksem kiht, ei sure nii ruttu ära. Pihustiga sada jama- kulub palju, kipub jooksma, kiht liiga õhuke et piisavalt efekti annaks. Nii et mina pintseldaks ?

  • Avatar
   Vasta Liinu 9. juuli 2018 at 22:24

   Vaata prismasse?

  • Avatar
   Vasta Gats 10. juuli 2018 at 00:53

   Ma just pühapäeval ostsin endale Espakist taolise harja.

 • Avatar
  Vasta Laura 9. juuli 2018 at 15:16

  Viimasepeal!!!!

 • Avatar
  Vasta Kiks 9. juuli 2018 at 15:14

  Jätaks koristaja palga maksmata kui lamp “lampi” laest alla võttes selline on.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. juuli 2018 at 15:33

   õnneks sa ei pea mu koristaja palka maksma

 • Avatar
  Vasta K 9. juuli 2018 at 15:13

  Väga ilus!

 • Avatar
  Vasta M 9. juuli 2018 at 15:07

  Kust leida selline riiul mis sul on kus pokaalid ripuvad?
  Väga vinge tulemus ja kollased elemendid sobivad nii hästi+!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. juuli 2018 at 15:33

   See on täitsa käsitöö, sünnaks kingiti

 • Avatar
  Vasta Boffin 9. juuli 2018 at 15:05

  Sellist kuldset pesukuivatusresti nägin laupäeval homeart poes Telliskivis. Hinda ei vaadanud, aga jäi silma 🙂

 • Avatar
  Vasta Mari 9. juuli 2018 at 15:03

  Tsekka seda resti: https://www.aatrium.ee/noudekuivatusrest-1.html

 • Avatar
  Vasta Kris 9. juuli 2018 at 15:00

  P.S vb sulle meeldiks hoopis puidust kuivatusrest? Midagi tasapinna toonis vms.
  Mul kunagi oli ja meeldis rohkem kui metallist.
  Ei leia hetkel muud.. aga midagi sarnast
  https://mobile.kaup24.ee/et/kodutarbed/lauanoud-kooginoud-soogiriistad/koogiriistad/bambusest-nudekuivatusrest-42-x-32-x-26?id=753516

 • Avatar
  Vasta Helena 9. juuli 2018 at 14:59

  Ilus, kergelt maalähedane köök.
  Kust see maitseaineriiul Mari pildi all pärit on?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. juuli 2018 at 15:34

   See on veiniriiul, mitte maitseaineriiul 😀

 • Avatar
  Vasta Kaisa 9. juuli 2018 at 14:57

  Vähemalt 100x ilusam on su köök nüüd! Valgust täis ja ülimõnus tundub. ?

 • Avatar
  Vasta Kris 9. juuli 2018 at 14:56

  Väääga kena köök 🙂

 • Avatar
  Vasta Astrid 9. juuli 2018 at 14:56

  Köök on ilus, meeldib.
  Jurast vôiksid eraldi postituse ka teha. 🙂
  Milline mudel sul tàpsemalt on?
  Lisa link ka plz.

 • Avatar
  Vasta Agnes 9. juuli 2018 at 14:55

  Väga ilus…
  Minu jaoks pisut heledam…aga samas kõik omal kohal ning perfect 😉

  Ilusam kui punane köök 😉

 • Avatar
  Vasta Marilin 9. juuli 2018 at 14:43

  Kullakene osta sama rest mis Kätule kinkisid ja võõpra kuldse spreiga üle ja olemas – voilaaaa 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. juuli 2018 at 14:44

   Ma mõtlesin sellele tegelikult, aga ma ei tea, kui hästi see kuldne sprei niiskusega vastu peab?

   • Avatar
    Vasta Marilin 9. juuli 2018 at 14:48

    Peale sprei kuivamist võõpa veel lakiga ka siis kindel et püsib kaua 😉

    • Avatar
     Vasta Vaike 9. juuli 2018 at 15:32

     Mul nt telefoni korpusel ei püsinud, kuigi ka lakkisin.

 • Avatar
  Vasta Tups 9. juuli 2018 at 14:40

  Haigelt ilus köök! Tahaks ka sellist, hea, et eeskuju nüüd olemas, ei pea ise midagi nuputama, lähed poodi ja ütled: palun üks Malluka köök mulle 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 9. juuli 2018 at 14:42

   Ega ma ise ka väga palju nüüd ei nuputanud 😀 Aga aitäh!

  • Avatar
   Vasta Mariine 9. juuli 2018 at 21:18

   Mis seal nii haigelt ilusat on? Kena ja valge, töötasapind ja põrand harmoneeruvad normaalselt. Ära nüüd sellest vasikavaimustusest lolliks mine!