0
SUHETEST

miks ma Kardot vihkan ja milline sõber ma olen?

12. juuli 2018

Instas küsiti nii palju häid küsimusi, mõtlesin neid vastuseid laivi asemel üldse kirja panna. Lihtsalt selle pärast, et ma ei saa korraga telefoni kasutada ja laivitada. Peale heade küsimuste tuli miljon küsimust teemal: kas sa oled rase, millega tegeled, kas saad poisi v tüdruku ja muid sääraseid, mille vastused peaksid ju lugejatele teada olema. Ja kui sa pole lugeja, siis… miks sa mu instas oled? 😀 Ma reaalselt jälgin 1-2 võõrast inimest instas, juhul kui neil on mingi VÄGA äge ja omapärane sisu. Ala keegi, kes megalt reisib, või on väga hea ja erilise fookusega. Aga miks keegi peaks minu instat jälgima, ilma blogist midagi teadmata… Ei mahu pähe, miks nagu? 😀

Kas sulle on tundunud, et keegi on sinuga ainult su kuulsuse tõttu suhelda tahtnud?

Ausalt öeldes mitte. Või no, st kui keegi tuleb tänaval ligi, et jouu ma loen su blogi, teeme pilti vms, siis ilmselt ta mind loeb jah ja seetõttu suhtleb. Aga nii, et keegi lausa sõbraks pressiks, mu “kuulsuse” külje alla, ei ole täheldanud. Mul pole väga hordide kaupa sõpru ja need, kellega suhelda üldse viitsin ja tahan, neid on nii vähe ja kõik need sõprused on kuidagi…orgaaniliselt tulnud. Ma olen öelnud ka, et ma olen nii kehva sõber ja suhtleja, et minupoolset algatust võib ootama jäädagi, mistõttu ongi enamik sõbrad sellised, kes teavad mind ammuilma. Uued vb arvaks, et ma olen “kuulsusest ülbe”, aga tegelikult ma olen alati selline olnud 😀 Ma võin vabalt elu eest pingutada, et oma sõbrannat hädast välja aidata, või teda üllatusega rõõmustada. Samal ajal võin ma neli kuud temaga absoluutselt üldse mitte kontakti võtta, sest noh, pole nagu mahti olnud. Niiet lõpetuseks – kes mulle peaks külje alla ujuma, et ooo tahaks selle kuulsa Malluka sõber olla, siis lõpuks ta kindlasti pettub, sest ma olen jube kehva sõber. Nagu mitte pahatahtlik või sitta keerav, aga lihtsalt suht dead inside ja vajan oma ruumi. Palju ruumi. Lõputult ruumi 😀

Seal saates tundub, et sa pmst vihkad Kardot, miks nii käitud?

Taandume jälle selleni, et mul on oma ruumi vaja. Kardo seevastu on inimene, kes mulle üldse ruumi anda ei taha ja hea meelega istuks mind vist endale üldse sisse, et mind endale veel lähemale saada 😀 Seda nii füüsiliselt, kui ka niiöelda verbaalselt. Kodus ka rahulikult olla ei saa, kogu aeg tuleb kuskilt nuka tagant kintsu silitama ja patsutama ja kallistama ja istub mulle mega lähedale ja öösel ja ronib voodis niiiii külje alla, et elada ei saa. Ma tahaks voodis olla nii, et mitte keegi mul seljas ei ela ja mulle peale ei hinga, kas on siis palju palutud? 😀 Ma kindlasti ei vihka Kardot, vaid vastupidiselt armastan teda väga, aga no TEMA armastus on nii intensiivne, et seda tuleb vahepeal eemale peletada, et mitte selle kätte ära surra.

Ma toon hea näite – palun Kardot, et kas ta teeks mulle teed. Kardo tuleb istub mu kõrvale, vaatab mulle silmaauku ja ohkab: “Ei no MUIDUGI saab, mu kaunitar! Ma teeks sinu heaks kõike, mis see teetassikene siis ära ei ole! Sa oled maailma kõige ilusam naisuke!”, siis hakkab mu põske ja kätt musitama ja muudkui vahib mind kõrvuni naeratusega.

Nagu… jeesus. Ma tahtsin tassi teed, hea et nüüd serenaadi laulma ei hakata. Tõuse lihtsalt ja… tee teed plz.

Ärge saage valesti aru – kindlasti oleks kehvem, kui mees üldse komplimente ei tee ja ei hoolitseks oma “kauni naisukese” eest. Mina lihtsalt ei ole … selline. Kardo on. Selle pärast tunduvadki sellised komplimendid ja mõtteavaldused mulle nii lääged, et ma meie suhte esimese aasta arvasin, et ta on irooniline või mõnitab mind 😀 Ma ei oska midagi vastu öelda ja minu “hellushood” on pigem sellised, et rullin ennast talle sülle nagu kass ja vaikselt moka otsast ütlen, et “normaalne oled”.

Igatahes ei tasu karta, et ma Kardot vihkaks, või et ta ennast pahasti tunneks. See, mis saatest näha, on üldse omaette ooper, sest nendel juhtudel on ta umbes päev läbi kaamera ees ümber augu nalja teinud ja max LABANE olnud, mis muidugi välja lõigatakse, sest no kes seda ikka näha tahaks.Et pole päris nii, et ma Kardoga iga asja peale mölisen, lihtsalt suur osa on vahelt näitamata jäänud, ausalt, te vinguks ka 😀 Muidu ma täitsa armastan teda, koos ta intensiivsuse ja labasusega, aga ma olen rohkem kirjasõnas selle väljendaja, kui tal kaelas rippudes ja ohkides, et küll härra on täna eriti seksikas ja imeline.

Kas sa arvad, et sa oled hea tüdruksõber või üldiselt sõbranna?

No esiteks ma olen abielus, aga ma usun, et ma olen abielunaisena kindlasti parem kui tüdruksõbrana olin. Eks ma olin siis noorem ka ja pidevalt ajasin mingit jonni ja tüli taga (loe: läksin Kardoga Mari oodates lahku või nii). Nüüd on see muidugi mega ammune minevik ja ma ise pean ennast päris heaks abikaasaks. Teen siin kodu mõnusaks, süüa oskan teha ja hoogudena viitsin seda teha ka, kuri ei ole, armukade ei ole, üllatusi meeldib teha, lapsi sünnitan oma abikaasale nagu vändrast saelaudu ja lapsed on meil ka üsna õnnestunud eksemplarid. Kodus saab palju nalja ja hea on olla – vast ei oleks, kui ma jube sitt naine oleks. Samas mul on kindlasti miinuseid, mida Kardo oma plussidega kõvasti tasakaalustab.

Näiteks mulle ei meeldi, kui Kardo kuskil käib. Reaalselt, isegi paariks tunniks, ma hakkan juba üle kere sügelema ja vingun nagu leeprahaige, et plz ära hülga mind, ma suren sinuta! #megadramaatiline. Ega ma loomulikult keela tal kuskile minna ja ta käib ikka kui tahab, aga ta teab kindlasti, et sellele järgneb kolm päeva ohkimist, kuidas kohe tuleb surm, kuidas ma pmst üksikema olen ja et “MA EI PEA SELLIST ELU ELAMA!”. Eriti lollakas oli see siis, kui ta käis nädalavahetuseks Räpinas sõbra sünnal ja ma enne nädal aega ohkisin midagi surmast, ise läksin peale seda 8ks päevaks Santorinile 😀

Õnneks see neutraliseerib selle ära, et Kardo ainult naerab mu hädaldamise üle ja õnneks enamasti kuskil ei käi ka.

Oh, vot, Kardo astus just tuppa, ma küsin tema käest, mis mu head ja halvad küljed naisena on. Vastused on väga.. normaalsed.

Head: Ei peksa mind (tore, et see esimesena välja toodi). Sa lubad mul asju osta (??). Oskad head sööki teha. Sul jätkub silmi ainult minu jaoks (:D). Hoolitsed palju laste eest ja nende materiaalsete vajaduste eest. Sul on ideaalne pepu (ok, hea naise must-have).

Halvad: Sa ei pane ühtegi asja omale kohale tagasi. Annad lastele kätte mingid asjad, millega nad saavad räiget segadust korraldada, aga ise seda kokku ei korista.

*vestlus lõppes just sellega, et Kardo ütles, et ta läheb augustis kokkutulekule ja ma röögatasin: MIDAAA?*

Vot, sellised paljastused siis mu suhtetest, nüüd teate.

Loe ka neid postitusi!

35 Kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Marii 19. juuli 2018 at 10:38

  Jaa. Mina ka selline sõbranna, kes väga ei suhtle 🙂

 • Avatar
  Vasta Ann 16. juuli 2018 at 22:51

  Ma olen sõnn ja elukaaslane ja lapse isa lõvi aga seda”Ninnu nännutamist” pole, on välismaal tööl alati pean temaga alustama ise vestlust ja helistama suht ja ei oska siis ka midagi rääkida aind misteed,kuidas ilm ja kuidas tööl l2x

 • Avatar
  Vasta Iris 15. juuli 2018 at 15:46

  Minu kallis on ka vähk aga ta selline omaette tüüp kes ei oska väga või ei julge näidata armastust või sellist kiindumust. Kui küsin midagi kuidas nt kleit seljas vastus sellele et normaalne??? Mis krdi vastus see on 😀 aga mina jäär kes vajab tahab väga väga tähelepanu ja et keegi ütleks ilusaid sõnu siis ma lihtsalt pean vahel lunima 😀 aga muidu kõik ok ja te igati lahe seltskond 😉

 • Avatar
  Vasta R 14. juuli 2018 at 11:26

  Hahah, issand, ma olen täppselt samasugune lõhestunud isiksus!! Üldse ei taha üksi olla, aga samas vajan lõputult oma ruumi ja lähen mega närvi, kui seda ei saa, mis jätabki mulje, nagu oleks täis tont 😀 ma ei oska üldse komplimente vastu võtta, eks sisimas on ikka hea tunne, aga väljast olen nagu eee ok, plz lõpeta. Harjutan ennast rohkem teistele hästi ütlema, sest ma tegelikult tunnen hästi palju armastust oma sõprade ja pere vastu, aga selle väljendamine on kuidagi eriti raske minu jaoks, ilmselt sellepärast, et ega meil kodus ka sellist asja polnud, ei tulegi meelde, et ema oleks nt kunagi mulle öelnud, et armastab mind, olin kas tubli või heal juhul kallis 😀

 • Avatar
  Vasta Mia 13. juuli 2018 at 16:32

  Ma olen ka selline sõber, kes vahepeal ära kaob. Ja samamoodi kui sõbrannal on kiire ja me mingi pool aastat ei suhtle, siis see minu arust jumala normaalne 😀 Ja kui uuesti suhtleme, siis räägimegi nagu poleks seda poolt aastat vahepeal olnud. Aga siis on raske, kui nt selline inimene satub sõbrannaks, kes tahab PIDEVALT suhelda ja kui jääb päev vahele, siis ta juba tunneb, et me ‘kaugeneme üksteisest’.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 17:04

   haha, jaa been there 😀

  • Avatar
   Vasta Nell-Marii 19. juuli 2018 at 10:37

   Jaa. Mina ka selline 🙂

 • Avatar
  Vasta Jaana 13. juuli 2018 at 09:04

  Ma olen ka Kalad ja mees Vähk, samuti kaks last peres. Sinu kirjeldus nii endast kui mehest on väga tuttav, uskumatu. Nii hea on teada, et on teisi minusuguseid ja ma polegi ainus nende samade mõtete-tunnetega. Hakka või uskuma horoskoopi (tegelikult usun niikuinii ?).

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 09:07

   Ma jälle ei usu üldse 😀

  • Avatar
   Vasta J 13. juuli 2018 at 09:48

   Meil just vastupidi. Mees kalad ja mina vähk. Ja arvata on, kes meil Oma ruumi vajab. ? Õnneks mees saab soomes tööl olles minust ja lastest puhata. ?

 • Avatar
  Vasta Printsess 12. juuli 2018 at 21:35

  Mina olen just see, kes täiega tahab kontakti ja alati telekat vaadates peame kuidagi kontaktis olema vms 😀 Ja muidu ka – käest kinni käima enamus aja ja üritustel ka ikka kummagi käsi teise põlvel jne. Õnneks peika mul samasugune 😀 Seega võib öelda, et ma ei vaja eriti oma ruumi. Mulle meeldib, kui kogu aeg on mingi embus või teineteisest käest kinni olemine.

  • Avatar
   Vasta Liblikas 13. juuli 2018 at 09:11

   Mul sama teema. Lihtsalt läheduse vajadus on nii suur. Kuidagi peab mingi pidev kontakt olema, kasvõi et kätt hoiaks kusagil mehe küljes või käest kinni. Õnneks mul kutt ka selline kes ikka ise otsib ka kontakti ja tahab seda puudutamist ja lähedust 🙂

 • Avatar
  Vasta mina 12. juuli 2018 at 20:12

  aa, Offtopic, aga kas Bon Bon Lingerie pesu võitjat ei selgundki? :O

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuli 2018 at 21:05

   Ikka selgus ja ammu käes ka 🙂

 • Avatar
  Vasta nimi 12. juuli 2018 at 19:09

  Mul ka mees elab koguaeg seljas ja käperdab ja höörub mu vastu ja tahab ilusate sõnadega üle valada, samal ajal ma tahan RAHU. Las ma vedelen kuskil nurgas omaette! Krt on seda siis palju tahetud! 😀 Ma olen sõbrana ka vist samasugune nagu sa, ma pigem tahan oma sõpru harvemini näha ja nendega koguaeg mitte rääkida, siis on rohkem rääkida ka, kui lõpuks kokku saame. Ma olen ses mõttes ikka täielik introvert, vajan oma ruumi ja oma tuba ja oma aega ja vaikust, muidu ma ei saa oma akusid korralikult täis laetud.

  • Avatar
   Vasta Rami 12. juuli 2018 at 22:25

   100% mina. Mul oli samasugune sõbranna ja ta bandiit kolis ära ja jättis mu täitsa üksi ja nüüd ma ei suudagi uusi inimesi leida sest näen lihtsalt ei mõista mind üldse. Vahel mõtlen, et ka mina olen imelik või kõik teised. 🙂

 • Avatar
  Vasta Diana 12. juuli 2018 at 18:57

  Loen ja mõtlen, et ma polegi ainuke “Mehe Vihkaja”. Mees mul on phm sama stiili iseloomuga nagu Kardo, alati pean ma tal küljeall olema jne jne ja mina selline, et liiga palju, pliis anna ruumi veits. Kuigi armastan ja kõike värki aga no ma pole ka just eriline ütleja. Pigem näitan teistmoodi välja:D.

 • Avatar
  Vasta MR 12. juuli 2018 at 17:31

  nii armas ju …

 • Avatar
  Vasta Katrin 12. juuli 2018 at 14:08

  Mis tähtkuju Kardol on? ? Ma Vähk ja kui mees kõrval on, siis ainult kaisus elaksingi. Tal vastupidi jõhker ruumivajadus. Peale minu ja lapse ei ole ma kunagi näinud, et ta kedagi kallistaks vms ? aga ma küll ei täheldanud, et sa Kardo vastu mingit vihkamist väljendanud oleks seal saates.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuli 2018 at 14:08

   Kardo on ka Vähk 😀

   • Avatar
    Vasta C. 12. juuli 2018 at 19:19

    Minu mees on ka vähk aga vastupidi, tema on see, kes megalt ruumi vajab. Ma ise vajan ka oma ruumi, aga tema võrreldes ma ikka täiega kleepekas 😀
    Otsime hetkel ühist kodu. Tahaks korterit, aga no pole olemas nii suur korterit, mis ei maksaks miljoneid, et me sinna ära mahuks 😀 Samas maja ka ei taha 😀 Nimelt meil vaja elamist, kus oleks elutuba, laste tuba, meie magamistuba ja lisaks veel vähemaks üks või kaks ruumi ,mis oleks meile omaette olemiseks 😀
    Hetkel elame kahekesti kolme toalises ning mahume napilt ära. 😀 Ja oleme kokkuleppinud, et kui üks on kolmandas toas, siis teine ei hinga ka sinna poole 😀 aga kui laps ära sünnib, siis jääb kolm tuba väheks 😀

    • Avatar
     Vasta K 12. juuli 2018 at 20:47

     Mul ka mees Vähk ja ka klõpsutab muudkui oma sõrgu ümber minu, ma reaalselt lükkan ta vahepeal eemale ja karjun STOPPP 😀 aga samas tal on vaja ka ajalises mõttes ikkagi vaja palju aega omaette. Mul ka. Ma ei jõua ära oodata, et ta kuskil käiks. Ja siis kui läheb, siis teisel päeval tuleb igatsus 😀

   • Avatar
    Vasta Olenkaüks 12. juuli 2018 at 21:13

    Ma olen vähk ja vajan megalt oma ruumi ja ei kannata üldse kui keegi seljas elab. Ilmselt ei suudaks sellise mehega ka kaua elada kes koguaeg külje alla ujub. Isegi lapsi päev otsa seljas taluda on megaraske.

  • Avatar
   Vasta Dinosaurus 28. juuli 2018 at 17:09

   https://9gag.com/gag/aV34pdK?ref

 • Avatar
  Vasta Lila 12. juuli 2018 at 11:24

  Ma olen enda peikaga 10 kuud koos olnud ja hoian temast kahe käega kinni, sõna otseses mõttes. Kodus diivani peal peab olema alati mingi kehaline kontakt ja kui kalli isu on, siis ma ütlen rohkem, rohkem, tugevamini, kuni phm kunagi hingata ei saa ja kehad 100 protsenti kokku kleepunud.
  Aga me ei ole ka kogu aeg koos, tööajad erinevad ja ei saa magada iga öö kõrvuti, see ajab juba igatsuse peale. Tal ei ole midagi selle vastu et ma nii kleepekas olen, eks talle ikka väga meeldib, üks asi viib teiseni, kui nii lähestikku olla.
  Ja ma pole kunagi kellegi teisega nii olnud, tema lähedal on kõige mõnusam koht maailmas. Tundub, et ta on see õige ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuli 2018 at 11:30

   Haha, ju siis Kardo arvab ka, et ma see õige 😀 Kahjuks arvavad sama Mari ja Lende + üks elab lausa mu SEES, seega tahaks nagu… ruumi 😀

 • Avatar
  Vasta MK 12. juuli 2018 at 10:15

  Mul on mehega sama “probleem”, no tahab koguaeg nii ligidal olla, ma just tahan ruumi, aga sama, et ta olemas oleks ligidal 😀 😀 Niigi laps elab sõna otseses mõttes koguaeg seljas, et isegi öösel ei anta rahu. Ükspäev ütlesingi mehele poolnaljaga, et äkki oleks nii kena ja oleks natuke vähem puuk. 😀

 • Avatar
  Vasta Evelin 12. juuli 2018 at 09:57

  Kuna mul on töö juures ainult suhtlemine ja jutumula, siis oli mu elus periood, kus lülitasin vabadel päevadel telefoni välja või paremal juhul panin hääletu peale. Tulemus oli see, et mõne aja pärast praktiliselt keegi mulle enam ei helistanud, sest pole ju mõtet:D
  Eks ma vahel ikka vingun, et ma nii mõttetu mutt, et keegi mulle kunagi ei helista ja põhimõtteliselt mul polegi sõpru. Samas võin tuima näoga vaadata, kuidas telefon heliseb, näha display pealt, et see on mingi sõber ja mitte kõnet vastu võtta. Sest ma ei viitsi rääkida.
  Ja kui näen, et on vastamata kõne, siis enamasti kas unustan üldse tagasi helistada või teen seda, 5 päeva hiljem.
  Ime, et mul üldse veel sõpru on:D
  Muidu ma olen mega hooliv ja lojaalne sõber. Ausalt!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuli 2018 at 10:04

   Mulle teavad kõik, et helistada ei maksa 😀 Kui midagi on, siis ilmuvad ukse taha või kirjutavad fbi 😀

   • Avatar
    Vasta Katja 12. juuli 2018 at 10:21

    Mul oli ka töökoht, kus pidin palju ääkima ja siis vabal ajal oli telefon täiesti unustatud, kõik hädaladasid et mind kätte ie saa. Aga lõpuks kõik helistasid mu mehele (sekretärile) siis ja küsisid mind 😀

   • Avatar
    Vasta Evelin 12. juuli 2018 at 13:27

    Jaa, FB on suht kindla peale minek:) Ukse taha eriti pole mõtet ilmuda, sest kunagi ei või teada, kas ma olen kodus või mitte. Ja kui olen, siis võib vabalt olla, et ma ei teeks ust lahti:D

 • Avatar
  Vasta saiakäntsakas 12. juuli 2018 at 09:18

  Vaatasin sama mis eelmine, vaja palju ruumi, aga ei suuda ilma Kardota olla 😀
  Lõhestunud isiksus? 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuli 2018 at 09:27

   ma seda ammu öelnud, et olen 😀

 • Avatar
  Vasta Marianne 12. juuli 2018 at 09:14

  Sul on vaja enda ruumi, palju ruumi, aga ei meeldi kui Kardo paariks tunniks lahkub? ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 12. juuli 2018 at 09:15

   Ma ütlen, et ma olen lõhestunud isiksus :D! Mulle meeldib, kui ta on lähedal, nt teises toas 😀