Instas küsiti nii palju häid küsimusi, mõtlesin neid vastuseid laivi asemel üldse kirja panna. Lihtsalt selle pärast, et ma ei saa korraga telefoni kasutada ja laivitada. Peale heade küsimuste tuli miljon küsimust teemal: kas sa oled rase, millega tegeled, kas saad poisi v tüdruku ja muid sääraseid, mille vastused peaksid ju lugejatele teada olema. Ja kui sa pole lugeja, siis… miks sa mu instas oled? :D Ma reaalselt jälgin 1-2 võõrast inimest instas, juhul kui neil on mingi VÄGA äge ja omapärane sisu. Ala keegi, kes megalt reisib, või on väga hea ja erilise fookusega. Aga miks keegi peaks minu instat jälgima, ilma blogist midagi teadmata… Ei mahu pähe, miks nagu? :D

Kas sulle on tundunud, et keegi on sinuga ainult su kuulsuse tõttu suhelda tahtnud?

Ausalt öeldes mitte. Või no, st kui keegi tuleb tänaval ligi, et jouu ma loen su blogi, teeme pilti vms, siis ilmselt ta mind loeb jah ja seetõttu suhtleb. Aga nii, et keegi lausa sõbraks pressiks, mu “kuulsuse” külje alla, ei ole täheldanud. Mul pole väga hordide kaupa sõpru ja need, kellega suhelda üldse viitsin ja tahan, neid on nii vähe ja kõik need sõprused on kuidagi…orgaaniliselt tulnud. Ma olen öelnud ka, et ma olen nii kehva sõber ja suhtleja, et minupoolset algatust võib ootama jäädagi, mistõttu ongi enamik sõbrad sellised, kes teavad mind ammuilma. Uued vb arvaks, et ma olen “kuulsusest ülbe”, aga tegelikult ma olen alati selline olnud :D Ma võin vabalt elu eest pingutada, et oma sõbrannat hädast välja aidata, või teda üllatusega rõõmustada. Samal ajal võin ma neli kuud temaga absoluutselt üldse mitte kontakti võtta, sest noh, pole nagu mahti olnud. Niiet lõpetuseks – kes mulle peaks külje alla ujuma, et ooo tahaks selle kuulsa Malluka sõber olla, siis lõpuks ta kindlasti pettub, sest ma olen jube kehva sõber. Nagu mitte pahatahtlik või sitta keerav, aga lihtsalt suht dead inside ja vajan oma ruumi. Palju ruumi. Lõputult ruumi :D

Seal saates tundub, et sa pmst vihkad Kardot, miks nii käitud?

Taandume jälle selleni, et mul on oma ruumi vaja. Kardo seevastu on inimene, kes mulle üldse ruumi anda ei taha ja hea meelega istuks mind vist endale üldse sisse, et mind endale veel lähemale saada :D Seda nii füüsiliselt, kui ka niiöelda verbaalselt. Kodus ka rahulikult olla ei saa, kogu aeg tuleb kuskilt nuka tagant kintsu silitama ja patsutama ja kallistama ja istub mulle mega lähedale ja öösel ja ronib voodis niiiii külje alla, et elada ei saa. Ma tahaks voodis olla nii, et mitte keegi mul seljas ei ela ja mulle peale ei hinga, kas on siis palju palutud? :D Ma kindlasti ei vihka Kardot, vaid vastupidiselt armastan teda väga, aga no TEMA armastus on nii intensiivne, et seda tuleb vahepeal eemale peletada, et mitte selle kätte ära surra.

Ma toon hea näite – palun Kardot, et kas ta teeks mulle teed. Kardo tuleb istub mu kõrvale, vaatab mulle silmaauku ja ohkab: “Ei no MUIDUGI saab, mu kaunitar! Ma teeks sinu heaks kõike, mis see teetassikene siis ära ei ole! Sa oled maailma kõige ilusam naisuke!”, siis hakkab mu põske ja kätt musitama ja muudkui vahib mind kõrvuni naeratusega.

Nagu… jeesus. Ma tahtsin tassi teed, hea et nüüd serenaadi laulma ei hakata. Tõuse lihtsalt ja… tee teed plz.

Ärge saage valesti aru – kindlasti oleks kehvem, kui mees üldse komplimente ei tee ja ei hoolitseks oma “kauni naisukese” eest. Mina lihtsalt ei ole … selline. Kardo on. Selle pärast tunduvadki sellised komplimendid ja mõtteavaldused mulle nii lääged, et ma meie suhte esimese aasta arvasin, et ta on irooniline või mõnitab mind :D Ma ei oska midagi vastu öelda ja minu “hellushood” on pigem sellised, et rullin ennast talle sülle nagu kass ja vaikselt moka otsast ütlen, et “normaalne oled”.

Igatahes ei tasu karta, et ma Kardot vihkaks, või et ta ennast pahasti tunneks. See, mis saatest näha, on üldse omaette ooper, sest nendel juhtudel on ta umbes päev läbi kaamera ees ümber augu nalja teinud ja max LABANE olnud, mis muidugi välja lõigatakse, sest no kes seda ikka näha tahaks.Et pole päris nii, et ma Kardoga iga asja peale mölisen, lihtsalt suur osa on vahelt näitamata jäänud, ausalt, te vinguks ka :D Muidu ma täitsa armastan teda, koos ta intensiivsuse ja labasusega, aga ma olen rohkem kirjasõnas selle väljendaja, kui tal kaelas rippudes ja ohkides, et küll härra on täna eriti seksikas ja imeline.

Kas sa arvad, et sa oled hea tüdruksõber või üldiselt sõbranna?

No esiteks ma olen abielus, aga ma usun, et ma olen abielunaisena kindlasti parem kui tüdruksõbrana olin. Eks ma olin siis noorem ka ja pidevalt ajasin mingit jonni ja tüli taga (loe: läksin Kardoga Mari oodates lahku või nii). Nüüd on see muidugi mega ammune minevik ja ma ise pean ennast päris heaks abikaasaks. Teen siin kodu mõnusaks, süüa oskan teha ja hoogudena viitsin seda teha ka, kuri ei ole, armukade ei ole, üllatusi meeldib teha, lapsi sünnitan oma abikaasale nagu vändrast saelaudu ja lapsed on meil ka üsna õnnestunud eksemplarid. Kodus saab palju nalja ja hea on olla – vast ei oleks, kui ma jube sitt naine oleks. Samas mul on kindlasti miinuseid, mida Kardo oma plussidega kõvasti tasakaalustab.

Näiteks mulle ei meeldi, kui Kardo kuskil käib. Reaalselt, isegi paariks tunniks, ma hakkan juba üle kere sügelema ja vingun nagu leeprahaige, et plz ära hülga mind, ma suren sinuta! #megadramaatiline. Ega ma loomulikult keela tal kuskile minna ja ta käib ikka kui tahab, aga ta teab kindlasti, et sellele järgneb kolm päeva ohkimist, kuidas kohe tuleb surm, kuidas ma pmst üksikema olen ja et “MA EI PEA SELLIST ELU ELAMA!”. Eriti lollakas oli see siis, kui ta käis nädalavahetuseks Räpinas sõbra sünnal ja ma enne nädal aega ohkisin midagi surmast, ise läksin peale seda 8ks päevaks Santorinile :D

Õnneks see neutraliseerib selle ära, et Kardo ainult naerab mu hädaldamise üle ja õnneks enamasti kuskil ei käi ka.

Oh, vot, Kardo astus just tuppa, ma küsin tema käest, mis mu head ja halvad küljed naisena on. Vastused on väga.. normaalsed.

Head: Ei peksa mind (tore, et see esimesena välja toodi). Sa lubad mul asju osta (??). Oskad head sööki teha. Sul jätkub silmi ainult minu jaoks (:D). Hoolitsed palju laste eest ja nende materiaalsete vajaduste eest. Sul on ideaalne pepu (ok, hea naise must-have).

Halvad: Sa ei pane ühtegi asja omale kohale tagasi. Annad lastele kätte mingid asjad, millega nad saavad räiget segadust korraldada, aga ise seda kokku ei korista.

*vestlus lõppes just sellega, et Kardo ütles, et ta läheb augustis kokkutulekule ja ma röögatasin: MIDAAA?*

Vot, sellised paljastused siis mu suhtetest, nüüd teate.

Jaga: