0
AVALDAN ARVAMUST KURB ON OLLA

random ving ja hala

13. juuli 2018

Ma ei ole kunagi täheldanud, et suvel vähem lugejaid oleks, aga tundub, et vist ikka on. Ma küll statistikat oluliselt ei jälgi, aga kommentaaride arvu näen ikka ja mulle tundub vahepeal, et ma kirjutan siin puhta iseendale. Ma küll ei taha teile siin ette heita, et mida te oma eluga ette võtma peate, aga ma ütlen lihtsalt ära, et kui ma siin võtan aega ja jagan omast arust teiega midagi toredat või naljakat ja absull keegi selle peale midagi ei kosta, siis tekib küll selline tunne, et fain. Mis ma siin omaette ikka soiun, ju siis teid nii väga ei huvita ja kirjutamistuhin kaob nõnda täitsa ära. Mul on terve pikk list postitusi, et mida kirjutada võiks, aga praegu vaatan seda ja mõtlen, et ah suva, keda ikka huvitab.

Veelkord, ega ma pahaks pane, ma ise loen miljonit blogi ja ei kommi kunagi, aga ma lihtsalt ütlen, et ma oleks väga tänulik kui te aeg-ajalt midagigi ütleksite, pliis. Või vähemalt öelge mulle, mida te teete, et te nii kadunud olete, ah?!

ma kommentaare kerjamas

Muus osas, ega ma tulingi ainult teile meelde tuletama kui kohutavad ja tänamatud lugejad te olete… NALI. Ma tulin tegelikult halama, et kui ma peale EBA megalt komplimente sain, et mul nii ilus meik oli, siis otsustasin endale Beauty Bay e-poest selle Anastasia Beverly Hillsi huulepulga tellida, et no kui nii hästi sobib, siis võin ju ÜHE korra elus huulepulga eest miljon euri maksta, ok tegelt 22 … Ja no PERSETÄI, nüüd otsisin siia linki panna ja see maksab 7€ vähem, no takka targemaks… Vähe ei aja kurjaks!

Krt, kuidas ma vihkan seda, kui ma midagi ostan ja siis pärast seda avastan, et see on alla hinnatud. Tunnen alati, nagu mind oleks röövitud 😀 Aga no igatahes, ma ei tahtnud mitte selle üle halada, vaid selle üle, et ma tellisin selle 17. juuni ja ma pole seda ikka kätte saanud. Leht ise on usaldusväärne ja paljud tuttavad on sealt kõik kenasti kätte saanud, seega on vaid minu õnn, et mu pakk kuskile kadunud on. Kirjutasin neile ka oma murest ja nad lubasid asja uurida, no igatahes… kurvaks teeb. Ma võiks juba mitu nädalat ilusate huultega ringi lasta, aga kus sa sellega!

Takkatipuks pean ma oma Indie maha müüma, sest mul kohe saabuvad uued kahe lapse kärud ja kuna ma lõpliku valiku teen nende seast, siis pole Indile enam siin ruumi. See teeb nukraks, sest Indie on mu lemmikkäru ever siiani ja mul on sellest ustavast elukast raske loobuda… mis seal ikka. Neelan pisaraid, teen pildid ära ja panen nuttes müüki 😀

Aga et mitte halaga lõpetada, siis vähemalt saan ma täna küüntesse minna ja oma küüned korda teha. Need on nii välja kasvanud ja pikad, et ma ei oska nendega MIDAGI teha ja kui midagi väikest maha kukub, siis pean laskma Maril asjad üles korjata, sest ise olen abitu. Lõpuks saan inimeseks!

Loe ka neid postitusi!

236 Kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Tere 23. juuli 2018 at 13:51

  Mina ka ikka loen 🙂

 • Avatar
  Vasta Maris 18. juuli 2018 at 12:19

  Hei!

  Vahest juhtun ikka lugema Su blogi ja kui midagi naljakat (enamasti on), siis ikka ütlen ka, et vaimukas vms 🙂 Ma ise arvan, et ma pole kade selle koha pealt. Mulle meeldib Su kiiksuga huumor, täitsa my cup of tea 🙂
  Olen tööl ja vaikne on. Loodan, et nüüd ära ei sõnunud ja hordide kaupa tööd ei hakka tulema.
  Kui tööl on vaikne, siis mis me muud ikka teeme kui et nokime kollektiivselt nina 🙂
  Mina olen küll nt selline, et kui näen, et keegi Instasse kena pildi üles pannud (hästi välja tulnud, huvitav kompositsioon vms), siis ikka kommin.
  Minu meelest mul on ka päris toredaid klõpse, ma ikka päris palju vaatan ja mõtlen, millist pilti üles panna ja mida pildi alla kirjutada. Laikijaid on palju, kuid mõni üksik võtab vaevaks midagi öelda, kõik vaatavad nii automaatselt, laik ja kerivad edasi. Aga ega ma ei tea ka, võibolla neile ei meeldi siis ikka mu pildid nii väga, ma ainult ise mõtlen, et oh, jube äge klõps ja üles see läheb 🙂
  Päikest kõigile tänasesse päeva ja üleüldse 🙂

 • Avatar
  Vasta Sirle 16. juuli 2018 at 21:00

  Millegi pärast ei jookse sinu uued postitused mul enam wordpressi feed’i. Ei tea, kas ajutine jura või nüüd nii jääbki.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 16. juuli 2018 at 21:03

   Mul pole enam IT venda, nii et hea kui üldse leht töötab, muust rääkimata 😀

 • Avatar
  Vasta Hekti 15. juuli 2018 at 11:06

  Ma arvan, et inimesed ei kommenteeri kaasa, kuna see on see sama asi, mida Mallu ka siin postituses põhjendab: on tunne nagu jookseks peaga vastu seina. Tekib tunne, et kirjutan puhta ise endale ja keda ikka kotib, kirjutamistuhin kaob ära. See on see sama, kui komenteerijatele ei vastata. Mõnele ikka saab vastatud, kuid enamusele mitte ja reeglina inimene mõtlebki, et keegi absull midagi ei kosta, mis ma siis ikka kirjutan, vb on parem vait olla. Vb kirjutasin midagi liiga nõmedalt või absurdselt, et selle peale polegi midagi vastata. Vb Mallut lihtsalt ei huvitagi see komm või on see sobimatu? Lhtsalt lasi selle ülesse, sest nii ta reeglina teeb.
  Või siis on ise ülbe, et ei vasta, sest viisakusest võiks ju ikka midagi vastata, kui ootab kaasarääkimist ja inimeste poolset huvi. Vb siis tegelt ei huvitu ega oota niiväga kaasarääkimist, kui inimesel just midagi väga asjalikku pole öelda. Vb mu kom oligi siis mõtetu.
  Keegi ei näe teise sisse, mida ta mõtleb või tunneb, vaid näeb teise inimese liigutusi ja käitumist ja tegusid ja otsustabki selle järgi. Kui Mallu mu kommile ei vasta või kaasa ei räägi, ju siis polnud oluline.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 15. juuli 2018 at 13:45

   Jah, eks ma saan aru jah. Samas ma lihtsalt ei jõua vastata ise ka kõigile 🙁 nõmeee

   • Avatar
    Vasta Hekti 15. juuli 2018 at 16:08

    No täpselt… nii see ongi, arusaadav, sa teed niigi suure töö siin ära kirjutades ja see võtab enamus su ajast seda iga päev jälgida….see on terve su elu 😀 ja siis kõikidele vastata on ka rets, aga nii neid komme vähemaks jääb ka. Mõni teravam võiks öelda… no kui sa juba ette võtnud oled selle elu suure töö ja see on terve su rahakott, siis tee tööd, siis tulebki kõigile vastata ja mitte vinguda, TULEB AEG selleks võtta. Tee oma tööd hästi.

    Ei aga tegelt mai vingu… mu meelest on sul vinge blogi ja kirjutad hästi ja eluheidikutele (loe Hektile ja vb veel mõnele noliferile) annab tuge ja hea, et nii paljugi on nagu teda on ja mida rohkem tulema hakkab, seda parem ja nagu sõbranna see blogi ja veel palju asju <3
    Keep going Honey

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 15. juuli 2018 at 16:16

     Eks jah oleneb, mis nurga alt vaatad. Ma selle külje pealt polegi mõelnud, et äkki keegi on enne täiega komminud ja kuna ma ei vasta, siis enam ei taha 😀 hea tähelepanek!

     • Avatar
      Hekti 15. juuli 2018 at 16:28

      Nojah.
      Ma näiteks seetõttu ei kommi nii palju, kui muidu tahaks 😛

     • Mallukas
      Mallukas 15. juuli 2018 at 16:33

      No krt, ma üritan siis edaspidi ise ka tublim olla, mitte ainult teistelt nõuda 😀

  • Avatar
   Vasta C. 15. juuli 2018 at 17:39

   Ma ootasin, millal keegi selle välja ütleb. 🙂 Eks on arusaada, et kõigile vastata ei jõua. See loomulik. Samas, kes tihedamini ka kommentaare loevad lisaks blogile, siis on arusaada ühest mustrist. Mallu vastab tegelikult ühtedele ja samadele kommenteerijatele, kes vist on juba nii öelda omad.

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 15. juuli 2018 at 17:42

    Ma seda võin küll öelda, et tahtlikult ma küll ei mõtle, et oo see on oma, sellele vastan ja sellele suvakale ei vasta 😀 Vastamine oleneb enamasti sellest, et kas ma olen arvutis (telefonis ei viitsi toksida) ja kui kiire mul on 😀 Siis ka, kui keegi midagi küsib, siis üritan vastata.

    • Avatar
     Vasta Hekti 15. juuli 2018 at 17:56

     Sa oledki täiega tubli, see lihtsalt selline asi, et kui kommile ei vasta, siis järgmine kord enam nii usinasti ei kommita. Aga loomulikult hakka rohkem vastama, kui võimalust tekib.

     Ja seda ma pole ka tähele pand, et sa aint kindlatele vastaks. Pigem, teades nüüd sind pisut, ütled siis, kui viitsimist on või kui kom kõnetab.

     • Mallukas
      Mallukas 15. juuli 2018 at 18:02

      No ma üritan tublim ollla 😀

     • Avatar
      Hekti 15. juuli 2018 at 18:13

      Ma näen jah 😀
      Ja: sounds like a good plan 😉

     • Mallukas
      Mallukas 15. juuli 2018 at 18:45

      Elan nüüd hirmunult kommentaariumis ja muudkui vastan!! 😀

     • Avatar
      Hekti 15. juuli 2018 at 19:04

      Novot seda ma mõtlesin ka, et sul tekib endal nüüd väga ebamugav olukord 😀
      Aga ma arvan, mingi hetk sa mõtled ikka: ah fuck It, ma ei saa niimoodi blogi pidada, kui pean kogu aeg hirmu all elama ja ma tahan seda vabalt võtta ja persse teen ikka nii nagu ma õnnelik olen. Töötas ju enne ka, töötab edasi ka, lepin siis lihtsalt vähesemate kommentaaridrga 😐

      Kusjuures sellepärast mulle meeldib ka su blogi lugeda, et ma fking tahaks ka samamoodi õnnelik olla nagu sa. Või noh..teie, kogu teie perekon. Ja kui nüüd juba ütlemiseks läks, siis ma viimasel ajal kogu aeg vaatan, et Lents on ikka nii armas ja äge tegelane. Nii, et ma südamest palun Lendele edasi anda minu tervitused ja teha üks paipai!!! JA EI UNUSTA SEDA ÄRA 😀

      Kusjuures on küll täiega mõnusam, kui sa vastad ka nüüd reaalselt (ma mõtlen see, et sa siiamaani oled nüüd vastand), kuigi ise sa nüüd passid peale täiega hirmuga 😀 muhahaha. Ok tegelt ma arvan sa peaks ikka tegema nii nagu sa tunned, et on parim edaspidi!

     • Mallukas
      Mallukas 15. juuli 2018 at 19:08

      Ega ma nüüd päriselt ka kogu oma ülejäänud elu hülga, et vastata, aga no you have made a point ja ma edaspidi üritan ikka vastata, kui mahti saan 🙂 Lendele on tervitusi vaja hädasti, sest ta, sindrinahk, jäi haigeks. Tegin siin rahulikult toast pilte ja vaatasin, et Lende ka nii nunnult lääpas siin juba pikka aega. Alles siis kui ta sülle võtsin, sain aru, et ta tulikuum 🙁 #aastaema.

     • Avatar
      Hekti 15. juuli 2018 at 19:19

      Jah, täpselt seda ma mõtlengi. Karta on, et sa nüüd ainult võõrastele ei hakka elama 😀 sest no nagu näha, ma võin siin lõputult arutleda, aga sul on oma tihedat elu vaja elada ja mõelda siis veel, kui sa kõigiga nii päevad läbi vestlema hakkaksid siin 😀 jääb ära tõenäoliselt.

      Ja nunnlt lääpas Lentsile siis topelt tervisepai ja küüslauku ja mett ja koirohu teed ja männivaigu salvi ja kõike muud tervist parandavat, mida saab soovida. Ma loodan, et te kõik siis varsti seal lääpas pole 😀

     • Mallukas
      Mallukas 15. juuli 2018 at 21:13

      Mul näiteks homme on NULL kohustust! Või no okei, kaks sessiooni on töödelda ja teooriatunni teste peaks tegema ja raamatut kirjutama ja no üks reklaampost ootab ka oma aega… Aga ma ei pea MINEMA kuskile :D!

      Lents juba põõnab, eks homme vaatame, kas tal on mett ja küüslauku tarvis, või magas end terveks. Tänks!

     • Avatar
      Hekti 15. juuli 2018 at 22:02

      Haha 0 tegevust… , aga tänase eest saad medali ☆ Vaatame kuidas homme läheb 😀 Ma olen nüüd see kuri silm siin, kes sul silma peal hoiab, palju inimesteg suhtled. Ma juba kl6 üles hommikul ja vb õhtul koju alles, pean vaatama, et endal meelest ei lähe 😀 Raudselt varsti olen veel lebom kunn, kui sa.
      Aga Lende väike pai laps musi talle. Kui hommikuks on terve, siis saad #aastaematiitlika.

     • Mallukas
      Mallukas 15. juuli 2018 at 22:07

      Nüüd hülga hoopis sina oma elu, et minul silma peal hoida 😀

     • Avatar
      Hekti 15. juuli 2018 at 22:24

      No way
      Ma nagunii olen hull, võingi lugema ja kommima jääda mingi vahe, ma olen orgaaniline eluhülgur juba ammu 😀 Pealegi kui ma juba millegagi tegelen või millestki osa võtan, siis ma olen ikka asjas sees ja tahaks nagu täiega osa võtta. Kui poole vinnaga asi edeneb, siis võibki juhtuda, et kaotan üldse huvi. Ja lähen liiga leboks ja unustan. Siis võib juhtuda küll, et: oota kas see oli kolm päeva tagasi, kui ma Mallut viimati kontrollisin (võib nüüd juba öelda 😀

      Ja tegelt ma tahaka täiega su laive ka rohkem näha, kui nüüd teemast rääkida. Mulle meeldib see laivis blogi pidamine rohkem. See on ikka nagu veel ehedam 😀 Täiega huvitav on noliferil sellist asja vaadata ma ütlen. Sa pole ammu teind ka ühtegi, ainult lubad siin vahepeal kogu aeg 😀 Lived on mu meelest paremad kui see Malluka Suvi.

     • Mallukas
      Mallukas 16. juuli 2018 at 08:58

      Jaa, laividega on nii, et mõnikord tore teha, aga enamasti ma ei tee ju mitte midagi, et mis ma siid laivitan 😀

     • Avatar
      Hekti 16. juuli 2018 at 10:41

      No aga need laivid ongi kõige mõnusamad, kus sa oled oma turva tsoonis, kodus nt ja lihtsalt tšillid seal kaamera ees. Siis sa tuled kõige ehedamalt välja, oled kõige sinam, kõige loomulikum 🙂 see on ka kõige huvitavam. Mingit näitlemist mai viitsi vaadata, siis võib juba filmi vaadata.
      See oli nt täiega mõnus kus sa niisama tühjast tähjast lobisesid, kui endale meiki tegid, kui te Kardoga sööma läksite. Mu laps ka naelutas ennast telefoni ekraani koos minuga.
      Ja see EBA järgne nö kokkuvõte ka, no seal sa olid ka lihtsalt nii ilus, kui üks naine üldse olla saab, see kleit sobis sulle üli hästi ja kõik muu. Ja üldse mõnus selline kodune õhkkond lastega jne.
      See BonBonis nt pold üldse nii ehe ja huvitav, kuigi ka hea, aga vahepeal ei viitsind jälgida. Teised inimesed ka oma “eputamisega” ja siis läks kuidagi edvistamiseks. Aga no hea, et seegi 😀
      Mu meelest lase käia, kui viitsid ja teegi laivi mitte midagi tegemises. The Best.

     • Mallukas
      Mallukas 16. juuli 2018 at 10:54

      Ma ehk teen… millalgi! mul on täna õhtul ehk veits aega 😀

     • Avatar
      Hekti 16. juuli 2018 at 11:39

      Uu jee :))

  • Avatar
   Vasta Tups 15. juuli 2018 at 19:03

   Mind näiteks üldse ei huvita kommide vastused 😀 Kirjutan ära ja kunagi ei tule vaatama hiljem, et kas ja mida on minu kommentaari peale öeldud. Minu jaoks on teema lõppenud pärast postituse läbilugemist ja kui kuidagi inspireerib, siis kommentaari kirjutamist. Ei viitsi diskuteerida ja ei tunne ka vajadust mingisuguse kinnituse järele, et keegi mu kommentaariga nõustuks või takka kiidaks. Malluka blogi lugemine on parajaks pohhuistiks muutnud 😀

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 15. juuli 2018 at 19:05

    Haha, see ka muidugi hea point 😀 Samas kui ma nüüd enda vaatenurgast vaatan, siis nii harva kui ma ka kommenteerin, siis tõepoolest ma nagu eeldaks, et keegi mulle vastab ka 😀 võta siis näpust. Aga pohhuism on hea, kiidan heaks! 😀

 • Avatar
  Vasta D 15. juuli 2018 at 10:29

  Ma ka koguaeg loen…vaikselt ilma kommenteerimata 😀 aga nüüd esimest korda kommenteerin siis ka 😀 äge mutt (loe kaunis neiu) oled 🙂 🙂

 • Avatar
  Vasta C. 15. juuli 2018 at 00:28

  Üldse ei taha seda paha pärast öelda, aga võimalik, et inimesed ei kommenteeri kaasa kuna ei oska. Või pole need teema, mida viimasel ajal kajastad nii kaasa kiskuvad, et tahaks kommenteerida.
  Ma loen blogi pidevalt, voodirežiimil nagu olen oma rasedusega, siis pole midagi paremat väga teha, kui netis elada. Aga mõni sinu blogi teema on küll selline, et poole lugemise pealt panen akna kinni, rääkimata siis kaas kommenteerimisest. Lihtsalt need teemad ei kõneta mind. Võimalik, et asi on ainult minus. 🙂

 • Avatar
  Vasta Morgie 14. juuli 2018 at 21:36

  Kirjuta rohkem oma sõiduõppest!

 • Avatar
  Vasta Ai 14. juuli 2018 at 20:57

  Loen samuti kõike su postitusi…aga ei kommenteeri kunagi

 • Avatar
  Vasta Inkeri 14. juuli 2018 at 17:20

  Kas teed kärudest postituse ka? Video oleks veel mõnusam. Mul tulevikus vaja siin ka käru osta…

 • Avatar
  Vasta Aleksela 14. juuli 2018 at 15:35

  Ära nuia kommentaare pls 😀

 • Avatar
  Vasta Triin 14. juuli 2018 at 14:10

  Loen pmst kõiki su postitusi aga kommin siis kui omaarust midagi jube tarka öelda on! ?
  Suvine aeg, inimestel tegutsemist palju. Eks sügisel kukuvad kõik räigelt kommima ??
  Päikest ja jätkuvat rõõmsalt meelt Sulle! ?

 • Avatar
  Vasta Hekti 14. juuli 2018 at 14:01

  Mind on H&M põhiliselt närvi ajanud hindadega :/ 😐 teised ka muidugi, aga millegi pärast HM on põhiliselt sellega mu teele sattunud. Seda juhtub ikka väga tihti ja seega ma ausalt olen nende kaubast juba loobunud. Nt hiljuti ka, ostsin lapsele 15€ ujukad, paar päeva hiljem olid need 10€, samas ostsin kübara talle 8€, veits hiljem oli 5€ 😐 😐 :< ja veel palju asju, ma isegi ei taha teada mis see vahe kokku on tulnud. Eelmine jõul nt jäi laps kingist konkreetselt ilma, sest need sindrid teatasid mulle 23 dets, et pakke ikkagi ei tule ja tellimused on tühistatud, kuna laost on kaup otsas. Reaalselt 10 tellimust tühistati. Mõnes oli 10 asja. Ma loobusin neist ja nüüd, kui uuesti võimaluse andsin, tõmmati ikka perse lohku. Nende aledega on ka muidugi varasematel aastatel sama pettumus olnud, vahet pole, kas ostad poest või e-poest.
  Katsun nende teenuseid haruharva kasutada, kui tõesti muud üle ei jää enamvähem, aga praktiliselt olen juba 0 nende klient. Kvaliteet jätab ka muidugi soovida.
  Samas postiivsema poole pealt vaadates sinu selle BonBoni postituse peale ma ka ikka vedasin ennast sinna poodi lõpuks ja sain hulhaliselt asju nii endale kui lapsele. Ostsin nt rinnakaid 3€ eest ○_○ , st üks paar 3€ ja mingi 5tk vist kokku võtsin, siis veel mingeid ka ala ma ei mäleta kas 2€ või 5€ erinevaid. Ühe pesukomplekti 23€, aga ikkagi soodne nende kohta ja lapse pesu ja sokid jne olid kõik ~2€. No tasus ära küll, kuigi lõppkokkuvõttes jätsin ka neile ikka üle 100€. Loodan siis vähemalt, et kvaliteet nüüd ei kannata 🙂
  Nii et tänks postituse eest.
  Mai oska vist eriti kommenteerida, aga vahel ikka olen mingit rändom stuffy siia jätnud postituste alla, ise mõeldes… well well… kas see on sulle pigem tüütu tekst ja naeruväärne või sobib siiski niimodi rääkida 😀

 • Avatar
  Vasta Kaisa 14. juuli 2018 at 13:44

  Mina loen sinu postitusi väga tihti, isegi praegu-suvel.
  Mulle väga meeldib, kui avatult ja lihtsalt sa enda blogi kirjutad, kuid ma ei ole kommenteerija tüüpi inimene 😀
  Kui tunned, et kirjutad siin ei kellegile, ära kujuta ette. Mina olen peaaegu kõikidest postitustest jälgedeta läbi käinud 😀

 • Avatar
  Vasta R 14. juuli 2018 at 11:03

  Ma ka ikka alati loen, aga kommentaare jätan haruharva. Pigem ei kommenteeri, kui midagi tarka öelda ei ole, olen mõelnud, et sind mingi suvaka mula nagunii ei huvita 😀 aga tänks selle lingi eest, huulepulgahaige tellib ka kohe!

 • Avatar
  Vasta Kuld 14. juuli 2018 at 10:34

  Sama siin loen küll kirkutan kommentaarigi valmis aga siis vajab laps miskit ja lükkan akna kinni xd

 • Avatar
  Vasta Jane 14. juuli 2018 at 09:45

  Kõik postitused olen läbi lugenud, aga no kommida pole viitsinud. Eks üritab rohkem kommida.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 10:09

   ole nii hea 😀

 • Avatar
  Vasta Rähn 14. juuli 2018 at 08:35

  Olen olemas ja loen 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:44

   tänks, sõber!

 • Avatar
  Vasta Lisbet 14. juuli 2018 at 07:41

  Mul on hetkel nii,et kuna üritan maksimaalselt lapsega õues olla ja ta magab päeval ainult 1,5 tundi ja õhtul läheb magama healjuhul kell 22,siis on netis istumiseks väga vähe aega

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:07

   Minu meelest sa kommmid kogu aeg :D!

   • Avatar
    Vasta Lisbet 14. juuli 2018 at 10:57

    Vähem,kui varem

 • Avatar
  Vasta Mirjam 14. juuli 2018 at 02:12

  Mina loen ka igat postitust, lihtsalt ei kommi üldjuhul 😀 Aga no viimasel ajal vist mõned vahele ka jäänud, sest kolisin 2 nädalat tagasi Hispaaniasse ja üritan siin jalgu alla saada ja selles uues üürikas, kus ma elan, on terve maja peale vaid üks koht, kus üleüldse levi on 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:08

   Hispaanias jah see nett pole inimõigus nagu Eestis 😀

 • Avatar
  Vasta Mann 14. juuli 2018 at 00:53

  A kuidas vahepeal Lendet kärutad, kui uut pole veel tulnud? Ja kas seni kasutad siis üks koht vaba vôi surud Mari ka sinna? Sest said kohe käru müüdud ju ma saan aru

  Ma ei viitsi iga posti alla siin kommida, aga feissis ikka midagi prigisen. Top fan you know ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:08

   Uus käru tuli eile 😀 Ja no me kasutame käru mingi 1x nädalas max, oleks saand lebolt hakkama ilma 😀

 • Avatar
  Vasta Birgit 13. juuli 2018 at 23:59

  Heh, loodan, et kommentaaridelaviin ei peatu uue postituse all. Olen isegi see patune, kes pole kordagi võtnud vaevaks sõna sekka öelda, sest no AH MIS MINA… Samas see laiskusest ka ilmselt, loen blogi enamasti telefonis ning seal ei suuda oma romaane kokku toksida, niigi telefonis on trükkimiskiirus kuskil seal vanaema tasemel. Aga näed! Tasus kerjata Sul! Ega kerjaja käe pihta lööda!? See pole mingi väljend isegi 😀 😀 Igal juhul katsun end kokku võtta nüüd, sest tegelikult kirjutada väga meeldib, tunnen sellest puudust lausa! 🙂
  Ühtlasi tahan öelda, et imetlen seda sinu chilli ellusuhtumist ning püüan isegi vähem põdeda. Vahel on küll tunne, et mulle on muretseja geen sajaga kaasa antud, mine lolliks kasvõi… Aeg-ajalt leian end mõtlemast : “What would Mallukas do?” 😀 Ja nõnda sa aitadki mul igasugused totrused kuu peale saata ja vähem põdeda 😀
  Alles siis, kui ise emaks sain, hakkasin taipama, et mida vähem teiste kaagutamine korda läheb, seda tervem ja õnnelikum ise oled. Enne oli tarvis ikka kõikidele meeldida ja ”täiuslik” olla 😀 Ainuke jama on see, et kui suva on, siis tundun endale kuidagi ülbe ning kui võtangi vabalt ja lõbusalt, olen labane ka veel takkapihta 😀 Nadi lugu, ei tea, kas kellelgi teisel ka nii on? 😀 Kuidas see ulmeline kuldne kesktee veel leitakse? 😀
  Nüüd olen kommentaari kirjutamisega jõudnud sellesse punkti, et ah mis mina ja keda kotib 😀 Jube palju hakkasin endast ka rääkima veel nagu maailma naba oleks 😀 Õige aeg kustutada ja edasi elada 😀 Ahhh, seekord on SUVA 😀

  Ning super vahva ja armas pere on Sul! Postita ikka edasi, hommikukohv ei maitse üldse nii hästi, kui selle kõrvale Malluka blogi lugeda ei saa 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:11

   Issand, ma loodan, et sa selle mõttega “what would Mallukas do” midagi eriti haiget ei tee :D! Aga no arusaadav, et enamik loevad telefoniga ja mina ka ei viitsi telefoniga üldse trükkida, kirjutan seal nagu oleks äsja insuldi saanud või nii #maxvead 😀

   Seda “mul on suva” aetakse tihtipeale ülbusega segi, ma ei tea miks, sest minu meelest on need kaks eri asja, nii et keep going 😀 igast pahnast peabki suva olema 😀

 • Avatar
  Vasta Stella 13. juuli 2018 at 23:17

  Minu kallis mees, kes vaatab telekast kirvemehi ja metsamehi vms ütles peale seda, kui palusin teleka sulgeda: oota kallis, kohe algab Malluka suvi ☺️

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:12

   hehe, terva teda! 😀

 • Avatar
  Vasta Ty 13. juuli 2018 at 23:07

  Olemas! Salapervo nagu ma olen! Loen, aga ei kommi.? Ma pigem siuke näost-näkku vend…. aga ausalt sa kirjutad ka vähem suvel. Hea vähemalt, et saade on – saab ikka mallu-doosi kätte??

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:12

   Sina kommid küll! Mul su nimi ja meil meeles küll, nii et oled oma tööd hästi teinud ja meelde jäänud 😀

 • Avatar
  Vasta Julia 13. juuli 2018 at 22:48

  Ma ei tea miks, aga minu uudistevoogu ei ilmu juba paar nädalat mitte midagi. Või noh, viimased ilmusid kusagil siis kui sa reisil olid. Ükspäev hakkasin mōtlema, et huvitav, mis nüüd lahti, et ühtki postitust pole. Ja läksin su lehele… ja seal oli mingi miljon uut postitust hoopiski. Ja minul ei kuvanud yhtki, kuigi olen säretes kõik õigeks kruttinud. Äkki kellelgi sama teema ja seepärast ei kommita, kuna postitused lihtsalt ei ilmu voogu. Tänase postituseni jõudsin ka läbi Jane postituse.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 22:54

   mis jane postituse? 😀

   • Avatar
    Vasta J 14. juuli 2018 at 06:04

    Janeblogi.ee 😉

  • Avatar
   Vasta Printsess 14. juuli 2018 at 04:19

   Facebook muutis hiljuti oma algoritme ja enam ei näegi paljusid Facebooki lk oma uudistevoos, mida varem näha võisid. Vahet pole, et sa sellele like oled pannud.

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:08

    nii on jah 🙁

 • Avatar
  Vasta P. 13. juuli 2018 at 22:20

  Ma ka ikka jõudumööda lugenud. Aga vahetasin töökohta, uues kohas nii palju uut ja suur koormus – õhtu lõpuks ei jõuagi midagi lugeda ega midagi vaadata. Ma kunagi lugesin marimelle, sind, merjet, eveliisi, a enam ma pole peale merje ja sinu kedagi lugenud. Ei viitsi – postitused laksid igavaks. Ma usun, et see kaib niimodi lainetena – vahepeal viitsin lugeda ja vahepeal mitte. Aga ega’s seepärast pea kirjutamata jätma. Kui ükskord peale satun, loen järjest kõik läbi, hehe. Teiste blogidesse ma isegi ei viitsi vaadata enam – igavaks läks. Marimellidest saanud reisiblogi ja suurt asjalikku ei leidu, eveliis enam inimesena ei istu (ma ei teagi, miks..), merje postitab tegelt harva, ja noh päriselus ka ju muid tegemisi.

  Aga kui vaadata kommentaare, siis nt marimellil postituste all ka ikka mega vahe kommentaare – ehk ongi suvel inimestel muid tegemisi.

  Ps. Kuidas Facebookis seda teha, et sinu postitused news feedi jouaks? Ma reaalselt slp ka unustan lugeda, et need enam ei ilmu mulle automaatselt kohe postitamise jarel news feedi, vaid nt tulevad sinna ndl aega hiljem (kui yldse)..

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:15

   Kuskil saab nii teha, et ala näita esimesena, aga ma ei leia ka praegu kust 😀 FB tahab, et kasutaja (lehe haldur) maksaks, et see nähtav oleks paraku 😀

 • Avatar
  Vasta Geidi 13. juuli 2018 at 22:04

  Mina ootan homset rallit ja mõtlen, et kobiks magama. PS! loen aga kommin vähe. Laisk nh 😉

 • Avatar
  Vasta Hele 13. juuli 2018 at 21:52

  Mind tegi just kurjaks see, et ostsin muksula grupi kaudu erinevatelt inimestelt pisipreilile kasutatud riideid ja pakke avades oli korralik ahastus, enamus riided olid pisut suuremaks luuletatud ja ma ei saanud kokku 40 euro eest midagi, mis selga oleks reaalselt mahtunud. Kõige rohkem on kahju Omnivale kulutatud summadest ? Peale enda pole kedagi süüdistada, jätkuvalt naiivne.

 • Avatar
  Vasta P. 13. juuli 2018 at 21:41

  Eks kõik puhkavad. Reisivad. Elavad oma elu 🙂 No ja ikka loetakse ju ka. Mu meelest sul siin alati ikka kommentaare piisavalt. Ühed teised wannabe blogijad lükkavad end laivi ja halavad otse, et vaatajaid on, aga keegi ei räägi kaasa. No ausalt, selle peale hakkab endalgi piinlik ja lõpetan laivi vaatamise 😀

 • Avatar
  Vasta Stina 13. juuli 2018 at 21:36

  Ma ootan Mangi postitust vaikides. ?

 • Avatar
  Vasta Sandra 13. juuli 2018 at 21:16

  Loen ka igapäevaselt, käin su lehel mitu korda päevas vaatamas, kas on uus postitus juba tulnud v ei ? 99% ajast sõna ei võta, lihtsalt loen 🙂

 • Avatar
  Vasta eleripeleri 13. juuli 2018 at 20:52

  Ma muidu selline vaikne lugeja. Vaikselt loen ja kihistan naerda. ?Elukaaslane alati uurib, et mis ma naeran, aga ta ise nii täiskasvanulik, et ei julge talle sinu nalju rääkidagi.
  PS! Sa kerjad kommentaare, ma juba ammu kerjan su jälgimist instagramis, aga sa pole mind ikka märganud ja jälginud. Kommentaari said, aga sa jälgima hakkad? ?
  “eleripeleri” olen muidu ja mõned arvavad, et mul on päris ok konto. ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:16

   ma ei jälgi instas kedagi, keda ma ei tea 😀

 • Avatar
  Vasta Ülle Veiksaar 13. juuli 2018 at 20:23

  Mariann olen sinu suur lugeja ja austaja, mõnikord ka kommenteerin.Mul ikka nii hea meel,et sattusin raskel ajal sinu blogi lugema.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:16

   Oi tere Ülle, tervisi teile! 🙂

 • Avatar
  Vasta Brenda 13. juuli 2018 at 19:17

  Minu suurim soodukavihastus oli see, kui ma enne jaane omale vähekaautatud Indie ostsin 450 euroga ja teada värk, et veits aega tagasi olid tutikad 2017 aasta Indied kõik 444 eurot. Oleks ma ainult natuke veel kannatanud. Nüüd on garantii kuskil Rootsis, endine omanik elab Norras ja mul juba oli kriuksumise paanika.

  Kerjasid mult ühe kommentaari, ole sa lahke. 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:19

   siiani on need 2017. aasta indied 444€ 😀

 • Avatar
  Vasta Marju 13. juuli 2018 at 19:15

  Kusjuures su saade on mu aastase poja lempar 😛 Tegelt meil telekat ei ole ja näeb ta aind seda mida arvutist ise vaadata suvatseme aga muude sarjade ja filmide ajal ta ei istu kunagi nõnda naelutatult diivani sees kui sinu saatega. Vahel kui vajadus laps paigale saada on vähemalt üks viis varrukast võtta. Tänud selle eest 😛
  By the way, enamasti ei kommenteeri aga pea kõik postid loetud alates ajast kui lugema hakkasin.
  Eks suvel vb jah raffas rohkem õues kui ekraani taga.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:19

   Haha, naljakas, et mu enda lastel on saatest mega suva 😀

 • Avatar
  Vasta K 13. juuli 2018 at 19:01

  Kirjuta ikka, nii tore on rongi peal hommikuti uusi postitusi lugeda!

 • Avatar
  Vasta Eva 13. juuli 2018 at 17:31

  Olen Sinu lugeja 3 aastat, kolisin nüüd Helsingisse ning ei ole Sind unustanud. Ikka veel loen, kuid ilma kommentaarideta kui see natse lohutama peaks ?

 • Avatar
  Vasta Diana 13. juuli 2018 at 17:16

  Ma ka juba aastaid su fänn ja nüüd olen kaasanud ka oma varsti 10a saava tirtsu vaatama igal esmaspäeval teie saadet 🙂 naerame ja mõtleme, kui lahe perekond.. pisike mul fännab sinu Lendet ja Mari on üldse selline pöörane, kes ajab naerma teda 🙂
  Pean käsi südamel tunnistama, et iga päev vaatan, kas oled midagi uut postitanud ja eriti ootan seda nädalavahetustel, kui tööl vaikne, siis on vähemalt lugeda ja naerda omaette! Mitte paha pärast, et ma irvitaksin, aga lihtsalt meeldivad su postitused!
  Suvi on üldse selline aeg, et inimesed rändavad ringi, puhkavad ja ei passi nii palju arvutis, kui vb sügis-talvisel perioodil.. aga su fännid on ikka kõik alles ma arvan :)!!!
  Annan siis teada, kuidas küüned peale said ja kas oled rahul!

 • Avatar
  Vasta K. 13. juuli 2018 at 17:03

  Kui sa just eeslit,MB või mõnda muud, mida saab ühe lapse käruks teha, ei telli. Jätaks ma Indie alles. Aegajalt ikka vaja ühe lapsega minna ja siis hea see kaasa võtta.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 17:09

   Aga just eesli JA MB ma tellisin, mida saab teha ühe lapse käruks 😀

   • Avatar
    Vasta Kats 13. juuli 2018 at 18:00

    andke andeks mu rumalus aga mis on eesel või MB?
    Noh, vbll varsti vaja end kurssi viia sellega, hetkel nii kaua sellest asjast eemal olnud, kuna esimene laps nii suur!

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 18:52

     eesel= bugaboo donkey, MB= mountain buggy 😀

 • Avatar
  Vasta Eneli 13. juuli 2018 at 16:52

  Isver, mida ma siis tööl tegema hakkan kui postitusi ei tule?! Tänagi ainult 2, juba ootan uut!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 16:54

   nv õnneks tööd vast pole 😀

   • Avatar
    Vasta Eneli 14. juuli 2018 at 10:45

    Ma täna ka tööl! Ja tänane lugu juba loetud, millal uus tuleb 😀

 • Avatar
  Vasta Rooza 13. juuli 2018 at 16:38

  Mina olen sind pea aasta lugenud (kui haiglas olin, siis lugesin ka arhiivist materjali). Kommisin korra Mangi saagat, aga sa ei lasknud kommentaari läbi. Mul poogen, loen ikka edasi 🙂 Su turbopere meeldib mulle.
  Eile vaatasin viimast saadet ja ma ei saa aru, miks sa hea tomati-sibula salati pidid mikseriga ketšupiks lõhkuma?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 16:55

   ma ei usu, et ma meelega su kommi läbi ei lasknud (kui see just padusõim ei olnud :D). mõnikord wordpress paneb ise hullu ja paneb spammi tavalised kommentaarid. kuna aga spam kaustas on kogu aeg u 30 000 “kommi” siis ma neid läbi ei loe 😀

   • Avatar
    Vasta Rooza 14. juuli 2018 at 08:11

    Ei ropendanud ega sõimanud kedagi 😀 Lihtsalt küsisin, et mida teha paberlehe tellijatega, kes seda maailmakuulsat horoskoopi sõbrannadega jagavad ja pärast prügikasti topivad, kust see lausa valimatult jagatav on 😀 Aga EGrupp on vist nüüd ise ka aru saanud, et nad astusid samale rehale mitu korda järjest ning jäid lolliks.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:16

     meelega ma küll sellist kommi ära ei kustutaks! 😀

 • Avatar
  Vasta Kertu 13. juuli 2018 at 16:16

  Ahjaa, lisan veel seda, et ma usun, et mu 5-aastanr preili suudab varsti kõik “Malluka suvi” osad peast ette lavastada.
  Ebareaalne fänn, ükspäev siin jälle passis suu ammuli ja kriiskas, et issand, ta ju topib prussakaid suhu!?!?!? ???

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 17:08

   hahaha 😀 ma olen kuulnud jah, et lastele meeldib 😀

 • Avatar
  Vasta Kertu 13. juuli 2018 at 16:13

  Mul on tihti isegi kommentaar lõpuks valmis kirjutatud ja siis mõtlen, et mis ma mingit möga ikka ajama hakkan, eespool alati peaaegu sama jutt, mis ma ikka enam takka kiidan, et te olete üks ütlemata vinge perekond!!!
  Kui ma kuskil jälle Malluka teemaks võtan, siis arvamused lahterduvad kaheks, kes laidab labast ja liigset otsekohesust jne, aga mina, kui vana laadna maakas, mulle sobib, et minusuguseid veel on ??

 • Avatar
  Vasta K 13. juuli 2018 at 16:09

  Mu ema ostis mu lapsele ka tennised 29.90 täna olid poes soodukas 6.90
  #feil

 • Avatar
  Vasta päike 13. juuli 2018 at 15:57

  Loen huviga ja ootan su uusi postitusi 😉 Ise suur kommija pole ,ju pole midagit erilist kosta 😉 Aga täna tegin ikka häält ,et olemas ja fännan su kirjutisi 😉 Olete yks mega lahe pere!

 • Avatar
  Vasta H. 13. juuli 2018 at 15:41

  Mina loen sinu blogi iga päev, vahest kiikan mitu korda päevas ega sa kirjutanud pole. Aga olen kehv kommenteerija. ? Üritan ennast parandada ?

 • Avatar
  Vasta Evelin 13. juuli 2018 at 15:04

  Nüüd kõik kommivad, ma ka siis. Ma ütleks, et te nägite kogu perega Reporteris väga lahedad välja ja tume pea sulle sobib väga! ?
  Polnud küll üldse teemasse, aga mis siis ?

 • Avatar
  Vasta Mutt 13. juuli 2018 at 14:54

  Kirjuta ikka. Ma käin viimased pool aastat sinu blogi lugemas. Kommenteerin väga harva, sest pean oma tahvlit ja telefoni ühe väikse päti(1a11k) eest peitma. Nii kui kuskil näeb on näpud taga ja vaatab Youtubis videosid.
  Vahest olen tahtnud kommi kirjutada aga jääb pooleli ja siis kustutan ära. Kuna loen ka teiste kommentaare, kus on sarnane m6te juba väljatoodud, siis ei viitsi sama juttu ajada. Nii et ainult vabandused.
  Ma nüüd tähistan mehega 5 pulma- aastapäeva edasi.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:19

   Head pulmakat!

 • Avatar
  Vasta Marleen 13. juuli 2018 at 14:27

  Mina loen järjepidevalt sinu postitusi, kuid ei ole kõige suurem kaasarääkija 🙂

 • Avatar
  Vasta M 13. juuli 2018 at 14:11

  Mina küll suuremkommenteerija siin ei ole aga ikka vahel kommin .Nüüd suvel juhtus selline asi et hakkasid meeldina podcastid .Nii huvitavad on lihtsalt et kui ma peaks sussid püsti viskama siis sooviks et matuse muusika asemel oleks üls põnev podcast ? Eriti meeldivad kohtuprotsesse sisaldavad poddid .Olen neid nii palju kuulanud juba et usun et saaks mingi väiksema mõrvagi lahendatud kui vaja oleks ?
  Mis veel hullem on on see et mul on handsfree kõrvas ,seega võin absull iga kell podde kuulata ,sest ma kuulen teise kõrvaga ju ümbritsevat .
  Mees ütles õhtusöögi lauas et ta imetleb inimest ,kellel on võime pidada maha korralik jutuajamine ,samal ajal ühe kõrvaga midagi muud kuulates .Ma kuulan ja süvenen ühe kõrvaga pere elusse ja teise kõrvaga olen kuskil kohtupingis ja kuulan pealt kahe tunnist kohtuprotsessi .
  Very strange person !

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:20

   ma pole kunagi ühtegi kuulanud, peaks alustama vist 😀

 • Avatar
  Vasta M. 13. juuli 2018 at 14:08

  Ma tellisin jõulu ajal beauty bayst ja ootasin pakki mitu nädalat. Siis kirjutasin neile, et pole saanud, nad kandsid raha tagasi ja nädal hiljem tuli ka pakk 😀

 • Avatar
  Vasta Maria 13. juuli 2018 at 13:40

  Kas sa Mac huulekaid pole proovind, minu lemmik naiteks Ruby woo, hasti ilus matt punane.
  Mulle meeldib mac valemid rohkem kui anastasia, monusamad huultel kanda.

 • Avatar
  Vasta Mariliis 13. juuli 2018 at 13:35

  Ma loen, aga ei kommenteeru, sest alati on juba 1000000000 kommentaari ees ja tundub ebaoluline juurde lisada ??

 • Avatar
  Vasta Liis 13. juuli 2018 at 13:31

  Oh kui siin juba lobaks lahti läks.
  Mis ajast sul rotid on? Ma omaarust olen asjadega täiega kursis ja siis mingi aeg nägin kui pilte kummutist panid ja siis lihtsalt muuseas oli rotipuur. KUIDAS? KUST? 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:21

   Oi nad on juba… ammu? 😀 Minu meelest nad enne ka pildile jäänud, aga otseselt posti jah pole teinud. Mis ma neist ikka räägin, lihtsalt karvased rotid on 😀 Vello ja Olav on nimed 😀

 • Avatar
  Vasta Silvia 13. juuli 2018 at 13:29

  Pliis kirjuta edasi 😀 ma igavlen tööl päevad läbi ja vähemalt kord tunnis käin Su blogi refreshimas ja pettun iga kord, et mis mõttes uut postitust ei ole tekkinud 24 minutiga 😀 Ja lihtsalt pean siia lõppu lisama, et see kerjamise pilt on imeline! 😀 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:21

   Ega ma ju ähvardanudki, et ma lõpetama hakkaks 😀

 • Avatar
  Vasta Eeps 13. juuli 2018 at 13:22

  Need kampaaniad… Ma olen üks kord elus ka suht südamest solvunud, kui Montonist mingi 3 riideeset ostsin ja neil järgmisel päeval a la -30% kampaania algas. Või oli seal e-poes üks minu ostetud asi suisa -50%… Vot siis ma olin tõsiselt nördinud, minu jaoks oleks hea klienditeenindus tol hetkel tähendanud seda, kui mulle oleks pakutud, et äkki tulete homme tagasi, meil algab selline ja selline soodustus. Ja ma olekski läinud, rahul ja õnnelik ja võib olla veel nii mõnegi asja lisaks ostnud.

 • Avatar
  Vasta tibu0 13. juuli 2018 at 13:22

  Pmst kõik postitused loen läbi. Aga no töööööl olen 4 nädalat järjest. Muidu käin poole kohaga. Tahaks kõik lapsukesed võtta kaissu ja magada ja puhata. Ühesõnaga vingving siitpoolt ka.

 • Avatar
  Vasta Aure 13. juuli 2018 at 13:11

  Jäin just peadpidi kärbselinti kinni, nii et olen hetkel üpris kleepuv ja kuri. ?

  Olen vist pea pool oma elust pikkade küüntega olnud (loodus andnud vähemalt tugevad küüned) ja vaat, ei saa aru, kuidas teised ei oska pikkade küüntega asju üles korjata vöi siis neid murdma kipuvad. Iga kord kui küüned lühikeseks löikan, on esimesed päevad selline tunne nagu pool näppu oleks läinud hoopis. ?

  Tuuliseks kisub kuidagi. Ja ma just tulin öue pikutama. Pole vist täna minu päev. ?

 • Avatar
  Vasta Jane 13. juuli 2018 at 13:04

  Meil trall ja pillerkaar tädi 50 aasta juubeli ümber. Kõik viimasele hetkele jäetud, aga no ei saa ma teda hätta jätta. Õnneks tänasega saab see otsa.
  Ilmad ilusad, trenni vaja teha. Lapsed ja kodu nõuavad oma aja. Suvi ON kiire aeg minu meelest.
  Sinu blogi loen ainukesena, aga kommenteerin vähe.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:25

   No jõudu siis! 😀

 • Avatar
  Vasta Kaisa 13. juuli 2018 at 12:58

  Mina loen, vahepeal kommenteerin, vahepeal kirjutan pika kommi ja kustutan ära- tundub imal mu jaoks 😀 Aga seda kustustusosa teen mujal ka, nii et ei ole ainult su vastu suunatud 🙂 Hetkel proovin blokeerida 3 latatara juttu, et oma mõtteid kokku saaks koguda ja korralik kommentaar jätta 😀 Oh, läks juba kisaks …. Aga näed- kommentaar tundub enam-vähem, seega laseme edasi 😀 Varsti peab jälle kodinad kokku pakkima ja sünnipäevale minema 🙂 Juhuu . Lisaks lasteaed läheb puhkusele, nii et 2 marakratti saavad täiel rinnal suve nautima hakata 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:21

   Mis sa ikka kustutad, lase tulla! 😀

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 13. juuli 2018 at 12:54

  Ups, lugesin valesti su vastust.. kontorirott väsinud reedeks ja hommikul arstil sain ka rõõmsad uudised, niiet seega täitsa pea laiali otsas

 • Avatar
  Vasta sesamy 13. juuli 2018 at 12:48

  Ma olen tädike küpses keskeas. Tean, et vähemalt üks mu lastest on su püsilugeja (olgu öeldud, mu vanim on sinust veidi vanem). Olen oma ülbes pikaajalises ema ja vanaemastaatuses päris kaua moorinud, niisiis kõnetavad mind need titeteemad taas ( nii ajaratas ringi käib ja muu staff). Loen sind…eee… kolmas aasta äkki püsivalt?
  Mida ma eelnevaga öelda tahan on see, et sa arvatavasti ei hooma, et tegelikke lugejaid on sul mingi pool milli julgelt; jagab siis keegi kuskil linki, klähvivad perekooli käod… inime on ju loomult uudishimulik ja ikka vaatab, mis värk on. Kui mõnele meeldib- fain, ei meeldi-ikka fain :D. Su puhul on äge see, et sa pole mingi elustiiliblogija, blogimine ongi elustiil ja kogu moos. Ole ikka edasi sa ise 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:22

   Aitäh! 🙂

 • Avatar
  Vasta Elex86 13. juuli 2018 at 12:48

  Mina loen ka alati kõik läbi, kuid kommenteerin vähe. Ei oskagi enda kaitseks midagi õelda.. Pliiz, sorry! ??

 • Avatar
  Vasta Laura 13. juuli 2018 at 12:40

  Loen aastaid su blogi aga olen selle aja jooksul paar korda vaid kommenteerinud. Postitusi ootan väga
  ??

 • Avatar
  Vasta Signe 13. juuli 2018 at 12:38

  Loen kõiki postitusi, kahjuks suurem asi kommenteerija ei ole – seega palun, et sa selle listi ikka ette võtaksid 😀

 • Avatar
  Vasta Sipelgas 13. juuli 2018 at 12:30

  Mu emal juhtus sama telefoniga,ostis ja juba järgmisel päeval oli see poole odavam.Sellest on möödas vist küll juba üle 10 aasta aga vihaseks ajab see teda ikkagi.

 • Avatar
  Vasta Jansa 13. juuli 2018 at 12:29

  Miks sulle siis ainult lugemise statistikast ei piisa? 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 12:35

   Noh, need on lihtsalt suva numbrid, aga kui keegi minuga koos räägib, on ikka toredam ju 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 13. juuli 2018 at 12:29

  Ma loen ka alati kõik läbi ja vahel käin luusimas et äkki midagi nägemata jäänud koguaeg. Kommenteerin aga suht harva. Tita teemadel ei ole mul ka midagi kaasa rääkida. Lapsetu?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 12:35

   Nagu ma aint tittedest räägiks vä 😀

 • Avatar
  Vasta Kai 13. juuli 2018 at 12:24

  See postitus tuletab mulle meelde ühte veidi koomilist seika eelmisel nädalal. Jalutan mina peale tööd koeraga suva magala majade vahel ja satun mööda jalutama kahest vestlevast naisest. Vaatasid korraks mind kurja pilguga ja jutustasid siis edasi. Ju paistsin ohutu olevat, et võib edasi rääkida. Püüdsin vaid paar lausekatkendit: “Ah, kes seda Mallukat ikka enam loeb…” ja ” tal ju nüüd kolmas juba tulemas”. Mul tuli nii kohutavalt naer peale. Ilmselgelt nemad ise loevad ja siis teevad näo, et tegelt ei huvita. Peale seda kobisid kumbki oma autodesse ja sõitsid minema.
  Mina loen- ausalt! Väga hea meelega. Aga ma olen lihtsalt ülikehv kommenteerija. Kuna kasvatan hetkel oma esimest beebikõhtu umbes samas taktis sinuga siis on veel eriti põnev lugeda. Oh kui toimekas ja asjalik sa ikka jaksad olla.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 12:36

   Hahaha, mul eile Prismas KAKS inimest hakkasid minuga juttu ajama. Üks oli mingi 60 vana mees, küsis, kas ma olen Mallukas ja kas ma olin enne blond 😀

 • Avatar
  Vasta Liisa 13. juuli 2018 at 12:17

  Mina pean tööl lõunat, söön salatit ja mõtlen, mida järgmiseks süüa (näljane rase). 😀

 • Avatar
  Vasta Anneli 13. juuli 2018 at 12:16

  Ma siis kommenteerin ka. Seekord kurdan ja kommenteerin. Ma olen viimasel ajal nii kade kõikide peale kellel on oma maja… Uuh, see on meie pere kõige-kõige suurem unistus, et saaks lastega kolida majja, millel oleks kasvõi pisikene aianurk. Mehega tihti koos unistame, aga kahjuks laenu ei saa kuna pole tagatist pakkuda ja pole ka seda 30% sissemaksu raha naljalt võtta 🙁 nüüd siis üritame pere kõrvalt säästa nii palju raha kui saame, kunagi äkki täitub ka meie unistus… Ma väga loodan.

  • Avatar
   Vasta K. 13. juuli 2018 at 15:15

   Miks teil 30% vaja on? Me just paar nädalat tagasi saime ostutehingu lõpule viidud ja maksime 10% sisse (pank nõuab küll 20%, aga kredexi käendusega sai 10% peale).

 • Avatar
  Vasta Helika 13. juuli 2018 at 12:04

  Kui sa mõtled listis olevate postituste kohta, et “ah suva, keda huvitab”, siis mul on iga kord sama tunne, kui juba peeeaaaaegu kommenteerima hakkan. 😀
  Aga sellest hetkest, kui siia sattusin, ei ole lugemata ükski postitus jäänud.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 12:04

   tubli töö!

 • Avatar
  Vasta Nele 13. juuli 2018 at 12:03

  Loen enamus su postitusi ja vahel kommenteerin, kui näen, et võiks kommenteerida või miskit ??

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 12:04

   abiks ikkka 😀

 • Avatar
  Vasta Kersti, 45ne :) 13. juuli 2018 at 12:01

  Loen, ei kommenteeri… Kardan vist, et mõni mu “vanaprovvalikku” kommentaari äkitsi halvustab või pole nõus ja seetõttu jäävad kommentaarid minu sisse :D.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 12:01

   mis sa ikka kardad 😀

   • Avatar
    Vasta Kersti, 45ne :) 13. juuli 2018 at 14:54

    Et siis kui mina veel noor olin,ei olnud interneedust ega sotsiaalvõrgustikke. Pole harjunud avalikku kommentaari panema. ? Aga nagu näha, sain sellega nüüd esmakordselt maha

 • Avatar
  Vasta Keidi 13. juuli 2018 at 11:51

  Tahaks nii, et saaks su blogi all teiste kommentaare like’da ja dislike’da.
  Ps: ma loen kõiki su postitusi aga olen kehv kommenteerija 😉

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:57

   mul pole enam it venda, seega … ei saa midagi muuta 😀

 • Avatar
  Vasta K. 13. juuli 2018 at 11:48

  Ma sain just lapse magama. Loen nüüd su blogi, järan jätsi ja joon kohvi. Elu on lill.

 • Avatar
  Vasta K. 13. juuli 2018 at 11:45

  Loen ikka kõik, mis sa kirja paned läbi ja elan kaasa. Usun, et neid on palju, kes ei kommenteeri, aga loevad.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:48

   Noh, ma näen statistikast jah, et on 😀

 • Avatar
  Vasta Liisu 13. juuli 2018 at 11:41

  Mina loen kõiki su poste,pidevalt jälgin et äkki on juba uus post üleval? ,komminud olen harva ☺. Aga teiste komentaare ikka hea lugeda.
  Ilusat suve jätku teie ägedale perele!??

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:42

   Teile kah!

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 13. juuli 2018 at 11:33

  Oleks vaid- 90`s child ??? varsti jaa 3*10.a
  Btw: rate.ee ikka tegutseb ja inimesed veedavad seal aktiivselt aega. Ükskord elukaaslane näitas, muidu poleks uskunud, et seal elu ikka veel käib?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:36

   päriselt v?? kes, lapsed või? 😀

   • Avatar
    Vasta eneli 13. juuli 2018 at 13:01

    Lapsed ja pervertidest mehed on seal aktiivsed ma arvan ?

   • Avatar
    Vasta Kerli 13. juuli 2018 at 17:50

    Rates nüüd 40sed 🙂

 • Avatar
  Vasta Maili 13. juuli 2018 at 11:31

  Mina ütlen ka ausalt, et pole aega lugeda ja läheb meelest koguaeg. Ime, et sellegi loetud sain. Ma juba mitu nädalat su mingi blogi teema lahti võtnud, jõuan alguse loetud ja siis ikka tuleb mingi muu asi vahele või lihtsalt avan mingi jutu , et pärast loen aga siis see kaob eest ära ja lähebki meelest. Niiet mul päris mitu teemat juba maha magatud. Nüüd võiks lugeda aga hakkan toormoosi tegema. ? laikida vist jõuan ainult ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:38

   Jultunud, elad elu! 😀

 • Avatar
  Vasta Merike 13. juuli 2018 at 11:31

  Kommentaar kulub vahel ikka ära jah ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:37

   ikka!

 • Avatar
  Vasta Mari-Liis 13. juuli 2018 at 11:28

  Tuleb meelde see aeg, kui rate.ee portaalis paluti, et keegi kommenteeriks ja annaks 7 p.
  Eks siis tuleb diivanil morsatsemise ja niisama lugemise ajal ka paar kommentaari sulle jätta?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:29

   Kle saada 10… 😀

 • Avatar
  Vasta Mammu 13. juuli 2018 at 11:27

  Suvel on pea hajevil, ei oska midagi tarka öelda

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:30

   mis see suvi nii hajevile ajab siis 😀

 • Avatar
  Vasta Ellu 13. juuli 2018 at 11:25

  Vinguda ja halada eriti ei viitsi, kuigi oleks vinguda küll..aa no üldse ei viitsi midagi teha, laiskus on peal.
  Sinu blogi ja fb, insta postitusi loen iga päev. Kommenteerinud pole, lugeda on tore. Niipalju jätan märgi maha, et panen ?või mõne muu märgi.
  Asi ju seegi eks ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:26

   jah, abiks ikka! 😀

 • Avatar
  Vasta Aljontšik 13. juuli 2018 at 11:23

  Ma olen ka pigem salalugeja, aga kirjutan siis ka väikse kommentaari. Imetlen väga su ehedust, huumorisoont ja positiivset ellusuhtumist! Ja vastus su küsimusele, et mis me siis teeme… No mina nt naudin puhkust ja silkan mööda elamist ikka veel öösärgis ringi ja joon kohvi ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:26

   no krt, puhkuse ajast siis ei taha 24/7 suva eide blogi kommida, ebaviisakuse tipp 😀

 • Avatar
  Vasta Kadi 13. juuli 2018 at 11:22

  Soodukatest rääkides. Elan ise välismaal, vend ka. Käisin natukene aega tagasi Eestis ja kuna vend kaasa ei tulnud, siis oli poe nimekiri meeletu, mida ta soovis, et Eestist kaasa ostaksin. Ja no enda perele ka ikka asju. Mõtlesin, et ei hakka neid soodukaid mitmetest poodidest otsima, muidu jäängi toitu shoppama. Käisin Maksimarketis ja ostsin sealt kõik asjad. Õhtul tahtis ema Maximasse minna ja mineeee pekki, enamus asju oli paarkümmend või rohkemgi senti odavam. Üle 200 euro läks arve kokku, päris palju oleksin ikka säästnud. #väheeiolnudkuriendapeale

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:28

   Krt, ei vedand :/

 • Avatar
  Vasta Monika 13. juuli 2018 at 11:18

  Pole ka suurem kommija aga loen ikka kasvõi õhtul hilja kui muidu aega pole, nii et lase aga edasi.??

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:29

   no ok.. 😀

 • Avatar
  Vasta Ann 13. juuli 2018 at 11:16

  Mallukas, Põlvamaal on seeni juba päris arvestatavalt saada, olen juba ühe pasta suutnud teha ja niisama koos värske kartuliga praadinud…Päris paljud ka müüvad siinkandis, eile saime sõbrannaga päris arvestatava koguse kukekaid ja 4kg mustikaid, mis kohe müügiks läks 😉

 • Avatar
  Vasta K. 13. juuli 2018 at 11:12

  Kusjuures kui e-poest otsida soodushindu, siis on olemas selline app ja vist isegi on netilehekülg, kuhu saab salvestada tooteid, mis parasjagu meeldivad ja sooviks osta. App ja netilehekülg arvatavasti ka (kui browserisse salvestatud on) annavad notificationiga märku kui toote hind langeb või teatud toode back in stock on. Api nimi on igatahes Shoptagr ja googeldades leiab tolle veebilehe ka 😉

 • Avatar
  Vasta Liisu R 13. juuli 2018 at 11:12

  Mis hinnaga Indie müüki plaanid panna? Kas see on see sama eks, millega te seal Telliskivi söögi festil käisid? Kuna ma just otsin oma preilile uut, siis esimesena jäi kohe saatest käru silma.

 • Avatar
  Vasta Triinu 13. juuli 2018 at 11:11

  Mina loen tavaliselt nii, et ühes käes on telefon ja teises värvirull/pahtlilabidas ja kui postitus läbi loetud, läheb telefon taskusse tagasi, sest noh, raske on ühe käega tööd teha 😀 peaks vist sekretäri palkama, kes postitusi ette loeb ja pärast kommentaare kirjutab??

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:20

   VÕI kellegi, kes pahteldab 😀

   • Avatar
    Vasta Triinu 13. juuli 2018 at 22:22

    Selle peale ise ei olekski tulnud 😀

 • Avatar
  Vasta Signe 13. juuli 2018 at 11:09

  Mingi babyshower või katsikud hiljem ka plaanis?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:21

   siis kui ma lapse saan v? 😀

   • Avatar
    Vasta Signe 13. juuli 2018 at 15:42

    Nojah 😀 kuigi eks vast niisama võiks kah 😀

 • Avatar
  Vasta Leila 13. juuli 2018 at 11:05

  Loen pea kôiki postitusi…nüüd, krt, pidin kommenteerima ka ??

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:21

   vaene sina 😀

 • Avatar
  Vasta Kats 13. juuli 2018 at 11:04

  Mis toonis sul see huulepulk oli seal EBA-l?
  Ja muidugi sa oled alati kaunis, isegi siin “kommentaare kerjamas” pildil.

  Ja muideks mina ka loen, aga kunagi ei ole veel kommenteerinud…võibolla peaks seda viga parandama ja kommenteerima hakkama 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:05

   Minu meelest link avabki kohe minu tooni nimetusega – stripped oli. Aga ma sain just kirja, et nad saadavad mule raha tagasi, nii et ma tellin uuesti ja nüüd odavama hinnaga, muhahahah! 😀

   • Avatar
    Vasta Kats 13. juuli 2018 at 11:10

    Mh, mulle näitab et see stripped on väljamüüdud.. 🙁
    Sinu peal nägi see küll üliilus välja, seega kadekade.
    Pean teiselt leheküljelt kallimalt tellima siis 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:21

     NOOOUUUUU, siis järelikult ei saa mina ka ju… nuux.

 • Avatar
  Vasta Liis 13. juuli 2018 at 11:03

  Ma tean mis aitab! …
  Okei nüüd 20 minutit sellest möödas kui hakkasin head nalja mõtlema, aga pole ma nii vaimukas midagi.
  Ma teen tööd, ilmselt teised inimesed ka. Kuigi kui teil ilusad ilmad siis ehk väljas?
  Mul viimased 4 tööpäeva ja siis lend Eesti!! Nii ootan, et näha oma kiisut ja vennalapsi ja seeeenele minna.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:06

   Nõme tööö tegemine… Kas inimesed talvel ei tee tööd siis v 😀 Aga kus juba seeni saab? Võtke mind ka kaasa 🙁

   • Avatar
    Vasta Liis 13. juuli 2018 at 11:32

    Ei tea jah 😀
    Kuna ma ehe penskar siis olen liitunud fbs seenehuviliste vms grupiga ja käin nagu psühho seal teiste seente pilte vaatamas 😀
    Aga seeni on pigem lõuna-eestis, põhjas pidi suht kuiv ja tühi olema. Nii et tule viljandisse siis võime seenele minna 😀 kuigi ma nüüd mõtlen kuidas sa oma kõhuga seeni korjad? Ilmselgelt ma kujutan ette et sul üüratu kõht ja ainus viis korjata on külili maas lamada 😀

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:37

     ei ole mul midagi üüratu kõht… *läheb seenehuviliste gruppi psühho näoga teiste seenepilte vaatama* 😀

 • Avatar
  Vasta E.e 13. juuli 2018 at 11:02

  Kui ma muud väga lugeda ei viitsi, siis sinu postitusi ikka… kommenteerida küll alati ei viitsi, sest üldiselt polegi nagu midagi öelda ja nagunii on sul alati tohutult kommentaare minu arvates. Enne just itsitasin Lende seatagumiku pildi peale 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:07

   Ma tegelt saan aru küll, et alati polegi nagu midagi öelda, aga no las ma, õnnetu hing, vähe halan 😀

 • Avatar
  Vasta Evelin 13. juuli 2018 at 11:02

  Pean hakkama veel rohkem kommenteerima?
  Mul niigi vahepeal tunne, nagu ma oleks mingi nolifer, kes ainult sinu elu kommenteerib:D

  Also, selle postituse pildil oled sa IMELINE, ma kohe tundsin ennast paremini, et mõnel teisel on ka halva juukse päevi:D

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:08

   Haha, ma lausa mõtlesin, et sinu peaks heaks eeskujuks tooma, et nii tublisti kommenteerid 😀

   (mul täna veel eriti halva juukse JA näo päev!)

   • Avatar
    Vasta Evelin 13. juuli 2018 at 11:11

    Medalit tahaks ka. Ja nännikotti. Kaua ma siin jumala muidu jaksan kommenteerida, eksole.

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:20

     ahneks lähed… :S

     • Avatar
      Evelin 13. juuli 2018 at 12:20

      Kiida veel lolli:D

 • Avatar
  Vasta M 13. juuli 2018 at 11:02

  Vaatasin eile kõik Malluka suve osad järjest ära ja siis veel su tüdrukuteõhtu video. See aeg oli worth it. ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:11

   See tüdrukuteõhtu lõpuklip… priceless :D! See oli sama õhtu, kus ma NII mälus olin, et vetsu pissile läksin ja unustasin trussikud alla tõmmata… 😀 #eiolndmegamälusvist

   • Avatar
    Vasta M 13. juuli 2018 at 12:52

    Hahaha, tead sa võiks kunagi tulevikus selle drunk Q&A video teha mingi sõbrantsiga. Päris huvitav oleks. ?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:22

     Ma ei julge 😀 Kus siis nüüd mina, 3 lapse ema, midagi sellist teen 😀

 • Avatar
  Vasta Kati 13. juuli 2018 at 11:02

  Vana maamaja elu ja remont võtab hetkel enamuse ajast ☺️ Sest tahaks ka lõpuks kaasaegse inimese kombel elumajas olevas wc-s käia, mitte öösel kell 3 õue peltasse komberdada ? No ja saun on hea küll, aga dušš kuluks ka ikka ära ?
  Enamasti jõuan lugema möödaminnes ja tihtipeale ka nii, et saan umbes veerandi lugeda, siis jääb pooleli. Hiljem loen veel veidi ja jääb jälle pooleli no ja nii mitu korda ennem kui lõpuni saan loetud ? Sest mu armas peaaegu viiene röövib enamuse maja kõrvalt jäävast vabadest hetkedest ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:12

   Ära räägi, remont võtab jaa täiega, eriti kui lapsed ka on 😀

 • Avatar
  Vasta T. 13. juuli 2018 at 11:02

  Mina loen igat postitust, aga ei kommenteeri -.- 😀
  ISegi kommentaare loen tegelt 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:12

   On aeg alustada 😀

 • Avatar
  Vasta Liisi 13. juuli 2018 at 11:02

  Ma suudan kõik asjad nii osta, et järgmine päev/nädal lähevad hinnad alla… ? Ei tea kas puudub kannatus või milles asi ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:13

   Kodukatel võiks olla kuupäev, et millal järgmine ale tuleb 😀

 • Avatar
  Vasta J 13. juuli 2018 at 11:01

  Aga äkki oled sa ärahellitatud ? räägid, et MITTE KEEGI ei kommenteeri jms, aga ma pole veel ühtegi su postitust näinud, kus poleks ühtegi kommentaari all 😀 draamaqueen v 😀
  PS: kommisin aind selle pärast, et sulle heameelt teha ja näidata, et mina olen küll olemas ☺

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:13

   Olen vist jah veits 😀 #krt

 • Avatar
  Vasta Kätlyn 13. juuli 2018 at 10:59

  Ma loen ka kõiki su postitusi. Tihti on lihtsalt nii, et keegi on juba täpselt samade mõtetega kommentaari juba kirjutanud ja mis ma ikka takka korrutan ja papagoid mängin. ? Nii, et kirjuta aga edasi ma päriselt ka loen kõiki. Ma vaataks kõiki laive ka aga siis saab mu mobiilne nett lihtsalt siin väljamaal naksti täis. ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:13

   Ma laive tegelt nii palju ei tee ka, ega sa paljust ilma jää 😀

 • Avatar
  Vasta Käts 13. juuli 2018 at 10:59

  Mina loen ka sind suvel ka. ? igapäev õhtu vähemalt tulen vaatama kas uut postitust ka tehtud on ikka. ? aga sarikommenteerija ei ole.

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:13

   On aeg alustada! 😀 muidu saad iga õhtu hala lugeda

 • Avatar
  Vasta Triin 13. juuli 2018 at 10:58

  Ma siis vinguks ka kui juba luba on antud. Mees käib närvidele. Tal puhkus, väga kena muidugi aga samas tüütu. Viib meid lastega igalepoole ja on muidu tore aga viimasel ajal on hakanud jube palju targutama ja oma arvamust välja ûtlema ?. Ükspäev koristas kodu ära ja nüüd kuulen juba ma ei tea mitmendat päeva kui tubli mees ta ikka on ?. Väga tore,enamuse aja on ta siiski soomes ja mina olen koguaeg rakkes, millal mind kiidetakse? Never! Nüüd surub ta mulle mingit vankrit peale, mis mulle üldse ei istu. No nii ilus ju , mis sul viga on? No kurat mina kãrutan nagunii ju enamuse ajast eksole? Ehk võib ise valida. Eelnevad korrad ta küll pole kaasa targutanud, nüüd on selline käruspetsialist! Täna lähme lastega telkima,ütlesin, et muretseme mingi madratsi juurde, mul niigi ebamugav magada oma kõhuga, mees küsib,et mis ajast ma sihuke suhkruvatt olen!? No halloo ausalt, peatage maa, ma lähen maha!

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:15

   Oh jumal, ma lähen juba lugemisest närvi 😀 Ja esimest korda kuulen, et mingit meest huvitab vanker 😀 Mida ta sulle peale pakub siis?

   • Avatar
    Vasta Triin 13. juuli 2018 at 12:52

    Cybexit. Muidu ju tore aga mina ei taha ?

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 14. juuli 2018 at 08:25

     Haha, no… mis sa tahad? 😀

 • Avatar
  Vasta Ingrid M 13. juuli 2018 at 10:57

  Ma loen ka, IGAPÄEV! Kommenteerida ei viitsi ainult tihedalt ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:14

   sindrinahk!

 • Avatar
  Vasta Terje 13. juuli 2018 at 10:52

  Ah, mida sa nonnid ?

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 10:52

   nonnin kui tahan :D:D

 • Avatar
  Vasta K. 13. juuli 2018 at 10:48

  Persetäi.. huvitav sõna 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 10:52

   see tuli otse südamest 😀

 • Avatar
  Vasta S 13. juuli 2018 at 10:48

  Ma olen alati beautybayst max 2 nädalaga asjad kätte saanud, tavaliselt ikka kiiremini. (Viisakusest kirjutatud kommentaar, sest sul ju pole lugejaid… okok Nali!)

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 10:53

   Haha, no tore siis, vb nad vaatasid näo järgi mul, et ah, seda kõõma see huulepulk nagunii paremaks ei tee, las olla 😀

   • Avatar
    Vasta S 13. juuli 2018 at 11:02

    Just! Lapsed kaasa ja kõõmaste laste(ja vanemate) festivalile!

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:06

     Kahjuks meile jääb festival ära, lapsed pole kõõmased 🙁

     • Avatar
      S 13. juuli 2018 at 11:14

      Mh, kurb. Me lähme terve suguvösaga. ?

     • Mallukas
      Mallukas 13. juuli 2018 at 11:17

      kõigil kõõm? 😀

 • Avatar
  Vasta С 13. juuli 2018 at 10:48

  Ma loen, aga ei kommenteeri peaaegu kunagi.
  Ära vihka mind…

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 10:54

   on aeg oma kombeid muuta! 😀

 • Avatar
  Vasta Si 13. juuli 2018 at 10:46

  Mis hinnaga Indie müüki plaanid panna? ??

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 10:53

   ma arvan, et 300 oleks vast norm hind?

   • Avatar
    Vasta Si 13. juuli 2018 at 11:02

    Kuradi mehed… rääkisin enda omale, et MEIL vaja seda – ta arvas, et see mu haiglane tahtmine vaid.. et meil ju vanker juba olemas ?‍♀️?‍♀️?‍♀️

    Aga kui müüki paned, siis hoian silma peal ja moosin teist veidi, et MEIL on seda ikka vaja ??

    • Mallukas
     Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 11:08

     Ma panin Malluka FBi pildid ja müügikuulutuse 🙂

   • Avatar
    Vasta Anneli Esko 13. juuli 2018 at 11:12

    Soovin seda ära osta.

    • Avatar
     Vasta Anneli 13. juuli 2018 at 11:13

     Soovin seda ära osta.

     • Mallukas
      Mallukas 13. juuli 2018 at 11:30

      kirjuta mulle meilile 🙂

 • Avatar
  Vasta Neiu K 13. juuli 2018 at 10:46

  Mina loen sind suvel ka niiet ära end tagasi hoia!! 😀

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2018 at 10:53

   napilt hakkasin hoidma just 😀