PILDID

tahate ma räägin teile oma päevast, piltidega?

28. juuli 2018

Ma ei tea, miks ma küsin, sest isegi kui teie jõuate “eiiiii” karjuma hakata, on mul juba post valmis tehtud ja üles riputatud, nii et teil lihtsalt ei jää muud üle kui leppida kirjeldusega minu laupäevast.

Ma ei hakka seda isegi mainima, et me enne üheksat ärkasime, sest just sellise kuke ja koiduga tõuseme me iga päev. Jaja, te võite öelda, et väga paljud inimesed ärkavad lausa kuuestki üles, aga ma olen ju teada-tuntud laiskvorst, kes magaks hea meelega kauem. No kümme oleks juba ideaalne. Nüüd võiks siin järgneda hala, et pagana lapsed äratavad, aga tegelikult ma olen

ise esimene, kes silmad lahti teeb. Süüdistada on vaid ennast!

Kui ma üles ärkasin, siis ma ju blogisin kohemaid hommikusöögist, seejärel lebasin natukene niisama ristseliti, kuni oli aeg minna pokkeriturniirile. Seekord oli siis Hiltoni hotellis  naiste turniir ja osa võttis mingi… peaaegu 40 naist vist. Ma seadsin endale ühe eesmärgi: mitte olla esimene, kes lauast välja lendab. Ja muuseas, ei olnud ka! Ma arvasin, et max paar h saan mängida, aga tegelikult vedasin lausa neli välja. Naised ise olid nii agarad mind õpetama, lõpuks vaatasid ise ka, et palju näpunäiteid anda ei tasu, kui ma neid paar korda chippidest tühjendasin 😀

Mina enne turniiri selfitamas

Peale esimest võidukätt

Ja peale teist!

Ma pean ütlema, et päris põnev on niimoodi mängida pokkerit, aga no ei ole ma mingi ekspert ja ma olen üldse üllatunud, et ma niigi kaugele jõudsin, sest teised olid seal kõvasti kogenenumad mängijad. Igatahes oli tore vaheldus ja kunagi lähen mängin kindlasti veel. Enne võiks aga sõpsidega mingi ägeda pokkeriõhtu teha, mitte, et võõrastegagi tore rääkida ei oleks olnud, aga omad trukid on ikka omad trukid, teate ju isegi.

Kui ma lõpuks siis all-in läksin ja kaotasin, siis jooksin koju süüa tegema. Kõht oli juba tühi ja ma olin viimased pool tundi lauas rääkinud, kuidas ma kodus endale sellise söögi valmis keeran, et hoia ja keela. Ma ei eksinud, toit sai tõesti selline, et hoia ja keela. Eilne turulkäik tasus ennast kõvasti ära.

Ma isegi lausa otsisin Nõmme turu kaarti, et teada saada mis talu suitsupeekon see on, aga see on IMELINE. Eile, kui me selle ostsime, siis see onu rääkis, et ta alles hommikul võttis selle suitsuahjust välja, andis mekkida ka. Ma teadsin juba seda ostes, et sellest saab ühe imelise kukeseenekastme ja sai ka. Kõik kraam turult ja värskena!

Eile tegi Kardo kohe kurgid sisse, kui koju jõudsime, tänaseks hakkasid juba mõnusalt soolakad mekkima. Win! Mäletaks ma ainult, mis kala ma ostsin. Ehk heik? Igatahes oli see kõik kokku nii superhea, et ma sõin terve taldriku tühjaks. Mul on alati komme MIDAGI järele jätta, olgu selleks kasvõi viimane amps, aga vot sedapuhku ei jäänud midagi alles.

Rottidele andsin ka kala maiustada. Ma ütlen kohe ära, et see must seal ei ole mitte sitt, vaid mustikas 😀

Peale söömist oli mul tunne, et mina ei liiguta enam MITTE KUNAGI! Istusin maha ja valmistusingi enam mitte iial liigutama, kui regati-isu mulle kargu alla ajas ja ma lihtsalt PIDIN poodi minema. Lende ja Kardo tulid mulle seltsi, sest ma üksi ei viitsinud. Oleksin võinud ainult Kardo ka saata, aga mul oli veel millegi isu, mida ma veel ei teadnud, pidin ise poes nägema. #rasedus. Et te  teaksite, siis see miski oli võiroos.

Poeskäik oli väga edukas, sest lisaks kraamile, mis mind korralikult paksuks teeb, sain sealt veel mõned eriti head asjad. Esiteks oli pakiautomaadis pakk, kus sees kingitus GomeraKids’ilt. Tal nimelt oli meeles, et ma kuskil postituses mainisin, et Martal ei ole autokombet ja just selle ta talle tegigi. Kui. Nunnu! Kojutoomiskomplekt oli ka juba sama koha pealt pärit, kõiksugu ilusaid asju teeb see inimene, pole midagi kosta.

Poest sain ka paar asja (peale võirooside), mis mind rõõmustasid. Nimelt… kausid. Ega mul neid VAJA polnud, aga no nii ilusad ja nii odavad olid, et mõtlesin, et võib ju üks inimene endale viit uut kaussi lubada küll. Neljane kollaste keraamiliste kausside komplekt maksis neli euri, roheline plastikust kauss 2€.

2€ eest on see ikka äge kauss küll, eks!

Uued kollased kausid tõstsin kohe riiulile, sobivad nii hästi, et pole tarvis neid kappi “peitagi”. Kausside kõrval on ka üsna uus … tops? Ma ei tea, kuidas seda nimetada, aga ka keraamiline ja raske ja kaanega. Pole veel otsustanud, mis ma selles hoidma hakata võiksin.

Peale poeskäiku olin ma jälle valmis lihtsalt lebama ja mitte iial liigutama, aga siis oli mul vajadus välja otsida sapiseep ja seda otsides sattusin ma kuidagi vannituba koristama. Sain suure kotitäie kraami, mida endal otseselt vaja enam ei lähe, mõnus kohe kui kappides ruumi ka on. Vahepeal läksin õue ja vaatasin, kuidas Lende Lottet mängima meelitada üritas, aga Lotte ei võtnud vedu. Ma olen vist maininud, et neil on selline suhe, et Lende ARMASTAB Lottet ja Lotte… võimalusel väldib Lendet.

“Võta Lotte! VÕTA!” anub Lende. Lõpuks Lotte korra tegi suu lahti 😀

Ei no kus sa lähed, tule võta ikka seda köit!

Ma läksin asjatasin toas edasi, varsti ühines Lende minuga toimetamisel. Esiteks oli tal vaja köögis tomatit süüa ja pärast ennast pesta. Lende armastab lisaks Lottele ka enda uut Vaffa tool pukki (link), sest tänu sellele saab ta julgelt igale poole ulatuda. Meil oli enne mingi tavaline ikea pukk ka, aga sellel ei tundnud ta ennast nii kindlalt. Mari pole seda veel näinudki, aga see teeb raudselt tema ja Kardo pannkoogikokkamised palju mugavamaks. Äge asi!

Väga tõsise näoga tomatit söömas

Mina loputasin ühte mähet, Lende tahtis kohe, et ma tema puki ka tooks, et saaks kenasti ühe jala ära pesta…

… ja teise jala ikka ka.

Võiks ju siis juba pea ka ära pesta?

Ma sapiseepi ei leidnud, aga ma kasutasin ühte teist väga hääd puhastusvahendit, mida teilegi soovitada julgen. Ma isegi ükskord tegin pilti, et Lende läbustas oma lühkarid millegagi täis (mis nägi välja nagu sitt, aga ei olnud sitt :D) ja see ei tulnud pesus välja.

Peale esimest pesu

Peale plekivahendiga hõõrumist ja teist pesu

Jah, ütleme nii, et ma mõnikord ise ka loen enda blogi ja mõtlen, et appi. Kas see ongi mu sisutihe ja glamuurne elu, millest ma kunagi unistasin. Aga vist on nii, et … on jah, kurat 😀 Mega housewife’i laks, aga mis sa ära teed, kui päris mõnus on nii elada. Mis siis, et laste saamine ja kogu aeg rase päris töö ei ole. Ega kõik ainult tööloomad ka olla ei saa, mõni peab see sigimismasin ka olema.

Ja kui te selle postituse lõpuni lugesite, siis võite endalt ka küsida, et miks teid üldse huvitab ühe täiskohaga emme elu, eh?! 😀

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

52 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Kaisa 5. august 2018 at 15:27

  Kust poest Sa selle rohelise kausi leidsid? Üliseff näeb välja ikka. ?

  • Reply Mallukas 5. august 2018 at 15:33

   maxima 😀

 • Reply Krissu 30. juuli 2018 at 13:54

  Ma kunagi nägin seda vaffa tooli aga siis poja oli veel liiga väike, nüüd nägin Lendet seal toolis ja teadsin, et mu poja peab ka selle omale saama. Ei jaksa teda enam hoida igalpool, et ta saaks uurida. Aitäh selle postituse eest ?

 • Reply Triin 30. juuli 2018 at 09:06

  No mina näiteks sain siit hetkel infot uue toote kohta, mida oma laste riiete plekkidwl proovida….aga no kuna olen poole kohaga kodune ema, siis ma ju ei ole ka päris adekvaatne sellele viimasele küsimusele vastama ???

 • Reply Hekti 29. juuli 2018 at 16:03

  Üks asi veel. See laivide tegemine on da best, aga ma LIHTSALT ei suuda enam jälgida. Ole kena, pane see kaamera endal seadete alt otseks : ■ nagu fk, viimast laivi on eriti skiso vaadata, tähed on ka valet pidi seina peal vannitoas. Kui sa kasutad esikaamerat, siis seadete alt pane see nupp sisse, kus video ei ole “eelvaates”.
  St vaatajad näevad praegu kogu aeg peegelpilti, mitte seda mis sul seal päriselt toimub. Tuba on kogu aeg videote peal ümber pööratud. Tahaks ka seda reaalset pilti ja elu ja tuba ja sind ja kõike näha. Aju läheb keerdumuidu 😀
  Tee üks fot esikaameraga ja siis sa näed, kuidas pilt on peegelpildis, nii on lihtsam vb aru saada. Kui sa lülitad seadetest selle nupu välja, kus “näita pilti eelvaates”, siis läheb pilt otseks. Video ja foti mõttes peaks sama asi olema esikaameraga. (Ma räägin Samsungist muidugi, ma teisi ei tea). Aga no põhimõte on ikka sama. Las Karso aotab, kui ise ei mõista, küll ta välja nuputab selle. Pliiiis 😉

  • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 16:39

   issand ma ei teadnudki et seda muuta saab, ma uurin pärast 😀

   • Reply Hekti 29. juuli 2018 at 17:10

    Jaaaaa… kõik meigivahendid mis kellegile tutvustad on valetpidi kirjaga ja Kardo oma Sakuga nagu… waht was that? 😀 seda vb inimesed kogu aeg ütlevadki sulle, et pane oma pilt otseks 😀
    See on hea: aa, et mis jumekat v ripsmetušši ma kasutan, näete, vaadake, seda. Ja siis vaataja loeb mingi üks sek tagurpidi kirja ja…., essugi ei saa aru 😀

    Aga see bonboni rinnakas, nii ilus, ma k8gu ega nillin nüüd seda. Algul tundus random, aga kui sul seda siit sealtnäha on olnud koguaeg, siis on täiega ilus juba hakanud tunduma ja nagu u: see lihtsalt sobiks mulle niiii hösti..mhmhm!

    • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 17:27

     sry 🙁 ma ei teadnuuuud

     • Hekti 29. juuli 2018 at 18:18

      Polme hullllu..ma lihtsalt ootan seda aega kui saab päris pilti vaadata 😀

 • Reply Hekti 29. juuli 2018 at 11:04

  Ja Lende on niii ARMAAAS

  • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 11:09

   on jaa 😀

 • Reply Hekti 29. juuli 2018 at 11:04

  Need pesuvahendid tekitavad jah huvi, ma oleks ka vist käpp, kui neilt mingi tasuta tarne välja pigistad. Mõtlesin just sama, et oh, ostaks, aga nagu ma aru saan, pole neil ise järeleminemise võimalust ja postikuluga läheb kalliks jah.

  Ja muidugi ei saa samuti mainimata jätta, et see selfitamine enne turniiri on üli ILUS. You pretty girl <3

  • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 11:09

   ma uurin neilt!

 • Reply Hallike 29. juuli 2018 at 09:45

  Olen ka viimasel ajal su blogi jälgima hakanud. Olen umbes sama kaugel rasedusega, võib-olla tsipake eespool. Aga vahe on selles, et mina näen välja nagu 150kg kaaluv elevant, veeren ringi ja midagi teha ei jaksa – ootan kaksikuid.
  Abikaasa on praegu puhkusel ja tuletab mulle ise meelde: “Kuule, kas me täna “Malluka suve” ei vaadanudki?”
  Mina: “Mõh? Ei vaadanud jah…” TV käima, lapsed kõrvale ja diivanile

  • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 09:48

   Mul täna 24+4 oma teada, kaugel sa :)?

   • Reply Hallike 29. juuli 2018 at 09:55

    Mul 26+3, aga juba lõpuraseda hädad. Tuleb 3. sünnitus

    • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 09:56

     Noh, eks mul ka vahepeal valutab ja hädaldan, aga enamasti elan üle 😀

 • Reply K 29. juuli 2018 at 09:40

  Palun kirjuta, kas botoxi süst tasus ära, mis sa otsaette armi peitmiseks lasid teha. Eeldades, et oleksid ise maksnud. Paljud kliinikud lubavad püsivat tulemust väga kauaks, aga sul on selle mõju vist juba kadunud, pildilt paistab. Tahaks ka, aga ei tea, kas tasub arvestades hinda.

  • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 09:41

   No kui sa googeldad, siis öeldaksegi, et iga paari kuu tagant tuleb kohendada, kes see ikka pikemat tulemust lubada saaks 😀

   • Reply K 29. juuli 2018 at 14:00

    Sa ju ise kirjutasid oma botoxi postituses, et botox kestab 1-2 aastat ja filler veel kauem!

    • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 14:27

     Kirjutasin v?? 😀 Ilmselgelt mitte, seal kommides ka ju kõik ütlesid, et paar kuud max ja nii oli kaa

     • Kats 5. september 2019 at 19:13

      Sul on endiselt seal postituses kirjas, et botox püsib 1-2 aastat ja filler kauem, just lugesin 😀

     • Mallu 6. september 2019 at 10:51

      Sa arvad, et ma käin vanu poste muutmas aeg ajalt v 😀

 • Reply Karolin 29. juuli 2018 at 09:30

  Toidu pildi järgi ütleks, et ehk on hoopis koha, sest koha selg on triibuline. ?

  • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 09:32

   Selgus, et tõepoolest oligi koha 😀

 • Reply Mai 29. juuli 2018 at 08:31

  Sellepärast loengi, et teada saada kas plekieemaldaja on hea ?. Tegelikult oootan juba Mang III , kas see postitus tuleb?

  • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 08:32

   Kui ma kirjutada viitsiks 😀

 • Reply Karin 29. juuli 2018 at 08:28

  Ja kust need ilusad kausid pärit on?

  • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 08:30

   Millised kausid? Ma omast arust nagu kirjutasin kenasti, kust ma nad eile sain 😀 Hehe, nüüd vaatan, et ütlen lihtsalt POEST, aga kust teie peaksite teadma, mis poes ma käin, eks 😀 Maxima!

 • Reply P 29. juuli 2018 at 08:26

  Kas Heveren su lugejatele sooduskoodi ei saaks anda? Näiteks sinu koodiga tasuta tarne vms? Prooviks seda plekieemaldajat heameelega, aga kui postikulu otsa panna, siis läheb hind jube kalliks 🙁

  • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 08:31

   ma kirjutanm neile ja uurin 🙂

 • Reply Eva 29. juuli 2018 at 07:13

  Ma ei tahaks enam iial olla uuesti rase, aga ikka loen, võibolla salaja tahaks ka sellist elu- ole aga rase ja kasvata lapsi. Pealt tundub nii simple life. Idüll. Aga sa raudselt jätad pool rääkimata 😀

  • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 07:58

   No tegelt mul räigelt kohustusi, et pole nii, et käin poes ja teen süüa ja elan rahus ?

 • Reply Tinnu 29. juuli 2018 at 06:04

  Mind väga huvitab – olen isegi säärane emme. Ma loen kõikidest blogidest ainult sinu oma pidevalt ja suisa ootan uusi postitusi, sest sa oskad hästi mõnusasti kirjutada. Jutt on ladus, selge ja lõbus. Kui mõne blogija puhul tekib kahtlus, et üks või teine asi on kirjutatud klikkide saamiseks või see, mida ja kuidas nad kirjutavad ei peegelda nende tegelikku elu ja isiksust, siis sinu puhul neid kahtlusi ei teki.

 • Reply Sirts 29. juuli 2018 at 00:11

  See pukk oleks meilgi vajalik aga noh. See selleks. Vot see puhastusvahend pakub nüüd küll huvi. Olen sapiseebiga ka küürinud aga no alati ei toimi. Ah, et miks huvitab täiskohaga emme elu. No olen seda hetkel ise ka, küll üksikemana aga ka täiskohaga. Lahe on lugeda mis teises elus teistel toimub. Keep going ?

  • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 08:21

   Puhastusvahend on hea jah 🙂

 • Reply Kelly 28. juuli 2018 at 23:23

  See kala on koha muide ?

 • Reply Sirly 28. juuli 2018 at 23:03

  Mulle need nö lobapostitused meeldivadki kõige rohkem. Ja nagu Sa oleks teadnud, et mul hädasti toimivat plekieemaldusvahendit vaja. Laps midagi sõi ja peale pesu kollane rada peal. Nii ilus pluus ja nii kahju, et rikutud. Proovin ära, teil nii hästi toimis, ehk minulgi.
  Muide täna koristasin taas vannituba nende öko vahenditega, mida kunagi reklaamisid. On ikka head küll (Y).
  Ps! Superkena oled selle selfie peal, on inimesele ikka ilu antud 🙂 🙂

  • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 08:23

   Muuseas selle pesuvahendiga oli nii, et pesin teist korda ka ja märjalt ikka kumas see kollakas plekk peal. Mõtlesin, et nojah, ei teagi,mis see on, aga kui ära kuivas siis oli jumala puhas 😀

   Ja no mis sa nüüd, aitäh 😀

 • Reply Mannakas 28. juuli 2018 at 22:59

  Ma just nillisin ka neid kausse Männiku Maximas ja mingis segaduse hetkes jätsin ostmatta, nüüd kahetsen….
  Ma loodan, et mõni närune kausike veel jäi sinna??

  • Reply Mallukas 29. juuli 2018 at 07:56

   Üks komplekt oli, aga seal oli alumine kauss katki 🙁

 • Reply Liia 28. juuli 2018 at 22:47

  Selle pesuvahendi ja plekieemaldusvahendi prooviks kindlasti ära. Meil preili jube mäkerdaja ja päris keeruline on kõiki asju jälle pleki abaks saada.?

 • Reply Kätlyn 28. juuli 2018 at 22:16

  Ma just vaatasin täna sinu laivi ja kuulasin, mida põnevat räägid. Mees tuli ka kohe kõrvale ja nii me seal vedelesime kõhuli ja kuulasime. Ta ei teadnud enne Malluka suve sinust eriti palju. Alguses vaatasin saateid järele üksinda, nüüd vaatab tema ka. Meie meelest olete nii lahe perekond ja sellepärast ma loengi/kuulan kõiki su koduperenaise postitusi. ??? Kui me su laivi ära vaatasime, siis hakkasid meest huvitama riidest mähkmed, kuigi meil pole veel lastki. ? Üritasin siis talle nii hästi selgitada, kui oskasin mis need on ja tema ütles küll, et kui lapse saame, siis proovime ka, sest need näevad head välja. Lubas muidugi lahkelt mul otsustada, mis ikkagi mugavam ja parem on. Igaljuhul sul ja sinu lahedal perel on praegu 2 eriti suurt fänni. ?

  • Reply Mallukas 28. juuli 2018 at 22:25

   Hehe, nii armas kuulda, et meest ka huvitavad sellised asjad nagu Mallukad ja riidest mähkmed 😀 Tervitused teile mõlemale!

 • Reply Kaisa 28. juuli 2018 at 22:08

  Täitsa sisutihe päev siis sul seal 🙂

  Meie pere läks härra töökoha suvepäevadele- oli plaan minna paariks tunniks, aga keegi(mina siis praegusel juhul) sattus igasuguste võistluste ja mängudega hasarti ja vat oli vaja ära võita asju 🙂 Ja meeskonna peale saimegi hakkama 🙂 2 korda osavõitlus taskus ja finaalis napilt 1 meetriga 2 koht, tublid olime 🙂

  Ja kõik sest ma pidin “pere nime au sees hoidma”, ehkki oli tore vahelduseks miskit muud peale laste kantseldamise teha 🙂

  Peale seda jõudsime veel meetriste lainete sees hullata ja koju jõudes on mehed autis, mina veel üleval ja loen su blogi 🙂

  • Reply Mallukas 28. juuli 2018 at 22:10

   Hea töö! Ma mõtlen siin ka, et kas peaks homme lapsed randa lohistama, või teeme hoopis ühiskondliku telgis ööbimise 😀

 • Reply Marii 28. juuli 2018 at 22:07

  Ostsime ka eile maximast need kollased kausid 😀 nii ilusat tooni olid ?

  • Reply Mallukas 28. juuli 2018 at 22:08

   Nüüd oleme kausi-sistad 😀

 • Reply Merks 28. juuli 2018 at 22:05

  Mina loen ilmselt sellepärast, et kirjutad kõigest, mitte ainult lastest. Ja palju nalja saab ka sinuga ?
  Ning see kala tundub pigem kohafilee olevat?

  • Reply Mallukas 28. juuli 2018 at 22:08

   Jumal kus on kalaeksperdid, peale vaadates kohe tead :D! Aga ma ise ka mõtlesin, et heiki ma ostsin vist suitsutatuna 😀 Homme teengi suitsukalast salatit oma glamuurse elu jätkuks. 😀

  • Reply Marika 28. juuli 2018 at 22:30

   Ma ei loe küll igat postitust aga kui juhtun lugema siis jah,igav ei hakka lugedes! Hakkasin kohe uurima mis seal rotil siis ikka puuris on? mustikas….Tore pere olete!ja edu teile !

   • Reply Mallukas 28. juuli 2018 at 22:32

    ma jah igaks juhuks täpsustasin, muidu jälle kuskil ving lahti, et vaesed rotid, elavad oma kakas 😀