Ma ei tea, miks ma küsin, sest isegi kui teie jõuate “eiiiii” karjuma hakata, on mul juba post valmis tehtud ja üles riputatud, nii et teil lihtsalt ei jää muud üle kui leppida kirjeldusega minu laupäevast.

Ma ei hakka seda isegi mainima, et me enne üheksat ärkasime, sest just sellise kuke ja koiduga tõuseme me iga päev. Jaja, te võite öelda, et väga paljud inimesed ärkavad lausa kuuestki üles, aga ma olen ju teada-tuntud laiskvorst, kes magaks hea meelega kauem. No kümme oleks juba ideaalne. Nüüd võiks siin järgneda hala, et pagana lapsed äratavad, aga tegelikult ma olen

ise esimene, kes silmad lahti teeb. Süüdistada on vaid ennast!

Kui ma üles ärkasin, siis ma ju blogisin kohemaid hommikusöögist, seejärel lebasin natukene niisama ristseliti, kuni oli aeg minna pokkeriturniirile. Seekord oli siis Hiltoni hotellis  naiste turniir ja osa võttis mingi… peaaegu 40 naist vist. Ma seadsin endale ühe eesmärgi: mitte olla esimene, kes lauast välja lendab. Ja muuseas, ei olnud ka! Ma arvasin, et max paar h saan mängida, aga tegelikult vedasin lausa neli välja. Naised ise olid nii agarad mind õpetama, lõpuks vaatasid ise ka, et palju näpunäiteid anda ei tasu, kui ma neid paar korda chippidest tühjendasin :D

Mina enne turniiri selfitamas

Peale esimest võidukätt

Ja peale teist!

Ma pean ütlema, et päris põnev on niimoodi mängida pokkerit, aga no ei ole ma mingi ekspert ja ma olen üldse üllatunud, et ma niigi kaugele jõudsin, sest teised olid seal kõvasti kogenenumad mängijad. Igatahes oli tore vaheldus ja kunagi lähen mängin kindlasti veel. Enne võiks aga sõpsidega mingi ägeda pokkeriõhtu teha, mitte, et võõrastegagi tore rääkida ei oleks olnud, aga omad trukid on ikka omad trukid, teate ju isegi.

Kui ma lõpuks siis all-in läksin ja kaotasin, siis jooksin koju süüa tegema. Kõht oli juba tühi ja ma olin viimased pool tundi lauas rääkinud, kuidas ma kodus endale sellise söögi valmis keeran, et hoia ja keela. Ma ei eksinud, toit sai tõesti selline, et hoia ja keela. Eilne turulkäik tasus ennast kõvasti ära.

Ma isegi lausa otsisin Nõmme turu kaarti, et teada saada mis talu suitsupeekon see on, aga see on IMELINE. Eile, kui me selle ostsime, siis see onu rääkis, et ta alles hommikul võttis selle suitsuahjust välja, andis mekkida ka. Ma teadsin juba seda ostes, et sellest saab ühe imelise kukeseenekastme ja sai ka. Kõik kraam turult ja värskena!

Eile tegi Kardo kohe kurgid sisse, kui koju jõudsime, tänaseks hakkasid juba mõnusalt soolakad mekkima. Win! Mäletaks ma ainult, mis kala ma ostsin. Ehk heik? Igatahes oli see kõik kokku nii superhea, et ma sõin terve taldriku tühjaks. Mul on alati komme MIDAGI järele jätta, olgu selleks kasvõi viimane amps, aga vot sedapuhku ei jäänud midagi alles.

Rottidele andsin ka kala maiustada. Ma ütlen kohe ära, et see must seal ei ole mitte sitt, vaid mustikas :D

Peale söömist oli mul tunne, et mina ei liiguta enam MITTE KUNAGI! Istusin maha ja valmistusingi enam mitte iial liigutama, kui regati-isu mulle kargu alla ajas ja ma lihtsalt PIDIN poodi minema. Lende ja Kardo tulid mulle seltsi, sest ma üksi ei viitsinud. Oleksin võinud ainult Kardo ka saata, aga mul oli veel millegi isu, mida ma veel ei teadnud, pidin ise poes nägema. #rasedus. Et te  teaksite, siis see miski oli võiroos.

Poeskäik oli väga edukas, sest lisaks kraamile, mis mind korralikult paksuks teeb, sain sealt veel mõned eriti head asjad. Esiteks oli pakiautomaadis pakk, kus sees kingitus GomeraKids‘ilt. Tal nimelt oli meeles, et ma kuskil postituses mainisin, et Martal ei ole autokombet ja just selle ta talle tegigi. Kui. Nunnu! Kojutoomiskomplekt oli ka juba sama koha pealt pärit, kõiksugu ilusaid asju teeb see inimene, pole midagi kosta.

Poest sain ka paar asja (peale võirooside), mis mind rõõmustasid. Nimelt… kausid. Ega mul neid VAJA polnud, aga no nii ilusad ja nii odavad olid, et mõtlesin, et võib ju üks inimene endale viit uut kaussi lubada küll. Neljane kollaste keraamiliste kausside komplekt maksis neli euri, roheline plastikust kauss 2€.

2€ eest on see ikka äge kauss küll, eks!

Uued kollased kausid tõstsin kohe riiulile, sobivad nii hästi, et pole tarvis neid kappi “peitagi”. Kausside kõrval on ka üsna uus … tops? Ma ei tea, kuidas seda nimetada, aga ka keraamiline ja raske ja kaanega. Pole veel otsustanud, mis ma selles hoidma hakata võiksin.

Peale poeskäiku olin ma jälle valmis lihtsalt lebama ja mitte iial liigutama, aga siis oli mul vajadus välja otsida sapiseep ja seda otsides sattusin ma kuidagi vannituba koristama. Sain suure kotitäie kraami, mida endal otseselt vaja enam ei lähe, mõnus kohe kui kappides ruumi ka on. Vahepeal läksin õue ja vaatasin, kuidas Lende Lottet mängima meelitada üritas, aga Lotte ei võtnud vedu. Ma olen vist maininud, et neil on selline suhe, et Lende ARMASTAB Lottet ja Lotte… võimalusel väldib Lendet.

“Võta Lotte! VÕTA!” anub Lende. Lõpuks Lotte korra tegi suu lahti :D

Ei no kus sa lähed, tule võta ikka seda köit!

Ma läksin asjatasin toas edasi, varsti ühines Lende minuga toimetamisel. Esiteks oli tal vaja köögis tomatit süüa ja pärast ennast pesta. Lende armastab lisaks Lottele ka enda uut Vaffa tool pukki (link), sest tänu sellele saab ta julgelt igale poole ulatuda. Meil oli enne mingi tavaline ikea pukk ka, aga sellel ei tundnud ta ennast nii kindlalt. Mari pole seda veel näinudki, aga see teeb raudselt tema ja Kardo pannkoogikokkamised palju mugavamaks. Äge asi!

Väga tõsise näoga tomatit söömas

Mina loputasin ühte mähet, Lende tahtis kohe, et ma tema puki ka tooks, et saaks kenasti ühe jala ära pesta…

… ja teise jala ikka ka.

Võiks ju siis juba pea ka ära pesta?

Ma sapiseepi ei leidnud, aga ma kasutasin ühte teist väga hääd puhastusvahendit, mida teilegi soovitada julgen. Ma isegi ükskord tegin pilti, et Lende läbustas oma lühkarid millegagi täis (mis nägi välja nagu sitt, aga ei olnud sitt :D) ja see ei tulnud pesus välja.

Peale esimest pesu

Peale plekivahendiga hõõrumist ja teist pesu

Jah, ütleme nii, et ma mõnikord ise ka loen enda blogi ja mõtlen, et appi. Kas see ongi mu sisutihe ja glamuurne elu, millest ma kunagi unistasin. Aga vist on nii, et … on jah, kurat :D Mega housewife’i laks, aga mis sa ära teed, kui päris mõnus on nii elada. Mis siis, et laste saamine ja kogu aeg rase päris töö ei ole. Ega kõik ainult tööloomad ka olla ei saa, mõni peab see sigimismasin ka olema.

Ja kui te selle postituse lõpuni lugesite, siis võite endalt ka küsida, et miks teid üldse huvitab ühe täiskohaga emme elu, eh?! :D

Jaga: