KINGILOOS TESTIN JA ARVUSTAN

mul on sõltuvus – Fabeles*

7. august 2018

Ma ei ole erilist saladust teinud sellest, et ma pole suur ehtekandja. Püsivalt on mul sõrmes kihlasõrmus, abielusõrmus ja üks Pandora sõrmus, mis nende kahe all on. Ära ma neid ei võta pea iial ja mingiteks aksessuaarideks ma neid ka just ei peaks, sest nad on püsivad ja üsna tagasihoidlikud. Kuna aga osa minu tööst on teile uusi ja huvitavaid asju tutvustada, siis tutvun ma ka ise mõnikord asjadega, mis mind esmapilgul võib-olla üldse ei tõmba. Kruvitavad ehted? Nagu… mida?

Mis siis ikka, läksin mina sellegipoolest Lootsi tänavale kohale ja mõtlesin ennast siis kenasti kurssi viia, et teilegi rääkida. Mis aga juhtus, see oli mõneti päris tore – reklaam töötas kohemaid ja seda minu enda peal. Eelmisel nädalal käisin Fabeles poes ja tänaseks päevaks olen e-poest (LINK) juba ühe tellimuse juurde teinud, sest…tahtsin veel. Rääkimata sellest, et mu uued ehted pidevalt komplimente püüavad. Aga no ma räägin teile natukene lähemalt ka, et mis pood see Fabeles on ja mis sealt saada võib.

Poe tunnete ära ägeda vaiba ja veel ägedama koera järgi.

Kas teie olete rohkem e-poe või pärispoodide fännid? Ma olen vist rohkem e-poe tüüpi. Kohapeale eriti minna ei viitsi, aga kui netis midagi ägedat silma jääb, siis olen kohe müüdud. Jumal tänatud siiski, et ma Fabeles poes kohapeal käisin. E-poes ei tundunud need ehted üldse nii efektiivsed ja ägedad, kui kohapeal vaadates ja proovides, päriselt neid asju näha on teine tera.

Tegelikult on seal poes päris mitmete erinevate firmade kaupa, aga täna tahan ma rääkida QUDOst. Selle firma point on see, et saad osta endale niiöelda baasehted, mille kivikesi vahetada saad. Ehk siis ostad näiteks ühe sõrmuse ja kolm erinevat kivi, ning sul ongi pmst kolm sõrmust. Samu kive saad panna ka baaskäevõrule, kaelakeele ja kõrvarõngastele. Kuna kõik kivid on nii ilusad, siis kombot, mis ÜLDSE kokku ei sobiks, on vist raske kokku panna. No vaadake ise…

Lillakas-sinakad toonid, nii ägedad! Ja olla praegu moevärvideks.

Sõrmuseid on erinevaid. Mina võtsin kaks “tavalist” sõrmust ja ühe veits blingima, et saaksin neid omavahel kombineerida. Näete, SIIN on kõiki erinevaid sõrmuseid näha. Nii raske oli otsustada, et kas peaks võtma neutraalsemaid toone, või just midagi särtsakamat ja erilisemat. Ühest küljest olen ma suur punase huule fänn ja seega oli mõte võtta paar punast kivikest, et need siis sõrme või kõrva panna. Samas nude huulepulgaga sobiks jälle mingi neutraalsem komplekt… Minu värviarmastus sai siiski võitu ja lõpuks sai valituks selline komplekt:

Pastelne kollane, sinine ja üks väike bling ka sekka.

See ongi äge, et igale maitsele on midagi. Kes on rohkem harakad, leiavad suure valiku sädelevaid kive, tagasihoidlikuma stiiliga inimestele on jälle neutraalsemaid variante küllaga. Kokku on kive üle 3000 erineva, seega jah, valikut on küll ja veel. On hõbedast, rose-gold tooni ja lihtsalt kuldset põhja. Kive on sadu erinevaid toone, mustreid on erinevaid ja kivi kujud on ka erinevad. On suuremaid, on väiksemaid. Valik on lõputu.

Nagu öeldud, on poes ka teisi firmasid, mulle olid tuttavad näiteks SNÖ ja Save My Bag. Ma nendest Save My Bag kottidest olin kuulnud, aga ise katsuda saanud ei olnud. Kas te teate, et need on mega kerged, ilusad ja värvilised? Vist algselt mõeldi nad välja disainerkottide kaitseks, aga kuna nad olid nii ilusad, siis hakkasid inimesed neid niisama ostma. Ma ei imesta.

Igatahes, kes elavad Tallinnas, ma soovitan Fabeles poodi sisse astuda. Valik on suur ja saate ise proovida-katsetada, et mis teile sobib või ei sobi. Kui juba korra käidud, siis on pilt selge ja edaspidine kivide juurde soetamine kergem. Nagu öeldud, mina tegin oma uue tellimuse juba ära ja ootan pikisilmi pakki. Ma olen juba oma ehete üle nii palju komplimente saanud, et tõusin ära ja tahan veel! Eks ma siis näitan teile ka, kui paki kätte saan.

Muuseas, e-poest tellides saab koodiga mallukas15 lausa 15% soodukat. Ma kasutasin seda isegi, töötas küll ja sain peaaegu 16€ allahindlust, see on lausa ühe kivi hinna sääst, sest just 15€ maksavad kõige soodsamad kivid. Seega, kui keegi tunnetab kunagi, et tahab mulle midagi kinkida, siis võib vabalt ühe kivikese tuua. Ühest piisab, sest seda saab kombineerida olemasolevate kividega ja no mina oleksin õnnelik. Kardo…. khm…. vihje. Ma tahan veel!

Suures ehtevaimustuses tegin kodus oma kulinatest pilti kah!

Võtsin sellised sinised kõrvakad kah, aga nendega on selline asi, et see kinnitus on üsna väiksele kõrvalestale mõeldud ja minul hakkasid kõrvad õhtuks valutama. Ega ma palju kõrvarõngaid ei kanna, asi võis selles ka olla. Aga sügisel tulla uued rõngad müügile, proovin siis nendega õnne, pidid laiemad olema ja minu hiiglaslikku kõrvalesta ka mahutama. Ilusad sinised on nad küll.

Nii ilusad, eks! Ja nii äge, et neid saab kanda nii koos, kui eraldi ka – kuidas ise tahad. Ma olen ausalt vaimustuses ja tõesti nagu ma alguses ütlesin, et ma läksin nendega tutvuma, sest noh… see on mu töö ja mõtlesin teile natukene reklaami teha, aga no nii meeldisid, et nüüd saan kohe eriti rõõmsalt seda reklaami teha. Ega ei saa ju kehva kraam olla, kui ma ise ka veel juurde ostsin!

Pidage siis meeles, et koodiga mallukas15 saab 15% soodukat ja vaadake e-pood üle, ehk saate ka endale mingi ägeda komplekti :)

Tahaks ühele lugejale ägeda sõrmusekomplekti kinkida. Selle jaoks mine vaata Fabeles.com kodukale, SIIA ja kirjuta mulle, millised kolm kivi sina oma sõrmust ehtima paneksid. Võitja saabki endale enda kokkupandud sõrmuse kingituseks! Sõrmuse loosin välja 14. august, nii et olge aga mehed ja võtke osa. Äge värk on ja ägeda ehte saab! Linke päris lisama ei pea, võite niisama kirjutada, et mis värvi kolme kivi teie nt kasutaks.

ma eile küüntes, jehhuu

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

245 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Mey 14. august 2018 at 17:45

  Tondo top 10mm – Pacific Opal/Gold
  Tondo top 13mm – Powder Rose/Gold
  Asconi top 10mm – Turquoise/Gold

 • Reply merks 14. august 2018 at 15:31

  hei, ma olen natuke segaduses. Kui tahaksin ka kolme kiviga sõrmust, kas siis peaksin valima eraldi kolm baas sõrmust või ongi mingi üks sõrmus kuhu saab 3 kivi panna?

  • Reply Mallukas 14. august 2018 at 18:30

   kolm baassõrmust

 • Reply Sirli 12. august 2018 at 20:23

  Olen ka nendest sõltuvuses! Nii ägedad ehted- üks tüütab ära, saab lihtsalr uue värvi vastu välja vahetada :) valiksin üleni sädeleva, royal blue ja punase!

 • Reply Kaili 11. august 2018 at 15:33

  Crystal/Gold, Light Siam/Gold, Powder Yellow/Gold ❤

 • Reply Sandra K 11. august 2018 at 06:44

  Crystal silver, blue silver ja graphite silver ?

 • Reply Eleriin 10. august 2018 at 22:15

  Wow.
  kindlasti ülevalt must roosa ja valge???
  hea et sa meil ikka olemas oled ja viid kurssi mega ägedate toodetega, milleni ise ei jõuaks ehk!:)

 • Reply Maris Õispuu 10. august 2018 at 20:47

  Kui mina võidaks, siis valiksin järgnevalt 2*Tondo Deluxe top 16mm Crystal-Rand – Light Siam/Rose Gold
  Sesto kivi 10mm – Powder Yellow/Rose Gold
  Kivid, mida saaksin peale sõrmuse kanda veel kõrvarõngastel ja kaelaketil.

 • Reply Kadri 10. august 2018 at 09:32

  ?? bottone pastel pink, cetta crystal, piave white opal ( rose gold põhjal)

 • Reply Mai-Liis 10. august 2018 at 08:29

  Igas naises on peidus väike harakas, kas pole ;)
  Minu valik oleks: Asconi türkiis/kuld, Cetta virsik/roosakuld, Asconi valge topaaz/roosa kuld.

 • Reply Leana 10. august 2018 at 06:51

  Ei kanna väga sõrmuseid aga no, kes siis sellist iludust jätaks kandmata nagu seda on selline sõrmus. Kividest meeldiks üks roosa ja üks lillakas ning lisaks üks bling.

 • Reply Eva-Maria 10. august 2018 at 06:04

  Okei, ma ei tea, kas mu kommentaar saab nüüd topelt või tripelt. Leht muudkui laeb ja laeb mul. Kirjutan uuesti muudkui kommi ?? Enivei, ma olen nii palju Fabeles-ist ja Qudo ehetest head kuulnud. Ma pole suurem ehtekandja üldse, kui siis mingid kihvtid kunstipärased sõrmused või midagi erilisemat kui tavaline kuldrõngas ja mikrokivike seal peal ning hinnasilt 10000€. Muidugi oleks tore ka kallimas hinnaklassis ehteid omada, aga minu jaoks suurt vahet pole, kui kvaliteet olemas. Vahel ikka juhtub, et soodsam firma on ka ok. Qudo ehteid kannaks küll. Ning kombineeriks endale sini-must-valge sõrmuse. Olen patrioot ja armastan meie lipuvärve. No, really. Qudol on väga ilusaid kive just neis värvides nii et everybody wins. Loodan, et ei pea niisama tühje sõrmi lehvitama ja tuleb üks iludus koju. ?Kuigi see on minust jumala isekas. Äkki kingin hoopis emale sõrmuse. Sel juhul on sõrmus ise raudselt kuldne ja kivid valib ta ise. ?

  • Reply Mallukas 10. august 2018 at 07:03

   Ma olen siin sada korda öelnud seda, aga mina pean kõik kommentaarid käsitsi üles laskma ja ma tõesti olen ka aint inimene, st ei suuda seda sekundiga teha :D

 • Reply Eva 10. august 2018 at 01:11

  Oii, ma tean Fabeles-i ja Qudo ehteid!! Selles mõttes, et mul pole ühtegi, aga olen neist igal pool kuulnud ja lugenud ja mõttes unistanud, et milliseid ehteid ma tahaks. Ei ole ka suurem ehete kandja, kui kannan, siis peavad ikka lahedad olema, mitte mingi tavaline kuldring ja väike mikrokivike peal,mis hullult palju maksab? Muidugi oleks lahe midagi kallimat ka omada, aga spets selle järgi ei jõuaks elus osta ju, et oleks mingi Tiffany või ma ei tea..Aga pole absull vajagi. Qudo on tõesti megaäge ja no otsustasin, et tahan just sini-must-valge kombot. Olen jah patrioot ja uhke selle üle, shoot me ???

 • Reply Eva 10. august 2018 at 01:08

  Oii, ma tean Fabeles-i ja Qudo ehteid!! Selles mõttes, et mul pole ühtegi, aga olen neist igal pool kuulnud ja lugenud ja mõttes unistanud, et milliseid ehteid ma tahaks. Ei ole ka suurem ehete kandja, kui kannan, siis peavad ikka lahedad olema, mitte mingi tavaline kuldring ja väike mikrokivike peal,mis hullult palju maksab? Muidugi oleks lahe midagi kallimat ka omada, aga spets selle järgi ei jõuaks elus osta ju, et oleks mingi Tiffany või ma ei tea..Ja polegi vaja! On igasugu lahedaid mõistliku hinnaga brände. Qudo on tõesti megaäge ja no otsustasin, et tahan just sini-must-valge kombot. Olen jah patrioot ja uhke selle üle, shoot me ??

 • Reply Lillllll 10. august 2018 at 00:16

  Mina valiks ühe heleroosa kivi, ühe valge ja ühe blingi ❤️ Mõne nädala pärast on mu armsal empsil sünna ja no see sobiks niiii ideaalselt kingiks! Ise vist osta ei jaksa, aga kaugelt imetleks küll ? Vinge, et nii vahvat asja tutvustama sattusid.

 • Reply Merka 9. august 2018 at 23:54

  Mulle meeldiks pastelne kombo (minu suur selle suve lemmik) – sinine, roosa, kollane!

 • Reply Mirjam 9. august 2018 at 22:54

  Mina on samuti Fabelese uus ja värske fänn! Hetkel kaks sõrmust ja must+hall kivi. Väga tahaks kivisid juurde!! Täiesti plaan osta endale mingiks puhuks kink! Siis aga sooviks rõõmsamaid toone – roosat ja lillat nt.

 • Reply M 9. august 2018 at 22:09

  Valiksin bling, heleroosa, valge.

 • Reply Evelin 9. august 2018 at 21:31

  Mõtlesin,et ma vaatan kiirelt e-poodi ja kirjutan kolm mis kõige rohkem meeldisid kohe ära (sest ma muidu alati unustan ära sellistest loosimistest osa võtta). aga wow mis valik, ei jõuaks 14.augustiks ka vist kolme lemmiku välja valida. Aga jääb hetkel Cristal Silver, Light Pink Silver ja Provence Lavender Silver

 • Reply Kerli 9. august 2018 at 19:31

  Kollane, türkiissinine ja bling. Nii-nii ilusad ehted, ei saa silmi nendelt kohe.

 • Reply Kadri 9. august 2018 at 17:05

  Kuna ma olen suur ehtefänn, siis oleksin mega-giga-super-hüper õnnelik kui ma selle loosi võidaksin. Mul on küll hunnik ehteid, aga enamus sellised odavad ja mitte kvaliteetsed, kuna raha pole eriti jalaga just segada :D Aga mul peab mätšima ehted alati outfitiga ja see on ju lausa geniaalne idee! Ma polegi varem kuulnudki külge kinnitavate kividega ehetest. Saad osta erinevaid kivisid ja kanda nii nagu süda lustib. Sügisele mõeldes sooviksin ise vast mingit lillakat või sinist tooni kivisid ja kindlasti sära ja sädelust juurde, sest see mulle meeldib. Aitäh alati uute asjade tutvustamise eest, sinu blogist leian alati midagi uut ja huvitavat lugeda! ;) :)

 • Reply Heidi 9. august 2018 at 16:37

  Heleroosa, helesinine ja valge ?

 • Reply ingrid 9. august 2018 at 14:44

  Niinii ilusad ehted, ise kannaksin bling, must ja roosa :) :)

 • Reply S 9. august 2018 at 14:39

  Mulle meeldiks väga roosa, türkiissinine ja bling

 • Reply Annika Nurmik 9. august 2018 at 12:10

  Bling, must ja midagi lillakat. sooviksin seda sõrmust väga …olen ikka ja jälle mõeldud miks mina ei võiks ühtegi loosimist võita ??aga lootma peab ?

 • Reply Riin 9. august 2018 at 12:01

  Mulle meeldivad pastelsed toonid: kollane, sinine, valge.

 • Reply Anne 9. august 2018 at 10:19

  Mulle meeldiks lillakas,bling ja must

 • Reply Tene 9. august 2018 at 05:12

  Minu lemmik oleks must, crystal ja hallikas?❤️❤️

 • Reply Mari 8. august 2018 at 22:28

  Must, kollane ja kristall?

 • Reply Kadri 8. august 2018 at 22:05

  Mulle väga meeldivad Qudo sõrmused! Lemmik toonid on rose gold, valge ja helesinine ❤️

 • Reply Delica Brigita 8. august 2018 at 22:00

  Mina tahaksin oma sõrmes näha värve kollane-roosa-türkiissinine

 • Reply Delica Brigita 8. august 2018 at 21:50

  Mulle meeldiks näha enda sõrmes värve kollane-roosa-türkiissinine

 • Reply SS 8. august 2018 at 21:31

  Olen neist ammu teadlik ja ühe korra isegi valisin sobiva kombo välja, aga siis ikkagi jäi asi raha taha.
  Mulle meeldiks sinine tondo deluxe kivi, pastelne kollane ja valge (crystal) kivi :)

 • Reply Heleryn 8. august 2018 at 21:21

  Nii ilus sõrmus??
  Ma sooviksin roosa, hallikas/sinaka ja valge kiviga ?

 • Reply Kata 8. august 2018 at 21:11

  WOW.. ma olen juba mõne aja neid ehteid vaadanud ja mõlenud, et one day ma selle omale soetan.. ei raatsi veel :), aga äkki naeratab loosiõnn :). Ma niiiiii sooviks omale ka rose-gold toonides sõrmust ja kivid sätiks ka juurde midagi ägedat erka blingi ja midagi kifti :). See on nii hea mõte, et osta üks ehe ja seda hakata muutma ja kombineerima erinevate kivikestega :). See oleks lausa imeline võit. :).

 • Reply Gea 8. august 2018 at 20:40

  Ma tahtsin hoopis küsida, et kas küüned on sul geellakiga või geelküüned? Kui geellakk, siis ma tahan ka – kus teed?

  • Reply Mallukas 9. august 2018 at 08:51

   issand, ma ei teagi :D alguses ta pani küll mingi geelilarakaga “pikendused” otsa, sest mul olid niiiiii lühikesed, et poleks saanud kuju anda, aga nüüd on all puhta oma küüs. Seega ehk geellakkimine?

   • Reply Gea 10. august 2018 at 15:53

    Ja kes sul teeb? Nii ilusad! Tahan ka

    • Reply Mallukas 10. august 2018 at 16:15

     Brilliant studios käin

 • Reply Kaidy 8. august 2018 at 20:23

  Esimest korda nägin neid ehteid ilumessil- ja need lummasid mind! Kuid kurb on see et ei ole siiani endale ostnud, ainult imetlenud netis.
  Kuid oleksin õnnelik kui minu kätt kaunistas ehe värvides- roosa, must ja kuldne.

 • Reply Kaidy 8. august 2018 at 20:17

  Esimest korda nägin neid ehteid ilumessil ja need paelusid mind väga. Kuid kurb on see et siiani ei ole ma ostmisele pihta saanud- kain vaid vahest netis vaatamas.
  Minu käsi kaunistaksid heameelega roosa, must ja kuldne! ?

 • Reply Veronika 8. august 2018 at 19:36

  Vau, millised ehted! Pole küll veel kunagi midagi võitnud, aga vahel võib jala ikka ukse vahele panna. Kui peab vaid kolm valima:D, siis valiksin halli, pastellse kollase ning crystali.

 • Reply Liisa 8. august 2018 at 19:22

  Ma mitte kunagi mitte midagi ei kommenteeri ning olengi üks pealtvaataja alati, aga millegipärast ma tunnen et see sõrmus on “must have” :D Enivei proovime siis õnne :) Roosa helesinine ning hõbe oleks ideaalne kooslus just mulle!

 • Reply Maarja U. 8. august 2018 at 17:28

  Ma just eile
  käisin ka seal poes. Ostsin hoopis qudo nahkrihma, kuhu ssab ka kive panna. Esimene roosa olemas ?.Silma jäid veel must, kuldne ja mõni roosa sobiks ikka veel. Olen terve päev täna seda lehte vaadanud ja imetlenud.

 • Reply Marianne 8. august 2018 at 16:55

  Bling, rose gold ja valge ?

 • Reply Evelyn 8. august 2018 at 15:40

  Valge,roosa ja helesinine.

 • Reply Sirle 8. august 2018 at 15:19

  Ma olen neid Fabeles ehteid ammu juba imetlenud. Mul pole ühtegi ilusat ja erilist sõrmust (krdi elukaaslane pole mulle mitte ühtegi kinkinud :D kuigi suur unistus oleks kanda nii kihlasõrmust kui abielussõrmust- aga mida pole seda pole, isegi mitte mingit suvakat odavat sõrmust kooselu märgiks pole ta mulle toonud :D imelik oleks ise nõuda ka. Äkki veab siis loosimises ja saan endale ise nii vinge sõrmuse kokku panna, et elukaaslasel kukub lõug laua peale :D küll ta siis liigutama hakkab kui näeb, et järjepidevalt oma uusi kauneid sõrmuseid imetlen ja kruvin :D valiks arvatavasti mõne bling Crystal kivi, Powder rose õrnroosa kivi ja black diamond/silver kivi, mis nagu hallikas kalliskivi! Wooop, wooop!

 • Reply Marilyn 8. august 2018 at 15:00

  Oiii oiii oiii kui raske on valikut teha, aga mina valiksin toonidest musta, roosa ja kollase :)
  Võidu puhul saadaksin sõrmuse oma ämmale, kes on tõeline ehtegurmaan!

 • Reply Merili 8. august 2018 at 14:48

  Valiksin musta, halli ja valge kivikese! ❤️ Sõrmus läheks minu igapäevase riiete tooniga kokku.

 • Reply Heleriin 8. august 2018 at 14:46

  Minu valik:
  Tondo Deluxe top 13mm crystal bordered – Royal Blue/Rose Gold,
  Asconi top 10mm – White opal/Gold,
  Bottone top 10mm – Light Coral/Gold

 • Reply Anneli 8. august 2018 at 12:53

  Mul oli just sünnipäev ja ma sain kingituseks sarnased kõrvarõngad nagu on sinu kolme kivikesega sõrmus! Kõrvakad küll hoopis teise firma omad, aga sama kujuga – üks kivike üleval ja 2 all. Seega valiksin sõrmusele valge, roosa ja lilla kivikese.

 • Reply Karin 8. august 2018 at 12:50

  Korall, valge ja hõbe bling ??

 • Reply liina 8. august 2018 at 12:45

  Sinu komplekt on ka superilus. Ise valikisin kindlasti blingi ja siis miskit roosat ja valge näiteks. Samas tundub, et kohapeal peaks ikka ise ära käima, et kindel olla.

 • Reply Liisi 8. august 2018 at 12:31

  Lilla, rohekas, kollane

 • Reply Kristel 8. august 2018 at 11:38

  Ma kasutaksin Bottone top 11.5 mm/ Pastel pink pearl rose gold, getta top 11.5 mm/White opal Rose Gold ja Tondo top 10 mm/ Crystal rose gold ? need on lihtsalt üli-ilusad sõrmused ?

 • Reply S 8. august 2018 at 11:37

  imeilusad sõrmused ja kivid – must, punane ja pärl!

 • Reply Mariann 8. august 2018 at 10:37

  Mulle jäid silma mündikarva, valge ja roosa :)

 • Reply Marlen 8. august 2018 at 10:05

  Mul 2 sõrmust on, juurde valiks Rose Gold toonis kivid: White Pearl Bottone, Sfera top 8mm ja Light Coral Tondo Deluxe.

 • Reply K. 8. august 2018 at 09:58

  Ilmselt lilla-mündiroheline ja midagi natuke blingi. Kõik hõbedaga :)

 • Reply Triin 8. august 2018 at 09:50

  Minu valik oleks: Aqua/Rose Gold, Dark Rose Opal/Gold, Pastel Yellow Pearl/Rose Gold.

 • Reply H. 8. august 2018 at 09:49

  Mina sooviksin helesinist, heleroosat ja blingi või läbipaistvat :)

 • Reply Hbs 8. august 2018 at 09:42

  Ohh!!

  Ma valiksin ilmselt sinine-roosa-valge! Ja ma arvan, et kombineeriks ka hõbedast ning roosat kulda :)

 • Reply Anneli 8. august 2018 at 08:21

  Mina valiksin coral’i, light turquoise’i ja kolmandaks midagi blingi :)

 • Reply MaarjaLiis 8. august 2018 at 07:49

  Wau, mina valiksin punase,
  musta ja helesinise!:)

 • Reply Kaia 8. august 2018 at 07:28

  Sini-must-valge ? ammu tahtnud endale lipuvärvides sõrmust ?

 • Reply Kaisa 8. august 2018 at 07:01

  Bling kivi on täiega ilus ? Veel võtaksin juurde heleroosa ja valge kivi. ?

 • Reply Siky 8. august 2018 at 06:04

  ? kuldsel põhjal türkiis, kollane ja kuldne bling?

 • Reply Kaie 7. august 2018 at 23:56

  Kõige parema meelega läheksin kohapeale vaatama ja langetaksin valiku seal juba sõrme proovides ?
  Aga ilmselt valiksin midagi tumedates toonides, lisaks midagi säravat ?

 • Reply Kristiina 7. august 2018 at 23:10

  Must, valge ja bling ☺️

 • Reply Triin 7. august 2018 at 22:55

  Mina paneksin kokku erinevad crystal kivikesed

 • Reply Merit 7. august 2018 at 22:54

  Valiksin crystal rose gold, pastel pink pearl, rose gold ja powder rose gold kivikestega. Olen samuti vähene ehtekandja, sõrmuseid on 0. Ainukesed ehted on pärlkõrvarõngad ja Nomination käevõru. Niisama ninn nänn kulinad ei meeldi. Ehetel peab olema mingi tähendus või väärtus minu jaoks, et neid kanda…

 • Reply Pille 7. august 2018 at 22:51

  Oi jummel, kui ägedad ehted!! Lihtsalt geniaalne, et neid saab niimoodi kombineerida. Võita tahaksin sellist kombot nagu must-punane-kollane. Minu lemmikvärvid!
  Ehk siis valiksin need 3 ilmselt:

  https://fabeles.com/et/shop/qudo-et/qudo-vahetatav-kollektsioon/vahetatavad-kivid/cuore-suda-12mm-light-siam-gold/

  https://fabeles.com/et/shop/uus/sesto-kivi-10mm-black-diamondrose-gold/

  https://fabeles.com/et/product/sesto-kivi-10mm-powder-yellow-gold-copy/

  Niiii ilusad!!!

 • Reply Laila 7. august 2018 at 22:26

  Valiksin ilmselt midagi kas sinise või rohelise tooniga.. sinise hõbedasele baasile ja rohelise sobitamsin ilmselt kuldsele baadile. Ausalt öeldes olen Qudo sõrmuseid juba ammu kiibitsenud..ostuni pole kahjuks veel jõudnud.

 • Reply Laura 7. august 2018 at 22:17

  Kuna kulda üldse ei kanna, siis valiksin hõbedasel põhjal türkiisi, chrysolite opali ja kristall hõbeda. Ja siis ostaks veel mõned juurde :D

 • Reply Trints 7. august 2018 at 22:06

  Mina võtaksin AB crystal, bling bling crystali ja aquamarine :)

 • Reply Katri 7. august 2018 at 22:04

  ????see sinu Sôrmuse vârvid ongi ju just need kôige kôige ilusamad ????

 • Reply Karin 7. august 2018 at 21:57

  Valiks türkiis sinine -must – ja bling kivikestega (hôbedased )

 • Reply Karin 7. august 2018 at 21:35

  Need on lihtsalt supper ehted- ostuni veel pole jôudnud(vaadanud olen)
  Minu lemmik oleks hôbedased türkiis sinine 2 ja must

 • Reply Maiu J 7. august 2018 at 21:35

  Väga meeldib malluka bling sõrmus, veel valiksin juurde roosa ja rohelise :)

 • Reply Sandra 7. august 2018 at 21:30

  Wow kui ilusad…,hõbedane,valge,roosakas

 • Reply Gerli 7. august 2018 at 21:26

  Bling,kuldne,roosa

 • Reply Lusja 7. august 2018 at 21:10

  Kuidas kandes vastu peavad? Kas kuldne värv ei kulu maha? Väga ilus disain ja kõik, aga kvaliteet näeb natuke kahtlane välja. Ti Santo vms sõrmused näevad sarnased välja aga kallimad. Pole veel osta raatsinud.

  • Reply Mallukas 7. august 2018 at 21:42

   No mul on nad nädal olnud, ei oska kommmenteerida

 • Reply Mari-Jaana 7. august 2018 at 21:05

  Kôik nii ilusad, aga kui peab valima… siis must, valge ja roosa.

 • Reply Elize Romanova 7. august 2018 at 20:59

  Valik ajab silme eest kirjuks ? aga minu valikuks oleks:
  Ametüst, Cristal ja Black ja gold põhja peal ❤️

 • Reply Liisu 7. august 2018 at 20:40

  Olen ammu unistanud mõnest ilusast ehtest, olles ise vaene tudeng, pole selleks paraku raha. Lehel ringi vaadates tekkis aga suur tahtmine kohe neid kõiki erinevaid kombinatsioone proovida ja sobitada :D Minu unistustes võiks olla sõrmused hõbedase põhjaga ning neid võiksid kaunistada must, hõbehall ja kollane kivi.

 • Reply Milen 7. august 2018 at 20:34

  Mina valiksin sini-must-valge..sobiks garderoobiga :)

 • Reply Chris-Lyn Kuill 7. august 2018 at 20:25

  Mulle meeldiks kuldsel baasil bling, punane kristall ja kollane nagu sinul ;)

 • Reply Kerli 7. august 2018 at 20:18

  Nii keeruline oli valida, aga mina sooviksin väga sõrmust, millel on imeline ametüst, rose white opaal ja valge chrystal. Selline sõrmus oleks täiesti ideaalne! ??

 • Reply Kreta Rätsepp 7. august 2018 at 20:15

  Mina valiks heleroosa, musta ja tumepunase. Sellised värvid, mis sobivad enamus asjadega ja kujutan ette, et ka koos oleksid ilusad. ?

 • Reply Heli 7. august 2018 at 19:31

  Vau, minule meeldiks kuldne sōrmus crystal rose gold, pastel pink pearl, rose gold ja powder rose gold kivikestega :)

 • Reply Mari 7. august 2018 at 19:18

  Mina valiksin musta-sinise-roosa. Saaks seda oma väikese õe pulmas kanda :)

 • Reply Annika 7. august 2018 at 19:14

  Pastel pink/gold 11,5 mm
  White opal/ gold 11,5 mm
  Azure blue/ gold 10 mm

 • Reply Teele Talu 7. august 2018 at 19:09

  Kuna ma olen jube harakas, siis ma lihtsalt scrollisin neid kivikesi ja olen nii vaimustuses! Kolm kivi võiksid olla punane (tulehark), kuldne (ma olen ise ka suht kuldne inimene) ja BLING (harakale meeldib shiny stuff).

 • Reply Raili 7. august 2018 at 19:06

  Kindlasti oleks üks türkiisi värvi, kuna see on suvel must-have. Siis võiks üks hõbeda bling olla ja teine kullakarva kivikesega☺️

 • Reply E 7. august 2018 at 19:04

  Must, hõbe ja heleroosa:p

 • Reply Mia 7. august 2018 at 18:56

  Hmm.. raske valik! Valiksin ilmselt sügavsinise, tuhmi valge ja ühe korraliku blingi. Abielusõrmusena oleks siuke äge, siis saaks mees aastapäevadel neid kive muudkui juurde kinkida :D

 • Reply Kati 7. august 2018 at 18:48

  Mina valiksin järgnevad:
  Bottone kivi 10mm – Powder Rose/Rose Gold
  Bottone kivi 10mm – Rose Water Opal/Rose Gold
  Bottone kivi 11.5mm – Pastel Pink Pearl/Rose Gold

 • Reply Kaidi 7. august 2018 at 18:41

  Kindlasti punast, sinist ja lillat. Oleks väga tore link enda sünnipäevaks, jumaldan ehteid.

 • Reply Marelle 7. august 2018 at 18:33

  Terve õhtu oli nüüd sisustatud :D Leidsin ka lemmikuid Piramide kivi-gold, Sesto kivi-Royal Blue/Gold ja Rose Water Opal/Gold

 • Reply Kata 7. august 2018 at 18:29

  Kollane, roheline ja miski bling oleks super kooslus ;)

 • Reply Grete 7. august 2018 at 18:26

  wooow kui ilusad!!!
  Pastel Pink Pearl/Rose Gold
  White Opal/Rose Gold
  Rose Water Opal/Rose Gold :)

 • Reply Renna 7. august 2018 at 18:19

  Üks selline bling nagu sinu oma, teine kristall ja kolmas punast tooni :)
  Suure tõenäosusega tuleb nüüd Tallinna põrutada, sest e-poest ei saa ikka korralikult õiget vaibi kätte.

 • Reply Silvia 7. august 2018 at 17:50

  Valge muhklik selline nagu Sul see bling on. Siis roosa kristalli moodi ja helesinine. Sõrmus kindlasti rose gold.
  Minu lemmikud on need ka❤

 • Reply Ainar 7. august 2018 at 17:39

  Võidu korral kingiksin sõrmuse abikaasale pulma-aastapäevaks. Kuna ta omastab kingitud ehetele alati suure tähenduse, siis teeks see talle kindlasti väga palju rõõmu. Valiksin sinised toonid, kuna lemmik värv on tal türkiissinine (aastate jooksul LÕPUKS meelde jäänud).

 • Reply Sara 7. august 2018 at 17:37

  Crystal, light rose ja bling

 • Reply Katrin 7. august 2018 at 17:37

  Must, sinine ja üks bling hõbeda põhjavärviga. :)

 • Reply Maarja Palu-teearu 7. august 2018 at 17:19

  Aquamarine/Rose Gold, Crystal/Rose Gold ja Dark Grey Pearl/Rose Gold

 • Reply Heili 7. august 2018 at 16:54

  Mulle lihtsalt kohutavalt meeldib sinu sõrmuse trio! Imetlesin seda juba siis kui näitasid oma ilusaid küüsi! Tore oli lugeda postitust, kust ka endale neid soetada saab!

 • Reply Kristin 7. august 2018 at 16:48

  Crystal AB/rose gold
  Summer blue/rose gold
  White pearl/rose gold

 • Reply Kristina 7. august 2018 at 16:46

  Pastell roheline ja roosa ja must. Need on päris ilusad värvid.

 • Reply Anu Pajumaa 7. august 2018 at 16:40

  Kividega, must, sinine

 • Reply A T 7. august 2018 at 16:14

  Valge topaas, tansaniit ja teemant …nii ilus!

 • Reply Kaire 7. august 2018 at 16:13

  Valge, must ja bling ?

 • Reply Agnetha 7. august 2018 at 16:07

  Must pärl, roosa kvarts ja ametüst oleksid ideaalne kooslus ?

 • Reply MaKi 7. august 2018 at 16:02

  Air blue, rose water ja mynt (gold) ??????

 • Reply Evelin 7. august 2018 at 15:54

  Valik on tõesti lai, ei oskagi kohe valida. Aga sõrmus kindlasti hõbe ja sinna juurde tumehall, helehall ja kas siis vanaroosa või midagi smaragt rohelisega või midagi pastelsemat. Mul endal Blingi maitset pole ja ehteid ka muidu kannan väga vähe :)

 • Reply Kati 7. august 2018 at 15:49

  Kaks pastelset tooni ja üks kristalne kivike

 • Reply Topklots 7. august 2018 at 15:41

  Valik on ikka mega lai. Valiksin tumehalli, hele halli..ja midagi rohekat juurde või vanaroosa tooni :) Ka mina ei kanna muidu ehteid..ja olen muidu pigem “värvi inimene” aga sõrme tahaks midagi muud :)

 • Reply Liis 7. august 2018 at 15:39

  Cuore small heart top 9mm – Light Rose/Rose Gold; Cetta top 11,5mm – Crystal/Rose Gold ja Bottone top 11,5mm – Crystal/Rose Gold!!:)

 • Reply Stella 7. august 2018 at 15:33

  1 h oli nüüd sisustatud ?
  Meeldivad pastellsed: roosa, helehall ja dark grey pärli oma.

 • Reply M.I 7. august 2018 at 15:31

  Sesto Purple Velvet/Tondo Rose Water/Cetta Crystal

 • Reply Monika 7. august 2018 at 15:30

  Jet/gold, Metallic Blue/rose gold, White Jade/rose gold

 • Reply Liisi 7. august 2018 at 15:03

  must, punane ja mingi bling valge -hõbedane oleks jumala lahe :)

 • Reply Lilith 7. august 2018 at 14:59

  Hall, lilla ja kristall :)

 • Reply Kristiina 7. august 2018 at 14:56

  Kollane, must, hõbe :)

 • Reply Eliis 7. august 2018 at 14:48

  Beezi kiviga, roosa kiviga ja sellisega kus on palju pisikesi kivikesi peal?

 • Reply Kaidi 7. august 2018 at 14:35

  Mina sooviks väga
  Bling
  Light rose
  Punane

 • Reply Viorica 7. august 2018 at 14:32

  Oo see valimine võttis aega.. Aga lõpp tulemuseks võtaksin ilmselt kulla tooni, kivikesteks blingi, koralli ja musta ? tuleb siit kaugelt Viljandist Tallinnasse ikka tulla vist.

 • Reply Astrid 7. august 2018 at 14:30

  Kaks chrystalit ja rose gold oleks minu valik ?

 • Reply Triin 7. august 2018 at 14:24

  Indiana sapphire, crystal ja amethyst ?

 • Reply Triin 7. august 2018 at 14:22

  Indiana sapphire, crystal, amethyst ?

 • Reply H. 7. august 2018 at 14:08

  Korall, must, hõbe?

 • Reply Rutt 7. august 2018 at 14:05

  Pöhivärv kuldne juurde siis kollane,bling ja sinise

 • Reply Kati 7. august 2018 at 13:58

  Münt,kuldne,must:)

 • Reply Gerli 7. august 2018 at 13:55

  Kindlasti peaks üks olema bling ja sinna juurde veidike türkiisi. Tasakaaluks ehk mõni elevandiluu tooni kivi või hoopis kollane, et saada ikka väikest värvikillukest lisaks ?

 • Reply Moonika 7. august 2018 at 13:54

  Ma paneks kokku roosa, helehalli ja musta, roosa kuld põhjaks :)

 • Reply Pömm 7. august 2018 at 13:49

  Sinu oma meeldib hullult, seega vôtaks midagi sarnast omalegi. Kollane on mu lemmikvârv ka, see on must be!

 • Reply Evelin 7. august 2018 at 13:42

  Minul on kah abielusõrmus, kihlasõrmus ja mõlemad on hõbedast.. abielusõrmus on meil enda disainutud. olen kaua otsinud ühte sõrmust nimetissõrme.. kindlasti hõbedast tooni, kividest Hematite/Silver, Crystal/Silver,

 • Reply Tiia 7. august 2018 at 13:41

  Appi kui palju ilusaid
  Sesto top 10mm – Indicolite/Rose Gold
  Sesto top 10mm – Provence Lavender/Rose Gold
  Sesto top 10mm – Powder Yellow/Rose Gold

 • Reply Gigi 7. august 2018 at 13:31

  Peony pink, powder gray ja bling.

 • Reply Gerli 7. august 2018 at 13:30

  Roheline, valge, korall :)

 • Reply Mari-Liis 7. august 2018 at 13:28

  Kivikestega, roosa, valge

 • Reply Sandra T 7. august 2018 at 13:25

  Bling, kivikestega, must :)

 • Reply Kristina 7. august 2018 at 13:23

  Korall, münt ja bling ?

 • Reply Jaanika 7. august 2018 at 13:16

  Uhh, ma valiks ilmselt ka ühe sellise kivi, mis on üleni kivikesi täis, siis roosaka ja tumesinise ning sõrmused rose kullast.

 • Reply Vaike 7. august 2018 at 13:14

  Pastell yellowpearl/silver, aqua/silver ja padparadscha silver. Siit on tõrsti keeruline midagi valida, nii palju ilusaid kive!

 • Reply Mariliis 7. august 2018 at 12:55

  Mina kannaksin blingi,roosa ja sinise kombot :)

 • Reply Kristi 7. august 2018 at 12:54

  Miks seal poes koer on??
  Värvidest kuldne ja punane.

 • Reply Triin 7. august 2018 at 12:48

  Nii õigel ajal tuli loosimine! Just surfasin seal lehel. :)

  Valiksin kivikestega, kollase ja roosa.

 • Reply Triin 7. august 2018 at 12:46

  Loosimine tuli nii õigel ajal! Just surfasin seal lehel. :)

  Valiksin kivikestega, kollase ja roosa.

 • Reply Marion 7. august 2018 at 12:37

  Põhjaks valiks hõbeda ja 3 värvi võtaks valge, must ja bling. Punane on ka ilus. ?

 • Reply Marianne Malberg 7. august 2018 at 12:14

  Kollane, münt ja rose gold :)

 • Reply Liisa 7. august 2018 at 12:14

  Esimesena hakkasid silma:
  White opal
  Rose Water
  Light Pink
  Nendest saaks küll Imelise sõrmuse kokku! :)

 • Reply Thea 7. august 2018 at 12:12

  Mina votaks roosa, halli ja mingi sädeleva kivi :)

 • Reply Helenl 7. august 2018 at 12:11

  Võtaks ühe roosa, türkiis sinise ja blingi ;)

 • Reply Angeelika 7. august 2018 at 11:57

  Roosa, valge ja bling :’)

 • Reply Merilin 7. august 2018 at 11:51

  Mina kannaksin kindlasti azure blue/silver, light coral/silver ja light pink/silver.

 • Reply Helen K 7. august 2018 at 11:48

  Punase, musta ja valge kiviga

 • Reply Caty 7. august 2018 at 11:41

  Korall, münt ja bling :)

 • Reply Catlin 7. august 2018 at 11:39

  Korall, münt ja bling :)

 • Reply ML 7. august 2018 at 11:23

  Mina valiksin ühe musta, ühe sinise ja ühe bling läbipaistva kivi oma sõrmusele.

 • Reply K. 7. august 2018 at 11:16

  Must, kuldne, mingi bling

 • Reply T. 7. august 2018 at 11:16

  Kividega, must, sinine

 • Reply Kerli 7. august 2018 at 11:15

  Kuldne, punane, must

 • Reply Mari 7. august 2018 at 11:14

  Must, kuldne, kivikestega

 • Reply Meryt 7. august 2018 at 11:12

  Must, roosa ja miskine hõbedane bling juurde- imeilus!

 • Reply Reelika 7. august 2018 at 11:06

  Valik on tõesti suur, aga praegu raseduse ajal kannaks pigem midagi mahe/õrna roosakat, valget ja neile veidi blingi lisaks.. ???

 • Reply Teele T 7. august 2018 at 11:05

  Roosa, lavender ja must :)

 • Reply Sirlin Raag 7. august 2018 at 11:05

  Helesinine,roosa,valge

 • Reply Andra 7. august 2018 at 11:01

  Minu valikuks oleksid: Light Coral, Pastel Yellow Pearl ja Light Peach :)

 • Reply Margit 7. august 2018 at 11:00

  Kannaksin korallitooni, münditooni ja juurde lisaksin miskit blingi :)

 • Reply Mari-liis 7. august 2018 at 10:59

  Kuna neid linke keeruline siia kopeerida siis kirjutan lihtsalt värvida kindlasti valiks selle blingi keskmise nagu sul ja siis ühe heleroosa ja suurema tumelilla kivi :)olen juba tükk aega neid piilunud aga pole raatsinud soetada.kindlasti teen mehele ka enne sünnipäeva mõned vihjed,et Ti Sento kõrvarõngaste ripatsite asemel sooviks see kord hoopis Qudo sõrmuseid ?

 • Reply Älis 7. august 2018 at 10:54

  Minu lemmik kombinatsioon oleks crystal, light turquoise ja powder rose :-)

 • Reply Christi 7. august 2018 at 10:50

  Kõik erinevas toonis sinised, kuna sinine on minu värv.

 • Reply Kristi 7. august 2018 at 10:50

  Valimine võttis aega üle tunni, aga päris tuusa sõrmuse saaks:
  Bottone top 11.5mm – Summer Blue/Silver
  Asconi top 10mm – Yellow/Silver
  Bottone top 11,5mm – White Pearl/Silver

 • Reply Helena 7. august 2018 at 10:41

  roosa
  valge
  sinine

 • Reply Marju 7. august 2018 at 10:41

  Roosa,lilla ja valge ?

 • Reply Maarika 7. august 2018 at 10:37

  Mina võtaks punase ja musta kivikese ja valge pärli :)

 • Reply Helena 7. august 2018 at 10:36

  Mulle meeldib see, mis sul sõrmes. Väga kaunis!

 • Reply Kerli 7. august 2018 at 10:29

  Kasutaksin roosat, halli ja säravate kivikestega kivisi.

 • Reply Seila 7. august 2018 at 10:28

  Valiksin must,roosa ja valge.
  Olen samuti väga väike ehtekandja. Aga,kui midagi meeldima hakkab siis enam ei loobu ja kannan “ribadeks” ?
  Tundub ilus ja põnev.

 • Reply Laura 7. august 2018 at 10:22

  Mulle meeldiks kollane, roheline ja kuldne

 • Reply Daire 7. august 2018 at 10:20

  Must, türkiis ja valge

 • Reply Helina 7. august 2018 at 10:19

  Tumeroosa, heleroosa ja hall :) Paluuuun :)

 • Reply Liisa 7. august 2018 at 10:16

  Nii ilusad! ???

  Valida on nii raske! Aga… Hõbedasega Cetta top Montana, Pietra top Green Amazonite ja Bottone top Provence Lavender.
  Peaks kokku sobima küll!

 • Reply Triin 7. august 2018 at 10:07

  Sinise-musta-valge

 • Reply Mammu 7. august 2018 at 10:03

  Oh my kui suur vallik, uhkel sõrmusel peaks kindlasti olema swarovskit, pastelset roosat või roosat kvartsi ja musta.

 • Reply Relika 7. august 2018 at 10:02

  Mina valiks kõik 3 ehtekivi rohekates toonides hõbedasel põhjal.

 • Reply Britha 7. august 2018 at 10:01

  Kuna olen tohutu sinise ja rohelise fänn, siis ei saanud ka nüüd nendest värvidest mööda vaadata.
  Valik oli tohutu, kuid minu valikuks osutusid:
  https://fabeles.com/shop/qudo-2/qudo-interchangeable-2/cetta-top-115mm-montanasilver/

  https://fabeles.com/shop/qudo-2/qudo-interchangeable-2/asconi-top-10mm-chrystolite-opalsilver/

  https://fabeles.com/shop/qudo-2/qudo-interchangeable-2/asconi-top-10mm-provence-lavender-silver/

 • Reply Margit 7. august 2018 at 10:00

  Minule meeldiksid lillades toonides ja üks võiks olla kivikestega.

 • Reply Gerli 7. august 2018 at 09:59

  Rose gold, türkiis ja heleroosa?

 • Reply Helen 7. august 2018 at 09:58

  Mina sooviks roosades/ nude toonides.

 • Reply Chrislin 7. august 2018 at 09:55

  Pastelne kollane, roosa ja kristall :)

 • Reply Mann 7. august 2018 at 09:54

  Peony pink, powder rose ja ruby ?

 • Reply Margit 7. august 2018 at 09:54

  Minule meeldiks lillades toonides ja üks võiks olla kivikestega.

 • Reply Karin 7. august 2018 at 09:51

  Royal blue, erk kollane ja mõni bling on ka minu vaieldamatu lemmik. Sõrmused võiksid olla kuld.

 • Reply Kats 7. august 2018 at 09:47

  Väga ilusad ehted ja mis võimalused neid ise kombineerida? Sinu valitud kombo on väga silmapaistev ja ilus.
  Endale sooviks väga
  ?Crystal-Rand-Pearl/Gold Dark Grey
  ?Crystal-Bordered-Powder Grey/Gold
  ?Crystal-Rand-Pastel Pink
  Pearl/Gold?

 • Reply Kertu 7. august 2018 at 09:46

  crystal, (powder või vintage) rose, white opal

 • Reply Estelle 7. august 2018 at 09:45

  Mina valisin pastellse kollase, pisarakujulise tumelilla ja ûhe ägeda musta ka. (Bottone Pastel Yellow Pearl,Goccia Amethyst ja Bottone Jet). Ja et ma nüüd võidaks ka, tund aega oma elust kulutasin valimise peale, sest kõiki oleks kohe tahtnud :D :P

 • Reply Carolyn 7. august 2018 at 09:45

  Mina valiksin sinise, musta ja blingi kiviga. Kivikestega bling meenutab natukene valget siis olekski eesti lipu värvidega? või valiksin kollane, heleroosa ja bling.

 • Reply Eret Enn 7. august 2018 at 09:42

  Midagi säravat valget koos tumelilla ja roosaga?

 • Reply Nele 7. august 2018 at 09:42

  Mu lemmikuteks osutusid sellised kivikesed:
  •Bottone top 11.5mm-Pastel Pink Pearl/Rose Gold
  •Cetta top 11.5mm-Crystal/Rose Gold
  •Tando top 10mm-Mint Green/Rose Gold
  ???

 • Reply Margit 7. august 2018 at 09:41

  Selline nagu sinu küünte pildil ainult et sõrmused võiksid kulla asemel olla hõbedased. Nii ilus :)

 • Reply Sandra 7. august 2018 at 09:40

  Vintage rose, ametüstiga ja white topaz.

 • Reply Getter 7. august 2018 at 09:37

  Valiksin roosa, kuldse blingi ja helesinise ??‍♀️ Kuigi teades ennast, suudaks ma ilmselt mitu korda ümber mõelda ?

 • Reply Helina 7. august 2018 at 09:35

  Heleroosa, tumeroosa ja hall ???

 • Reply Age 7. august 2018 at 09:33

  Roheline,kollane ja bling kivi oleks minu valik☺

 • Reply Diantsik 7. august 2018 at 09:31

  Endale tahaks Light siam/silver, Lavender silver ja Black diamond silver kivikesi :)

 • Reply Anna 7. august 2018 at 09:26

  Kivikestega, õrnroosa ja must.

 • Reply Riina 7. august 2018 at 09:25

  nii ilusad, annab valida aga esimese hooga jäid silma white pearl, white opal ja amethyst :) loodan et võidan :)

 • Reply Ingrid 7. august 2018 at 09:23

  Sinine, must ja kuldne oleks pöörfiii ?

 • Reply Heidi 7. august 2018 at 09:19

  Mul on paari päeva pärast 29. pulmaaastapäev. Võidu puhul oleks vinge, sõrmus jääks seda aastapäeva igavesti meenutama. :)
  Valiksin kaks punast südant: https://fabeles.com/et/shop/qudo-et/qudo-vahetatav-kollektsioon/vahetatavad-kivid/cuore-vaike-sudamega-kivi-9mm-light-siam-gold/
  ja meie armastusest sündinud tütart tähistaks üks kuldne pallike: https://fabeles.com/et/shop/qudo-et/qudo-vahetatav-kollektsioon/sfera-kivi-8mm-rose-gold-2/

 • Reply Merylin 7. august 2018 at 09:14

  Punane, must ja kuldne kõlaks päris hästi :)

 • Reply A. 7. august 2018 at 09:14

  Fabeles ehetest olen kuulnud, e-poes piilumas käinud ja kolleegil on paras kogu nende valikust. Mulle endale meeldib sinimustvalge kolmik hõbedaga. Kannaksin rõõmuga.

 • Reply T 7. august 2018 at 09:11

  Kivikestega, roosa ja lilla :)

 • Reply Kadi 7. august 2018 at 09:10

  Minu valik värvidest oleks
  Must,valge ja roosa??

 • Reply Anneli 7. august 2018 at 09:08

  Olen neid tükk aega vaadanud, need on väga ilusad ja lisaks see vahetamine annab võimaluse mängida ja kombineerida.
  Mina valiks tumelilla, õrnroosa ja ühe kivikestega või siis kollane, türkiis ja kivikestega :)

 • Reply Mari 7. august 2018 at 09:07

  Ammu endale tahtnud mõnda sõrmust soetada, aga pole sobivat leidnud. Selline komplekt tundub väga põnev, kuna ilmselt võimatu sellest ära tüdineda, kui saab vahetada ja alati justkui oleks uus sõrmus.
  Ma paneks kokku erinevad hallid varjundid :D hall-sinine-valge, miks mitte sinine-must-valge, ühesõnaga miskit hallikat-sinakat, sekka vb koralli ja juba läks lappama ära, valikuid palju :D.

 • Reply Kadri 7. august 2018 at 09:05

  Issand, mul läks silm särama, kui neid ehteid ja kivikesi nägin! Oma sõrmuse komplekteeriksin heameelega selliselt: Sesto top 10mm – Royal Blue/Rose Gold, Bottone top 11.5mm – Pastel Yellow Pearl/Rose Gold, Galant top 13mm – Crystal/Rose Gold

 • Reply Grete 7. august 2018 at 08:58

  Wow, väga ilusad ehted. Valik on nii suur et raske kolme välja valida. Mul sai wishlisti 12 :D
  Aga kui kolmega alustada siis lillakas/tumeroosa , kivikestega bling ja hele roosa.

 • Reply Ege 7. august 2018 at 08:58

  Türkiissinine
  Hõbe
  Roosa

 • Reply Sirli 7. august 2018 at 08:55

  Mulle meeldib, kui ehetel on peale ilu ka mingi sügavam tähendus või mõte – lood kui talismani enda jaoks. Valiksin pärli, mis meenutaks mulle, et oluline on ka sisemine ilu. Teiseks valiksin midagi säravat (väikeste kivikestega), et igas päevas oleks midagi sillerdavat ja seds sisemist harakat peaks ju ka toitma. Kolmandaks valiksin mingit tooni roosa, mis sümboliseeriks armastust ja tänu minu perekonna ja lähedaste eest.

 • Reply Kristiina 7. august 2018 at 08:55

  Must, rose ja coral. Oleks üpris kena sõrmus või mis? : )

 • Reply Tiina 7. august 2018 at 08:52

  Olen juba pikemat aega jälginud nende lehte. Väga ilusad ehted. Kahjuks ei jõua endale ühtegi sealt soetada. Kui aga saaks valida, siis mulle meeldivad sinised kivid, teise valiksin tumedama punase ja kolmandaks midagi säravat.

 • Reply K 7. august 2018 at 08:51

  Kuldsel põhjal õrnroosa, valge pärlitooni ning üleni kivikestega :)

 • Reply Merilyn 7. august 2018 at 08:50

  Oh kui ilusad kõik! Sõrmuse võtaks rose gold, kivideks türkiissinine, valgete kivikestega kivi ja ilus süsimust kivi ?..

 • Reply Vivvu 7. august 2018 at 08:46

  Ohhsssaa nuga. Silma jäi kohe tume lilla, bling ja valge ?

 • Reply Anette 7. august 2018 at 08:46

  Türkiissinine
  Pastelne roosa
  Kollane

 • Reply Kats 7. august 2018 at 08:39

  Kusjuures, kui postitasin oma maniküûritud käest pildi, siis kohe märkasin seda Fabeles sôrmust ja läksin sinna e-poodi et endale ka üks sôrmus kokku panna! Ei suutnud otsustada mida tahan! Aga soovin loosis osaleda!
  Valiksin ka ühe blingi kivi, ühe tumesinise ja opaali!
  Ma ei kujuta hästi ette, kas nad sobivad aga ju siis muretsen sooduskoodiga juurde neid :) sinu omad selle kollasega on nagu best match ever!

 • Reply Pirx 7. august 2018 at 08:39

  *Crystal/Silver
  *Light Coral /Silver
  *Dark Crey /Silver

 • Reply Aire 7. august 2018 at 08:38

  Nii palju ilusaid värvee! I’m so in loovvveee! :)
  Mulle hullult meeldib see sama komplekt, mille omale soetasid. Nii ilus!
  Aga kui nüüd natuke ikka erineda, siis vahetakse selle sinise kivi roosa vastu. Mätchiks minuga!

 • Reply Helin 7. august 2018 at 08:38

  Päris vahvad tunduvad. Ise valik rohelise, musta ja sama blingi kivi, mis sul on. :)

 • Reply Aire 7. august 2018 at 08:36

  Nii palju ilusaid värvee! I’m so in loovvveee! :)
  Mulle hullult meeldib see sama komplekt, mille omale soetasid. Nii ilus!
  Aga kui nüüd natuke ikka erineda, siis vahetakse selle sinise kivi musta vastu. Mätchiks minuga! ;)

 • Reply Triin 7. august 2018 at 08:36

  Minu valikud oleks jet/gold,turquise/gold ja opal/gold. Patriootlikult sini-must-valge

 • Reply Marrja 7. august 2018 at 08:35

  Valiks valge musta ja türkiissinise. Nii ilus.

 • Reply Jkk 7. august 2018 at 08:35

  Roosa, rosegold ja kollane

 • Reply Taisi 7. august 2018 at 08:34

  Ikka värvilise. Ühevärvilisi kül ja veel!

 • Reply Aire 7. august 2018 at 08:33

  Nii ilusad kivid ja sõrmused! I’m in looovveee!
  Mulle hullult meeldib see sama komplekt, mille endale valisid. Aga samas meeldiks ka kollase kiviga, siis üks valgete kivikestega ja kolmandaks võtaks lausa musta värvi kiviga.

  Nii palju ilusaid värve! :)

 • Reply Merilyn 7. august 2018 at 08:32

  Paneksin kokku sellise sõrmuse. Parasjagu neutraalne, et sobiks iga asjaga, samas väga ilus erinevate suuruste/toonidega. Olen juba ammu silma peal hoidnud neil sõrmustel kuid siiani pole veel raatsinud endale sellist kingitust teha. Ehk veab loosiga:)

  https://fabeles.com/shop/qudo-2/qudo-interchangeable-2/bottone-top-10mm-powder-rose-rose-gold/

  https://fabeles.com/shop/new/famosa-top-bottone-115mm-crystal/

  https://fabeles.com/product/bottone-top-13mm—amethyst/rose-gold-copy/