Ma ei ole erilist saladust teinud sellest, et ma pole suur ehtekandja. Püsivalt on mul sõrmes kihlasõrmus, abielusõrmus ja üks Pandora sõrmus, mis nende kahe all on. Ära ma neid ei võta pea iial ja mingiteks aksessuaarideks ma neid ka just ei peaks, sest nad on püsivad ja üsna tagasihoidlikud. Kuna aga osa minu tööst on teile uusi ja huvitavaid asju tutvustada, siis tutvun ma ka ise mõnikord asjadega, mis mind esmapilgul võib-olla üldse ei tõmba. Kruvitavad ehted? Nagu… mida?

Mis siis ikka, läksin mina sellegipoolest Lootsi tänavale kohale ja mõtlesin ennast siis kenasti kurssi viia, et teilegi rääkida. Mis aga juhtus, see oli mõneti päris tore – reklaam töötas kohemaid ja seda minu enda peal. Eelmisel nädalal käisin Fabeles poes ja tänaseks päevaks olen e-poest (LINK) juba ühe tellimuse juurde teinud, sest…tahtsin veel. Rääkimata sellest, et mu uued ehted pidevalt komplimente püüavad. Aga no ma räägin teile natukene lähemalt ka, et mis pood see Fabeles on ja mis sealt saada võib.

Poe tunnete ära ägeda vaiba ja veel ägedama koera järgi.

Kas teie olete rohkem e-poe või pärispoodide fännid? Ma olen vist rohkem e-poe tüüpi. Kohapeale eriti minna ei viitsi, aga kui netis midagi ägedat silma jääb, siis olen kohe müüdud. Jumal tänatud siiski, et ma Fabeles poes kohapeal käisin. E-poes ei tundunud need ehted üldse nii efektiivsed ja ägedad, kui kohapeal vaadates ja proovides, päriselt neid asju näha on teine tera.

Tegelikult on seal poes päris mitmete erinevate firmade kaupa, aga täna tahan ma rääkida QUDOst. Selle firma point on see, et saad osta endale niiöelda baasehted, mille kivikesi vahetada saad. Ehk siis ostad näiteks ühe sõrmuse ja kolm erinevat kivi, ning sul ongi pmst kolm sõrmust. Samu kive saad panna ka baaskäevõrule, kaelakeele ja kõrvarõngastele. Kuna kõik kivid on nii ilusad, siis kombot, mis ÜLDSE kokku ei sobiks, on vist raske kokku panna. No vaadake ise…

Lillakas-sinakad toonid, nii ägedad! Ja olla praegu moevärvideks.

Sõrmuseid on erinevaid. Mina võtsin kaks “tavalist” sõrmust ja ühe veits blingima, et saaksin neid omavahel kombineerida. Näete, SIIN on kõiki erinevaid sõrmuseid näha. Nii raske oli otsustada, et kas peaks võtma neutraalsemaid toone, või just midagi särtsakamat ja erilisemat. Ühest küljest olen ma suur punase huule fänn ja seega oli mõte võtta paar punast kivikest, et need siis sõrme või kõrva panna. Samas nude huulepulgaga sobiks jälle mingi neutraalsem komplekt… Minu värviarmastus sai siiski võitu ja lõpuks sai valituks selline komplekt:

Pastelne kollane, sinine ja üks väike bling ka sekka.

See ongi äge, et igale maitsele on midagi. Kes on rohkem harakad, leiavad suure valiku sädelevaid kive, tagasihoidlikuma stiiliga inimestele on jälle neutraalsemaid variante küllaga. Kokku on kive üle 3000 erineva, seega jah, valikut on küll ja veel. On hõbedast, rose-gold tooni ja lihtsalt kuldset põhja. Kive on sadu erinevaid toone, mustreid on erinevaid ja kivi kujud on ka erinevad. On suuremaid, on väiksemaid. Valik on lõputu.

Nagu öeldud, on poes ka teisi firmasid, mulle olid tuttavad näiteks SNÖ ja Save My Bag. Ma nendest Save My Bag kottidest olin kuulnud, aga ise katsuda saanud ei olnud. Kas te teate, et need on mega kerged, ilusad ja värvilised? Vist algselt mõeldi nad välja disainerkottide kaitseks, aga kuna nad olid nii ilusad, siis hakkasid inimesed neid niisama ostma. Ma ei imesta.

Igatahes, kes elavad Tallinnas, ma soovitan Fabeles poodi sisse astuda. Valik on suur ja saate ise proovida-katsetada, et mis teile sobib või ei sobi. Kui juba korra käidud, siis on pilt selge ja edaspidine kivide juurde soetamine kergem. Nagu öeldud, mina tegin oma uue tellimuse juba ära ja ootan pikisilmi pakki. Ma olen juba oma ehete üle nii palju komplimente saanud, et tõusin ära ja tahan veel! Eks ma siis näitan teile ka, kui paki kätte saan.

Muuseas, e-poest tellides saab koodiga mallukas15 lausa 15% soodukat. Ma kasutasin seda isegi, töötas küll ja sain peaaegu 16€ allahindlust, see on lausa ühe kivi hinna sääst, sest just 15€ maksavad kõige soodsamad kivid. Seega, kui keegi tunnetab kunagi, et tahab mulle midagi kinkida, siis võib vabalt ühe kivikese tuua. Ühest piisab, sest seda saab kombineerida olemasolevate kividega ja no mina oleksin õnnelik. Kardo…. khm…. vihje. Ma tahan veel!

Suures ehtevaimustuses tegin kodus oma kulinatest pilti kah!

Võtsin sellised sinised kõrvakad kah, aga nendega on selline asi, et see kinnitus on üsna väiksele kõrvalestale mõeldud ja minul hakkasid kõrvad õhtuks valutama. Ega ma palju kõrvarõngaid ei kanna, asi võis selles ka olla. Aga sügisel tulla uued rõngad müügile, proovin siis nendega õnne, pidid laiemad olema ja minu hiiglaslikku kõrvalesta ka mahutama. Ilusad sinised on nad küll.

Nii ilusad, eks! Ja nii äge, et neid saab kanda nii koos, kui eraldi ka – kuidas ise tahad. Ma olen ausalt vaimustuses ja tõesti nagu ma alguses ütlesin, et ma läksin nendega tutvuma, sest noh… see on mu töö ja mõtlesin teile natukene reklaami teha, aga no nii meeldisid, et nüüd saan kohe eriti rõõmsalt seda reklaami teha. Ega ei saa ju kehva kraam olla, kui ma ise ka veel juurde ostsin!

Pidage siis meeles, et koodiga mallukas15 saab 15% soodukat ja vaadake e-pood üle, ehk saate ka endale mingi ägeda komplekti :)

Tahaks ühele lugejale ägeda sõrmusekomplekti kinkida. Selle jaoks mine vaata Fabeles.com kodukale, SIIA ja kirjuta mulle, millised kolm kivi sina oma sõrmust ehtima paneksid. Võitja saabki endale enda kokkupandud sõrmuse kingituseks! Sõrmuse loosin välja 14. august, nii et olge aga mehed ja võtke osa. Äge värk on ja ägeda ehte saab! Linke päris lisama ei pea, võite niisama kirjutada, et mis värvi kolme kivi teie nt kasutaks.

ma eile küüntes, jehhuu

Jaga: