KARDO KINGILOOS

head isad, need kasvavad rihmata?*

30. oktoober 2018

Kardo on nii hea isa, et ta ongi normaalse rihmata kasvanud. St tal üks rihm oli, mille ta kunagi oma isa kapist ära virutas ja siiani seda üsna räbalaks kantud asja kandis. Kuna mina panen väga väheseid asju tähele siin ilmas, siis ei taibanud ma pikalt talle uut rihma kinkida või soetada ja mehed, mehed nagunii ise selliste asjadega ei tegele, sest vana ju veel “töötab”. Seega kui Von Baer, kellega mul juba pikalt koostöö olnud on, kirjutas, et kas ma Kardole ei tahaks midagi isadepäevaks välja valida, tuli mulle küll pähe, et vot, vööd oleks ju vaja. Ja mis oleks parem, kui täisnahast korralik ja kvaliteetne püksirihm. Arvestades seda, et Kardo eelmine rihm oli vanem kui tema ise, siis venitab sellega veel mingi 30a välja.

Püksirihmad on Von Baeri lehel pmst kuute erinevat sorti, aga arvestades, et igaühel saab valida ka pandla värvi, siis on valikuvariante tegelikult tunduvalt rohkem. Okei, üks pruun on hetkel laost otsas, aga muidu üldiselt on nad kõik sellised klassikalised ja ilmselt mõeldudki 30a kasutamiseks. Ma ei tea, palju rihmasid inimesel tavaliselt on? Mul nt pole elusees ühtegi olnud, ma ei osta endale liiga suuri pükse, mis rihma vajaksid 😂

Mina valisin Kardole selle klassikalise musta rihma musta pandlaga, 49€ maksab (LINK). Peale lasin graveerida lihtsalt K.T, kuigi vöö peale võiks idee poolest pika monoloogi teha lasta, mahuks ju nagu küll, siis seekord piirdusin sellega. Mul üks sõbranna oli eriti blond, saatsin talle rihmast pildi ja ta oli nagu… aga mida see K.T tähendab? 😂 Et nagu issand jumal, kindlasti mitte Kardo Treimann eks, see võib ka tähendada “kobe tükk”. Või “kena tagument”. Variante on, kõik sobiks.

Ja kuna isadepäev siiski ukse ees on, siis tellisin ühe hoobiga isale ka kingituse ära. Jajah, kaks nädalat on isadepäevani aega ja nüüd ma “rikun üllatuse”, aga see on blogijate raske elu, mis muud. Üli tihti olen ma pidanud enne oma kingid blogis ette laduma, sest reklaami kingiideedeks tuleb ju ikka enne püha teha. Õnneks ei ole keegi siiani seetõttu väga kurb olnud, et nad oma “üllatusest” ilma jäävad ja lihtsalt natukene enneaegselt kingitused kätte saavad.

Talle ma vööd osta ei osanud, sest selle jaoks tuleks mõõta vana vööd ja kuna mul tema rihmadele ligipääsu ei ole, siis läksin klassikalisema kingituse peale – rahakott. Ma ei teadnud tegelikult, kas tal seda vaja ka on, aga no kui kohe pole, siis eks elu jooksul saab ikka kasutusse võtta. Kui sa just ei ole nagu minu vanaisa, kes TERVE ELU sama rahakotti kasutas, mis ta klassivend talle kunagi ise tegi.

My’le valisin siis välja sellise münditaskuga rahakoti, kuhu lasin peale graveerida väga orginaalselt “Head isadepäeva”. Riki on siis mu väikevend (jeesus, ta on juba niii suur, et varsti on imelik väikevend öelda) ja mina olen siis Mannu. Keegi muu mind muuseas Mannuks ei kutsu, kui ainult My ja Riki. Okei, mu ema on vist ka paar korda öelnud, aga enamasti just nemad kaks. Seega tundus paslik see ka rahakotile graveerida lasta. Hehe, Mannu. Minu meelest max imelik hüüdnimi, aga no mis sa hädaga ära teed, kui säärane hüüdnimi kunagi külge jäi.

Kas teil on enda isale kink olemas? Aga lapse isale? Ma muidu olen seda meelt, et lapsed võiksid ikka isadele ise kingitusi teha, aga mis sa hädaga ära teed, kui mõnikord lapsed nii väiksed ja ega ise võib ju ka lisaks enda isale oma laste isale teinekord meelehead teha. Eriti, kui väärt mees ja isa on, siis miks mitte.

Kumba teie kingituseks vajaksite? Vööd või rahakotti? Millist? Andke mulle teada ja  loosin välja ühe õnneliku, kes isadepäevakingituse üle muretsema ei pea. Kui valite rahakoti, siis saate valida ka rahakotti issile sobiva graveeringu. Kui püksirihma, siis saavad sinna peale teie valitud initsiaalid. Muidugi saabub kingitus teieni kaunis kinkepakis, et saaks kohe issile edasi anda. Teeme nii, et selle nädala lõpus, pühapäeval, loosin võitja välja, siis saate kenasti isadepäevaks kätte ✌️

*Postitus sündis koostöös Von Baer’iga

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

628 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Helena 5. november 2018 at 13:18

  Heips, kas ma pime või ei näe, et sa oleksid välja loosinud kuskil isadepäevakingi? :)

 • Reply Triin 5. november 2018 at 09:24

  Must püksirihm kuluks meie pere papsile kindlasti ära…ta on ka siiani rihmata kasvanud, aga vääriks ikka rihma.

 • Reply Terje 5. november 2018 at 07:02

  Mina valiksin rahakoti oma laste isale. Tal pole vist mitu aastat rahakotti olnud

 • Reply Oksana 4. november 2018 at 22:52

  Nii väga tahaks püksirihma…

 • Reply Esp 4. november 2018 at 16:08

  Oleksin väga rõõmus rahakotti võites :)

 • Reply Kadru 4. november 2018 at 01:20

  Rahakott oleks ideaalne kingitus mu kallile isale! Vana tal juba kulunud ja narmendav…

 • Reply Helena 3. november 2018 at 23:23

  Mina valiksin püksirihma

 • Reply Kristi 3. november 2018 at 23:08

  Vöö kuluks küll marjaks ära

 • Reply Katre T. 3. november 2018 at 20:34

  Rahakott 🙂

 • Reply Sandra 3. november 2018 at 19:35

  vöö oleks igati lux :)

 • Reply Elerin 3. november 2018 at 18:17

  Oma lapse isale valiks musta vöö hõbedase pandlaga.

 • Reply Triin 3. november 2018 at 12:18

  Uut püksirihma oleks juba ammu vaja! 🙂 Niiet 🤞🤞🤞

 • Reply Kadri 3. november 2018 at 11:53

  Rahakott :)

 • Reply Kristi 3. november 2018 at 10:23

  Rahakott teeks minu issigi väga väga õnnelikuks, kuna tema vana on juba väsinud ja päevi näinud ☺️

 • Reply Nele Salumets 3. november 2018 at 07:44

  Kindlasti püksirihma! Suht hirmus vaadata, kui tal püksid jälle poole p***e peal on!

 • Reply Birgit 2. november 2018 at 23:56

  Enda kallist elukaaslast rõõmustaksin tema esimesel isadepäeval classic püksirihmaga. Ta ise ei raatsiks endale sellist osta, tihti olen sunnitud talle ajudele käima, et ta jälle mõne väga päevinäinud eseme välja vahetaks, sest no enam lihtsalt ei kannata sellisega ringi liikuda. Alati ei saa kinkida, sest on vaja proovida või lihtsalt mõni asi peab olema omaniku käe järgi välja valitud vms… Aga see rihm oleks küll mega! Kui ma võitma ei juhtu, siis aitäh idee eest siiski! :)

 • Reply Eve Napp 2. november 2018 at 16:14

  Meie issile sobiks ka rahalist väga hästi, kuna praegune on juba päevi näinud

 • Reply Elleen 2. november 2018 at 13:39

  Rahakott :)
  Lapse issile, esimeseks isadepäevaks.
  Praegune rahakott on omadega nii läbi, et kohe kohe on kaardid välja kukkumas, sendi tasku on nii katki, et mündid paiknevad seal oma süsteemiga, et välja ei kukuks.

 • Reply Helena 2. november 2018 at 11:48

  püksirihma tahaks :)

 • Reply H. 2. november 2018 at 11:08

  Kindlasti rahakoti, ta on ka üks neist meestest, kes arvab, et noh kui senditasku katki siis pole vaja veel välja vahetada, muu ju veel töötab ja pole oluline, et servad juba kulunud ;)

 • Reply Eneli N-M 2. november 2018 at 10:35

  Kuna püksirihm sai just soetatud,siis sobiks väga hästi rahakott kingituseks😊

 • Reply Anne 2. november 2018 at 08:42

  Rahakott :)

 • Reply Krissu 1. november 2018 at 23:53

  Isale oleks kohe väga uut rahakotti vaja.

 • Reply Anneli 1. november 2018 at 23:41

  Mina kingiks püksirihma oma kallile isale. Ilmselt temal on ka see praegune, mida ta kannab, mingi 100 aastat vana. See vist mingi meeste värk, et “kui mina kandma hakkamaie, siis mina kandma surmani”;)

 • 1 2 3