KARDO KINGILOOS

head isad, need kasvavad rihmata?*

30. oktoober 2018

Kardo on nii hea isa, et ta ongi normaalse rihmata kasvanud. St tal üks rihm oli, mille ta kunagi oma isa kapist ära virutas ja siiani seda üsna räbalaks kantud asja kandis. Kuna mina panen väga väheseid asju tähele siin ilmas, siis ei taibanud ma pikalt talle uut rihma kinkida või soetada ja mehed, mehed nagunii ise selliste asjadega ei tegele, sest vana ju veel “töötab”. Seega kui Von Baer, kellega mul juba pikalt koostöö olnud on, kirjutas, et kas ma Kardole ei tahaks midagi isadepäevaks välja valida, tuli mulle küll pähe, et vot, vööd oleks ju vaja. Ja mis oleks parem, kui täisnahast korralik ja kvaliteetne püksirihm. Arvestades seda, et Kardo eelmine rihm oli vanem kui tema ise, siis venitab sellega veel mingi 30a välja.

Püksirihmad on Von Baeri lehel pmst kuute erinevat sorti, aga arvestades, et igaühel saab valida ka pandla värvi, siis on valikuvariante tegelikult tunduvalt rohkem. Okei, üks pruun on hetkel laost otsas, aga muidu üldiselt on nad kõik sellised klassikalised ja ilmselt mõeldudki 30a kasutamiseks. Ma ei tea, palju rihmasid inimesel tavaliselt on? Mul nt pole elusees ühtegi olnud, ma ei osta endale liiga suuri pükse, mis rihma vajaksid 😂

Mina valisin Kardole selle klassikalise musta rihma musta pandlaga, 49€ maksab (LINK). Peale lasin graveerida lihtsalt K.T, kuigi vöö peale võiks idee poolest pika monoloogi teha lasta, mahuks ju nagu küll, siis seekord piirdusin sellega. Mul üks sõbranna oli eriti blond, saatsin talle rihmast pildi ja ta oli nagu… aga mida see K.T tähendab? 😂 Et nagu issand jumal, kindlasti mitte Kardo Treimann eks, see võib ka tähendada “kobe tükk”. Või “kena tagument”. Variante on, kõik sobiks.

Ja kuna isadepäev siiski ukse ees on, siis tellisin ühe hoobiga isale ka kingituse ära. Jajah, kaks nädalat on isadepäevani aega ja nüüd ma “rikun üllatuse”, aga see on blogijate raske elu, mis muud. Üli tihti olen ma pidanud enne oma kingid blogis ette laduma, sest reklaami kingiideedeks tuleb ju ikka enne püha teha. Õnneks ei ole keegi siiani seetõttu väga kurb olnud, et nad oma “üllatusest” ilma jäävad ja lihtsalt natukene enneaegselt kingitused kätte saavad.

Talle ma vööd osta ei osanud, sest selle jaoks tuleks mõõta vana vööd ja kuna mul tema rihmadele ligipääsu ei ole, siis läksin klassikalisema kingituse peale – rahakott. Ma ei teadnud tegelikult, kas tal seda vaja ka on, aga no kui kohe pole, siis eks elu jooksul saab ikka kasutusse võtta. Kui sa just ei ole nagu minu vanaisa, kes TERVE ELU sama rahakotti kasutas, mis ta klassivend talle kunagi ise tegi.

My’le valisin siis välja sellise münditaskuga rahakoti, kuhu lasin peale graveerida väga orginaalselt “Head isadepäeva”. Riki on siis mu väikevend (jeesus, ta on juba niii suur, et varsti on imelik väikevend öelda) ja mina olen siis Mannu. Keegi muu mind muuseas Mannuks ei kutsu, kui ainult My ja Riki. Okei, mu ema on vist ka paar korda öelnud, aga enamasti just nemad kaks. Seega tundus paslik see ka rahakotile graveerida lasta. Hehe, Mannu. Minu meelest max imelik hüüdnimi, aga no mis sa hädaga ära teed, kui säärane hüüdnimi kunagi külge jäi.

Kas teil on enda isale kink olemas? Aga lapse isale? Ma muidu olen seda meelt, et lapsed võiksid ikka isadele ise kingitusi teha, aga mis sa hädaga ära teed, kui mõnikord lapsed nii väiksed ja ega ise võib ju ka lisaks enda isale oma laste isale teinekord meelehead teha. Eriti, kui väärt mees ja isa on, siis miks mitte.

Kumba teie kingituseks vajaksite? Vööd või rahakotti? Millist? Andke mulle teada ja  loosin välja ühe õnneliku, kes isadepäevakingituse üle muretsema ei pea. Kui valite rahakoti, siis saate valida ka rahakotti issile sobiva graveeringu. Kui püksirihma, siis saavad sinna peale teie valitud initsiaalid. Muidugi saabub kingitus teieni kaunis kinkepakis, et saaks kohe issile edasi anda. Teeme nii, et selle nädala lõpus, pühapäeval, loosin võitja välja, siis saate kenasti isadepäevaks kätte ✌️

*Postitus sündis koostöös Von Baer’iga

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

628 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Helena 5. november 2018 at 13:18

  Heips, kas ma pime või ei näe, et sa oleksid välja loosinud kuskil isadepäevakingi? :)

 • Reply Triin 5. november 2018 at 09:24

  Must püksirihm kuluks meie pere papsile kindlasti ära…ta on ka siiani rihmata kasvanud, aga vääriks ikka rihma.

 • Reply Terje 5. november 2018 at 07:02

  Mina valiksin rahakoti oma laste isale. Tal pole vist mitu aastat rahakotti olnud

 • Reply Oksana 4. november 2018 at 22:52

  Nii väga tahaks püksirihma…

 • Reply Esp 4. november 2018 at 16:08

  Oleksin väga rõõmus rahakotti võites :)

 • Reply Kadru 4. november 2018 at 01:20

  Rahakott oleks ideaalne kingitus mu kallile isale! Vana tal juba kulunud ja narmendav…

 • Reply Helena 3. november 2018 at 23:23

  Mina valiksin püksirihma

 • Reply Kristi 3. november 2018 at 23:08

  Vöö kuluks küll marjaks ära

 • Reply Katre T. 3. november 2018 at 20:34

  Rahakott 🙂

 • Reply Sandra 3. november 2018 at 19:35

  vöö oleks igati lux :)

 • Reply Elerin 3. november 2018 at 18:17

  Oma lapse isale valiks musta vöö hõbedase pandlaga.

 • Reply Triin 3. november 2018 at 12:18

  Uut püksirihma oleks juba ammu vaja! 🙂 Niiet 🤞🤞🤞

 • Reply Kadri 3. november 2018 at 11:53

  Rahakott :)

 • Reply Kristi 3. november 2018 at 10:23

  Rahakott teeks minu issigi väga väga õnnelikuks, kuna tema vana on juba väsinud ja päevi näinud ☺️

 • Reply Nele Salumets 3. november 2018 at 07:44

  Kindlasti püksirihma! Suht hirmus vaadata, kui tal püksid jälle poole p***e peal on!

 • Reply Birgit 2. november 2018 at 23:56

  Enda kallist elukaaslast rõõmustaksin tema esimesel isadepäeval classic püksirihmaga. Ta ise ei raatsiks endale sellist osta, tihti olen sunnitud talle ajudele käima, et ta jälle mõne väga päevinäinud eseme välja vahetaks, sest no enam lihtsalt ei kannata sellisega ringi liikuda. Alati ei saa kinkida, sest on vaja proovida või lihtsalt mõni asi peab olema omaniku käe järgi välja valitud vms… Aga see rihm oleks küll mega! Kui ma võitma ei juhtu, siis aitäh idee eest siiski! :)

 • Reply Eve Napp 2. november 2018 at 16:14

  Meie issile sobiks ka rahalist väga hästi, kuna praegune on juba päevi näinud

 • Reply Elleen 2. november 2018 at 13:39

  Rahakott :)
  Lapse issile, esimeseks isadepäevaks.
  Praegune rahakott on omadega nii läbi, et kohe kohe on kaardid välja kukkumas, sendi tasku on nii katki, et mündid paiknevad seal oma süsteemiga, et välja ei kukuks.

 • Reply Helena 2. november 2018 at 11:48

  püksirihma tahaks :)

 • Reply H. 2. november 2018 at 11:08

  Kindlasti rahakoti, ta on ka üks neist meestest, kes arvab, et noh kui senditasku katki siis pole vaja veel välja vahetada, muu ju veel töötab ja pole oluline, et servad juba kulunud ;)

 • Reply Eneli N-M 2. november 2018 at 10:35

  Kuna püksirihm sai just soetatud,siis sobiks väga hästi rahakott kingituseks😊

 • Reply Anne 2. november 2018 at 08:42

  Rahakott :)

 • Reply Krissu 1. november 2018 at 23:53

  Isale oleks kohe väga uut rahakotti vaja.

 • Reply Anneli 1. november 2018 at 23:41

  Mina kingiks püksirihma oma kallile isale. Ilmselt temal on ka see praegune, mida ta kannab, mingi 100 aastat vana. See vist mingi meeste värk, et “kui mina kandma hakkamaie, siis mina kandma surmani”;)

 • Reply Reet 1. november 2018 at 23:28

  Ma sooviks meie issile uut rahakotti, vana on nii kole mingi n.ö kaarditasku, kus need kiled kõik ripakil. Tegelikult mul oligi sealt mõte tellida talle rahakott, aga koguaeg olen edasi lükanud. Ma ootan siis pühapäevase loosimise ära ja kui õnn ei naerata, siis tellin ära. :D

 • Reply Aivi 1. november 2018 at 23:28

  Mina kingiks oma isale rahakoti. Tal praegune on juba nii vana ja räbal. Keeldub vahetamast, kui aga kingiks kvaliteetse ja uue ei jääks tal muud üle :) Ja uskumatu, et ma ise sellise praktilise asja peale pole tulnud 🤦🏼‍♀️

 • Reply Brita 1. november 2018 at 22:31

  Oma poja papsile sooviks rahakoti kinkida küll – eelmine pudeneb vaikselt tükkideks.

 • Reply Viktorija 1. november 2018 at 22:12

  Valiksin rahakoti oma elukaaslasele :)

 • Reply Triin 1. november 2018 at 20:08

  Nii raske on valida.Mõlemale tahaks kinkida.Isale rahakoti ja mehele vöö.
  Kui võidaksin siis valiksin isa,sest tean kui vajalik kink see talle oleks.

 • Reply Kätz 1. november 2018 at 18:54

  Kingiks oma armsale issile uue rahakoti :)

 • Reply Pille-Riin 1. november 2018 at 18:05

  Valiksin püksirihma oma elukaaslasele kellest on kohe-kohe isa saamas 😊 Olen hetkel sünnituseelses palatis ja valmis beebiga kohtuma. Mehel ongi vanad püksirihmad kulunud ka, siis oleks see suurepärane kingitus.

 • Reply Kaija 1. november 2018 at 17:32

  Minu isa otsib juba pikemat aega endale uut rahakotti, kuna vana lagunes täiesti ära. Niisiis oleks uus rahakott lausa imeline isadepäeva kingitus.

 • Reply Eneli 1. november 2018 at 17:25

  Valiksin rahakoti. See isadepäeva graveering seal sees on nii armas.

 • Reply Anx 1. november 2018 at 17:22

  Kuna minu lastel on nii tore kasuisa siis on tema väärt uut rihma küll.
  Uue rahakoti on ta juba omale ise kahjuks soetanud 😊

 • Reply Mari 1. november 2018 at 17:20

  Valiksin isale vöö :)

 • Reply Terje 1. november 2018 at 15:16

  Kingiksin püksirihma :)

 • Reply Kati 1. november 2018 at 14:46

  Valiksin papitole rahakoti :)

 • Reply Kristi 1. november 2018 at 14:10

  Vajalikud oleksid mõlemad. Mu abikaasal on nagu Kardolgi peaaegu 30 a. sama rihm olnud, eelnevalt ka tema isale kuulunud, nüüd sel aastal ostsin talle uue, aga see pole nii hea kui Von Baer :).

  Siiski valiksin rahakoti hetkel, sest kohe on tal nii sünnipäev kui siis ka isadepäev, kuid rahakott on tal nagu poisikese oma. Krõpsuga :D. Von Baeri oma tundub just täpselt see olevat, mis õnnest puudu on, paistab ilusti nii piisavalt kaarditaskuid kui ka sentide oma, mis on abikaasa soov olnud rahakoti puhul alati. Ei peaks siis mõtlema 2-e kingi peale, vaid saan siis ühe vaid ise muretsed :)

 • Reply Gerda 1. november 2018 at 13:56

  Valiksin enda tütre isale püksirihma kuna ta on üks ääretult vägev isa mu lapsele😊

 • Reply Helena 1. november 2018 at 13:16

  Mina kingiks enda issile rahakoti, tal oleks uut rahakotti vaja :)

 • Reply Sirle 1. november 2018 at 13:12

  Sooviks rahakotti, aga kuna isa enam ammu pole, siis kingiks selle väike vennale, sest vana on parajalt kapsaks kulunud ja meesterahva rahakott võiks ikka viisakas välja näha ju!

 • Reply Maika 1. november 2018 at 13:00

  Mina soovin kinkida oma abikaasale rahakotti – tal on novembris sünnipäev ja isadepäevale sobivalt saab mõningate nädalate jooksul esimest korda ka isaks. Olen juba mõnda aega ka ise von Baeri kotte piilunud…

 • Reply Kätlin 1. november 2018 at 12:35

  Üks korralik püksirihm kuluks küll ära lapse isale, Von Baeri rahakott on juba olemas ja olekski hea täiendus rahakotile😊

 • Reply Liisa 1. november 2018 at 11:19

  Abikaasale ja laste isale valiks püksirihma! Ta pmst nagu sul Kardo. Ainult, et tal on üks enda oma (juba viimased 15-20 aastat kindlasti) ja teise pätsas minu varudest (Miks ei tehta meestele parajaid pükse?😀).

 • Reply A 1. november 2018 at 11:17

  Minu issile oleks hädasti vaja uut püksirihma, see, mis tal on, on tal põhikooli lõpetamisest saati ja üsna räbal.

 • Reply Kärol 1. november 2018 at 10:35

  Valiksin rahakoti :)

 • Reply Heidi H 1. november 2018 at 10:27

  Tahaksin kinkida pruuni püksirihma! :)

 • Reply Kersti 1. november 2018 at 10:21

  Mina kingiks vast rahakoti, siis ei pea pidevalt neid taskust välja lennanud münte korjama igalt poolt ja ei pea muretsema et lapsed neid suhu pistavad 😂👌

 • Reply Gerda 1. november 2018 at 10:09

  Minu issile kuluks küll uus rahakott ära.

 • Reply Sigrid 1. november 2018 at 09:42

  Rahakott oleks isale hea kink :)

 • Reply Kadri M. 1. november 2018 at 08:44

  Valiksin oma kallile isale uue rahakoti! 😍

 • Reply Sole 1. november 2018 at 06:29

  Musta vöö

 • Reply keiju 1. november 2018 at 04:18

  Mina kingiks rahakoti oma kasuisale kes on ka parim vanaisa

 • Reply Blue 1. november 2018 at 01:33

  Eelmine isadepäev sai rahakoti, vööga nadid seisud 😂 1 vöö teeb ringkäike. Ka pulmas oli kasutusel, uut ilmselgelt vaja. FB-s ei kommenteeri, härra tõenäoliselt näeb 🤔😉🤣

 • Reply E 1. november 2018 at 00:46

  Issile kingiks uue rahakoti, ei kujuta ette kas mis ajast tema oma on pärit 😄

 • Reply Diana 1. november 2018 at 00:45

  Rahakott sai alles mõni kuu tagasi sünnipäevaks kingitud, seega valiks püksirihma :)

 • Reply Tuuli 1. november 2018 at 00:28

  Ma pooldaks rahakotti, siis graveeriks sinna meie tel nr.,sest isa juba nii vana,et need ununevad ja telefoniga numbreid otsida ei oska

 • Reply Maris Midt 1. november 2018 at 00:25

  Minu isale oleks uut rahakotti küll vaja ☺️ 👌😉

 • Reply Merilin 1. november 2018 at 00:24

  Oi kuidas tahaksin oma isale selle püksirihma kinkida, ta oleks kindlasti väga õnnelik :)

 • Reply Kaija 31. oktoober 2018 at 23:51

  Oi kui hea, et meelde tuletasid! Minu laste isale oleks küll uut rahakotti vaja!

 • Reply Grete 31. oktoober 2018 at 23:43

  Rahakott oleks super kink enda kallile isale!

 • Reply Anu 31. oktoober 2018 at 23:10

  Mina kingiks oma laste isale uue vöö. Praegune juba päris kulunud ja ta pole raatsinud endale uut ka osta 😬 nii et see oleks ideaalne kink 👌

 • Reply Ege 31. oktoober 2018 at 22:49

  Rahakott oleks super armas kink ja tarvilik ka :)

 • Reply Kerttu 31. oktoober 2018 at 22:46

  Kingiks uue vöö

 • Reply Tene 31. oktoober 2018 at 22:29

  Rahakott oleks isale ideaalnd kink:)

 • Reply Merilin 31. oktoober 2018 at 22:23

  Prooviks rahakotiga õnne. :)

 • Reply Kata 31. oktoober 2018 at 22:23

  Tahaks nii väga oma lapse isale uue rahakoti kinkida, sest hädasti oleks uut tarvis, aga no käsi ei tõuse seda hinda kohe maksma niiet võita võiks küll :P valiksin münditaskuga rahakoti mingi armsa personaalse graveeringuga :)

 • Reply Silja 31. oktoober 2018 at 22:10

  Mina kingiks uue rihma hoopis oma vanaisale. Tal on lisaks isadepäevale ka juubel tulemas novembris. Siis sobiks hästi kingiks.

 • Reply Senorita 31. oktoober 2018 at 21:43

  Ma mõtlesin algul, et valiksin: https://www.kingitus.ee/kingitus-isadepaevaks midagi, sealt olen varem ka leidnud aga kui pakud ja kui mul peaks loosis vedama, siis kindlasti võtaks rahakoti!

 • Reply Senorita 31. oktoober 2018 at 21:42

  Ma mõtlesin algul, et valiksin i am talking about this page: https://www.kingitus.ee/kingitus-isadepaevaks midagi, sealt olen varem ka leidnud aga kui pakud ja kui mul peaks loosis vedama, siis kindlasti võtaks rahakoti!

 • Reply K. 31. oktoober 2018 at 21:38

  Püksirihm kuluks vist rohkem ära.

 • Reply Kairi 31. oktoober 2018 at 21:37

  Püksirihm laste isale

 • Reply Hanna 31. oktoober 2018 at 21:29

  Püksirihma kingiks küll isale. Pole talle saanud kunagi midagi kallimat kinkida, rahaliselt pole võimalust olnud, aga kõik kingid on alati tulnud
  südamest. Ta on mulle väga kallis, kuigi me näeme harva, siis alati kui mul on vaja on ta nõu ja jõuga abis

 • Reply Kaidi 31. oktoober 2018 at 21:25

  Kingiks oma isale püksirihma. Vana on ära kadunud ja pole olnud aega veel uut osta.

 • Reply Elen 31. oktoober 2018 at 20:40

  Püksirihma valiksin ja ükskõik millisekingiksin isale,mis ka tõesti vastu peaks 😁

 • Reply merilyn 31. oktoober 2018 at 20:37

  kingiksin oma isale klassikalise musta püksirihma, aeg vana nurka visata :D

 • Reply Efka 31. oktoober 2018 at 20:09

  Musta klassikalise rihma kuldse pandlaga ☺️see oleks ideaalne kink 😊

 • Reply Signe 31. oktoober 2018 at 19:16

  Kingiks klassikalise musta püksirihma härrale, tema esimene isadepäev isana :) Ja püksirihm just seepärast et tal samuti on ainult üks iganenud rihm, kui ma ei eksi siis see ka tema isa oma, aga no nii räbalaks kandnud selle juba, et viimane kord kui ülikonna peale rihma oli vaja siis ei pannudki lõpuks rihma.

 • Reply K 31. oktoober 2018 at 19:00

  Kingiks püksirihma isale

 • Reply Kenely 31. oktoober 2018 at 18:48

  Oh, väga tore oleks kui saaksin isale kingituse. Kingiksin oma isale rihma, rahakoti kasutaja ei ole ta minu teada olnud. 😊

 • Reply Chelia 31. oktoober 2018 at 18:23

  Kingiks ikka püksirihma. Sest nagu sa ütlesid meestel kõlbab vana kuni kuidagigi töötab ja shoppajad pole nad ammugi. Seega uus kuluks kuhjaga ära!

 • Reply Vaike 31. oktoober 2018 at 18:06

  Kuna mul isa ei ole, siis peikale võtaks sama rihma, mis Sa Kardole. Äkki on mu tulevase lapse isa ja läheb seega loosis läbi?! :D

 • Reply Merli 31. oktoober 2018 at 17:28

  Püksirihm 👍🏻

 • Reply Kristel 31. oktoober 2018 at 17:22

  Mina olen alati teadnud, et tühja rahakotti ega rahakassat ei tohi kinkida, muidu tood vaesuse majja vms. Seega tuleb alati väike seeme sisse pista.
  Mina ise kingiks vöö initsiaalidega

 • Reply kelly 31. oktoober 2018 at 17:08

  Rahakoti kingiks lapsed enda issile sest lihtsalt pole seda hetkel.

  https://vonbaer.ee/franklin-nahast-rahakott/ see tundus eriti kobe, müntide jaoks on nkn olemas mündihoidja.

 • Reply Kairit 31. oktoober 2018 at 17:05

  Püksirihm isale

 • Reply Triin 31. oktoober 2018 at 16:17

  Arutasime just eile lastega et mida siis issile kinkida… rahakott oleks igaljuhul hea mõte!

 • Reply Maile 31. oktoober 2018 at 16:12

  Ilusat musta vööd.

 • Reply Leen 31. oktoober 2018 at 16:03

  Valiksin oma armsale kasuisale kingituseks rahakoti :)

 • Reply Greete 31. oktoober 2018 at 15:51

  Püksirihm 🙋🏻‍♀️.
  Mees samamoodi kannab iidamast aadamast rihma ja seda posti lugedes tuli kohe idee, et voh, mis vaja. Kui isadepäevaks ei võida, siis pean jõuluks vast tellima🤔.

 • Reply Mariana 31. oktoober 2018 at 15:35

  Püksirihm kuluks ära küll. Siis ehk veab ja mõni püksipaar ei kukugi alla😊

 • Reply Marelle 31. oktoober 2018 at 15:25

  Püksirihm

 • Reply birks 31. oktoober 2018 at 15:20

  Valiksin rahakoti,nii ilus ja stiilne :)
  (Päris tõsiselt on ta otsinud omale rahakotti u 3.a ja siiani kaardid telefoni vahel…)

 • Reply Riin 31. oktoober 2018 at 15:19

  Ma kingiks isale vöö initsiaalidega :P

 • Reply Anna 31. oktoober 2018 at 15:05

  Mina sooviks kinkida rahakotti oma kallile kasuisale, kes on mind titest saadik kasvatanud ning mulle isaks olnud. Imelikul kombel ei ole ma talle iial “isa” öelnud vaid alati nime järgi kutsunud. Usun, et rahakott graveeringuga “Kallile isale” annaks talle väga hästi mõista, kui tähtis ta mulle on :)

 • Reply Mariliis 31. oktoober 2018 at 14:53

  Mina kingiksin püksirihma :)

 • Reply janne 31. oktoober 2018 at 14:49

  Mehele kuluks rihm küll ära :)

 • Reply Keity 31. oktoober 2018 at 14:49

  Rahakoti isale

 • Reply Merka 31. oktoober 2018 at 14:48

  Rahakott, kogu aeg tal kõik kaardid ja mündid laiali. Sula ainult kindlalt taskus🤗

 • Reply Merike 31. oktoober 2018 at 14:47

  Püksirihmad peab meie issil alati olema, seega valiks rihma. Nii ikus klassikaline rihm.

 • Reply Marite 31. oktoober 2018 at 14:40

  Rahakotti sooviks:)

 • Reply M 31. oktoober 2018 at 14:34

  Klassikaline must rihm :)

 • Reply Jennifer 31. oktoober 2018 at 14:28

  Mina sooviksin oma kasuisale rahakoti kinkida, sest ta on minu eest palju aastaid hoolt kandnud. :)

 • Reply Kadri 31. oktoober 2018 at 14:28

  Püksirihm!

 • Reply Marika 31. oktoober 2018 at 14:23

  Mina valiksin oma mehe jaoks rahakoti. Isaks on ta juba lausa 9 päeva ❤️😀

 • Reply Tiina 31. oktoober 2018 at 14:12

  Valiksin musta püksirihma kuna neid tal kulub ja alati on kadunud 😉

 • Reply Aet 31. oktoober 2018 at 14:12

  Laste isale kingiksin rahakoti.

 • Reply Jaanika 31. oktoober 2018 at 14:05

  Rahakotti oleks issile vaja.

 • Reply Kadi 31. oktoober 2018 at 13:38

  Mina kingiks isale rahakoti :)

 • Reply Monika 31. oktoober 2018 at 13:30

  Vöö kingiks laste isale, talle kuluks ka vähe värskem rihm ära. Värv võiks must olla.

 • Reply Brenda 31. oktoober 2018 at 13:29

  Kuna härra kannab kogu aeg püksirihma, siis oleks nii tore teda üllatada ilusa ja kvaliteetse rihmaga :)

 • Reply Angela 31. oktoober 2018 at 13:20

  Rahakott oleks isale väga ilus kink.

 • Reply Gerli 31. oktoober 2018 at 13:12

  Appi kui õnnelik ma oleks kui ma võidaksin selle rahakoti! 😍 Kingiksin selle oma issile, tal on rahakott juba vägagi palju päevi näinud ja endale ta ju midagi osta ei raatsi.

 • Reply Kaidi 31. oktoober 2018 at 13:10

  Oi kus mu issi alati särab kui talle midagi kinkida, paneb alati facebooki ülesse, et lapsed kinkisid. Ükskõik mis see siis ka ei oleks. Kingituseta teda kindlasti jätta ei saa, see ilus vöö oleks talle päris äge ☺️

 • Reply Sandra T 31. oktoober 2018 at 13:04

  Kingiks valiksin isale rahakoti, sest püksirihma kinkisin eelmisel aastal jõuludeks juba :)

 • Reply Karmen 31. oktoober 2018 at 12:51

  Royal smooth püksirihm oleks rohkem kui oodatud :)

 • Reply Kadri 31. oktoober 2018 at 12:49

  Püksirihm

 • Reply Jaana 31. oktoober 2018 at 12:45

  Oleks vaja rahakotti just siin kurtis et peaks jõuluvanale kirjutama et äkki toob jõuludeks uue rahakoti😀

 • Reply Liis 31. oktoober 2018 at 12:40

  Mina peaaegu et ignoreerin seda püha. Emadepäeval nähvad mu laste isa, et vot tema asi pole mind emadepäeval meeles pidada ja ei teinud väljagi et ma talle 2 last sünnitanud nii, et saab ka samaga vastu. Sünnipäeva unustas ka ära. Tegin talle niigi viisakusest varase jõulukingi ära ja valmistun selleks, et ega ma temalt jõuludeks ka midagi ei saa. Eelmine aasta suure surmaga tõi hambapasta ja dussigeeli kui nägi et ma tema kingiga vaeva näinud. Ülemöödunud aasta sain temalt 2 pakki kiirnuudleid….. Jahm…. Lucky as i am.!!!!
  Oma isale aga ei teagi mida kinkida/kas üldse kinkida, samas rahakott oleks tegelt äge kink. Ta ka selline, et üht ja head asja kasutab seni kuni läbi kulub. Praegune on selline natuke ligadi-logadi juba.
  Ootan pigem juba jõule ja mõtlen mida lastele kinkida. Suht tühi on pea ideedest.

  • Reply Mallukas 31. oktoober 2018 at 12:42

   Jeesus küll, mida meest?!

 • Reply Vivian 31. oktoober 2018 at 12:40

  Mina valiksin oma issile uue rahakoti :)

 • Reply Kadri 31. oktoober 2018 at 12:32

  Sooviksin oma abikaasale ja lapse isale püksirihma.

 • Reply Ev 31. oktoober 2018 at 12:28

  Minul endal paraku isa ei ole, küll aga kingiksin ma selle ilusa vöö oma abikaasale, kellega meil on kaks vahvat tütart! 😊

 • Reply Helen 31. oktoober 2018 at 12:25

  Eelmine aasta kinkisime koos õega isale VB rahakoti, seekord oleks hea VB vöö kinkida :) Püüame hoida stiilipuhtust :D

 • Reply Helena 31. oktoober 2018 at 12:24

  Püksirihm :)

 • Reply Kai 31. oktoober 2018 at 12:21

  Uus rahakott kuluks küll mu laste isale ära, tegelt mu enda isale veel rohkem. Nii et võidu korral läheks uus rahakott mu enda issile😍

 • Reply Merka 31. oktoober 2018 at 12:12

  Vöö oleks vahva kink. See rõõmustaks isa kindlasti! :)

 • Reply Karina 31. oktoober 2018 at 12:10

  Nahast Classical must vöö sobiks imehästi mehele isadepäevaks 😍 rahakoti sai eelmine aasta 😊

 • Reply D 31. oktoober 2018 at 12:02

  Mina valiksin isale rahakoti, vanal augud sees ja pidevalt kõik kaardid kadunud 😩

 • Reply Relika 31. oktoober 2018 at 11:53

  Kingiks isale uue vöö :)

 • Reply Kristi 31. oktoober 2018 at 11:51

  Isa just kurtis, et uus püksirihm kuluks marjaks ära. Seega üks kvaliteetne ja super ilus püksirihm tema initsiaalidega oleks suurepärane kingitus.

 • Reply Aira 31. oktoober 2018 at 11:38

  Korralik vöö kulub ikka ära :)

 • Reply Helene 31. oktoober 2018 at 11:38

  Mina kingiksin rahakoti, sest isa ise ostab alati võimalikult odava ja ega enamasti väga kaua vastu ei pea.. sellisega võiks aga küll vist mitu kümment käia! :D

 • Reply Reilika 31. oktoober 2018 at 11:35

  Rahakott oleks kümnesse! :)

 • Reply Siret 31. oktoober 2018 at 11:29

  Lapse isale kingiks püksirihma ja oma isale rahakoti 😊

 • Reply Margit 31. oktoober 2018 at 11:25

  Rahakott

 • Reply Kaisa 31. oktoober 2018 at 11:22

  Sooviks rihma lapse poolt issile :)

 • Reply G 31. oktoober 2018 at 11:19

  Suht lamp küsimus, aga kui postitusi loen, siis kunagi ei oska hääldada My nime. Kas on nagu inglise keele “mai” või hoopis “müü” ?😂🤔

  • Reply Mallukas 31. oktoober 2018 at 11:30

   müü :D

 • Reply Raili 31. oktoober 2018 at 11:13

  Püksirihm teeks ta tuju paremaks küll, saab rihma.

 • Reply Krissu 31. oktoober 2018 at 11:09

  Püksirihm oleks ideaalne! :)

 • Reply Kai 31. oktoober 2018 at 11:07

  Mehel võiks uus vöö olla küll.

 • Reply Maarja 31. oktoober 2018 at 10:58

  Lapse isale kingiks püksivöö. Pruun näeb superhea välja.

 • Reply HKL 31. oktoober 2018 at 10:57

  kingiksin rahakoti

 • Reply Karmel Tommula 31. oktoober 2018 at 10:51

  Oma isale kingiksin ma selle vastupidava ja kauni vöö – musta värvi vöö, hõbedase pandlaga. Peale laseksin teha initsiaalid P.T. isa nime järgi 😍♥️

 • Reply Merike Jäär 31. oktoober 2018 at 10:48

  Lapse isale kingiks rahakoti. Hädasti oleks tal uut vaja.

 • Reply G 31. oktoober 2018 at 10:47

  Rahakott

 • Reply Keiti 31. oktoober 2018 at 10:39

  Minu abikaasa rõõmustaks väga uue kvaliteetse püksirihma üle, kuna ta ka üpris kleenuke ja püksid ikka ei saa ideaalis jalga (ei hoia ümber), siis see oleks ideaalne lähenemine. 😍

 • Reply Jane Simson 31. oktoober 2018 at 10:39

  Mina kingiksin oma elukaaslasele püksirihma,meil kahepeale kokku 5 last ja saab imeliselt kõigiga hakkama ! ❤️

 • Reply Elina 31. oktoober 2018 at 10:30

  Valiksin isale kingituseks vöö, mis teeks tal kindlasti meele rõõmsaks! :)

 • Reply Annika 31. oktoober 2018 at 10:22

  Lapse issile kingiks rahakoti ja enda isale püksirihma. Seega ei oleks vahet, kumb kink saada – mõlemad leiaksid kasutuse! 😊

 • Reply Mina 31. oktoober 2018 at 10:21

  Väga kiftid😍Kingiks mehele, laste isale uue vinge rahakoti😃

 • Reply Mann 31. oktoober 2018 at 10:13

  Oma laste isale kingiks püksirihma, rahakott olemas. Kuid kvaliteetne püksirihm oleks väga hea kink! 🙂😍

 • Reply Merli 31. oktoober 2018 at 10:13

  Valiks samuti selle münditaskuga rahakoti, aga musta ja kindlasti laseksin ka mingi personaalse graveeringu teha, mis lapsele viitaks. See oleks väga armas kingitus :)

 • Reply Katrin 31. oktoober 2018 at 10:11

  Püksivöö kallile abikaasale Gardole ❤️

 • Reply Siram 31. oktoober 2018 at 10:05

  Lapse isale kuluks väga ära üks uus püksirihm :)
  https://vonbaer.ee/nahast-rihm-kahepoolne-royal-carbon/

 • Reply Anna 31. oktoober 2018 at 10:05

  Oi kui saaks sellise nimetähtedega I.M.
  https://vonbaer.ee/nahast-rihm-kahepoolne-smooth/

 • Reply Karin kata 31. oktoober 2018 at 10:02

  See on tõesti väärt kink.

 • Reply Kadri 31. oktoober 2018 at 10:00

  Rahakotti :)

 • Reply Triin 31. oktoober 2018 at 09:57

  Issile valiks rahakoti.

 • Reply Keiu 31. oktoober 2018 at 09:52

  Nagu rusikas silmaauku – minu laste isa rahakott on no nii läbi kui läbi ja mis oleks parem kink isadepäevaks kui ilusate soovide ja laste poolt pühendustega uhiuus rahakott :)

 • Reply Kätlin L 31. oktoober 2018 at 09:50

  https://vonbaer.ee/nahast-voo-classic-must/

  Valiks selle sama rihma ja peale A.L

 • Reply Marju S 31. oktoober 2018 at 09:49

  Ma valiks kvaliteetse rahakoti, mu kallil mehel on tänavu esimene isadepäev 😍 ja kuna meie nunnu beebi on siis alles 1,5 kuune, siis ta ilmselt ise ei tee veel kingitust

 • Reply Gerlin 31. oktoober 2018 at 09:48

  Ühest kvaliteetsest rihmast ei ütle küll ära! :)

 • Reply Annika 31. oktoober 2018 at 09:47

  Oeh, see loos on nagu rusikas silmaauku! Veel ei ole isale kinki, aga üks püksirihm kuluks küll marjaks ära.. Ta käib kodus nii, et kasutab vööks nööri. NÖÖRI!?! Loodetavasti vahetaks ta selle korraliku vöö vastu välja

 • Reply Anneli 31. oktoober 2018 at 09:45

  Mina kingiks oma isale rahakoti

 • Reply Brita Tammik 31. oktoober 2018 at 09:39

  Mina kingiks oma isale rahakoti, kuna tema on just see kes on mitmeid aastaid välismaal töödanud ja vaeva näinud, et kodumaal oleks pere toidetud, kodu soe ja riided seljas☺️võiks ju koige selle eest miskit vastu panustada peale armastuse isa vastu😣

 • Reply Stella 31. oktoober 2018 at 09:38

  Mōlemad väga kenad ja meie perre oodatud aga kui valima peaks siis rahakoti, sest praegusest rahakotist lendavad vist mündid ka juba välja 😂

 • Reply Inga 31. oktoober 2018 at 09:34

  Washington münditaskuga rahakoti kingiks oma isale

 • Reply Gellu 31. oktoober 2018 at 09:32

  Oma lapse isale kingiks uue rahakoti küll,olemasolev on 15 aastat vana ja üsna kulunud juba.

 • Reply K 31. oktoober 2018 at 09:28

  Kingiks lapse isale püksivöö :)

 • Reply H 31. oktoober 2018 at 09:26

  Rahakott

 • Reply Sirle 31. oktoober 2018 at 09:26

  Rahakott. Minu isa on selline, kes kannab kõik oma vanad asjad ribadeks, seal hulgas ka rahakotid. Üks korralik nahast rahakott oleks kindlasti see, mis talle võiks sobida, sest see kestab pikka aega.

 • Reply Riinu Raamets 31. oktoober 2018 at 09:18

  Kingiksin elukaaslasele rahakoti. Ta on mitmeid kordi vihjanud, et uut oleks vaja. Väga hea võimalus oleks siis juba isadepäeval kinkida.

 • Reply Triinu 31. oktoober 2018 at 09:17

  Kingiks issile rahakoti :)

 • Reply Helen 31. oktoober 2018 at 09:15

  Oo ma nüüd ristan kõik sõrmed ja varbad, et loosiga rihma võita. Mees käis ühe näraka ribadeks ja kui ma käisin peale, et ostku ometi uus, siis pika mangumise peale ostis, aga odava kunstmaterjalist, mis enamvähem esimese korraga mõranema hakkas… niiet eüks eluaegne püksirihm oleks meie majja väääga oodatud :D

 • Reply Kai 31. oktoober 2018 at 09:15

  Rahakott oleks selle aastaseks isadepäevaks küll sobiv kingitus :)

 • Reply Merli 31. oktoober 2018 at 09:12

  Rihma vajaksin, kahepoolset Royal Carbon, kolmanda pandlaga :D

 • Reply Marksu 31. oktoober 2018 at 09:11

  Laste isale oleks küll hädasti rihma vaja, suurem poja kasutab praegu ise issi rihma, sest issi väiksemaga kodus ja teksad satuvad harva jalga :D

 • Reply Liis 31. oktoober 2018 at 09:10

  Ma valiksin püksirihma oma isale, sest tal tuli hiljuti teine “noorus” peale ja hakkas usinasti enda eest äkitsi hoolitsema. Sealhulgas peab paleodieeti nii et püksid püsivad vööl vaid mingi seletamatu ime läbi😁. No ja loomulikult laseksin püksirihma peale graveerida oma isa nime initsiaalid, et oleks fäänsim!

 • Reply lugeja 31. oktoober 2018 at 09:08

  Loodan ja palun fortuunat- püksirihm, saa minu omaks :) Ma ei oleks osanud ise püksirihma ideele tullagi aga jah, minu kallil kaasal oleks vaja uut püksirihma mis vähemalt järgmised 10 aastat teda teeniks (hea kui rohkem) sest tõesti, nüüd meenud et vana hakkab väsima.

 • Reply Terje 31. oktoober 2018 at 09:02

  Mehele kuluks üks musta värvi püksirihm ära küll :D

 • Reply Triinu 31. oktoober 2018 at 09:01

  Isale sobiks uus rahakott nagu valatult :)

 • Reply Urve 31. oktoober 2018 at 09:00

  Rahakott

 • Reply Annika 31. oktoober 2018 at 08:53

  Püksirihm

 • Reply Kristiina 31. oktoober 2018 at 08:51

  Kingiks rahakoti

 • Reply Keirika Lang 31. oktoober 2018 at 08:42

  Valiks püksirihma.

 • Reply Karin 31. oktoober 2018 at 08:33

  Püksirihma :)

 • Reply Kaija 31. oktoober 2018 at 08:27

  Püksirihm oleks väga vajalik.

 • Reply Jj 31. oktoober 2018 at 08:13

  Püksirihm oleks isale hea kingitus

 • Reply Gigi 31. oktoober 2018 at 08:07

  Kingiks isale rahakoti.

 • Reply Eve 31. oktoober 2018 at 07:59

  Rahakoti, vanal pole münditaskut ja ma ei viitsi neid sente pesumasinast korjata 😀

 • Reply Kerli 31. oktoober 2018 at 07:55

  Kui võidaks, valiks classic musta rihma. Elukaaslasele kuluks just see õige rihm ära. Teine on nii kribu, et püksid muudkui kukuvad alla ja selline teistmoodi isadepäeva kink (armas issi kahele põngerjale) oleks väga vahva :)

 • Reply Merili 31. oktoober 2018 at 07:54

  Mina valiks rahakoti.
  Ilus rahakott on iga mehe riietuses täpp i-le.

 • Reply HelenL 31. oktoober 2018 at 07:54

  Ma tean,et meie issi unistab ühest heast püksirihmast. Ta suudab neid kuidagi müstiliselt kiirelt läbi kulutada, testiks selle rihma kvaliteedi ära :D!

 • Reply Katrin 31. oktoober 2018 at 07:51

  Isadepäevaks oleks vast sobilik kingitus püksirihm.

 • Reply Karin 31. oktoober 2018 at 07:41

  Rahakott

 • Reply Elis 31. oktoober 2018 at 07:30

  Aitaks poega kingi tegemisel ja vöö kuluks meie pere issile tõesti ära 😊
  https://vonbaer.ee/nahast-voo-classic-must/

 • Reply Margir 31. oktoober 2018 at 07:16

  Mina sooviks oma Härrale püksirihma.

 • Reply Terje 31. oktoober 2018 at 06:51

  Mina kingiksin oma isale rahakoti. Ta on mulle suurepärane isa, alati toeks olnud. Eriti nüüd, kus tema mulle mu esimese auto kinkis ja sellega toimetada aitab, tahaksin miskit vastutasuks talle kinkida. Näidata kui tänulik ma tema abile olen.

 • Reply Helen 31. oktoober 2018 at 06:21

  Mehele on rahakotti hädasti vaja ja laps alles 3 kuud, nii et tema ise ei tee veel midagi kahjuks.

 • Reply H. 31. oktoober 2018 at 05:49

  Vaja oleks laste isale vist mõlemat, aga seekord valiks rahakoti. Musta ja ilma senditaskuta.

 • Reply Kris 31. oktoober 2018 at 05:11

  Mina kingiksin oma elukaaslasele püksivöö:)

 • Reply Kats 31. oktoober 2018 at 04:54

  Uut püksirihma oleks elukaaslasel juba ammu vaja. Kuna hiljuti sündis meie esimene laps siis oleks eriti vahva meest isadepäeva puhul rõõmustada eriti veel kuna ta mõnda aega töötu olnud ja pole saanud endale seetõttu midagi väga lubada.

 • Reply Kats 31. oktoober 2018 at 04:44

  Püksirihma! Tal küll on mingi, aga eriti šeff oleks initsiaalidega! Jäân lootma loosiônnele.
  Nb! Selleks ajaks ta teistkordne issi ka juba :)

 • Reply Engar 31. oktoober 2018 at 03:33

  Kingiks rihma :)

 • Reply Hanna 31. oktoober 2018 at 03:25

  Kingituseks sobiks must püksirihma:)

 • Reply K. 31. oktoober 2018 at 03:10

  Lapse isale oleks vaja rahakotti. Oleme ammu poodides vaatamas käinud, aga sobivat pole leidnud.

 • Reply Kaisa 31. oktoober 2018 at 02:52

  Kingiksin uue vöö graveeringuga! :)

 • Reply Ege 31. oktoober 2018 at 02:45

  Püksirihma oleks vaja. :)
  Kuna mul võiduõnne nii kui nii pole, siis miks sooduskoodi pole? :D

 • Reply Marjaana 31. oktoober 2018 at 02:39

  Isale oleks rahakotti vaja.Ta hoiab alati oma isadepäeva kinke väga ja midagi nii kvaliteetset oleks Ta jaoks hindamatu!❤️

 • Reply R.. 31. oktoober 2018 at 02:38

  Ma kingiks oma härrale püksirihma :)

 • Reply Laura 31. oktoober 2018 at 02:10

  Rihma oleks lapse isal vaja :)

 • Reply Marju 31. oktoober 2018 at 02:09

  Ma kingiksin elukaaslasele püksirihma, vaja oleks tegelikult nii musta kui pruuni. Ükspäev ta just kommenteeris, et OMG, püksirihm läheb kohe-kohe katki, ainult õhuke riba hoiab seda koos. Rahakoti juba talle sünnipäevaks tellisin.

 • Reply T 31. oktoober 2018 at 02:03

  Rahakott

 • Reply Grete 31. oktoober 2018 at 01:31

  Rahakoti olen sealt tellinud seega esimese isadepäeva puhul püksirihm kinkida oleks tore :)
  Mälestus pikaks ajaks mis ta esimesel isadepäeval kingiks sai ning kuna ta igapäevaselt seda kannab siis üks kvaliteetne rihm oleks idekas.

 • Reply Kaisa 31. oktoober 2018 at 01:27

  Meie härrale sobiks nii vöö kui rahakott. Aga kuna rahakott suht õhtal omadega on, siis valiks seekord vist selle :)

 • Reply Aveli 31. oktoober 2018 at 01:23

  Kingiks rihma!

 • Reply Mirjam 31. oktoober 2018 at 01:16

  Ohh! Püksirihma väga hea idee!! Mu mehel vist ainult pruun olemas ja klassikaline must graveeringuga oleks lahe! Plaanisin lapsega tassi teha, aga kuna isadepäeva ajal reisil, siis saame selle ka hiljem teha.

 • Reply Liina 31. oktoober 2018 at 01:16

  Ma kingiks uue vöö :)

 • Reply Triin 31. oktoober 2018 at 01:06

  Ma tahaks kinkida rahakotti, aga tean, et mehele (lapse isale) meeldiks vöö rohkem :)

 • Reply D 31. oktoober 2018 at 00:46

  Siiani ei ole suutnud välja mõelda mida kinkida, aga vöö oleks ilus kingitus minu pisikese preili poolt oma issile, esimeseks isadepäeva kingiks💗

 • Reply Anneli 31. oktoober 2018 at 00:43

  Isa just vihjas (või ma ei tea, äkki ei vihjanud vaid konstateeris fakti), et tal nii räbal rahakott, et murdub kohe-kohe pooleks. Ise voltis rahakoti hoolitsevalt pooleks, pani tagataskusse ja ohkas sügavalt. Tal see muidugi olnud juba mingi 10 aastat ka, mida sa vaeselt rahakotilt ikka ootad, igavesti ei ela ju teine… Valiksin talle sama rahakoti nagu sina, pruuni värvi münditaskuga.
  https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/

 • Reply K. J. 31. oktoober 2018 at 00:37

  Kingiks isale musta vöö :)

 • Reply Janne 31. oktoober 2018 at 00:33

  Vöö oleks väga sobilik kingitus

 • Reply Mari 31. oktoober 2018 at 00:32

  Uhh kui raske valik, sest mõlemad on praktilised ja vajalikud. Aga no praegu vist oleks vööd naaaatukene rohkem tarvis kui rahakotti.

 • Reply tiina 31. oktoober 2018 at 00:32

  Mu mees käib ka aastakümneid vana vööga. Võiks mingi uuem rihm ka vahelduseks olla :)

 • Reply Karin 31. oktoober 2018 at 00:31

  Kingiks rahakoti🙂

 • Reply Liana 31. oktoober 2018 at 00:30

  Mina kingiksin oma kallile Isale rahakoti!

 • Reply Liisi 31. oktoober 2018 at 00:29

  Graveeringuga püksirihm oleks tôesti äge kingitus isadepãevaks ☺

 • Reply Mailis 31. oktoober 2018 at 00:28

  Rahakott :)

 • Reply Helina H. 31. oktoober 2018 at 00:24

  Hea meelega kingiks rihma. Sest siiani pole ta endale sobivat rihma leidnud.
  Ja sooviks täitsa tavalist musta rihmakest, sest siis saab kindel olla, et sobib iga riietusega :)

 • Reply Kristi Vaher 31. oktoober 2018 at 00:23

  Just läks mehel püsirihm katki…ja ega ma selle pealr ei tule et võiks uue kinkida. Seega kuõuls ära😊

 • Reply Maile 31. oktoober 2018 at 00:11

  Kingiks musta vöö :)

 • Reply Eva-Maria 31. oktoober 2018 at 00:10

  Nahast helepruun Classic rihm oleks ilus kingitus.
  https://vonbaer.ee/nahast-voo-classic-helepruun/

  Head peatset isadepäeva!
  😊

 • Reply Liis 31. oktoober 2018 at 00:09

  Kingiks lapse isale rahakoti.

 • Reply E* 31. oktoober 2018 at 00:08

  Rahakoti :)

 • Reply Gerli 31. oktoober 2018 at 00:08

  Kingiks isale rahakoti:)

 • Reply Mammu 31. oktoober 2018 at 00:08

  Püksirihma oleks vaja uut.

 • Reply Eliis 31. oktoober 2018 at 00:06

  Kingiksin vöö 🤗

 • Reply Annika 31. oktoober 2018 at 00:00

  Püksirihm oleks minu abikaasale ja tütarde isale suurepärane kink :)

 • Reply Anneli 30. oktoober 2018 at 23:54

  Kusjuures ma just täna tulin sellele mõttele et armsale abikaasale võiks tema esimeseks isadepäevaks isana rahakott kinkida. Point oli selles, et saime just oma esimese perekondliku pildistamise pildid kätte ja tahtsin midagi, kus ta saaks perepilti endaga kaasas kanda.

 • Reply Kadri 30. oktoober 2018 at 23:54

  Valiksin rihma 🤗

 • Reply Triinu 30. oktoober 2018 at 23:53

  Rahakott:)

 • Reply Kristiina 30. oktoober 2018 at 23:50

  Ma arvan et isa oleks nii õnnelik selle rahakoti üle!😊

 • Reply Kristi 30. oktoober 2018 at 23:49

  Vöö kindlasti :)

 • Reply Kaisa 30. oktoober 2018 at 23:46

  Vöö kuluks küll ära:)

 • Reply Anna 30. oktoober 2018 at 23:43

  Ma sooviksin isale sellist samasugust rahakotti nagu Sinu isagi saab,kuna pole isale väga kunagi mingit suurt kinki teinud peale sokkide😂äkki isa oleks rõõmus😄

 • Reply Jaanika 30. oktoober 2018 at 23:42

  Vöö meeldib :) Aga kingiksin hoopis elukaaslasele meestepäevaks.

 • Reply Irma 30. oktoober 2018 at 23:42

  Rahakott oleks hea mingitus minu isale.

 • Reply Doris 30. oktoober 2018 at 23:42

  Rahakott oleks hea kink küll ☺️

 • Reply Pisi 30. oktoober 2018 at 23:41

  Eelmises loosis ônne ei olnud. Proovime siis uuesti. Sooviks pûksirihma. Mul mees on nii kitsi, kui endale midagi osta vaja ja kingiks talle hea meelega ûhe korraliku pûksirihma, mis jälle aastaid kestaks.

 • Reply Anni Pallas 30. oktoober 2018 at 23:41

  Classic münditaskuga rahakott koos graveeringuga oleks superkink issile tema kahe tütrekese poolt. Ja võit kuluks marjaks ära just täpselt sellepärast, et mõnikord on lapsed veel nii väikesed, et emmed peavad kinkide pärast muretsema 😀

 • Reply Liisi 30. oktoober 2018 at 23:40

  Kingiks laste poolt siis nende isale vöö :)

 • Reply Terje 30. oktoober 2018 at 23:39

  Appi kui äge idee!
  See kingitus oleks meie issile nagu rusikas silma auku 😀
  Ja ühtlasi kingiksin siis lisaks vöö veel talle sünnaks ka, tal päev enne veel juubel kah 😜
  Olen tõsiselt tänulik sinule, et nii hea idee sain praegu 😍

 • Reply Kata 30. oktoober 2018 at 23:34

  Kingiks korraliku püksivöö. Ta oleks sellise kingi üle super õnnelik!

 • Reply Annely 30. oktoober 2018 at 23:31

  Rahakott oleks ideaalne :)

 • Reply Sirli 30. oktoober 2018 at 23:31

  Kingiks rahakoti.

 • Reply Annika Hõlpus 30. oktoober 2018 at 23:26

  Vöö oleks ideaalne kingitus isale!

 • Reply Kairi 30. oktoober 2018 at 23:23

  Uus püksirihm oleks nagu ruaikas silmaauku!

 • Reply M. 30. oktoober 2018 at 23:22

  Mina kingiks rihma on laste isale. Elame juba 2 aastat lahus, aga tegelikult on ta väga tore isa meie poegadele. Ja püksirihm on tal vist umbes sama vana kui Kardol…

 • Reply Madlike 30. oktoober 2018 at 23:20

  Meie isale oleks rahakotti vaja 🙂🙂

 • Reply Kata 30. oktoober 2018 at 23:20

  Isale kingika rahakoti. Ta juba ammu unistanud uuest rahakotist.

 • Reply Sandra 30. oktoober 2018 at 23:20

  Kes teab, ehk saan kinkida tütrekese sünni aga seljuhul boonusena kingiksin veel püksirihma ka :)

 • Reply Gerli 30. oktoober 2018 at 23:20

  Kingiksin enda isale rahakoti 😊

 • Reply Kat 30. oktoober 2018 at 23:20

  Von Baeri tooted on lihtsalt nii stiilsed ja ilusad, meeldivad väga ka nahast kotid. Eriti lahe on see, et sinna on võimalus graveerida näiteks nime või midagi muud personaalset.
  Valiksin musta värvi püksirihma ja kingiksin selle oma kallile elukaaslasele. Ta on tõesti parim isa, keda üks laps soovida võiks.

 • Reply KK 30. oktoober 2018 at 23:15

  Rahakott oleks oleks super kingitus isadepäevaks! 😍

 • Reply Evelyn 30. oktoober 2018 at 23:14

  Jube keeruline on otsustada.
  Ilmselt valiks ikkagi püksirihma. 😍
  Issile
  Kingiks ka pigem ikkagi rihma. 😔

 • Reply Liina 30. oktoober 2018 at 23:12

  Kingiks rihma, selle helepruuni Royali

 • Reply Liis 30. oktoober 2018 at 23:06

  Väga sooviks isadepäevaks ühte rahakotti kinkida, niiet osalen loosis 😊

 • Reply Keity 30. oktoober 2018 at 23:06

  Minu abikaasal on ees esimene isadepäev ja üks imeline püksirihm oleks väga armas kingitus. Minu issile ja vanaisale on meil printsessiga kingitus olemas.

 • Reply Maris 30. oktoober 2018 at 23:05

  Mees tahaks ilmselt seda classic pruuni püksirihma🙃

 • Reply Maiken 30. oktoober 2018 at 23:04

  ma mõtlen siin juba kaks nädalat mida oma isale teha ja nüüd kui Malluka blogi lugesin siis arvan et võiks tõesti talle uue rahakotti kinkida , sest vana juba tal läbi ka ja ta oleks kindlasti õnnelik 💙😊

 • Reply Tiina 30. oktoober 2018 at 23:01

  Mina kingiks oma isale, kes on alati pere jaoks olemas olnud ja teinud kõik et minu emal, oma tütardel ja kolmel lapselapsel kõik olemas oleks. Nüüd oleks viimane aeg kinkida talle midagi meeldejäävat ja kauakestvat.
  Oma isa on alati kõige kalllim!

 • Reply Darja 30. oktoober 2018 at 22:59

  Ma juba mitmendat päeva mõtlen, et mida kinkida oma abikaasale isadepäevaks ja see initsiaalidega püksirihm tundub tõesti hea idee 😉

 • Reply Greete 30. oktoober 2018 at 22:59

  Kuna Von Baeri rahakott on juba olemas siis valiksin kingiks rihma :)

 • Reply Jana Reinumäe 30. oktoober 2018 at 22:54

  Kuna mulgi poja liiga väike, et oma isale kingitust teha, siis pean seda mina tegema. Ideid nagu pole tekkinud, aga siis lugesin su postitust. Mõlemad asjad on ilusad, aga kui loosiõnn narrataks, valiksin selle graveeringuga rahakoti :)

 • Reply ruu 30. oktoober 2018 at 22:54

  Esimeseks isadepäevaks oleks päris tuus abikaasale see rahakott kinkida ( :

 • Reply Kelly 30. oktoober 2018 at 22:50

  Mul mehele kuluks ka üks tavaline must korralik vöö ära, tal samamoodi üks vana ja kulunud on.

 • Reply Latte 30. oktoober 2018 at 22:49

  Rahakoti valimine just päevakorras. Tal pole siiani nendega eriti vedanud. Hinnaklasse oleme erinevaid proovinud aga ikka lagunevad kõik suht kähku. Tore oleks selle firma rahakotti ka proovida.

 • Reply Jaanika 30. oktoober 2018 at 22:49

  Kui võidaks, siis valiks vöö

 • Reply Liis 30. oktoober 2018 at 22:49

  https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/

  Seda rahakotti tahaks oma kallile issile 😍🤗

 • Reply Helena 30. oktoober 2018 at 22:47

  Kingiksin oma issile püksirihma :)

 • Reply Elyna 30. oktoober 2018 at 22:47

  Jeebus. Ma ikka aasta ema :) sain su blogi lugedes aru, et meie beebi võiks ju ka oma isa üllatada ühe popi rihmaga, läbi minu kauka :) Seega classic pruun tundub edev.

 • Reply Liina 30. oktoober 2018 at 22:44

  Elukaaslasel oleks rihma vaja anda küll 😁
  Nii et valiks püksirihma 😉

 • Reply Triin 30. oktoober 2018 at 22:44

  Mina valiksin rihma. See on nii hea kingiidee. Ole nüüd meheks ja vali mind ka ükskord võitjaks. Või noh, mu mees ja kahe poja isa. Ta on maailma parim isa oma lastele, ausalt. Ta nii vääriks sellist imelist kingitust.

 • Reply Stina 30. oktoober 2018 at 22:44

  Kingiksin isale selle imekauni püksivöö!

 • Reply Helerin Kuusmik 30. oktoober 2018 at 22:42

  Kingiksin oma abikaasale rahakotti :) Saab kohe varsti esmakordselt issiks, see oleks Talle esimeseks isadepäevaks ilus kink :)

 • Reply Riin 30. oktoober 2018 at 22:42

  Imeilised püksirihmad!
  Selle kingiks küll 🙂

 • Reply Jane 30. oktoober 2018 at 22:37

  Oma isale tahaka küll rihma kinkida.

 • Reply Sirle 30. oktoober 2018 at 22:36

  Laseksin oma pisipojal isale kinkida rahakoti

 • Reply Liis 30. oktoober 2018 at 22:36

  8-kuune poja kingiks issile uue vöö :)

 • Reply Karmen S 30. oktoober 2018 at 22:34

  Mina kingiksin oma isale musta klassikalise püksirihma, initsiaalid teevad aga asja peeneks, täpselt minu isa maitse.

 • Reply Pille 30. oktoober 2018 at 22:33

  Valiksin vöö, sest rahakoti juba mônk aasta tagasi kinkisin. Püksirihma suhtes ta mul Ka selline, kes kannab ühte vööd eluaeg 😁

 • Reply Eva Siim 30. oktoober 2018 at 22:32

  Elukaaslasel oleks väga vaja uut rahakotti kuna vana on juba nii räbal. Põhjas on augud, sente ei saa sinna üldse panna ja kaardid kukuvad ka välja kuna taskud on välja veninud. Hea meelega kingiksime koos lapsega talle uue rahakoti.

 • Reply Mari-Liis 30. oktoober 2018 at 22:32

  Lapse isale kingiks korraliku rahakoti ☺

 • Reply Kristi 30. oktoober 2018 at 22:30

  Sooviksin oma laste isale ja oma abikaasale kinkida rahakoti🙂

 • Reply Helis 30. oktoober 2018 at 22:30

  Püksirihm isale palun mulle loosida. :)
  Must rihm oleks priima.

 • Reply Eha 30. oktoober 2018 at 22:29

  Kingiks oma isale rahakoti :)

 • Reply Gerli 30. oktoober 2018 at 22:28

  Ma mõtlen ja mõtlen juba pikemat aega mida oma elukaaslasele isadepevaks kinkida. Mulle tundub, et üks korralik püksirihm kuluks talle igati marjaks ära kuna eelmine kadus müstiliselt ära.

 • Reply Kelly 30. oktoober 2018 at 22:27

  Rihma tahaks😂seda pannakse siin viimse elupäevani kere ümber vist, mina sellest aru ei saa, aga olgu siis ilus rihm😋😁

 • Reply Mannu 30. oktoober 2018 at 22:25

  Lapse isale on osaliselt kingitus (⋈) olemas, aga püksirihm paneks i-le täpi peale. 😊

 • Reply Helika 30. oktoober 2018 at 22:25

  Minu mees on ka oma ühte vööd juba terve igaviku kandnud. Kingiksime hea meelega koos pisikese tütrega talle uue.

 • Reply Kati 30. oktoober 2018 at 22:24

  Kingiks vöö, kuna praegune ainuke juba päevi näinud omajagu

 • Reply Ethel Alviste 30. oktoober 2018 at 22:24

  Hahahahahaa , kuu nüüd hakata mõtlema siis mu laste isal (elukaaslasel) oleks mõlemat vaja 😂 Rahakotte läheb nagu leiba- olen iga aasta talle uue ostnud. Ilmselt kehvad valikud. Ja püksirihmad seisavad küll paar aastat, kuid lõpuks ikkagi saavad otsa.
  Ilmselt rahakott on tähtsam, sest seda läheb iga päev vaja. :)

 • Reply Kristel 30. oktoober 2018 at 22:24

  Kuna laps saab alles novembri lõpus aastaseks, teen kingi issile ise. Von Baeri rahakott on juba olemas( tänu sinu soovitusele) siis püksirihm sobiks ideaalselt juurde. Ja initsiaalid oleksid täpselt samad nagu Kardo rihmalgi 😁

 • Reply Jana 30. oktoober 2018 at 22:22

  Oh, just seda loosi mul vaja oli. Muidugi tahan mehele ilusat rahakotti kinkida. Praegune on juba … Ta on lihtsalt nii armas, et see loos peab tema valima.

 • Reply Birgit 30. oktoober 2018 at 22:21

  Mina sooviks kinkida oma mehele ja laste isale rahakoti, sest praegune nii ära kulunud, et kohutav! https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/

 • Reply Kristin 30. oktoober 2018 at 22:19

  Kingiks isale vöö!

 • Reply Ingrid 30. oktoober 2018 at 22:19

  Vöö kuluks poja issile ära külll !

 • Reply Nele 30. oktoober 2018 at 22:17

  Osalen loosis ja kingiks ûllatuseks rahakoti

 • Reply Sirli 30. oktoober 2018 at 22:16

  Võtaks püksirihma- mul ka kodus üks 30ne aastane pea sama vana püksirihmaga😀

 • Reply LL 30. oktoober 2018 at 22:15

  Kingiks isale rahakoti. :)

 • Reply Kerstin 30. oktoober 2018 at 22:15

  Kusjuures plaanisin ka meie pere issile isadepäevaks uue rihma kinkida ning kiikasin ka nende lehele. Lahe personaalne lähenemine neil. Tellimus veel tegemata, seega oleks väga tore loosimine võita 😊 Panen ühe püksirihma soovi siia kirja seega.

 • Reply Kristel 30. oktoober 2018 at 22:14

  Püksirihma oleks ka meie perre hädasti vaja. Väiksemal lapsel esimene isadepäev ja see kingitus jääks kindlasti meelde!

 • Reply Kristel 30. oktoober 2018 at 22:14

  Kingiksin laste isale hea meelega püksirihma.

 • Reply Carina 30. oktoober 2018 at 22:12

  Nahast püksirihm!

 • Reply Merit 30. oktoober 2018 at 22:12

  Valiksin oma isale rahakoti👍😘

 • Reply Te 30. oktoober 2018 at 22:09

  Kingiks oma laste isale uue püksirihma. Ta on väga hea isa, kes väärib head kingitust.

 • Reply Birgit-Helen Rebane 30. oktoober 2018 at 22:08

  Kahepoolne rihm Royal Carbon oleks minu kallile isale kingituseks nagu rusikas silmaauku. Praegused rihmad on kergelt öeldes aja jooksul “vatti saanud” ja oleks kõige õigem aeg need mõnusa ja ilusa Eesti disaini vastu välja vahetada! Elagu issid!

 • Reply Tuuli 30. oktoober 2018 at 22:08

  Pyksirihm 👌

 • Reply Aleksandra 30. oktoober 2018 at 22:05

  Kingiks koos oma 1.8a pojaga issile musta püksirihma :-)

 • Reply Eva 30. oktoober 2018 at 22:05

  Oi, sellised lahedad rihmad! Meie pere issile sobiks kenasti kingiks 😍

 • Reply Mairi 30. oktoober 2018 at 22:02

  Mina valiksin oma lapse isale uue rahakotti https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/ 🙂🙂

 • Reply Moona 30. oktoober 2018 at 22:01

  Mina kingiks hea meelega isale uue rahakoti, kuna tal on juba vähemalt 10 aastat olnud üks ja sama rahakott, mis näeb juba üsna kurb ja väsinud välja.. (:

 • Reply Karmen 30. oktoober 2018 at 21:58

  https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/

  Valiksin ka selle pruuni, see on nii kena!

 • Reply Zil 30. oktoober 2018 at 21:58

  Laps on neljane, seega kingituse tegemine jääb taas ema kapsaaeda. Valiksin ka püksirihma, sest mehe rihm on täiesti läbi kantud. Vahepeal ta ostis endale ühe tavalise odava “vakstust” rihma, aga see lagunes enne ära, kui püksid pessu jõudsid :D Nii ta oma vana räbala täisnahkse juurde tagasi jõudiski, mis on eelmisest sajandist.

 • Reply Merit K 30. oktoober 2018 at 21:56

  Pruun vöö, lapse poolt isadepäevaks väggi praktiline kuna meie issi kannab pruune vöösid alatasa ja need kuluvad kiiresti ribadeks, seega üks korralik vöö rõõmustaks teda kindlasti väga, eriti spetsiaalselt oma nimeline :)

 • Reply Mannu 30. oktoober 2018 at 21:56

  Laste isale kingiks rahakoti, sest praegune on ilmselt sama vana, kui me ise 🙄 (mitte päris 30😂) Aga välja näeb küll kolmekümnene 😬

 • Reply Karis 30. oktoober 2018 at 21:56

  Kingiks rahakoti 🙂

 • Reply Jana 30. oktoober 2018 at 21:55

  Rahakott

 • Reply Liis 30. oktoober 2018 at 21:53

  Valiksin kingituseks laste isale püksirihma, kuna tal ei ole korralikku olnud.

 • Reply Triin 30. oktoober 2018 at 21:49

  Kingiksin isale vöö, ta kunagi ei oska endale ise uusi asju, oleks hea ûllatus talle🙂

 • Reply Riina 30. oktoober 2018 at 21:47

  Vöö tahaksin kinkida oma isale. Selle, kus 2 ühes. Ideaalne. Ise siis teab, mis värvi vööd parasjagu vaja läheb.

  Valisin selle: Nahast Rihm Kahepoolne Royal Structure.

 • Reply B 30. oktoober 2018 at 21:47

  Rahakott :)

 • Reply Eve 30. oktoober 2018 at 21:47

  Mina sooviksin oma isale rahakoti kinkida. :)

 • Reply E. 30. oktoober 2018 at 21:43

  Minu üllatus mehele isadepäevaks kasvab minu sees.
  Aga lapsed võiks kinkida rihma. Selle musta, musta pandlaga.

 • Reply Moonika 30. oktoober 2018 at 21:42

  Pruun Washington münditaskuga rahakott on ideaalne kink elukaaslasele, kes on isaks 2 väikesele lapsele.

 • Reply Anne 30. oktoober 2018 at 21:41

  Rahakoti kingiksin hea meelega oma isale!

 • Reply Eileen 30. oktoober 2018 at 21:41

  Võidu korral laseksin lastel oma issit uue rahakotiga üllatada. Vanast kukuvad varsti mündid välja ja tuul käib läbi, aga mees ei taha vahetada, sest too rahakott on talle armsaks saanud. :D

 • Reply Anita 30. oktoober 2018 at 21:38

  Vöö oleks ideaalne kink, kuna kasutab ka üht vana ja räbalat.

 • Reply Sandra 30. oktoober 2018 at 21:37

  Seda võitu ootaksin ma oma laste issile 🙂 Ma valiks kindlasti rahakoti, kuna.. igakord kui poodi lähme ja maksmiseks läheb ja oma higivana rahakoti avab , kukuvad enamus sendid senditasku põhjast välja kuna senditasku põhi on vähe hõreda võitu juba 😂 Et siis jh rahakott oleks supper 🙂

 • Reply Monika 30. oktoober 2018 at 21:37

  Blogi lugedes meenus mulle, et ka meie perepeal puudub püksirihm ja seda ikka nii kaua et meie koosoldud ajal (14 aastat) pole ma ühtegi püksirihma peale enda oma näinud. Mida aga küll näinud olen, on püksirihma puudumisest tingitud pidev pükste tagumikust üles kakkumine. Miks ta omale rihma pole soetanud, jääb nüüd sellele mõeldes mulle täitsa mõistmatuks, seega arvan, et üks vinge eluaegne püksirihm võiks ikka ühel mehel olemas olla.

 • Reply Aire 30. oktoober 2018 at 21:37

  Usun,et ühel heal isal ja toredal mehel võiks olla üks stiilne, ilus ja vastupidav püksirihm 😉 minu valik on tehtud 😊

 • Reply Lululu 30. oktoober 2018 at 21:34

  Teeks heameelega kingi oma kõige tublimale mehele kes mind ikka veel hoiab ning armastab ja meie lapsi-see kerge ei ole ma ju tean :)

 • Reply Sirle 30. oktoober 2018 at 21:34

  Ma kingiks oma isale pruuni rahakoti.

 • Reply Maria 30. oktoober 2018 at 21:31

  Mina valiks rahakoti. Kui laps läks kooli siis laste kasuisa andis enda oma ära sest lapsele väga meeldis see. Nyyd siis elukaaslane ilma rahakotita aga laps õnnelik. Olgu öeldud et laps korra vaid mainis et tahaks ka sellist nagu tal on.

 • Reply Juuli 30. oktoober 2018 at 21:30

  Kingiks rahakoti.

 • Reply Birgit 30. oktoober 2018 at 21:30

  Pruun classic nahast rihm oleks mu laste isale paras :D

 • Reply T. 30. oktoober 2018 at 21:29

  Püksirihma ta alles hiljuti endale ostis, seega sobiks meile rahakott :)

 • Reply Merle 30. oktoober 2018 at 21:29

  Rihm oleks kena.

 • Reply K. 30. oktoober 2018 at 21:27

  Minu isa vajaks küll uut püksirihma, niiet selle valiksin küll. :)

 • Reply Kairit 30. oktoober 2018 at 21:23

  Rihma kingiks

 • Reply Sigrit 30. oktoober 2018 at 21:21

  See võit oleks nii ideaalne. Mehel püksivöö lausa ribadeks kantud 😁 laps alles 2 aastane seega tema ei oska veel midagi kinkida/osta seega teen valiku mina, mustale vööle 😊

 • Reply Tiiu 30. oktoober 2018 at 21:20

  Me võttaks ka oma issile musta rahakotti ,ta oleks väga rahul😊

 • Reply Liia 30. oktoober 2018 at 21:20

  Üks asjalik rahakott kulub meie issile küll ära.

 • Reply Sirili 30. oktoober 2018 at 21:19

  Valiksin oma abikaasale ja laste isale uue püksirihma,

 • Reply Virgia 30. oktoober 2018 at 21:18

  Valiksin mustast nahast rahakoti, sest praegune on elukaaslasel juba nii räbalaks läinud 😂

 • Reply Ragne 30. oktoober 2018 at 21:17

  Kingiksin püksirihma oma isale isadepäevaks. 😊

 • Reply Jane 30. oktoober 2018 at 21:16

  Hirrrmsasti tahaks seda vööd :)

 • Reply kateriin 30. oktoober 2018 at 21:14

  Ühe vöö võtaks küll. Üks abikaasal on, aga see on ribadeks kantud ja ulatub pm 2 korda ümber panna…:)

 • Reply Liisa 30. oktoober 2018 at 21:09

  Kuna mu laps on alles 2-aastane ja ise oma isale kuidagi kingitust ei tee/osta, siis kingiksime koos talle püksivöö.
  https://vonbaer.ee/nahast-voo-classic-must/
  Klaasikaline must meeldis kõige rohkem 🙂

 • Reply Amanda 30. oktoober 2018 at 21:08

  Isale kuluks vöö ära – rahakotte on talle nii raske osta, kogu aeg ema ohkab, et no ei oska kinkida uut rahakotti. Aga vöö kulub ju ikka ära.

 • Reply Pillekas 30. oktoober 2018 at 21:04

  Elukaaslasele kingiks lapse poolt püksirihma, vana rihm annabki varsti otsad. Ta ammu juba räägib, et peab uue muretsema, see rihm sobiks talle ideaalselt 😊

 • Reply Maria 30. oktoober 2018 at 21:04

  Valiksin mehele uue pruuni rahakoti. Vana juba laguneb.

 • Reply Maris 30. oktoober 2018 at 21:02

  Osalen loosis aga maru raske valik, kingiks ehk mehele uue vöö!

 • Reply Sigrid 30. oktoober 2018 at 21:02

  nii lihtsad, ilusad ja kvaliteetsed tunduvad olevat. :) mina valiks võidu korral rahakoti.

 • Reply Kairu 30. oktoober 2018 at 20:59

  Selline rahakott oleks väga ilus kingituseks mehele. Saaks näiteks praeguse mega mahuka kaarditasku asemel välja minnes tasku pista. Päris kole on kui viikarite taskus punnitab saja kaardiga kaarditasku ja nii võetaksegi lahtiselt ID kaart ja pangakaart kaasa…ja noh ega need ju taskust välja ei kuku!
  Beebi tuleb novembris, ja tema ongi suurim kingitus, aga kuna see on tema elu päris esimene isadepäev siis … tahaks ikka midagi kinkida :D. Soovin osaleda loosis!:)

 • Reply Tiina 30. oktoober 2018 at 20:56

  Mina kingiksin hea meelega mehele uue rahakoti isadepäevaks, kuna vana vajab juba ammu välja vahetamist. Valiksin sama, mida sinagi https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/

 • Reply Getter 30. oktoober 2018 at 20:52

  Mina kingiksin oma isale rahakoti. Praegune on ajast ja arust ja kohekohe laguneb 😁

 • Reply Eva 30. oktoober 2018 at 20:51

  Soovin osaleda loosis ja oleks tore kui saaksin isale rahakoti kinkida!😊

 • Reply Liina 30. oktoober 2018 at 20:49

  Kingiksin isadepäevaks uue rahakoti isale.

 • Reply Karmen 30. oktoober 2018 at 20:47

  Isale kingiks uue rahakoti :)

 • Reply Eve 30. oktoober 2018 at 20:46

  Vöö- sellist kannab iga mees uhkusega :)

 • Reply sk 30. oktoober 2018 at 20:45

  Rahakott oleks väga hea kingitus issile, praegune tundubki juba nii vana. Tal oleks kindlasti väga hea meel! :)

 • Reply Geidi 30. oktoober 2018 at 20:44

  Minu isa on 18a surnud, seega ma valiksin oma laste isale püksivöö kingituseks :)

 • Reply Enely 30. oktoober 2018 at 20:44

  Rahakoti kingiks, selline lihtne ja ilus https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/
  eriti vahva kui midagi ilusat saaks peale graveerida.

 • Reply Angelika 30. oktoober 2018 at 20:43

  Ma ei teeks mitte üksi vaid üheskoos oma kahe noorema õe ja veeeeel pisema väikse vennaga (ok ok, mis väike, kuuene juba 🤭), niiet ‘suure õe kohustusena’ saaksin meie kõigi eest kohe ühes kingi ära teha 😊😊😊😊🙏
  Ühe ilusa ja uue rahakoti vastu poleks ühelgi mehel vast midagi, eriti kui see on nende poolt, kes seda tegelikkuses enim tühjendavad 🤭😁 Von Baer`i oma oleks selleks silmsiluks eriti paslik.

  Angelika ☀️

 • Reply Helen 30. oktoober 2018 at 20:42

  Mina sooviks oma kallile Linnapapale rahakotti. Me õega oleme terve elu oma vanaisasid Papadeks kutsunud, Linnapapa siis sellepärast, et ta elab linnas ja meie linnast väljas :)

 • Reply R 30. oktoober 2018 at 20:41

  Valiksin mehele rahakoti.

 • Reply Meryt 30. oktoober 2018 at 20:40

  Abikaasa kurdab, et rahakott laguneb, nii et uus kuluks talle ära küll.

 • Reply Kadri 30. oktoober 2018 at 20:40

  Initsiaalidega rahakott on abikaasal olemas, seega osutuks valituks püksirihm!

 • Reply Triin 30. oktoober 2018 at 20:40

  Püksirihma,sest alles siin kisas kodus et vanem poeg püksirihma ära peitnud. Ehk kui nii kvaliteetne rihm ehk siis ei jäta igale poole vedelema

 • Reply Maris 30. oktoober 2018 at 20:39

  Valiksin abikaasale uue püksirihma. Mille lapsed saaksid isadepäeva talle kinkida.

 • Reply Mirjam 30. oktoober 2018 at 20:39

  Kuna ma elan nüüd välismaal, siis sel aastal ei saa kahjuks isadepäeva oma isaga koos veeta. Oleks super, kui võidaksin talle vähemalt kvaliteetse püksirihma! Ta on elu aeg kandnud rihmasid, aga eks need on kõik pigem sellised odavad ostud olnud, korralikku kvaliteetset rihma tal pole ja veel vähem initsiaalidega! Kuna pole praegu kahjuks võimalik oma isale ise midagi sellist osta, siis oleksin väga õnnelik, kui võidaksin. Mu isa on minu suurim eeskuju, seega oleks ta sellist kinki igati väärt!

 • Reply Saara 30. oktoober 2018 at 20:37

  Meil õega üldiselt ei ole kombeks olnud isadepäeval isale suuremaid kinke teha. Oleme käinud lihtsalt kuskil väljas söömas või matkamas ja veetnud selle päeva koos. Seda enam oleks selline kvaliteetne rahakott isale tore üllatus, mida ta oodata ei oskaks.

 • Reply Mairi 30. oktoober 2018 at 20:36

  Mina sooviks rahakotti abikaasale 😁

 • Reply liis 30. oktoober 2018 at 20:35

  Mina tahaks oma kallile mehele ja laste isale rihma kinkida, juba ka selle pärast, et registreerime abielu kuu lõpus tagasihoidlikult siis oleks eriti äss tal panna uus, oma nime tähtedega vöö pükstele😊

 • Reply Evelyn 30. oktoober 2018 at 20:35

  Enda mehel on mõlemat asja vaja väga aga ilmselt püksirihm oleks rohkem tahetud asi hetkel. Ja kui enda nimetähed ka peal siis oleks kohe eriti armas kingitus isadepäevaks. :)

 • Reply Hv 30. oktoober 2018 at 20:35

  Kingiksin vöö oma elukaaslasele,kes saab esimest korda isadepäeva tähistada ! 😊

 • Reply Agnetha 30. oktoober 2018 at 20:34

  Kõige ilusam kink oleks must nahast classic rihm😍

 • Reply Karolin 30. oktoober 2018 at 20:34

  Oma isale kingiks vöö ☺️

 • Reply Kady 30. oktoober 2018 at 20:33

  Laste isale sooviks kinkida rahakotti koos graveeringuga! Loomulikult lisanduks kingile ka laste joonistatud kaart ja ise tehtud kook!

 • Reply Sigrid P 30. oktoober 2018 at 20:31

  Vöö! Ise ei oleks sellepeale tulnud, kuid nüüd Sinu postitust lugedes meenus küll, et hârra on mitu korda soigunud, et tal uut vööd vaja, aga no see on mul siiani ühest körvast sisse ja teisest välja läinud-ups! Niiet uue vöö üle oleks ta üliröömus. Ehk õnn naeratab ja mu kaks pudinat saavad issile uue vöö kinkida 😍

 • Reply Laura 30. oktoober 2018 at 20:27

  Minu lapse isa kasvab ka täitsa korraliku rihmata! Just selle ma valingi kui võidan.
  Ise ma nii hea kingi peale isegi ei tulnud, tänks Mannu :D

 • Reply Kim 30. oktoober 2018 at 20:26

  Mina kingiks oma mehele, tulevasele isale, rihma. Mulle jäi enim silma just see sama üleni must, musta pandlaga rihm. Nimetähed laseks ka peale teha, teeb asja kuidagi personaalsemaks 😂😂

 • Reply Ene 30. oktoober 2018 at 20:25

  Head mehed need kasvavad rihmaga.Valiks rihma.

 • Reply Brigitta 30. oktoober 2018 at 20:24

  Kingiksin uue püksirihma isale 😆

 • Reply KV 30. oktoober 2018 at 20:22

  Rahakoti kingiksime küll, väikse pojaga, issile – tema esimeseks isadepäevaks.

 • Reply Evelin 30. oktoober 2018 at 20:22

  Ma võtaks oma lapse isale ühe uue rahakoti :) musta värvi. Tal küll mingi olemas, aga see juba päris vana. Vöö oleks ka muidugi lahe, aga tal mingi oma kiiks, et see peab olema teistsuguse pandlaga…

 • Reply Evelin 30. oktoober 2018 at 20:21

  Abikaasale kindlasti valiks uue tahakoti!

 • Reply Jevgenia Pos 30. oktoober 2018 at 20:21

  Nahast rihm Royal Structure

 • Reply Reimo 30. oktoober 2018 at 20:20

  Kui võidan rahakoti, kingin enda isale

 • Reply Liset 30. oktoober 2018 at 20:19

  Mina osalen ka loosis! Kõige parem kingitus isadepäevaks oleks rahakott, eriti kui sellele saab nii vahvad initsiaalid peale teha! :)

 • Reply Mari 30. oktoober 2018 at 20:19

  Enda väimehele sooviks võita rahakotti väga. Ta suurepärane isa.

 • Reply Kata 30. oktoober 2018 at 20:18

  Püksirihm oleks tõesti hea .Vajalik kindlasti arvestades et minu mehekene harva tahab midagi välja vahetada sest kõike saab ju veel kanda .Mina aga koguaeg kõrval et ostame midagi uut ,midagi uut 😀 Kui ta seda ise ei vaheta välja siis lootust on ju et saan ehk talle uue püksirihma kinkida :)

 • Reply K. 30. oktoober 2018 at 20:17

  Enda isale rahakott!

 • Reply T. 30. oktoober 2018 at 20:15

  Oma isale kinkisin alles eelmiseks isadepäevaks korraliku nahast rahakoti, nii et seda peaks tal veel aastateks jaguma ja tema püksirihma mõõte ma kahjuks ei tea… aga kui loosi tahtel peaksin võitma, siis valiksin hoopis oma elukaaslasele helepruuni klassikalise vöö ja jätaks selle jõulukingiks (kaugel need jõuludki enam ju on 😄) 😉🎄🎅🏻

 • Reply Tiima 30. oktoober 2018 at 20:15

  Vöö sobiks kingiks hästi :)

 • Reply Laura 30. oktoober 2018 at 20:14

  Mu mehele ei meeldi lambiseid mittevajalikke asju saada, ütleb, et pigem ärge siis kinkige üldse aga vot püksivöö oleks spot on vajalik asi talle :) nagunii mõned aastad saan talle laste eest kinke osta, kuniks nad ise nii suured, et oskavad otsida ja mõelda mida papsile isadepäevaks kinkida :)

 • Reply Maarja 30. oktoober 2018 at 20:13

  Lapse isale kuluks rahakott ära. Eelmine muretsetud rahakott mahutas tema sõnul ärika papid, kuid tema ju polevat ärikas. Nii see rahakott siis rändas edasi tema isale, mitte et temagi oleks ärikas😂

 • Reply Kerli 30. oktoober 2018 at 20:13

  Laste isale rahakott sobiks imehästi :) Tal vana katkine juba.

 • Reply Anete 30. oktoober 2018 at 20:11

  Ega sooduskoodi ei pakuta? Loosis niikuinii ei võida, aga sooviks ise kohe nüüd tellida ära. :)

  • Reply Mallukas 30. oktoober 2018 at 20:50

   Küsin!

 • Reply Karolin 30. oktoober 2018 at 20:10

  Nahast rihm 😍

 • Reply Piret 30. oktoober 2018 at 20:10

  Täna just vaevasin pead ja püksirihma peale poleks eluski tulnud :D kuid meie issil see miljon aastat vana ja vajab KINDLASTI uut :) seega püksirihm oleks super hea kingitus :)

 • Reply KETU 30. oktoober 2018 at 20:10

  Minu issile sobiks Royal Carbon kahepoolne püksirihm.

 • Reply Mia 30. oktoober 2018 at 20:09

  Mehele kingiks püksirihma. Eelmine on nii ribadeks kulunud juba, ka ilmselt esivanemate kapist kunagi “laenatud”

 • Reply Eve 30. oktoober 2018 at 20:08

  Kahjuks polnud minul oma isale kunagi võimalust isadepäevakingitust teha :( Olin vaid viiene , kui ta pilvepiiri taha läks ja mulle seal kaitseingliks hakkas ( arvan seda ka päriselt , rasketel hetkedel pöördun ikka tema poole, ja tunnen et mul on ta tugi olemas. Olin tema lemmik :) ) Seega läheks isadepäevakink hoopis mu kallile kaasale (kuna meie tütrel hetkel rahadega raske, siis annaksingi selle võidu tütrele, et ta saaks oma armsale issile kinkida :) Ja valik oleks rahakott :)

 • Reply Viki 30. oktoober 2018 at 20:07

  Mina kingiksin oma kallile papsile isadepäevaks rahakoti. Graveeringuks sooviksin lihtsa, kuid täpse “Head isadepäeva kallis paps. Sinu 9 last”. Nii palju tal neid ongi, oleks kift kingitus 😀

 • Reply Kaidi 30. oktoober 2018 at 20:06

  Minu kaasale oleks küll uut rihma vaja. Just üleeile hakkasin mõtlema,et mis see aasta kallile mehele kinkida. Jään õnnele lootma siis :)

 • Reply Geili 30. oktoober 2018 at 20:05

  Meie issil oleks uut rahakotti küll vaja, ta küll isadepäeval kahjuks veel kodus ei ole – tuleb detsembri alguses Afganistaanist, aga ega kingitus pahaks ei lähe. 🤗
  Hetkel ei olegi veel suutnud väljamõelda mida laste poolt talle kinkida, seega uus rahakott oleks ideaalne.

 • Reply Raine 30. oktoober 2018 at 20:05

  Ma valiks rahakoti ,võiksid veidi raha ka ss sisse panna ,muidu pidavat ebaõnne tooma kui tühja rahakoti kingid

 • Reply Hanna 30. oktoober 2018 at 20:04

  Kingiksin isale rahakoti!

 • Reply Loviise 30. oktoober 2018 at 20:03

  Mina valiksin hea meelega rahakoti, kuna isale kuluks kindlasti üks ilus ja vastupidav rahakott ära😊

 • Reply Mariel 30. oktoober 2018 at 20:03

  Meie pere issile kuluks üks hea rihm ära. Ka klassikaline must.

 • Reply Keidi 30. oktoober 2018 at 20:03

  Vöö oleks super!

 • Reply B 30. oktoober 2018 at 20:02

  Valiksin esimeseks isadepäevaks rahakoti, vana ongi liiga vana 😀

 • Reply E.R 30. oktoober 2018 at 20:01

  Kingiks isale uue vöö😋

 • Reply Marina 30. oktoober 2018 at 20:00

  Eelmisel ja ühtlase ka mehe kõige esimesel isadepäeval läksin poodi ja sissparklast väljasõites suutsin auto ära mõlkida. Fantastiline emotsioon küll… Super tuus oleks, kui sel korral kink potsataks ise postkasti. Rihma üle oleks tal ka kindlasti väga hea meel !

 • Reply Merily 30. oktoober 2018 at 20:00

  Mina sooviks ka enda isale teha isadepäevaks väga vajaliku kingituse. Must nahast vöö oleks täiesti ideaalne selleks :)

 • Reply Karolina 30. oktoober 2018 at 20:00

  Rahakott! Meie issi on ka selline kes kannab rahakoti nii räbalaks lõpuks et on sunnitud uue ostma aga selle uue leidmine on sama keeruline kui leida nõela heinakuhjast 😂 Pole aega, pole poodi jne. Ja nähes seda rahakotti siis ma armusin sellesse !! Sellise üle oleks ta kindlasti üliõnnelik. Ja kuna tal on esimeseks isadepäevaks saadud puust kell graveeringuga siis nüüd rahakott oleks ideaalne kaaslane. Ennem oli üks laps ja sai aega vaadata kuna sünnib teine, nüüd on kaks last ja nüüd oleks hea rahakott kinkida et aja asemel hakata juba raha lugema 😂😂😂

 • Reply Keili 30. oktoober 2018 at 19:58

  Mina võtaks ka musta klassikalise püksivöö pandlaga. Meie issil on see esimene isadepäev meiega ja oleks tore lapsega selline kink issile teha.

 • Reply Moonika Kalme 30. oktoober 2018 at 19:58

  Mina valiksin musta püksirihma.Kuna minu kallil abikaasal on pidevalt rihmasi puudu.Elu -olude sunnil liigume kolme kodu vahel ja rihm on kuhugi maha ununenud.Kõigele lisaks on ta oma lastele väga hea isa.Miks mitte, siis teda rõõmustada

 • Reply Kristiina 30. oktoober 2018 at 19:57

  Minu isale oleks vaja püksirihma :)

 • Reply Marta 30. oktoober 2018 at 19:56

  Mina valiksin oma mehele isadepäevaks uue rahakoti. Kuna ta laps talle ei ole aastaid isegi head isadepäeva soovinud, siis tahaksin teda ise natukenegi rõõmustada 😥

 • Reply Helena 30. oktoober 2018 at 19:55

  Mul ka laps nii pisike, et pean tema eest issile kingituse tegema. Võidu korral valiksin rahakoti, sest laps lõhkus issi vana ära.

 • Reply Reelika 30. oktoober 2018 at 19:54

  Rahakott

 • Reply Dagne 30. oktoober 2018 at 19:53

  Salaja olen neid rahakotte juba varem piilunud, nii ilusad ja klassikalised. Härrale kuluks ära küll :)

 • Reply karmen 30. oktoober 2018 at 19:52

  Must Püksirihm esimeseks isadepäevaks oleks äge! Pisibeebi kõrvalt ei jõua kingiga jännata, oleks üks mure vähem kohe! ☺️

 • Reply Madli-Ann 30. oktoober 2018 at 19:51

  Mina tahaksin oma kallile issile kinkida püksirihma. Ta on mulle alati olemas ja selline kingitus oleks talle ideaalne.

 • Reply G. 30. oktoober 2018 at 19:51

  Minu armas isa kaotas autoõnnetuses rahakoti kaugele metsavahele koos kogu täiega ning sellest ajast on kasutanud paari kaardi hoiustamiseks mobiiliümbrist. Oleks imearmas talle kinkida uus kvaliteetne rahakott ning sinna sisse graveerida mõni humoorikas mõttetera, et iga kord avades ikka muie suule tuleks (mitte ei muretseks kulutatud raha pärast 🤓).

 • Reply Jaanika 30. oktoober 2018 at 19:50

  Meil polegi veel kingitus välja valitud.Mina valiks oma 2 lapse isale püksirihma.See oleks üks asjalik kingitus,alles ta kurtis ,et püksid kukuvad maha 😁

 • Reply Johanna 30. oktoober 2018 at 19:49

  Minu poja kingiks ka oma issile hea meelega uue rahakoti!

 • Reply Kaidi 30. oktoober 2018 at 19:49

  Võtaks pruunist nahast püksirihma.

 • Reply Riina 30. oktoober 2018 at 19:48

  Püksirihm 😋

 • Reply siilea 30. oktoober 2018 at 19:47

  Püksirihm! Just uut ja korraliku püksirihma minu lapse isal vaja ongi.

 • Reply Margit S 30. oktoober 2018 at 19:46

  Mina valiksin rahakoti. Isal ongi uut vaja, hetkel kasutab siis telefoni kaante sees olevaid taskuid nn “rahakotina” , oleks täpselt ideaalne kink Talle ♥️

 • Reply keirit 30. oktoober 2018 at 19:45

  rahakott oleka ideaalne kingitus isadepäevaks :)

 • Reply Miia 30. oktoober 2018 at 19:45

  Oo rahakott kuluks küll minu kallile issile ära, vanal juba augud sees 😁

 • Reply Liis 30. oktoober 2018 at 19:45

  Mu isale oleks vaja püksirihma. Ja mu lapse isale ilmselt sama 🙂. Väga kenad on need ka!

 • Reply Katriin 30. oktoober 2018 at 19:44

  Minul ja pisipojal oli plaanis kinkida Von Baeri rahakott issile niikuinii(kaotas eelmise ära umbes kuu tagasi ja lubasin et kui kannatab isadepäevani, siis saab korraliku uue rahakoti, niikaua käigu mu vana rahakotiga😬).
  Aga mis oleks veel parem kui tasuta see saada 😁 Siis ostaks kohe püksirihma ka ise juurde ja olekski kogu vajaminev komplekt koos😀

 • Reply K.K. 30. oktoober 2018 at 19:44

  Nahast rihm classik pruun

 • Reply Kätlin Steinfeld 30. oktoober 2018 at 19:44

  Münditaskuga musta rahakoti kingiksin oma issile 😊

 • Reply Suusi 30. oktoober 2018 at 19:43

  Münditaskuga rahakott või siis ka püksirihm, mõlemad kuluksid marjaks ära (no ilmselt tegelikult loodetavasti ei kulu niipea ära, paistavad päris tugevad olema)

 • Reply Jane 30. oktoober 2018 at 19:43

  Püksirihm oleks hea kingitus :)

 • Reply Mann :) 30. oktoober 2018 at 19:42

  Rahakoti kingiksin oma isale, nii kaua kui mina elanud olen on tal üks ja sama rahakott kasutusel olnud. Niiet oleks tore talle lõpuks uus graveeringuga rahakott kinkida. 😊😉

 • Reply Laura-Liisa 30. oktoober 2018 at 19:42

  Minu poja tahaks oma issile rihma kinkida, sest rahakoti ta alles von baerist sai. Seega oleks hea komplekt koos 😊

 • Reply Mari 30. oktoober 2018 at 19:42

  Püksirihma oleks lapse isale vaja! 😊

 • Reply Sille 30. oktoober 2018 at 19:41

  Mina isa on ka selline, kes kannab väga kauanomamasju. Nahktagi on tal peasama vana kui mina 26 aastat. Ostsin kunagi 90ndatel ja siiamaani käib ja kirub ega muud ka pole panna 😂 usun, et mu issile sobiks väga uus rahakott kirjaga Head Isadepäeva! 😍 Isa väga uusi asju ei osta. Aga äkkk selline uhke ja lahe rahakott muudaks tema suhtumist☺️ Oleks väga äge kink temale☺️ Kui rahakotti oleks musta värvi oleks hea, aga kui ainult pruuni sobib ka see ☺️

 • Reply Anu 30. oktoober 2018 at 19:41

  Kuna mu isa ei viitsi niikuinii rahakotti sihtotstarbeliselt kasutada, siis oleks hea pigem rihm… Seda kasutab ta ikka.

 • Reply Liisabet 30. oktoober 2018 at 19:41

  Pruun täisnahast vöö oleks isale perfektne kink, kuid kuna olen vaene tudeng, siis ilmselt ise nii kallist kinki teha ei saa 😀 võit lahendaks kingimure ideaalselt

 • Reply Kertu 30. oktoober 2018 at 19:41

  Sooviks rahakotti :)

 • Reply kaisa 30. oktoober 2018 at 19:41

  Minu isa samasugune nagu sinu Papa oli, ei ole ta rahakotti vahetanud ei tea mis ajast ☺ nii et kvaliteetne rahakott kuluks talle marjaks ära ,mida saaks veel sada aastat kasutada😊

 • Reply Heleryn 30. oktoober 2018 at 19:40

  Laps veel pisi ja lapse isale oleks vöö küll ideaalne kink, tal ka vöö üsna kulunud juba 😀

 • Reply Kristi 30. oktoober 2018 at 19:40

  Rahakott ongi meie issil veel puudu😊

 • Reply Gerli 30. oktoober 2018 at 19:39

  Must püksivöö. VB tooted on kõik nii ilusad. Kuuldavasti ka väga kvaliteetsed.

 • Reply Kersti Kolesova 30. oktoober 2018 at 19:39

  Hei hopsadi see postitus just nagu kohe pidi jääma mu õhtupooliku skrollimise ajal ilusasti silma, sest ei olnud veel kohe mitte mingit ideed mida sellel aastal oma kalli tütre väga kallile issile kinkida ja üks täisnahast rihm sobiks selleks lihtsalt ideaalselt, vaatasime valikud üle ja väga meeldis Kahepoolne Royal Structure

 • Reply Gerli Aikevitšius 30. oktoober 2018 at 19:36

  Oma kallile mehele, kes on isaks ühele ilusale pisikesele printsessile, kingiks uue vöö. 😊

 • Reply Landa 30. oktoober 2018 at 19:36

  Vöösid pole kunagi liiga palju mu härra jaoks 😊 klassikaline must just puudu ka 😉

 • Reply Marilin 30. oktoober 2018 at 19:35

  Münditaskuga rahakoti valiksin oma isale :)

 • Reply Oksana 30. oktoober 2018 at 19:35

  Minu mehele ja tütre Mirteli isale oleks väga vaja uut rihma. Tal oleks tõesti selle üle õnnelik. Elan elukaaslasega koos juba 18 a aga rihma pole ta endale kordagi ostnud. Kasutab pükstel rihma, sest ta mul on Karlssoni välimusega e päris suure kõhuga. Minu Karlsson. Siiani on ta läbi ajanud kaitseliidu rihmadega, mis minu jaoks suht inetud.

 • Reply Helen 30. oktoober 2018 at 19:34

  Poeg on veel nii pisi, et issile ta ise miskit kinkida ei oska. Emme aitaks hea meelega poja hädast välja 😀 Meie issile meeldiks kindlasti uus rahakott.

 • Reply Heleri 30. oktoober 2018 at 19:34

  Püksirihm oleks ideaalne mehele😍

 • Reply Andra 30. oktoober 2018 at 19:32

  Rahakoti valiksin. Ma isegi ei ole see aasta mõelnud kingituse peale (lapse eest peaksin seda tegema :D)

 • Reply Diana U. 30. oktoober 2018 at 19:31

  Vot selline münditaskuga must rahakott oleks mu abikaasale, 2-lapse isale, küll suurepärane kink! :) Ma vahel haaran tema praeguse rahakoti ning näeb teine ikka nutune välja küll. Samas olen ma õnnelik, et tal üldse rahakott on, sest veel meie algusaegadel pisteti kogu kraam, mis tänaseks rahakotti käib, tasku ja elu läks edasi.. brrr 😀 Ma ikka tükk aega meelitasin, kuni rahakott muretseti 😛

 • Reply Kaia 30. oktoober 2018 at 19:30

  Rahakoti kingiks issile. Tal juba täitsa räbal eelmine.

 • Reply Katrin 30. oktoober 2018 at 19:30

  Vöö kuluks marjaks ära küll.

 • Reply Berha 30. oktoober 2018 at 19:30

  Oiiii kui õige loos ☺️ Minu kallil kaasal just ühte korralikku püksivööd vaja🙏🤞

 • Reply KRistaB 30. oktoober 2018 at 19:29

  Väga lahedad!
  Valiksin püksivöö sest abikaasal suht kindlad soovid oma rahakottidel seega las valib need omale ise! 😁

 • Reply Annika 30. oktoober 2018 at 19:29

  Minu valik oleks sama mis sinul Kardole ehk tavaline must rihm musta pandlaga.

 • Reply Kessu 30. oktoober 2018 at 19:25

  Püksirima oleks küll mehele vaj

 • Reply Kaie 30. oktoober 2018 at 19:24

  Laste isale valiks ilusa rihma 😍

 • Reply Kats354 30. oktoober 2018 at 19:24

  Ma juba tükk aega käinud Von Baeri lehel rahakotte vaatamas, et võiks mehele kinkida, pigem küll rohkem oli jõulumõte, aga kui juba on imetilluke võimalus võita see rahakott nüüd, siis ma ära ei ütle.

 • Reply Raksu 30. oktoober 2018 at 19:22

  Meie peres sellel aastal esimene isadepäev. Ja meie issil oleks vaja rahakotti.

 • Reply Gerda 30. oktoober 2018 at 19:21

  Rahakott oleks ideaalne!

 • Reply Kylli 30. oktoober 2018 at 19:21

  Minu poja isale oleks hädasti uut rahakotti vaja. Vana on juba ajast ja arust. Ja kui seekord loosiõnn ei naerata, siis tean kust temale jõulukingiks uue saan.

  :)

 • Reply Liis 30. oktoober 2018 at 19:21

  Usun, et minu vanaisal oleks uue rahakoti üle hea meel küll.

 • Reply Teele 30. oktoober 2018 at 19:20

  Võidu korral valiksin oma isale püksirihma,kuna ta kasutab mega vana riidest rihma ja nahast rihma ei raatsiks ta kindlasti osta😀

 • Reply Monika 30. oktoober 2018 at 19:20

  Oma laste isale valiks rahakoti. :D

 • Reply Kerttu 30. oktoober 2018 at 19:20

  Nahast rihm kahepoolne royal carbon. Kingitus kuluks ära minu armsale mehele/laste isale.

 • Reply Merily 30. oktoober 2018 at 19:20

  Mina kingiks oma kallile isale rahakoti, sest aasta tagasi just rihma ta saigi :)

 • Reply K 30. oktoober 2018 at 19:19

  Püksivöö musta värvi, musta pandlaga. Isale, sest ta ei osta peaaegu mitte kunagi mitte midagi ilusat endale :D Seega miks mitte :)

 • Reply Kaidi Tara 30. oktoober 2018 at 19:19

  Oi kuidas tahaks seda püksirihma oma kahe lapse isale kinkida. :)

 • Reply L 30. oktoober 2018 at 19:18

  Classic pruun rihm meeldiks mu issile kindlasti!!

 • Reply Karoliina 30. oktoober 2018 at 19:18

  Valiksin rahakoti. Isale juba kinkisin VB oma, kannab seda vaid tähtsatel üritustel. 🙈 See rahakott leiaks võidu korral tee elukaaslase taskusse. 😊

 • Reply M. 30. oktoober 2018 at 19:18

  Laste isale sooviks classic münditaskuga rahakotti. Peaks tellima, kui ei õnnestu võita…

 • Reply Helina 30. oktoober 2018 at 19:17

  Rahakott isale ;)

 • Reply Diana 30. oktoober 2018 at 19:16

  Isale rahakotti :)

 • Reply Laura 30. oktoober 2018 at 19:15

  See postitus on nagu rusikas silma auku :D :D
  Abikaasal ongi püksirihm ribadeks ja nii poole sõnaga mainis, et oleks uut vaja.
  Täisnahast vöö lahendaks antud mure ikka väga väga pikaks ajaks :)
  Niiet võtaks klassikalise musta püksirihma :) Whuupwhuup :D
  Loodame loosiõnnele :)

 • Reply Kaisa 30. oktoober 2018 at 19:15

  Ma sooviks oma issile püksirihma :) rahakottivta ei taha nagu üldse vahetada, käib sellega, mis näheb välja nagu banaanikoor juba, aga uut ikka ei taha.

 • Reply Kailu 30. oktoober 2018 at 19:15

  Mina sooviks oma isale püksirihma.

 • Reply M.E. 30. oktoober 2018 at 19:14

  Meie issile kuluks püksirihm ära :)

  Must ja musta pandlaga!

  https://vonbaer.ee/nahast-voo-classic-must/

 • Reply Kelli 30. oktoober 2018 at 19:14

  Minu härrale kuluks üks ilus nahast püksirohm ära küll :)

 • Reply Piloodike 30. oktoober 2018 at 19:14

  Polegi jõudnud kiire elutempo juures isale kingitust välja valida, kuigi ta väga vääriks ühte ilusat ja korralikku kinki :) Ta on väga ´´rohelise´´ elustiiliga ehk enne, kui just midagi katki ei lähe, tema uut ostma ei hakka. Seetõttu kuluks talle väga ära üks korralik vöö, mida kasvõi siis linnaskäigu ajal kanda :)

 • Reply Mari-Liis 30. oktoober 2018 at 19:13

  Mehele /laste isale valiksin püksirihma, oma isale rahakoti :D niiet mõlemad variandid suht ideaalsed :) ise ausalt õelda ei tulnudki millegi ideaalse peale :) mure oleks kohe lahendatud!

 • Reply Kaisa 30. oktoober 2018 at 19:13

  Rahakotti

 • Reply Marilyn 30. oktoober 2018 at 19:13

  Mina tahaksin väga oma isale kinkida korraliku rahakoti :)

 • Reply lilllll 30. oktoober 2018 at 19:12

  Sooviks issile püksirihma kinkida :) Also – aitäh meenutamast, et isadepäev tulekul!

 • Reply Netu 30. oktoober 2018 at 19:12

  Vöö oleks väga hea kingituseks! :)

 • Reply Kati 30. oktoober 2018 at 19:11

  Ma valiks uue püksirihma, kuna mehe praegune püksirihm on vääga vana ning hakkab samuti katki minema juba. Nahast rihm Classic Pruun sobiks talle nagu valatult 😊

 • Reply Kaisa Elfenbein 30. oktoober 2018 at 19:10

  Mina sooviks lapse isale kinkida rahakoti münditaskuga. Peale sooviksin graveeringut ,,Imeline isa! “

 • Reply Mari-Liis 30. oktoober 2018 at 19:08

  Nahast classik pruun rihm oleks ideaalne ;)

 • Reply Helin 30. oktoober 2018 at 19:07

  Meie laps on veel nii väike, et pole isegi kõhust välja tulnud :D
  Aga mõtlesin paar päeva tagasi, et ometigi on mu mees ju juba isa. Ja tegelikult oleks ju tore teda premeerida ja tänada selle eest, et ta on oma raseda naise eest imehästi hoolt kandnud. Kingiksin hea meelega talle samasuguse rahakott, mille sina oma isale kinkisid. Olen isegi seda kiiganud von baer’i kodukal, aga pole veel ära tellinud.

 • Reply Grete 30. oktoober 2018 at 19:06

  Initsiaalidega rihm oleks küll vahva kink papsile!

 • Reply S 30. oktoober 2018 at 19:05

  Sooviksin isale rahakoti kinkida.
  https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/

 • Reply Ae 30. oktoober 2018 at 19:05

  Meie pere isa saab see aasta seda püha esimest korda tähistada. Üks kena rahakott on tal juba olemas, niiet nüüd kuluks üks püksirihm ära küll.

 • Reply Maarja 30. oktoober 2018 at 19:05

  Laste isale kuluks üks püksirihm ära, kuna vana on otsad andnud😃

 • Reply Kristiina 30. oktoober 2018 at 19:04

  Kingituseks oleks vaja rahakotti

 • Reply Tatjana 30. oktoober 2018 at 19:04

  Meil ei ole veel kingitust aga meie issi oleks rahakotti üle õnnelik ;)

 • Reply Merike 30. oktoober 2018 at 19:02

  Meie kallis issi oleks ka rihma üle õnnelik, olen otsinud poodidest ka, aga pole leidnud sobivat, küll liiga robustne pannal ja siis pikkus ei sobi.. Nii tahaks rõõmustada oma meest 😊

 • Reply Liis 30. oktoober 2018 at 19:00

  Rahakotti oleks väga vaja ja seda olen ka juba Von Baeris piilunud, aga osta ei ole raatsinud :)

 • Reply Merilin 30. oktoober 2018 at 19:00

  Mehele püksirihm Royal Carbon kindlasti minu lemmik!
  Uus rihm on lausa hädavajalik. Vana on sada aastat tagasi sünnaks kingitud ja niii räbalaks kantud. Oleks vahva kink värskele issile meie peres! :p

 • Reply Elina 30. oktoober 2018 at 18:59

  Esimeseks isadepäevaks valiksin elukaaslasele püksirihma

 • Reply Hanna 30. oktoober 2018 at 18:58

  Püksirihma kingiks.

 • Reply E 30. oktoober 2018 at 18:57

  Oeh, vajaks muidugi mõlemat 😃, aga no kui valima peab, siis võtaks rahakoti – klassikalise münditaskuga
  https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/

 • Reply Liis 30. oktoober 2018 at 18:56

  Mul ei ole veel isale kinki. Võidu puhul valiksin ma klassikalise musta vöö. Rahakoti kinkisin ma isale umbes 5 aastat tagasi ja ta ei ole seda siiani veel kasutusse võtnud, sest vana pidi veel väga hea olema 😂

 • Reply Sandra 30. oktoober 2018 at 18:56

  Oleme elukaaslaseg esimese lapse ootel ja olen märganud, et paljud teevad juba sellisel PEAAEGU isadepäeval kingitusi. Et noh, beebi küll kõhus aga pm on ta ju isa. Ja kuna ta on super toetav ja ise nii elevil, siis kingiksin küll talle nimetähtedega püksirihma, musta värvi ja musta pandlaga. Tal oleks kindlasti hea meel, sest kannab samuti mingit täielikku juustu juba ja suur on see talle ka.

 • Reply Topklots 30. oktoober 2018 at 18:55

  Nahast classik pruun rihm läheks minu mehele :) Kingitust hetkel ei ole veel ka :)

 • Reply Andra Smirnov 30. oktoober 2018 at 18:55

  Ma tahaks võita oma mehele /lapse isale rahakoti ja samuti münditaskuga, sest hetkel tal mingi räbal gucci rahakott mis aastaid juba olnud😂👊

 • Reply J 30. oktoober 2018 at 18:54

  Pigem vöö laste isale, sest meie pere issil selle vööga pm sama teema nagu Kardolgi

 • Reply K.A 30. oktoober 2018 at 18:54

  Mu isal on paar püksivööd, kuid needki on iidamast aadamast. Oleks eriti vahva kui saaksin enda isale kinkida isadepäevaks graveeringuga püksivöö. Talle läheks see väga korda ning oleks meeletult õnnelik selle üle :)

 • Reply Silvia 30. oktoober 2018 at 18:54

  Minu kallile isale kuluks üks ilus rahakott ära küll. :)

 • Reply Marianne Malberg 30. oktoober 2018 at 18:54

  Tahaks rahakotti oma lapse isale, :D, kogu aeg lükkab ostmist edasi, juba ribadeks kantud :)

 • Reply Estelle 30. oktoober 2018 at 18:54

  Mõlemat oleks vaja :D Aga rahakotti oleks rohkem vaja. Juba varem on välja valitud münditaskuga classic must rahakott.

 • Reply Leili 30. oktoober 2018 at 18:54

  Nahast püksirihm classic must sobiks mu elukaaslasele ja lapse isale suurepäraselt kingiks! Ta on samasugune et “vana ju veel töötab” 😁 super hea kingiide, kui ei peaks võitma aga noo pöidlad pihus 🤗😁

 • Reply Serli 30. oktoober 2018 at 18:54

  Mu härra sai rahakoti just hiljuti sünnipäevaks, seega kuluks püksirihm väga ära. :)

 • Reply Kadi 30. oktoober 2018 at 18:53

  Rahakott oleks väga äge kingitus mehele esimeseks isadepäevaks .

 • Reply Helena 30. oktoober 2018 at 18:53

  Loodetavasti on 11. novembriks tita sündinud, siis saab mu elukaaslane isadepäeva esimest korda tähistada! :) Just selline rahakott oleks ideaalne, mis sa oma isale välja valisid. Väga šikk valik. https://vonbaer.ee/washington-munditaskuga-rahakott/

 • Reply Margaret 30. oktoober 2018 at 18:53

  Mu laste isal on koguaeg probleem, et pole normaalset püksirihma. Ühe kandia ribadeks ja siis ostis mingi asenduseks….aga nagu ma aru saan siis see pole talle piisavalt hea. Valiksin võidu korral kindlasti püksirihma oma mehele, ta on seda väärt 🙂

 • Reply Ann 30. oktoober 2018 at 18:53

  Rahakott – igapäevaselt praktiline kingitus.
  PS. Ägedad koostööpartnerid ja loosid Sul :)

 • Reply Karmen 30. oktoober 2018 at 18:53

  Rahakott :)

 • Reply Helin 30. oktoober 2018 at 18:53

  Mina sooviksin püksirihma :)

 • Reply Anette Margarethe 30. oktoober 2018 at 18:52

  Oohh, mu lapse isale kuluks üks korralik püksirihm väga ära. Ta vaeseke kasutab “püksirihmana” tossupaela. Jap, tossupaela…

 • Reply Kristi 30. oktoober 2018 at 18:51

  Valiksin vöö

 • Reply Kristi 30. oktoober 2018 at 18:51

  Ühte korralikku püksirihma oleks vaja küll elukaaslasele, laste isale (mees ei saa öelda, me pole abielus ja peigmehe jaoks vanust juba parajalt 😂). Valiks musta rihma musta pandlaga.

 • Reply Karoliina 30. oktoober 2018 at 18:51

  Mina valiks rahakotti kuna see mis ma talle paar kuid tagasi ostsin on täiesti ribadeks sendi tasku lagunes suht kohe nii , et enamus aega peab vaatama et sendid välja ei kukuks keset poodi kuna auk all on päris suur ja on seda poes juhtunud :)

 • Reply Marje 30. oktoober 2018 at 18:50

  Rahakoti olen juba kinkinud, siis üks korralik vöö kulub tal küll ära.

 • Reply Elis 30. oktoober 2018 at 18:50

  Rahakott oleks ideaalne :)

 • Reply Triin 30. oktoober 2018 at 18:50

  Püksirihma, neid kulub nagu leiba. Küll kaovad, küll làhevad katki jne. Selle üle tunneks küll issike suurt rõõmu.

 • Reply eff 30. oktoober 2018 at 18:50

  Rahakott pühendusega sobiks ideaalselt ;) loodan vääga vöita ,rahakotti vaja,eelmine nii läbi

 • Reply Diana Mets 30. oktoober 2018 at 18:50

  Uus rahakott😊

 • Reply Hellu 30. oktoober 2018 at 18:49

  Kingitus läheks kallile abikaasale, kes on 3 ülivahva lapse super isa. Korralik rahakott ei teeks paha ju mitte üks gramm. Püksirihma kinkis ämm juba ise varakult :D
  Oma isale saadan see aasta aga esimest korda head soovid pilvepiiri poole teele.

 • Reply Laura 30. oktoober 2018 at 18:48

  Murran mitu nädalat pead, mida oma issile kinkida. Aga vot, see classic pruun rihm tema nimetähtedega J. L oleks ideaalne! 😍

 • Reply Aigi 30. oktoober 2018 at 18:48

  Nahast rihm must classic oleks ilus isadepäevakink

 • Reply Gerli 30. oktoober 2018 at 18:47

  Püksirihma valiksin :)

 • Reply Daisi 30. oktoober 2018 at 18:46

  Kingiks elukaaslasele rihma 😊

 • Reply Merilyn 30. oktoober 2018 at 18:46

  Rahakott oleks super!

 • Reply Marleen 30. oktoober 2018 at 18:46

  Washington Münditaskuga Rahakotti oleks tal vaja 😊

 • Reply Anu 30. oktoober 2018 at 18:45

  Just vaatasin Von Baeri rahakotte, plaaniga see lapse isale osta, tal enda oma räbalaks kantud! Oleksin väga rõõmus kui selle Talle kinkida saaksime 🙂

 • Reply Geidi 30. oktoober 2018 at 18:44

  Kallile abikaasale (laste isa kh :D ) Tahaks kinkida ragakotti, püksirihmu on tal 3tk aga ta Niiiii peenike, et teeb koguaeg auke juurde. Noh seega seda ma osta ei riskiks. Lapsed teevad pildi lõuendile, mis sobib meie magamistuppa.
  Oma isale ma midagi kinkida peale aja ei oska. Lähme isale külla, nagu alati. Teen tordi ka kaasa. Vend ja Õde tulevad ka ;)

 • Reply Anette 30. oktoober 2018 at 18:44

  Mees on pikemat aega kurtnud, et vana rihm juba liiga ribadeks . Seega valiks ilusa helepruuni püksirihma initsiaalidega K.K.
  *pöidlad pihus*

 • Reply Eneli 30. oktoober 2018 at 18:43

  Lauri ja Alice issi vajab uut rahakotti kuna vana juba nii ära lagunenud :)

 • Reply Lonny 30. oktoober 2018 at 18:43

  Rahakott oleks issile üli tuus, praegune nii katki, et kaardid lendavad välja nii nagu ise tahavad. No täitsa kahju kohe vaesekesest :)

 • Reply Johanna 30. oktoober 2018 at 18:43

  Kingiksin oma kallile abikaasale ja lapse isale meeleldi uue kena rahakoti! Praegune on täiega vana juust juba 😞

 • Reply Kristi 30. oktoober 2018 at 18:42

  Ma tõmbaks oma laste isale ka ühe korraliku nahast rihma :D

 • Reply Piret 30. oktoober 2018 at 18:42

  Rahakott oleks küll ideaalne :)

 • Reply Merka 30. oktoober 2018 at 18:42

  Mina valiksin püksirihma 😉 laste isal pole ühtegi, ning miski peab pükse ju üleval hoidma, kaua sa poolpaljast kanni ikka vaatad 😂😂

 • Reply Margit L 30. oktoober 2018 at 18:42

  Vöö oleks väga hea kingitus :)

 • Reply Kaisa 30. oktoober 2018 at 18:42

  Selline (https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/) rahakott oleks väga sobiv kingitus issile :)

 • Reply Hanna 30. oktoober 2018 at 18:41

  Valiksin rahakoti, aga kas isale või mehele, seda veel ei suudagi otsustada..

 • Reply Liis 30. oktoober 2018 at 18:41

  Meie issile meeldiks uus vöö 😊

 • Reply Merit 30. oktoober 2018 at 18:41

  Ma just otsin mehele uut rahakotti isadepäevaks aga pole siiamaani leidnud. See sinu postituses on nii ilus ja kuluks talle küll sajaga ära.

 • Reply Kädy 30. oktoober 2018 at 18:41

  Just vaatasin, et abikaasal oleks uut rihma vaja 😁. Niiet võidu korral lasen lastel uue rihma kinkida 😊

 • Reply Kadi 30. oktoober 2018 at 18:40

  Selline boss rahakott sobiks meie issile väga hästi! :)

 • Reply Birgit 30. oktoober 2018 at 18:39

  Mina kingiksin oma isale rahakoti.

 • Reply Eve 30. oktoober 2018 at 18:39

  Mina valiksin rahakoti, sest see on vajalikum ja pühendusega oleks veel eriti armas 🙂 isadepäeva kingile pole veel jõudnud mõelda.

 • Reply Kaisa 30. oktoober 2018 at 18:39

  Üks ilus vöö oleks suurepärane kingitus 😊

 • Reply Virge 30. oktoober 2018 at 18:38

  Väga ilus kink oleks rahakott isale! :) Tal pole ju kunagi midagi vaja nii on ka rahakott juba palju päevi näinud :D

 • Reply Ave 30. oktoober 2018 at 18:38

  Abikaasale kingiks lastega rihma :) miskipärast ei ole tal korralikku veel

 • Reply Käta 30. oktoober 2018 at 18:37

  Kuna Rain ei pidanud isadepäevals koju tulema mötlesin, et olen julm ja kinki ka ei tee. Aga vöta näpust, ronib ikka koju😂 selle firma rahakotte olen ennegi vaadanud kuna ta praegune rahakott on omadega otsakorral. Igaljuhul valiksin selle classic münditaskuga, et ta saaks ikka rohkem ja rohkem teenida😂😂

 • Reply Karin 30. oktoober 2018 at 18:37

  Mina sooviksin rahakotti võita 😉

 • Reply Keili 30. oktoober 2018 at 18:37

  Vöö oleks üli idekas :)

 • Reply Karoly 30. oktoober 2018 at 18:37

  Mehele kuluks isadepäevaks üks kvaliteetne vöö ära küll :) Kuna laps veel nii tilluke, et ise isale mingit kinki teha ei saa, siis olekski minul mure lahendatud, mida mehele esimeseks isadepäevaks kinkida.

 • Reply Ave 30. oktoober 2018 at 18:37

  Ma ei kujuta isegi ette, milline rahakott minu isal praegu on või mis seisus tema püksivöö aga kardan, et eks need on juba oma aja ära elanud. Samuti ei ole veel suutnud välja mõelda, mida lastega nende isale kinkida. Uue rahakoti oleme juba kinkinud. Aga ega kummastki ära ei ütleks.

 • Reply Cätlyn 30. oktoober 2018 at 18:37

  Laste isale oleks vaja rahakotti. Tal kuluvad need nii kiirelt läbi.

 • Reply Signe 30. oktoober 2018 at 18:37

  Rahakotti,just vaatasin et tal puhta ribadeks see.

 • Reply Kristiin 30. oktoober 2018 at 18:36

  Minu kallis issi oleks uue püksirihma üle kindlasti väga õnnelik :)

 • Reply Equ 30. oktoober 2018 at 18:36

  Meie issi vajaks küll vööd, mitu aastat tagasi läks ta vöö katki ja siiamaani käib ja kirjub, et püksid vajuvad alla jne. Kaua võib seda halamist kuulata? Oleks hea ju kui saaks lõpuks ühe korraliku vöö.
  Kingiks valiksin selle: https://vonbaer.ee/nahast-voo-classic-must/
  musta pandlaga. Black is my happy color :D

 • Reply Loora 30. oktoober 2018 at 18:36

  Vööd oleks vaja

 • Reply Kat 30. oktoober 2018 at 18:36

  Vöö 😁

 • Reply Nimi 30. oktoober 2018 at 18:36

  Rahakotti oleks küll väga vaja, enamasti ta enam seda kaasas ei kannagi, sest sealt pudeneb rohkem välja kui sees püsib, jube läbi teine. Piinlik, et ma seda talle siiani ostnud ei ole, kuigi see on juba paar aastat väga kehvas seisus.

 • Reply K 30. oktoober 2018 at 18:36

  Tean, et isa tahtis hiljuti uut vööd osta. Äkki jõuaksin veel kingitusega ette :)

 • Reply Mannu 30. oktoober 2018 at 18:36

  Esimeseks isadepäevaks vöö :)

 • Reply Mariin 30. oktoober 2018 at 18:35

  Ideaalne isadepäevakink oleks püksirihm 😊

 • Reply Triinu 30. oktoober 2018 at 18:35

  Ma ei tea, kas issil rahakotti või vööd vaja on.
  Aga ma seda tean, et elukaaslane (ja laste kasuisa) on oma püksirihma ribadeks kandnud. Talle oleks küll uut ja uhket vaja. Eelmine aasta sai talle sünnaks rahakott kingitud ja seda veel välja vahetada pole vaja.

 • Reply Maarja 30. oktoober 2018 at 18:35

  Mina olen eluaeg Mannu olnud :D Naljakas seda vahest kuulda aga sellest lahti ma ei saa ja paras nostalgia tuleb teinekord lausa peale, kui keegi üle pika aja jälle Mannuks kutsub :D
  Enivei… Rahakott kuluks väga marjaks ära. Isa oskab ka hinnata heead ja kvaliteetset rahakotti ja kuna ta oma laste jaoks annaks kasvõi oma püksid jalast siis ta on kindlasti seda väärt ! :)

 • Reply Kätlin 30. oktoober 2018 at 18:35

  Rahakott kuluks küll ära minu lapse isale 😊

 • Reply K. 30. oktoober 2018 at 18:35

  Plaan küll kinkida raamitud pilt lastest, et saaks välismaal tööl olles öökapile panna ja lastega ehk väike kaardike meisterdada aga oiii kui õnnelik ta selle püksivöö üle oleks! Valiks samasuguse nagu sina Kardole. 😊😍

  • Reply Karin 30. oktoober 2018 at 18:43

   Oi kui hea mõte ju! Mu laste issil ongi hädasti uut püksirihma vaja! Ja see kõige esimesel pildil (nahast rihm kahepoolne royal smooth) oleks tema jaoks ideaalne! Jään lootma õnnele :)

 • Reply Nets 30. oktoober 2018 at 18:34

  Kingiksin oma kallile teisele poolele samuti vöö, sest tallegi on omaks saanud kanda seda sama iidvana räbalas vööd. 😁😁

 • Reply Kadri 30. oktoober 2018 at 18:34

  Ma ei saa vist lootma jääda, et mu 2 ja 4a ise isale kingi välja valiks… seega pean paratamatult sekkuma. Sooviksime võidu korral helepruuni vööd 🙏

 • Reply Kessu 30. oktoober 2018 at 18:34

  Mina kingiks oma maailma parimale isale musta sellise https://vonbaer.ee/classic-munditaskuga-rahakott/
  Ei ole asja maailmas, mida minu isa minu jaoks ei teeks!!

 • Reply Helina H 30. oktoober 2018 at 18:34

  Issand kui hea môte on püksirihm! Mu mees pidevalt halab, et vaja uut rihma, aga kui vaja kingitust mõelda, siis ei tule see üldse meelde! 😂 Väärt kingitus oleks püksirihm! Jään õnnele lootma! 😉

 • Reply Kaidi 30. oktoober 2018 at 18:33

  Olimegi paanikas ” mida kinkida??” Mina valiks rahakoti. Kuna pulmadeks alles ta ostis endale rihma ja rahakotti ta pole aastaid kasutanud,siis rahakott oleks ideaalne. Kaua ta oma sente ja raha jope taskus ikka hoiab.

 • Reply Kairi Ader 30. oktoober 2018 at 18:33

  Rahakoti üle oleks mehel kindlasti hea meel sest vana juba nii räbal. 😍 Laseks laste nimed sisse graveerida ja oleks ilus kingitus 😍

 • Reply Triin 30. oktoober 2018 at 18:32

  Vööd oleks meie issile vaja:)

 • Reply Maarja 30. oktoober 2018 at 18:32

  Rahakoti kingiks isale…ma tõsimeeli ka ei mäleta, et ta oleks kordagi endal rahakotti vahetanud :D Üks ja sama aastaid juba… :D
  Pealegi kingiks talle selle koos t-särgiga, kus kuulutan, et ta edutatakse vanaisaks :P

 • Reply Kairi Kadakas 30. oktoober 2018 at 18:32

  Mehele kuluks uus rahakott kindlasti ära , vana on samas stiilis ala et kestab igavesti 😀 no mehed ju ei kipu neid vahetama nii tihti ! Püksirihma just soetasin talle uue ja miksmitte ka rahakott välja vahetada 😊 Ja mees mul esimest korda isa ja seda alles 8 kuud olnud 😁 Oleks uhke küll 🙂

 • Reply Kristella 30. oktoober 2018 at 18:32

  Just piinangi end mõtetega, mida küll isale kinkida. Selline rahakott oleks väga ideaalne kingitus. 🙂

 • Reply Diana Kõiv 30. oktoober 2018 at 18:32

  Mina kingiks maailma parimale isale püksivöö 🤗

 • Reply Maiu Mängli 30. oktoober 2018 at 18:32

  Sooviksin ka rahakotti :)

 • Reply Triinu V 30. oktoober 2018 at 18:31

  Ma kingiksin mehele uue vöö. Tal on neid ainult üks ja see on koguaeg kadunud.😀

 • Reply katri 30. oktoober 2018 at 18:31

  Appikui hea loos.Püksirim ,eriti veel hea püksirihm kuluks igale mehele ära .Just ka minu abikaasale.Mina talle ei oska ausaltõelda ostagi sellist asja aga praegu vaatan ja tõesti kenad.Tean talle vaja küll kuna vana suht repetab juba ja kulunud,Ta ei käi küll igapäevaselt aga ilus vaadata kui ilus vöö peal kui peale dresside muud uhket ka jalga tõmbab.Niiet üks must vöö kuluks meie härrale ära küll :)

 • Reply Diana 30. oktoober 2018 at 18:31

  Vööd on lahedad!

 • Reply Karin 30. oktoober 2018 at 18:31

  Mu mehel oleks hirrrrmsasti uut vööd vaja, vana on täitsa rääbakas juba

 • Reply Sirli 30. oktoober 2018 at 18:30

  Sooviks rahakotti võita, kuna praegu rahakott mehel/lapse isal on ikka täitsa katki. Ja ega ta endale ise uut ostma hakka ka. 😀

 • Reply Sirle 30. oktoober 2018 at 18:30

  rahakott

 • Reply Liina 30. oktoober 2018 at 18:30

  Püksivöö kindlasti, ka minu isal on üks ja sama juba aaastasid aastaid olnud ja alles tegi ka ise imekombel märkuse, et oleks uut vaja küll. Mega ilusad näevad välja ka, sest lihtsuses ju peitubki võlu😍

 • Reply Katrin 30. oktoober 2018 at 18:29

  Lapse isale kink olemas, valiksin enda isale rahakoti :)

 • Reply Sirle 30. oktoober 2018 at 18:28

  Loodan, et meie pere saab see aasta esimest isadepäeva tähistada… võtaks rahakoti.

 • Reply Leenu 30. oktoober 2018 at 18:28

  Rahakotti oleks vaja laste issile 😊

 • Reply Marie-Liis 30. oktoober 2018 at 18:28

  Vööd 🤗

 • Reply Merlys 30. oktoober 2018 at 18:28

  Sooviksin isale kingita vöö ☺

 • Reply Annika 30. oktoober 2018 at 18:28

  Ja mina siin murran pead mida kinkida.. See rahakott oleks ideaaaalne! :)

 • Reply V 30. oktoober 2018 at 18:28

  Mehele kuluks isadepäevaks üks uus vöö ära.Ta samasugune inimene,kes ei osta enne uut kui vana ribadeks kandnud on 😀

 • Reply Piret 30. oktoober 2018 at 18:27

  Kingiksin rahakoti oma isale, sest praegune on otsa korral 😬😁

 • Reply Anneli 30. oktoober 2018 at 18:26

  Tere. Sooviksin lapse isale rahakotti 🙂