TESTIN JA ARVUSTAN

räägime orgasmidest*

2. mai 2019

Mis ma siin ikka ümber kepi keerutan, aeg-ajalt tuleb tõsistel teemadel ka rääkida. Niisama tilu-lilu juttu võib ikka ajada, aga mõnikord tuleb suure tüdruku püksid jalga panna ja rääkida tähtsatest teemadest. Mitte, et ma nüüd mingi ekspert oleks, aga omadest kogemustest võin rääkida küll. Mis seal ikka häbeneda.

Hästi pikalt ei saanud ma “niisama seksides” orgasmi. See ei ole teema, mida väga sõbrannadega mingi niisama kohvitassi kõrval arutad, et ou kuule, kas sa saad lihtsalt niisama orgasmi, või on sul vaja ka kliitori stimuleerimist. Ma päriselt arvasin, et ju siis mul on mingi imelik keha, mis õigesti ei tööta, sest kammoon, pornot ikka olete näinud ju. Seal mingi kütmine käib ja naine kohe saab kõik kätte mis vaja ja tundus, et ju siis teistel nii ongi. Mul mitte, aga noh, elu olla selline, leppisin sellega.

Alles sada aastat hiljem sain aru, et see on täitsa normaalne ja tavaline, et mõni naine saab orgasmi ainult siis, kui samal ajal ka kliitoriga tegeletakse (google esimene artikkel väitis, et 37% naistest). Kui ma sellest aru sain, siis muutus elu kohe palju lihtsamaks, sest olgem ausad – endal on ka rohkem isu, kui sellest rohkem… tolku on. Seega naised – kui teil on sama probleem, kui selle kohta nii öelda võib, siis edasine on ju lihtne. Võta appi vana ustav käsi, mehe käsi või mõni abivahend. Abivahend on muidugi kõige mugavam ja kiirem viis ise ka haripunkti jõuda, aga noh, ega kiirutama ju pea.

Ma olen kuulnud küll, et issand ei, mul pole ühtegi mänguasja, et taha ka, pole vaja. Saan käega ka hakkama. Ma tõepoolest vist jagan teiega way liiga palju, aga mul on nii ammu vibraator olnud (Alguses tavaline Lelo, siis Sona ja nüüd Womenizer), et kui ükskord miskipärast mul neid ühtegi varnast võtta ei olnud ja pidi käed käima panema, siis oli küll tunne, et issand jumal, kiviaega tagasi sattunud 😂.

Tõepoolest naised, kellel olnud pole, soovitan proovida. Enamik naisi vist kujutavad ette, et sekslelu on mingi suur jurakas emm, mida endale sisse toppida või ma ei tea misasi, aga tegelikult ei pea sa midagi kuskile sisse toppima, vaid piisab täitsa kliitori stimuleerimisest ja säärased masinad näevad sellised välja, et sa ei pruugiks arugi saada, mis see on. Oot, ma näitan, millised mul on.

See esimene on paaridevibraator, aga seda me kasutasime tõesti loetud korrad, sest mina ei saanud aru, et mismoodi kõik need värgid ja asjad peaksid ühe ristiinimese sisse ära mahtuma ja tundus pigem suur jauramine, kui mingi tore ajaveetmine. Seevastu ülejäänud kolm on lihtsalt parimad asjad ever.

Kõige kaugem on mul Gigi 2 olnud (LINK) ja noh, mis ma oskan öelda. Teeb oma tööd kiirelt ja korralikult. See on siis see tavaline, surisev isend. Uuemad on siis Lelo Sona Cruise (LINK) ja Womenizer (LINK), mis on siis… imurid? Kõlab haigelt, haha, aga tegelikult käivad need mõlemad kliitori vastu ja veits “imedes” tekitavad siis stimulatsiooni. Ja see stimulatsioon on nagu VÕIMAS – hoopis teistsugune, kui tavalise vibreerimisega. See on nagu sügavam ja… võimsam.

Teoorias ongi nad üsna sarnased, aga kuna mul on mõlemad olemas, siis oskan ka erinevuseid välja tuua. Womenizeri tasemed meeldivad mulle rohkem, saab veidikene “tasemaks” panna. Sonal on kõige madalam võimsus mõnikord minu jaoks päris intensiivne, aga mitte alati, ei teagi, millest see oleneb. Lelo Sona töötab helilainetega, Womanizer Premium aga õhulainetega – võib olla sellepärast Womenizer natukene hellam ongi.

Milles veel erinevus on – heli. Sona on üsna…plärisev. Womenizer on põhimõtteliselt täiesti vait, ei ole tema töötamist kuulda. Mitte, et otseselt vahet oleks, nii kõva häält ei tee kumbki, et naabrite ees piinlik olema peaks (kui just ise suurest toredusest kiljuma ei hakka), aga lastega majapidamises hindan ma kõrgelt kõike, mis vaiksem on.

Kui ma peaksin nüüd valima, siis… ma ei oskagi öelda, mida teile soovitada. Kui rahakott lubab, siis vist Womenizerit, sest esiteks kestab 10da maini kampaania, et kui sa orgasmi ei saa, saad lihtsalt raha tagasi. Keegi ei hakka urgitsema, et kle MIKS sa ei saanud. Ütled, et ei saanud ja raha makstakse tagasi, kui aparaadi tagastad, ei mingeid küsimusi. Seega tundub ju päris hea mõte proovida?

Samas Sona on praegu ales ja viib sind samuti üsna kindlalt haripunkti, lihtsalt veidi lärmakamalt.

Ja üldse, ma ei taha siin konkreetselt üldse midagi peale suruda, et osta ühte või teist, eks kehad on erinevad, aga ilmselt see Womenizer peab piisavalt paljudele sobima, et nad säärase garantii teinud on. Minu soovitus on, et proovige MIDAGIGI. Ulaka kaunitari kaubavalik on nii lai ja leidub midagi igale rahakotile. Praegu vaatan, et täitsa tavalise kliitoristimuleerija saab lausa alla 50€ eest (link). Võib-olla on sellist väikest jubinat julgem voodisse ka kaasa võtta, mõni mees ju pidada “solvuma”, et ahhaa, minust ei piisa jah?! Ma sellises olukorras näitaks talle artiklit, mis väidab, et 37% naisi VAJAVADKI kliitori stimuleerimist ja eks ta ise teab, kas tahab, et sa ka õnneliku lõpuni jõuaksid, või niisama ootaksid, kuni tema sinna jõuab? Igatahes olen ma kindel, et kui mees näeb, kuidas sellised mänguasjad asjad käima tõmbavad, ei ole neil nende kaasamise vastu enam midagi.

Kuidas teil orgasmidega lood? On mänguasju? Räägi kaasa ja võida 100€ kinkekaart Ulakalt Kaunitarilt, kellega koostööd see postitus ka sündis!

Siia lõppu peaks vist mingi seksikas pilt sobima, aga mul pole…Ps! Koodiga Mallukas10 saate 10% ale ka!

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

336 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Merje 18. märts 2021 at 10:31

  Sonat ei ole, aga kas keegi lelo enigmat on proovinud? tundks nagu mõttekam,

  • Reply Mallu 18. märts 2021 at 10:32

   Mina olen 😀

 • Reply Anna 13. mai 2019 at 19:00

  Mina ei ole kunagi ilma abita suutnud orgasmini jõuda ja avastasin enda jaoks orgasmi alles 19 aastasena, kui kurtsin enda parimale sõbrannale murest ja ta kinkis mulle mu elu esimese vibraatori millega katsetada. Pärast mõningat katsetamist, jõudsin ka mina järeldusele, et ma saan orgasmi vaid kliitorit stimuleerides ja ostsin endale ka odava kliitori stimuleerija. Olen ammu juba kallimaid vaadanud, silma on ka jäänud lelo erinevad vibraatorid aga siiani on jäänud ostmata, kuna alati on muid tähtsamaid väljaminekuid. Vist jäin loosis osalemisega hiljaks, aga juhul kui ei jäänud, siis tõesti loodan, et õnn naeratab mulle, sest see on selline asi mida väga tahaks, aga ise kunagi ei raatsi osta. 😀

 • Reply Neiu 6. mai 2019 at 19:01

  Sain oma paki kàtte. Tàiega juba ootan meest koju. Niii põnev. Tänks Mallukas, kunagi poleks arvanid, et sind tänan. 😀 see sooduskood läks asja ette 😛

 • Reply M. 6. mai 2019 at 08:44

  Kuulun ka nenede 37% hulka. Olemas on tavaline vibraator, mis kunagi üks sõber kinkis, mis vajadusel ajab ka asja ära, kuid hea meelega prooviks miskit uut 🙂

 • Reply Anette 6. mai 2019 at 08:07

  Olen orgasme saanud, aga mitte päris igakord. Ja samuti alles hiljuti avastasin, et peab kliitorit ka stimuleerima, siis saan koguaeg orgasmi. Mänguasju on mõned, aga soov on juba pikka aega juurde soetada. Eriti mingeid tupekuule ning nüüd sooviks seda imurit ka proovida.

 • Reply Änn 5. mai 2019 at 22:38

  Usun ,et tänu suurepärasele mehele on minu orgasmid küll suurepärased ning sellega pole veel mitme aasta jooksul probleeme ega ka miresid esinenud… mees on veendumusel, et ennem naine ja siis vaatab selle tema lõpetamise ka üle (see mõistagi sobiks vast igale naisterahvale, et naine on voodis esmatähtis).

  Mänguasjadest rääkides, olen pigem klassika armastaja, pigem väline kui sisemine… mänguasju on omajagu millest osa on ise oma lõbuks ostetud ning osa on mehe poolt kingiks või niisama üllatuseks 🙂 seega väike kollektsioon, küll kõik klassikalised kuid mummudega ja ilma ja klaasist ja metallist ja mõnusamad ja ka mitte nii mõnusad…
  Pole midagi väga asjalikku muretsenud omale, teades, et mees on suurepärane ning saab ka ilma lisavidinateta mind pilvedesse viia… kuid siin on ka aga… mees käib vahel välismaal tööasjus ning siis üksi kodus olles oleks hea mängida millegi uue ja huvitavaga… polegi ammu netipoes või laivis kohapeal käinud, et uus shopping teha..

  Saime alles teada, et nüüd ootame ka meie esimest armastuse vilja 🙂
  Eks ole paista kuidas selle kõigega edasi nüüd läheme.. kui lähen suuremaks ja esinevad mõned ebamugavused vahekorra ajal siis oleks ka kasu mõnest uuest mänguasjast ehk.. 😀

 • Reply Riina 5. mai 2019 at 22:31

  Praegu ei ole ühtegi, kuid sooviksin kindlasti loosis osaleda.

 • Reply Mariet 5. mai 2019 at 19:37

  Mul on Lelo Sona Cruise olemas, väga kiiduväärt asi. Kui Kuus Sidrunit sellest eelmisel suvel kirjutas, siis ostsime kohe ja mu voodielu sai lõpuks selle kauaigatsetud vürtsi. Nüüd talvel kolisime eramajast korterisse ja puhtalt mürataseme pärast tahaks seda vaiksemat asja proovida. Ühtlasi olen ma mõnikord immuunne praegusele lelole. Soovitan soojalt kõigile mitte rahulolevatele naistele, saate endaga ka paremini sõbraks.

 • Reply H 5. mai 2019 at 16:50

  Mina näitasin ka oma mehele seda värkki 😀 ta ei viitsinud lugeda, ta ei usu neisse asjadesse. Ise ta saab üldiselt väga hästi hakkama, pigem vahel takistavad lollid mõtted, mis pähe tulevad jne. Või siis väike eelmängu, sest tahaks kiirelt asja kaelast ära saada. Väsinud ju kogu aeg. Aga võita tahaks küll 🙂 sest lihtsalt ei raatsi enesele midagi osta 🙂 kõik läheb perele 🙂

  • Reply K. 6. mai 2019 at 10:59

   Mina olen ka selle 37% hulgas ja hetkel sooviksin väga midagi uut proovida, kuna vibraator mida hetkel kasutan toimib minu jaoks kõige intensiivmsemalt siis, kui seda apist juhtida ja kui juba mehega asjaks läheb ja vaja mänguasi välja võtta, siis ei ole mul aega ega tahtmist hakata kusagilt midagi ühendama 😀 klitoriaalne orgasm on õnnestunud ainult tänu vibratsioonile, muud moodi olen proovinud- ei midagi. Sama lugu on teiste orgasmidega, justkui kusagilt midagi hakkaks tulema aga lõpuni ei jõua. Niiet väga tahaks midagi uut proovida 🙂

 • Reply E 5. mai 2019 at 15:15

  Pean ka tunnistama, et pole kunagi elus kogenud õiget orgasmi, võibolla sellepärast olen ka juba nii ükskõikne seksi suhtes, kuna see lihtsalt ei paku mulle midagi. Selline lelu ehk aitaks lõpuks magamistuppa särtsu tuua ja voodielu uuesti üles soojendada ;)) väga-väga tahaks proovida. Kui ei võida, näitan siis niisama mehele, et tellime palun 😀

 • Reply Lumi 5. mai 2019 at 13:20

  Esimene elukaaslane oli väga väikese, kohati olematu vastupidavusega, siis oli väga keeruline saada. Peaaegu ei saanudki, ennast ei süüdistanud, aga tema mind ka kuidagi ei aidanud, isegi käega mitte. Teatud asendites sain pigem suurema tõenäosusega. Temaga oli ka see probleem, et tema mulle kunagi suuga ei teinud, ei teagi miks, me ei rääkinud sellest. Mina talle tegin küll. Ise tehes sain alati ja kiiresti, käega lihtsalt. Siis vahepeal pikalt üksi olles soetasin apteegist kaks Intimina mänguasja, välimiseks ja sisemiseks kasutamiseks, nendega pole probleemi saada mõlemal moel ja ka üsna kiiresti. Nüüd uue partneriga, kes on väga hästi varustatud ja uskumatult suure vastupidavusega ja väga hooliv minu rahulduse suhtes saan peaaegu alati, oraalist klitoraalse ja tavalisest vahekorrast vaginaalse. Temaga kestab isegi hommikune kähkukas pool tundi 😄. Esimesel korral temaga olles sain mitme tunni jooksul kuus korda asendit vahetades viis vaginaalset orgasmi järjest, ebareaalne kogemus lihtsalt! Tema kusjuures lõpuks ainult ühe samal ajal 😀. Kahjuks näeme tema töö tõttu harva, nii et mänguasjad ikka aktiivses kasutuses üksi olles. Ja uus mänguasi oleks väga tore 😃

 • Reply MP 5. mai 2019 at 07:09

  Mitte klitoriaalne orgasm ongi minu jaoks reaalne ainult pornofilmides, ma ei kujutagi ette, et vaginaalne reaalne on. Minu tee on olnud pikk ja konarlik – alates süütuse kaotamisest, millega läks lihtsalt tõesti väga kaua aega (aastaid proovimist, ükski suhe sellepärast ei õnnestunud jne), sest seda valu oli praktselt võimatu välja kannatada. Seejärel õnnestumine, aga vägaaaaaa valulikud järgnevad korrad. Seejärel õppimine iseenda keha tundma, sest jõudsingi arusaamale, et minu teine pool igatahes minuga nii hakkama ei saa. Ma ei saa öelda, et ma nii kohutavalt õnnetu oleksin, aga kindlasti tunnen, et see tohutu ülevoolav nauding on minu elust praegusel hetkel sajaga puudu ja selline abimees vürtsikas ehk magamistoa elugi taas ülesse..

 • Reply Kadri 5. mai 2019 at 02:15

  Mul on paar lelu olemas küll kodus. Üks on selline pisinene vibreeriv rõngas mida saab kasutada nii üksi kui ka koos paarilisega ja mis käib siis peenise ümber ja stimuleerib kliitorit ja teine on vana hea dildo, mis on nii basic, et isegi ei vibreeri teine mul 😆😅 hea meelega sooviksin täiendada oma “kogu” millegi asjalikuma ja uuemaga, aga kuna korralikud vibraatorid on päris krõbeda hinnaga siis olen siiani selle pidanud pigem edasi lükkama kuna kogu palk läheb elamiseks ja jääb puudu ka. Selle kinkekaardi üle oleksin aga väga-väga õnnelik, seda enam, et hetkel uue töökoha otsingud ka käsil 😉☺️

 • Reply Kelluke 4. mai 2019 at 16:08

  oleksin nõus uut proovima – elu esimene vibraator juba 15 a vana (peaks vist ajaloo muuseumi saatma)

 • Reply M 4. mai 2019 at 14:52

  Mina ei saanud ka orgasme ,alati pidin ise end aitama ,juniks vahetus mees (14 a tagasi) ja siis sain aru et on mehi,kes oskavad ja neid kes mitte .
  Eelmäng on ülioluline ja naise keha tundmine .Samuti võiks mehel olla eelnevalt piisaval määral seks partnereid ,sest nagu kõige muuga elus -treenima peab oma oskusi .
  Olen üliõnnelik ,et ei abielunud enne ,kui leidsin mehe ,kes on voodis osav sest ma ei kujutaks ette seda igapäevaelu (lapsed ,trennid,töö,maja jne) ilma hea seksita .
  Ps loosis osaleda ei soovi ,ei ole vaja vibraatoreid 😃

 • Reply MM 4. mai 2019 at 13:50

  Ei ole mänguasju. Olen ka osa sellest 37 protsendist. Vaginaalset orgasmi pole kunagi kogenud. Kliitori stimuleerimisel olen küll saanud, kuid ainult omapäi. Tahaks proovida!

 • Reply MM 4. mai 2019 at 11:21

  Kahjuks olen ka üks nendest, kes ei ole siiani orgasmi kogenud 😔 olen surfanud ringi erinevates foorumites ja netipoodides. Proovinud aastate jooksul erinevate meestega, aga mida ei ole on orgasm. Viimase elukaaslasega proovisime ka igasugu erinevaid poose,viise ja pikka eelmängu. Naudin kogu seda protsessi aga peadpööritava ja jalustrabava lõpuni pole endiselt jõudnud. Olen soetanud ka paar odavamat lelu. Siiani tulutud. Sooviks väga ära proovida mõne kallima ja tõhusama lelu, aga kolmekohaline summa tundub hetkel lelule palju. Tundub kuidagi lootusetu juba 😢 Ja nii ma siis istungi ja unistan et kunagi saan ka mina nende õnnelike naiste hulka. Btw kui kellelgi mõnda nippi jagada on või äkki mõni hea osav mees üle siis I’m in 😘

 • Reply Gerru 4. mai 2019 at 10:36

  Mänguasju meil veel pole, aga peaks muretsema midagigi 🙂 Ja väga vahva, et taolise arvustuse kirjutasid! Koos oleme mehega olnud üle 10a, lapsed väikesed ning voodielu viimasel ajal nii ja naa. Üks womenaizer kuluks ära küll 🤗

 • Reply Ingrid 4. mai 2019 at 10:34

  Suhte vürtsitamise eesmärgil võiks küll üks tore lelu olla. Mul üks on väga vanast ajast, mingi odav..vahest teen naudinguid kui omaette olen. Aga ilmselt kuulun ka selle % hulka või siis me ei ole leidnud seda õiget kanti, mismoodi vaginaalsel teel alati saaks. On, kuid harva.. kuid aus olles, siis naudingi klitoriaalseid orgasme 🙂

 • Reply Kaisa 4. mai 2019 at 09:48

  Juba aastaid tagasi tahtsin Lelo sona osta, sest juba siis oli su jutt nii uskumatu, kuid täiesti usutav, et kas mina kaa… jah, mina ka olen see 37%. Naljakas on see, et unest olen ärganud, niiet lampi orgasmi saanud, kuid seksides, ei iial. Niiet,ma tean,’mis orgasm on ja tahaks seda oma mehega ja niisama ka saada. See aasta ma pean endale selle kraami saama. 😀

 • Reply Gigi 3. mai 2019 at 22:49

  Mõnikord saan ka vaginaalse orgasmi, aga mitte alati. Ja mitte kunagi ei ole see nii tugev, kestev ja intensiivne, kui orgasm, mille saan kliitori stimuleerimisest. Seni käte ja keelega hakkama saadud, aga kui võidaks mõne laheda lelu, siis ega ära ei ütleks.

 • Reply Gerda 3. mai 2019 at 22:21

  Olen elus mehega ainult paar korda orgasmi saanud ja nüüd tekib tahtmine neid lelusid küll proovida! 😊

 • Reply Mari 3. mai 2019 at 22:18

  Kahjuks kuuluma ka selle 37% sisse, orgasmi olen saanud ainult kliitori stimulatsiooniga. Käerauad on meil olemas aga need ka ainukesed, ma olen selline jube häbelik ja ehk aineks tõesti oleks aeg mingeid mänguasju proovida, olen sellele ikka mõelnud aga tegudele pole jõudnud. Siis oleks ehk endal ka isu suurem, kui saavutaks ka haripunkti, hetkel rohkem see seks mehe jaoks.

 • Reply TRiin 3. mai 2019 at 20:55

  Mina ei ole ka kunagi orgasmi saanud, kuigi vanus varsti juba 40ndates. Pole mänguasju väga proovinud. Hea meelega prooviks neid soovitatuid, kui nad nii kallid ei oleks.

 • Reply A. 3. mai 2019 at 19:48

  Eksi aeg sai soetatud selline pisike, just eelmängu jaoks, see sobis aga praeguse mehe aeg seda vaja pole. Käerauad on olemas ja mingi nupsudega peenise ümber ka mis erutab rohkem. Aga midagi uut ja huvitavat tahaks küll katsetada, nii et loodan õnnele!

 • Reply M 3. mai 2019 at 19:34

  Ma olen äärmiselt seksimaias naine, võiks öelda, et isegi nümfomaan.
  Ma armastan seksuaalseid naudinguid igas vormis – klitoriaalsed orgasmid, vaginaalsed orgasmid, anaalsed orgasmid ning olen suuteline isegi saama orgasme nibudest!

  Olen vahel mõelnud, kuidas küll jumal mulle nii tundliku keha andis.
  See jutt ei ole väljamõeldis! 🙂

  Küll aga pean tõdema, et nooremana suutsin saada orgasme ainult klitoriaalselt ning olin just 21 saanud, kui sain oma elu esimese vaginaalse orgasmi, ehmusin poolsurnuks, sest ei saanud aru mis minu kehaga toimub. Oli kuidagi mõnu ja valuga segamini, sest mul läks tupp krampi. Peale seda oli kohe seks minu jaoks läbi ka.

  Hiljem leidsin partneri, kes oskas mind nii hästi fingerdada, et olin suuteline vaginaalselt tulema 5-7 korda järjest! Tol ajal arvasin, et mul võib midagi viga olla ja see ei ole normaalne. Häbenesin seda meeletult. See kandus üle seksile, sellised naudingud, nii palju orgasme ja kõik nii tugevad, et võtsid peast uimaseks.

  Praegu aga oma mehega saan üle 20 orgasmi (!) ühe vahekorra ajal ja kõik vaginaalsed (Võib-olla ka rohkem, sest kes neid ikka lugeda jaksab seksi ajal) Saan orgasmi orgasmi otsa. Lisaks saan eelmängus nibudest 2-3 orgasmi ja kliitorist vähemalt viis.

  Ainus asi on see, et mulle meeldiks seksida vähemalt 4 korda nädalas, aga mees jaksab ainult 2-3, seega pean ennast ise rahuldama, sest kui juba üle kahe päeva ei ole juba saanud, olen päevast päeva märg.

  Seega kuluks mulle väga üks selline lelu ära.

  • Reply Biku 5. mai 2019 at 20:07

   Üks minu sarnane naine siia ka ära eksinud 🙂 ma olen ka paras nümfomaan ja oma praeguses suhtes tahan ka seksi rohkem kui mees 😀 alates sellest kui ma alustasin seksuaalelu olen alati hästi tundlik olnud ja tihtipeale mul isegi erutuseks pole mingit erilist pikka eelmängu vaja. Lihtsalt suguühe kui selline, peenis tupes reaalselt on mulle alati jumala mõnus tundnud, selleks ma imestangi et kui naised räägivad et seksi ajal midagi ei tunne kuna ma suht alati ikka tunnen. Olen squirtinud ka, aga seda mõnikord harva, samas ma arvan et minu orgasm on kliitori orgasm, kuid see orgasm on nii võimas et paremat ma ise ette ei kujuta. Terve keha on kui mingis totaalses nirvaanas. Ja võin ka lõpmatuseni orgasme saada seksi ajal ja tavaliselt ühest mulle ei piisagi, muidu oleks justkui poolik, pean vähemalt kaks või kolm saama. Ja mees ikka mõnuga annab neid mulle. Seega jah mulle on olnud seks eluaeg üks meeletult lemmik asi. Lisavidinaid ei kasuta.

   • Reply Juku anno 17. mai 2019 at 15:28

    Ma ka olen nümfomaan onan üle 3korra päevas olen mees

 • Reply A 3. mai 2019 at 19:31

  Tavaline seks ei vii kuhugi. Vahepeal oligi voodielu sel tasandil et üks teeb ühele suuga ära ja siis teine teeb teisele. Mänguasju polegi veel uurinud.

 • Reply Liisu 3. mai 2019 at 19:30

  Jap. mul täpselt samamoodi. Ja täpselt samamoodi arvasin ka mina kunagi, et mul on miskit viga, kuna ei tule “niisama seksides” orgasmi.

 • Reply Kätz 3. mai 2019 at 19:14

  Mina kuulun ka sinna 37% sekka. Hea meelega vaataks endale ühe ägeda mänguasja sealt lehelt endale. 🙂

 • Reply S.T. 3. mai 2019 at 18:57

  Kahjuks pole kordagi orgasmi saanud ja järjest rohkem tundub, et see võimatu missioon. Olen hetkel kaaslasega, kellega on meeletu kirg, kuid tippu pole jõudnud. Ei aita pikk eelmäng ega erinevad poosid. Seks on vägagi meeldiv ka ilma orgasmita, aga see saamatu tunne tekitab juba vaikselt masendust. Mänguasju pole proovinud, kui mõtlen sellele järjest rohkem. Sõbrad kinkisid kunagi vibraatori, kuid see ei tekitanud minus erilisi tundeid. Heameelega valiks Ulaka Kaunitari kodulehelt midagi põnevat, et oma voodielu lõpuks ometi täisväärtuslikult nautida!

 • Reply Eesti noormees 3. mai 2019 at 18:42

  Ma olen noormees ja tuleb organism kui onan olen juba 4aastat onanud

 • Reply Angeelika 3. mai 2019 at 18:21

  Ei ole ühtegi mänguasja veel, kuigi nagu võiks ju 🤔

 • Reply Ooorgaasm 3. mai 2019 at 18:13

  Minul on orgasmiga sellised lood, et enne lapsi polnud probleeme üldse aga nüüd vajan ka kliitori stimuleerimist. Need mänguasjad tunduvad ahvatlevad aga ei kujutaks ette et sellist raha saaks lubada nende jaoks. Pigem kõvasti odavamatega läbi ajanud siiani 😀

 • Reply A 3. mai 2019 at 18:10

  Aastaid olen olnud avatud kuid samas mega kinnine mehele oma vigade tõttu karistand”end. Midagi voiks asja muuta oleks hea.

 • Reply Ceissy 3. mai 2019 at 17:48

  Mul on raske orgasmi saada. Ise kaasa aidates saan, aga ka mitte kergelt. Eks oma rolli mängib ja see, et eelmäng peab olema korralik. No aga kui palju selle jaoks igapäevaselt ikka aega on? Kui selleks aega leiab, siis on asi palju parem.
  Palvetan kõigi vägede poole, et loosiõnn mulle naerataks ja aitaks womanizer “võlukepikese” soetada 100eurot soodsamalt.
  Mõtlen, et miks mitte omaltpoolt siis veel ka vastu mingi arvustus kirjutada 🙂

 • Reply m. 3. mai 2019 at 17:22

  Ma ka selle % seas, seega mõni tore abivahend võiks olla küll 🙂

 • Reply Stella 3. mai 2019 at 17:11

  Alati aitan end käega. Abivahendit pole proovinud aga tundub põnev. Vahel käsi juba nii valus, et jätaks katki asja 😀 Olen saanud orgasmi ka end abistamast aga ikkagi lõpetan sellega, et abistan. Aga seda juhtub harva kui ilma saan, eks see oleneb asenditest ja kaua tegutseme 😀 Peab üle vaatama selle lehe äkki abivahendiga pisut lihtsam 🙂

 • Reply Kaisa 3. mai 2019 at 16:45

  Ei ole kunagi saanud orgasmi, ma olen vist ka yks neist imelikkkudest 😀
  Ehk oleks abi…

 • Reply Liis 3. mai 2019 at 16:37

  Mina kuulun ka selle % hulka. Miski asi kodus olemas aga tahaks hea meelega midagi vingemat. 😛

 • Reply Liina 3. mai 2019 at 16:28

  Kuulun minagi nende hulka kes vajavad lisa stimulatsiooni, sexi ajal õnneks pooldame mehega mõlemad pikemat eelmängu, seega ilma orgasmist ma tavaliselt ei jää. Aga samas kui kodus üksi olen, siis ikka saab käsi appi võetud 😉. Kuid olgem ausad, mänguasjaga oleks see palju huvitavam & tean, et ka meespoolele pakuks huvi seda minu peal kasutada – seega osalen loosis 😉

 • Reply J.M 3. mai 2019 at 16:17

  Mina olen selle 37 %sees 😕
  Mul täitsa olemas aga juba päris vana ja pläriseb sooviks uut 😉
  Jätsin ükskord KOGEMATA vedelema ja poja 5a leidis .Küsis mis seeee veel on 😀
  Mina näost punane ütlesin et issi tähtis naaskel et paneme ruttu ära.õnneks ta ei saanud aru aga peale seda peidan hoolikamalt😂😂

 • Reply Liina 3. mai 2019 at 14:42

  Mulle kingiti sünnipäevaks vibraator, see on üks väärt abiline. Olen ka elukaaslasega nö tippu jõudnud aga tahaks rohkem, üha rohkem mõtlen sellel, et mina pean ka midagi seksist saama, mitte vaid tema. Aeg-ajalt käin erinevatel netilehtedel uurimas, milliseid põnevaid mänguasju pakutakse aga siiani olen end tagasi hoidnud ostmisest. Kui kinkekaart sülle kukuks siis ehk vaataks midagi enda jaoks juurde. 😉

 • Reply Cäro 3. mai 2019 at 14:24

  Orgasme saangi kliitorit stimuleerides, seksi ajal mees stimuleerib või keelekat tehes. Võita oleks äge, hea meelega soetaks midagi ulakas kaunitarist, muidu ei raatsiks, hinnad päris krõbedad.

 • Reply J. 3. mai 2019 at 13:53

  Olen kasutanud pool aastat vibraatorit, aga kui mehe leidsin endale hakkas teda häirima ‘’ Kas ma polegi nii osav jne? Vastasin talle loomulikult oled. Ja kui seksimisest rääkida siis olen pärast nii läbi poose ja kiusatusi palju, orgasmi olen ka saanud 1-2 korda (ei ole vaja olnud vibraatorit selleks kui mees on sul täitsa osav) Kindlasti mōlemad peavad nautima ja oskama teha siis tuleb kōik omal ajal. Hinnake end alati peegli ees!

 • Reply Merilin 3. mai 2019 at 13:50

  Veel ei ole ühtegi mänguasja, kuid tahaks küll omada vähemalt ühtegi, keeruline valik. Nii rahaliselt kui ka omaduste poolest. Kui võidan, sukeldun kohe mänguasja poodi nagu lapsed päris mänguasjade poodi! 😀

 • Reply K. 3. mai 2019 at 13:25

  Lood on kehvad. Ma ei ole mitte ku-na-gi kogenud orgasmi vaginaalsel teel, ainult oraalselt. Ja tegelikult see teeb kurvaks. Okei, seks on täiega äge ka siis, kui näen, et kaaslasel on hea, aga tahaks nagu ise ka midagi…enamat. Aga no, mida ei ole, seda ilmselt ei tule ka. Olen korduvalt (viimati täna hommikul enne seda, kui Sina oma postituse avalikuks tegid) uudistanud ringi erinevatel erootikatooteid müüvatel lehtedel, lugenud tagasisidet ja mõelnud, et tahaksin ka. Aga no, see hind. Kalkuleerin ja jällegi löön lehe kinni, süüa on ikkagi rohkem vaja.

  Üks lelu mul on, aastaid tagasi ostetud tavaline vibraator. Läbimõõt on sel mingi x1000 ja ma ausalt ei tea, kellele või miks see üldse valmis vormiti. Kingiti kunagi. Olen proovinud kasutada välispidiselt, et panen aga vibreerima, aga lõpuks on nii, et mingi õrn “hea tunne” küll tuleb, aga sellist paikapanevat ja jalust nõrgaks võtvat asja – no, ei. Lõpuks on hoopis alt kõik nii hell, et ei julge vetsugi minna, sest valus no. Mõttetu, ühesõnaga, leian ma. Vedelebki sahtlis.

 • Reply Anni 3. mai 2019 at 13:03

  Hea eelmängu ja poosiga jõuan ka ilma lisastimulatsioonita orgasmini. Muide arvasin ka pikalt et olen üks neist naistest kellel see ei õnnestu aga tuli välja et oli vaja õiget meest ja oskusliku mängu 😉. Leludest on mul pisike vibraator aga hea meelega telliksin lisa. Seega osalen.

 • Reply Maria 3. mai 2019 at 13:02

  Minu jaoks oli see ka täielik “heureka” moment, kui sain aru, et ma polegi frigiidne veidrik, kes vajab orgasmi saamiseks lisastimulatsiooni. Tellisin endale ka hiljuti Lelo Sona Cruise’i ja olen meeletult rahul! Kuigi partneriga kasutamiseks on see natuke ebamugav minu meelest. Aga üksinda ideaalne kaaslane! See ost tekitas minus sellise meeletu empowered tunde. Ma tegelikult alguses pidasin seda mõttetuks kulutuseks, et kui inimesel on kaks kätt, siis milleks igasuguseid jubinaid vaja on. Aga seda peab vist lihtsalt ise proovima, et mõista vahet. Nüüd tunnen ühiskonna ees vastutust, et peaks kõigile sõbrannadele usukuulutajalikult seda soovitama, et nad ka julgeks proovida. 😀
  Ja peale seda ostu ma olen palju mõelnud seda ka, et huvitav, miks orgasm ja naiste seksuaalsus ikka veel sellised tabuteemad on. See tegelikult ei peaks olema midagi, mida häbeneda aastal 2019. Ma hiljuti näiteks sain teada, et minu sõbranna, ei ole kunagi “vist” orgasmi saanud. Ja see on tegelikult nii tavaline, kui uurima hakata. Me oleme sõbrad juba aastaid aga pole kordagi sellest rääkinud. Tundub nii imelik tegelikult. Aga paraku on jah mingi valehäbi sellega seoses. Seega, ärme enam häbene! <3

 • Reply Uuhhjeahh 3. mai 2019 at 12:34

  Noku ja tussu omanikud teevad orgasmi saamiseks väga erinevat tööd. See on nagu palgalõhe Eestis 😂 Naised peavad ikka rohkem vaeva nägema 😂. Mul on hea meel, et poja sain 😂

  • Reply WOMANIZER 3. mai 2019 at 14:50

   Anna andeks, aga siinkohal pole küll midagi muud öelda kui

   What the actual F?

   • Reply UHHJEAHH 13. mai 2019 at 19:22

    Heh, aga loe neid kommentaare. Kui palju rahuldamata naisi.. ilmselgelt meestel elu ilus 😁

 • Reply T. 3. mai 2019 at 11:52

  Minu arust peaks olema igati normaalne, kui sõbrannad omavahel sellistest asjadest räägivad. Olen oma sõpruskonnas püüdnud juurutada ka mõttemalli, et igasugune näpu- ja lelubusinessi jagamine omavahel on täiesti normaalne ning mitte üldse häbiväärne või piinlik. Nõnda mul ongi sõbrannadega aeg-ajalt hilisõhtused vestlused teemal “tuju nagu oleks, aga märjaks kuidagi ei lähe” või “kas sa tead seda tunnet, kui nagu hullult tahaks, aga käed on nii külmad, et ma peaks neid enne tükk aega reite vahel soojendama, kuid enne vist tuleb uni peale”.

  Minu enda kogemusest nii palju, et ma olen seksuaalselt üsna hiline ärkaja. Nüüd viimaks, kui igasugused ihad minus pead tõstsid ning ka sobiva partneri leidsin, on minu õnnetuseks see, et see partner viimased pool aastat välismaal on olnud ning vahepealsed üksikud kohtumised, mis välislähetuste vahele jäävad, ei ole alati piisavad, nii et iseendaga läbi ajamine on paratamatu. Siiani olen käega läbi ajanud, mis pole üldse halb, sest annab hea võimaluse oma keha tundma õppimiseks, kuid samas ka seetõttu, et tudengina rahakott tingimata ei võimalda mõne meelepärase lelu soetamist, kuigi igatsus on küll.

 • Reply JT 3. mai 2019 at 11:42

  Mina kuulun samuti nende hulka kes ilma lisastimulatsioonita orgasmi ei saa. Ise ei ole endale mänguasja soetanud küll aga mees ostis mulle elu esimese vibraatori. abivahendite kasutamine voodielus ei ole enam üldse tabu teema vaid täiesti eluterve. Womenizer tüüpi leludega kogemus puudub ja kuulen seda tüüpi lelust esimest korda. Kahjuks ei võimalda rahakott ka seda soetada kuid kui loosiõnn naeratab siis soetan endale kindlasti!

 • Reply Cati 3. mai 2019 at 11:40

  Mina pole kunagi orgasmi kogenud.. Ei ise tehes, mehega.. 0. Samuti pole ka ühtegi mänguasja, aga ilmselgelt oleks midagi vaja.. 😬 Kui ikka seksist täit mõnu ei saa, siis ei viitsigi väga tegeleda sellega. Ühesõnaga osalen loosis 💛

 • Reply R 3. mai 2019 at 11:19

  Sooviks ka selles loosis osaleda. Kuulun õnneks nende naiste hulka, kes võib saada orgasmi ka lisastimulatsioonita, aga siis peab eelmäng hea olema, mees mul õnneks on väga püüdlik ka 🙂 Aga meie mure seisneb selles, et mul on veidi kõrgem libiido ja võib juhtuda, et jäetakse kuivale vahepeal. Kui võidaks kinkekaardi, siis kindlasti ostaks midagi, et meest üllatada ja rohkem actionit oleks magamistoas.

 • Reply Womanizer 3. mai 2019 at 11:16

  Kas sul Womanizerile mingit kampaaniakoodi pole pakkuda? Loosiõnnele ei panusta, ostaks pigem ise.

  • Reply Mallukas 3. mai 2019 at 11:25

   Uurin 🙂

   • Reply Maarja 4. mai 2019 at 10:53

    Huvitaks kh 🙂

 • Reply Eve 3. mai 2019 at 10:57

  Ma saan ainult klitoriaalset orgasmi. Mänguasju ei oma ja enda kätt ei kasuta, seega vaene mees peab töö ära tegema. Lelo sona olen ammu vaadanud, aga nüüd tahaks womenizerit. Mees oleks vist õnnelikum selle üle kui ma ise 😂.

 • Reply M 3. mai 2019 at 10:56

  Ma olen selles osas päris julge tüdruk, aga julguse süstis eelmine elukaaslane, kes ise kinkis mulle kena pisikese vibraatori, aga alati on arenguruumi 😉

 • Reply Mõngel 3. mai 2019 at 10:56

  Ma võin oma mänguasjaloo siin anonüümsuse varjus rääkida küll 😀 Sai ka seksi ajal mehele selline väike vibraator kätte antud, millega ta minu kallal siis tegutses. Koerapoosis olles hakkas ta sellega mind siis „tagantpoolt“ õrritama ning no, eks mulle läks see peale ka… õrritus läks aina intensiivsemaks kui mees järsku kangestus ja ütles „Ee… see kadus ära.“. Terve see kuradi jublakas oli mul tagumikus! Ma lihtsalt röökisin naerda ja hüüdsin läbi naerupisarate: „APPI, APPI, EIIIIIII, MIDA MA TEEN NÜÜD????“.

  Poolpaanikas läksin siis vannituppa, kükitasin põranda kohale ning ÕNNEKS tuli see probleemideta kohe välja tagasi. Mõtlesin juba, et enne elan, vibraator kannis, õnnelikult pensionini välja kui arsti juurde selle murega lähen 😀

  Mänguasjad on toredad ja kinkekaart oleks veel toredam, aga ega ma peale seda lugu oma nime ja näoga poodi kinkekaardiga ostma ikka ilmselt ei julgeks minna, nii et loodan, et on ka e-poe variant olemas 😀

  • Reply Mallukas 3. mai 2019 at 11:16

   Hahahhahaha 😂😂

 • Reply SD 3. mai 2019 at 10:54

  Vahel unistan küll, et oleks sama lihtne orgasmini jõuda, nagu meestel. Aga ei, ometi peab mees hästi vastu ja aega nagu on. Ma pole julgust suutnud kokku võtta, et midagi stimuleerimiseks proovida. Aga võiks, esialgu kasvõi üksi end ja aparaati tundma õppida.

 • Reply 37% 3. mai 2019 at 10:49

  Olen kindel pooldaja… Mees võiks ka olla. Lelo Sona on mu unistus 😇

 • Reply Jes 3. mai 2019 at 10:49

  Ehee, ma ostsin lelo sona peale ühe blogi lugemist selle kohta. Puhtast uudishimust, sest kui naine pole pmt kordagi orgasmi saanud ja tolle väikse leluga läks mõni minut, siis mina olen äärmiselt tundlik, pole palju vaja 😁 ostetud saigi, et mida imet see siis minuga veel teha suudab 😂
  Ja no polnudki pmt muud vaja kui see tööle panna 😂😂😂 jeerum noh… Aga minu jaoks on see ka selline liiga “tugeva” süsteemiga, pigem tahaks sellist aeglasemat varjati, et tunned, kui hakkab päris hea 🙈🙈 aga selle lelo sonaga ongi nii, et enne kui alustad, on juba läbi 😂 ok kõlab haigelt.

 • Reply Maarja 3. mai 2019 at 10:42

  Soovin osaleda. Mänguasju ei ole. Aga tahaks. Kahjuks kuulun ka nende hulka, kes niisama orgasmi ei saa. Tegelikult suht õnnetuks teeb. Nii ennast, kui elukaaslast see olukord. Ilmselt ostaks selle womenizeri. Tundub põnev. Tegelikult ma tahaks seda väga tänu sinu postitusele. 🙂 isegi, kui seda kinkekaarti ei võida ss muretsen selle ise kindlasti. Üks kord tahaks ise kh tippu jõuda.

 • Reply Kiizu 3. mai 2019 at 10:32

  Pole kunagi ühtegi lelu omanud, seega üpriski vahva oleks katsetada. Muidu mul oleneb tujust, kui seksinälg suur, siis saan suhteliselt kiirelt ilma lisastimulatsioonita 😀 aga kui tuju pole, siis ei ole väga miski siiani aidanud.

 • Reply Mann 3. mai 2019 at 10:19

  Loosist osa vötaks meelsasti sest kunagi pole ei lastel ega ka emadel liiast mänguasju. Ja iga yks on ju oma õnne sepp, seega naised seiske oma heaolu eest 🙂

 • Reply Eliise 3. mai 2019 at 10:18

  Selline hommikukohvi kõrvale lugemise jutt 😆
  Ei oska kurta muud kui aega võiks rohkem olla, aga palju lapsi=vähe aega 😀

 • Reply MUSKAATPÄHKEL 3. mai 2019 at 10:08

  Mänguasjade jaoks lausa eraldi sahtel olemas, sest just täpselt (sellele 37%, mille hulka kuulun) mingit lisastimulatsiooni on juurde vaja, kuid Womenizeri sarnast lelu veel soetada pole jõudnud. Mees on antud teemal väga toetav, ning on ka ise mulle asju soetanud, aga sellisest tehnikaimest me veel kumbki ilmselt kuulnud ei olegi – olen juba excited mõttest, et saaksin endale ka sellise asja kinkida (olgem ausad, päris kallis lõbu ikkagi, aga enda keha ja vaimu eest tuleks nagu hoolt kanda). 😉

 • Reply Heidi 3. mai 2019 at 10:07

  Mina tunnen samuti Sinu kirjelduses ennast ära.
  Olen kasutatud ühte, teist ja kolmandat aga seda ühteainust ja õiget pole veel leidnud! Karp on igasugu vidinaid täis, aga lemmikut pole. Ja mul on nende surisevate asjade vastu foobia, kuigi nende toime mulle meeldib. Nimelt ma kardan, et inimesed teisel pool seina kuulevad seda. 🙂 Mees ikka rahustab mind, et ära nüüd muretse, ei kuule. Aga ikkagi on tunne, et vaikuses kostub see üle kogu maja. No vibraatorid teevad tegelt ju üsna kõva lärmi. Ja katsu siis orgasmi saada, kui samal ajal pead hirmu tundma. 🙂
  Womenizer tundub küll absoluutselt ideaalne vidin, kahjuks rahakott ei kannata . Unistan siis suurelt ja loodan õnnele!

 • Reply Laura 3. mai 2019 at 10:00

  Mina olen ilmselt see üks õnnelikudest kes sinna 37% sisse ei lähe. Vahest pole vaja mingit lisa abi,samas jälle mõnel päeval tundub ,et ilma abita ei saagi üldse. Pigem kasutame mehega mänguasju lihtsalt üksteise nautimise jaoks. Stimulaatoriga teame ,et on kindla peale minek 😄 Kasutaks kinkekaarti kindlasti kasulikult ära 😊

 • Reply Ml 3. mai 2019 at 09:56

  Hahah, i love youuu

 • Reply S 3. mai 2019 at 09:53

  Mul on ainult miskine aliexpressist tellitud pisike surisev vidin, mis maksis miskine 1€ 😂
  Enamasti võtan käe appi, hetkel rahakott ei võimalda uhkeid stimulaatoreid osta kahjuks. Seda sonat olen juba ammu vaadanud, et tahaks saada, ehk loosiõnn naeratab 🙂

 • Reply Carmen 3. mai 2019 at 09:47

  Vastupidiselt kõigile kommenteerijatele, mina sinna % hulka ei kuulu. Võib öelda, et peaaegu igakord saan orgasmi. Mehega prooviks ühe komplekti ära küll mis juba silma jäi 😁

 • Reply MuriMari 3. mai 2019 at 09:41

  aastat sada tagasi, ok tegelt kuskil 14+ aastat tagasi oli selline juhus, kus ma olin pealinnas autot ostmas ja supsasime mänguasjapoodi ka, pliksil oli just sünna olnud ja noh nipetnäpet vajas sünnaraha eest ostmist. olime siis kenasti mänguasjapoes, kui sisenes üks naine. a turvaväravad pistsid kisama. kohe lendas teenindaja laivi. naisterahvas räägib, et ta ei ole midagi varastanud. a kott muudkui tekitas väravate vahel ikka piiksumist. kutsuti turva. naine juba üsna närvilise olekuga ja keeldus koti sisu näitamast. seletab muudkui, et ta ei ole sealt midagi varastanud. no a lõpuks ikka suhtkoht väevõimuga võeti see kotike tal lahti ja voilaaaa Vända Volli oli kotis ja see ilmselgelt siis seda piiksu tekitas, naine seletas küll, et ta ostis selle teisest poest, aga no kus sa sellega. kohe kukuti kõva häälega arutlema, et kust poest too selle pihta ikkagi võis panna.
  No mul oli sedavõrd piinlik, et ma pole siiamaani isegi julgenud mõelda, et ma omale midagi säärast ostaks, mine tea – hakkab kodus suitsuandur ka piiksuma äkki 😀

  • Reply MuriMari 3. mai 2019 at 09:55

   ehk siis minul kui kõrvaltvaatajal oli piinlik 😀 ja tegelikult oli sellest naisest ka kahju. ei kujuta isegi ette, kas ta seda vidinat kasutada ka julges/tahtis hiljem.

   • Reply Annika 3. mai 2019 at 13:23

    Kuidas niimoodi üldse tohib.. ka mul ajas kord mingi seletamatu kotermann turvavärava piiksuma (põhjust meil ei õnnestunudki tuvastada) kuid igasugune taskute ja koti kontroll viidi läbi diskreetselt turvaruumis ja igale poole ei vaadatudki vaid sõideti selle mingi pulgaga ümber minu, mis ka piiksuma hakkama peaks.. taastoota seda piiksumist meil ei õnnestunudki.. Endal oli ainult hea meel, et kõige suurema matkakoti millega teisest riigist tulin, olin enne poodi minekut lukustatavasse hoiukappi pannud 🙂

 • Reply T 3. mai 2019 at 09:37

  Oh tahaks proovida, pean tunnistama, et taaskord selle 37% sees, aga lootus pole veel kadunud 🙂

 • Reply Imbi 3. mai 2019 at 09:37

  Mina kuulun samuti selle 37% hulka, aga ei kurda küll, sest ei lähe ühtki vahekorda, kui orgasmi või vahepeal lausa mitut ei saaks, aga no mees on ka ikka väga usin ja asjale pühendunud 😋 Lelu ei ole, aga olen mõelnud soetada küll just selleks hetkeks, kui meest kodus ei ole, aga isu peale tuleb, sest oma kätele võiks midagi lisaks olla 😁

 • Reply Maru 3. mai 2019 at 09:32

  Suur oli üllatus, kui mind ootas ees Womanizer Premium. Abikaasa ütles, et nägi kuskil artiklit ja tellis ära, et väga kiidetud lelu. Ei kurda😋
  Aga õnneks ei jää abikaasa aparaaterile lootma, ta ise ka minuga väga hoolikas.

 • Reply Mimps 3. mai 2019 at 09:31

  Mnjaa, minagi ei ütleks ära kinkekaardist. Seks on minu jaoks väga nauditav, ent lõpuni jõuan ainult ise vibraatorit kasutades. Ilmselt on mõtlemises kõik kinni. Pisikese vidina võtaks koos mehega voodisse ka kaasa 🙂

 • Reply Triin * 3. mai 2019 at 09:23

  Ma kuulun ka nende hulka, kes tavaliselt orgasmini lihtsalt ei jõua. Enne läheb päike looja ja mees saab mitu korda rõõme nautida.
  Mõned mänguasjad meil on ja oleme vaadanud ka kliitori stimuleerijaid, kuid pole soetanud lihtsalt sellepärast, et äkki ei funka nii nagu tahaks. Nii et kinkekaart läheks kindlasti käiku!

 • Reply Kristiina 3. mai 2019 at 09:15

  Ma kuulun ka selle 37% hulka🙄
  Ning meil on mänguasi, mis mingil määral ajab asja ära, aga noh, seks ei saa olla igav😉
  Seega võtan loosist osa 😜

 • Reply Triinu 3. mai 2019 at 09:03

  Soovin osaleda, siiani mul ühtegi lelu pole. Selle eest mees teeb vága head tööd ja hoolitseb minu eest ka!

 • Reply Sirle 3. mai 2019 at 09:02

  Ma arvasin ka pikki aastaid, et mul on midagi väga viga, et ma kunagi lõpptulemuseni ei jõua! Ka oma kätest polnud mingit abi. Ma ei tundnud vahekorra ajal kunagi, et see kuskile viiks ja seks tundus ikka suht mõttetu teema. Mingi hetk, aga mõtlesin, et ostan endale prooviks ühe suriseva vibraatori. Kõige margim selle juures oli muidugi see, et ma ise seda ostma ei julgenud minna ja tellisin selle e-poest. Tollal sai veel pakke lihtmaksikirjana koju tellida, aga koju minnes selgus, et ema oli lihtsalt huvi pärast järjekordselt mu paki lahti teinud. Me ei vahetanud küll ühtegi sõna selle kohta, aga mul oli nii häbi. Mu ema on selline vana aja inimene ja ta pole isegi teismelisena mulle sõnagi rääkinud seksist, rasendusest hoidumisest ega millestki üldse, mis puudutab tüdrukust naiseks sirgumist jms. Ma tundsin nagu oleks elu suurima patu teinud, aga ega ma 100% ei tea, kas ema üldse aru sai, mida ta pakis nägi- ju vist ikka. Igatahes kui ma selle häbi ära unustasin, siis hakkasin lelu katsetama. Alguses ei viinud see katsetamine ka mingi tulemuseni, ma ootasin nagu laps, mingit vägevat tunnet ja üllatust, aga seda ei tulnud. Pika proovimise tulemusel ma hakkasin enamvähem aru saama, mis ma tegema pean ja kus kohas. Esimesed orgasmid olid küll suht nõrgad ja väga pika töö vili, mul väsisid käed enne ära kui vibraatorigagi lõpuni jõudsin. Aga harjutamine teeb meistriks ja aastate jooksul läks see “töö” lihtsamaks ja ka orgasmid muutusid tugevamaks, Nende aastate jooksul vahetasin ka mitu korda oma poisssõpra, aga kunagi ei julgenud neile rääkida, miks ma vahekorra ajal mõnust oigama ei hakka ja et ma kasutan selleks üldse abimeest. Alles 27a rääkisin oma uuele poissõbrale, kes on 3 a juba mu elukaaslane olnud, et minuga on asjad sedapsi. Esialgu kasutasin vibraatorit ise vahekorra järgselt, et ise ka lõpuni jõuda, aga mingi hetk kaasasin selle kohe alguses mängu, et juba vahekorra ajal saaks tulemust nautida. Mu lelu on küll juba 100 aastat vana, aga vähemalt on mul mingi võimalus tunda rahulolu nii, nagu võiks iga naine tunda peale seksi. Uue lelu üle oleks mul muidugi ääretult hea meel, sest praegune vahel jääb kõige magusama momendi peal lihtsalt seisma, aga kuna see täiesti vedru nurka pole visanud, siis pole raatsinud ka uut osta!

 • Reply Silvia 3. mai 2019 at 08:59

  Ei ole ühtegi imevidinat aga peaks vist proovima siis. 😁

 • Reply Katrin 3. mai 2019 at 08:52

  Tavaliselt tellin mänguasju internetist välismaalt, oman neid ikka päris korralikus koguses. Aga noh internetist tellides on alati see hinna ja kvaliteedi probleem – võid saada super asja ja võid saada mingit puhast crappi. Oleks tore katsetada ka Eestis müüdavaid tooteid! 🙂

 • Reply Liina 3. mai 2019 at 08:47

  Ma olen vist juba oma aasta otsa mõelnud lelu peale, sest ma olen üks 37%. Nii, et ära küll ei ütleks!

 • Reply Maria 3. mai 2019 at 08:47

  Veel ei ole ühtegi mänguasja ostnud, aga tahaks küll. Seega oleks suur soov loosis osaleda

 • Reply Sukisuki 3. mai 2019 at 08:33

  No nii. Üldiselt kuulun ka selle vähemuse hulka kellel seksides niisama lõbus ei hakka, aga väga palju oleneb ka mehest. Kui palju vaeva tahab ta näha, et ka mul oleks hea.(eks see natuke oleneb ka naisest, sest mõnele ei meeldigi suuseks) Kokkuvõttes meil pikad eelmängud ☺️ Et tal ka kergem oleks siis lisaabivahendist ei ütle me kumbki ära. 😊

 • Reply Kristi 3. mai 2019 at 08:21

  Mina olen üks nendest õnnetutest, kellel pole õnnestunud päris-päris orgasmini jõuda. Soetasin endale eelmisel aastal Lelo Sona Cruise ka, see nagu midagi teeks, aga ikka mitte päris. Äkki tahab veel aega ja katsetamist saada. Meil on üks surisev Villu ka, aga see on pigem niisama mänguasi. Nipet-näpet kraami on veel, aga neid pole enam tükk aega kasutanud. Kinkekaardi võidaks küll hea meelega 🙂

 • Reply K 3. mai 2019 at 08:19

  Näitasin mehele artikklit, ütles et puhas jura. Siis uuris ise ka veidike ja tellis aliexpressist hommikul mingi purhvajurhva😀 oh neid mehi…
  Aga kinkekaarti tahaksin küll!!!

 • Reply K. 3. mai 2019 at 08:15

  Olin kunagi Sonat ostmas juba, aga jätsin siiski ostmata. Ei raatsinud, et noh, äkki ikka ei toimi. Aga abilist justkui oleks vaja küll 🙂

 • Reply Kats. 3. mai 2019 at 08:14

  Tahaks ka huvipärast ära proovida, aga ei raatsi nagu osta. 😀

 • Reply J 3. mai 2019 at 08:12

  Mina sooviks ka osaleda 🙂 Minul 1 lelu on, see siis vibraator, väike mille kinkis mulle suureks üllatuseks mees 😀 Sest teda teades on ta ise ka väga uje sellistes asjades. Aga kuna oleks soov teisi asju ka proovida ja alati ei ole vb seda finants osa endal siis osaleks heameelega ka loosimisel ja loodan, et õnn naeratab ..Aga iga naine siit on selle ära teeninud kindlasti 😉

 • Reply Kairi 3. mai 2019 at 08:05

  Olen Lelo Sonat juba 6 kuud nillinud, kuuldes Daki kiidulaulu Naistejuttudes…ei ole soov üle läinud, seega osalen loosis 🙂

 • Reply K. 3. mai 2019 at 08:02

  Ei ole ühtegi lelu, kuid võiks ära proovida küll ja sooviks loosis osaleda😊

 • Reply Siram 3. mai 2019 at 07:54

  Olen enamusega samas paadis ja oleks väga õnnelik uue lelu üle 😛

  • Reply MIRJAM 3. mai 2019 at 08:40

   Minul samuti ei toimu ilma stimuleerimata midagi. Ja ka kodus ei ole ühtegi lelu , kuna ei teadnud milline neist üldse hea olla võiks . Osalen aga rõõmuga loosis!
   Tänan sind Mallukas selle teema eest! 🙏

 • Reply Liis 3. mai 2019 at 07:38

  Minagi olen olnud arvamusel, et sellistel teemadel väga sõbrannadega ei räägita, ise olen ka selle % hulgas, kellega on vaja rohkem tegeleda. Tegelikult on väga kahju, et neid naisi niii palju on! Õnneks on mul abikaasaga väga vedanud, et ta viitsib ja tahab minuga tegeleda, aga väikeste laste kõrvalt ei leia kahjuks nii tihti seda aega, kui soovi ikkagi oleks. Olen samuti mõelnud mänguasja soetamise peale, kord jääb see raha taha, teinekord on valik juba nii palju muutunud, et ei suuda tõesti valida, mis oleks just mulle see õige. Raha niisama tuulde ei taha ju ikka visata, tahaks selle eest ikka saada ka mõnu tunda 🙂

 • Reply Kristina 3. mai 2019 at 07:36

  Mul lelusid ei ole aga loosis sooviksin osaleda küll, et esimene endale soetada. 🙂

 • Reply T 3. mai 2019 at 07:35

  Mina arvasin ka tõsimeeli 4 aastat, et ju ma siis olen see imelik, kes lihtsalt ei saa tavalisel kombel orgasmi. Ainus mis toimis oligi kliitori stimuleerimine käega. Igatahes kui ei ole kunagi saanud, siis kohati on lihtne, sest sa ei teagi millest ilma oled jäänud. Kui ma tutvusin oma praeguse abikaasaga ja kui päris alguses kohe ei seksinud siis ta suudles mu rindu, nii et ma sain rindadest elu esimese päris organismi, et noo mul oli küll nagu wau.. Ja esimesed korrad ma tõesti ei jõudnud kohe lõppu, aga arvan, et see on selline kobamise ja tunnetamise periood, et orgasmi saada pead ju laskma ennast vabaks ja tõeliselt usaldama oma partnerit ja tegelikult ka ennast osata armastada ja lihtsalt tunnetama kehasid. Kui mõtled, et ma pean saama orgasmi siis noo niimoodi ei saagi.
  Kui vanasti ma polnud nii suur seksi fänn ja ei saanud sellest aru, et mis seal nii head on, siis nüüd tahan küll igapäevaselt ja kui paar päeva kuival olla siis on suht masendav:D
  Kõige rohkem meeldib mulle olla ise peal, sest ma saan ise kontrollida sügavust ja kiirust.
  Aga hea seks eeldab eelmängu ja puudutusi ja mänguasjaga võiks oma elu veel rohkem vürtsitada 😉

 • Reply Moonika 3. mai 2019 at 07:35

  Minul neid täitsa jagub ja kasutame mehega neid aktiivselt🙂 kunagi kasutasin salaja (kui mees soomes oli)ja mees leidis küsis mis see on? Vaatasin anandlikult otsa ja ütlesin pigem kasutan seda kui võõras mees voodis😂
  Ja mingi aja möödudes võtsime mänguasja voodi kaasa😊 ja nüüd kasutame juba 6a 👍

 • Reply Tupsu 3. mai 2019 at 07:27

  Nii olen suht seksimaias ja nõuan on mehelt seda palju, kuna ta ei kesta eriti ei ole ma temalt ka orgasmi saanud aga olen sinna lähedale jõudnud. Vahest mõtlen et peaks ikka soetama endale vibraatori aga siis mõtlen ega see mu meest ei solva ja olen alati seda ostmist edasi lükanud. Olen proovinud ka erinevates kohtades seksida mis lausa erutab mind aga ei jõua ikka selle lõpp punktini. Oleksin väga õnnelik kui võidan selle kinkekaardi ja ss on kindel minek sinna poodi ja osta endale mingi tore lelu. ❤️

 • Reply Anette 3. mai 2019 at 07:17

  Meil mänguasju kahjuks pole, kuid ilmselt kuulun ka sinna % hulka kohati. Mingit vürtsi tahaks küll kuidagi lisada ja selle womanizeri soetaks kohe, kui rahakott seda lubaks.

 • Reply N30 3. mai 2019 at 06:34

  Endal pole lelusi aga kindlasti kuulun ka nende 37% hulka. Kusjuures ma mingi aeg lugesin, et see % on ikka tunduvalt suurem. Olen selle womanizeri kohta lugenud (juba aastaid tagasi) ja olid ainult kiidusõnad ning plaanisin ka soetada aga too hetk oli rahast kahju ja siis ununes jne. Niiet meeleldi osaleks loosis 🙂

 • Reply Ave 3. mai 2019 at 05:46

  Mina siis kuulun ka sinna % hulka kellel stimuleerimist vaja! Alguses ma ka mõtlesin, et issand ma mingi koll, et mis mul viga on aga 5 aastat tagasi ostsin omale esimese abistaja-nimi oli midagi KEY something…..see oli mega fantastiline. Vaikselt urises 🤣, vibreeris mitmel levelil ja orgasmid olid ikka kuidagi tugevamad-aga….paar kuud tagasi siis ma hakkasin magama minema, et võtan oma suure sõbra kaasa onju….sätin end valmis ja kõik on mõnus ja okei….No mida pekki….ei lähe käima 😱😔 ja lõppkokkuvõttes ongi minu lelu katki!
  Vaatasin kohe järgmine päev uusi ja jäin ka selle womanaizeri peale pidama aga see kahjuks ei mahu mu budgetisse ära ning peangi ise masseerima….tõesti nagu kiviaeg tagasi ja alguses oli ikka käsi randmest suht valus järgmine päev 🤣😬 mitte et ma seal oleks mega kaua, käsi juba krampis nühkinud aga lihtsalt harjumatu, kui sul on olnud abimees koguaeg.

 • Reply Anna-Liisa 3. mai 2019 at 05:17

  Mina olen ka oma 30 eluaasta jooksul vaid ühte orgasmi kogenud ja see toimus ka lelu kaasabil. Nii, et oleks tore enne manalateele minekut seda veel kogeda. Lihtsalt kvaliteetsete vahendite hind on nii kõrge, et väga ausalt öeldes pole lihtsalt võimalik selliseid asju soetada, kui oleks vaja selle raha eest hoopis lapsel kõhtu täita. Nii, et fingers crossed 🤞 Ehk õnn naeratab 🙏🙂

  • Reply Mari 3. mai 2019 at 10:44

   Tänan selle teema eest! Lugesin kohe täitsa huviga. Kuulun samuti 37% hulka. Meil on lelusi tellitud küll, aga kõik on kuidagi… no on ja ei olegi. Parim on ikka üks esimesi vibraatoreid. Nii kuluks uus lelu marjaks, hind neil ikka päris krõbe 😏

 • Reply K 3. mai 2019 at 05:04

  Ma olen ka selle 37% seas. Soovin osaleda loosis.

 • Reply Kaarin 3. mai 2019 at 00:25

  Ma olen ka nende seas, kellega rohkem nii öelda vaeva nägema peab😆 tavaliselt toimub see käega, sest pole veel midagi sobivat julgenud osta aga abivahendi ostmisest on pikalt juba mehega mōte olnud, sest kindlasti aitab see palju kaasa ja annab parema naudingu😊 seega kinkekaart oleks täitsa sobiv🤩

 • Reply Kris 3. mai 2019 at 00:16

  Ma ka selle 37% seas 😃 Pole küll midagi soetanud siiani, aga tihti mõelnud sellele. Meeletult suur valik on lihtsalt ja tavaliselt lõpeb sellega, et ei suuda ära otsustada 😃

 • Reply J. 2. mai 2019 at 23:46

  Hei naiskad. Olin ise samas paadis kunagi, et tavalise seksi ajal ei juhtunud mul miskit. Lõbus oli aga no alati pidi ekstra vaeva mees pool nägema. Kuni sai ära proovitud poos, kus naine on kõhu peal ja mees siis tuleb su peale. See on see poos mis töötab 100% minu puhul, ehk ka teile 😉

 • Reply GEIDI 2. mai 2019 at 23:02

  Ma olen ühe korra saanud orgasmi nii, et ei olnud abi vaja. Aga ju see oli suurest kirest, kuna polnud ka mehega kaua näinud ja leppisime kokku, et ennast näppida ei või vahepeal .. 🙂
  Üks lelu mul on. Ostsin selle vähemalt viis aastat tagasi. Ja see pläriseb nii kõvasti, et ma ei taha seda enam väga kasutada. Mul korteris nii õhukesed seinad, et kuulen kuidas naabrinaine endale õhtul tekki ka peale tõmbab… 😀 See pläriseb nagu telefoni vibra helisemise ajal klaasist laual.. 😀 ok, vb veits liialdasin plärina osas aga oma postitusega tekitasid küll uue soliidse mänguasjaga huvi.. 🙂

 • Reply Mallu 2. mai 2019 at 22:50

  Minaa-minaaa-minaa! Sest naise orgasm on sama oluline kui mehe õnnelik lõpp 😆😆😆

 • Reply Liis 2. mai 2019 at 22:43

  Hiljuti soetasin endale ühe vidina see on kyll mega hea ost, kuid ära ei ütles LELO tootest olen lugenud palju head kui hind tundub natukene krôbe…

 • Reply M. 2. mai 2019 at 22:32

  Pole kunagi ühtegi mänguasja olnud aga tore oleks ära proovida. Kaua ma istun kiviall😁 . I hope et võit tuleb mulle 😁

 • Reply Liina 2. mai 2019 at 22:18

  Kusjuures mina kuulun kahjuks ka sinna 37% hulka, kes ei ole kogenud orgasmi. Olen ostnud paar odavamat vidinat, kuid neist pole tolku olnud, kuna üpriski lärmakad ja teistega koos kodus olles ei julgegi kasutada. Saumti peab paika fakt, et rahuldamata naine on kergesti ärrituv ja seetõttu on ka kalli elukaaslasega tülid kergemad tulema, kuna naisuke on pahas tujus. Eks pahameelega samuti öelnud, et ma rahuldamata ja ei näe üldse mõtet koos olemiseks. Kõike seda räägib see pahur rahuldamata naine mu sees. Kui ühe korraliku lelu saaks, siis paraneks ka loodetavasti pereelu 😁

 • Reply Triinu 2. mai 2019 at 22:12

  Super teema millest rääkida.
  Ma ise pelgasin suht pikalt neid mänguasju aga mees soovis proovida ja saigi nii tehtud, eriti kuna kinkis sünnipäevaks vibraatori 😂😂(see oli siis 6a tagasi) ja lisaks on mõned mänguasjad veel.
  Ja tuleb välja,et ka mul sarnane teema.🙃
  Aga kuna olemas olevad mänguasjad juba omajagu kasutust saanud siis kinkekaardiga saaks voodielu veelgi mitmekülgemaks muuta. 🤔🤔🙈

 • Reply Kristin 2. mai 2019 at 22:09

  Mul üks olnud nyyd juba aasta. Nimigi pandud Ricardo 🤭😂 aga puldi patareid saavad alatasa otsa ja oleks huvitav vahelduseks midagi muud proovida. Mul sama jama 2 aastat ega vaginaalselt midagi ei saa eriti ja siis oled selle lolli n2oga voodis p2rast et mis jama on. M6tlen ka alati et ma mingi imelik et ei saa jne. Aga hea lugeda et ma ainus pole. Loodan ka siis kunagi midagi v6ita ja end 6nnelikuks teha 😃

 • Reply Raili 2. mai 2019 at 22:03

  Vajan samuti lisaabi, kuid ka see alati ei toimi. Mänguasju pole siiani proovinud, aga võiks.

 • Reply Mari 2. mai 2019 at 21:55

  Täitsa ausalt võin üelda et olen mõelnud et oh võiks mõni asi mänguasi olla aga samas ei oskaks vist kuidagi sellega voodis olla. Eelmise kaaslasega oli kõik see kuidagi tabu teema aga uus kutt juba ise maininud et oh võiks miskit osta ja proovida.

 • Reply H 2. mai 2019 at 21:51

  Nii, mina sooviksin võita, sest kõik head asjad on kallid ning ei raatsi endale väga midagi lubada. Kuid olen kindel, et teie kommentaarides on kindlasti rohkem inimesi, kes ilmselt saaksid seda veel vähem lubada. Alati on kohti, kus hullem või kellel rohkem vaja, mõtlemise küsimus. Mul õnneks on seda orgasmi värki ikka natuke. Mul rikub pigem saamise ära, kui mingid lollid mõtted tulevad pähe ning kui pole eelmängu. Muidugi see ka, kui miskit jõhkralt häirivat parasjagu seal voodis sahistades on. Siis keskendun lõpuks sellele häirivale mitte seksile.
  Muidugi paljudele naistele ütleksin seda, et mees ei tea ega oskagi areneda kui naised teesklevad orgasmi. Õnneks mu mees oli nii tark, et see hakkas mind jälgima, oli väga tähelpanelik. Ta saab kohe aru, millal ma saan. Keha värisemist ma ei oska teeselda nii hästi ja loomulikult 😀 Oigamist oskan küll 😀

 • Reply Heliisa 2. mai 2019 at 21:49

  Issand, olen vist kord elus tundnud orgasmijanii kaua pole seda enam olnud, paar mänguasja on ka, kuid need pole vist nii tõhusad, pole veel seda õiget tunnet uuesti saanud. Väga tore oleks seda uuesti ja uuesti ja uuesti tunda, miks meestele küll elu nii lihtsaks tehtud on?

 • Reply T. 2. mai 2019 at 21:48

  Ma olen juba su eelmisest postitusest alates unistanud Ulakas Kaunitaris shoppamisest. Paraku need asjad, mida tahaks, jäävad eelarvest väga välja. Mõtlesin, et kui sel aastal 30 saan, siis teen endale ise sünnipäevakingi, aga ma olen alati arrmastanud kinkekaartidega shoppamist 🙂

 • Reply Merka 2. mai 2019 at 21:42

  Hei naised!
  Mina kuulun kahjuks nende 37% sekka, algul oli väga raske seda oma kallimaale seletada, kuid ajaga sai ta siiski aru. Paraku on selline käeline jändamine omajagu tüütu ja ebamugav nii Temale kui minule. Nüüdseks mõned aastad abielus olnud ja on nii mõnigi kord kus mina niiöelda ootel olen ja suurt rõõmu ühisest toimetusest ei saa. Võtsin sisi julguse kokku ja ostsin meiel vähemasti libesti et natukenegi rõõmu ka ise tunda. Paraku on elu meiega karm olnud ja minu suur soov emaks saada ei ole meil kuidagi õnnestunud ja seega on kõvasti voodielu kannatada saanud. Tihtilugu kipub mõte ja keskendumine kaduma ja mehe pingutused ei suuda ka vilja kanda. Olen küll palju mõelnud et võiks olla üks tore mänguasi mis aitaks minul muremõtteid peletada ja mehel oleks ka lihtsam. Paraku on mänguasjad kallid ja odavat ei ole soovinud osta, esimene mänguasi peaks siiski olema eriline ja hea, odav ja hea tihtilugu ei käi käsikäes ja kardan et odav võib tekitada vastupidise tunde ja huvi kaotada. 100 e kinkekaardiga saaks juba päris hea lelu, kui ise veel juurde panna… Usun et hea lelu suudaks meie voodisse taas särtsu tuua ja mis on parim murede peletaja? Nagu esivanemadki öelnud on eks see … ole 😀

 • Reply Kats 2. mai 2019 at 21:39

  Niisama seksides ei saa orgasmi, peab ikka kaasa aitama. Mänguasju ei ole kunagi proovinud, head mänguasjad maksavad nii palju 🙁

 • Reply Gerli 2. mai 2019 at 21:25

  Olen sinuga samas paadis, see 37% ja on see tavaline odav asi olemas, seda kusjuures mehe algatusel. Täitsa tore vidin vahelduseks ja eks mõni uus kuluks täitsa ära 😊

 • Reply Sandra 2. mai 2019 at 21:24

  Minul täpselt sama teema nagu sul ja kuulun ka vast sinna 37% naiste hulka. Üks põnev lelu kuluks ära küll ja teeks elu arvatavasti palju lõbusamaks 😉

 • Reply Nele 2. mai 2019 at 21:23

  Sellest mänguasjast olen juba pikalt unistanud!
  Millegipärast ei õnnestu mul seksiga orgasmi saada , vahet pole kui palju vaeva näen . Ainult ise tehes või kui mees pikalt vaeva näeb, siis oraalseksiga on ka õnnestunud.

 • Reply E. 2. mai 2019 at 21:17

  Mul on küll nüüd mulje jäánud et kõik eestimaa naised ei saa 😁 aga mul on ka probleemid, ja kätega abistamine väga palju ei aita. Olen loobunud.

 • Reply Pohl 2. mai 2019 at 21:15

  Ei mäletagi enam mis asi see seks on. Pole juba mitu aastat seksiga tegelenud, sest meest ei ole ja mänguasja ka mitte 😂😂

 • Reply Anna 2. mai 2019 at 21:13

  Mul on alati nii kahju kuulda, et tänu mingitele inimestele, kes meid harivad, on noortel naistel teadmised enda keha kohta üpris piiratud. Kui arvestada sellega, et loote arengul areneb kliitor samast algest mis peenis ning selles on peenisest kõvasti rohkem närvilõpmeid, siis see ongi orgasmiks väga oluline. Ja endale tahaks ikka mõnda toredat mäguasja, olengi mõelnud, mida kätetöö alternatiiviks leida.

 • Reply Mari 2. mai 2019 at 21:09

  Ma pole kunagi mänguasju omanud aga kuulun sinna 37% hulka küll…Selline vidin võiks ju väga vürtsi juurde tuua linade vahele! Kuna hinnad üsna krõbedad tõesti, siis võidurõõm oleks suur! 🙂

 • Reply Greete 2. mai 2019 at 21:07

  Minu jaoks on need teemad ka kuidagi sellised tabud olnud ja kuidagi veider… samas mees on vihjanud küll, et lähme poodi ja vaatame midagi… siiani pole ma veel oma piinlikusest üle saanud 😀 aga äkki aitaks ulakas kaunitar sellest valehäbist üle 😛

 • Reply Epu 2. mai 2019 at 20:59

  Esimese lelu kinkis mulle elukaaslane. Viis mind sexpoodi ja lubas mul ise valida. Mina siis selline noor ja häbelik neiukene (20a), midagi katsuda ei julgenud. Lõpuks müüja lõi hunniku vibraatoreid letti ja nõudis et ma ikka katsuks kui toredad ja pehmed need on. Valisin kiirrelt ühe roosa lelu ja ütlesin kaasale et lähme ruttu ära.
  See roosa vibraator on tänaseni aegajalt kasutuses…13 aastat ustavalt mind teeninud 🙂
  Paar aastat tagasi käisin sõbrannadega sexpoes ja siis sai ka paar vidinat soetatud.
  Tore oleks kui selle kinkekaardi võidaks, see womanizer tundub päris huvitav vidin olevat.

  • Reply Inge 3. mai 2019 at 06:07

   Mina ka 37 % sees.
   Õnneks mul mees selline kes tahab et saaksin iga kord 😉
   Ja mänguasju vähemalt 5 aga üks lemmik keda alati kasutan.Kahjuks hakkab ta vanaks jääma ja pläriseb 😕Eks ta teeninud ka mind vähemalt 13 aastat 😀Sooviks uut soetada

 • Reply G. 2. mai 2019 at 20:56

  Algul oli mul sama mure, sain vahekorra ajal orgasmi saamine praktiliselt võimatu. Arvasin sama, et mis minul viga on. Siis aga mõtlesime elukaaslasega osta mingi odav vibreeriv lelu, mis muutis mu arvamust. Kuigi orgasmi saamiseks tuleb vahel ikka näha vaeva, aga ajab asja ära. Kui võidaks selle kinkekaardi, siis kindlasti prooviks seda imuriga varianti! Aitäh!

 • Reply Inks 2. mai 2019 at 20:56

  Järgmisena võiksid rääkida, kuidas meestel see tagumisest osast sisenemise idee peast pühkida?! 🙄😅

  • Reply Mallukas 3. mai 2019 at 01:00

   See vast olenwb mehest, aga on täiega naisi, kes sedagi viiisi kiidavad 🤷‍♀️

 • Reply Mariann 2. mai 2019 at 20:51

  Saan orgasme vaid “käega nühkides”. Mul tegelt on ka üks vanamoodne vibraator, mis kah teeb töö ära, kuid ei midagi nii uhket nagu siin välja pakutud. Ja ütlen ausalt, nii kallist ma ise elusees ei ostaks… Sest ma lihtsalt ei usu, et sellised paremini asja ära ajaksid kui odavamad ja rahaga on muud ka teha. Seega kinkekas kuluks igati marjaks ära. Mees kah juba nuriseb, et ma hakkan nunnastuma, sest seks lihtsalt ei huvita enam. Ja kuidas see huvitadagi saab, kui “õnnelik lõpp” mul 99% kordadest puudub. Ei viitsi lihtsalt.

 • Reply Sirli 2. mai 2019 at 20:49

  Hahaa, hea teema siin. Mul on üks lemmikute lemmik mänguasi (väline, kliitorile eelkõige suunatud) ja neid olen ma juba 4 TÜKKI läbi kulutanud 😀 Ja õnneks pole tootmist lõpetatud ning saan veel juurde tellida, selle viienda siis. Ilma selleta ma ei viitsiks eluski niisama nühkida ja noh, ütleme siis otse, et ainult riistaga tippu viia on ikka paganama raske… Tegelikult oleneb mehe tehnikast ka. Paar nurka on, kus see on palju lihtsam, aga kui mees teeb käsitööd, siis on ALATI õnnelik lõpp garanteeritud. Deep spot ja g-spot orgasmid. Kliitori-orgasm pole ikkagi see päris õige ja sellest sellist TÄISRAHULDUST ei saa. Õnneks mu mees teab ja oskab. See suur O on ikka suur O ja kliitori oma on sada korda väiksem O. Tõesti kurb kuulda, et nii vähesed seda kogeda saavad. Pole siis imestada, kui maailm on vinguvaid naisi täis. Kord ostsin mingi kalli vidina, millel oli nii nõrk vibra, et raha raiskamine. Olen jäänud oma lelule truuks ja ei saa kahjuks avaldada ka, mis see on, muidu mulle endale ei jätkugi seda rõõmuvurinat.

 • Reply Mari 2. mai 2019 at 20:46

  Peale kahte last on orgasmiga nii ja naa. Oleme mehega mõelnud küll mänguasjade peale, kuid mina olen see pidur olnud. Sinu juttu lugedes tekkis täitsa huvi endale ka lõpuks midagi osta. Oleks vaja suhtesse küll natuke särtsu 😊

 • Reply Kelly 2. mai 2019 at 20:46

  Ma olen ammu mõelnud mänguasja soetamisele, krediit kuluks väga marjaks ära!

 • Reply MP 2. mai 2019 at 20:44

  Oma mehega avastasime üpris ruttu, et minul õnnestub orgasmi saada kliitori stimuleerimisel. Kaks korda 7 aasta jooksul olen saanud peaplahvatabkehaväriseb orgasmi 😀 Mingeid mänguasju ei ole ja nüüd kui lapsed on siis nagu ei raatsi osta ka. Mingi 5eurine põrisev asi poeletilt on ostetud, aga see teeb asja hullemaks 😀 Nüüd kui mehele näitasin seda mänguasja lõid tal silmad särama ja arvas, et sünnipäevakink on leitud mulle.

 • Reply Inks 2. mai 2019 at 20:44

  Olen ka üks sellest 37 prossust naistest, kellel ilma abistamata väga keeruline kuskile jõuda ja vahel ei aita seegi. Õnneks on mees väga kannatlik ja aastate jooksul igasugu asju katsetanud. Mingisugune algeline vibraator oli ka olemas, aga see vist läks katki, kui mees soomes oli 🤭🙈

 • Reply Hh 2. mai 2019 at 20:42

  Mul on Lelo ja vahel tundub ka, et oleks justkui natuke liiiiiga intensiivne, kui õige koha peale panna ja mega kiiresti jõuan sellega lõppu (jälle häda :D) prooviks midagi muud ka hea meelega 😉

 • Reply Marju 2. mai 2019 at 20:42

  Ma siis õnneseen, kliitoriorgasmi sain algusest peale. Peale sünnitust lisaks g punkti oma ja mehega ühel ajal 🤪 aga kallimat vibra prooviks ara küll, mul mingid odavamad.

 • Reply An. 2. mai 2019 at 20:40

  Kuulun nende inimeste hulka, kellel on ka kliitori stimuleerimisega raske orgasmi saada. Ise saan, aga koos mehega mitte. Oleme mõelnud ka mänguasjade peale, aga hetkel on seda 180€ liiga palju kulutada. Kui saaks krediiti, siis prooviks kohe asja ära. Äkki saan ka lõpuks nautida voodielu. :p

 • Reply Juula 2. mai 2019 at 20:40

  Ise ja käega piisab teinekord 30sek ja ongi asi valmis😀
  Aga ei ole ka kunagi muudmoodi vist saanud orgasmi kui vaid kliitori stimulatsiooniga ehk siis minu maailmas seks ainult siis kui ise peal. Päris tüütuks, igavaks ja üksluiseks on see asi aastatega ikka läinud.

 • Reply Mel K 2. mai 2019 at 20:38

  Olen ammu tahtnud soetada endale miskit laadset, aga see imur on mu kõrvus küll miskit uut 🤩aga kõlab väga geniaalselt, kahju et hinda esimese asjana vaatasin, sest see lõi küll parajalt siruli, peab uue fondi endale looma 😃😃

 • Reply A 2. mai 2019 at 20:37

  Lugu mänguasjast ja privaatsusest.
  Kunagi, kui jagasin veel nö. tudengikorterit tundsin privaatsusest väga puudust. Samas otsustasin, et mul on hästi ühte vibraatorit vaja. Kõige privaatsemaks lelu koju toomise võimaluseks tundus olema tellimine kindlasse postkontorisse. Kujutasin ette, kuidas lähen kontorisse, võtan paki ja suundun koju ilma, et keegi teaks, mis pakis. Mitte, et see midagi piinlikku oleks, aga ebakindlus valdas mu väikest pead. Kui kontoris oma paki kätte sain, oli lahtrisse “paki sisu” kirjutatud suurte, suisa hiiglaslike trükitähtedega VIBRAATOR. Pakki vaadates ütlesin ilma ühegi filtrita “täitsa pael”, naeratasin pilk maas teenindajale. Kogu see protsess privaatsuse tagamiseks ja selle totaalne põrumine ajab siiani naerma.

 • Reply K 2. mai 2019 at 20:36

  Pean tõdema, et minagi kuulun sinna, kes ei saa orgasme 🙄 Endal on nadi tunne kui kaaslane teeb kõike aga mul ikka mõtted mujal.. Koos oleme olnud 6 aastat kohe ning lisandumas ka teine laps, kardan et siis jääbki see seks siukseks kiireks kähkukaks. Selle soti eest ostaks kohe selle Sona ja viiks lapsed kohe kaugele ära, et karjuda õhta voodis mitte päeval närvata mehe kallal 🤞🤞

 • Reply Jansa 2. mai 2019 at 20:31

  Orgasmi saamisega probleeme ei ole. Vahest isegi 2 korda vahekorra ajal. Lelusid me proovinud ei ole, kuigi võiks oma voodielu veelgi enam vürtsitada. 😉

 • Reply Mari-Liis 2. mai 2019 at 20:26

  Ei ole kunagi saanud orgasmi kuid vaga sooviksin. 😑
  Samuti ei ole mänguasju proovinud et lõpuks oma kauaoodatud orgasm saada, seega heameelega osalen loosis 🤞

 • Reply D 2. mai 2019 at 20:25

  Minul ka kliitoristimulatsiooni vaja, et asi toimiks. Ühtegi mänguasja pole, kuigi tihti olen vaadanud ja tellima hakanud, kuna mees tihti tööasjus ära, aga kuidagi on iga kord jäänud

 • Reply Liis 2. mai 2019 at 20:21

  Ei ole kunagi seda tunnet kogenud. Ei ole saanud ei mehega ega leluga. Olengi juba ammu loobunud, ehk olengi rikkis 😄. Seega oleks väga tore võita kinkekaart et soetada üks võimas abimees et saaks minagi tunda seda uskumatut tunnet millest kõik räägivad 😊

  • Reply Hädas. 2. mai 2019 at 20:43

   Nii palju kommentaare😯
   Kuid ma sooviksin ka osaleda mänguasja loosis.
   Mul on kolm aastat uus mees ,kuid pole veel ühtegi orgasmi saanud temaga, apua.
   Ei ole vaja kommenteerida ega mõnitada.

  • Reply Mari-Liis 2. mai 2019 at 23:37

   Mul on hetkel Sona, aga tõesti see vibratsioon on mulle liiga tugev. Niisama vahekorras ei ole orgasmi kogenud, alati vaja mingit lisastimulatsiooni. Aga kuna Sona on nii tugev, siis seda mängu juurde tuues, töötab hetkega. Sooviks midagi õrnema, aga Womanizer on päris krõbeda hinnaga. 100€ kinkekaardile seetõttu “ei” ei ütleks 🙂

 • Reply Alice 2. mai 2019 at 20:14

  Mina pelgasin kaua mänguasjade ostu. Ühest küljest kartsin, et võibolla tuleb “no turning back” olukord, kus mänguasjata enam ei toimigi miski ja teisalt tundus kuskile keldripoodi sisse astumine ka suhteliselt, ma ei teagi, piinlik? Mis ajal seal käiakse, mis kell? Kas tööpäeval või nädalavahetusel? Kas küsida soovitusi nagu paljude teiste asjade soetamisel teen? Need poed on ju nagu koopad? Jne jne…
  Üks hetk lõi pirn põlema, et oooot..meil on ju netipoed ka 🤦‍♀️ Sirvisin mõned läbi ja leidsin lustandlove.eu ja selgus, et saab selliseid asju tellida ka mitte koopasarnaselt lehelt ja tooted olid seal samad või suhtsamad, mis Sa endal välja tõid (mina igaljuhul sellise ostsin). Lisaks meeldis mulle see, et osad asjad näevad nii okeid välja, et kui kodus näiteks kapi peale unustada siis keskmine vanaema vast kreepsu ei saa 🙃

 • Reply Sandra 2. mai 2019 at 20:13

  Palun mulle see 100€ krediiti 😍 ma vajan seda! 😋

 • Reply Jess 2. mai 2019 at 20:11

  Väga hea teema tōesti.Ma pean ka tunnistama,et ei ole kunagi saanud veel seda õiget orgasmi,pigem saan hõõrumisel selle kliitori oma 😀 Aga jah,pikaaegses suhtes tegelikult muudab see palju kui ei saa,ise annad endast kōik,et mehel hea ja ta saab ju alati lōpuni,aga ma jään alati nö kuivale.Oleme proovinud erinevaid poose,aga sama.Vōibolla ka see põhjus miks aastatega seksiisu vähenenhd,aga kui saaks korra selle “õige” kätte,siis oleks nõus mida iganes kasutama.Ja kui avaneks võimalus võita kinkekaart ja proovida nt sinupoolt soovitatud abimeest,siis see vōiks päästa täitsa minu sekselu ja ka suhte,mis veidi unarusse jäänud.
  Jätka samas vaimus👍

 • Reply Di 2. mai 2019 at 20:04

  Meil on mitmeid erinevaid mänguasju öökapil sahtlis ja kõik leiavad ka aeg ajalt kasutust. Orgaanika vajan ma ka lisa stimulatsiooni. Ilma selleta võib nühkima jäädagi 🤭
  Kinkekaart kuluks ära ikka sest arutasime just mingi aeg abikaasaga, et võiks miskit uut ja põnevat juurde soetada.

 • Reply A 2. mai 2019 at 20:03

  15 aastat sekselu ja mitte poolt orgasmipoegagi….mitte kuidagi 😭 Olin juba leppinud, et olengi üks neist vähestest, kes vat ei saagi kuidagi…Kuni siis praegune elukaaslane peale seda juttu kääris käised ülesse ja asus tööle kallale 😂 Ja kae nalja, ma polegi päris broken… Lihtsalt mega hullult vaja tööd teha, seega, et raskest tööst saaks ometigi ükskord lõbus nauding, oleks mehel abilist vaja 😉 sest üksi pole mul nüüd ka enam probleemi kiirelt hakkama saada 😎

 • Reply Ketu 2. mai 2019 at 19:58

  Oeh. Kuulun ka sinna hulka. See aasta ütlesin, kutile, et kle, ostame vibraatori. Ja ta ostis ise mulle. Pmst. Parim otsus ever. Kui enne oli niisama meeldiv nühkimine, siis nüüd on asi hoopis teisel levelil. Muidugi minu rahuldamine käib enne kutti ja siis on kuti kord oma rahuldus saada.

 • Reply Elin 2. mai 2019 at 19:56

  No nii, ma ka nende seas kes peab endaga rohkem tööd tegema 😢 ja eks see voodielu on ka jäänud tahaplaanile, kuna lapsed ei lase lihtsalt oma aega nautida ja päeva lôpuks endaga läbi ja suured riiud ka mehega selle tõttu. Muidugi ei saa ka kôikke poose teha mis sooviks, sest pean ju tegema selles poosis kus endaga kôige parem tegeleda. Mees juba öelnud, et ehk peaks miskit uut proovima mis aitaks mind sinna haripunkti. Ise arvan, et seks ongi selle tôttu tahaplaanine jäänud, et pean endaga nii palju tööd tegema ja ei saa seda nautida. Loomulikult meist igaûks soovib seda loosi vôita. Nii, et hoian kôigile pöialt ja toredat voodi naundikut teile 😍

 • Reply Kiks 2. mai 2019 at 19:55

  Minul on ka see mure, et ei saa orgasmi, tee mis tahad…. mees on ka õnnetu. Ühtegi lelu pole veel proovinud kahjuks, vâga sooviks ja tahakski kohe kindla peale välja minna ja Womenizeri osta, aga samal ajal tseng olles, siis hakkab rahakotile :(. Hetkel on suhtes ka suur kiil tänu olematule sekselule, sest mul on täielik blokk ees ja u 4 kuud polegi voodielu elanud, aga no kaua nii võib…

 • Reply S 2. mai 2019 at 19:51

  Ma olen vist õnnega koos, väga harva on vahekordi, kus ma oma mehega ei saa :D. Ma ütleksin, et nendel naistel, kaasa arvatud mina on väga vedanud, kui mees peab kauem vastu. Väike nipp “mõttejõud on suureks abiks” 😁

  • Reply Kiku 2. mai 2019 at 20:59

   Nõustun 100%, niii palju on mõttejõus kinni 😁😋 silmad kinni ja lase fantaasial lennata

 • Reply Li 2. mai 2019 at 19:47

  Ka kuulun sinna 37%. Mänguasju pole… pole raatsinud. Õnneks mees alati hoolitseb minu eest ka, seetõttu saan öelda, et ei raatsi 😉 Muidu poleks mingit küsimust! Aga voodielu vürtsitamiseks prooviks küll midagi ära 😉

  • Reply Ehh 2. mai 2019 at 22:53

   Lisan mõttejõule veel keskendumise. Aastatega olen õppinud keskenduma protsessile sedavõrd, et ilma orgasmita vahekordi pole. Veel enam-lahjad on need korrad, kui saan vähem kui 4 orgasmi. Rekord on 13 ja mis seal salata-mees peab küll kaua vastu pidama 😀

 • Reply Vesta 2. mai 2019 at 19:45

  Mänguasi olemas ja oleks äge proovida miskit uut võidu korral.
  Uued asjad katsetamiseks alati teretulnud.

 • Reply Nublu 2. mai 2019 at 19:42

  Tore, et kirjutasid sellise postituse! Ma olen mitu aastat arvanud et minus on asi, et orgasme ei saa. Aga järelikult ka vaja abimehi, peale oma elukaaslase 😀 On olnud suur “dildo”, aga see nagu liiga suur mu jaoks ja viskasin ära. Mingit mõnu sellest küll polnud 😀 Olen sealt lehelt vaatanud asju, aga hinna tõttu jäänud ostmata. Nüüd oleks super võimalus!😍

 • Reply K. 2. mai 2019 at 19:40

  Kuna mu kaaslane elab teises riigis siis on kos veedetud aeg nii tundeline, et orgasmid tulevad kergelt, sellegipoolest.. vürts voodiellu?? Kahe käega poolt! 🤘 Ja vahel hea ka üksi möllata 🙈🤭

 • Reply Keit 2. mai 2019 at 19:39

  Mida ma pean tegema, et võita?! 😀
  Täiega tahaks mingit korralikku, kvaliteetset vidinat. Mul mingi 100a vana tavaline dildo, aga see suriseb nii lampi, et ega tast väga kasu pole. Tahaks seda leno sonarit, aga pole hetkel seda vaba finantsi nii palju….

 • Reply Joanna 2. mai 2019 at 19:37

  Kuluks ära küll sest kuulun kah sinna 37% sisse vist😂 kahe väikse lapse kõrvalt on see hea mõnutunne kadunud. Lihtsalt sips ära ja tuttu, kui sedagi 😔

 • Reply K. 2. mai 2019 at 19:37

  Peale uue noormehe saamist avastasime mõlemad, et asi täitsa tehtav. Hetkel küll vaid noormehe käe abil, kuid asi seegi. Probleemiks vaid see, et tema käsi väsib ka mingi aja jooksul, plaanis oli mulle sünnaks kinkida midagi toredat, aga valimiseks tahab minu abi ja aega napib. Mees õnneks väga avatud uuendustele, aga hea asi maksab ikkagi korralikult ju, niiet kinkekas tooks rohkem mulle hingerahu 😀 Womenizer tundub täitsa sümpaatne ..

 • Reply S 2. mai 2019 at 19:36

  Pole julenud siiamaani kellelegi mainida, et orgasmi olengi ainult korra-kaks elu jooksul saanud, sest arvasin, et mul midagi viga või ma ei oska seksi piisavalt nautida 😀 Aga kommentaare lugedes on näha, et on teisigi sama murega 😀 ilmselt alguses prooviksin ise nii ja naa pidi lelu järgi ja siis räägiks mehele, et “kleee mul üks siuke vahva asi” 😀 😀

 • Reply Aliis 2. mai 2019 at 19:34

  Nii imelik, kui see ka pole, siis mul pole ühtegi sellist mänguasja, kuigi väga väga tahaks…Kunagi sul oli ka vist Lelo Sonast postitus ja juba siis vaatasin neid ja oleks ka soetanud, kuid ilmselt jäi kõik rahakoti taha seisma ja no kui nüüd võimalik võita kinkekaart, siis hallloooo jesss, iga naise unistus või vähemalt minu. Miks mitte muuta voodielu mehega natuke huvitavamaks 😜

 • Reply Mari 2. mai 2019 at 19:30

  Ojaaaaaa!!! Sooviksin loosis osaleda, ostukorvi läheks womanizer

 • Reply Katte 2. mai 2019 at 19:30

  No ma ei taha kedagi end halvasti tundma panna aga ma olen siis see ülejäänud protsent. Nimelt sain oma esimese orgasmi suht seksielu alguses ja see oli nii inspireeriv, et edaspidi on väheseid kordi kui ma EI SAA. Meeste paradiis. Minu mure pigem isegi et saan rutem kui mees ja kuna see tõmbab kere nii läbi siis vaja väike paus teha enne mehe lõpuni viimist. Mänguasju olen proovinud ja toimivad aga parim ja käepäraseim viis on siiski “omast käest võtta” ;). Üldiselt seksist siis minu jaoks on hea seks väga oluline kuna on odavaim ja kiireim viis pingeid maandada. Niiet lühidalt. Orgasmita päev on raisku läinud päev :,)

 • Reply Mari-Liis 2. mai 2019 at 19:29

  Nii vahva oleks soetada uus vidin 🙂 eelmise sai laps kuidagi kätte ning viskas trepist alla ja katki ta läkski 🙁

 • Reply Reelika 2. mai 2019 at 19:29

  Ka mina olen see üks 37% seast. Juba noore tüdrukuna kui enda keha hakkasin avastama, tundsin et näpud seal sees ei ole küll midagi nii mõnusat kuniks avastasin kliitori. Halleluujah!

  Eks noorelt eneseavastamine on veidi ka kaasa aidanud mu imelikele (või kuidas kellelegi) fantaasiatele ja asjadele, mis erutab. Õnneks on mul ka imeline mees, kellega proovime kõike uut ja huvitavat ning kui avastasime, et aliexpressist saab ka igasugu vahvaid seksmänguasju ja sidumismängu asju megaodavalt, sai meie voodi juures asuva kummuti kolmandast sahtlist meie “mänguasjade” sahtel, mis on igasugu põnevat kraami täis.

  Olen neid imemasinaid vaadanud, millest üleval kirjutasid, aga pole veel ise raatsinud sellist investeeringut teha, sest a) need pole kõige odavamad ja b) mul on juba roosa sõber olemas, kellega olen üsna rahul, aga ta on nö vanakooli oma ehk lihtsalt vibreerib. Womenizeri muretseks küll omale võidu korral, oleks endal ja mehel ka huvitav asi, mida katsetada, seda enam et see on kliitori jaoks. 😛

 • Reply Hanna 2. mai 2019 at 19:28

  Ja minagi kuulun sinna 37 hulka:(
  Hetkel elus sex puudub, aga orgasmid mitte;) aga mehega sexides ei ole veel MITTE KUNAGI seda ühte ainsat korda ka saanud. Kunagi 1 tark naine andis nõu, et proovi dushiga-ja toimib.
  Aga kindlasti proovin nendest midagigi.
  Tänan Sind kõigi 37% naiste eest hea soovituse eest. 😊Mulle meeldib, et oled otsekohene.

 • Reply Sälly 2. mai 2019 at 19:24

  Kuna minu lapsepõlvekodus hoiti sellised jutud nagu luuletused- nö sahtlipõhja ja sellest ka ei räägitud… olen sel teemal rääkima pigem häbelik. Olen olnud aastaid enesekriitiline oma keha suhtes olgugi, et ma ei näe sugugi halvem või parem välja nagu keskmine eestlane.. siiski ei julge ma oma kaasale sel teemal veel oma arvamust avaldada. Kui võidaksin siis ilmselt motoveeriks see mond rohkem ennast kokku võtma ja sel teemal ka natuke arvamust avaldama ilma, et peaks korraliku vidina soetamisel teabmis pappi välja käima

 • Reply Kristiina 2. mai 2019 at 19:23

  Kõik 37% on vist siia lugema kogunenud. Mina arvasin ka ennast sinna alla kuuluvat. Ja siis sain ma oma praeguse elukaaslasega tuttavaks..
  Aga 100 eurone kinkekaart oleks igati teretulnud ja sona telliks ära. 😊

 • Reply M 2. mai 2019 at 19:23

  Ka kahjuks selle 37% seas 🙁 ja kodus on olemas ainult mingi üks niru odav vibreeriv lelu, vajaks särtsu küll see voodielu 🙂

 • Reply Muts 2. mai 2019 at 19:22

  No ei ole mine see mutt, kes meesterahvaga jõnksutamisest orgasmi saaks. Ikka mingit muud tööd ka vaja.
  Kahjuks on veel tänapäeval ka selliseid mehi, kes arvavad, et see, mis pornofilmides toimub, ongi tõsi. Näita naisele tilli ja see kohe märg. Torka ots sisse ja tšikk röögib orgasmist.
  Õnneks hetkel selline härra, kes on suutnud minuga hakkama saada. Vaikselt avastame koos mänguasjamaailma. Kuigi jah, ei ole minagi orgasmiteesklemise patust puhas (ülihäbenevemotikon)

 • Reply Tundmatu 2. mai 2019 at 19:20

  Mina veel aasta tagasi arvasin, et kuulun nende naiste hulka kes üldse orgasmini ei jõua, 🤔😅Ostsin siis ühe käraka kuskilt Kaup24 😂 jube vali ja täitsa mõtetu vibratsiooni(ei aja isegi mitte asja ära, asi kogub kapiotsas omaette tolmu) Siis aga tuli mu ellu mees, kes oleks minuga nagu ühel lainel, selline kire pomm(tunne mida ei oska kirjeldada) . Iga järgneva seksiga läks asi veel paremaks, ja kae õudu, nii lihtsalt ajab mees mu üle keha värisema ja emotsionaalselt nii kõrg punkti, et see ajab iga jumala kord nutma 😏😅
  Natuke nadi muidugi selle asja juures on see, et elan temast eemal, näeme harva, siis võiks kodus ka üks normaalne asi olla😁olen neid ikka vaadanud küll, aga kuidagi krõbe hind.

 • Reply E. 2. mai 2019 at 19:20

  Kunagi oli imeline kõik ja sain pm iga kord mitu orgasmi, siis käisin hüsteroskoopial ja nüüd alates 2016 lõpust on suht kurb olukord olnud. Aga no ikkagi vahepeal saan ikka ka. Jaaa su eelmisest postitusest peale oleme tahtnud Lelo Sonat osta, aga ei ole nagu sellist vaba raha olnud. Mõned mänguasjad meil on, aga kõik põrisevad on ära surnud 🙄 ja nende odavate ülestimulatsioon mul ei toiminud nagu ka väga, pigem oli ebameeldiv. Seega, kui võidaks soti, siis paneks veidi juurde ja ostaks selle Sona ära ka lõpuks.

 • Reply Nupsuke 2. mai 2019 at 19:18

  Olen samas paadis sinuga. Käsi väsib ruttu, vaja oleks abilist. Huvi pakub see womenizer.
  Hetkel mingid alixpressi asjad. Ajab asja ära, kuid tahaks midagi kvaliteetset proovida.

 • Reply L 2. mai 2019 at 19:14

  Mina kuulun ka selle 37% hulka ja mis seal salata, kinkekaart kuluks marjaks ära! Varem pole mänguasju kasutanud, kuid nüüd tundub, et peab ikka ära proovima.

 • Reply Victoria 2. mai 2019 at 19:10

  Pole olnud ühtegi mänguasja, aga võidu korral kindlasti prooviks ära.

 • Reply Liis 2. mai 2019 at 19:10

  Mul Lelo Luna Beads Noirid ja noo väga mõnusad ikka. Lisaks siis vibraator ka. Võiks nüüd miskit väikest muretseda aga samas ei tea kah.
  Alles hiljuti avastasin et erutuma ei pea mitte ainult voodisse jõudes, vaid kui mees suudab su erinevate liigutuste ja eelmänguga nii üleskütta, et voodisse jõudes on asi plaks käes, siis peaks hoopis tähelepanu pöörama omavahelisele keemiale. Muidu ka see üks nendest, kel orgasmi saamisega suured raskused.
  Lisaks mänguasjadele soovitan ka koolitusi vaadata ja erinevaid tehnikaid proovida ja rollimänge vms.
  Aga sotist ära küll ei ütleks 😉

 • Reply A 2. mai 2019 at 19:09

  Oeh. 10 aastat tagasi, kui päris kindlas püsisuhtes ei olnud, siis tolle aegse silmarõõmuga sai soetatud päris erinevaid mänguasju. Nii mulle, kui ka temale. Ütleksin, et noorus oli ilus aeg. Olen ka korra elus kogenud ejakulatsiooni – jah, see üllatas ka mind aga ju oli siis süüdi partneri osavus. Partner oli igatahes väga sillas.
  Nüüd aastaid hiljem on natuke keerulisem. Alles on jäänud 1 mänguasi aga see on kuskile nii ära peidetud, et lapsed jumala eest üles ei leiaks. Paar korda on õnnestunud elukaaslane ära rääkida, et see kasutusse võtta. Üldiselt peab ta ikka tublit tööd tegema, et mind üles kütta. Eks me oleme leidnud meie jaoks toimivamad poosid, mis on nauditavamad mõlemale. Tavalisem on see, et magama minnes keerame teineteisele selja ja varsti saabub juba hommik.
  Meie suhe vajaks kindlasti vürtsitamist ning väike abimees kuluks ära 🙂

 • Reply KERLI 2. mai 2019 at 19:06

  37 % tundub vähe kui neid kommentaare praegu lugeda. Aga jap, ma ka üks nende seast, kes abi vajab. Mänguasju pole, aga mõte on olnud, seega see 100 euri oleks küll üks hää asi. 😀

 • Reply Kats 2. mai 2019 at 19:06

  Mina olen üks õnnelikest, kes sai alati orgasmi kui mees minuga mängis, abivahendeid siis polnud veel. Aga nüüd kui oleme ka swingerdanud, siis nüüd sellega keerulisem ja väga lihtsalt enam oma mehega ei saa. Võõra mehega vahest ikka väga taevasse jõudnud. Kodus kaks toredat mänguasja, ühe neist ostiski mees mulle… mis väga hästi aitavad ja ka mees mängib nendega minu peal.
  Aga ikka jõuavad mõtted sinna, et võiks proovida jälle uut abimeest, et elavdada voodielu…mitte alati voodis ei pea mängima 🤗
  Kingitus oleks väga tore 😉

 • Reply Mari 2. mai 2019 at 19:06

  Mina pole kunagi ühtegi orgasmi saanud. Olin oma elukaaslasega päris pikalt koos aga ei julenud sellest rääkida, friigi tunne oli. Kui lõpuks ütlesin talle, mis seis on, siis ta teatas, et polnud sellele isegi kunagi mõelnud. Tookord tellisin endale lelo sona, mis aitab orgasmile lähemale jõuda, kuid natuke jääb ikka puudu. Praeguseks olen vallaline ja ulaka kaunitari pood on alati ahvatlenud, niiet kinkekaart kuluks kindlasti ära.

 • Reply monika 2. mai 2019 at 19:05

  Hellouu, mallu, huvitav teema küll on ,millest rääkida.kahjuks ei ole küll eriti palju lelusi kasutanud , oleks huvitav kinkekas v9ita ja saada uusi lelusi mida pole kunagi proovinud 🤣🤣🤣🤣

 • Reply E-M 2. mai 2019 at 19:05

  Pole olnud ja olen ka üks nende 37% seast 🙂

 • Reply Merit 2. mai 2019 at 19:04

  Olen ka mina üks neist kes kergelt orgasmi ei saa, kusjuures läheb ikka kõvasti vaeva, et mina tippu jõuaks. Olen juba Liivi esimesest selle teemalisest postitusest mõelnud et tahan ka, pikalt juureldunud aga siiski mitte ostnud, kuna ei raatsi lihtsalt. Kui loosiga ei vea, siis tuleb ilmselt ikka rahakotirauad avada.

 • Reply Meri 2. mai 2019 at 18:58

  Hei, muide väga hea teema millest räägid, nagu näha on paljud samas mastis enamjaolt.

  Selliseid elust teemasi võiksid ka võib-olla rohkem arutada, nii mõnigi ilmselt leiaks sinu postitustest enda jaoks lahendused või mõtted proovida. 🙂

  Ja sellest teemast rääkides, siis ka mina ei ole proovinud kunagi enda 5aastase kooselu jooksul mehega lelusi, ei teagi miks, muidugi mõtted ju ikka jooksnud, et võiks aga ka mehega ma isegi seda arutanud pole :/
  Tunnen veidi ennast ebakindlana kuna ka mina olen selles protsendis kes ei saa orgasmi…vahel harva.
  Seega ma oleksin väga õnnelik kui ma saaksin võimaluse sinu loosimine võita ja proovida ära Womenizeri lelu. See tundub üsna põnev, miks mitte proovida ja enda elule särtsu lisada. 🙂

 • Reply Ann 2. mai 2019 at 18:56

  Üks lelu on, aga mõttetu. Tahaks midagi paremat proovida 😏

 • Reply Kelly 2. mai 2019 at 18:53

  Meil on üks hiinakas, aga see millegipärast ikkagi sahtlipõhja peitu jäänud. Ilmselt uus hea masin nii kergelt unustusse ei vajuks.. Kuulun ka muidu nende 37% hulka.

 • Reply Kaie 2. mai 2019 at 18:51

  Väga tore teema. Selliseid mänguasja ei olegi näinud aga väga tahaks proovida. Eks mingid mänguasjad on aga need üsna” algelised”. Orgasmidega seoses samas paadis, kus sinagi. Ma usun, et neid naisi rohkemgi, kes ei saa, kui 37%

 • Reply L 2. mai 2019 at 18:49

  Mina kuulun ka nende hulka, kellel orgasmi saamisega võib raskusi olla. Siiamaani ei oma ühtki mänguasja, kuid kiusatus osta on olnud suur, samas on olnud hirm, et käin suure raha välja, aga kasu ei miskit 😀 Seega loosist võtaks hea meelega osa! 😛

 • Reply Dinnu 2. mai 2019 at 18:48

  Ma olen ka üks nendest, kes vajab pikka eelmängu kliitori stimuleerimisega või sis abi seksi ajal ja saan suhteliselt raskelt orgasmi🙈 Hetkel on mingisugune Hiinast tellitud vibraator aga see teeb kõva häält🙄 See kinkekaart oleks suureks abiks seksellu vürtsi toomisel😍

 • Reply Signe 2. mai 2019 at 18:48

  Ikka abi ka vaja.Odav varjant on olemas. Aga liiga suur ja mõnu ei miskit. Häält teeb ka nii,et ajab lapsed üles. Tahaks küll seda uuemat,aga no hinda nähes….. tuleb oodata et loosiõnn naerataks.

 • Reply LIISA 2. mai 2019 at 18:45

  Ma küll selle 37% hulka ei kuulu, aga igasugused lelud on minu koju tere tulnud. Meeldib katsetada ja proovida erinevaid asju. Endalgi kodus lelu olemas aga prooviks miskit uut üle pika aja. See kinkekas läheks väga õigesse kohta ja saaksin endale super sünnakingi. 😁

 • Reply Kreete 2. mai 2019 at 18:44

  Kusjuures olen lugenud mingeid artikleid kus räägitakse, et mida rohkem ainult kliitoripead stimuleerida, seda “vähem töökamaks” muutub kogu ülejäänud kliitori osa. Ehk siis tegeleda tuleks kogu kliitoriga, et oleks kergem saada ka vaginaalseid orgasme. Epp Kärsin teeb yoni- ja lingam massaaži koolitusi ning kuna ise käisin sellel viimasel, siis uurisin hiljem ka kõikide nende muude holistiliste lähemiste kohta. Idee ongi selles, et kui partner sind rahuldama hakkab, siis ta ei keskendu ainult kliitoripea peale, vaid tegelebki kogu alumise korrusega korraga. Pole veel sellist meest kohanud, kes mulle endale yoni-massaaži teeks, aga ütlen ausalt, et tõesti tahaks 😀
  Mis ma enda puhul aga tähele olen pannud, siis jah, kliitori pead stimuleerides jõuab kõige kiiremini orgasmini, aga hoopis mind-blowing kogemus oli kunagi esimest korda vaginaalset orgasmi kogeda. Oma peas siis mõtlesin, et veider – kutt ei teinud nagu otseselt midagi teisiti, et millest siis järsku nii, aga ilmselt on palju sõltuv ka naise vagiina ja mehe peenise omavaheline “sobivus”. Ja noh, partnerite omavaheline keemia ka muidugi 🙂

 • Reply Kairit 2. mai 2019 at 18:44

  50/50 vahest saan orgasmi vahest mitte.
  Mänguasju voodis ei ole, aga võiks 😀

 • Reply A. 2. mai 2019 at 18:41

  Mul päris pikalt oli ka mõte, et miks ma saan ainult kliitorit stimuleerides orgasmi. Aga mida aeg edasi, seda rohkem tundsin oma keha õppima ja sain aru, kuidas just isiklikult mina orgasmini jõuan ilma lisastimulatsiooni. Vaja õiget riista ja poosi 😀
  Mul nüüd mõlemad ja käed ei pane ammu külge. 😀 Ei tea, kas asi tõesti suuruses, aga no praegune sekspartner igatpidi rahuldab, täitsa ulme. Muidugi, mänguasju on ka 🙂 elu tuleb ikka huvitavaks teha, ka voodielu.

 • Reply S. 2. mai 2019 at 18:41

  Mul on ainult üks õnnetu odav 10 eurine vibraator:( midagi head kuluks ära, siis julgeks mehega koos ka seda kasutada.

 • Reply LV 2. mai 2019 at 18:39

  Hahaha ma enamus ajast üldse arvasin et see ongi ok et ma ei saa et ju ma siis olengi selline… seni on suutnud enda elukaaslane aind O-ni mind viia ja siis sain alles aru et oi see on ikka tore asi😅 😀 ja et ma ikka “töötan” 😀 mehega koos käisime ka lelu ostmas kuna mees pidi minema pikemale tööreisule, seega sai see lelu soetatud, aga ausalt, suht jura 😀 enamusajast kapis seisnud 😀 nüüd läks sellel veel see värisemis vidin katki seega ei ole sellest kah tolku enam 😀 muud pole ka proovinud. Ehk siis ka mina kuulun sinna 37% hulka ja alles oma mehega sain üldse teada mis see õige asi ikka on😅 😀 😀 😀

 • Reply G 2. mai 2019 at 18:38

  Abimehi on olnud üks ja ma kunagi elamuse suurpuhastust tehes panin selle kiiruga ära, et ema ei leiaks (ta tuli appi koristama ka mööblit ümber tõstma) ja ma hiljem ei leidnudki seda üles. Kolisin sealt elukohast minema afa ikkagi üles ei leidnudki enam.
  Siiani pole ka midagi uut soetanyd. Mõelnud olen. Otseselt vaja ei ole aga võiks olla miskit kui mees komandeeringus ja teda lähedal pole ja vahelduseks saaks ka koos kasutada.
  Esimene kord kui mainisin, et mul oli kunagi siis tal oli wtf? reaktsioon aga siis seletasib talle natukene põhjalikumalt naiste olemust ja ta sai aru. Aga noh ma pole ostmisele pihta saanud 😀

 • Reply Laura 2. mai 2019 at 18:38

  Isiklikult olen ka ilmselt üks nendest 32% kes kohe ei saa, olen ka avastanud, et kliitoriga peaks ka mängima ja samas tundub vahva idee tuua oma mehega seksides vürtse meie magamistuppa juurde.

 • Reply Heli 2. mai 2019 at 18:38

  Pole kogemusi mänguasjadega. Aga iial ei ütle iial.
  Plaanis midagi kindlasti ära proovida. Võidukorral ilmselt tuleks see võimalus tiba kiiremalt 😝

 • Reply Älis 2. mai 2019 at 18:37

  Mina soetasin endale 2 aastat tagasi kliitori stimulaatori Satisfyer Pro 2. Orgasmid kindlustatud ☺️
  Sõltuvust tekitav ☺️

 • Reply Triinu 2. mai 2019 at 18:36

  Orgasmidega on nii, et iseendaga saan hakkama, aga kaaslasega koos on väga keeruline. Kardan, et nii mõnigi suhe on seepärast ka lörri läinud. Mänguasja oleks väga väga vaja. Tore, et sellise postituse tegid, sest ise kodulehte varem korduvalt uurides ei suuda üldse orenteeruda. Aitäh

 • Reply Kairi 2. mai 2019 at 18:36

  Mänguasju meil natukene on, olemas on ka käerauad ja spets kuulikestega püksikud. Ja tuleb tõdeda, et korra kaks kuu jooksul tegelen ka ise endaga, kuigi mehele meeldib minu peal igasugu mänguasju proovida. Seega arvan, et selle võidetud summa eest leiaksime koos mehega kindlasti midagi uut ja huvitavat mis voodisse vürtsi juurde annaks ning mis meile mõlemile ka rõõmu valmistaks☺️

 • Reply Anneli 2. mai 2019 at 18:35

  Lelusid ei ole, ausalt ei ole laristaja ja ei ole raatsinud. Mees vorpis 13 aasta jooksul kolm last ja käib kodus nagu kuuvarjutus. Noorim on 1,4a. Lahku ja kokku kolimised, kolm last, rutiin, ajapuudus, privaatsuse puudus, stress – on voodielu üsna nullilähedaseks muutnud ja päris õigeks ma tundeid voodis ei olegi saanud. Orgasm – mis see veel on?
  Just täna kurtsin, et pakin mehe asjad kokku… Ilmselgelt on lelusid lihtsam üleval pidada, kui meest… 🙄🤔

 • Reply Eliache 2. mai 2019 at 18:34

  Mingisugust orgasmi olen mõned korrad saanud või siis jõudnud sinna piirini, et nüüd kohe kohe tuleb, aga siis mees lõpetab juba ennem ära. Enamus ajast eriti kui on nn kähkukad siis ei ole küll midagi erilist. Kodus ühtegi mänguasja pole aga olen mõelnud, et võiks huvitav olla, aga pole siiani lähemalt uurind ega vaatand, aga kui nüüd võidaks, siis soetaks küll midagi põnevat ja värskendaks sellega voodielu.

 • Reply Mari 2. mai 2019 at 18:33

  Mul kunagi oli selline täiesti tavalise riista välimusega vibraator. Kuna see stimuleeris niivõrd efektiivselt, siis seksile mõeldes ootasin kannatamatult oma vibraatoriga kahekesi jäämist kuiet tolleaegse kallimaga vallatlemisi. Üks hetk aga tundus, et ma pean sellest masinast lahti saama, sest muidu varsti meest enam ei tahagi. No ja nii ta lendas prügikasti. Kerime mõned aastad ja suhted edasi ning üks hetk kingiti mulle buttplug. See oli ka päris huvitav kogemus, aga vibreerimisest ei saa siinkohal midagi rääkida. Mul on muidu terve elu olnud nii, et orgasmiks on vaja lisastimulatsiooni, olgu siis käega või millegi muuga kaasa aidates. Olen mõelnud ka tantrateraapia peale, mille läbi pidavat saama kogeda ka muid orgasme kuiet klitoriaalseid ja siis läbi selle kogemuse oskad ka edaspidi end taolisele lainele paremini viia… Aga senini on see vaid mõtteks jäänud. Viimaste aastate igasugused õudusjutud meelatest ärakasutatavatest tantraterapeutidest ei ole mul hurraa tunnet just tekitanud. Hetkel aga mul muid mänguasju peale jadeiidist tupekuulide pole. Neid olen peale tupelihaste treenimise ka aeg-ajalt lõbutsemiseks kasutanud. Mehega aga on ikka minu käsi või tema käsi/suu/huuled need, mis mul tippu aitavad jõuda. Samas naudin väga kogu protsessi ja põdema ei hakka kui 100% kordadest orgasmini ei jõua. Mees on muidu voodis tähelepanelik ja hooliv ning väga naudib seda, kui mul hea on. Just viimane kord pärast vallatlemist rääkisime ka mänguasjadest, aga need uued ilusad šikid vibraatorid on mu jaoks praegu veidi liiga kallid ja odava suristaja peale ei tahaks raha raisata.

 • Reply V.M 2. mai 2019 at 18:31

  Minul on olemas Lelo sona ja Lelo Gigi 2 ausalt parim ost üldse!!! Detailidesss ei lasku kuid soovitan kõigile naistele! Mehega orgasmid on suurepärased ja lelude kasutamine on muutnud mind enesekindlamaks ja julgemaks magamistoas!

 • Reply Carmen 2. mai 2019 at 18:31

  Ühtegi mänguasja ei oma. Ehkki olen ka üks nendest naistest, kes päris niisama orgasmini ei jõua, kliitori stimuleerimist ka vaja. Vb paar korda elus olen ns ka orgasmi saanud, aga tõesti üliharva. Alati olen mõelnud, et tahaks või ehk peaks midagi endale ka soetama, aga millegi pärast pole selleni kunagi jõudnud. Võib-olla on nüüd see õige aeg? Eks näis.

 • Reply Jaanika 2. mai 2019 at 18:28

  Jah, mina olen see kel on ikka väga raske orgasmi saada. Olen uurinud ja puurinud, et milles asi on, aga ei miskit. Abimehi pole, olen küll aeg ajalt piilunud neid, aga pole veel ostnud.

 • Reply P 2. mai 2019 at 18:28

  Minul on paar lelu küll, olen juba mõnda aega vallaline ja vallutamata ehk siis kuluvad marjaks ära. Ühel hetkel hakkasin ka üha rohkem kuulma nendest heli- ja õhulainetel töötavatest imeviguritest kuni otsustasin ühe ära proovida. Mul on vähekene odavam versioon (Satisfyer Pro) ja noooo püha püss. Mul on olnud varasemalt väga väga häid seksuaalkogemusi, aga mitte kunagi mitte midagi niii maailma raputavat. Nüüd mõtlengi, et äkki osta uus ja uhkem ja vaadata, mis imetükke see korda saadab. 100 euri kuluks marjaks ära selleks.

 • Reply liana 2. mai 2019 at 18:26

  Mul on mõni kuu olnud sona cruiser. Olen talle mitu korda võimalust andnud, aga ei sobi kuidagi, liiga tugev ja võimas minu jaoka ilmselt. Tahaks väga womenizerit proovida aga hetkel rahaliselt ei ole võimalik. Seega osaleks loosis küll ja kui saaks selle 100 euri odavamalt, ostaks kindlasti.

 • Reply N 2. mai 2019 at 18:22

  Noh, anatoomiliselt naise kliitor on mehe riistaga võrdne, et isegi üllatav, et need (samast uuringu andmetel) 18% naistest ainult lihtsalt “niisama seksimisest” , ilma kliitoristimulatsioonita saavad…

 • Reply Ef 2. mai 2019 at 18:21

  Väga hea teema, ennast huvitaks võdu korral Womenizer. Vibraator andis otsad ja oleme uue otsingutel. Mänguasjadesse suhtume mehega avatalt ja see lisab vürtsi.. Eelmise abikaasaga ei saanud kordagi orgasmi, olin vb ise kah noor ja kohenematu. Praeguse abikaasaga lõppeb nii mõnigi kord orgasmiga ilma abivahenditeta. Kuna meile meeldib katsetada, siis leiaks sealt endale kindlasti kidagi uut, mida ise vb hinna tõttu ei raatsi osta 🙂

 • Reply Kristi 2. mai 2019 at 18:21

  Juba pikemat aega mõlgutan mõtteid nende “imurite” (seni veel kaldub sona poole) ostmise suunas. 😀 Pole kunagi ühtegi mänguasja olnud ja orgasmi saamine on tõesti harv nähtus. Siiani on ost ära jäänud puhtalt hinna tõttu – tundub ikka hirmus palju raha korraga välja käia. Seega väga-väga tahaks võita 🙂

 • Reply Birgit 2. mai 2019 at 18:20

  Mänguasju mul pole aga proovida tahaks küll. Pole raatsinud mingit väga suurt summat mõne mänguasja alla panna. Samas mees saab ka ilusti tööga hakkama, mõni kord vaja lisa stimulatsiooni,, mõnikord mitte.

 • Reply L. 2. mai 2019 at 18:19

  Tahan ka võita! Mul on üks tavaline olemas, aga tahaks miskit ägedat ka proovida 🙂

 • Reply Liis 2. mai 2019 at 18:14

  Ma kahjuks olen ka see 37% sees, kelle tippu jõudmiseks peab natuke rohkem pingutama. Muidu hetkel on voodielus totaalne kriis. Pisikeste lapste kõrvalt on päris raske mõnusid nautida ja kahjuks olen ka ise tihti lihtsalt väsinud. Siiski kui olla aus, siis tegelikult tunnen heast voodielust puudust ja tegelikult oleks vaja ka vürtsi juurde. Siiani oleme saanud hakkama kondimootoril ja mänguasju voodis ei ole. Muidu on meil eluke 10 aasta jooksul täitsa tore olnud ja see kinkekaart oleks kindlasti üheks päästerõngaks kauaaegse suhte elavnemisele.

  • Reply Sirli 2. mai 2019 at 18:46

   Me ka mehega mõtleme, et mis mul viga kuna tihti selliseid asju nagu orgasmi ma ei saa 🙁
   Oleme ka mõelnud ostma abilisi aga rahakott ei luba😅

  • Reply B. 2. mai 2019 at 18:48

   Olen mehega olnud koos 9.a,siiani pole ühtegi mänguasja kasutanud
   Kui aus olla siis orgasme pole saanud,äkkkki tõesti paar korda
   Olen mõelnud et võiks ju soetada midagi aga mõtteks ongi see vaid jäänud….
   Väga sooviks proovida midagi 🙂

  • Reply Ly 2. mai 2019 at 18:53

   Oleme ka mehega nii mõnigi aasta koos olnud ja nüüd kui hakkasin temaga juttu tegema sellest, et võiks kuidagi voodiellu miskit juurde lisada ja asju huvitavamaks/ mõnusamaks muuta, oli ta kahe käega selle mõtte poolt😄 niisiis soetasimegi endale paar lelu ja no ausalt, parim otsus😄 niiet kinkekaart kuluks meile marjaks ära😋

 • Reply Ly 2. mai 2019 at 18:14

  Minul on päris hulga neid “abimehi” olnud 😄 Orgasme tavalise seksiga ei saa, nii et meil omad mänguasjad olemas. Olen nii mõneski pettunud ja viimaste ostude puhul olen päris palju uurinud, mis teised arvavad selle vidina kohta. Paljud neist sellised odavamad, aga unistan endale Womenizeri sarnase ostmisest 🤩 Kõik, mida olen kuulnud selle kohta, on aina rohkem tekitanud soovi seda endale soetada 🙌

 • Reply La 2. mai 2019 at 18:13

  Ei olnud kunagi kogenud seda vinget võimsat jne tunnet, millest terve internet pajatas, kuni Liivi kirjutas samuti postituse Sonast. Kuna tema nii kindlalt väitis, et tõesti on imeasi, siis pigistasin silma kinni pangakonto ees ja tellisin ära. Üksi ei töötanud absoluutselt, aga mees mul on igati nõus kõike proovima ja mine metsa ma ütlen. No on küll vinge ja võimas!
  100 euri uute orgasmide nimel – jah, palun!

  • Reply Anni 2. mai 2019 at 18:35

   Võtab aega ja ainult ühes asendis on võimalik tippu jõuda, seega üsna häriv kui mingil lambi hetkel nt tahaks kiire kähkuka teha ja parasjagu kuskil pikutada ei saa (mitte et me kuskil kaubamaja wc toimetaks), siis mees jälle õnnelik kuid ise ikka nagu kuival. Mees on mulle tglt ammu tahtnud mingit vidinat osta ja tal endal on vist rohkem selle vastu huvi kui mul. Aga pigem mul endal tekib see tunne et kas siis tõesti “temast ei piisa”. Aga sinu postituse peale peaks vist küll vaatama midagi. 😉

 • Reply Kätlin 2. mai 2019 at 18:11

  Terve sahtlitäis on erinevaid mänguasju, aga pidevalt saab vatti üks kuulikene, mis on ka mõeldud kliitori stimuleerimiseks. Ilma selleta oleks elu päris kurb… Olen ka mõelnud Lelo Sona Cruiseri või Womenizeri soetamise peale, aga hetkel käib küll see hind üle jõu. Aga väga tahaks emba-kumba ära proovida!

 • Reply Merilyn 2. mai 2019 at 18:11

  Tere Mallukas!. Väga hea naiste teemaline postitus :).
  Kuidas kunagi juhtub tulema.Vahest tuleb ja vahest ei. Elame elukaaslasega sekselu kuskil üle aasta ning meie magamistoas pole ühtegi seksmänguasja. Oleme küll möelnud, et ehk vöiks midagi juurde proovida, kuid jääb ainult mötteks. Kuna rahaline seis pole kiita hetkel, siis ei taha mingit odavamat plärisevat abivahendit :D. Väga öhukesed seinad meil naabritega :D. Kuid, kui see vöimalus tuleks siis ostaksin ilmselt selle mis sa ise soovitasid. Ise ilmselt ei mötleks välja milline see köige parem oleks. Ma ise oleks muidugi väga huvtatud midagi juurde proovimast ja usun, et kui midagi magamistuppa ostetud saab, siis hakkab ka elukaaslasele meeldima :D.

 • Reply Liina 2. mai 2019 at 18:08

  Enne esimest last polnud mingit probleemi orgasmidega . Nüüd peale 2 last oleme pidanud soetama mõned mänguasjad lisaks (kuna mees teeb oma tööd pühendumusega ja suurema osa ajast pole vaja lisa 😋).
  Ja olen märganud et ka vaagnapõhjalihaste treenimine aitab ka kaasa orgasmidega 😉

 • Reply Kris 2. mai 2019 at 18:08

  Alguses oli ok, aga 2 last ja ca 3a suht vaikus majas. Lapsed tõmbavad nii rihmaks, et õhtul ei taha ise süüagi, mõttes ainult, saaks magama. Öeldakse, et naine ei saa naisenergiat jagada mehele, kui ta ise energiast tühi. Ma nagu ei saagi aru, laste mänguasju nii palju elamises, et võtab silmeest kirjuks ja endal 0. Milline ebaõiglus! 😯

 • Reply M. V 2. mai 2019 at 18:07

  Hmm orgasm… Healjuhul korra kaks elus olen saanud. Alguses arvasin, et ma mingi imeloom ja ainus, kes ei koge antud tunnet igakord. Lelude peale olen mõelnud, kuid need on jäänud mõttetasandile, sest noh niivitar usub ikka, et äkki järgmine kord ikka saaan. Kinkekas kuluks küll ära 😬😬😬😬

 • Reply A 2. mai 2019 at 18:06

  Ma olen üks nendest õnnelikest, kes saab põhimõtteliselt iga kord ilma vaevata orgasmi. Mõned üksikud korrad ainult, kui mõtteid peas nii palju ja kuidagi pinges olla, aga üldiselt läheb väga ilusti ja väga nauditav. Küll aga see ei tähenda, et ise ei meeldiks endaga tegeleda. Praegu on endal üks odav tavaline vibraator, mis juba ammu unustusse vajunud ning üks muna, mis on juhtmevaba puldiga juhitav, et mõnikord koos elukaaslasega näiteks väljas õhtust süües saaks juba veidike pinget kruvida õhtuks 😉

 • Reply Pille 2. mai 2019 at 18:05

  Kunagi kui esimest korda elus sex lelude poodi mehega läksime siis mäletan hästi kuidas me mõlenad olime peast kuni varvasteni punased😀😀kuigi müüa oli väga vabaneelne ja tutvustas asju nii nagu müüks saia 😀😀ei ostnud me sealt midagi erilist 😂lihtsalt valehäbi oli see mis takistas 🤪nüüd juba paar aastat oleme erinevaid mänguasju katsetanud isiklikud lemmikud on jänkuvibraator ja peeniserõngas 🙂

 • Reply Teele 2. mai 2019 at 18:05

  Ei saa samamoodi niisama seksides, aga ei saa ka mehe käe abiga. Ainult üksi
  omaette vallatsedes🥵

 • Reply Di 2. mai 2019 at 18:05

  Minul näiteks oli ka väga pikalt see, et ma ei saanud orgasmi, aga siis uus peigmees võttis kohe asja kätte ja tuli ära see orgasm! Aga jah, ma isegi olen rääkinud sõpradega sellest ja üle pooled on minuga samas mastis, et ei tule nii kergesti see kätte või nad ei olegi kunagi saanud. Aga jaa, loosis tahaks küll osaleda, ühtegi normaalset vibraatorit ei olegi olnud, olen ise käega tööd teinud ikka.

  • Reply Merle 2. mai 2019 at 20:08

   Orgasmiga kuidas kunagi, oleneb tujust ja väsimusest ja millest iganes. Mees pigem tahab, et mul oleka hea kui endale mõtleb. Tema algatusel saigi vibraator ostetud ja tõesti annab palju särtsu juurde.

 • Reply Jkk 2. mai 2019 at 18:04

  Aitäh! Ma tänaseni arvasin, et ma olen MAAILMAS ainuke imelik naine, kes mehega seksides ei saa orgasmi! Tōesti pidasin end imelikuks. 1 vibraator on, mis teeb oma töö ära aga see on liiga lârmakas, nii et salaja ma seda kasutada ei saa ja mees ärkab selle surina peale üles😁Kuigi tahaks vahepeal ikka omaette ka. Seega, see Womanizer oleks taevakingitus! Ostaksin kohe kui kinkeka vōidaks!

 • Reply Signe 2. mai 2019 at 18:04

  Orgasme ma saan, musu on vägagi osav mulle nende tekitamisega.😁 Mänguasi on ka (musu kingitud, muide), aga see on juba nii klikiaegne, et see Womenizer tundub päris ahvatlev olema! Võidu korral saab see sõbrake ostetud ka!😍

 • Reply Käts 2. mai 2019 at 18:03

  Kuna minu kaaslane on pikalt tööl, siis olen ennegi mõelnud väikese kaaslase peale, aga kuidagi ei leia seda vaba raha. Vägev et tänapäeval seda teemat julgetakse avalikult puudutada ja kiita/laita.

 • Reply K2nn 2. mai 2019 at 18:02

  Mul on olnud “jänese” vibraator. Pidi oleme teine veekindel aga hui oli 😀 – vannis uppus “jänku” ära. Ostsime selle mehega koos. Ja peale hukku, lammutas tema selle huvi pärast juppideks :D.
  Kodus hetkel on olemas vaginaalne tap (võib ka teisiti kasutada aga ei tee seda). Seda tahab mees vahest voodisse kaasa haarata, aga kuna on teine üpris tüütu (juhtmed jne), siis kasutust leiab ikka väga harva, eriti nüüd lapsega. Lärmi teeb ka päris usinalt (rikub meeleolu). Ja olemas on vaginaalsed kuulid.. Aint et peaks teised ära hävitama. Peale sünnitust valus sisse-välja toppida/tõmmata ja sees teevad ka veidi valu.

  Orgasimga see, et saan vaid siis, kui ise peal olen, aga ka mitte alati. Selle pärast olen ka pikalt nillinud mingit vaikset abilist, kuid finants ei kannata või kui on kannatanud, on minu silmis kõik muu tähtsam (lapsele kulutan pigem ennem, kui endale), seega pean liht leppima kurva tõsiasjaga, et pean ise enamus “tööst” tegema või loobun orgasmist või peab mingis väga x asendis olema, et mees/ise mugavalt mind stimuleerida saaks. Samas, nüüd seda kirja pannes saan ka aru, miks voodielu kesiseks on jäänud – sex on pigem liiga paljut nõudev ‘töö’, kui naudingu eesmärgil veedetav aeg.

 • Reply Kristel 2. mai 2019 at 18:01

  Oleme proovinud mänguasju, aga mitte stimulaatoreid. Kuulun ka selle 37% hulka ja voodis on abiks ikka see vana “käsi”. Muidu ei tuleks. Kinkekas oleks super, sest käsi kipub väsima😂

 • Reply H. S 2. mai 2019 at 18:00

  Pole ühtegi sellist mänguasja… (ainukesed mänguasjad on siin majas lapse omad😂)
  Aga tahax ju huvipärast endale ka. Oleme mehega paar korda rääkinud küll, aga ostuni pole veel jõudnud. See 100 euri kuluks täiega ära ju 😇😍

 • Reply Jaanika 2. mai 2019 at 17:58

  Mänguasjade ostmisele olen mõelnud, aga pole veel ostnud. Orgasmini jõudmine on minu jaoks üsna harv juhus ja vahepeal ei aita ka käega stimuleerimine. Olgugi, et isu nagu on, lihtsalt ei jõua lõpuni ja vsjoo. Seega jäävad üsna hästi meelde korrad kui jõuan. Kui tegid kunagi postituse Lelo Sona Cruise kohta, siis tekkis endalgi huvi, kuid see huvi jäi rahakoti taha 😀

 • Reply Sigrid 2. mai 2019 at 17:55

  Sinu postitust lugedes tundsin ennast ära, selle vahega, et minul abimeho veel pole. Kindlasti proovin 😊

  • Reply Tiina 2. mai 2019 at 18:16

   Olen tahtnud ammu proovida, lisaks laste kõrvalt kuluks natuke särtsu enda ja mehe osas ära. Rutiinist tahaks välja murda.

 • Reply Kristi 2. mai 2019 at 17:54

  Mul on mingi lelo vibraator ja sona. Mõlemad, muide, mehe initsiatiivil ostetud 😉 See lelo on õige koha peal, ehk kliitori juures minu jaoks kaugelt liiga intensiivne aga saab edukalt mujal kasutada ja on ikka tore. Tõsi, viimasel ajal on lärm segama hakanud(rohkem inimesi majas/toas) ja palju kasutust saanud ei ole. Tglt tahaks just seda paaride asja proovida aga no kuidas ma siis mehele niimoodi ütlen eksju 😀

 • Reply Keidi 2. mai 2019 at 17:53

  Kahjuks minu sekselu keerlebki ainult selle pisikese sõbra ümber mis ma siis alist olen kunagi endale 2€ eest tellinud ja no on truult töödanud ja väga hea pisike kliitorivibraator. Muidugi tahaks midagi huvitavamt proovida aga no pole ja ei raatsiks ise ka raisata selle peale kui on ju leiutatud see imeline aliexpress.😂 Muidugi alati ja igavesti jään lootma , et peale haigust mehel hakkaks need asjad ka uuesti tööle. Seni aga olen oma väikse sinise sõbra seltsis 😂😂 Aga kui võidaksin noo siis fantaasial poleks piire 😆😆

 • Reply Helena 2. mai 2019 at 17:50

  On ka üks odavam vibraator olemas, aga see tõesti pläriseb nii, et naabrid kuulevad. 😄

 • Reply Riina 2. mai 2019 at 17:50

  Vauuuwiii, kui põnev see womanizer tundub!
  Praeguse pika eluea jooksul pole mänguasjadega tegelenud, orgasimid tulevad iseenesest 😉 hahaaa!!
  Samas, tahaks ikka järele proovida need vidinad, need juba näevad nii ilusad välja, mitte mingid hiiglas dildod. Ei tea, kust selline muinasaegne arvamus.

 • Reply Kapten 2. mai 2019 at 17:49

  See 37 tundub kuidagi nii väike protsent. Endal on ka ikka käte abi vaja. Seni on ainsaks nö mänguasjaks olnud vibreeriv peeniserõngas aga pikalt olen juba mingist võimsamast masinast unistanud. 😀

 • Reply Laura-Liis 2. mai 2019 at 17:49

  Pole kunagi saanud. Elukaaslasega voodielu praegu üldse kuidagi halb, sest ma, ei tunne sest mõnu enam ja ta ei taha seda peale ka suruda. Olen isegi vibraatori ostu peale mõelnud, kuid need uhked liiga kallid. Võit kindlasti lahendaks selle probleemi hehe

 • Reply H 2. mai 2019 at 17:49

  Haha. Mu hiinakas nendega võrrelda vist ei kannata. Eks see proovimine hinna taha jääbki. Kui oleks, võiks 2 sotti välja käia küll 😀 samas, postitus paneb asja üle järele mõtlema.. pliis mulle see krediit 😀

 • Reply Pisi 2. mai 2019 at 17:49

  See on huvitav teema. Kui teismelised olima, siis ikka mees tegi keelekat ja oli kui mõnus. Kui aga rasedaks jäin, siis tundud juba rõve, et mees keelekat teeb ja nii see jäi. Minul eriti isu enam polnud ja tegime midagi. Kolm last sai sünnitatud ja iga raseduse lõpus oli just eriti suur see kihk. Kui aga viimane laps oli meie toast välja kolinud, siis hakkas mees uurima mänguasjade kohta, kuna ma olin nii tuimaks läinud ja ilma libestita ei saa kuidagi hakkama. Olen erutunud aga vott ikka kuidagi kuiv. Meil nüüd 4 erinevat mänguasja. Palju kiidetud nui, mis on minu arust olnud raha raiskamine, kuna ei soovi mina mingit “hobuse nuia” enda sisse. Siis on kaks kliitori stimuleerijat. Üks, millel on mitu erinevat funktisooni. Välimuselt on selline, nagu sul vasak ülemine aga ilma puldita. Siis on selline imeja ja vot see mulle ei meeldi, kuidagi liiga tugevalt imeb ja siis mitu päeva valus ja ebamugav olla ja aluspüksid teevad nagu haiget. Ja meie viimane on nüüd selline, millega saab nii kliitorit stimuleerida, kui ka seespidiselt kasutada. Ütleme nii, et sees mulle ei meeldi muud asjad vaid eelistan ikka seda naturaalsust 🙂 Aga see kliitori stimuleerimine on nii hea. Ütleme nii, et kihk on palju suurem ja palju rohkem tahan, kui ise ka saad midagi muud, kui lihtsalt olla mehele paugu välja hõõrumiseks. Meie suhte on see kohe palju mõnusamaks muutnud, kui saame voodi mängida. Samas mitmed on nii tugeva häälega, et see häirib. Osaleks hea meelega loosis, et osta siis see sinu kiidetud “imeja”.

 • Reply Aliis 2. mai 2019 at 17:47

  On olemas vibraatorid ja ka mõned muud lelud. Meile meeldib katsetada uusi asju muidu liiga üksluine- pea 10 aastat juba koos ka elanud nii, et vürtsi on vaja 🙂 Üksi neid ei kasuta aga mehega koos meeldib. Kuulun samuti nende naiste hulka, kes stimuleerimata orgasmini ei jõua.
  See Womanizer tundub väga huvitav asi ja kui saaks 100 eurot selle soetamiseks oleks tore 🙂

 • Reply E. 2. mai 2019 at 17:45

  Ma just hiljuti tellisin endale ühe odavama väriseja hiinast. Hind oli siuke, et mõtlesin lihtsalt proovida, kui näeb paras pask välja, viskan minema ja kui korralik, siis ehk proovin. Tegu siis minu esimese sellelaadse asjaga. See konkreetne oli aga üllatavalt hea ja lisaks oli tal ka mingi sertifikaat kaasas (nägi tõene välja, kuigi hiina kaupade puhul seda vist igaks juhuks nii tõepähe ei võta 😀 ). Esiteks see materjal oli ülimalt mõnus. Ta ei ole patareidega, vaid USB juhtmega laetav. Tal on erinevad vibreerimisastmed, mida saab nii asjanduse enda pealt regullida, kui ka eraldi puldikesega. See konkreetne mänguasi on sarnase kujuga pesukaistmele. Et pmst võidki panna sisse ja püksad jalga tõmmata, püsib nagu pesukaitse. Ja tänu sellele on siis ka üks stimuleeriv osa kliitori peal, mitte ainult ei värise sees või väljas. Igal juhul esimese mänguasjakohta ja hinda arvestades ülihea ost. Küll aga on mul samuti veidi raske täit orgasmi saada (nu tihti on tunne, et midagi jäi ikkagi puudu), mistõttu oleksin väga huvitatud vähe tõhusamatest mänguasjadest 😛

 • Reply Liis Er 2. mai 2019 at 17:45

  KUS SOODUSKOOD ON? Küsin mina hoopis 😀 haha

  • Reply Mallukas 2. mai 2019 at 17:53

   proovi, äkki “sidrun” kood kehtib veel 🙂

 • Reply C 2. mai 2019 at 17:44

  Meie magamistoas kahjuks samasugused mured.. ning olen ka endamisi mõelnud, et äkki minul endal midagi viga 😀 aga jusiis olen ma 1 nendest 37% naistest.

  Mänguasju ei ole kahjuks proovinud, kuid väga tahaks!!

 • Reply Kristin 2. mai 2019 at 17:44

  Mänguasju meil VEEL ei ole, aga on plaanis erinevaid asju katsetada, uudishimu on suur kõige vastu, pole jõudnud lihtsalt sinnamaani, et asjad ostukorvi lisada 😀 Aga abikätt(mänguasju siis ikka, mitte mõnd võõrast inimest) oleks vahel vaja küll 😛

 • Reply Sti 2. mai 2019 at 17:43

  Isegi ei tea, kui palju mul neid mänguasju ja vidinaid magamistoa vürtsitamiseks tänaseks kogunenud on. Meil on mehega oma karbike, mis kapis ilusti pilgualt ära, kuhu kõik erinevad masinad ja vidinad rännanud on ning kui asjaks läheb, saab alati ka alustada sealt, et millise sõbra täna voodisse haarame või siis lasen end üllatada. Kaks on sellised põhilisemad ja rohkem kasutust saavad, lisaks veel erinevaid pisikesi vidinaid. Kõige uuem lisandus kollektsiooni ilmselt kuskil 4-kuud tagasi. 🙂 Ei ole siin midagi häbeneda, endagi jaoks avastasin selle maailma üsna varakult, kui seksuaalselt aktiivseks muutusin. Mehega ka vedanud, teinekord pole mänguasju vajagi. 😉 Ta ise pigem selline, kes kuskilt mulle/meile jälle midagi uut tellib/vaatab, et asju huvitavamaks teha.

 • Reply Kadi 2. mai 2019 at 17:41

  Oo, mis huvitavad imevate funtsioonidega vidinad olemas on. Ma olen ikka algaja veel. 😄
  Mul on 2 odavamat plärisevat, patareidega lelu. Patareidega on aga see jama, et saavad ruttu tühjaks ja vaat et poole pealt otsa ei saa. Selliseid uhkemaid pille oleks vaja küll.

 • Reply Vibraläbipõletaja 2. mai 2019 at 17:40

  Niisama ei ole kunagi orgasmi saanud, ikka vaja käed ja suu ka käiku lasta ja siis on ka keeruline ikka. Kuna olin peikast mitu kuud eemal siis mu vibra põles läbi 😂 uut praegu ei saa endale lubada. See vana oli juba mingi 4-aastane, mega kobakas ja väga lärmakas, kõige odavam eksemplar.
  Kunagi kui veel üksi elasin ja peika külla tuli, siis see oli mul padja alla jäänud ja ühel hetkel hakkas ise tööle. See oli mul muidu väikene saladus ja oli ikka päris piinlik. Olime mõlemad väga noored ja ta vist isegi ei saanud kohe aru mis asi see põriseb😅

 • Reply Moonika 2. mai 2019 at 17:40

  Meil mehega mänguasju küll olemas ( nii minivibra kui ka sona, nipet-näpet veel ) aga seda päris “oma” mänguasja, mida julgeks ka edasi soovitada, veel leidnud pole, tulebki midagi uut otsida ja proovida. Samamoodi ei piisa ainult tavapärasest edasi-tagasist, aga mees ka sellest aru saanud ja on isegi rõõmus, et ongi rohkem lõbusat 😉

 • Reply Mirjam 2. mai 2019 at 17:39

  Oehh. 🙂 See teema päris hea. Mina olen samuti selline naine, kes ei saa kergelt orgasmi ja no isusid tuleb suht harva tänu sellele. :/ Aga kui tuleb, siis mitu päeva järjest ja sel ajal on mehel õnne päevad. 😀 siis saab katsetada igasugu asju 🙄 On olemas vibraatorid (2tk) tavaline üsna suur dildo, mis reaalselt üleni sisse ei mahu, aga krt naine ju tahtis ja pidin selle endale saama 😂 Siis on veel tupekuulid (kasutud), ja ka anaali jaoks ka asju. 🙄 Aga jap muudmoodi orgasmi ei saa, kui kliitorit stimuleerides.
  Kunagi oli mul raamat, kus kirjutas masseerimisest ja seel kirjeldas, kuidas leida endal g-punkt. Ja ma hakkasin katsetama. Näppudega. Ja kurja pean tunnistama, et vist leidsin ka selle, aga samas kui mehega seksida, siis ei ole sellist tunnet, kui näppudega. 🙁
  Mõtlesin mingi aeg, et ma olen mõtetu naine. Frigiidne lausa. Ausalt see oi depressiivne aeg. :/ Aga vaikselt olen ise ennast tundma õppinud ja samas ka avanud ja julgemaks muutunud. Tänaseks ei pea ma seksi tabuteemaks vaid võin vabalt kõigiga sellest rääkida. 🙂

 • Reply Mari 2. mai 2019 at 17:38

  Esimese mänguasja avastasin enne kui süütuse kaotasin inimesele. Tavaline voolav kraanivesi. Sellega najal lasin mitu aastat liugu. Esimese partneriga esimese aasta kahe järel polnud mänguasju vaja, aga kui vahekorrad venisid liiga pikaks, siis mees kinkis ise vibraatori. Siiamaani on see sama vana kõige algelisem versioon ja näeb nii jube välja ja patareid on ka erksad ainult paaril esimesel korral, lisaks on see jube kulunud ja tuhmunud. Töötab, aga ei tea enam kauaks. Väga parandusse vist ka ei viiks. Kui läbi läheb, siis ilmselt saab koer uue mänguasja. Paljud mehed algul mossitavad, mõni on isegi öelnud, et on kade mu vibraatori peale ja nimetab seda tulnukaks. Nutikamad saavad aru kui kasulik see on, vähe sellest et võidad aega ja viid naise tippu, aga kui piisavalt loominguline olla, siis ka mehel võib kerge vibratsioon seksimise ajal vähe erilisemat naudingut pakkuda.

 • Reply Pille 2. mai 2019 at 17:38

  Jään ka sinna 37% hulka. Alguses oli ikka jama. Aga ega mingeid asju ostnud pole. Ilmselt võiks täitsa proovida.

 • Reply K 2. mai 2019 at 17:38

  Ikka peab käed külge panema :D. Üks abivahend oleks tore vaheldus.

 • Reply Diana 2. mai 2019 at 17:37

  Minul on kaks vana vibraatorit mis plärisevad ikka nii, et naabrite ees on piinlik ahahahha. Sellega ikka õnnestub eesmärk ka 😂 aga vaiksem oleks kindlasti meeldivam 🙂

 • Reply Hedy 2. mai 2019 at 17:37

  Meil on terve sahtel mänguasjade jaoks, seal leidub kõiksugu asju. Kindlasti aitab abivahend mul suurema orgasmi saada kuna üldiselt olen ka selles osas “vähese saamaga”. Õnneks elukaaslane on väga poolt nende kasutamisega, mõne asja on sünnipäevaks kinkinud ning mõni asi on “asja” käigus välja toodud sedasi, et ma isegi ei teadnud et see soetatud on 🙂 Julgen kindlasti kõigile proovida, füüsiline pool on siiski suhtes väga olulisel kohal (isegi kui mõni mõtleb, et ah mis). Kui ei meeldi, siis ei meeldi, aga you never know unless you try 😉

  • Reply LIINA 2. mai 2019 at 17:51

   Heh, päris vahva on leida artikkel ja siin siis plärama hakata, kas ja kuidas ja mis 🤣
   Wohoo ütleb selle peale! Ma pole kunagi seksi teemadel rääkimisega jänni jäänud( olen vist perv) aga no mis teha, onju🤫
   Suht ausalt pole mul kunagi mitte ühtegi mänguasja olnud. Mees on aru saanud mis meeldib ja mudib ise seal allpool 😀 Ja kui juhtub, et polegi meesterahvast kodus ja kihk nii suur siis saab ennast väga edukalt ka ise rahuldatud. Sessuhtes olen avatud, selliste mänguasjade proovimise ja vb ka iga vahekorra aeg kasutamise peale. Niiet Mallukas, siin on Sinu võimalus mind mänguasjaga tippu viia(no sessuhtes et mitte sina isiklikult😂) ja naabritele kõneainet anda, et miks ta küll kisab seal😂😂😂😂
   Ühesõnaga : God bless you🤗

 • Reply Ansa 2. mai 2019 at 17:37

  Ma olen ka üldiselt see, kellel on kindlasti lisanäppimist vaja, et tolku oleks, aga kahel korral olen kuidagi vist ise nii näljas olnud ja ennast üles kütnud, et sain täitsa niisama. Ma olin mõlemal korral väga meeldivalt üllatunud 😀

 • Reply Kadri 2. mai 2019 at 17:36

  Ei ole kasutanud, aga seda artiklit lugedes tegin küll lingid lahti ja mõtlesin, et vb peaks siiski soetama 🙂

 • Reply Kerli 2. mai 2019 at 17:35

  Olles juba teist aastat üksik, siis uuest sõbrast küll ära ei ütleks 😊

  • Reply E. 2. mai 2019 at 17:53

   Ei ole mänguasju, aga on huvi proovida mõnda mänguasja, niisiis loodan loosiõnnele

 • Reply Kadi 2. mai 2019 at 17:34

  Enne lelude kasutusele võttu ei teadnudki ma kuidas see õige orgasmi tunne on. 2 odavamat pilli on, aga mõnda moodsamat vidinat oleks tarvis küll. 😏

 • Reply Getter 2. mai 2019 at 17:32

  Peab ka ikka ise kaasa aitama, et orgasmi saada. Sai sinu soovitusel ostetud Lelo Sona Cruise, sellega küll väga rahul. Nüüd tahaks Gigi2 ka ära proovida

  • Reply Kaisa 2. mai 2019 at 17:51

   Kuulid on hetkel ainukesed asjad. Valik on niiiii kirju ja ei suuda ära valida millist või mida veel juurde soetada. Kuulide kohta uurisin ka eelnevalt pikalt enne kui ostu tegin. Seega see kinkekaks sunniks kiiremini tegutsema ja teeks eelarve suuremaks et proovida kohe midagi kallimat 😀

 • Reply Leelu 2. mai 2019 at 17:32

  Mina ka nii kiirelt tippu ei jõua, kliitoriga vaja mängida ja mänguasjad voodis esikohal meie mõlema jaoks. Oleme mehega mõlemad avatud ja meeldib kasutada. Küll praegused on vanad ja uute vastu ei oleks kumbki 🤩

  • Reply Nele 2. mai 2019 at 17:54

   Mina olin üsna veendunud, et ma ka ei saa orgasme ja ongi kõik.
   Kuid siis sai ühest toredast sõbrast mu elukaaslane, rääkisime omavahel kohe alguses, et võtame suhet rahulikult ja ärme kiirusta seksiga. Esimene tõsisem kohting lõppes aga linade vahel ja oli kohe arusaada, et selles osas oleme kindlasti kokku loodud, kõik klappis täielikult! Üks kord tulid külla meiõe väga head sõbrad, kes olid just sexshopis käinud ja meile ” külakostiks” köie tõid 😀, sealt edasi läksime ise vibraatorit ostma ja sealt hakkasid esimesed orgasmid tulema. Nüüd 1,5 aastat hiljem on meil terve karbitäis mänguasju ja alati ka libesti, et oleks parem mängida ning ma kogen aina võimsamaid orgasme, isegi ilma mänguasjateta 🙂

 • Reply K. 2. mai 2019 at 17:31

  Saan suht alati ainult ühes kindlas asendis ja see on täiega ära tüüdanud. Olen ka abivahendile mõelnud, et ikka põnevam oleks, aga siiani on see mõtteks vaid jäänud. Kinkekaart saaks kindlasti kasutatud😊

 • Reply Mann 2. mai 2019 at 17:30

  Midagi urisevat oleks küll vaja 😀 Üks kunagi oli, aga vist nii odav, et väga asja sellst ei saanud ! Aga mitte urisevaid asju on kodus mõned küll.. Vahest tore lustida muudmoodi !

 • Reply A.M. 2. mai 2019 at 17:29

  Mina arvasin kunagi, et sellised mehed, kes natuke üle võlli seksikat pesu ja erinevaid lelusid oma voodis näha tahaksid on ainult pornofilmides, aga ei! Täna on mul kodus üks selline😃 juba aasta moosin teda, et ta valiks meile mingi uue rõõmustava lelu aga no ei😃 kui ma teda üllatan uue pesuga on õhtul kindla peale minek ka😃 uus lelu oleks juba teine tasand. Eriti peale mu äsjast rasedust. Rase naine polevat tema meelest ilus ja neid toredaid hetki tuli terve raseduse jooksul vaid loetud korrad. Nüüd olen jälle mina ise ja mis oleks parim viis meid uuesti taasavastada kui üks uus lelu😊, sest meie 2 suvalt ostetud jullat ajavad küll asja ära aga hing ihkaks ikka midagi paremat😊

 • Reply Evely 2. mai 2019 at 17:29

  Kunagi kirjutasid ka sellest lelo lelust ja mõtlesin, et pean ka proovima seda. See oli tõesti nagu VAU 😀 ei anna ikka 15 eurose tavalise pulgaga võrreldagi. Aga prooviks kindlasti veel miskit muud ka siin elus ära 😀

  • Reply LILLEKE 2. mai 2019 at 17:59

   Nope, pole kasutanud kuigi olen ka see kes kiirelt tippu ei jõua kahjuks! Aga võibolla isegi prooviks heameelega mõnda 🙂

 • Reply T 2. mai 2019 at 17:28

  2 vibraatorit on, kasutan aga patakatega on jamamine kogu aeg. Kuidas Womenizer töötab?

  • Reply Mallukas 2. mai 2019 at 17:30

   laadijaga usb 🙂

   • Reply Mamm 2. mai 2019 at 17:38

    Ilma nendeta ei saakski kui aus olla. Seks on minu jaoks elus väga tähtsal kohal. Kas pean endaga ise hakkama saama või abiga, vahet ei ole. Iseendal on orgasmi lihtsam kätte saada mänguasjadega kui läbi mehe käe mis ei leia alati seda G-punkti üles ja sinna see jääbki. Ei saa aru naistest(ja ka meestest) kelle jaoks on häbi minna sekspoodi endale midagi lõbusat ostma. No camoon see kõik on normaalne.

 • Reply L 2. mai 2019 at 17:28

  Kahjuks mänguasju veel pole. Pole kuidagi jõudnud selleni, et tõesti läheks ja ostaks endale midagi. Loomulikult hind on ka neil ikkagi üsna krõbe. Samas kuulun kindlasti selle 37% hulka, sest päris tippu pole kunagi veel jõudnud. Samas proovinud igatipidi, ainult abivahendid veel proovimata. Kui loosiõnn ei naerata, siis tuleb ikka ise sammud poe poole seada ja midagi ikkagi välja valida!

 • Reply M 2. mai 2019 at 17:26

  Ma arvasin abielus olles, et mulle seksida ei meeldi. Mõttetu nühkimine aga kaks last sai ikka tehtud.
  Ütleme nii, et peale lahutust avastasin, et mulle ikka meeldib seks 😀 kohe väga! Ja kole kahju hakkas neist “raisatud” aastatest. Samas niisama orgasmi ma ei saa, vaja on ikka kliitori näppida. Aga seksida ikka meeldib 🙂 mänguasju veel pole, aga kindlasti poleks see paha plaan!

  • Reply Siiri 2. mai 2019 at 17:41

   Mängiasju pole kasutanud, kuna tundub mõttetu raha raiskamine. Nüüd sinu postitust lugedes mõtlen äkki peaks ikka proovima.

 • Reply Geili 2. mai 2019 at 17:25

  Minu jaoks seks võrdubki sellega, et mees jääb vait ja ei tüüta mõnda aega kuna ei tunne et sellesg ise midagi saaks – mõttetu nühkimine. Varem oli motivstsiooniks see, et lapsi saada, nüüd kaks olemas ja see ka enam ei motiveeri. 🤷🏼‍♀️
  Ühtegi “abivahendit” proovinud ei ole, mingit paari eurost jama ei taha aga paraku kallimat endale lubada ei saa.
  Orgasmi kohta niipalju, et minu jaoks on see nagu kummitus – ei ole kokkupuutunud, seega ei tea kas eksisteerib.

 • Reply Liilia 2. mai 2019 at 17:25

  Mänguasju pole ja meest ka mitte ,kuid 10 sõrme aitavad hädast välja. Eks tegelikult kuluks üks korralik lelu ära küll.

 • Reply Elisabeth 2. mai 2019 at 17:24

  Mul on mehega vedanud, ta ikka tegeleb minuga (eelmängud, suu/käega rahuldamine) ja et mina ka midagi tunda saaks, mitte et lükkab sisse ja välja sisse ja välja ja tal pauk lahti niiöelda 😂 Igastahes he treats me well siis mina teda ka, kuidas küla koerale nõnda koer külale. Mänguasju pole proovinud kuid teemaks tulnud mehega et peaks vahel midagi uut ja huvitavat proovima, kuid jällegi pole aega niipalju et see sobiv leida. Ise ma ennast puutuda üldse ei saa, kuidagi harjumatu kuna mees alati olemas olnud ja pole vajadust ise teha endale midagi.

 • Reply Maarja 2. mai 2019 at 17:23

  Ei ole mänguasju aga olen mõelnud, et võiks osta. Sama mure, mis sul oli 🙄

 • Reply Laura 2. mai 2019 at 17:22

  Mänguasju on ja ilma nendeta ei saakski. Mees on ka mul normaalne ja sai kohe aru, MIKS see vajalik ja tegelikult isegi tore on. 😏 Samas praegused on juba nii vanad ja.. tavalised, et uus vinge lelu mööda külge maha ei jookse.

  • Reply K 2. mai 2019 at 17:37

   Ikka peab käed külge panema :D. Üks abivahend oleks täitsa tore vaheldus

 • Reply Tundmatu 2. mai 2019 at 17:22

  Enne kui teada sain et rase olen siis oli pidevalt nii et ei saanud orgasimi kätte vahest oli koguaeg nii et ei saanud.

 • Reply Kristi 2. mai 2019 at 17:20

  Väga väga raske on mul orgasmi saada, eelmäng on ikka oluline. Mingeid vidinaid me mehega proovinud ei ole, aga kui selline võimalus antakse, siis miks mitte

 • Reply Nele 2. mai 2019 at 17:17

  Kaks mänguasja ikka on. Siiamaani on kõik hea olnud. 😁

  • Reply Mann 2. mai 2019 at 17:32

   Mõned lelud on täiesti olemas. Probleeme pole lõpuni jõudmisega. Vahel ei vajagi midagi. Piisab üksteise “kiusamisest” kui juba kirg lööb lõkkele ja kõik tuleb juba sujuvalt. 😀 Meil on asjad paigas, aga võtab aega vahel rohkem
   Aga proovida tahaks küll midagi huvitavat.

 • Reply Piret 2. mai 2019 at 17:17

  Meil ka voodis mänguasjad täitsa omal kohal. Kuna endal on kahjuks ka sama teema, kus siiski enamus kordadest just lõppu Ei jõua, siis igasugune pikem eelmäng ja stimulatsioon on omal kohal. Kasutusel enamasti tavaline vibraator lisaks. Vahel ka kuulid. Küll aga oleme proovinud ka kaasale peeniserõngast. Rohkem siiani avastanud ei ole. Kindlasti on häid asju palju, kuid ega ju ei tea kui keegi just ei kiida. Ja sõpru meil selliseid pole kes külla tuleks ja hakkaks järsku mõnda sekslelu kiitma 😀 seega tänud sle Mariann 🙂 kuigi hind nendel imuritel tundub üsna krõbe..aga selleks see auhind ära kulukski 🙂

 • Reply G 2. mai 2019 at 17:15

  Endal mänguasju pole, ja ütlen ausalt, orgasm tuleb siis, kui endal ikka meeletu tuju ja tahtmine on 😀 ainult mehest ei piisa kahjuks.. 😀 Sooviks kliitoristimulaatorit küll proovida.

 • Reply Mirru 2. mai 2019 at 17:14

  Mul pole ühtegi mänguasja aga olen sellele isegi mõelnud. Arvan et ma ka üks 37% naistest 😀 igatahes nii peale vaadates ei suudaks ise otsustada. Hea kui on keegi kes oskab kaasa rääkida 🤔😅

 • Reply Marilin 2. mai 2019 at 17:14

  Selliseid mänguasju ei ole, aga sooviks proovida küll. 😁🤩 Üldiselt jõuab muidu vaid mees “õnneliku lõpuni”.😄

 • Reply Lii 2. mai 2019 at 17:13

  Tõsi jutt ja häbeneda pole miskit. Vaikuses terve elu kannatada on hullem.

  Kui pole raha ja julgust mänguasjaks või riivab mehe uhkust, siis tuleb tõesti seda artiklit näidata ehk mees aitab ise oma käega ikka kaasa 🙂 voodis tuleb olla julge, muidu jääd ilma 😀 if you know What I mean x

 • Reply Pille 2. mai 2019 at 17:13

  Ei ole ühtki asja aga mehega arutanud küll, et sooviks proovida. Seda artiklit lugedes veendusin veel rohkem. 🙂 Orgasme saanud küll, viimaselajal keerulisem. Vajan ka pigem kliitori stimuliseerimist. Krediit leiaks kindlasti kasutust! 😍😊

 • Reply Vaike 2. mai 2019 at 17:10

  Ühe käe sõrmedel saab kokku lugeda korrad, kui olen “niisama ” saanud. Ikka vajan näppimist. Endal olemas Gigi 2 sarnane, aga ausalt, see on minu puhul küll maha visatud sott, sest on rohkem mehe erutamiseks, kui mind sellega näeb. Kätega käib mul endal kiiremini. 😀 Ent võib-olla mõne teise vidinaga oleks teisiti.

  Kui sõbranandega kohvilaua taga seksist ei räägi, millest siis üldse rääkida? 😀

 • Reply TIINA 2. mai 2019 at 17:10

  Mul sama seis, no ilma lisa stimuleerimiseta ei saa orgasmi. On erinevaid mänguasju, nii mulle, kui ka mehele.

 • Reply NaguMina 2. mai 2019 at 17:09

  Ohh… Loeks nagu endast..
  Aaaga, samas.. Ma ei tea.. Mul on nagu häbi midagi sellist osta/kasutada.. Võibolla sellepõrast, et sellistest teemadest räägitakse nii vähe..?
  Muidugi tahaks ise ju ka selle võimsa “paugu” saada iga kord aga olles aus, olen sinuvanune ja olen orgasmi saanud vaid ühe käe sõrmedel loendades..
  Ma ka kuskil aasta tagasi avastasin, et ma polegi miski friik vaid minusuguseid naisi on maailmas väga palju..
  Häbi oli kuulda kuidas kõik sõbrannad oma sekselust räägivad ja kuidas nemad saavad.. Ja mul on vaid 1 sõbranna, kes teab, et ma teistmoodi olen… Temagi on soovitanud mulle osta prooviks mõni “mänguasi”…
  Janoh, kui õnn naeratab siis kindlasti soetaks selle asjanduse ära ja niisama vaevalt see kappi/sahtlisse/voodi alla (ma isegi ei tea kus neid hoitakse?? 😁) seisma jääb.

 • Reply ATäpsi 2. mai 2019 at 17:09

  Oi mis ära tundmise rõõm hetk oli, ja ma arvasin, et mul ainukesena loll keha ja, et ma olengi loodud mitte seda mõnu tundma, kuid hakkasin ka Google kaudu omale vastuseid otsima, et on tõesti see normaalne või mingi ebard. Absoluutselt mitte naine võib saada nii seesmiselt kui väliselt orgasme. Tõesti, mina olen üks kes saab välimiselt, kuid nüüd avastasin ka enda jaoks tupe kuulid, hommikul kuskile minek siis olen endale need sisse pannud ja õhtuks on juba nii kihelev tunne, et mees sisse saab siis olen ma tipus. Jeah, mänguasjad on tõesti meie seksi juures nr 1. Ja meie proovima hakkasime neid peale filmi “50 halli varjundit” ja kõik osad vaadatud. Naised voodi elu tuleb huvitav ja põnev hoida ❤️

  • Reply Helen 2. mai 2019 at 18:45

   Minul pole midagi ega praegu ka kedagi. Päris tore oleks midagi uut katsetada ja kogeda 🙂

   • Reply Pipilota 14. juuli 2019 at 16:25

    Väga tahaks teada, kas kinkeka võitja lunastas Womanizeri ja kui nii, siis kuidas see toimis!

 • Reply Maila 2. mai 2019 at 17:09

  Vahest olen rääkinud mehele, et tahaks midagi põnevat sealt sekspoest. Aga noh sinna ongi see mõte ainult jäänud. See Lelo Sona on mullegi silma jäänud.
  Orgasmi igakord ei saa. Ühes kuus vb 2-3 korda äkki.
  Nii tegelt ongi, et kui saad siis tahad aina rohkem aga kui mitte siis ega ei kipu väga nagistama ka. 😀 mõtledki, et ahh ma ei viitsi nühkida niisama jne.
  Ja no kui on lapsed siis pole aega armastust teha. Maha ja taha ainult😂 kähku valmis.

  • Reply Mari 2. mai 2019 at 21:32

   Orgasmi saan peamiselt nii, et vahekorras katsun ennast ise ka ning on mingid kindlad poosid/tempod, mis selleks hästi töötavad. Saan umbes pooltel/kolmandikul kordadest ja ma üldse ei arva, et see kuidagi kehv tulemus oleks. Aga pean ütlema, et ainult kliitorit katsudes saan mingisuguse pingekogumise/lahtumise ka, kuid õige orgasmiga seda võrrelda on patt. Ikka midagi peab sees ka olema, et kliitori “jäämäe veealust osa” stimuleerida. Niiet partneril kindlasti ei tasu ennast halvasti tunda, et ma ennast väljast ka katsun, sest tema on seal hoopis tähtsam komponent, kui mu käsi.

   Lisaks anaal, mida siin kommentaariumis küll ei mainita eriti. Paljud peavad rõvedaks ja tabuks, aga kui kasvõi üks inimene loeb ja ennast sellevõrra normaalsemalt tunneb või avastab julguse kasvõi omaette proovida, siis need orgasmid on seda väärt. Oleneb kõik anatoomiast ja kuidas su sees “osad” joonduvad, aga minu puhul saab niiviisi kliitori kehasisene osa kõige suurema stimulatsiooni.

   Anatoomiast veel rääkides, kunagi oli mul partner, kellega peal olles sain absoluutselt iga kord, mis oli täiesti harukordne minujaoks sinnamaani. Ja hilisem katsetamine teistega on näidanud, et see oli puhtalt selles kinni, kuidas tema peenis minu kehaga selles asemdis joondus ja mis punkte puudutas. Ei olnud tegu kõige suurema või pikema peenisega. Ei olnud tegu kõige parema partneriga (väga hea, aga mitte parim). Aga ometi sain temaga kõige tihedamini.

   Ja siiski, parim partner on praegune. Uskumatu kuidas tõsine suhe ja üksteise usaldamine asja niipalju mängulisemaks muudavad.

 • Reply B 2. mai 2019 at 17:09

  Oi oi mina vajan seda 😄😄 orgasm vähendab stressi eksole, no ma puhta närvihaige juba 3 lapse kõrvalt. Ja mees ning peenis…. noup

 • Reply Kristina 2. mai 2019 at 17:07

  Hei!
  Minul on selline jänksi kõrvadega vibraator. Soetasin ta endale siis, kui läksin lapseisast lahku. Kuna ma ka ise olen suht selline, meeldib vallatleda, ütleme nii, siis ma tundsin, et ma pean endale midagi muretsema.
  Kuid olgem ausad, mul on samamoodi põhiline just kliitori stimuleerimine, seega, see jänks on nii suur koblakas ja seda vibratsiooni osa ongi ainult “kõrvades” ja tuleb nii õudsalt mässata ja keerata igatepidi, et mitu korda olen lihtsalt loobunud.
  Kuna ma siiani olen üksik, siis heameelega vaataksin ka muid asju, kuna naine vajab, mida naine vajab 😀

 • Reply Marlen 2. mai 2019 at 17:07

  Pole mänguasja…never pole olnud, head kallid ja odavat jura ei taha. Ikka vaja kliitorit stimuleerida. Saan niisama seksides ka kui aega süveneda aga kui pole siis niisama seks aga orgasmi ei saa…mis seal ikka.