0
NIISAMA JUTTU

asjade jagamisest ja tissidest, casual

24. jaanuar 2021

Tere kaunist pühapäeva! Ma vaatan, et te siin kohe eriti usinalt võtate reisiloosist osa ja ausalt ma eiiii imesta. Ma ei suuda isegi siin seda kuuendat veebruari ära oodata. Ainuüksi mõte soojast päikesest ja veinist ja nendest küüslaugukrevettidest tekitab mul tahtmise kohvri kokku pakkida. Kuigi mu kohvrid on kõik Kardo juures, mis meenutab omakorda, et ma pean enne reisi tegema selle suuremat sorti “asjajagamise” Kardoga kah ära, mida ma absull ei viitsiks. Ühest küljest tundub iga asja kohta lihtsam mõelda, et suva…ostan ise uue. Aga teoorias ilmselt oleks aus, kui ma ikka mõned enda asjad ikka siia ka tooks.

Eile näiteks oli meil Kardoga esimene “vaidlus” asjade üle. Okei, vaidluseks on seda palju pidada, aga ma tahtsin tuua enda valget voodipesukomplekti siia (sest hallooo, ma armastan enda bedroommood voodipesu ja ma maksin selle eest hingehinda, haha) ja Kardo ütles, et ärgu ma seda valget võtku, et võta parem roosa. Ma ütlesin, et ma ei taha roosat, sest mu ülejäänud voodipesu on tumehall ja siis ma saan neid omavahel matchida. Kardo vastas, et tema ka ei taha roosat, tahab valget. Ma ütlesin, et mine osta siis valge pesu endale, kui sa seda soovid, mille peale tal oli jultumust öelda, et “mine osta ise”. Nagu halllooooooo, ma juba tegin seda. Sel momendil, kui ma endale selle sama valge voodipesu ostsin, haha.

Ega see tegelikult muidugi mingi vaidlus ei olnud, aga mina tundsin ennast ikka pärast sitasti – ise tahan lahku minna ja siis võtan veel teise valge voodipesu ka ära, olen ma vast alles tõbras. Rääkimata sellest, et tegelikult võtsin ma ka oma uhke Smegi rösteri ja veekeedukannu ka. Selle pärast ma ei tahagi sinna asju sorteerima minna, mul on imelik ükskõik mida sealt ära tuua, kuigi teoorias mul peaks nagu see õigus olema, onju. Mul juba praegu tulevad õudusvärinad sellest mõttest, et ma peaks oma suure teleka siia tooma, aga samas see sobib sinna seinale nii hästi ja selle jaoks on sinna juba augud tehtud ja milline see sein seal ilma selleta välja näeb, eiiiiii 😀

Seda enam, et Kardo, hea inimene, peseb juba teist nädalat mu pesu, sest mul pole siin korteris pesumasinat ja ma jäin selle tellimisega jokutama, sest mul oli sada muud asja teha ja lihtsam oli… kõik Kardole viia. Nii et kui kuskil jagatakse aasta kehvema eksabikaasa tiitlit, siis ma hea meelega võtan selle vastu ja ei kobise üldse. Õnneks pesumasin on nüüd tellitud, ehk saan varsti inimese sellest taagast vabastada.

Ja eriti sujuvalt teemaalgusesse tagasi, et ma eile oma reisiootuses mõtlesin proovida enda ujumisriideid, et noh, mida siis kaasa pakkida ja värki. Ja avastasin esiteks, et mul on neid kahes suuruses – ühed, mis on lootusetult suured – mida ma kandsin siis, kui mul olid lihtsalt mega suured tissid (tänks, imetamine) ja siis noh, need mis praegu fine on. Aga üks avastus kaasnes veel – mu rinnad on konkreetselt gone. Reaalselt iga gramm, mis mu kehakaalust väheneb, lahkub ilmselt otse rindadest. Ja kui ma enne olin, et noh, las nad siis olla väiksed pealegi, siis eile panin ühe kleidi selga, mida ma suvel kogu aeg kandsin ja see konkreetselt oli rinnust mulle 9 numbrit suur. Et nagu, issand, mis seis mul siis veel kümne aasta pärast on, ah? Muidugi lihtsam oleks võib-olla endale parajaid kleite osta, mitte uusi tisse panema tõtata, aga kui ma sellest lahutatud naiste memost õigesti aru saan, siis uued tissid pidada esimene kohustuslik punkt olema?

ma ei taha teada, millised need päevitusriided mul praegu seljas välja näeksid, haha

Kuigi ma veits pelgan seda teemat, nii palju ju ringleb neid pilte, kus pärast on mega jama nendega ja näed pool ebard välja, haha. Kuigi ma teeksin seda nagunii Mardi juures ja ma tema oskustes ei kahtle absull, lihtsalt enda õnne siin elus teades, läheks mul rauuudselt midagi pekki. Ja also ma null tahaks pärast seda taastumist ja värki, lihtsalt selle pärast, et pärast kuskil uhkeid bikiinipilte teha, ei tundu nagu loogiline samm väga. Aga noh, ega ma loogikaga kunagi hiilanud ei ole ka…

Niiet jah, teeme siis lihtsalt praegu kergemat varianti – söön Hessi. Proovigu nad veel väiksemaks minna, I dare you!

Also pliis ärge küsige, miks ma selliseid pilte teen üldse, nagu avapildil. Ma ei oska vastata. Lohutan ennast sellega, et vähemalt ei tee onlyfansi. Abiks ikka.

Loe ka neid postitusi!

58 Kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Kadi 3. veebruar 2021 at 22:36

  Eks pididki ostma. Kardo ei saanud tööl käia, kantseldas lapsi, et sa saaksid oma blogiga tegeleda ja muude asjadega. Kardo andis su jaoks kõik, nüüd on tema kord endale ka nõuda.

  • Mallu
   Vasta Mallu 5. veebruar 2021 at 13:50

   Tead sa võtad seda teemat natuke liiga südamesse 🙂

 • Avatar
  Vasta Gerly 28. jaanuar 2021 at 19:06

  Enne rasedust olid mul väikesed rinnad (B-korv), kuid kuna need olid pringid ja ülejäänud kehaga proportsioonis (kaalusin 53 kg), ei unistanud ma mitte kunagi suurematest rindadest, olin rahul. Rasedusega võtsin kaalus juurde ca 26 kilo!. Pärast sünnitust olin ca kahe kuuga vanas kaalus tagasi ehk kaalusin 53 kilo. Aga mis juhtus rindadega? Ei saa rääkida sellest, et oih, need on väikesed, vaid pigem sellest, et seal oli kaks rippuvat nahatükki, mis mahtusid kokku lükates A suuruses korvi.

  Läksin rinnaoperatsioonile ja olen isiklikult väga rahul, et seda tegin. Suurus ei olnud minu jaoks oluline, küll aga vorm, mida ei oleks kahjuks ükski treening parandanud. Ning mina isiklikult ei tea küll, mida operatsioonijärgsed kannatused tähendavad…ärkasid, hakkas valus, said valuvaigistit; järgmise päeva lõuna ajal suundusin juba tööle 😀 Autot juhtisin küll niiöelda rooli lüpstes ja vajasin abi asjades, mis nõudsid käte kõrgemale tõstmist, kuid kontoritööd tegin ilusti pärast oppi…päeval oli pakitsev tunne rindades aga mingisugust meeletut kannatamist küll ei mäleta. Ahjaa…siiski…selili magamine oli minu jaoks selle juures kõige suurem piin 😀

 • Avatar
  Vasta Jaana 27. jaanuar 2021 at 21:46

  Mind on algusest peale “õnnistatud” A kõige väiksema kohviga ning nüüd peale kahte last mul veab, et nad sissepoole pole juba. 7 aasta pärast mu 12 aastasel on ka suuremad kui mul ?

 • Avatar
  Vasta Ingrid 26. jaanuar 2021 at 09:58

  Meil ka tuttavatel oli nii, et mees tegi välja naisele rinnad. Hiljem läksid lahku, polnud neil mingit probleemi selle üle, aga teiste keel ainult peksis.. “näe, ta ju maksis kinni talle silikoonid”. Samas mõtlengi, kelle see asi on.. inimene ei tahtnud olla enam päris pesulaud. Olidki pisikesed nagu 12-aastasel tüdrukutel, igaüks tahab olla natuke naiselikum ja kui see lahendab, miks mitte

 • Avatar
  Vasta meow 25. jaanuar 2021 at 13:16

  Mótle kui eksmees on naisele rinnad ostnud… peaks tagasi andma???

  • Avatar
   Vasta Heidi 25. jaanuar 2021 at 17:20

   Tean taolist perekonda! Naise tingimus oli lahutades, et mees peab talle uued rinnad, sest ta on end seda pereelu elades kaotanud ja ära ajanud, nagu ta ise ütles. Sai rinnad! Mõne aasta pärast olid koos ka. Mees ütles veel, et teistele meestele liiga kallis investeering… Nõme, aga on igasuguseid.

 • Avatar
  Vasta Kamps 25. jaanuar 2021 at 12:22

  OK- ma ei lõpeta kunagi imetamist.

 • Avatar
  Vasta P. 24. jaanuar 2021 at 23:30

  Mu muidu nunud väiksed rinnad said ka laste poolt olematuks söödud. Arvasin, et see mind ei häiri, aga tegelt häirib, kuna noh.. riided ripuks nagu lihtsalt riidepuul……… -_- Pole iial olnud mingi suure tissi austaja, aga päris null on ka masendav. Sul isegi veel täitsa on midagi roinnahoidja sisse panna ju 🙂 Aga eks mõistetav nurin, kui varem on külluslikum partii olnud jms.
  See asjade jagamine on asi, millele ma pole mõelnudki veel, kuigi plaan laiali minna on küll :/ Lihtsalt pole veel nii käegakatsutavaid lahendusi, et mõtted juba asjade jagamisel oleks. Aga meil sama seis, et enamus kodusolevast olen mina ostnud. Muidugi pideva mehe jauramise saatel, et miks ma ostan, kui on olemas…. Vanad on ära antud, minema visatud, ära likvideeritud. Ja kui ma läheks, tahaks oma asju nagu kaasa. Ainult et mehele jääks siis peaaegu tühi elamine 😀 Siis oleks kohe kindlasti jutt lahti ,et miks ma ta vanad asjad ära hävitasin. A noh. .Meenutades, mis tal siin enne oli, siis piisab ühest tiirust kuskile komisjonikauplusesse ja leiab sealt kõik asemele. Tal nagunii kama kaks, milline kodu on v ei ole. :/

 • Avatar
  Vasta Kaiti 24. jaanuar 2021 at 22:59

  Ma ka langetasin kaalu, 5 kuud, -38 kg ja 4 kuud tagasi lõpetasin imetamise ja mul pole elus nii väikseid rindu olnud ?
  Ma mega rahul ikka. Kuigi jah vorm võiks parem olla kuid pole hullu ?

 • Avatar
  Vasta Anne 24. jaanuar 2021 at 22:35

  New boobs + onlyFans – kõlab nagu 2021 rokib 100ga :D.

 • Avatar
  Vasta Yanet 24. jaanuar 2021 at 22:31

  Mul on nii hea meel, et sa blogi pead, see toob mu ellu nii palju rõõmu ausalt. Sa oled nii lahe inimene 😀

  • Mallu
   Vasta Mallu 25. jaanuar 2021 at 03:55

   See on NIII armas kommentaar, aitäh❤❤?

 • Avatar
  Vasta K. 24. jaanuar 2021 at 21:34

  Roosa ja hall sobivad üli hästi kokku.

 • Avatar
  Vasta Marie 24. jaanuar 2021 at 21:28

  Mul viis eks minema ka voodi, lahtikäiva diivanvoodi, elutoa diivani, isegi pesumasina ja kuivati. Kusjuures mina elan ju seal oma kahe lapsega, kes on minuga. Nagu meil polekski tarvis kuskil magada ega pesu pesta jne. Aga kaklema ei viitsinud hakata. Ja pigem mõtlesin nii et ma ütlen lahti nendest asjadest ja lasen uuel energial oma ellu tulla. Ja ei tahagi meie eelmises voodis magada. Kui tema tahab, siis magagu. Uus elu ja küll need asjad tulevad.
  Aga muidu olen arvamusel et pole oluline, kes käis tööl ja teenis ja kes hoolitses rohkem koduelu eest, kooselus on kõik seotud ja see kes maksis asjade eest poleks ju saanud seda ka teha nii hästi kui teine poleks võimaldanud vaba aega ja lastega tegelenud. Jne. Ei saa niimoodi eraldada et ainult minu või sinu kuna ainult üks maksis. Aga see ideeline. Päriselus ikka vastavalt olukorrale ja mõlema poole mõistlikkus jagamisel mängib rolli…

 • Avatar
  Vasta Rahul 24. jaanuar 2021 at 21:08

  Minu eks sai kõik – minu lapsepõlve kodu, mööbli, autod, atvd, vanaema vanad asjad
  minu pere käest saadud tehnika, rääkimata voodipesust jne….tulin kaks kätt taskus nelja seina vahele. Tegin kerge värskendusremondi ja elan vaeselt, kuid rahulikult. Ilma vaimse, füüsilise emotsionaalse ja majandusliku vägivallata. Jah on mega raske, kuid ravin enda depressiooni ja üritan ära elada. Kui veel töö ka leiaks, oleks super 🙂

  • Avatar
   Vasta Rahul 24. jaanuar 2021 at 21:12

   Ja mitte vabatahtlikult ei saanud eks kõike vaid läbi valede, kavaluse ja ähvarduste. Endiselt manipuleerib mind laste kaudu, sest kõik asjad olen talle juba andnud ja millegi muuga tal pole võimalik mind manipuleerida.

 • Avatar
  Vasta Kristi 24. jaanuar 2021 at 20:11

  I feel you nende tisside koha pealt. Lõpetasin kaks nädalat tagasi imetamise ja juba näen, kuidas kahanevad ? ?

 • Avatar
  Vasta Angela 24. jaanuar 2021 at 17:27

  Teen ka mitte ühises korteris remondid ise oma kulude ja kirjadega. Uusi asju ostan ka oma raha eest.
  Aga no kui kunagi praksin lahku minema siis ma vast olen see kes lõheb poodi ja ostab uued asjad sest ma ei taha ka meest ilma asjadeta jätta.
  Ikkagi lapsed käivad isa juures ka. Ja kui laste isa uusi ei ostaks siis mis lastele edaspidi isa juurde jääks.

 • Avatar
  Vasta Gauchy 24. jaanuar 2021 at 17:21

  “Kardo ütles, et ärgu ma seda valget võtku, et võta parem roosa. Ma ütlesin, et ma ei taha roosat, sest mu ülejäänud voodipesu on tumehall ja siis ma saan neid omavahel matchida. Kardo vastas, et tema ka ei taha roosat, tahab valget. Ma ütlesin, et mine osta siis valge pesu endale, kui sa seda soovid”.
  Tulen üle mitme nädala siia ja mis jutt mind ees ootab .. facepalm*

 • Avatar
  Vasta E. 24. jaanuar 2021 at 16:32

  Minu meelest on väiksemad rinnad ilusamad. Endal kergem ka. Lisaks väiksem rinnakorv pidi tõmbama rikkaid mehi ligi (nii et oota oma uut meest nüüd lamboga), kui vaestele meestele meeldivad suured rinnad. Kusjuures olen tähele pannud, et nii ongi. 😀

  • Mallu
   Vasta Mallu 24. jaanuar 2021 at 16:38

   haha, see ei tundu just super usutav teooria 😀

   • Avatar
    Vasta R 24. jaanuar 2021 at 16:59

    Aga mingi tissiopp filler on see,et mujalt kehalt väetakse su oma rasva ja opi taastumine palju lebom. Pole mingi võõrkeha. Ma nimetust ei tea, aga tundub safem ja loomulikum asi:)

  • Avatar
   Vasta Mel 24. jaanuar 2021 at 18:52

   Minu jaoks polegi probleem see, et rinnad on väikesed vaid just see, et nad ei ole enam oma koha peal ja noh neil puudub igasugune kuju ??

 • Avatar
  Vasta L 24. jaanuar 2021 at 15:55

  Ma võtaks ilma süümekata enda raha eest ostetud asjad ikka kaasa. Eriti veel kuna sina oledki ju suurem osa kui mitte kōik asjad sinna ostnud. Ja teleka vōtaks ka kaasa ? ja need vaibad ka kindlasti. Nipet-näpet muidugi mitte, aga las Kardo ostab endale ise uued.

  • Mallu
   Vasta Mallu 24. jaanuar 2021 at 16:11

   Vaibad ma juba ostsin ise endale uued 😀

   • Avatar
    Vasta TR 24. jaanuar 2021 at 17:28

    Asjade jagamisest niipalju lahku minnes. Et, kui mina löpuks ära kolisin ja ära läksin, siis minu ex vahetas korteri lukud ära isegi, omaniku teadmata, et ma sisse enda asju vötma ei saaks minna, mis sest et mul oli pool kuud üüri lepingu järgi öigus sinna korterisse saada.2 nädalat olin siis söbranna juures peale laste vanemate juurde ära viimist, enne kui uude korterisse Sisse sain , sest vanasse ei saanud sisse kuna lukud vahetatud. Ja ausalt ega ei oleks tahtnud selle exiga seal olla ka. Lihtsalt asjadele oleks tahtnud järgi minna. Nii v naa poleks nn tema asju tahtnud sealt ega midagi. Seega tulingi ära sealt pm ainult enda pisikese ”overnightbagiga” . Önneks laste riided sain köik kätte kuna oli ammu kokku lepitud et lapsed lähevad minu vanemate juurde suvevaheajaks. Ja hiljem olen ainult paar paari voodipesu ja nöud saanud mis meil trepiall kastis seisis ja mida me ei kasutanud. Isegi enda vanu perepilte pole tagasi saanud , ehk siis minu pere pilte minu vanemate ja ödede vendadega ja vanad klassikaaslaste pildid noorusest jne ega laste mänguasju ja isegi kui sellel sügisel enda kooli diplomeid küsisin, siis neid ei saanud. Asjadest mis olin kokku pakkinud et mis kaasa vötan kui lapsed vanemate juurde viisin sain minimaalselt asju kätte. Köik sorteeriti läbi ja isegi rätikud jäeti endale, mis minj ja laste omad olid ja ta ei kasutanud kordagi. Pluss vanema lapse ratas ja vankri transpordi kott jnejnejne. Isegi pildid seinal kus mina väiksema ( ühise lapsega) koos olen ja kus minu suurem laps meie ühise lapsega koos on jne.
    Seega jah. Teil on väga hästi läinud 😀

    • Avatar
     Vasta tr-le 24. jaanuar 2021 at 21:08

     mis mõttes ei saanud?? läinud siis kasvõi mõne sõbra/sõbranna/suguase või kellega iganes kohale ja lihtsalt võtnud enda asjad ära.

     hea lihtne teisi süüdistada, kui ise mitte midagi ei tee..

     • Avatar
      TR 27. jaanuar 2021 at 21:19

      Ega pole lihtne lihtsalt vötta, kui köik uksed lukus ja lahti ei saa neid ja inimene reaalselt ei lase sisse. Käisin uksetaga söpradega ja Helistasin isegi politseisse siis, kui seal uksetaga olin ja mind sisse ei lastud asjadele järgi minnes, ja nemad lihtsalt vastasid et kuniks ta vägivaldne pole ei ole neil pöhjust tulla. Ja ei ole mul ega söpradel tahtmist mingit süüdistust saada sisse murdmiseks. Ei ela eestis et see asjade kätte saamine niivörd kerge oleks kellegi käest kes neid anda ei taha ja lukud ära vahetab ja sisse ei lase. Praeguseks pole aimu isegi kus see tegelane elab enam ja suure töenäosusega mo asjad juba pölema pannud vöi maha müünud vöi lihtsalt minema visanud, kuna eestis käies tal ema juures käisin vaatamas ja sinna neid viidud poldud.

   • Avatar
    Vasta P. 24. jaanuar 2021 at 23:21

    Oot, aga Männikul pidi tel lausa mingi vaibaladu olema ju. Mäletan, et kunagi ostsid sa järjekordse vaiba ja kirjutasid, kuidas Kardo jälle ohkis ega saanud aru, milleks, kuna teil vaipurullide viisi kuskil seisvat. Kui nii, siis oleks küll tolle rug’i oma kaasa võtnud:D

    • Mallu
     Vasta Mallu 25. jaanuar 2021 at 03:54

     Jah, seal palju vaipu, aga nii suurt elutuppa teist ei olnud:D

 • Avatar
  Vasta Kairixxx 24. jaanuar 2021 at 15:48

  Minu meelest ei pea sa end küll halvasti tundma kui soovid võtta voodipesu, mille ise ostnud oled ? Oled niigi helde olnud ja enamus asju majja jätnud. Austad Kardot ja oma laste teist kodu, aga ennast ei saa ka tahaplaanile jätta ?

 • Avatar
  Vasta a 24. jaanuar 2021 at 15:29

  samal ajal kui on vastupidine olukord (mees käib tööl, naine lastega kodune) ja minnakse lahku mehe soovil, siis vaadatakse küll meest halva pilguga, et julgeb ühisest kodust midagi kaasa võtta.

 • Avatar
  Vasta Lonni 24. jaanuar 2021 at 15:21

  Kui ma kunagi hirmus palju alla võtsin, siis muutus mu c-korv õnnetuks a-korviks ja mu toonane peika ütles, et mu tissid näevad välja nagu kaks õnnetut tubakakotti. Asshole. See oli viimane kord ka kui ta mu tubakakotte nägi.

  • Mallu
   Vasta Mallu 24. jaanuar 2021 at 16:13

   hea tont 😀

 • Avatar
  Vasta Sirly 24. jaanuar 2021 at 14:57

  Roosa-halli kooslus on nii ilus ja naiselik. Kui valget talle ei jäta, pole mõtet ka roosat meesterahvale jätta 😉
  Ohjaah, need rinnad. Mul 65 I suurus ja kui ma selle 4nda põnni söötmise lõpetan, diis võin neid ilmselt üle õla visata ? lähen ka opile, ei huvita ka, sest liivakotid kõhuni ei ole norm elu.

  • Mallu
   Vasta Mallu 24. jaanuar 2021 at 15:00

   Männikul magamistuba valge, sinna sobib küll roosa 😀 Kui ei sobi talle, siis noh, alati saab endale sobiva osta 😀

   • Avatar
    Vasta Heidi 24. jaanuar 2021 at 15:07

    Enne sobis talle roosa pesuga magada küll, vast sobib edasi ka 😀

    • Avatar
     Vasta P. 24. jaanuar 2021 at 23:18

     Haha, ma üldse imestan, et meesterahvast palju huvitab, mis värvi ta voodipesu on 😀 Valikus valge-roosa mõistetav jah ,et eelistab valget, aga tegelt……. loeb see talle palju v… 😀 Ilmselt kui ikka loeb, siis ostabki uue.

 • Avatar
  Vasta Nell 24. jaanuar 2021 at 14:37

  Kusjuures ma ütleks, et roosat ja halli voodipesu saab täitsa vabalt omavahel matchida 🙂
  (Minu enda lahku minek eksist ning asjade jagamine olid kõike muud kui sõbralikud. Näiteks tahtis ta endale paari mu sünnipäevakinki kuna need meeldisid talle rohkem kui tema enda omad… Ei saanud…)

  • Mallu
   Vasta Mallu 24. jaanuar 2021 at 14:40

   Noh, okei, teoorias saaks jah, aga mulle tundus, et valge sobib paremini 😀

 • Avatar
  Vasta E 24. jaanuar 2021 at 14:30

  Mina jäin ka imetamisega tissidest ilma:((
  Enne olid väikesed, aga ilusad. Nüüd… mitte midagi ei ole:(( ?

  • Mallu
   Vasta Mallu 24. jaanuar 2021 at 14:40

   Krdi boob-problems 😀

   • Avatar
    Vasta Sasha 24. jaanuar 2021 at 15:40

    Mina lasin 2 ja pool aastat tagasi peale kahe lapse imestamist uued tissid panna ja ma ei kahetse hetkekski.. Elu parim otsus. Taastusin mega kiiresti.. 2päeva voodis ja siis juba tüdinesin. Aga kui tissi ikka pole siis see on parim otsus naisele. ?

    • Mallu
     Vasta Mallu 24. jaanuar 2021 at 16:12

     Eks ma tean jaa, et on neid, kellel null probleemi nendega jaa 😀

 • Avatar
  Vasta Evy 24. jaanuar 2021 at 14:20

  See asjade “ära toomine” on minu jaoks natuke liiast. Selles mõttes et a’la mina ostsin jne. Mina olen selle mõttega, et kooselu/abielu ajal soetatud asjad, mis olid nö ühiskasutuses jäävad sinna kuhu need said soetatud. Vahet pole kes reaalselt ostis. Ehk kui mina lahkuks kodust, siis kõik need asjad mis olid sinna soetatud jäävad sinna va need asjad, mis reaalselt isiklikud (riided, pesu, ehted jms)

  • Mallu
   Vasta Mallu 24. jaanuar 2021 at 14:40

   No sa kõlad praegu, nagu ma läheks tühjaks tassima seda maja, seda ma jah tegema ei hakka. Aga mingid asjad on ikka, mille kohta ma tunnen, et krt mul ka vaja ja need ju minu omad, miks MINA siis uued ostma pean :D?

  • Avatar
   Vasta Kiki 24. jaanuar 2021 at 23:27

   Mismoodi liiast?
   Kui kooselu ajal on ostetud asju nii mees kui naispool siis miks ei peaks oma ostetud asju ära tooma? Et saaksin meeletu summa eest uuesti endale asjad osta?
   Lahkuminek on kahe inimese vaheline asi ning asjad lähevad jagamisele. Mina mõistan täiesti kui peale lahkuminekut tuleb keegi oma asjade järgi. Kui ei taha et midagi kaasa võtaks siis tuleb kompromiss leida.

 • Avatar
  Vasta Kairit 24. jaanuar 2021 at 14:19

  Ma arvan, et sa oled just hea eksabikaasa. Kui lahku läksin, siis olid ka tegelt enamus asjad minu omad. Jätsin ka ikka natuke asju maha, samas asjad, mille vastu härra ennem nii vastu oli, siis äkki oli tal neid nii vaja 😀 meil muidugi oli see suhtlus alla igasugust arvestust ja ilus see lahkuminek polnud. Seda enam tekitas trotsi. Sul ilmselt raskem, kuna lapsed palju seal jne ja siis ei taha ka teisele halba vms.

  • Mallu
   Vasta Mallu 24. jaanuar 2021 at 14:41

   No tõesti ei taha

 • Avatar
  Vasta Mirjam 24. jaanuar 2021 at 14:17

  Minu arust peale nii kaalukaotust kui ka imetamisest on rinnad täiesti rõvedad ? Olematud tühjad ollused.
  Ma jäin siin mõtlema, et mis siis saaks, kui mina peaksin abikaasast lahutama ? Mina ei saaks võtta tehnikat kaasa, seat noh need tema ostetud, aga jap muu selline nipet näpet minu ostetud ? Aga ma arvan, et nii on peaaegu igas peres, et naine ostab kõik selle, mis teeb kodus kodu.

  • Mallu
   Vasta Mallu 24. jaanuar 2021 at 14:41

   Jaa, ei kujuta ette, et Kardo ostaks korvikesi ja karbikesi ja toataimi 😀

  • Avatar
   Vasta Evy 24. jaanuar 2021 at 14:53

   ? nö ma mõtlen seda, et miks ma pean uue ostma, kui ma selle juba nt ostsin. Aga ma ju ostsin selle meie ühisesse koju ja mitte ainult endale vaid mõlemale. Ma mõtlen sellised ühiseid asju nagu mikrokas, kohvimasin jms. Aga eks vb tassiks ma tühjaks kogu maja… oleneb miks lahku peaks minema. Petmise tõttu võtaks ahjukivid ka kaasa kui vaja ?

   • Mallu
    Vasta Mallu 24. jaanuar 2021 at 15:01

    Jah, eks see keeruline ole 😀 Aga õnneks nt teleka ma võtan, aga ma annan nats väiksema asemele, abiks ikka 😀

    • Avatar
     Vasta Evy 24. jaanuar 2021 at 15:08

     Aga siiski… varstolmuimeja ja robottolmuimeja võtaks siiski kaasa. Ühe autodest ka ? rindadest rääkides, siis no olid kah, aga enam pole midagi…

 • Avatar
  Vasta Kata 24. jaanuar 2021 at 14:14

  Roosa ja tumehall sobivad ka vàga hàsti kokku. Vôta môlemad kaasa?

  • Mallu
   Vasta Mallu 24. jaanuar 2021 at 14:41

   Ma ikka roosa jätan talle 😀

  • Avatar
   Vasta Kats 24. jaanuar 2021 at 16:13

   Hah, meil oli tagurpidine situatsioon. Mina kolisin mehe korterisse sisse, pärast seda, kui olime mõlemad ca 1.5 a üksi oma korterites elanud. Mis tähendas, et MINA tulin sisse mehe poolt asjadega täidetud korterisse oma asjadega, millest ma polnud nõus loobuma 😀
   See oli jõhker varade jagamine. Ma pmst pidin endale iga riiuli ja sahtli sisse nõudma, sest ta polnud nõus rohkem loovutama, kui algselt minu jaoks oli tühjaks teinud 😀 suva, et ühes riiulis on kolm paari sokke ja teises üks pusa.
   Ja siis läks jagelemiseks, et kelle rätikud jäävad, kelle nõud, kelle tassid, kelle lambid ? sest topelt polnud mõtet ega ruumi, pluss ei sobinud kokku.
   Nagu reaalne lahutus.
   Mul on meeles, mis kõik minu oma on, nii et kui peaks mingil põhjusel lahku minema, siis mul pole probleemi, aga mehe mälu on lühike – minu taldrikutest sai tema lemmiktaldrik ja kui ma selle kogemata pesus ära lõhkusin, siis ta oli nii solvunud 😀 ebareaalne