0
Uncategorized

mitu korda ühest vennast lahku minna saab?

5. jaanuar 2022

PS! Kui ükski väljaanne siit pool lauset ka võtab või kasutab, siis ma saadan teile kohesele 1000€+KM arve. Reaalselt ei viitsi, et mingi suva Delfi minu sisu ja südamevaluga tulu teenib asja eest teist takka.

Nüüd on see koht, kus te saate kõik näpuga näidata ja öelda mulle et “told you so!”. Võtan selle vastu ja isegi ei hala. Imelik on ainult see, et ma olen alati arvanud seda, et inimesed ei muutu ja seda kahtlasem on see, et ma NII kuradi mitu korda endale kinnitasin, et muutuvad küll.

Ühesõnaga sain ma eile teada, et kuigi Gert muutus väga palju ja tegi igasuguseid kenasid asju minu jaoks, siis see väike osa, et ta täis peaga teistest naistest eemale hoida ei suuda, see ei muutunud. Seekord ei soovinud ta mitte võõrast naist puruks nikkuda, ainult mu parimat sõbrannat suudelda. Ma ei tea, kas see on level up või level down.

Ja ma ei ole kunagi olnud mingi hale eit, kes ei suuda ennast kehtestada, aga mina ei tea, miks ma temaga kogu enda iseloomu ja isiksuse kaotasin, aga ma loodan selle nüüd üles leida. Ja miks ma seda siia kirjutan on ainult selle pärast, et ma pole saanud siin MITTE MILLESTKI kirjutada, millest ma tahaks. Ilmselt põhjusel, et muidu te oleksite mulle ammu öelnud, et Mallu, sa oled vaimselt alaarenenud, miks sa temaga ikka koos oled 😁 Selle pärast ka, et tal oli kogu selle lahkumineku juures vaid üks suurim mure – äkki ma blogin sellest. Ütleme siis nii, et võib-olla ma olen veits bitter eit, aga kae nalja, just seda ma siin praegu teen.

Teate mis peale seda Pärnu värki oli v. Gert oli MINU PEALE super pahane, et ma sellest blogisin, sest muidu poleks ju keegi teada saanud, mida ta “kogemata” tegi. Täitsa kogemata. Ei olnud meelega. Ja pealegi midagi ju ei juhtunud enivei, seega miks sellest üldse teemat tõmmata samas. Ta vanemad vihkavad mind siiamaani selle eest, et ma blogisin, sest “sellised asjad tuleks omavahel rääkida :)”.

Ma praegu blogin ka selle pärast, et lihtsalt palun lööge mind jalaga näkku ja pange mind kuskile kinnisesse ruumi, kui te elusees mind selle mehega kuskil koos viibimas näete. Reaalselt annan loa ja hiljem tänan. Sest kuigi ma olen praegu kuri ja värki, siis ma olen temaga selle aasta jooksul mingi 80x lahku läinud, aga iga faking kord suudab ta mind kuidagi ära rääkida ja ma ilmselt tunnen ennast üksikuna vms ja nii see lähebki.

Vupsti tagasi suhtesse, kus sa ei tohi öelda, et Good Girlsi gangster näeb nii hot välja, sest see on su kaaslase tunnete suhtes lugupidamatu ja kui ma seletasin, et see on lamp teema, sest obv ma ei teeks seda ju PÄRISELT, siis leiab ta, et siis ma võiks selle Pärnu teema ka ära unustada ja üle saada, sest midagi ju füüsiliselt ei juhtunud.

Ja tagasi suhtes, kus ma ei või hommikul ärgates vait olla, ilma et keegi mul seljas elaks ja küsiks, et MIS JUHTUS? KAS MA TEGIN MIDAGI? Ei, sherlock, ma ei ole hommikuinimene ja ma eelistaks lihtsalt päeva alustada sellega, et keegi mind ei kõneta. Mina ei tea, kas ma olen siis ise emm inimene või mis, aga ma lihtsalt tahan oma aega ja oma vaikust. Andke kohtusse kui ei sobi.

Ühesõnaga, ma olen väsinud sellest pidevast enda käitumise ja olemuse seletamisest. Väsinud pidevatest tülidest. Väsinud aina taidlemisest. Väsinud isegi sellest konstansest ära leppimisest. Ma olen niii faking väsinud olnud juba ammu, et reaalselt mul on hea meel, et ta mu sõbrannadest isegi eemale hoida ei suuda, sest way out seegi 😁

Ja “targa Mallu” õpetussõnad on nüüd teile need, et inimesed faking eiiiiii muutu. Nad võivad olla su vastu super nice ja puhastada su autot lumest ja koristada su kodu ja olla su jaoks iga hetk olemas. Aga anna võimalus kätte ja nad on jälle täpselt samasugused, kui nad alati olnud on #faktid.

Et siis jah, sellised lood mu elus praegu, mis ise muidu?

Ja kui vähegi võimalik, siis pliis parastamine miinimumi lähedal hoida, ma niigi üle lastud ja armetu vol 2 😁

Ps! Blogis on mingid uuendused olnud ja kui teil midagi jamab, siis tühjendage enda arvutist ajutised failid. Selle õpetuse leiate siit.

PS2 – Sorri, blogis oli mingi jama ja ma näen 74 tühja kommentaari aint 😀 Niiet nüüd saab vist uuesti kommida, kes viitsib, võib uuesti kirjutada, sest mai näe, mis te ütlesite 🙁

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

130 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Kadi 7. jaanuar 2022 at 13:16

  Kahju, et nii läks… Algul raske ja valus… Kuid tuleb jääda iseendaks sellisena nagu oled, ning tuleb keegi, kes armastab ja austab sellisena nagu oled (nagu Kardo seda oma aju tasemel tegi). Tavaliselt normaalsed mehed kingivad end kogu eluks (mitte nagu Gert). Raskeid aegu tuleb igas suhetes, mõnedel ongi raske algul. Suhetes on etapid, väga palju erinevaid aegu. (aga see kõiki karata etapp on aktsepteerimatu). Äkki Gert ei tundnud, et on ihaldusväärne 😂või ei suutnud otsustada, keda või millist naist ta tahab 😂🙈 Elus, me teeme valiku, kas tahame koos olla ning ühiselt vaeva naha, sest ka suhted vajavad hooldust nagu autod. Ja sel juhul lõpuni välja. Armastus muutub ju ka nagunii ajaga. Kõigest saab üle ja ükski probleem pole lahendamatu. Anna aega, ela endale ja lastele, küll tuleb see õige. Õnneks tänapäeva inimesed elavad üldiselt kaua. Ja end tuleb armastada, mitte teiste armastus määrab meie väärtuse.

  • Reply Tyy 9. jaanuar 2022 at 19:09

   Kadi mis sul viga on? Milleks selliseid ajutaseme märkusi. Selline viide näitab su enda puudulikku taktitunnet ja küllap ka enamat …

 • Reply Ping Pong Chong 7. jaanuar 2022 at 12:26

  Kui sulged ukse, sulged nii lõplikult, et see on tsemenditud, pahteldatud ja üle värvitud, siis hakkavad su elus juhtuma imelised asjad. Olen seda ise kogenud. See pole mingi female empowerment kommentaar, vaid elu tõde, mida olen ise näha saanud, ja mida soovisin Sinu ja lugejatega jagada.
  Õnnistust! 🙂

  • Reply Mallu 7. jaanuar 2022 at 13:01

   uks on tsemenditud, pahteldatud ja üle värvitud ja krdi ornamendid ka peale joonistatud 😀

 • Reply Ebe 6. jaanuar 2022 at 22:23

  Külajutud ma arvan, eks sa oled nii tuntud et igaüks “teab midagi rääkida”. Aga ma sain su enda tekstist ka aru et ta ikka nagu rõhub sellele et polnud üldse nii voi nii moeldud 😀

  • Reply Mallu 6. jaanuar 2022 at 22:37

   no nii ta ütles. esiteks pole olnd ja teiseks tegi ikka nalja

 • Reply Aili 6. jaanuar 2022 at 21:22

  Ma täitsa saan aru, et oma blogi ja mida tahan seda kirjutan.. aga need sõnumite screenid instas jms… no ei tea. Ikka suht isiklik asi. Jah, mees on emm, aga jagada selliseid isiklikke asju, mis olid ainult sulle adresseritud, ma mõtlen.., pole nagu väga täiskasvanulik?!.. ei solva, lihstalt mõtted..

  • Reply Mallu 6. jaanuar 2022 at 21:25

   Ei ole isegi plaanis seda rohkem teha, ma eile jagasin seda lihtsalt selle pärast, et näidata eos, et kui siis härra oma “paljastusi” tegema hakkab, mis ta enda pale on. Usu mind, mul oleks siia sellised screene panna, et mind viiaks ilmselt kohe hullarisse, kui nähakse, peale mida ma kõike temaga koos edasi olin 😀

 • Reply ebe 6. jaanuar 2022 at 16:17

  Jah, ega ei saagi 😀 Lihtsalt ongi naljakas kui inimene üritab selgeks teha, et seda saab mitut moodi tõlgendada 😀

  • Reply Mallu 6. jaanuar 2022 at 16:22

   Kus ta seda ütles siis 😀

 • Reply ebe 6. jaanuar 2022 at 13:54

  Selles mõttes tõlgendamise küsimus, et G ei öelnud seda et tahan sind suudelda üldse päriselt selle mõttega ja sõbranna tõlgendas valesti seda. Kas selline jutt on sinuni jõudnud?

  • Reply Mallu 6. jaanuar 2022 at 13:56

   aga mis moodi saab veel tõlgendada lauset “tahan sind suudelda” :D?

 • Reply Svea Räis 6. jaanuar 2022 at 12:14

  Kuidas Sa rahu ja vaikust ja “oma aega” saad( tahta) hommikuti, kui Sul on kolm last?

  • Reply Mallu 6. jaanuar 2022 at 12:45

   Lapsed on teine asi 😀 Nad on lapsed, ma ei saagi neilt nõuda, et palun ära kõneta mind 😀 Aga täiskasvanud võiksid ju aru saada

 • Reply Morgie 6. jaanuar 2022 at 12:05

  “Ühesõnaga, ma olen väsinud sellest pidevast enda käitumise ja olemuse seletamisest. Väsinud pidevatest tülidest. Väsinud aina taidlemisest. Väsinud isegi sellest konstansest ära leppimisest.”
  Ma ütleks isegi, et selline konnakeetmine on kriips hullem asi kui sõbranna musitamine, välja arvatud muidugi juhul kui seda sõbrannat musitati reaalselt ilma sõbranna enda käest küsimata ja peale surudes.

 • Reply Ebe 6. jaanuar 2022 at 11:59

  Kas see on tõsi, mis G räägib, et asi ei olnud kaugeltki nii üheselt mõistetav, vaid interpreteerimise küsimus?

  • Reply Mallu 6. jaanuar 2022 at 12:46

   Ma ei saa küsimusest täpselt aru, sest ma ei tea mida ja kus ta räägib, aga ükski asi pole iial üheselt mõistetav ja kindlasti tema näebki kõiki neid olukordi teise nurga alt.

 • Reply DG 6. jaanuar 2022 at 11:05

  Issand osad inimesed siin arvavad et kui ei ole Gert siis peab olema Karro sest A) need on ju viimased 2 meest Eestis ilmselt B) suhtes p e a b olema nii et Jumala eest vali neist üks ja kannata ära – ainult 50 aastat veel ära kannatada saad hakkama küll tead….. 🤦🏼‍♀️

  Mina parastamise osa siis jätan vahele aga õnne soovin küll et Gertist lahti said (sorry not sorry…..)

  • Reply Mallu 6. jaanuar 2022 at 12:46

   Haha, ma ka eile just naersin, et Eestis tõesti vist on jah kaks meest 😀

 • Reply Raits 6. jaanuar 2022 at 10:59

  No ega sellised mehed ja ka naised muutu.Ei saa muidugi aru mis pani Gerti si sõbrantsi suudelda tahtma🙂 või miks ta üldse selliseid trikke teeb?Ja üksik isana võin sulle öelda et jh arvan et tunned ennast üksikuna sellepärast ka leiud temaga kuigi peaks tegema südame kõvaks ja enam mitte leppima sest sitta suppu pole mõtet soendada ega energiat sellele raisata🙂Loodame et kui peaksid suhtesse uuesti minema siis on lõpuks ikka see õige mitte selline kes himustab sõbrantse ja muid võõraid virtineid.Aga seni ole tubli edasi

 • Reply Ed 6. jaanuar 2022 at 10:59

  Issand,ma lugesin seda postitust ja ma loen nagu endast!
  Ma olen täpselt samasuguses suhtes,olrme lahku läinud ka juba miljon korda aga ikka ta suudab pugeda mu südamesse tagasi,ka temal on probleemid teistest naistest mitte eemale hoida,nii palju kui mina tean ei ole veel füüsiliseks tegevuseks läinud,peale viimast korda kui ta oma töökaaslasega nn kaisutas.
  Ise mõtlen ka,et kaua võib ühte ja samasse ämbrisse astuda ja kõik mu ümber mõistavad hukka ja korrutavad,et selline inimene ei muutu aga ikka ma olen temaga ära leppimas,lootes,et äkki ikka muutub,kuigi sisimas on ammu usaldus ja usk siiski läinud vaid ootan kindlameelega järgmist pauku.
  Hale eksole!
  Ole tugev ja nagu öeldakse,kõik on mööduv😅

 • Reply Mari 6. jaanuar 2022 at 10:21

  Vot kus lops…

  Edu siis, et uuesti kokku ei lähe!

  No ma ei usu vana supi soojendamisse – sh Kardo puhul. Aga mida nn Kardost ja sellest uuest kutist õppida. Kui endale uut kaaslast vaatama hakkad – siis peaksid mõlemast head võtma. Kardost selle, kuidas lastega käitub ja kuidas ta tegelikult aitas sind blogimisele kaasa – sh lubas ka halvast enda kohta rääkida. Selle uue/vana mehe puhul edukas karjäär ja tänu millele sai ta sind ka poputada.

  Aga tähtsaim oleks see, et ta mõistaks, kes sina oled. Ja et blogi on sulle tähtis! Ja sa tahad jagada ka oma elu sh mehega seotud teemasid blogis! Soovitaks kuulata blondcasti podcasti ja sealt just neid mehe teemasid ja mõelda, millist meest sa täpselt soovid.

  • Reply Kardo 6. jaanuar 2022 at 11:31

   Kuuuule, ma teen ka karjääri ja mul rahad liiguvad 😄 Ma saan poputada nii, et tolmab wtf nagu 😄

   • Reply Mallu 6. jaanuar 2022 at 12:46

    hea teada 😀

   • Reply Seesam 6. jaanuar 2022 at 14:18

    Like, Kardo!!
    Kardo on tegija 😀😀

 • Reply Kertu 6. jaanuar 2022 at 00:41

  Votsiis, lugesin täna seda:
  2022 feels like that boyfriend we’re about to take back for the third time because he swears he’s changed!
  Amen, 2022😀

 • Reply Meow 6. jaanuar 2022 at 00:30

  Ma ei saa olla ainus, kes uudishimust põleb ja tahab teada, et kes see sõbranna oli, keda ta suudles 🙈

  • Reply Mallu 6. jaanuar 2022 at 00:59

   Ta ei suudelnud kedagi, ta ütles, et tahaks suudelda 😀

  • Reply K. 6. jaanuar 2022 at 02:57

   Kusjuures, kusjuures! See, kes petab! Sellel on probleemid iseendaga! Tihti on neil madal ego, wi armasta end ning otsivad seda tunnustust suhtes väljas pool.

   Samas polü paarid on ka teema. Kui Gertile polügaamia paremini sobib, siis tuleks sellest suhte alguses rääkida ja leidagi ensale polü tütarlaps. Easy!

 • Reply Väike Myy 6. jaanuar 2022 at 00:30

  Mehetaoline olevus kel keel ja silm ja käsi ja see kolmas jalg limpsab aga vasakule , need EI OLE MEHELIKUD. Need on töllid ja supinahad… Kas tõesti tahad peale koristust, hoolitsust ja tähelepanuga ülekülvi sellisega jätkata? Öäkk.
  Seda enam et tal on -Saa üle ükskord suhtumine… Jeebus kui ülbe hoiak.

 • Reply P. 5. jaanuar 2022 at 23:53

  Issand, kui veider, et tema vanemad on vihased sinu peale, et sa blogis ühte-koma-teist kajastad.. Nagu teismelise vanemad veel. Tegelikult ikka iga täiskasvanud inimene teab ise, mida ta teeb, vastutab ise oma tegude eest ja normaalsel puhul ei teekski midagi väga lolli, mida hirmsasti varjama vms peab. Ja ma ei saa aru, G. ise teab ju, et sa oled blogija..
  Teiseks see armukadedus filminäitlejate vastu :’D No see assotseerub jälle mingi teismeea suhtega, kus ebakindlus jne panid armukadedust tundma, kui kaaslane silmnähtavalt oma meeldivust näitleja/laulja/mistahes meediastaari suhtes üles näitas.. Praegu mõtlen küll, et johhaidiii.
  Parastada pole mõtteski. Tean, kui raske on loobuda, kui pool justnagu klapiks ja pool ei klapi. Nooremana oleks kindlasti palju palju raskem . Praeguses eluperioodis eks oleks ikka mingi mõõnaperiood, aga üldiselt on ikka selge, et pole see, mida oma ellu tahaks, ju pole ma ise ka teisele sellises olukorras päris SEE, kui ikka aina mujale üritatakse kiigata. Mingu ja kapaku siis vabalt ringi. Niiet, ainuõige otsus, Mallu! Püüa mitte liiga muserduda.

 • Reply Been there, done that 5. jaanuar 2022 at 23:37

  Guugelda nartsissist ja borderline isiksusehäire.
  Been there, done that, kuigi ametialaselt näen selliseid troppe igapäevaselt ja peaks nagu oskama neist eemale hoida. Aga nad on osavad, täpselt see kodu koristamine ja auto puhastamine, pidevad tülid ja enda süüdi tundmine jne jne.
  Ülitugev naine oled, et suutsid lõpu teha, paljud ei suuda.
  Mul tegi sõbranna lõpuks slaidishow mu messengerivestluse tsitaatidega, a la 10 põhjust miks ma selle tropi maha jätma pean ja no ma ei jõua sõbrannat ära tänada ning enda lollust ära imestada. Miks, kuidas, miks ma nii kaua (ca 6 kuud, siis paus ja veel kuu-paar) vastu pidasin?

 • Reply KK. 5. jaanuar 2022 at 23:36

  Boyyy- byeee!

  Ja sellest, et Good Girlsi gangster hottt on peaks isegi iga normaalne mees aru saama 😀

 • Reply Merje 5. jaanuar 2022 at 23:34

  Ma soovitan sulle ka üksi olla natuke, mitte suhtest suhtesse tormata. Naudi vabadust ja ela ringi, ela iseendale.

 • Reply oik 5. jaanuar 2022 at 23:32

  See, et mehed litsakad on, on ju ammu teada. Aga peale 15 aastat suhet olles nüüd taas vallaline selgub, et on päris palju naisi, kes samamoodi litsakad on. Alles suhtlesin ühega kes ei näe mingit probleemi abielumehega suhet arendada, põhjenduseks tuuakse see, et ju siis naine ise süüdi, et mees teisi naisi vahib….
  Sellised võtavad igasuguse isu uut partnerit leida ära.

 • Reply Maria 5. jaanuar 2022 at 23:28

  Mallu, ära ennast süüdista. Sa tegid õigesti, kui talle teise võimaluse andsid, sest muidu oleks see lahkuminek sul kripeldama jäänud. Nüüd ei jää – näed ju ise, kui vähe see mees tegelikult sinust hoolib. Kui mehe libido on ka peale kord libastumist ikka veel nii taltsutamatu ja tüüp ise süüdimatu, mida siis sellisega teha? Suudaksid sellist eluaeg kannatada? 30 aasta pärast mõtleksid, et elu on olnud ainult üks valu ja kannatuste rada. Praegu on korraks jah hästi valus, aga kui selle üle elad, oled märksa hullemast päästetud-säästetud. Rääkimata sinu ja Gerdi muudest erinevustest, mida ka mainisid.
  Pea püsti, tüdruk! Armetuse tunne läheb üle. See polnud mees sinu jaoks ja jumalale tänu, et nii läks! Sa saad korda ning särad jälle!

 • Reply Leena 5. jaanuar 2022 at 23:27

  Need mehed on vaimselt lapsikud, et tõmbavad hoolimisinstinkti naistel üles. Ja õpetamisinstinkti. Tahaks seda meest hoida ja õpetada, ta tundub kohati süütuke, armas ja lapsik. Tegelikult on mõttetu jorss, kui eemalt neutraalselt vaadata. Seks seob, naistel tekivad tunded. Kuid ajapikku see seotus kaob ja ühised mälestused kirjutad üle uute mälestustega.

 • Reply haapsalu 5. jaanuar 2022 at 23:24

  Mallu, mulle tundub, et sa, nagu minagi, oled naine, kes armastab liiga palju. Soovitan, loe seda raamatut. https://ellu.keskraamatukogu.ee/book/9789985346372/naised-kes-armastavad-liiga-palju

 • Reply Mina 5. jaanuar 2022 at 23:08

  Ma ei parasta. Ma kunagi läksin ka tagasi inimese juurde, kellest olin petmise pärast lahku läinud. Andsin talle küll vahepeal aasta aega areneda, ja alles siis saime uuesti kokku, aga lõpuks oli ikka sama seis. Lahku minnes tuli mu sisemusest siis selline kummaline lause talle, et su sõber X oli sinust 100 x parem. Oleks sa tema lolli nägu näinud. Mokk vajus maani. Point siis see, et mul polnud ta sõbraga midagi olnudki. Tagantjärgi ajab muigama, sest tegelikult siis oli täiesti paras talle. Vastik petis. Nüüd pikki aastaid juba teine suhe. Mees ka teistmoodi iseloomuga. Sa peaks veits aega endale elama ja omaette tšillima – naudi vabadust! Las need mehed olla omaette. Igatahes on see suur kaotus Gert – poisile. Aga iga poti jaoks on kuskil kaas – lihtsalt tal on “omamoodi” kaas. Sina saad kunagi parema, just sulle sobiva poti. Püüan lohutada.. aga nii on!

 • Reply Liisukas 5. jaanuar 2022 at 22:41

  Ma ei parasta, ega kritiseeri. Ma arvan, et ma tean, mida sa tunned. Läksime umbes samal ajal lahku. See on see tunne, et kardad ilma jääda sellest lähedusest, kaisust ja tundest, et keegi hoolib sinust. Kui suhte lõpetad, siis oled jälle üksi ja see tunne ei meeldi kellelegi. Siis tuleb jälle uus suhe ja iga suhte algus on keeruline, Inimest ei tunne ja kõike peab alustama algusest. Ometi on keegi, kes juba tunneb sind natuke, teab su kiikse ja su mõnukohti.
  Uue inimese tundma õppimine kestab ma arvan umbes aasta. Seni sa kogu aeg ilustad asja enda jaoks, otsid vabandusi erinevatele asjadele, mis teisi häirivad ja ehk sind ennastki, aga sa vaatad ju alguses ikka suhet läbi roosade prillide. Inimene ikka loodab, et teine paraneb, muutub, et sina oled kõikvõimas ja just sinu pärast tasubki seda teha. Paraku – nii see siiski ei ole. Kui lõpuks saad aru, et sa ei suuda nende vigadega koos elada, siis lõpetad.
  Selles ei olegi midagi halba ja sellepärast ei peaksd kedagi parastama. Me kõik otsime seda õiget ja kuna selle leidmisel tuleb ikka ette ka valesid ja apsakaid, siis see on lihtsalt inimlik. Haiget saamine ja kurb olemine samamoodi. Ei tasu ka ennast sellepärast hukka mõista. Anna endale aega, küll tuleb ka õige…
  Teistele kirjutamine on nii lihtne, ise olen pea samasuguses olukorras. Nõmeeee…

 • Reply Katrin 5. jaanuar 2022 at 22:39

  Tunnen ausalt öeldes sõbrannale ka kaasa. Kujutan vaid ette kui rõve tunne võib olla kui sõbranna mees suudlust pakub ja veel vastikum, kui hakkad sellest oma sõbrannale rääkima 🤮 ei ole võrreldav muidugi sinu emotsioonidega, aga kujutan ette kui ebamugav tal oli..
  Pls ära võta teda tagasi, muidu sarnaned ühele teisele paarile, miinus strippamine ja peks.
  Virtuaalsete kallide saatja tüüpi ma ei ole, aga klikkasin postitustel reklaame läbi!!! ❤️

 • Reply Merje 5. jaanuar 2022 at 22:35

  No selle loogika järgi samas peaks kehtima see, et seekord ka ju asjaks ei läind nagu Pärnus, ta kõigest tahtis.

 • Reply Ingrid 5. jaanuar 2022 at 22:02

  Jah, kui ma nüüd varasemalt siin ühe post’i all kirjutasin, et tõesti uus aasta algas toredalt, sest vabanesin pikast ja mõttetust suhtest, siis tean seda tunnet, mis on kui moositakse, sest ei teagi miks või tunned end üksikuna..
  Well… jaa, ka mina olen andnud uue võimaluse, õigemini võimalusi, kui mind on petetud.. aga tõsi on see, et midagi ei muutu sellise inimese juures.
  Kurb, aga kaua võib siis seda jama taluda. Tunne nagu ei olekski iseendal väärikust ja lasen ainult end mutta trampida. Loodan tõesti, et see õige on kusagil minu jaoks olemas. Ja ka Sinu jaoks 🙂

 • Reply Vesper 5. jaanuar 2022 at 21:34

  “sest see on su kaaslase tunnete suhtes lugupidamatu”
  Omalt poolt küsiks vastu, et kui lugupidav on see nt selle ööklubis olnud naise tunnete vastu, kes üritas tema käperdamise ja keele kõrva ajamise juures head nägu teha, või sinu sõbranna tunnete vastu, kes pandi ülimalt ebamugavasse olukorda?

  Eks inimesed muutuvad, aga siis peab see muutuja tõsiselt aru saama MIDA muuta. Tema puhul ilmselgelt tuleks alustada sellest, et ei joo ennast käoks, sest siis kaob igasugune mõistus ja kontroll. Võib-olla esimesel korral see “kogemata” põhjendus annaks (ja andiski) mingi võimaluse, et keerasid käki kokku, OK, seekord annan andeks, aga iga järgnev kord on juba tema enda teadliku valiku tagajärg.

  • Reply Morgie 6. jaanuar 2022 at 12:10

   Nimelt-nimelt.

 • Reply Enely 5. jaanuar 2022 at 21:24

  ❤😔

 • Reply Kersti 5. jaanuar 2022 at 21:08

  Ise ulgusid siin just et rahvas hakkab lahkuma sest siiber Su vannitoast ja jõledaks muutunud eesti keelest (ise veel kunagi AJAKIRJANIK olnud). Ole nüüd õnnelik, klikke kukub jälle 🙂

  • Reply Mallu 5. jaanuar 2022 at 21:17

 • Reply Lila 5. jaanuar 2022 at 21:06

  Jeeee!
  Ma koguaeg lootsin siit blogist midagi natukene teie suhte kohta lugeda. Aga noh, nüüd selge 😄 blogi post suhte kohta nr 1: meid nähti reisil ja oleme koos
  Post nr 2: me läksime 80ndat korda lahku 😄
  Aga mul on hea meel, et sa peale Pärnut talle ühe võimaluse (või 80 andsid). Nüüd saad kinnnndel olla, et ta ei kõlba sulle 😄 muidu oleks äkki kripeldama jäänud. Ma mäletan selle Pärnu saaga postituse all, et osad kommenteerisid, et nende mees muutus ja suhe on ilus ja hea. Et loota ju võis siis äkki.
  Ole tubli ja tugev või masenduses diivanipadi, päevad mööduvad ja sa astud ühe jala teise ette ja lapsed kasvavad ja sa saad targemaks ja tuleb või ei tule su ellu kedagi, elu löheb edasi.

  • Reply Mallu 5. jaanuar 2022 at 21:17

   Mul ausalt polnd midagi kirjutada, sest kui kirjutada tahtsin, siis olin pigem vihane, aga kartsin neid TOLD YAA komme 😄

 • Reply Anne 5. jaanuar 2022 at 20:56

  Ja ta nagu reaalselt arvas, et see kindlasti välja ei tule kui üritas su sõbrannale keelt kõrva ajada 🤦‍♀️ Nii lolliks ikka annab juua? 🤣
  Hea, et sitast lahti said. Palju õnne selle puhul ja Head uut aastat!

 • Reply Tiina 5. jaanuar 2022 at 19:36

  Like! Su juttu, ja otsust! Igasugu imelikke pressib elust läbi, nende hulgas ka superoskustega manipuleerijaist töllakaid. Aga õnneks on elus palju muid ägedaid asju, ja toredaid inimesi ka. 🙂 Sa oled hoitud!

 • Reply Lugeja 5. jaanuar 2022 at 19:26

  Ma loen ja mõtlen et vauuuu kui tugev inimene, et viitsis jamada. <3 Vinge oled ja eks aint oma vigadest õpitakse ju

 • Reply Kadi 5. jaanuar 2022 at 19:25

  Tubli tydruk. Isegi kui ära lepite, siis ykspäev nagunii enam koos ei ole😉 Meri on kalu täis ja igayhejaoks on kuskil keegi. Iga asi tuleb omal ajal.

 • Reply Miia 5. jaanuar 2022 at 19:16

  Ma mõistan sind ja mul on kahju! Ja ma olen ise samasugune! Praegugi olen väga sarnase portsu otsas. 🙁

  Aga siin ei ole midagi häbeneda, sest andeks anda ja loota on see, mida normaalsed inimesed teevad! Ja sina okedki normaalne.

  Palun kirjuta ikka eraelu asju – inimesed saavad samastuda ja hakkab ikka veits kergem.
  Mulle ei paku mingit rōõmu, kui teistel halvasti läheb – see vōtab eluisu ja kogu lootuse ära. Aga Sinu blogi hakkasin lugema eelmisel aastal, kui mind maha jäeti. Tahtsin lihtsalt teada, kuidas Sina lahkuminekuga hakkama saad – et ikka nagu toeks vōi nii.

  Mul oli siis 23 aastat valesid – ja ei ole siiani muutunud tōesti. Ja ma ikka vist usun, et äkki…
  Ja seega see sinu postitus siin praegu toob mind ka jälle korrakski maa peale ja mul on seda nii vaja.

  Oma eraelust rääkida on normaalne, sest miks me peame kõik ûksinda kannatama? Ja valetama? Sest kui me teistele ei räägi, siis ilmselgelt teeme näo, et kōik on hästi. Mille jaoks see hea on??
  Sulle kõike head ja paremat!!!

 • Reply Tt 5. jaanuar 2022 at 19:01

  Ah ega see ” Sellised ei muutu” ütlemine ise ei muuda mitte midagi. ” Sellised” inimesed õpivad lihtsalt paremini valetama, su tähelepanu hajutama ( eelkõige ilusate žestidega) aga ei muud!
  Mul on väga kahju, et sul nii läks aga siiski soovin õnne, et sa said sellest mehest lõpuks (loodetavasti lõplikult) lahti!
  Nad on osavad manipuleerijad ning ei pane imestama, et aina tagasi kokku olete läinud. Nad ei taha, et avalikult räägitakse sest noh, muidu mõni võimalik uus miisu võib muidu ta mainest teada saada.
  Nutad natuke ja elu läheb edasi!

  • Reply EiTahaÖelda 5. jaanuar 2022 at 21:42

   Ära muretse, sama kogemus 2a jooksul ja lõpuks oledki nii väsinud, et ei viitsi isegi võidelda enam inimese suhtes, kes sind ei austa 🙂 omad vitsad peksavad ja omi otsuseid teeme ise ja sinna pole midagi parata, kui usud inimest, keda armastad ja see pimedaks teeb ja lootused jälle purunevad 🙂 sellised on lihtsalt kindlad tüübid, kellest tuleb läbi käia, et tulevikus teada, mida tegelikult enda kõrvale soovid ja kellega lõpuks vananeda 🙂 jõudu ja jaksu !

  • Reply Ann 6. jaanuar 2022 at 10:01

   Mulle nii meeldib su blogi. Sa võid tunda häbi aga olgem ausad, 90% kui mitte 100% naistest on sattunud oma elu jooksul selliste meeste otsa ja inimestel on hea lugeda, et nad pole ainukesed. Sinu negatiivne kogemus annab paljudele jõudu teha ka ise see samm lahkumineku suunas või vähemalt annab toetust, et need naised pole ainukesed naised sellises halvas suhtes. Peale selliseid jorsse oleme kogemuse võrra rikkamad ja lõppudelõpuks elu ongi üks suur õppimine. Mõnel on vaja 10 sellist jorssi, mõnel piisab ühest, et oma väärtust hindama hakata. 💖

 • Reply zainab 5. jaanuar 2022 at 18:53

  Nagu Tristan Thompson ja Khloe Kardashian:)

 • Reply Riina 5. jaanuar 2022 at 18:50

  Mina soovitasin talle anda üks võimalus pärast Pärnu teemat, tore, et seda tegid, muidu oleks jäänud kripeldama. V-o on teie saatus üksteisel esialgu nurki maha lihvida, mäng-manipulatsioon, kes kui kaugele läheb jms üksteisega harjumise periood. Mine tea. Samas minu isiklik arvamus on, et ta pole inimene, kes oleks su kõrval heas halvas. Kui võtad 30 kilo juurde või otsustad ma ei tea mida teha, lihtsalt mulle tundub nii. Samas mine tea, ehk ongi nii, et saate kokku kui nurgad lihvitud ja mõlemad on mingis osas järeleandmisi teinud. Sina ütled hommikul normaalselt tere hommikust ning Gert ei haara võõraid naisi. Jõudu ja jaksu, näis mis saab.

  • Reply Peace 5. jaanuar 2022 at 19:32

   Ei pea nui neljaks üritama igat suhet päästa. Me ei ela enam ajal, kus naine sõltus mehest ja pidi seetõttu igasuguste ludride, joodikute, vägivaldurite, seelikuküttide jmt kontingendiga leppima. Seda lühikest elu tuleb elada ikka nii, et ise õnnelik oled, mitte ei rahuldu pidevalt lati alt läbi kõndimisega või “kehval ajal käib kah” variandiga.

 • Reply Ange 5. jaanuar 2022 at 18:43

  *Tean mida tunned, elan ise ka seda läbi. Jube närvi ajab aga eks aeg ükskord tänab*

  • Reply DG 6. jaanuar 2022 at 11:00

   Issand kui õige kommentaar! 100% nõus! Miks peab suhte nimel v a e v a nägema….. Täiesti ebaloogilise kommentaarina lisan veel et mulle see Gert kohe üldse ei meeldinud! Selline nägu kellele tahaks kohe panniga vastu pead anda mitte tema lubadusi kuulata. Supinahk mitte Mees. Tal ei ole kahju et ta valesti käitus vaid et tulevased võimalikud ohvrid nüüd lehest/blogist saavad lugeda mis tüüpi jorss ta on….. Samas selliseid uksemati tüüpi naisi on terve maailm täis nii et küll ta kunagi omale õige leiab.

   • Reply Mallu 6. jaanuar 2022 at 12:47

    Ma ka enne arvasin alati, et hea suhe ei nõua vaeva, aga Gerdiga koos olemine pani mind ennast veenma, et vb ikka peab 😀

 • Reply Seesam 5. jaanuar 2022 at 18:42

  Sa lähed nagunii Kardoga kunagi tagasi kokku.

  • Reply Mallu 5. jaanuar 2022 at 18:44

   kui sa nii ütled 😀

   • Reply AK 5. jaanuar 2022 at 19:11

    Kirjutasin enne aga ei viitsi enam nii pikalt kirjutada. Long story short: kõigepealt ma arvasin selle insta story järgi, et läksite lahku taime pärast 😂 ning et on ju vana ütlus, et mis kainena mõtled ja tahad (aga ei julge teha) seda purjus peaga teed.
    Ja kahjuks on väheseid, kes tõesti muutuvad.

   • Reply Seesam 5. jaanuar 2022 at 19:37

    Raudselt. Ma juba tean 😀 see on elu lihtsalt. See on jumala ok, et sulle see mõte praegu üldse ei meeldi ja sa ei taha seda kuuldagi,(see osa on ka vaja läbi teha), aga seda enam kinnitab see omakorda ka seda, et kunagi taaskokkulähete.
    Teisalt, varem või hiljem jõuab tunnetuslik arusaam, et te sobite omavahel elus koos kulgema paremini, kui mõne teisega või kui mõned teised. Sellist varjanti elus on väga vähe leida, kus draamat nii vähe, kui teil omavahel. Saate rahulikult elada ja toimida ja armastus siiski ka olemas. Saate elu nautida!
    Kõik pole kunagi ideaalne, aga sama ideaalset või veel ideaalsemat sa ilmselt tead ise ka, et 98% tõenäosusega sai leia!
    (2% reservi jätta on alati parem, kui 1%, kõiki võimalusi ei saa kinni panna 😏).

    • Reply Ly 5. jaanuar 2022 at 20:01

     Nagu reaalselt, mis jutt 😀
     Armastus on olemas? Kus sa seda esiteks tead ja kui elada koos mehega, kes Sulle nagu venna eest, siis see ka nagu toimiv armastus? Kui ühe kaaslase proovid ära, siis kohe tead et okk eelmine oli parem ja ega järgnevadki ei saa paremad olla? Püha lihtsamõistus ausalt!

  • Reply Siret 6. jaanuar 2022 at 01:49

   Arvan ja ootan sama🤫

   • Reply Seesam 6. jaanuar 2022 at 14:54

    No ma arvan küll, aja küss. Saab vanemaks, saab aru. Mitte, et ma muldvana oleks, aga elukogemuse mõttes juba nii üht teist teada. Mõnda asja näed alles nii ilmselgelt siis, kui kõik ämbrid läbi kolistatud. Ja palju neid mehi siis lõpuks olema peab?
    Aga siin tasub tõesti 🤫 olla, muidu vihaste muttide laviin kohe õpetamas.
    See lihtsalt mu arvamus ja elu õppetunnid, mis teevad asja lõpuks lihtsaks.
    Nii head elu nagu Kardoga oli, on ausalt väga väga vähestel siin keral. Ja see omakorda ei tähenda seda, et ainult 2 meest maailmas eksisteeiks!
    Kui see mingi määrav asi on, siis Kardoga kindlasti hea suhe ei nõua vaeva.
    Muidugi, väga kaua ei tasu ka jokutada, muidu on ilmselt Kardo kellegi teisega punuma pistnud juba. Heas mõttes eluga edasi liikunud ja elab vaevatut elu uuega ja tõenäoliselt pikaajaliselt.

 • Reply Sandra 5. jaanuar 2022 at 18:33

  Sa oled tugev ja äge naine 🥰 seega sina ei kaotanud ju midagi, pigem võitsid.
  Juba kas või see on suur võit, et sul on nii hea sõbranna, kes sinu poole hoiab, mitte ei kukkunud selle vennaga musitama, kui ta tahtis.

 • Reply Tiina 5. jaanuar 2022 at 18:31

  vähemalt pole keegi surnud. elu on elamiseks ja ikka juhtub 🙂 mõlemale eduˇ!

 • Reply PN 5. jaanuar 2022 at 18:28

  Võid hakata arveid esitama. Kroonika juba ruulib 😀 https://kroonika.delfi.ee/artikkel/95570339/kaua-voib-malluka-ja-gert-roosimae-armuonn-purunes-taas

  • Reply Helina 5. jaanuar 2022 at 23:41

   Keevitagu siis juba 2000+km selle artikli avaldamise eest 😀

 • Reply Krst 5. jaanuar 2022 at 18:28

  Ma ei tea, ma vist ainuke kes lootis, et teil ikka kõik hästi läheks ja kokku jääksite. Sobisite hästi. Aga mis seal ikka, küll leiad uue ja veel parema😉

 • Reply H. 5. jaanuar 2022 at 18:27

  Võid hakata arveid esitama. Kroonika juba ruulib 😀 https://kroonika.delfi.ee/artikkel/95570339/kaua-voib-malluka-ja-gert-roosimae-armuonn-purunes-taas

  • Reply T. 5. jaanuar 2022 at 22:16

   Seal pole ju Malluka tekstist lauseid.

 • Reply M E R 5. jaanuar 2022 at 18:27

  Kõrvaltvaatajana alati nii hea öelda ja õpetada, aga ise selles olukorras ongi selline tunne, et ei kinkinud ära ainult pool oma südamest vaid lisaks ka pool aju.
  Mina olen ka alati olnud end kehtestav, halastamatu jobu, kes üsna lihtsalt ära kõndis kui midagi ei sobinud.. KUNI kohtusin oma endist härrat. Ma ei tea, mis võim tal mu üle on (lisaks sellele, et vist ikkagi esimene armastus), aga no kuidagi alati otsisin ta käitumisele õigustust või üritasin mõista. Jah, OTSEST petmist polnud, aga tegemist oli siiski naiste tähelepanu järgi januneva isikuga, kes varjas suhtlusi alati. Lisaks ma ei mäleta, et ta mulle kunagi minu kohta midagi ilusti oleks öelnud, aga vot vigu leidis hulgi. Teiste kohta oli pidevat kiidulaulu kuulda.
  Ütlen ära, et see kestis neli aastat ja selle sees oli lahkuminekuid miljoneid ja probleemid olid alati samad, aga ta tuli tagasi igakord jutuga, et TA NÜÜD SAI ARU, milline toreheailusarmas inimene ma olen.. kuni ma jälle andestasin.
  No kurat kaua võib.. 😃 Nii, et kui sa leiad eriti hea viisi, kuidas ennast uuesti leida, siis õpetussõnad blogisse oleks selle teema koha pealt väga oodatud. Või kas äkki on kuskil mingi AA taoline tugigrupp ainult, et sinna on koondunud meiesugused ullikesed, kes ikkagi kuskil alateadvuses arvavad, et meie suudame inimesi muuta? 🤭 Count me in nagu! 😃🙋🏼‍♀️

  • Reply Juta 5. jaanuar 2022 at 19:15

   Piltidelt ja storydes oli kõik nii ilus ja hea. Kuni kokku kukkus see õhuloss mida ta sulle ehitas. Sina õnneks ainult võitsid sellest kogemusest 🙂 pea püsti Mallukas ja eneseväärikalt edasi 🙂

 • Reply ebe 5. jaanuar 2022 at 18:26

  Kas ta jäi sulle vahele või sõbranna rääkis?

 • Reply Liisa 5. jaanuar 2022 at 18:26

  Tänapäeval ei ole vallalise elu meelakkumine, võimatu leida normaalset meest. Juhul, kui Kardo veel südames, siis soovitaksin temale pilgu pöörata, sest vaevalt kedagi temast paremat leiduks..

  • Reply Nimi 5. jaanuar 2022 at 18:49

   Mida kommentaari 🤣

  • Reply Kardo 5. jaanuar 2022 at 19:32

   😏 Tänud 😄

   • Reply A 5. jaanuar 2022 at 20:21

    hahaha
    Kõik Kardofännid siin kohe surumas 🤣

  • Reply Seesam 6. jaanuar 2022 at 15:06

   Ma ühinen 100% Kardo fännklubiga.
   Kardo is da best!!!
   Jummala õige kommentaar. Otsast lõpuni. See on tõde.

   • Reply Kardo 6. jaanuar 2022 at 18:15

    Nii tore, kui keegi mind ka aegajalt kiidab 😊

    • Reply Seesam 6. jaanuar 2022 at 19:50

     Misasja, Kardo, sai kujuta ettegi kui suur toetajaskond sul siin tegelikult on! Enamus tahaks, et te Malluga veel koos oleks, aga keegi julge lihtsalt midagi öelda enam, muidu on need harakad jälle kisamas, kes seda lolluseks peavad.
     Parem on vait olla, mõnikord mõni tagasihoidlik komm puistata vbla ja lihtsalt oodata kuni asjad paika loksuvad.
     Liisa siin käesolevas kommentaaris ütles ühe-kahe lausega ja väga hästi ära kõik, mida selle kohta üldse öelda on 🙂
     Pea püsti Kardo, sa oled tegija 😀👍

     • Leena 6. jaanuar 2022 at 20:32

      Kui pole tõmmet mehe suhtes, siis ei tohi sundida. Kooseksisteerimine pole tänapäeval enam moes. Niimoodi elasid meie esiemad, sest polnud kuhugi mujale minna. Aga tänapäeval saab naine ise valida, kas ja kellega ta koos elab. Kui keemiat pole siis on kõik.

 • Reply Helen P. 5. jaanuar 2022 at 18:21

  Ilmselt oli vähem neid jh, kes oleks uskunud, et see asi Teil pikalt püsima jääb. Isegi sarnases suhtes olnud, aga ma olin veel nii munadeta, et tiksusin niikaua, kuni mind maha jäeti 🤣🤣
  Aga ei proovi tugev olla. Ilmselgelt tuleb siin veel moosimisi ja vaikset töötlust. Paremal juhul leiab kohe ise uue ohvri ja jätab su rahule, aga on neid mehi, kes siiski ei suuda exidel rahus elada lasta.

  • Reply Mallu 5. jaanuar 2022 at 18:22

   Ma olen ta igalt poolt ära blokkinud, seega on moosimine veidi keeruline 😀

   • Reply H.P 6. jaanuar 2022 at 13:09

    Kui tahab, siis küll leiab variandi. Vanahea lillekuller on mulgi ukse taga käinud exilt tulnud bukettiga. Läksin nii leili, et pidin peaaegu kullerile selle näkku virutama, aga viimasel hetkel taipasin, et milles see vaene poiss süüdi on ja pakkusin tal see oma pruudile viia, muidu pean ekstra prügi välja viimise reisi tegema..

    • Reply Mallu 6. jaanuar 2022 at 13:11

     Ah ma ei usu, ma arvan, et minu “valed” viimase kahe postiga on ta kindasti solvuma pannud mu suhtes, niiet las olla 😀

 • Reply Karin 5. jaanuar 2022 at 18:10

  Nii nõme, aga eks see on tema kaotus, oled paremat väärt 🙂 Mõtlen, et mis pani sind kuskil postituse kommentaarides nii julgelt väitma, et ta kindlasti sind enam uuesti ei petaks?

 • Reply Kriss 5. jaanuar 2022 at 18:01

  Inimene ikka muutub küll kui ta väga tahab. Elan juba 12a aastat sellisega koos.
  Oiiiii kuidas hoiatati, et ei muutu jne, aga vot muutus ikka küll.
  Lihtsalt jah, kes tahab see muutub ja kes ei taha see ei muutu.

  • Reply ANNI1 5. jaanuar 2022 at 18:48

   Njah, ei muutu, õpivad vaid paremini vaiba alla pühkima! Mund saadab viimane ssata see laul/lause-Loving you is a losing game- , kokku pole end suutnud veel võtta, et austaks esmalt iseennast ja saadaks kus kurat!

   • Reply Ka loen siin 5. jaanuar 2022 at 22:04

    Mina jälle väidan, et osad ikka muutuvad küll. Igalühel erinevad kogemused. Mina ikka 1 x annaksin andeks, kuid kui 2, korda ka mingi jamaga hakama saadakse, siis kahjuks enam mitte, siis tõesi on selge, et inimene ei suuda / taha / ole valmis muutuma.

 • Reply Kärol 5. jaanuar 2022 at 18:01

  Mees või asi. Kõik naised, kellel selline on (olnud),peaks nad netis avalikult üles panema, et kõik näeks. Neil pole ju häbi ka, muudkui lubavad maad ja ilmad kokku aga siis ikka kordavad seda s*tta,mida juba teinud on. Rõve.
  Tekita endale blogisse tasuline rubriik “meeste häbipost”, kuhu siis tasu eest naised saavad samasugused üles anda😀
  Tulen ka hea meelega maalt bussiga pealinna kohale sind klobima, kui sellise veel tagasi võtad.
  Aga….kas sa tõesti hävitad kõik, keda tahad? Natuke filmilikult kõlab, is that true?😀

  • Reply Mallu 5. jaanuar 2022 at 18:19

   ma pärast vastan sulle pikemalt selle hävitamise teemaga 😀

 • Reply Kairi 5. jaanuar 2022 at 18:00

  Minu kommentaar läks ka kaduma ilmselt. Ütlesin , et vaatamata halvale olukorrale on hea näha , et oled julguse saanud tagasi ,kirjutada asjades mis on hingel ja kuidas need antud hetkel on. Ma just aasta lõpus mõtlesin , et teil nii kenast sujub suhe , et isegi instas storydes jagasid klippe koos Gerdiga. Kahjuks on jaa tüüpe kes oskavad ära võluda ja suudavad alati tagasi naise saada 🙂

 • Reply Heleen 5. jaanuar 2022 at 17:58

  Okei aga millist sõbrannat oleks parem suudelda kui Mallut🙄vaja oleks võrdlusmaterjali, et teha optimaalne otsus, kas asi on Gerdis v Mallus. (Vôib lugeda sarkasmitoonil)

 • Reply Kk 5. jaanuar 2022 at 17:57

  Parastada ei taha, sest ise sarnases ämbris olnud. Olin ka tore ja andsin eelmisele elukaaslasele võimaluse kuna noh räägiti maad ja ilmad ja koos olime ka 4 aastat koos olnud. Isegi kui veidikene muutus olid paljud asjad ikka samad ja ma ei jaksanud enam. Sõbranna ka koputas panniga piki pead natuke. Ja kuna ma jooksen taga suvel võistlustel kokku siis 1.5 a hiljem avastas et aa påriselt ei võtagi teda tagasi v? 😂
  Aga no praegune on palju hoolivam ja hoidvam. Vara kireda muidugi, alles aasta koos ja tema ema teeb elu “huvitavaks”… Kahjuks soovib mees et me klapiks ta emaga aga mina ei näe seda juhtumas..

 • Reply Ns 5. jaanuar 2022 at 17:56

  Minu mees on ka paras T?ra, ta purjakil olles kirjutab eksidele ja kui jälle vahele jääb siis lubab maa ja ilma kokku. Ma siis jälle annan andeks. Aastatega on vähemaks jäänud, aga ausalt öeldes usaldus on suht null. Oleks materiaalselt iseseisvam, läheks minema (ta on decent isa lastele ja teenib norm raha, aga mehena on ta täiesti null).
  Muuseas ta on see tüüp, et kui mina hakkan nutma ta karjub et jää vait noh 🥲

  • Reply Lonni 5. jaanuar 2022 at 18:08

   Ta ei tundu eriti decent human being

  • Reply Triin 5. jaanuar 2022 at 19:59

   Ausalt – viska lihtsalt terve “mees” minema. Meie aeg ja energia on meie suurim vara, ära raiska seda sellise peale. Ja elul on kombeks uusi uksi avada, kui vanad korralikult kinni pandud.

  • Reply Leena 5. jaanuar 2022 at 23:35

   Appi, sul on toksiline mees. Ma olin ka kunagi koos mehega sest mul raha polnud ega oma elukohta. Kui teed selle lõpliku otsuse, et nüüd lähen, siis näed ajutisi elamisvõimalusi- kas õe/venna juures, vanematekodus, vanaema või sõbranna juures. Peaasi et sa seisad enda eest, et kui mees survestab seksima kui sa ei taha, siis ütled et ei taha ja jääd endale kindlaks. Kui ta ikka surub siis võid lüüa jalaga munadesse- väärkohtleja eest on õigus end kaitsta. Sinu heaolu on tähtis.

 • Reply ebe 5. jaanuar 2022 at 17:55

  Parastama kindlasti ei hakkaks. Kuigi raske oli teid koos vaadata, teades tema kohta asju. Tegelikult vüib vaid õnne soovida praegu! Lõpuks ju siiski said teada ja….noh, mis seal enam! nüüd vaid jalad selga ja eluga edasi

 • Reply Merje 5. jaanuar 2022 at 17:55

  Tubli tüdruk.
  Anna aendale aega üksi ka olla, mitte ära torma suhtest suhtesse. Ela iseendale ja naudi vallalise elu.

  • Reply Ly 5. jaanuar 2022 at 18:44

   Just. Soovitav oleks mõned setmed aastad ennast täielikult suhtlusest isoleerida, kui siis käia rahvatantsus ja võibolla pühapäeval pärast lõunat raamatukogus. Veelgi parem oleks aastateks metsa kolida, väljas käies vältida igasuguseid kontakte meessugupoolega ja loota, et ehk ükskord koputab ka õnn sinu uksele. Võid kindel olla, et mõned kümmned aastat pärast pilkast pimedust ja üksindust oled sa seesmiselt niivõrd tervenenud, et enam üldse meeste poole ei vaata! Ja jumala eest ära vaata tinderi poolegi sest sealne rahvas on absoluutselt kõik EBANORMAALSED, normaalse mehe leiad COOP laost või Honda esindusest.

   • Reply Helena 5. jaanuar 2022 at 21:13

    Sa meeldid mulle😂😂😂

 • Reply Liisi 5. jaanuar 2022 at 17:53

  Loodan kahte asja – et sa sellest taaskordsest pettumusest valutult üle saad ❤️ ja et ühel teatud isikul enam vastassugupoole peale iialgi ei tõuseks. That would be fair eksju 🥰

 • Reply Helina 5. jaanuar 2022 at 17:48

  Mind meelitas siia lugema mitte see lahtrirulluv draama, vaid insta storys olnud potill 😅 sain üle muidugi. Seega tahaks ikka teada, et millisest e-poest too ilus lüüra tellitud sai? 😍

 • Reply Iiris 5. jaanuar 2022 at 17:45

  Mis sest parastamisest ikka kasu – vigadest õpitaksegi. Pea püsti ja elu läheb edasi. Kõike head sulle Mallu 🙂

 • Reply Helena 5. jaanuar 2022 at 17:42

  Oehh. Mulle tundub, et see aasta on kóigile korraliku sitavalanguga alanud… Aga positiivne pool on vist see, et ebalojaalseid inimesi uude aastasse kaasa ei võta, eks 🙂 Soovin sulle tugevat meelt!

 • Reply G 5. jaanuar 2022 at 17:41

  Õige mees on see kes nõustub, et good girsli gangsta on niiiii hotttt 😅😅
  Ole tugev

  • Reply Kardo 6. jaanuar 2022 at 18:27

   See vend on täiega hott 😄 kaelatatto ja ta hardcore käitumine on lihtsalt täiega badass

 • Reply YouCanDoThis 5. jaanuar 2022 at 17:39

  Eluvennad on sobilikud vaid üle käimiseks ja mitte millekski rohkemaks. Oskab liiga hästi mesijuttu – sobib ärakasutamiseks. Kannab liialt palju hoolt välimuse eest – sobib ainult ärakasutamiseks. JA NEED VENNAD TEAVAD KA ISE, ET NAD SOBIVAD VAID HÕÕRUMISEKS! Ära tunne end halvasti. Pärast oma abielu oligi tarvis proovida teist äärmust, et tulevikus selliste peale süda pahaks läheks 😉 Võta kui rebound relationship’i ja nüüd leia õnn ja armastus iseendas, isegi kui päris üksi aega tuleb 2-3 aastat. Sa oled seda väärt!😊 (Ka minu praegune suhe on 3x kokkulahku olnud, sest mees on külm ja jäik. Petaks ta vaid mind, oleks kerge leebet teha… Ja see tunne, et ei saa olla päris ise – mõistan 110% Vallalise elu on ikka suure väärtusega, eriti kui juba eluõiekesed olemas.)

 • Reply Helerin 5. jaanuar 2022 at 17:38

  Ma ei ela sinuga koos, ega pole lähedane ja tean, et sa pole hommikuinimene (mina ka mitte)😂
  Aga kinda saan aru, miks üksindus ajas mesijutu juurde tagasi, see, et true colors uuesti välja tuli, annab õnneks edasiseks jõudu😃

  Keep your head up!

 • Reply Aire 5. jaanuar 2022 at 17:37

  Minu kommentaar vist ei läinud läbi – mul on väga kahju sinust ja tahaksin sulle virtuaalse kalli teha! Sa oled imeline ja ära pead norgu lase.

 • Reply Immanuel 5. jaanuar 2022 at 17:32

  Klassika: sa oledki paremat väärt. Tubli tüdruk, et lõpu tegid!

 • Reply Maali 5. jaanuar 2022 at 17:31

  Fool me once- shame on you; fool me twice – shame on me. Ehk siis usun, et nüüd on ideaalne aeg igaveseks see tüüp minevikku jätta. Eriti kuna tema suurim mure oli see, et sa võid sellest blogida.

  Ja no cmn..üritada su sõbrannat suudelda?????? Mis ta peaa toimus?!
  Usun, et see teeb haiget ja ela see valu üle ja siis löö nina püsti ja mine oma eluga edasi. Sul on kolm kullapaid kellele eeskuju näidata, et selline käitumine on viimane piisk ja vsjo

 • Reply A 5. jaanuar 2022 at 17:22

  Abielus oled sa olnud ja lapsed on sul ka olemas, aga äkki leiad endale sellest mõne muu tarkustera..
  Mul viskas ka ühel hetkel üle, et ma oma elus sellise pahna otsa kogu aeg sattusin, haiget sain ja õnnetu olin. Sisendasin endale, et ma olen koos vaid ühe mehega ja see mees on see kellega ma abiellun ja lapsed saan.
  Nii ma siis alati ütlesin kõigile meesterahvastele, et mul pole mingiteks niisama suheteks aega ja kavatsen siin elus koos olla vaid mehega kellega abiellun ja lapsed saan. Pärast seda oli pahn kadunud.
  Olen nüüdseks abielus ja ema. Abikaasaks on inimene kes on suhtumisega, et mille jaoks me üldse ühist elu koos oleme ehitanud kui peaksime selle kunagi ära lõhkuma.

 • Reply iSIiil 5. jaanuar 2022 at 17:18

  Kõlab nagu korralik emotsionaalne manipulaator. Good riddance, lase lahti.

  • Reply Olen küll v*, ma tean 5. jaanuar 2022 at 17:34

   Aga nagunii sa võtad ta tagasi, hun. Veame kihla?

   • Reply Mallu 5. jaanuar 2022 at 17:38

    ei soovi, aitäh 😀

    • Reply Aire 5. jaanuar 2022 at 17:40

     Miks on vaja tulla siia kihla vedama 😀 see esiteks ei ole üldse teiste asi, mida nüüd Mallukas teeb ja teiseks ei ole see üldse viisakas siin nii lahmida 😀

    • Reply Heleen 5. jaanuar 2022 at 17:42

     Milline Sleksandra sellist meherämpsu endale sooviks siis?

     • Aire 5. jaanuar 2022 at 17:47

      Aleksandra on Gerdi tütar nagu ma aru olen saanud….

 • Reply Riina 5. jaanuar 2022 at 15:55