Tere tulemast Eestimaa kõige loetumasse blogisse,

Päevas külastab Mallukas.com’i tuhandeid ja tuhandeid eestlaseid! Kas soovid, et just sinu ettevõtte reklaam oleks nendele külastajatele nähtav? Kui jah, siis kirjuta mulle aadressil marianntreimann@gmail.com, et küsida hinnapakkumist ja arutada erinevaid reklaamivõimalusi. Minu käest saab tellida erinevaid reklaamartikleid:

  • Avad uut äri ja tahad sellele reklaami? Küsi Mallult!
  • Tegid uue cooli restorani ja tahad, et ma toitu mekiks? Küsi Mallult!
  • Meisterdad lahedaid asju ja tahad, et sinu meisterdused jõuaksid paljudeni? Küsi Mallult!
  • Korraldad huvitavat üritust ja tahaksid sellele kajastust? Küsi Mallult!
  • Müüd midagi omapärast, mida mujal ei ole ja tahaksid, et rohkem inimesi sellest kuuleksid? Küsi Mallult!
  • Mõtled, et võiks mingi tuusa kingiloosi teha? Küsi Mallult!
  • Tahad oma firma Facebooki lehele rohkem fänne? Küsi Mallult!
  • Tahad, et just sinu tooted oleksid googeldades esimeste seas? Küsi Mallult!

Kui on aga huvi bännerpinnale, siis selles asjus on abiks Malluka blogi eksklusiivne reklaampartner SmartAd. Kirjuta neile ad@smartad.ee 

Mis mõttega kulutada oma firma rahasid ajakirjareklaamidele ja muule säärasele, kui see läheb seal põhimõtteliselt kaduma. Inimesi ei huvita väike pildikene ajaleheserval, enamik teenuseid enne siiski googeldatakse ja mis on parim reklaam, kui kellegi oma kogemus, fotod, aus arvamus.

Ahjaa, selleks peate ka valmis olema, et mulle või teie toode vms võib ka mitte meeldida. Elu on selline ja maitsed/arvamused ongi erinevad, ega sellest ju ometi hullu pole.

Ühesõnaga, küsi minult, sest mul on rohkem feissbuuki laike kui Koit Toomel ja hingehinda ma ei võta!

*Facebookis peaaegu 47 500 sõpra – holy crap!

Textured Backdrops for photography

 MEEDIALE*

Autoritasud

1.      Kogu mallukas.com veebilehel, Malluka facebooki lehel (aadressil www.facebook.com/mallukas) ja Malluka Instagrami kontolt (aadressil www.instagram.com/mallukaz) olev sisu, sh blogipostitused, pildid, videod, videotes öeldu ja muud materjalid on kaitstud autoriõigustega, mis kuuluvad Mariann Treimannile (va sisu, millel on viited teistele autoritele). Eelpool loetletud veebilehel ja sotsiaalmeedia kontodel oleva sisu avaldamine, kopeerimine, refereerimine ja muul viisil kasutamine olenemata kasutamise eesmärgist (st ka juhul, kui kasutamise eesmärgiks ei ole tulu teenimine) tuleb

1.1.    kooskõlastada kirjalikult Mariann Treimanniga ja
1.2.    igasuguse avaliku kasutamise eest tuleb maksta autoritasu järgmise hinnakirja alusel, kui ei ole kokku lepitud teisiti.
1.2.1.  mallukas.com lehelt, malluka facebooki lehelt (aadressil www.facebook.com/mallukas ja Malluka Instagrami kontolt aadressil www.instagram.com/mallukaz, on lubatud reprodutseerida, kopeerida, refereerida ilma tasuta üks lause iga Malluka artikli kohta, iga järgneva lause eest on autoritasu 200€.
1.2.2.   Pildi kasutamise eest mallukas.com veebilehelt või sotsiaalmeedia kontodelt, tuleb tasuda 100 € pildi kohta.
1.2.3.  Video kasutamise või videos öeldu kasutamise eest (k.a. Facebookis avaldatud live videod ja Instagrami videod) tuleb tasuda 500€ iga täismahus video kohta. Kui avaldatakse poolik video, toimub tasu arvestus minuti alusel ning minuti hinnaks on 100€.
1.2.4.   Terve artikli täismahus kasutamine 300€.

*Hinnakiri kehtib kõikidele, kes kasutavad, levitavad, kopeerivad, reprodutseerivad mallukas.com sisu avalikult. Hinnakiri ei laiene väljaandele Naisteleht.

Jaga: