Ei ole ma suurem asi naistepäeva pidaja, aga tore näha, kuidas sotsiaalmeedia lillekimpudest kihab. Ma lilli ei saanud, aga ma süüdistan selles seda, et esiteks ma näen välja nagu räämas, ületalve kivi all vedelenud LILLADE juustega vananev troll (ei, need “ajutised” uued värvid ei ole lahedad ja seksikad!) ja teiseks ma ise ütlesin Kardole, et mul on suva sellest päevast. Mis seal ikka lilli ise taga ei nuta ja teiste üle rõõmustan ikkagi.

Küll aga tahtsin ma kasutada naistepäeva puhul juhust ja saata oma tervitused kõikidele naistele, me oleme ju ägedad!

Naine – sa oled võimas sest*:

  • Sa saad soovi korral enda sees küpsetada valmis inimesi! Väikseid, tillukesi, pehmeid, hapraid, udujuustega inimesi! Tahaks näha, kuidas mõni mees seda teha prooviks.
  • Kui külalised on tulemas, oskad sa raudselt kümne minutiga elamise läikima lüüa, et külalistele mulje jätta, et sa eladki alati korras kodus. Ainult kappi ja diivani alla ei tohi vaadata!
  • Me suudame meigiga imesid teha. Igast sitast saab saia, kui meil on jumekat, ripsmekat ja huulepulka.
  • Me veritseme iga kuu mitu päeva kõige kahtlasemast august, aga oleme ikka elus…
  • Me võime rahumeeli nutta ja keegi ei vaata meid kahtlustavalt, vaid nendivad, et ah, naised. Minu isikliku arvamuse põhjal võivad muidugi mehed ka nutta, aga olgem ausad, nutvad mehed tunduvad üldiselt kuidagi kohatumad kui nutvad naised. Meestest on kahju, et nad ei saa rahus romantilist komöödiat vaadates nutta löristada, aga enda üle on hea meel. Keegi vähemalt saab!
  • Naised ei eksi peaaegu kunagi ära. Nii palju, kui mina elus seiklemas käinud olen, olen ma ALATI sihtpunkti jõudnud. Kas siis ise kaardi järgi, või teed küsides. Mehed on alati võõrastes kohtades nagu metskitsed linnatänaval, kes maad ega mütsi ei jaga (saan rääkida vaid oma kogemustest meestega, kindlasti on ka neid, kes MIDAGI ikka üles leiavad).
  • Naised saavad iga kell seksida, kui vähegi tahavad. Näide elust enesest. Kardo võib küll ÜRITADA iga minut midagi saavutada, aga suure tõenäosusega kähisen ma nagu tänavakass ja jooksen eest ära. Kui mina midagi tahaks, siis ei jõuaks ma lauset lõpetadagi, kui Kardo juba püksid maas oleks. Isegi vallalisena on naistel vast kergem seksi “leida”, kui meestel.

*Kõik on ikka läbi huumoriprisma kirjutatud, ärge mulle mingi hullu jutuga pärast kaela lennake :D Ei ole ma mingi feminist ega feministivastane või jummel teab, mis veel.

Üldse naiseks olemine on tore. Ma ei jõudnud seda postitust valmiski kirjutada, kui Kardo mulle jalavanni ette tassis, kimbu tulpe vaasi pani, pitsaviilu ja kohvi mulle näppu andis ja head naistepäeva soovis. Nagu öeldud, päevast on mul ikka suva, aga kellele siis poputamine ei meeldiks.

HEAD NAISTEKAT, kallid sõbrakesed, naisukesed, tibulinnukesed, kukununnukesed!

Jaga: