0
Kingiloos KODU

meie kodukontor

23. märts 2017

Kes kauem blogi lugenud, see teab, et alguses pidi mu stuudiotoast saama kodukontor. Ma isegi ei tea miks, mitte, et ma nii väga kontordaks – istun ikka enamasti siinsamas diivanil, kus ma praegugi külitan ja saan oma asjad tehtud. Kardo aga raius nagu rauda, et tal on vaja arvutilauda ja muud säärast, seega tuli mul midagi välja mõelda, kui ma meie kontoritoa pildistamisteks ohverdasin. Nii ma otsustasin, et see koht saab olema elutoas. Kardo alguses punnis vastu ja vigises, et see ei sobi ju üldsee-ee-ee, aga tegelikult on see päris mõnna! Ja eriti meeldib mulle, et me ei ole erinevates tubades, vaid mõlemad koos ja ajame omi asju. Ma kõlan nagu eit, aga isegi kui me ei räägi väga, siis me oleme ikka koos ja see on mõnsa.

Kõik “kontori” loomiseks vajaliku sain erinevatest poodidest. Laua tellisime On24 poest, kui ma õigesti mäletan, siis tool oli ka sealt. Arvuti on Kardo enda “silmatera”, mis on erinevatest juppidest kokku pandud. Lausa läbipaistva korpusega, et sisemised tuled ja viled välja paistaks – ei saa arvutit laua allagi panna, peab teine ikka laua peal olema, et kõik imetleda saaks 😀

Kui nurk valmis sai, tuli teha natukene viimistlemist. Laua tagumine serv oli päris kole (sest see oli mõeldud teises seinas olema, aga meil ei mahtunud), seega olime kavalad ja värvisime selle tahvlivärviga ära, et Mari saaks sinna kriitidega joonistada. Kui see ka tehtud sai, oligi kõik nagu pmst valmis, aga ma tahtsin veel väiksed finishing touches peale visata ja soovisin, et mul oleks veel natsa tüüpilisi kontoriasju. Kääre, hiirematti, augurauda, pastakaid, post-it’se ja muid vidinaid. Kõik need, pluss väikse laualambi, sain ma kontoriabi.ee poest.

Koos oma tellimusega Kardo nurka, tellisin ka hunniku meisterdamisasju Marile – seal on täiega huvitavaid maalimiseasju, mida ma mujal näinud pole. Näiteks pintselotsaga vildikad (link)! Mega lahedad asjad, aga tuleb ise iga sekund kõrval olla, sest see võib väga kiiresti suureks läbuks muutuda. Värvida on nendega hästi mõnus!

Ühesõnaga, selline see nurgake meil on ja kontorit rohkem kui kamaluga! Kuigi mina kasutan seda ainult siis, kui ma tahan midagi ID kaardi lugejaga teha, muul ajal on see Kardo mängimise pärusmaa. Aga noh, igale mehele on ju ka oma nurgakest tarvis, eksole.

Kontoriabi.ee tahab ka teile midagi loosida. Mine tsekka nende kodukat, vali välja toode, mis sinu kontorinurgakest (või kirjutuslauda) paremaks muuta võiks ja jäta see mulle kommentaariks. Hakka ka Kontoriabi.ee Facebooki sõbraks SIIN ja juba nädala pärast võidabki üks õnnelik just selle asja, mis ta soovib!

Teate, mis selle kontorinurga meisterdamine mulle meenutas? Kui ma väike olin, siis vanaema juures ka alati tegin sektsiooni ühest osast endale kontori ja mängisin naabrilastega “panka” 😀

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

72 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Triin R 29. märts 2017 at 13:14

  Oleks samuti vaja uut tooli. Vana pidas aastaid vastu, kuid hakkab nüüdseks juba natuke ära väsima ja ei toesta enam nii hästi, kui võiks. Tahaks kvaliteetset tooli, mis peaks ka ikka aastaid vastu 🙂

  http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-nowy-styl-boston-steel-chrome-kunstnahk-must/#prettyPhoto

 • Reply P.P 28. märts 2017 at 14:00

  Kõige rohkem oleks mul vaja ühte korralikku tooli, mis ka selga toetaks. Hetkel kasutan istumiseks köögitaburetti (muid toole pole), aga see pole just kõige parem lahendus. Juba lühikese istumise järel jääb tagumik valusaks (ja karjub appi) ja kuna mul on ka suured seljaprobleemid, siis tihti lõppeb see selja kanguse ja veelgi suuremate seljavaludega.
  Kuna valikus on nii palju toole, siis ei teagi milline see kõige parem oleks, aga silma hakkas näiteks see : http://www.kontoriabi.ee/toode/juhitool-office4you-elegant-xxl-must-kunstnahk/
  Samas kui valitud auhind peaks odavam olema, siis kindlasti leiaksin kontoriabi lehelt ka midagi odavamat. Lihtsalt valik on nii suur.
  Enne sinu postitust polnudki kontoriabi.ee lehest kuulnud. Ja pean mainima, et neil on tõeliselt hea valik. Oleks ainult mu rahakott hetkel suurem…

 • Reply Sannu 25. märts 2017 at 15:17

  Töö tegemise juurde kuulub alati tassike kohvi! Praegu peab leppima filtrimasina kohviga ja siis kui rohkem aega, jahvatame ise oad ära.

  http://www.kontoriabi.ee/toode/kohvimasin-saeco-aulika-gran-crema/

 • Reply Mari 24. märts 2017 at 21:57

  Kuluks ära üks korralik tool, hetkel on meil seal üks söögilaua tagant näpatud tool ja no, ei ole mugav pikemalt arvutiga tööd teha.
  http://www.kontoriabi.ee/toode/juhitool-office4you-elegant-xxl-must-kunstnahk/

 • Reply Kadi 24. märts 2017 at 21:18

  Üks mugav tool kuluks ära küll. Praegune kriuksub ja on üleüldse kuidagi ebamugav.
  http://www.kontoriabi.ee/toode/juhitool-chairman-668-must-kunstnahk/

 • Reply laura 24. märts 2017 at 16:52

  .laulampi oleks küll vaja 🙂

  http://www.kontoriabi.ee/toode/laualamp-kanlux-ardisa-e27-25w-musthobe/

 • Reply Sus 24. märts 2017 at 13:54

  Minu kodukontorisse kuluks üks korralik laualamp ära. Kui kaua ma oma silmi rikun pimedas kissitades 🙁
  http://www.kontoriabi.ee/toode/laualamp-platinet-6w-klassikaline-valge/

 • Reply Eneli 24. märts 2017 at 13:37

  Minul kuluks väga ära uus läpakas, sest vana hakkab vaikselt otsa saama ning töö ja blogimine kannatavad selle tõttu kohe esimesena 🙂

  Tahtsin veel kiita neid küljekardinaid, mis pildilt piiluvad, nii ilusad!

 • Reply KL 24. märts 2017 at 11:44

  http://www.kontoriabi.ee/toode/sulearvuti-lenovo-e50-80-156-hd-ag-i3-5005u-4gb-500gbsshd8gb-dvdrw-4cell-win-7pro-64bit/

  Tõepoolest hädasti oleks uut arvutit vaja. Siiani oleme palju aastaid elukaaslase arvutit kasutanud, kuid lahkuminek on tulemas. Ei ole ressursse, et endale uut osta ning lapse pildid ja enda dokumendid vaja kuskile ümber paigutada. Lisaks kuskil koolitöid ka vaja teha. Unistame tõesti suurelt ja loodame loosiõnnele. 🙂

 • Reply Salme-Marta 24. märts 2017 at 09:52

  Külse Kardo on Sul üks ilusa ja avala naeratusega poiss. Nii tore vaadata kohe! : )
  Minu pojakesed on küll nii tõsiste nägudega koguaeg, et päris irm tuleb peale, kui kauemaks vaatama jääd neid.

  • Reply Sus 24. märts 2017 at 13:51

   Salme-Marta, ma olen su kommentaare igatsenud!

 • Reply Aiuli 24. märts 2017 at 08:16

  Nii armas nurgake sul. Oleks mul ruumi teeks endalegi. Kingiloosi osas tuleb ühel pisikesel neiul sünnipäev aprillis ning ta soovis sünnipäevaks asfaldikriite 🙂
  Mõnusat Päikest!

 • Reply Jaana 24. märts 2017 at 06:35

  Mul oleks hädasti vaja kontoritooli, praeguse puki,mida kasutasin, suutsin ära lõhkuda. Ideaalis oleks toole kõrge, ilma käetugedeta ja piisaks isegi vaid alaselga toetavast seljatoest. Kindlasti ratastel, sest laud mille taga istun on oma 2 ja pool meetrit pikk ?Hetkel ei oska linki panna, ehk võidu korral oskavad targemad soovitada ?

 • Reply Airi Antso 24. märts 2017 at 00:00

  No mina vist unistan suurelt 🙁 Vana arvuti hakkab saba andma ja uue jaoks finantsi ei ole…. Ja no Lenovat olen käinud kogu aeg poes piilumas 😀 Lühidalt öeldes:Ehk mul ka üks kord veab ja saangi endale uue arvuti ja mis veel ägedam,see on Lenova ja see tuleb Kontoriabi.ee st!!!! http://www.kontoriabi.ee/toode/sulearvuti-lenovo-thinkpad-e570-i5-8g-256-w10p/

  See siis minu unistus!!!

 • Reply Heidi 23. märts 2017 at 23:52

  Väike kontorinurgake on muidugi olemas. Lähiajal saan oma jooniste järgi tellitud uue kirjutuslaua ka, siis on eriti vinge!
  Kõik asjad on mul justkui olemas, lamp on laual ja printer riiulis…aga mida pole, on kõige kõige lihtlabasem kalkulaator!
  Enne oli mingi euro-krooni kalkulaatorinikats, aga see andis just otsad. Nii, et loosiõnne korral sooviksin siis seda:
  http://www.kontoriabi.ee/toode/kalkulaator-casio-jw-200tw-must/

  Kardo kõrvaklappe oleksin tahtnud, aga neid kahjuks valikus polnud 🙂

  • Reply Mallukas 24. märts 2017 at 09:08

   Kardo sai oma kõrvaklapid kunagi siis, kui ta telefoni ostis, kauba peale 😀

 • Reply Kelly 23. märts 2017 at 23:25

  Loodan võita emale uue tooli 🙂 : http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-nowy-styl-comfort-gtp-c-26-musthall/

 • Reply Kätlin 23. märts 2017 at 19:49

  http://www.kontoriabi.ee/toode/arvutikott-pierre-exclusive-line-3727-must-nahk/

  noh, et kuidagi kontorist kontorisse liikuda 🙂

 • Reply Enel V 23. märts 2017 at 19:11

  Kuna mul väike vend elab otsesed mõttes arvutis, nagu mitmed tänapäeval hilises- või teismeeas olevad noorukid, tunnistamata selle kahjulikku mõju kehale, siis on A ja O üks korralik selga toetav arvutitool.
  http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-chairman-769-must-tekstiil/

 • Reply Mariann 23. märts 2017 at 18:29

  Laualamp on veel puudu. http://www.kontoriabi.ee/toode/laualamp-kanlux-ardisa-e27-25w-musthobe/#prettyPhoto

 • Reply Merilin 23. märts 2017 at 18:29

  Sooviks seda mõnsat tooli oma väikese pingikese asemele kirjutuslaua äärde. Kõik muu on meil olemas aga vot tooli ei ole raatsinud osta. Kirves teine. Eks ajame oma väikse pingikesega ka asjad ära. ? Selle suure tooliga tunneks ennast küll nagu pilve peal.????

 • Reply Marianne 23. märts 2017 at 18:25

  http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-nowy-styl-florida-steel-kunstnahk-must/ Sest et vana tool võib iga hetk sussid püsti visata 🙂

 • Reply Kats 23. märts 2017 at 17:43

  Need valged riiulid seinal – oeh, nii ägedad. Kust soetatud?

  • Reply Mallukas 23. märts 2017 at 17:46

   See raam on ikeast, panime suvalised puutükid sisse ja värvisin valgeks 😀

 • Reply Lilian 23. märts 2017 at 17:19

  http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-chairman-685-tw-must-kangas/

  Uus tool abikaasa kodukontorisse oleks väga vajalik, kuna praegune krigiseb koledasti :)!!!

 • Reply Irmi 23. märts 2017 at 15:36

  Esitlustahvel 2×3 Eco Popchart, 66x100cm, magnetpinnaga -see oleks best sünnipäeva kink 2017. Saaks mugavalt äriplaani näidata, ei pea enam siis läpakaga jamama ??

 • Reply Terje 23. märts 2017 at 15:32

  Üks toolike kuluks küll ära ? http://www.kontoriabi.ee/toode/juhitool-chairman-411-must-kunstnahk/

 • Reply Kaija 23. märts 2017 at 15:21

  http://www.kontoriabi.ee/toode/laualamp-kanlux-franco-led-valge/
  Sooviksin väga võita uut laualampi 😀

 • Reply Katariina 23. märts 2017 at 15:16

  Kui sul veel kontoritooli all põrandal kaitsematti ei ole,s isi soovitan soojalt selline sinna hankida. Tooli rattad lõhuvad põrandat üsna karmilt, kuiig alguses ei saa aru üldse, et miskit juhtuda võiks. Kaitsematte on läbipaistvaid, ei riku üldilmet toal ja usu mind – hiljem oled õnnelik, et rattad pole põrandat ära lõhkunud.

 • Reply K 23. märts 2017 at 14:49

  http://www.kontoriabi.ee/toode/juhitool-office4you-elegant-xxl-must-kunstnahk/

  Tellisime just kontorituppa uue mööbli ja just ongi puudu üks mugav tool 🙂

 • Reply Sandra 23. märts 2017 at 14:44

  Tulevane lasteaiaõpetaja vajaks hädasti lamineerijat http://www.kontoriabi.ee/toode/laminaator-fellowes-cosmic-2-a3/ ja kiletaskuid http://www.kontoriabi.ee/toode/lamineerimistaskud-fellowes-a3-100mic-100tk/ 🙂

 • Reply kata 23. märts 2017 at 14:21

  http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-nowy-styl-florida-steel-kunstnahk-must
  Loodame väga õnnele ja kui ikkagi ei naerata see õnn ega siis pole ka midagi oleme ilma toolita edasi ise soetada ka hetkel lihtsalt ei saa.

 • Reply Kersti 23. märts 2017 at 14:19

  Elukaaslane istub kodukontoris söögitooli peal ja kui ta seal pikemalt istub siis jääb ta niigi valutav selg veelgi haigemaks. Talle kuluks üks väga mugav reguleeritava seljatoega arvutitool ära 🙂
  http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-nowy-styl-boston-steel-chrome-kunstnahk-must/

 • Reply Reet 23. märts 2017 at 14:17

  Uut printerit oleks tarvis…

 • Reply Kristiina 23. märts 2017 at 14:11

  Korralik lamp on senini minu kodukontorist puudu. Pole raatsinud osta ja see tundub vist isegi liiga korralik 🙂 Aga kui antakse, siis võtan vastu. http://www.kontoriabi.ee/toode/laualamp-unilux-swingo-alusega-valge/

 • Reply Riina 23. märts 2017 at 14:04

  Mul on nii nii kangesti tarvis uut arvutit. Vanaga ei saa enam suurt midagi teha. Ragiseb ja rögiseb ja ülbitseb koguaeg. Küll ei sobi ID-kaardi lugeja, siis ei sobi väline ketas (USB pesad vist tuksis) Ja no nii aeglase mõtlemisega, kui see arvuti hetkel on, pole vast maailma esimesed arvutid ka olnud. See on kohutav, kuidas ma ei suuda sellega mitte midagi teha 🙁
  Seega minu valikuks on see: http://www.kontoriabi.ee/toode/sulearvuti-lenovo-e50-80-156-hd-ag-i3-5005u-4gb-500gbsshd8gb-dvdrw-4cell-win-7pro-64bit/

 • Reply Margitta 23. märts 2017 at 14:01

  Mu kontorinurka ei saa miski paremaks muuta, sest mul pole seda 😀 Leidsin aga hoopis sellise http://www.kontoriabi.ee/toode/bactrack-vio/ BackTrack VIO alkomeetri, kingiksin selle oma sõbrale, kellele see kindlasti ära kuluks. 🙂

 • Reply Anna 23. märts 2017 at 13:53

  Kuna ma enamik töö ja kooliaega veedan just kodukontoris ja praegu on tooliks tavaline söögilauatool (mis on korralikult tunda saanud ka kassi küüntejõudu), siis hädasti oleks vaja ühte mõnusat ja reguleeritavat kontoritooli: http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-nowy-styl-boston-steel-chrome-kunstnahk-must/

 • Reply Kertu 23. märts 2017 at 13:35

  Minu väikevennal on hädasti ühte korralikku arvutitooli sünnipäevaks vaja 🙂
  http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-nowy-styl-florida-steel-kunstnahk-must/

 • Reply Helena 23. märts 2017 at 13:23

  Minu kontorinurgakesest on puudu üks korralik tööarvuti http://www.kontoriabi.ee/toode/sulearvuti-lenovo-e50-80-156-hd-ag-i3-5005u-4gb-500gbsshd8gb-dvdrw-4cell-win-7pro-64bit/

 • Reply Inger 23. märts 2017 at 13:21

  Meie kontorinurgakesse sobiks hästi see laualamp: http://www.kontoriabi.ee/toode/laualamp-kanlux-clarisa-led-must/

 • Reply Inger 23. märts 2017 at 13:14

  Kurg? 😀

  • Reply Mallukas 23. märts 2017 at 14:29

   kassi nimi 😀

 • Reply Kaisa 23. märts 2017 at 13:14

  http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-chairman-685-tw-must-kangas/

  Teeks isale selle kingituseks, kuna tal oli märtsis sünnipäev ja hetkel polnud kohe kingi jaoks raha, siis uus tool oleks just idealne kingitus. 🙂

 • Reply Liis K 23. märts 2017 at 13:06

  Üks korralik kontoritool kuluks küll ära. 🙂

  http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-nowy-styl-florida-steel-kunstnahk-must/

 • Reply Liis 23. märts 2017 at 13:04

  Uut tooli oleks hädasti vaja
  http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-nowy-styl-boston-steel-chrome-kunstnahk-must/
  Eelmine juba 15 aastat kasutuses olnud.

 • Reply Stiina 23. märts 2017 at 12:55

  Meie tegime samuti kontorinurga lahenduse elutuppa ja seal on nüüd peaaegu kõik olemas. Mida veel VÄGA vaja oleks, oleks mõnus ja mugav tool (hetkel on kasutusel nõukaaegne neljajalgne söögilaua taha passiv tool)!

  Hetkel kohe valida ei oskagi nõnda, kuna see oleks rohkem mehe pärusmaa ilmselt, aga üks mõnus kõrge seljatoega musta värvi arvutitool oleks super! 🙂

 • Reply Ketu 23. märts 2017 at 12:48

  http://www.kontoriabi.ee/toode/kohvimasin-saeco-lirika-basic/

  Mu kontoris on väga vaja kohvimasinat! Muidu lõppen ära sinna laua taha 🙂 ja lähim kohvik on niiiii kaugel!

 • Reply Katre 23. märts 2017 at 12:45

  Tore leht, sessuhtes, et esilehe avas ära ja lõpuks kiilus täiesti kinni, seega ei saanudki sealt mingeid linke nagu otsida. Jõudsin ainult märgata, et üks monitor on valikus – see kuluks küll marjaks ära. Aga sobiks ka mingi värviline printer.

 • Reply Kris Soome 23. märts 2017 at 12:44

  Nii picture perfect näeb välja 🙂 Nagu kodusisustuse ajakirjast 🙂

  Kommentaariks mida sooviksin kontoriabi.ee lehelt. Ei soovi ise mitte midagi aga kui ma loosi tahtel peaksin ka osutuma valituks, siis luban Sinul endal valida perekond kellel ehk on sügisel kooli minev(ad) lapsed ning vajaksid sealt miskit kindlasti. Usun, et sul on aegade jooksul palju kontakte tekkinud kellele see suunata edasi!

 • Reply Marie 23. märts 2017 at 12:40

  Tool meil täitsa pekkis, kõrgust ei saa muuta ja käetugesid ka ei ole, niiet üks vinge tool kuluks küll ära: http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-nowy-styl-florida-steel-kunstnahk-must/

 • Reply Margit 23. märts 2017 at 12:37

  http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-nowy-styl-florida-steel-kunstnahk-must/
  Sellise tooli üle oleks mehel küll hea meel. Me just alustasime kontorinurgakese ülesseadmist.

 • Reply E 23. märts 2017 at 12:35

  Mul tekkis hoopis küsimus, et mis statiivi sa kasutad? Jäi seal laua peal silma. 😀

  • Reply Mallukas 23. märts 2017 at 12:37

   mul on kaks tükki, see laual on suvakas aliexpressist, Kardo kinkis sünnaks võimsama ka 😀

 • Reply Katre 23. märts 2017 at 12:34

  Kontorinurka mul ei ole, vajalikud asjad teen ära kas diivanil lebotades või köögilaua taga istudes. Aga seinakella oleks mul sellegi poolest vaja 🙂 Seda ei ole olnud mul juba neli aastat – uskumatu, kui laisk võib inimene olla, et ikka veel pole endale uut ostnud 😀

  Kontoriabi kodulehel jäi mulle koheselt silma see ruudu-kujuline mudel:
  http://www.kontoriabi.ee/toode/seinakell-troyka-35x35cm-klaasmust/#prettyPhoto

 • Reply Ansa 23. märts 2017 at 12:28

  Võtaks ühe glamuurse musta prügikasti, aitäääh 😀
  http://www.kontoriabi.ee/toode/prugikast-tork-5l-360x167x200mm-must/

  • Reply Mallukas 23. märts 2017 at 12:29

   hehe, on tõesti glamuurne 😀

 • Reply Kaisa 23. märts 2017 at 12:28

  Huvitav oli leida mitte ühtegi kontorilauda 😀
  Aga kuna praegune tool on sent surmale võlgu, siis teeniks meie tagumikke selline tool väga hästi 🙂

  http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-nowy-styl-racer-musthall/

 • Reply Riiiinu 23. märts 2017 at 12:25

  http://www.kontoriabi.ee/toode/burootool-nowy-styl-florida-steel-kunstnahk-must/

  Sellisest mõnusast toolist tunneme küll puudust 🙂