0
AVALDAN ARVAMUST TESTIN JA ARVUSTAN Uncategorized

meie Von Baeri kotipere

23. aprill 2017

Hehe…Kotid. Kui mul juba täna kaamera käes oli, siis pildistasin teile kiirelt üles meie Von Baeri kotipere. Kõik sai alguse minu seljakotist (sellest kirjutasin siin). Minu pruun ja ustav seljakott on mu kotiarmees vaid üks kümnete seas, aga vaieldamatult kõige rohkem kasutuses. Ta on mahukas, mõnusast pehmest nahast, lukkudega, mis käivad megalibedalt ja sellega saan kenasti kaasa võtta läpaka, kaamera ja hunniku kraami veel, mis vaja minna võib. Seega on käekotid tänu sellele seljakotile tahaplaanile jäänud. Sorri, teised kotid!

See esimene pruun seljakott saadeti mulle kingituseks, aga järgmise ostsin juba ise. Nimelt avastasin ma enne jõule, et mul polegi Kardole kingitust ja seetõttu tellisin talle ka seljakoti ja rahakoti just Von Baeri poest. Selle tellimusega saatsid nad omakorda mulle jõulukingi, milleks oli must seljakott. Ja nüüd, kuna me siin usinalt reisi plaanime, saabus meile ka Von Baeri poolt järjekordne kingitus – käsipagasi mõõtu reisikott! Seega on meie Von Baeri kotipere juba viieliikmeline!

Minu kotid on siis see pruun seljakott (mis on SIIN praegu soodukaga!) ja siis see must, mida ma enam e-poest ei leiagi. Ma pean tunnistama, et kuigi must sobib üldiselt enamike riietega paremini kokku, siis võtsin ma sellisel puhul kasutusele pigem Kardo koti, mitte enda oma. Mind häris ainult luku puudumine. Ma kaotan nii palju asju, et ainult magnetiga kotikinnitus (ok, nöörid ka) ei ole mulle piisavalt mugav. Samuti oli ta ka natukene sellisest tugevamast nahast, mis mulle nii väga ei meeldinud, kui mu pruuni koti pehme nahk.  Sellegipoolest olen seda ka omajagu kandnud.

Kardo must seljakott (LINK) meeldib mulle väga! Veel pehmem nahk, kui minu pruunil kotil, palju lukkudega sahtleid, liuglevad lukud, stiilne must värk, vastupidav nahk ja no lihtsalt tore kott on. Sama masti on see suur reisikott, no nii äge! Neil on selline pruun ka, ratastega. Endale peaks selle hankima, siis saaksime oma Von Baeri kotikoguga sügisel Tenekale minna 😀 Pärnus juba käisime nii, et mõlemal oli oma seljakott + must reisikott ja no Kardo rahakott (LINK) ka.

Jah, need kotid ei ole odavad, aga nad ei kulu, saad neid aastaid ja aastaid kasutada, erinevalt kunstnahast kottidest, mis HMis müügil on. Muidugi maitse asi, aga kui sünna tulemas ja kotti vaja, miks mitte see oma kinginimekirja lisada. Ma lihtsalt ise nii ihne, et vb ei raatsiks, aga kingiks tahaks küll 😀 Meie pere soovitab siiralt 🙂 Veel paar aastat tagasi poleks ma küll uskunud, et mu lemmikkotiks saab seljakott olema, aga noh, aitäh Von Baer, nüüd on!

Lahe must reisikott (LINK)

 

 

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

89 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Grete 26. aprill 2017 at 18:55

  Lähen varsti pisikesele reisile ning olengi just seljakotiotsingul, kuid mittekuskilt ei leia ilusat ja mahukat kotti :/ See seljakott oleks ju ideaalne reisile viimiseks 🙂

 • Reply Marion 25. aprill 2017 at 12:56

  Mu haige selg oleks ülitänulik selle üle. Hetkel on mul 1 ustav kotike igapäevaselt kasutuses, kõik teised seljakotid on katki läinud. Varsti annab seegi otsad, ma kardan.

 • Reply Signe 25. aprill 2017 at 08:22

  Kas sellele meesterahakotil on sendilahter ka? Pildi pealt ei jää silma see.

 • Reply Inga 24. aprill 2017 at 20:51

  Ma olen ka juba mitu aega seda suurt reiskotti piilunud aga pole veel nii palju vaba raha parasjagu käes olnud.
  Tegelt on mul küsimus ka. Kui praktiline see rahakott on?Kuidas sinna reaalselt sularaha ja kaartid ära mahuvad? Mõtlesin mehele sünnaks osta, tal on paar aastat juba mingi vana telefoni kott rahakotina kasutuses, sest eelmine pärisnahast oli lõpuks juba ikka päris kapsas. Päris nahk peab kauem vastu küll aga lõpmatult ta siiski ei kesta.

 • Reply S 24. aprill 2017 at 20:29

  Pole kunagi käekotiinimene olnud, pigem mingi märss/seljakott 🙂 Selline kvaliteetne seljakott kuluks kindlasti ära.

 • Reply Kärt 24. aprill 2017 at 20:03

  Juba pikalt olen unistanud ühest ilusast seljakotist, kuid kahjuks need mis mulle meeldivad ei ole taskukohased. Ülikoolis õppimise kõrvalt on keeruline midagi sellist endale seda soetada. Nii et see kott teeks mind ilmselt väga õnnelikuks.

 • Reply Kats 24. aprill 2017 at 18:51

  Mu mehel oleks seda vaja. Ta käib praegu ajutiselt komandeeringus ja tassib oma asju kilekotiga, piinlik. 😀

 • Reply Ragne 24. aprill 2017 at 17:34

  Täiega tahan seda kotti! ?

 • Reply S 24. aprill 2017 at 17:34

  Mul nendest käekottidest ükskõik, aga kustkohast see äge rohekas suur pleed pärit on? 🙂

 • Reply Helen 24. aprill 2017 at 15:56

  Kas ma olen loll või mida asja need inimesed siin all kirjutavad, et soovivad kotti ja loosis osaleda – mingit loosi ju pole?! Naljakas ikka vaadata neid, kes ilmselgelt isegi postitust läbi ei loe ja hakkavad kohe kommentaare laduma, et jah vaja seda ja teist ja 😀 😀

  • Reply Ner 24. aprill 2017 at 17:05

   Sama küsimus 😀

  • Reply S!rle 24. aprill 2017 at 17:06

   Sama. Vaatasin veel 2x postitust üle, et kas ma hakkan hulluks minema.

  • Reply Anna 24. aprill 2017 at 17:09

   Nii ta on kahjuks, lugeda ei viitsi aga asju tahaks ja nii neid kommentaare tuleb ! 😀

   • Reply Lii 24. aprill 2017 at 17:37

    Tegelikkuses fb kuulutati välja loos 🙂

 • Reply E.P. 24. aprill 2017 at 15:25

  Jaa! üks ilus seljakott kuluks ära küll kahe pisikese lapsega ringi käies – oleks käed mõnusalt vabad. Suurem pisike räägib juba mõnda aega, et ta tahaks matkama minna- mõnus oleks kotti talle võiku ja veepudel pista ja käe otsas ei peakski midagi vedama 🙂

 • Reply Merka 24. aprill 2017 at 15:04

  Nii vinge kott, kindlasti leiaks see igapäevast kasutust:) VB kotid on lihtsalt ülivinged:)

 • Reply Annika 24. aprill 2017 at 14:41

  Minul leiaks see kohe kasutust! Nii stiilsed ja maitsekad. 🙂

 • Reply Dolores 24. aprill 2017 at 14:20

  Oo minule kuluks ka kott ära, asju on koguaeg kaasa vaja igalepoole nii palju võtta ja ei mahu enam pisikesse õlakotti ära 🙁

 • Reply Triin 24. aprill 2017 at 14:06

  Mul oleks ka nii hädasti vaja… väikse lapsega on seljakott hädavajalik ja minu tavaline Nike kott on nii läbi ja kulunud, et täitsa häbi kohe 🙂

 • Reply Liisi 24. aprill 2017 at 13:53

  ???
  Jah palun!
  Beebiga koos esimene suvi ees, viiks selle koti küll endaga koos linna, maale, eestisse ja välismaale trippima. Asjad saab kõik kaasa ja fabolous välja ka näha ?

 • Reply Anet 24. aprill 2017 at 13:47

  Vauu, nii stiilne nahast seljakott! Mul on skolioos ning seljakott on ainuõige valik, sest see aitab ära hoida seljavalusid. Oleksin äärmiselt õnnelik, kui saaksin selle seljakoti!

 • Reply lepsu 24. aprill 2017 at 13:34

  Kotil oleks meie juures hooliv pere ja kapis norutama ei pea! Laps sai just kaheseks ja ainult seljakotti kasutangi. Kui oleme käruta siis nii tihti tahab süles olla, et mingid muud kotid pole ûldse enam kasutuses olnudki. Pealegi on sellised kotid nii stiilsed. Isegi laps kannab juba oma pisikest seljakotti kuhu mõmmi kaasa susatakse.

 • Reply Mariana 24. aprill 2017 at 13:17

  Mu tütar on väga soovinud, tal oleks üli heameel ?

 • Reply Triin V 24. aprill 2017 at 13:08

  Oleks just vaja üht soliidset ja mugavat seljakotti. Olengi pigem seljakoti inimene, käed vaba, et näiteks poest ostetud lillekimbu käes hoida või kellelegi ust avada 🙂

 • Reply Marian 24. aprill 2017 at 13:07

  Jaaa väga sooviks seljakotti. Mu õel on midagi sarnast ja kui nägin, pidin kadedusest lõhki minema.

 • Reply Triinu 24. aprill 2017 at 12:54

  Oehh tahaks küll sellist, need kotid on nii ilusad? ükspäev just vaatasin neid aga hind on nii krõbe??

  • Reply Albert 1. mai 2017 at 12:25

   Tere Triinu,

   Krõbe võrreldes millega? Oma klassis oleme soodsaimad :).

 • Reply Helena 24. aprill 2017 at 12:50

  Ma armastan seljakotte 🙂

 • Reply M-L 24. aprill 2017 at 12:43

  Oh kui ägedad! Liiklen suvel enamuse ajast jalgrattal, seega oleks selline seljakott küll suurepärane kaaslane 🙂

 • Reply Jane 24. aprill 2017 at 12:38

  Sooviks väga. Endal hetkel ainult üks spordikott, millega trenniasju kannan. Uut kotti hetkel osta ei saa, kuna iga kopikas on päris oma kodu ostmise jaoks arvel

 • Reply Evelina 24. aprill 2017 at 12:19

  Kahe väikese lapsega oleks seljakott ideaalseks abimeheks. Kãekotiga ei kujutaks elu kahe kratiga ette. Muidugi nahast kott oleks eriti ideaalne, ilmastiku ja nö “lastekindel” ?

 • Reply Kristin L 24. aprill 2017 at 12:09

  Sooviks väga :p
  Seljakotid on kóige paremad, eriti kui tihti jalgratta seljas olla!

 • Reply Merian 24. aprill 2017 at 11:40

  Ma VIHKAN oma käekotti.
  Esiteks, kui ma panen ta üle õla, siis on ta maailma ebamugavaim asi. Teiseks, õlal on ta kole, pikka sanga kasutades libiseb maha ja üldse kolekole.
  Ja kolmandaks, tal on ainult üks sahtel ja sealt midagi üles leida – no varu raudseid närve ja vähemalt kahtekümmet minutit.

  Seljakotti kasutaks hea meelega!

 • Reply Mari 24. aprill 2017 at 11:12

  Ma olen nii kade-hullult fännan neid kotte aga need üle mu igasuguse materjaalse piiri.
  Loomulikult tahan!!

 • Reply Maarja K 24. aprill 2017 at 10:39

  Mul pole veel ühtegi seljakotti olnud (va väikse koolijütsina :D)…aga need praeguse aja moodukotid on nii laheda välimusega,et see võiks mu esimene küll olla 😛

 • Reply Liisu 24. aprill 2017 at 10:33

  Väga kena ja kvaliteetne kott tundub olevat, loomulikult sooviks ka endale sellist 🙂

 • Reply Mai 24. aprill 2017 at 10:26

  Sooviks väga! 🙂

 • Reply Liisa 24. aprill 2017 at 10:17

  Täiesti lootusetult lähevad mul kõik kotid järjest läbi ja no ei leia sellist paraja suurusega ning sellist, mis näeks viisakas välja ja ei laguneks kohe ära… seega oleks väga tänulik ühe korraliku kaaslase eest.

 • Reply Kadru 24. aprill 2017 at 10:11

  Oleksin väga õnnelik selle musta seljakoti üle! Kahjuks enda rahakott ei hakka peale neile Von Baeridele,olen nende kodukal luurel käinud ja niisama imetlenud neid mitu korda 😀

 • Reply Laura 24. aprill 2017 at 10:08

  Mul oleks ka sellist vaja!!! Mul on kõikide käekottide sangad katki läinud, sest ma kannan alati lihtsalt nii palju asju kaasas ja kott on täiesti punnis. Vaesed käekotid! Aga selgakott oleks palju parem ja kindlasti vatupidavam variant.

 • Reply Nele 24. aprill 2017 at 10:03

  Minul oleks küll hädasti ühte head kotti vaja. Mul lagunevad lihtsalt kõik kotid ära ja praegult ongi suur probleem, kuidas oma träni vedada 😀

 • Reply Marit 24. aprill 2017 at 09:56

  Oiiii, kuidas seda kotti oleks vaja!!! Ma olen otsinud ilusat (kvaliteetset ja tingimusel, et see oleks must) seljakotti terve see aasta, aga tulutult. Nüüd mul on see vôimalus saada? Ofc kasutan vôimalust, sest niiii hädasti oleks vaja, kuna soovin minna varsti maailma avastama 🙂

 • Reply Siki 24. aprill 2017 at 09:55

  Meie perre on varsti lisandumas kolmas laps.. ja ma olen juba praegu nii hädas asjade tassimisega. Nii hädasti oleks vaja suuremat kotti, kui seda on mähkmete kott, kus ma tassin hetkel kahe lapse asju. Juba praegugi mahuvad vaevu sinna asjad ära.. mis siis kolme lapsega saab ?
  Ma olen nagu kaamel, kellel on kaks kuni kolm kotti üle õla visatud, rahmeldav laps puusal ja teine käe kõrval kui lähme läbi alevi ?
  Ehk loosiõnn halastab meile ja kingib meile selle ilusa kvaliteetse koti !

 • Reply Kätlin 24. aprill 2017 at 09:54

  Ideaalne, kui mul lapsega arstile minek. Saab kõik asjad sinna toppida. Õlakott libiseb muudkui õlalt maha. Ühes käes tassi turvahälli, teisel käel säti muudkui kotisangu….uhhh. Jah, mul on SEDA vaja Mallukas ?

 • Reply Laura 24. aprill 2017 at 09:53

  Muidugi soovin, kui juba jagamiseks läks 😀

 • Reply Mai-Liis 24. aprill 2017 at 09:53

  Meil beebiga oleks väga mõnus ringi rännata sellise musta seljakotiga ? kuna praegu tal ka iga, mil emamus ajast soov süles olla, siis oluliselt lihtsam oleks tema asju sellises olukorras seljas tassida kui käekotiga käes. Praegu meil õue minek näeb ka nii välja, et kõigepealt ühte kätte käekott, sama käevangu puusale laps ja teise kätte käru. Ja nii nagu kaamel tuleb saada kolmandalt korruselt õue ja pärast tagasi. ? Mul vist peaksid juba korralikud musklid selle peale olema. Tore oleks osa raskusest selga suunata ? Nii et seljakoti eest oleksin kindlasti väga tänulik ☺

 • Reply Ingrid 24. aprill 2017 at 09:51

  Mina soovin!

 • Reply Karolin 24. aprill 2017 at 09:46

  Mina sooviks ?

 • Reply Eliisabeth 24. aprill 2017 at 09:42

  Olen juba pikalt Von Baeri tooteid endale soovinud ja see must seljakott on üks lemmikutest. Palun, palun palun seda endale päriseks..??

 • Reply Ethel 24. aprill 2017 at 09:40

  Mulle väga meeldiks ringi käia sellise mõnusa seljakotiga, kuhu mahuks ka vajalikud beebi asjad 🙂

 • Reply Mare 24. aprill 2017 at 09:33

  mina sooviks musta seljakotti 😀

 • Reply Kätlin 24. aprill 2017 at 09:32

  Ma ammu endale seljakotti soovinud käekoti asemele, justnimelt igapäevaseks kasutamiseks. Küll aga pole leidnud sellist lahedat. Sinu poolt pakutav oleks täpselt selline, mida otsinud olen. Anna ta aga heaga uue perenaise hoolde 🙂

 • Reply Karin 24. aprill 2017 at 09:32

  Ma ei hakka sulle rääkima kurba lugu, miks mul nüüd hädasti seda kotti vaja on 😀 (no sri tglt veits on ka). Ma räägin hoopis naljaka 😀

  Olin parasjagu Roccas seljakoti otsingul teist päeva, kriteeriumiks must ja nahataoline. Seljakott on ju üleüldse rühile kordades parem valik kui raske tudengi käekott. Otsin ja otsin ja lihtsalt ei leia. Siis mõtlesin, et no savi, astun Ecco poodi, sest seal oli üks no niiiiiii super 5+ seljakott. Mul polnud aimugi ka, palju see võiks maksta. Katsusin ja vaatasin ja mõõtsin, kas mu ustav läpakas ka sinna sisse mahuks jne. Lõpuks tuli müüja ka uudistama ja küsisin saatusliku küsimuse: palju maksab? Müüja ütles summa, mis oli mingi 10x suurem minu hinnakriteeriumist. Tegin siis sellepeale väga tarka nägu ja seletasin veel koti plusspunkte ja ütlesin lisaks, et no nahast koti kohta pole ju üldse hull hind, ise sisimas nutsin 😀 lõpuks lahkusin poest vabandusega, et tulen mõni päev läpakaga koos, siis on kindel värk, kas mahub (endal nägu piinlikkusest punane :D)

  Endal oli piinlik ja müüjast oli kahju 😀 ostsin lõpuks endale äkki Parfois poest lõpuks mingi odavama otsa seljakoti ka, mis tervelt nädala vastu pidas -.-

  seega mul pole ikka seljakotti, niiet võid rõõmsalt ühe mulle anda 😀

 • Reply Monika 24. aprill 2017 at 09:30

  No kui juba jagamiseks läks, siis ole lahke ma kade ei ole, kui sa mullle selle koti kingiks. 😉

 • Reply Anna-Maria 24. aprill 2017 at 09:29

  Mul on üks selline seljakoitüüpi käekott täitsa ribadeks kantud, et värske kuluks ära küll :o) see hakkase selle kotipere seast kohe silma.

 • Reply Kirsti 24. aprill 2017 at 09:26

  Mina mina tahan musta seljakoti… esiteks tead sa ise nigunii kui titabeebiga majast välja astud palju nänni vaja kaasa võtta, käekoti ju ei mahu kõik. Suvi tulemas ja siis ringi rändamist palju. Läheb vaja suuremat koti. Ja miks mitte siis stiilne seljakott. Iga naine pean ju siiski olema naine ja kena väljanägema. Peaasi et roosa tutt ka alles jääb 😉 Dessule see sobiks!

 • Reply Triinu 24. aprill 2017 at 09:24

  Mina mina mina oi kuidas sooviks ju ?

 • Reply Andra 24. aprill 2017 at 09:23

  Minul on käekottidega olnud algusest peale selline lugu, et ma ei taha neid kanda. Ostan siit selle koti ja sealt selle, aga mõnel korral käies jääb see kappi seisma ja tassin oma telefoni, rahakotti ja võtmeid taskus, jube ebamugav, mis on ka neid kotte üldse ajendanud ostma 😀 Nüüd olen otsustanud, et jäägu minu suhted nende kottidega siiski poodi, sest no ma ei julge ja taha neid niisama koju seisma osta. Mitte kuidagi ei ole saanud minust käekoti inimest. Üks päev silmasin ka sellist seljakotti, proovisin, tundus põnev…aga jäi ka poodi, sest et julenud osta 🙂

 • Reply A. 24. aprill 2017 at 09:23

  Niii ägedad kotid! Väga lahe oleks, kui mul endal oleks ka norm kott, kuhu läpakas sisse mahuks. ?

 • Reply Reet 24. aprill 2017 at 09:22

  Sooviks ka, aga ise osta ei saa kuna pole lihtsalt sellist vabaraha ?ja vaevalt, et keegi teine kingib ka, kui just Sina seda ei tee ?

 • Reply Laura 24. aprill 2017 at 09:20

  Vauu, need kotid on nii kenad! Ja ei ütleks ka mina uuest kotist ära millega koolis käia. 😉

 • Reply Epp Kool 24. aprill 2017 at 09:20

  Väga ilus kott, sellega oleks kindlasti mugavam kui käekotiga. Oleksin väga õnnelik, kui selle omale saaksin?

 • Reply MK 24. aprill 2017 at 09:19

  Wow, nii lahedad ja ilusad kotid !!
  Kindlasti sooviks endalegi ühte seljakotti 🙂

 • Reply Janne 24. aprill 2017 at 09:18

  Olen Von Baeri lehekülge nii kaua juba jälginud. Nii ilusad tooted. Väga lihtsa disainiga.
  Ise ei saaks endale lubada endale sellist kotti.
  Võit oleks ülim! 🙂

 • Reply Elena 24. aprill 2017 at 09:18

  Ma pakuks meeleldi Su mustale seljakotile uut ja armastavat kodu ?
  Minu “koti-pere” on üli väike, kannan alati oma asjad enne ribadeks, kui uue soetan.

 • Reply Birgit 24. aprill 2017 at 09:17

  Täpselt sellist seljakotti olengi otsinud endale, et suvel mõnus ringi oleks matkata 🙂

 • Reply Liia 24. aprill 2017 at 09:13

  Vauuuu,see nii ilus!Arvan,et mu tütrekesel lööks silmad särama ja jalad kooli poole kergemini tatsuma!?

 • Reply Heili 24. aprill 2017 at 09:11

  Oh wow, see must seljakott selle roosa tutiga on üliiiilus, täielik lemmik ????

 • Reply Marina 24. aprill 2017 at 09:10

  seljakotti ise ei vaja aga tütrelel oleks hea meel =)

 • Reply Jessica 24. aprill 2017 at 09:09

  Oooh?

  See kott on nii ilus ja see sobiks suurepäraselt. Kui on laps, siis on selline hands free süsteem ju ülim luksus 🙂

  Lisaks oleks ju uus asi hea lohutus praegusele elukorraldusele 🙂

 • Reply Diana 24. aprill 2017 at 09:08

  See kott on lihtsalt imeline! Esimest postitust sellest juba nägin siis tuli tahtmine selle koti järgi!

 • Reply Kaia 24. aprill 2017 at 09:08

  Super, oleksin kindlasti õnnelik uue seljakoti üle! Mul oli vahepeal eriline fetiš igasugu kottide pihta 🙂

 • Reply Mannuuu 24. aprill 2017 at 09:08

  selline kott oleks ideaalne laspse asjade jaoks. mul on kahe aastane pisike plikatirts ning kui maale minek või külapeale siis vaja ikka vahetustiided ja mänguasjad kaasa võtta 🙂 … ning kindlasti kasutaksin kotti ka vahepeal ona asjade jaoks.

  • Reply Karoline 24. aprill 2017 at 11:35

   Osalen ka siis esimest korda loosis,sest see kott on niiiii mõnus!

 • Reply Sigrid 24. aprill 2017 at 09:07

  Nii lahedad ??? seda seljakotti tahaks küll.

 • Reply Aita 24. aprill 2017 at 09:04

  Nii ilusad pildid ja kotid. Sooviks väga endale seljakotti. ?

 • Reply Älis 24. aprill 2017 at 09:03

  Seljakott on täpselt see, mida olen praegu nagu tikutulega taga otsinud! Kuna laupäeval ütles ütles mu lapsevankri all olev korv/kott- mida ma kasutasin absoluutselt kogu oma kupatuse jaoks, siis nüüd on mul vaja kas väga suuri taskuid või seljakotti! Ilusat ja naiselikku seljakotti leida on aga tohutu missioon- jään lootma sinu peale Mallukas ?

 • Reply Kùlli 24. aprill 2017 at 09:03

  Näevad sikid välja ! Jagada vôib mullegi 😉

 • Reply Karmen 24. aprill 2017 at 09:02

  Ei ütleks minagi kotist ära. Varsti teine poisipõnn ka majas ja väljas käies oleks kahe mürgeldisega seljakott kindlasti mugavam. 🙂

 • Reply Margret 24. aprill 2017 at 09:02

  Aitäh pakkumast, väga sooviks seda superägedat kotti omale 🙂

 • Reply Heli 24. aprill 2017 at 09:01

  Nii niii tahaks endale sellist kotti. Olen käinud poodides nillimas neid aga nillimiseks see jäänud ongi:(

 • Reply Mairi 24. aprill 2017 at 09:00

  Tōesti vinged kotid.. Kindlasti ka palju mugavam, kui kåekott 🙂 Jagamiseks låheb siis vōid mulle ka jagada ???

 • Reply Siiri 24. aprill 2017 at 08:59

  Mina tahaks :)!!Arvan,et kasutaks seda kotti surmani;)

 • Reply MAIVI 24. aprill 2017 at 08:59

  Hei, väga lahedad on. Ja kuna minu jaoks on velosiison alanud, siis on seljakott see ainuke kaaslane. Muud märsid ootavad oma aega varnas rippudes ja käidud kohti meenutades. Seega, kui on üle, pakuks lahkesti kodu talle ja vahvaid seiklusi minu turjal:)

 • Reply Manni 24. aprill 2017 at 08:59

  Tahaks küll endale ühte mõnusat musta seljakotti, sest suvel on ees ootamas palju erinevaid käimisi ja juba praegu tundub, et õlakoti asemel oleks parem seljakott 🙂

 • Reply Jaanika Paavel 24. aprill 2017 at 08:59

  Minul oleks väga vaja sellist kotti 🙂 Paneksin sinna oma kaamera, et saaksin alati oma Pähklit (nii kutsun oma poja kellel pruunid silmad) jäädvustada 🙂 Praegu tassin koledas kotis kaamerat 🙁

 • Reply Maren 24. aprill 2017 at 08:58

  Minul on hirmsasti vaja uut seljakotti. Kuna elan 4.l korrusel siis hea seljakotiga valutaks mu selg ilmselt vähem ? plus laps ka üles vaja vedada

 • Reply Svea 24. aprill 2017 at 08:39

  Jaa.. need kotid on ilusad 🙂

 • Reply Liis 23. aprill 2017 at 15:09

  Oeh kuidas ma tahaks ka sellist seljakoti omale, aga siiani ostnud max hinnaga 15 eur kott ja seda ka vähemalt 3 aastat kasutanud, sest lihtsalt ei ole nii palju raha. Nii kui suudan aastas koguda nt 600 (rohkem ei anna kuidagi palgast kõrvale panna), siis selle kulutan ma reisimisele. Ei lubagi endale midagi head, ainult hädapärast, et saaks korra aastaski reisile, ükskõik kuhu.
  Aga need kotid on tõesti imelised 🙂