Nonii naised…Mäletate, kui ma eelmisel kevadel oma juuksed tumedast heledaks värvisin, eks? Siis mulle kirjutasid nii paljud naised, et kuidas ikkagi sai nii, et tumedast kohe heledaks ja tahtsid muudkui rohkem infot, et kus seda teha saab ja palju maksab ja muud säärast. Juba siis tuli meil Saritaga mõttesse, et kunagi võiks teha laheda make-overi loosi, kus võitja saab enda juuksed ka näiteks tumedast heledaks. Või heledast tumedaks. Või punaseks. Või laheda bob’i, või tuusa ombre.

Mina peale oma makeoverit!

Sellest on nüüd hästi palju aega mööda läinud ja meil tuli see mõte uuesti pähe, kuid sedapuhku mõtlesin ma, et miks ainult uus soeng? Teeme ikka ühele õnnelikule sellise päeva, et hoia ja keela. Koostöös väga lahedate firmadega saigi kokku selline plaan… No öelge, mis te sellest arvate:

Hommikut alustab võitja Sarita Ilusalongis, kus ta saab enda valitud totaalse juuksemuutumise + Olaplex hoolduse + kingituseks Olaplex nr. 3 koduhoolduse komplekti ja kinkekoti Kevin Murphy juuksehooldustoodetega. Selle koguväärtuseks on lausa 450€! Sarita on nii hea juuksur ja mina ei usaldaks oma juukseid mitte kellegi teise kätte ja Olaplex ja Kevin Murphy on samuti minu suured lemmikud!

Samas ilusalongis teeb Ragne Traat võitjale professionaalse jumestuse, et oleks ikka täis komplekt puhast ilu.

Aa ooota, aga kui soeng on uus ja jumestus on ilus, mis siis veel uus võiks olla? Eks ikka riietus. Selle pärast on Paavli Outlet (LINK) võitjale välja pannud võimaluse nende poest valida välja üks tasuta outfit.

Ja kui juba nii uhke välja näha, tuleb seda jäädvustada. Selle pärast on imeline fotograaf Liina Notta välja pannud tunniajase fotosessiooni, kus võitja võib poseerida nii üksi, mehe või sõbrannaga. Vaadake kindlasti ta portfooliot, see naine teeb kauneid pilte ja kindlasti saate selle tunniga endast väga palju ilusaid pilte!

Pildid tehtud, saaab võitja kaunilt minna oma kaaslasega uhiuude Mehed Köögis restorani, kus saavad endale valida 100€ väärtuses õhtusöögi. Menüü tundub neil väga maitsev ja selle 100€ eest saab vabalt imelised road ja pudeli veinigi!

Tõelised sõbrad, kirg toidu vastu ja sekka mõned naljad – vastavatud restorani Mehed Köögis peakokad Martin Ludvig ja Robert Piho on enda punti haaranud head sõbrad, kellega koos täidetakse köök maskuliinsuse, huumori ja leidlikkusega ning külastajate kõhud tõeliselt üllatuslike roogadega Põhjamaa köögikunstist!

Kui kõhud täis, siis on aeg panna natukene pidu ja seda saab loosi võitja teha ööklubis Teater. Seal ootab teda VIP-pakett viiele, mis sisaldab 5 VIP-piletit, laud & kõigile tervitusjook. Paketi väärtus 125 €! Muidugi võib ka sinna minna ainult mehega jalga keerutama, aga kes tahab, võib sõbrannad-sõbrad kaasa kutsuda.

Arvestatud on ka sellega, et mitte kõik inimesed, kes loosis osaleda tahaks, ei ela Tallinnas. Selle pärast on viimaseks koospartneriks hotell Bern, milles ootab meie võitjat tuba koos hommikusöögiga, mille väärtus on 130€!

Hotell Bern on siirast külalislahkust pakkuv ja suurepärase asukohaga peatuspaik Tallinna kesklinnas, otse Vanalinna külje all. Hotelli rajamisel ja teenuse kujundamisel oleme lähtunud Šveitsi hotellinduse traditsioonidest. Vahetus läheduses leidub mitmeid restorane ja baare, kaubanduskeskusi ning suveniiripoode, kosmeetika- ja juuksurisalonge ning veekeskus.

Nonii, naised! Olen suutnud huvi tekitada? Jah? No muidugi! Seega võtke julgelt osa ja võitke endale üks eriti lahe päev. Kindlasti astun ma ka ise Sarita salongist sellel hommikul läbi ja teen võitjaga tutvust (noh, kui ta seda muidugi üldse tahab :D). Aga kui sa tahad selles loosis osaleda, mille koguväärtus on umbes 1000 eurot (!!!!) siis ei pea sa tegema muud, kui jagama seda postitust Facebookis ja jätma kommentaari, et miks just sina sellist imelist päeva väärt oleksid.

Võitja loosin välja 28. mai! 

 

Jaga: