Uncategorized

tulge Kuressaare Merepäevadele!

13. juuli 2017

Ma ei tea, kui palju minu lugejad sellised planeerijad on, et oh, see suvi teeme seda teist ja kolmandat, mina üldiselt suuri plaane ei tee ja lähtun enam-vähem sellest, et kuhu kutsutakse ja kuhu minna viitsin. Kui mind aga Kuressaarde Merepäevadele kutsuti, siis oli kindel laks, et sinna lähme me kohe kindlasti. Ma nimelt armastan Saaremaad, spaatamist ja kokkamist, ning kõiki neid asju ma seal tegema hakkangi.

Ma ei ole enne tegelikult kuskil Merepäevadel käinud, ma saan aru, et neid on ka Tallinnas ja mujalgi, aga no kui on võimalik suve jooksul Saaremaale asja teha, siis soovitan seda kohe kõigil teha. Nimelt on seal Merepäevadel palju lahedaid kontserte, tänavatoitu, laadamelu, laevu ja lasteala kah. Lisaks toimuvad seal igasugused programmid, selle raames ka väike kokkamistund minuga (SIIT leiad rohkem inffi). Enda tunnis valmistan koos külalistega sinimerekarpe eelroaks ja pearoaks lõhe-kartulivormi. Mõlemad sellised jube kerged valmistada ja lisaks väga-väga maitsvad. Räägin üldiselt toidust, kokkamisest, kokkamiseks aja leidmiseks, kui on lapsed ja muid selleteemalisi mõtteid. 12 august kell 14.00 leiab see aset, on kõigile tasuta kah, nii et tulge ikka ja kaege oma silmaga üle!

Ma mõtlesin, et merepäevadel tuleks ju süüa mereande ja ma ausalt vannun, et ma olen selles päris hää! Näiteks ükspäev keerasin siin ühe krevetipasta kokku – jeerum, kuidas ma armastan mereande. Nii head, nii lihtsad valmistada ja olgem ausad, nad on üsna figuurisõbralikud ka (kui sa neid just mingi rasvas ei fritüüri :D).

Vana hea petersell- mõni vihkab, mina ARMASTAN!

Ok nüüd ma kõlan, nagu Merepäevad oleks all about me, mis on jah veits… overkill, sest tegelikult toimub hästi palju ägedaid asju, võite ise sealt kodukalt uurida, meie kavatseme igatahes iga päev ringi trippida ja melust osa saada. Karts tuleb kaasa ja lapsed tulevad kaasa ja ma kujutan ette, et see saab selline mõnus saarepuhkus olema.

Ahjaa, me tripime sinna lennukiga, mitte praamiga! Ööbida kavatseme Go Spas, sest seal pole veel käinud, kuulnud olen ainult kiidusõnu! Loodame, et ongi siis nii äge kui lubatakse!

Ühesõnaga, kuigi mind saab näiteks puhta muidu vahtima tulla (ja ampsukese süüa kah!) siis muidu piletid on üsna krõbedad (kui just eelmüügist ei osta, mida ma praegu küll teha soovitan, kellel plaan tulla! Kohapeal on palju kallim). Minul oleks oma lugejatele ära kinkida kahepäevaseid passe (reede-laupäev), mille hind on 40€. Kokku on mul neid 3×2, ehk siis kolm õnnelikku saavad kaaslasega tulla. Et seda passi endale võita, siis ega muud polegi vaja teha, kui jäta kommentaar, et mis tuuled sind siis saarde toovad ja kas oled enne merepäevadest osa võtnud. Juba esmaspäeval loosin välja passid!

Loe ka neid postitusi!

140 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Jaanika 17. juuli 2017 at 13:26

  Iga aasta külastan Kuressaare Merepäevi ja ka see aasta ei jää vahele

 • Avatar
  Vasta Velli 17. juuli 2017 at 12:28

  Polegi neist päevist varem kuulnud, Kerli insta kaudu kuulsin äsja. Hea meelega läheks puhkama-möllama. Jaanipäev sai ka saarel veedetud ja mõnus koht on!
  PS! Sel aastal lubasin, et võtan igasugu üritustest, festivalidest ja kontsertitest täie rauaga osa. See oleks ideaalne täiustus lubadusele!

 • Avatar
  Vasta Anett 17. juuli 2017 at 11:38

  Ei ole enne merepäevadest osa võtnud. Aga oleme alati iga suvi saaremaal spaas käinud, see suvi pole veel jõudnud. Tundub huvitav üritus 🙂

 • Avatar
  Vasta Siiri 17. juuli 2017 at 07:35

  Ei ole enne osa võtnud. On olnud ka plaan Saaremaale spasse minna, aga pole seda tõuget olnud, et jep nüüd lähme. See oleks väga lahe põhjus sinna minna ja vaadata, mis toimub.

 • Avatar
  Vasta Berit 16. juuli 2017 at 22:54

  Tahaks küll oma väikse perekesega saarele minna js teha seal üks meeldejääv suveseiklus! Saartel pole üldse ammu käinud… Nagu laulgi ütleb: “Tule saarele sa, tule saarele sa…” 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaidi Valk 16. juuli 2017 at 21:41

  Tore oleks sünnilinna üle hulga aja külastada ja merepäevadest olen osa võtnud nii Tallinnas, kui Kuressaares. Loodame, et on ilus ilm ?

 • Avatar
  Vasta Remy 16. juuli 2017 at 21:09

  Plaan oli suvel kaaslasega kindlasti saaremaad külastada ja see oleks väga hea põhjus seda kindlasti teha 🙂 merepäevadel varem kahjuks käinud ei ole.

 • Avatar
  Vasta T 16. juuli 2017 at 13:48

  Saaremaa merekatel pole käinud aga jumaldan ka Saaremaad ja merd, seega võtaks plaani!

 • Avatar
  Vasta M. Piht 16. juuli 2017 at 11:30

  Merepäevade pass oleks imeline kingitus, sest plaanis on seal tähistada ülivinge rahvaga oma sünnipäeva.. 😉

 • Avatar
  Vasta Sirje 16. juuli 2017 at 00:36

  Saaremaa on mu lemmik koht. Praami pealt maha sõites tuleb alati selline soe tunne sisse. Lapsepõlves sai kõik suved seal veedetud ja sellest ajast on ilusad mälestused. Merepäevadel olen varem ka käinud ja läheks suurima heameelega ka see aasta.

 • Avatar
  Vasta Yutulind 15. juuli 2017 at 21:05

  Võiks romantikat teha saaremaal küll. Viimati 5a tagasi käidud ja väga meeldis.

 • Avatar
  Vasta Eve 15. juuli 2017 at 09:44

  Saaremaa mu kodu, aga elan juba kaua eemal ja jõuan siia harva, seepärast pole ka saanud kunagi merepäevadele, aga võites need piletid, oleks ikka põhjust kuhjaga, et tulla. Ja Sind näeks ka siis elusuuruses 🙂 muidu ikka loen su lahedaid kirjutisi siit ja feissist koguaeg 😉

 • Avatar
  Vasta Kaisa 14. juuli 2017 at 23:27

  Meie pere toovad merepäevadele Kuressaare tuuled:) Kohalikud peavad ka ometi esindatud olema 🙂 Võit oleks supertore ja kokkamistunnis olen nagu viis kopikat 🙂

 • Avatar
  Vasta Merike 14. juuli 2017 at 21:18

  Kuressaare Merepäevadel pole käinud aga tore oleks koos kaaslasega kena nädalalõpp Saaremaal veeta.?

 • Avatar
  Vasta Liisa 14. juuli 2017 at 20:26

  Ongi plaan kallimaga augustis kuhugi mere äärde suvitama sõita ja ohh Mallu need merepäevad oleks ju idekas ??? pole kunagi käinud kaa

 • Avatar
  Vasta Merily 14. juuli 2017 at 20:20

  Naljakas on see, et kõik väiksemad saared läbi käidud, aga Saaremaale pole veel kordagi saanud. Elukaaslase võtaks kaasa ja läheks puhkaks ja kogeks laadamelu, tänavatoit ka suur lemmik.

 • Avatar
  Vasta Marie 14. juuli 2017 at 18:35

  Olen ise saarlane ja iga aasta ka kohal merepäevadel 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 14. juuli 2017 at 16:34

  Olen soomes tööl ja olen selleks ajaks end vabaks küsinud.oli plaan minna aga ei teadnud et nii kallid pääsmed.nii et võtaks vastu rõõmuga!

 • Avatar
  Vasta Kristi 14. juuli 2017 at 13:16

  Olen ise ka endine saarlane, nüüd elan Tallinnas. Saaremaale on alati hea minna. Merepäevadel olen ka käinud. Ühesõnaga sooviks väga pileteid võita 🙂

 • Avatar
  Vasta Kertu 14. juuli 2017 at 11:31

  Kuna hiidlane ikka merd armastab ja saarlastel nii tore pidu tulemas, siis võtaks häämeelega mehe ja lapse ja läheks naabritele külla ?

  • Avatar
   Vasta Kertu 14. juuli 2017 at 11:33

   Enne ei ole sellist aega olnud et sinna minna ?

 • Avatar
  Vasta Angelina 14. juuli 2017 at 10:56

  Et sellest üritusest osa saada ei pea meie ekstra kuskilt sõitma, kuna elame Kuressaares. Seega merepäevadel oleme iga aaatased külastajad. Kuna Kuressaares on suhteliselt vähe üritusi kuhu minna perega siis loomulikult lähme ka see aasta sinna ja piletid võtaksime heameelega vastu niiet hoian põidlad peos ?

 • Avatar
  Vasta Siiri. 14. juuli 2017 at 10:49

  Ei ole osa võtnud. Aga Saaremaale läheks iga kell ja sind tuleks nilliks ka! ?

 • Avatar
  Vasta Alice Lasma 14. juuli 2017 at 10:23

  Oleme ja elame Saaremaal.Kuressaare merepäevadel käisime eelmine aasta esimest korda.Kuna lapsele seal nii meeldis, oleme ka sellel aastal KINDLASTI kohal.
  Kohtume Mariann! 🙂

 • Avatar
  Vasta Maris 14. juuli 2017 at 09:06

  Kuna ma elan saaremaal, siis olen ikka iga aasta merepäevade külaline olnud, sest see ongi väga lahe üritus koos kontsertide, laadamelu ja kõige muu ägedaga ???

 • Avatar
  Vasta Mariana 14. juuli 2017 at 08:51

  Vaataks maakodu üle. Merepäevadel osalenud veel ei ole.

 • Avatar
  Vasta Margit K 14. juuli 2017 at 07:10

  Olen enne merepäevadel käinud ning tuuled hoiavad saaremaal kinni 🙂

 • Avatar
  Vasta Gelli 14. juuli 2017 at 07:07

  Tahaksin väga oma perega minna,pole Saaremaal käinud.Lapsel oleks ka kindlasti põnev.

 • Avatar
  Vasta Triin 14. juuli 2017 at 01:07

  Merepäevadele viib mind jahtide eskaadrisõit (elukaaslasel on 1/7 jahist ja seepärast sellest lõbust osa saangi, olles ka Saaremaa ja Kuressaare meister purjetamises) ja armastus mere ning Saaremaa vastu.
  Soovin neid passe vägagi võita. Kingiksin oma kallile emale ja tema elukaaslasele ?

 • Avatar
  Vasta Marili 13. juuli 2017 at 23:19

  Tuuled hoiavad lausa Saaremaal kinni 😀 Merepäevad on väga äge üritus ja soovitan kindlasti tulla kõigil 🙂 Piletid on üsna krõbeda hinnaga küll kahjuks, peab loosirattale lootma 😛

 • Avatar
  Vasta Pille-Riin 13. juuli 2017 at 22:31

  Pole veel kordagi Saaremaale oma jalga tõsta saanud. Hea meelega läheks merepäevadele, võtaks aja korraks maha ja purjetaks Haapsalust kohale 😉

 • Avatar
  Vasta Kristi 13. juuli 2017 at 22:28

  Olen käinud Kuressaare merepäevadel, elan Saaremaal ja ikka olen osa võtnud. Ja tore oleks ka sel aastal minna, eriti võidetud piletitega 😛

 • Avatar
  Vasta Kerli 13. juuli 2017 at 22:26

  Kohalik. Must be üritus 😀

 • Avatar
  Vasta Altius 13. juuli 2017 at 22:10

  omg, ma kingiks piletid abikaasale . Abikaasa pole kunagi saaremaal käinud (ta pole eestlane). 10 aastat juba plaanime minna 🙂 ja mis veel tähendusrikkam, me kohtusime ka merel koos töötades ja meri on meile alati sümboolne teema olnud. See oleks superlahe üllatus talle 🙂

 • Avatar
  Vasta Kärt 13. juuli 2017 at 21:54

  Olen nüüd Tallinnas elav saarlane ja nii tore oleks merepäevad just kuressaares veeta 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristella Jakobson 13. juuli 2017 at 21:48

  Elan ise Saaremaal, Kuressaares ja olen iga aasta kohal olnud, justkui suve tippsündmus- hea muusika, söök, mere ääres, laat jne, mida veel tahta?

 • Avatar
  Vasta Janely 13. juuli 2017 at 21:10

  Varasemalt sellistel üritustel käinhd pole. Mõtteis mõlgub koguaeg, et oh suvel võiks Saaremaal ka ära käia, aga siiani see aind mõtteks jäänud ongi :/

 • Avatar
  Vasta Kiivi 13. juuli 2017 at 21:05

  Ei ole käinud varem merepäevadel, aga juured ulatuvad Saaremaale ning merd ja kadakaid ma lihtsalt jumaldan!

 • Avatar
  Vasta Ansy 13. juuli 2017 at 20:48

  Pole kunagi käinud….Selline üritus oleks just see, mis esimest korda mind sinna viiks 😛

 • Avatar
  Vasta Roosi 13. juuli 2017 at 20:42

  Minul on selline lugu kohe rääkida, et arutasime kaaslasega kus oma paari päevast suvepuhkust veeta. Kaaslane käis idee välja Saaremaale minna, sest ta pole seal KUNAGI käinud ja sooviks väga minna. Mina krimpsutasin nina ja seetõttu on veits painama jäänud see saarde reis. Muidugi merepäevadest ma ei teadnud varem midagi. Kui nüüd võidaks festivalile passid, siis oleks ju momentaanselt otsustatud kus puhkus aset leiab. Seega õnnestuks mul ehk kehvast enesetundest lahti saada ja tagatipuks jääks see “esimene” idee vett pidama. Väga vahva, tasub esmaspäeva oodata :)!

 • Avatar
  Vasta Heidi 13. juuli 2017 at 20:35

  Merepäevadel pole varem käinud. Plaan on aga abikaasaga augustis jalgratastega Saaremaale minna ja väga vahva oleks vahepeal Kuresaares jalga puhata!

 • Avatar
  Vasta Hele Riik 13. juuli 2017 at 20:25

  Merepäevadel ei ole varemalt käinud. Kui võimalus avaneks, läheks kindlasti.

 • Avatar
  Vasta Anneli 13. juuli 2017 at 20:22

  Uskumatu, aga Tallinna tüdrukuna ei ole ma veel mitte kunagi Saaremaale jõudnud! Okei, kuuendas klassis toimus meil sinna ekskursioon, aga oli mingi sajandi torm, kõik ekskursioonid ja matkad looduses jäid ära, nii et praami pealt läksime otse metsa telkima, kus pidime ööbima. Telgid lendasid minema, toidukotid vettisid läbi, ise olime ka täiesti läbimärjad. Bussijuht bussis ööbida ei lubanud. Viimases ahastuses õnnestus õpetajal ühes koolis meile tasuta ööbimine välja kerjata, nii et saime magada võimla põrandal. Õudne öö oli, kõik lõdisesime külmast. Hommikul oli start tagasi Tallinnasse.

  Nii et jah, selline on minu mälestus Saaremaast, nii et ei, ma ei ole Saaremaal mitte kunagi veel käinud. Kuigi võiks.

 • Avatar
  Vasta gats 13. juuli 2017 at 20:16

  Olen mandril resideeruv saarlane ja töö tõttu pole ma aastaid augustis saarde saanud minna. Kuna olen praegu emapuhkusel, siis veedan augustis paar nädalat vanematekodus ja ühtlasi saab merepäevadele ka silm peale visatud. Ürituse passid on seega teretulnud! 🙂

 • Avatar
  Vasta Sandra 13. juuli 2017 at 20:01

  Sooviksin koos mehega minna. Ise olen käinud paar korda Saaremaal ja mees ei ole mul kunagi käinud. Merepäevad oleks suurepärane võimalus Saaremaaga tutvumiseks. Võtaks kohe pikemalt reisi ette – toimub täpselt puhkuse ajal 🙂

 • Avatar
  Vasta Hedi Liiv 13. juuli 2017 at 19:50

  Tere tere. ?
  Mina olen pärit Saaremaalt, aga elan juba 5 aastat välismaal. Kahjuks Eesti nii tihti ei satu enam. Aga merepäevadel käiksin ära küll. Olen kunagi aastaid tagasi käinud ja no elamus on vinge! Ma oleksin super-hüper-üli happy kui saaksin möne vana hea söbrantsi saare pealt üles otsida ja merepäevadele hullama minna. ?
  Hedi. ?

 • Avatar
  Vasta Hele 13. juuli 2017 at 19:47

  Teeks minipuhkuse! Varem pole käinud:)

 • Avatar
  Vasta Raigo 13. juuli 2017 at 19:35

  Naise viiksin tuulduma Saaremaale 😀 Tal ikka väga südamel see, et saaks kuskile minna ja midagi teha ning merepäevad oleks meile mõlemale meeltmööda!!! Pole varem säärasel üritusel käinud ka :/

 • Avatar
  Vasta Katrin 13. juuli 2017 at 19:30

  Saaremaal olen käinud alates 6ndast eluaastast iga suvi, sest mu ristiema elab saares ning korra meenub häguselt, et võeti mind ka merepäevadele. Aga nüüd täiskasvanuna tahaks nautida ühte mönusat päevakest, sest ma lausa arrmastan merd, saaremaad, neid “küll aega on aeglaseid saarlasi” ja kadakalõhna. Kindlasti hüppaks läbi ja ütleks ristiemale ka “tsau”, sest see suvi polegi veel jõudnud :O

 • Avatar
  Vasta Laura 13. juuli 2017 at 19:30

  Merepäevadel pole kumagi käinud, ja kuna siin kesk-eestis selliseid asju ei tehta siis pole ka süvenenud ausalt öeldes ?. Nüüd vaatasin järgi et tundub täitsa mõnus üritus, lemmik Termikas esineb ja kuulsat Kerlit pole ka oma silmaga veel näinud. Tänavatoit on ka mu suuuur lemmik! Niiet täitsa tuleks, aga pühalehm mis piletihind ?. Saaremaale tuleme mingi nädalavahetus nagunii, niiet kui võidaks siis sätiks tuleku sellekz ajaks 😉

 • Avatar
  Vasta Dinnu 13. juuli 2017 at 18:47

  Saaremaal käimine on tōesti suvel “must do” listis? Yldjuhul läheme Saaremaale lihtsalt niisama puhkama, mitte mingi kindla yrituse raames aga sel suvel läheksin merepäevadele ka hea meelega niiet osalen kindlasti loosis?

 • Avatar
  Vasta Birgit 13. juuli 2017 at 17:49

  Elan ise siinkandis ja vägev oleks loosiga piletid võita. Sind plaanin ka kindlasti vaatama tulla.
  Loosiõnn-palun naerata?☺?

 • Avatar
  Vasta Siret 13. juuli 2017 at 17:48

  Merepäevadel pole varem käinud ja seal oleks kindlasti väga huvitav ringi vaadata oma perega.

 • Avatar
  Vasta Mannu 13. juuli 2017 at 17:43

  Sooviks samuti perega minna 🙂
  Pole ammu kodus käinud 🙂

 • Avatar
  Vasta K 13. juuli 2017 at 16:40

  Osa pole võtnud aga hea meelega teeks seda koos abikaasa ja pisipojaga. 🙂

 • Avatar
  Vasta Anita 13. juuli 2017 at 16:39

  Olen kaks korda klassiga Saaremaal käinud ning heameelega külastaks seda veelgi, nüüd koos mehega muidugi 🙂 Muidu olen ainult enda kodulinna(Kunda) merepäevadel käinud.

 • Avatar
  Vasta Sandra 13. juuli 2017 at 16:38

  Mina pole kunagi käinud Merepäevadel ja rääkimata Saaremaast. Oleks tore kahte asja ühe hoobiga külastada

 • Avatar
  Vasta Teele 13. juuli 2017 at 16:12

  Mind viivad merepäevadele elutuuled. Varasemalt ka osalenud, sel aastal tu dib programm väga äge aga piletit ei ole.

 • Avatar
  Vasta THEPROUDKING 13. juuli 2017 at 16:08

  Mul oli ka plaan minna Merepäevadele, sest olen Saaremaal käinud ainult korra ja tahaks sinna uuesti minna. Ja sellepärast ka, et seal esineb Kerli❤️. Aga ma ei saa, sest mul hakkab juba 10 august kool:(

 • Avatar
  Vasta Eliise 13. juuli 2017 at 16:02

  Esiteks ma isegi ei mäleta, millal ma viimati saaremaal kaisin.. Teiseks pole käinudki kunagi merepäevadel :/

 • Avatar
  Vasta Annika 13. juuli 2017 at 16:01

  Tere! Elan ise Kuressaares ja merepäevadest ka osa võtnud iga aasta. Ka see aasta plaan.Ei ole pileteid muretsenud aga kui tahtmine minna ikka siis saab ka koha peal muretseda. Aga muidugi suurim juhus oleks võita piletid. Kui vaid oleks seda loosi õnnekest!Aga sulle edu ja ole ikka sama lahe tibi!!!

 • Avatar
  Vasta Getu 13. juuli 2017 at 15:57

  Minu magnetiks oleks suvine Saaremaa! Olen kunagi talvel käinud ja siis mõtlesin, et Saaremaad peab kindlalt suvel külastama. Merepäevadel pole varem käinud, aga kui minna kuhugi merepäevadele, siis just kuhugi saarele: väga teemakohane ju?

 • Avatar
  Vasta Ents 13. juuli 2017 at 15:51

  Ma pole merepäevadel iial käinud, kui piletid võidan lendan raudselt kohale.

 • Avatar
  Vasta Kaysa 13. juuli 2017 at 15:43

  Kuna elan ise Saaremaal siis külastan kindlasti merepäevi, aga oleks tore võita piletid endale ja oma sõbrannale. Sind tuleme ka muidugi vaatama 🙂 nägin sind ka kunagi kui Saaremaal käisid lokaalis 😀

 • Avatar
  Vasta Elisabeth 13. juuli 2017 at 15:40

  Kuressaarde tahaks juba sellepärast, et see on nii ilus ja armas linn! Ja, mis teha- ma armastan MERD ja merepäevasid tahaks ka külastada, kuna pole sinna varem sattunud!

 • Avatar
  Vasta Sigrid 13. juuli 2017 at 15:39

  Eelmine aasta käisin esimest korda seal ja no JÄÄÄÄKÜLLMMM oli seal, talvejopega oli kah külm. Sai Go spas end soojendamas käidud õnneks, spa oli tore! Aga muidu megalahe laat oli ja mu lemmik läti bänd Dagamba, kelle pärast üldse sai kohale mindud. Aga no krt niiii külm oli! ?
  See aasta kahjuks minna ei saa niiet loosis ei osale 🙂

  • Mallukas
   Vasta Mallukas 13. juuli 2017 at 15:41

   loodame, et see aasta on soojem!

 • Avatar
  Vasta Gerli 13. juuli 2017 at 15:36

  Kunagi aastaid tagasi olem käinud ja nüüd võiks üle mitme aja taas osa võtta ja oma lastelegi saaremaad tutvustada 🙂

 • Avatar
  Vasta Riina 13. juuli 2017 at 15:30

  Saaremaal elab minu venna pere ja oli plaanis neid vaatama tulla, lisaks saaksime merepäevi külastada, kus pole varem käinud. Niiet sooviks vōita 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätlin 13. juuli 2017 at 15:28

  Mul on just täpselt sel ajal veel puhkus + ma pole kunagi ühelgi saarel käinud, niiet väga tahaks minna ja läheks just eelkõige Merepäevade pärast 🙂

 • Avatar
  Vasta Marili 13. juuli 2017 at 15:26

  Olen käinud Kuressaare Merepäevadel, pean ütlema et väga kiiduväärt üritus. Saaremaa, meri, hea toit, mõnus muusika – oeh kuidas hing ihkab ?

 • Avatar
  Vasta Triinu 13. juuli 2017 at 15:25

  Elan siin :). Merepäevadele olen ikka iga aasta korra sattunud ja ka see aasta on plaanis tulla vaatama sinu kokkamist. Seega kaaslased mul oleks olemas kellega tulla ja miks mitte ka võita need piletid ??

 • Avatar
  Vasta Sandra 13. juuli 2017 at 15:24

  Olen Saaremaal sündinud ja emapoolne suguvõsa on kõik saarlased 🙂 Plaanin juba mõnda aega, et lähiajal peaks saarele sugulastele külla sõitma ja siis oleks ju eriti tore kui veel Merepäevad ka külstatud saaks. Väga-väga loodan, et vōidan piletid :)!!

 • Avatar
  Vasta Liis 13. juuli 2017 at 15:18

  Saaremaale pole ammu jõudnud. See suvi Hiiumaa juba plaanis, oleks tore ikka kõige suurem saar ka üle vaadata. Merepäevad oleksid ka hullult vingel. Kuressaare omadele pole seni veel jõudnud. Miks mitte :)?

 • Avatar
  Vasta Maria 13. juuli 2017 at 15:17

  Kuna ise elan Saaremaal, siis vöib öelda et iga aasta olen kohal olnud ja ausalt öeldes on see saarlase jaoks ju lausa kohustuslik. Tegu on töesti vinge üritusega ja tegevust jagub nii suurtele kui väikestele.
  Samas passid on töesti kallid ja öhtuseid esinejaid seetöttu vaatama pole jöudnud… kuid siin saarel on töesti vahva. Tule tsekka oma silmaga üle! 😉

 • Avatar
  Vasta Helen 13. juuli 2017 at 15:05

  Ma pole saare peal oi kui ammu käinud ja merepäevadest pole kunagi osa saanud, seega tahaks väga minna ja teha minipuhkuse oma pisiperega ?

 • Avatar
  Vasta Annu 13. juuli 2017 at 15:03

  Olenemata sellest, et olen elanud Eestis juba 24 aastat oma 26st, siis pole seni ühelgi saarel käinud. Kord pole aega, siis pole materiaalseid vahendeid jne….abikaasa on mul suur Merepäevade fänn. Võtaksin kaasa oma kolm pisikest põnni ja läheks külastaks lõpuks ühte saart :))

 • Avatar
  Vasta Liina 13. juuli 2017 at 15:00

  Mina tahaksin väga-väga-väga neid pileteid võita 🙂
  Oleme mehega mõlemad saarlased, aga elame juba pikemat aega Tallinnas. Nüüd on lapsed juba ka nii suured, et saaks nad Saaremaal vanavanemate kätte hoiule anda, Tallinnas seda võimalust pole. Seega oleksid merepäevad suurepärane võimalus meil kahekesi kvaliteetaega veeta. Merepäevadel käisin viimati vist 8 aastat tagasi, kui ma nüüd ei eksi.

 • Avatar
  Vasta Aivi 13. juuli 2017 at 14:56

  Me pole elukaaslasega ühelgi saarel koos käinud. Nüüd oleks hea võimalus üks pisike puhkus teha. Eelnevalt muidugi pole merepäevadest midagi kuulnud. Tunne, nagu elaks kivi all ja midagi ei tea ?

 • Avatar
  Vasta Getter 13. juuli 2017 at 14:23

  Elan küll Kuressaares, kuid samale ajale langeb ka mu elukaaslase õe mitmepäevane pulmapidu 😛 nii et merepäevad jäävad küll ära 😀

 • Avatar
  Vasta Triinu 13. juuli 2017 at 14:19

  Pean nüüd ausalt asja ära rääkima… ma pole kunagi saaremaal käinud. Viimased aasta olen abikaasa ja lastega sinna plaaninud minna aga alati leian end mõtlemast aga mis me seal teeme … okei spa ja linna vaatad aga lastele see linna vaatamine eriti pinget ei paku. Ja teine põhjus miks ma pole aasta suutnud võtta end kokku ning asi ära orgunnida on selles, et kõik soovitavad erinevaid spasid ja ööbimis … JA MA EI SUUDA OTSUSTADA. Nii, et need piletid oleks hea mott, et valida spa ja lahedaks ka küsinuse “aga mis me seal teeme” .

  • Avatar
   Vasta Triinu 13. juuli 2017 at 14:21

   Ja merepäevadest olen osa võtnud Tallinnas . (Toimub ju tallinas ka midagi sarnast 😀 ) igaljuhul laevad oli ja meri ka 😀

 • Avatar
  Vasta Andra 13. juuli 2017 at 14:18

  Terve lapsepõlv saaremaal elatud, koht, kuhu tahaks alati tagasi! Aastaid olen käinud ka merepäevadel, kuid alal, kus on vaatamised/tegevused tasuta. Väga vahva oleks võita pääsmed ka tasulistele asjadele! 🙂

 • Avatar
  Vasta Merli 13. juuli 2017 at 14:15

  Võidaks, siis lähekski Saaremaale :D. Üritusest pole varem midagi kuulnud, aga tundub huvitav :).

 • Avatar
  Vasta Nele Kõli 13. juuli 2017 at 14:06

  Merepäevadel pole käinud ja seekord äkki õnnestub tulla. Oleks poisi esimene praamisõit ja saaremaal käimine !!

 • Avatar
  Vasta Kerli 13. juuli 2017 at 14:05

  Oh, kui äge, tahaks väga- Kerli Kõiv super!

 • Avatar
  Vasta Mari 13. juuli 2017 at 14:02

  Saaremaa väga ilus, seal käidud kül. Merepäevadel pole käinud kunagi.

 • Avatar
  Vasta K. 13. juuli 2017 at 14:01

  Pole Saaremaal kunagi käinud, väga tahaks. Virtsu merepäevadel 2x käinud. 🙂

 • Avatar
  Vasta Karolina 13. juuli 2017 at 13:53

  Ma olen elus ühe korra saaremaale ära eksinud ja merepäevadel pole osalenud. Kuna mehel hakkab järgmine nädal puhkus siis oleks ideaalne võimalus saaremaale põrutada ja mereande maiustada.nämmä jumaldan neid ! Oh,loosiõnn ,oh loosiõnn leia seekord tee minuni 😉

 • Avatar
  Vasta Aive 13. juuli 2017 at 13:51

  Sooviks väga, väga teha meie pisi-Reneega (7kuune) esimese puhkusereisi ja miks mitte Saaremaale! Eestit on ka vaja avastada ning kuna Renee issi pole ka kordagi Saaremaal käinud, siis oleks perega seda koos mõnus avastada. Issi rabab meil tööd nagu segane, kui võidaks piletid, siis ta ei saaks kõrvale puigelda, et aega pole (loe: võimalusi) ja saaksin mehega ka koos aega veeta :).
  Nii nii väga sooviks seda võita ja teha mehele ning lapsele mõnus puhkusereis.

 • Avatar
  Vasta Liisa 13. juuli 2017 at 13:48

  Saaremaal on lihtsalt alati väga mõnus puhata. Merepäevadele pole enda teada veel kahjuks varem sattunud.

 • Avatar
  Vasta Krista 13. juuli 2017 at 13:42

  Olen Saaremaalt pärit, aga kordagi pole meie pere Merepäevade üritustest osa võtta saanud. Tihti peale sellised üritused, mis on kodule kõige lähemal jäävad kohalikele kõige kaugemale. Sellepärast sooviksin neid pileteid enda vanematele, kes on põlised saarlased, et ka nemad saaksid esmakordselt vahvatest Merepäevadest osa.

 • Avatar
  Vasta Kady 13. juuli 2017 at 13:36

  Saaremaal peab ikka korra suve jooksul ära käima. Sellel aastal pole veel käinud, kuid läheks kasvõi kohe 😉

 • Avatar
  Vasta carla 13. juuli 2017 at 13:36

  Endal plaan käia merepäevadel ja sealt edasi Hiiumaale 🙂
  Saaremaal puhkame tavaliselt arensbourgi spas, hubane, vaike; aga sõidame ka mööda saart ringi.

 • Avatar
  Vasta Kerli 13. juuli 2017 at 13:31

  Elades ise saaremaal, siis merepäevad on kohustuslik suve osa!:)

 • Avatar
  Vasta Kristel Kollamaa 13. juuli 2017 at 13:29

  Heihei. Mina olen ka juba praami ja ööbimiskoha ära bronnind ja tulen sinna lapsega kahekesi. Pileteid veel muretsenud ei ole,seega hea meelega võtan loosist osa. Ennem ei olegi sellisel üritusel käinud,seega väga ootame. Armastan ka Saaremaad ja igasuguste laatade ka kontserdite melu. Kindlasti tulen ka sinu hääd sööki kaema ja maitsma?.

 • Avatar
  Vasta M 13. juuli 2017 at 13:27

  Saaremaa Merepäevadel käinud ei ole, kuid olenemata üritusest on Saaremaal alati mõnus! 🙂

 • Avatar
  Vasta Marju 13. juuli 2017 at 13:26

  Ma pole varem osa võtnud. Võtaks parima sõbranna kaasa, saaks laste kõrvalt väheke oma aega ka 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 13. juuli 2017 at 13:24

  Jah ikka olen võttnud osa.
  Elan ju ise Saaremaal?väga lahe üritus

 • Avatar
  Vasta Agnes 13. juuli 2017 at 13:19

  Merepäevade tuulteks on ikka Merepäevad 🙂 Muidugi saaks emal ja õel ka külas käia, kes elavad Kuressaares.
  Olen ka varem käinud korra, siis kui veel ise Saaremaal elasin :))
  Mandril elades igatsed ikka hubast ja mõnusat Saaremaad 😛

 • Avatar
  Vasta Kryssu 13. juuli 2017 at 13:18

  Pole käinud varem merepäevadel, merel käin küll vahel 🙂
  Seega lisaks merepäevade ürituse “iga aastase vähemalt korra/suvise kohustusliku Saaremaa külastamise hulka.

 • Avatar
  Vasta Mariin 13. juuli 2017 at 13:16

  Saaremaa merepäevadel käisin eelmisel aastal aga ainult sellel osal, kus piletit polnud vaja aga oleks tahtnud ka muud. Krt pass oli kallis ju ? aga tagantjärgi mõeldes, siis kindlasti seda hinda väärt! Sellel aastal tahaks ka väga minna ? mõnus puhkus paatide-veetehnika hullu mehe ja pojaga ⛵

 • Avatar
  Vasta Jane 13. juuli 2017 at 13:14

  Kuna minu mees ei ole kunagi Saaremaal käinud, siis oleks hea ettekääne, miks just nüüd minna ? Muidu koguaeg ainult plaanime ja kohale ikka ei jõua ☹️

 • Avatar
  Vasta Gerli 13. juuli 2017 at 13:14

  Ma ei ole kunagi varem Saaremaal merepäevad käinud aga sinu blogi sellest inspireeris mindki,et võiks ju minna 🙂

 • Avatar
  Vasta Kärol 13. juuli 2017 at 13:14

  Olen Saaremaal vaid 2x käinud oma 22 aasta jooksul, ning selline üritus oleks küll ikka väga hea põhjus uuesti minemiseks. 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisi 13. juuli 2017 at 13:14

  Mina ja mu lapsed pole veel kunagi Saaremaal käinud, mees aga noorusajal küll. Lapsed pole veel tegelikult ühelgi saarel ega väljaspool Eestit käinud ning see oleks meile just väga tore perepuhkus sellel üürikesel suvel. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätu 13. juuli 2017 at 13:13

  Elan Saaremaal (hullult armastan seda kohta), merepäevadel olen iga aasta käinud ?

 • Avatar
  Vasta Hanna 13. juuli 2017 at 13:10

  Kuressaare Merepäevadel pole varem käinud, kuid selle aastased on täitsa plaani võetud – eelkõige Kerli pärast! 🙂
  Saaremaale olen viimaste aastate jooksul üsna tihti sattuma hakanud, kuna mu elukaaslane on sealt pärit. Enamasti oleme seal olles looduses, saunas või kuskil toredas kohvikus, kultuuriüritusele veel seal sattunud pole.

 • Avatar
  Vasta Susann 13. juuli 2017 at 13:10

  Mu elukaaslane on saarlane ja nii tore oleks teda üllatada merepäevadele minekuga. Olen käinud Tallinnas merepäevadel.

 • Avatar
  Vasta Maarja 13. juuli 2017 at 13:07

  Saaremaa on väga ilus koht, kuhu tahaks ikka ja alati minna. Merepäevadest ei ole varem osa võtnud ja oleks ideaalne kui oma puhkuse ajal sinna satuks :).

 • Avatar
  Vasta Kaidi 13. juuli 2017 at 13:07

  Mõtlesin, et see suvi oleks aeg lõpuks see reis Tartukana ette võtta, sest pole varem sinna kanti juhtunud. Oleks huvitav reis 🙂

 • Avatar
  Vasta Kris 13. juuli 2017 at 13:06

  Meie tuleks ka oma perega merepäevadele. Lisaks kui mandril sellist suve ja puhkuse tunnet ei saa siis saarel see on alati önnestunud üles leida 🙂
  Saaremaal merepäevadel osalenud ei ole aga Tallinna omadel küll ja lähen ka see nv 🙂

 • Avatar
  Vasta Mirjam P 13. juuli 2017 at 13:06

  Meri on mu lemmik! Olen ammu tahtnud kuskile sellisesse kohta minna aga pole üldse olnud võimalust 🙁
  Nüüd äkki oleks! 🙂

 • Avatar
  Vasta Manna 13. juuli 2017 at 13:05

  Ma suurima hea meelega põgeneks kodust paariks päevaks 😀 Ja Saaremaa on lihtsalt nii võrratult ilus!

 • Avatar
  Vasta Kai 13. juuli 2017 at 13:02

  Elan Haapsalus, aga Saaremaale polegi joudnud. Parandaks vea ja kaiks tiiru ara kull 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerda 13. juuli 2017 at 13:01

  Elan ise Kuressaares ja Merepäevade toimumiskohale üsna lähedal, peaaegu, et võin aknastki vaadata. 😀 Aga nali naljaks, kohapeal toimub ikka vingeid asju, mida oma silmaga näha tahaks ja sel aastal on ka palju tuntud artiste kontserte andmas, keda tahaks vaatama minna! 😛 Ja Malluka kokandustunnist on plaan samuti osa saada.

 • Avatar
  Vasta Kaari 13. juuli 2017 at 13:01

  Kingiks passi oma emale ja ta mehel, et nad saaks minna merepäevi uudistama ?

 • Avatar
  Vasta Sille 13. juuli 2017 at 12:59

  Ma elan saaremaal ja tahaks tulla teid vaatama kûll, aga mul 13. August tähtaeg. Seega ei saa pead anda, et kohale jôuan 😀

 • Avatar
  Vasta kuusemerka 13. juuli 2017 at 12:57

  Kirjutad siin et kui sind saab puhta vaatama tulla!!!??? loen nagu piiblist jumala või jeesuse kohta 😀 , et siis saab ka ampsukese süüa, kas see on almuse andmine? Ma väga siiralt vabandan juba ette, kui olen millestki olulisest ilma jäänud. Või kui oled ise end veidi valesti väljendanud, siis ei ole hullu ju midagi….muidu jäi küll algsest kirjast mulje, et tegu jumalaga 😉
  Ilusat Saaremaa päevi nii sulle kui ka kogu perele! 🙂

 • Avatar
  Vasta -LL- 13. juuli 2017 at 12:55

  Sooviks väga minna, kuna pole veel kordagi Kuressaare Merepäevadel käinud. Sel aastal lisandus perre uus ilmakodanik, kellega koos sellise vahva tripi Lõuna-Eestist ette võtaks küll 🙂 Kindlasti võtaks osa ka kokkamistunnist Malluga 🙂 Saaremaa on mõnus koht suvitamiseks ja sellise ürituse puhul oleks väga hea meel sinna minna.

 • Avatar
  Vasta Mirjam 13. juuli 2017 at 12:55

  Hetkel ei puhu mul mingeid tuuli kahjuks( või õnneks? :D). Küll aga hakkaksid tuuled kohe sinnapoole puhuma kui saaks vaid need piletid! Lisaks ma loodan, et saan miskitpidi su sinimerekarpe proovida. 🙂 Lisaks kui saaks astuks sõbranna juurest ka läbi keda pole kaua näinud 🙂

 • Avatar
  Vasta sandra 13. juuli 2017 at 12:55

  käisin viimati üliammu saaremaal nii et oleks väga lahe minna uuesti 🙂

 • Avatar
  Vasta Ruth 13. juuli 2017 at 12:54

  Elan kuressaares ? ja ikka olen osa vötnud

 • Avatar
  Vasta Mare 13. juuli 2017 at 12:51

  Elan Saaremaal, merepäevadele plaan minna, aga piletit pole veel ostnud, veelparem oleks võita 😀
  Kui võimalus siis tulen vaatan kuidas mereande ka teed, ma ise armastan ka neid 🙂

 • Avatar
  Vasta Elis 13. juuli 2017 at 12:51

  Merepäevadele pole kahjuks siiani veel sattunud.. Ürituse programmi vaadates sooviks Kerli esinemist küll näha, tõotab tulla vägev show 🙂 Saaremaal käisin viimati eelmisel suvel ja tunnen sellest kohast väga puudust. Seal tõesti aeg peatub, kui lõpuks varbad vette saad pista.

 • Avatar
  Vasta Kdi 13. juuli 2017 at 12:50

  Kolisin kuressaarde pool aastat tagasi ning varem Merepäevadel ei ole käinud.

 • Avatar
  Vasta Marleen Leppik 13. juuli 2017 at 12:48

  Tule Saarele sa… tule saarele sa? tuli see kohe meelde. Miks ma tahaksin tulla saarele, sest ma pole eluh saare peal käinud, ega saart näinud. Ausalt ?!
  Tuleksin ikka perega ja ei ütleks ära lõhe kartulivormist? Ja seesugust üritust pole meie 6 silma näinud! ??

 • Avatar
  Vasta Krislyn 13. juuli 2017 at 12:47

  Mina olen vist Kuressaare Merepäevadel varem käinud ühe korra, kunagi väiksena ja koos vanematega. Midagi eriti ma sellest ei mäleta, et tore oleks nüüd siis tulla see üle vaatama. No ja korra suve jooksul võiks ikka Saaremaale trippida küll, mulle ka väga-väga meeldib see saareke.

 • Avatar
  Vasta britt 13. juuli 2017 at 12:47

  Tahaks täiega Merepäevadele ja kaeks su kokkamistunni ka üle! 🙂

 • Avatar
  Vasta Mia 13. juuli 2017 at 12:45

  Mina olen putku pannud saarlane ja pidasin just plaani kodukohta külastama minna. Suvel on oma taluga nii palju tegemist, et enne ei jõua kui merepäevade aegu. Nooremana käisime ürituse ajal seal samas kõrval kai pealt vettehüppeid tegemas ja siis pärast läbimärjana aakrikulaadal ringi uudistamas ning toitu degusteerimas 😀 Niisiis kuluksid passid vägagi ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Annika 13. juuli 2017 at 12:45

  Saaremaale olen plaaninud jõuda juba mõned aastad, aga ikka on suvi kuidagi käest libisenud. Aga vanaemad ootavad mind ikka külla, või veelgi enam ootavad minu armast pojakest, kes polegi oma elus veel Saaremaad näinud või praamisõitu nautinud. Seega olekski nüüd hea võimalus ühendada kolm toredat asja – puhkus perega, armsate vanavanemate külastus ning muidugi MEREPÄEVAD! Sellest melust ja toredusest sooviks osa saada küll.
  Merepäevadest pole varem osa võtnud – mis on muidugi täiesti häbilugu, sest olen ise ka just Saaremaalt pärit. Seega loodan loosiõnnele, et saaks Saaremaal toredat aega veeta!

 • Avatar
  Vasta Reelika 13. juuli 2017 at 12:44

  Kuna mul on homme tulemas sunna, siis oleks suurepärane kingitus laevaga ühelt saarelt teisele minna Merepäevadele…polegi kunagi sinna sattunud kuigi jumaldan kalatoite ja sinu poole tuleks otsejoones 😀
  Nii et hoian pöialt, et võidaks, võtaks sõbrantsi ka kaasa ja juuhuuuuu 🙂

 • Avatar
  Vasta Liisu 13. juuli 2017 at 12:44

  Saaremaal elavad mu peretuttavad ja sõbrannad. See suvi oleks kindlasti plaanis Saaremaale minna, aga miks mitte seda ühendada Merepäevadega ? 🙂
  Heameelega läheksime oma abikaasaga ja vaataksime selle üle.

 • Avatar
  Vasta S. 13. juuli 2017 at 12:44

  Ma pole kunagiiiii Saaremaal käinud ja spontaansed reisid mulle meeldivad. Seega kui piletid võidaks, küll siis plaanid ümber teeks ja vaataks selle Saaremaa üle.

 • Avatar
  Vasta Helle 13. juuli 2017 at 12:44

  Ossaa, oli plaanis kohe sinna tulla kui su osalust nägin juba kuu(?) tagasi 😀 enne olen lihtsalt laadalt läbi lipsanud ja tasuta kontserdeid vaadanud aga kuna see aasta ka sugulane Jüri Pootsmann seal laulmas siis tuli kindel laks ka pass ära osta 🙂 kahjuks pole seda veel teha jõudnud 🙁

 • Avatar
  Vasta Anny 13. juuli 2017 at 12:42

  Ma kavatsen ka tulla oma perekonnaga ja kindlasti beebsu kaasa, Saaremaal on nii mõnus puhata ja elukaaslase sünnikodu on seal. Merepäevadele pole varem jõudnud kahjuks aga augustis nii tahaks tulla ja wii termikas esineb 😛

 • Avatar
  Vasta Kai 13. juuli 2017 at 12:41

  Oleks hea võimalus ühildada meeldiv kasulikuga, külastas vanaema, niikaua muru jms ning siis seaks sammud merepäevadele. SAAREL PEATUB AEG…

 • Avatar
  Vasta Ingrid M 13. juuli 2017 at 12:40

  Nädalavahetusel just läheme lapsega Muhumaale. Ideaalne koht, vaikus, rahu, aeg seisab. ?
  Merepäevadel pole veel käinud kunagi!

 • Avatar
  Vasta Mari 13. juuli 2017 at 12:40

  Mina olen käinud mitu korda vaid Kihnu Mere Peol – ja see on alati üliäge olnud. Seega tahaks võimalust ja pileteid ka Saaremaa omale. 😉

 • Avatar
  Vasta Laura 13. juuli 2017 at 12:40

  Saaremaalt on mu mees pärit, nii et igati hea põhjus oleks Merepäevade raames saarele minna ja ühtlasi ka vahvast peost osa saada 🙂