Ma ei tea, kui palju minu lugejad sellised planeerijad on, et oh, see suvi teeme seda teist ja kolmandat, mina üldiselt suuri plaane ei tee ja lähtun enam-vähem sellest, et kuhu kutsutakse ja kuhu minna viitsin. Kui mind aga Kuressaarde Merepäevadele kutsuti, siis oli kindel laks, et sinna lähme me kohe kindlasti. Ma nimelt armastan Saaremaad, spaatamist ja kokkamist, ning kõiki neid asju ma seal tegema hakkangi.

Ma ei ole enne tegelikult kuskil Merepäevadel käinud, ma saan aru, et neid on ka Tallinnas ja mujalgi, aga no kui on võimalik suve jooksul Saaremaale asja teha, siis soovitan seda kohe kõigil teha. Nimelt on seal Merepäevadel palju lahedaid kontserte, tänavatoitu, laadamelu, laevu ja lasteala kah. Lisaks toimuvad seal igasugused programmid, selle raames ka väike kokkamistund minuga (SIIT leiad rohkem inffi). Enda tunnis valmistan koos külalistega sinimerekarpe eelroaks ja pearoaks lõhe-kartulivormi. Mõlemad sellised jube kerged valmistada ja lisaks väga-väga maitsvad. Räägin üldiselt toidust, kokkamisest, kokkamiseks aja leidmiseks, kui on lapsed ja muid selleteemalisi mõtteid. 12 august kell 14.00 leiab see aset, on kõigile tasuta kah, nii et tulge ikka ja kaege oma silmaga üle!

Ma mõtlesin, et merepäevadel tuleks ju süüa mereande ja ma ausalt vannun, et ma olen selles päris hää! Näiteks ükspäev keerasin siin ühe krevetipasta kokku – jeerum, kuidas ma armastan mereande. Nii head, nii lihtsad valmistada ja olgem ausad, nad on üsna figuurisõbralikud ka (kui sa neid just mingi rasvas ei fritüüri :D).

Vana hea petersell- mõni vihkab, mina ARMASTAN!

Ok nüüd ma kõlan, nagu Merepäevad oleks all about me, mis on jah veits… overkill, sest tegelikult toimub hästi palju ägedaid asju, võite ise sealt kodukalt uurida, meie kavatseme igatahes iga päev ringi trippida ja melust osa saada. Karts tuleb kaasa ja lapsed tulevad kaasa ja ma kujutan ette, et see saab selline mõnus saarepuhkus olema.

Ahjaa, me tripime sinna lennukiga, mitte praamiga! Ööbida kavatseme Go Spas, sest seal pole veel käinud, kuulnud olen ainult kiidusõnu! Loodame, et ongi siis nii äge kui lubatakse!

Ühesõnaga, kuigi mind saab näiteks puhta muidu vahtima tulla (ja ampsukese süüa kah!) siis muidu piletid on üsna krõbedad (kui just eelmüügist ei osta, mida ma praegu küll teha soovitan, kellel plaan tulla! Kohapeal on palju kallim). Minul oleks oma lugejatele ära kinkida kahepäevaseid passe (reede-laupäev), mille hind on 40€. Kokku on mul neid 3×2, ehk siis kolm õnnelikku saavad kaaslasega tulla. Et seda passi endale võita, siis ega muud polegi vaja teha, kui jäta kommentaar, et mis tuuled sind siis saarde toovad ja kas oled enne merepäevadest osa võtnud. Juba esmaspäeval loosin välja passid!

Jaga: