Uncategorized

copsic ja vesi

13. september 2017

Mingi aeg tagasi käisime sõbrannaga väljas lobisemas, kui ma kurtsin, et minu suurim nõrkus maailmas on coca-cola. Ma tean, et üli paljudele coca ei maitse ja neil ei saaks sellest pruunist solgist rohkem ükskõik olla, aga vot mulle maitseb. Ja ma ostsin seda pudelite kaupa koju, kaanisin sisse ja siis imestasin, et huvitav, miks ma nii “paks” olen. Selle peale sõbranna ütles, et proovi kuu aega nii, et jood magusate jookide asemel vett. Mitte, et see nüüd mingisugune maailma kõige uudsem idee oleks, mida teha, aga no lubatud sai ja hakkasingi coca asemel koju värska vett ostma.

Tavaliselt ostsin poodi sattudes lisaks suurtele värskadele ka mõned väiksed, et neid kotti pista, kui kuskile minek on. Ühel hetkel mõistsin, et palju normaalsem oleks lihtsalt kodust vett kaasa võtta, aga kuna ma kunagi selle üle pikalt ei juurelnud, siis ikkagi ostsin ma statoilidest oma värskasid ja elasin edasi.

Kuni mulle saadeti kingituseks Copsic. See on puhtast vasest tehtud veepudel, millel peaks olema igasugused häid omadusi. Näiteks muudab see sinna pandud vee aluseliseks, mis pidada hea olema (näe, loe siit, mis ma ikka ümber kirjutan). Minu jaoks oli hea see, et see näeb äge välja ja sellest juues tuleb mul miskipärast lapsepõlve tunne peale. Nagu mingist plekist kruusist jooks, sama lõhn tuleb ninna 😀

Kardo ütles, et tema meelest näeb see välja, nagu ma oleks selle kuskilt antiigipoest või second handist ostnud, aga mina ei tea, mulle meeldib selle ilus ja metalne välimus. On ju äge? Ja mis parim, see pole üldse raske ka. Ma alguses arvasin, et raudselt on super raske ja veega koos veel ebameeldiv kaasas kanda, aga noup, jumala okei on. Ja läbi pole ta mul ka veel kuskilt lasknud. Korgil on kummine tihend, mis kogu kraami kenasti pudelis hoiab.

Copsicu idee tuleb Saaremaalt, kahe pisipoja emalt, kellel oli sama värk, mis mul. Tahtis hakata rohkem vett tarbima ja vähem magustatud jooke. Tema ütleb küll, et peale rohkema vee tarbimist langes kaal ja samm oli kergem, mina vana loll,ei taibanudki ennast kuskilt enne mõõta ega kaaluda. Ja no eks ma olen tegelikult aeg-ajalt joonud ka, aga koju enam ei osta ja proovin ikka vee peal väljas olla. Raudselt mingisuguseid muutusi on, aga kui ma juhtumisi mingi moment 100 kg alla võtan tänu vee kaanimisele, annan teada.

Ma olen märganud, et kui vesi käeulatuses on, siis joon seda ka rohkem. Kui pudel kuskilt ei paista, siis ei tule ka meelde vett tarbida. Seega on täitsa hea koduski pudeleid siia-sinna jätta, et tuleks meelde natukene rüübata. Ja no eriti hea on seda teha oma copsikust, sest kuigi värska on mu lemmikvesi, siis tegelikult on see plastikpudelite kogus meil kodus lausa naeruväärne. Kogu aeg vaatan, et taarakotid on värska pudeleid täis. Vesi tuleb kraanist pea tasuta, võiks ju tegelikult seda eelistada, eks 🙂

Kas tahaksite endale ka stiilset Copsicut? Jah? Ikka tahate. Mis siis muud, kui minge ostke e-poest (LINK), jumala eest! Väiksem on 30€ ja suurem 33, minul on väiksem ja sellest täitsa piisab, suuremat võib-olla ei viitsikski kaasas tassida. No ja okei, okei. Ühe pudeli loosin ikka välja ka, mis ma siin ikka jaman. Et pudeli loosis osaleda, siis mine hakka Copsicu sõbraks Facebookis (näed, siin) ja jäta mulle kommentaariks, et palju sa üldse vett tarbid päevas? Kommenteerida võid muidugi ilma osalemissoovita kah!

Loe ka neid postitusi!

204 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Hedvig 9. oktoober 2017 at 16:02

  Liiga vähe joon :). Copsikuga luban rohkem juua ;)!!!

 • Avatar
  Vasta Mirjam 30. september 2017 at 08:08

  Kuna sa selle loosid või oled juba loosinud ???

 • Avatar
  Vasta Liisu 29. september 2017 at 03:33

  Soovin! Vett joon üsna vähe, mõni päev ei joo üldse.. Selle ülilaheda copsikuga jooks kindlasti rohkem.

 • Avatar
  Vasta Maarit. 26. september 2017 at 21:57

  Nii äge copsic! See oleks mul- oleks veejoomine ka meeles mul ? Vett kulub kuskil 1,5L päevas (kasutan lapse myequa pudelit praegu, igapäevase vee kaasas kandmiseks).

 • Avatar
  Vasta Merli Taukar 23. september 2017 at 17:15

  Seda pudelit tahaks väga 🙂 Joon vett üsna palju, u 1,5 liitrit päevas. Kui kuhugi lähen, vean alati veepudelit kotis kaasas, seni küll plastikust.

 • Avatar
  Vasta Carine 20. september 2017 at 21:07

  Nii tuus disain pudelil!!
  Mul läheb vett nii 2 liitrit päevas 🙂

 • Avatar
  Vasta Silja 20. september 2017 at 18:22

  Vett joon päevas nii 4-5 klaasi jagu. Aga selle vinge copsicuga kindlasti jooks rohkem. Kuluks marjaks ära. Coca cola sõltlane olen ka. Hetkel teengi võõrutust sellele.

 • Avatar
  Vasta Natalie J 20. september 2017 at 15:25

  Soovin seda ägedat pudelit. 🙂
  Vett joon hetkel suhteliselt vähe, 1-2 tassi päevas.

 • Avatar
  Vasta Anatoly 19. september 2017 at 21:59

  Soovin osaleda 🙂 Joon päevas umbes 2L vett.

 • Avatar
  Vasta Mirjam 19. september 2017 at 09:23

  Just kuulsin tervisesaates vasest joogianumatest-see pidi ka vaikselt vette vaske “innustama”, mida meie keha väga vajab. Et täiega tahaks seda endale!! Ja tõesti, selline ilus ja eriline veepudel ??

  • Avatar
   Vasta Mirjam 19. september 2017 at 09:24

   Aa, vett joon vähe – 1L. Aga proovin rohkem! 🙂

 • Avatar
  Vasta Noomi 17. september 2017 at 17:59

  soovin, nii vinge! Noh mingi klaasi vett joon päeva peale ?

 • Avatar
  Vasta Anna-Liisa 16. september 2017 at 18:17

  Üritan juua palju vett iga päev, tööjuures kergem, seal mul ka pudelid sihilikult vedelevad igal pool, aga kodu tahaks ikka korras hoida ja kipub ununema ? Aga see amazing pudel kindlasti tuletaks seda mulle meelde!!! Kui seda enne nägin, siis mu esimene mõte oli, et ma vajan seda!!

 • Avatar
  Vasta Kelly 16. september 2017 at 14:55

  Tarbin päevas vett nii palju kui on janu. Muid jooke, peale tee ja natukese kohvi, tarbin väga harva. Põhijook on ikka vesi. 🙂

 • Avatar
  Vasta triinu 15. september 2017 at 22:22

  Soovin osaleda. Joon 1-1,5 l vett päevas. Magusaid jooke püüan vältida.

 • Avatar
  Vasta Svea 15. september 2017 at 22:06

  Kui pudel käepärast ja meeles püsib, et ikka peab vett jooma, siis parimatel päevadel tuleb ~2 liitrit. Enamasti ikka ei püsi ja tuleb veidi alla liitri 😀 Palju paremini tuleb päevanorm täis kui äpi kaudu toitumispäevikut pidada ja selle üks osa on ka joodud vee kirja panemine.

 • Avatar
  Vasta Annabel 15. september 2017 at 20:17

  Veepudel on minuga igalpool kaasas, mul on 500ml pudel ja päevas joon 4 sellist ikka ära küll. Pudel hakkabki vanaks jääma ja oleks tore ta pensjonile saata ja copsikuga edasi rännata.

 • Avatar
  Vasta Kaisa 15. september 2017 at 19:24

  Oiii. Mina olen suur veejooja, lasen niisama tassist, kannust jne. Kuid vàljas olles on see veetarbimine harvem. Ehk see pudelike aitaks mind?

 • Avatar
  Vasta Kristel 15. september 2017 at 14:15

  Oh kui vahva! Sellist pudelit kannaks kaasas küll. Ma üldiselt joon päris palju vett. Tööpäeva jooksul kulub ikka üks 1,5 liitrine pudel ära, aga kaasas miskipärast ei kanna eriti. Selle pudeliga kindlasti hakkaksin seda tegema.

 • Avatar
  Vasta Merilyn 15. september 2017 at 12:55

  Ohh Vahva pudel. Mulle meeldib ka vett kaasas kanda. Kuid joomisega on ka nii kuidas meelde tuleb.

 • Avatar
  Vasta Kaidi 15. september 2017 at 12:35

  osalen, tahaks ka vett rohkem juua ikka

 • Avatar
  Vasta Alice 15. september 2017 at 11:28

  Sellist ägedat pudelit tahaks küll :). Oleneb päevast. Mul sama lugu, et kui pudel pole käeulatuses, siis lâheb meelest. Meelde tuleb siis, kui juba hull janu on. Aga minimaalselt 1l ilmselt ikka.

 • Avatar
  Vasta Elika 15. september 2017 at 11:19

  Väga cool copsik!!! Kingiks tütrele,kellel just klaasist veepudel puruks kukkus ja kes on väga tubli veetarbija. Selle pudeliga seda hirmu poleks 🙂

 • Avatar
  Vasta Reilika 15. september 2017 at 08:36

  Osalen! 🙂
  Väga palju juua ei suuda, aga üritan ikka 1-1,5 liitrit vett ära juua igapäevaselt küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Sirly 15. september 2017 at 00:43

  Sooviks küll üht copsicut. Me ostame vett nii poest kui laseme kraanist pudelisse, aga no ei salli ma seda plasttaarat 😀
  Joon kui meelde tuleb, aga võiks rohkem.

 • Avatar
  Vasta Elise 14. september 2017 at 22:13

  Ma tean, et ma tarbin liiga vähe vett, aga kuidagi ei suuda seda tarbimist suurendada (pakun, et 1L keskmiselt päevas kui sedagi).
  Selline kena pudel võiks küll aidata selles osas.

 • Avatar
  Vasta C 14. september 2017 at 20:51

  Soovin osaleda loosis. Joon päevas 2-3 liitrit vett, aga kui pudelit väljaspool kodu kaasas ei ole, siis tihtipeale unustan juua.

 • Avatar
  Vasta Keits 14. september 2017 at 20:38

  Woowww…. please, please, please!!! See on nii ülicool. Seda tahaks küll 🙂
  Vett joon, siis kui meelde tuleb…. Peaks vist rohkem aga ….

 • Avatar
  Vasta kati 14. september 2017 at 20:27

  Soovin loosis osaleda. Vett tarbin päris palju. Kuna meil lähedal allikas siis toon sealt plastpudelitega ?

 • Avatar
  Vasta Elina 14. september 2017 at 19:36

  copsic näeb oma disainilahenduse poolest väga stiilne välja.
  kahjuks joon päevas mega-palju kohvi aga
  üritan alati 1,5 liitrit vett sinna vahele pressida!

 • Avatar
  Vasta Carolina 14. september 2017 at 19:29

  Vett tarbin ikka iga päev vähemalt 2 liitrit. Siiani kasutan klaasist pudelit, aga kipub katki minema. Seega vajaks ühte copsicut. ☺️

 • Avatar
  Vasta Mia 14. september 2017 at 19:24

  Soovin loosis osaleda! Praegu tarbin vett ilmselt päeva jooksul liiga vähe, sest tunnen poole päeva pealt, kuidas väsimus tuleb peale ja pea hakkab valutama. Varem, kui koguaeg veepudelit kaasa tassisin, siis seda muret ei olnud. Kahjuks on vähe neid veepudeleid, mida julgeks koos läpaka ja muu kraamiga lihtsalt käekotti visata, alati peab sättima ja vaatama, et vesi välja ei pääseks.

 • Avatar
  Vasta Kristyn 14. september 2017 at 17:53

  Soovin loosis osaleda. Tarbin vett igapäevaselt 2 liitrit vähemalt 🙂

 • Avatar
  Vasta Loore 14. september 2017 at 17:07

  Kuna liigun palju, siis joon vett ka üsna palju. Kotis on alati 700ml’ne pudel üritan vähemalt 2 sellist pudelit juua ja õhtuti mõne klaasi võrra rohkem ka.

 • Avatar
  Vasta Annika 14. september 2017 at 17:06

  Vett tarbin siis, kui meelde tuleb. Tean, et peaks palju rohkem seda tegema. Samamoodi joon siis, kui veepudel käeulatuses. Paraku need tavalised pudelid lähevad uuesti ja uuesti täites kiirelt haisema, seega oleks selline Copsic väga hea. Ja välimuse eest muidugi suur pluss!?

 • Avatar
  Vasta Rita 14. september 2017 at 16:28

  Vesi on mu lemmikjook! Osalen loosis ?

 • Avatar
  Vasta E 14. september 2017 at 15:37

  Ma tahan ka seda ja osalen loosis!
  Muidu joon Cocat iga päev (aga Zerot :D) ja juurde püüan vett juua ikka ka, aga sama lugu nagu sul, et kui on nähtavas kohas, siis tuleb meelde juua. Ise ekstra eraldi lähen võtma siis, kui juba janu on, aga öeldakse ka, et siis on juba hilja (no jooma peaks ikka, aga jantutunnet ei tohiks tekkidagi).

 • Avatar
  Vasta Maris 14. september 2017 at 15:22

  Ma panin ise ka tähele, et kui pudel on nägemisulatuses, siis kuidagi jood rohkem kui nt niisama tassist. Kunagi oli mul equa pudel, mis aga läks kahjuks katki ja nüüd olen siiani ilma ja pean tassist jälle jooma ?
  Niiet selline mõnus copsiku pudel kuluks väga ära küll ?

 • Avatar
  Vasta Sigrit 14. september 2017 at 14:57

  Minu vee tarbimine jääb vahemikku 0,5-1 l , aga oleneb ka päevast. Kui on palju füüsilist tegevust siis joon rohkem vett 🙂

 • Avatar
  Vasta sips 14. september 2017 at 14:51

  Joon päevas 0-2l puhast vett (kohvi ja tee välja arvata).
  Kuna joon ainult pudeli vett või keedetud vett ja pudelivett tihtipeale kodus ei ole ja vee keetmine, tassidesse kallamine ja jahutamine tundub nii tüütu siis juhtub, et ei joogi üldse vett.
  Haigena viitsin vee keetmisega rohkem tegeleda ja siis tuleb 2l ära. 😀
  Pudelivett ja värskat joon 1,5 liitrit kindlasti ära. 😀
  Osalen loosimises 😀

 • Avatar
  Vasta Evelin 14. september 2017 at 14:39

  Ma joon tavalise 0,5’se pudeli tööl ja kodus vb paar kruusi veel.

 • Avatar
  Vasta Egle 14. september 2017 at 14:37

  Häbi, häbi mulle ma joon vett tõesti vähe. Vanasti jõin ilusti vett. Aga nüüd ikka asi käest ära. Päevas umbes kaks klaasi vett tuleb. Olen ammu mõelnud, et peaks mingi pudeli ostma, et äkki see motiveerib rohkem jooma. Nii, et see loosimine on täpselt mulle. Saatus.

 • Avatar
  Vasta Gerli 14. september 2017 at 14:34

  Üritan ikka 1,2 liitrit päevas juua, aga Copsik motiveeriks mind rohkem vett tarbima! 🙂

 • Avatar
  Vasta Karin 14. september 2017 at 14:19

  On küll ilus ja motiveeriks rohkem vett jooma ka ma arvan 😀 Mitte, et see muidu mulle vastumeelne oleks, aga lihtsalt meelest läheb.
  Osalen hea meelega loosis.

 • Avatar
  Vasta Kersti 14. september 2017 at 14:13

  Kui pudel kaasas on, siis päevas 2L ikka joon, aga kui vett koguaeg kotis/silma all ei ole, tuleb vahel alles òhtul meelde, et peaks vett ka jooma 😀 Copsik oleks kiftiks aksessuaariks 🙂

 • Avatar
  Vasta Merli 14. september 2017 at 13:08

  Tarbin vett palju ja pudel peab olema alati kaasas. Vesi on elu alus. Hea oleks juua mõnusast copsikust. Väga tahaks võita. ?

 • Avatar
  Vasta Anni 14. september 2017 at 12:54

  Joon ca 1.5L päevas-suvel/treenides rohkem.. minu viga see, et joon ainult siis, kui on pudelis-kui pudelit nina all pole, siis jääb joomata (ei januta ja läheb meelest ära). Seega ostan tavaliselt poest 1.5L veepudeli-ja kasutan seda sama pudelit tükk aega. Aga olen kuulnud, et pudel hakkab mingil ajal plastikust erinevaid aineid vette eritama.. siis pole eriti mõistlik ühte pudelit lõputult kasutada ja tihtipeale ei lähe kohe poodi uut ka ostma. Nõiaring 😀

 • Avatar
  Vasta Kairi 14. september 2017 at 12:38

  Mul käib periooditi. Vahepeal joon eeskujulikult üle 2 l päevas ja teinekord tuleb alles õhtul meelde, et vett peaks ka tarbima. Copsik tundub küll äge!

 • Avatar
  Vasta S 14. september 2017 at 11:32

  Ma tarbin vett liitrite kaupa päevas. Mul peab alati öökapil veepudel olema, sest hommikul esimese asjana tahan ma vett saada. Nüüd läks mul muide ka veepudel katki, mis oli mul just kaasas kandmiseks mõeldud. Oleks tore võita hoopis see ülilahe pudel.

 • Avatar
  Vasta Maria 14. september 2017 at 11:01

  1-2l ööpäevas. Imetava emana võib iga kell suu tolmama hakata!

 • Avatar
  Vasta Kairixxx 14. september 2017 at 10:08

  Tarbin vett häbematult vähe ja mõtlen koguaeg, et peaksin rohkem jooma. Ehk aitab see pudel mu veejoomisharjumusi muuta 😉

 • Avatar
  Vasta Helle 14. september 2017 at 09:58

  Üritan ikka liitri päevas vähemalt juua 🙂

 • Avatar
  Vasta Helena 14. september 2017 at 09:25

  Mul reaalselt ei mahu rõdule rohkem coca pudeleid, palun Copsikut, mu organism väga tänaks!

 • Avatar
  Vasta Elis 14. september 2017 at 09:21

  Mul on endaga kokkulepe, et kui ostan kohvi ostan ka pudeli vett. Ehk siis mul vedeleb iga nurga peal poolikuid veepudeleid..
  Olen endale ka migeid veepudeleid muretsenud, et vett kodust kaasa võtta. Siiamaani on see ajutine olnud. Tahaks ka rohkem vett juua aga no ei teki seda järjepidevust..

 • Avatar
  Vasta ylle 14. september 2017 at 09:01

  Vase pinnale tekkiv vaskoksiid on mürgine, mina ei tea, kas keemia on vahepeal ümber kirjutatud aga teadsin alati, et vasknõud, mille pinnale on rohekas kiht tekkinud, kasutamiseks enam ei sobi. millal ja kui ruttu see oksiid tekib, ma ei tea, äkki on kaasaegsed nõud selle vältimiseks kuidagi töödeldud?

  Vask ise ei ole mürgine aga seda pudelit peab siis äärmiselt hoolikalt puhastama ja jälgima, et seda oksiidi ei teki.

  • Avatar
   Vasta copsic 15. september 2017 at 21:58

   Copsicu kodulehel kirjas kuidas seda puhastada looduslike vahenditega. Lisaks võib vasest veepudelist juua puhast vett (st ilma lisanditeta nt sidrunivett ei ole soovitatav, sest see võib tõesti vasega reageerida). Copsic on läbinud ka vastavad laboratoorsed testid, mis näitavad, et see on kehale ohutu. Lisaks ka on teaduslik uuring tõestanud, et vasest veepudel puhastab vett ja oleks arengumaades vee hoiustamiseks üks lahendusi. Kahjuks liigub turul ringi nö vasetatud pudeleid, mille sisemus on muu metall, seega see ei pruugi väga ohutu olla. Copsic on valmistatud 100% puhtast vasest ja sellega käib kaasas pikk ajalugu ajurveeda meditsiinis, aga ka tänapäeva teaduslikud uuringud. Aga jah Copsicust tuleb juua AINULT vett. Kraanivesi on selleks ju eriti paslik! 🙂

 • Avatar
  Vasta Mai-Liis 14. september 2017 at 08:47

  Täpselt ei jälgi aga tööl on igatahes veetass kogu aeg ees ja ilmselt 3 tassi joon päevas kindlasti tühjaks

 • Avatar
  Vasta Aivi 14. september 2017 at 08:44

  Joon palju ja vesi peab alati kaasas olema. Ilmselt peaks tervist kontrollima. Copsic on äge.

 • Avatar
  Vasta Ege 14. september 2017 at 08:38

  Joon umbes 2 liitrit vett päevas 🙂
  Seda pudelit soovin eelkõige selle tõttu, et muudab vee aluseliseks ja ei ole plastmass.

 • Avatar
  Vasta Triin 14. september 2017 at 08:36

  Ma olin üle 10a cocacola sõltlane, võõrutasin siis kui rasedaks jäin, aga ühegi muu joogi tarbimine pole nii sisse harjunud nagu coca puhul oli. Vett proovin ikka sisse suruda, aga joon vähem kui peaks ja mõni päev ei tule üldse meelde enne kui õhtul.

 • Avatar
  Vasta Marju Külaots 14. september 2017 at 08:00

  Tarbin kuskil 1.5l keskmiselt aga olengi just uue kaasaskantava veepudeli otsingul 🙂

 • Avatar
  Vasta Geidi 14. september 2017 at 07:58

  Tööl rohkem 3-4l,
  Kodus üritan jälgida, et 2l tuleb ära.

 • Avatar
  Vasta mai 14. september 2017 at 07:45

  Joon umbes kolm kruusitäit vett päevas. Kaaluga probleeme ei ole, aga tahaks näonaha saada ilusaks säravaks ning seedimist korras hoida. Copsik on väga äge nimetus ja pudel näeb ka ülistiilne välja. Omaks seda üliheameelega 🙂

 • Avatar
  Vasta Liina 14. september 2017 at 07:44

  Liitrites vms ei oska öelda, kuid alati on pudel veega kaasas ning kodus on alati veeklaas kõrval, niiet joon vett päris palju. ?

 • Avatar
  Vasta Hanna 14. september 2017 at 07:43

  Tarbin vett nii palju, kui vähegi võimalik ja meeles on. Olen samuti leidnud, et mingisuguse anuma olemasolekul tarbin vett tunduvalt rohkem, kui selle puudumisel. Seetõttu osalen suure heameelega selles loosis, et vee tarbimine muutuks harjumuseks. 🙂

 • Avatar
  Vasta Aire 14. september 2017 at 07:42

  Võiks rohkem, suuremad kogused vett tarbin trennis, ülejäänud päeva jooksul miskipärast justkui ununeb vee joomine sootuks. Ma arvan, et päeva jooksul tuleb kokku umbes 1,5 liitrit.

 • Avatar
  Vasta L. 14. september 2017 at 07:40

  Mina tahaks küll seda pudelit – nii äge näeb välja!
  Mul hetkel mingi plastikust kärakas veejaoks tööjuures (ma ei viitsi iga väikse klaasitäiejärel joosta uue vee järgi) 🙂
  Aga vett ma joon palju (pluss rohelist teed), seega see pudel kuluks vägagi ära 🙂

 • Avatar
  Vasta Grete 14. september 2017 at 07:19

  Me! Me! Me! Oi kuidas ma tahaks seda pudelit, eelmine oli klaasist ja loomulikult läks katki. Tänu sellele tarbin nüüd vett vähem. Kui pudelit pole mida kaasas kanda arvan et 0,5 l päevas tuleb vee kogus kokku mis reaalselt ära joon.

 • Avatar
  Vasta Helen 14. september 2017 at 07:16

  Üritan rohkem. Kannan ka käekotis igal pool oma isiklikku veepudelit kaasas, aga tegelikult võiks ikka rohkem juua, kui ta seal sees on, siis ega liiga tihti just ei meenu sealt lonksu võtta.

 • Avatar
  Vasta Annika 14. september 2017 at 07:15

  Mina joon vett küll, 1-2 liitrit päevas.
  Mure aga selles, et klaasist veepudel läks katki, hädasti on uut pudelit vaja. Väikese lapsega sobiks copsic nagu valtud 🙂

 • Avatar
  Vasta Liina 14. september 2017 at 06:35

  Kuna ma hetkel imetan, siis joon vett päris palju. Juba mõte imetamisest tekitab sellise janu, et.. 😀 Aga joon praegu mingist suvalisest Eviani plastpudelist, kuna mu ilus Equa klaaspudel läks katki 🙁 Copsik oleks ideaalne selle asemel!! 🙂

 • Avatar
  Vasta Sille 14. september 2017 at 06:18

  Mulle on öeldud, et kuskil 2L võiksin päevas juua, ikka üritan aga ilmselt joon enamus päevi vähem. Copsik oleks kindlasti hea abiline:)

 • Avatar
  Vasta Izaura 13. september 2017 at 23:56

  Soovin osaleda. Joon 1.5l vett päevas. Sidrunivärskat ☺ neil olid mingiaeg vahvad sildid ka peal ja siis oli väraskat põnevam osta ka. ☺

 • Avatar
  Vasta Laura 13. september 2017 at 23:42

  Mul on räige magneesiumi- ja rauapuudus juba viimased 2-3a. See tulenebki sellest, et ei tarbi absoluutselt vett. Pole mingit tahtmist, vesi väga ei meki ja tassi täitmas ka käia ei viitsi. Olen 17 hetkel ja no veepuudusele on isegi hakanud luud hörenema ja pidevad minestushood on ka.
  Vett hakkasin veidi tarbima suvel, pool liitrit vett päevas on minu hetkene norm!
  Veepudelitega on margine käia aga see kopsik tuleks kasuks küll. Stiilne on ka. Kui raatsid, siis vöid mulle anda, äkki tuleb mott vee joomise järgi kah!

 • Avatar
  Vasta K. 13. september 2017 at 23:39

  Vett tarbiks vähe, aga kuna püüan kodus käeatusse sättida veeklaase/-pudeleid, siis tarbin nüüd juba rohkem. Janu tekib ka tihedamini ja usun, et on kehale kasulik ka 🙂
  Loosis soovin ka osaleda, sest vana plastikust pudel on väga kulunud juba.

 • Avatar
  Vasta Anne-Mari 13. september 2017 at 23:32

  Ma tegin vett selgelt liiga vähe.. minu pahe on kohvi joomine.. vahepeal jõin juba rohkem oma Equa pudelist, aga siis omastasid lapsed selle ? Nii ma nüüd siin loodangi, et äkki võidan Copsiku ja ehk saan siis sellest vett juua ?

 • Avatar
  Vasta Sandra 13. september 2017 at 23:24

  Augustis otsustasin samuti hakata coca asemel vett tarbima. Esimene alati mu suur nõrkus olnud. ? Minu ustav veepudel hakkas eelmisel nädalal aga vett läbi laskma ja nii mu veetarbimine väheneski, sest pudelit kaasas tassida pole. ☹️ Aga augustis suutsin enamjaolt isegi tarbida selle nn päevase normi ?

 • Avatar
  Vasta Helen 13. september 2017 at 23:03

  Vett tarbin vähe. Ainult siis kui tõsine joogi janu on.. Aga nüüd otsutsin end käsile võtta ja nendest kilodest vabaneda jälle.. vahepeal sai 40kg kergemaks, aga siis tuli piske ime ja jälle mu kilod ja voldid tagasi 🙂 Ja kuna nüüd.olen jälle teekonna alguses siis kuluks see mulle marjaks ära, et oleks vesi alati nähtaval ja ka kaasa hea võtta kui kõndima minek on.. muidu lihtsalt ei püsi see vee joomine meeles.

 • Avatar
  Vasta Kristiina 13. september 2017 at 22:59

  Päevas tarbin keskmiselt ca 2 liitrit vett. Kraanivett olen joonud ja igapäevaselt kooli, tööle kaasa võtnud juba viimased 7-8 aastat.

 • Avatar
  Vasta Lenna 13. september 2017 at 22:51

  1,5 l vett ikka, väga meeldib, vase vett veel eriti hea meelega, pudel läheks kohe õigesse kohta, väärt asi 🙂

 • Avatar
  Vasta Külli 13. september 2017 at 22:44

  Mina tarbin umbes 1,5l vett päevas:) stiilne pudel kuluks ära küll

 • Avatar
  Vasta Kristina 13. september 2017 at 22:36

  Päevas proovin 0,5l vett juua, ilmselgelt on seda liiga vähe. Copsik aitaks veel rohkem kaasa – olen ammu mõne isikupärase pudeli otsingul.

 • Avatar
  Vasta Pirjo 13. september 2017 at 22:35

  üritan juua vähemalt 2 L vett päevas, aga on päevi, kus ununeb see vee joomise värk ning joon vähem.

 • Avatar
  Vasta Sigrid L. 13. september 2017 at 22:22

  Üritan ikka juua vett.samamoodi olen suur Coca sõber nagu sinagi. Ehk tõesti see veepudel paneks ka minu rohkem vett jooma 🙂 igatahes osalen loosis.

 • Avatar
  Vasta Iirys 13. september 2017 at 22:21

  Ikka häbiväärselt vähe joon…no ei tule meelde enne kui tohutu janu võimust võtab

 • Avatar
  Vasta Sandra 13. september 2017 at 22:09

  Vett tarbin kuskil 1l päevas, kuigi ilmselt võiks rohkem.

 • Avatar
  Vasta Carmen 13. september 2017 at 22:05

  Ma koguaeg unustan juua, seega ilus copsik kuluks âra küll.

 • Avatar
  Vasta Jane 13. september 2017 at 22:04

  Vett läheb kõrist alla u 0,5-3 liitrit päevas, oleneb paljudest teguritest. Sellest joogipudelist olen huvitet küll

 • Avatar
  Vasta Elsa 13. september 2017 at 21:54

  Kolm liitrit vett on minu norm.

 • Avatar
  Vasta K.K. 13. september 2017 at 21:43

  Soovin osaleda.
  Enamasti joon päevas umbes 0,5liitrit vett( + 0,25liitrit kohvi). Ma tean , et seda on liiga vähe aga unustan rohkem juua.

 • Avatar
  Vasta Veronika Kool 13. september 2017 at 21:29

  Üritan ka veel üle minna, minu patuks on praegu Monsteri energiajook, lihtsalt haige.. 😀
  Hetkel joon küll gaseeritud vett, sest tavaline ei lähe lihtsalt suures koguses alla, hakkab vastu ajama. Päevas liiter tuleb ära, tahaks rohkem muidugi, vaikselt harjutan..
  Pudel näeb megavinge välja!

 • Avatar
  Vasta lillll 13. september 2017 at 21:25

  Ma tarbin päevas vett ilmselt… 1,5l? Meelega väga ei kaani, sest kaaluprobleemi nagu pole, samuti ei soovi pidevalt pissil käia – jube piinlik on loengust välja vetsu lipata, eks 😀 Sellist pudelit oleks aga väga vaja! Trenni on ju vaja pidevalt vett kaasa võtta ja vasest pudel tundub nagu midagi täpselt minu jaoks! Klaaspudelid olen ma kõik katki teinud, plastpudelid hakkavad imelikult haisema peale mõningast kasutamist.. seega oleks see vask super variant!

 • Avatar
  Vasta Elise 13. september 2017 at 21:18

  Üritan umbes kaks liitrit päevas juua! 🙂

 • Avatar
  Vasta Virks 13. september 2017 at 21:17

  Liitri ikka päevas ära tarbin

 • Avatar
  Vasta Elis 13. september 2017 at 21:11

  Joon päevas väga vâhe vett, selline armas pudelike aitaks mul meeles pidada vee joomist☀️

 • Avatar
  Vasta Liisa 13. september 2017 at 21:09

  Vett joon palju. Olin samamoodi coca fänn ja siis avastasin, et mulliga vesi isegi parem. Enam ei vaatagi poes coca poole. ? Kodus on kogu aeg veepudel või klaas kõrval. Kahjuks kaasa võtmiseks ostan väikseid pudeleid, sest no mingi plastikust pudel mul on, aga lasi vett läbi ja terve kott oli märg.
  See pudel tundub väga vinge!

 • Avatar
  Vasta Liina 13. september 2017 at 21:05

  Joon 0,5 kuni 1 liitri ja peaksin jooma rohkem…

 • Avatar
  Vasta Laura 13. september 2017 at 21:02

  Osalen ka loosis ja joon vett päevas vähemalt 10 klaasitäit. Jäänud harjumus ajast kui Orgu kava jälgisin 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätlin 13. september 2017 at 21:02

  Mul on hetkel klaasist Equa pudel (550 ml) ja joon päevas 2 pudelit vett, aga uus vasest pudel kuluks küll ära.

 • Avatar
  Vasta D 13. september 2017 at 20:55

  Oi kui ilus pudel ❤ Aga vett joon viimasel ajal küll liiga vähe, ringi liikumist väga palju ja kogu aeg ununeb.

 • Avatar
  Vasta Jane 13. september 2017 at 20:55

  Ma joon 1,5-2 liitrit kindlasti.

 • Avatar
  Vasta Helina 13. september 2017 at 20:55

  Jaaaa, mina tahan! Luban, et siis hakkan ka kraanivett jooma otse pudelist, mitte ei osta enam erinevaid pudeliveesid.

  Vett ise tarbin kuskil äkki liitri kandis päevas. Võiks muidugi rohkem, kuid pole seda harjumust endal veel sisse harjutanud.

 • Avatar
  Vasta A 13. september 2017 at 20:53

  Päris vähe joon vett, kui väga janu, paar tassi päevas, mõni päev ei joo üldsegi. Pudel aitaks äkki meeles pidada ja rohkem vett juua 😀

 • Avatar
  Vasta L 13. september 2017 at 20:52

  Mina joon vett u 1-1,5 liitrit ja pean seda endal väga meeles pidama. Kordades parem tunne on, kui oled ilusti veega varustatud 😉 Sellel pudelil on nii äge disain! Olen mõelnud S’well pudeli ostmisest, aga veel pole jõudnud. Copsik oleks superlux!

 • Avatar
  Vasta Alice 13. september 2017 at 20:49

  2 l päevas kindlalt, aga enamasti sihib 3 l poole

 • Avatar
  Vasta Laura 13. september 2017 at 20:36

  Vett tarbin umbes 1-2l päevas. Olenebki sellest, kas on veeklaas/pudel päeva jooksul piisavas käeulatuses või mitte.

 • Avatar
  Vasta Marget 13. september 2017 at 20:30

  Liitri jagu vbl tuleb kokku. Kui nii uhke pudel oleks kaasas kanda, siis edvistaks sellega ja jooks rohkem küll 🙂

 • Avatar
  Vasta kristel 13. september 2017 at 20:22

  Soovin osaleda. Minu veepudel (tupperware) on hea sõbra kingitus, kuid kasutan seda võidu kahe lapsega. Päevas liitrikese ehk ikka ära joon, kuigi head soovitused ütlevad, et võiks kuluda vähemalt kaks 😉

 • Avatar
  Vasta Tiina 13. september 2017 at 20:00

  Enam-vähem kaks tassi päevas 😛

 • Avatar
  Vasta Piret 13. september 2017 at 19:59

  Asendasin karastusjoogid veega paar aastat tagasi. Saunapäeval joon mõnda käsitöölimpsi või Loodusväe viinamarjanektarit. Minul on Biomarketist ostetud Flaška pudel, olen väga rahul. Ainult vett joon päevas umbes 2 liitrit. 🙂

 • Avatar
  Vasta Carita 13. september 2017 at 19:54

  Joon igapäevaselt umbes 1,5l vett.

 • Avatar
  Vasta Daisy 13. september 2017 at 19:53

  Suure janu korral kaanin nagu kaevu ääres oleks. Tavaliselt joon ka poevett, kuna kodune kraanivesi ei maitse. Copsik vasest pudel oleks ilmselgelt parem kui plastik pudel 🙂

 • Avatar
  Vasta Kristiina 13. september 2017 at 19:51

  Katsun iga päev kuskil liitri vett kindlalt ära juua, enamasti see ka õnnestub. Ja see loos tuleb väga õigel ajal, sest just olen uue veepudeli otsingul 🙂

 • Avatar
  Vasta Getter 13. september 2017 at 19:47

  Vett joon kindlalt üle 3l päevas. Vähemalt varem – enne kui ma oma truu veepudeliga sõbranna juurde läksin, rummi sisse valasin, selle sinna jätsin ja mu sõbranna kogemata koos paberkottidega ära viskas. Nüüd joongi vähem, sest ei viitsi tööl/kodus seda kruusi täitsa.

 • Avatar
  Vasta Karmen Õun 13. september 2017 at 19:40

  Mina tarbin kuskil 2,5 liitrit päevas, organism ise nõuab, et jooksin. Nii juba kuskil 6 aastat, igal pool, kus käin on vesi kaasas.

 • Avatar
  Vasta C 13. september 2017 at 19:32

  Joon vedelikku iga päev u 2 tassi jagu: hommikul tass kohvi ja õhtul tass teed, uskumatult piinlik, aga nii on. On alati olnud ja no ei suuda ma midagi rohkem juua ja vesi lihtsalt ei maitse(ma ei tea kuidas, aga nii on 😀 ). Küll proovinud appidega, küll tabeleid teinud motiveerimiseks. Aga ei suuda juua. Kui mahla või kalja/limonaadi kodus on, siis neid joon ka, aga enamasti ma unustan üldse jookide osakonda poes minna. Ühtlasi sellega seoses ma ei saa aru, kuidas räägitakse, et veeta elada ei saa jms, no vaadake mind, elan ja toimetan rõõmsasti 🙂

 • Avatar
  Vasta greete 13. september 2017 at 19:25

  Üritan päevas juua 1-2 liitrit vett! ?

 • Avatar
  Vasta Marion 13. september 2017 at 19:22

  Mina võtan alati vett kaasa ja üritan vähemalt 2l päevas juua. Hetkel on kasutusel sõelaga pudel, kuhu lisan sidrunit, et kraanivesi paremini maitseks. See pudel on aga juba suht kulunud ja olengi uue ning ilusa veepudeli otsingul. Hea meelega jooksin vett copsikust. Osalen kindlasti loosimises.

 • Avatar
  Vasta MM 13. september 2017 at 19:20

  Joon umbes 1,5-2liitrit päevas. Vahel unustan ka, et vaja juua!

 • Avatar
  Vasta Maris 13. september 2017 at 19:14

  2l tavaliselt, õnneks vesi meeldib ja veepuudusel hakkab pea valutama, seega püüan piisavalt juua

 • Avatar
  Vasta Maris Raig 13. september 2017 at 19:06

  Üritan iga päev umbes 2liitrit vett ära juua, alati ei õnnestu, vahepeal joon isegi rohkem. Veepudeli kaasas kandmine aitab kindlasti sellele kaasa.

 • Avatar
  Vasta Ingrid M 13. september 2017 at 19:03

  Liitrites ei tea, aga imetamise ajal tuli meeeletu vee vajadus. Ja see jäi külge,nüüd joon päevas ikka vägaaa palju ☺

 • Avatar
  Vasta Marie 13. september 2017 at 19:01

  Ma ikka tarbin korralikult iga päevaselt. Kahjuks kõik kaasaskantavad pudelid mul ainult plastikust niiet sooviks võita seda vasest pudelit küll ??

 • Avatar
  Vasta Reelika P 13. september 2017 at 18:58

  Vett tarbin iga päev. Koolis morsi/ mahla/ kakao asemel valin pigeme vett. Poest ostan limonaadide asemel vett. Iga päeva hommikul tuletan endale meelde, et võtaksin vee kotti kaasa, kuid alati on see pudel vett koju jäänud ( järelikult pole mul nii kaasakiskuv pudel ).

 • Avatar
  Vasta L. 13. september 2017 at 18:57

  Mul ei ole eriti meeles vett juua, aga natuke ikka 😀 enamasti jah, ununeb lihtsalt ära.

 • Avatar
  Vasta Andrea 13. september 2017 at 18:55

  Tööl olles joon 2 liitrit kindlasti ära, aga puhkepäevadel hea kui klaasikese. Kui tavalisest kraaniveest saab kopp ette, lisan sidrunit, piparmünti või apelsini (viimane on hea, kui räige magusaisu on). Ma ei tea kas see veejoomine kaalu aitab langetada, aga näksimise vastu aitab küll 🙂

 • Avatar
  Vasta Anni K 13. september 2017 at 18:42

  Enamasti joon ikka vett, kui kraani lähedale satun ning poest ei haara limonaadi, vaid januks ikka kõige tavalisema Eviani vee. Kandsin millalgi ka veepudelit kaasas, mäletan et ostsin selleks myequa? ilusa plastpudeli. Ühel päeval jäi mu pudel aga metsas tööl käivale isale silma, kes arvas, et sellega on väga hea metsa vett kaasa võtta, sealt aga tuli tagasi kriimuline ja määrdunud pudel, mida enam kaasas tassida ei tahtnud 😀 Vasevärv ja vasest asjad on mu tõelised lemmikud, väga kaunis pudel, mida oleks lust kaasas kanda! Päevas tarbin vett võib-olla heal juhul liitri, ülejäänud vedeliku joon teena. Kui oleks selline ilus pudel, siis teeks see tervisele kindlasti teene, et keha saaks vajaliku päevase vedelikukoguse kätte (ja seda stiilselt ning kasulikult) 😉

 • Avatar
  Vasta Pauliine 13. september 2017 at 18:39

  Tarbin päevas üpriski palju vett. Tavaliselt kraanivett, kannan seda tavalise pudeliga igal pool kaasas. Aga kuna mulle hullult maitseb gaasivesi, siis ikka ostan seda ka vahepeal. Copsik oleks ideaalne plastikpudelite asemel, mida hetkel kasutan 🙂

 • Avatar
  Vasta K 13. september 2017 at 18:30

  Kui veepudelit või tassi kuskil läheduses ei ole, siis ununeb ära ka, et vahepeal peaks jooma, seega oleks pudelist kindlasti palju kasu. Vahepeal oli suur harjumus juua iga päev karastusjooke või maitsega vett, mõni hetk tagasi oli juba asi paranenud, kuid nüüd läheb kõik jälle allamäge 😀 ehk jõuab õigele rajale varsti tagasi 🙂

 • Avatar
  Vasta Birgit 13. september 2017 at 18:22

  Päevane vee tarbimine on üpris suur ja alati mure et millega seda vett kodunt kaasa võtta. Selline pudel oleks ideaalne.

 • Avatar
  Vasta Liisa 13. september 2017 at 18:21

  Olen ka korduvalt ja korduvalt üritanud päevas rohkem vett tarbida. Mōni aeg tagasi soetasin omale ka mingisuguse pudeli, et oleks nagu ägedam ja “oma” – et oleks rohkem motti vett juua. See toimis üsna hästi. Vette pistsin sidrunit ja piparmündilehte, jumala hea oli! Aga jamps oli ka – see pudel kulus ära. See oli kuidagi nõmedast materjalist, et see muutus veega nii koledaks (võib-olla sidruni süü?! Ai dont nou) ja sama olematuks muutus minu motivatsioon ka vett juua. Seega oleks hädasti mingit ägedat pudelit vaja, et jälle motti saada!!!

 • Avatar
  Vasta Elen 13. september 2017 at 18:21

  Joon kuskil liitri

 • Avatar
  Vasta Helena 13. september 2017 at 18:12

  Osalen!
  Päevas joon umbes 1l vett, kuid peaks ikka rohkem vett jooma.

 • Avatar
  Vasta Eliisabeth 13. september 2017 at 18:09

  Umbes 1l päevas.

 • Avatar
  Vasta Anette 13. september 2017 at 18:05

  Ma ikka üritan kooli iga päev pudeliga vett võtta ja selle päeva jooksul ära juua. Praegu kasutan plastikpudelit, aga selline uus joogipudel oleks palju vahvam!

 • Avatar
  Vasta g 13. september 2017 at 18:03

  Üritan veepudeli läheduses hoida, aga umbes 1liitri päevas.
  Loosis osalen sest tõesti näeb äge välja see pudel:)

 • Avatar
  Vasta E. 13. september 2017 at 18:02

  Just ostsin sama eesmärgiga omale ilusa veepudeli, et tarbiks rohkem vett 🙂 muidu varem pea üldse ei tarbinud, nüüd aga 1-1,5L proovin esialgu päevas ikka alla kulistada. Aga teine ilus pudel juurde oleks ka, kuna ostsin rumala peaga klaasist pudeli omale ja kooliasjade vahel kotis teda kogu aeg kanda tekitab veidi hirmu 🙂

 • Avatar
  Vasta margit 13. september 2017 at 18:00

  Vett joon liigagi vähe kuigi harjumus on pudeliga vett kaasa võtta. Pakun et 0.5l päevas. Trennipäevadel rohkem.Olen ammu mõelnud, et tahaks alternatiivi plastpudelitele ja copsik on nii ilus, oleks ideaalne asendus – keskkonnasõbralikum ja silmale ilusam. 🙂

 • Avatar
  Vasta Janeli 13. september 2017 at 18:00

  Osalen! Joon praegu u 2 kruusitäit päevas

 • Avatar
  Vasta Avokaado 13. september 2017 at 17:57

  Proovin ikka 1-1.5 l päevas vett juua. Õnneks magustatud jooke (limonaadid/mahlad) ei osta juba ammu enam koju, seega pole ka isu nende järgi ja jääb vaid puhas vesi joogiks 🙂

 • Avatar
  Vasta Kaia 13. september 2017 at 17:57

  Pean tunnistama, et viimasel ajal olen vähe joonud jälle, ainult siis kui keha juba nõuab. Ehk siis paar tassi päevas.

 • Avatar
  Vasta Enelin 13. september 2017 at 17:51

  Tarbin päevas umbes 1l vett, mida on liiga vähe. Pudel aitaks kindlasti kaasa suuremale vee tarbimisele. ?

 • Avatar
  Vasta karin 13. september 2017 at 17:50

  Kodus joon ikka pidevalt, aga välja minnes ununeb pidevalt veepudel maha, mistõttu kena-kasulik-praktiline copsik kotis oleks ikka mõnna!! Pluss oma sârava välimuse tõttu ei unustaks ma teda koju ka ;))

 • Avatar
  Vasta Carmen 13. september 2017 at 17:49

  Püüan ikka üle ühe 1l päeva jooksul tarbida. Samas on mul sama probleem nagu nii mõnelgi siin – vahepeal lihtsalt unustan. Selline pudel toas märkamatuks küll ei jääks 😉

 • Avatar
  Vasta Boffin 13. september 2017 at 17:48

  Kunagi kui armastasin väga spinningu trennis käia oli selline olukord, et jalad kiskusid hirrrrmsasti krampi. Asi muutus juba välja kannatamatuks ja otsustasin treenerilt küsida, et mida ma ette peaksin võtma, et jalad nii ei krambitaks. Treener küsis, et kui palju vett ma päevas tarbin. Minu vastus: “väga palju, vähemalt 9 tassi kohvi päevas” ?
  Siililegi selge, et see pole väga normaalne.
  Kahjuks loll jääb ikka lolliks ja kohvi minu suurimaks nõrkuseks. Vett joon ikka väga vähe. Üritan loomulikult rohkem endale vee joomist meelde tuletada aga njah..
  ..ehk oleks nii uhke pudeliga meelespidamine kergem ?

 • Avatar
  Vasta Kala 13. september 2017 at 17:46

  Tavaliselt ei joo poolt kruusigi vett päeva jooksul ära, kuid just umbes nädala eest hakkasin tegelikult rohkem tarbima (plaaniga näonahk korda saada) ja joon vahel lausa 3 tassi ära päeva jooksul! Selline äge pudel tuleks kindlasti kasuks (juba sellepärast, et see on nii ilus ja ma pean ju seda endaga kaasas kandma ning otstarbekas oleks see siis ka veega täita 🙂 )

 • Avatar
  Vasta Sandra 13. september 2017 at 17:45

  Täpselt mõõtnud pole aga ilmselt ca 1,5 liitrit. Kui endale esimese veepudeli sain, siis see pani rohkem vett tarbima küll. Ei kujuta ettegi, kui palju siis jooks, kui selline iludus oleks 🙂

 • Avatar
  Vasta Jaana 13. september 2017 at 17:40

  Praegu joon vähe, umbes 0,5l vb ainult..aga oli aeg kui jõin 2l ja siis langes kaal ka ?

 • Avatar
  Vasta Mari-T 13. september 2017 at 17:39

  Jaa, see on äge pudel! Mulle need klaasist pudelid ei meeldi, nii rasked. Magusaid jooke ma ei joo, aga vett ka unustan juua. Sellega oleks väga tore endale vett kaasa võtta, niiet osalen loosis 🙂

 • Avatar
  Vasta Kerda 13. september 2017 at 17:37

  Iga päev joon umbes nii 1,5 liitrit vett, vahel veidi vähem, vahel rohkem. Püüangi seda kogust suurendada, mis päeva jooksul tarbida, aga samuti lihtsalt unustan tihtipeale ära. Pole ka endale sellist kihvti pudelit soetanud, mis ma usun, et motiveeriks ka kindlasti… 😛

 • Avatar
  Vasta Janne 13. september 2017 at 17:34

  Nii ilus pudel. Osaleksin ka loosis.
  Ise joon vedelikke umbes 3L kokku. Sinna on siis arvestatud ka enda tehtud mahlad, tee ja smuutid.

 • Avatar
  Vasta merit 13. september 2017 at 17:32

  Ma tarbin umbes poolteist liitrit vett päevas, aga sellega on selline lugu, et kuna mu klaasist veepudel on raske kotis, siis on seda väga halb koolis kaasas kanda, eriti kui koolikotis on kaks kaamerat, millest üks kaalub oma kilogrammikese vähemalt.

 • Avatar
  Vasta Mann 13. september 2017 at 17:32

  Pole ausalt aimugi, kuid nahast on näha, et liiga vähe. Pealegi imetan ka veel. Pole lihtsalt meeles juua, kuigi kraan paari sammu kaugusel.

 • Avatar
  Vasta Kats P. 13. september 2017 at 17:31

  Osalen ka! Kui tööl olen, joon 3 liitrit kindlasti. Kodus ehk 1,5 umbes.

 • Avatar
  Vasta Karina 13. september 2017 at 17:31

  Osalen!
  Teen hommikul kannutäie sidruni vett ja tarbin ühe kannutäie kindlasti. Vahel pole üldse isu vett juua siis tarbin vähe aga kui lapsega jalutamas käin siis alati ostan poest pudeli vett. Pärast lapse sündi ûritanud hoiduda mahladest ja suhkrustatud jookidest. Minu nõrkus oli energiajoogid ?

 • Avatar
  Vasta Isabel 13. september 2017 at 17:30

  No vee joomise oskamatus on mul meeletu! Tihti kurdan õhtul, et oii pea nii valutab siis abikaasa nüüd juba teab esimese asjana küsida, et kas ma vett olen joonud. Naeruväärselt tihti pean õhtul kell 23 tõdema, et ei, ma pole päeva jooksul veel tilkagi vett joonud. Tassin siis ka värskat koju, sest kui pudel kõrval on olen veidi hoolsam aga üldiselt on seis päris nukker. Osalen ka, sest minuarust näeb see maruäge välja 🙂

 • Avatar
  Vasta Marianne 13. september 2017 at 17:30

  Soovin ka osaleda! Muidu jõin vett rohkem, kuid nüüd kolisin tallinna ja ei tea, miks siin vähem tarbin seda vett ? aga siukene ilus pudel sobiks mulle väga ja oi kui ma seda vett siis tarbiksin ?

 • Avatar
  Vasta Marelle 13. september 2017 at 17:21

  Joon u 10 klaasi vett päevas, alguses oli vastik aga hiljem juba harjusin ja nüüd juba nii tavaline see kogus.Suvel tuleb kindlasti rohkem isegi päeva jooksul.

 • Avatar
  Vasta Liina 13. september 2017 at 17:16

  Varem üritasin vett tarbida vähemalt 1.5-2 liitrit päevas, kuid viimasel ajal on nii kiire ja vee joomine ununeb täielikult. Heal juhul joon teadlikult 0.5 liitrit vett päevas. Õnneks olen nüüd ostnud sidrunit ja hakanud hommikuti sidrunivett jooma. See pidi ka aitama kaalu langetada.

  • Avatar
   Vasta Liina 13. september 2017 at 17:17

   Soovin osaleda loosis ka! Äkki siis on paremini meeles see vee tarbimine. Milline on suurusvahe suurel ja väiksel pudelil?

   • Mallukas
    Vasta Mallukas 13. september 2017 at 17:21

    600 ml ja 900 ml 🙂

 • Avatar
  Vasta Nele 13. september 2017 at 17:09

  Soovin osaleda loosis!
  Ostame tavaliselt koju 6 paki 1,5l mullivett pühapäeviti ja see meil elukaaslasega kolmapäevaks otsas…

 • Avatar
  Vasta Piia Pohlak 13. september 2017 at 17:07

  Osalen 🙂 Ja vett joon päevas ikka mitmeid-mitmeid liitreid. Kohati ehk liigagi palju 😀

 • Avatar
  Vasta Elina 13. september 2017 at 16:57

  Noo mul sama värk, siis kui vesi käepärast siis joon rohkem, kui pole joon vähem.. aga üks veepudel kuluks vägagi marjaks ära

 • Avatar
  Vasta Sandra 13. september 2017 at 16:56

  Mina joon tööpäeviti 2l või rohkem, nädalavahetuseti vähem, ehk 1,5l. Rohkem armastan mulliga vett, aga joon ka ilma, peaasi, et jääkülm on.

 • Avatar
  Vasta Kaja 13. september 2017 at 16:56

  Osaleks ka loosis äkki õnn naeratab. Hetkel pole seda raha, et seda osta aga vett oleks hea juua sealt, sest plastik ei ole ka minu lemmik asi millest juua. Ise hetkwl joon vast 1 tassi vett ainult päevas ???

 • Avatar
  Vasta Karmen 13. september 2017 at 16:54

  Kuna käin gümnaasiumi viimases klassis, siis vett tarbin üsna palju, kuid kooli puhvetist ei taha seda osta ja kraanivesi seal koolis ei kõlba, siis alatihti jääb mul kodust vesi kaasa võtmata või ei ole pudelit kuhu seda panna! Viimati soetasin endale mingi tavalise plastikpudeli, kuid seegi ajab vett läbi..

 • Avatar
  Vasta Triinu T 13. september 2017 at 16:47

  Ma joongi ainult vett. Ma ei suudagi enam karastusjooke juua. Ma ei tea, kui palju ma päevas vett joon, sest ma kogu aeg täidan enda pudelit. Kodus olles joon klaasist ja see saab nii kiiresti tühjaks, et mul oleks koju ka sellist pudelit vaja. Olin pikalt pudeli otsingul, nüüd leidsin ühe. Oleks ma vaid varem sellisest pudelist teadnud.. Lisaks olen ma täiesti hull selliste pudelite järgi ja see on veel kuldne!!

 • Avatar
  Vasta ML 13. september 2017 at 16:43

  Vett joon siis, kui meelde tuleb vüi pudel lähedal. Mõnel päeval ei joo üldse, teisel päeval jälle pea 2L 😀
  Selline kena iludus võiks küll kooli käies kotis olla 🙂

 • Avatar
  Vasta Kris 13. september 2017 at 16:43

  Oleneb päevast, kaks liitrit vett üritan ikka tarbida, tihti ka rohkem, mulle vesi väga meeldib 🙂

 • Avatar
  Vasta Marilin 13. september 2017 at 16:40

  Üritan päevas juua vähemalt 2 liitrit vett, hea nahale ja kaalule 🙂 Ning selline pudel kuluks küll ära 😉

 • Avatar
  Vasta Brit 13. september 2017 at 16:39

  Oh kui lahe pudel!:)))) proovin meeles hoida ju juua, ônnestub ehk ca liiter päevas, kuna ph tase pisut paigast, oleks see ideaalne abimees:))

 • Avatar
  Vasta Kady 13. september 2017 at 16:34

  2 liitrit umbes. Veepudel on alati kaasas, mingi suvaline ja mitte nii nägus 😉

 • Avatar
  Vasta Helen 13. september 2017 at 16:32

  Vett tarbin kahjuks ülivähe, peamiselt päevas ainult selleks, et rohtu kurgust alla libistada. Kuna joon ka kohvi, siis seda enam peaksin vett jooma.
  Vee joomise peaksin ette võtma küll, aga pole siiani omale sobivat pudelit saanud. Seda Copsicut sooviks aga küll võita!

 • Avatar
  Vasta Kairi 13. september 2017 at 16:31

  Oo, ilus pudel tõesti. Olen juba mõnda aega endale veepudelit otsinud, aga pole sobivat leidnud. Täpselt küll ei tea palju päevas vett tarbin. Aeg-ajalt ikka käin kraanikausi kallal.

 • Avatar
  Vasta A4 13. september 2017 at 16:30

  Suht vähe. Ka coca lainel koos jääga..aga piiran ka ja võtan topsi vett nyyd tuppa kaasa laua peale ja sunnin ja tuletan meelde. Rasedusega peab palju ju jooma eeldatavalt ikka vett 😉

 • Avatar
  Vasta Gerli 13. september 2017 at 16:30

  Tegelikult ei joogi eriti vett, võib-olla klaas päevas? Joon pigem cocat?

 • Avatar
  Vasta Katrin 13. september 2017 at 16:30

  Üldse pole meeles vett juua. Ja kui janu on ja vett pole käepärast, ega siis ei viitsi minna jooma ka.
  Värska mu lemmik vesi ka, lapsepõlves oli kodus alati kastiga poole liitristeid klaaspudeid Värskat, selle peal peal üles kasvanud 😀 Taarat viies on 90% Värska pudeleid.

  • Avatar
   Vasta Katrin 13. september 2017 at 16:31

   Osalen loosis ka muidugi. Ei tulnud mingit Värska reklaami tegema siia 🙂

 • Avatar
  Vasta Janely 13. september 2017 at 16:28

  Püüan päevas ikka liitri vett ära juua, kuigi tihtipeale ei tule meelde ja suuri pudeleid ei viitsi kaasa ka tassida kusagile. Ammu juba mõtlen, et peaks mingisuguse joogipudeli muretsema, mida igale poole kaasa tassida, et kogu aeg meeles oleks. Samamoodi loodan, et vee tarbimine teeks 100kg kergemaks. 😀 Osalen loosis ka. 🙂

 • Avatar
  Vasta Kätlin 13. september 2017 at 16:27

  Häbematult vähe vett joon päevas 🙁 Aga ma ei suuda seda lihtsalt niisama alla kallata.. Suur coca sõber olen kah muidugi 🙂 Loosis tahan küll osaleda. Äkki ilus veepudel paneb siis rohkem vett jooma 😀

 • Avatar
  Vasta Lis 13. september 2017 at 16:24

  Mul on praegu ühe liitrine klaasist pudel aga see on nii raske, et tavaliselt ei viitsi seda kaasas kanda. Plastikust pudelist aga ei isuta nii vett jooma. Ehk siis tavaliselt suudan kodus ära juua selle liitrise pudeli vett ja mõned klaasitäied peale.

 • Avatar
  Vasta Susann 13. september 2017 at 16:24

  Soovin osaleda. Vett tarbin kahjuks vähe. Proovin küll koguaeg meeles pidada, et tuleb juua, aga kui käepärast ei ole, siis ei tule nii kiiresti meelde ja ei ole viitsimist ka kraani juurde minna. Võibolla kui pudel käeulatuses oleks, siis tarbiks ka rohkem.

 • Avatar
  Vasta Mary 13. september 2017 at 16:19

  Naiss! Väga ilusad pudelid, olen loosis käpp.
  Kärutamas käies joon täitsa eeskujulikult vett, sest vankri küljes on pudel ja kui asi on silma all, püsib ka meeles. Kodus olles olen vilets vee tarbija, aga kui meelde tuleb kulistan ikka.

 • Avatar
  Vasta Ann 13. september 2017 at 16:18

  ma joon liiga vähe vett… kui ilm pole enam palav, siis ei õnnestu 🙁 teed vaid joon.
  aga sellisest pudelist raudselt jooks!

 • Avatar
  Vasta Merilin 13. september 2017 at 16:16

  Mina üritan samuti kaalust hetkel alla võtta ning võimalikult palju vett tarbida. Kuna ma suur joodik siis mingi 1,5 liitrit ikka joon päevas ära. See stiilne copsik oleks üks lahe asi mu koolikotti küll. 😀 Saaksingi teiste värvilistest plastikust spordipudelitest erineda. 😀

 • Avatar
  Vasta Kristine 13. september 2017 at 16:13

  Päevas joon vett kuni 2 liitrit. Mu lemmikjook ?

 • Avatar
  Vasta Elisabet 13. september 2017 at 16:12

  Tarbin vett väga vähe ja üritan ennast parandada, seega see kaunis copsik tuleks väga kasuks.

 • Avatar
  Vasta Kristel 13. september 2017 at 16:12

  Oeh ma olen ka üks coca sõltlane. 🙁 Poodi minnes luban endale, et ei ma ei võta enam cocat. Aga ikka leiab üks 2l coca tee mu ostukorvi.
  Just eile mõtlesin selle peale, et ma peaks rohkem vett jooma. Üldiselt ma väga palju vett ei joo, aga peaksin. Jään lootma loosiõnnele, et äkki saan oma sõltuvusest lahti ning saan puhast kraanivett coca asemel tarbida. 🙂 🙂

 • Avatar
  Vasta Anet 13. september 2017 at 16:10

  Mina soovin küll osaleda. Vett tarbin ma igapäevaselt ja just selle sama kehakaalu probleemi pärast.

 • Avatar
  Vasta Maria 13. september 2017 at 16:08

  Kasuta neid plastikpudeleid ära. Pane vett täis, paar tükki külmkappi ja siis 5-6 0.5l pudelit mööda elamist laiali-peamistesse peatuskohtadesse (diivani kõrvale, töölaud jne).

  Endalegi märkamatult hakkab tarbitud vee kogus suurenema.

 • Avatar
  Vasta Andra 13. september 2017 at 16:06

  Väga äge kopsik!
  Tarbin laiskusest liiga vähe vett, pigem joon piima või mahla alati toidu kõrvale ning kogu lugu. Võiks rohkem!

 • Avatar
  Vasta Kaija 13. september 2017 at 16:04

  Mina joon vett suhteliselt vähe, umbes 2-3 tassi päevas. Kui olen kodust väljaspool joon ma vett rohkem kui kodus, seetõttu olekski tore saada endale uus pudel:D. Just täna otsustas ka vana pudel vett hakata läbi laskma niiet terve kott oli vett täis ?

 • Avatar
  Vasta K 13. september 2017 at 16:03

  Kahjuks tarbin vett arvatavasti vähem kui peaks ehk uus ja uhke pudel muudaks olukorda.

 • Avatar
  Vasta Karoliina 13. september 2017 at 16:02

  vett tarbid umbes liiter päevas, aga mis saaks veel ägedam olla, kui kanda endaga sellist Copsikut kaasas tavaliste veepudelite asemel.

 • Avatar
  Vasta Kätlin 13. september 2017 at 16:02

  Maal olles joon palju kraanivett, kuid linna vesi mulle ei maitse ja seda nii kraanist ei joo. Tihti juhtub ka, et unustan vett päeva jooksul juua. Seega Copsik kuluks ära küll, siis oleks meeles rohkem vett tarbida.

 • Avatar
  Vasta Reelika 13. september 2017 at 15:59

  Paar aastat tagasi jõin väga palju vett, kaal langes ja lõpuks oli 0 tselluliiti….aga kuidagi ununes see ja olen palju mõelnud, et peaks uuesti alustama….aga pole ilusat joogipudelit, mida kaasas kanda jne….nii et see pudel oleks väga stiilne naabersaare naisele 😀 😉

 • Avatar
  Vasta Eylin 13. september 2017 at 15:56

  Soovin loosis osaleda.Vahetaks plaatpudeli tervislikuma alternatiivi vastu välja:) Päevas joon ca 4 liitrit vedelikku- vett ja magustamata teed.

 • Avatar
  Vasta Laura 13. september 2017 at 15:56

  1.5-2 liitrit tuleb ära küll päeva jooksul. Mul samamoodi koguelamine veepudeleid täis, et ikka meeles püsiks see veejoomine.
  Selline kena pudel kuluks marjaks ära küll ?

 • Avatar
  Vasta MiMi 13. september 2017 at 15:55

  3l vôi rohkem vett joon päevas…üritan vähendada kuna sain arstilt riielelda…et niipalju ikka ei tohi juua…aga janu on:)

 • Avatar
  Vasta C 13. september 2017 at 15:55

  Minul on kaasas alati mingi ebayst tellitud plastikust pudel, mida on koolis hea täita ja üritan vähemalt 2 seda pudelitäit ara juua.. aga samas tahaks mingisugust korralikumat ja tervislikumat pudelit kui see ei teamisplastikkemikaaletäis hiina pudel 😀 niiet soovin osaleda

 • Avatar
  Vasta Aivi 13. september 2017 at 15:54

  Just läks klaasist (Boost Yourself) pudel katki ja hea oleks uus võita :).

  Aga joon vett päevas 1-2liitrit. Kuna pudel ikka ja alati nähtaval kohal. Praegu nüüd 2 päeva vähem joonud pudeli puudumise tõttu.

  Aga alati eelistan vett mahladele ja magusatele jookidele 🙂

 • Avatar
  Vasta Kar 13. september 2017 at 15:53

  Vähemalt 1l päevas!

 • Avatar
  Vasta Helina 13. september 2017 at 15:52

  Vett tarbin päevas 2 umbes 2 liitrit! 🙂 Eriti uhke oleks seda teha sellises copsikus!