NALJAKAS

tere, olen pervert Ida-Euroopast

18. november 2017

Ma olen pikalt ainult vastsündinuid pildistanud ja mul tuli mõte, et tahaks siin ka proovida kohalikus rannas mõned paarikese, või perepildid teha. Selline grupp on isegi olemas nagu I love Los Gigantes, kuhu ma siis rahvale kuulutuse üles panin.

Siis läks asi imelikuks. St, see ei olnud imelik, et mulle kirjutasidki kolm perekonda, kellega shuudid kokku leppisime ja tundus, et asi on klaar, kuni ühel hetkel otsustasid lambist kamp inimesi, et see on VÄGA IMELIK PAKKUMINE ja tembeldasid mind ootamatult perverdiks, kes mingil põhjusel lapsi kuskil rannas pildistada tahab.

See vestlus läks seal edasi, kus aina enam ja enam inimesi ütlesid, et ma olen ikka naiivne, kui ma arvan, et keegi läheks VÕÕRA INIMESEGA randa kohtuma ja nemad UK’s on ikka ratsionaalse mõtlemisega inimesed ja minusugused perverdid võiksid ikka ristirahvast eemale hoida. Ma edastaks screenid, aga paraku kustutati mind sealt grupist ära :D Ma olen siiani segaduses. Et ma nagu kirjutan, et ma MUIDU pildistan lapsi, aga hea meelega teeks kellelstki teisest puhkuse ajal ka pilte, eriti arvestades seda, et ka praegusel reisil on minust mingi kaks pilti tehtud, vs sadu pilte Kardost ja lastest, aga oh ei, see on lihtsalt väga IMELIK siin, saate aru jah :D?

Ma tõesti saaks aru, kui ma oleks mingi 70 aastane vanamees idablokist, kes pakub, et tere, hoian tasuta teie lapsi, eriti öösiti, tooge nad minu juurde ja ärge absull muretsege. Aga selgub, et päise päeva ajal paari tasuta puhkusefotot pakkuda on täpselt sama imelik. Ei tea, võib-olla ma siis näen oma profiilikal nii pervert välja või ma ise sõnastasin kuidagi imelikult seda?

Sulle võib ka järgnev huvi pakkuda

44 kommentaari

Jäta kommentaar ning oota - kommentaar ilmub peale ülevaatamist

 • Reply Getu 20. november 2017 at 00:06

  Algul olin ise ka wtf, mida need inimesed mõtlevad, aga kui nüüd pilte vaatan, siis võõrale võib vale mulje jääda küll :DEestis oled sa Mallukas, keda kõik teavad, aga seal on neil raske kindel olla, et sa ikka ok oled :D

  • Reply Mallukas 20. november 2017 at 10:40

   vist jah :D:D

 • Reply Pille 19. november 2017 at 21:22

  Njah. Aga vb on keegi piltidesoovija ise mingi pervert ja saab sulle või su lastele kuidagi ligi…… Never know. Kõik kokku veidi naiivne mu meelest jaa. Ehkki soov võis sul siiras ja heatahtlik olla. Ja eelpool keegi juba mainis, et viisakam ja asjalikum suhtluspilt räägiks sinust rohkem head.

 • Reply Tarmo 19. november 2017 at 17:02

  See vestlus Noonie Dickinsoniga on küll kift. See eskaleerus tõesti kiiresti, aga mitte tema poolt vaid sinu poolt. Inimene kommenteerib su teenuse pakkumist jumalast reaalse murega, et kust ma tean, et sa mingi pervert pole, vaadates su reklaampilte ja sa vastad stiilis “õpi lugema tropp”. See näitab sinu suhtlemisoskuse kohta nii mõndagi. Eestis võib see nõukaaegne mentaliteet töötada, et “kui ei meeldi siis kao välja mu poest, aga ära mölise”, kuid lääneriikides nii kaugele ei jõua :) Pead õppima rohkem viisakat nägu tegema isegi, kui sulle potentsiaalne klient või tema hoiak ei meeldi. Ja isegi, kui oled veendunud, et see klient ei realiseeru kunagi, siis seda nähvamist näevad ju ka kõik teised selle feedi lugejad :D Kui midagi head vastu öelda ei ole, siis ole parem vait :) Aga mis seal ikka; elu õpetab nagu sa ka ise oled öelnud.

 • Reply nimi 19. november 2017 at 16:27

  Ma arvaks ka, et see asi on kahtlane. :D Miks sa arvad, et pedofiilid võivad olla ainult vanamehed kuskilt kahtlasest kohast? Väga vabalt võib ka mõni noor naine olla pedofiil, kes muuseas on ka näiteks ise ema. Üks ei välista teist ja ei tee asja vähem halvemaks. Seega ma oleksingi ettevaatlik, kui mingi võhivõõras pakuks, et pildistab tasuta mu lapsi.

  • Reply Mallukas 19. november 2017 at 18:23

   Peale selle, et ma ei pakkunud laste pildistamist… :D

   • Reply nimi 19. november 2017 at 18:33

    Heh, nojah, aga kirjutasid, et pildistad tavaliselt vastsündinuid ja lapsi ja inimeste tähelepanu on väga lühike ja juures ka fotod väikestest poolalasti lastest. :P

    • Reply Mallukas 19. november 2017 at 21:09

     Jah eks ise panin ka puusse :D

 • Reply 1 ema 19. november 2017 at 16:03

  Ja sa oleksid kindlasti pidanud linkima oma fotosaidile, mis oleks tôstnud usaldusväärsust.

 • Reply 1 ema 19. november 2017 at 16:00

  Sa oleksid pidanud siiski pakkuma teenust tasu eest. Kasvôi sümboolse. Osadele inimestele tunduvad tasuta asjad kahtlased (how wired is that…) :)

  • Reply Heh 20. november 2017 at 10:32

   Ma lihtsalt mainin, et How wired is that tähendab eesti keeles Kui ühendatud see on :D Ma eeldan, et sa mõtlesid öelda “kui imelik see on”, mis oleks: “How weird is that” :)

 • Reply r 19. november 2017 at 13:21

  Eh :) Sa lihtsalt komistasid endasuguste otsekoheste inimeste otsa. Lisaks otsekohesusele olid need tegelased ka üsna ettevaatlikud. Samas ma mõistan nende hirme ja eelarvamust. Kuna tituleerid ennast fotograafiks, siis oleks olnud oluliselt mõistlikum panna oma lehekülje link – oleks näinud asjatundlikum välja. Need postituses olevad pildid ei tõesta ju vähimatki(tänapäeval on 99% vanematest taolisi pilte tuhandete kaupa), pigem piltidel olev alasti laps (see käega) annab alust kahtlustuseks. Oleks Sul ikka kena profile omane lehekülg lingiga, erinevate teemadega(noorpaarid,loodus jms), oleks ka suhtumine tõenäoliselt teine. Kahjuks ei oleks tänapäeva digiajastul ka taolise fassaadi kokku klopsimine rohkem kui 10 minutit nõudev tegevus. Ehk siis üldiselt ma arvan, et paranoial on üsna tugev põhi, kui veidi mõtlema hakata…
  Ja no teiseks, Sa oled selline happy-go-lucky suhtumisega – Sina v-o tõesti lendaks taolisele võimalusele peale, kui näiteks mõni tšetšeen pakuks tasuta fotoshuuti Tenerife rannal :)
  Mina ei teeks seda ka siis kui peale makstaks(muidugi sõltub summast:D
  Aga eks inimesed olegi erinevad ;)

  • Reply Mallukas 19. november 2017 at 13:37

   Mul pole seal ühtegi pilti alasti lapsest (käega pildil on Mari trikoos) :D

 • Reply Anu 19. november 2017 at 12:28

  Hei hoo! Nö mujal maailmas inimesed ei ole nii usaldavad. Inimesed kahtlevad ja on skeptilised.. Eriti kui midagi tasuta pakutakse. Nii siin kui nt UKs, kui mingi pakkumine on too good to be true, siis nii see ka tavaliselt on ja mingi scamiga tegu. Tee kuskile mujale uus kasutaja, küsi raha pildistamise eest, postitusse pane vähem juttu, lihtsalt oma mobl nr, inimesed hel kui huvitatud. Last thing-ära maini, et oled eestist. Inimesed, kes ei tea voi teavad meist vähe, kardavad, pelgavad jne jne. Kohe arvatakse et mingi vene maffia scam. Good luckkkk

  • Reply Mallukas 19. november 2017 at 12:43

   Mul rohkem polegi ausalt öeldes vaja :D

 • Reply Triin 19. november 2017 at 10:53

  Pildivalik teeb tõesti veidi ettevaatlikuks, paratamatult on palju selliseid, kelle jaoks on need pildid erutavad :(

 • Reply Riina 19. november 2017 at 10:31

  Kuulutus ok, aga pildid kuulutuse juures täiesti kohatud. Milleks laste pildid, kui tegelt tahad pildistada paare ja perekondi? Poolpaljad laste pildid ka veel… no kuidas sa mõelda üldse ei suuda, pärast seletad, ma ei mõelnud seda ega toda, tahtsin teha hoopis kolmandat, aga kuulutus ja selle all olevad pildid omavahel vastuolus. Väga rumal oled või väga naiivne.

  • Reply Mallukas 19. november 2017 at 12:46

   Ilmselt olen vist jah, ma ei mõelnud üldse niipidi seda värki. Tahtsin lihtsalt juurde panna pilte, mis ma siin teinud olen (et nad näeksid, et ma üldse pilte teha oskan), aga ei mõelnud, et nende jaoks need pildid rannas võivad signaali anda, et ma tahaks rannas mingisuguseid trikoopilte teha. Vb olen rumal ja naiivne, mis ikka teha, inimene elab ja õpib

 • Reply A.D. 19. november 2017 at 10:18

  Mitte paha pärast, väga andekas oled fotograafias, kuid tõesti antud pilte kusagil avalikult(kuulutusega või kuulutuseta) äkki plegi väga tark exponeerida?… Vast porganpaljad pildid jäägu erakogusse… seda Enam, et no pole ju ilus mõte, MIS pilguga mõni inimene neid vaadata võib… (pedofiilid ei pesitse siiski sugugi mitte ainult U.K.s…) Ning no Ma ei tea, kui tore lastel omalgi suuremana on selliseid fotosi endast internetiavarustest avalikuna exponeerituna leida…

  • Reply Mallukas 19. november 2017 at 12:33

   Kus on paljad pildid??

   • Reply M 19. november 2017 at 13:09

    Lende on ju täitsa paljas ? Või vähemalt jätab sellise mulje .. Sorry aga väga halb pildivalik jah ,

    • Reply Mallukas 19. november 2017 at 13:36

     Ei ole paljas :D

   • Reply Brit 19. november 2017 at 13:35

    Kummaline ja kurvastav kuhu maailm on jōudnud.. poleks kuidagi osanud arvata, et pildid on ebasobivad v pakkumine kuidagi ettevaatlikuks tegev.. sünnist saati ōpetatakse meid ka oma varju kartma ja südameheadus tuleb sinna taha peita.. kahju lihtsalt, üleüldiselt, sellest kôigest. Ilmselt kuulun koolkonda keda ka siin naiivseks tituleeritaks, ent elada pideva pinge all ja usaldamatult ka ei taha.. jah, olgem ettevaatlikult, ent ärgem ehk juba eos kõiges ja kõigis halba eelda..

    • Reply M 19. november 2017 at 15:34

     Küsiks vastu et kas sulle meeldiks kui ma tuleks ja teeks sinust pool alasti pilte ja siis topiks kuulutuse netti ? Asi pole kartmises aga iga inimene otsustab ise ,kas ta tahab olla kuskil migi reklaamifeiss- pepu või mitte ! Vahet ei ole kas su emme on Kuulus näitleja või “kuulus” blogija ,ikka otsustad ise !

   • Reply A.D. 19. november 2017 at 17:03

    No Lende tundub olevat paljas, Sulle ei tundu? Ja esimese hooga ühel pildil ka Mari.

    Ja rääkides eri maailma kommetest, siis Jaapanis ntx ongi päris reaalselt turg sellistele piltidele, nagu Sina siin exponeerid(laps just kui näib paljas, Aga no JOKK, sest Tegelikult ei ole) ja no vaadates üleültse laiemalt, siis no pedofiilia on Nii mastaapne probleem, et loomulikult inimesed ongi tundlikud Ja olles ise kahe lapse ema leian siiski, Et see nn tundlikus on pigem positiivne nähtus! Eriti arvestades, Et oi kui Palju juhtumeid mätsitaksegi kinni, sest “tellija” on piisavalt positsioonikas…

 • Reply Kristiina 19. november 2017 at 09:49

  See näitab selgelt, et õelaid inimesi ei olegi ainult Eestis on ka mujal maailmas.
  Aga Mallu, kui sa tahad tõesti noorpaare pildistada ja detsembri alguses jätkuvalt otsid kedagi, siis meie oleksime väga nõus. ? Tuleme kutiga 6.dets Tenerifele nädalaks puhkama. Koguaeg võtame plaani ja aega minna kuskile fotosessioonile, sest ausalt meist ei olegi ühtegi nö fotosessiooni pilte tehtud!?
  Ja Tenerife rannal see fotosessioon sinuga ära teha tundub lihtsalt super ??

 • Reply E 19. november 2017 at 09:16

  Ma arvan, et su sõnastusest võis võõrale jääda mulje, et sa ainult tasuta lapsi pildistadki ? ja siis neile tundus ehk veider..
  Aga muidu jube imelik ikka, selle asemel, et küsida miks tasuta pildistad või küsida mis arusaamatuks jäi, sõimatakse kohe perverdiks.

  • Reply Mallukas 19. november 2017 at 12:46

   Ma ju sõnastasin, et ma tahan valheldust laste pildistamisele :D

 • Reply L 19. november 2017 at 00:49

  Ma pakun, et asi oli su pildivalikus :D

 • Reply Triin 19. november 2017 at 00:00

  Selles suhtes, et UKs on tõesti asi hapu igast pedofiilia teemaliste asjadega, eks nad oma arust selle pärast nii ratsionaalsed ongi, et siin sitaks neid. Aga well, ma ei tea, mul siin tehti ka beebi pilte, ei olnud nagu probleemi.

 • Reply Birgit 18. november 2017 at 23:49

  Ahahhha. Ma lugesin vahepeal igavusest palju briti ajalehti ja no olgem ausad..nad on ikka väga imelikud. Igapäev oli vähemalt üks uudis kus mõni vanem oma lapse kuidagi pidi tappis või oli mingi pervert jälle. Lõpuks ma sain aru, et nendega pole vist ikka kõik korras. :D Seega ma kardan, et äkki kardeti konkurentsi pervo olemises :D Viga polnud sinus ;)

 • Reply Else 18. november 2017 at 23:35

  Minu arvates sattusid sa lihtsalt halbade inimeste osta + ma oleks tõesti teise sõnastuse ja mõne muu pildi valinud. Aga ära põe,elu läheb edasi ja mida rohkem inimesi antud grupis, seda suurem tõenäosus, et satud kellegi otsa, kellele ei meeldi su tegevus jne ;)

 • Reply Kata 18. november 2017 at 23:11

  Mhm..täitsa teine mentaliteet inimestel. Vaata, et keegi neist veel pollareid ei teavita mingi ida- euroopa naisperverdi eest :D

 • Reply Mari 18. november 2017 at 22:58

  Jamh, sa oleks pidanud vist valima sellised pildid kus lapsed ilusti riides on:D

 • Reply SS 18. november 2017 at 22:48

  See on see tänapäeva maailm – eriti heaoluühiskonnas elavad inimesed on kaotanud mõtlemisvõime, jõuluvanale sülle istumine on ahistamine, Pipi raamatus ei tohi enam neeger kirjutada jne. Kurb, tahaks maha astuda.

  • Reply Sirly 19. november 2017 at 00:45

   Kahe käega poolt, minnakse nii napakaks oma äärmustega. Oehh!

 • Reply e-m 18. november 2017 at 22:46

  Hahahahhahahha, mul on kahju, et nii juhtus,aga whattttt hahaha, ma ei tuleks selle pealegi, et sellise pakkumise tegijat sõimama hakata. Võtaks lapsed ja jookseks kaamera ette. Hahahaha

 • Reply Katss 18. november 2017 at 22:46

  Ma ei suudagi otsustada, et kas nutta või naerda. Naljakas on kogu selle situatsiooni jaburus, aga hirmus kurb on see, kui rumalad inimesed on ja kui vähe nad viitsivad üldse süveneda.

 • Reply Kadri 18. november 2017 at 22:44

  Oleks küsinud pildistamise eest 500€, siis poleks keegi kahtlustanud :D Aga et tasuta, siis raudselt perv valmis ju :D

 • Reply Karolin 18. november 2017 at 22:41

  Europiidsus on imelik ??? kas mäletadkui eestlased kuulutasid, et – ennekõike oleme ikka eurooplased! – ???ei ole kõik kuld mis hiilgab.

 • Reply Mann 18. november 2017 at 22:38

  Ehk oleksid pidanud panema oma fotoblogi lingi. Siis oleks asi usutavam välja näinud rationaalsetele brittidele.??

  • Reply Mallukas 18. november 2017 at 22:38

   Ma panin lõpuks kõik lingid, aga oli liiga hilja, olin juba vastik sicko :D

   • Reply Tahhh 19. november 2017 at 21:34

    Kusjuures nende jaoks ongi need pildid liiga paljastavad, käivad lapsed ju rannaski riietega, pikkade trikoodega ujumas.
    Lisaks mingi nende jaoks suvaline ( äkki üldsemingi vanamees vangimajast?) kutsub lapsi pildistama sellise sloganiga? Püha lihtsameelsus!
    Maailm ongi haige ja haigeid täis, vaata Ebays Post Mortem Antiqe või Nude boys Antiqe – saad aru, KUI väärakaid inimesi on maailmas. Sellised poolpaljaste laste pildid ostetakse minutitega ära:( Rohkem ei teada, mida nende fotodega tehakse:(
    Pead enne ennast kurssi viima, mis on eetiline, mis mitte nende keskkonnas.

  • Reply Mann 18. november 2017 at 22:39

   Ratsionaalsetele**