Eile võtsin jalad selga ja läksin proovima, et misasi see rullmassaaž õigupoolest on. Kui üdini aus olla, siis ma kunagi mingil üritusel olin seda masinat natsa proovinud, aga ma ei mäletanud, mis tunne see oli. Ütleme nii, et nüüd tean! Aga hakkame siis otsast peale – esiteks valisin endale kehasalongidest lähima välja ja see juhtus siinsamal, Nõmmel, olema. Ainult kaks kiltsi mu majast! Oleks normaalsem ilm olnud, oleks saanud isegi kohale jalutada, aga esiteks oli MEGA külm, teiseks saime me endale ainukesed vabad ajad kella 20.00ks. Seal on kogu aeg puupüsti täis, nii et soovi korral tuleb endale aeg varakult kirja panna.

Kaasa ei pidanud võtma absoluutselt mitte midagi (va id kaardi oleks võinud kaasa võtta, siis ei pea oma 10x kaarti kaasas tassima iga kord). Kohapealt saad retukad, pluusi, veepudeli ja patsikummigi. Ainult mine kohale ja hakka rullima. Pmst on asi väga lihtne – ekraani peal on täpselt näidatud, kuidas ja mis kehaosa rulli vastu panna. Mõndade kohtadega on alguses kõdi ja mõndadega natukene valus ka, aga sellega harjub üsna ruttu ja siis pole muud, kui ainult ole meheks ja lase ennast rullida.

Mulle enne paar inimest hirmutasid, et issand, see on ju NII valus, aga ei tea mina, kas ma olen seest surnud või mis, aga minul mingit kohutavat valu absoluutselt ei olnud. Seega ei maksa neid uskuda, kes nii väidavad. Vastupidi, päris mõnus oli erinevaid kohti rullitada lasta.

Alguses mõtlesin, et tund aega on niiii pikk aeg, aga tegelikult olin ma lõpuks nagu: “Aa.. Misasja, läbi juba v?”. Teenindaja vahepeal käis vaatamas ja uurimas, et kuidas enesetunne. Kuna tegu on lümfimassaažiga, siis võib näiteks süda pahaks minna. Esiti polnud hullu midagi, aga lõpuks tõesti hakkas natukene iiveldama, mis kestis umbes tund aega. Mitte midagi väga hullu, aga siiski väheke oli tunda. Ju siis hakkasid asjad liikuma kehas, või ma ei tea :D!

Täna hommikul ärkasin sellise tundega, nagu oleks natukene peksa saanud. Samas natukene oli tunne, nagu oleks trenni teinud, sest lisaks nahale valutasid imelikul kombel ka mõned lihased. Osadele tulevad sinikad ka, mulle ei tulnud, nii et selle üle kurta ei saa. Ja kui oleks ka tulnud, siis laias laastus oleks suva olnud.

Ma hea meelega teeks nüüd oma 10x kuuri ära, aga kuna ma esmaspäeval juba protseduurile, siis 2k ei tohi ma sinna minna. Peale seda lähen oma uue lameda kõhuga uuele katsele ja siis saan teile täpsemalt näidata erinevust ja enne-pärast pilte peale kümmet korda. Praegu oleks natukene mõttetu teha olnud, sest noh, saate ju isegi aru :D!

Aga kui keegi tahab ise järele proovida, et mis tunne oleks, siis jätke aga kommentaar, et huvi nigu on ja ma loosin kümnele inimesele välja tasuta ühe korra kaardi! Võitjad hõikan välja juba esmaspäeval!

*Postitus sündis koostöös Beautiful Me kehasalongiga

Jaga: