Eelmine nädal kirjutas mulle silmapood.ee ja pakkus, et ehk tahaksin ma nende e-poest endale läätsesid valida. Kiitsid, et nende hinnad on palju soodsamad, kui suurtel prillipoodidel, aga kvaliteet täpselt sama hea. No sellise jutu peale hea meelega oleks läätsesid võtnud, aga mis sa hädaga ära teed, kui silmaopil käidud ja läätsesid teps mitte vaja ei lähe.

Küll aga tuli mulle meelde, et sel nädalal pakun ma Kikule öömaja ja tema kannab küll läätsesid. Seega uurisin ma välja tema silmade miinuse ja kumeruse ja muud andmed ja tellisin läätsed hoopistükkis talle kingituseks. Suur oli Kiku üllatus, kui ma täna talle paki andsin: “Need on need täpselt samad läätsed, mis ma muidu alati ostan!” juubeldas ta, et teistsugused läätsed ei ole ta silmadele sobinud ja on need kipitama ja kuivama pannud.

Uurisin, et kust ta neid soetab, ta vastas, et Eagle Visonist, kust saab mõlema silma karbid kokku 35€ eest. Tegemist on siis Dailies Total 1 läätsedega, mis maksavad hetkel Silmapood.ee lehel hoopis 24.95€. Lisaks kehtib seal praegu pakkumine, et kui ennast lehel kasutajaks regad, saad esimeselt tellimuselt -15%. Ehk siis Kiku, järgmise kuu läätsed saad silmapood.ee’st kätte umbes  21€ eest, mis teeb 15€ odavamalt, kui sa nende eest muidu välja käid.

Kas keegi kasutab veel ühepäevaseid läätsesid? Tahaksid neid samu proovida ja vaadata, kas sa oleksid sama õnnelik, kui Kristjan? Kui jah, siis ühe kuu varu võita on imelihtne! Hakka Silmapood FB’i lehel nende sõbraks (SIIN) ja jäta siia kommentaariks, et kust sina muidu läätsesid ostnud oled? Juba esmaspäeval loosin võitja välja :)

*Postitus sündis koostöös silmapood.ee’ga

Jaga: