Ma lugesin jälle seda “Ebaemmelikku emmet” ja seal on peatükk, kuidas ta otsis endale beebigruppidest sõbrannat, kellel oleks sama vana laps. Noh, et lapsed saaksid koos mängida ja et endal ka väga igav koos passida ei oleks. Ma mõtlesin, et ah, ma küll pole kunagi oma lastele mingisuguseid playdate’isid korraldanud, et laadiiidaa, küll on alles prouadel probleemid. Küll on nüüd lastele mängukaaslast vaja, onju?

Ise mõtlesin, et Mari ju aias mängib teistega ja käime ju mängutubades jne, et tal on nagu piisavalt neid sõpse ja tegemisi. Lende puhul ei tundunud see väga oluline, kuni… Ükspäev tuli seitsmene naabritüdruk oma sõbrannaga meile aeda ja püha jumal, kus Mari oli õnnelik. Jooksid siin ringi ja ajasid koos asju, Mari oli lausa pisarateni kurb, kui nood ära läksid. Nüüd iga päev räägib, et millal ometi tüdrukud tulevad?

Lendet vaadates, talle meeldiks vist ka mõne umbes endavanusega siin ringi tuiata. Aed on mul olemas, liivakast, batuut, mänguväljak, liumägesid on maja peale kolm. Mänguasju nii palju, et sega või jalaga. Tegemist oleks siin lastel küll ja veel. Aga kus ma oma lastele need sõbrannad saan?!

Mul endal sõbrantsidel on ka lapsi, aga esiteks on neil pea kõigil poisid. Teiseks mulle tundub, et mu sõbrannade poegadele ei meeldi eriti meie preilid, kes pisikeste härradega suhtlemisest liiga huvitatud on ja neile peale lamada ja kalli teha tahavad. Liiga intensiivsed või nii.

Aga kui ma näiteks laste nari maha parseldasin, siis üks naine tuli enda Lendevanuse tütrega koos ja nad mängisid Lendega nii ilusasti koos, et ma nüüd olen valmis selleks sammuks, et ma avan ennast emme-sõpside otsingule. Eriti hea oleks, kui oleks kohe kaks tütart, minu omade vanused. Aga ma võin ka mitut “emmet” vastu võtta, et lapsed ennast ogaraks mängida saaksid.

Nii, aga kust ma nad leian? Kas on olemas mingisugune emme-tinder, kuhu ma sisestan oma soovid ja enda profiili ja siis otsin ideaalset matchi? Noh, et ema oleks äge ja mitte mingi mega zen “inglid hoiavad mind” inimene. Keegi, kes poleks mega põdeja ja laseks lastel rahus mängida, mitte iga sekund paanikas järgi jooksma, et issand, mis te nüüd teete? Aga nüüd? Aga nüüd??!

Ja no, lapsed võiksid ka hästi läbi saada. Oh, eriti hea oleks, kui see ema oleks nagu mina, et passiks päeva ajal ka kodus, mitte et me neid kogunemisi poole öö ajal tegema peaksime. Ning ma ei usu ise ka, et ma seda täpsustama pean, aga TALLINNAST, eks :D

Kui sa tunned, et sa oled normaalne inimene ja sul on umbes sellises vanuses lapsi “pakkuda”, siis kirjuta mulle – marianntreimann@gmail.com. 

Jaga: