Lasteasjad

elu lastega, aina osta jalatseid…*

9. juuni 2020

Minu meelest on siin majas kogu aeg mingi jalatsiprobleem. Kuigi nii palju lapsi ja teoorias võiks mul vähemalt kahele nooremale jalanõusid jalaga segada olla, siis… ma ei tea. Meil on kodus mingi kummitus, kes asju ära paigutab. Ja siis üks kummitus veel, kes laste jalgu kasvatab. Ma ei tee nalja, ma just tellisin lastele vajalikud jalanõud ja nüüd avastan, et rihmikud ja sandaalid on kõik väiksed. Ja loomulikult nii, et Mari väiksed on Lendele suured ja Lende väiksed Martale suured. Nagu… MIKS?!

Eriti ahastama paneb see fakt, et ma tahan lastele tõesti ainult barefoot jalatseid osta. Mitte selle pärast, et laadiiidaa, see nii uhke ja fancy värk, vaid ma ise ka tunnen, kuidas tavalised jalatsid on palju ebamugavamad ja ega järelikult lastegi teine asi olla saa. Miinus on aga see, et kui mind see barefoot osa ei huvitaks, saaks ma lastele tossud umbes 20 euriga ostetud. Barefootid on aga veidi kallimad ja kui kolmele vaja, on see ikka paras väljaminek. Õnneks on neil väga korralik järelturg, aga ma ei julge ju midagi maha müüa, sest äkki pärast on ikka kellelegi teisele paras, haha.

Aaa ei, ma eksin! Mul on ühed jalanõud, mis mul ühelegi lapsele ei lähe, sest neil on kõrge jalg ja need sobiksid just madalale ja ee… peenikesele jalale. Ma ühe leidsin praegu üles, teine on maiteakus, kui üles leian, panen Barefoot jalatsite gruppi facebookis müügile. Sealt võib teinekord hea hinnaga jalatseid leida ja ma tean, et osadel on mingi teema, et absull ei taha lapsele kellegi kasutatud jalatseid panna, mul seda muret ei ole. Mul on suht… suva. Ainuke asi on see, et kasutatuna ei pruugi just neid suurusi olla, mis mul parasjagu vaja. Eriti kui kiirelt tahaks, pole aega oodata ka ja siis tuleb juba ise tellida kuskilt täishinnaga.

Viimati tellisin lastele Hello24’st tossud. Marile kollased Filiid, Martale roosad Filiid ja Lendele kollased Affenzahni tiigritossud. Ütlen kohe ära, et Mari tossud kannatavad kõige vähem trööpamist ja need on praeguseks üsna …mittekollased, haha. Aga kuna jalatsid ongi kandmiseks mõeldud, siis mul vahet pole. Lihtsalt tean, et osad on praktilisemad ja peaks siis võtma tumedamad jalatsid. Samas Marta ja Lende ka ju jooksevad ringi, aga nende omad kuidagi nii palju ei määrdu, ei tea milles asi.

Lende papudega tuli nii äge paber kaasa, et saad jalatsit jalga panemata teada, kas need on parajad. Olid!

Igatahes lootsin ma, et selle ostuga on jalatsid jupiks ajaks olemas, aga jah, nagu ma mainisin, siis nüüd läheb rihmikute jahiks. Ma arvan, et ma võtan jälle Tikkid. Need on hästi pehmed, kerged ja mõnusad jalga tõmmata. Ma soovitan ainult seda, et ostke barefoot jalatseid mõõtude, mitte sees oleva numbri järgi, siis saad suurema tõenäosusega lapsele mugavamad jalanõud.

Küsin teie nõu ka, kui keegi juhtumisi samamoodi barefooti fänn on. Mul oleks endale ilusaid vabaajajalatseid vaja. See Rocket Dog enam Eestisse ei saada ja kuigi ma praegu veel aeg-ajalt neid vanu kannan, aga nad juba nii räbalad ja asenduseks ostetud number suuremad Conversed on küll kantavad, aga no mitte päris SEE. Et kui keegi oskab soovitada midagi, mis pole hingehinnaga (või teab, kuidas Rocket Dog’e saada) siis öelge mulle ka! ?

Aga kui kelllegi lastele tosse või miskit vaja, siis Hello24 andis mulle koodi “mallukas”. Esiti küll selle jaoks, et ma enda lastele sandaalid parema hinnaga saaks, aga lubas teilegi jagada. Ja kui jätate kommentaaridesse, mis teie pere jalanõudest puudu on (lingiga), siis ühele õnnelikule loosingi juba ülehomme 50€ kinkekaardi❤️

*Postitus sündis koostöös Hello24’ga

Loe ka neid postitusi!

106 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Marilin 30. juuni 2020 at 23:06

  https://www.hello24.ee/product/affenzahn-tossud-lind-saabuvad-28-aprill/
  Neid sooviks küll suuremale lapsele aga kui riiulis on jalanõud siis mu 1a9k valib vaid BF omad, toas kappab 1-2nr suuremad õe varudest jalanõud aga õue alati BF ja nüüd ongi põhjus neid enam täiendada.

 • Avatar
  Vasta Maarja 27. juuni 2020 at 23:29

  Meie pere on ka barefoot jalanõude usku ja puudu oleks ühed vabaaja jalanõud preili https://www.hello24.ee/product/filii-tossud-o-ahu-saabuvad-28-aprill-4/

 • Avatar
  Vasta Katrin 26. juuni 2020 at 17:40

  Vale lingi kahmasin

 • Avatar
  Vasta Merit 24. juuni 2020 at 23:35

  Ühed Tikki sandaalid oleksid väga vajalikud lapsel lasteaeda minekuks ??https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-sara-saabuvad-mai-lopus-2/

 • Avatar
  Vasta Helis 24. juuni 2020 at 22:54

  Meil on puudu need https://www.hello24.ee/product/beda-boty-sandaalid-lucas/

 • Avatar
  Vasta Liilia Laulik 24. juuni 2020 at 22:52

  Meie piigale oleks vaja päris esimesi jalanõusid, tundub, et ega need esimesed sammud enam mägede taga ei ole ?

 • Avatar
  Vasta Liisa 12. juuni 2020 at 19:05

  Noorem läheb augustis lasteaeda ja suuremal seni sisejalatsid olnud ainult Tikkid, siis võiks nooremalgi olla ühed nunnukad. Näiteks sellised:
  https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-belle-saabuvad-mai-lopus-2/

 • Avatar
  Vasta Anu 11. juuni 2020 at 15:42

  Lapsel jalg kasvanud ja oleks vaja uusi jalanõusid 😉
  https://www.hello24.ee/product/filii-tossud-leguan-saabuvad-28-aprill/

 • Avatar
  Vasta Kristiina 11. juuni 2020 at 13:01

  Lapsel on puudu sandaalid 🙂
  https://www.hello24.ee/product/old-soles-sandy-sandal-2/

 • Avatar
  Vasta Kati 11. juuni 2020 at 07:50

  Lapsel on just puudu sandaalid 🙂

  https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-sara-saabuvad-mai-lopus-2/

 • Avatar
  Vasta Evelin 11. juuni 2020 at 07:28

  Mul ka vaja kolmele lapsele Tikki sandaale. Kõige pisemale võtaks need: https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-kitty-saabuvad-mai-lopus/

 • Avatar
  Vasta Kristi 11. juuni 2020 at 05:38

  Oeh, millal ei ole lastele uusi jalanõusid vaja? Mu lapse jalg on kahe nädalaga kasvanud 0,5cm! Suvi alles algas ja jalgadel on komme suvel veel kasvada. Nii et sügiseks oleks hädasti tarvis uusi jalanõusid, sest kevadised on juba praegu nibin-nabin väikesed.
  https://www.hello24.ee/product/baby-bare-febo-purple-2/

  Aga kas mandmdirect ka ei saada enam Eestisse? https://www.mandmdirect.com/02/fts/?search=jazzin . Või siis kasutad eshopwedrop, see ei maksa väga palju

 • Avatar
  Vasta Liis Marii 11. juuni 2020 at 01:49

  Suvesandaalid kuluks ära! https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-henry-saabuvad-mai-lopus/

 • Avatar
  Vasta Kadi 11. juuni 2020 at 00:12

  Kuna lapsel on kitsas ja madal jalg, siis on väga keeruline üldse mingeid jalanõusid leida, mis hästi sobiksid. Aga Hello24 valikust peaks vist sobima Filiid: https://www.hello24.ee/product/filii-tossud-salimander-saabuvad-28-aprill-3/

 • Avatar
  Vasta Merike 10. juuni 2020 at 23:39

  https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-lilly-saabuvad-mai-lopus/
  Kõigile kolmele lapsele sandaalid

 • Avatar
  Vasta LiinaM 10. juuni 2020 at 21:53

  Lapsel jalg taas kasvanud ja oleks vaja uusi jalanõusid 🙂
  https://www.hello24.ee/product/affenzahn-tossud-karu-saabuvad-28-aprill-2/

 • Avatar
  Vasta Margit 10. juuni 2020 at 17:31

  Valiksin ilmselt need https://www.hello24.ee/product/huggy-merino-dark-blue/
  🙂

 • Avatar
  Vasta Kristi 10. juuni 2020 at 16:15

  Lapsele lasteaeda sisejalanõud

 • Avatar
  Vasta Maris 10. juuni 2020 at 15:41

  Mul on lapsel puudu ühed mõnusad suvetossud. Ta on väga valiv jalanõude osas ja kui miski natukenegi peaks pigistama või hõõruma, siis enam ei taha kanda. Ainukesed jalanõud, mis siiani väga meeldivad on kummikud, kuid nendega suvel võib veidi palav olla ?
  https://www.hello24.ee/product/livie-luca-nimble-red/

 • Avatar
  Vasta Triin 10. juuni 2020 at 14:53

  Poja sai just 4.juuni 2-aastaseks. uued jalanõud kuluks talle ära küll, kuna jalg samamoodi aina kasvab ja kasvab 🙂

 • Avatar
  Vasta Katre Peussa 10. juuni 2020 at 14:23

  Tere. Me oleme ka sel kevadel avastanud barefoot jalatsid, tänu kõige pisemale, kes juba talvel sai kõige esimesed. Kõigil on tossud ja sandaalid olemas. Oleks vaha hoopis kummikuid 3 paarile jalgadele (13cm, 22,5 cm ja 24cm)

 • Avatar
  Vasta Annika 10. juuni 2020 at 13:40

  Tere!
  Minu lapsed on saanud bf kanda kogu kevade, nüüd neile tavajalanõud 100% no go. Hetkel vaatan neile potase, tossu laadseid jalanõusid suveõhtuteks. Minu pojad väga palju liiguvad päris paljajalu ka. ?

 • Avatar
  Vasta Kaidi 10. juuni 2020 at 12:30

  Esimesed barefoot jalatsid on lastele juba soetatud, järgmisena oleks vaja selliseid:

  https://www.hello24.ee/product/beda-boty-sandaalid-lucas/

 • Avatar
  Vasta Mirje 10. juuni 2020 at 11:05

  Mul täpselt sama teema. Naersin siin mehele et ostan/müün/vahetan töö ei lõppe kunagi.
  Meile väga meeldivad Tikkid,noorim neiu alustab ka lasteaeda aga kuna muidu kaklus jalanõude üle,oleks tore mõlemale soetada need nunnud

  https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-kitty-saabuvad-mai-lopus-2/

 • Avatar
  Vasta Kadi 10. juuni 2020 at 10:10

  Mina ka olen seda bf usku läinud, nii et 50€ kuluks vabalt ära.

 • Avatar
  Vasta Kristina 10. juuni 2020 at 09:56

  Meie peres laiajalgsed poisid. Puudu täpselt sellised sandaalid https://www.hello24.ee/product/beda-boty-sandaalid-lucas/
  Vabaajajalatsitest ise kannan hetkel Peerko tenniseid on küll veidi kallimad, aga no tõesti mugavad ja head jalas. Sobivad veidi laiemale jalale.

 • Avatar
  Vasta Kristi 10. juuni 2020 at 09:46

  Minu pojale tahaks väga https://www.hello24.ee/product/filii-tossud-seemisnahast-saabuvad-28-aprill/

 • Avatar
  Vasta Katrin 10. juuni 2020 at 09:45

  See jalanõude teema on ikka pärid hull tõesti. Kas ühel kolmest on väiksed või siis ribadeks kantud pidevalt. Olen ka üritanud väiksematele barefoote ikka osta aga suuremaga raskem kuna tal juba om0a maitse ja naljalt jalga ei pane kahjuks :/.
  Ühed sandaalid keskmisele neiule oleks super ??
  https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-sara-saabuvad-mai-lopus-2/

 • Avatar
  Vasta Liisi 10. juuni 2020 at 08:49

  Anatomicud sulle äkki?

  Ise suuremale olen ostnud nüüd 2x tikki sandaalid, beda tossud ja camperi jalanõud. Feelmaxid veel tulevad. Ise alles ootan enda esimesi bf. Posile lasteaeda oleks vaja https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-navy-saabuvad-mai-lopus-2/

 • Avatar
  Vasta Gäthlin 10. juuni 2020 at 08:41

  Minu laps teeb oma esimesi samme ja ma usun, et barefoot jalanõud on selleks parim. Ühed juba soetasime, kuid suveks oleks väga sandaale ka vaja ☀️?
  https://www.hello24.ee/product/old-soles-floss-sandal/

 • Avatar
  Vasta Kadi 10. juuni 2020 at 08:07

  Lapsele hakkavad praegused Tikkid väikeseks jääma, seega uut suurust vaja https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-muffin-saabuvad-mai-lopus-2/

 • Avatar
  Vasta Iida 10. juuni 2020 at 07:26

  Link kah! https://www.hello24.ee/product/old-soles-sandy-sandal-2/

 • Avatar
  Vasta Iida 10. juuni 2020 at 07:20

  Puudu just väiksemale ühes BF sandaalid. Muidu suurte madalas hinnaklassis on anatomicu tenniseid. Madalam hinnaklass on ka xerol minu teada. Endal on groundised ja totaalselt hinda väärt. 🙂

 • Avatar
  Vasta Mirjam 10. juuni 2020 at 03:15

  Täpselt neid roosasid tahaks ka mina oma vanemale lapsele! https://www.hello24.ee/product/filii-tossud-salimander-saabuvad-28-aprill-2/

 • Avatar
  Vasta Jane 10. juuni 2020 at 01:04

  Pisikese ilmakodaniku jalatsikogust on puudu
  https://www.hello24.ee/product/beda-boty-janette/

 • Avatar
  Vasta Piret 10. juuni 2020 at 00:53

  Mulle meeldivad (ja lastele sobivad hästi) Affenzsahnid, näiteks need https://www.hello24.ee/product/affenzahn-tossud-koala-saabuvad-28-aprill/.

  Aga sa endale jah vaata näiteks Anatomicuid (kordades mugavamad kui Rocket Dogid, sest on õhema tallaga), need on taskukohased. Hellykus peaks veel mingit värvi- ja suurusevalikut olema ja Tupsunupsus ka miskit.

 • Avatar
  Vasta Katukas 10. juuni 2020 at 00:39

  Tikkid minu kuti lemmikud….eriti nende uus Nido mudel sobib talle ideaalselt. Hello24 lehelt sobiks meile https://www.hello24.ee/product/beda-boty-blue-mandarin/. Just panin selle sama väikseks jäänud mudeli müüki. Ülimõnusad. Aga endale tellisin just Groundis Ibiza Rose gold mudeli….ülirahul. Megailusad, naiselikud ja mugavad. Rocet Dogid seisavad ammu juba kapis.

 • Avatar
  Vasta Hannak 9. juuni 2020 at 23:41

  https://www.hello24.ee/product/beda-boty-sandaalid-rebecca/ Ja tegelikult oleks poisile seda tumedamat mudelit ka vaja, nii see pankrot tõesti tuleb ?

 • Avatar
  Vasta Liina 9. juuni 2020 at 23:38

  Ühed suvised jalanõud veel puudu: https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-henry-saabuvad-mai-lopus/

 • Avatar
  Vasta Kaija 9. juuni 2020 at 23:33

  Minu laps oleks selliste jalanõude üle õnnelik ?
  https://www.hello24.ee/product/affenzahn-tossud-karu-saabuvad-28-aprill-2/

 • Avatar
  Vasta MarianneL 9. juuni 2020 at 23:32

  Kas Mandmdirect ei saada Eestisse (viimati keegi veel aprillis tellis sealt RD ketse)? Hello24 valikust võtaks lapsele sandaalid, loodetavasti on kõige soojemad ilmad veel ees: https://www.hello24.ee/product/beda-boty-sandaalid-lucas/

 • Avatar
  Vasta Silvia 9. juuni 2020 at 23:32

  Noo nagu öeldud eks… Mitmele lapsele ostad, siis ikka paras väljaminek.
  Niiet ostsin siis eelmine aasta ette alede ajal… Mis arvad? On küll ju parajad…
  Niiet lhttps://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-sara-saabuvad-mai-lopus-2/
  Luna ja Nell käivad suvel Tikki sandaalidega 🙂

 • Avatar
  Vasta Maris 9. juuni 2020 at 23:29

  Hâdasti oleks vaja lapsele ketse, ühed barefooti ninad pidasid ainult 3pv vastu.

  https://www.hello24.ee/product/affenzahn-tossud-tiiger-saabuvad-28-aprill/

 • Avatar
  Vasta Kadi 9. juuni 2020 at 23:18

  Suvi justkui käes, aga lapsel pole veel sandaale – pole lihtsalt veel talle sobivaid leidnud. Jalad on erineva suurusega ja tihti sobiks ühele jalale väiksem, teisele aga suurem. Aga need Bedad sobiksid küll: https://www.hello24.ee/product/beda-boty-sandaalid-lucas/

 • Avatar
  Vasta Annika 9. juuni 2020 at 23:07

  Meil on puudu ühed lahtisemad sandaalid, näiteks sellised https://www.hello24.ee/product/old-soles-sandy-sandal-3/

 • Avatar
  Vasta K. 9. juuni 2020 at 23:06

  Lapsele võtaks ka need kollased tiigrid https://www.hello24.ee/product/affenzahn-tossud-tiiger-saabuvad-28-aprill/

  Aga laps on pole kunagi midagi muud jalga saanud kui barefoot jalatseid. Kõige esimesed kohe peale kapukate olid barefootid ja nüüd teist suve jalatsipark ka puhta bf. Kallid on, aga jalale mõnusad ja vähemalt ei jää pärast kätte seisma. Järelturg liigub kiiresti ja kõik kantud asjad saab ka max paari tunniga müüdud.

  Endal olid eelmine suvi veel Rocket Dogid aga enne sügist liikusin juba sada prossa päris bf peale üle. Absoluutselt lemmikfirma on Leguano. Kõige mugavamaid sandaale üldse teeb Wildling.

  Samas ostsin paar paar odavaid Anatomic tenniseid lapsega liivakastis hängimiseks ja need ka igati asjalikud ja mugavad. Kordades odavamad ka kui muud täiskadvanute bf jalatsid.

  Kui ma selline paat poleks tahaks ise ka Splay jalatseid proovida. Aga need kuni 39 suuruseni. 🙁

  Ahjaaa. Eelmisest aastast ühed tutikad rocket Dogid seisvad ka kuskil kapis. Varuks ostetud, aga pärast “päris” bf enam jalga panna ei taha. ? Peakski müüki panema. Selle postitusega tuli meelde.

 • Avatar
  Vasta Syrts 9. juuni 2020 at 23:03

  Soovitan samuti Anatomic tenniseid- soodsa hinnaga ja ilusad. Ise naudin hetkel oma uusi Slipstope- mänguväljakul oli lapsega täitsa ok olla, autoga sõita ja poes ka käia 🙂 Neid ei tunnegi jalas! Mõeldud küll rannajalatsiteks, aga nii ägedad mustrid, et kanna kasvõi kleidiga.
  Lapsele suveks kõik jalanõud olemas. Varun ette ja seni õnneks läinud, et on parajad olnud. Ja hetkel ka kisub kõik jalatsid ära ja eelistab olla paljajalu. Täna sain ikka nõusse, et tänavale jalutama minnes pani Slipstopid jalga (näis, kaua vastu peavad, pole päris asfaldile mõeldud).
  Leidsin Hello24 huvitavad k/s jalatsid, mille võiks ära proovida: https://www.hello24.ee/product/huggy-merino-dark-blue/. Ei tea muidugi, kuidas see meriino vastu peaks. Vast töödeldes ikka.

 • Avatar
  Vasta Liina 9. juuni 2020 at 23:03

  K/s papud juba veidi palavad?…
  https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-milo-saabuvad-mai-lopus/

 • Avatar
  Vasta Sigrid 9. juuni 2020 at 22:59

  Tikki sandaalid ja baby bare nahast jalatsid said hiljuti ostetud. Puudu on veel suvetossud. Sobiks hästi need, suurus 24:
  https://www.hello24.ee/product/filii-tossud-leguan-saabuvad-28-aprill/

 • Avatar
  Vasta Marru 9. juuni 2020 at 22:55

  Ühed sellised kollased jalanõud kuluks küll ära. https://www.hello24.ee/product/filii-tossud-o-ahu-saabuvad-28-aprill-4/

 • Avatar
  Vasta Kristi 9. juuni 2020 at 22:51

  Rocket dogide asemel anatomic voi peerko tennised (aga uued anatomicud on heal juhul bff, sest suht paks ja jäik tald on). Hetkel ootan et laps kõndima hakkaks ja siis ilmselt ostame need https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-felix-saabuvad-mai-lopus/ . Hetkel saame liliputi urbanitega hakkama.

 • Avatar
  Vasta TA 9. juuni 2020 at 22:48

  Meie peres on ka need tiigri tossud puudu: https://www.hello24.ee/product/affenzahn-tossud-tiiger-saabuvad-28-aprill/

 • Avatar
  Vasta Sigrid 9. juuni 2020 at 22:25

  Filiid on niiiiiii nunnud, aga mu omal on kõrge ja lai jalg, seega kirjelduse järgi nagu ei sobi.
  Seega https://www.hello24.ee/product/old-soles-mini-jogger/

 • Avatar
  Vasta Sirts 9. juuni 2020 at 22:13

  See on uskumatu, mis kogus jalatseid 3 last ära kannavad aastaga. Raudselt on kõigil korraga midagi väikeseks jäänud. Pesamuna kasvatab jalga erilise ülehelikiirusega. Varsti 2 täis ja samas tempos jätkates on siis nr 30 kasutusel ?. https://www.hello24.ee/product/livie-luca-mochi-yellow/
  Sellised kuluksid talle väga ära! Samdaalid just ostsin, nüüd tossud liiga parajad.

 • Avatar
  Vasta Liis 9. juuni 2020 at 22:06

  Just paar pärva tagasi sattusin uurima bf jalanõude kohta ja nüüd täpselt ōigel ajal tuli selline super loos!
  Tütrele oleks hädasti vaja sandaale – https://www.hello24.ee/product/old-soles-sandy-sandal-4/
  Ja mu kohe-kohe kõndima hakkavale pojale võtaks ka esimesteks jalatsiteks ikka bf jalanôud, kuna tal on lai ja kôrge jalg. https://www.hello24.ee/product/old-soles-mini-jogger/

 • Avatar
  Vasta Enely 9. juuni 2020 at 21:33

  BF tossud on juba olemas, aga sandaalid kuluks ka ära juba. Näiteks sellised https://www.hello24.ee/product/bobux-xplorer-pinksilver/

  (Väike tähelepanek seoses postituses olevate linkide avamisega. Praegu avanevad sinu postituse tabis, palju mugavam oleks, kui avaneksid uues tabis,)

  • Mallu
   Vasta Mallu 11. juuni 2020 at 12:17

   mai saa seda muuta 🙁

 • Avatar
  Vasta K 9. juuni 2020 at 20:55

  Oi loosis tahaks küll osaleda. Hetkel käib sandaalide otsing 2 aastasele. Otsin talle alati esimesena barefoot jalatseid või vähemalt sedagi,et oleks kerged,paindlikud ja ruumi varvastel. Alati rahaliselt ei mängi barefoot välja. Tüdrukule proovin ka teadlikumaid valikuid teha. 8 aastane on tema. Ja talle oleks ka suve jalatseid just vaja. Ja muidugi endal oleks ka sandaale vaja. Rocket dogid läksid mul küll ruttu läbi ja nendega rahule ei jäänud. Tennistest on veel ka anatomic ehk need sobiks sulle.

 • Avatar
  Vasta kristin 9. juuni 2020 at 20:41

  Mina ka barefoot usku. Seda enam, et lapsel kōrge ja lai jalg?
  https://www.hello24.ee/product/beda-boty-janette/

 • Avatar
  Vasta Kats. 9. juuni 2020 at 19:55

  https://www.hello24.ee/product/filii-tossud-leguan-saabuvad-28-aprill/

  Oooo, kui ilusad!

 • Avatar
  Vasta P 9. juuni 2020 at 19:40

  Vanemale tütrele oleks ka vaja bf tosse. Pisematel ja endal juba olemas 🙂

 • Avatar
  Vasta Liis 9. juuni 2020 at 17:56

  Olen barefoodi usku, aga rahakott pole puuga seljas. Katsun vähemalt lasteaia sisejalatsid ja ühe paari välijalatseid bf muretseda. Tõsi, talvel küll mitte. Pole päris veendunud, et nad meie lõputu lörtsiga sobiksid. Termokummikud ehk küll.
  Aga kinkekas sobiks praegu hästi – tellisin lastele tosse, aga noorema omad olid seoses aledega otsa saanud ja nii ei saadetudki neid. Seega ühed kollased tossud sobiksid küll ideaalselt: https://www.hello24.ee/product/filii-tossud-o-ahu-saabuvad-28-aprill-4/ s.23.
  Olen ka see, kes lapsi värviliselt riietab ja siis kirun, et miks nad rääduks muutuvad ?

 • Avatar
  Vasta Liisa 9. juuni 2020 at 17:46

  Sellised võtaks esimesteks barefoot jalanõudeks oma tütrele 🙂 https://www.hello24.ee/product/filii-tossud-salimander-saabuvad-28-aprill-2/

 • Avatar
  Vasta Tiia 9. juuni 2020 at 16:50

  Ma enda omadele just ostsin ühed suvisemad tossud (Bedad) ja poisile sandaalid aga nüüd selgub et piigale ka ikka uusi sandaale vaja. Endale tahaks ka midagi suvisemat.

 • Avatar
  Vasta Angela 9. juuni 2020 at 15:58

  Sandaalid ongi puudu. Ehk siis ühed Tikkid kuluks praegu täiega ära
  https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-henry-saabuvad-mai-lopus/

 • Avatar
  Vasta Kristina 9. juuni 2020 at 15:30

  https://www.hello24.ee/product/carozoo-taisnahast-sussid-7/
  Sooviksin selliseid. 🙂

 • Avatar
  Vasta Triin 9. juuni 2020 at 15:25

  Oi, ma ei teadnudki, et rocketdoge enam Eestisse ei saadeta, mul oleks ka uusi vaja. Barefoot kõigile grupis ka neid vahel saada.Loosimises osaleks ka.

 • Avatar
  Vasta Kärolyn 9. juuni 2020 at 15:23

  Meile kuluks need ära https://www.hello24.ee/product/livie-luca-nimble-gray/

 • Avatar
  Vasta Gerli 9. juuni 2020 at 14:40

  Minu pojale kuluksid hädasti ühed sellised jalanõud ära 🙂
  https://www.hello24.ee/product/affenzahn-tossud-karu-saabuvad-28-aprill-2/

 • Avatar
  Vasta Karoly 9. juuni 2020 at 14:28

  https://www.hello24.ee/product/filii-tossud-salimander-saabuvad-28-aprill-2/
  Sellised oleks ideaalsed lapsele ?

 • Avatar
  Vasta Gerli 9. juuni 2020 at 14:05

  https://www.hello24.ee/product/bobux-xplorer-bluesilver/

  Minu laps õpib just kõndima ja kohe varsti ongi vaja esimesed jalanõud hankida.

 • Avatar
  Vasta moonika 9. juuni 2020 at 13:47

  https://www.hello24.ee/product/beda-boty-sandaalid-rebecca/ neid oleks veel vaja

 • Avatar
  Vasta Jabe 9. juuni 2020 at 13:47

  Meil kaks tüdrukut, kes sandaale vajaksid. 3a4k ja 1a2k vajalik just kinnise varbaga, sest mõlemad komistajad ?
  Silma jäid:
  https://www.hello24.ee/product/livie-luca-molly-ii/
  https://www.hello24.ee/product/beda-boty-sandaalid-rebecca/

 • Avatar
  Vasta Laura 9. juuni 2020 at 13:30

  Oohh, need kollased Affenzahnid on nii ilusad! (https://www.hello24.ee/product/affenzahn-tossud-tiiger-saabuvad-28-aprill/)

  Aga sulle soovitaks Anatomic tenniseid, Hellyk müüb nt ja Tupsunupsu vist ka.

 • Avatar
  Vasta Kristi 9. juuni 2020 at 13:27

  Mu 1a3k pojal on niiiii kõrge ja lai jalg, et hullult raske on talle midagi jalga leida. ?Praegu on tal olemas 1 paar barefoot kevadjalatseid (sain barefoot grupist nõu ja tellisin ainsad, mis niii kõrgele ja laiale sobivad, mu lapsel siiski krõps kinni ei lähe ?) ja 1 paar number suuremaid ülipehmeid nike tosse, mis pikemalt kandes siiski jalapealsele korralikud jäljed jätab.

  Kuna tavapoodide jalanõud ei lähe isegi varvastest edasi, siis barefootid on ainsad, mis tema täiesti ümmargusele jalale hetkel kõige paremini sobivad.

  Suvesandaalid on lapsel aga täiesti puudu veel ja Hello24 lehelt jäid silma need: https://www.hello24.ee/product/old-soles-sandy-sandal-2/
  Eks peaks kindlasti üle konsulteerima, kas need võiksid mu lapsele sobida või ei ?

 • Avatar
  Vasta Anna 9. juuni 2020 at 13:26

  Meie pere pesamunale otsime first walkers jalatseid. Sokid saaksime uhkete jalatsite vastu ümber vahetada kui õnn naeratab ?♥️

  https://www.hello24.ee/product/old-soles-starey-pave/

 • Avatar
  Vasta mam2ar 9. juuni 2020 at 13:01

  Jep, kingajaht on täies hoos järsku, need iludused kuluksid mu tütrekesele väga ära https://www.hello24.ee/product/livie-luca-kaboodle-coral/

 • Avatar
  Vasta Mari 9. juuni 2020 at 12:44

  Jaaa, meie kodus sama mure. Suuremale tüdrukule on kõik tennised ja rihmikud üleöö väikseks jäänud ning väiksemal lapsel on kaks paari parajaid tosse ja siis suured sandaalid. Seega, lase või paljajalu välja. 😀
  Väiksemale võtaks: https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-kitty-saabuvad-mai-lopus/
  Ja suuremale: https://www.hello24.ee/product/beda-boty-sandaalid-rebecca/

 • Avatar
  Vasta H 9. juuni 2020 at 12:41

  Õnneks ei ole mu lapsele hetkel jalanõusid juurde vaja, aga noh kui saaks siis võtaks need kollased nunnud: https://www.hello24.ee/product/livie-luca-mochi-yellow/. Aga ma ei kujutaks ka ette kuidas väikestele lastele neid kobakaid nike jne tosse jalga panna. Tore, er avastasin selle barefoot gruppi 🙂

 • Avatar
  Vasta Karoliina 9. juuni 2020 at 12:40

  Meie Jakol on sellised puudu https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-henry-saabuvad-mai-lopus/

 • Avatar
  Vasta Madli 9. juuni 2020 at 12:33

  Mul läheb kutt sügisel 1.klassi 🙂 #iamold. Ühesõnaga vaja on nii vahetusjalanõusid ja kekasse tosse kui ka ilmselt mingeid saapa taolisi isendeid . Kuna olen lapsega kahekesi siis kuluks “marjaks” ära küll 🙂 Praegu jäid silma need: https://www.hello24.ee/product/beda-boty-blue-mandarin/

 • Avatar
  Vasta Raili 9. juuni 2020 at 12:32

  Nendest mu tüdruk kindlasti ära ei ütleks 🙂

  https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-sara-saabuvad-mai-lopus/

 • Avatar
  Vasta Ly 9. juuni 2020 at 12:32

  Polegi veel ühtegi paari jalanõusid, beebs alles sätib end püsti aga olen otsinud juba vankrisse mõnnasid jalanõusid ja kuna olen mega rebase fänn,siis noh.. https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-felix-saabuvad-mai-lopus/ oleks kindel valik ?

 • Avatar
  Vasta Helika 9. juuni 2020 at 12:31

  https://www.hello24.ee/product/livie-luca-kaboodle-coral/

  Sellised oleks suveks mõnusad. Pole kunagi veel barefoote katsetanud. Meil enamasti üks paar jalanõusid korraga kasutuses ja ostame ka nii et pigem ajast maas, kui varuga. ?

 • Avatar
  Vasta Kiira 9. juuni 2020 at 12:31

  Kuna minu beebs hakkas tugede najal seisma, siis ei ole enam kaugel, kui hakkame käima ? Selleks puhuks oleks vaja esimesi papusi ?
  Äkki need:
  https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-kitty-saabuvad-mai-lopus/

  Loodan, et pood aitab välja valida esimesi papusi ❤

 • Avatar
  Vasta Leiki 9. juuni 2020 at 12:30

  Anatomicu tennised täiskasvanutele 30eurtsiga 😉

  • Avatar
   Vasta Leiki 9. juuni 2020 at 14:15

   A ja mul pole midagi vaja. Hetkel käivad nagunii paljajalu õues 😀

 • Avatar
  Vasta Maris 9. juuni 2020 at 12:28

  Poisile oleks neid vaja ja tegelt oleks teistele lastele ka vaja 😀 https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-navy-saabuvad-mai-lopus/

 • Avatar
  Vasta Madli 9. juuni 2020 at 12:28

  https://www.hello24.ee/product/affenzahn-tossud-karu-saabuvad-28-aprill-2/
  Vot sellised on veel täielikult õnnest puudu 🙂

 • Avatar
  Vasta M-M 9. juuni 2020 at 12:27

  Tossusi on hädasti vaja:)

 • Avatar
  Vasta Lenne 9. juuni 2020 at 12:24

  https://www.hello24.ee/product/tikki-nido-sandaalid-henry-saabuvad-mai-lopus/
  Need oleks päris kobedad ?