AVALDAN ARVAMUST JUMALAITA

kuidas ma saaksin teile küll meele järele olla?

4. mai 2023

Ma kunagi kirjutasin hea blogipostituse, kus ma tõin välja, et ükskõik, mida emad ka ei teeks, ei saa nad kunagi “võita”. Noh, et kui käid laste kõrvalt tööl, oled sitt ema, sest lapsed on ainult korra väiksed! Aga kui oled nendega kodus, siis oled täiesti mõttetu kodukana. Ja kui lapse lasteaeda viid, siis üritad ilmselt laste kasvatamist teiste õlule veeretada, aga kui nendega koju jääd, siis kuuled jälle, et “lapsed vajavad arenemiseks endaealistega suhtlemist!”.

Loe ka neid postitusi!

25 kommentaari

Jäta kommentaar

 • Avatar
  Vasta Kaidi 9. mai 2023 at 22:12

  Kes teeb nii ilusaid fotosd? Tahan kaa!

 • Avatar
  Vasta Merilyn 5. mai 2023 at 11:42

  Kõigile ei saagi meeldida, ega inimene 500 eurone pole :). Nagunii on koguaeg kellegil häda kui priskem või peenem oled, ülivinge naine ja igaljuhul täiega selle poolt, et elatakse vaid korra.

 • Avatar
  Vasta Kriz 4. mai 2023 at 23:49

  Ma ei tea, no mega bänger oled ikka 😍
  Eks teeb muidugi kadedaks, et sul rohkem võimalusi selliselt elada, aga eks enesearenguga siin tööd teinud ja ei tegele teistele halvasti ütlemisega. Mina lähtun vanasõnast ” ära tee teistele, mida sa ei taha et sulle tehtaks”.
  Kahjuks need netikommentaatorid ongi oma eluga mitte rahul ja neile ei saagi mitte kunagi meelejärele olla. Mina olen sust alati hästi arvanud hetkest kui su blogi aastaid tagasi lugema hakkasin, no matter milline välja oled näinud!

 • Avatar
  Vasta Lily 4. mai 2023 at 22:52

  väga ilus oled tõesti 🙂

 • Avatar
  Vasta Sirly 4. mai 2023 at 22:41

  Mega ilusad pildid, viimane lemmik 🩷 Sa oled väga ilus naine ja miks ei peaks seda jäädvustama.
  Need võlts-vagatsevad kommentaarid on nii halvad, et raske oli lugeda .

 • Avatar
  Vasta Kristiina 4. mai 2023 at 20:35

  Nii ilus ja tugev naine! Imetlen sind.

 • Avatar
  Vasta Siku 4. mai 2023 at 18:44

  You go giiirl, kanad kaagutavad-karavan kulgeb edasi 😁✌️

 • Avatar
  Vasta F 4. mai 2023 at 17:05

  Seda, et Instagram on jah piltide postitamiseks, aga kus on kirjas, et need peavad olema endast pildid? Vb see loobki kuvandi, et välisel ilul rõhk? Saab oma elu ju jagada ka looduspiltide, külastatud kohtade, saadud elamuste kaudu?

  • Avatar
   Vasta Triin 24. mai 2023 at 14:56

   Mallu on ka loodus! 😄

 • Avatar
  Vasta B 4. mai 2023 at 17:02

  Mulle on alati meeldinud see lause “Suuri laevu saadab ikka kajakate kisa”. Arvan, et see käib täpselt kogu selle vingumise ja negatiivsuse pihta mida sa alati saad.

  Mul vana lugejana on küll hea meel Sinu üle ☺️
  Ela ja toimeta täpselt nii nagu Sina tahad, fuck the others who have a problem with it!🥂

 • Avatar
  Vasta Tigu 4. mai 2023 at 15:43

  Mega ilus fotoshuut! Jaga meile veel pilte!

  • Avatar
   Vasta Triin 24. mai 2023 at 14:57

   Aa ja kus Sa kulmudes käid, st kus Sul see teine kodu on? 😄

 • Avatar
  Vasta Liis 4. mai 2023 at 15:33

  Mega ilusad pildid! Ja ülihea näed välja! Seda tulebki presenteeeida, kuni välimus kannatab! 😀 Selliste kirjutiste kirjutajad on lihtsalt mega kadedad!
  Ja proovi jah kuidagi vähem kulmudes käia 😅

  • Mallu
   Vasta Mallu 4. mai 2023 at 15:44

   Lapsed napilt ei mäleta mu nimegi, ma kogu aeg kulmudes😄🥲

   • Avatar
    Vasta Maria 4. mai 2023 at 17:38

    Haha 😂

  • Avatar
   Vasta Etti Herkel 6. mai 2023 at 10:32

   Megamegamega ilus❤️

 • Avatar
  Vasta Ülle 4. mai 2023 at 15:16

  Next level püss oled ja naudi sajaga. Väga lahe fotoshoot on olnud 🙂 Ma olin ka täiega mamma kui lapsed tited olid ja kui said tiba suuremaks, siis korjasin end kokku ja “kammisin ka pea ära” 😀 😀

 • Avatar
  Vasta Eveli 4. mai 2023 at 15:15

  Ma olen sinu jaoks väga võõras inimene ning ka palju vanem st 43 ja me oleme väga-väga erinevad st kuigi mul on kolm last, on nad kõik täiskasvanud, ise olen tööl juhtival kohal ning hiljuti mehest lahku läinud, kellega olime 20 aastat koos elanud. Ma ei teagi, miks loen su blogi ja mis meid ühendab, kuid mulle lihtsalt meeldib sind jälgida ja sinu postitusi lugeda. Olenemata vanuse vahest, erinevusest jms, suudad sa olla mulle mingil moel eeskujuks. Jah, loomulikult kõik sinu väljaütlemised ja mõtted ei lähe minu omadega kokku, aga miks peakski, kuid mulle nii meeldib kuidas sa ennast väljendad, kuidas sa muutud (ilusamaks) ja kuidas sa kõike teed.
  Sa oled väga-väga muutunud ning seda paremuse suunas.

 • Avatar
  Vasta Signe Koik 4. mai 2023 at 15:13

  Lihtsalt lepi sellega. Inimesed on kohati täiesti haiged. Möni on vötnud nöuks,et Mallukat peab vihkama. Kui kysid,et miks siis on mömm mömm ja ise ka ei saa endast aru.
  Sa oled kift naine ja ilus naine. Ja päris kindlasti pole sa halb ema.
  Ela nii nagu sinul on hea ja unusta need haukujad. Köigile ei peagi meeldima.

 • Avatar
  Vasta Eneli 4. mai 2023 at 15:11

  Räägi nüüd, et sa enam soki sisse ei nuuska 😀

  • Mallu
   Vasta Mallu 4. mai 2023 at 15:30

   🙄🙄🙄🙄🙄🙄

   • Avatar
    Vasta Liisi 4. mai 2023 at 17:15

    Soki sisse nuuskamine- täiesti fine! Mõni kilo raskem- täiesti fine! Mõni kilo kergem- täiesti fine! Kulmud metsakasvanud- täiesti fine. Kulmud hooldatud- fine by me! Ühesõnaga mulle sobib, vahet pole mis teed, lase püksi kui tahtmine tuleb. Oma elu elab igaüks ikka ise ja nii nagu endale meeldib. Lihtsalt kirjuta ja ära kuivaks muutu, mu ainus palve 😀 PS! Pildid on ilusad! Pomm on ka hea!😀

 • Avatar
  Vasta Kelly 4. mai 2023 at 14:54

  Ma ei saa, sa näed lihtsalt nii haigelt hea välja. Mina olen praegu selles titemajanduse faasis ning üldse pole aega ega jaksugi endaga tegeleda. Sa annad lootust, et kunagi ma saan ikka ka jälle naisena, mitte ainult emana, end tunda 😀

 • Avatar
  Vasta Birx 4. mai 2023 at 14:54

  Tead, see on nagu nende tohutute peretoetustega. Käid rademaris, kuuled kui hàsti elad ja kuidas teised peabad kaltsukast oma lapsele sprordiriides/jalatsid otsima. Lähed kaltsukasse seal saad vastu pàid, omal hiigeltoetused ja näe, ei raatsi lastele uusi riideid ka osta 🤷‍♀️ Kui meile vahel teadlikult meeldibki katsukas käia sest me ei taha välja näha nagu kogu ülejäänud Saaremaa 😄 Seega jah, arvamusi on ALATi, vahet ei ole kas sa midagi teed või tegemata jätad 😊

 • Avatar
  Vasta Maria 4. mai 2023 at 14:49

  Pildid on väga-väga ilusad, lust vaadata. Nii tore, et käisid ja et jagad.